Graboszyce 4
kwietnia
Graboszyce 4- 5 kwietnia IV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Ustka 4
kwietnia
Ustka 4- 5 kwietnia I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble”
Inowrocław18
kwietnia
Inowrocław 18-19 kwietnia XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Ustka — bez niespodzianek04 - 05 kwietnia 2009 — I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble”Ustka, 04 - 05 kwietnia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Ustka — bez niespodzianekTo było pierwsze spotkanie w Ustce a już mówią, że nie ostatnie. Nie ma się co dziwić, bo zorganizowane przez Weronikę Rudnicką w dniach 4-5 kwietnia 2009r. I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble” zapisały się kolorowymi wspomnieniami w pamięci 39 uczestników.
Już po pierwszym dniu wielu stwierdziło, że w niezwykle gościnnych progach O.D.K.SW "POSEJDON" można by zorganizować bardzo ciekawe imprezy scrabblowe. A wszystko za sprawą multimedialnej sali, dużej ilości miejsc noclegowych, uroczej okolicy i zaledwie kilkunastu minut spaceru dzielącego ośrodek od morza. Dopisała też pogoda.
Najlepiej warunki do gry wykorzystał Kazimierz Merklejn junior wygrywając 10 z 12 pojedynków i zwijając główną nagrodę oraz tytuł pierwszego Mistrza Ustki. Naprawdę blisko lidera zakończyli grę Krzysztof Obremski z Legnicy (II miejsce 9 DP) oraz Rafał Lenartowski — Gdynia (III miejsce — 9 DP). Nikogo nie zdziwiła taka kolej rzeczy, bo gracze nie od dziś należą do czołówki rankingu PFS. Do bardzo dobrych występ w Ustce mogą zaliczyć też: Dariusz Kuć (IV miejsce), Jolanta Chłopińska (VIII miejsce) i Monika Dymek (miejsce X).
Organizatorzy wraz ze sponsorami (m.in. Księgarnia Uczniowska ABK-Merklejn S.J.) i honorowym patronem turnieju (Burmistrzem Miasta Ustka — Janem Olechem) zadbali także o nagrody dla wszystkich uczestników — żaden z grających nie wyjechał z pustymi rękoma. W tle turnieju odbyło się też kilkanaście mini konkursów scrabblowych, a w każdym z nich nagrodą było bursztynowe drzewko szczęścia.

Nagrody otrzymali:
------------------
  1. Monika Dymek — za najdroższe słowo uzyskane w pierwszej rundzie wśród zawodników z rankingiem 100 (SMARKNĄ — 84pkt);
  2. Zbyszek Wietecki — za najwyższą sumę punktów z ruchów premiowanych (scrabbli) podczas partii (WGRACIE, PODBIEGLI, MERLINY — suma 258 pkt);
  3. Kazimierz Merklejn — za pięć najdroższych ruchów podczas trzeciej rundy (suma 390 pkt);
  4. Bartosz Muszyński — za wygraną z przeciwnikiem o wyższym rankingu (posiadając ranking 100 pokonał przeciwnika o rankingu 125,32);
  5. Anita Bruska — za najwyższy wynik uzyskany w rundzie (574 pkt);
  6. Mirosław Dejna — nagroda losowana dla zawodnika zajmującego 38 miejsce po 6 rundzie;
  7. Kazimierz MerklejnDariusz Białobrzewski — za osiągnięcie najwyższej sumy punktów podczas 7 rundy (417:351);
  8. Alina Białobrzewska — za najwyższy wynik spośród zawodników grających na 5 ostatnich stołach (wygrała uzyskując 423 punkty);
  9. Agnieszka Kaczkowska — za przegraną najmniejszą różnicą punktów w rundzie 9 (8 punktów różnicy);
  10. Rafał Lenartowski — za osiągnięcie najwyższej sumy 3 ostatnich ruchów w rundzie 10 (suma 107 punktów);
  11. Marta Bożemska — za wygraną najwyższą różnicą małych punktów wśród grających w turnieju kobiet (różnica 298 punktów);
  12. Monika Dymek — za największy awans w 12 rundzie stosunku do numeru startowego {wszystkie rankingi 100 były liczone z jednego miejsca startowego} (awans o 15 miejsc).

Przyznano też nagrody za:
  • najlepszy debiut: Anna Szutenberg (5 DP);
  • najlepszy zawodnik z Ustki: Monika Dymek (10 miejsce);
  • najlepsza kobieta: Jolanta Chłopińska (8 miejsce).

Kończąc relację z bursztynowego turnieju pragnę podziękować jeszcze załodze O.D.K.SW "POSEJDON" za zaangażowanie w nasze I Mistrzostwa Ustki — "Bursztynowe Scrabble". Dzięki ich pracy mogliśmy grać w scrabble i spędzić atrakcyjny weekend w Ustce.
Do zobaczenia za rok! Myślę, że w dużo liczniejszym gronie ...

I ja SAM tam byłem
miód i wino piłem.


Relacja na stronie Rumskiego Klubu Scrabble "Mikrus"

relacja: Sławomir Zabawa /SAM/


Rodzaj turniejuotwarty (ograniczenie liczby miejsc do 60)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12 - system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekO.D.K. SW „Posejdon” (niecałe 10 min. piechotą od morza) ul. Rybacka 10 76-270 Ustka www.posejdon.ustka.pl
SędziaWeronika Rudnicka
HarmonogramSobota, 4 kwietnia (7 rund) 11:00 — rozpoczęcie turnieju 14:00-15:00 — przerwa obiadowa po 3 rundzie 19:00 — zakończenie gier Niedziela, 5 kwietnia (5 rund) 10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień - członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień - młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie) - debiutanci — bez opłat
DojazdRozkład jazdy autobusów dalekobieżnych do Ustki Autobusem ze Słupska: Z przystanku przy dworcu PKP autobusem miejskim (linii Dana, Niebieska Linia, Linia Regionalna – LR) do Ustki — autobusy odjeżdżają co ok. 15 min. W Ustce wysiąść na przystanku obok Biedronki, skręcić w prawo w ulicę Rybacką, następnie skręcić w lewo, przejść przez mostek, za rzeczką skręcić w prawo, a następnie w lewo pod górę drogą naprzeciwko parkingu. Samochodem: Do Ustki prowadzi droga krajowa 210, na pierwszych światłach należy skręcić w prawo, po przejechaniu 200m w lewo w ulicę Hanki Sawickiej, po przejechaniu przez mostek skręcić w prawo, a następnie w lewo pod górę drogą naprzeciwko parkingu. mapka
WyżywienieNa miejscu: śniadanie — 15zł obiad dwudaniowy — 30zł kolacja — 15zł Uwaga: zamawianie wyżywienia tylko do 30 marca. Na miejscu jest także kawiarnia, w której można zakupić kawę, herbatę, napoje (alkohole, drinki — po turnieju! :) ) oraz przekąski.
NoclegiNa miejscu — pokoje 1-, 2-osobowe (z łazienką) w cenie 60zł/osoba istnieje możliwość rezerwacji wcześniejszych noclegów — szczegóły u organizatora
NagrodyI miejsce — 300zł II miejsce — 200zł III miejsce — 100zł I-III miejsce — puchary Nagroda dla najlepszego debiutanta Nagroda dla najlepszego ustczanina Nagroda dla najlepszej scrabblistki Nagrody rzeczowe — bursztynowe upominki, książki
Dodatkowe atrakcjeOśrodek dysponuje szeregiem atrakcji dostępnych za drobną opłatą: bilard (5zł/h) siłownia (5zł/h za osobę) sauna (25zł/h — wejście dla 5 osób) Ozonomatic (6zł/h za osobę) wypożyczalnia rowerów (3zł/h) — tuż przy ośrodku jest las z wytyczonymi trasami rowerowymi sprzęt do ping-ponga, gry planszowe (1zł) W sobotę po turnieju — spacer po Ustce (wyjście nad morze i powrót odnowionymi zabytkowymi uliczkami Ustki).
OrganizatorzyWeronika Rudnicka, tel. 660-429-150, ustczanka@gmail.com
SponsorzyPatronat Burmistrza Miasta Ustka Urząd Miasta "ABK-Merklejn" S.C. Księgarnia "Uczniowska" "Otoka Amber Collection" Otoka Dorota i Otoka Krzysztof


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Ustki "Bursztynowe Scrabble"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               150.09     10.0     4815     1918      728
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                139.20      9.0     4928     1775      323
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.60      9.0     4763     1814      453
  4 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   123.05      8.0     4923     1732      718
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.79      8.0     4831     1680      687
  6 Wojciech        Sołdan               Rumia                  131.92      8.0     4716     1683      540
  7 Kuba            Koisar               Warszawa               124.99      8.0     4683     1579      388
  8 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  121.85      8.0     4578     1659      475
  9 Irena           Sołdan               Rumia                  131.83      7.0     5097     1561      926
 10 Monika          Dymek                Ustka                  100.00      7.0     4684     1383      335
 11 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 121.92      7.0     4582     1548      137
 12 Anita           Bruska               Gdynia                 126.68      7.0     4572     1456      598
 13 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 111.64      7.0     4506     1434      393
 14 Daniel          Tomczyk              Piła                   103.97      7.0     4485     1386      261
 15 Dominik         Piasecki             Słupsk                 106.39      7.0     4477     1596      -77
 16 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      6.5     4343     1340      277
 17 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               114.82      6.0     4692     1368      365
 18 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   108.84      6.0     4567     1348      281
 19 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.32      6.0     4550     1342      263
 20 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.38      6.0     4432     1385     -103
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.32      6.0     4405     1357       31
 22 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.96      6.0     4254     1332       69
 23 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      6.0     4047     1303     -359
 24 Bartosz         Muszyński            Ustka                  100.00      5.5     4250     1199      426
 25 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.80      5.0     4567     1233      217
 26 Łukasz          Baranowski           Reda                   105.80      5.0     4562     1222       67
 27 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      5.0     4513     1227      227
 28 Piotr           Szutenberg           Ustka                  102.05      5.0     4074     1222      -47
 29 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3780     1209     -628
 30 Anna            Szutenberg           Ustka                  100.00      5.0     3478     1146     -623
 31 Kuba            Wróblewski           Ustka                  100.00      4.5     3708     1090     -257
 32 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 100.00      4.0     4002     1113     -242
 33 Marta           Bożemska             Ustka                  100.00      4.0     3265     1064     -756
 34 Grzegorz        Kokot                Ustka                  100.00      3.0     3253      922     -674
 35 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      3.0     3005      915     -989
 36 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 117.65      3.0     2540      800      -86
 37 Robert          Oleszczuk            Rowy                   100.00      1.5     1584      447     -657
 38 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1986      634    -2463
 39 Elżbieta        Nadolna              Ustka                  100.00      0.0      747      172     -324
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Ustki "Bursztynowe Scrabble"



	Kazimierz.J Merklejn 150.09 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Piasecki              106.39 +  344: 304  156
    2     7 Rafał          Lenartowski           134.60 -  349: 367   85
    3     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  564: 257  175
    4     4 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  374: 286  174
    5     2 Dariusz        Kuć                   123.05 -  359: 413   73
    6     9 Jarosław       Kamienik              117.65 +  457: 375  168
    7     7 Dariusz        Białobrzewski         121.92 +  417: 351  172
    8     1 Krzysztof      Obremski              139.20 +  395: 376  189
    9     1 Wojciech       Sołdan                131.92 +  429: 343  182
   10     2 Miłosz         Wrzałek               136.79 +  395: 326  187
   11     2 Jolanta        Chłopińska            121.85 +  314: 294  172
   12     1 Rafał          Lenartowski           134.60 +  418: 395  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Krzysztof Obremski 139.20 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Przemysław     Pawlic                105.96 +  467: 387  156
    2     5 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  423: 387  150
    3     4 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  426: 390  174
    4     2 Rafał          Lenartowski           134.60 -  373: 463   85
    5     4 Jolanta        Chłopińska            121.85 +  419: 294  172
    6     4 Dariusz        Białobrzewski         121.92 +  440: 403  172
    7     2 Dariusz        Kuć                   123.05 +  371: 351  173
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  376: 395  100
    9     3 Irena          Sołdan                131.83 -  357: 419   82
   10     6 Dominik        Piasecki              106.39 +  500: 381  156
   11     4 Wojciech       Sołdan                131.92 +  351: 328  182
   12     2 Dariusz        Kuć                   123.05 +  425: 407  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Miłosz Wrzałek 136.79 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Baranowski            105.80 +  503: 311  156
    2     3 Anita          Bruska                126.68 +  339: 290  177
    3     5 Jarosław       Kamienik              117.65 +  417: 364  168
    4     3 Dariusz        Kuć                   123.05 -  397: 438   73
    5     5 Dominik        Piasecki              106.39 -  355: 377   56
    6     8 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  469: 300  173
    7     6 Kuba           Koisar                124.99 +  371: 341  175
    8     2 Wojciech       Sołdan                131.92 -  297: 354   82
    9     6 Dorota         Kuć                   113.38 +  450: 316  163
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  326: 395  100
   11     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  483: 290  175
   12     3 Irena          Sołdan                131.83 +  424: 368  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Rafał Lenartowski 134.60 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Daniel         Tomczyk               103.97 +  429: 371  154
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 +  367: 349  200
    3     2 Dariusz        Kuć                   123.05 +  385: 338  173
    4     2 Krzysztof      Obremski              139.20 +  463: 373  189
    5     1 Irena          Sołdan                131.83 +  378: 339  182
    6     1 Kuba           Koisar                124.99 +  412: 328  175
    7     1 Wojciech       Sołdan                131.92 -  275: 395   82
    8     3 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  328: 378   72
    9     4 Dominik        Piasecki              106.39 +  546: 328  156
   10     4 Dariusz        Białobrzewski         121.92 +  390: 344  172
   11     3 Agata          Kuć                   108.84 +  395: 349  159
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  395: 418  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Wojciech Sołdan 131.92 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Szutenberg            102.05 +  392: 388  152
    2     1 Dariusz        Kuć                   123.05 -  381: 395   73
    3    11 Bartosz        Muszyński             100.00 +  380: 311  150
    4    10 Jarosław       Kamienik              117.65 +  424: 254  168
    5     3 Dorota         Kuć                   113.38 +  372: 312  163
    6     2 Irena          Sołdan                131.83 +  558: 421  182
    7     1 Rafał          Lenartowski           134.60 +  395: 275  185
    8     2 Miłosz         Wrzałek               136.79 +  354: 297  187
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  343: 429  100
   10     3 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  287: 445   72
   11     4 Krzysztof      Obremski              139.20 -  328: 351   89
   12     5 Alina          Białobrzewska         111.64 +  502: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Irena Sołdan 131.83 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Dejna                 100.00 +  576: 124  150
    2     2 Jolanta        Chłopińska            121.85 +  433: 358  172
    3     1 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  365: 338  173
    4     1 Dariusz        Białobrzewski         121.92 +  571: 270  172
    5     1 Rafał          Lenartowski           134.60 -  339: 378   85
    6     2 Wojciech       Sołdan                131.92 -  421: 558   82
    7     3 Dorota         Kuć                   113.38 +  428: 227  163
    8     4 Dominik        Piasecki              106.39 -  375: 399   56
    9     3 Krzysztof      Obremski              139.20 +  419: 357  189
   10     5 Agata          Kuć                   108.84 -  368: 369   59
   11     1 Dariusz        Kuć                   123.05 +  434: 369  173
   12     3 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  368: 424   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Anita Bruska 126.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  385: 286  150
    2     3 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  290: 339   87
    3    10 Przemysław     Pawlic                105.96 -  295: 426   56
    4    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  543: 143  150
    5    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  574: 222  150
    6     5 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  455: 411  150
    7     4 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  320: 363   72
    8     7 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  242: 400   72
    9     9 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  337: 316  173
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  361: 349  165
   11     7 Dominik        Piasecki              106.39 +  429: 331  156
   12     4 Kuba           Koisar                124.99 -  341: 388   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.32 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  303: 361   50
    2    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  487: 110  150
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  257: 564  100
    4    15 Bartosz        Muszyński             100.00 -  326: 357   50
    5    16 Kuba           Wróblewski            100.00 +  461: 325  150
    6    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  420: 263  150
    7     9 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 303  150
    8     8 Łukasz         Baranowski            105.80 +  433: 302  156
    9     7 Kuba           Koisar                124.99 -  431: 453   75
   10     8 Piotr          Szutenberg            102.05 +  450: 322  152
   11     5 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  290: 483   87
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  327: 444   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Kuba Koisar 124.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  382: 300  150
    2     4 Dorota         Kuć                   113.38 -  422: 428   63
    3     7 Anna           Lenartowska           100.00 +  400: 274  150
    4     8 Daniel         Tomczyk               103.97 +  433: 395  154
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  332: 278  165
    6     1 Rafał          Lenartowski           134.60 -  328: 412   85
    7     6 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  341: 371   87
    8    10 Bartosz        Muszyński             100.00 +  387: 355  150
    9     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  453: 431  175
   10     1 Dariusz        Kuć                   123.05 -  345: 368   73
   11     6 Monika         Dymek                 100.00 +  472: 342  150
   12     4 Anita          Bruska                126.68 +  388: 341  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Sławomir Piotrowski 123.80 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  348: 315  150
    2     6 Agata          Kuć                   108.84 +  405: 400  159
    3     4 Krzysztof      Obremski              139.20 -  390: 426   89
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  286: 374  100
    5     9 Łukasz         Baranowski            105.80 -  310: 429   56
    6    15 Marta          Bożemska              100.00 +  546: 185  150
    7    12 Piotr          Szutenberg            102.05 -  338: 366   52
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  398: 309  150
    9    12 Hanna          Gawłowska             100.00 +  442: 336  150
   10     9 Alina          Białobrzewska         111.64 -  385: 387   62
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  440: 443   65
   12    11 Hanna          Gawłowska             100.00 -  279: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Zbigniew Wietecki 123.32 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Hanna          Gawłowska             100.00 +  328: 325  150
    2     9 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  471: 388  165
    3     1 Irena          Sołdan                131.83 -  338: 365   82
    4     6 Przemysław     Pawlic                105.96 -  321: 439   56
    5    14 Bartosz        Muszyński             100.00 +  443: 279  150
    6     8 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  300: 469   87
    7    11 Alina          Białobrzewska         111.64 +  429: 267  162
    8     6 Agata          Kuć                   108.84 -  308: 448   59
    9     9 Anita          Bruska                126.68 -  316: 337   77
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  448: 363  150
   11    10 Dorota         Kuć                   113.38 +  415: 337  163
   12     9 Dominik        Piasecki              106.39 -  288: 357   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Dariusz Kuć 123.05 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Oleszczuk             100.00 +  598: 111  150
    2     1 Wojciech       Sołdan                131.92 +  395: 381  182
    3     2 Rafał          Lenartowski           134.60 -  338: 385   85
    4     3 Miłosz         Wrzałek               136.79 +  438: 397  187
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 +  413: 359  200
    6     3 Dominik        Piasecki              106.39 +  399: 372  156
    7     2 Krzysztof      Obremski              139.20 -  351: 371   89
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  413: 319  165
    9     2 Jolanta        Chłopińska            121.85 +  434: 306  172
   10     1 Kuba           Koisar                124.99 +  368: 345  175
   11     1 Irena          Sołdan                131.83 -  369: 434   82
   12     2 Krzysztof      Obremski              139.20 -  407: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Dariusz Białobrzewski 121.92 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Dymek                 100.00 +  397: 394  150
    2    10 Bartosz        Muszyński             100.00 +  379: 368  150
    3     3 Dorota         Kuć                   113.38 +  428: 326  163
    4     1 Irena          Sołdan                131.83 -  270: 571   82
    5     6 Przemysław     Pawlic                105.96 +  398: 276  156
    6     4 Krzysztof      Obremski              139.20 -  403: 440   89
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  351: 417  100
    8     7 Anita          Bruska                126.68 +  400: 242  177
    9     5 Agata          Kuć                   108.84 +  389: 261  159
   10     4 Rafał          Lenartowski           134.60 -  344: 390   85
   11     8 Alina          Białobrzewska         111.64 -  379: 433   62
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  444: 327  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Jolanta Chłopińska 121.85 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Elżbieta       Nadolna               100.00 +  389: 252  150
    2     2 Irena          Sołdan                131.83 -  358: 433   82
    3    15 Robert         Oleszczuk             100.00 +  429: 270  150
    4     9 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  401: 348  150
    5     4 Krzysztof      Obremski              139.20 -  294: 419   89
    6    10 Łukasz         Baranowski            105.80 +  522: 366  156
    7     4 Anita          Bruska                126.68 +  363: 320  177
    8     3 Rafał          Lenartowski           134.60 +  378: 328  185
    9     2 Dariusz        Kuć                   123.05 -  306: 434   73
   10     3 Wojciech       Sołdan                131.92 +  445: 287  182
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  294: 314  100
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  399: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Jarosław Kamienik 117.65 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Bożemska              100.00 +  344: 231  150
    2     8 Alina          Białobrzewska         111.64 +  365: 322  162
    3     5 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  364: 417   87
    4    10 Wojciech       Sołdan                131.92 -  254: 424   82
    5    11 Daniel         Tomczyk               103.97 +  557: 294  154
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  375: 457  100
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  281: 481   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  7 114.29




	Ireneusz Moralewicz 114.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kuba           Wróblewski            100.00 +  412: 264  150
    2     9 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  388: 471   73
    3     8 Dominik        Piasecki              106.39 -  414: 426   56
    4    11 Anna           Szutenberg            100.00 +  483: 227  150
    5     7 Kuba           Koisar                124.99 -  278: 332   75
    6    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  429: 357  150
    7     8 Jarosław       Kamienik              117.65 +  481: 281  168
    8     5 Dariusz        Kuć                   123.05 -  319: 413   73
    9     8 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  364: 356  150
   10     7 Anita          Bruska                126.68 -  349: 361   77
   11     9 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  443: 440  174
   12     6 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  332: 399   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Dorota Kuć 113.38 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Szutenberg            100.00 +  471: 294  150
    2     4 Kuba           Koisar                124.99 +  428: 422  175
    3     3 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  326: 428   72
    4     5 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  528: 300  150
    5     3 Wojciech       Sołdan                131.92 -  312: 372   82
    6     6 Alina          Białobrzewska         111.64 +  365: 360  162
    7     3 Irena          Sołdan                131.83 -  227: 428   82
    8     9 Piotr          Szutenberg            102.05 +  333: 313  152
    9     6 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  316: 450   87
   10    10 Monika         Dymek                 100.00 -  402: 424   50
   11    10 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  337: 415   73
   12    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  387: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Alina Białobrzewska 111.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  416: 279  150
    2     8 Jarosław       Kamienik              117.65 -  322: 365   68
    3    16 Monika         Dymek                 100.00 -  411: 437   50
    4    13 Marta          Bożemska              100.00 +  331: 199  150
    5    12 Piotr          Szutenberg            102.05 +  467: 281  152
    6     6 Dorota         Kuć                   113.38 -  360: 365   63
    7    11 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  267: 429   73
    8    15 Anna           Szutenberg            100.00 +  423: 197  150
    9    13 Bartosz        Muszyński             100.00 +  391: 295  150
   10     9 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  387: 385  174
   11     8 Dariusz        Białobrzewski         121.92 +  433: 379  172
   12     5 Wojciech       Sołdan                131.92 -  298: 502   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Agata Kuć 108.84 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Leszek         Katyński              100.00 +  437: 243  150
    2     6 Sławomir       Piotrowski            123.80 -  400: 405   74
    3     6 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  311: 393   50
    4    14 Hanna          Gawłowska             100.00 +  513: 372  150
    5     8 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  361: 286  150
    6     7 Przemysław     Pawlic                105.96 +  493: 306  156
    7     5 Dominik        Piasecki              106.39 -  357: 362   56
    8     6 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  448: 308  173
    9     5 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  261: 389   72
   10     5 Irena          Sołdan                131.83 +  369: 368  182
   11     3 Rafał          Lenartowski           134.60 -  349: 395   85
   12     7 Monika         Dymek                 100.00 -  268: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Dominik Piasecki 106.39 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.09 -  304: 344  100
    2    18 Marta          Bożemska              100.00 +  402: 229  150
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            114.82 +  426: 414  165
    4     7 Łukasz         Baranowski            105.80 +  438: 318  156
    5     5 Miłosz         Wrzałek               136.79 +  377: 355  187
    6     3 Dariusz        Kuć                   123.05 -  372: 399   73
    7     5 Agata          Kuć                   108.84 +  362: 357  159
    8     4 Irena          Sołdan                131.83 +  399: 375  182
    9     4 Rafał          Lenartowski           134.60 -  328: 546   85
   10     6 Krzysztof      Obremski              139.20 -  381: 500   89
   11     7 Anita          Bruska                126.68 -  331: 429   77
   12     9 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  357: 288  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Przemysław Pawlic 105.96 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              139.20 -  387: 467   89
    2    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  398: 203  150
    3    10 Anita          Bruska                126.68 +  426: 295  177
    4     6 Zbigniew       Wietecki              123.32 +  439: 321  173
    5     6 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  276: 398   72
    6     7 Agata          Kuć                   108.84 -  306: 493   59
    7    10 Łukasz         Baranowski            105.80 -  257: 439   56
    8    16 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  328: 377   50
    9    16 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  428: 227  150
   10    15 Bartosz        Muszyński             100.00 +  380: 341  150
   11    11 Daniel         Tomczyk               103.97 -  311: 327   54
   12    13 Piotr          Szutenberg            102.05 +  318: 297  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Łukasz Baranowski 105.80 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               136.79 -  311: 503   87
    2    17 Leszek         Katyński              100.00 +  445: 195  150
    3    13 Hanna          Gawłowska             100.00 +  451: 367  150
    4     7 Dominik        Piasecki              106.39 -  318: 438   56
    5     9 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  429: 310  174
    6    10 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  366: 522   72
    7    10 Przemysław     Pawlic                105.96 +  439: 257  156
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  302: 433   75
    9    10 Piotr          Szutenberg            102.05 -  300: 360   52
   10    12 Anna           Lenartowska           100.00 -  332: 367   50
   11    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  407: 452   50
   12    15 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  462: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Daniel Tomczyk 103.97 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           134.60 -  371: 429   85
    2    14 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  390: 274  150
    3    12 Piotr          Szutenberg            102.05 +  344: 316  152
    4     8 Kuba           Koisar                124.99 -  395: 433   75
    5    11 Jarosław       Kamienik              117.65 -  294: 557   68
    6    14 Anna           Szutenberg            100.00 +  480: 264  150
    7    13 Bartosz        Muszyński             100.00 -  301: 387   50
    8    14 Hanna          Gawłowska             100.00 -  331: 356   50
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  421: 275  150
   10    13 Marta          Bożemska              100.00 +  351: 298  150
   11    11 Przemysław     Pawlic                105.96 +  327: 311  156
   12    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  480: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Piotr Szutenberg 102.05 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Sołdan                131.92 -  388: 392   82
    2    12 Anna           Szutenberg            100.00 +  277: 261  150
    3    12 Daniel         Tomczyk               103.97 -  316: 344   54
    4    17 Robert         Oleszczuk             100.00 +  366: 167  150
    5    12 Alina          Białobrzewska         111.64 -  281: 467   62
    6    12 Monika         Dymek                 100.00 +  443: 375  150
    7    12 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  366: 338  174
    8     9 Dorota         Kuć                   113.38 -  313: 333   63
    9    10 Łukasz         Baranowski            105.80 +  360: 300  156
   10     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  322: 450   75
   11    12 Anna           Lenartowska           100.00 -  345: 376   50
   12    13 Przemysław     Pawlic                105.96 -  297: 318   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Marta Bożemska 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Kamienik              117.65 -  231: 344   68
    2    18 Dominik        Piasecki              106.39 -  229: 402   56
    3    18 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  293: 243  150
    4    13 Alina          Białobrzewska         111.64 -  199: 331   62
    5    18 Leszek         Katyński              100.00 +  222: 186  150
    6    15 Sławomir       Piotrowski            123.80 -  185: 546   74
    7    15 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  236: 362   50
    8    17 Kuba           Wróblewski            100.00 +  303: 291  150
    9    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  284: 414   50
   10    13 Daniel         Tomczyk               103.97 -  298: 351   54
   11    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  467: 169  150
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  318: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                131.83 -  124: 576   82
    2    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  110: 487   75
    3    20 PAUZA
    4    18 Anita          Bruska                126.68 -  143: 543   77
    5    19 Grzegorz       Kokot                 100.00 -  174: 286   50
    6    19 Hanna          Gawłowska             100.00 -  178: 363   50
    7    19 Kuba           Wróblewski            100.00 -  190: 323   50
    8    18 Leszek         Katyński              100.00 -  160: 304   50
    9    17 Anna           Szutenberg            100.00 -  111: 456   50
   10    18 Grzegorz       Kokot                 100.00 -  133: 341   50
   11    18 Marta          Bożemska              100.00 -  169: 467   50
   12    18 Leszek         Katyński              100.00 -  194: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  / 11  57.64




	Monika Dymek 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  394: 397   72
    2    11 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  326: 423   50
    3    16 Alina          Białobrzewska         111.64 +  437: 411  162
    4    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  346: 368   50
    5    15 Hanna          Gawłowska             100.00 +  369: 321  150
    6    12 Piotr          Szutenberg            102.05 -  375: 443   52
    7    14 Anna           Szutenberg            100.00 +  410: 293  150
    8    12 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  398: 293  150
    9    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  404: 258  150
   10    10 Dorota         Kuć                   113.38 +  424: 402  163
   11     6 Kuba           Koisar                124.99 -  342: 472   75
   12     7 Agata          Kuć                   108.84 +  459: 268  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  325: 328   73
    2    15 Kuba           Wróblewski            100.00 =  329: 329  100
    3    13 Łukasz         Baranowski            105.80 -  367: 451   56
    4    14 Agata          Kuć                   108.84 -  372: 513   59
    5    15 Monika         Dymek                 100.00 -  321: 369   50
    6    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 178  150
    7    18 Leszek         Katyński              100.00 +  460: 206  150
    8    14 Daniel         Tomczyk               103.97 +  356: 331  154
    9    12 Sławomir       Piotrowski            123.80 -  336: 442   74
   10    11 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  376: 348  150
   11    13 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  358: 292  150
   12    11 Sławomir       Piotrowski            123.80 +  380: 279  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Agnieszka Kaczkowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  361: 303  175
    2     5 Krzysztof      Obremski              139.20 -  387: 423   89
    3    14 Kuba           Wróblewski            100.00 +  391: 246  150
    4     5 Dorota         Kuć                   113.38 -  300: 528   63
    5     8 Agata          Kuć                   108.84 -  286: 361   59
    6    16 Bartosz        Muszyński             100.00 -  307: 335   50
    7    15 Marta          Bożemska              100.00 +  362: 236  150
    8    16 Przemysław     Pawlic                105.96 +  377: 328  156
    9     8 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  356: 364   65
   10    16 Anna           Szutenberg            100.00 -  292: 300   50
   11    13 Hanna          Gawłowska             100.00 -  292: 358   50
   12    15 Łukasz         Baranowski            105.80 -  291: 462   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   108.84 -  243: 437   59
    2    17 Łukasz         Baranowski            105.80 -  195: 445   56
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  224: 309   50
    4    19 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  348: 281  150
    5    18 Marta          Bożemska              100.00 -  186: 222   50
    6    18 Robert         Oleszczuk             100.00 -  196: 314   50
    7    18 Hanna          Gawłowska             100.00 -  206: 460   50
    8    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  304: 160  150
    9    18 Kuba           Wróblewski            100.00 -  277: 357   50
   10    17 Kuba           Wróblewski            100.00 -  258: 355   50
   11    16 Bartosz        Muszyński             100.00 -  265: 460   50
   12    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  303: 194  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 12  76.25




	Grzegorz Kokot 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Alina          Białobrzewska         111.64 -  279: 416   62
    2    14 Daniel         Tomczyk               103.97 -  274: 390   54
    3    18 Marta          Bożemska              100.00 -  243: 293   50
    4    19 Leszek         Katyński              100.00 -  281: 348   50
    5    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  286: 174  150
    6    17 Kuba           Wróblewski            100.00 +  277: 247  150
    7    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  273: 404   50
    8    12 Monika         Dymek                 100.00 -  293: 398   50
    9    16 Przemysław     Pawlic                105.96 -  227: 428   56
   10    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  341: 133  150
   11    15 Anna           Szutenberg            100.00 -  222: 357   50
   12    17 Kuba           Wróblewski            100.00 -  257: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 12  76.83




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kuba           Koisar                124.99 -  300: 382   75
    2    11 Monika         Dymek                 100.00 +  423: 326  150
    3     6 Agata          Kuć                   108.84 +  393: 311  159
    4     9 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  348: 401   72
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  486: 244  150
    6     5 Anita          Bruska                126.68 -  411: 455   77
    7     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  303: 365   75
    8    11 Anna           Lenartowska           100.00 -  306: 348   50
    9    14 Marta          Bożemska              100.00 +  414: 284  150
   10    11 Hanna          Gawłowska             100.00 -  348: 376   50
   11    14 Łukasz         Baranowski            105.80 +  452: 407  156
   12    12 Dorota         Kuć                   113.38 -  329: 387   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Piotrowski            123.80 -  315: 348   74
    2    16 Elżbieta       Nadolna               100.00 +  396: 230  150
    3     7 Kuba           Koisar                124.99 -  274: 400   75
    4    16 Kuba           Wróblewski            100.00 +  436: 341  150
    5    10 Anita          Bruska                126.68 -  222: 574   77
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  357: 429   65
    7    16 Robert         Oleszczuk             100.00 +  374: 217  150
    8    11 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  348: 306  150
    9    11 Monika         Dymek                 100.00 -  258: 404   50
   10    12 Łukasz         Baranowski            105.80 +  367: 332  156
   11    12 Piotr          Szutenberg            102.05 +  376: 345  152
   12    10 Daniel         Tomczyk               103.97 -  324: 480   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Bartosz Muszyński 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2    10 Dariusz        Białobrzewski         121.92 -  368: 379   72
    3    11 Wojciech       Sołdan                131.92 -  311: 380   82
    4    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 +  357: 326  175
    5    14 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  279: 443   73
    6    16 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  335: 307  150
    7    13 Daniel         Tomczyk               103.97 +  387: 301  154
    8    10 Kuba           Koisar                124.99 -  355: 387   75
    9    13 Alina          Białobrzewska         111.64 -  295: 391   62
   10    15 Przemysław     Pawlic                105.96 -  341: 380   56
   11    16 Leszek         Katyński              100.00 +  460: 265  150
   12    14 Anna           Szutenberg            100.00 +  462: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 11 109.00




	Elżbieta Nadolna 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  252: 389   72
    2    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  230: 396   50
    3    17 Anna           Szutenberg            100.00 -  265: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  3  57.33




	Robert Oleszczuk 100.00 Rowy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   123.05 -  111: 598   73
    2    20 PAUZA
    3    15 Jolanta        Chłopińska            121.85 -  270: 429   72
    4    17 Piotr          Szutenberg            102.05 -  167: 366   52
    5    17 Anna           Szutenberg            100.00 -  205: 278   50
    6    18 Leszek         Katyński              100.00 +  314: 196  150
    7    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  217: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     447  /  6  74.50




	Anna Szutenberg 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Kuć                   113.38 -  294: 471   63
    2    12 Piotr          Szutenberg            102.05 -  261: 277   52
    3    17 Elżbieta       Nadolna               100.00 +  286: 265  150
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  227: 483   65
    5    17 Robert         Oleszczuk             100.00 +  278: 205  150
    6    14 Daniel         Tomczyk               103.97 -  264: 480   54
    7    14 Monika         Dymek                 100.00 -  293: 410   50
    8    15 Alina          Białobrzewska         111.64 -  197: 423   62
    9    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  456: 111  150
   10    16 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  300: 292  150
   11    15 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  357: 222  150
   12    14 Bartosz        Muszyński             100.00 -  265: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Kuba Wróblewski 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Moralewicz            114.82 -  264: 412   65
    2    15 Hanna          Gawłowska             100.00 =  329: 329  100
    3    14 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  246: 391   50
    4    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  341: 436   50
    5    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  325: 461   75
    6    17 Grzegorz       Kokot                 100.00 -  247: 277   50
    7    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  323: 190  150
    8    17 Marta          Bożemska              100.00 -  291: 303   50
    9    18 Leszek         Katyński              100.00 +  357: 277  150
   10    17 Leszek         Katyński              100.00 +  355: 258  150
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  291: 374   50
   12    17 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  339: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anita          Bruska                126.68 -  286: 385   77
    2    13 Przemysław     Pawlic                105.96 -  203: 398   56
    3    19 Leszek         Katyński              100.00 +  309: 224  150
    4    12 Monika         Dymek                 100.00 +  368: 346  150
    5    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  244: 486   50
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.32 -  263: 420   75
    7    17 Grzegorz       Kokot                 100.00 +  404: 273  150
    8    13 Sławomir       Piotrowski            123.80 -  309: 398   74
    9    15 Daniel         Tomczyk               103.97 -  275: 421   54
   10    14 Zbigniew       Wietecki              123.32 -  363: 448   73
   11    17 Kuba           Wróblewski            100.00 +  374: 291  150
   12    16 Marta          Bożemska              100.00 +  382: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Ustki "Bursztynowe Scrabble"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dominik        Piasecki              344: 304
   2 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Obremski              387: 467
   3 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            503: 311
   4 Daniel         Tomczyk              - Rafał          Lenartowski           371: 429
   5 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Szutenberg            392: 388
   6 Mirosław       Dejna                - Irena          Sołdan                124: 576
   7 Anita          Bruska               - Krzysztof      Zawadzki              385: 286
   8 Agnieszka      Kaczkowska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  361: 303
   9 Kuba           Koisar               - Agnieszka      Kozak                 382: 300
  10 Anna           Lenartowska          - Sławomir       Piotrowski            315: 348
  11 Zbigniew       Wietecki             - Hanna          Gawłowska             328: 325
  12 Robert         Oleszczuk            - Dariusz        Kuć                   111: 598
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Monika         Dymek                 397: 394
  14 Elżbieta       Nadolna              - Jolanta        Chłopińska            252: 389
  15 Jarosław       Kamienik             - Marta          Bożemska              344: 231
  16 Kuba           Wróblewski           - Ireneusz       Moralewicz            264: 412
  17 Dorota         Kuć                  - Anna           Szutenberg            471: 294
  18 Grzegorz       Kokot                - Alina          Białobrzewska         279: 416
  19 Agata          Kuć                  - Leszek         Katyński              437: 243
  20 Bartosz        Muszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Sołdan                395: 381
   2 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                358: 433
   3 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                339: 290
   4 Dorota         Kuć                  - Kuba           Koisar                428: 422
   5 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Kaczkowska            423: 387
   6 Sławomir       Piotrowski           - Agata          Kuć                   405: 400
   7 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.J    Merklejn              367: 349
   8 Alina          Białobrzewska        - Jarosław       Kamienik              322: 365
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              388: 471
  10 Bartosz        Muszyński            - Dariusz        Białobrzewski         368: 379
  11 Agnieszka      Kozak                - Monika         Dymek                 423: 326
  12 Anna           Szutenberg           - Piotr          Szutenberg            261: 277
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Pawlic                203: 398
  14 Grzegorz       Kokot                - Daniel         Tomczyk               274: 390
  15 Hanna          Gawłowska            - Kuba           Wróblewski            329: 329
  16 Anna           Lenartowska          - Elżbieta       Nadolna               396: 230
  17 Łukasz         Baranowski           - Leszek         Katyński              445: 195
  18 Dominik        Piasecki             - Marta          Bożemska              402: 229
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mirosław       Dejna                 487: 110
  20 Robert         Oleszczuk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              365: 338
   2 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Lenartowski           338: 385
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Kuć                   428: 326
   4 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              390: 426
   5 Jarosław       Kamienik             - Miłosz         Wrzałek               364: 417
   6 Agnieszka      Kozak                - Agata          Kuć                   393: 311
   7 Kuba           Koisar               - Anna           Lenartowska           400: 274
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Dominik        Piasecki              414: 426
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  564: 257
  10 Przemysław     Pawlic               - Anita          Bruska                426: 295
  11 Wojciech       Sołdan               - Bartosz        Muszyński             380: 311
  12 Piotr          Szutenberg           - Daniel         Tomczyk               316: 344
  13 Łukasz         Baranowski           - Hanna          Gawłowska             451: 367
  14 Agnieszka      Kaczkowska           - Kuba           Wróblewski            391: 246
  15 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Oleszczuk             429: 270
  16 Monika         Dymek                - Alina          Białobrzewska         437: 411
  17 Anna           Szutenberg           - Elżbieta       Nadolna               286: 265
  18 Marta          Bożemska             - Grzegorz       Kokot                 293: 243
  19 Leszek         Katyński             - Krzysztof      Zawadzki              224: 309
  20 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         571: 270
   2 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           373: 463
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   397: 438
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            374: 286
   5 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Kaczkowska            528: 300
   6 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Pawlic                321: 439
   7 Dominik        Piasecki             - Łukasz         Baranowski            438: 318
   8 Daniel         Tomczyk              - Kuba           Koisar                395: 433
   9 Agnieszka      Kozak                - Jolanta        Chłopińska            348: 401
  10 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Kamienik              424: 254
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Szutenberg            483: 227
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Dymek                 368: 346
  13 Alina          Białobrzewska        - Marta          Bożemska              331: 199
  14 Hanna          Gawłowska            - Agata          Kuć                   372: 513
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bartosz        Muszyński             326: 357
  16 Kuba           Wróblewski           - Anna           Lenartowska           341: 436
  17 Piotr          Szutenberg           - Robert         Oleszczuk             366: 167
  18 Anita          Bruska               - Mirosław       Dejna                 543: 143
  19 Leszek         Katyński             - Grzegorz       Kokot                 348: 281


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                378: 339
   2 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              413: 359
   3 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Kuć                   372: 312
   4 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            419: 294
   5 Dominik        Piasecki             - Miłosz         Wrzałek               377: 355
   6 Przemysław     Pawlic               - Dariusz        Białobrzewski         276: 398
   7 Kuba           Koisar               - Ireneusz       Moralewicz            332: 278
   8 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Kaczkowska            361: 286
   9 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Piotrowski            429: 310
  10 Anita          Bruska               - Anna           Lenartowska           574: 222
  11 Jarosław       Kamienik             - Daniel         Tomczyk               557: 294
  12 Alina          Białobrzewska        - Piotr          Szutenberg            467: 281
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 244: 486
  14 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Muszyński             443: 279
  15 Monika         Dymek                - Hanna          Gawłowska             369: 321
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Wróblewski            461: 325
  17 Robert         Oleszczuk            - Anna           Szutenberg            205: 278
  18 Marta          Bożemska             - Leszek         Katyński              222: 186
  19 Grzegorz       Kokot                - Mirosław       Dejna                 286: 174


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kuba           Koisar                412: 328
   2 Irena          Sołdan               - Wojciech       Sołdan                421: 558
   3 Dominik        Piasecki             - Dariusz        Kuć                   372: 399
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Obremski              403: 440
   5 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 455: 411
   6 Dorota         Kuć                  - Alina          Białobrzewska         365: 360
   7 Agata          Kuć                  - Przemysław     Pawlic                493: 306
   8 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              469: 300
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Kamienik              457: 375
  10 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            522: 366
  11 Anna           Lenartowska          - Ireneusz       Moralewicz            357: 429
  12 Piotr          Szutenberg           - Monika         Dymek                 443: 375
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Zawadzki              420: 263
  14 Daniel         Tomczyk              - Anna           Szutenberg            480: 264
  15 Sławomir       Piotrowski           - Marta          Bożemska              546: 185
  16 Bartosz        Muszyński            - Agnieszka      Kaczkowska            335: 307
  17 Kuba           Wróblewski           - Grzegorz       Kokot                 247: 277
  18 Leszek         Katyński             - Robert         Oleszczuk             196: 314
  19 Mirosław       Dejna                - Hanna          Gawłowska             178: 363


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                275: 395
   2 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              351: 371
   3 Irena          Sołdan               - Dorota         Kuć                   428: 227
   4 Jolanta        Chłopińska           - Anita          Bruska                363: 320
   5 Agata          Kuć                  - Dominik        Piasecki              357: 362
   6 Kuba           Koisar               - Miłosz         Wrzałek               341: 371
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Kazimierz.J    Merklejn              351: 417
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Jarosław       Kamienik              481: 281
   9 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  303: 365
  10 Łukasz         Baranowski           - Przemysław     Pawlic                439: 257
  11 Zbigniew       Wietecki             - Alina          Białobrzewska         429: 267
  12 Piotr          Szutenberg           - Sławomir       Piotrowski            366: 338
  13 Bartosz        Muszyński            - Daniel         Tomczyk               387: 301
  14 Monika         Dymek                - Anna           Szutenberg            410: 293
  15 Agnieszka      Kaczkowska           - Marta          Bożemska              362: 236
  16 Robert         Oleszczuk            - Anna           Lenartowska           217: 374
  17 Grzegorz       Kokot                - Krzysztof      Zawadzki              273: 404
  18 Hanna          Gawłowska            - Leszek         Katyński              460: 206
  19 Mirosław       Dejna                - Kuba           Wróblewski            190: 323


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              376: 395
   2 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Sołdan                297: 354
   3 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            328: 378
   4 Dominik        Piasecki             - Irena          Sołdan                399: 375
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   319: 413
   6 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kuć                   308: 448
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                400: 242
   8 Łukasz         Baranowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  302: 433
   9 Piotr          Szutenberg           - Dorota         Kuć                   313: 333
  10 Bartosz        Muszyński            - Kuba           Koisar                355: 387
  11 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 348: 306
  12 Monika         Dymek                - Grzegorz       Kokot                 398: 293
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Piotrowski            309: 398
  14 Daniel         Tomczyk              - Hanna          Gawłowska             331: 356
  15 Anna           Szutenberg           - Alina          Białobrzewska         197: 423
  16 Przemysław     Pawlic               - Agnieszka      Kaczkowska            328: 377
  17 Marta          Bożemska             - Kuba           Wróblewski            303: 291
  18 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 304: 160


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                429: 343
   2 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            434: 306
   3 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                357: 419
   4 Dominik        Piasecki             - Rafał          Lenartowski           328: 546
   5 Agata          Kuć                  - Dariusz        Białobrzewski         261: 389
   6 Dorota         Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               316: 450
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Koisar                431: 453
   8 Agnieszka      Kaczkowska           - Ireneusz       Moralewicz            356: 364
   9 Anita          Bruska               - Zbigniew       Wietecki              337: 316
  10 Piotr          Szutenberg           - Łukasz         Baranowski            360: 300
  11 Monika         Dymek                - Anna           Lenartowska           404: 258
  12 Sławomir       Piotrowski           - Hanna          Gawłowska             442: 336
  13 Alina          Białobrzewska        - Bartosz        Muszyński             391: 295
  14 Marta          Bożemska             - Agnieszka      Kozak                 284: 414
  15 Daniel         Tomczyk              - Krzysztof      Zawadzki              421: 275
  16 Grzegorz       Kokot                - Przemysław     Pawlic                227: 428
  17 Anna           Szutenberg           - Mirosław       Dejna                 456: 111
  18 Kuba           Wróblewski           - Leszek         Katyński              357: 277


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Dariusz        Kuć                   345: 368
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              326: 395
   3 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Sołdan                445: 287
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Lenartowski           344: 390
   5 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   368: 369
   6 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Piasecki              500: 381
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Anita          Bruska                349: 361
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Szutenberg            450: 322
   9 Alina          Białobrzewska        - Sławomir       Piotrowski            387: 385
  10 Dorota         Kuć                  - Monika         Dymek                 402: 424
  11 Hanna          Gawłowska            - Agnieszka      Kozak                 376: 348
  12 Anna           Lenartowska          - Łukasz         Baranowski            367: 332
  13 Marta          Bożemska             - Daniel         Tomczyk               298: 351
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              363: 448
  15 Przemysław     Pawlic               - Bartosz        Muszyński             380: 341
  16 Anna           Szutenberg           - Agnieszka      Kaczkowska            300: 292
  17 Kuba           Wróblewski           - Leszek         Katyński              355: 258
  18 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Kokot                 133: 341


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                369: 434
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            314: 294
   3 Rafał          Lenartowski          - Agata          Kuć                   395: 349
   4 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Obremski              328: 351
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Miłosz         Wrzałek               290: 483
   6 Monika         Dymek                - Kuba           Koisar                342: 472
   7 Anita          Bruska               - Dominik        Piasecki              429: 331
   8 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Białobrzewski         433: 379
   9 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            440: 443
  10 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   415: 337
  11 Daniel         Tomczyk              - Przemysław     Pawlic                327: 311
  12 Anna           Lenartowska          - Piotr          Szutenberg            376: 345
  13 Hanna          Gawłowska            - Agnieszka      Kaczkowska            358: 292
  14 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            452: 407
  15 Grzegorz       Kokot                - Anna           Szutenberg            222: 357
  16 Leszek         Katyński             - Bartosz        Muszyński             265: 460
  17 Kuba           Wróblewski           - Krzysztof      Zawadzki              291: 374
  18 Marta          Bożemska             - Mirosław       Dejna                 467: 169


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.J    Merklejn              395: 418
   2 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              407: 425
   3 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               368: 424
   4 Kuba           Koisar               - Anita          Bruska                388: 341
   5 Wojciech       Sołdan               - Alina          Białobrzewska         502: 298
   6 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            399: 332
   7 Agata          Kuć                  - Monika         Dymek                 268: 459
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  444: 327
   9 Dominik        Piasecki             - Zbigniew       Wietecki              357: 288
  10 Daniel         Tomczyk              - Anna           Lenartowska           480: 324
  11 Hanna          Gawłowska            - Sławomir       Piotrowski            380: 279
  12 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Kuć                   329: 387
  13 Przemysław     Pawlic               - Piotr          Szutenberg            318: 297
  14 Bartosz        Muszyński            - Anna           Szutenberg            462: 265
  15 Agnieszka      Kaczkowska           - Łukasz         Baranowski            291: 462
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Bożemska              382: 318
  17 Kuba           Wróblewski           - Grzegorz       Kokot                 339: 257
  18 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 303: 194
Lista rankingowa na dzień 18-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.61  29671  197
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.53  28720  196
   3 Kamil Górka                    Kraków               145.96  28463  195
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.96  20004  138
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.98  26977  190
  10 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.39  26815  191
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              140.01  27161  194
  15 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.53  26510  190
  17 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.51  14959  108
  21 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.12  27624  200
  23 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  26608  193
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  26 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  27 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.46  26942  196
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.33  26504  193
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Justyna Górka                  Kraków               135.99  26519  195
  31 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.96  26785  197
  32 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  34 Marek Reda                     Wołomin              134.81  26962  200
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  36 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  38 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  41 Wojciech Sołdan                Rumia                132.83  26035  196
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.29  18785  142
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.29  25470  194
  49 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.92  24875  190
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  54 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  55 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  56 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  57 Maciej Michalak                Łódź                 129.50  15928  123
  58 Przemysław Rybicki             Otwock               129.49  23049  178
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.49  13078  101
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  61 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  62 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  63 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  64 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  67 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.54  17996  140
  69 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.90  24174  189
  71 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  73 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  74 Michał Ozimiński               Łódź                 127.14  23520  185
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  76 Robert Głowacki                Łódź                 126.64  24315  192
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  78 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  79 Anita Bruska                   Gdynia               125.98  11464   91
  80 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  81 Artur Koszel                   Warszawa             125.64  13695  109
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.59  22230  177
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.52  23974  191
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23230  186
  86 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  87 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.62  14331  115
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.51  24279  195
  90 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  91 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  92 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.05  24314  196
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.04  15629  126
  95 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.96  24420  197
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.50  23959  194
  99 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 100 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             123.08   8123   66
 102 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.02  24358  198
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 105 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.70  13252  108
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       122.29  23112  189
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.29  24457  200
 108 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 111 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 112 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 113 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.64  19098  157
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 115 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 116 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 117 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 118 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 121 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 124 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 119.67  23694  198
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.37  23396  196
 128 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.11  17628  148
 129 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 130 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.20  23403  198
 137 Halina Roszak                  Poznań               118.09  16769  142
 138 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 139 Weronika Rudnicka              Ustka                118.05  22430  190
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 142 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               117.85  14496  123
 144 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 146 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.69  23068  196
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 149 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 151 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 152 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 153 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 155 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.78  13547  116
 156 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 159 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 160 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 161 Piotr Broda                    Sandomierz           116.19   3718   32
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.73   9143   79
 163 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.73  22799  197
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.67  22902  198
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 166 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.34  21914  190
 168 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 169 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 170 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 171 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             114.93  14481  126
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.74  21915  191
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 176 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 177 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 178 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 182 Michał Kolaj                   Ostróda              113.92  22100  194
 183 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             113.83  14684  129
 185 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.77  19341  170
 186 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 187 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 188 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 189 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.50  22700  200
 190 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             113.03   7686   68
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 193 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.43  13379  119
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 196 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.29  21896  195
 197 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 198 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 199 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 200 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             111.59   6249   56
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 203 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 205 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 206 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.78  21159  191
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 209 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 210 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         110.42  21643  196
 211 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 212 Alicja Kosińska                Szczecin             110.30   9045   82
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 214 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 215 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 217 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 218 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 219 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 220 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.68   7787   71
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 223 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 224 Rafał Stachowski               Police               109.51  13689  125
 225 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 226 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.85  12082  111
 228 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 229 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 230 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.20  21532  199
 231 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 232 Urszula Solarska               Łódź                 108.08  21400  198
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 237 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 238 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 239 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 240 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 241 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 242 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 244 Adam Janicki                   Łódź                 106.16  20702  195
 245 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 247 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 248 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.69  20716  196
 249 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 250 Łukasz Baranowski              Reda                 105.50  16774  159
 251 Kamil Kister                   Puławy               105.44   6537   62
 252 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 255 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 256 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 257 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 258 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 259 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 260 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         103.97   9877   95
 261 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 262 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 264 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 266 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 267 Sławomir Długosz               Ostróda              102.02  19486  191
 268 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.19  20035  198
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 276 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 277 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.60   7847   78
 278 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 282 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 283 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.15  19135  193
 285 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 286 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 287 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 291 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 292 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 294 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.18  12407  129
 295 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 296 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 297 Zbigniew Rybak                 Warszawa              95.53   3439   36
 298 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 300 Agnieszka Kozak                Gdynia                94.28  14897  158
 301 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 303 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           93.68   6183   66
 304 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 305 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 306 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 307 Katarzyna Bogusławska          Piastów               92.47   7398   80
 308 Jacek Cichecki                 Józefów               92.09   9209  100
 309 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 310 Krzysztof Zawadzki             Sampława              89.66   6276   70
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 315 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 316 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 317 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 318 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 319 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 321 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 322 Anna Lenartowska               Gdynia                85.51   5815   68
 323 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.00  10625  125
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           84.58   7866   93
 326 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 327 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 328 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              78.64   6291   80
 330 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 331 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 332 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 333 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 334 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 335 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 336 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              58.86   3885   66




Poczekalnia na dzień 18-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Adam Kędzior                   Lublin                87.48   2537   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  10 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  11 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  15 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  16 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  17 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  18 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  19 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  20 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  25 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  26 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  27 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  28 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  29 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  30 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  31 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  32 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  33 Przemysław Pok                 Szczecin             112.17   2692   24
  34 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  35 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  36 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  39 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  40 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  41 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  42 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  43 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  44 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.79   2419   24
  45 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  46 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  47 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  48 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  49 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  50 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  51 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  52 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  53 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  54 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  55 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  56 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  57 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  58 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  59 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  60 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  61 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  62 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  63 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  65 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  67 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  68 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  69 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  70 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  71 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  72 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  73 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  74 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  75 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  76 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  77 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  78 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  79 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  80 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  81 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  82 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  83 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  84 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  86 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  88 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  89 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  90 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  91 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  92 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  93 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  94 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  95 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  96 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  97 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  98 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  99 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 100 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 101 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 103 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 104 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 105 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 106 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 107 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 108 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 109 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 122 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 128 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 129 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 130 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 133 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 134 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 135 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 136 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 137 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 138 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 139 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 140 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 141 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 142 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 143 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 144 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 145 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 146 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 147 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 148 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 149 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 150 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 151 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 152 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 153 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 154 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 155 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 156 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 157 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 158 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 159 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 160 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 161 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 162 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 163 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 164 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                92.75   1113   12
 165 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 166 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 167 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 168 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 175 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 176 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 178 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 179 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 182 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 183 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 184 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 185 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 188 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 189 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 190 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 191 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 192 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 196 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 197 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 200 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 204 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 205 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 206 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 207 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 208 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 209 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 210 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 211 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 212 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 213 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 214 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 215 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 216 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 217 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 218 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 220 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 221 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 222 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 223 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 224 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 225 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 226 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 227 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 228 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 229 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 230 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 232 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 233 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 234 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 235 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 236 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 237 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 238 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 239 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 240 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 241 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 242 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 243 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 244 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 245 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 246 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 247 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 248 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 249 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 250 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 251 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 254 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 255 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 256 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 257 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 259 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 260 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 261 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 262 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 263 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 264 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 265 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 266 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 267 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 269 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 270 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 271 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 272 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 273 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 274 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 275 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 276 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 277 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 278 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 279 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 280 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 281 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 282 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 283 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 284 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 292 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 293 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 294 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 295 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 296 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 298 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 299 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 300 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 301 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 304 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 305 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 306 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 307 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 308 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 311 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 312 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 313 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 314 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 315 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 316 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 317 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 318 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 319 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 320 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 321 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 322 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 323 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 324 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 325 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 326 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 327 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 328 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 329 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 330 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 331 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie