Grójec 9
kwietnia
Grójec 9 kwietnia II Mistrzostwa Grójca
Inowrocław15
kwietnia
Inowrocław 15-16 kwietnia IV Mistrzostwa KujawGrand Prix 2000
Piastów30
kwietnia
Piastów 30- 1 maja IV Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2000
IV Mistrzostwa Kujaw15 - 16 kwietnia 2000 — IV Mistrzostwa KujawInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Kujaw Inowrocław, 15 - 16 kwietnia 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 10.0 4802
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8.0 4777
 3. Marcin Mroziuk (Strzegom) 8.0 4648
 4. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 8.0 4402
 5. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 7.0 4823
 6. Robert Duczemiński (Gorzów Wlkp.) 7.0 4546
 7. Jozef Burzyński (Ełk) 7.0 4248
 8. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 7.0 4089
 9. Andrzej Lożyński (Piastów) 7.0 3414
 10. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wlkp.) 6.0 4389

 25 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Kujaw
I Otwarte Mistrzostwa Kujaw




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               145.97     10.0     4802     1858      917
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.61      8.0     4777     1673      435
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.66      8.0     4648     1670      707
  4 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.29      8.0     4402     1637      137
  5 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.44      7.0     4823     1562      202
  6 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.69      7.0     4546     1478      369
  7 Józef           Burzyński            Ełk                    100.00      7.0     4248     1464      249
  8 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.29      7.0     4089     1408       42
  9 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.34      7.0     3414     1312       25
 10 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.37      6.0     4389     1443      114
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               130.25      6.0     4284     1471     -313
 12 Radosław        Konca                Warszawa               100.00      6.0     4283     1290      113
 13 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      6.0     4143     1440     -176
 14 Krzysztof       Noskowicz            Toruń                  100.00      6.0     4114     1295       18
 15 Adam            Grzona               Toruń                  109.63      6.0     4109     1322      -87
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               115.20      5.0     4402     1318       96
 17 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              100.00      5.0     4005     1214      117
 18 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      5.0     3585     1134     -345
 19 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      5.0     3555     1127     -299
 20 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      4.0     3754     1068     -245
 21 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     3658     1028     -254
 22 Bartłomiej      Boczek               Toruń                  100.00      3.5     3623      869      -62
 23 Agnieszka       Wi¶niewska           Inowrocław             100.00      3.0     3230      915     -745
 24 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               100.00      3.0     1875      664     -157
 25 Stanisław       Gajos                Strzelno               100.00      0.0     1224      256     -558
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Dariusz Banaszek 145.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Józef          Burzyński             100.00 +  460: 265  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               134.66 +  452: 312  185
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  373: 254  180
    4     1 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 +  452: 333  166
    5     1 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  336: 368   94
    6     1 Mariusz        Orzeł                 127.29 +  377: 267  177
    7     1 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  426: 350  150
    8     1 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  393: 338  165
    9     1 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  386: 375  165
   10     1 Andrzej        Lożyński              106.34 +  446: 326  156
   11     1 Marcin         Mroziuk               134.66 -  349: 350   85
   12     1 Marcin         Mroziuk               134.66 +  352: 347  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Tomasz Zwoliński 143.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Konca                 100.00 +  427: 305  150
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  435: 445   66
    3     4 Robert         Duczemiński           136.69 +  404: 337  187
    4     2 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  359: 319  165
    5     1 Dariusz        Banaszek              145.97 +  368: 336  196
    6     2 Marcin         Mroziuk               134.66 -  273: 373   85
    7     4 Adam           Grzona                109.63 +  475: 312  160
    8     3 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  290: 383   50
    9     3 Mariusz        Orzeł                 127.29 +  420: 326  177
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  379: 464   80
   11     3 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  445: 347  180
   12     2 Mariusz        Orzeł                 127.29 +  502: 395  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Robert Duczemiński 136.69 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  434: 197  150
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  380: 448   80
    3     4 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  337: 404   94
    4     7 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  335: 368   50
    5     9 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  322: 321  150
    6     7 Mateusz        Żbikowski             115.20 -  342: 395   65
    7     8 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  391: 365  150
    8     6 Mariusz        Kubicki               113.29 +  438: 313  163
    9     5 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  331: 392   66
   10     6 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  500: 365  165
   11     5 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  369: 262  165
   12     4 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  367: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Marcin Mroziuk 134.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  476: 301  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  312: 452   96
    3     5 Tomasz         Żbikowski             100.00 +  415: 248  150
    4     3 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  450: 243  180
    5     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 +  351: 339  166
    6     2 Tomasz         Zwoliński             143.61 +  373: 273  194
    7     2 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  432: 283  165
    8     2 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  338: 373   77
    9     2 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  354: 404   50
   10     2 Józef          Burzyński             100.00 +  450: 324  150
   11     1 Dariusz        Banaszek              145.97 +  350: 349  196
   12     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  347: 352   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Wojciech Usakiewicz 130.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  438: 381  150
    2     2 Robert         Duczemiński           136.69 +  448: 380  187
    3     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  254: 373   96
    4     3 Marcin         Mroziuk               134.66 -  243: 450   85
    5     6 Józef          Burzyński             100.00 -  297: 459   50
    6     8 Radosław       Konca                 100.00 +  408: 369  150
    7     6 Mariusz        Kubicki               113.29 -  357: 361   63
    8     7 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  351: 308  150
    9     6 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  330: 325  165
   10     3 Tomasz         Zwoliński             143.61 +  464: 379  194
   11     3 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  347: 445   94
   12     4 Robert         Duczemiński           136.69 -  347: 367   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Mariusz Orzeł 127.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  352: 340  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  349: 366   65
    3     7 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  327: 305  150
    4     4 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  380: 379  165
    5     4 Andrzej        Lożyński              106.34 +  397: 301  156
    6     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  267: 377   96
    7     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 +  374: 318  166
    8     2 Marcin         Mroziuk               134.66 +  373: 338  185
    9     3 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  326: 420   94
   10     4 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  419: 291  150
   11     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 +  443: 328  166
   12     2 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  395: 502   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Krzysztof Usakiewicz 116.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Żbikowski             100.00 +  425: 386  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             143.61 +  445: 435  194
    3     2 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  401: 363  165
    4     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  333: 452   96
    5     2 Marcin         Mroziuk               134.66 -  339: 351   85
    6     3 Adam           Grzona                109.63 +  436: 317  160
    7     3 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  318: 374   77
    8     4 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  359: 480   65
    9     5 Robert         Duczemiński           136.69 +  392: 331  187
   10     5 Radosław       Konca                 100.00 +  533: 406  150
   11     2 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  328: 443   77
   12     3 Andrzej        Lożyński              106.34 +  514: 283  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Zbigniew Wietecki 115.37 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  364: 264  150
    2     5 Mariusz        Orzeł                 127.29 +  366: 349  177
    3     3 Mariusz        Kubicki               113.29 +  413: 294  163
    4     2 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  319: 359   94
    5     3 Adam           Grzona                109.63 -  274: 336   60
    6     5 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  352: 236  150
    7     2 Marcin         Mroziuk               134.66 -  283: 432   85
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 +  480: 359  166
    9     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  375: 386   96
   10     6 Robert         Duczemiński           136.69 -  365: 500   87
   11     6 Józef          Burzyński             100.00 -  333: 373   50
   12     7 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  465: 387  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Mateusz Żbikowski 115.20 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Michalski             100.00 +  394: 319  150
    2     4 Adam           Grzona                109.63 +  349: 339  160
    3     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  363: 401   66
    4     4 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  379: 380   77
    5     5 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  368: 376   50
    6     7 Robert         Duczemiński           136.69 +  395: 342  187
    7     5 Józef          Burzyński             100.00 +  369: 301  150
    8     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  338: 393   96
    9     6 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  325: 330   80
   10     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  473: 291  150
   11     5 Robert         Duczemiński           136.69 -  262: 369   87
   12     7 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  387: 465   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Mariusz Kubicki 113.29 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  346: 249  150
    2     6 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  352: 329  150
    3     3 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  294: 413   65
    4     5 Adam           Grzona                109.63 -  300: 362   60
    5     7 Tomasz         Żbikowski             100.00 +  314: 273  150
    6     6 Andrzej        Lożyński              106.34 -  297: 325   56
    7     6 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  361: 357  180
    8     6 Robert         Duczemiński           136.69 -  313: 438   87
    9     7 Józef          Burzyński             100.00 -  258: 368   50
   10    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  403: 289  150
   11     8 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  491: 305  150
   12     6 Adam           Grzona                109.63 +  360: 339  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Adam Grzona 109.63 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  396: 336  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             115.20 -  339: 349   65
    3     6 Józef          Burzyński             100.00 +  328: 303  150
    4     5 Mariusz        Kubicki               113.29 +  362: 300  163
    5     3 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  336: 274  165
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  317: 436   66
    7     4 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  312: 475   94
    8     5 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  391: 375  150
    9     4 Andrzej        Lożyński              106.34 -  339: 347   56
   10     7 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  325: 343   50
   11     7 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  325: 298  150
   12     6 Mariusz        Kubicki               113.29 -  339: 360   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Andrzej Lożyński 106.34 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  312: 311  150
    3     9 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  330: 278  150
    4     6 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  377: 294  150
    5     4 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  301: 397   77
    6     6 Mariusz        Kubicki               113.29 +  325: 297  163
    8    12 Stanisław      Gajos                 100.00 +  426: 205  150
    9     4 Adam           Grzona                109.63 +  347: 339  160
   10     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  326: 446   96
   11     4 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  387: 308  150
   12     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  283: 514   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 10 131.20




	Bartłomiej Boczek 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 PAUZA
    2     6 Mariusz        Kubicki               113.29 -  329: 352   63
    3     9 Andrzej        Lożyński              106.34 -  278: 330   56
    4    11 Radosław       Konca                 100.00 -  265: 399   50
    5    12 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  253: 309   50
    6    12 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  294: 358   50
    7    11 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  327: 274  150
    8    11 Mariusz        Michalski             100.00 -  291: 341   50
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  294: 344   50
   10     9 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  333: 445   50
   11    12 Stanisław      Gajos                 100.00 +  377: 260  150
   12    12 Stanisław      Gajos                 100.00 +  282: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 11  79.00




	Józef Burzyński 100.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  265: 460   96
    2    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  439: 260  150
    3     6 Adam           Grzona                109.63 -  303: 328   60
    4     8 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  392: 324  150
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            130.25 +  459: 297  180
    6     4 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  271: 382   50
    7     5 Mateusz        Żbikowski             115.20 -  301: 369   65
    8     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  340: 290  150
    9     7 Mariusz        Kubicki               113.29 +  368: 258  163
   10     2 Marcin         Mroziuk               134.66 -  324: 450   85
   11     6 Zbigniew       Wietecki              115.37 +  373: 333  165
   12     5 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  413: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Stanisław Gajos 100.00 Strzelno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Andrzej        Lożyński              106.34 -  205: 426   56
    9    12 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  275: 376   50
   10    12 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  211: 321   50
   11    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  260: 377   50
   12    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  273: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  5  51.20




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Duczemiński           136.69 -  197: 434   87
    2    12 Andrzej        Lożyński              106.34 -  311: 312   56
    3    12 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  329: 237  150
    4    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  334: 249  150
    5     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  369: 296  150
    6     5 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  236: 352   65
    7     7 Radosław       Konca                 100.00 +  418: 281  150
    8     5 Adam           Grzona                109.63 -  375: 391   60
    9     8 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  322: 340   50
   10    10 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  301: 364   50
   11     9 Radosław       Konca                 100.00 -  263: 405   50
   12    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  299: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 12  89.00




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  381: 438   80
    2     7 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  332: 352   50
    3    10 Radosław       Konca                 100.00 +  320: 266  150
    4     7 Robert         Duczemiński           136.69 +  368: 335  187
    5     5 Mateusz        Żbikowski             115.20 +  376: 368  165
    6     4 Józef          Burzyński             100.00 +  382: 271  150
    7     1 Dariusz        Banaszek              145.97 -  350: 426   96
    8     3 Tomasz         Zwoliński             143.61 +  383: 290  194
    9     2 Marcin         Mroziuk               134.66 +  404: 354  185
   10     4 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  291: 419   77
   11     4 Andrzej        Lożyński              106.34 -  308: 387   56
   12     5 Józef          Burzyński             100.00 -  248: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Radosław Konca 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             143.61 -  305: 427   94
    2     9 Mariusz        Michalski             100.00 -  345: 380   50
    3    10 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  266: 320   50
    4    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  399: 265  150
    5    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  333: 306  150
    6     8 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  369: 408   80
    7     7 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  281: 418   50
    8     9 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  419: 246  150
    9     9 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  379: 324  150
   10     5 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  406: 533   66
   11     9 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  405: 263  150
   12     8 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  376: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Żbikowski             115.20 -  319: 394   65
    2     9 Radosław       Konca                 100.00 +  380: 345  150
    3     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  268: 352   50
    4     9 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  283: 294   50
    5    11 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  283: 305   50
    6    11 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  233: 338   50
    7     9 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  272: 339   50
    8    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  341: 291  150
    9    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  267: 381   50
   10    11 Mariusz        Kubicki               113.29 -  289: 403   63
   11    11 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  391: 227  150
   12    11 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  332: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Mroziuk               134.66 -  301: 476   85
    2    10 Józef          Burzyński             100.00 -  260: 439   50
    3    11 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  353: 237  150
    4    10 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  249: 334   50
    5    10 Radosław       Konca                 100.00 -  306: 333   50
    6    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  358: 294  150
    7     8 Robert         Duczemiński           136.69 -  365: 391   87
    8    10 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  459: 232  150
    9    10 Mariusz        Michalski             100.00 +  381: 267  150
   10     7 Adam           Grzona                109.63 +  343: 325  160
   11     8 Mariusz        Kubicki               113.29 -  305: 491   63
   12     9 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  434: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  340: 352   77
    2     8 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  243: 364   50
    3    11 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  237: 353   50
    4    12 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  247: 310   50
    5    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  309: 253  150
    6    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  338: 233  150
    7    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  283: 288   50
    8     9 Radosław       Konca                 100.00 -  246: 419   50
    9    12 Stanisław      Gajos                 100.00 +  376: 275  150
   10    10 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  364: 301  150
   11    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  295: 272  150
   12     9 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  277: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Andrzej Tyczyno 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Grzona                109.63 -  336: 396   60
    2     8 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  364: 243  150
    3     7 Mariusz        Orzeł                 127.29 -  305: 327   77
    4     8 Józef          Burzyński             100.00 -  324: 392   50
    5     9 Robert         Duczemiński           136.69 -  321: 322   87
    6    10 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  345: 229  150
    7     9 Mariusz        Michalski             100.00 +  339: 272  150
    8     7 Wojciech       Usakiewicz            130.25 -  308: 351   80
    9     8 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  340: 322  150
   10     9 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  445: 333  150
   11     7 Adam           Grzona                109.63 -  298: 325   60
   12     8 Radosław       Konca                 100.00 -  280: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Agnieszka Wi¶niewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Wietecki              115.37 -  264: 364   65
    2    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  264: 308   50
    3    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  237: 329   50
    4    12 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  310: 247  150
    5    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  305: 283  150
    6    10 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  229: 345   50
    7    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  274: 327   50
    8    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  232: 459   50
    9     9 Radosław       Konca                 100.00 -  324: 379   50
   10    12 Stanisław      Gajos                 100.00 +  321: 211  150
   11    11 Mariusz        Michalski             100.00 -  227: 391   50
   12    11 Mariusz        Michalski             100.00 -  243: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 12  76.25




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Kubicki               113.29 -  249: 346   63
    2    11 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  308: 264  150
    3     8 Mariusz        Michalski             100.00 +  352: 268  150
    4     6 Andrzej        Lożyński              106.34 -  294: 377   56
    5     8 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  296: 369   50
    6     9 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  263: 322   50
    7    10 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  288: 283  150
    8     8 Józef          Burzyński             100.00 -  290: 340   50
    9    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  344: 294  150
   10     8 Mateusz        Żbikowski             115.20 -  291: 473   65
   11    10 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  272: 295   50
   12    10 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  338: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Tomasz Żbikowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Usakiewicz            116.44 -  386: 425   66
    2     7 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  352: 332  150
    3     5 Marcin         Mroziuk               134.66 -  248: 415   85
    4     9 Mariusz        Michalski             100.00 +  294: 283  150
    5     7 Mariusz        Kubicki               113.29 -  273: 314   63
    6     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  322: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  6 110.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie