Płock 9
marca
Płock 9 marca I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Toruń15
marca
Toruń 15 marca I Otwarte Mistrzostwa Torunia
Radom23
marca
Radom 23 marca I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Radomskiej
I Otwarte Mistrzostwa Torunia15 marca 1997 — I Otwarte Mistrzostwa ToruniaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa ToruniaToruń, 15 marca 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Stanosz (Warszawa)
 2. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 3. Mariusz Wójcik (Warszawa)
 4. Michał Derlacki (Warszawa)
 5. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 6. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 7. Marek Roszak (Tczew)
 8. Zbigniew Bartold (Gdynia)
 9. Andrzej Stankiewicz (Gdańsk)
 10. Krzysztof Noskowicz (Toruń) 

21 uczestników, 5 rund 




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Torunia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.00      5.0     2035      834      716
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.00      4.0     1850      765      206
  3 Mariusz         Wójcik               Warszawa                94.00      4.0     1699      657      318
  4 Michał          Derlacki             Warszawa               135.00      3.0     1948      614      240
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.00      3.0     1920      617      368
  6 Marek           Roszak               Poznań                 113.00      3.0     1779      663      230
  7 Zbigniew        Bartold              Gdynia                 108.00      3.0     1712      550      212
  8 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   115.00      3.0     1636      588      -26
  9 Andrzej         Stankiewicz          Gdańsk                 100.00      3.0     1608      590      -92
 10 Krzysztof       Noskowicz            Toruń                   78.00      3.0     1572      598        9
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               106.00      3.0     1517      551      -13
 12 Halina          Roszak               Poznań                  98.00      2.0     1743      468      263
 13 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                108.00      2.0     1651      516       54
 14 Adam            Grzona               Toruń                   98.00      2.0     1584      507     -208
 15 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             110.00      2.0     1578      420     -116
 16 Katarzyna       Molenda-Kass         Gdańsk                  96.00      2.0     1533      469     -123
 17 Paweł           Subocz               Szczecin               101.00      2.0     1475      445       31
 18 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      2.0     1272      461      -96
 19 Joanna          Przepiórkowska       Inowrocław             100.00      2.0     1123      477     -555
 20 Tomasz          Wi¶niewski           Chełmża                100.00      1.0     1326      388     -539
 21 Henryk          Jarantewicz          Toruń                  100.00      1.0      648      250     -212
 22 Andrzej         Boniecki             Toruń                  100.00      0.0     1032      264     -496
 23 Krzysztof       Czart                Barczewo               100.00      0.0      462      133     -171
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Torunia



	Dariusz Banaszek 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Wi¶niewski            100.00 +  470: 258  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 +  318: 309  184
    3     2 Marek          Roszak                113.00 +  365: 355  163
    4     1 Paweł          Stanosz               133.00 -  254: 369   83
    5     2 Michał         Derlacki              135.00 +  443: 353  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  5 153.00




	Michał Derlacki 135.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  341: 222  150
    2     5 Mariusz        Orzeł                 115.00 +  551: 285  165
    3     1 Paweł          Stanosz               133.00 -  363: 431   83
    4     2 Krzysztof      Noskowicz              78.00 +  340: 327  128
    5     2 Dariusz        Banaszek              138.00 -  353: 443   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  5 122.80




	Tomasz Zwoliński 134.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Stankiewicz           100.00 +  479: 236  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              138.00 -  309: 318   88
    3     4 Ireneusz       Kurzok                108.00 +  393: 292  158
    4     3 Marek          Roszak                113.00 -  354: 357   63
    5     3 Zbigniew       Bartold               108.00 +  385: 349  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  5 123.40




	Paweł Stanosz 133.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Czart                 100.00 +  379: 213  150
    2     4 Adam           Grzona                 98.00 +  472: 233  148
    3     1 Michał         Derlacki              135.00 +  431: 363  185
    4     1 Dariusz        Banaszek              138.00 +  369: 254  188
    5     1 Marek          Roszak                113.00 +  384: 256  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  5 166.80




	Mariusz Orzeł 115.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  352: 192  150
    2     5 Michał         Derlacki              135.00 -  285: 551   85
    3     5 Mariusz        Wójcik                 94.00 -  305: 329   44
    4     8 Paweł          Subocz                101.00 +  352: 285  151
    5     5 Ireneusz       Kurzok                108.00 +  342: 305  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  5 117.60




	Marek Roszak 113.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Boniecki              100.00 +  433: 179  150
    2     2 Ireneusz       Kurzok                108.00 +  378: 267  158
    3     2 Dariusz        Banaszek              138.00 -  355: 365   88
    4     3 Tomasz         Zwoliński             134.00 +  357: 354  184
    5     1 Paweł          Stanosz               133.00 -  256: 384   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     663  /  5 132.60




	Mariusz Kubicki 110.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Grzona                 98.00 -  353: 366   48
    2     6 Krzysztof      Noskowicz              78.00 -  285: 365   28
    3     9 Katarzyna      Molenda-Kass           96.00 +  329: 269  146
    4     7 Halina         Roszak                 98.00 +  312: 295  148
    5     6 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  299: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     420  /  5  84.00




	Zbigniew Bartold 108.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Molenda-Kass           96.00 +  410: 271  146
    2     3 Mariusz        Wójcik                 94.00 +  333: 253  144
    3     3 Krzysztof      Noskowicz              78.00 -  256: 295   28
    4     4 Adam           Grzona                 98.00 +  364: 296  148
    5     3 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  349: 385   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Ireneusz Kurzok 108.00 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Roszak                 98.00 +  414: 225  148
    2     2 Marek          Roszak                113.00 -  267: 378   63
    3     4 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  292: 393   84
    4     6 Wojciech       Usakiewicz            106.00 +  373: 259  156
    5     5 Mariusz        Orzeł                 115.00 -  305: 342   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     516  /  5 103.20




	Wojciech Usakiewicz 106.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wójcik                 94.00 -  256: 386   44
    2     8 Tomasz         Wi¶niewski            100.00 +  378: 261  150
    3     6 Paweł          Subocz                101.00 +  281: 236  151
    4     6 Ireneusz       Kurzok                108.00 -  259: 373   58
    5     7 Adam           Grzona                 98.00 +  343: 274  148
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  5 110.20




	Paweł Subocz 101.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Noskowicz              78.00 -  291: 338   28
    2     7 Katarzyna      Molenda-Kass           96.00 +  320: 276  146
    3     6 Wojciech       Usakiewicz            106.00 -  236: 281   56
    4     8 Mariusz        Orzeł                 115.00 -  285: 352   65
    5    10 Andrzej        Boniecki              100.00 +  343: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  5  89.00




	Andrzej Boniecki 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Roszak                113.00 -  179: 433   63
    2    11 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  251: 254   50
    3    11 Henryk         Jarantewicz           100.00 -  207: 233   50
    4    11 Tomasz         Wi¶niewski            100.00 -  198: 265   50
    5    10 Paweł          Subocz                101.00 -  197: 343   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     264  /  5  52.80




	Krzysztof Czart 100.00 Barczewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stanosz               133.00 -  213: 379   83
    2    10 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  249: 254   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     133  /  2  66.50




	Henryk Jarantewicz 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Andrzej        Boniecki              100.00 +  233: 207  150
    4     9 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  219: 375   50
    5    11 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  196: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Joanna Przepiórkowska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Derlacki              135.00 -  222: 341   85
    2    10 Krzysztof      Czart                 100.00 +  254: 249  150
    3     8 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  250: 234  150
    4     5 Mariusz        Wójcik                 94.00 -  240: 340   44
    5     8 Halina         Roszak                 98.00 -  157: 514   48
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  5  95.40




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 115.00 -  192: 352   65
    2    11 Andrzej        Boniecki              100.00 +  254: 251  150
    3     8 Joanna         Przepiórkowska        100.00 -  234: 250   50
    4    10 Katarzyna      Molenda-Kass           96.00 -  314: 319   46
    5    11 Henryk         Jarantewicz           100.00 +  278: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  5  92.20




	Andrzej Stankiewicz 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  236: 479   84
    2     9 Halina         Roszak                 98.00 +  338: 288  148
    3     7 Adam           Grzona                 98.00 -  260: 415   48
    4     9 Henryk         Jarantewicz           100.00 +  375: 219  150
    5     6 Mariusz        Kubicki               110.00 +  399: 299  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  5 118.00




	Tomasz Wi¶niewski 100.00 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              138.00 -  258: 470   88
    2     8 Wojciech       Usakiewicz            106.00 -  261: 378   56
    3    10 Halina         Roszak                 98.00 -  259: 421   48
    4    11 Andrzej        Boniecki              100.00 +  265: 198  150
    5     9 Katarzyna      Molenda-Kass           96.00 -  283: 398   46
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  5  77.60




	Adam Grzona  98.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Kubicki               110.00 +  366: 353  160
    2     4 Paweł          Stanosz               133.00 -  233: 472   83
    3     7 Andrzej        Stankiewicz           100.00 +  415: 260  150
    4     4 Zbigniew       Bartold               108.00 -  296: 364   58
    5     7 Wojciech       Usakiewicz            106.00 -  274: 343   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  5 101.40




	Halina Roszak  98.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ireneusz       Kurzok                108.00 -  225: 414   58
    2     9 Andrzej        Stankiewicz           100.00 -  288: 338   50
    3    10 Tomasz         Wi¶niewski            100.00 +  421: 259  150
    4     7 Mariusz        Kubicki               110.00 -  295: 312   60
    5     8 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  514: 157  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60




	Katarzyna Molenda-Kass  96.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Bartold               108.00 -  271: 410   58
    2     7 Paweł          Subocz                101.00 -  276: 320   51
    3     9 Mariusz        Kubicki               110.00 -  269: 329   60
    4    10 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  319: 314  150
    5     9 Tomasz         Wi¶niewski            100.00 +  398: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  5  93.80




	Mariusz Wójcik  94.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Usakiewicz            106.00 +  386: 256  156
    2     3 Zbigniew       Bartold               108.00 -  253: 333   58
    3     5 Mariusz        Orzeł                 115.00 +  329: 305  165
    4     5 Joanna         Przepiórkowska        100.00 +  340: 240  150
    5     4 Krzysztof      Noskowicz              78.00 +  391: 247  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  5 131.40




	Krzysztof Noskowicz  78.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Subocz                101.00 +  338: 291  151
    2     6 Mariusz        Kubicki               110.00 +  365: 285  160
    3     3 Zbigniew       Bartold               108.00 +  295: 256  158
    4     2 Michał         Derlacki              135.00 -  327: 340   85
    5     4 Mariusz        Wójcik                 94.00 -  247: 391   44
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  5 119.60


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie