Toruń15
marca
Toruń 15 marca I Otwarte Mistrzostwa Torunia
Radom23
marca
Radom 23 marca I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Radomskiej
Mielec 6
kwietnia
Mielec 6 kwietnia I Otwarte Mistrzostwa Małopolski
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Radomskiej23 marca 1997 — I Otwarte Mistrzostwa Ziemi RadomskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Ziemi RadomskiejRadom, 23 marca 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 3. Małgorzata Kania (Milanówek)
 4. Waldemar Czerwoniec (Warszawa)
 5. Paweł Stanosz (Warszawa)
 6. Robert Kaciński (Kazimierza Wielka)
 7. Zdzisław Szota (Warszawa)
 8. Andrzej Lożyński (Piastów)
 9. Sławomir Latała (Piastów)
 10. Paweł Dawidson (Częstochowa) 

41 uczestników, 5 rund 




Wyniki turnieju Mistrzostwa Radomia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.00      5.0     2242      846      635
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.00      4.0     2149      771      487
  3 Małgorzata      Kania                Milanówek              105.00      4.0     1972      673      374
  4 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               122.99      4.0     1941      745      309
  5 Paweł           Stanosz              Warszawa               135.00      4.0     1824      724      211
  6 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      125.00      4.0     1805      715       31
  7 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      4.0     1768      733      319
  8 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.98      4.0     1659      696       44
  9 Sławomir        Latała               Piastów                118.00      3.0     1967      603      374
 10 Paweł           Dawidson             Częstochowa            134.01      3.0     1957      634      318
 11 Marcin          Horodyski            Kielce                 107.00      3.0     1906      603        1
 12 Henryk          Fido                 Kielce                 100.00      3.0     1840      596      -17
 13 Sławomir        Nosek                Mielec                 119.00      3.0     1732      603       75
 14 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      3.0     1689      586      258
 15 Maria           Glegoła-Szczap       Warszawa               100.00      3.0     1666      593        0
 16 Paweł           Pilawski             Kraków                 123.00      3.0     1665      609       70
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               100.00      3.0     1659      561      163
 18 Stanisław       Gasik                Warszawa               100.00      3.0     1587      610       -5
 19 Jacek           Gasik                Warszawa               111.00      3.0     1550      591       76
 20 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               100.00      3.0     1320      600     -149
 21 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               106.99      2.0     1836      468      179
 22 Marcin          Kamiński             Warszawa               100.00      2.0     1784      478      145
 23 Mariusz         Wójcik               Warszawa               100.00      2.0     1780      481       69
 24 Andrzej         Rechowicz            Katowice               100.00      2.0     1669      492      126
 25 Maciej          Czupryniak           Milanówek              112.00      2.0     1651      469      115
 26 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 129.00      2.0     1646      524       57
 27 Jacek           Adamczyk             Kielce                 100.00      2.0     1613      485       73
 28 Marcin          Mroziuk              Warszawa               100.00      2.0     1612      480        2
 29 Jacek           Szczap               Warszawa               100.00      2.0     1501      468     -339
 30 Witold          Jankowski            Warszawa               111.99      2.0     1469      462     -106
 31 Marek           Dubek                Warszawa               100.00      2.0     1405      491     -307
 32 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      2.0     1337      485     -213
 33 Katarzyna       Skrobosz             Warszawa               100.00      2.0     1323      450     -179
 34 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               100.00      2.0     1291      485     -165
 35 Weronika        Watras               Kraków                 100.00      2.0     1224      462     -415
 36 Grzegorz        Dzierwa              Chrzanów               100.00      2.0     1215      475     -121
 37 Michał          Derlacki             Warszawa               100.00      2.0      774      300      118
 38 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      1.0     1542      384     -140
 39 Szczepan        Kupidura             Radom                  100.00      1.0     1304      362      -14
 40 Roman           Figiel               Zawichost              100.00      1.0     1279      384     -265
 41 Mateusz         Dubek                Warszawa               100.00      1.0     1253      384      -67
 42 Jakub           Kozłowski            Warszawa               100.00      1.0      783      319     -347
 43 Bartłomiej      Kozłowski            Radom                  100.00      1.0      508      318     -835
 44 Ewa             Dzierwa              Chrzanów               100.00      0.0     1281      269     -505
 45 Adam            Kozłowski            Radom                  100.00      0.0      475      173     -440
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Radomia



	Dariusz Banaszek 139.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  468: 217  150
    2     1 Sławomir       Latała                118.00 +  491: 248  168
    3     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  292: 490   84
    4     4 Paweł          Dawidson              134.01 +  409: 381  184
    5     2 Paweł          Stanosz               135.00 +  489: 326  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  5 154.20




	Paweł Stanosz 135.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kwiatkowski           100.00 +  368: 287  150
    2     5 Zdzisław       Szota                 128.00 +  346: 307  178
    3     4 Andrzej        Rechowicz             100.00 +  380: 261  150
    4     3 Marcin         Horodyski             107.00 +  404: 269  157
    5     2 Dariusz        Banaszek              139.00 -  326: 489   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  5 144.80




	Paweł Dawidson 134.01 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Dubek                 100.00 +  438: 209  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  357: 421   84
    3     6 Jacek          Gasik                 111.00 +  437: 331  161
    4     4 Dariusz        Banaszek              139.00 -  381: 409   89
    5    11 Stanisław      Gasik                 100.00 +  344: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  5 126.80




	Tomasz Zwoliński 134.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Roman          Figiel                100.00 +  432: 262  150
    2     2 Paweł          Dawidson              134.01 +  421: 357  184
    3     1 Dariusz        Banaszek              139.00 +  490: 292  189
    4     1 Henryk         Fido                  100.00 +  481: 305  150
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            122.99 +  418: 391  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  5 169.20




	Jolanta Hoffmann 129.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Dubek                 100.00 +  360: 287  150
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            122.99 -  325: 351   73
    3    10 Zdzisław       Szota                 128.00 -  298: 317   78
    4    14 Irena          Ficak                 100.00 +  350: 309  150
    5     9 Paweł          Pilawski              123.00 -  313: 325   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  5 104.80




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Banasiak              100.00 +  391: 198  150
    2     5 Paweł          Stanosz               135.00 -  307: 346   85
    3    10 Jolanta        Hoffmann              129.00 +  317: 298  179
    4     8 Jacek          Adamczyk              100.00 +  401: 288  150
    5     4 Sławomir       Nosek                 119.00 +  352: 319  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  5 146.60




	Robert Kaciński 125.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Dzierwa               100.00 +  317: 301  150
    2    11 Sławomir       Nosek                 119.00 +  401: 330  169
    3     3 Paweł          Pilawski              123.00 +  418: 383  173
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            122.99 -  257: 415   73
    5     5 Marek          Antosik               100.00 +  412: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  5 143.00




	Paweł Pilawski 123.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Kozłowski             100.00 +  418: 147  150
    2     3 Marcin         Mroziuk               100.00 +  330: 274  150
    3     3 Robert         Kaciński              125.00 -  383: 418   75
    4     5 Małgorzata     Kania                 105.00 -  209: 443   55
    5     9 Jolanta        Hoffmann              129.00 +  325: 313  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  /  5 121.80




	Waldemar Czerwoniec 122.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Kamiński              100.00 +  357: 313  150
    2     7 Jolanta        Hoffmann              129.00 +  351: 325  179
    3     5 Andrzej        Lożyński              106.98 +  427: 319  157
    4     2 Robert         Kaciński              125.00 +  415: 257  175
    5     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  391: 418   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  5 149.00




	Sławomir Nosek 119.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Kozłowski             100.00 +  311: 252  150
    2    11 Robert         Kaciński              125.00 -  330: 401   75
    3    13 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 +  430: 317  150
    4     6 Mariusz        Wójcik                100.00 +  342: 335  150
    5     4 Zdzisław       Szota                 128.00 -  319: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  5 120.60




	Sławomir Latała 118.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  519: 130  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              139.00 -  248: 491   89
    3     7 Marcin         Horodyski             107.00 -  357: 506   57
    4    12 Wojciech       Usakiewicz            106.99 +  359: 311  157
    5     8 Jacek          Szczap                100.00 +  484: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  5 120.60




	Maciej Czupryniak 112.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Dzierwa               100.00 +  322: 305  150
    2    10 Andrzej        Lożyński              106.98 -  327: 375   57
    3    12 Witold         Jankowski             111.99 +  390: 207  162
    4     7 Stanisław      Gasik                 100.00 -  249: 282   50
    5    12 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  363: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  5  93.80




	Witold Jankowski 111.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Weronika       Watras                100.00 -  283: 341   50
    2    16 Marek          Dubek                 100.00 +  380: 244  150
    3    12 Maciej         Czupryniak            112.00 -  207: 390   62
    4    16 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  271: 370   50
    5    18 Szczepan       Kupidura              100.00 +  328: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     462  /  5  92.40




	Jacek Gasik 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  333: 267  150
    2     9 Marek          Antosik               100.00 +  286: 224  150
    3     6 Paweł          Dawidson              134.01 -  331: 437   84
    4    10 Andrzej        Chmielewski           100.00 +  280: 216  150
    5     6 Andrzej        Lożyński              106.98 -  320: 330   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  5 118.20




	Marcin Horodyski 107.00 Kielce                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Gasik                 100.00 +  400: 358  150
    2     4 Henryk         Fido                  100.00 -  361: 443   50
    3     7 Sławomir       Latała                118.00 +  506: 357  168
    4     3 Paweł          Stanosz               135.00 -  269: 404   85
    5     7 Mariusz        Wójcik                100.00 +  370: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  5 120.60




	Wojciech Usakiewicz 106.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Mroziuk               100.00 -  331: 409   50
    2    12 Stanisław      Gasik                 100.00 -  315: 367   50
    3    18 Ewa            Dzierwa               100.00 +  456: 178  150
    4    12 Sławomir       Latała                118.00 -  311: 359   68
    5    15 Jerzy          Banasiak              100.00 +  423: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60




	Andrzej Lożyński 106.98 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Adamczyk              100.00 +  323: 240  150
    2    10 Maciej         Czupryniak            112.00 +  375: 327  162
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            122.99 -  319: 427   73
    4     9 Andrzej        Rechowicz             100.00 +  312: 301  150
    5     6 Jacek          Gasik                 111.00 +  330: 320  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  5 139.20




	Małgorzata Kania 105.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Ficak                 100.00 +  368: 327  150
    2     6 Mariusz        Wójcik                100.00 -  393: 412   50
    3     8 Marcin         Kamiński              100.00 +  402: 334  150
    4     5 Paweł          Pilawski              123.00 +  443: 209  173
    5     3 Henryk         Fido                  100.00 +  366: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  5 134.60




	Jacek Adamczyk 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Lożyński              106.98 -  240: 323   57
    2    19 Katarzyna      Skrobosz              100.00 +  424: 208  150
    3    11 Marcin         Mroziuk               100.00 +  356: 264  150
    4     8 Zdzisław       Szota                 128.00 -  288: 401   78
    5    10 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  305: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Marek Antosik 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Skrobosz              100.00 +  329: 251  150
    2     9 Jacek          Gasik                 111.00 -  224: 286   61
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           100.00 +  394: 280  150
    4    11 Weronika       Watras                100.00 +  397: 202  150
    5     5 Robert         Kaciński              125.00 -  345: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  5 117.20




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 128.00 -  198: 391   78
    2    21 Mateusz        Dubek                 100.00 +  294: 254  150
    3    16 Weronika       Watras                100.00 -  213: 248   50
    4    19 Grzegorz       Dzierwa               100.00 +  288: 234  150
    5    15 Wojciech       Usakiewicz            106.99 -  344: 423   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Andrzej Chmielewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              139.00 -  217: 468   89
    2    20 Szczepan       Kupidura              100.00 +  301: 254  150
    3    15 Jakub          Kozłowski             100.00 +  303: 268  150
    4    10 Jacek          Gasik                 111.00 -  216: 280   61
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           100.00 +  283: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  5 120.00




	Michał Derlacki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    18 Katarzyna      Skrobosz              100.00 +  361: 265  150
    5    13 Andrzej        Rechowicz             100.00 +  413: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Marek Dubek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Hoffmann              129.00 -  287: 360   79
    2    16 Witold         Jankowski             111.99 -  244: 380   62
    3    19 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  233: 423   50
    4    21 Ewa            Dzierwa               100.00 +  281: 271  150
    5    19 Mateusz        Dubek                 100.00 +  360: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  5  98.20




	Mateusz Dubek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              134.01 -  209: 438   84
    2    21 Jerzy          Banasiak              100.00 -  254: 294   50
    3    21 Grzegorz       Dzierwa               100.00 -  212: 228   50
    4    22 Jakub          Kozłowski             100.00 +  300:   0  150
    5    19 Marek          Dubek                 100.00 -  278: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Ewa Dzierwa 100.00 Chrzanów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            112.00 -  305: 322   62
    2    14 Marcin         Kamiński              100.00 -  270: 442   50
    3    18 Wojciech       Usakiewicz            106.99 -  178: 456   57
    4    21 Marek          Dubek                 100.00 -  271: 281   50
    5    21 Grzegorz       Dzierwa               100.00 -  257: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  5  53.80




	Grzegorz Dzierwa 100.00 Chrzanów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kaciński              125.00 -  301: 317   75
    2    15 Andrzej        Kwiatkowski           100.00 -  167: 262   50
    3    21 Mateusz        Dubek                 100.00 +  228: 212  150
    4    19 Jerzy          Banasiak              100.00 -  234: 288   50
    5    21 Ewa            Dzierwa               100.00 +  285: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  5  95.00




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Kania                 105.00 -  327: 368   55
    2    13 Jacek          Szczap                100.00 -  326: 399   50
    3    17 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  349: 191  150
    4    14 Jolanta        Hoffmann              129.00 -  309: 350   79
    5    17 Marcin         Mroziuk               100.00 -  231: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Henryk Fido 100.00 Kielce                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jacek          Szczap                100.00 +  393: 326  150
    2     4 Marcin         Horodyski             107.00 +  443: 361  157
    3     2 Mariusz        Wójcik                100.00 +  383: 323  150
    4     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  305: 481   84
    5     3 Małgorzata     Kania                 105.00 -  316: 366   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  5 119.20




	Roman Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  262: 432   84
    2    18 Jakub          Kozłowski             100.00 -  216: 263   50
    3    20 Szczepan       Kupidura              100.00 +  322: 297  150
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           100.00 -  244: 263   50
    5    20 Katarzyna      Skrobosz              100.00 -  235: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Stanisław Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Horodyski             107.00 -  358: 400   57
    2    12 Wojciech       Usakiewicz            106.99 +  367: 315  157
    3     9 Jacek          Szczap                100.00 +  311: 284  150
    4     7 Maciej         Czupryniak            112.00 +  282: 249  162
    5    11 Paweł          Dawidson              134.01 -  269: 344   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  5 122.00




	Maria Glegoła-Szczap 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             100.00 -  278: 339   50
    2    17 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  334: 263  150
    3    13 Sławomir       Nosek                 119.00 -  317: 430   69
    4    16 Witold         Jankowski             111.99 +  370: 271  162
    5    12 Maciej         Czupryniak            112.00 +  367: 363  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  5 118.60




	Marcin Kamiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Czerwoniec            122.99 -  313: 357   73
    2    14 Ewa            Dzierwa               100.00 +  442: 270  150
    3     8 Małgorzata     Kania                 105.00 -  334: 402   55
    4    13 Jacek          Szczap                100.00 -  326: 337   50
    5    16 Weronika       Watras                100.00 +  369: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     478  /  5  95.60




	Adam Kozłowski 100.00 Radom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Pilawski              123.00 -  147: 418   73
    2    22 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 -  175: 187   50
    3    22 Katarzyna      Skrobosz              100.00 -  153: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     173  /  3  57.67




	Bartłomiej Kozłowski 100.00 Radom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Latała                118.00 -  130: 519   68
    2    22 Adam           Kozłowski             100.00 +  187: 175  150
    3    17 Irena          Ficak                 100.00 -  191: 349   50
    4    20 Szczepan       Kupidura              100.00 -    0: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  4  79.50




	Jakub Kozłowski 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Nosek                 119.00 -  252: 311   69
    2    18 Roman          Figiel                100.00 +  263: 216  150
    3    15 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  268: 303   50
    4    22 Mateusz        Dubek                 100.00 -    0: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     319  /  4  79.75




	Szczepan Kupidura 100.00 Radom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Wójcik                100.00 -  223: 367   50
    2    20 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  254: 301   50
    3    20 Roman          Figiel                100.00 -  297: 322   50
    4    20 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  300:   0  150
    5    18 Witold         Jankowski             111.99 -  230: 328   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  5  72.40




	Andrzej Kwiatkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               135.00 -  287: 368   85
    2    15 Grzegorz       Dzierwa               100.00 +  262: 167  150
    3    14 Marek          Antosik               100.00 -  280: 394   50
    4    17 Roman          Figiel                100.00 +  263: 244  150
    5    14 Andrzej        Chmielewski           100.00 -  199: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Marcin Mroziuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Usakiewicz            106.99 +  409: 331  157
    2     3 Paweł          Pilawski              123.00 -  274: 330   73
    3    11 Jacek          Adamczyk              100.00 -  264: 356   50
    4    15 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  291: 362   50
    5    17 Irena          Ficak                 100.00 +  374: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     480  /  5  96.00




	Andrzej Rechowicz 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 +  339: 278  150
    2     8 Weronika       Watras                100.00 +  377: 160  150
    3     4 Paweł          Stanosz               135.00 -  261: 380   85
    4     9 Andrzej        Lożyński              106.98 -  301: 312   57
    5    13 Michał         Derlacki              100.00 -  391: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  5  98.40




	Katarzyna Skrobosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Antosik               100.00 -  251: 329   50
    2    19 Jacek          Adamczyk              100.00 -  208: 424   50
    3    22 Adam           Kozłowski             100.00 +  310: 153  150
    4    18 Michał         Derlacki              100.00 -  265: 361   50
    5    20 Roman          Figiel                100.00 +  289: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Mariusz Skrobosz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Gasik                 111.00 -  267: 333   61
    2    17 Maria          Glegoła-Szczap        100.00 -  263: 334   50
    3    19 Marek          Dubek                 100.00 +  423: 233  150
    4    15 Marcin         Mroziuk               100.00 +  362: 291  150
    5    10 Jacek          Adamczyk              100.00 +  344: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  5 112.20




	Jacek Szczap 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Henryk         Fido                  100.00 -  326: 393   50
    2    13 Irena          Ficak                 100.00 +  399: 326  150
    3     9 Stanisław      Gasik                 100.00 -  284: 311   50
    4    13 Marcin         Kamiński              100.00 +  337: 326  150
    5     8 Sławomir       Latała                118.00 -  155: 484   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60




	Weronika Watras 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Witold         Jankowski             111.99 +  341: 283  162
    2     8 Andrzej        Rechowicz             100.00 -  160: 377   50
    3    16 Jerzy          Banasiak              100.00 +  248: 213  150
    4    11 Marek          Antosik               100.00 -  202: 397   50
    5    16 Marcin         Kamiński              100.00 -  273: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     462  /  5  92.40




	Mariusz Wójcik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szczepan       Kupidura              100.00 +  367: 223  150
    2     6 Małgorzata     Kania                 105.00 +  412: 393  155
    3     2 Henryk         Fido                  100.00 -  323: 383   50
    4     6 Sławomir       Nosek                 119.00 -  335: 342   69
    5     7 Marcin         Horodyski             107.00 -  343: 370   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  5  96.20


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie