Kraków 1
kwietnia
Kraków 1- 2 kwietnia IV Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2000
Grójec 9
kwietnia
Grójec 9 kwietnia II Mistrzostwa Grójca
Inowrocław15
kwietnia
Inowrocław 15-16 kwietnia IV Mistrzostwa KujawGrand Prix 2000
II Mistrzostwa Grójca09 kwietnia 2000 — II Mistrzostwa GrójcaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Mistrzostwa GrójcaGrójec, 09 kwietnia 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 6.0 2189
 2. Maciej Czupryniak (Milanówek) 5.0 2491
 3. Paweł Stanosz (Warszawa) 5.0 2354
 4. Waldemar Czerwoniec (Warszawa) 5.0 2328
 5. Katarzyna Stępień (Katowice) 5.0 2294
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4.0 2449
 7. Marcin Mroziuk (Strzegom) 4.0 2420
 8. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 4.0 2323
 9. Stanisław Rydzik (Warszawa) 4.0 2260
 10. Rafał Matczak (Pruszków) 4.0 2198

 52 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Kwitnącej Jabłoni




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Grójca

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               145.39      6.0     2189      988      441
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              129.91      5.0     2491      913      502
  3 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.86      5.0     2354      898      340
  4 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.94      5.0     2328      975      345
  5 Katarzyna       Stępień              Katowice               119.38      5.0     2294      897      517
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.86      4.0     2449      813      193
  7 Marcin          Mroziuk              Warszawa               133.77      4.0     2420      795      547
  8 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.26      4.0     2323      807      154
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               123.56      4.0     2260      769      326
 10 Rafał           Matczak              Pruszków               106.82      4.0     2198      807      172
 11 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.06      4.0     2194      754      122
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      4.0     2174      740      400
 13 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.57      4.0     2089      774       75
 14 Stanisław       Gasik                Warszawa               110.17      4.0     2028      767       32
 15 Wiktor          Stępień              Katowice               116.55      4.0     2028      831       88
 16 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.00      4.0     1930      740     -104
 17 Ryszard         Niżewski             Warszawa               107.54      4.0     1847      775      -61
 18 Grzegorz        Marek                Warszawa               100.00      3.5     2121      716       29
 19 Paweł           Bulaszewski          Warszawa               100.00      3.5     2086      701      237
 20 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.55      3.0     2323      719      338
 21 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   120.78      3.0     2200      629      -10
 22 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               130.13      3.0     2200      696      133
 23 Jakub           Kozłowski            Warszawa               114.57      3.0     2169      706      -31
 24 Joanna          Stępień              Katowice               115.01      3.0     2111      650      107
 25 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               100.00      3.0     2093      642      116
 26 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               115.43      3.0     2035      647      -14
 27 Krzysztof       Nowak                Lublin                 100.00      3.0     2030      693     -247
 28 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      3.0     2029      730      -21
 29 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          113.32      3.0     2027      657      -94
 30 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      3.0     1903      669      -57
 31 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      3.0     1855      610      190
 32 Jan             Czarzasty            Warszawa               100.00      3.0     1677      613     -436
 33 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.30      3.0     1452      624       97
 34 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   102.47      2.0     2164      659     -441
 35 Roman           Figiel               Zawichost              100.00      2.0     2127      577       -4
 36 Maciej          Grabowski            Warszawa               106.33      2.0     2059      596     -195
 37 Katarzyna       Grodzicka            Warszawa               100.00      2.0     1961      549      -35
 38 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          113.01      2.0     1944      586     -174
 39 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               112.03      2.0     1942      557     -293
 40 Marek           Dubek                Warszawa               100.00      2.0     1835      515       -6
 41 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      2.0     1749      517     -263
 42 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      2.0     1737      526     -235
 43 Witold          Jankowski            Warszawa               100.00      2.0     1664      542     -331
 44 Bartłomiej      Kozłowski            Radom                  100.00      2.0     1612      508     -359
 45 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               100.00      1.0     1968      488      -75
 46 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               114.38      1.0     1825      462     -197
 47 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00      1.0     1790      429     -204
 48 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         123.66      1.0     1364      353      -60
 49 Karol           Jankowski            Warszawa               100.00      1.0     1321      422     -675
 50 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         138.09      1.0     1306      362     -166
 51 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         118.06      1.0     1290      362     -196
 52 Adam            Kozłowski            Radom                  100.00      0.0     1383      307     -517
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Grójca



	Dariusz Banaszek 145.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wiesław        Olewiński             106.57 +  323: 234  157
    2    12 Stanisław      Gasik                 110.17 +  403: 304  160
    3     5 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  385: 310  150
    4     3 Wiktor         Stępień               116.55 +  420: 267  167
    5     2 Ryszard        Dębski                127.30 +  387: 379  177
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            126.94 +  271: 254  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  6 164.67




	Tomasz Zwoliński 143.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Grabowski             106.33 +  457: 349  156
    2     3 Zdzisław       Szota                 128.55 +  387: 328  179
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            126.94 -  364: 378   77
    4     6 Marcin         Mroziuk               133.77 -  282: 560   84
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 +  473: 290  152
    6     8 Jakub          Kozłowski             114.57 +  486: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  6 135.50




	Paweł Stefaniak 138.09 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Ryszard        Dębski                127.30 -  369: 405   77
    4    14 Edward         Stefaniak             118.06 +  366: 340  168
    5     8 Wiktor         Stępień               116.55 -  278: 357   67
    6    14 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  293: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  4  90.50




	Paweł Stanosz 134.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 +  439: 365  152
    2     4 Mariusz        Skrobosz              130.13 +  383: 368  180
    3     3 Grzegorz       Kulawiak              112.03 +  361: 278  162
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 +  385: 299  170
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            126.94 -  339: 429   77
    6     3 Rafał          Matczak               106.82 +  447: 275  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  6 149.67




	Marcin Mroziuk 133.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  291: 327   50
    2    19 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  370: 330  150
    3    17 Renata         Kowalska              113.01 +  477: 317  163
    4     6 Tomasz         Zwoliński             143.86 +  560: 282  194
    5     3 Maciej         Czupryniak            129.91 -  341: 366   80
    6     6 Ryszard        Niżewski              107.54 +  381: 251  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  6 132.50




	Mariusz Skrobosz 130.13 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Roman          Figiel                100.00 +  413: 371  150
    2     4 Paweł          Stanosz               134.86 -  368: 383   85
    3    10 Jakub          Kozłowski             114.57 -  260: 323   65
    4    16 Joanna         Stępień               115.01 +  427: 257  165
    5    11 Zdzisław       Szota                 128.55 -  255: 448   79
    6    15 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 +  477: 285  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  6 116.00




	Maciej Czupryniak 129.91 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kinga          Niżewska              100.00 +  485: 269  150
    2     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 +  513: 271  163
    3     1 Katarzyna      Stępień               119.38 +  357: 303  169
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            126.94 -  356: 431   77
    5     3 Marcin         Mroziuk               133.77 +  366: 341  184
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 +  414: 374  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  /  6 152.17




	Zdzisław Szota 128.55 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  464: 246  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  328: 387   94
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 +  474: 355  152
    4     5 Katarzyna      Stępień               119.38 -  317: 332   69
    5    11 Mariusz        Skrobosz              130.13 +  448: 255  180
    6     7 Stanisław      Rydzik                123.56 -  292: 410   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  6 119.83




	Ryszard Dębski 127.30 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Paweł          Stefaniak             138.09 +  405: 369  188
    4     4 Marek          Charytoniuk           123.66 +  330: 294  174
    5     2 Dariusz        Banaszek              145.39 -  379: 387   95
    6     5 Wiktor         Stępień               116.55 +  338: 305  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  4 156.00




	Małgorzata Kania 127.06 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  367: 300  150
    2     8 Andrzej        Chmielewski           114.38 +  382: 313  164
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 -  362: 471   70
    4     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 +  361: 254  163
    5     6 Rafał          Matczak               106.82 -  308: 460   57
    6     9 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  414: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  6 125.67




	Waldemar Czerwoniec 126.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Witold         Jankowski             100.00 +  374: 321  150
    2     7 Marek          Antosik               120.78 +  462: 332  171
    3     2 Tomasz         Zwoliński             143.86 +  378: 364  194
    4     1 Maciej         Czupryniak            129.91 +  431: 356  180
    5     1 Paweł          Stanosz               134.86 +  429: 339  185
    6     1 Dariusz        Banaszek              145.39 -  254: 271   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  /  6 162.50




	Marek Charytoniuk 123.66 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Edward         Stefaniak             118.06 +  396: 360  168
    4     4 Ryszard        Dębski                127.30 -  294: 330   77
    5     9 Ryszard        Niżewski              107.54 -  331: 335   58
    6    13 Grzegorz       Marek                 100.00 -  343: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  4  88.25




	Stanisław Rydzik 123.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  355: 391   50
    2    14 Maciej         Grabowski             106.33 +  345: 339  156
    3    14 Mateusz        Żbikowski             115.43 +  424: 248  165
    4     7 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  429: 247  150
    5     4 Katarzyna      Stępień               119.38 -  297: 417   69
    6     7 Zdzisław       Szota                 128.55 +  410: 292  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  6 128.17




	Marek Antosik 120.78 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  369: 291  150
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            126.94 -  332: 462   77
    3    13 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  352: 399   50
    4    15 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 -  359: 450   52
    5    20 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  377: 344  150
    6    16 Roman          Figiel                100.00 +  411: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  6 104.83




	Andrzej Kwiatkowski 120.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  348: 326  150
    2    10 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  380: 364  150
    3     4 Małgorzata     Kania                 127.06 +  471: 362  177
    4     2 Paweł          Stanosz               134.86 -  299: 385   85
    5     5 Jakub          Kozłowski             114.57 +  451: 318  165
    6     2 Maciej         Czupryniak            129.91 -  374: 414   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Katarzyna Stępień 119.38 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  410: 235  150
    2     5 Rafał          Matczak               106.82 +  456: 264  157
    3     1 Maciej         Czupryniak            129.91 -  303: 357   80
    4     5 Zdzisław       Szota                 128.55 +  332: 317  179
    5     4 Stanisław      Rydzik                123.56 +  417: 297  174
    6     4 Wiesław        Olewiński             106.57 +  376: 307  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  6 149.50




	Edward Stefaniak 118.06 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Marek          Charytoniuk           123.66 -  360: 396   74
    4    14 Paweł          Stefaniak             138.09 -  340: 366   88
    5    19 Roman          Figiel                100.00 -  287: 423   50
    6    22 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  303: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  4  90.50




	Wiktor Stępień 116.55 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Banasiak              100.00 +  361: 333  150
    2     9 Renata         Kowalska              113.01 +  336: 297  163
    3     6 Ryszard        Niżewski              107.54 +  402: 274  158
    4     3 Dariusz        Banaszek              145.39 -  267: 420   95
    5     8 Paweł          Stefaniak             138.09 +  357: 278  188
    6     5 Ryszard        Dębski                127.30 -  305: 338   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  6 138.50




	Mateusz Żbikowski 115.43 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dubek                 100.00 +  387: 316  150
    2     6 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  298: 331   50
    3    14 Stanisław      Rydzik                123.56 -  248: 424   74
    4    20 Renata         Kowalska              113.01 +  400: 287  163
    5    16 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  353: 324  150
    6    11 Stanisław      Gasik                 110.17 -  349: 367   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  6 107.83




	Joanna Stępień 115.01 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  321: 349   50
    2    16 Witold         Jankowski             100.00 +  401: 270  150
    3    12 Grzegorz       Marek                 100.00 -  317: 341   50
    4    16 Mariusz        Skrobosz              130.13 -  257: 427   80
    5    21 Andrzej        Chmielewski           114.38 +  411: 266  164
    6    17 Maciej         Grabowski             106.33 +  404: 351  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Jakub Kozłowski 114.57 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  467: 314  150
    2     2 Grzegorz       Kulawiak              112.03 -  307: 348   62
    3    10 Mariusz        Skrobosz              130.13 +  323: 260  180
    4     9 Grzegorz       Marek                 100.00 +  403: 341  150
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 -  318: 451   70
    6     8 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  351: 486   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  6 117.67




	Andrzej Chmielewski 114.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karol          Jankowski             100.00 +  364: 210  150
    2     8 Małgorzata     Kania                 127.06 -  313: 382   77
    3    15 Rafał          Matczak               106.82 -  314: 378   57
    4    19 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  328: 343   50
    5    21 Joanna         Stępień               115.01 -  266: 411   65
    6    23 Renata         Kowalska              113.01 -  240: 298   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     462  /  6  77.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 113.32 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Czarzasty             100.00 +  471: 306  150
    2     1 Maciej         Czupryniak            129.91 -  271: 513   80
    3    11 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  364: 254  150
    4     8 Małgorzata     Kania                 127.06 -  254: 361   77
    5    14 Krzysztof      Nowak                 100.00 -  323: 378   50
    6    18 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  344: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Renata Kowalska 113.01 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  354: 251  150
    2     9 Wiktor         Stępień               116.55 -  297: 336   67
    3    17 Marcin         Mroziuk               133.77 -  317: 477   84
    4    20 Mateusz        Żbikowski             115.43 -  287: 400   65
    5    22 Maciej         Grabowski             106.33 -  391: 414   56
    6    23 Andrzej        Chmielewski           114.38 +  298: 240  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Grzegorz Kulawiak 112.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Marek                 100.00 +  468: 291  150
    2     2 Jakub          Kozłowski             114.57 +  348: 307  165
    3     3 Paweł          Stanosz               134.86 -  278: 361   85
    4    10 Rafał          Matczak               106.82 -  285: 417   57
    5    13 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  250: 388   50
    6    19 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  313: 471   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  6  92.83




	Stanisław Gasik 110.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Norbert        Skrzyński             100.00 +  316: 240  150
    2    12 Dariusz        Banaszek              145.39 -  304: 403   95
    3    19 Kinga          Niżewska              100.00 +  400: 278  150
    4    12 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  361: 335  150
    5     7 Wiesław        Olewiński             106.57 -  280: 391   57
    6    11 Mateusz        Żbikowski             115.43 +  367: 349  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  6 127.83




	Ryszard Niżewski 107.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  327: 281  150
    2    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  320: 302  150
    3     6 Wiktor         Stępień               116.55 -  274: 402   67
    4    13 Karol          Jankowski             100.00 +  340: 211  150
    5     9 Marek          Charytoniuk           123.66 +  335: 331  174
    6     6 Marcin         Mroziuk               133.77 -  251: 381   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Rafał Matczak 106.82 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Kozłowski             100.00 +  404: 216  150
    2     5 Katarzyna      Stępień               119.38 -  264: 456   69
    3    15 Andrzej        Chmielewski           114.38 +  378: 314  164
    4    10 Grzegorz       Kulawiak              112.03 +  417: 285  162
    5     6 Małgorzata     Kania                 127.06 +  460: 308  177
    6     3 Paweł          Stanosz               134.86 -  275: 447   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Wiesław Olewiński 106.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              145.39 -  234: 323   95
    2    23 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  396: 337  150
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  413: 363  150
    4    11 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  348: 335  150
    5     7 Stanisław      Gasik                 110.17 +  391: 280  160
    6     4 Katarzyna      Stępień               119.38 -  307: 376   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Maciej Grabowski 106.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  349: 457   94
    2    14 Stanisław      Rydzik                123.56 -  339: 345   74
    3    21 Roman          Figiel                100.00 +  335: 330  150
    4    17 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  271: 327   50
    5    22 Renata         Kowalska              113.01 +  414: 391  163
    6    17 Joanna         Stępień               115.01 -  351: 404   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Karol Wyrębkiewicz 102.47 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               134.86 -  365: 439   85
    2    13 Roman          Figiel                100.00 +  419: 383  150
    3     9 Zdzisław       Szota                 128.55 -  355: 474   79
    4    15 Marek          Antosik               120.78 +  450: 359  171
    5    10 Tomasz         Zwoliński             143.86 -  290: 473   94
    6    15 Mariusz        Skrobosz              130.13 -  285: 477   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     659  /  6 109.83




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wiktor         Stępień               116.55 -  333: 361   67
    2    15 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  255: 340   50
    3    23 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  334: 280  150
    4    21 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  273: 428   50
    5    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  321: 315  150
    6    21 Jan            Czarzasty             100.00 -  233: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     517  /  6  86.17




	Paweł Bulaszewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Kowalska              113.01 -  251: 354   63
    2    21 Kinga          Niżewska              100.00 -  305: 334   50
    3    24 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  404: 267  150
    4    21 Jerzy          Banasiak              100.00 +  428: 273  150
    5    12 Grzegorz       Marek                 100.00 =  328: 328  100
    6    14 Paweł          Stefaniak             138.09 +  370: 293  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     701  /  6 116.83




	Jan Czarzasty 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 -  306: 471   63
    2    18 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  146: 442   50
    3    26 Adam           Kozłowski             100.00 +  356: 215  150
    4    23 Norbert        Skrzyński             100.00 +  304: 282  150
    5    18 Kinga          Niżewska              100.00 -  277: 470   50
    6    21 Jerzy          Banasiak              100.00 +  288: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Ewa Czerwoniec 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 -  326: 348   70
    2    15 Jerzy          Banasiak              100.00 +  340: 255  150
    3    16 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  348: 333  150
    4    12 Stanisław      Gasik                 110.17 -  335: 361   60
    5    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  273: 367   50
    6    19 Grzegorz       Kulawiak              112.03 +  471: 313  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Marek Dubek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mateusz        Żbikowski             115.43 -  316: 387   65
    2    17 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  213: 354   50
    3    25 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  367: 264  150
    4    22 Kinga          Niżewska              100.00 -  293: 300   50
    5    24 Karol          Jankowski             100.00 +  359: 234  150
    6    20 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  287: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  6  85.83




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Kania                 127.06 -  300: 367   77
    2    18 Jan            Czarzasty             100.00 +  442: 146  150
    3    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 -  254: 364   63
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  339: 331  150
    5    15 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  367: 273  150
    6    10 Krzysztof      Nowak                 100.00 +  472: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Roman Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              130.13 -  371: 413   80
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          102.47 -  383: 419   52
    3    21 Maciej         Grabowski             106.33 -  330: 335   56
    4    24 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  356: 266  150
    5    19 Edward         Stefaniak             118.06 +  423: 287  168
    6    16 Marek          Antosik               120.78 -  264: 411   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Katarzyna Grodzicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Kozłowski             114.57 -  314: 467   65
    2    17 Marek          Dubek                 100.00 +  354: 213  150
    3    16 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  333: 348   50
    4    17 Maciej         Grabowski             106.33 +  327: 271  156
    5    16 Mateusz        Żbikowski             115.43 -  324: 353   65
    6    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 -  309: 344   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  6  91.50




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Antosik               120.78 -  291: 369   71
    2    19 Marcin         Mroziuk               133.77 -  330: 370   84
    3    22 Witold         Jankowski             100.00 +  353: 243  150
    4    19 Andrzej        Chmielewski           114.38 +  343: 328  164
    5    17 Norbert        Skrzyński             100.00 -  284: 363   50
    6    20 Marek          Dubek                 100.00 +  302: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  6 111.50




	Karol Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Chmielewski           114.38 -  210: 364   64
    2    24 Adam           Kozłowski             100.00 +  261: 237  150
    3    20 Norbert        Skrzyński             100.00 -  181: 356   50
    4    13 Ryszard        Niżewski              107.54 -  211: 340   58
    5    24 Marek          Dubek                 100.00 -  234: 359   50
    6    26 Witold         Jankowski             100.00 -  224: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  6  70.33




	Witold Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Czerwoniec            126.94 -  321: 374   77
    2    16 Joanna         Stępień               115.01 -  270: 401   65
    3    22 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  243: 353   50
    4    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  187: 387   50
    5    26 Adam           Kozłowski             100.00 +  303: 256  150
    6    26 Karol          Jankowski             100.00 +  340: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  6  90.33




	Adam Kozłowski 100.00 Radom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Matczak               106.82 -  216: 404   57
    2    24 Karol          Jankowski             100.00 -  237: 261   50
    3    26 Jan            Czarzasty             100.00 -  215: 356   50
    4    26 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 -  250: 289   50
    5    26 Witold         Jankowski             100.00 -  256: 303   50
    6    25 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  209: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     307  /  6  51.17




	Bartłomiej Kozłowski 100.00 Radom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Niżewski              107.54 -  281: 327   58
    2    20 Grzegorz       Marek                 100.00 -  233: 421   50
    3    25 Marek          Dubek                 100.00 -  264: 367   50
    4    26 Adam           Kozłowski             100.00 +  289: 250  150
    5    25 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  267: 332   50
    6    24 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  278: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  6  84.67




	Grzegorz Marek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Kulawiak              112.03 -  291: 468   62
    2    20 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  421: 233  150
    3    12 Joanna         Stępień               115.01 +  341: 317  165
    4     9 Jakub          Kozłowski             114.57 -  341: 403   65
    5    12 Paweł          Bulaszewski           100.00 =  328: 328  100
    6    13 Marek          Charytoniuk           123.66 +  399: 343  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Kinga Niżewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            129.91 -  269: 485   80
    2    21 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  334: 305  150
    3    19 Stanisław      Gasik                 110.17 -  278: 400   60
    4    22 Marek          Dubek                 100.00 +  300: 293  150
    5    18 Jan            Czarzasty             100.00 +  470: 277  150
    6    12 Norbert        Skrzyński             100.00 +  279: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Krzysztof Nowak 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Stępień               115.01 +  349: 321  165
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           120.26 -  364: 380   70
    3    13 Marek          Antosik               120.78 +  399: 352  171
    4     7 Stanisław      Rydzik                123.56 -  247: 429   74
    5    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.32 +  378: 323  163
    6    10 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  293: 472   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Mariola Osajda-Matczak 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Mroziuk               133.77 +  327: 291  184
    2    11 Ryszard        Niżewski              107.54 -  302: 320   58
    3    18 Wiesław        Olewiński             106.57 -  363: 413   57
    4    18 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  331: 339   50
    5    20 Marek          Antosik               120.78 -  344: 377   71
    6    22 Edward         Stefaniak             118.06 -  301: 303   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  6  81.33




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Stanisław      Gasik                 110.17 -  240: 316   60
    2    22 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  340: 301  150
    3    20 Karol          Jankowski             100.00 +  356: 181  150
    4    23 Jan            Czarzasty             100.00 -  282: 304   50
    5    17 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  363: 284  150
    6    12 Kinga          Niżewska              100.00 -  274: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                123.56 +  391: 355  174
    2     6 Mateusz        Żbikowski             115.43 +  331: 298  165
    3     5 Dariusz        Banaszek              145.39 -  310: 385   95
    4    11 Wiesław        Olewiński             106.57 -  335: 348   57
    5    13 Grzegorz       Kulawiak              112.03 +  388: 250  162
    6     9 Małgorzata     Kania                 127.06 -  274: 414   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 128.55 -  246: 464   79
    2    22 Norbert        Skrzyński             100.00 -  301: 340   50
    3    24 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  267: 404   50
    4    25 Witold         Jankowski             100.00 +  387: 187  150
    5    23 Jerzy          Banasiak              100.00 -  315: 321   50
    6    24 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 -  274: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  6  71.50




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Stępień               119.38 -  235: 410   69
    2    23 Wiesław        Olewiński             106.57 -  337: 396   57
    3    23 Jerzy          Banasiak              100.00 -  280: 334   50
    4    24 Roman          Figiel                100.00 -  266: 356   50
    5    25 Bartłomiej     Kozłowski             100.00 +  332: 267  150
    6    25 Adam           Kozłowski             100.00 +  287: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  6  87.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie