Czerwonak k. Poznania10
grudnia
Czerwonak k. Poznania 10-11 grudnia Drugi Mikołajkowy Turniej Scrabble w Czerwonaku
Wadowice28
stycznia
Wadowice 28-29 stycznia II Wadowickie „Kremówkogranie”
Sochaczew 4
lutego
Sochaczew 4- 5 lutego II Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew
28 - 29 stycznia 2023 — II Wadowickie „Kremówkogranie”Informacje
galeria

II Wadowickie „Kremówkogranie”Wadowice, 28 - 29 stycznia 2023

Konkurs Relacja z turnieju



Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Wadowickie „Kremówkogranie”


Turniej pod honorowym patronatem Burmistrza Wadowic – Bartosza Kalińskiego
Rodzaj turniejuotwarty (limit 76 miejsc)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWadowickie Centrum Kultury
ul. Teatralna 1, Wadowice
Obrońca tytułuŁukasz Bobowski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 28 stycznia (7 rund)
11:00 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 stycznia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 20 zł za dzień
młodzież szkolna — 15 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd10 minut z dworca PKS i PKP
dla zmotoryzowanych duży parking 100 m od WCK
Wyżywienieobiad we własnym zakresie — w okolicy kilka lokali gastronomicznych — najbliżej Grama Buffet (na hasło "scrabble" 10% zniżki)
NoclegiHostel Leskowiec — ok. 1500 m od miejsca rozgrywek

noclegi w Wadowicach
Nagrodypuchary
nagrody pieniężne dla trzech pierwszych osób
upominki dla wszystkich uczestników

konkurs pamięci Renaty "Ciotki" Andrackiej na najdroższy wulgaryzm (nagroda-niespodzianka od organizatorek)
nagrody w innych konkursach (szczegóły wkrótce)
Zgłoszenia uczestników formularz zgłoszeniowy
pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2022-12-13 23:33:56
2 Dominik Urbacki Pruszków Członek PFS2022-12-14 00:10:09
3 Natalia Ogierman Frydrychowice Zwykły uczestnik2022-12-14 09:24:22
4 Franciszek Walas Kraków Młodzież2022-12-14 11:41:02
5 Karol Wyrębkiewicz Kraków Członek PFS2022-12-14 12:23:23
6 Dominik Ulejczyk Będzin Członek PFS2022-12-14 16:48:04
7 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2022-12-14 20:09:48
8 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFS2022-12-14 21:27:14
9 Łukasz Barbuziński Wrocław Członek PFS2022-12-14 21:55:54
10 Franciszek Łysek Warszawa Członek PFS2022-12-14 22:38:45
11 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA Członek PFS2022-12-14 23:30:54
12 Andrzej Klich Jaworzno Członek PFS2022-12-15 00:55:41
13 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2022-12-15 03:44:42
14 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFS2022-12-15 06:06:50
15 Jan Walas Kraków Zwykły uczestnik2022-12-15 08:33:52
16 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnik2022-12-15 10:59:48
17 Marcin Kurowski Racibórz Członek PFS2022-12-15 12:27:53
18 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFS2022-12-15 15:11:01
19 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS2022-12-15 19:47:58
20 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFS2022-12-15 21:01:54
21 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFS2022-12-15 21:30:22
22 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFS2022-12-15 22:58:41
23 Zdzisław Stańkowski Rząska Zwykły uczestnik2022-12-16 09:58:57
24 Ewa Dunikowska Kraków Członek PFS2022-12-16 10:10:13
25 Justyna Gorka Mogilany Członek PFS2022-12-16 10:12:17
26 Małgorzata Sulejewska Kraków Zwykły uczestnik2022-12-16 10:17:45
27 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnik2022-12-16 10:28:51
28 Agnieszka Walas Kraków Zwykły uczestnik2022-12-16 10:45:33
29 Łukasz Bobowski  Suchedniów Członek PFS2022-12-16 11:25:05
30 Anna Wlaźlak Chorzów Debiutant2022-12-16 11:30:17
31 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2022-12-16 11:59:56
32 Maciej Nawrocki Babimost Członek PFS2022-12-16 12:20:19
33 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFS2022-12-16 14:25:40
34 Jakub Kowalski Lanckorona Zwykły uczestnik2022-12-16 14:29:13
35 Marcin Ceglarek Kraków Zwykły uczestnik2022-12-16 14:37:07
36 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnik2022-12-16 15:13:41
37 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFS2022-12-16 17:50:42
38 Adrian Gerula Przemyśl Zwykły uczestnik2022-12-16 18:43:05
39 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS2022-12-16 22:35:54
40 Jan Mrozowski Kraków Zwykły uczestnik2022-12-16 23:09:05
41 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFS2022-12-17 10:35:25
42 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFS2022-12-17 12:16:58
43 Grażyna Chłopek Jaworzno Zwykły uczestnik2022-12-17 13:15:01
44 Anna Olszak-Jurek Jaworzno Zwykły uczestnik2022-12-17 13:17:28
45 Maciek Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2022-12-17 16:40:30
46 Zuzanna Semenov Wrocław Zwykły uczestnik2022-12-18 15:49:19
47 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFS2022-12-20 17:03:39
48 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFS2022-12-20 17:04:06
49 Krzysztof Kałuża Czeladź Zwykły uczestnik2022-12-20 21:38:57
50 Agata Kopta Wodzisław Slaski Zwykły uczestnik2022-12-21 19:48:31
51 Maria Uryga Kraków Zwykły uczestnik2022-12-22 00:43:47
52 Piotr Broda Sandomierz Członek PFS2022-12-22 04:44:11
53 Jarosław Józik Brzeszcze Zwykły uczestnik2022-12-22 18:48:33
54 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2022-12-22 23:26:19
55 Elżbieta Napiórkowska Gorzów Wlkp. Zwykły uczestnik2022-12-23 22:44:57
56 Janusz Krupiński Bytom Członek PFS2022-12-27 23:59:12
57 Wiktor Fejkiel Wieliczka Młodzież2022-12-28 00:53:12
58 Sylwia Kozik Kalwaria Zebrzydowska Debiutant2022-12-29 08:49:41
59 Gabriela Król Wieliczka Debiutant2022-12-30 15:47:56
60 Zuzanna Dąbek Warszawa Debiutant2023-01-02 23:07:59
61 Sławomir Radzymiński Kraków Zwykły uczestnik2023-01-06 04:26:11
62 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnik2023-01-08 09:44:37
63 Zofia Górka Łęczna Zwykły uczestnik2023-01-08 15:26:08
64 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2023-01-13 10:27:34
65 Arleta Macias Jaworzno Zwykły uczestnik2023-01-17 19:21:31
66 Tadeusz Marek Kraków Zwykły uczestnik2023-01-20 21:30:20
67 Jan Gorgola Kraków Zwykły uczestnik2023-01-25 19:36:51
68 Zbigniew Stettner Bielsko-Biała Zwykły uczestnik2023-01-25 22:09:11
Organizatorzy
Jagoda Bogdanowska (Wadowickie Centrum Kultury) — 33 82 33 156
Natalia Ogierman — 607 182 204
Marta Majewska — 501 543 549
Sponsorzy


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie