Kraków20
sierpnia
Kraków 20-21 sierpnia IX Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2005
Nowe Miasto Lubawskie27
sierpnia
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 sierpnia Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Lublin10
września
Lublin 10-11 września IV Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2005
And the winner is... Mateusz Żbikowski27 - 28 sierpnia 2005 — Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielskuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielskuNowe Miasto Lubawskie, 27 - 28 sierpnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


And the winner is... Mateusz ŻbikowskiW kameralnym gronie, acz z dwoma medalistami z poprzednich Mistrzostw Polski w Scrabble po angielsku toczyły się rozgrywki w Nowym Mieście Lubawskim, zorganizowane pod patronatem PFS i Starosty nowomiejskiego przez Mariusza Orła i Zbigniewa Światkowskiego. W zawodach wzięło udział 14 osób, a zwycięstwo odniósł i prawo reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata zdobył Mateusz Żbikowski. Przez większą część turnieju, zgodnie z przewidywaniami prowadził obrońca tytułu Wojciech Usakiewicz, trzykrotnie wygrywając (a raz przegrywając) z innym kandydatem do zwycięstwa — Mariuszem Skroboszem. Jednak w 10 i 11 rundzie dwukrotnie musiał uznać wyższość Mateusza (który zaczął turniej od dwóch porażek). Te dwie wygrane dały Mateuszowi praktycznie pewne zwycięstwo przed ostatnią rundą, w której zdecydował się już nie występować. W bezpośrednim pojedynku o srebro Wojtek Usakiewicz pokonał Mariusza Skrobosza, a najniższe miejsce na podium wywalczył Wojciech Próchniewicz.
relacja: Karol Wyrębkiewicz




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               116.67      9.0     5044     1542     1643
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               145.83      9.0     5040     1534     1108
  3 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               100.00      8.0     4784     1480      744
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               100.00      8.0     4500     1647      323
  5 Mikołaj         Szymański            Warszawa               100.00      6.0     4420     1246      448
  6 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3309     1113      254
  7 Rafał           Zaremba              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3968     1217      126
  8 Tomasz          Gapiński             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3965     1117       94
  9 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      5.0     3938     1163     -320
 10 Ilona           Mianecka             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     2236     1000    -1633
 11 Natalia         Wilga                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     2342      850    -1106
 12 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   100.00      3.0     2578      713      424
 13 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     1358      550     -748
 14 Kacper          Światkowski          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     1631      367     -757
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku



	Wojciech Usakiewicz 145.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  496: 304  150
    2     2 Łukasz         Moskal                100.00 +  547: 188  150
    3     1 Mariusz        Orzeł                 100.00 +  449: 348  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  376: 386   50
    5     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  465: 318  150
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  493: 239  150
    7     1 Mikołaj        Szymański             100.00 +  367: 278  150
    8     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  378: 377  150
    9     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  422: 343  150
   10     1 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  360: 444   67
   11     1 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  337: 388   67
   12     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 +  350: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Mateusz Żbikowski 116.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  352: 397   50
    2     6 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  349: 450   50
    3     6 Kacper         Światkowski           100.00 +  784:  72  150
    4     4 Mariusz        Orzeł                 100.00 +  446: 263  150
    5     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  383: 291  150
    6     4 Rafał          Zaremba               100.00 +  485: 255  150
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  433: 337  150
    8     2 Łukasz         Moskal                100.00 +  504: 304  150
    9     2 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  476: 335  150
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 +  444: 360  196
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 +  388: 337  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 11 140.18




	Tomasz Gapiński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mikołaj        Szymański             100.00 -  263: 439   50
    2     5 Rafał          Zaremba               100.00 +  370: 255  150
    3     4 Ilona          Mianecka              100.00 +  401: 189  150
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  258: 494   50
    5     3 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  291: 383   67
    6     5 Natalia        Wilga                 100.00 +  354: 149  150
    7     4 Adam           Graczyk               100.00 +  397: 106  150
    8     3 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  282: 355   50
    9     5 Łukasz         Moskal                100.00 +  371: 328  150
   10     3 Mikołaj        Szymański             100.00 -  299: 424   50
   11     3 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  332: 369   50
   12     3 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  347: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Wilga                 100.00 -  197: 200   50
    2     4 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  198: 400   50
    3     7 Rafał          Zaremba               100.00 -  192: 314   50
    4     7 Kacper         Światkowski           100.00 +  220: 216  150
    5     5 Łukasz         Moskal                100.00 -  238: 393   50
    6     6 Ilona          Mianecka              100.00 +  207: 186  150
    7     4 Tomasz         Gapiński              100.00 -  106: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  7  78.57




	Ilona Mianecka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -   98: 384   50
    2     7 Kacper         Światkowski           100.00 +  254: 249  150
    3     4 Tomasz         Gapiński              100.00 -  189: 401   50
    4     5 Rafał          Zaremba               100.00 -  133: 463   50
    5     6 Natalia        Wilga                 100.00 +  174: 140  150
    6     6 Adam           Graczyk               100.00 -  186: 207   50
    7     5 Łukasz         Moskal                100.00 -  137: 414   50
    8     5 Rafał          Zaremba               100.00 -  208: 377   50
    9     4 Mikołaj        Szymański             100.00 -  194: 451   50
   10     6 Kacper         Światkowski           100.00 +  228: 216  150
   11     5 Rafał          Zaremba               100.00 -  174: 367   50
   12     5 Natalia        Wilga                 100.00 +  261: 200  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Zaremba               100.00 +  313: 297  150
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  188: 547   96
    3     5 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  405: 336  150
    4     3 Mikołaj        Szymański             100.00 -  222: 478   50
    5     5 Adam           Graczyk               100.00 +  393: 238  150
    6     3 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  264: 338   50
    7     5 Ilona          Mianecka              100.00 +  414: 137  150
    8     2 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  304: 504   67
    9     5 Tomasz         Gapiński              100.00 -  328: 371   50
   10     5 Natalia        Wilga                 100.00 +  454: 176  150
   11     4 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  321: 451   50
   12     4 Rafał          Zaremba               100.00 -  332: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Mariusz Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kacper         Światkowski           100.00 +  361: 246  150
    2     4 Adam           Graczyk               100.00 +  400: 198  150
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  348: 449   96
    4     4 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  263: 446   67
    8     4 Mikołaj        Szymański             100.00 +  387: 326  150
    9     3 Rafał          Zaremba               100.00 +  400: 341  150
   10     2 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  319: 381   50
   11     4 Łukasz         Moskal                100.00 +  451: 321  150
   12     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  380: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  /  9 123.67




	Wojciech Próchniewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  304: 496   96
    2     6 Mateusz        Żbikowski             116.67 +  450: 349  167
    3     5 Łukasz         Moskal                100.00 -  336: 405   50
    4     6 Natalia        Wilga                 100.00 +  430: 139  150
    5     4 Rafał          Zaremba               100.00 +  517: 243  150
    6     2 Mikołaj        Szymański             100.00 +  438: 325  150
    7     2 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  323: 412   50
    8     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  355: 282  150
    9     2 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  335: 476   67
   10     4 Rafał          Zaremba               100.00 +  504: 274  150
   11     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  369: 332  150
   12     2 Mikołaj        Szymański             100.00 +  423: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Mariusz Skrobosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             116.67 +  397: 352  167
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  382: 284  150
    3     2 Mikołaj        Szymański             100.00 +  405: 308  150
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 +  386: 376  196
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  318: 465   96
    6     3 Łukasz         Moskal                100.00 +  338: 264  150
    7     2 Wojciech       Próchniewicz          100.00 +  412: 323  150
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  377: 378   96
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  343: 422   96
   10     2 Mariusz        Orzeł                 100.00 +  381: 319  150
   11     2 Mikołaj        Szymański             100.00 +  442: 336  150
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  319: 350   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Mikołaj Szymański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  439: 263  150
    2     3 Natalia        Wilga                 100.00 +  369: 172  150
    3     2 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  308: 405   50
    4     3 Łukasz         Moskal                100.00 +  478: 222  150
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  379: 360  150
    6     2 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  325: 438   50
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  278: 367   96
    8     4 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  326: 387   50
    9     4 Ilona          Mianecka              100.00 +  451: 194  150
   10     3 Tomasz         Gapiński              100.00 +  424: 299  150
   11     2 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  336: 442   50
   12     2 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  307: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Natalia Wilga 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Graczyk               100.00 +  200: 197  150
    2     3 Mikołaj        Szymański             100.00 -  172: 369   50
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  111: 480   50
    4     6 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  139: 430   50
    5     6 Ilona          Mianecka              100.00 -  140: 174   50
    6     5 Tomasz         Gapiński              100.00 -  149: 354   50
    7     6 Rafał          Zaremba               100.00 -  214: 397   50
    8     6 PAUZA
    9     6 Kacper         Światkowski           100.00 +  207: 193  150
   10     5 Łukasz         Moskal                100.00 -  176: 454   50
   11     6 Kacper         Światkowski           100.00 +  334: 139  150
   12     5 Ilona          Mianecka              100.00 -  200: 261   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Karol Wyrębkiewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ilona          Mianecka              100.00 +  384:  98  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              100.00 -  284: 382   50
    3     3 Natalia        Wilga                 100.00 +  480: 111  150
    4     2 Tomasz         Gapiński              100.00 +  494: 258  150
    5     2 Mikołaj        Szymański             100.00 -  360: 379   50
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            145.83 -  239: 493   96
    7     3 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  337: 433   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Rafał Zaremba 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Moskal                100.00 -  297: 313   50
    2     5 Tomasz         Gapiński              100.00 -  255: 370   50
    3     7 Adam           Graczyk               100.00 +  314: 192  150
    4     5 Ilona          Mianecka              100.00 +  463: 133  150
    5     4 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  243: 517   50
    6     4 Mateusz        Żbikowski             116.67 -  255: 485   67
    7     6 Natalia        Wilga                 100.00 +  397: 214  150
    8     5 Ilona          Mianecka              100.00 +  377: 208  150
    9     3 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  341: 400   50
   10     4 Wojciech       Próchniewicz          100.00 -  274: 504   50
   11     5 Ilona          Mianecka              100.00 +  367: 174  150
   12     4 Łukasz         Moskal                100.00 +  385: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Kacper Światkowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Orzeł                 100.00 -  246: 361   50
    2     7 Ilona          Mianecka              100.00 -  249: 254   50
    3     6 Mateusz        Żbikowski             116.67 -   72: 784   67
    4     7 Adam           Graczyk               100.00 -  216: 220   50
    9     6 Natalia        Wilga                 100.00 -  193: 207   50
   10     6 Ilona          Mianecka              100.00 -  216: 228   50
   11     6 Natalia        Wilga                 100.00 -  139: 334   50
   12     6 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     367  /  7  52.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Wojciech       Próchniewicz          496: 304
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             397: 352
   3 Tomasz         Gapiński             - Mikołaj        Szymański             263: 439
   4 Natalia        Wilga                - Adam           Graczyk               200: 197
   5 Ilona          Mianecka             - Karol          Wyrębkiewicz           98: 384
   6 Rafał          Zaremba              - Łukasz         Moskal                297: 313
   7 Mariusz        Orzeł                - Kacper         ¦wiatkowski           361: 246


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              284: 382
   2 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Usakiewicz            188: 547
   3 Mikołaj        Szymański            - Natalia        Wilga                 369: 172
   4 Adam           Graczyk              - Mariusz        Orzeł                 198: 400
   5 Tomasz         Gapiński             - Rafał          Zaremba               370: 255
   6 Wojciech       Próchniewicz         - Mateusz        Żbikowski             450: 349
   7 Kacper         ¦wiatkowski          - Ilona          Mianecka              249: 254


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Usakiewicz            348: 449
   2 Mikołaj        Szymański            - Mariusz        Skrobosz              308: 405
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Natalia        Wilga                 480: 111
   4 Ilona          Mianecka             - Tomasz         Gapiński              189: 401
   5 Wojciech       Próchniewicz         - Łukasz         Moskal                336: 405
   6 Mateusz        Żbikowski            - Kacper         ¦wiatkowski           784:  72
   7 Adam           Graczyk              - Rafał          Zaremba               192: 314


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Usakiewicz            386: 376
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Gapiński              494: 258
   3 Łukasz         Moskal               - Mikołaj        Szymański             222: 478
   4 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Orzeł                 446: 263
   5 Rafał          Zaremba              - Ilona          Mianecka              463: 133
   6 Natalia        Wilga                - Wojciech       Próchniewicz          139: 430
   7 Kacper         ¦wiatkowski          - Adam           Graczyk               216: 220


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Mariusz        Skrobosz              465: 318
   2 Mikołaj        Szymański            - Karol          Wyrębkiewicz          379: 360
   3 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Gapiński              383: 291
   4 Wojciech       Próchniewicz         - Rafał          Zaremba               517: 243
   5 Adam           Graczyk              - Łukasz         Moskal                238: 393
   6 Natalia        Wilga                - Ilona          Mianecka              140: 174


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          493: 239
   2 Mikołaj        Szymański            - Wojciech       Próchniewicz          325: 438
   3 Łukasz         Moskal               - Mariusz        Skrobosz              264: 338
   4 Rafał          Zaremba              - Mateusz        Żbikowski             255: 485
   5 Tomasz         Gapiński             - Natalia        Wilga                 354: 149
   6 Ilona          Mianecka             - Adam           Graczyk               186: 207


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Mikołaj        Szymański             367: 278
   2 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Próchniewicz          412: 323
   3 Mateusz        Żbikowski            - Karol          Wyrębkiewicz          433: 337
   4 Tomasz         Gapiński             - Adam           Graczyk               397: 106
   5 Ilona          Mianecka             - Łukasz         Moskal                137: 414
   6 Natalia        Wilga                - Rafał          Zaremba               214: 397


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Usakiewicz            377: 378
   2 Łukasz         Moskal               - Mateusz        Żbikowski             304: 504
   3 Wojciech       Próchniewicz         - Tomasz         Gapiński              355: 282
   4 Mariusz        Orzeł                - Mikołaj        Szymański             387: 326
   5 Rafał          Zaremba              - Ilona          Mianecka              377: 208
   6 Natalia        Wilga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Usakiewicz            343: 422
   2 Wojciech       Próchniewicz         - Mateusz        Żbikowski             335: 476
   3 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Zaremba               400: 341
   4 Mikołaj        Szymański            - Ilona          Mianecka              451: 194
   5 Tomasz         Gapiński             - Łukasz         Moskal                371: 328
   6 Kacper         ¦wiatkowski          - Natalia        Wilga                 193: 207


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Usakiewicz            444: 360
   2 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Skrobosz              319: 381
   3 Mikołaj        Szymański            - Tomasz         Gapiński              424: 299
   4 Rafał          Zaremba              - Wojciech       Próchniewicz          274: 504
   5 Łukasz         Moskal               - Natalia        Wilga                 454: 176
   6 Kacper         ¦wiatkowski          - Ilona          Mianecka              216: 228


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Mateusz        Żbikowski             337: 388
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mikołaj        Szymański             442: 336
   3 Tomasz         Gapiński             - Wojciech       Próchniewicz          332: 369
   4 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Moskal                451: 321
   5 Ilona          Mianecka             - Rafał          Zaremba               174: 367
   6 Kacper         ¦wiatkowski          - Natalia        Wilga                 139: 334


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Mariusz        Skrobosz              350: 319
   2 Wojciech       Próchniewicz         - Mikołaj        Szymański             423: 307
   3 Tomasz         Gapiński             - Mariusz        Orzeł                 347: 380
   4 Rafał          Zaremba              - Łukasz         Moskal                385: 332
   5 Natalia        Wilga                - Ilona          Mianecka              200: 261
   6 Kacper         ¦wiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.25   1647   12
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.83   3284   24
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             127.91   2942   23
   4 Maciej Pilc                    Poznań               125.00   1500   12
   5 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             123.33   1480   12
   6 Jakub Kozłowski                Warszawa             116.67   1400   12
   7 Kuba Kułaczkowski              Poznań               112.50   1350   12
   8 Mikołaj Szymański              Warszawa             103.83   1246   12
   9 Rafał Zaremba                  Nowe Miasto Lubawsk  101.42   1217   12
  10 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             96.92   1163   12
  11 Tomasz Gapiński                Nowe Miasto Lubawsk   93.08   1117   12
  12 Rafał Dominiczak               Leszno                91.67   1100   12
  13 Piotr Nędzi                    Koszalin              91.67   1100   12
  14 Leszek Matuszak                Poznań                83.33   1000   12
  15 Ilona Mianecka                 Nowe Miasto Lubawsk   83.33   1000   12
  16 Paweł Nędzi                    Koszalin              83.33   1000   12
  17 Natalia Wilga                  Nowe Miasto Lubawsk   77.27    850   11
  18 Michał Soróbka                 Koszalin              58.33    700   12




Poczekalnia na dzień 28-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   1113    9
   2 Networdz Angielski             Komputer             107.14    750    7
   3 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 101.86    713    7
   4 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   78.57    550    7
   5 Kacper Światkowski             Nowe Miasto Lubawsk   52.43    367    7
   6 Aneta Zych                     Gdańsk                50.00    350    7
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie