Piastów10
maja
Piastów 10-11 maja VII Mistrzostwa Piastowa
Lipiany17
maja
Lipiany 17-18 maja III Turniej „ O Puchar Radia Plus”
Zabrze24
maja
Zabrze 24-25 maja VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2003
III Turniej „ O Puchar Radia Plus”17 - 18 maja 2003 — III Turniej „ O Puchar Radia Plus”InformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Turniej „ O Puchar Radia Plus”Lipiany, 17 - 18 maja 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4985 
 2 Robert Duczemiński Gorzów Wielkopolski 9.0 4528 
 3 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 5025 
 4 Kazio Merklejn Szczecin 8.0 4792 
 5 Walenty Siemaszko Lipiany 8.0 4547 
 6 Dawid Pikul Poznań 7.0 4582 
 7 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 7.0 4393 
 8 Alina Białobrzewska Gdynia 6.5 4120 
 9 Monika Siemaszko Lipiany 6.5 3863 
 10 Aleksandra Merklejn Szczecin 6.0 4331 
 
 25 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Turniej o Puchar Radia Plus
I Turniej o Puchar Radia Plus




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Sob, 24 Maj 2003

III Turniej o Puchar Radia Plus

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Żbikowski      142 Warszawa               4985           9.0
  2 Robert Duczemiński     131 Gorzów Wielkopolski    4528           9.0
  3 Tomasz Zwoliński       135 Warszawa               5025           8.0
  4 Kazio Merklejn         131 Szczecin               4792           8.0
  5 Walenty Siemaszko      118 Lipiany                4547           8.0
  6 Dawid Pikul            121 Poznań                 4582           7.0
  7 Zbigniew Wietecki      121 Gorzów Wielkopolski    4393           7.0
  8 Alina Białobrzewska    100 Gdynia                 4120           6.5
  9 Monika Siemaszko       100 Lipiany                3863           6.5
 10 Aleksandra Merklejn    119 Szczecin               4331           6.0
 11 Filip Sosin            104 Warszawa               4319           6.0
 12 Dariusz Białobrzewski  100 Gdynia                 4277           6.0
 13 Maurycy Machnio        110 Lipiany                4170           6.0
 14 Paweł Łęcki            100 Gorzów Wielkop         3958           5.5
 15 Mariusz Obłoza         100 Szczecin               4042           5.0
 16 Jarosław Żuliński      109 Szczecin               3998           5.0
 17 Józef Wietecki         100 Gorzów Wielkopolski    3980           5.0
 18 Paweł Szulc            100 Szczecin               3892           5.0
 19 Leszek Nowak           133 Myślibórz              2486           5.0
 20 Michał Sosin           100 Warszawa               3896           4.5
 21 Jakub Zaryński         100 Świnoujście            4299           4.0
 22 Kazimierz Merklejn     115 Szczecin               4149           4.0
 23 Paweł Pędzisz          100 Lipiany                3840           3.5
 24 Ryszard Czarniewski    100 Lipiany                3290           1.5
 25 Andrzej Lożyński       122 Piastów                 454           1.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                              

   1  Mateusz Żbikowski      142 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   12  Jarosław Żuliński      109   +  512:295   159
   2    1   10  Kazimierz Merklejn     115   +  391:298   165
   3    1    2  Tomasz Zwoliński       135   -  334:405    85
   4    2    4  Robert Duczemiński     131   +  414:327   181
   5    2    8  Aleksandra Merklejn    119   +  494:308   169
   6    2    9  Walenty Siemaszko      118   +  498:296   168
   7    1    6  Dawid Pikul            121   -  384:417    71
   8    2   13  Filip Sosin            104   +  413:303   154
   9    3    7  Zbigniew Wietecki      121   +  431:335   171
  10    1   18  Alina Białobrzewska    100   +  368:319   150
  11    1    4  Robert Duczemiński     131   -  345:492    81
  12    1    4  Robert Duczemiński     131   +  401:295   181
                                                --------------
                                                 SUMA =  1735 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński       135 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   13  Filip Sosin            104   +  430:337   154
   2    3    9  Walenty Siemaszko      118   +  418:390   168
   3    1    1  Mateusz Żbikowski      142   +  405:334   192
   4    1    8  Aleksandra Merklejn    119   +  453:328   169
   5    1   18  Alina Białobrzewska    100   +  536:216   150
   6    1    4  Robert Duczemiński     131   -  369:393    81
   7    2    3  Leszek Nowak           133   -  378:396    83
   8    3   11  Maurycy Machnio        110   +  473:240   160
   9    2    6  Dawid Pikul            121   +  405:362   171
  10    2    5  Kazio Merklejn         131   -  326:528    81
  11    2    9  Walenty Siemaszko      118   -  308:359    68
  12    2    9  Walenty Siemaszko      118   +  524:412   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1645 / 12 partii


   3  Leszek Nowak           133 Myślibórz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   14  Paweł Szulc            100   +  441:271   150
   2    2    8  Aleksandra Merklejn    119   -  296:382    69
   3    5   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  353:454    50
   4    8   19  Jakub Zaryński         100   +  285:261   150
   5    6    5  Kazio Merklejn         131   +  375:305   181
   6    4   11  Maurycy Machnio        110   +  340:330   160
   7    2    2  Tomasz Zwoliński       135   +  396:378   185
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   945 /  7 partii


   4  Robert Duczemiński     131 Gorzów Wielkopolski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   15  Monika Siemaszko       100   +  317:265   150
   2    6    7  Zbigniew Wietecki      121   +  372:286   171
   3    3   11  Maurycy Machnio        110   +  361:336   160
   4    2    1  Mateusz Żbikowski      142   -  327:414    92
   5    4   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  380:274   150
   6    1    2  Tomasz Zwoliński       135   +  393:369   185
   7    3    8  Aleksandra Merklejn    119   +  421:287   169
   8    1    6  Dawid Pikul            121   +  415:327   171
   9    1    9  Walenty Siemaszko      118   -  297:351    68
  10    4   19  Jakub Zaryński         100   +  458:310   150
  11    1    1  Mateusz Żbikowski      142   +  492:345   192
  12    1    1  Mateusz Żbikowski      142   -  295:401    92
                                                --------------
                                                 SUMA =  1750 / 12 partii


   5  Kazio Merklejn         131 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  381:344   150
   2    4    6  Dawid Pikul            121   -  365:410    71
   3    6   20  Mariusz Obłoza         100   +  388:311   150
   4    4   18  Alina Białobrzewska    100   -  343:383    50
   5    6    3  Leszek Nowak           133   -  305:375    83
   6    8   19  Jakub Zaryński         100   +  384:369   150
   7    6   11  Maurycy Machnio        110   -  342:357    60
   8    8   21  Michał Sosin           100   +  459:264   150
   9    5   13  Filip Sosin            104   +  411:316   154
  10    2    2  Tomasz Zwoliński       135   +  528:326   185
  11    3    6  Dawid Pikul            121   +  405:328   171
  12    3    7  Zbigniew Wietecki      121   +  481:329   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1545 / 12 partii


   6  Dawid Pikul            121 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   17  Józef Wietecki         100   +  363:338   150
   2    4    5  Kazio Merklejn         131   +  410:365   181
   3    2    8  Aleksandra Merklejn    119   -  343:386    69
   4    5   11  Maurycy Machnio        110   -  274:378    60
   5    7   20  Mariusz Obłoza         100   +  373:358   150
   6    5   18  Alina Białobrzewska    100   +  511:300   150
   7    1    1  Mateusz Żbikowski      142   +  417:384   192
   8    1    4  Robert Duczemiński     131   -  327:415    81
   9    2    2  Tomasz Zwoliński       135   -  362:405    85
  10    3    9  Walenty Siemaszko      118   +  447:392   168
  11    3    5  Kazio Merklejn         131   -  328:405    81
  12    4    8  Aleksandra Merklejn    119   +  427:230   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1536 / 12 partii


   7  Zbigniew Wietecki      121 Gorzów Wielkopolski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   18  Alina Białobrzewska    100   +  330:302   150
   2    6    4  Robert Duczemiński     131   -  286:372    81
   3    9   24  Ryszard Czarniewski    100   +  334:273   150
   4    6   14  Paweł Szulc            100   +  316:293   150
   5    5   13  Filip Sosin            104   +  357:329   154
   6    3    8  Aleksandra Merklejn    119   -  366:377    69
   7    4    9  Walenty Siemaszko      118   -  413:438    68
   8    6   10  Kazimierz Merklejn     115   +  418:291   165
   9    3    1  Mateusz Żbikowski      142   -  335:431    92
  10    5   11  Maurycy Machnio        110   +  477:271   160
  11    4   18  Alina Białobrzewska    100   +  432:349   150
  12    3    5  Kazio Merklejn         131   -  329:481    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  1470 / 12 partii


   8  Aleksandra Merklejn    119 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   19  Jakub Zaryński         100   +  453:293   150
   2    2    3  Leszek Nowak           133   +  382:296   183
   3    2    6  Dawid Pikul            121   +  386:343   171
   4    1    2  Tomasz Zwoliński       135   -  328:453    85
   5    2    1  Mateusz Żbikowski      142   -  308:494    92
   6    3    7  Zbigniew Wietecki      121   +  377:366   171
   7    3    4  Robert Duczemiński     131   -  287:421    81
   8    4    9  Walenty Siemaszko      118   -  325:384    68
   9    6   11  Maurycy Machnio        110   -  322:359    60
  10    7   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  408:241   150
  11    5   13  Filip Sosin            104   +  525:278   154
  12    4    6  Dawid Pikul            121   -  230:427    71
                                                --------------
                                                 SUMA =  1436 / 12 partii


   9  Walenty Siemaszko      118 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   20  Mariusz Obłoza         100   +  385:328   150
   2    3    2  Tomasz Zwoliński       135   -  390:418    85
   3    4   10  Kazimierz Merklejn     115   +  400:329   165
   4    3   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  357:320   150
   5    3   11  Maurycy Machnio        110   +  383:333   160
   6    2    1  Mateusz Żbikowski      142   -  296:498    92
   7    4    7  Zbigniew Wietecki      121   +  438:413   171
   8    4    8  Aleksandra Merklejn    119   +  384:325   169
   9    1    4  Robert Duczemiński     131   +  351:297   181
  10    3    6  Dawid Pikul            121   -  392:447    71
  11    2    2  Tomasz Zwoliński       135   +  359:308   185
  12    2    2  Tomasz Zwoliński       135   -  412:524    85
                                                --------------
                                                 SUMA =  1664 / 12 partii


  10  Kazimierz Merklejn     115 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   21  Michał Sosin           100   +  523:270   150
   2    1    1  Mateusz Żbikowski      142   -  298:391    92
   3    4    9  Walenty Siemaszko      118   -  329:400    68
   4    7   13  Filip Sosin            104   -  346:391    54
   5    9   17  Józef Wietecki         100   +  373:271   150
   6    6   14  Paweł Szulc            100   -  336:350    50
   7    8   12  Jarosław Żuliński      109   +  372:305   159
   8    6    7  Zbigniew Wietecki      121   -  291:418    71
   9    8   15  Monika Siemaszko       100   -  306:348    50
  10   10   22  Paweł Pędzisz          100   +  343:313   150
  11    8   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  296:380    50
  12   10   17  Józef Wietecki         100   -  336:397    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1094 / 12 partii


  11  Maurycy Machnio        110 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   22  Paweł Pędzisz          100   +  355:337   150
   2    5   24  Ryszard Czarniewski    100   +  412:263   150
   3    3    4  Robert Duczemiński     131   -  336:361    81
   4    5    6  Dawid Pikul            121   +  378:274   171
   5    3    9  Walenty Siemaszko      118   -  333:383    68
   6    4    3  Leszek Nowak           133   -  330:340    83
   7    6    5  Kazio Merklejn         131   +  357:342   181
   8    3    2  Tomasz Zwoliński       135   -  240:473    85
   9    6    8  Aleksandra Merklejn    119   +  359:322   169
  10    5    7  Zbigniew Wietecki      121   -  271:477    71
  11    6   15  Monika Siemaszko       100   -  324:356    50
  12    8   14  Paweł Szulc            100   +  475:255   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1409 / 12 partii


  12  Jarosław Żuliński      109 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mateusz Żbikowski      142   -  295:512    92
   2   10   18  Alina Białobrzewska    100   -  308:367    50
   3   11   21  Michał Sosin           100   +  295:266   150
   4   10   15  Monika Siemaszko       100   +  353:313   150
   5    8   14  Paweł Szulc            100   -  296:305    50
   6   10   17  Józef Wietecki         100   +  403:292   150
   7    8   10  Kazimierz Merklejn     115   -  305:372    65
   8    9   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  327:361    50
   9   10   22  Paweł Pędzisz          100   -  333:369    50
  10    9   23  Paweł Łęcki            100   -  238:380    50
  11   11   24  Ryszard Czarniewski    100   +  399:213   150
  12   11   22  Paweł Pędzisz          100   +  446:223   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1157 / 12 partii


  13  Filip Sosin            104 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński       135   -  337:430    85
   2    8   17  Józef Wietecki         100   +  365:316   150
   3    7   18  Alina Białobrzewska    100   -  410:453    50
   4    7   10  Kazimierz Merklejn     115   +  391:346   165
   5    5    7  Zbigniew Wietecki      121   -  329:357    71
   6    7   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  440:381   150
   7    5   14  Paweł Szulc            100   +  401:321   150
   8    2    1  Mateusz Żbikowski      142   -  303:413    92
   9    5    5  Kazio Merklejn         131   -  316:411    81
  10    6   15  Monika Siemaszko       100   +  326:325   150
  11    5    8  Aleksandra Merklejn    119   -  278:525    69
  12    6   23  Paweł Łęcki            100   +  423:279   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1363 / 12 partii


  14  Paweł Szulc            100 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Leszek Nowak           133   -  271:441    83
   2   11   19  Jakub Zaryński         100   +  385:289   150
   3    8   15  Monika Siemaszko       100   +  356:314   150
   4    6    7  Zbigniew Wietecki      121   -  293:316    71
   5    8   12  Jarosław Żuliński      109   +  305:296   159
   6    6   10  Kazimierz Merklejn     115   +  350:336   165
   7    5   13  Filip Sosin            104   -  321:401    54
   8    5   18  Alina Białobrzewska    100   -  327:333    50
   9    7   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  290:368    50
  10    8   17  Józef Wietecki         100   -  343:356    50
  11   10   21  Michał Sosin           100   +  396:362   150
  12    8   11  Maurycy Machnio        110   -  255:475    60
                                                --------------
                                                 SUMA =  1192 / 12 partii


  15  Monika Siemaszko       100 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Robert Duczemiński     131   -  265:317    81
   2   12   21  Michał Sosin           100   +  360:359   150
   3    8   14  Paweł Szulc            100   -  314:356    50
   4   10   12  Jarosław Żuliński      109   -  313:353    59
   5   12   23  Paweł Łęcki            100   -  288:402    50
   6   12   24  Ryszard Czarniewski    100   +  378:255   150
   7    9   16  Dariusz Białobrzewski  100   +  319:311   150
   8   10   22  Paweł Pędzisz          100   +  320:286   150
   9    8   10  Kazimierz Merklejn     115   +  348:306   165
  10    6   13  Filip Sosin            104   -  325:326    54
  11    6   11  Maurycy Machnio        110   +  356:324   160
  12    5   18  Alina Białobrzewska    100   =  277:277   100
                                                --------------
                                                 SUMA =  1319 / 12 partii


  16  Dariusz Białobrzewski  100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kazio Merklejn         131   -  344:381    81
   2    7   23  Paweł Łęcki            100   +  420:249   150
   3    5    3  Leszek Nowak           133   +  454:353   183
   4    3    9  Walenty Siemaszko      118   -  320:357    68
   5    4    4  Robert Duczemiński     131   -  274:380    81
   6    7   13  Filip Sosin            104   -  381:440    54
   7    9   15  Monika Siemaszko       100   -  311:319    50
   8    9   12  Jarosław Żuliński      109   +  361:327   159
   9    7   14  Paweł Szulc            100   +  368:290   150
  10    7    8  Aleksandra Merklejn    119   -  241:408    69
  11    8   10  Kazimierz Merklejn     115   +  380:296   165
  12    7   20  Mariusz Obłoza         100   +  423:275   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1360 / 12 partii


  17  Józef Wietecki         100 Gorzów Wielkopolski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Dawid Pikul            121   -  338:363    71
   2    8   13  Filip Sosin            104   -  316:365    54
   3   10   22  Paweł Pędzisz          100   +  400:266   150
   4    9   20  Mariusz Obłoza         100   -  313:327    50
   5    9   10  Kazimierz Merklejn     115   -  271:373    65
   6   10   12  Jarosław Żuliński      109   -  292:403    59
   7   12   23  Paweł Łęcki            100   -  294:370    50
   8   11   24  Ryszard Czarniewski    100   +  344:289   150
   9   11   21  Michał Sosin           100   +  332:329   150
  10    8   14  Paweł Szulc            100   +  356:343   150
  11    9   20  Mariusz Obłoza         100   -  327:429    50
  12   10   10  Kazimierz Merklejn     115   +  397:336   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  1164 / 12 partii


  18  Alina Białobrzewska    100 Gdynia              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Zbigniew Wietecki      121   -  302:330    71
   2   10   12  Jarosław Żuliński      109   +  367:308   159
   3    7   13  Filip Sosin            104   +  453:410   154
   4    4    5  Kazio Merklejn         131   +  383:343   181
   5    1    2  Tomasz Zwoliński       135   -  216:536    85
   6    5    6  Dawid Pikul            121   -  300:511    71
   7    7   20  Mariusz Obłoza         100   +  446:245   150
   8    5   14  Paweł Szulc            100   +  333:327   150
   9    4   19  Jakub Zaryński         100   +  375:339   150
  10    1    1  Mateusz Żbikowski      142   -  319:368    92
  11    4    7  Zbigniew Wietecki      121   -  349:432    71
  12    5   15  Monika Siemaszko       100   =  277:277   100
                                                --------------
                                                 SUMA =  1434 / 12 partii


  19  Jakub Zaryński         100 Świnoujście         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Aleksandra Merklejn    119   -  293:453    69
   2   11   14  Paweł Szulc            100   -  289:385    50
   3   12   23  Paweł Łęcki            100   +  474:233   150
   4    8    3  Leszek Nowak           133   -  261:285    83
   5   10   22  Paweł Pędzisz          100   +  366:253   150
   6    8    5  Kazio Merklejn         131   -  369:384    81
   7   10   24  Ryszard Czarniewski    100   +  487:314   150
   8    7   20  Mariusz Obłoza         100   +  512:234   150
   9    4   18  Alina Białobrzewska    100   -  339:375    50
  10    4    4  Robert Duczemiński     131   -  310:458    81
  11    7   23  Paweł Łęcki            100   -  289:308    50
  12    9   25  Andrzej Lożyński       122   -  310:454    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1136 / 12 partii


  20  Mariusz Obłoza         100 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Walenty Siemaszko      118   -  328:385    68
   2    9   22  Paweł Pędzisz          100   +  380:311   150
   3    6    5  Kazio Merklejn         131   -  311:388    81
   4    9   17  Józef Wietecki         100   +  327:313   150
   5    7    6  Dawid Pikul            121   -  358:373    71
   6    9   21  Michał Sosin           100   +  425:307   150
   7    7   18  Alina Białobrzewska    100   -  245:446    50
   8    7   19  Jakub Zaryński         100   -  234:512    50
   9    9   23  Paweł Łęcki            100   -  338:407    50
  10   11   24  Ryszard Czarniewski    100   +  392:225   150
  11    9   17  Józef Wietecki         100   +  429:327   150
  12    7   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  275:423    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1170 / 12 partii


  21  Michał Sosin           100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Kazimierz Merklejn     115   -  270:523    65
   2   12   15  Monika Siemaszko       100   -  359:360    50
   3   11   12  Jarosław Żuliński      109   -  266:295    59
   4   12   23  Paweł Łęcki            100   +  359:297   150
   5   11   24  Ryszard Czarniewski    100   +  356:212   150
   6    9   20  Mariusz Obłoza         100   -  307:425    50
   7   11   22  Paweł Pędzisz          100   +  345:340   150
   8    8    5  Kazio Merklejn         131   -  264:459    81
   9   11   17  Józef Wietecki         100   -  329:332    50
  10            PAUZA
  11   10   14  Paweł Szulc            100   -  362:396    50
  12   12   24  Ryszard Czarniewski    100   +  379:307   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1005 / 11 partii


  22  Paweł Pędzisz          100 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Maurycy Machnio        110   -  337:355    60
   2    9   20  Mariusz Obłoza         100   -  311:380    50
   3   10   17  Józef Wietecki         100   -  266:400    50
   4   11   24  Ryszard Czarniewski    100   +  452:284   150
   5   10   19  Jakub Zaryński         100   -  253:366    50
   6   11   23  Paweł Łęcki            100   +  390:386   150
   7   11   21  Michał Sosin           100   -  340:345    50
   8   10   15  Monika Siemaszko       100   -  286:320    50
   9   10   12  Jarosław Żuliński      109   +  369:333   159
  10   10   10  Kazimierz Merklejn     115   -  313:343    65
  11            PAUZA
  12   11   12  Jarosław Żuliński      109   -  223:446    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   893 / 11 partii


  23  Paweł Łęcki            100 Gorzów Wielkop      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   24  Ryszard Czarniewski    100   -  347:355    50
   2    7   16  Dariusz Białobrzewski  100   -  249:420    50
   3   12   19  Jakub Zaryński         100   -  233:474    50
   4   12   21  Michał Sosin           100   -  297:359    50
   5   12   15  Monika Siemaszko       100   +  402:288   150
   6   11   22  Paweł Pędzisz          100   -  386:390    50
   7   12   17  Józef Wietecki         100   +  370:294   150
   8            PAUZA
   9    9   20  Mariusz Obłoza         100   +  407:338   150
  10    9   12  Jarosław Żuliński      109   +  380:238   159
  11    7   19  Jakub Zaryński         100   +  308:289   150
  12    6   13  Filip Sosin            104   -  279:423    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1063 / 11 partii


  24  Ryszard Czarniewski    100 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   23  Paweł Łęcki            100   +  355:347   150
   2    5   11  Maurycy Machnio        110   -  263:412    60
   3    9    7  Zbigniew Wietecki      121   -  273:334    71
   4   11   22  Paweł Pędzisz          100   -  284:452    50
   5   11   21  Michał Sosin           100   -  212:356    50
   6   12   15  Monika Siemaszko       100   -  255:378    50
   7   10   19  Jakub Zaryński         100   -  314:487    50
   8   11   17  Józef Wietecki         100   -  289:344    50
   9            PAUZA
  10   11   20  Mariusz Obłoza         100   -  225:392    50
  11   11   12  Jarosław Żuliński      109   -  213:399    59
  12   12   21  Michał Sosin           100   -  307:379    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   690 / 11 partii


  25  Andrzej Lożyński       122 Piastów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12    9   19  Jakub Zaryński         100   +  454:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   150 /  1 partia


Ranking na 24 maja 2003 roku

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł           143.17  Częstochowa            28061 / 196
   2  Skrobosz Mariusz         142.14  Warszawa               27290 / 192
   3  Żbikowski Mateusz        141.69  Warszawa               27205 / 192
   4  Zaleski Szymon           138.49  Poznań                 15926 / 115
   5  Fidziński Szymon         138.38  Warszawa               26984 / 195
   6  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   7  Wrześniewski Mariusz     138.21  Warszawa               27366 / 198
   8  Górka Kamil              138.13  Łęczna                 26521 / 192
   9  Usakiewicz Wojciech      137.84  Warszawa               25638 / 186
  10  Banaszek Dariusz         137.33  Warszawa               27328 / 199
  11  Zwoliński Tomasz         135.96  Warszawa               27193 / 200
  12  Czupryniak Maciej        135.86  Milanówek              26085 / 192
  13  Gałecki Maciej           134.81  Łódź                   25884 / 192
  14  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Nowak Leszek             133.43  Myślibórz              10007 / 75
  16  Rydzik Stanisław         133.07  Warszawa               25683 / 193
  17  Wyrębkiewicz Karol       132.72  Łódź                   26278 / 198
  18  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  19  Duczemiński Robert       131.94  Gorzów Wielkopolski    23881 / 181
  20  Merklejn Kazio           130.99  Szczecin               25937 / 198
  21  Zemło Wojciech           130.92  Łódź                   25005 / 191
  22  Kania Małgorzata         129.85  Milanówek              25581 / 197
  23  Jackowski Paweł          128.62  Warszawa                7074 / 55
  24  Usakiewicz Krzysztof     127.86  Warszawa               22503 / 176
  25  Konca Radosław           127.34  Warszawa               24704 / 194
  26  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  27  Czerwoniec Waldemar      126.66  Warszawa               21153 / 167
  28  Nosek Sławomir           126.60  Mielec                  9495 / 75
  29  Fugiel Justyna           126.56  Sandomierz             17592 / 139
  30  Roszak Marek             125.56  Poznań                 25112 / 200
  31  Rechowicz Andrzej        125.51  Katowice               24977 / 199
  32  Weremczuk Adam           124.62  Łódź                   24799 / 199
  33  Słapiński Andrzej        124.57  Warszawa               15821 / 127
  34  Kordjalik Sławomir       124.55  Warszawa               24536 / 197
  35  Syczuk Marek             124.31  Warszawa               23867 / 192
  36  Stępień Wiktor           124.21  Katowice               15278 / 123
  37  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  38  Oleksiak Andrzej         123.23  Ostróda                24400 / 198
  39  Pikul Dawid              122.53  Poznań                 23525 / 192
  40  Lożyński Andrzej         122.42  Piastów                 6121 / 50
  41  Kozyra Marcin            122.29  Warszawa               18955 / 155
  42  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  43  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  44  Puchalski Jarosław       122.06  Łódź                   23435 / 192
  45  Pypno Krzysztof          121.99  Gliwice                12565 / 103
  46  Szepczyński Andrzej      121.91  Kraków                 10850 / 89
  47  Grabowski Maciej         121.82  Warszawa               20588 / 169
  48  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  49  Puchalski Sergiusz       121.54  Włocławek              15922 / 131
  50  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  51  Kamiński Robert          121.42  Wysokie Maz.           24041 / 198
  52  Wietecki Zbigniew        121.38  Gorzów Wielkopolski    23305 / 192
  53  Bukowski Krzysztof       121.33  Warszawa               18564 / 153
  54  Mówka Krzysztof          121.22  Toruń                  21092 / 174
  55  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  56  Kowalska Anna            120.62  Bielsko Biała          18093 / 150
  57  Ochot Stanisław          120.51  Katowice                9400 / 78
  58  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  59  Siemaszko Walenty        120.06  Lipiany                12967 / 108
  60  Kubicki Mariusz          119.96  Inowrocław             19434 / 162
  61  Puchalski Aleksander     119.82  Włocławek              23724 / 198
  62  Korga Lucyna             119.67  Zabrze                 23694 / 198
  63  Szota Zdzisław           119.20  Warszawa               13827 / 116
  64  Sowiński Radosław        119.09  Warszawa               23580 / 198
  65  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Juszczak Joanna          118.69  Warszawa               23738 / 200
  67  Matyasik Jerzy           118.62  Kraków                 19691 / 166
  68  Warzecha Filip           118.59  Gdynia                 17195 / 145
  69  Gasik Stanisław          118.59  Warszawa               19448 / 164
  70  Merklejn Magdalena       118.48  Szczecin               22156 / 187
  71  Merklejn Aleksandra      118.35  Szczecin               23197 / 196
  72  Florek Paweł             117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  73  Michalak Maciej          117.54  Łódź                    8110 / 69
  74  Roszak Halina            116.79  Poznań                 22074 / 189
  75  Pietruszka Jacek         116.68  Kraków                  7584 / 65
  76  Michalak Jarosław        116.50  Łódź                   14096 / 121
  77  Kucia Sławomir           116.48  Kraków                 13978 / 120
  78  Matczak Rafał            116.23  Pruszków               21270 / 183
  79  Kwiatkowski Andrzej      115.81  Warszawa               20845 / 180
  80  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  81  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  82  Dudkiewicz Marek         114.91  Milanówek              21832 / 190
  83  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  84  Stępień Katarzyna        114.70  Katowice               11241 / 98
  85  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  86  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  87  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  88  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  89  Rosół Piotr              113.42  Warszawa               22571 / 199
  90  Osajda-Matczak Mariola   112.98  Pruszków               22371 / 198
  91  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  92  Szkudlarek Krzysztof     112.72  Pabianice               9581 / 85
  93  Merklejn Kazimierz       112.57  Szczecin               15760 / 140
  94  Śniadach Lucyna          112.55  Rumia                  19584 / 174
  95  Próchniewicz Wojciech    112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Klinkosz Kamil           112.06  Rumia                  16921 / 151
  97  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  98  Niżewski Ryszard         111.82  Warszawa               11741 / 105
  99  Nawrocki Kamil           111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 100  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 101  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Machnio Maurycy          111.37  Lipiany                10580 / 95
 103  Krzemiński Piotr         111.14  Warszawa               10003 / 90
 104  Olewiński Wiesław        110.99  Warszawa               14540 / 131
 105  Luter Jerzy              110.91  Bytom                  22071 / 199
 106  Puchalski Bogusław       110.88  Włocławek              21732 / 196
 107  Dawidson Stefan          110.17  Częstochowa            21263 / 193
 108  Piotrowska Beata         110.04  Łódź                   21458 / 195
 109  Figiel Marcin            109.76  Zawichost              15806 / 144
 110  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 111  Stecuła Leszek           109.49  Bytom                   9416 / 86
 112  Tyczyno Andrzej          109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 113  Matysiak Grzegorz        109.20  Kraków                 14305 / 131
 114  Sobczak Jarosław         108.92  Warszawa               14160 / 130
 115  Wróblewski Eugeniusz     108.83  Inowrocław             18827 / 173
 116  Strzelczyk Ewa           108.80  Warszawa               14144 / 130
 117  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 118  Zieliński Władysław      108.60  Lębork                  4561 / 42
 119  Dawidson Dawid           108.46  Częstochowa             3796 / 35
 120  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 121  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 122  Opyc Paweł               108.09  Warszawa               21510 / 199
 123  Gostomski Andrzej        107.94  Łódź                   21373 / 198
 124  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 125  Furman Grażyna           107.86  Sosnowiec               4530 / 42
 126  Żuliński Jarosław        107.83  Szczecin               13479 / 125
 127  Petrus Jacek             107.73  Wrocław                 8403 / 78
 128  Florek Jędrzej           107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 129  Kowalska Renata          106.72  Bielsko Biała          14087 / 132
 130  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 131  Augustyniak Krystyna     106.39  Łódź                   10852 / 102
 132  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 133  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 134  Jacyno Wojciech          106.08  Warszawa                4031 / 38
 135  Figiel Roman             105.99  Zawichost              15898 / 150
 136  Gajewska Zofia           105.97  Jelenia Góra            3179 / 30
 137  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 138  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 139  Matysiak Bożena          105.52  Kraków                  6859 / 65
 140  Gołęcki Wojciech         105.34  Inowrocław             20647 / 196
 141  Koczkodon Grzegorz       105.07  Ostróda                12819 / 122
 142  Sosin Filip              104.95  Warszawa               11964 / 114
 143  Wypart Jarosław          104.84  Częstochowa            12162 / 116
 144  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 145  Żbikowski Tomasz         104.46  Warszawa               20787 / 199
 146  Ziółkowski Jan           104.44  Rumia                  10548 / 101
 147  Dąbrowski Rafał          104.31  Ostróda                 3338 / 32
 148  Stefaniuk Agnieszka      103.85  Warszawa                8100 / 78
 149  Baran Iwona              103.05  Kraków                 12263 / 119
 150  Jurkowski Adam           103.05  Knurów                  8656 / 84
 151  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 152  Jabłczyńska-Zając Janina 103.00  Gdynia                  3708 / 36
 153  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 154  Kubik Joanna             102.84  Częstochowa             9667 / 94
 155  Skwarek Zygmunt          102.82  Katowice                3907 / 38
 156  Siemaszko Monika         102.74  Lipiany                 4829 / 47
 157  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 158  Harat Stanisław          102.60  Kęty                    4925 / 48
 159  Rutkowska Iwona          102.45  Warszawa               11577 / 113
 160  Pietuchowski Piotr       102.45  Białystok               4508 / 44
 161  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 162  Michalski Mariusz        102.40  Inowrocław              9728 / 95
 163  Białobrzewska Alina      102.23  Gdynia                  4396 / 43
 164  Zielińska Dorota         102.17  Ustanów                12669 / 124
 165  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 166  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 167  Białobrzewski Dariusz    101.93  Gdynia                  4587 / 45
 168  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 169  Ziembowicz Dorota        101.69  Gliwice                19321 / 190
 170  Mańkowski Piotr          101.58  Warszawa                5993 / 59
 171  Słapiński Adam           101.51  Warszawa                8730 / 86
 172  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 173  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 174  Puchalski Andrzej        100.30  Łódź                    3009 / 30
 175  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 176  Szulc Paweł              100.10  Szczecin                5806 / 58
 177  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 178  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 179  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 180  Nawrocki Dariusz          99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 181  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 182  Pukniel Grzegorz          99.26  Lublin                 19356 / 195
 183  Wrzałek Miłosz            99.00  Reda                    6039 / 61
 184  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 185  Pokojski Bogdan           98.62  Piastów                 3156 / 32
 186  Ochot Paweł               98.49  Katowice                6796 / 69
 187  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 188  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 189  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 190  Sojka Krzysztof           97.87  Łódź                    5285 / 54
 191  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 192  Szkudlarek Michał         97.50  Pabianice               4290 / 44
 193  Wietecki Józef            97.25  Gorzów Wielkopolski     5349 / 55
 194  Burczyk Andrzej           96.33  Gdynia                  3468 / 36
 195  Jaworski Krzysztof        96.02  Warszawa                5089 / 53
 196  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 197  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 198  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 199  Ostrowska Joanna          95.68  Warszawa               12534 / 131
 200  Podlaska Magdalena        95.67  Warszawa                7941 / 83
 201  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 202  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 203  Kotwica Adam              95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 204  Kosmowska Jolanta         95.09  Warszawa               14454 / 152
 205  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 206  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 207  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 208  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 209  Ficak Irena               94.58  Mielec                  8985 / 95
 210  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 211  Skrzyński Norbert         93.89  Warszawa               14272 / 152
 212  Jarosz Maria              93.55  Lublin                 11975 / 128
 213  Ząbek Teresa              93.23  Warszawa                6992 / 75
 214  Gostomska Marta           92.92  Warszawa                9571 / 103
 215  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 216  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 217  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 218  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 219  Rosół Renata              91.78  Warszawa               17805 / 194
 220  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 221  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 222  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 223  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 224  Kapela Paweł              90.78  Kraków                  2905 / 32
 225  Ziółkowski Piotr          90.13  Piaseczno               7391 / 82
 226  Kokot Krzysztof           89.89  Nowy Targ              10787 / 120
 227  Pazda Ziemowit            89.81  Wrocław                 5568 / 62
 228  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 229  Korpysz Tomasz            88.18  Warszawa                2998 / 34
 230  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 231  Ilczuk Bogumiła           87.91  Warszawa                6945 / 79
 232  Sojka Janusz              87.74  Łódź                    3334 / 38
 233  Augustyniak Jerzy         87.43  Łódź                    8218 / 94
 234  Pawłowski Jan             86.78  Warszawa                3992 / 46
 235  Lewandowska Ewa           85.97  Warszawa                2751 / 32
 236  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 237  Kruk Krzysztof            85.13  Łódź                    4427 / 52
 238  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 239  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 240  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 241  Pawłowska Anna            84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 242  Przepiórkowski Mirosław   83.41  Inowrocław              2669 / 32
 243  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 244  Łubniewicz Halina         80.47  Łódź                    2575 / 32
 245  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 246  Bednarska Jolanta         79.16  Łódź                    3562 / 45
 247  Brychcy Joanna            71.70  Katowice                2653 / 37
 248  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 249  Kruk Jolanta              68.71  Łódź                    2611 / 38
 250  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 251  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 252  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 253  Jęczek Grzegorz           91.59  Łódź                    2656 / 29
 254  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 255  Wesołowska Grażyna        81.52  Łódź                    2364 / 29
 256  Puchalska Krystyna        79.83  Łódź                    2315 / 29
 257  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 258  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 259  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 260  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 261  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 262  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 263  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 264  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 265  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 266  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 267  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 268  Zaryński Jakub           108.54  Świnoujście             2605 / 24
 269  Waszkiewicz Michał       105.46  Warszawa                2531 / 24
 270  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 271  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 272  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 273  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 274  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 275  Olędzki Grzegorz          97.83  Warszawa                2348 / 24
 276  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 277  Obłoza Mariusz            97.29  Szczecin                2335 / 24
 278  Markiewicz Joanna         94.21  Żyrardów                2261 / 24
 279  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 280  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 281  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 282  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 283  Kwiatkowski Artur         90.62  Częstochowa             2175 / 24
 284  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 285  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 286  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 287  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 288  Skrzypczyński Mariusz    103.04  Reda                    2370 / 23
 289  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 290  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 291  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 292  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 293  Grodzicka Katarzyna       84.91  Warszawa                1953 / 23
 294  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 295  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 296  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 297  Jóźwiak Małgorzata        96.14  Iława                   2115 / 22
 298  Sosin Michał              90.59  Warszawa                1993 / 22
 299  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 300  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 301  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 302  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 303  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 304  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 305  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 306  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 307  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 308  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 309  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 310  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 311  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 312  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 313  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 314  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 315  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 316  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 317  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 318  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 319  Piętka Anna               78.29  Szczecin                1096 / 14
 320  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 321  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 322  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 323  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 324  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 325  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 326  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 327  Szkamruk Agata           121.50  Warszawa                1458 / 12
 328  Mossakowski Piotr        120.42  Chorzów                 1445 / 12
 329  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 330  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 331  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 332  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 333  Sołdan Irena             110.92  Rumia                   1331 / 12
 334  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 335  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 336  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 337  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 338  Kaciński Robert          105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 339  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 340  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 341  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 342  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 343  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 344  Soszka Robert             95.58  Warszawa                1147 / 12
 345  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 346  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 347  Dalecki Bartłomiej        94.83  Rumia                   1138 / 12
 348  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 349  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 350  Sztukiert Mirosław        94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 351  Krzyżewski Krzysztof      93.92  Świętajno               1127 / 12
 352  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 353  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 354  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 355  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 356  Stanek Stanisław          89.83  Olkusz                  1078 / 12
 357  Morawski Piotr            89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 358  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 359  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 360  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 361  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 362  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 363  Ryś Henryk                86.67  Warszawa                1040 / 12
 364  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 365  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 366  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 367  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 368  Paradowska Anna           85.08  Wejherowo               1021 / 12
 369  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 370  Fidziński Mikołaj         81.83  Dębica                   982 / 12
 371  Sołtysiak Zygmunt         80.67  Piastów                  968 / 12
 372  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 373  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 374  Gajos Stanisław           73.75  Strzelno                 885 / 12
 375  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 376  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 377  Dalecki Filip             61.33  Rumia                    736 / 12
 378  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 379  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 380  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 381  Łęcki Paweł               96.64  Gorzów Wielkop          1063 / 11
 382  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 383  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 384  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 385  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 386  Krasna Eliza              88.82  Rumia                    977 / 11
 387  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 388  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 389  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 390  Pędzisz Paweł             81.18  Lipiany                  893 / 11
 391  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 392  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 393  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 394  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 395  Mania Jacek               77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 396  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 397  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 398  Białecki Bartosz          71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 399  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 400  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 401  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 402  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 403  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 404  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 405  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 406  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 407  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 408  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 409  Czarniewski Ryszard       62.73  Lipiany                  690 / 11
 410  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 411  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 412  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 413  Pawłowska Małgorzata      56.09  Opacz Kol.               617 / 11
 414  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 415  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 416  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 417  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 418  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 419  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 420  Tomaszewski Paweł         69.10  Pruszków                 691 / 10
 421  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 422  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 423  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 424  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 425  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 426  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 427  Gardynik Grzegorz         98.33  Warszawa                 885 / 9
 428  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 429  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 430  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 431  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 432  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 433  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 434  Białobrzewska Martyna     50.00  Gdynia                   400 / 8
 435  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 436  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 437  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 438  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 439  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 440  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 441  Bruska Anita              93.86  Gdynia                   657 / 7
 442  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 443  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 444  Pieńkowski Adam           82.29  Rumia                    576 / 7
 445  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 446  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 447  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 448  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 449  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 450  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 451  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 452  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 453  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 454  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 455  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 456  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 457  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 458  Szepczyński Tomasz        87.00  Kraków                   522 / 6
 459  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 460  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 461  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 462  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 463  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 464  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 465  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 466  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 467  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 468  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 469  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 470  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 471  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 472  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 473  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 474  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 475  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 476  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 477  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 478  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 479  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 480  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 481  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 482  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 483  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 484  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 485  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 486  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 487  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 488  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 489  Szepczyński Zbigniew      73.40  Kraków                   367 / 5
 490  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 491  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 492  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 493  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 494  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 495  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 496  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 497  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 498  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 499  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 500  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 501  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 502  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 503  Babula Władysław          63.25  Inowrocław               253 / 4
 504  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 505  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 506  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 507  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 508  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 509  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 510  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 511  Jerzy Ciesielski          83.33  Łódź                     250 / 3
 512  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 513  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 514  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 515  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 516  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 517  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 518  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 519  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 520  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 521  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 522  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 523  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 524  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 525  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 526  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 527  Piskorz Kamil             57.00  Piastów                  114 / 2
 528  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 529  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 530  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 531  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 532  Naumowicz Janusz          52.00  Rumia                    104 / 2
 533  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 534  Kononowicz Krzysztof      51.00  Piastów                  102 / 2
 535  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 536  Leszczyński Maciej        50.00  Łódź                     100 / 2
 537  Leszczyński Radosław      50.00  Łódź                     100 / 2
 538  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 539  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 540  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 541  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 542  Wiączkowski Grzegorz      75.00  Kielce                    75 / 1
 543  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 544  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 545  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 546  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 547  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 548  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 549  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 550  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie