Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-17 sierpnia IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2008
Wisła30
sierpnia
Wisła 30 sierpnia I Mistrzostwa Wisły
Bydgoszcz30
sierpnia
Bydgoszcz 30-31 sierpnia VI Mistrzostwa Bydgoszczy
Pierwszy, pierwsza, pierwsze...30 sierpnia 2008 — I Mistrzostwa WisłyInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

I Mistrzostwa WisłyWisła, 30 sierpnia 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwszy, pierwsza, pierwsze...W pierwszych Mistrzostwach Wisły po raz pierwszy na najwyższym miejscu podium stanął Andrzej Rechowicz z Katowic. Po raz pierwszy w grupie medalistów stanęli za nim kolejno Arkadiusz Łydka z Jaworzna i Rafał Wesołowski z Warszawy. Po raz pierwszy też w turnieju PFS liczba kobiet zrównała się z liczbą męskich graczy. Za tym trendem nie nadąża OSPS, który nie uznaje słowa "graczka" — ten patriarchalny charakter słownika odczuła dotkliwie Marta Sztajnert z Wisły (najlepsza debiutantka), która za położenie tego słowa została ukarana stratą. Uczestniczące w turnieju 26 osób otrzymało nagrody w wielu różnych kategoriach. Mistrzostwa zwieńczyły trwające tydzień "wczasy scrabblowe", w trakcie których m. in. siedmioro nauczycielek i nauczycieli doskonaliło swe umiejętności w ramach programu "Scrabble w szkole". Wszystko to odbyło się dzięki wielkiemu wysiłkowi Anny AranyMariusza Sylwestrzuka, za co na ich ręce należy złożyć olbrzymie podziękowania. Kończę relację, bo już płonie pożegnalne ognisko, na którym kończymy tegoroczny scrabblowy pobyt w Domu Wypoczynkowym "Bruclik".
relacja: Maciej Śliwa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 6
- system: połówkowy (rundy 1-5), duńczyk (runda 6)
Miejsce rozgrywekDW Bruclik
Wisła Kozińce 13
www.bruclik.wbeskidy.pl
SędziaMaciej Śliwa
Harmonogram30.08.08 (sobota)
— do 10:45 — przyjmowanie zapisów
- 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 14:00 do 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 18:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazd Mapa
Wyżywieniena miejscu
obiad: 18,00 zł
śniadanie, kolacja: po 9,00 zł
Noclegina miejscu w miarę wolnych miejsc
koszt: 20 — 30 zł od osoby

Inne noclegi
Nagrody- pobyt weekendowy w DW Bruclik w dowolnie wybranym terminie
- książkowe
- inne w przypadku pozyskania dalszych sponsorów
Dodatkowe atrakcje- konkurs wiedzy o Wiśle
- składkowa impreza integracyjna po zakończeniu turnieju
- X Beskidzki Piknik Country
OrganizatorzyMariusz Sylwestrzuk — e-mail: msylwest@gmail.com
Anna Arana — gg: 1231530
SponsorzyUrząd Miasta Wisła
DW Bruclik
Honorowy patronat: Pan Andrzeja Molina — Burmistrz Wisły


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Wisły

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.36      6.0     2441      986      543
  2 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               107.33      5.0     2423      901      601
  3 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.93      4.0     2520      799      475
  4 Ewa             Ciszewska            Katowice               125.72      4.0     2390      725      391
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.46      4.0     2388      770      323
  6 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                119.63      4.0     2192      716      403
  7 Marta           Sztajnert            Wisła                  100.00      4.0     2095      820       -6
  8 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              106.64      4.0     2063      783      -12
  9 Dorota          Zielińska            Piaseczno              123.15      3.5     2331      712      -13
 10 Joanna          Brychcy              Katowice               114.29      3.5     2070      730      -44
 11 Jerzy           Luter                Bytom                  108.44      3.0     2172      676      -49
 12 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      3.0     2159      647       62
 13 Agnieszka       Ja¶kiewicz           Czechowice-Dziedzice   111.30      3.0     1943      636       62
 14 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      3.0     1917      694     -113
 15 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              103.32      3.0     1798      598      122
 16 Anna            Arana                Warszawa               100.51      2.0     2227      596      224
 17 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.61      2.0     2151      544      -19
 18 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      2.0     2002      529      126
 19 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      2.0     1904      559       99
 20 Mirosław        Dymkowski            Czechowice-Dziedzice   100.00      2.0     1766      544     -397
 21 Krzysztof       Le¶niak              Kraków                 114.48      2.0     1731      496      -61
 22 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.0     1658      536     -661
 23 Małgorzata      Nowakowska           Pruszcz Gdański        100.00      2.0     1512      508     -322
 24 Ewa             Stypułkowska         Warszawa               100.00      1.0      702      270     -244
 25 Marcin          Łydka                Jaworzno               100.00      0.0     1029      318     -948
 26 Elżbieta        Hardej               Piaseczno              100.00      0.0      650      172     -542
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Wisły



	Tomasz Zwoliński 142.46 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Arana                 100.51 +  369: 327  151
    2     3 Rafał          Wesołowski            121.93 +  506: 338  172
    3     2 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  403: 416   76
    4     3 Krzysztof      Le¶niak               114.48 +  406: 297  164
    5     3 Marta          Sztajnert             100.00 +  401: 264  150
    6     2 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  303: 423   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  6 128.33




	Andrzej Rechowicz 126.36 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alicja         Bielecka              100.00 +  350: 298  150
    2     5 Joanna         Brychcy               114.29 +  392: 326  164
    3     2 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  416: 403  192
    4     2 Anna           Arana                 100.51 +  372: 340  151
    5     1 Tomasz         Siwiński              106.64 +  459: 230  157
    6     1 Rafał          Wesołowski            121.93 +  452: 301  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  6 164.33




	Ewa Ciszewska 125.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Bogucka               100.00 +  388: 304  150
    2     1 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  376: 392   57
    3     9 Blanka         Zwolińska             100.00 +  434: 206  150
    4     4 Marta          Sztajnert             100.00 -  391: 426   50
    5     6 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 +  346: 342  161
    6     3 Tomasz         Siwiński              106.64 +  455: 329  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  6 120.83




	Dorota Zielińska 123.15 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Chybowska             100.00 +  487: 358  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 -  383: 454   73
    3     5 Joanna         Brychcy               114.29 =  369: 369  114
    4     6 Rafał          Wesołowski            121.93 -  265: 520   72
    5     9 Jarosław       Karp                  103.32 +  381: 359  153
    6     6 Anna           Bogucka               100.00 +  446: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  6 118.67




	Mariusz Sylwestrzuk 122.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  374: 260  150
    2     2 Dorota         Zielińska             123.15 +  454: 383  173
    3     3 Tomasz         Siwiński              106.64 -  316: 432   57
    4     7 Joanna         Brychcy               114.29 -  339: 340   64
    5     7 Anna           Bogucka               100.00 -  295: 380   50
    6     8 Anna           Chybowska             100.00 -  373: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Rafał Wesołowski 121.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Elżbieta       Hardej                100.00 +  421: 239  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  338: 506   92
    3    10 Anna           Bogucka               100.00 +  419: 268  150
    4     6 Dorota         Zielińska             123.15 +  520: 265  173
    5     2 Jerzy          Luter                 108.44 +  521: 315  158
    6     1 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  301: 452   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  6 133.17




	Leokadia Litwinowicz 119.63 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  414: 226  150
    2     4 Jerzy          Luter                 108.44 -  378: 423   58
    3     6 Marta          Sztajnert             100.00 -  324: 338   50
    4     8 Leszek         Kilian                100.00 +  332: 263  150
    5     8 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  390: 263  150
    6     4 Jerzy          Luter                 108.44 +  354: 276  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Krzysztof Le¶niak 114.48 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Jarosław       Karp                  103.32 -  379: 416   53
    3     8 Leszek         Kilian                100.00 +  341: 335  150
    4     3 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  297: 406   92
    5     5 Anna           Arana                 100.51 +  370: 272  151
    6     5 Marta          Sztajnert             100.00 -  344: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20




	Joanna Brychcy 114.29 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Leszek         Kilian                100.00 +  407: 305  150
    2     5 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  326: 392   76
    3     5 Dorota         Zielińska             123.15 =  369: 369  123
    4     7 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 +  340: 339  173
    5     4 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  304: 393   57
    6     7 Anna           Arana                 100.51 +  324: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Agnieszka Ja¶kiewicz 111.30 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Sztajnert             100.00 -  301: 395   50
    2    12 Marcin         Łydka                 100.00 +  369: 164  150
    3     7 Jarosław       Karp                  103.32 +  353: 272  153
    4     5 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  244: 424   57
    5     6 Ewa            Ciszewska             125.72 -  342: 346   76
    6    10 Leszek         Kilian                100.00 +  334: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  6 106.00




	Jerzy Luter 108.44 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  369: 281  150
    2     4 Leokadia       Litwinowicz           119.63 +  423: 378  170
    3     1 Arkadiusz      Łydka                 107.33 +  433: 292  157
    4     1 Tomasz         Siwiński              106.64 -  356: 395   57
    5     2 Rafał          Wesołowski            121.93 -  315: 521   72
    6     4 Leokadia       Litwinowicz           119.63 -  276: 354   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  6 112.67




	Arkadiusz Łydka 107.33 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Blanka         Zwolińska             100.00 +  499: 162  150
    2     1 Ewa            Ciszewska             125.72 +  392: 376  176
    3     1 Jerzy          Luter                 108.44 -  292: 433   58
    4     5 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 +  424: 244  161
    5     4 Joanna         Brychcy               114.29 +  393: 304  164
    6     2 Tomasz         Zwoliński             142.46 +  423: 303  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  6 150.17




	Tomasz Siwiński 106.64 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Łydka                 100.00 +  337: 180  150
    2     6 Marta          Sztajnert             100.00 +  340: 309  150
    3     3 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 +  432: 316  173
    4     1 Jerzy          Luter                 108.44 +  395: 356  158
    5     1 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  230: 459   76
    6     3 Ewa            Ciszewska             125.72 -  329: 455   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  6 130.50




	Jarosław Karp 103.32 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Krzysztof      Le¶niak               114.48 +  416: 379  164
    3     7 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 -  272: 353   61
    4    11 Blanka         Zwolińska             100.00 +  363: 285  150
    5     9 Dorota         Zielińska             123.15 -  359: 381   73
    6     9 Alicja         Bielecka              100.00 +  388: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  5 119.60




	Anna Arana 100.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  327: 369   92
    2     9 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  551: 225  150
    3     4 Anna           Chybowska             100.00 +  421: 343  150
    4     2 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  340: 372   76
    5     5 Krzysztof      Le¶niak               114.48 -  272: 370   64
    6     7 Joanna         Brychcy               114.29 -  316: 324   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Rechowicz             126.36 -  298: 350   76
    2    13 Blanka         Zwolińska             100.00 -  389: 400   50
    3    11 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  373: 253  150
    4    10 Anna           Bogucka               100.00 -  241: 369   50
    5    11 Marcin         Łydka                 100.00 +  423: 116  150
    6     9 Jarosław       Karp                  103.32 -  278: 388   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  6  88.17




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Ciszewska             125.72 -  304: 388   76
    2    11 Ewa            Stypułkowska          100.00 +  312: 241  150
    3    10 Rafał          Wesołowski            121.93 -  268: 419   72
    4    10 Alicja         Bielecka              100.00 +  369: 241  150
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 +  380: 295  173
    6     6 Dorota         Zielińska             123.15 -  284: 446   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  6 115.67




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Zielińska             123.15 -  358: 487   73
    2     8 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  386: 178  150
    3     4 Anna           Arana                 100.51 -  343: 421   51
    4     9 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  314: 360   50
    5    10 Blanka         Zwolińska             100.00 +  383: 278  150
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 +  375: 373  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  6 107.83




	Mirosław Dymkowski 100.00 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Sylwestrzuk           122.61 -  260: 374   73
    2     9 Anna           Arana                 100.51 -  225: 551   51
    3    12 Elżbieta       Hardej                100.00 +  407: 207  150
    4     9 Anna           Chybowska             100.00 +  360: 314  150
    5     8 Leokadia       Litwinowicz           119.63 -  263: 390   70
    6    11 Blanka         Zwolińska             100.00 -  251: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Elżbieta Hardej 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            121.93 -  239: 421   72
    2    10 Leszek         Kilian                100.00 -  204: 364   50
    3    12 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  207: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  3  57.33




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               114.29 -  305: 407   64
    2    10 Elżbieta       Hardej                100.00 +  364: 204  150
    3     8 Krzysztof      Le¶niak               114.48 -  335: 341   64
    4     8 Leokadia       Litwinowicz           119.63 -  263: 332   70
    5    12 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  357: 187  150
    6    10 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 -  280: 334   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Małgorzata Nowakowska 100.00 Pruszcz Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 108.44 -  281: 369   58
    2     8 Anna           Chybowska             100.00 -  178: 386   50
    3    11 Alicja         Bielecka              100.00 -  253: 373   50
    4    12 Marcin         Łydka                 100.00 +  288: 208  150
    5    12 Leszek         Kilian                100.00 -  187: 357   50
    6    12 Marcin         Łydka                 100.00 +  325: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  6  84.67




	Ewa Stypułkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leokadia       Litwinowicz           119.63 -  226: 414   70
    2    11 Anna           Bogucka               100.00 -  241: 312   50
    3    13 Marcin         Łydka                 100.00 +  235: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     270  /  3  90.00




	Marta Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 +  395: 301  161
    2     6 Tomasz         Siwiński              106.64 -  309: 340   57
    3     6 Leokadia       Litwinowicz           119.63 +  338: 324  170
    4     4 Ewa            Ciszewska             125.72 +  426: 391  176
    5     3 Tomasz         Zwoliński             142.46 -  264: 401   92
    6     5 Krzysztof      Le¶niak               114.48 +  363: 344  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  6 136.67




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Łydka                 107.33 -  162: 499   57
    2    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  400: 389  150
    3     9 Ewa            Ciszewska             125.72 -  206: 434   76
    4    11 Jarosław       Karp                  103.32 -  285: 363   53
    5    10 Anna           Chybowska             100.00 -  278: 383   50
    6    11 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  327: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  6  89.33




	Marcin Łydka 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              106.64 -  180: 337   57
    2    12 Agnieszka      Ja¶kiewicz            111.30 -  164: 369   61
    3    13 Ewa            Stypułkowska          100.00 -  220: 235   50
    4    12 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  208: 288   50
    5    11 Alicja         Bielecka              100.00 -  116: 423   50
    6    12 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  141: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  6  53.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Wisły



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Arana                 369: 327
   2 Alicja         Bielecka             - Andrzej        Rechowicz             298: 350
   3 Ewa            Ciszewska            - Anna           Bogucka               388: 304
   4 Anna           Chybowska            - Dorota         Zielińska             358: 487
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Dymkowski             374: 260
   6 Elżbieta       Hardej               - Rafał          Wesołowski            239: 421
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Ewa            Stypułkowska          414: 226
   8 Leszek         Kilian               - Joanna         Brychcy               305: 407
   9 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Marta          Sztajnert             301: 395
  10 Małgorzata     Nowakowska           - Jerzy          Luter                 281: 369
  11 Arkadiusz      Łydka                - Blanka         Zwolińska             499: 162
  12 Marcin         Łydka                - Tomasz         Siwiński              180: 337


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Ciszewska            - Arkadiusz      Łydka                 376: 392
   2 Dorota         Zielińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           383: 454
   3 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             338: 506
   4 Jerzy          Luter                - Leokadia       Litwinowicz           423: 378
   5 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             326: 392
   6 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Siwiński              309: 340
   7 Krzysztof      Le¶niak              - Jarosław       Karp                  379: 416
   8 Anna           Chybowska            - Małgorzata     Nowakowska            386: 178
   9 Mirosław       Dymkowski            - Anna           Arana                 225: 551
  10 Leszek         Kilian               - Elżbieta       Hardej                364: 204
  11 Anna           Bogucka              - Ewa            Stypułkowska          312: 241
  12 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Marcin         Łydka                 369: 164
  13 Blanka         Zwolińska            - Alicja         Bielecka              400: 389


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Łydka                 433: 292
   2 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             416: 403
   3 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Sylwestrzuk           432: 316
   4 Anna           Arana                - Anna           Chybowska             421: 343
   5 Joanna         Brychcy              - Dorota         Zielińska             369: 369
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Sztajnert             324: 338
   7 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Ja¶kiewicz            272: 353
   8 Krzysztof      Le¶niak              - Leszek         Kilian                341: 335
   9 Blanka         Zwolińska            - Ewa            Ciszewska             206: 434
  10 Rafał          Wesołowski           - Anna           Bogucka               419: 268
  11 Alicja         Bielecka             - Małgorzata     Nowakowska            373: 253
  12 Elżbieta       Hardej               - Mirosław       Dymkowski             207: 407
  13 Ewa            Stypułkowska         - Marcin         Łydka                 235: 220


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Luter                 395: 356
   2 Anna           Arana                - Andrzej        Rechowicz             340: 372
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Le¶niak               406: 297
   4 Marta          Sztajnert            - Ewa            Ciszewska             426: 391
   5 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Ja¶kiewicz            424: 244
   6 Dorota         Zielińska            - Rafał          Wesołowski            265: 520
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Brychcy               339: 340
   8 Leszek         Kilian               - Leokadia       Litwinowicz           263: 332
   9 Mirosław       Dymkowski            - Anna           Chybowska             360: 314
  10 Anna           Bogucka              - Alicja         Bielecka              369: 241
  11 Jarosław       Karp                 - Blanka         Zwolińska             363: 285
  12 Małgorzata     Nowakowska           - Marcin         Łydka                 288: 208


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Siwiński              459: 230
   2 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            315: 521
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Sztajnert             401: 264
   4 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Brychcy               393: 304
   5 Anna           Arana                - Krzysztof      Le¶niak               272: 370
   6 Ewa            Ciszewska            - Agnieszka      Ja¶kiewicz            346: 342
   7 Anna           Bogucka              - Mariusz        Sylwestrzuk           380: 295
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Mirosław       Dymkowski             390: 263
   9 Jarosław       Karp                 - Dorota         Zielińska             359: 381
  10 Anna           Chybowska            - Blanka         Zwolińska             383: 278
  11 Marcin         Łydka                - Alicja         Bielecka              116: 423
  12 Małgorzata     Nowakowska           - Leszek         Kilian                187: 357


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             301: 452
   2 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Zwoliński             423: 303
   3 Tomasz         Siwiński             - Ewa            Ciszewska             329: 455
   4 Jerzy          Luter                - Leokadia       Litwinowicz           276: 354
   5 Krzysztof      Le¶niak              - Marta          Sztajnert             344: 363
   6 Dorota         Zielińska            - Anna           Bogucka               446: 284
   7 Joanna         Brychcy              - Anna           Arana                 324: 316
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Chybowska             373: 375
   9 Alicja         Bielecka             - Jarosław       Karp                  278: 388
  10 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Leszek         Kilian                334: 280
  11 Mirosław       Dymkowski            - Blanka         Zwolińska             251: 327
  12 Marcin         Łydka                - Małgorzata     Nowakowska            141: 325
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie