Włocławek 2
lutego
Włocławek 2 lutego I Otwarte Mistrzostwa Kujaw
Gdynia 9
lutego
Gdynia 9 lutego I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta
Białystok16
lutego
Białystok 16 lutego I Otwarte Mistrzostwa Białegostoku
I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta09 lutego 1997 — I Otwarte Mistrzostwa TrójmiastaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa TrójmiastaGdynia, 09 lutego 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Andrzej Szmidtke (Bolszewo)
 3. Mariusz Kubicki (Inowrocław)
 4. Andrzej Stankiewicz (Gdańsk)
 5. Zbigniew Bartold (Gdynia)
 6. Paweł Graczykowski (Łódź)
 7. Paweł Subocz (Szczecin)
 8. Bogusław Wróbel (Łódź)
 9. Agnieszka Kozak (Gdynia)
 10. Katarzyna Molenda-Kass (Gdańsk) 

17 uczestników, 5 rund




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.00      5.0     2193      753     1018
  2 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      4.0     1649      619      270
  3 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             109.00      3.0     1758      561      348
  4 Andrzej         Stankiewicz          Gdańsk                 100.00      3.0     1683      574       59
  5 Zbigniew        Bartold              Gdynia                 100.00      3.0     1616      586       31
  6 Paweł           Graczykowski         Łódź                   111.00      3.0     1580      533      113
  7 Paweł           Subocz               Szczecin                94.00      3.0     1507      571      -30
  8 Bogusław        Wróbel               Łódź                    85.00      3.0     1500      549      -26
  9 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.0     1385      542      146
 10 Katarzyna       Molenda-Kass         Gdańsk                  98.00      2.0     1511      455       46
 11 Tatiana         Łubniewicz           Łódź                    94.00      2.0     1493      427       17
 12 Anna            Kozłowska-Zygmunt    ?                      100.00      2.0     1421      445     -103
 13 Barbara         Graczykowska         Łódź                    84.00      2.0     1412      459     -184
 14 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      2.0     1409      428       34
 15 Michał          Derlacki             Warszawa               128.00      2.0      817      300      423
 16 Michał          Czajewski            Gdańsk                 100.00      1.0     1270      335     -178
 17 Zbigniew        Kozak                Gdynia                 100.00      1.0     1233      387     -416
 18 Natalia         Kojro                ?                      100.00      1.0      823      261       87
 19 Antoni          Kojro                ?                      100.00      0.0      632      311    -1655
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta



	Tomasz Zwoliński 133.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Antoni         Kojro                 100.00 +  717:  33  150
    2     1 Mariusz        Kubicki               109.00 +  402: 294  159
    3     1 Andrzej        Stankiewicz           100.00 +  334: 306  150
    4     1 Paweł          Subocz                 94.00 +  377: 250  144
    5     1 Zbigniew       Bartold               100.00 +  363: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  5 150.60




	Michał Derlacki 128.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Antoni         Kojro                 100.00 +  435: 161  150
    5     9 Zbigniew       Kozak                 100.00 +  382: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Paweł Graczykowski 111.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Kozłowska-Zygmunt     100.00 +  311: 275  150
    2     3 Bogusław       Wróbel                 85.00 -  301: 348   35
    3     5 Natalia        Kojro                 100.00 +  354: 221  150
    4     3 Zbigniew       Bartold               100.00 -  326: 353   50
    5     4 Katarzyna      Molenda-Kass           98.00 +  288: 270  148
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  5 106.60




	Mariusz Kubicki 109.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Kozak                 100.00 +  404: 173  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  294: 402   83
    3     3 Barbara        Graczykowska           84.00 +  446: 211  134
    4     2 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  268: 328   50
    5     3 Paweł          Subocz                 94.00 +  346: 296  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  5 112.20




	Zbigniew Bartold 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tatiana        Łubniewicz             94.00 -  219: 269   44
    2     7 Anna           Kozłowska-Zygmunt     100.00 +  445: 335  150
    3     4 Katarzyna      Molenda-Kass           98.00 +  307: 292  148
    4     3 Paweł          Graczykowski          111.00 +  353: 326  161
    5     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  292: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  5 117.20




	Michał Czajewski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Wróbel                 85.00 -  296: 309   35
    2     6 Szymon         Jachimek              100.00 +  274: 241  150
    3     6 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  241: 355   50
    4     7 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  228: 257   50
    5     7 Anna           Kozłowska-Zygmunt     100.00 -  231: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     335  /  5  67.00




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Subocz                 94.00 -  280: 287   44
    2     6 Michał         Czajewski             100.00 -  241: 274   50
    3     8 Anna           Kozłowska-Zygmunt     100.00 -  263: 268   50
    4     8 Zbigniew       Kozak                 100.00 +  346: 289  150
    5     6 Barbara        Graczykowska           84.00 +  279: 257  134
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  5  85.60




	Antoni Kojro 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -   33: 717   83
    2     9 Natalia        Kojro                 100.00 -  121: 437   50
    3     9 Zbigniew       Kozak                 100.00 -  115: 341   50
    4     9 Michał         Derlacki              128.00 -  161: 435   78
    5     8 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  202: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     311  /  5  62.20




	Natalia Kojro 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  165: 261   50
    2     9 Antoni         Kojro                 100.00 +  437: 121  150
    3     5 Paweł          Graczykowski          111.00 -  221: 354   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     261  /  3  87.00




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Natalia        Kojro                 100.00 +  261: 165  150
    2     5 Katarzyna      Molenda-Kass           98.00 -  239: 335   48
    3     7 Tatiana        Łubniewicz             94.00 -  271: 309   44
    4     7 Michał         Czajewski             100.00 +  257: 228  150
    5     8 Antoni         Kojro                 100.00 +  357: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  5 108.40




	Zbigniew Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Kubicki               109.00 -  173: 404   59
    2     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  197: 402   50
    3     9 Antoni         Kojro                 100.00 +  341: 115  150
    4     8 Szymon         Jachimek              100.00 -  289: 346   50
    5     9 Michał         Derlacki              128.00 -  233: 382   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     387  /  5  77.40




	Anna Kozłowska-Zygmunt 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Graczykowski          111.00 -  275: 311   61
    2     7 Zbigniew       Bartold               100.00 -  335: 445   50
    3     8 Szymon         Jachimek              100.00 +  268: 263  150
    4     6 Barbara        Graczykowska           84.00 -  257: 274   34
    5     7 Michał         Czajewski             100.00 +  286: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  5  89.00




	Andrzej Stankiewicz 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Molenda-Kass           98.00 +  335: 306  148
    2     2 Barbara        Graczykowska           84.00 +  417: 301  134
    3     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  306: 334   83
    4     2 Mariusz        Kubicki               109.00 +  328: 268  159
    5     2 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  297: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  5 114.80




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Barbara        Graczykowska           84.00 -  197: 369   34
    2     8 Zbigniew       Kozak                 100.00 +  402: 197  150
    3     6 Michał         Czajewski             100.00 +  355: 241  150
    4     4 Bogusław       Wróbel                 85.00 +  280: 275  135
    5     2 Andrzej        Stankiewicz           100.00 +  415: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  5 123.80




	Katarzyna Molenda-Kass  98.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  306: 335   50
    2     5 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  335: 239  150
    3     4 Zbigniew       Bartold               100.00 -  292: 307   50
    4     5 Tatiana        Łubniewicz             94.00 +  308: 296  144
    5     4 Paweł          Graczykowski          111.00 -  270: 288   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  5  91.00




	Paweł Subocz  94.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Jachimek              100.00 +  287: 280  150
    2     4 Tatiana        Łubniewicz             94.00 +  346: 298  144
    3     2 Bogusław       Wróbel                 85.00 +  328: 236  135
    4     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  250: 377   83
    5     3 Mariusz        Kubicki               109.00 -  296: 346   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  5 114.20




	Tatiana Łubniewicz  94.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Bartold               100.00 +  269: 219  150
    2     4 Paweł          Subocz                 94.00 -  298: 346   44
    3     7 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  309: 271  150
    4     5 Katarzyna      Molenda-Kass           98.00 -  296: 308   48
    5     5 Bogusław       Wróbel                 85.00 -  321: 332   35
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  5  85.40




	Bogusław Wróbel  85.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Czajewski             100.00 +  309: 296  150
    2     3 Paweł          Graczykowski          111.00 +  348: 301  161
    3     2 Paweł          Subocz                 94.00 -  236: 328   44
    4     4 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  275: 280   50
    5     5 Tatiana        Łubniewicz             94.00 +  332: 321  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  5 109.80




	Barbara Graczykowska  84.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  369: 197  150
    2     2 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  301: 417   50
    3     3 Mariusz        Kubicki               109.00 -  211: 446   59
    4     6 Anna           Kozłowska-Zygmunt     100.00 +  274: 257  150
    5     6 Szymon         Jachimek              100.00 -  257: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  5  91.80


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie