Warszawa17
grudnia
Warszawa 17 grudnia Turniej Gwiazdkowy
Warszawa20
stycznia
Warszawa 20-21 stycznia Turniej Milenijny
Zakopane25
lutego
Zakopane 25 lutego I Otwarte Mistrzostwa Podhala
Turniej Milenijny20 - 21 stycznia 2001 — Turniej MilenijnyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

Turniej MilenijnyWarszawa, 20 - 21 stycznia 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Stanisław Rydzik (Warszawa) 11.0 5040
 2. Paweł Dawidson Częstochowa) 9.0 4702
 3. Wojciech Usakiewicz Warszawa) 8.0 4846
 4. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4674
 5. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8.0 4632
 6. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8.0 4589
 7. Rafał Matczak (Pruszków) 8.0 4466
 8. Marcin Mroziuk (Strzegom) 8.0 4426
 9. Ryszard Niżewski (Warszawa) 7.0 4718
 10. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 7.0 4685
 
 57 uczestników, 12 rund 




Wyniki turnieju Turniej Milenijny 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               123.32     11.0     5040     1974      972
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            139.84      9.0     4702     1751      244
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.83      8.0     4846     1598      778
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               134.23      8.0     4674     1644      411
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               124.84      8.0     4632     1722      257
  6 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.35      8.0     4589     1640      519
  7 Rafał           Matczak              Pruszków               116.98      8.0     4466     1609      509
  8 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.32      8.0     4426     1613      320
  9 Ryszard         Niżewski             Warszawa               113.69      7.0     4718     1512      456
 10 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.52      7.0     4685     1568      416
 11 Maciej          Grabowski            Warszawa               108.99      7.0     4572     1523      756
 12 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         131.15      7.0     4537     1527      164
 13 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      7.0     4477     1537     -181
 14 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   115.32      7.0     4430     1474      200
 15 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               115.96      7.0     4400     1464       82
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.16      7.0     4375     1526     -168
 17 Jakub           Kozłowski            Warszawa               114.12      7.0     4186     1469      -44
 18 Wiesław         Olewiński            Warszawa               107.52      7.0     4123     1439     -123
 19 Szymon          Fidziński            Warszawa               116.88      6.0     4669     1475      273
 20 Zdzisław        Szota                Warszawa               126.66      6.0     4593     1420      439
 21 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.34      6.0     4423     1312       49
 22 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.33      6.0     4397     1450      -50
 23 Stefan          Dawidson             Częstochowa            116.25      6.0     4378     1386       51
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               107.13      6.0     4315     1312      327
 25 Kamil           Klinkosz             Rumia                  100.00      6.0     4203     1365       18
 26 Sławomir        Nosek                Mielec                 124.92      6.0     4196     1371     -279
 27 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               104.04      6.0     4183     1345     -147
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  100.00      6.0     4045     1262      246
 29 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.11      6.0     4045     1234      154
 30 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               113.46      6.0     4007     1350     -320
 31 Radosław        Konca                Warszawa               111.88      5.0     4333     1304     -357
 32 Jerzy           Luter                Bytom                  107.07      5.0     4207     1230       99
 33 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   118.61      5.0     4186     1209     -300
 34 Grażyna         Furman               Sosnowiec              101.59      5.0     4113     1207      -83
 35 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.48      5.0     4082     1249     -538
 36 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      5.0     4070     1279     -383
 37 Irena           Ficak                Mielec                 103.36      5.0     3975     1195     -135
 38 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      5.0     3799     1151     -134
 39 Katarzyna       Grodzicka            Warszawa               100.00      4.5     3955     1005     -117
 40 Katarzyna       Żuławska             Katowice               104.21      4.0     4267      968      315
 41 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               104.81      4.0     3964     1132     -514
 42 Józef           Burzyński            Ełk                    107.53      4.0     3925     1124     -599
 43 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              100.00      4.0     3895     1059     -556
 44 Witold          Jankowski            Warszawa               100.00      4.0     3762     1050     -289
 45 Maciej          Michalak             Łódź                   112.75      4.0     2723      837      381
 46 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.05      4.0     2510      877       16
 47 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.20      4.0     2067      754      320
 48 Piotr           Rosół                Warszawa               100.00      3.0     3910      992     -273
 49 Kazimierz       Faron                Warszawa               100.00      3.0     2494      728       30
 50 Andrzej         Lożyński             Piastów                111.63      3.0     1568      511      379
 51 Jadwiga         Szkudlarek           Pabianice              100.00      2.5     2965      662     -755
 52 Marcin          Rogowski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.0     1763      489     -701
 53 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.39      1.0      354      186       16
 54 Michał          Maciątek             Warszawa               100.00      0.5     1147      172     -380
 55 Marek           Penszko              Warszawa               100.00      0.0      812      162     -208
 56 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 100.00      0.0      379       69     -447
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Milenijny 



	Paweł Dawidson 139.84 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Józef          Burzyński             107.53 -  337: 398   58
    2    17 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  398: 352  170
    3    11 Jarosław       Michalak              123.05 +  424: 352  173
    4     6 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  320: 481   90
    5    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  327: 508   50
    6    15 Marek          Antosik               118.61 +  382: 324  169
    7    12 Maciej         Grabowski             108.99 +  402: 338  159
    8     9 Paweł          Stefaniak             131.15 +  434: 391  181
    9     7 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 +  408: 359  166
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  432: 298  171
   11     3 Dariusz        Banaszek              139.35 +  446: 300  189
   12     2 Mateusz        Żbikowski             124.84 +  392: 357  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Tomasz Zwoliński 139.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wiesław        Olewiński             107.52 +  397: 325  158
    2     9 Radosław       Konca                 111.88 +  461: 268  162
    3     2 Szymon         Fidziński             116.88 -  302: 412   67
    4     6 Paweł          Dawidson              139.84 +  481: 320  190
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  406: 369  171
    6     3 Stanisław      Rydzik                123.32 -  384: 520   73
    7     4 Rafał          Matczak               116.98 +  377: 340  167
    8     2 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  351: 379   75
    9     6 Zdzisław       Szota                 126.66 +  383: 309  177
   10     4 Marcin         Mroziuk               130.32 -  344: 358   80
   11     6 Paweł          Stefaniak             131.15 -  332: 367   81
   12     8 Szymon         Fidziński             116.88 +  467: 302  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Dariusz Banaszek 139.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  421: 279  157
    2     3 Adam           Słapiński             100.00 +  418: 281  150
    3     3 Stefan         Dawidson              116.25 -  305: 355   66
    4     7 Zdzisław       Szota                 126.66 +  373: 330  177
    5     6 Kamil          Klinkosz              100.00 +  434: 254  150
    6     2 Szymon         Fidziński             116.88 +  393: 380  167
    7     2 Mariusz        Skrobosz              134.23 +  461: 317  184
    8     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  328: 470   73
    9     3 Zbigniew       Wietecki              120.16 +  470: 275  170
   10     2 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  310: 357   75
   11     3 Paweł          Dawidson              139.84 -  300: 446   90
   12     5 Paweł          Stefaniak             131.15 +  376: 326  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Wojciech Usakiewicz 135.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 107.07 +  405: 363  157
    2     6 Sławomir       Nosek                 124.92 +  539: 271  175
    3     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  374: 407   75
    4     4 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  388: 406   70
    5     9 Maciej         Michalak              112.75 +  447: 282  163
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  377: 386   71
    7    10 Andrzej        Słapiński             112.39 -  338: 354   62
    8    12 Kamil          Klinkosz              100.00 +  402: 308  150
    9     9 Jakub          Kozłowski             114.12 +  454: 289  164
   10     7 Rafał          Matczak               116.98 +  346: 295  167
   11     4 Marcin         Mroziuk               130.32 +  352: 307  180
   12     3 Ryszard        Niżewski              113.69 +  424: 400  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Mariusz Skrobosz 134.23 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  336: 268  156
    2    14 Jarosław       Michalak              123.05 -  319: 328   73
    3    18 Marcin         Mroziuk               130.32 +  415: 366  180
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 +  388: 334  165
    5     7 Jerzy          Matyasik              119.48 +  457: 277  169
    6     4 Radosław       Konca                 111.88 +  422: 386  162
    7     2 Dariusz        Banaszek              139.35 -  317: 461   89
    8     5 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 +  486: 354  166
    9     2 Mateusz        Żbikowski             124.84 +  488: 339  175
   10     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  334: 399   73
   11     2 Waldemar       Czerwoniec            127.20 -  321: 409   77
   12     4 Maciej         Grabowski             108.99 +  391: 342  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Paweł Stefaniak 131.15 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  402: 318  155
    2     7 Stefan         Dawidson              116.25 -  257: 421   66
    3    17 Teresa         Ząbek                 100.00 +  473: 286  150
    4     8 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  397: 340  150
    5     4 Stanisław      Rydzik                123.32 -  318: 393   73
    6     9 Maciej         Grabowski             108.99 +  372: 346  159
    7     7 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  376: 444   66
    8     9 Paweł          Dawidson              139.84 -  391: 434   90
    9    11 Radosław       Konca                 111.88 +  451: 319  162
   10     8 Zdzisław       Szota                 126.66 +  407: 364  177
   11     6 Tomasz         Zwoliński             139.52 +  367: 332  190
   12     5 Dariusz        Banaszek              139.35 -  326: 376   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Marcin Mroziuk 130.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  388: 381  154
    2    10 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  267: 506   75
    3    18 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  366: 415   84
    4    18 Piotr          Rosół                 100.00 +  336: 284  150
    5    17 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  423: 328  154
    6    11 Irena          Ficak                 103.36 +  308: 265  153
    7     8 Jakub          Kozłowski             114.12 -  368: 381   64
    8    11 Sławomir       Nosek                 124.92 +  459: 266  175
    9     8 Wiesław        Olewiński             107.52 +  466: 281  158
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.52 +  358: 344  190
   11     4 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  307: 352   86
   12     6 Zbigniew       Wietecki              120.16 +  380: 303  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Waldemar Czerwoniec 127.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  436: 327  163
    9     4 Rafał          Matczak               116.98 +  385: 312  167
   10     3 Szymon         Fidziński             116.88 +  468: 406  167
   11     2 Mariusz        Skrobosz              134.23 +  409: 321  184
   12     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  369: 381   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  5 150.80




	Zdzisław Szota 126.66 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  334: 361   54
    2    18 Kazimierz      Faron                 100.00 +  374: 274  150
    3    13 Adam           Słapiński             100.00 +  442: 341  150
    4     7 Dariusz        Banaszek              139.35 -  330: 373   89
    5    11 Jarosław       Michalak              123.05 +  357: 305  173
    6     8 Stefan         Dawidson              116.25 +  509: 244  166
    7     5 Ryszard        Niżewski              113.69 +  382: 368  164
    8     4 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  363: 376   70
    9     6 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  309: 383   90
   10     8 Paweł          Stefaniak             131.15 -  364: 407   81
   11    11 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  384: 401   70
   12    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  445: 321  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Sławomir Nosek 124.92 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Ficak                 103.36 +  403: 298  153
    2     6 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  271: 539   86
    3    15 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  343: 372   66
    4    19 Józef          Burzyński             107.53 +  438: 354  158
    5    13 Maciej         Grabowski             108.99 -  279: 390   59
    6    18 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  308: 303  155
    7    16 Adam           Słapiński             100.00 +  443: 377  150
    8    11 Marcin         Mroziuk               130.32 -  266: 459   80
    9    14 Stefan         Dawidson              116.25 +  431: 303  166
   10    11 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  298: 326   65
   11    14 Jerzy          Matyasik              119.48 +  368: 328  169
   12    12 Jakub          Kozłowski             114.12 -  348: 426   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Mateusz Żbikowski 124.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Furman                101.59 +  388: 280  152
    2    10 Marcin         Mroziuk               130.32 +  506: 267  180
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            135.83 +  407: 374  186
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  421: 323  171
    5     1 Szymon         Fidziński             116.88 +  421: 339  167
    6     1 Rafał          Matczak               116.98 +  441: 310  167
    7     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  315: 481   73
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.52 +  379: 351  190
    9     2 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  339: 488   84
   10     2 Dariusz        Banaszek              139.35 +  357: 310  189
   11     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  301: 460   73
   12     2 Paweł          Dawidson              139.84 -  357: 392   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Stanisław Rydzik 123.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Słapiński             100.00 -  323: 422   50
    2    20 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  451: 342  155
    3     8 Ryszard        Niżewski              113.69 +  402: 330  164
    4     5 Maciej         Michalak              112.75 +  371: 336  163
    5     4 Paweł          Stefaniak             131.15 +  393: 318  181
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.52 +  520: 384  190
    7     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 +  481: 315  175
    8     1 Dariusz        Banaszek              139.35 +  470: 328  189
    9     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  389: 289  171
   10     1 Mariusz        Skrobosz              134.23 +  399: 334  184
   11     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 +  460: 301  175
   12     1 Waldemar       Czerwoniec            127.20 +  381: 369  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Jarosław Michalak 123.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  394: 412   50
    2    14 Mariusz        Skrobosz              134.23 +  328: 319  184
    3    11 Paweł          Dawidson              139.84 -  352: 424   90
    4    16 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  416: 347  155
    5    11 Zdzisław       Szota                 126.66 -  305: 357   77
    6    16 Grażyna        Furman                101.59 +  304: 285  152
    7    15 Jerzy          Matyasik              119.48 +  411: 350  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Andrzej Kwiatkowski 121.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Teresa         Ząbek                 100.00 +  493: 301  150
    2     1 Ryszard        Niżewski              113.69 +  317: 310  164
    3     4 Jerzy          Matyasik              119.48 +  494: 302  169
    4     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  323: 421   75
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  369: 406   90
    6     6 Wojciech       Usakiewicz            135.83 +  386: 377  186
    7     6 Radosław       Konca                 111.88 +  377: 360  162
    8     3 Szymon         Fidziński             116.88 +  400: 348  167
    9     1 Stanisław      Rydzik                123.32 -  289: 389   73
   10     5 Paweł          Dawidson              139.84 -  298: 432   90
   11     7 Maciej         Grabowski             108.99 -  258: 390   59
   12    10 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  393: 411   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Krzysztof Bukowski 120.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Grabowski             108.99 -  340: 408   59
    2    17 Paweł          Dawidson              139.84 -  352: 398   90
    3    21 Marcin         Rogowski              100.00 +  401: 262  150
    4    15 Ryszard        Niżewski              113.69 -  382: 448   64
    5    19 Jerzy          Luter                 107.07 -  311: 359   57
    6    22 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  422: 255  150
    7    17 Irena          Ficak                 103.36 +  369: 365  153
    8    13 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  320: 375   50
    9    17 Teresa         Ząbek                 100.00 +  357: 313  150
   10    14 Radosław       Konca                 111.88 +  380: 356  162
   11    11 Zdzisław       Szota                 126.66 +  401: 384  177
   12     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  388: 451   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Zbigniew Wietecki 120.16 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Witold         Jankowski             100.00 +  357: 298  150
    2    12 Jakub          Kozłowski             114.12 +  348: 328  164
    3     7 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  422: 367  154
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            135.83 +  406: 388  186
    5     2 Rafał          Matczak               116.98 -  307: 441   67
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  471: 262  163
    7     3 Szymon         Fidziński             116.88 -  362: 431   67
    8     4 Zdzisław       Szota                 126.66 +  376: 363  177
    9     3 Dariusz        Banaszek              139.35 -  275: 470   89
   10     6 Ryszard        Niżewski              113.69 -  301: 408   64
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 +  447: 407  165
   12     6 Marcin         Mroziuk               130.32 -  303: 380   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Jerzy Matyasik 119.48 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lucyna         Śniadach              100.00 +  420: 327  150
    2     4 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  366: 331  150
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  302: 494   71
    4    10 Grażyna        Furman                101.59 +  378: 351  152
    5     7 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  277: 457   84
    6    12 Jakub          Kozłowski             114.12 -  332: 403   64
    7    15 Jarosław       Michalak              123.05 -  350: 411   73
    8    16 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  338: 333  157
    9    13 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  304: 415   65
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  376: 351  154
   11    14 Sławomir       Nosek                 124.92 -  328: 368   75
   12    16 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  311: 379   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Marek Antosik 118.61 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Hoffmann              100.00 +  426: 379  150
    2     2 Szymon         Fidziński             116.88 -  348: 459   67
    3     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  362: 399   50
    4    14 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  387: 306  154
    5    10 Ryszard        Niżewski              113.69 -  330: 383   64
    6    15 Paweł          Dawidson              139.84 -  324: 382   90
    7    18 Witold         Jankowski             100.00 +  343: 329  150
    8    14 Jerzy          Luter                 107.07 +  371: 349  157
    9    12 Maciej         Grabowski             108.99 -  274: 405   59
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  350: 381   57
   11    17 Jerzy          Luter                 107.07 -  269: 359   57
   12    19 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  402: 355  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Rafał Matczak 116.98 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  406: 343  150
    2     5 Maciej         Grabowski             108.99 +  330: 328  159
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  397: 293  154
    4     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  325: 294  163
    5     2 Zbigniew       Wietecki              120.16 +  441: 307  170
    6     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  310: 441   75
    7     4 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  340: 377   90
    8     6 Jakub          Kozłowski             114.12 +  350: 330  164
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            127.20 -  312: 385   77
   10     7 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  295: 346   86
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  484: 233  163
   12     7 Wiesław        Olewiński             107.52 +  476: 280  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Szymon Fidziński 116.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  426: 203  150
    2     2 Marek          Antosik               118.61 +  459: 348  169
    3     2 Tomasz         Zwoliński             139.52 +  412: 302  190
    4     2 Stefan         Dawidson              116.25 +  425: 341  166
    5     1 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  339: 421   75
    6     2 Dariusz        Banaszek              139.35 -  380: 393   89
    7     3 Zbigniew       Wietecki              120.16 +  431: 362  170
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  348: 400   71
    9     5 Ryszard        Niżewski              113.69 +  360: 286  164
   10     3 Waldemar       Czerwoniec            127.20 -  406: 468   77
   11     5 Ryszard        Niżewski              113.69 -  381: 405   64
   12     8 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  302: 467   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Stefan Dawidson 116.25 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kazimierz      Faron                 100.00 +  402: 330  150
    2     7 Paweł          Stefaniak             131.15 +  421: 257  181
    3     3 Dariusz        Banaszek              139.35 +  355: 305  189
    4     2 Szymon         Fidziński             116.88 -  341: 425   67
    5     5 Radosław       Konca                 111.88 -  385: 416   62
    6     8 Zdzisław       Szota                 126.66 -  244: 509   77
    7    14 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 +  416: 297  165
    8    10 Wiesław        Olewiński             107.52 -  294: 378   58
    9    14 Sławomir       Nosek                 124.92 -  303: 431   75
   10    16 Adam           Słapiński             100.00 +  464: 255  150
   11    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  361: 427   50
   12    14 Radosław       Konca                 111.88 +  392: 297  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Krzysztof Usakiewicz 115.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  284: 392   54
    3    15 Sławomir       Nosek                 124.92 +  372: 343  175
    4    13 Kamil          Klinkosz              100.00 -  343: 431   50
    5    15 Kazimierz      Faron                 100.00 +  427: 301  150
    6    10 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 +  340: 313  165
    7     7 Paweł          Stefaniak             131.15 +  444: 376  181
    8     5 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  354: 486   84
    9     7 Paweł          Dawidson              139.84 -  359: 408   90
   10    10 Wiesław        Olewiński             107.52 -  271: 351   58
   11    13 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  384: 333  157
   12    11 Kamil          Klinkosz              100.00 +  441: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 11 119.45




	Karol Wyrębkiewicz 115.32 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Maciątek              100.00 +  399: 245  150
    2     8 Józef          Burzyński             107.53 +  380: 313  158
    3     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  289: 407   63
    4    11 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  334: 388   84
    5    14 Grażyna        Furman                101.59 +  392: 372  152
    6    10 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  313: 340   66
    7    14 Stefan         Dawidson              116.25 -  297: 416   66
    8    17 Adam           Słapiński             100.00 +  467: 307  150
    9    13 Jerzy          Matyasik              119.48 +  415: 304  169
   10    11 Sławomir       Nosek                 124.92 +  326: 298  175
   11     8 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  407: 447   70
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  411: 393  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Jakub Kozłowski 114.12 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Rosół                 100.00 +  357: 272  150
    2    12 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  328: 348   70
    3    14 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  417: 294  150
    4     9 Maciej         Grabowski             108.99 +  348: 323  159
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  291: 363   63
    6    12 Jerzy          Matyasik              119.48 +  403: 332  169
    7     8 Marcin         Mroziuk               130.32 +  381: 368  180
    8     6 Rafał          Matczak               116.98 -  330: 350   67
    9     9 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  289: 454   86
   10    12 Kamil          Klinkosz              100.00 -  278: 471   50
   11    15 Lucyna         Śniadach              100.00 +  338: 307  150
   12    12 Sławomir       Nosek                 124.92 +  426: 348  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Ryszard Niżewski 113.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  471: 289  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  310: 317   71
    3     8 Stanisław      Rydzik                123.32 -  330: 402   73
    4    15 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  448: 382  170
    5    10 Marek          Antosik               118.61 +  383: 330  169
    6     7 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  466: 377  150
    7     5 Zdzisław       Szota                 126.66 -  368: 382   77
    8     8 Radosław       Konca                 111.88 +  443: 317  162
    9     5 Szymon         Fidziński             116.88 -  286: 360   67
   10     6 Zbigniew       Wietecki              120.16 +  408: 301  170
   11     5 Szymon         Fidziński             116.88 +  405: 381  167
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  400: 424   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 113.46 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Rogowski              100.00 +  354: 220  150
    2    13 Maciej         Michalak              112.75 +  399: 370  163
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 +  407: 289  165
    4     3 Rafał          Matczak               116.98 -  294: 325   67
    5     8 Jakub          Kozłowski             114.12 +  363: 291  164
    6     5 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  262: 471   70
    7     9 Kamil          Klinkosz              100.00 +  333: 317  150
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            127.20 -  327: 436   77
    9    10 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  319: 329   50
   10    13 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  395: 350  150
   11    10 Rafał          Matczak               116.98 -  233: 484   67
   12    13 Zdzisław       Szota                 126.66 -  321: 445   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Maciej Michalak 112.75 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Klinkosz              100.00 +  346: 242  150
    2    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  370: 399   63
    3    12 Józef          Burzyński             107.53 +  531: 292  158
    4     5 Stanisław      Rydzik                123.32 -  336: 371   73
    5     9 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  282: 447   86
    6    14 Jerzy          Luter                 107.07 +  390: 278  157
    7    11 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  468: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Andrzej Słapiński 112.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            135.83 +  354: 338  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     186  /  1 186.00




	Radosław Konca 111.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Penszko               100.00 +  394: 313  150
    2     9 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  268: 461   90
    3    16 Wiesław        Olewiński             107.52 +  399: 378  158
    4    12 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  430: 308  154
    5     5 Stefan         Dawidson              116.25 +  416: 385  166
    6     4 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  386: 422   84
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  360: 377   71
    8     8 Ryszard        Niżewski              113.69 -  317: 443   64
    9    11 Paweł          Stefaniak             131.15 -  319: 451   81
   10    14 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  356: 380   70
   11    16 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  391: 380  150
   12    14 Stefan         Dawidson              116.25 -  297: 392   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Andrzej Lożyński 111.63 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Józef          Burzyński             107.53 -  337: 382   58
    9    24 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  395: 205  150
   10    22 Irena          Ficak                 103.36 +  425: 318  153
   11    21 Teresa         Ząbek                 100.00 +  411: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     511  /  4 127.75




	Maciej Grabowski 108.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  408: 340  170
    2     5 Rafał          Matczak               116.98 -  328: 330   67
    3    10 Piotr          Rosół                 100.00 +  384: 299  150
    4     9 Jakub          Kozłowski             114.12 -  323: 348   64
    5    13 Sławomir       Nosek                 124.92 +  390: 279  175
    6     9 Paweł          Stefaniak             131.15 -  346: 372   81
    7    12 Paweł          Dawidson              139.84 -  338: 402   90
    8    15 Grażyna        Furman                101.59 +  428: 308  152
    9    12 Marek          Antosik               118.61 +  405: 274  169
   10     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  490: 215  150
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 +  390: 258  171
   12     4 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  342: 391   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Józef Burzyński 107.53 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              139.84 +  398: 337  190
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  313: 380   65
    3    12 Maciej         Michalak              112.75 -  292: 531   63
    4    19 Sławomir       Nosek                 124.92 -  354: 438   75
    5    21 Wiesław        Olewiński             107.52 -  320: 405   58
    6    23 Katarzyna      Żuławska              104.21 -  242: 400   54
    7    24 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  311: 314   50
    8    24 Andrzej        Lożyński              111.63 +  382: 337  162
    9    23 Piotr          Rosół                 100.00 +  392: 303  150
   10    21 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  384: 343  155
   11    19 Adam           Słapiński             100.00 -  298: 361   50
   12    20 Grażyna        Furman                101.59 -  239: 375   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Wiesław Olewiński 107.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             139.52 -  325: 397   90
    2    19 Lucyna         Śniadach              100.00 +  338: 327  150
    3    16 Radosław       Konca                 111.88 -  378: 399   62
    4    17 Adam           Słapiński             100.00 -  320: 328   50
    5    21 Józef          Burzyński             107.53 +  405: 320  158
    6    17 Piotr          Rosół                 100.00 +  389: 348  150
    7    13 Kazimierz      Faron                 100.00 +  348: 329  150
    8    10 Stefan         Dawidson              116.25 +  378: 294  166
    9     8 Marcin         Mroziuk               130.32 -  281: 466   80
   10    10 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 +  351: 271  166
   11     9 Kamil          Klinkosz              100.00 +  330: 291  150
   12     7 Rafał          Matczak               116.98 -  280: 476   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Mariola Osajda-Matczak 107.13 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Banaszek              139.35 -  279: 421   89
    2    24 Piotr          Rosół                 100.00 -  311: 466   50
    3    25 Michał         Maciątek              100.00 +  406: 282  150
    4    20 Kazimierz      Faron                 100.00 -  353: 402   50
    5    22 Lucyna         Śniadach              100.00 +  385: 214  150
    6    19 Adam           Słapiński             100.00 -  292: 328   50
    7    21 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  453: 260  155
    8    16 Jerzy          Matyasik              119.48 -  333: 338   69
    9    18 Jerzy          Luter                 107.07 +  378: 266  157
   10    15 Marek          Antosik               118.61 +  381: 350  169
   11    13 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  333: 384   66
   12    15 Jerzy          Luter                 107.07 +  411: 277  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Jerzy Luter 107.07 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  363: 405   86
    2    16 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  324: 348   50
    3    22 Andrzej        Chmielewski           104.81 -  335: 429   55
    4    24 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  492: 177  150
    5    19 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  359: 311  170
    6    14 Maciej         Michalak              112.75 -  278: 390   63
    7    19 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  386: 316  154
    8    14 Marek          Antosik               118.61 -  349: 371   69
    9    18 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  266: 378   57
   10    19 Teresa         Ząbek                 100.00 +  419: 303  150
   11    17 Marek          Antosik               118.61 +  359: 269  169
   12    15 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  277: 411   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Tomasz Żbikowski 106.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              134.23 -  268: 336   84
    3    20 Kamil          Klinkosz              100.00 -  281: 476   50
    4    23 Marcin         Rogowski              100.00 +  362: 236  150
    5    18 Witold         Jankowski             100.00 -  235: 328   50
    6    21 Teresa         Ząbek                 100.00 -  274: 413   50
    7    23 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  346: 178  150
    8    20 Piotr          Rosół                 100.00 +  432: 246  150
    9    16 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  372: 504   50
   10    18 Lucyna         Śniadach              100.00 -  329: 342   50
   11    20 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  461: 266  150
   12    17 Adam           Słapiński             100.00 +  341: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 11  98.55




	Andrzej Chmielewski 104.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Stefaniak             131.15 -  318: 402   81
    2    20 Stanisław      Rydzik                123.32 -  342: 451   73
    3    22 Jerzy          Luter                 107.07 +  429: 335  157
    4    16 Jarosław       Michalak              123.05 -  347: 416   73
    5    20 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  323: 273  154
    6    18 Sławomir       Nosek                 124.92 -  303: 308   75
    7    21 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  260: 453   57
    8    22 Lucyna         Śniadach              100.00 -  343: 374   50
    9    22 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  376: 315  150
   10    21 Józef          Burzyński             107.53 -  343: 384   58
   11    22 Katarzyna      Żuławska              104.21 -  203: 450   54
   12    23 Piotr          Rosół                 100.00 +  377: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Katarzyna Żuławska 104.21 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               130.32 -  381: 388   80
    2    15 Jolanta        Hoffmann              100.00 +  400:   0    0
    3     7 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  367: 422   70
    4    14 Marek          Antosik               118.61 -  306: 387   69
    5    20 Andrzej        Chmielewski           104.81 -  273: 323   55
    6    23 Józef          Burzyński             107.53 +  400: 242  158
    7    19 Jerzy          Luter                 107.07 -  316: 386   57
    8    21 Teresa         Ząbek                 100.00 -  320: 497   50
    9    21 Irena          Ficak                 103.36 +  358: 328  153
   10    20 Grażyna        Furman                101.59 -  341: 374   52
   11    22 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  450: 203  155
   12    19 Marek          Antosik               118.61 -  355: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Mariusz Wrześniewski 104.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zdzisław       Szota                 126.66 +  361: 334  177
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 +  392: 284  166
    3     6 Rafał          Matczak               116.98 -  293: 397   67
    4    12 Radosław       Konca                 111.88 -  308: 430   62
    5    17 Marcin         Mroziuk               130.32 -  328: 423   80
    6    20 Kazimierz      Faron                 100.00 -  289: 473   50
    7    22 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  311: 273  150
    8    18 Irena          Ficak                 103.36 +  419: 281  153
    9    15 Kamil          Klinkosz              100.00 -  391: 444   50
   10    17 Jerzy          Matyasik              119.48 -  351: 376   69
   11    18 Grażyna        Furman                101.59 +  361: 304  152
   12    16 Jerzy          Matyasik              119.48 +  379: 311  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Irena Ficak 103.36 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Nosek                 124.92 -  298: 403   75
    2    22 Witold         Jankowski             100.00 -  312: 322   50
    3    23 Lucyna         Śniadach              100.00 +  366: 286  150
    4    21 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  400: 340  150
    5    16 Adam           Słapiński             100.00 +  388: 324  150
    6    11 Marcin         Mroziuk               130.32 -  265: 308   80
    7    17 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  365: 369   70
    8    18 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  281: 419   54
    9    21 Katarzyna      Żuławska              104.21 -  328: 358   54
   10    22 Andrzej        Lożyński              111.63 -  318: 425   62
   11    23 Piotr          Rosół                 100.00 +  279: 273  150
   12    21 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  375: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Grażyna Furman 101.59 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mateusz        Żbikowski             124.84 -  280: 388   75
    2    23 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  365: 302  150
    3    19 Witold         Jankowski             100.00 +  434: 286  150
    4    10 Jerzy          Matyasik              119.48 -  351: 378   69
    5    14 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  372: 392   65
    6    16 Jarosław       Michalak              123.05 -  285: 304   73
    7    20 Piotr          Rosół                 100.00 +  408: 357  150
    8    15 Maciej         Grabowski             108.99 -  308: 428   59
    9    19 Adam           Słapiński             100.00 -  257: 420   50
   10    20 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  374: 341  154
   11    18 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  304: 361   54
   12    20 Józef          Burzyński             107.53 +  375: 239  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Michalak              123.05 +  412: 394  173
    2     4 Jerzy          Matyasik              119.48 -  331: 366   69
    3     9 Marek          Antosik               118.61 +  399: 362  169
    4     8 Paweł          Stefaniak             131.15 -  340: 397   81
    5    12 Paweł          Dawidson              139.84 +  508: 327  190
    6     7 Ryszard        Niżewski              113.69 -  377: 466   64
    7    11 Maciej         Michalak              112.75 -  313: 468   63
    8    13 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  375: 320  170
    9    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 +  329: 319  163
   10     9 Maciej         Grabowski             108.99 -  215: 490   59
   11    12 Stefan         Dawidson              116.25 +  427: 361  166
   12     9 Krzysztof      Bukowski              120.34 +  451: 388  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Kazimierz Faron 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Stefan         Dawidson              116.25 -  330: 402   66
    2    18 Zdzisław       Szota                 126.66 -  274: 374   77
    3    24 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  385: 271  150
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  402: 353  157
    5    15 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  301: 427   66
    6    20 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  473: 289  154
    7    13 Wiesław        Olewiński             107.52 -  329: 348   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  7 104.00




	Katarzyna Grodzicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ryszard        Niżewski              113.69 -  289: 471   64
    2    23 Grażyna        Furman                101.59 -  302: 365   52
    3    24 Kazimierz      Faron                 100.00 -  271: 385   50
    4    25 Lucyna         Śniadach              100.00 -  210: 421   50
    5    26 PAUZA
    6    25 Marcin         Rogowski              100.00 +  322: 289  150
    7    24 Józef          Burzyński             107.53 +  314: 311  158
    8    19 Witold         Jankowski             100.00 +  407: 326  150
    9    16 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  504: 372  156
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  350: 395   63
   11    16 Radosław       Konca                 111.88 -  380: 391   62
   12    18 Lucyna         Śniadach              100.00 -  306: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Jolanta Hoffmann 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Antosik               118.61 -  379: 426   69
    2    15 Katarzyna      Żuławska              104.21 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Witold Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              120.16 -  298: 357   70
    2    22 Irena          Ficak                 103.36 +  322: 312  153
    3    19 Grażyna        Furman                101.59 -  286: 434   52
    4    22 Teresa         Ząbek                 100.00 +  337: 311  150
    5    18 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  328: 235  156
    6    13 Kamil          Klinkosz              100.00 -  286: 332   50
    7    18 Marek          Antosik               118.61 -  329: 343   69
    8    19 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  326: 407   50
    9    20 Lucyna         Śniadach              100.00 -  247: 371   50
   10    23 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  301: 384   50
   11    24 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  370: 198  150
   12    22 Teresa         Ząbek                 100.00 -  332: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Kamil Klinkosz 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              112.75 -  242: 346   63
    2    26 Michał         Maciątek              100.00 +  322: 320  150
    3    20 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  476: 281  156
    4    13 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 +  431: 343  166
    5     6 Dariusz        Banaszek              139.35 -  254: 434   89
    6    13 Witold         Jankowski             100.00 +  332: 286  150
    7     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  317: 333   63
    8    12 Wojciech       Usakiewicz            135.83 -  308: 402   86
    9    15 Mariusz        Wrześniewski          104.04 +  444: 391  154
   10    12 Jakub          Kozłowski             114.12 +  471: 278  164
   11     9 Wiesław        Olewiński             107.52 -  291: 330   58
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            115.96 -  315: 441   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Michał Maciątek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  245: 399   65
    2    26 Kamil          Klinkosz              100.00 -  320: 322   50
    3    25 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  282: 406   57
    4    26 PAUZA
    5    25 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  3  57.33




	Marek Penszko 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Konca                 111.88 -  313: 394   62
    2    21 Teresa         Ząbek                 100.00 -  250: 360   50
    3    26 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 -  249: 266   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  3  54.00




	Marcin Rogowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.46 -  220: 354   63
    2    27 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  282: 218  150
    3    21 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  262: 401   70
    4    23 Tomasz         Żbikowski             106.11 -  236: 362   56
    5    24 Teresa         Ząbek                 100.00 -  267: 364   50
    6    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  289: 322   50
    7    25 Lucyna         Śniadach              100.00 -  207: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  7  69.86




	Piotr Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Kozłowski             114.12 -  272: 357   64
    2    24 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  466: 311  157
    3    10 Maciej         Grabowski             108.99 -  299: 384   59
    4    18 Marcin         Mroziuk               130.32 -  284: 336   80
    5    23 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  453: 293  150
    6    17 Wiesław        Olewiński             107.52 -  348: 389   58
    7    20 Grażyna        Furman                101.59 -  357: 408   52
    8    20 Tomasz         Żbikowski             106.11 -  246: 432   56
    9    23 Józef          Burzyński             107.53 -  303: 392   58
   10    24 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  292: 225  150
   11    23 Irena          Ficak                 103.36 -  273: 279   53
   12    23 Andrzej        Chmielewski           104.81 -  317: 377   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 12  82.67




	Jadwiga Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Fidziński             116.88 -  203: 426   67
    2    27 Marcin         Rogowski              100.00 -  218: 282   50
    3    26 Marek          Penszko               100.00 +  266: 249  150
    4    24 Jerzy          Luter                 107.07 -  177: 492   57
    5    25 Michał         Maciątek              100.00 +  400:   0    0
    6    22 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  255: 422   70
    7    23 Tomasz         Żbikowski             106.11 -  178: 346   56
    8    23 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  340: 446   50
    9    24 Andrzej        Lożyński              111.63 -  205: 395   62
   10    24 Piotr          Rosół                 100.00 -  225: 292   50
   11    24 Witold         Jankowski             100.00 -  198: 370   50
   12    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  / 10  66.20




	Krzysztof Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Matczak               116.98 -  343: 406   67
    2    16 Jerzy          Luter                 107.07 +  348: 324  157
    3    14 Jakub          Kozłowski             114.12 -  294: 417   64
    4    21 Irena          Ficak                 103.36 -  340: 400   53
    5    23 Piotr          Rosół                 100.00 -  293: 453   50
    6    24 Lucyna         Śniadach              100.00 +  310: 287  150
    7    22 Mariusz        Wrześniewski          104.04 -  273: 311   54
    8    23 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  446: 340  150
    9    22 Andrzej        Chmielewski           104.81 -  315: 376   55
   10    23 Witold         Jankowski             100.00 +  384: 301  150
   11    20 Tomasz         Żbikowski             106.11 -  266: 461   56
   12    21 Irena          Ficak                 103.36 -  283: 375   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                123.32 +  422: 323  173
    2     3 Dariusz        Banaszek              139.35 -  281: 418   89
    3    13 Zdzisław       Szota                 126.66 -  341: 442   77
    4    17 Wiesław        Olewiński             107.52 +  328: 320  158
    5    16 Irena          Ficak                 103.36 -  324: 388   53
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 +  328: 292  157
    7    16 Sławomir       Nosek                 124.92 -  377: 443   75
    8    17 Karol          Wyrębkiewicz          115.32 -  307: 467   65
    9    19 Grażyna        Furman                101.59 +  420: 257  152
   10    16 Stefan         Dawidson              116.25 -  255: 464   66
   11    19 Józef          Burzyński             107.53 +  361: 298  158
   12    17 Tomasz         Żbikowski             106.11 -  326: 341   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.33 -  301: 493   71
    2    21 Marek          Penszko               100.00 +  360: 250  150
    3    17 Paweł          Stefaniak             131.15 -  286: 473   81
    4    22 Witold         Jankowski             100.00 -  311: 337   50
    5    24 Marcin         Rogowski              100.00 +  364: 267  150
    6    21 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  413: 274  156
    8    21 Katarzyna      Żuławska              104.21 +  497: 320  154
    9    17 Krzysztof      Bukowski              120.34 -  313: 357   70
   10    19 Jerzy          Luter                 107.07 -  303: 419   57
   11    21 Andrzej        Lożyński              111.63 -  284: 411   62
   12    22 Witold         Jankowski             100.00 +  367: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 11 104.64




	Lucyna Śniadach 100.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              119.48 -  327: 420   69
    2    19 Wiesław        Olewiński             107.52 -  327: 338   58
    3    23 Irena          Ficak                 103.36 -  286: 366   53
    4    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  421: 210  150
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        107.13 -  214: 385   57
    6    24 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  287: 310   50
    7    25 Marcin         Rogowski              100.00 +  443: 207  150
    8    22 Andrzej        Chmielewski           104.81 +  374: 343  155
    9    20 Witold         Jankowski             100.00 +  371: 247  150
   10    18 Tomasz         Żbikowski             106.11 +  342: 329  156
   11    15 Jakub          Kozłowski             114.12 -  307: 338   64
   12    18 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  346: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie