Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Tczew 7
sierpnia
Tczew 7- 8 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Tczewa
Mielno21
sierpnia
Mielno 21-22 sierpnia I Otwarty Turniej Bałtyku
II Otwarte Mistrzostwa Tczewa07 - 08 sierpnia 1999 — II Otwarte Mistrzostwa TczewaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa TczewaTczew, 07 - 08 sierpnia 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 4. Halina Roszak (Tczew)
 5. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 6. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa)
 7. Paweł Stanosz (Warszawa)
 8. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 9. Zdzisław Szota (Warszawa)
 10. Marek Roszak (Tczew) 

24 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Tczewa




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Tczewa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.86      9.0     4599     1743      687
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               132.47      9.0     4260     1729      399
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               123.03      8.0     4528     1699      653
  4 Halina          Roszak               Poznań                 111.28      8.0     4229     1675       17
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.95      8.0     4166     1591      178
  6 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               105.65      7.0     4487     1563      491
  7 Paweł           Stanosz              Warszawa               140.38      7.0     4351     1491      120
  8 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.79      7.0     4249     1532     -218
  9 Zdzisław        Szota                Warszawa               130.24      7.0     4180     1430      376
 10 Marek           Roszak               Poznań                 123.17      6.5     4428     1408      497
 11 Marcin          Mroziuk              Warszawa               123.75      6.0     4279     1368      340
 12 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               123.67      6.0     4264     1460      -45
 13 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.62      6.0     4092     1351      -46
 14 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               105.36      6.0     3926     1410     -260
 15 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      6.0     3732     1371     -548
 16 Jerzy           Luter                Bytom                  100.00      5.5     3760     1331     -341
 17 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               108.77      5.0     4434     1319      126
 18 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              115.27      5.0     4164     1200      138
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    111.60      5.0     4117     1304       91
 20 Magdalena       Merklejn             Szczecin               103.73      4.5     4518     1249        8
 21 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               109.87      4.5     4230     1165      479
 22 Stanisław       Gasik                Warszawa               105.95      2.0     2266      671     -441
 23 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.0     1830      552     -655
 24 Joanna          Dominiak             Szczecin               100.00      0.0     2808      754    -2046
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Tczewa



	Tomasz Zwoliński 143.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              111.60 -  324: 421   62
    2     8 Paweł          Stanosz               140.38 -  378: 392   90
    3    10 Stanisław      Gasik                 105.95 +  478: 212  156
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  331: 257  155
    5     5 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 +  351: 348  156
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  404: 329  174
    7     2 Marek          Roszak                123.17 +  379: 377  173
    8     1 Mariusz        Skrobosz              123.03 +  389: 343  173
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            132.47 +  404: 274  182
   10     2 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  348: 364   76
   11     1 Mariusz        Skrobosz              123.03 +  422: 306  173
   12     1 Mariusz        Skrobosz              123.03 +  391: 289  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Paweł Stanosz 140.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Halina         Roszak                111.28 -  295: 360   61
    2     8 Tomasz         Zwoliński             143.86 +  392: 378  194
    3     7 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  321: 421   73
    4     8 Magdalena      Merklejn              103.73 -  339: 429   54
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  333: 313  155
    6     8 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  391: 294  162
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  290: 423   74
    8     9 Marcin         Mroziuk               123.75 +  396: 349  174
    9     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  423: 331  150
   10     4 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  430: 296  159
   11     4 Halina         Roszak                111.28 -  306: 311   61
   12     5 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  435: 326  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Wojciech Usakiewicz 132.47 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  404: 258  160
    2     3 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  321: 315  162
    3     3 Jerzy          Luter                 100.00 +  375: 272  150
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 +  364: 349  156
    5     1 Mariusz        Orzeł                 125.79 +  449: 319  176
    6     1 Halina         Roszak                111.28 +  368: 335  161
    7     1 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  301: 394   73
    8     2 Marek          Roszak                123.17 +  332: 247  173
    9     1 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  274: 404   94
   10     3 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  314: 428   74
   11     2 Mariusz        Orzeł                 125.79 +  329: 278  176
   12     2 Andrzej        Rechowicz             123.95 +  429: 262  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Zdzisław Szota 130.24 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             108.77 -  272: 375   59
    2    10 Andrzej        Rechowicz             123.95 +  326: 316  174
    3     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  310: 323   55
    4    10 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  449: 218  150
    5     8 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  331: 256  160
    6     5 Marcin         Mroziuk               123.75 +  351: 313  174
    7     3 Halina         Roszak                111.28 -  348: 352   61
    8     5 Jerzy          Luter                 100.00 +  388: 302  150
    9     4 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  309: 336   76
   10     5 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 +  362: 319  156
   11     5 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  386: 319  159
   12     4 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  348: 375   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Mariusz Orzeł 125.79 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Gasik                 105.95 +  392: 343  156
    2     4 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  418: 392  159
    3     1 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 +  405: 334  156
    4     1 Halina         Roszak                111.28 +  402: 274  161
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  319: 449   82
    6     2 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  285: 540   73
    7     4 Magdalena      Merklejn              103.73 +  409: 363  154
    8     3 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  362: 422   74
    9     4 Zdzisław       Szota                 130.24 +  336: 309  180
   10     2 Tomasz         Zwoliński             143.86 +  364: 348  194
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  278: 329   82
   12     3 Halina         Roszak                111.28 -  279: 364   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Rechowicz 123.95 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  267: 423   56
    2    10 Zdzisław       Szota                 130.24 -  316: 326   80
    3    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  274: 328   50
    4    12 Joanna         Dominiak              100.00 +  331: 223  150
    5    11 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  394: 307  150
    6     9 Mariusz        Kubicki               114.62 +  349: 335  165
    7     7 Marcin         Mroziuk               123.75 +  346: 344  174
    8     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  378: 305  155
    9     5 Marek          Roszak                123.17 +  395: 375  173
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            132.47 +  428: 314  182
   11     3 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  426: 279  174
   12     2 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  262: 429   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Marcin Mroziuk 123.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  251: 357   55
    2    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  414: 310  150
    3     8 Mariusz        Kubicki               114.62 +  364: 263  165
    4     5 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  411: 332  162
    5     2 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  301: 339   73
    6     5 Zdzisław       Szota                 130.24 -  313: 351   80
    7     7 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  344: 346   74
    8     9 Paweł          Stanosz               140.38 -  349: 396   90
    9    10 Joanna         Dominiak              100.00 +  348: 243  150
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  364: 354  160
   11     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  414: 415   50
   12     7 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  406: 233  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Waldemar Czerwoniec 123.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Merklejn              103.73 -  349: 439   54
    2     7 Stanisław      Gasik                 105.95 +  415: 260  156
    3     6 Zbigniew       Wietecki              111.60 -  329: 357   62
    4     9 Mariusz        Kubicki               114.62 +  408: 317  165
    5     7 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  374: 286  165
    6     4 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  329: 404   94
    7     6 Paweł          Stanosz               140.38 +  423: 290  190
    8     3 Mariusz        Orzeł                 125.79 +  422: 362  176
    9     3 Halina         Roszak                111.28 +  391: 313  161
   10     1 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  219: 420   73
   11     3 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  279: 426   74
   12     5 Paweł          Stanosz               140.38 -  326: 435   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marek Roszak 123.17 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Dominiak              100.00 +  476: 261  150
    2     1 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  325: 309  165
    3     2 Halina         Roszak                111.28 -  365: 404   61
    4     3 Mateusz        Żbikowski             108.77 =  342: 342  109
    5     4 Jerzy          Luter                 100.00 +  368: 225  150
    6     3 Magdalena      Merklejn              103.73 +  385: 328  154
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  377: 379   94
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  247: 332   82
    9     5 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  375: 395   74
   10     7 Mariusz        Kubicki               114.62 -  371: 379   65
   11     8 Magdalena      Merklejn              103.73 +  364: 328  154
   12     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  433: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Mariusz Skrobosz 123.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 100.00 -  294: 345   50
    2     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  409: 206  150
    3     7 Paweł          Stanosz               140.38 +  421: 321  190
    4     4 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  419: 386  165
    5     2 Marcin         Mroziuk               123.75 +  339: 301  174
    6     2 Mariusz        Orzeł                 125.79 +  540: 285  176
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            132.47 +  394: 301  182
    8     1 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  343: 389   94
    9     2 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 +  354: 309  156
   10     1 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  420: 219  174
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  306: 422   94
   12     1 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  289: 391   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Krzysztof Bukowski 115.27 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  453: 184  150
    2     1 Marek          Roszak                123.17 -  309: 325   73
    3     5 Magdalena      Merklejn              103.73 +  363: 346  154
    4     4 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  386: 419   73
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  286: 374   74
    6     7 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  304: 381   56
    7     9 Jerzy          Luter                 100.00 -  248: 301   50
    8    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  330: 321  150
    9    11 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 -  309: 330   60
   10    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  399: 256  155
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  379: 392   55
   12    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  398: 397  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Mariusz Kubicki 114.62 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  366: 288  150
    2     5 Halina         Roszak                111.28 -  293: 395   61
    3     8 Marcin         Mroziuk               123.75 -  263: 364   74
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  317: 408   74
    5    10 Stanisław      Gasik                 105.95 +  401: 369  156
    6     9 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  335: 349   74
    7    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  526: 144  150
    8     8 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  394: 317  162
    9     6 Mateusz        Żbikowski             108.77 -  201: 458   59
   10     7 Marek          Roszak                123.17 +  379: 371  173
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  285: 401   56
   12     8 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  332: 274  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Zbigniew Wietecki 111.60 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             143.86 +  421: 324  194
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  315: 321   82
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  357: 329  174
    4     5 Marcin         Mroziuk               123.75 -  332: 411   74
    5     6 Magdalena      Merklejn              103.73 -  309: 366   54
    6     8 Paweł          Stanosz               140.38 -  294: 391   90
    7    10 Stanisław      Gasik                 105.95 +  429: 264  156
    8     8 Mariusz        Kubicki               114.62 -  317: 394   65
    9     9 Jerzy          Luter                 100.00 -  370: 390   50
   10    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  335: 173  150
   11     9 Jerzy          Luter                 100.00 +  364: 331  150
   12     8 Mariusz        Kubicki               114.62 -  274: 332   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Halina Roszak 111.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               140.38 +  360: 295  190
    2     5 Mariusz        Kubicki               114.62 +  395: 293  165
    3     2 Marek          Roszak                123.17 +  404: 365  173
    4     1 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  274: 402   76
    5     3 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  463: 447  159
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  335: 368   82
    7     3 Zdzisław       Szota                 130.24 +  352: 348  180
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  290: 374   56
    9     3 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  313: 391   74
   10     6 Magdalena      Merklejn              103.73 +  368: 344  154
   11     4 Paweł          Stanosz               140.38 +  311: 306  190
   12     3 Mariusz        Orzeł                 125.79 +  364: 279  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Kazimierz.J Merklejn 109.87 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  258: 404   82
    2    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  569: 173  150
    3     4 Mateusz        Żbikowski             108.77 -  350: 397   59
    4     7 Jerzy          Luter                 100.00 =  328: 328  100
    5     8 Zdzisław       Szota                 130.24 -  256: 331   80
    6    11 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  444: 203  150
    7     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  368: 377   55
    8    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  255: 276   50
    9    11 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  330: 309  165
   10     9 Marcin         Mroziuk               123.75 -  354: 364   74
   11    11 Joanna         Dominiak              100.00 +  441: 232  150
   12    10 Jerzy          Luter                 100.00 -  277: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Mateusz Żbikowski 108.77 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 130.24 +  375: 272  180
    2     4 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  392: 418   76
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  397: 350  160
    4     3 Marek          Roszak                123.17 =  342: 342  123
    5     3 Halina         Roszak                111.28 -  447: 463   61
    6     6 Jerzy          Luter                 100.00 +  412: 267  150
    7     5 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  340: 350   56
    8     7 Magdalena      Merklejn              103.73 =  423: 423  104
    9     6 Mariusz        Kubicki               114.62 +  458: 201  165
   10     4 Paweł          Stanosz               140.38 -  296: 430   90
   11     5 Zdzisław       Szota                 130.24 -  319: 386   80
   12     7 Marcin         Mroziuk               123.75 -  233: 406   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Stanisław Gasik 105.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  343: 392   76
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            123.67 -  260: 415   74
    3    10 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  212: 478   94
    4    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  432: 321  150
    5    10 Mariusz        Kubicki               114.62 -  369: 401   65
    6    12 Joanna         Dominiak              100.00 +  386: 271  150
    7    10 Zbigniew       Wietecki              111.60 -  264: 429   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  7  95.86




	Krzysztof Usakiewicz 105.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             123.95 +  423: 267  174
    2     2 Magdalena      Merklejn              103.73 +  524: 326  154
    3     1 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  334: 405   76
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  349: 364   82
    5     5 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  348: 351   94
    6     7 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  381: 304  165
    7     5 Mateusz        Żbikowski             108.77 +  350: 340  159
    8     4 Halina         Roszak                111.28 +  374: 290  161
    9     2 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  309: 354   73
   10     5 Zdzisław       Szota                 130.24 -  319: 362   80
   11     6 Mariusz        Kubicki               114.62 +  401: 285  165
   12     4 Zdzisław       Szota                 130.24 +  375: 348  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 105.36 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               123.75 +  357: 251  174
    2     6 Jerzy          Luter                 100.00 -  293: 309   50
    3     9 Zdzisław       Szota                 130.24 +  323: 310  180
    4     6 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  257: 331   94
    5     9 Paweł          Stanosz               140.38 -  313: 333   90
    6    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  376: 302  150
    7     8 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  377: 368  160
    8     6 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  305: 378   74
    9     8 Magdalena      Merklejn              103.73 -  295: 469   54
   10    10 Krzysztof      Bukowski              115.27 -  256: 399   65
   11    10 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  392: 379  165
   12     9 Magdalena      Merklejn              103.73 +  382: 357  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Magdalena Merklejn 103.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            123.67 +  439: 349  174
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            105.65 -  326: 524   56
    3     5 Krzysztof      Bukowski              115.27 -  346: 363   65
    4     8 Paweł          Stanosz               140.38 +  429: 339  190
    5     6 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  366: 309  162
    6     3 Marek          Roszak                123.17 -  328: 385   73
    7     4 Mariusz        Orzeł                 125.79 -  363: 409   76
    8     7 Mateusz        Żbikowski             108.77 =  423: 423  109
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  469: 295  155
   10     6 Halina         Roszak                111.28 -  344: 368   61
   11     8 Marek          Roszak                123.17 -  328: 364   73
   12     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  357: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Joanna Dominiak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Roszak                123.17 -  261: 476   73
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 -  173: 569   60
    3    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  149: 356   50
    4    12 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  223: 331   74
    5    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  221: 358   50
    6    12 Stanisław      Gasik                 105.95 -  271: 386   56
    7    11 Mariusz        Kubicki               114.62 -  144: 526   65
    8    11 Krzysztof      Bukowski              115.27 -  321: 330   65
    9    10 Marcin         Mroziuk               123.75 -  243: 348   74
   10    11 Zbigniew       Wietecki              111.60 -  173: 335   62
   11    11 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 -  232: 441   60
   12    11 Krzysztof      Bukowski              115.27 -  397: 398   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  / 12  62.83




	Jerzy Luter 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Skrobosz              123.03 +  345: 294  173
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 +  309: 293  155
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            132.47 -  272: 375   82
    4     7 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 =  328: 328  110
    5     4 Marek          Roszak                123.17 -  225: 368   73
    6     6 Mateusz        Żbikowski             108.77 -  267: 412   59
    7     9 Krzysztof      Bukowski              115.27 +  301: 248  165
    8     5 Zdzisław       Szota                 130.24 -  302: 388   80
    9     9 Zbigniew       Wietecki              111.60 +  390: 370  162
   10     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  333: 384   50
   11     9 Zbigniew       Wietecki              111.60 -  331: 364   62
   12    10 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  357: 277  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Bukowski              115.27 -  184: 453   65
    2    12 Marcin         Mroziuk               123.75 -  310: 414   74
    3    11 Andrzej        Rechowicz             123.95 +  328: 274  174
    4    11 Stanisław      Gasik                 105.95 -  321: 432   56
    5    12 Joanna         Dominiak              100.00 +  358: 221  150
    6    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.36 -  302: 376   55
    7    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  274: 252  150
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 +  276: 255  160
    9     7 Paweł          Stanosz               140.38 -  331: 423   90
   10     8 Jerzy          Luter                 100.00 +  384: 333  150
   11     7 Marcin         Mroziuk               123.75 +  415: 414  174
   12     6 Marek          Roszak                123.17 -  249: 433   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Kubicki               114.62 -  288: 366   65
    2     9 Mariusz        Skrobosz              123.03 -  206: 409   73
    3    12 Joanna         Dominiak              100.00 +  356: 149  150
    4    10 Zdzisław       Szota                 130.24 -  218: 449   80
    5    11 Andrzej        Rechowicz             123.95 -  307: 394   74
    6    11 Kazimierz.J    Merklejn              109.87 -  203: 444   60
    7    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  252: 274   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  7  78.86


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie