Inowrocław10
kwietnia
Inowrocław 10 kwietnia XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Łódź24
kwietnia
Łódź 24-25 kwietnia XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble
Piastów 1
maja
Piastów 1 maja XIV Mistrzostwa Piastowa
Pierwsze zwycięstwo Jakuba Szymczaka z Łodzi24 - 25 kwietnia 2010 — XIII-lecie Polskiej Federacji ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII-lecie Polskiej Federacji ScrabbleŁódź, 24 - 25 kwietnia 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwsze zwycięstwo Jakuba Szymczaka z ŁodziZ okazji XIII-lecia Polskiej Federacji Scrabble, ustępujący Zarząd federacji zorganizował turniej w Łodzi. Na zawodach stawiło się 56 zawodników z całej Polski. Najrówniejszy poziom gry podczas trzynastu jubileuszowych rund zaprezentował Jakub Szymczak z Łodzi. Jako jedyny zawodnik nie opuśœcił pierwszej dziesiątki, a żeby podnieść Jego sukces dodam, że najgorsze miejsce to czwarta lokata po 4 i 6 rundzie. Kuba przegrał dwie partie i z 11 zwycięstwami wygrał swój pierwszy turniej — ma on co prawda już jeden tryumf na koncie, jest to jednak turniej towarzyszący na ubiegłorocznym Pucharze Polski. Drugie miejsce z 10 zwycięstwami zajął również zawodnik z Łodzi — Jarosław Puchalski. Na najniższym stopniu podium uplasował się Mirosław Uglik z Warszawy.

Na jubileuszowym turnieju gospodarz — Łódzki Klub Miłośników Scrabble — ufundował okolicznościowy puchar w kształcie słonia za zajęcie 13 miejsca.
Po sobotnich rozgrywkach na walnym zebraniu członków PFS wybrano nowy zarząd:
Prezes — Krzysztof Sporczyk
Zastępca — Mariola Osajda-Matczak
Skarbnik — Rafał Wesołowski
członkowie — Mariusz Makuch, Kamil Kister, Urszula Solarska, Robert Wagner

Podziękowania dla ustępującego zarządu.
relacja: Andrzej Gostomski


Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2, Łódź

mapka
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 24 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
ok. 18:50 — zakończenie gier
18:50 (19:05) — Walne Zgromadzenie Członków PFS

Niedziela, 25 kwietnia (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
Wyżywieniena miejscu
Noclegi
  1. Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
    ul. Piotrkowska 189/191,tel. 42 636 69 80
    Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem.
  2. Hotelik Axel (100 metrów od miejsca gry, standard przeciętny)
    ul. Objazdowa 17, tel.(0-42) 688-70-65 lub(0-42) 688-72-07
  3. Hotel KLON
    ul. Srebrna 27, tel. 607 904 904
  4. Dom Studencki 9 PŁ
    al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
    wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby
  5. Dom Studencki 7 PŁ
    al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby
  6. PTSM
    ul. Legionów 27, tel. 42 630 66 80 lub ul.Zamenhofa 13, tel. 42 636 34 28
  7. PERFECT — blok apartamentowy
    ul. Ruska 3/7, tel. 508 221 163
  8. Pokoje gościnne "Alicja"
    Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
    Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł
  9. Kamienica Łódzka
    tel kont. +48 509447851
    strona: www.kamienicalodzka.pl

Więcej: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/
Nagrodypuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjePo pierwszym dniu rozgrywek odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Federacji Scrabble --> szczegóły
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Łódzki Klub Miłośników Scrabble


Wyniki turnieju XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   130.68     11.0     5350     2082     1076
  2 Jarosław        Puchalski            Łódź                   116.64     10.0     5165     2035      519
  3 Mirosław        Uglik                Warszawa               130.28     10.0     5061     1973      171
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.01      9.0     5485     1910      433
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.12      9.0     5276     1886      256
  6 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.73      9.0     5271     1877      508
  7 Marek           Reda                 Wołomin                134.92      9.0     5009     1934      161
  8 Robert          Głowacki             Łódź                   122.23      8.0     5341     1743      864
  9 Michał          Makowski             Warszawa               145.01      8.0     5186     1666      777
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.28      8.0     5160     1831      431
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.52      8.0     5011     1812      417
 12 Michał          Ozimiński            Łódź                   123.01      8.0     4992     1726      384
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.30      8.0     4974     1640      395
 14 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.54      8.0     4929     1745      187
 15 Ewa             Ciszewska            Katowice               121.65      8.0     4750     1780       83
 16 Przemysław      Rybicki              Otwock                 123.62      7.5     5146     1746      205
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.30      7.0     5376     1587      281
 18 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.78      7.0     5347     1577      916
 19 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.84      7.0     5085     1664      289
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.38      7.0     4949     1598      197
 21 Weronika        Rudnicka             Ustka                  127.55      7.0     4932     1710       60
 22 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.09      7.0     4906     1621      174
 23 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.27      7.0     4867     1573      354
 24 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            102.90      7.0     4864     1473      128
 25 Kamil           Kister               Puławy                 120.86      7.0     4782     1553     -112
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.76      7.0     4710     1662     -265
 27 Magdalena       Ambroszczyk          Łódź                   100.00      7.0     4401     1590     -358
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.24      6.0     5083     1511      -12
 29 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 116.78      6.0     4962     1606      188
 30 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.13      6.0     4923     1379      425
 31 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.05      6.0     4850     1512     -115
 32 Mariusz         Makuch               Zator                  115.44      6.0     4756     1422       83
 33 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.70      6.0     4712     1429     -168
 34 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.31      6.0     4600     1471     -317
 35 Adam            Janicki              Łódź                   109.87      6.0     4589     1514       58
 36 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      6.0     4493     1401      289
 37 Zbigniew        Rybak                Warszawa               106.79      6.0     4383     1516     -465
 38 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 122.80      5.0     4759     1388        0
 39 Piotr           Broda                Sandomierz             111.07      5.0     4618     1254       -9
 40 Anna            Stefańska            Łódź                   115.79      5.0     4561     1413     -600
 41 Jerzy           Luter                Bytom                  111.10      5.0     4515     1384       15
 42 Bartosz         Pięta                Swarzędz               102.89      5.0     4407     1438     -607
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.04      5.0     4249     1370     -541
 44 Maciej          Michalski            Łódź                   111.97      5.0     4156     1466    -1050
 45 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      5.0     3986     1350     -804
 46 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   142.33      5.0     3831     1229      104
 47 Dorota          Zielińska            Piaseczno              124.58      4.5     4363     1283     -250
 48 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      4.0     4295     1235     -636
 49 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4130     1195     -596
 50 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                122.29      4.0     2677      973     -452
 51 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      3.5     3865      981     -690
 52 Urszula         Solarska             Łódź                   103.85      3.0     4474     1054     -333
 53 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           103.28      3.0     4142     1070     -553
 54 Jarosław        Michalak             Łódź                   116.23      3.0     2525      813       23
 55 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.64      2.5     3913      928     -972
 56 Radosław        Jachna               Łódź                   133.87      2.0     2569      679       54
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble



	Kazimierz.Jr Merklejn 146.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  369: 406   68
    2    20 Kamil          Kister                120.86 +  465: 380  171
    3    12 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  439: 359  153
    4     5 Bartosz        Pięta                 102.89 +  404: 310  153
    5     3 Tomasz         Zwoliński             143.52 +  468: 284  194
    6     2 Michał         Alabrudziński         138.28 +  400: 394  188
    7     2 Jakub          Szymczak              130.68 -  271: 366   81
    8     4 Michał         Ozimiński             123.01 +  434: 368  173
    9     4 Marek          Reda                  134.92 -  354: 376   85
   10     6 Ewa            Ciszewska             121.65 -  338: 372   72
   11     7 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  419: 411  184
   12     7 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  505: 358  167
   13     4 Michał         Alabrudziński         138.28 +  405: 379  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 13 144.38




	Mariusz Skrobosz 146.30 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  304: 461   67
    2    21 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  514: 246  152
    3    15 Błażej         Fidziński             100.00 +  434: 352  150
    4     7 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  417: 384  172
    5     5 Adam           Janicki               109.87 -  431: 448   60
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  425: 393  175
    7     4 Michał         Alabrudziński         138.28 -  317: 417   88
    8     7 Weronika       Rudnicka              127.55 -  342: 414   78
    9    11 Maciej         Michalski             111.97 +  520: 301  162
   10     8 Przemysław     Rybicki               123.62 -  381: 477   74
   11    12 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  422: 519   72
   12    14 Mariusz        Makuch                115.44 +  360: 306  165
   13    12 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  509: 377  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Michał Makowski 145.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Puchalski             116.64 -  384: 423   67
    2    16 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  378: 323  159
    3    18 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  349: 375   57
    4    22 Jerzy          Luter                 111.10 +  458: 224  161
    5    14 Bartosz        Pięta                 102.89 +  467: 288  153
    6     9 Jarosław       Michalak              116.23 +  392: 328  166
    7     5 Michał         Ozimiński             123.01 -  383: 414   73
    8     8 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  442: 368  173
    9     6 Michał         Alabrudziński         138.28 -  375: 395   88
   10     9 Beata          Piotrowska            112.38 +  360: 315  162
   11     6 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  451: 306  167
   12     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  314: 328   66
   13     6 Przemysław     Rybicki               123.62 +  433: 322  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Tomasz Zwoliński 143.52 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Michalak              116.23 +  402: 292  166
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 +  383: 289  192
    3     2 Mirosław       Uglik                 130.28 +  445: 314  180
    4     3 Stanisław      Rydzik                138.01 -  325: 389   88
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  284: 468   97
    6    11 Weronika       Rudnicka              127.55 -  327: 371   78
    7    13 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  363: 367   84
    8    21 Jerzy          Luter                 111.10 +  402: 340  161
    9    17 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  414: 327  177
   10    15 Anna           Stefańska             115.79 +  525: 355  166
   11     9 Rafał          Wesołowski            120.30 -  355: 401   70
   12    10 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  422: 335  175
   13     7 Weronika       Rudnicka              127.55 +  364: 346  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 13 139.38




	Karol Wyrębkiewicz 142.33 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Stefańska             115.79 +  465: 272  166
    2     5 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  289: 383   94
    3    20 Marcin         Radwański             100.00 +  475: 323  150
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  330: 313  173
    5     9 Dorota         Zielińska             124.58 +  413: 296  175
    6     5 Przemysław     Rybicki               123.62 -  417: 552   74
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  399: 327  168
    8     6 Marek          Reda                  134.92 -  352: 413   85
    9     9 Ewa            Ciszewska             121.65 -  369: 421   72
   10    10 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  322: 427   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 10 122.90




	Mateusz Żbikowski 142.12 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  395: 341  166
    2     6 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  451: 371  167
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  371: 308  173
    4     1 Jakub          Szymczak              130.68 +  435: 398  181
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.01 +  537: 422  188
    6     1 Jarosław       Puchalski             116.64 +  440: 369  167
    7     1 Marek          Reda                  134.92 +  414: 312  185
    8     1 Mirosław       Uglik                 130.28 -  281: 418   80
    9     1 Robert         Głowacki              122.23 -  373: 448   72
   10     3 Marek          Reda                  134.92 +  474: 384  185
   11     2 Michał         Alabrudziński         138.28 +  452: 384  188
   12     2 Jarosław       Puchalski             116.64 -  306: 494   67
   13     2 Jarosław       Puchalski             116.64 -  347: 371   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 13 145.08




	Michał Alabrudziński 138.28 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Makuch                115.44 +  357: 269  165
    2    10 Błażej         Fidziński             100.00 +  407: 248  150
    3     6 Maciej         Michalski             111.97 -  318: 394   62
    4    10 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  368: 339  167
    5     6 Weronika       Rudnicka              127.55 +  471: 320  178
    6     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  394: 400   97
    7     4 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  417: 317  196
    8     3 Robert         Głowacki              122.23 -  300: 530   72
    9     6 Michał         Makowski              145.01 +  395: 375  195
   10     7 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  514: 354  184
   11     2 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  384: 452   92
   12     8 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  456: 326  176
   13     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  379: 405   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 13 140.85




	Stanisław Rydzik 138.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kroc                  115.31 +  416: 371  165
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  351: 341  177
    3     5 Przemysław     Rybicki               123.62 +  394: 378  174
    4     3 Tomasz         Zwoliński             143.52 +  389: 325  194
    5     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  422: 537   92
    6     6 Marek          Reda                  134.92 -  435: 467   85
    7     7 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  447: 427  172
    8     2 Jakub          Szymczak              130.68 -  387: 398   81
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  443: 313  168
   10     4 Weronika       Rudnicka              127.55 +  492: 373  178
   11     3 Mirosław       Uglik                 130.28 -  387: 497   80
   12     4 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  471: 283  172
   13     3 Robert         Głowacki              122.23 +  451: 342  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 13 146.92




	Marek Reda 134.92 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kublik                112.70 +  404: 309  163
    2     4 Radosław       Jachna                133.87 +  381: 373  184
    3     3 Jarosław       Puchalski             116.64 -  343: 382   67
    4    14 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  355: 325  157
    5     4 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  350: 297  184
    6     6 Stanisław      Rydzik                138.01 +  467: 435  188
    7     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  312: 414   92
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 +  413: 352  192
    9     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 +  376: 354  197
   10     3 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  384: 474   92
   11     5 Ewa            Ciszewska             121.65 +  342: 318  172
   12     3 Przemysław     Rybicki               123.62 -  393: 398   74
   13     5 Ewa            Ciszewska             121.65 +  489: 417  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 13 148.77




	Radosław Jachna 133.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Piotrowska            112.38 +  470: 325  162
    2     4 Marek          Reda                  134.92 -  373: 381   85
    3    11 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  385: 390   72
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  440: 258  166
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  331: 429   75
    6    16 Anna           Stefańska             115.79 -  259: 342   66
    7    21 Wojciech       Gołęcki               103.04 -  311: 390   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  7  97.00




	Grzegorz Kurowski 133.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Michalski             111.97 -  420: 431   62
    2    15 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  472: 270  150
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  400: 312  166
    4     4 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  382: 355  173
    5     4 Marek          Reda                  134.92 -  297: 350   85
    6    10 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  387: 389   72
    7    13 Tomasz         Zwoliński             143.52 +  367: 363  194
    8    11 Andrzej        Kroc                  115.31 +  531: 257  165
    9     5 Michał         Ozimiński             123.01 +  329: 303  173
   10     7 Michał         Alabrudziński         138.28 -  354: 514   88
   11     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  411: 419   97
   12     5 Robert         Głowacki              122.23 -  263: 482   72
   13    13 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  472: 351  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Jakub Szymczak 130.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 111.10 +  472: 300  161
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  403: 314  168
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  418: 345  175
    4     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  398: 435   92
    5     2 Maciej         Michalski             111.97 +  377: 352  162
    6     3 Adam           Janicki               109.87 +  377: 290  160
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 +  366: 271  197
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.01 +  398: 387  188
    9     2 Mirosław       Uglik                 130.28 +  407: 321  180
   10     1 Jarosław       Puchalski             116.64 +  424: 273  167
   11     1 Robert         Głowacki              122.23 +  449: 345  172
   12     1 Mirosław       Uglik                 130.28 -  344: 353   80
   13     1 Mirosław       Uglik                 130.28 +  517: 288  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2082  / 13 160.15




	Mirosław Uglik 130.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 111.07 +  431: 354  161
    2    11 Robert         Wagner                100.00 +  435: 327  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  314: 445   94
    4    11 Andrzej        Kroc                  115.31 +  437: 421  165
    5     7 Ewa            Ciszewska             121.65 +  407: 384  172
    6     4 Maciej         Michalski             111.97 +  422: 339  162
    7     3 Przemysław     Rybicki               123.62 +  369: 341  174
    8     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 +  418: 281  192
    9     2 Jakub          Szymczak              130.68 -  321: 407   81
   10     2 Robert         Głowacki              122.23 +  369: 343  172
   11     3 Stanisław      Rydzik                138.01 +  497: 387  188
   12     1 Jakub          Szymczak              130.68 +  353: 344  181
   13     1 Jakub          Szymczak              130.68 -  288: 517   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 13 151.77




	Weronika Rudnicka 127.55 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               109.87 +  426: 287  160
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  407: 441   73
    3    13 Jerzy          Luter                 111.10 +  427: 266  161
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  381: 312  168
    5     6 Michał         Alabrudziński         138.28 -  320: 471   88
    6    11 Tomasz         Zwoliński             143.52 +  371: 327  194
    7     9 Ewa            Ciszewska             121.65 +  429: 378  172
    8     7 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  414: 342  196
    9     3 Jarosław       Puchalski             116.64 -  362: 390   67
   10     4 Stanisław      Rydzik                138.01 -  373: 492   88
   11     8 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  383: 364  176
   12     9 Michał         Ozimiński             123.01 -  293: 438   73
   13     7 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  346: 364   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 13 131.54




	Waldemar Czerwoniec 126.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  519: 319  159
    2     2 Stanisław      Rydzik                138.01 -  341: 351   88
    3    10 Ewa            Ciszewska             121.65 -  332: 339   72
    4    17 Błażej         Fidziński             100.00 +  513: 240  150
    5    10 Jarosław       Puchalski             116.64 -  345: 404   67
    6    15 Rafał          Wesołowski            120.30 +  415: 410  170
    7    11 Kamil          Kister                120.86 -  334: 367   71
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  375: 498   73
    9    17 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  327: 414   94
   10    21 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  401: 274  153
   11    16 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  512: 280  150
   12    15 Maciej         Michalski             111.97 +  473: 301  162
   13    11 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  460: 234  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 13 121.31




	Marek Dudkiewicz 126.13 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  372: 381   57
    2    18 Wojciech       Gołęcki               103.04 -  328: 393   53
    3    24 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  336: 357   59
    4    26 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  474: 199  150
    5    21 Błażej         Fidziński             100.00 +  376: 268  150
    6    20 Marcin         Radwański             100.00 -  324: 330   50
    7    23 Robert         Wagner                100.00 +  396: 308  150
    8    18 Anna           Stefańska             115.79 +  399: 360  166
    9    14 Bartosz        Pięta                 102.89 +  374: 325  153
   10    13 Magdalena      Kublik                112.70 +  492: 356  163
   11     8 Weronika       Rudnicka              127.55 -  364: 383   78
   12     8 Michał         Alabrudziński         138.28 -  326: 456   88
   13    14 Beata          Piotrowska            112.38 -  362: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 13 106.08




	Małgorzata Sulejewska 125.09 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              103.85 +  451: 378  154
    2     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  343: 315  150
    3     1 Jakub          Szymczak              130.68 -  345: 418   81
    4    12 Ewa            Ciszewska             121.65 -  312: 321   72
    5    11 Radosław       Jachna                133.87 +  429: 331  184
    6     7 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  393: 425   96
    7    14 Anna           Stefańska             115.79 +  400: 309  166
    8    13 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  456: 365  150
    9    10 Przemysław     Rybicki               123.62 +  404: 360  174
   10     5 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  360: 341  167
   11     4 Jarosław       Puchalski             116.64 -  356: 385   67
   12    10 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  335: 422   94
   13     8 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  322: 362   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 13 124.69




	Dorota Zielińska 124.58 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Julita         Dygnas                103.28 +  380: 241  153
    2     8 Bartosz        Pięta                 102.89 +  369: 282  153
    3     7 Grzegorz       Pukniel               122.80 -  336: 419   73
    4     9 Przemysław     Rybicki               123.62 =  380: 380  124
    5     9 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 -  296: 413   92
    6    14 Michał         Ozimiński             123.01 -  289: 399   73
    7    18 Andrzej        Kroc                  115.31 -  337: 359   65
    8    22 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  360: 270  153
    9    18 Kamil          Kister                120.86 -  349: 379   71
   10    20 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  338: 294  150
   11    17 Beata          Piotrowska            112.38 -  288: 309   62
   12    19 Dorota         Stachowska            102.90 -  350: 457   53
   13    22 Jerzy          Luter                 111.10 -  291: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 13  98.69




	Przemysław Rybicki 123.62 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  453: 312  153
    2     7 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  391: 281  157
    3     5 Stanisław      Rydzik                138.01 -  378: 394   88
    4     9 Dorota         Zielińska             124.58 =  380: 380  125
    5     8 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  379: 347  173
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 +  552: 417  192
    7     3 Mirosław       Uglik                 130.28 -  341: 369   80
    8     5 Jarosław       Puchalski             116.64 -  301: 460   67
    9    10 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  360: 404   75
   10     8 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  477: 381  196
   11    11 Adam           Janicki               109.87 +  414: 370  160
   12     3 Marek          Reda                  134.92 +  398: 393  185
   13     6 Michał         Makowski              145.01 -  322: 433   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Andrzej Kwiatkowski 123.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Stachowska            102.90 +  343: 320  153
    2    13 Weronika       Rudnicka              127.55 +  441: 407  178
    3     4 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  308: 371   92
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 -  313: 330   92
    5    16 Beata          Piotrowska            112.38 +  413: 332  162
    6    12 Robert         Głowacki              122.23 -  355: 460   72
    7    12 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  278: 400   67
    8    15 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  498: 375  177
    9    16 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  406: 416   50
   10    11 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  420: 400  166
   11    14 Michał         Ozimiński             123.01 -  381: 412   73
   12    17 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  297: 349   57
   13    17 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  397: 393  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 13 116.31




	Michał Ozimiński 123.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Pięta                 102.89 -  332: 452   53
    2    26 Anna           Stefańska             115.79 -  386: 516   66
    3    23 Magdalena      Kublik                112.70 +  411: 258  163
    4    19 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  331: 329  159
    5    19 Marcin         Radwański             100.00 +  439: 277  150
    6    14 Dorota         Zielińska             124.58 +  399: 289  175
    7     5 Michał         Makowski              145.01 +  414: 383  195
    8     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  368: 434   97
    9     5 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  303: 329   84
   10    12 Maciej         Michalski             111.97 -  300: 371   62
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  412: 381  173
   12     9 Weronika       Rudnicka              127.55 +  438: 293  178
   13    10 Kamil          Kister                120.86 +  459: 296  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 13 132.77




	Grzegorz Pukniel 122.80 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  423: 365  152
    2    14 Rafał          Wesołowski            120.30 +  382: 345  170
    3     7 Dorota         Zielińska             124.58 +  419: 336  175
    4     4 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  355: 382   84
    5     8 Przemysław     Rybicki               123.62 -  347: 379   74
    6    13 Ewa            Ciszewska             121.65 -  306: 351   72
    7    16 Bartosz        Pięta                 102.89 +  388: 359  153
    8     8 Michał         Makowski              145.01 -  368: 442   95
    9    15 Andrzej        Kroc                  115.31 +  372: 241  165
   10    14 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  351: 421   59
   11    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  333: 418   66
   12    18 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  322: 323   50
   13    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  393: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 13 106.77




	Łukasz Szałkiewicz 122.29 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  314: 375   50
    2    17 Urszula        Solarska              103.85 +  396: 367  154
    3    11 Radosław       Jachna                133.87 +  390: 385  184
    4     7 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  384: 417   96
    5    18 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  376: 351  157
    6    10 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  389: 387  184
    7     7 Stanisław      Rydzik                138.01 -  427: 447   88
    8    12 Adam           Janicki               109.87 -    1: 400   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  /  8 121.62




	Andrzej Rechowicz 122.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  526: 336  150
    2     1 Jarosław       Puchalski             116.64 -  346: 431   67
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  326: 403   68
    4    16 Beata          Piotrowska            112.38 -  330: 492   62
    5    20 Magdalena      Kublik                112.70 +  405: 306  163
    6    18 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  365: 394   57
    7    19 Jarosław       Michalak              116.23 +  378: 337  166
    8    16 Bartosz        Pięta                 102.89 -  340: 394   53
    9    19 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  461: 278  153
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 +  427: 322  192
   11    12 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  519: 422  196
   12     4 Stanisław      Rydzik                138.01 -  283: 471   88
   13    12 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  377: 509   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 13 116.23




	Robert Głowacki 122.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Wagner                100.00 -  338: 351   50
    2    24 Adam           Janicki               109.87 -  349: 371   60
    3    27 Mariusz        Makuch                115.44 +  427: 284  165
    4    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  490: 249  150
    5    12 Rafał          Wesołowski            120.30 +  353: 333  170
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  460: 355  173
    7     6 Maciej         Michalski             111.97 +  434: 329  162
    8     3 Michał         Alabrudziński         138.28 +  530: 300  188
    9     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 +  448: 373  192
   10     2 Mirosław       Uglik                 130.28 -  343: 369   80
   11     1 Jakub          Szymczak              130.68 -  345: 449   81
   12     5 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  482: 263  184
   13     3 Stanisław      Rydzik                138.01 -  342: 451   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 13 134.08




	Ewa Ciszewska 121.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Radwański             100.00 +  349: 278  150
    2    12 Maciej         Michalski             111.97 -  366: 388   62
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  339: 332  177
    4    12 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  321: 312  175
    5     7 Mirosław       Uglik                 130.28 -  384: 407   80
    6    13 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  351: 306  173
    7     9 Weronika       Rudnicka              127.55 -  378: 429   78
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  387: 348  166
    9     9 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 +  421: 369  192
   10     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 +  372: 338  197
   11     5 Marek          Reda                  134.92 -  318: 342   85
   12    13 Adam           Janicki               109.87 +  347: 329  160
   13     5 Marek          Reda                  134.92 -  417: 489   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.92




	Kamil Kister 120.86 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Błażej         Fidziński             100.00 -  308: 439   50
    2    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  380: 465   97
    3    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  456: 255  152
    4    18 Jarosław       Michalak              116.23 -  366: 397   66
    5    22 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  363: 368   50
    6    21 Julita         Dygnas                103.28 +  308: 305  153
    7    11 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  367: 334  177
    8    19 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  363: 310  157
    9    18 Dorota         Zielińska             124.58 +  379: 349  175
   10    18 Andrzej        Kroc                  115.31 +  443: 393  165
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  351: 467   68
   12    12 Rafał          Wesołowski            120.30 +  402: 353  170
   13    10 Michał         Ozimiński             123.01 -  296: 459   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 13 119.46




	Rafał Wesołowski 120.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  338: 319  150
    2    14 Grzegorz       Pukniel               122.80 -  345: 382   73
    3    16 Anna           Stefańska             115.79 +  453: 306  166
    4    13 Adam           Janicki               109.87 -  312: 421   60
    5    12 Robert         Głowacki              122.23 -  333: 353   72
    6    15 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  410: 415   77
    7    24 Julita         Dygnas                103.28 +  355: 337  153
    8    20 Marcin         Radwański             100.00 +  343: 263  150
    9    12 Beata          Piotrowska            112.38 +  412: 374  162
   10    16 Bartosz        Pięta                 102.89 +  486: 326  153
   11     9 Tomasz         Zwoliński             143.52 +  401: 355  194
   12    12 Kamil          Kister                120.86 -  353: 402   71
   13     9 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  433: 326  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




	Krzysztof Sporczyk 117.76 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 +  406: 369  197
    2     3 Jakub          Szymczak              130.68 -  314: 403   81
    3     9 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  403: 326  172
    4     6 Weronika       Rudnicka              127.55 -  312: 381   78
    5    13 Piotr          Broda                 111.07 +  435: 317  161
    6     8 Mikołaj        Fidziński             116.78 +  366: 347  167
    7     8 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 -  327: 399   92
    8    10 Beata          Piotrowska            112.38 +  422: 404  162
    9     7 Stanisław      Rydzik                138.01 -  313: 443   88
   10    17 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  431: 297  157
   11    10 Kamil          Kister                120.86 +  467: 351  171
   12    11 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  280: 478   59
   13    11 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  234: 460   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 13 127.85




	Mikołaj Fidziński 116.78 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  461: 304  196
    2     6 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  371: 451   92
    3    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  387: 287  150
    4    10 Michał         Alabrudziński         138.28 -  339: 368   88
    5    15 Anna           Stefańska             115.79 +  490: 359  166
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  347: 366   68
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  400: 278  173
    8     9 Maciej         Michalski             111.97 +  415: 319  162
    9     8 Adam           Janicki               109.87 +  396: 254  160
   10     5 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  341: 360   75
   11     6 Michał         Makowski              145.01 -  306: 451   95
   12     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  358: 505   97
   13    13 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  351: 472   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Jarosław Puchalski 116.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Makowski              145.01 +  423: 384  195
    2     1 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  431: 346  172
    3     3 Marek          Reda                  134.92 +  382: 343  185
    4     2 Maciej         Michalski             111.97 -  320: 345   62
    5    10 Waldemar       Czerwoniec            126.78 +  404: 345  177
    6     1 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  369: 440   92
    7    10 Adam           Janicki               109.87 +  463: 347  160
    8     5 Przemysław     Rybicki               123.62 +  460: 301  174
    9     3 Weronika       Rudnicka              127.55 +  390: 362  178
   10     1 Jakub          Szymczak              130.68 -  273: 424   81
   11     4 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  385: 356  175
   12     2 Mateusz        Żbikowski             142.12 +  494: 306  192
   13     2 Mateusz        Żbikowski             142.12 +  371: 347  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 13 156.54




	Jarosław Michalak 116.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  292: 402   94
    2    23 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  378: 390   66
    3    28 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  331: 233  150
    4    18 Kamil          Kister                120.86 +  397: 366  171
    5    17 Andrzej        Kroc                  115.31 +  462: 341  165
    6     9 Michał         Makowski              145.01 -  328: 392   95
    7    19 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  337: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Anna Stefańska 115.79 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 -  272: 465   92
    2    26 Michał         Ozimiński             123.01 +  516: 386  173
    3    16 Rafał          Wesołowski            120.30 -  306: 453   70
    4    23 Julita         Dygnas                103.28 +  313: 301  153
    5    15 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  359: 490   67
    6    16 Radosław       Jachna                133.87 +  342: 259  184
    7    14 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  309: 400   75
    8    18 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  360: 399   76
    9    23 Jerzy          Luter                 111.10 +  400: 348  161
   10    15 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  355: 525   94
   11    20 Bartosz        Pięta                 102.89 -  327: 335   53
   12    22 Marcin         Radwański             100.00 +  379: 319  150
   13    19 Mariusz        Makuch                115.44 -  323: 481   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 13 108.69




	Mariola Osajda-Matczak 115.54 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             142.12 -  341: 395   92
    2    23 Jarosław       Michalak              116.23 +  390: 378  166
    3     8 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  312: 400   84
    4    15 Radosław       Jachna                133.87 -  258: 440   84
    5    27 Mariusz        Makuch                115.44 +  449: 276  165
    6    17 Dorota         Stachowska            102.90 +  471: 312  153
    7    17 Marcin         Radwański             100.00 +  438: 414  150
    8    14 Ewa            Ciszewska             121.65 -  348: 387   72
    9    13 Magdalena      Kublik                112.70 +  414: 351  163
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  400: 420   73
   11    13 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  418: 333  173
   12     6 Michał         Makowski              145.01 +  328: 314  195
   13     8 Małgorzata     Sulejewska            125.09 +  362: 322  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 13 134.23




	Mariusz Makuch 115.44 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         138.28 -  269: 357   88
    2    27 Beata          Piotrowska            112.38 -  327: 430   62
    3    27 Robert         Głowacki              122.23 -  284: 427   72
    4    28 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  375: 413   50
    5    27 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  276: 449   66
    6    28 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  435: 348  152
    7    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 254  150
    8    25 Urszula        Solarska              103.85 -  328: 361   54
    9    24 Julita         Dygnas                103.28 +  471: 265  153
   10    24 Robert         Wagner                100.00 +  380: 351  150
   11    19 Magdalena      Kublik                112.70 +  424: 335  163
   12    14 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  306: 360   96
   13    19 Anna           Stefańska             115.79 +  481: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 13 109.38




	Andrzej Kroc 115.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                138.01 -  371: 416   88
    2    19 Magdalena      Kublik                112.70 +  403: 336  163
    3    17 Robert         Wagner                100.00 +  298: 290  150
    4    11 Mirosław       Uglik                 130.28 -  421: 437   80
    5    17 Jarosław       Michalak              116.23 -  341: 462   66
    6    23 Jerzy          Luter                 111.10 +  368: 313  161
    7    18 Dorota         Zielińska             124.58 +  359: 337  175
    8    11 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  257: 531   84
    9    15 Grzegorz       Pukniel               122.80 -  241: 372   73
   10    18 Kamil          Kister                120.86 -  393: 443   71
   11    21 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  332: 382   57
   12    24 Błażej         Fidziński             100.00 +  402: 360  150
   13    20 Bartosz        Pięta                 102.89 +  414: 238  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 13 113.15




	Magdalena Kublik 112.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  134.92 -  309: 404   85
    2    19 Andrzej        Kroc                  115.31 -  336: 403   65
    3    23 Michał         Ozimiński             123.01 -  258: 411   73
    4    27 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  392: 344  152
    5    20 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  306: 405   72
    6    27 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  394: 285  150
    7    22 Dorota         Stachowska            102.90 +  428: 370  153
    8    17 Piotr          Broda                 111.07 +  466: 311  161
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  351: 414   66
   10    13 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  356: 492   76
   11    19 Mariusz        Makuch                115.44 -  335: 424   65
   12    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 281  150
   13    18 Piotr          Broda                 111.07 +  381: 336  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Beata Piotrowska 112.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                133.87 -  325: 470   84
    2    27 Mariusz        Makuch                115.44 +  430: 327  165
    3    19 Adam           Janicki               109.87 -  285: 383   60
    4    16 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  492: 330  172
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  332: 413   73
    6    22 Robert         Wagner                100.00 +  404: 327  150
    7    15 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  503: 311  157
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  404: 422   68
    9    12 Rafał          Wesołowski            120.30 -  374: 412   70
   10     9 Michał         Makowski              145.01 -  315: 360   95
   11    17 Dorota         Zielińska             124.58 +  309: 288  175
   12    16 Bartosz        Pięta                 102.89 +  394: 347  153
   13    14 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  382: 362  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 13 122.92




	Maciej Michalski 111.97 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              133.84 +  431: 420  184
    2    12 Ewa            Ciszewska             121.65 +  388: 366  172
    3     6 Michał         Alabrudziński         138.28 +  394: 318  188
    4     2 Jarosław       Puchalski             116.64 +  345: 320  167
    5     2 Jakub          Szymczak              130.68 -  352: 377   81
    6     4 Mirosław       Uglik                 130.28 -  339: 422   80
    7     6 Robert         Głowacki              122.23 -  329: 434   72
    8     9 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  319: 415   67
    9    11 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  301: 520   96
   10    12 Michał         Ozimiński             123.01 +  371: 300  173
   11    15 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  285: 441   59
   12    15 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  301: 473   77
   13    21 Robert         Wagner                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 13 112.77




	Jerzy Luter 111.10 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              130.68 -  300: 472   81
    2    22 Piotr          Broda                 111.07 +  404: 340  161
    3    13 Weronika       Rudnicka              127.55 -  266: 427   78
    4    22 Michał         Makowski              145.01 -  224: 458   95
    5    26 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  333: 331  159
    6    23 Andrzej        Kroc                  115.31 -  313: 368   65
    7    25 Urszula        Solarska              103.85 +  477: 294  154
    8    21 Tomasz         Zwoliński             143.52 -  340: 402   94
    9    23 Anna           Stefańska             115.79 -  348: 400   66
   10    22 Dorota         Stachowska            102.90 -  392: 401   53
   11    22 Marcin         Radwański             100.00 +  400:   1  150
   12    23 Wojciech       Gołęcki               103.04 -  307: 315   53
   13    22 Dorota         Zielińska             124.58 +  411: 291  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Piotr Broda 111.07 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Uglik                 130.28 -  354: 431   80
    2    22 Jerzy          Luter                 111.10 -  340: 404   61
    3    25 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  417: 234  150
    4    21 Robert         Wagner                100.00 +  459: 239  150
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  317: 435   68
    6    19 Bartosz        Pięta                 102.89 -  378: 384   53
    7    20 Katarzyna      Żuławska              109.27 +  395: 336  159
    8    17 Magdalena      Kublik                112.70 -  311: 466   63
    9    21 Marcin         Radwański             100.00 -  294: 366   50
   10    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  369: 305  150
   11    18 Dorota         Stachowska            102.90 -  277: 301   53
   12    21 Urszula        Solarska              103.85 +  371: 345  154
   13    18 Magdalena      Kublik                112.70 -  336: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 13  96.46




	Adam Janicki 109.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Weronika       Rudnicka              127.55 -  287: 426   78
    2    24 Robert         Głowacki              122.23 +  371: 349  172
    3    19 Beata          Piotrowska            112.38 +  383: 285  162
    4    13 Rafał          Wesołowski            120.30 +  421: 312  170
    5     5 Mariusz        Skrobosz              146.30 +  448: 431  196
    6     3 Jakub          Szymczak              130.68 -  290: 377   81
    7    10 Jarosław       Puchalski             116.64 -  347: 463   67
    8    12 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  400:   1  172
    9     8 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  254: 396   67
   10    19 Marcin         Radwański             100.00 +  381: 322  150
   11    11 Przemysław     Rybicki               123.62 -  370: 414   74
   12    13 Ewa            Ciszewska             121.65 -  329: 347   72
   13    15 Dorota         Stachowska            102.90 -  308: 408   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 13 116.46




	Katarzyna Żuławska 109.27 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  319: 519   77
    2    16 Michał         Makowski              145.01 -  323: 378   95
    3    24 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  357: 336  176
    4    19 Michał         Ozimiński             123.01 -  329: 331   73
    5    26 Jerzy          Luter                 111.10 -  331: 333   61
    6    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  452: 315  150
    7    20 Piotr          Broda                 111.07 -  336: 395   61
    8    24 Julita         Dygnas                103.28 +  439: 279  153
    9    22 Urszula        Solarska              103.85 +  315: 278  154
   10    14 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  421: 351  173
   11    15 Maciej         Michalski             111.97 +  441: 285  162
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              117.76 +  478: 280  168
   13     9 Rafał          Wesołowski            120.30 -  326: 433   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 13 121.00




	Zbigniew Rybak 106.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  381: 372  176
    2     7 Przemysław     Rybicki               123.62 -  281: 391   74
    3    18 Michał         Makowski              145.01 +  375: 349  195
    4    14 Marek          Reda                  134.92 -  325: 355   85
    5    18 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  351: 376   72
    6    18 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  394: 365  172
    7    15 Beata          Piotrowska            112.38 -  311: 503   62
    8    19 Kamil          Kister                120.86 -  310: 363   71
    9    20 Dorota         Stachowska            102.90 +  412: 295  153
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              117.76 -  297: 431   68
   11    21 Andrzej        Kroc                  115.31 +  382: 332  165
   12    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  349: 297  173
   13    16 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  215: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 13 116.62




	Urszula Solarska 103.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  378: 451   75
    2    17 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  367: 396   72
    3    22 Dorota         Stachowska            102.90 -  347: 440   53
    4    25 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  367: 344  153
    5    24 Julita         Dygnas                103.28 -  336: 366   53
    6    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  359: 367   50
    7    25 Jerzy          Luter                 111.10 -  294: 477   61
    8    25 Mariusz        Makuch                115.44 +  361: 328  165
    9    22 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  278: 315   59
   10    25 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  271: 334   50
   11    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  469: 246  152
   12    21 Piotr          Broda                 111.07 -  345: 371   61
   13    25 Błażej         Fidziński             100.00 -  302: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 13  81.08




	Julita Dygnas 103.28 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Zielińska             124.58 -  241: 380   75
    2    28 Dorota         Stachowska            102.90 +  339: 328  153
    3    21 Bartosz        Pięta                 102.89 -  341: 367   53
    4    23 Anna           Stefańska             115.79 -  301: 313   66
    5    24 Urszula        Solarska              103.85 +  366: 336  154
    6    21 Kamil          Kister                120.86 -  305: 308   71
    7    24 Rafał          Wesołowski            120.30 -  337: 355   70
    8    24 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  279: 439   59
    9    24 Mariusz        Makuch                115.44 -  265: 471   65
   10    26 Błażej         Fidziński             100.00 -  293: 390   50
   11    25 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  356: 411   50
   12    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  393: 238  152
   13    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 -  326: 359   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 13  82.31




	Wojciech Gołęcki 103.04 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Rybicki               123.62 -  312: 453   74
    2    18 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  393: 328  176
    3    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  359: 439   97
    4    25 Urszula        Solarska              103.85 -  344: 367   54
    5    25 Robert         Wagner                100.00 -  295: 365   50
    6    25 Błażej         Fidziński             100.00 +  393: 352  150
    7    21 Radosław       Jachna                133.87 +  390: 311  184
    8    22 Dorota         Zielińska             124.58 -  270: 360   75
    9    19 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  278: 461   72
   10    21 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  274: 401   77
   11    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  266: 300   50
   12    23 Jerzy          Luter                 111.10 +  315: 307  161
   13    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  360: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 13 105.38




	Dorota Stachowska 102.90 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 -  320: 343   73
    2    28 Julita         Dygnas                103.28 -  328: 339   53
    3    22 Urszula        Solarska              103.85 +  440: 347  154
    4    24 Marcin         Radwański             100.00 -  405: 410   50
    5    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  452: 299  150
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  312: 471   66
    7    22 Magdalena      Kublik                112.70 -  370: 428   63
    8    23 Robert         Wagner                100.00 +  375: 360  150
    9    20 Zbigniew       Rybak                 106.79 -  295: 412   57
   10    22 Jerzy          Luter                 111.10 +  401: 392  161
   11    18 Piotr          Broda                 111.07 +  301: 277  161
   12    19 Dorota         Zielińska             124.58 +  457: 350  175
   13    15 Adam           Janicki               109.87 +  408: 308  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 13 113.31




	Bartosz Pięta 102.89 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Ozimiński             123.01 +  452: 332  173
    2     8 Dorota         Zielińska             124.58 -  282: 369   75
    3    21 Julita         Dygnas                103.28 +  367: 341  153
    4     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.73 -  310: 404   97
    5    14 Michał         Makowski              145.01 -  288: 467   95
    6    19 Piotr          Broda                 111.07 +  384: 378  161
    7    16 Grzegorz       Pukniel               122.80 -  359: 388   73
    8    16 Andrzej        Rechowicz             122.24 +  394: 340  172
    9    14 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  325: 374   76
   10    16 Rafał          Wesołowski            120.30 -  326: 486   70
   11    20 Anna           Stefańska             115.79 +  335: 327  166
   12    16 Beata          Piotrowska            112.38 -  347: 394   62
   13    20 Andrzej        Kroc                  115.31 -  238: 414   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Ziemowit Pazda 101.64 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Pukniel               122.80 -  365: 423   73
    2    21 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  246: 514   96
    3    26 Kamil          Kister                120.86 -  255: 456   71
    4    27 Magdalena      Kublik                112.70 -  344: 392   63
    5    28 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  312: 336   50
    6    28 Mariusz        Makuch                115.44 -  348: 435   65
    7    28 Błażej         Fidziński             100.00 +  434: 328  150
    8    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  259: 400   50
    9    26 Robert         Wagner                100.00 -  207: 413   50
   10    27 PAUZA
   11    26 Urszula        Solarska              103.85 -  246: 469   54
   12    26 Julita         Dygnas                103.28 -  238: 393   53
   13    26 Julita         Dygnas                103.28 +  359: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  / 12  77.33




	Magdalena Ambroszczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            120.30 -  319: 338   70
    2    15 Grzegorz       Kurowski              133.84 -  270: 472   84
    3    28 Jarosław       Michalak              116.23 -  233: 331   66
    4    28 Mariusz        Makuch                115.44 +  413: 375  165
    5    22 Kamil          Kister                120.86 +  368: 363  171
    6    24 Urszula        Solarska              103.85 +  367: 359  154
    7    27 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  334: 272  150
    8    13 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  365: 456   75
    9    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.05 +  416: 406  173
   10    20 Dorota         Zielińska             124.58 -  294: 338   75
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  280: 512   77
   12    18 Grzegorz       Pukniel               122.80 +  323: 322  173
   13    16 Zbigniew       Rybak                 106.79 +  419: 215  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 13 122.31




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  375: 314  172
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            125.09 -  315: 343   75
    3    14 Mikołaj        Fidziński             116.78 -  287: 387   67
    4    20 Robert         Głowacki              122.23 -  249: 490   72
    5    23 Dorota         Stachowska            102.90 -  299: 452   53
    6    26 Katarzyna      Żuławska              109.27 -  315: 452   59
    7    26 Mariusz        Makuch                115.44 -  254: 400   65
    8    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  400: 259  152
    9    25 Błażej         Fidziński             100.00 +  404: 234  150
   10    23 Piotr          Broda                 111.07 -  305: 369   61
   11    24 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  300: 266  153
   12    20 Magdalena      Kublik                112.70 -  281: 400   63
   13    23 Wojciech       Gołęcki               103.04 -  346: 360   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 13  91.92




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Kister                120.86 +  439: 308  171
    2    10 Michał         Alabrudziński         138.28 -  248: 407   88
    3    15 Mariusz        Skrobosz              146.30 -  352: 434   96
    4    17 Waldemar       Czerwoniec            126.78 -  240: 513   77
    5    21 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  268: 376   76
    6    25 Wojciech       Gołęcki               103.04 -  352: 393   53
    7    28 Ziemowit       Pazda                 101.64 -  328: 434   52
    8    27 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  404: 287  150
    9    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  234: 404   50
   10    26 Julita         Dygnas                103.28 +  390: 293  153
   11    23 Robert         Wagner                100.00 -  308: 378   50
   12    24 Andrzej        Kroc                  115.31 -  360: 402   65
   13    25 Urszula        Solarska              103.85 +  372: 302  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 13  95.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ewa            Ciszewska             121.65 -  278: 349   72
    2    25 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  304: 297  150
    3    20 Karol          Wyrębkiewicz          142.33 -  323: 475   92
    4    24 Dorota         Stachowska            102.90 +  410: 405  153
    5    19 Michał         Ozimiński             123.01 -  277: 439   73
    6    20 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  330: 324  176
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  414: 438   66
    8    20 Rafał          Wesołowski            120.30 -  263: 343   70
    9    21 Piotr          Broda                 111.07 +  366: 294  161
   10    19 Adam           Janicki               109.87 -  322: 381   60
   11    22 Jerzy          Luter                 111.10 -    1: 400   61
   12    22 Anna           Stefańska             115.79 -  319: 379   66
   13    24 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  379: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 13 103.85




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             122.24 -  336: 526   72
    2    25 Marcin         Radwański             100.00 -  297: 304   50
    3    25 Piotr          Broda                 111.07 -  234: 417   61
    4    26 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  199: 474   76
    5    28 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  336: 312  152
    6    27 Magdalena      Kublik                112.70 -  285: 394   63
    7    27 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  272: 334   50
    8    27 Błażej         Fidziński             100.00 -  287: 404   50
    9    27 PAUZA
   10    25 Urszula        Solarska              103.85 +  334: 271  154
   11    25 Julita         Dygnas                103.28 +  411: 356  153
   12    25 Robert         Wagner                100.00 -  308: 384   50
   13    24 Marcin         Radwański             100.00 -  266: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 12  81.75




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Głowacki              122.23 +  351: 338  172
    2    11 Mirosław       Uglik                 130.28 -  327: 435   80
    3    17 Andrzej        Kroc                  115.31 -  290: 298   65
    4    21 Piotr          Broda                 111.07 -  239: 459   61
    5    25 Wojciech       Gołęcki               103.04 +  365: 295  153
    6    22 Beata          Piotrowska            112.38 -  327: 404   62
    7    23 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  308: 396   76
    8    23 Dorota         Stachowska            102.90 -  360: 375   53
    9    26 Ziemowit       Pazda                 101.64 +  413: 207  152
   10    24 Mariusz        Makuch                115.44 -  351: 380   65
   11    23 Błażej         Fidziński             100.00 +  378: 308  150
   12    25 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  384: 308  150
   13    21 Maciej         Michalski             111.97 +  400:   1  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 13 107.77


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              369: 406
   2 Mikołaj        Fidziński            - Mariusz        Skrobosz              461: 304
   3 Michał         Makowski             - Jarosław       Puchalski             384: 423
   4 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Zwoliński             292: 402
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Stefańska             465: 272
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Żbikowski             341: 395
   7 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Makuch                357: 269
   8 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                371: 416
   9 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                404: 309
  10 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                325: 470
  11 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Michalski             420: 431
  12 Jerzy          Luter                - Jakub          Szymczak              300: 472
  13 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 431: 354
  14 Adam           Janicki              - Weronika       Rudnicka              287: 426
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Żuławska              519: 319
  16 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            381: 372
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Solarska              451: 378
  18 Julita         Dygnas               - Dorota         Zielińska             241: 380
  19 Przemysław     Rybicki              - Wojciech       Gołęcki               453: 312
  20 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kwiatkowski           320: 343
  21 Michał         Ozimiński            - Bartosz        Pięta                 332: 452
  22 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Pukniel               365: 423
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Sylwia         Buks                  314: 375
  24 Magdalena      Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             336: 526
  25 Robert         Głowacki             - Robert         Wagner                338: 351
  26 Marcin         Radwański            - Ewa            Ciszewska             278: 349
  27 Kamil          Kister               - Błażej         Fidziński             308: 439
  28 Magdalena      Ambroszczyk          - Rafał          Wesołowski            319: 338


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Rechowicz             431: 346
   2 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            351: 341
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              314: 403
   4 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  373: 381
   5 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          383: 289
   6 Mateusz        Żbikowski            - Mikołaj        Fidziński             451: 371
   7 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Rybak                 391: 281
   8 Dorota         Zielińska            - Bartosz        Pięta                 369: 282
   9 Sylwia         Buks                 - Małgorzata     Sulejewska            315: 343
  10 Błażej         Fidziński            - Michał         Alabrudziński         248: 407
  11 Robert         Wagner               - Mirosław       Uglik                 327: 435
  12 Ewa            Ciszewska            - Maciej         Michalski             366: 388
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Weronika       Rudnicka              441: 407
  14 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               345: 382
  15 Magdalena      Ambroszczyk          - Grzegorz       Kurowski              270: 472
  16 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Makowski              323: 378
  17 Urszula        Solarska             - Łukasz         Szałkiewicz           367: 396
  18 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               328: 393
  19 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kroc                  336: 403
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Kister                465: 380
  21 Mariusz        Skrobosz             - Ziemowit       Pazda                 514: 246
  22 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 340: 404
  23 Jarosław       Michalak             - Mariola        Osajda-Matczak        378: 390
  24 Robert         Głowacki             - Adam           Janicki               349: 371
  25 Marcin         Radwański            - Magdalena      Sulejewska            304: 297
  26 Anna           Stefańska            - Michał         Ozimiński             516: 386
  27 Mariusz        Makuch               - Beata          Piotrowska            327: 430
  28 Julita         Dygnas               - Dorota         Stachowska            339: 328


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Sulejewska            418: 345
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 445: 314
   3 Marek          Reda                 - Jarosław       Puchalski             343: 382
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kwiatkowski           371: 308
   5 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               394: 378
   6 Maciej         Michalski            - Michał         Alabrudziński         394: 318
   7 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Zielińska             419: 336
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              312: 400
   9 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              326: 403
  10 Ewa            Ciszewska            - Waldemar       Czerwoniec            339: 332
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Radosław       Jachna                390: 385
  12 Wojciech       Gołęcki              - Kazimierz.Jr   Merklejn              359: 439
  13 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Luter                 427: 266
  14 Mikołaj        Fidziński            - Sylwia         Buks                  387: 287
  15 Mariusz        Skrobosz             - Błażej         Fidziński             434: 352
  16 Anna           Stefańska            - Rafał          Wesołowski            306: 453
  17 Robert         Wagner               - Andrzej        Kroc                  290: 298
  18 Michał         Makowski             - Zbigniew       Rybak                 349: 375
  19 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               285: 383
  20 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcin         Radwański             475: 323
  21 Bartosz        Pięta                - Julita         Dygnas                367: 341
  22 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              440: 347
  23 Magdalena      Kublik               - Michał         Ozimiński             258: 411
  24 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Żuławska              336: 357
  25 Magdalena      Sulejewska           - Piotr          Broda                 234: 417
  26 Kamil          Kister               - Ziemowit       Pazda                 456: 255
  27 Mariusz        Makuch               - Robert         Głowacki              284: 427
  28 Jarosław       Michalak             - Magdalena      Ambroszczyk           331: 233


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Mateusz        Żbikowski             398: 435
   2 Maciej         Michalski            - Jarosław       Puchalski             345: 320
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             389: 325
   4 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               382: 355
   5 Bartosz        Pięta                - Kazimierz.Jr   Merklejn              310: 404
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              312: 381
   7 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Szałkiewicz           417: 384
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Karol          Wyrębkiewicz          313: 330
   9 Dorota         Zielińska            - Przemysław     Rybicki               380: 380
  10 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Fidziński             368: 339
  11 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  437: 421
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Ewa            Ciszewska             312: 321
  13 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               312: 421
  14 Zbigniew       Rybak                - Marek          Reda                  325: 355
  15 Radosław       Jachna               - Mariola        Osajda-Matczak        440: 258
  16 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Piotrowska            330: 492
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Błażej         Fidziński             513: 240
  18 Kamil          Kister               - Jarosław       Michalak              366: 397
  19 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Ozimiński             329: 331
  20 Sylwia         Buks                 - Robert         Głowacki              249: 490
  21 Piotr          Broda                - Robert         Wagner                459: 239
  22 Jerzy          Luter                - Michał         Makowski              224: 458
  23 Julita         Dygnas               - Anna           Stefańska             301: 313
  24 Dorota         Stachowska           - Marcin         Radwański             405: 410
  25 Urszula        Solarska             - Wojciech       Gołęcki               367: 344
  26 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Sulejewska            474: 199
  27 Ziemowit       Pazda                - Magdalena      Kublik                344: 392
  28 Mariusz        Makuch               - Magdalena      Ambroszczyk           375: 413


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                537: 422
   2 Maciej         Michalski            - Jakub          Szymczak              352: 377
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             468: 284
   4 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  297: 350
   5 Adam           Janicki              - Mariusz        Skrobosz              448: 431
   6 Weronika       Rudnicka             - Michał         Alabrudziński         320: 471
   7 Mirosław       Uglik                - Ewa            Ciszewska             407: 384
   8 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Rybicki               347: 379
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Zielińska             413: 296
  10 Jarosław       Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            404: 345
  11 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Sulejewska            331: 429
  12 Rafał          Wesołowski           - Robert         Głowacki              333: 353
  13 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              317: 435
  14 Michał         Makowski             - Bartosz        Pięta                 467: 288
  15 Anna           Stefańska            - Mikołaj        Fidziński             359: 490
  16 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kwiatkowski           332: 413
  17 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Michalak              341: 462
  18 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Szałkiewicz           351: 376
  19 Michał         Ozimiński            - Marcin         Radwański             439: 277
  20 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                405: 306
  21 Błażej         Fidziński            - Marek          Dudkiewicz            268: 376
  22 Magdalena      Ambroszczyk          - Kamil          Kister                368: 363
  23 Sylwia         Buks                 - Dorota         Stachowska            299: 452
  24 Urszula        Solarska             - Julita         Dygnas                336: 366
  25 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Wagner                295: 365
  26 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 331: 333
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Makuch                449: 276
  28 Ziemowit       Pazda                - Magdalena      Sulejewska            312: 336


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             369: 440
   2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.Jr   Merklejn              394: 400
   3 Adam           Janicki              - Jakub          Szymczak              290: 377
   4 Mirosław       Uglik                - Maciej         Michalski             422: 339
   5 Przemysław     Rybicki              - Karol          Wyrębkiewicz          552: 417
   6 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                467: 435
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Skrobosz              393: 425
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Fidziński             366: 347
   9 Jarosław       Michalak             - Michał         Makowski              328: 392
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              389: 387
  11 Tomasz         Zwoliński            - Weronika       Rudnicka              327: 371
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Głowacki              355: 460
  13 Grzegorz       Pukniel              - Ewa            Ciszewska             306: 351
  14 Dorota         Zielińska            - Michał         Ozimiński             289: 399
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Wesołowski            415: 410
  16 Anna           Stefańska            - Radosław       Jachna                342: 259
  17 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        312: 471
  18 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Rybak                 365: 394
  19 Bartosz        Pięta                - Piotr          Broda                 384: 378
  20 Marcin         Radwański            - Marek          Dudkiewicz            330: 324
  21 Julita         Dygnas               - Kamil          Kister                305: 308
  22 Robert         Wagner               - Beata          Piotrowska            327: 404
  23 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Luter                 368: 313
  24 Magdalena      Ambroszczyk          - Urszula        Solarska              367: 359
  25 Błażej         Fidziński            - Wojciech       Gołęcki               352: 393
  26 Katarzyna      Żuławska             - Sylwia         Buks                  452: 315
  27 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Sulejewska            394: 285
  28 Mariusz        Makuch               - Ziemowit       Pazda                 435: 348


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Reda                  414: 312
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              366: 271
   3 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 341: 369
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              417: 317
   5 Michał         Ozimiński            - Michał         Makowski              414: 383
   6 Robert         Głowacki             - Maciej         Michalski             434: 329
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Stanisław      Rydzik                427: 447
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          327: 399
   9 Ewa            Ciszewska            - Weronika       Rudnicka              378: 429
  10 Adam           Janicki              - Jarosław       Puchalski             347: 463
  11 Kamil          Kister               - Waldemar       Czerwoniec            367: 334
  12 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Kwiatkowski           400: 278
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              363: 367
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Stefańska             400: 309
  15 Beata          Piotrowska           - Zbigniew       Rybak                 503: 311
  16 Grzegorz       Pukniel              - Bartosz        Pięta                 388: 359
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Radwański             438: 414
  18 Dorota         Zielińska            - Andrzej        Kroc                  337: 359
  19 Jarosław       Michalak             - Andrzej        Rechowicz             337: 378
  20 Piotr          Broda                - Katarzyna      Żuławska              395: 336
  21 Wojciech       Gołęcki              - Radosław       Jachna                390: 311
  22 Magdalena      Kublik               - Dorota         Stachowska            428: 370
  23 Robert         Wagner               - Marek          Dudkiewicz            308: 396
  24 Rafał          Wesołowski           - Julita         Dygnas                355: 337
  25 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              477: 294
  26 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Makuch                254: 400
  27 Magdalena      Sulejewska           - Magdalena      Ambroszczyk           272: 334
  28 Ziemowit       Pazda                - Błażej         Fidziński             434: 328


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Żbikowski             418: 281
   2 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                398: 387
   3 Robert         Głowacki             - Michał         Alabrudziński         530: 300
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Ozimiński             434: 368
   5 Jarosław       Puchalski            - Przemysław     Rybicki               460: 301
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Reda                  352: 413
   7 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              414: 342
   8 Michał         Makowski             - Grzegorz       Pukniel               442: 368
   9 Mikołaj        Fidziński            - Maciej         Michalski             415: 319
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            422: 404
  11 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kroc                  531: 257
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Adam           Janicki                 1: 400
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Magdalena      Ambroszczyk           456: 365
  14 Ewa            Ciszewska            - Mariola        Osajda-Matczak        387: 348
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            498: 375
  16 Bartosz        Pięta                - Andrzej        Rechowicz             394: 340
  17 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 466: 311
  18 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Stefańska             399: 360
  19 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kister                310: 363
  20 Marcin         Radwański            - Rafał          Wesołowski            263: 343
  21 Jerzy          Luter                - Tomasz         Zwoliński             340: 402
  22 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Zielińska             270: 360
  23 Dorota         Stachowska           - Robert         Wagner                375: 360
  24 Katarzyna      Żuławska             - Julita         Dygnas                439: 279
  25 Urszula        Solarska             - Mariusz        Makuch                361: 328
  26 Ziemowit       Pazda                - Sylwia         Buks                  259: 400
  27 Magdalena      Sulejewska           - Błażej         Fidziński             287: 404


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Głowacki             - Mateusz        Żbikowski             448: 373
   2 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 407: 321
   3 Weronika       Rudnicka             - Jarosław       Puchalski             362: 390
   4 Marek          Reda                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              376: 354
   5 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Kurowski              303: 329
   6 Michał         Makowski             - Michał         Alabrudziński         375: 395
   7 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              443: 313
   8 Mikołaj        Fidziński            - Adam           Janicki               396: 254
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Ewa            Ciszewska             369: 421
  10 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Sulejewska            360: 404
  11 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalski             520: 301
  12 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            412: 374
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kublik                414: 351
  14 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Pięta                 374: 325
  15 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               241: 372
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Ambroszczyk           406: 416
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             327: 414
  18 Kamil          Kister               - Dorota         Zielińska             379: 349
  19 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Rechowicz             278: 461
  20 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Stachowska            412: 295
  21 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 366: 294
  22 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Żuławska              278: 315
  23 Anna           Stefańska            - Jerzy          Luter                 400: 348
  24 Mariusz        Makuch               - Julita         Dygnas                471: 265
  25 Błażej         Fidziński            - Sylwia         Buks                  234: 404
  26 Robert         Wagner               - Ziemowit       Pazda                 413: 207
  27 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Jakub          Szymczak              273: 424
   2 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              369: 343
   3 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Reda                  474: 384
   4 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              492: 373
   5 Mikołaj        Fidziński            - Małgorzata     Sulejewska            341: 360
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ewa            Ciszewska             338: 372
   7 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              514: 354
   8 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Rybicki               381: 477
   9 Beata          Piotrowska           - Michał         Makowski              315: 360
  10 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Wyrębkiewicz          427: 322
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           400: 420
  12 Maciej         Michalski            - Michał         Ozimiński             371: 300
  13 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Kublik                492: 356
  14 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Żuławska              351: 421
  15 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Stefańska             525: 355
  16 Bartosz        Pięta                - Rafał          Wesołowski            326: 486
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 431: 297
  18 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Kister                393: 443
  19 Adam           Janicki              - Marcin         Radwański             381: 322
  20 Dorota         Zielińska            - Magdalena      Ambroszczyk           338: 294
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Gołęcki               401: 274
  22 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            392: 401
  23 Sylwia         Buks                 - Piotr          Broda                 305: 369
  24 Mariusz        Makuch               - Robert         Wagner                380: 351
  25 Urszula        Solarska             - Magdalena      Sulejewska            271: 334
  26 Błażej         Fidziński            - Julita         Dygnas                390: 293
  27 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Robert         Głowacki              449: 345
   2 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Alabrudziński         452: 384
   3 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 387: 497
   4 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Sulejewska            385: 356
   5 Ewa            Ciszewska            - Marek          Reda                  318: 342
   6 Michał         Makowski             - Mikołaj        Fidziński             451: 306
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              411: 419
   8 Weronika       Rudnicka             - Marek          Dudkiewicz            383: 364
   9 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            355: 401
  10 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              351: 467
  11 Adam           Janicki              - Przemysław     Rybicki               370: 414
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              519: 422
  13 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        333: 418
  14 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           412: 381
  15 Maciej         Michalski            - Katarzyna      Żuławska              285: 441
  16 Magdalena      Ambroszczyk          - Waldemar       Czerwoniec            280: 512
  17 Beata          Piotrowska           - Dorota         Zielińska             309: 288
  18 Piotr          Broda                - Dorota         Stachowska            277: 301
  19 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Makuch                335: 424
  20 Anna           Stefańska            - Bartosz        Pięta                 327: 335
  21 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kroc                  382: 332
  22 Marcin         Radwański            - Jerzy          Luter                   1: 400
  23 Robert         Wagner               - Błażej         Fidziński             378: 308
  24 Sylwia         Buks                 - Wojciech       Gołęcki               300: 266
  25 Julita         Dygnas               - Magdalena      Sulejewska            356: 411
  26 Ziemowit       Pazda                - Urszula        Solarska              246: 469


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              353: 344
   2 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             494: 306
   3 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               393: 398
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             471: 283
   5 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Kurowski              482: 263
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Makowski              328: 314
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mikołaj        Fidziński             505: 358
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            456: 326
   9 Weronika       Rudnicka             - Michał         Ozimiński             293: 438
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             335: 422
  11 Katarzyna      Żuławska             - Krzysztof      Sporczyk              478: 280
  12 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                353: 402
  13 Ewa            Ciszewska            - Adam           Janicki               347: 329
  14 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Makuch                360: 306
  15 Maciej         Michalski            - Waldemar       Czerwoniec            301: 473
  16 Bartosz        Pięta                - Beata          Piotrowska            347: 394
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Rybak                 297: 349
  18 Magdalena      Ambroszczyk          - Grzegorz       Pukniel               323: 322
  19 Dorota         Zielińska            - Dorota         Stachowska            350: 457
  20 Magdalena      Kublik               - Sylwia         Buks                  400: 281
  21 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              371: 345
  22 Anna           Stefańska            - Marcin         Radwański             379: 319
  23 Jerzy          Luter                - Wojciech       Gołęcki               307: 315
  24 Andrzej        Kroc                 - Błażej         Fidziński             402: 360
  25 Magdalena      Sulejewska           - Robert         Wagner                308: 384
  26 Julita         Dygnas               - Ziemowit       Pazda                 393: 238


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 517: 288
   2 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Puchalski             347: 371
   3 Robert         Głowacki             - Stanisław      Rydzik                342: 451
   4 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.Jr   Merklejn              379: 405
   5 Marek          Reda                 - Ewa            Ciszewska             489: 417
   6 Przemysław     Rybicki              - Michał         Makowski              322: 433
   7 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             346: 364
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Mariola        Osajda-Matczak        322: 362
   9 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Żuławska              433: 326
  10 Michał         Ozimiński            - Kamil          Kister                459: 296
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              460: 234
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              377: 509
  13 Grzegorz       Kurowski             - Mikołaj        Fidziński             472: 351
  14 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Piotrowska            362: 382
  15 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               408: 308
  16 Magdalena      Ambroszczyk          - Zbigniew       Rybak                 419: 215
  17 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kwiatkowski           393: 397
  18 Piotr          Broda                - Magdalena      Kublik                336: 381
  19 Mariusz        Makuch               - Anna           Stefańska             481: 323
  20 Andrzej        Kroc                 - Bartosz        Pięta                 414: 238
  21 Maciej         Michalski            - Robert         Wagner                  1: 400
  22 Dorota         Zielińska            - Jerzy          Luter                 291: 411
  23 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Buks                  360: 346
  24 Magdalena      Sulejewska           - Marcin         Radwański             266: 379
  25 Błażej         Fidziński            - Urszula        Solarska              372: 302
  26 Julita         Dygnas               - Ziemowit       Pazda                 326: 359
Lista rankingowa na dzień 01-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.98  27356  180
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.66  27384  188
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.72  27787  192
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.28  28712  199
   7 Michał Makowski                Warszawa             143.57  21823  152
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.22  27927  195
  10 Kamil Górka                    Kraków               143.17  25341  177
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.08  28473  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             142.94  11149   78
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.11  28279  199
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.49  25760  186
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.49  26451  191
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.15  26745  195
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Justyna Górka                  Kraków               136.78  26125  191
  26 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  27 Marek Reda                     Wołomin              136.24  27111  199
  28 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.09  23951  176
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             136.04  26391  194
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.71  24564  181
  33 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.69   9770   72
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.54  11250   83
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Marek Salamon                  Bytom                134.19   6441   48
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  39 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.97  22239  166
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.66  25931  194
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.56  17096  128
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.52  20295  152
  44 Maciej Michalak                Łódź                 133.34  14401  108
  45 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  46 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.99  24072  181
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               132.83  26433  199
  49 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.74  25486  192
  50 Radosław Jachna                Łódź                 132.56  25981  196
  51 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.64  25406  193
  55 Mirosław Uglik                 Warszawa             131.57  26314  200
  56 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  59 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  60 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.77  25824  199
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  64 Michał Musielak                Bydgoszcz            129.76   7007   54
  65 Irena Sołdan                   Rumia                129.76  25562  197
  66 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  129.63  19056  147
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  68 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  69 Maciej Perzyński               Piła                 129.37  17982  139
  70 Patryk Gadus                   Pszczew              129.24  13829  107
  71 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.99  12641   98
  72 Weronika Rudnicka              Ustka                128.18  25637  200
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  75 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  76 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.32  17443  137
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               126.95   6982   55
  81 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.86  14843  117
  82 Kuba Koisar                    Warszawa             126.82  16486  130
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                126.45   8472   67
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.31  24125  191
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  90 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  91 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  92 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.47  16813  134
  93 Robert Kamiński                Warszawa             125.34  15793  126
  94 Szymon Płachta                 Warszawa             125.31  13784  110
  95 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.29  23679  189
  96 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  97 Rafał Matczak                  Milanówek            125.00   6125   49
  98 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.71  24941  200
  99 Anita Bruska                   Gdynia               124.64  16702  134
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 101 Przemysław Rybicki             Otwock               124.44  24266  195
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 103 Joanna Jewtuch                 Warszawa             123.86  14739  119
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.64  11375   92
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Robert Głowacki                Łódź                 123.54  24584  199
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.15  24261  197
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.02  23496  191
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.83  24443  199
 110 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.70   4908   40
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             122.41  23626  193
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.34  11133   91
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.17   5131   42
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 117 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 118 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 119 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.75  24106  198
 120 Paweł Kowalski                 Kutno                121.59  12402  102
 121 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.55  16045  132
 122 Jarosław Sobczak               Warszawa             121.53  15313  126
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.45  23804  196
 124 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.40  22216  183
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 126 Kamil Kister                   Puławy               121.32  23050  190
 127 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.91  23819  197
 128 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.80  23919  198
 130 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 131 Michał Kolaj                   Ostróda              120.77  23067  191
 132 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 134 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           120.54  13862  115
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.28   9983   83
 137 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 139 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.97  14396  120
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 141 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              119.38  22205  186
 143 Łukasz Baranowski              Reda                 119.37  22680  190
 144 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 145 Tomasz Łapka                   Opole                118.89  22589  190
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 147 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 148 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.17  21388  181
 151 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.07   8029   68
 152 Jakub Nalepa                   Gliwice              117.88   3890   33
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.52  11517   98
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.44   6459   55
 155 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.37  21478  183
 156 Marek Rogalski                 Warszawa             117.33   6336   54
 157 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 158 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 160 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                116.81  16821  144
 162 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.58   7578   65
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.09  19619  169
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.62  12371  107
 171 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.54  22876  198
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 174 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 175 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.23  22585  196
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 115.16  17044  148
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 178 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.50  21411  187
 179 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 180 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 181 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 182 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.40  20185  178
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.31  19829  175
 184 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.19  12225  108
 185 Rafał Skibicki                 Lębork               113.11  12555  111
 186 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 187 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 190 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 191 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 192 Magdalena Kublik               Warszawa             112.80  22447  199
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.71  10595   94
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 112.67  21632  192
 196 Roman Figiel                   Zawichost            112.58   6417   57
 197 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 198 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.42   3485   31
 199 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 200 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 201 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 202 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 203 Jerzy Luter                    Bytom                112.17  16153  144
 204 Joanna Brychcy                 Katowice             112.02  14786  132
 205 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.99  18702  167
 206 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.70  12510  112
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 208 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 209 Piotr Broda                    Sandomierz           111.39  22278  200
 210 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 211 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 213 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 214 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 215 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.58  19131  173
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.38  18434  167
 217 Adam Janicki                   Łódź                 110.36  21740  197
 218 Renata Andracka                Zwola                110.30  21729  197
 219 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 220 Monika Sadurska                Warszawa             110.15  16743  152
 221 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.14   8040   73
 222 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 223 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.50   8760   80
 224 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.48  18008  166
 228 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.35  21344  197
 229 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 235 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 236 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.37  19649  183
 237 Anna Arana                     Warszawa             107.24  18017  168
 238 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 239 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 240 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 241 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 242 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 243 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 244 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 245 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.48   8544   81
 246 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.62   6068   58
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 249 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 250 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 251 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 252 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 253 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20318  196
 255 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              103.43  13136  127
 257 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 259 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 260 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 261 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.10  10516  102
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Radosław Więch                 Warszawa             102.96   5354   52
 264 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 267 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.50  20398  199
 269 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.85  19352  190
 272 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 273 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 274 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.81   7762   77
 275 Jacek Dec                      Pszczew              100.71   5136   51
 276 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.63   8151   81
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 278 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.05   4402   44
 281 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 282 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 284 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 285 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 286 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 287 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 289 Tomasz Silny                   Gdynia                96.86   3390   35
 290 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 292 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 294 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.48   9739  102
 295 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 296 Błażej Fidziński               Dębica                95.06   4468   47
 297 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.01  14156  149
 298 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 299 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.97   3419   36
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 301 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 302 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 304 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                93.75   5156   55
 306 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 307 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 308 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.30  17906  194
 309 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 310 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 311 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.36   5331   59
 312 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 313 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 314 Sylwia Buks                    Warszawa              89.11  17377  195
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 316 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 317 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 318 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 319 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.52   3763   44
 320 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 322 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.46   7261   87
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 324 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 325 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 326 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 327 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 328 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 329 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 330 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 331 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              57.27  10881  190




Poczekalnia na dzień 01-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   3 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   4 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   7 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   8 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   9 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  11 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  12 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  14 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  17 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  18 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  19 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  20 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  26 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  27 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  29 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  30 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  31 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  32 Grażyna Kula                   Sosnowiec            109.58   2630   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  35 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  38 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  39 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  40 Lucyna Korga                   Zabrze               100.71   2417   24
  41 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  42 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  43 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  44 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  45 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  46 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  47 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  48 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  49 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  50 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  51 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  52 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  53 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  54 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  55 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  56 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  58 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  59 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  60 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  61 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  62 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  63 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  64 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  65 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  66 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  67 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  68 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  69 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  72 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  73 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  74 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.89   2107   19
  75 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  76 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  77 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  78 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  81 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  82 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  83 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  84 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  87 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  88 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  93 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  94 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  96 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  99 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 100 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 101 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 102 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 103 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 104 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 105 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 106 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 107 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 108 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 109 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 110 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 111 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 112 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 113 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 114 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 115 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 116 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 117 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 118 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 119 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 120 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 121 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 122 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 123 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 125 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 126 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 127 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 128 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 131 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 132 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 133 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 134 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 135 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 136 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 137 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 138 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 139 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 140 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 141 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo            104.58   1255   12
 142 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 143 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 144 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 145 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 146 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 147 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 148 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 149 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 150 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 151 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 152 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 153 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 154 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 155 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 156 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 160 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 161 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 162 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 163 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 164 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 165 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 166 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 167 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 168 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 169 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 170 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 171 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 172 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 173 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 174 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 175 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 176 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 177 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 178 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 179 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 180 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 181 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 182 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 183 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 184 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 185 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 186 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 187 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 188 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 190 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 191 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 192 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 193 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 196 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 197 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 198 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 199 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 200 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 201 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 202 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 203 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 204 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 205 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 206 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 207 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 208 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 211 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 212 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 215 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 216 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 217 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 221 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 222 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 223 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 224 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 225 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 232 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 233 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 234 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 235 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 236 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 237 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 238 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 239 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 240 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 241 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 242 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 243 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 244 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 245 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 246 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 249 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 250 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 251 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 252 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 253 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 254 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 255 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 256 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 257 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 258 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 259 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 260 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 261 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 262 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 263 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 264 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 265 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 266 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 267 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 268 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 269 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 270 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 271 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 272 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 273 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 274 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 275 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 276 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 277 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 280 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 281 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 282 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 283 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 284 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 287 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 288 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 289 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 290 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 291 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 292 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 293 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 294 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 295 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 296 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 306 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 307 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 308 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 311 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 312 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 313 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 314 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 315 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 316 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 317 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 318 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 319 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 320 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 321 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 322 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 323 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 324 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 325 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 326 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 327 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 328 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 329 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 330 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 331 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 332 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 333 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 334 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 335 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 336 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 337 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 338 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie