Inowrocław18
kwietnia
Inowrocław 18-19 kwietnia II Otwarte Mistrzostwa KujawGrand Prix 1998
Szczecin25
kwietnia
Szczecin 25-26 kwietnia II Otwarte Mistrzostwa Ziemi SzczecińskiejGrand Prix 1998
Piastów 1
maja
Piastów 1- 2 maja II Otwarte Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 1998
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej25 - 26 kwietnia 1998 — II Otwarte Mistrzostwa Ziemi SzczecińskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej Szczecin, 25 - 26 kwietnia 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Robert Duczemiński (Gorzów Wielkopolski)
 3. Maciej Czupryniak (Milanówek)
 4. Halina Roszak (Tczew)
 5. Małgorzata Kania (Milanówek)
 6. Leszek Nowak (Myślibórz)
 7. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 8. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin)
 9. Jacek Gigoła (Gorzów Wielkopolski)
 10. Tomasz Szymański (Gorzów Wielkopolski) 

28 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Szczecina




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.00      9.0     4905     1667     1100
  2 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.00      9.0     4620     1692      795
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              123.00      8.0     4762     1602      887
  4 Halina          Roszak               Poznań                 108.00      8.0     4590     1597      774
  5 Małgorzata      Kania                Milanówek              125.00      8.0     4301     1586      591
  6 Leszek          Nowak                Myślibórz              108.00      7.5     4338     1538      424
  7 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               116.00      7.0     4352     1480      350
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               100.00      7.0     4093     1406       45
  9 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      6.5     4097     1407      127
 10 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    123.00      6.0     4290     1342      316
 11 Marek           Roszak               Poznań                 128.00      6.0     4214     1368     -144
 12 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      6.0     4125     1317      477
 13 Walenty         Siemaszko            Lipiany                109.00      6.0     4086     1264      143
 14 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               106.00      6.0     3996     1294      382
 15 Magdalena       Merklejn             Szczecin               100.00      6.0     3839     1379     -465
 16 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               100.00      6.0     3777     1315      193
 17 Edmund          Łagutko              Ośno Lubuskie          100.00      6.0     3285     1223     -182
 18 Tomasz          Łagutko              Ośno Lubuskie          100.00      5.0     3275     1159     -212
 19 Michał          Siemaszko            Lipiany                100.00      4.0     3082     1056     -623
 20 Sławomir        Charysz              Lipiany                100.00      4.0     2498     1029     -840
 21 Jarek           Dąbrowski            Ośno Lubuskie          100.00      4.0     2359      995     -699
 22 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.00      3.0     2746      951     -881
 23 Patryk          Pajdzik              Lipiany                100.00      2.0      851      625    -1542
 24 Mateusz         Alwin                Lipiany                100.00      2.0      675      388     -158
 25 Gizela          Rybczyńska           Szczecin               100.00      0.0      622      178     -257
 26 Adam            Machnio              Lipiany                100.00      0.0      548      150     -152
 27 Agnieszka       Kacperska            Osetna                 100.00      0.0      420      150     -327
 28 Michał          Kowaliński           Lipiany                100.00      0.0      130       50     -122
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej



	Tomasz Zwoliński 138.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Alwin                 100.00 +  469: 108  150
    2     1 Tomasz         Szymański             123.00 +  535: 274  173
    3     1 Robert         Duczemiński           136.00 +  357: 288  186
    4     1 Leszek         Nowak                 108.00 +  332: 322  158
    5     1 Maciej         Czupryniak            123.00 -  377: 386   73
    6     2 Magdalena      Merklejn              100.00 -  435: 442   50
    7     2 Marek          Roszak                128.00 +  429: 391  178
    8     1 Halina         Roszak                108.00 +  378: 315  158
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  444: 342  166
   10     1 Małgorzata     Kania                 125.00 -  338: 368   75
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  451: 306  150
   12     1 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  360: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Robert Duczemiński 136.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maurycy        Machnio               100.00 +  456: 184  150
    2     2 Halina         Roszak                108.00 +  353: 298  158
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  288: 357   88
    4     4 Jacek          Gigoła                114.00 +  438: 381  164
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  442: 382  166
    6     3 Małgorzata     Kania                 125.00 -  328: 367   75
    7     3 Maciej         Czupryniak            123.00 -  316: 365   73
    8     3 Magdalena      Merklejn              100.00 +  447: 207  150
    9     4 Leszek         Nowak                 108.00 +  337: 330  158
   10     4 Tomasz         Szymański             123.00 +  358: 307  173
   11     4 Marek          Roszak                128.00 +  435: 246  178
   12     3 Walenty        Siemaszko             109.00 +  422: 401  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Marek Roszak 128.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Gizela         Rybczyńska            100.00 +  364: 223  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  380: 264  150
    3     3 Magdalena      Merklejn              100.00 -  226: 433   50
    4     6 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  291: 448   66
    5     7 Tomasz         Łagutko               100.00 +  403: 266  150
    6     5 Leszek         Nowak                 108.00 +  541: 309  158
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  391: 429   88
    8     4 Małgorzata     Kania                 125.00 +  409: 249  175
    9     2 Halina         Roszak                108.00 +  369: 365  158
   10     2 Maciej         Czupryniak            123.00 -  348: 502   73
   11     4 Robert         Duczemiński           136.00 -  246: 435   86
   12     7 Jacek          Gigoła                114.00 -  246: 435   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Małgorzata Kania 125.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Patryk         Pajdzik               100.00 +  389: 159  150
    2     4 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  414: 296  156
    3     2 Leszek         Nowak                 108.00 -  296: 356   58
    4     3 Halina         Roszak                108.00 -  347: 407   58
    5     5 Tomasz         Szymański             123.00 +  369: 277  173
    6     3 Robert         Duczemiński           136.00 +  367: 328  186
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  337: 346   66
    8     4 Marek          Roszak                128.00 -  249: 409   78
    9     6 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  387: 257  150
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  368: 338  188
   11     2 Maciej         Czupryniak            123.00 +  363: 329  173
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  415: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Maciej Czupryniak 123.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  405: 197  150
    2     3 Leszek         Nowak                 108.00 -  361: 374   58
    3     4 Tomasz         Szymański             123.00 +  514: 259  173
    4     2 Magdalena      Merklejn              100.00 +  434: 233  150
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  386: 377  188
    6     1 Halina         Roszak                108.00 -  315: 373   58
    7     3 Robert         Duczemiński           136.00 +  365: 316  186
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  385: 490   66
    9     3 Jacek          Gigoła                114.00 +  400: 232  164
   10     2 Marek          Roszak                128.00 +  502: 348  178
   11     2 Małgorzata     Kania                 125.00 -  329: 363   75
   12     4 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  366: 313  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Tomasz Szymański 123.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Charysz               100.00 +  538: 120  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  274: 535   88
    3     4 Maciej         Czupryniak            123.00 -  259: 514   73
    4     7 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  453: 265  150
    5     5 Małgorzata     Kania                 125.00 -  277: 369   75
    6     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  374: 269  150
    7     5 Jacek          Gigoła                114.00 -  323: 358   64
    8     6 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  387: 278  156
    9     5 Magdalena      Merklejn              100.00 +  344: 307  150
   10     4 Robert         Duczemiński           136.00 -  307: 358   86
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  369: 403   50
   12     9 Michał         Siemaszko             100.00 +  385: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Wojciech Usakiewicz 116.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  254: 348   50
    2     9 Michał         Siemaszko             100.00 +  341: 243  150
    3     8 Tomasz         Łagutko               100.00 +  378: 226  150
    4     6 Marek          Roszak                128.00 +  448: 291  178
    5     3 Robert         Duczemiński           136.00 -  382: 442   86
    6     4 Jacek          Gigoła                114.00 +  342: 327  164
    7     4 Małgorzata     Kania                 125.00 +  346: 337  175
    8     2 Maciej         Czupryniak            123.00 +  490: 385  173
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  342: 444   88
   10     3 Halina         Roszak                108.00 -  312: 393   58
   11     5 Leszek         Nowak                 108.00 -  305: 370   58
   12     8 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  412: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  310: 344   50
    2     8 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  349: 272  150
    3     6 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  371: 283  156
    4     4 Robert         Duczemiński           136.00 -  381: 438   86
    5     6 Walenty        Siemaszko             109.00 +  388: 331  159
    6     4 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  327: 342   66
    7     5 Tomasz         Szymański             123.00 +  358: 323  173
    8     5 Leszek         Nowak                 108.00 =  369: 369  108
    9     3 Maciej         Czupryniak            123.00 -  232: 400   73
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  292: 290  150
   11     3 Halina         Roszak                108.00 -  285: 332   58
   12     7 Marek          Roszak                128.00 +  435: 246  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Walenty Siemaszko 109.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena      Merklejn              100.00 -  337: 347   50
    2     7 Tomasz         Łagutko               100.00 +  382: 242  150
    3     5 Halina         Roszak                108.00 -  239: 514   58
    4     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  332: 322  156
    5     6 Jacek          Gigoła                114.00 -  331: 388   64
    6     9 Michał         Siemaszko             100.00 +  428: 255  150
    7     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  324: 295  150
    8     7 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  269: 387   50
    9     8 Edmund         Łagutko               100.00 +  322: 223  150
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  315: 348   50
   11     8 Maurycy        Machnio               100.00 +  406: 200  150
   12     3 Robert         Duczemiński           136.00 -  401: 422   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Leszek Nowak 108.00 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Siemaszko             100.00 +  415: 253  150
    2     3 Maciej         Czupryniak            123.00 +  374: 361  173
    3     2 Małgorzata     Kania                 125.00 +  356: 296  175
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  322: 332   88
    5     2 Halina         Roszak                108.00 -  310: 346   58
    6     5 Marek          Roszak                128.00 -  309: 541   78
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  390: 242  150
    8     5 Jacek          Gigoła                114.00 =  369: 369  114
    9     4 Robert         Duczemiński           136.00 -  330: 337   86
   10     6 Magdalena      Merklejn              100.00 +  443: 268  150
   11     5 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  370: 305  166
   12     6 Edmund         Łagutko               100.00 +  350: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Halina Roszak 108.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  433: 272  150
    2     2 Robert         Duczemiński           136.00 -  298: 353   86
    3     5 Walenty        Siemaszko             109.00 +  514: 239  159
    4     3 Małgorzata     Kania                 125.00 +  407: 347  175
    5     2 Leszek         Nowak                 108.00 +  346: 310  158
    6     1 Maciej         Czupryniak            123.00 +  373: 315  173
    7     1 Magdalena      Merklejn              100.00 +  480: 301  150
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  315: 378   88
    9     2 Marek          Roszak                128.00 -  365: 369   78
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  393: 312  166
   11     3 Jacek          Gigoła                114.00 +  332: 285  164
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  334: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Kazimierz Merklejn 106.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Edmund         Łagutko               100.00 +  388: 221  150
    2     4 Małgorzata     Kania                 125.00 -  296: 414   75
    3     6 Jacek          Gigoła                114.00 -  283: 371   64
    4     8 Walenty        Siemaszko             109.00 -  322: 332   59
    5     9 Sławomir       Charysz               100.00 +  376: 214  150
    6     8 Tomasz         Łagutko               100.00 +  350: 244  150
    7     8 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  409: 166  150
    8     6 Tomasz         Szymański             123.00 -  278: 387   73
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  233: 415   50
   10     9 Maurycy        Machnio               100.00 +  374: 242  150
   11     7 Magdalena      Merklejn              100.00 +  374: 242  150
   12     4 Maciej         Czupryniak            123.00 -  313: 366   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Mateusz Alwin 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  108: 469   88
    2    13 Sławomir       Charysz               100.00 +  287: 252  150
    3    10 Patryk         Pajdzik               100.00 +  280: 112  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  3 129.33




	Sławomir Charysz 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Szymański             123.00 -  120: 538   73
    2    13 Mateusz        Alwin                 100.00 -  252: 287   50
    3    13 Agnieszka      Kacperska             100.00 +  280: 168  150
    4    10 Maurycy        Machnio               100.00 +  216: 200  150
    5     9 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  214: 376   56
    6    10 Jarek          Dąbrowski             100.00 -  139: 223   50
    7    12 Michał         Kowaliński            100.00 +  252: 130  150
    8    10 Edmund         Łagutko               100.00 -  172: 372   50
    9    11 Patryk         Pajdzik               100.00 +  261:  29  150
   10     8 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  175: 464   50
   11    11 Michał         Siemaszko             100.00 -  204: 284   50
   12    11 Tomasz         Łagutko               100.00 -  213: 267   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 12  85.75




	Jarek Dąbrowski 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            123.00 -  197: 405   73
    2    11 Maurycy        Machnio               100.00 -  183: 255   50
    3    12 Gizela         Rybczyńska            100.00 +  233: 188  150
    4    11 Patryk         Pajdzik               100.00 +  270: 100  150
    5     8 Edmund         Łagutko               100.00 -  205: 291   50
    6    10 Sławomir       Charysz               100.00 +  223: 139  150
    7     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  166: 409   56
    8    11 Michał         Siemaszko             100.00 -  218: 281   50
   10    10 Tomasz         Łagutko               100.00 +  269: 267  150
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  199: 311   50
   12     8 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  196: 412   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Agnieszka Kacperska 100.00 Osetna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Łagutko               100.00 -  135: 342   50
    2    12 Patryk         Pajdzik               100.00 -  117: 125   50
    3    13 Sławomir       Charysz               100.00 -  168: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Michał Kowaliński 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    12 Sławomir       Charysz               100.00 -  130: 252   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Adam Machnio 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    12 Michał         Siemaszko             100.00 -  211: 270   50
    5    12 Patryk         Pajdzik               100.00 -  124: 189   50
    6    12 Maurycy        Machnio               100.00 -  213: 241   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Maurycy Machnio 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Duczemiński           136.00 -  184: 456   86
    2    11 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  255: 183  150
    3     9 Edmund         Łagutko               100.00 -  231: 282   50
    4    10 Sławomir       Charysz               100.00 -  200: 216   50
    5    11 Michał         Siemaszko             100.00 -  216: 329   50
    6    12 Adam           Machnio               100.00 +  241: 213  150
    7    11 Patryk         Pajdzik               100.00 +  344: 109  150
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  174: 432   50
    9    10 Tomasz         Łagutko               100.00 -  212: 299   50
   10     9 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  242: 374   56
   11     8 Walenty        Siemaszko             109.00 -  200: 406   59
   12    10 Magdalena      Merklejn              100.00 -  247: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Kazimierz.J Merklejn 100.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Gigoła                114.00 +  344: 310  164
    2     6 Magdalena      Merklejn              100.00 -  305: 358   50
    3     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  333: 389   50
    4     7 Tomasz         Szymański             123.00 -  265: 453   73
    5    10 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  460: 275  150
    6     7 Edmund         Łagutko               100.00 +  397: 254  150
    7     6 Leszek         Nowak                 108.00 -  242: 390   58
    8     8 Tomasz         Łagutko               100.00 +  343: 286  150
    9     7 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  415: 233  156
   10     5 Walenty        Siemaszko             109.00 +  348: 315  159
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  306: 451   88
   12     2 Halina         Roszak                108.00 +  335: 334  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Magdalena Merklejn 100.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Walenty        Siemaszko             109.00 +  347: 337  159
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  358: 305  150
    3     3 Marek          Roszak                128.00 +  433: 226  178
    4     2 Maciej         Czupryniak            123.00 -  233: 434   73
    5     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  373: 232  150
    6     2 Tomasz         Zwoliński             138.00 +  442: 435  188
    7     1 Halina         Roszak                108.00 -  301: 480   58
    8     3 Robert         Duczemiński           136.00 -  207: 447   86
    9     5 Tomasz         Szymański             123.00 -  307: 344   73
   10     6 Leszek         Nowak                 108.00 -  268: 443   58
   11     7 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  242: 374   56
   12    10 Maurycy        Machnio               100.00 +  328: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            116.00 +  348: 254  166
    2     5 Marek          Roszak                128.00 -  264: 380   78
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  389: 333  150
    4     5 Edmund         Łagutko               100.00 +  355: 252  150
    5     4 Magdalena      Merklejn              100.00 -  232: 373   50
    6     6 Tomasz         Szymański             123.00 -  269: 374   73
    7     7 Walenty        Siemaszko             109.00 -  295: 324   59
    8     9 Maurycy        Machnio               100.00 +  432: 174  150
    9     9 Michał         Siemaszko             100.00 +  384: 214  150
   10     7 Jacek          Gigoła                114.00 -  290: 292   64
   11     9 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  311: 199  150
   12     5 Małgorzata     Kania                 125.00 -  208: 415   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Patryk Pajdzik 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Kania                 125.00 -  159: 389   75
    2    12 Agnieszka      Kacperska             100.00 +  125: 117  150
    3    10 Mateusz        Alwin                 100.00 -  112: 280   50
    4    11 Jarek          Dąbrowski             100.00 -  100: 270   50
    5    12 Adam           Machnio               100.00 +  189: 124  150
    6    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -   28: 608   50
    7    11 Maurycy        Machnio               100.00 -  109: 344   50
    9    11 Sławomir       Charysz               100.00 -   29: 261   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  8  78.12




	Gizela Rybczyńska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Roszak                128.00 -  223: 364   78
    2    10 Edmund         Łagutko               100.00 -  211: 282   50
    3    12 Jarek          Dąbrowski             100.00 -  188: 233   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  3  59.33




	Michał Siemaszko 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Nowak                 108.00 -  253: 415   58
    2     9 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  243: 341   66
    3    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  258: 308   50
    4    12 Adam           Machnio               100.00 +  270: 211  150
    5    11 Maurycy        Machnio               100.00 +  329: 216  150
    6     9 Walenty        Siemaszko             109.00 -  255: 428   59
    7    10 Tomasz         Łagutko               100.00 -  266: 295   50
    8    11 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  281: 218  150
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  214: 384   50
   10    11 Edmund         Łagutko               100.00 -  231: 300   50
   11    11 Sławomir       Charysz               100.00 +  284: 204  150
   12     9 Tomasz         Szymański             123.00 -  198: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Halina         Roszak                108.00 -  272: 433   58
    2     8 Jacek          Gigoła                114.00 -  272: 349   64
    3    11 Michał         Siemaszko             100.00 +  308: 258  150
    4     9 Tomasz         Łagutko               100.00 -  264: 288   50
    5    10 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  275: 460   50
    6    11 Patryk         Pajdzik               100.00 +  608:  28  150
    7     9 Edmund         Łagutko               100.00 +  352: 272  150
    8     7 Walenty        Siemaszko             109.00 +  387: 269  159
    9     6 Małgorzata     Kania                 125.00 -  257: 387   75
   10     8 Sławomir       Charysz               100.00 +  464: 175  150
   11     6 Tomasz         Szymański             123.00 +  403: 369  173
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.00 -  263: 360   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Edmund Łagutko 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  221: 388   56
    2    10 Gizela         Rybczyńska            100.00 +  282: 211  150
    3     9 Maurycy        Machnio               100.00 +  282: 231  150
    4     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  252: 355   50
    5     8 Jarek          Dąbrowski             100.00 +  291: 205  150
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  254: 397   50
    7     9 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  272: 352   50
    8    10 Sławomir       Charysz               100.00 +  372: 172  150
    9     8 Walenty        Siemaszko             109.00 -  223: 322   59
   10    11 Michał         Siemaszko             100.00 +  300: 231  150
   11    10 Tomasz         Łagutko               100.00 +  272: 253  150
   12     6 Leszek         Nowak                 108.00 -  264: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Tomasz Łagutko 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kacperska             100.00 +  342: 135  150
    2     7 Walenty        Siemaszko             109.00 -  242: 382   59
    3     8 Wojciech       Usakiewicz            116.00 -  226: 378   66
    4     9 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  288: 264  150
    5     7 Marek          Roszak                128.00 -  266: 403   78
    6     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  244: 350   56
    7    10 Michał         Siemaszko             100.00 +  295: 266  150
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  286: 343   50
    9    10 Maurycy        Machnio               100.00 +  299: 212  150
   10    10 Jarek          Dąbrowski             100.00 -  267: 269   50
   11    10 Edmund         Łagutko               100.00 -  253: 272   50
   12    11 Sławomir       Charysz               100.00 +  267: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie