Piastów 8
maja
Piastów 8- 9 maja VIII Mistrzostwa Piastowa
Warszawa15
maja
Warszawa 15-16 maja II Liga scrabblowa
Bielsk Podlaski29
maja
Bielsk Podlaski 29-30 maja VI Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2004
Na Moc nie ma mocnych15 - 16 maja 2004 — II Liga scrabblowaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Liga scrabblowaWarszawa, 15 - 16 maja 2004
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Na Moc nie ma mocnychW rozgrywkach II ligi wzięło udział 6 drużyn. Zwyciężyła ekipa "Moc" w składzie: Anna Królak, Marta Deptuła, Mariusz Margalski, Krzysztof Sporczyk.
1 Moc Warszawa 5.0 120
2 Zbieranina Warszawa 4.0 106
3 Garden Club 4 Warszawa 2.5 94
4 Garden Club 3 Warszawa 2.5 92
5 Warszawa 2 Warszawa 1.0 64
6 Osiedle Kabaty Warszawa 0.0 4
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Liga scrabblowa
I Drużynowe Mistrzostwa Polski
I Otwarte Mistrzostwa Polski Par w Scrabble




Wyniki turnieju Liga Scrabblowa II - Klasyfikacja indywidualna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Margalski            Warszawa               115.86     17.0     7441     2693     2168
  2 Kuba            Koisar               Warszawa               100.00     16.0     7519     2673     1650
  3 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.33     15.0     7496     2084     2072
  4 Michał          Makowski             Warszawa               123.97     14.0     7911     2516     1668
  5 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               107.15     12.0     7288     2063     1437
  6 Weronika        Rudnicka             Ustka                  100.00     12.0     6658     2270      571
  7 Marcin          Kamiński             Warszawa               129.38     12.0     6337     1973     1169
  8 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00     11.0     7150     2211      329
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00     10.0     7233     2072      873
 10 Joanna          Ostrowska            Warszawa               101.24     10.0     6684     2068      406
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              102.96     10.0     6468     1790      962
 12 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      9.0     5845     1674      405
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              119.36      9.0     5047     1501     1051
 14 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.42      9.0     3985     1402      335
 15 Marta           Deptuła              Piaseczno              100.00      9.0     3537     1380      896
 16 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      8.0     5788     1600      412
 17 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      8.0     5725     1602      120
 18 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               101.16      8.0     4052     1391     -546
 19 Dorota          Zielińska            Piaseczno              108.47      8.0     3809     1362      664
 20 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      7.0     6352     1723      362
 21 Anna            Królak               Warszawa               100.00      7.0     4219     1317      619
 22 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               135.23      6.0     2779      950      862
 23 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     5392     1372    -1117
 24 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.50      4.0     2305      669      959
 25 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.34      2.0     2735      710     -101
 26 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      1.0     3862     1057    -3261
 27 Halina          Mrozek               Warszawa               100.00      1.0     2613      586     -635
 28 Marcin          Pyzel                Warszawa               100.00      1.0     2350      539    -1904
 29 Daniel          Dymowski             Warszawa               100.00      0.0     3295      857    -3057
 30 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      0.0     3261      863    -2509
 31 Przemysław      Milewski             Warszawa               100.00      0.0     2798      835    -3535
 32 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      0.0      854      187     -423
 33 Paweł           Stelmach             Warszawa               100.00      0.0      356      101     -476
 34 Michał          Zakrzewski           Warszawa               100.00      0.0      295      100     -426
 35 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      0.0        0        0    -2000
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Liga Scrabblowa II - Klasyfikacja indywidualna



	Krzysztof Usakiewicz 135.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     1 Piotr          Pietuchowski          119.36 +  454: 354  169
    9     1 Halina         Mrozek                100.00 +  475: 287  150
   10    12 Joanna         Ostrowska             101.24 +  384: 368  151
   17     8 Michał         Makowski              123.97 +  475: 334  174
   18     7 Iwona          Rutkowska             106.34 +  420: 303  156
   19     7 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  571: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  6 158.33




	Marcin Kamiński 129.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Daniel         Dymowski              100.00 +  355: 310  150
    2     6 Joanna         Kubińska              100.00 +  410: 202  150
    3     8 Łukasz         Miłosz                100.00 +  430: 241  150
    4     8 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  475: 305  150
    5     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  278: 427   66
    6     4 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  289: 390   69
    7     4 Dorota         Zielińska             108.47 +  382: 287  158
   11     3 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 277  150
   12    12 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  440: 268  150
   13     8 Marek          Rogalski              100.00 +  400:   0    0
   14     1 Weronika       Rudnicka              100.00 -  313: 337   50
   15     7 Kuba           Koisar                100.00 -  352: 379   50
   16     3 Sławomir       Zabawa                100.00 +  328: 327  150
   17     7 Iwona          Rutkowska             106.34 +  353: 348  156
   18     5 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  391: 263  150
   19     8 Michał         Makowski              123.97 -  298: 481   74
   20     5 Rafał          Wesołowski            100.00 +  443: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 16 123.31




	Michał Makowski 123.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kuba           Koisar                100.00 -  318: 366   50
    2     1 Sławomir       Zabawa                100.00 -  303: 361   50
    3    10 Weronika       Rudnicka              100.00 -  351: 382   50
    4     2 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  344: 335  151
    5    12 Halina         Mrozek                100.00 +  465: 301  150
    6    11 Iza            Kraj                  100.00 +  364: 272  150
    7    11 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  399: 293  150
    8     9 Joanna         Ostrowska             101.24 +  400: 228  151
    9    11 Joanna         Kubińska              100.00 +  486: 175  150
   10     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  631: 185  150
   11    11 Przemysław     Milewski              100.00 +  416: 193  150
   12     7 Daniel         Dymowski              100.00 +  520: 176  150
   13     4 Mariusz        Margalski             115.86 +  385: 313  166
   14     7 Dorota         Zielińska             108.47 -  227: 429   58
   15     2 Marta          Deptuła               100.00 -  271: 456   50
   16     7 Piotr          Pietuchowski          119.36 +  479: 329  169
   17     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  334: 475   85
   18     6 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  397: 363  157
   19     8 Marcin         Kamiński              129.38 +  481: 298  179
   20     7 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  340: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2516  / 20 125.80




	Piotr Pietuchowski 119.36 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     4 Marcin         Kamiński              129.38 +  390: 289  179
    7     1 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  338: 390   57
    8     1 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  354: 454   85
    9     8 Weronika       Rudnicka              100.00 +  384: 306  150
   10     3 Kuba           Koisar                100.00 -  363: 377   50
   11     7 Sławomir       Zabawa                100.00 +  358: 354  150
   12     1 Marek          Rogalski              100.00 +  400:   0    0
   13     2 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  421: 308  150
   14     8 Iwona          Rutkowska             106.34 +  432: 377  156
   16     7 Michał         Makowski              123.97 -  329: 479   74
   17    10 Daniel         Dymowski              100.00 +  484: 215  150
   18     3 Marcin         Pyzel                 100.00 +  461: 199  150
   19     9 Joanna         Kubińska              100.00 +  333: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Andrzej Kwiatkowski 117.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     5 Przemysław     Milewski              100.00 +  630: 150  150
    7     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  443: 353  150
    8     8 Marcin         Pyzel                 100.00 +  518: 138  150
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  397: 288  153
   10     1 Mariusz        Margalski             115.86 -  317: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  5 133.80




	Stanisław Gasik 116.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  401: 308  151
    2     2 Weronika       Rudnicka              100.00 +  435: 231  150
    3    11 Kuba           Koisar                100.00 -  323: 372   50
    4     3 Sławomir       Zabawa                100.00 +  369: 316  150
    5     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  419: 331  150
    6    12 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  456: 262  150
    7     9 Joanna         Ostrowska             101.24 +  364: 348  151
    8    12 Iza            Kraj                  100.00 +  347: 266  150
    9    12 Daniel         Dymowski              100.00 +  474: 239  150
   10     6 Przemysław     Milewski              100.00 +  397: 177  150
   11    12 Marcin         Pyzel                 100.00 -    0: 400    0
   20     6 Andrzej        Gostomski             108.33 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 10 140.20




	Mariusz Margalski 115.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Halina         Mrozek                100.00 +  385: 383  150
    2    12 Iza            Kraj                  100.00 +  359: 340  150
    3     3 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  439: 211  150
    4    10 Joanna         Ostrowska             101.24 +  444: 258  151
    5     3 Marcin         Kamiński              129.38 +  427: 278  179
    6     2 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  403: 342  157
    7     3 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  547: 186  150
    8     3 Andrzej        Gostomski             108.33 +  382: 338  158
    9     6 Kuba           Koisar                100.00 +  411: 314  150
   10     1 Andrzej        Kwiatkowski           117.50 +  417: 317  168
   11     8 Weronika       Rudnicka              100.00 +  351: 282  150
   12     4 Sławomir       Zabawa                100.00 +  446: 322  150
   13     4 Michał         Makowski              123.97 -  313: 385   74
   15     3 Rafał          Wesołowski            100.00 +  399: 365  150
   16     8 Iwona          Rutkowska             106.34 +  381: 295  156
   17    12 Joanna         Kubińska              100.00 +  508: 189  150
   19    12 Przemysław     Milewski              100.00 +  469: 207  150
   20     3 Łukasz         Miłosz                100.00 +  360: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2693  / 18 149.61




	Dorota Zielińska 108.47 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  338: 384   50
    2     9 Joanna         Ostrowska             101.24 +  389: 370  151
    3     2 Iza            Kraj                  100.00 +  407: 301  150
    4     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  495: 289  150
    5     2 Andrzej        Gostomski             108.33 +  364: 288  158
    7     4 Marcin         Kamiński              129.38 -  287: 382   79
    8     4 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  353: 295  150
   13     1 Rafał          Wesołowski            100.00 +  352: 350  150
   14     7 Michał         Makowski              123.97 +  429: 227  174
   15     1 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  395: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 10 136.20




	Andrzej Gostomski 108.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Kubińska              100.00 +  374: 260  150
    2     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  444: 256  150
    3     7 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  389: 303  150
    4     6 Daniel         Dymowski              100.00 +  475: 175  150
    5     2 Dorota         Zielińska             108.47 -  288: 364   58
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  394: 317  153
    7     2 Anna           Królak                100.00 +  367: 337  150
    8     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  338: 382   66
    9     4 Joanna         Ostrowska             101.24 -  301: 346   51
   10    11 Halina         Mrozek                100.00 +  379: 345  150
   11     1 Iza            Kraj                  100.00 +  400:   0    0
   12    11 Jan            Pawłowski             100.00 +  332: 329  150
   13     6 Sławomir       Zabawa                100.00 +  384: 247  150
   14     2 Kuba           Koisar                100.00 -  321: 406   50
   15     8 Weronika       Rudnicka              100.00 -  311: 393   50
   16     4 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  400:   0    0
   17     5 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  414: 368  150
   18     8 Rafał          Wesołowski            100.00 +  416: 275  150
   19     5 Iwona          Rutkowska             106.34 +  369: 321  156
   20     6 Stanisław      Gasik                 116.42 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 17 122.59




	Grzegorz Gardynik 107.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Miłosz                100.00 +  550: 169  150
    2     7 Daniel         Dymowski              100.00 +  370: 203  150
    3     6 Joanna         Kubińska              100.00 +  438: 238  150
    4     7 Przemysław     Milewski              100.00 +  324: 198  150
    5     1 Anna           Królak                100.00 -  248: 438   50
    6     2 Mariusz        Margalski             115.86 -  342: 403   66
    7     1 Piotr          Pietuchowski          119.36 +  390: 338  169
    8     2 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  357: 424   53
    9     2 Jan            Pawłowski             100.00 +  439: 276  150
   10     9 Iza            Kraj                  100.00 -  352: 406   50
   11     2 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  366: 362  150
   12    10 Joanna         Ostrowska             101.24 -  337: 353   51
   13     5 Kuba           Koisar                100.00 -  405: 423   50
   14     4 Marek          Rogalski              100.00 +  400:   0    0
   15     5 Sławomir       Zabawa                100.00 +  386: 335  150
   16     1 Weronika       Rudnicka              100.00 +  363: 337  150
   17     6 Rafał          Wesołowski            100.00 +  400: 300  150
   18     6 Michał         Makowski              123.97 -  363: 397   74
   20     8 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  458: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2063  / 18 114.61




	Iwona Rutkowska 106.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12     5 Joanna         Kubińska              100.00 +  374: 217  150
   13     3 Marta          Deptuła               100.00 -  352: 354   50
   14     8 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  377: 432   69
   15     4 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  365: 310  153
   16     8 Mariusz        Margalski             115.86 -  295: 381   66
   17     7 Marcin         Kamiński              129.38 -  348: 353   79
   18     7 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  303: 420   85
   19     5 Andrzej        Gostomski             108.33 -  321: 369   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  8  88.75




	Krzysztof Sporczyk 102.96 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             101.24 +  350: 271  151
    2    11 Jan            Pawłowski             100.00 +  412: 187  150
    3     1 Halina         Mrozek                100.00 +  401: 264  150
    4    11 Iza            Kraj                  100.00 +  367: 320  150
    5     4 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  324: 362   50
    6     3 Andrzej        Gostomski             108.33 -  317: 394   58
    8     2 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  424: 357  157
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.50 -  288: 397   68
   10     4 Sławomir       Zabawa                100.00 -  327: 398   50
   11     5 Marek          Rogalski              100.00 +  400:   0    0
   12     2 Kuba           Koisar                100.00 -  339: 379   50
   14     5 Rafał          Wesołowski            100.00 -  245: 450   50
   15     4 Iwona          Rutkowska             106.34 -  310: 365   56
   16     6 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  281: 525   50
   17    11 Przemysław     Milewski              100.00 +  495: 175  150
   18     2 Daniel         Dymowski              100.00 +  437: 212  150
   19    11 Łukasz         Miłosz                100.00 +  441: 160  150
   20     4 Joanna         Kubińska              100.00 +  310: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 17 105.29




	Joanna Ostrowska 101.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  271: 350   53
    2     9 Dorota         Zielińska             108.47 -  370: 389   58
    3     4 Anna           Królak                100.00 +  333: 330  150
    4    10 Mariusz        Margalski             115.86 -  258: 444   66
    5    11 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  482: 257  150
    7     9 Stanisław      Gasik                 116.42 -  348: 364   66
    8     9 Michał         Makowski              123.97 -  228: 400   74
    9     4 Andrzej        Gostomski             108.33 +  346: 301  158
   10    12 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  368: 384   85
   11     4 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  247: 461   50
   12    10 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  353: 337  157
   13    10 Marcin         Pyzel                 100.00 +  408: 176  150
   14    11 Joanna         Kubińska              100.00 +  385: 209  150
   15     9 Łukasz         Miłosz                100.00 +  415: 168  150
   16    12 Przemysław     Milewski              100.00 +  376: 172  150
   17     3 Weronika       Rudnicka              100.00 +  376: 373  150
   18     9 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  417: 424   51
   19     4 Sławomir       Zabawa                100.00 +  370: 322  150
   20    11 Kuba           Koisar                100.00 -  333: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2068  / 19 108.84




	Jolanta Kosmowska 101.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Gasik                 116.42 -  308: 401   66
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  328: 404   50
    3     9 Rafał          Wesołowski            100.00 +  374: 317  150
    4     2 Michał         Makowski              123.97 -  335: 344   74
    5     6 Daniel         Dymowski              100.00 +  414: 231  150
    6     7 Marcin         Pyzel                 100.00 +  446: 215  150
    7     7 Paweł          Stelmach              100.00 +  321: 217  150
    8     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  392: 249  150
    9     7 Anna           Królak                100.00 +  341: 338  150
   16     4 Andrzej        Gostomski             108.33 -    0: 400    0
   17     1 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 265  150
   18     9 Joanna         Ostrowska             101.24 +  424: 417  151
   19     2 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -    0: 400    0
   20    10 Iza            Kraj                  100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 11 126.45




	Marta Deptuła 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     6 Kuba           Koisar                100.00 +  390: 292  150
   12     3 Weronika       Rudnicka              100.00 +  381: 289  150
   13     3 Iwona          Rutkowska             106.34 +  354: 352  156
   14     6 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  422: 290  150
   15     2 Michał         Makowski              123.97 +  456: 271  174
   16     5 Rafał          Wesołowski            100.00 +  393: 349  150
   18     1 Łukasz         Miłosz                100.00 +  400: 312  150
   19    10 Daniel         Dymowski              100.00 +  384: 233  150
   20     1 Przemysław     Milewski              100.00 +  357: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  /  9 153.33




	Daniel Dymowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Kamiński              129.38 -  310: 355   79
    2     7 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  203: 370   57
    4     6 Andrzej        Gostomski             108.33 -  175: 475   58
    5     6 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  231: 414   51
    7     8 Weronika       Rudnicka              100.00 -  236: 409   50
    8     7 Sławomir       Zabawa                100.00 -  202: 391   50
    9    12 Stanisław      Gasik                 116.42 -  239: 474   66
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  250: 419   50
   12     7 Michał         Makowski              123.97 -  176: 520   74
   13     9 Iza            Kraj                  100.00 -  162: 459   50
   14     9 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  252: 412   50
   15    11 Jan            Pawłowski             100.00 -  199: 349   50
   17    10 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  215: 484   69
   18     2 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  212: 437   53
   19    10 Marta          Deptuła               100.00 -  233: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  / 15  57.13




	Kuba Koisar 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Makowski              123.97 +  366: 318  174
    2     4 Rafał          Wesołowski            100.00 +  340: 328  150
    3    11 Stanisław      Gasik                 116.42 +  372: 323  166
    4     4 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  319: 365   50
    5     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  452: 190  150
    6     6 Paweł          Stelmach              100.00 +  511: 139  150
    7     6 Przemysław     Milewski              100.00 +  417: 190  150
    9     6 Mariusz        Margalski             115.86 -  314: 411   66
   10     3 Piotr          Pietuchowski          119.36 +  377: 363  169
   11     6 Marta          Deptuła               100.00 -  292: 390   50
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  379: 339  153
   13     5 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  423: 405  157
   14     2 Andrzej        Gostomski             108.33 +  406: 321  158
   15     7 Marcin         Kamiński              129.38 +  379: 352  179
   16     2 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  526: 249  150
   17     2 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  372: 310  150
   18    11 Iza            Kraj                  100.00 +  385: 329  150
   19     3 Jan            Pawłowski             100.00 +  472: 214  150
   20    11 Joanna         Ostrowska             101.24 +  417: 333  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2673  / 19 140.68




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Mariusz        Margalski             115.86 -  340: 359   66
    3     2 Dorota         Zielińska             108.47 -  301: 407   58
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  320: 367   53
    5    10 Rafał          Wesołowski            100.00 +  357: 284  150
    6    11 Michał         Makowski              123.97 -  272: 364   74
    7    12 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  259: 340   50
    8    12 Stanisław      Gasik                 116.42 -  266: 347   66
   10     9 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  406: 352  157
   11     1 Andrzej        Gostomski             108.33 -    0: 400    0
   12     9 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  324: 323  150
   13     9 Daniel         Dymowski              100.00 +  459: 162  150
   14    10 Przemysław     Milewski              100.00 +  409: 176  150
   15    10 Michał         Zakrzewski            100.00 +  390: 178  150
   16    11 Marcin         Pyzel                 100.00 +  390: 257  150
   17     4 Sławomir       Zabawa                100.00 +  361: 305  150
   18    11 Kuba           Koisar                100.00 -  329: 385   50
   19     1 Weronika       Rudnicka              100.00 -  262: 434   50
   20    10 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 16 104.62




	Anna Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 298  150
    2    10 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  337: 313  150
    3     4 Joanna         Ostrowska             101.24 -  330: 333   51
    4    12 Halina         Mrozek                100.00 -  227: 465   50
    5     1 Grzegorz       Gardynik              107.15 +  438: 248  157
    6     1 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  360: 291  150
    7     2 Andrzej        Gostomski             108.33 -  337: 367   58
    9     7 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  338: 341   51
   10     2 Weronika       Rudnicka              100.00 -  364: 373   50
   17     9 Łukasz         Miłosz                100.00 +  421: 207  150
   18     4 Przemysław     Milewski              100.00 +  385: 173  150
   20     2 Marcin         Pyzel                 100.00 +  328: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Gostomski             108.33 -  260: 374   58
    2     6 Marcin         Kamiński              129.38 -  202: 410   79
    3     6 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  238: 438   57
    6     8 Sławomir       Zabawa                100.00 -  214: 398   50
    8     6 Weronika       Rudnicka              100.00 -  152: 373   50
    9    11 Michał         Makowski              123.97 -  175: 486   74
   10     8 Rafał          Wesołowski            100.00 -  202: 335   50
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  224: 360   50
   12     5 Iwona          Rutkowska             106.34 -  217: 374   56
   13    11 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  191: 371   50
   14    11 Joanna         Ostrowska             101.24 -  209: 385   51
   16    10 Jan            Pawłowski             100.00 -  250: 315   50
   17    12 Mariusz        Margalski             115.86 -  189: 508   66
   19     9 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  248: 333   69
   20     4 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  290: 310   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  / 15  57.53




	Przemysław Milewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  198: 324   57
    5     7 Weronika       Rudnicka              100.00 -  213: 344   50
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.50 -  150: 630   68
    7     6 Kuba           Koisar                100.00 -  190: 417   50
    9     9 Rafał          Wesołowski            100.00 -  181: 328   50
   10     6 Stanisław      Gasik                 116.42 -  177: 397   66
   11    11 Michał         Makowski              123.97 -  193: 416   74
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  145: 500   50
   14    10 Iza            Kraj                  100.00 -  176: 409   50
   15    12 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  195: 486   50
   16    12 Joanna         Ostrowska             101.24 -  172: 376   51
   17    11 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  175: 495   53
   18     4 Anna           Królak                100.00 -  173: 385   50
   19    12 Mariusz        Margalski             115.86 -  207: 469   66
   20     1 Marta          Deptuła               100.00 -  253: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  / 15  55.67




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  169: 550   57
    2     5 Andrzej        Gostomski             108.33 -  256: 444   58
    3     8 Marcin         Kamiński              129.38 -  241: 430   79
    4     5 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  171: 201   50
    5     5 Kuba           Koisar                100.00 -  190: 452   50
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.50 -  353: 443   68
    8     5 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  249: 392   51
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  174: 382   50
   10     5 Michał         Makowski              123.97 -  185: 631   74
   11     9 Rafał          Wesołowski            100.00 -  248: 471   50
   13    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  327: 325  150
   15     9 Joanna         Ostrowska             101.24 -  168: 415   51
   16     9 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  191: 365   50
   17     9 Anna           Królak                100.00 -  207: 421   50
   18     1 Marta          Deptuła               100.00 -  312: 400   50
   19    11 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  160: 441   53
   20     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  261: 360   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 17  62.18




	Halina Mrozek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Margalski             115.86 -  383: 385   66
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  264: 401   53
    4    12 Anna           Królak                100.00 +  465: 227  150
    5    12 Michał         Makowski              123.97 -  301: 465   74
    6    10 Rafał          Wesołowski            100.00 -  317: 438   50
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  251: 478   50
    9     1 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  287: 475   85
   10    11 Andrzej        Gostomski             108.33 -  345: 379   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  8  73.25




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Królak                100.00 -  298: 354   50
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -  187: 412   53
    4     9 Dorota         Zielińska             108.47 -  289: 495   58
    5     9 Stanisław      Gasik                 116.42 -  331: 419   66
    6     9 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  320: 367   50
    7    10 Rafał          Wesołowski            100.00 -  322: 376   50
    9     2 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  276: 439   57
   10    10 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  377: 241  150
   11     3 Marcin         Kamiński              129.38 -  277: 400   79
   12    11 Andrzej        Gostomski             108.33 -  329: 332   58
   13    12 Łukasz         Miłosz                100.00 -  325: 327   50
   14    12 Marcin         Pyzel                 100.00 +  357: 206  150
   15    11 Daniel         Dymowski              100.00 +  349: 199  150
   16    10 Joanna         Kubińska              100.00 +  315: 250  150
   17     1 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  265: 369   51
   18    10 Sławomir       Zabawa                100.00 -  288: 445   50
   19     3 Kuba           Koisar                100.00 -  214: 472   50
   20     9 Weronika       Rudnicka              100.00 -  273: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 18  76.22




	Andrzej Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Zielińska             108.47 +  384: 338  158
    2    10 Anna           Królak                100.00 -  313: 337   50
    3     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  211: 439   66
    6    12 Stanisław      Gasik                 116.42 -  262: 456   66
    7    11 Michał         Makowski              123.97 -  293: 399   74
    8    11 Rafał          Wesołowski            100.00 -  341: 390   50
    9     3 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  310: 298  150
   11     2 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  362: 366   57
   12    12 Marcin         Kamiński              129.38 -  268: 440   79
   13    11 Joanna         Kubińska              100.00 +  371: 191  150
   14     9 Daniel         Dymowski              100.00 +  412: 252  150
   15    12 Przemysław     Milewski              100.00 +  486: 195  150
   16     9 Łukasz         Miłosz                100.00 +  365: 191  150
   17     2 Kuba           Koisar                100.00 -  310: 372   50
   18    12 Weronika       Rudnicka              100.00 -  325: 393   50
   19     2 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  400:   0    0
   20    12 Sławomir       Zabawa                100.00 +  375: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 16 100.00




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  246: 413   50
    3     7 Andrzej        Gostomski             108.33 -  303: 389   58
    4     8 Marcin         Kamiński              129.38 -  305: 475   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Marcin Pyzel 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  206: 458   50
    5     8 Sławomir       Zabawa                100.00 -  172: 449   50
    6     7 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  215: 446   51
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           117.50 -  138: 518   68
   11    12 Stanisław      Gasik                 116.42 +  400:   0    0
   12     8 Rafał          Wesołowski            100.00 -  190: 439   50
   13    10 Joanna         Ostrowska             101.24 -  176: 408   51
   14    12 Jan            Pawłowski             100.00 -  206: 357   50
   16    11 Iza            Kraj                  100.00 -  257: 390   50
   18     3 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  199: 461   69
   20     2 Anna           Królak                100.00 -  191: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  / 10  53.90




	Marek Rogalski 100.00 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              102.96 -    0: 400    0
   12     1 Piotr          Pietuchowski          119.36 -    0: 400    0
   13     8 Marcin         Kamiński              129.38 -    0: 400    0
   14     4 Grzegorz       Gardynik              107.15 -    0: 400    0
   15     6 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -    0: 400    0


	Weronika Rudnicka 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  374: 364  150
    2     2 Stanisław      Gasik                 116.42 -  231: 435   66
    3    10 Michał         Makowski              123.97 +  382: 351  174
    4     1 Rafał          Wesołowski            100.00 +  314: 303  150
    5     7 Przemysław     Milewski              100.00 +  344: 213  150
    7     8 Daniel         Dymowski              100.00 +  409: 236  150
    8     6 Joanna         Kubińska              100.00 +  373: 152  150
    9     8 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  306: 384   69
   10     2 Anna           Królak                100.00 +  373: 364  150
   11     8 Mariusz        Margalski             115.86 -  282: 351   66
   12     3 Marta          Deptuła               100.00 -  289: 381   50
   13     7 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  308: 330   50
   14     1 Marcin         Kamiński              129.38 +  337: 313  179
   15     8 Andrzej        Gostomski             108.33 +  393: 311  158
   16     1 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  337: 363   57
   17     3 Joanna         Ostrowska             101.24 -  373: 376   51
   18    12 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  393: 325  150
   19     1 Iza            Kraj                  100.00 +  434: 262  150
   20     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  406: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2270  / 19 119.47




	Paweł Stelmach 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     6 Kuba           Koisar                100.00 -  139: 511   50
    7     7 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  217: 321   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     101  /  2  50.50




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  413: 246  150
    2     8 Marcin         Pyzel                 100.00 +  458: 206  150
    3     5 Michał         Zakrzewski            100.00 +  331: 117  150
    4     5 Łukasz         Miłosz                100.00 +  201: 171  150
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  362: 324  153
    6     1 Anna           Królak                100.00 -  291: 360   50
    7     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  186: 547   66
    8     4 Dorota         Zielińska             108.47 -  295: 353   58
    9     3 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  298: 310   50
   10    10 Jan            Pawłowski             100.00 -  241: 377   50
   11     4 Joanna         Ostrowska             101.24 +  461: 247  151
   12     9 Iza            Kraj                  100.00 -  323: 324   50
   13     7 Weronika       Rudnicka              100.00 +  330: 308  150
   14     3 Sławomir       Zabawa                100.00 -  320: 448   50
   15     6 Marek          Rogalski              100.00 +  400:   0    0
   16     2 Kuba           Koisar                100.00 -  249: 526   50
   19     6 Rafał          Wesołowski            100.00 -  253: 401   50
   20     7 Michał         Makowski              123.97 -  313: 340   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 17  94.24




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Weronika       Rudnicka              100.00 -  364: 374   50
    2     3 Jolanta        Kosmowska             101.16 +  404: 328  151
    3    12 Sławomir       Zabawa                100.00 +  379: 342  150
    4     4 Kuba           Koisar                100.00 +  365: 319  150
    5    11 Joanna         Ostrowska             101.24 -  257: 482   51
    6     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  367: 320  150
    7    12 Iza            Kraj                  100.00 +  340: 259  150
    8    10 Halina         Mrozek                100.00 +  478: 251  150
    9    10 Łukasz         Miłosz                100.00 +  382: 174  150
   10     7 Daniel         Dymowski              100.00 +  419: 250  150
   11    10 Joanna         Kubińska              100.00 +  360: 224  150
   12     6 Przemysław     Milewski              100.00 +  500: 145  150
   13     2 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  308: 421   69
   14     6 Marta          Deptuła               100.00 -  290: 422   50
   15     1 Dorota         Zielińska             108.47 -  259: 395   58
   16     6 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  525: 281  153
   17     5 Andrzej        Gostomski             108.33 -  368: 414   58
   18     5 Marcin         Kamiński              129.38 -  263: 391   79
   19     7 Krzysztof      Usakiewicz            135.23 -  271: 571   85
   20     8 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  251: 458   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2211  / 20 110.55




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                100.00 +  408: 273  150
    2     4 Kuba           Koisar                100.00 -  328: 340   50
    3     9 Jolanta        Kosmowska             101.16 -  317: 374   51
    4     1 Weronika       Rudnicka              100.00 -  303: 314   50
    5    10 Iza            Kraj                  100.00 -  284: 357   50
    6    10 Halina         Mrozek                100.00 +  438: 317  150
    7    10 Jan            Pawłowski             100.00 +  376: 322  150
    8    11 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  390: 341  150
    9     9 Przemysław     Milewski              100.00 +  328: 181  150
   10     8 Joanna         Kubińska              100.00 +  335: 202  150
   11     9 Łukasz         Miłosz                100.00 +  471: 248  150
   12     8 Marcin         Pyzel                 100.00 +  439: 190  150
   13     1 Dorota         Zielińska             108.47 -  350: 352   58
   14     5 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  450: 245  153
   15     3 Mariusz        Margalski             115.86 -  365: 399   66
   16     5 Marta          Deptuła               100.00 -  349: 393   50
   17     6 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  300: 400   57
   18     8 Andrzej        Gostomski             108.33 -  275: 416   58
   19     6 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  401: 253  150
   20     5 Marcin         Kamiński              129.38 -  326: 443   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2072  / 20 103.60




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            100.00 -  273: 408   50
    2     1 Michał         Makowski              123.97 +  361: 303  174
    3    12 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  342: 379   50
    4     3 Stanisław      Gasik                 116.42 -  316: 369   66
    5     8 Marcin         Pyzel                 100.00 +  449: 172  150
    6     8 Joanna         Kubińska              100.00 +  398: 214  150
    8     7 Daniel         Dymowski              100.00 +  391: 202  150
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              102.96 +  398: 327  153
   11     7 Piotr          Pietuchowski          119.36 -  354: 358   69
   12     4 Mariusz        Margalski             115.86 -  322: 446   66
   13     6 Andrzej        Gostomski             108.33 -  247: 384   58
   14     3 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  448: 320  150
   15     5 Grzegorz       Gardynik              107.15 -  335: 386   57
   16     3 Marcin         Kamiński              129.38 -  327: 328   79
   17     4 Iza            Kraj                  100.00 -  305: 361   50
   18    10 Jan            Pawłowski             100.00 +  445: 288  150
   19     4 Joanna         Ostrowska             101.24 -  322: 370   51
   20    12 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  319: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 18  95.72




	Michał Zakrzewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  117: 331   50
   15    10 Iza            Kraj                  100.00 -  178: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00


Lista rankingowa na dzień 29-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.04  28127  190
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.37  17671  125
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.48  27815  198
   4 Szymon Fidziński               Warszawa             139.23  26872  193
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.92  27090  195
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.86  27356  197
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.81  27762  200
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             138.76  27474  198
  10 Kamil Górka                    Łęczna               137.91  26617  193
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  13 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.72   4886   36
  14 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.58  26303  194
  15 Krzysztof Mówka                Toruń                135.33  26389  195
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.29  26516  196
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  20 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.87  26704  198
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.41  23118  172
  22 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.10  26284  196
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.04  25942  195
  24 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.64  25599  193
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.66  22383  170
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Dawid Pikul                    Poznań               131.39  25489  194
  28 Radosław Konca                 Warszawa             130.57  25330  194
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  30 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.79   5062   39
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.58  13606  105
  32 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  34 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  35 Sławomir Nosek                 Mielec               128.37  14763  115
  36 Marcin Kamiński                Warszawa             128.16  10253   80
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.95  24882  196
  39 Małgorzata Kania               Milanówek            126.70  25214  199
  40 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.63  17222  136
  41 Joanna Stępień                 Katowice             126.37  24137  191
  42 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.95   8313   66
  43 Filip Warzecha                 Gdynia               125.37  12161   97
  44 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.31  19924  159
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.88  21605  173
  47 Mariusz Margalski              Warszawa             124.67   8602   69
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             124.65  24057  193
  49 Michał Makowski                Warszawa             124.41  10326   83
  50 Marek Roszak                   Poznań               124.17  24214  195
  51 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.06  21214  171
  52 Marcin Bożek                   Będzin               123.93  11154   90
  53 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  54 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  55 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  56 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  57 Piotr Pietuchowski             Białystok            122.43  17753  145
  58 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.39  12361  101
  59 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  60 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  61 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  62 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.23  18064  149
  63 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.21  21333  176
  64 Radosław Sowiński              Warszawa             121.07  23730  196
  65 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  66 Rafał Matczak                  Pruszków             120.26  22729  189
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.16  23432  195
  68 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  69 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.03  17765  148
  70 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.90  17626  147
  71 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  72 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  73 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  74 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.60  19615  164
  75 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  76 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.07  23815  200
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  78 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  79 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  80 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.06  23257  197
  81 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.90   8371   71
  82 Michał Waszkiewicz             Warszawa             117.89  18745  159
  83 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.57  16342  139
  84 Dominik Wester                 Warszawa             117.47   3994   34
  85 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.38  16198  138
  86 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.21   9494   81
  87 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  88 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  89 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  90 Roman Sulima                   Warszawa             116.51  13049  112
  91 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  92 Stanisław Gasik                Warszawa             116.25  23018  198
  93 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.22  21966  189
  94 Katarzyna Stępień              Katowice             116.14  12311  106
  95 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  96 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.04  22279  192
  97 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  98 Halina Roszak                  Poznań               115.90  21442  185
  99 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 100 Andrzej Lożyński               Piastów              115.70   5785   50
 101 Joanna Juszczak                Warszawa             115.35  22263  193
 102 Robert Soszka                  Warszawa             115.11  22216  193
 103 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 104 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 106 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 107 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 108 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 109 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.15  21916  192
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            113.87  15942  140
 111 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.82  21740  191
 112 Piotr Rosół                    Warszawa             113.61  22381  197
 113 Filip Sosin                    Warszawa             113.49  21677  191
 114 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 115 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 116 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              112.97  16946  150
 117 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 118 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.89  22239  197
 119 Beata Madej                    Lublin               112.65  12279  109
 120 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 121 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 122 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             111.89  20028  179
 123 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 124 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 126 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.21  21129  190
 127 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.16  21899  197
 128 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 129 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 130 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 131 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 132 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 133 Miłosz Wrzałek                 Reda                 110.16  15643  142
 134 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.15   9253   84
 135 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 136 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 109.83  21967  200
 138 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 139 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 140 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.53  14896  136
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 142 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              109.49   4051   37
 143 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 144 Wiesław Olewiński              Warszawa             109.17  18340  168
 145 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 146 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 147 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.74  14463  133
 148 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.71   9349   86
 149 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.71  21089  194
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 151 Jan Ziółkowski                 Rumia                108.50   5859   54
 152 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             108.30  20686  191
 154 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 155 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 156 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 157 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 158 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 159 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 160 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 161 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.63  17543  163
 162 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 163 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.47  20742  193
 164 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.34  21360  199
 165 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 166 Adam Legięć                    Warszawa             106.62   4478   42
 167 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 168 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 169 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.46  14265  134
 170 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 171 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.10  10822  102
 172 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 173 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.94  21188  200
 174 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             105.86   3705   35
 175 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 176 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.57  19319  183
 177 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 178 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 179 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.76  11943  114
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                104.73  19270  184
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 182 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 183 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 184 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.78  20238  195
 185 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.68  14722  142
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 188 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 189 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            103.29  12498  121
 190 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 191 Roman Figiel                   Zawichost            102.98  12152  118
 192 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.91  20171  196
 193 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 194 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 195 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 196 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 197 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 198 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.98  19988  196
 200 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 201 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 202 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             101.45   8319   82
 203 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 204 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 205 Joanna Kubik                   Częstochowa          100.81   9476   94
 206 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 207 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 208 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 210 Anna Królak                    Warszawa              99.76   7482   75
 211 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 212 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 213 Ewa Zając                      Mrągowo               99.25   3573   36
 214 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              99.16  14378  145
 215 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 216 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 217 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 218 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 219 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 220 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 221 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             98.17   6479   66
 222 Renata Rosół                   Warszawa              98.10  16481  168
 223 Rafał Wesołowski               Warszawa              97.82  12619  129
 224 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.80  10367  106
 225 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 226 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 227 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.43   9256   95
 228 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 229 Marek Kocikowski               Ostróda               96.87   8428   87
 230 Anna Arana                     Warszawa              96.84   5326   55
 231 Irena Ficak                    Mielec                96.46   6849   71
 232 Maria Jarosz                   Lublin                96.27  14055  146
 233 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 234 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 235 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 236 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.36   3147   33
 237 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 238 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 239 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 240 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 241 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 242 Monika Rubinstein              Warszawa              94.41  16993  180
 243 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 244 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 245 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 246 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 247 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.19   3448   37
 248 Sławomir Zabawa                Jasło                 93.06   5956   64
 249 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 250 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.80   8816   95
 251 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 252 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 253 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 254 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 255 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 256 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 257 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 258 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.03   3151   35
 259 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 260 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 261 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 262 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.70  10112  114
 263 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 264 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 265 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 266 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 267 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 268 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 269 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 270 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 271 Piotr Madej                    Lublin                87.30   8381   96
 272 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.50   9429  109
 273 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 274 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 275 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 276 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 277 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 278 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.24   4162   50
 279 Kacper Jachowicz               Żyrardów              82.91   7959   96
 280 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 281 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 282 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 283 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 284 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 285 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 286 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.78   2791   40
 287 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 288 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 29-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
   2 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
   3 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
   4 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
   5 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
   6 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
   7 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
   8 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
   9 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
  10 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
  11 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
  12 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
  13 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
  14 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
  15 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
  16 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
  17 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
  18 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  19 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
  20 Mariusz Rogalski               Iława                 87.68   2455   28
  21 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              125.41   3386   27
  23 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  24 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  25 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  26 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  27 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  28 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  29 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  30 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  31 Waldemar Bulkowski             Chojnów               94.88   2372   25
  32 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  33 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  34 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  35 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  36 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  37 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  38 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  39 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  40 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  41 Maciej Zięba                   Wrocław              102.38   2457   24
  42 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  43 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  44 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  45 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  46 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  47 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  48 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  49 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  50 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  51 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  52 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  53 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  54 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  55 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  57 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  58 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  59 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  60 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  61 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  62 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  63 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  64 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  65 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  66 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  67 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  68 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  69 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  70 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  71 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  72 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  73 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  74 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  75 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  76 Kuba Koisar                    Warszawa             140.68   2673   19
  77 Weronika Rudnicka              Ustka                119.47   2270   19
  78 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  79 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  80 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  81 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  82 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.22   2038   18
  83 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  84 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  85 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  86 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  87 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  88 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  89 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  90 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  91 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  92 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  93 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  94 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  95 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  96 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  97 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  98 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  99 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
 100 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
 101 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
 102 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
 103 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
 104 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
 105 Joanna Kubińska                Warszawa              57.53    863   15
 106 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 107 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 108 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
 109 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
 110 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 111 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
 112 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 113 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 114 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 115 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 116 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 117 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 118 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 119 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 120 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 121 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 122 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 123 Artur Irzyk                    Strzyżów             116.00   1392   12
 124 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 125 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 126 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 127 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 128 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 129 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 130 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 131 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 133 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 134 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 135 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 136 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 137 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 138 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 139 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 140 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 141 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 142 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 143 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 144 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 145 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 146 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 147 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 148 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 149 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 150 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 151 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 152 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 153 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 154 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 155 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 156 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 157 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 158 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 159 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 160 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 161 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 162 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 163 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 164 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 165 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 166 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 167 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 168 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 169 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 170 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 171 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 172 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 173 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 174 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 175 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 176 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 177 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 178 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 179 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 180 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 181 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 182 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 183 Marek Rogalski                 Chełm                103.64   1140   11
 184 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 185 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 186 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 187 Paulina Hennig                 Gniezno               93.55   1029   11
 188 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 189 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 190 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 191 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 192 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 193 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 195 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 196 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 197 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 198 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 199 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 200 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 201 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 202 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 203 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 204 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 205 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 206 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 207 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 208 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 209 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 210 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 211 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 212 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 213 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 214 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 215 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 216 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 217 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 218 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 219 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 220 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 221 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 222 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 223 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 224 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 225 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 226 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 227 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 228 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 229 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 230 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 231 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 232 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 233 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 234 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 235 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 236 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 237 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 238 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 239 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 240 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 241 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 242 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 243 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 244 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 245 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 246 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 247 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 248 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 249 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 250 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 251 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 252 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 253 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 254 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 255 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 256 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 257 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 258 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 259 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 260 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 261 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 262 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 263 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 264 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 265 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 266 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 267 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 268 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 269 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 270 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 271 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 272 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 273 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 274 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 275 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 276 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 277 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 278 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 279 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 280 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 281 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 282 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 283 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 284 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 285 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 286 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 287 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 288 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 289 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 290 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 291 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 292 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 293 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 294 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 295 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 296 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 297 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 298 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 299 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 300 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 301 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 302 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 303 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 304 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 305 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 306 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 307 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 308 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 309 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 310 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 311 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 312 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 313 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 314 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 315 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 316 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 317 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 318 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 319 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 320 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 321 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 322 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 323 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 324 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 325 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 326 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 327 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 328 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 329 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 330 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 331 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 332 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 333 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 334 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 335 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 336 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 337 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 338 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 339 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 340 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 341 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 342 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 343 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 344 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 345 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 346 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie