Zakopane11
września
Zakopane 11 września VII Letnie Igrzyska Lekarskie
Tarnów12
września
Tarnów 12 września Turniej Skrablowy Prawników w ramach XX Letniej Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2009
Zaniemyśl26
września
Zaniemyśl 26-27 września XV Puchar Polski
Spartakiada 200912 września 2009 — Turniej Skrablowy Prawników w ramach XX Letniej Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2009InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

Turniej Skrablowy Prawników w ramach XX Letniej Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2009Tarnów, 12 września 2009
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Spartakiada 2009W dniach 9-12 września 2009 roku rozegrano w Tarnowie jubileuszową XX Letnią Ogólnopolską Spartakiadę Prawników, w której udział wzięli przedstawiciele zawodów prawniczych z całej Polski (sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, radcowie prawni, notariusze, komornicy i inni prawnicy). W ramach tejże spartakiady swój debiut na polu zmagań prawniczych odnotowała gra w scrabble, a dzień rozgrywek w tejże dyscyplinie przypadł na 12 września. Turniej rozegrano w Hotelu Cristal Park na dystansie 8 rund przy uczestnictwie 20 zawodników.
Zwycięzcą turnieju został Rafał Wagnerowski (sędzia), zaś kolejne miejsca zajęli: Jerzy Ciesielski (adwokat), Łukasz Janik (doradca prawny). Tuż poza podium znaleźli się: Sewer Skumiał (sędzia), Agata Regulska (sędzia), Marta Madej (aplikant adwokacki), Małgorzata Sierocka (notariusz), Waldemar Nawrocki (sędzia), Jacek Krzyśka (komornik sądowy), Anna Krawczyk (sędzia). Turniej sędziowała wykazując przy tym dużo cierpliwości Pani Anna Zimowska z Tarnowa (nota bene również wykonująca zawód prawniczy). Wypada zaznaczyć, iż był to pierwszy turniej scrabble zorganizowany w Tarnowie. Za uczestnictwo i atmosferę organizatorzy bardzo dziękują — mając nadzieję, że w ramach kolejnych spartakiad prawniczych scrabble znajdą swoje stałe miejsce.
relacja: Rafał Wagnerowski




Kontakt:
Rafał Wagnerowski — wagnerow@is.net.pl (tel. 501409224)
Rodzaj turniejuzamknięty (dla osób, które ukończyły studia na wydziale prawa lub prawa i administracji)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 5-6
- system: szwajcarski
Miejsce rozgrywekHotel Cristal Park - sala konferencyjna
ul. Traugutta
Strona www turniejuwww.spartakiada2009.pl


Tarnów_2009 - 12 września 2009 r. (8 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Rafał Wagnerowski        Tarnów              3061  8.0
  2.Jerzy Ciesielski         Łódź                2898  6.0
  3.Łukasz Janik             Jelenia_Góra        2537  5.0
  4.Sewer Skumiał            Mikołów             2210  5.0
  5.Agata Regulska           Santocko            1753  5.0
  6.Marta Madej              Szczecin            1893  3.5
  7.Małgorzata Sierocka      Lublin              1745  3.5
  8.Waldemar Nawrocki        Koszyce_Wielskie    1484  3.5
  9.Jacek_ Krzyśka           Gryfice             1665  3.0
 10.Anna Krawczyk            Katowice            1333  3.0
 11.Irena Sachajska-Krzyśka  Gryfice              824  2.0
 12.Katarzyna Ząbkiewicz     Dołuje               757  2.0
 13.Paweł Małycz             Szczecin             371  2.0
 14.Rafał Kuks               Szczecin             658  1.0
 15.Michał Żuraw             Szczecin             957  0.5
 16.Joanna Szałańska         Szczecin             885  0.5
 17.Marek Buczyński          Szczecin             262  0.5
 18.Tomasz Zawiślak          Wrocław                0  0.5
 19.Edyta Bronowicka         Poznań                 0  0.5
 20.Ryszard Rutkowski        Szczecin             324  0.0
Tarnów_2009

  1  Jerzy Ciesielski        100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Marek Buczyński        100   +  512: 62   150
   2    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  289:337    50
   3    2    6  Sewer Skumiał          100   +  390:264   150
   4    2   10  Łukasz Janik           100   +  333:310   150
   5    2   17  Anna Krawczyk          100   +  368:200   150
   6    2    3  Marta Madej            100   +  292:259   150
   7    2   11  Jacek_ Krzyśka         100   +  408:219   150
   8    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  306:346    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  2  Rafał Wagnerowski       100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Marta Madej            100   +  504:125   150
   2    1    1  Jerzy Ciesielski       100   +  337:289   150
   3    1   10  Łukasz Janik           100   +  344:284   150
   4    1    6  Sewer Skumiał          100   +  338:271   150
   5    1   11  Jacek_ Krzyśka         100   +  316:228   150
   6    1   20  Agata Regulska         100   +  380:196   150
   7    1   17  Anna Krawczyk          100   +  496:170   150
   8    1    1  Jerzy Ciesielski       100   +  346:306   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  3  Marta Madej             100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  125:504    50
   2    7   11  Jacek_ Krzyśka         100   -  253:263    50
   3    7    7  Joanna Szałańska       100   +  273:241   150
   4    5   13  Rafał Kuks             100   +  300:  0   150
   5    4   12  Małgorzata Sierocka    100   +  293:213   150
   6    2    1  Jerzy Ciesielski       100   -  259:292    50
   7    3   10  Łukasz Janik           100   -  190:336    50
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


  4  Waldemar Nawrocki       100 Koszyce_Wielskie  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Irena Sachajska-Krzyśka 100   +  175:144   150
   2    3   10  Łukasz Janik           100   -  123:365    50
   3    5    8  Katarzyna Ząbkiewicz   100   -  169:198    50
   4    6   12  Małgorzata Sierocka    100   -  206:243    50
   5    6    9  Michał Żuraw           100   +  235:190   150
   6            PAUZA
   7    5   20  Agata Regulska         100   -  177:273    50
   8    4   17  Anna Krawczyk          100   +  199:106   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


  5  Irena Sachajska-Krzyśka 100 Gryfice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Waldemar Nawrocki      100   -  144:175    50
   2    6   15  Ryszard Rutkowski      100   +  261:191   150
   3    3   13  Rafał Kuks             100   +  231:175   150
   4    3   11  Jacek_ Krzyśka         100   -  188:285    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  6  Sewer Skumiał           100 Mikołów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Joanna Szałańska       100   +  289:239   150
   2    2   12  Małgorzata Sierocka    100   +  206:128   150
   3    2    1  Jerzy Ciesielski       100   -  264:390    50
   4    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  271:338    50
   5    3   10  Łukasz Janik           100   -  295:372    50
   6    4   11  Jacek_ Krzyśka         100   +  285:281   150
   7    4    9  Michał Żuraw           100   +  300:  1   150
   8    2   10  Łukasz Janik           100   +  300:241   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


  7  Joanna Szałańska        100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Sewer Skumiał          100   -  239:289    50
   2    5   13  Rafał Kuks             100   -  205:252    50
   3    7    3  Marta Madej            100   -  241:273    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  8  Katarzyna Ząbkiewicz    100 Dołuje            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Michał Żuraw           100   +  146:114   150
   2    4   14  Paweł Małycz           100   -  141:206    50
   3    5    4  Waldemar Nawrocki      100   +  198:169   150
   4    4   17  Anna Krawczyk          100   -  150:223    50
   5    5   20  Agata Regulska         100   -  122:334    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  9  Michał Żuraw            100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Katarzyna Ząbkiewicz   100   -  114:146    50
   2    8   17  Anna Krawczyk          100   -  190:215    50
   3            PAUZA
   4    7   20  Agata Regulska         100   -  152:316    50
   5    6    4  Waldemar Nawrocki      100   -  190:235    50
   6    5   12  Małgorzata Sierocka    100   -  110:259    50
   7    4    6  Sewer Skumiał          100   -    1:300    50
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 10  Łukasz Janik            100 Jelenia_Góra      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Jacek_ Krzyśka         100   +  279:123   150
   2    3    4  Waldemar Nawrocki      100   +  365:123   150
   3    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  284:344    50
   4    2    1  Jerzy Ciesielski       100   -  310:333    50
   5    3    6  Sewer Skumiał          100   +  372:295   150
   6    3   17  Anna Krawczyk          100   +  350:119   150
   7    3    3  Marta Madej            100   +  336:190   150
   8    2    6  Sewer Skumiał          100   -  241:300    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


 11  Jacek_ Krzyśka          100 Gryfice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Janik           100   -  123:279    50
   2    7    3  Marta Madej            100   +  263:253   150
   3    4   12  Małgorzata Sierocka    100   +  266:163   150
   4    3    5  Irena Sachajska-Krzyśka 100   +  285:188   150
   5    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  228:316    50
   6    4    6  Sewer Skumiał          100   -  281:285    50
   7    2    1  Jerzy Ciesielski       100   -  219:408    50
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


 12  Małgorzata Sierocka     100 Lublin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Rafał Kuks             100   +  290:231   150
   2    2    6  Sewer Skumiał          100   -  128:206    50
   3    4   11  Jacek_ Krzyśka         100   -  163:266    50
   4    6    4  Waldemar Nawrocki      100   +  243:206   150
   5    4    3  Marta Madej            100   -  213:293    50
   6    5    9  Michał Żuraw           100   +  259:110   150
   7            PAUZA
   8    3   20  Agata Regulska         100   -  249:334    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


 13  Rafał Kuks              100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sierocka    100   -  231:290    50
   2    5    7  Joanna Szałańska       100   +  252:205   150
   3    3    5  Irena Sachajska-Krzyśka 100   -  175:231    50
   4    5    3  Marta Madej            100   -    0:300    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 14  Paweł Małycz            100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Ryszard Rutkowski      100   +  165:133   150
   2    4    8  Katarzyna Ząbkiewicz   100   +  206:141   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Ryszard Rutkowski       100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Paweł Małycz           100   -  133:165    50
   2    6    5  Irena Sachajska-Krzyśka 100   -  191:261    50
   3    8   20  Agata Regulska         100   -    0:300    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 16  Marek Buczyński         100 Szczecin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    1  Jerzy Ciesielski       100   -   62:512    50
   2            PAUZA
   3    6   17  Anna Krawczyk          100   -    0:300    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 17  Anna Krawczyk           100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8    9  Michał Żuraw           100   +  215:190   150
   3    6   16  Marek Buczyński        100   +  300:  0   150
   4    4    8  Katarzyna Ząbkiewicz   100   +  223:150   150
   5    2    1  Jerzy Ciesielski       100   -  200:368    50
   6    3   10  Łukasz Janik           100   -  119:350    50
   7    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  170:496    50
   8    4    4  Waldemar Nawrocki      100   -  106:199    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.86


 18  Edyta Bronowicka        100 Poznań            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   19  Tomasz Zawiślak        100   =    0:  0   100
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 19  Tomasz Zawiślak         100 Wrocław           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   18  Edyta Bronowicka       100   =    0:  0   100
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 20  Agata Regulska          100 Santocko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   15  Ryszard Rutkowski      100   +  300:  0   150
   4    7    9  Michał Żuraw           100   +  316:152   150
   5    5    8  Katarzyna Ząbkiewicz   100   +  334:122   150
   6    1    2  Rafał Wagnerowski      100   -  196:380    50
   7    5    4  Waldemar Nawrocki      100   +  273:177   150
   8    3   12  Małgorzata Sierocka    100   +  334:249   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie