Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Kraków23
października
Kraków 23-24 października II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble „Ghost”
Łódź13
listopada
Łódź 13-14 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2004
Puchar zostaje w Krakowie!23 - 24 października 2004 — II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble „Ghost”InformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble „Ghost”Kraków, 23 - 24 października 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar zostaje w Krakowie!61 graczy spotkało się w Krakowie aby walczyć o tytuł mistrz Klubu "GHOST". Mimo ograniczonej liczby miejsc stawiła się prawie cała czołówka krajowa. Obrońca tytułu sprzed roku i lider rankingu Mariusz Skrobosz oraz wielu graczy z czołówki listy rankingowej musiało uznać wyższość Sławomira Kuci z krakowskiego klubu, który jako jedyny wygrał 10 partii. Najbardziej dał się we znaki Mateuszowi Żbikowskiemu, z którym rozegrał 3 partie wygrywając 2. Gratulacje!
Po długiej nieobecności na podium drugie miejsce zajął Tomek Zwoliński z Warszawy. Teraz czekamy na zwycięstwo. Organizatorzy zapraszają wszystkich na przyszłoroczne mistrzostwa klubu "Ghost".




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Klubu Krakowskiego Ghost

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Sławomir        Kucia                Kraków                 125.70     10.0     4859     1964      552
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.35      9.0     5009     1789      877
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.02      9.0     4832     1769      989
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.03      9.0     4707     1848      596
  5 Kamil           Górka                Łęczna                 140.59      9.0     4704     1771      469
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.57      8.0     5098     1616      660
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.74      8.0     5084     1703      652
  8 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.87      8.0     4699     1669      628
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 131.88      8.0     4632     1690      261
 10 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.41      8.0     4620     1675      426
 11 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 109.14      8.0     4529     1640      135
 12 Katarzyna       Klimała              Kraków                 107.23      8.0     4413     1525      403
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.52      7.0     4965     1600      424
 14 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.07      7.0     4744     1517      335
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.61      7.0     4708     1499      248
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.21      7.0     4653     1621      425
 17 Radosław        Konca                Warszawa               130.44      7.0     4597     1490      314
 18 Artur           Irzyk                Strzyżów               120.08      7.0     4483     1376        8
 19 Tomasz          Lempart              Kraków                 102.44      7.0     4481     1447      392
 20 Paweł           Jędryka              Tarnów                 111.04      7.0     4404     1528       47
 21 Zbigniew        Szepczyński          Kraków                 100.00      7.0     4365     1472     -114
 22 Iwona           Kucia                Kraków                 118.81      7.0     4348     1468      355
 23 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          111.46      7.0     4226     1523     -166
 24 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.39      6.0     4587     1450       49
 25 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 119.40      6.0     4562     1339      277
 26 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             100.00      6.0     4433     1418     -184
 27 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.35      6.0     4389     1438     -104
 28 Katarzyna       Żuławska             Katowice               107.73      6.0     4277     1278      -42
 29 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             100.00      6.0     4258     1437      -51
 30 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 106.89      6.0     4236     1381     -172
 31 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 100.00      6.0     4121     1365      -48
 32 Przemysław      Herdzina             Kraków                 100.00      6.0     4114     1406     -263
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.02      6.0     4059     1342     -322
 34 Justyna         Woszczyna            Kraków                 100.00      6.0     3936     1360     -580
 35 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      5.0     4270     1295     -335
 36 Przemysław      Drochomirecki        Kraków                 100.00      5.0     4238     1232      -18
 37 Joanna          Stępień              Katowice               127.57      5.0     4215     1181      107
 38 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 111.81      5.0     4107     1109      190
 39 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     4105     1228     -395
 40 Janusz          Krupiński            Warszawa               100.00      5.0     4103     1267     -493
 41 Tomasz          Figiel               Zawichost              122.03      5.0     4077     1177       11
 42 Rafał           Wesołowski           Warszawa               105.78      5.0     4051     1196     -132
 43 Łukasz          Bryła                Mielec                 100.00      5.0     3667     1104     -108
 44 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.58      5.0     3604     1124      105
 45 Filip           Klar                 Mielec                 117.70      4.0     4604     1148       15
 46 Damian          Krężel               Mielec                 100.00      4.0     4191     1060      124
 47 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      4.0     4161     1069     -323
 48 Jerzy           Luter                Bytom                  107.23      4.0     4139     1058       51
 49 Grażyna         Furman               Sosnowiec              104.65      4.0     3988     1145     -515
 50 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3827     1089     -480
 51 Tomasz          Szepczyński          Kraków                 100.00      4.0     3515     1051     -541
 52 Katarzyna       Stępień              Katowice               116.47      4.0     3406     1077      305
 53 Leszek          Stecuła              Bytom                  111.68      3.5     3448      958     -237
 54 Roman           Figiel               Zawichost              104.28      3.0     3571      913     -561
 55 Sławomir        Nosek                Mielec                 127.86      3.0     2696      785     -297
 56 Kamil           Jagliński            Ostrowiec Świętokrzyski   100.00      3.0     2498      758     -226
 57 Jacek           Pietruszka           Kraków                 119.60      2.5     2375      809     -740
 58 Tomasz          Ciejka               Kraków                 108.14      2.0     2287      707     -743
 59 Tomasz          Sulejewski           Kraków                 100.00      1.0     3316      816    -1278
 60 Andrzej         Bryła                Mielec                 100.00      1.0     2423      548     -539
 61 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      1.0     1277      362     -423
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Klubu Krakowskiego Ghost



	Mariusz Skrobosz 143.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  441: 272  161
    2     8 Iwona          Kucia                 118.81 +  384: 270  169
    3     1 Stanisław      Rydzik                139.74 +  364: 341  190
    4     1 Jarosław       Puchalski             126.39 -  397: 409   76
    5     7 Katarzyna      Stępień               116.47 +  338: 314  166
    6     6 Dawid          Pikul                 131.88 -  364: 463   82
    7     6 Tomasz         Zwoliński             136.35 +  405: 315  186
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 +  395: 365  192
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  381: 334  185
   10     1 Sławomir       Kucia                 125.70 -  397: 419   76
   11     5 Krzysztof      Mówka                 140.41 +  447: 315  190
   12     3 Andrzej        Szepczyński           124.87 +  394: 294  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Mateusz Żbikowski 143.02 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  367: 416   59
    2    21 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  363: 313  150
    3    21 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  404: 263  150
    4    16 Grażyna        Furman                104.65 +  440: 239  155
    5     9 Jacek          Pietruszka            119.60 +  388: 335  170
    6     4 Krzysztof      Mówka                 140.41 +  462: 273  190
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 +  486: 309  192
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  386: 331  185
    9     1 Sławomir       Kucia                 125.70 -  339: 342   76
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.74 +  471: 342  190
   11     1 Sławomir       Kucia                 125.70 +  365: 298  176
   12     1 Sławomir       Kucia                 125.70 -  361: 382   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Kazimierz.J Merklejn 141.52 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Gostomski             108.58 +  424: 388  159
    2    14 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  466: 271  150
    3     3 Filip          Klar                  117.70 +  385: 363  168
    4     2 Renata         Kowalska              111.46 +  518: 266  161
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  359: 394   85
    6     2 Andrzej        Szepczyński           124.87 +  484: 442  175
    7     2 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  309: 486   93
    8     5 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  365: 395   93
    9     6 Katarzyna      Stępień               116.47 +  394: 375  166
   10     4 Radosław       Konca                 130.44 +  511: 319  180
   11     3 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  414: 427   86
   12     4 Maciej         Czupryniak            133.57 -  336: 415   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Kamil Górka 140.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ciejka                108.14 +  457: 295  158
    2     7 Łukasz         Bobowski              100.00 -  302: 442   50
    3    15 Rafał          Wesołowski            105.78 +  388: 311  156
    4    13 Paweł          Jędryka               111.04 +  405: 329  161
    5     4 Tomasz         Zwoliński             136.35 +  500: 263  186
    6     3 Krzysztof      Leśniak               109.14 +  364: 339  159
    7     3 Sławomir       Kucia                 125.70 -  379: 479   76
    8     3 Maciej         Czupryniak            133.57 +  460: 453  184
    9     3 Krzysztof      Mówka                 140.41 +  341: 301  190
   10     3 Andrzej        Szepczyński           124.87 +  403: 335  175
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.74 +  387: 353  190
   12     2 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  318: 335   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Krzysztof Mówka 140.41 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  484: 301  158
    2     2 Paweł          Jędryka               111.04 -  307: 384   61
    3    13 Justyna        Fugiel                135.07 +  380: 321  185
    4    12 Tomasz         Ciejka                108.14 +  387: 345  158
    5     3 Stanisław      Rydzik                139.74 +  491: 334  190
    6     4 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  273: 462   93
    7     9 Renata         Kowalska              111.46 +  365: 280  161
    8     6 Jarosław       Puchalski             126.39 +  480: 327  176
    9     3 Kamil          Górka                 140.59 -  301: 341   91
   10     8 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  391: 344  157
   11     5 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  315: 447   93
   12     7 Tomasz         Lempart               102.44 +  446: 308  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Stanisław Rydzik 139.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 107.23 +  481: 275  157
    2     3 Przemysław     Herdzina              100.00 +  533: 288  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  341: 364   93
    4     5 Łukasz         Bobowski              100.00 +  435: 402  150
    5     3 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  334: 491   90
    6     7 Radosław       Konca                 130.44 +  398: 351  180
    7     5 Katarzyna      Stępień               116.47 +  453: 372  166
    8     4 Jerzy          Matyasik              116.35 +  495: 288  166
    9     2 Dawid          Pikul                 131.88 +  441: 417  182
   10     2 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  342: 471   93
   11     2 Kamil          Górka                 140.59 -  353: 387   91
   12     5 Justyna        Fugiel                135.07 +  478: 326  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Tomasz Zwoliński 136.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Klimała               107.23 +  546: 285  157
    2     1 Krzysztof      Leśniak               109.14 +  364: 310  159
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  391: 428   85
    4     6 Artur          Irzyk                 120.08 +  462: 257  170
    5     4 Kamil          Górka                 140.59 -  263: 500   91
    6     9 Justyna        Fugiel                135.07 +  449: 298  185
    7     6 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  315: 405   93
    8     9 Bożena         Matysiak              100.00 +  459: 266  150
    9     7 Jerzy          Matyasik              116.35 +  439: 343  166
   10     5 Andrzej        Grabiński             100.00 +  559: 308  150
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 +  427: 414  192
   12     2 Kamil          Górka                 140.59 +  335: 318  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Karol Wyrębkiewicz 135.21 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  429: 302  157
    2    13 Joanna         Brychcy               100.00 +  391: 298  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             136.35 +  428: 391  186
    4     3 Jacek          Pietruszka            119.60 +  510: 237  170
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 +  394: 359  192
    6     1 Sławomir       Kucia                 125.70 +  435: 364  176
    7     1 Dawid          Pikul                 131.88 -  322: 339   82
    8     2 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  331: 386   93
    9     4 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  334: 381   93
   10     7 Paweł          Jędryka               111.04 -  330: 424   61
   11     7 Justyna        Fugiel                135.07 -  392: 448   85
   12    10 Jarosław       Puchalski             126.39 +  357: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Justyna Fugiel 135.07 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            105.78 +  365: 300  156
    2    11 Jerzy          Matyasik              116.35 -  331: 430   66
    3    13 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  321: 380   90
    4    19 Tomasz         Figiel                122.03 +  426: 288  172
    5    19 Przemysław     Herdzina              100.00 +  431: 289  150
    6     9 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  298: 449   86
    7    20 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  432: 378  150
    8    11 Andrzej        Rechowicz             121.61 +  484: 300  172
    9    10 Andrzej        Grabiński             100.00 -  437: 442   50
   10    10 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  445: 283  150
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  448: 392  185
   12     5 Stanisław      Rydzik                139.74 -  326: 478   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Maciej Czupryniak 133.57 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Furman                104.65 +  475: 374  155
    2     4 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  372: 340  169
    3     6 Renata         Kowalska              111.46 -  397: 409   61
    4     7 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  387: 469   59
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  452: 300  161
    6     8 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  481: 250  150
    7     4 Jarosław       Puchalski             126.39 +  422: 352  176
    8     3 Kamil          Górka                 140.59 -  453: 460   91
    9     5 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  349: 481   75
   10     9 Jerzy          Matyasik              116.35 +  464: 299  166
   11     6 Paweł          Jędryka               111.04 +  431: 368  161
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 +  415: 336  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Dawid Pikul 131.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Roman          Figiel                104.28 +  403: 322  154
    2     5 Jarosław       Puchalski             126.39 -  308: 417   76
    3    12 Andrzej        Rechowicz             121.61 +  377: 376  172
    4     8 Sławomir       Nosek                 127.86 +  472: 397  178
    5    10 Leszek         Stecuła               111.68 +  465: 342  162
    6     6 Mariusz        Skrobosz              143.03 +  463: 364  193
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  339: 322  185
    8     1 Sławomir       Kucia                 125.70 -  363: 398   76
    9     2 Stanisław      Rydzik                139.74 -  417: 441   90
   10     6 Katarzyna      Klimała               107.23 +  391: 296  157
   11     4 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  293: 362   75
   12     6 Andrzej        Rechowicz             121.61 +  341: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Radosław Konca 130.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lempart               102.44 +  440: 313  152
    2     9 Sławomir       Kucia                 125.70 -  321: 399   76
    3    14 Przemysław     Herdzina              100.00 +  380: 233  150
    4    14 Justyna        Woszczyna             100.00 +  488: 262  150
    5     5 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  253: 507   75
    6     7 Stanisław      Rydzik                139.74 -  351: 398   90
    7    18 Leszek         Stecuła               111.68 +  411: 302  162
    8    14 Łukasz         Bobowski              100.00 +  419: 267  150
    9    11 Filip          Klar                  117.70 +  388: 314  168
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  319: 511   92
   11    10 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  370: 404   59
   12    11 Katarzyna      Stępień               116.47 +  457: 373  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Sławomir Nosek 127.86 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bobowski              100.00 -  379: 387   50
    2    18 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  430: 321  157
    3    11 Bożena         Matysiak              100.00 +  428: 326  150
    4     8 Dawid          Pikul                 131.88 -  397: 472   82
    5    11 Iwona          Kucia                 118.81 +  360: 338  169
    6    10 Renata         Kowalska              111.46 -  320: 360   61
    7    13 Andrzej        Grabiński             100.00 -  381: 389   50
    8    16 Katarzyna      Stępień               116.47 -    1: 400   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  8  98.12




	Joanna Stępień 127.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Brychcy               100.00 -  304: 328   50
    2    17 Andrzej        Gostomski             108.58 -  331: 397   59
    3    23 Andrzej        Grabiński             100.00 +  381: 351  150
    4    20 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  399: 385  169
    5    20 Bożena         Matysiak              100.00 -  351: 467   50
    6    23 Przemysław     Herdzina              100.00 +  400: 351  150
    7    12 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  277: 407   72
    8    22 Jacek          Pietruszka            119.60 +  400:   1  170
    9    18 Renata         Kowalska              111.46 -  377: 407   61
   10    20 Justyna        Woszczyna             100.00 +  373: 258  150
   11    15 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  276: 347   50
   12    18 Łukasz         Bobowski              100.00 -  346: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Jarosław Puchalski 126.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Bryła                 100.00 +  459: 369  150
    2     5 Dawid          Pikul                 131.88 +  417: 308  182
    3     4 Paweł          Jędryka               111.04 +  482: 238  161
    4     1 Mariusz        Skrobosz              143.03 +  409: 397  193
    5     2 Sławomir       Kucia                 125.70 -  270: 450   76
    6     5 Janusz         Krupiński             100.00 +  458: 349  150
    7     4 Maciej         Czupryniak            133.57 -  352: 422   84
    8     6 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  327: 480   90
    9     8 Katarzyna      Klimała               107.23 -  339: 361   57
   10    11 Bożena         Matysiak              100.00 +  376: 323  150
   11     8 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  399: 484   72
   12    10 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  299: 357   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Sławomir Kucia 125.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Chmielowski           100.00 +  379: 344  150
    2     9 Radosław       Konca                 130.44 +  399: 321  180
    3     5 Jerzy          Matyasik              116.35 +  446: 355  166
    4     4 Leszek         Stecuła               111.68 +  503: 378  162
    5     2 Jarosław       Puchalski             126.39 +  450: 270  176
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  364: 435   85
    7     3 Kamil          Górka                 140.59 +  479: 379  191
    8     1 Dawid          Pikul                 131.88 +  398: 363  182
    9     1 Mateusz        Żbikowski             143.02 +  342: 339  193
   10     1 Mariusz        Skrobosz              143.03 +  419: 397  193
   11     1 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  298: 365   93
   12     1 Mateusz        Żbikowski             143.02 +  382: 361  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 12 163.67




	Andrzej Szepczyński 124.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  419: 300  150
    2    15 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  411: 320  150
    3     7 Jacek          Pietruszka            119.60 -  249: 393   70
    4     9 Jerzy          Matyasik              116.35 +  418: 258  166
    5     5 Radosław       Konca                 130.44 +  507: 253  180
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  442: 484   92
    7     7 Janusz         Krupiński             100.00 +  399: 295  150
    8     7 Paweł          Jędryka               111.04 +  382: 329  161
    9     5 Maciej         Czupryniak            133.57 +  481: 349  184
   10     3 Kamil          Górka                 140.59 -  335: 403   91
   11     4 Dawid          Pikul                 131.88 +  362: 293  182
   12     3 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  294: 394   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Tomasz Figiel 122.03 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  458: 428  150
    2     6 Filip          Klar                  117.70 -  370: 423   68
    3    10 Artur          Irzyk                 120.08 -  332: 366   70
    4    19 Justyna        Fugiel                135.07 -  288: 426   85
    5    23 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  400: 279  158
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  475: 347  161
    7    11 Bożena         Matysiak              100.00 +  414: 269  150
    8    10 Andrzej        Grabiński             100.00 -  335: 406   50
    9    13 Iwona          Kucia                 118.81 -  289: 428   69
   10    17 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  427: 307  150
   11    13 Jerzy          Matyasik              116.35 -  289: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 11 107.00




	Andrzej Rechowicz 121.61 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Grabiński             100.00 +  433: 392  150
    2    10 Renata         Kowalska              111.46 -  375: 396   61
    3    12 Dawid          Pikul                 131.88 -  376: 377   82
    4    17 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  327: 297  150
    5    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  432: 370  150
    6    12 Katarzyna      Stępień               116.47 -  379: 481   66
    7    12 Joanna         Stępień               127.57 +  407: 277  178
    8    11 Justyna        Fugiel                135.07 -  300: 484   85
    9    15 Janusz         Krupiński             100.00 +  458: 351  150
   10    12 Iwona          Kucia                 118.81 +  403: 295  169
   11     8 Jarosław       Puchalski             126.39 +  484: 399  176
   12     6 Dawid          Pikul                 131.88 -  334: 341   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Artur Irzyk 120.08 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Herdzina              100.00 -  319: 408   50
    2    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  405: 344  150
    3    10 Tomasz         Figiel                122.03 +  366: 332  172
    4     6 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  257: 462   86
    5    16 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  344: 363   50
    6    20 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  352: 361   57
    7    26 Joanna         Brychcy               100.00 +  446: 326  150
    8    19 Justyna        Woszczyna             100.00 -  331: 377   50
    9    20 Rafał          Wesołowski            105.78 +  418: 321  156
   10    19 Grażyna        Furman                104.65 +  396: 356  155
   11    14 Łukasz         Bryła                 100.00 +  463: 462  150
   12    12 Andrzej        Grabiński             100.00 +  386: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Jacek Pietruszka 119.60 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Jagliński             100.00 +  430: 352  150
    2    12 Leszek         Stecuła               111.68 =  358: 358  112
    3     7 Andrzej        Szepczyński           124.87 +  393: 249  175
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  237: 510   85
    5     9 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  335: 388   93
    6    15 Jerzy          Matyasik              116.35 -  300: 453   66
    7    19 Łukasz         Bryła                 100.00 -  321: 405   50
    8    22 Joanna         Stępień               127.57 -    1: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  8 101.12




	Grzegorz Wilk 119.40 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  407: 244  150
    2     4 Maciej         Czupryniak            133.57 -  340: 372   84
    3    18 Iwona          Kucia                 118.81 -  386: 423   69
    4    20 Joanna         Stępień               127.57 -  385: 399   78
    5    21 Andrzej        Gostomski             108.58 +  376: 340  159
    6    16 Tomasz         Ciejka                108.14 +  412: 331  158
    7    14 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  347: 386   57
    8    17 Grażyna        Furman                104.65 +  335: 288  155
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  318: 343   61
   10    18 Przemysław     Herdzina              100.00 -  333: 454   50
   11    19 Filip          Klar                  117.70 +  473: 382  168
   12    16 Łukasz         Bryła                 100.00 +  450: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Iwona Kucia 118.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Krupiński             100.00 +  384: 342  150
    2     8 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  270: 384   93
    3    18 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  423: 386  169
    4    11 Filip          Klar                  117.70 -  338: 452   68
    5    11 Sławomir       Nosek                 127.86 -  338: 360   78
    6    24 Andrzej        Gostomski             108.58 -  320: 388   59
    7    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  317: 274  150
    8    18 Kamil          Jagliński             100.00 +  400:   1  150
    9    13 Tomasz         Figiel                122.03 +  428: 289  172
   10    12 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  295: 403   72
   11    16 Bożena         Matysiak              100.00 +  400: 388  150
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  435: 326  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Filip Klar 117.70 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Damian         Krężel                100.00 +  390: 367  150
    2     6 Tomasz         Figiel                122.03 +  423: 370  172
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  363: 385   92
    4    11 Iwona          Kucia                 118.81 +  452: 338  169
    5     6 Janusz         Krupiński             100.00 -  321: 406   50
    6    11 Łukasz         Bobowski              100.00 -  309: 337   50
    7    16 Justyna        Woszczyna             100.00 +  555: 280  150
    8     8 Łukasz         Bryła                 100.00 -  392: 415   50
    9    11 Radosław       Konca                 130.44 -  314: 388   80
   10    15 Katarzyna      Stępień               116.47 -  384: 416   66
   11    19 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  382: 473   69
   12    21 Justyna        Woszczyna             100.00 -  319: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Katarzyna Stępień 116.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    10 Tomasz         Lempart               102.44 +  384: 342  152
    5     7 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  314: 338   93
    6    12 Andrzej        Rechowicz             121.61 +  481: 379  172
    7     5 Stanisław      Rydzik                139.74 -  372: 453   90
    8    16 Sławomir       Nosek                 127.86 +  400:   1  178
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  375: 394   92
   10    15 Filip          Klar                  117.70 +  416: 384  168
   11     9 Tomasz         Lempart               102.44 -  291: 353   52
   12    11 Radosław       Konca                 130.44 -  373: 457   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  /  9 119.67




	Jerzy Matyasik 116.35 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bożena         Matysiak              100.00 +  431: 293  150
    2    11 Justyna        Fugiel                135.07 +  430: 331  185
    3     5 Sławomir       Kucia                 125.70 -  355: 446   76
    4     9 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  258: 418   75
    5    18 Justyna        Woszczyna             100.00 +  413: 260  150
    6    15 Jacek          Pietruszka            119.60 +  453: 300  170
    7     8 Łukasz         Bobowski              100.00 +  378: 316  150
    8     4 Stanisław      Rydzik                139.74 -  288: 495   90
    9     7 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  343: 439   86
   10     9 Maciej         Czupryniak            133.57 -  299: 464   84
   11    13 Tomasz         Figiel                122.03 +  387: 289  172
   12    13 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  354: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Piotr Adamczyk 111.81 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Sulejewski            100.00 -  291: 317   50
    2    25 Janusz         Krupiński             100.00 -  330: 409   50
    3    25 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  327: 354   50
    4    28 Andrzej        Grabiński             100.00 -  271: 343   50
    5    30 Damian         Krężel                100.00 -  343: 344   50
    6    30 Andrzej        Bryła                 100.00 +  390: 345  150
    7    29 Roman          Figiel                104.28 +  493: 242  154
    8    24 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  343: 346   50
    9    25 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  302: 351   50
   10    27 Jolanta        Kruk                  100.00 +  300: 268  150
   11    25 Damian         Krężel                100.00 +  305: 298  150
   12    24 Grażyna        Furman                104.65 +  412: 300  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Leszek Stecuła 111.68 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  363: 336  150
    2    12 Jacek          Pietruszka            119.60 =  358: 358  120
    3     8 Łukasz         Bobowski              100.00 +  318: 302  150
    4     4 Sławomir       Kucia                 125.70 -  378: 503   76
    5    10 Dawid          Pikul                 131.88 -  342: 465   82
    6    14 Bożena         Matysiak              100.00 -  353: 385   50
    7    18 Radosław       Konca                 130.44 -  302: 411   80
   10    22 Janusz         Krupiński             100.00 -  317: 324   50
   11    24 Justyna        Woszczyna             100.00 -  335: 338   50
   12    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  382: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 10  95.80




	Renata Kowalska 111.46 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  378: 326  150
    2    10 Andrzej        Rechowicz             121.61 +  396: 375  172
    3     6 Maciej         Czupryniak            133.57 +  409: 397  184
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  266: 518   92
    5     8 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  373: 393   59
    6    10 Sławomir       Nosek                 127.86 +  360: 320  178
    7     9 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  280: 365   90
    8    15 Katarzyna      Klimała               107.23 -  278: 367   57
    9    18 Joanna         Stępień               127.57 +  407: 377  178
   10    14 Tomasz         Lempart               102.44 -  290: 365   52
   11    17 Janusz         Krupiński             100.00 +  372: 287  150
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  417: 302  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Paweł Jędryka 111.04 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Justyna        Woszczyna             100.00 +  413: 297  150
    2     2 Krzysztof      Mówka                 140.41 +  384: 307  190
    3     4 Jarosław       Puchalski             126.39 -  238: 482   76
    4    13 Kamil          Górka                 140.59 -  329: 405   91
    5    14 Tomasz         Lempart               102.44 +  335: 314  152
    6    13 Katarzyna      Klimała               107.23 +  352: 346  157
    7    10 Krzysztof      Leśniak               109.14 +  417: 375  159
    8     7 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  329: 382   75
    9    12 Łukasz         Bryła                 100.00 +  483: 316  150
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  424: 330  185
   11     6 Maciej         Czupryniak            133.57 -  368: 431   84
   12     8 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  332: 372   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Krzysztof Sporczyk 111.02 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.03 -  272: 441   93
    2    28 Roman          Figiel                104.28 +  400: 350  154
    3    17 Janusz         Krupiński             100.00 -  347: 390   50
    4    18 Maciej         Chmielowski           100.00 +  382: 259  150
    5    12 Maciej         Czupryniak            133.57 -  300: 452   84
    6    17 Tomasz         Figiel                122.03 -  347: 475   72
    7    25 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  360: 338  150
    8    23 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  363: 305  150
    9    16 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  343: 318  169
   10    13 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  288: 298   59
   11    18 Przemysław     Herdzina              100.00 +  355: 338  150
   12    15 Renata         Kowalska              111.46 -  302: 417   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Krzysztof Leśniak 109.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.02 +  416: 367  193
    2     1 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  310: 364   86
    3     9 Grażyna        Furman                104.65 +  386: 352  155
    4     7 Maciej         Czupryniak            133.57 +  469: 387  184
    5     8 Renata         Kowalska              111.46 +  393: 373  161
    6     3 Kamil          Górka                 140.59 -  339: 364   91
    7    10 Paweł          Jędryka               111.04 -  375: 417   61
    8    12 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  350: 383   57
    9    14 Łukasz         Bobowski              100.00 +  417: 397  150
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  298: 288  161
   11    10 Radosław       Konca                 130.44 +  404: 370  180
   12     8 Paweł          Jędryka               111.04 +  372: 332  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Andrzej Gostomski 108.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  388: 424   92
    2    17 Joanna         Stępień               127.57 +  397: 331  178
    4    15 Janusz         Krupiński             100.00 -  329: 338   50
    5    21 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  340: 376   69
    6    24 Iwona          Kucia                 118.81 +  388: 320  169
    7    17 Tomasz         Lempart               102.44 -  276: 421   52
    8    21 Maciej         Chmielowski           100.00 +  391: 326  150
   10    16 Łukasz         Bryła                 100.00 +  380: 273  150
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  393: 296  157
   12     9 Katarzyna      Klimała               107.23 -  322: 394   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 10 112.40




	Tomasz Ciejka 108.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 140.59 -  295: 457   91
    2    23 Kamil          Jagliński             100.00 +  341: 309  150
    3    19 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  415: 377  150
    4    12 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  345: 387   90
    5    13 Łukasz         Bobowski              100.00 -  310: 327   50
    6    16 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  331: 412   69
    7    27 Przemysław     Herdzina              100.00 -  249: 361   50
    8    26 Jerzy          Luter                 107.23 -    1: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  8  88.38




	Katarzyna Żuławska 107.73 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  301: 484   90
    2    19 Grażyna        Furman                104.65 -  365: 465   55
    3    28 Jerzy          Luter                 107.23 +  397: 306  157
    4    24 Przemysław     Herdzina              100.00 -  265: 307   50
    5    23 Tomasz         Figiel                122.03 -  279: 400   72
    6    29 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  388: 325  150
    7    23 Maciej         Chmielowski           100.00 -  325: 355   50
    8    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  403: 284  150
    9    23 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  372: 386   50
   10    24 Roman          Figiel                104.28 +  447: 329  154
   11    20 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  361: 341  150
   12    17 Bożena         Matysiak              100.00 +  374: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Katarzyna Klimała 107.23 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  285: 546   86
    2    26 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  474: 227  150
    3    16 Justyna        Woszczyna             100.00 -  280: 331   50
    4    26 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  480: 224  150
    5    15 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  407: 284  150
    6    13 Paweł          Jędryka               111.04 -  346: 352   61
    7    15 Zbigniew       Szepczyński           100.00 +  360: 358  150
    8    15 Renata         Kowalska              111.46 +  367: 278  161
    9     8 Jarosław       Puchalski             126.39 +  361: 339  176
   10     6 Dawid          Pikul                 131.88 -  296: 391   82
   11    11 Andrzej        Grabiński             100.00 +  363: 358  150
   12     9 Andrzej        Gostomski             108.58 +  394: 322  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Jerzy Luter 107.23 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.74 -  275: 481   90
    2    27 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  295: 412   50
    3    28 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  306: 397   58
    4    30 Damian         Krężel                100.00 +  442: 322  150
    5    24 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  375: 368  150
    6    19 Tomasz         Lempart               102.44 -  332: 415   52
    7    21 Kamil          Jagliński             100.00 -  338: 377   50
    8    26 Tomasz         Ciejka                108.14 +  400:   1  158
    9    22 Przemysław     Herdzina              100.00 -  317: 320   50
   10    26 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  408: 249  150
   11    21 Łukasz         Bobowski              100.00 -  344: 380   50
   12    22 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  307: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Małgorzata Sulejewska 106.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  302: 429   85
    2    18 Sławomir       Nosek                 127.86 -  321: 430   78
    3    24 Łukasz         Bryła                 100.00 +  452: 272  150
    4    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  343: 368   50
    5    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  383: 343  150
    6    20 Artur          Irzyk                 120.08 +  361: 352  170
    7    14 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  386: 347  169
    8    12 Krzysztof      Leśniak               109.14 +  383: 350  159
    9     9 Tomasz         Lempart               102.44 +  339: 298  152
   10     8 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  344: 391   90
   11    12 Andrzej        Gostomski             108.58 -  296: 393   59
   12    14 Iwona          Kucia                 118.81 -  326: 435   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Rafał Wesołowski 105.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                135.07 -  300: 365   85
    2    20 Andrzej        Bryła                 100.00 +  388: 378  150
    3    15 Kamil          Górka                 140.59 -  311: 388   91
    4    21 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  385: 398   50
    5    22 Andrzej        Grabiński             100.00 -  327: 333   50
    6    27 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  275: 350   50
    7    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  367: 223  150
    8    27 Joanna         Brychcy               100.00 +  342: 280  150
    9    20 Artur          Irzyk                 120.08 -  321: 418   70
   10    23 Damian         Krężel                100.00 +  375: 334  150
   11    22 Maciej         Chmielowski           100.00 +  391: 345  150
   12    19 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  269: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Grażyna Furman 104.65 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            133.57 -  374: 475   84
    2    19 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  465: 365  158
    3     9 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  352: 386   59
    4    16 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  239: 440   93
    5    25 Daniel         Czernatowicz          100.00 +  295: 283  150
    6    25 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  285: 381   50
    7    22 Damian         Krężel                100.00 +  322: 299  150
    8    17 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  288: 335   69
    9    21 Maciej         Chmielowski           100.00 +  362: 309  150
   10    19 Artur          Irzyk                 120.08 -  356: 396   70
   11    23 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  350: 422   50
   12    24 Piotr          Adamczyk              111.81 -  300: 412   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Roman Figiel 104.28 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 131.88 -  322: 403   82
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  350: 400   61
    3    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  390: 391   50
    4    29 Kamil          Jagliński             100.00 -  251: 368   50
    5    29 Andrzej        Bryła                 100.00 +  289: 273  150
    6    26 Maciej         Chmielowski           100.00 -  285: 360   50
    7    29 Piotr          Adamczyk              111.81 -  242: 493   62
    8    30 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  367: 280  150
    9    26 Joanna         Brychcy               100.00 +  433: 296  150
   10    24 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  329: 447   58
   11    26 Joanna         Brychcy               100.00 -  313: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Tomasz Lempart 102.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 130.44 -  313: 440   80
    2    16 Andrzej        Grabiński             100.00 +  423: 373  150
    3    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  442: 336  150
    4    10 Katarzyna      Stępień               116.47 -  342: 384   66
    5    14 Paweł          Jędryka               111.04 -  314: 335   61
    6    19 Jerzy          Luter                 107.23 +  415: 332  157
    7    17 Andrzej        Gostomski             108.58 +  421: 276  159
    8    13 Janusz         Krupiński             100.00 +  487: 247  150
    9     9 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  298: 339   57
   10    14 Renata         Kowalska              111.46 +  365: 290  161
   11     9 Katarzyna      Stępień               116.47 +  353: 291  166
   12     7 Krzysztof      Mówka                 140.41 -  308: 446   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Łukasz Bobowski 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Nosek                 127.86 +  387: 379  178
    2     7 Kamil          Górka                 140.59 +  442: 302  191
    3     8 Leszek         Stecuła               111.68 -  302: 318   62
    4     5 Stanisław      Rydzik                139.74 -  402: 435   90
    5    13 Tomasz         Ciejka                108.14 +  327: 310  158
    6    11 Filip          Klar                  117.70 +  337: 309  168
    7     8 Jerzy          Matyasik              116.35 -  316: 378   66
    8    14 Radosław       Konca                 130.44 -  267: 419   80
    9    14 Krzysztof      Leśniak               109.14 -  397: 417   59
   10    21 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  292: 352   50
   11    21 Jerzy          Luter                 107.23 +  380: 344  157
   12    18 Joanna         Stępień               127.57 +  409: 346  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Stępień               127.57 +  328: 304  178
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  298: 391   85
    3    20 Tomasz         Lempart               102.44 -  336: 442   52
    4    23 Małgorzata     Sulejewska            106.89 +  368: 343  157
    5    17 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  370: 432   72
    6    18 Łukasz         Bryła                 100.00 -  228: 385   50
    7    26 Artur          Irzyk                 120.08 -  326: 446   70
    8    27 Rafał          Wesołowski            105.78 -  280: 342   56
    9    26 Roman          Figiel                104.28 -  296: 433   54
   10    28 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  461: 286  150
   11    26 Roman          Figiel                104.28 +  421: 313  154
   12    23 Maciej         Chmielowski           100.00 +  393: 383  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Andrzej Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Puchalski             126.39 -  369: 459   76
    2    20 Rafał          Wesołowski            105.78 -  378: 388   56
    3    26 Daniel         Czernatowicz          100.00 -  369: 408   50
    4    27 Łukasz         Bryła                 100.00 -  331: 368   50
    5    29 Roman          Figiel                104.28 -  273: 289   54
    6    30 Piotr          Adamczyk              111.81 -  345: 390   62
    7    30 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  357: 260  150
    8    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  8  68.50




	Łukasz Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    24 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  272: 452   57
    4    27 Andrzej        Bryła                 100.00 +  368: 331  150
    5    28 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  448: 275  150
    6    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  385: 228  150
    7    19 Jacek          Pietruszka            119.60 +  405: 321  170
    8     8 Filip          Klar                  117.70 +  415: 392  168
    9    12 Paweł          Jędryka               111.04 -  316: 483   61
   10    16 Andrzej        Gostomski             108.58 -  273: 380   59
   11    14 Artur          Irzyk                 120.08 -  462: 463   70
   12    16 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  323: 450   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 10 110.40




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Kucia                 125.70 -  344: 379   76
    2    24 Bożena         Matysiak              100.00 -  424: 425   50
    3    22 Damian         Krężel                100.00 +  393: 376  150
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  259: 382   61
    5    26 Kamil          Jagliński             100.00 -  321: 469   50
    6    26 Roman          Figiel                104.28 +  360: 285  154
    7    23 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  355: 325  158
    8    21 Andrzej        Gostomski             108.58 -  326: 391   59
    9    21 Grażyna        Furman                104.65 -  309: 362   55
   10    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  342: 306  150
   11    22 Rafał          Wesołowski            105.78 -  345: 391   56
   12    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  383: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Daniel Czernatowicz 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  300: 419   75
    2    21 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  313: 363   93
    3    26 Andrzej        Bryła                 100.00 +  408: 369  150
    4    17 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  297: 327   72
    5    25 Grażyna        Furman                104.65 -  283: 295   55
    6    27 Rafał          Wesołowski            105.78 +  350: 275  156
    7    25 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  338: 360   61
    8    24 Piotr          Adamczyk              111.81 +  346: 343  162
    9    23 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  386: 372  158
   10    17 Tomasz         Figiel                122.03 -  307: 427   72
   11    23 Grażyna        Furman                104.65 +  422: 350  155
   12    19 Rafał          Wesołowski            105.78 +  371: 269  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Przemysław Drochomirecki 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Figiel                122.03 -  428: 458   72
    2    15 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  320: 411   75
    3    25 Piotr          Adamczyk              111.81 +  354: 327  162
    4    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  330: 383   50
    5    24 Jerzy          Luter                 107.23 -  368: 375   57
    6    25 Grażyna        Furman                104.65 +  381: 285  155
    7    20 Justyna        Fugiel                135.07 -  378: 432   85
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  305: 363   61
    9    24 Jolanta        Kruk                  100.00 +  315: 262  150
   10    21 Łukasz         Bobowski              100.00 +  352: 292  150
   11    20 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  341: 361   58
   12    22 Jerzy          Luter                 107.23 +  366: 307  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Andrzej Grabiński 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  392: 433   72
    2    16 Tomasz         Lempart               102.44 -  373: 423   52
    3    23 Joanna         Stępień               127.57 -  351: 381   78
    4    28 Piotr          Adamczyk              111.81 +  343: 271  162
    5    22 Rafał          Wesołowski            105.78 +  333: 327  156
    6    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  375: 321  150
    7    13 Sławomir       Nosek                 127.86 +  389: 381  178
    8    10 Tomasz         Figiel                122.03 +  406: 335  172
    9    10 Justyna        Fugiel                135.07 +  442: 437  185
   10     5 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  308: 559   86
   11    11 Katarzyna      Klimała               107.23 -  358: 363   57
   12    12 Artur          Irzyk                 120.08 -  363: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Przemysław Herdzina 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Irzyk                 120.08 +  408: 319  170
    2     3 Stanisław      Rydzik                139.74 -  288: 533   90
    3    14 Radosław       Konca                 130.44 -  233: 380   80
    4    24 Katarzyna      Żuławska              107.73 +  307: 265  158
    5    19 Justyna        Fugiel                135.07 -  289: 431   85
    6    23 Joanna         Stępień               127.57 -  351: 400   78
    7    27 Tomasz         Ciejka                108.14 +  361: 249  158
    8    20 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  371: 430   50
    9    22 Jerzy          Luter                 107.23 +  320: 317  157
   10    18 Grzegorz       Wilk                  119.40 +  454: 333  169
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              111.02 -  338: 355   61
   12    20 Janusz         Krupiński             100.00 +  394: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Kamil Jagliński 100.00 Ostrowiec Świętokrzyski  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Pietruszka            119.60 -  352: 430   70
    2    23 Tomasz         Ciejka                108.14 -  309: 341   58
    3    29 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  276: 278   50
    4    29 Roman          Figiel                104.28 +  368: 251  154
    5    26 Maciej         Chmielowski           100.00 +  469: 321  150
    6    22 Justyna        Woszczyna             100.00 -  346: 365   50
    7    21 Jerzy          Luter                 107.23 +  377: 338  157
    8    18 Iwona          Kucia                 118.81 -    1: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  8  94.75




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Damian         Krężel                100.00 -  219: 424   50
    9    24 Przemysław     Drochomirecki         100.00 -  262: 315   50
   10    27 Piotr          Adamczyk              111.81 -  268: 300   62
   11    28 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  314: 271  150
   12    26 Damian         Krężel                100.00 -  214: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  5  72.40




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Wilk                  119.40 -  244: 407   69
    2    29 Artur          Irzyk                 120.08 -  344: 405   70
    3    27 Roman          Figiel                104.28 +  391: 390  154
    4    22 Przemysław     Drochomirecki         100.00 +  383: 330  150
    5    15 Katarzyna      Klimała               107.23 -  284: 407   57
    6    21 Andrzej        Grabiński             100.00 -  321: 375   50
    7    24 Iwona          Kucia                 118.81 -  274: 317   69
    8    28 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  284: 403   58
    9    27 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  314: 293  150
   10    25 Maciej         Chmielowski           100.00 -  306: 342   50
   11    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  419: 256  150
   12    25 Leszek         Stecuła               111.68 -  263: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Janusz Krupiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Iwona          Kucia                 118.81 -  342: 384   69
    2    25 Piotr          Adamczyk              111.81 +  409: 330  162
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              111.02 +  390: 347  161
    4    15 Andrzej        Gostomski             108.58 +  338: 329  159
    5     6 Filip          Klar                  117.70 +  406: 321  168
    6     5 Jarosław       Puchalski             126.39 -  349: 458   76
    7     7 Andrzej        Szepczyński           124.87 -  295: 399   75
    8    13 Tomasz         Lempart               102.44 -  247: 487   52
    9    15 Andrzej        Rechowicz             121.61 -  351: 458   72
   10    22 Leszek         Stecuła               111.68 +  324: 317  162
   11    17 Renata         Kowalska              111.46 -  287: 372   61
   12    20 Przemysław     Herdzina              100.00 -  365: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Damian Krężel 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Filip          Klar                  117.70 -  367: 390   68
    2    22 Justyna        Woszczyna             100.00 -  284: 379   50
    3    22 Maciej         Chmielowski           100.00 -  376: 393   50
    4    30 Jerzy          Luter                 107.23 -  322: 442   57
    5    30 Piotr          Adamczyk              111.81 +  344: 343  162
    6    28 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  413: 293  150
    7    22 Grażyna        Furman                104.65 -  299: 322   55
    8    25 Jolanta        Kruk                  100.00 +  424: 219  150
    9    19 Bożena         Matysiak              100.00 -  340: 392   50
   10    23 Rafał          Wesołowski            105.78 -  334: 375   56
   11    25 Piotr          Adamczyk              111.81 -  298: 305   62
   12    26 Jolanta        Kruk                  100.00 +  390: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Matyasik              116.35 -  293: 431   66
    2    24 Maciej         Chmielowski           100.00 +  425: 424  150
    3    11 Sławomir       Nosek                 127.86 -  326: 428   78
    4    25 Tomasz         Szepczyński           100.00 +  399: 255  150
    5    20 Joanna         Stępień               127.57 +  467: 351  178
    6    14 Leszek         Stecuła               111.68 +  385: 353  162
    7    11 Tomasz         Figiel                122.03 -  269: 414   72
    8     9 Tomasz         Zwoliński             136.35 -  266: 459   86
    9    19 Damian         Krężel                100.00 +  392: 340  150
   10    11 Jarosław       Puchalski             126.39 -  323: 376   76
   11    16 Iwona          Kucia                 118.81 -  388: 400   69
   12    17 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  337: 374   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Tomasz Sulejewski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Adamczyk              111.81 +  317: 291  162
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              141.52 -  271: 466   92
    3    21 Mateusz        Żbikowski             143.02 -  263: 404   93
    4    26 Katarzyna      Klimała               107.23 -  224: 480   57
    5    28 Łukasz         Bryła                 100.00 -  275: 448   50
    6    29 Katarzyna      Żuławska              107.73 -  325: 388   58
    7    30 Andrzej        Bryła                 100.00 -  260: 357   50
    8    30 Roman          Figiel                104.28 -  280: 367   54
    9    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  293: 314   50
   10    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  286: 461   50
   11    28 Jolanta        Kruk                  100.00 -  271: 314   50
   12    27 Tomasz         Szepczyński           100.00 -  251: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  / 12  68.00




	Tomasz Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Leszek         Stecuła               111.68 -  336: 363   62
    2    26 Katarzyna      Klimała               107.23 -  227: 474   57
    3    29 Kamil          Jagliński             100.00 +  278: 276  150
    4    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  255: 399   50
    5    27 Małgorzata     Sulejewska            106.89 -  343: 383   57
    6    28 Damian         Krężel                100.00 -  293: 413   50
    7    28 Rafał          Wesołowski            105.78 -  223: 367   56
    8    29 Andrzej        Bryła                 100.00 +  400:   1  150
    9    25 Piotr          Adamczyk              111.81 +  351: 302  162
   10    26 Jerzy          Luter                 107.23 -  249: 408   57
   11    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  256: 419   50
   12    27 Tomasz         Sulejewski            100.00 +  304: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 12  87.58




	Zbigniew Szepczyński 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Renata         Kowalska              111.46 -  326: 378   61
    2    27 Jerzy          Luter                 107.23 +  412: 295  157
    3    19 Tomasz         Ciejka                108.14 -  377: 415   58
    4    21 Rafał          Wesołowski            105.78 +  398: 385  156
    5    16 Artur          Irzyk                 120.08 +  363: 344  170
    6     8 Maciej         Czupryniak            133.57 -  250: 481   84
    7    15 Katarzyna      Klimała               107.23 -  358: 360   57
    8    20 Przemysław     Herdzina              100.00 +  430: 371  150
    9    17 Justyna        Woszczyna             100.00 +  379: 375  150
   10    10 Justyna        Fugiel                135.07 -  283: 445   85
   11    15 Joanna         Stępień               127.57 +  347: 276  178
   12    13 Jerzy          Matyasik              116.35 +  442: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Justyna Woszczyna 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Jędryka               111.04 -  297: 413   61
    2    22 Damian         Krężel                100.00 +  379: 284  150
    3    16 Katarzyna      Klimała               107.23 +  331: 280  157
    4    14 Radosław       Konca                 130.44 -  262: 488   80
    5    18 Jerzy          Matyasik              116.35 -  260: 413   66
    6    22 Kamil          Jagliński             100.00 +  365: 346  150
    7    16 Filip          Klar                  117.70 -  280: 555   68
    8    19 Artur          Irzyk                 120.08 +  377: 331  170
    9    17 Zbigniew       Szepczyński           100.00 -  375: 379   50
   10    20 Joanna         Stępień               127.57 -  258: 373   78
   11    24 Leszek         Stecuła               111.68 +  338: 335  162
   12    21 Filip          Klar                  117.70 +  414: 319  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33


Lista rankingowa na dzień 13-11-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.06  28379  197
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.65  28529  200
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             141.76  23958  169
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               141.75  10348   73
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.51  27735  196
   7 Krzysztof Mówka                Toruń                140.99  27776  197
   8 Kamil Górka                    Łęczna               140.81  27599  196
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.25  27432  197
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             137.83  26326  191
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.58  26828  195
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.89  20383  150
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.41  26135  193
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.40  26673  197
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  16 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.11  10809   80
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  18 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.23  26711  199
  19 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  20 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.43  11742   88
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.38  25209  189
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.02  22215  167
  23 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.08  23774  180
  24 Dawid Pikul                    Poznań               131.53  25122  191
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.84  23159  177
  28 Radosław Konca                 Warszawa             130.07  25883  199
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.76  12457   96
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.28  18616  144
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  32 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.22  24105  188
  34 Sławomir Kucia                 Kraków               128.05  24842  194
  35 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.79  24153  189
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             127.69  23751  186
  37 Małgorzata Kania               Milanówek            127.50  23587  185
  38 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  40 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  41 Marek Syczuk                   Warszawa             126.25  25251  200
  42 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.08  24712  196
  43 Sławomir Nosek                 Mielec               125.97  15872  126
  44 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.83  22398  178
  46 Joanna Stępień                 Katowice             125.59  23862  190
  47 Marcin Bożek                   Będzin               125.00  10250   82
  48 Roman Sulima                   Warszawa             124.88   5994   48
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            124.70  22321  179
  50 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.22  23477  189
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  52 Michał Makowski                Warszawa             123.43  12466  101
  53 Maciej Michalak                Łódź                 123.06   5784   47
  54 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.78  19400  158
  55 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  56 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.43  23139  189
  58 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  59 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.72  16798  138
  61 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.65  24209  199
  63 Marek Roszak                   Poznań               121.39  24279  200
  64 Maciej Perzyński               Piła                 121.35  20508  169
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.12  19379  160
  67 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  68 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.06  22691  189
  70 Jarosław Michalak              Łódź                 119.96  12596  105
  71 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  72 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            119.88   7193   60
  73 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.76  15449  129
  74 Maciej Grabowski               Warszawa             119.62   5383   45
  75 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.40   5134   43
  76 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.34  23272  195
  77 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.21   9656   81
  78 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.00   7140   60
  79 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  80 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  81 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  82 Rafał Matczak                  Pruszków             118.79  23045  194
  83 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  84 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  86 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.49  23224  196
  87 Lucyna Korga                   Zabrze               118.47  15638  132
  88 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.44  10423   88
  89 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             118.35   8758   74
  90 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  91 Filip Sosin                    Warszawa             118.06  23257  197
  92 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  94 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.48  21851  186
  95 Halina Roszak                  Poznań               117.44  23135  197
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.40  19254  164
  97 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
  98 Katarzyna Stępień              Katowice             116.86   8531   73
  99 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.76  12610  108
 100 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.72  14356  123
 101 Jacek Pietruszka               Kraków               116.71   5952   51
 102 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.57  21333  183
 103 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 104 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.47  22711  195
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             116.29   5582   48
 106 Andrzej Lożyński               Piastów              116.28   3721   32
 107 Piotr Rosół                    Warszawa             116.09  22986  198
 108 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.93   8579   74
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             115.80  22812  197
 111 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 112 Filip Klar                     Mielec               114.95  11035   96
 113 Robert Soszka                  Warszawa             114.84  22854  199
 114 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 115 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 116 Joanna Juszczak                Warszawa             114.45  22662  198
 117 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             114.26  10626   93
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 119 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 120 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            114.04  16422  144
 121 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 122 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.83   6147   54
 123 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.53  11694  103
 124 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.52   4995   44
 125 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.43   9301   82
 126 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.30   5212   46
 127 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 128 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.07  22048  195
 129 Katarzyna Klimała              Kraków               112.90   4742   42
 130 Michał Sak                     Lublin               112.73   3382   30
 131 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.62  10699   95
 132 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.54  21270  189
 133 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 134 Maurycy Machnio                Lipiany              112.49   6637   59
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.42  20797  185
 136 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.39  22366  199
 137 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.30  16508  147
 138 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.17  12002  107
 139 Dominik Wester                 Warszawa             112.04   5826   52
 140 Paweł Opyc                     Warszawa             111.56  21754  195
 141 Piotr Krzemiński               Warszawa             111.55   5466   49
 142 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 143 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  111.07   4443   40
 144 Beata Madej                    Lublin               111.03   6884   62
 145 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.94  11871  107
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  22122  200
 147 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 148 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 149 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                110.14  11344  103
 151 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 152 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 153 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 154 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 155 Artur Koszel                   Inowrocław           109.25   6555   60
 156 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.19  14959  137
 157 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 158 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 159 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.14  20627  189
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               108.99   9373   86
 161 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.85  13715  126
 162 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.81  19259  177
 163 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 164 Robert Drózd                   Wesoła               108.59   6407   59
 165 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             108.54   7381   68
 166 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.23   7035   65
 168 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 169 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 170 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             107.85   5069   47
 172 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 173 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.73  21008  195
 175 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.72  21113  196
 176 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.55  15918  148
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.55  11400  106
 178 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 107.38  20295  189
 180 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 181 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 182 Michał Szkudlarek              Pabianice            107.12   3428   32
 183 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.07  14668  137
 184 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 185 Dorota Ziembowicz              Gliwice              107.00   9523   89
 186 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 187 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.77   8969   84
 188 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 189 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.70   8429   79
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 191 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 192 Rafał Wesołowski               Warszawa             106.39  20640  194
 193 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.21  17419  164
 194 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 195 Piotr Mańkowski                Warszawa             105.74   3595   34
 196 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 197 Jerzy Luter                    Bytom                105.70  20822  197
 198 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 199 Magdalena Ochot                Katowice             105.46  10124   96
 200 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 202 Magdalena Mroziuk              Warszawa             104.82   3564   34
 203 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 204 Jarosław Żuliński              Szczecin             104.38   4906   47
 205 Bartosz Orłowski               Bytom                104.18   7709   74
 206 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 207 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 208 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 209 Jolanta Kosmowska              Warszawa             104.03  19349  186
 210 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 212 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 213 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 215 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.66  19198  187
 216 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 217 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 218 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 219 Roman Figiel                   Zawichost            102.19  11445  112
 220 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 221 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.11  11539  113
 222 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 223 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.95  12540  123
 224 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 225 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 226 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 227 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 228 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.16  19626  194
 229 Marek Kocikowski               Ostróda              100.32  11136  111
 230 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 231 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.00  15200  152
 233 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.97   3499   35
 234 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 235 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 236 Paweł Subocz                   Szczecin              99.53   4678   47
 237 Renata Rosół                   Warszawa              99.53  19905  200
 238 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 239 Monika Rubinstein              Warszawa              99.34  18179  183
 240 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 241 Joanna Brychcy                 Katowice              99.05  12381  125
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 243 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.92  13453  136
 244 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 245 Przemysław Pawlic              Wrocław               98.51   5812   59
 246 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 247 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           97.94   3428   35
 248 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 249 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 250 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 251 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.64   3479   36
 252 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 253 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 254 Maria Jarosz                   Lublin                95.99  14014  146
 255 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 256 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 257 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 258 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 259 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 260 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 261 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 262 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 263 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 264 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 265 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 266 Janusz Sojka                   Łódź                  93.95   5449   58
 267 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 268 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 269 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 270 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 271 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 272 Andrzej Bociąga                Chorzów               93.00   3348   36
 273 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 274 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 278 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.20  13133  144
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 280 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.85  14172  156
 281 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 284 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 285 Marta Gostomska                Warszawa              89.31   5448   61
 286 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 287 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 289 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 290 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 291 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.23   7147   81
 292 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 293 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 294 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 296 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.06   5920   68
 297 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 298 Maciej Soska                   Lublin                85.64   4025   47
 299 Piotr Madej                    Lublin                85.58   6076   71
 300 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.77   8461  101
 301 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.27   2498   30
 302 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 303 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 305 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 306 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.12   2564   32
 307 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.36   4444   56
 308 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 309 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 310 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.48   6813   94
 311 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              68.91   2274   33
 313 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 314 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 13-11-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   5 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   6 Krystyna Puchalska             Łódź                  83.17   2412   29
   7 Łukasz Bryła                   Mielec               116.21   3254   28
   8 Krzysztof Pypno                Gliwice              124.42   3235   26
   9 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
  10 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  15 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.96   3119   24
  16 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  17 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.29   2767   24
  19 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  20 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  21 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  22 Przemysław Herdzina            Kraków               113.04   2713   24
  23 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  24 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  25 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.00   2640   24
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              109.42   2626   24
  27 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  30 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  31 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  34 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  35 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  36 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  37 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  38 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  39 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  40 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  41 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  42 Kszysztof Waberski             Łódź                  94.96   2279   24
  43 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  44 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  45 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  46 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  47 Wojciech Obremski              Legnica               88.04   2113   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  49 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  50 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  51 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  52 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              110.26   2536   23
  53 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  54 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  55 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  56 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  57 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  58 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  59 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  60 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  62 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  63 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  64 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  65 Łukasz Miłosz                  Warszawa              71.96   1655   23
  66 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  67 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  68 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  69 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  70 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  71 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  72 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  73 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  74 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  75 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  76 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  77 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.58   2120   19
  78 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  79 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  80 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  81 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  82 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  83 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  84 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  85 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  86 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  87 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  88 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  89 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  90 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  91 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  92 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  93 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  94 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  95 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  96 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  97 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  98 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  99 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
 100 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
 101 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 102 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 103 Wiktor Stępień                 Katowice             138.08   1795   13
 104 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 105 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 106 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 107 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 108 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 109 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 110 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 111 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 112 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 113 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 114 Iwona Kucia                    Kraków               122.33   1468   12
 115 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 116 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 117 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 118 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 119 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 120 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 122 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 123 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 124 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 125 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 126 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 128 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 129 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 130 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 131 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 132 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 133 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 134 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 135 Robert Głowacki                Łódź                 102.08   1225   12
 136 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 137 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 138 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 139 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 140 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 141 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 142 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 143 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 144 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 145 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 146 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 147 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 148 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 149 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 150 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 152 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 153 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 154 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 155 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 156 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 157 Ilona Giryn                    Łódź                  94.08   1129   12
 158 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 159 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 160 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 161 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 162 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 163 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 164 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 165 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 167 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 168 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 169 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 170 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 171 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 172 Damian Krężel                  Mielec                88.33   1060   12
 173 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 174 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 179 Olaf Czubla                    Łódź                  87.00   1044   12
 180 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 181 Andrzej Kroc                   Łódź                  86.67   1040   12
 182 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 183 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 184 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 185 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 186 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 187 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 188 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 189 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 190 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 193 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 194 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 195 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 196 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 197 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 198 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 199 Ewa Lewandowska                Warszawa              78.00    936   12
 200 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 201 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 202 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 203 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 204 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 205 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 206 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 207 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 208 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 209 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 210 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 211 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 212 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 213 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 214 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 215 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 216 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 217 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 218 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 219 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 220 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 221 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 222 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 223 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 224 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 225 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 226 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 227 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 228 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 229 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 230 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 231 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 232 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 233 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 234 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 235 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 236 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 237 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 238 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 239 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 240 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 241 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 242 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 243 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 244 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 245 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 246 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 247 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 248 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 249 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 250 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 251 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 252 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 253 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 254 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 255 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 256 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 257 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 258 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 259 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 260 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 261 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 262 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 263 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 264 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 265 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 266 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 267 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 268 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 269 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 270 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 271 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 272 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 273 Andrzej Bryła                  Mielec                68.50    548    8
 274 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 275 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 276 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 277 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 278 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 279 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 280 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 281 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 282 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 283 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 284 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 285 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 286 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 287 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 288 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 289 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 290 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 291 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 292 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 294 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 295 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 296 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 297 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 298 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 299 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 300 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 301 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 302 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 303 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 304 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 305 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 306 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 307 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 308 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 311 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 312 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 313 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 314 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 315 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 316 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 317 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 318 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 319 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 320 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 321 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 322 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 323 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 324 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 325 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 326 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 327 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 328 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 329 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 330 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 331 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 332 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 333 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 334 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 335 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 336 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 337 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 338 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 339 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 340 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 341 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 342 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 343 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 344 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 345 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 346 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 347 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 348 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 349 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 350 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 351 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 352 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 353 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 354 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 355 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 356 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 357 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 358 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 359 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 360 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 361 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 362 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 363 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 364 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 365 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 366 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 367 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 368 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 369 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 370 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 371 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 372 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 373 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 374 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 375 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 376 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 377 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 378 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 379 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 380 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 383 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 384 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 385 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 386 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 387 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 388 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 389 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 390 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 391 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 392 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 393 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 394 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 395 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 396 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 397 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 398 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 399 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 400 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 401 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 402 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie