Miętne k. Garwolina13
listopada
Miętne k. Garwolina 13-14 listopada XXVIII Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika
Warszawa28
listopada
Warszawa 28 listopada II Bielański Turniej Gier Stolikowych
Puszczykowojuż
dziś!
Puszczykowo 4- 5 grudnia XX Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Triumf powracającego Mistrza. Dominik Urbacki wygrywa na Bielanach28 listopada 2021 — II Bielański Turniej Gier StolikowychInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Bielański Turniej Gier StolikowychWarszawa, 28 listopada 2021

Konkurs Relacja z turnieju


Triumf powracającego Mistrza. Dominik Urbacki wygrywa na Bielanach
W szary i mroźny listopadowy poranek 32 amatorów scrabble'owego blitza stanęło w szranki II Bielańskiego Turnieju Gier Stolikowych. Tempo rozgrywek nadali Krzysztof MówkaMarcin Rogala, którzy na pewno chcieli powetować sobie występ w finałach Mistrzostw Polski. Po 5 rundzie samodzielnym liderem został jednak ten drugi i pozostało tak do kolejnej rundy. Przed rundą finałową szansę na końcowy triumf mieli Marcin, Krzysztof oraz Dominik. Dominik wygrał w bezpośrednim pojedynku z Marcinem i wygrał cały turniej, Marcin spadł na drugie miejsce, a Krzysztof przegrawszy ostatnią partie utrzymał miejsce na podium, na najniższym jego stopniu.

Wart odnotowania jest bardzo dobry występ dwóch debiutantów — Michała Kozłowskiego z Warszawy i Michała Młodyszewskiego z Grodziska Mazowieckiego, obaj wygrali po 3 gry, a o turniejach dowiedzieli się z facebookowej grupy: Literaki dyskusje. Mam nadzieję, że zobaczymy ich, a także innych członków tej grupy, na kolejnych turniejach organizowanych przez PFS.

Szczególne podziękowania dla organizatorów: Rafała Wesołowskiego, Dzielnicy Bielany oraz TKKF Chomiczówka. Mam nadzieję, że turniej zagości na stałe w kalendarzu rozgrywek.
relacja: Miłosz Wrzałek


Rodzaj turniejuotwarty (limit miejsc - 51 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
15 minut dla gracza na partię

Każda runda ma ograniczenie czasowe do 45 minut. W 45 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania czasu (zebrane małe punkty minus odpis ze stojaka).
Miejsce rozgrywekHala Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany
ul. Lindego 20
01-952 Warszawa
Obrońca tytułuMarcin Rogala
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramNiedziela, 28 listopada (7 rund)
8:30-9:00 — zapisy uczestników / potwierdzenie obecności osób zapisanych przez Internet
8:50-9:00 – szkolenie dla uczestników turnieju (turniejowe zasady gry w Scrabble, obsługa zegara, sprawdzanie słów, inne)
9:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweudział w turnieju jest bezpłatny
Dojazdrozkład i wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej
Wyżywieniedarmowy obiad dla uczestników turnieju
NagrodyI miejsce — puchar + bon prezentowy do Empiku o wartości 250 zł
II miejsce — puchar + bon prezentowy do Empiku o wartości 150 zł
III miejsce — puchar + bon prezentowy do Empiku o wartości 100 zł

nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
Dodatkowe atrakcjeturniej szachowy
turniej brydżowy
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2021-11-02 09:03:57
2 Marek Reda Warszawa Członek PFS2021-11-02 10:34:24
3 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2021-11-02 10:36:12
4 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2021-11-02 11:31:46
5 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2021-11-02 11:54:56
6 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2021-11-02 12:27:25
7 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFS2021-11-02 14:09:04
8 Franek Łysek Warszawa Młodzież2021-11-02 17:16:17
9 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski Członek PFS2021-11-02 17:59:15
10 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2021-11-02 18:45:37
11 Grzegorz Pukniel Lublin Członek PFS2021-11-02 20:29:29
12 Krzysztof Mówka Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-02 21:10:51
13 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2021-11-03 15:31:09
14 Szymon Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-03 17:52:42
15 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2021-11-05 08:52:36
16 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2021-11-05 09:36:04
17 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-08 16:06:42
18 Andrzej Kroc Łódź Członek PFS2021-11-09 10:07:18
19 Marcin Mroziuk Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-12 14:36:15
20 Szymon Płachta Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-14 15:17:24
21 Igor Kabalewski Podkowa Leśna Zwykły uczestnik2021-11-14 22:18:33
22 Waldemar Czerwoniec Pruszków Członek PFS2021-11-15 21:50:02
23 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek PFS2021-11-17 22:19:38
24 Łukasz Soliwoda Wrocław Zwykły uczestnik2021-11-17 23:19:14
25 Adam Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2021-11-20 14:15:21
26 Przemek Rybicki Otwock Członek PFS2021-11-21 10:21:28
27 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2021-11-23 22:46:16
28 Dominik Urbacki Pruszków Zwykły uczestnik2021-11-24 12:06:36
29 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFS2021-11-24 13:28:48
30 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-24 15:40:07
31 Kazimierz merklejn Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-24 21:33:47
32 Martyna Bochenkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-24 22:54:33
33 Andrzej Pastor Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-26 15:23:15
34 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2021-11-26 19:35:11
35 Michał Młodyszewski Grodzisk Mazowiecki Debiutant2021-11-26 22:32:34
36 Marcin Rogala Warszawa Zwykły uczestnik2021-11-28 01:02:19
37 Michał Kozłowski Warszawa Debiutant2021-11-28 07:01:39
OrganizatorzyDzielnica Bielany
TKKF Chomiczówka
Polska Federacja Scrabble — Rafał Wesołowski — 604 684 084 — r.wesolowski@pfs.org.pl


W związku z panującą sytuacją epidemiczną gracze zobowiązani są przestrzegać wytycznych:
a) rządowych — https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
b) CRS Bielany — http://crs-bielany.waw.pl/kompleks-lindego-20-hala-sportowa/regulamin-hala/
c) Polskiej Federacji Scrabble — http://www.pfs.org.pl/info/wiruswytyczne.php
Wyniki turnieju II Bielański Turniej Gier Stolikowych

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               161.96      6.0     3198     1225      627
  2 Marcin          Rogala               Warszawa               142.72      6.0     2948     1265      279
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.48      5.0     3046     1155      491
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.16      5.0     3013     1057      544
  5 Marek           Reda                 Warszawa               152.08      5.0     2798     1161      224
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.50      5.0     2743     1072      311
  7 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               142.65      5.0     2505     1111     -130
  8 Franciszek      Łysek                Warszawa               146.63      4.5     2713     1049       91
  9 Michał          Makowski             Warszawa               148.20      4.0     2939     1012      242
 10 Irena           Sołdan               Warszawa               138.41      4.0     2816     1045      354
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.13      4.0     2757     1023      151
 12 Szymon          Płachta              Warszawa               153.26      4.0     2756     1014      109
 13 Bartosz         Bartczak             Poznań                 131.28      4.0     2694     1023       80
 14 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              150.92      4.0     2650     1032       -6
 15 Igor            Kabalewski           Podkowa Leśna          114.43      4.0     2477     1048      -80
 16 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    141.24      3.5     2642      945        1
 17 Marcin          Mroziuk              Warszawa               137.82      3.0     2694      950      -94
 18 Adam            Ziemniewicz          Białystok              129.07      3.0     2682      758      224
 19 Przemysław      Rybicki              Otwock                 139.47      3.0     2681      863      171
 20 Marek           Rogalski             Warszawa               135.32      3.0     2678      868      127
 21 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            132.31      3.0     2667      844       56
 22 Rafał           Wesołowski           Warszawa               138.61      3.0     2528      903     -112
 23 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               115.60      3.0     2520      832     -287
 24 Andrzej         Pastor               Warszawa               100.00      3.0     2496      861       82
 25 Michał          Kozłowski            Warszawa               100.00      3.0     2320      813     -186
 26 Michał          Młodyszewski         Grodzisk Mazowiecki    100.00      3.0     2306      855     -248
 27 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   121.91      2.0     2644      646      129
 28 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          139.50      2.0     2640      738     -197
 29 Wojciech        Łysek                Warszawa               102.04      2.0     2265      695     -434
 30 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      1.0     2119      577     -688
 31 Łukasz          Soliwoda             Wrocław                100.00      1.0     2017      529     -801
 32 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               103.42      1.0     1868      613    -1030
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Bielański Turniej Gier Stolikowych



	Dominik Urbacki 161.96 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Irena          Sołdan                138.41 +  470: 444  188
    2     3 Adrian         Ziemniewicz           150.92 +  478: 394  201
    3     2 Marek          Reda                  152.08 -  397: 422  102
    4     3 Marcin         Mroziuk               137.82 +  411: 318  188
    5     2 Rafał          Wesołowski            138.61 +  422: 335  189
    6     2 Igor           Kabalewski            114.43 +  538: 341  164
    7     1 Marcin         Rogala                142.72 +  482: 317  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  /  7 175.00




	Michał Alabrudziński 157.16 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               137.82 -  375: 382   88
    2    12 Andrzej        Pastor                100.00 +  408: 290  150
    3    11 Szymon         Dąbrowski             142.65 -  332: 417   93
    4    12 Michał         Kozłowski             100.00 +  501: 320  150
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            115.60 +  605: 337  166
    6     4 Jakub          Zaryński              146.13 +  392: 346  196
    7     2 Krzysztof      Mówka                 150.48 +  400: 377  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  /  7 149.00




	Mariusz Skrobosz 155.50 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Rogalski              135.32 +  416: 320  185
    2     7 Szymon         Dąbrowski             142.65 +  412: 275  193
    3     3 Marcin         Rogala                142.72 -  394: 432   93
    4     7 Igor           Kabalewski            114.43 -  318: 406   64
    5    11 Michał         Młodyszewski          100.00 +  450: 294  150
    6     7 Adrian         Ziemniewicz           150.92 +  364: 352  201
    7     4 Bartosz        Bartczak              131.28 +  389: 353  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  7 152.43




	Szymon Płachta 153.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 +  347: 299  182
    2     6 Przemysław     Rybicki               139.47 +  392: 370  189
    3     4 Jakub          Zaryński              146.13 -  345: 380   96
    4     6 Rafał          Wesołowski            138.61 -  362: 366   89
    5    10 Irena          Sołdan                138.41 -  356: 443   88
    6    11 Marcin         Mroziuk               137.82 +  465: 408  188
    7     9 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 +  489: 381  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  /  7 144.86




	Marek Reda 152.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              131.28 +  416: 363  181
    2     8 Jarosław       Puchalski             139.50 +  423: 325  190
    3     2 Dominik        Urbacki               161.96 +  422: 397  212
    4     1 Krzysztof      Mówka                 150.48 -  336: 399  100
    5     4 Franciszek     Łysek                 146.63 +  447: 335  197
    6     1 Marcin         Rogala                142.72 -  373: 376   93
    7     3 Irena          Sołdan                138.41 +  381: 379  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  /  7 165.86




	Adrian Ziemniewicz 150.92 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Ziemniewicz           129.07 +  397: 389  179
    2     3 Dominik        Urbacki               161.96 -  394: 478  112
    3    10 Wojciech       Łysek                 102.04 +  467: 267  152
    4     4 Franciszek     Łysek                 146.63 -  258: 474   97
    5     6 Michał         Makowski              148.20 +  359: 346  198
    6     7 Mariusz        Skrobosz              155.50 -  352: 364  105
    7    10 Rafał          Wesołowski            138.61 +  423: 338  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  /  7 147.43




	Krzysztof Mówka 150.48 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  409: 352  172
    2     1 Franciszek     Łysek                 146.63 +  543: 318  197
    3     1 Maciej         Sancewicz             141.24 +  453: 272  191
    4     1 Marek          Reda                  152.08 +  399: 336  202
    5     1 Marcin         Rogala                142.72 -  310: 508   93
    6     3 Szymon         Dąbrowski             142.65 +  555: 369  193
    7     2 Michał         Alabrudziński         157.16 -  377: 400  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  /  7 165.00




	Michał Makowski 148.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            115.60 +  468: 350  166
    2     4 Marcin         Rogala                142.72 -  420: 486   93
    3     5 Marcin         Mroziuk               137.82 -  377: 473   88
    4     9 Marek          Rogalski              135.32 +  435: 352  185
    5     6 Adrian         Ziemniewicz           150.92 -  346: 359  101
    6     9 Jarosław       Puchalski             139.50 +  474: 391  190
    7     7 Przemysław     Rybicki               139.47 +  419: 286  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  /  7 144.57




	Franciszek Łysek 146.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Igor           Kabalewski            114.43 +  494: 298  164
    2     1 Krzysztof      Mówka                 150.48 -  318: 543  100
    3     8 Michał         Młodyszewski          100.00 +  364: 349  150
    4     4 Adrian         Ziemniewicz           150.92 +  474: 258  201
    5     4 Marek          Reda                  152.08 -  335: 447  102
    6     8 Maciej         Sancewicz             141.24 =  312: 312  141
    7     6 Maciej         Sancewicz             141.24 +  416: 415  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  /  7 149.86




	Jakub Zaryński 146.13 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  481: 269  153
    2     2 Rafał          Wesołowski            138.61 +  383: 361  189
    3     4 Szymon         Płachta               153.26 +  380: 345  203
    4     2 Marcin         Rogala                142.72 -  373: 446   93
    5     5 Szymon         Dąbrowski             142.65 -  361: 428   93
    6     4 Michał         Alabrudziński         157.16 -  346: 392  107
    7     8 Marek          Rogalski              135.32 +  433: 365  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Marcin Rogala 142.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Łysek                 102.04 +  383: 317  152
    2     4 Michał         Makowski              148.20 +  486: 420  198
    3     3 Mariusz        Skrobosz              155.50 +  432: 394  205
    4     2 Jakub          Zaryński              146.13 +  446: 373  196
    5     1 Krzysztof      Mówka                 150.48 +  508: 310  200
    6     1 Marek          Reda                  152.08 +  376: 373  202
    7     1 Dominik        Urbacki               161.96 -  317: 482  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  /  7 180.71




	Szymon Dąbrowski 142.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Kozłowski             100.00 +  345: 323  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              155.50 -  275: 412  105
    3    11 Michał         Alabrudziński         157.16 +  417: 332  207
    4     8 Przemysław     Rybicki               139.47 +  375: 368  189
    5     5 Jakub          Zaryński              146.13 +  428: 361  196
    6     3 Krzysztof      Mówka                 150.48 -  369: 555  100
    7     5 Igor           Kabalewski            114.43 +  296: 284  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  /  7 158.71




	Maciej Sancewicz 141.24 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Młodyszewski          100.00 +  462: 307  150
    2     5 Marcin         Mroziuk               137.82 +  396: 357  188
    3     1 Krzysztof      Mówka                 150.48 -  272: 453  100
    4     5 Bartosz        Bartczak              131.28 -  324: 432   81
    5     9 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 +  461: 364  182
    6     8 Franciszek     Łysek                 146.63 =  312: 312  147
    7     6 Franciszek     Łysek                 146.63 -  415: 416   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  7 135.00




	Jarosław Puchalski 139.50 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Pastor                100.00 +  326: 303  150
    2     8 Marek          Reda                  152.08 -  325: 423  102
    3     9 Bartosz        Bartczak              131.28 -  362: 442   81
    4    11 Irena          Sołdan                138.41 -  322: 423   88
    5    15 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  511: 356  153
    6     9 Michał         Makowski              148.20 -  391: 474   98
    7    13 Waldemar       Czerwoniec            115.60 -  403: 416   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  7 105.43




	Przemysław Rybicki 139.47 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  444: 241  150
    2     6 Szymon         Płachta               153.26 -  370: 392  103
    3     7 Michał         Kozłowski             100.00 +  406: 288  150
    4     8 Szymon         Dąbrowski             142.65 -  368: 375   93
    5     8 Marcin         Mroziuk               137.82 +  443: 414  188
    6     5 Bartosz        Bartczak              131.28 -  364: 381   81
    7     7 Michał         Makowski              148.20 -  286: 419   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  /  7 123.29




	Rafał Wesołowski 138.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Wąs                   100.00 +  407: 401  150
    2     2 Jakub          Zaryński              146.13 -  361: 383   96
    3    12 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  470: 217  153
    4     6 Szymon         Płachta               153.26 +  366: 362  203
    5     2 Dominik        Urbacki               161.96 -  335: 422  112
    6     6 Irena          Sołdan                138.41 -  251: 432   88
    7    10 Adrian         Ziemniewicz           150.92 -  338: 423  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Irena Sołdan 138.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Urbacki               161.96 -  444: 470  112
    2     9 Marek          Rogalski              135.32 +  402: 352  185
    3     6 Igor           Kabalewski            114.43 -  293: 330   64
    4    11 Jarosław       Puchalski             139.50 +  423: 322  190
    5    10 Szymon         Płachta               153.26 +  443: 356  203
    6     6 Rafał          Wesołowski            138.61 +  432: 251  189
    7     3 Marek          Reda                  152.08 -  379: 381  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  /  7 149.29




	Marcin Mroziuk 137.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         157.16 +  382: 375  207
    2     5 Maciej         Sancewicz             141.24 -  357: 396   91
    3     5 Michał         Makowski              148.20 +  473: 377  198
    4     3 Dominik        Urbacki               161.96 -  318: 411  112
    5     8 Przemysław     Rybicki               139.47 -  414: 443   89
    6    11 Szymon         Płachta               153.26 -  408: 465  103
    7    11 Andrzej        Pastor                100.00 +  342: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  7 135.71




	Marek Rogalski 135.32 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              155.50 -  320: 416  105
    2     9 Irena          Sołdan                138.41 -  352: 402   88
    3    13 Adam           Ziemniewicz           129.07 +  354: 341  179
    4     9 Michał         Makowski              148.20 -  352: 435   98
    5    13 Wojciech       Łysek                 102.04 +  493: 298  152
    6    13 Michał         Młodyszewski          100.00 +  442: 226  150
    7     8 Jakub          Zaryński              146.13 -  365: 433   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Arkadiusz Kleniewski 132.31 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Płachta               153.26 -  299: 347  103
    2    13 Bartosz        Bartczak              131.28 -  371: 438   81
    3    14 Wojciech       Wąs                   100.00 +  537: 212  150
    4    10 Andrzej        Pastor                100.00 +  359: 354  150
    5     9 Maciej         Sancewicz             141.24 -  364: 461   91
    6    12 Waldemar       Czerwoniec            115.60 +  356: 310  166
    7     9 Szymon         Płachta               153.26 -  381: 489  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  7 120.57




	Bartosz Bartczak 131.28 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  152.08 -  363: 416  102
    2    13 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 +  438: 371  182
    3     9 Jarosław       Puchalski             139.50 +  442: 362  190
    4     5 Maciej         Sancewicz             141.24 +  432: 324  191
    5     3 Igor           Kabalewski            114.43 -  285: 388   64
    6     5 Przemysław     Rybicki               139.47 +  381: 364  189
    7     4 Mariusz        Skrobosz              155.50 -  353: 389  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Adam Ziemniewicz 129.07 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adrian         Ziemniewicz           150.92 -  389: 397  101
    2    11 Michał         Młodyszewski          100.00 -  353: 390   50
    3    13 Marek          Rogalski              135.32 -  341: 354   85
    4    15 Wojciech       Wąs                   100.00 +  452: 326  150
    5    12 Michał         Kozłowski             100.00 +  417: 309  150
    6    10 Andrzej        Pastor                100.00 -  328: 372   50
    7    12 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  402: 310  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  7 108.29




	Grzegorz Pukniel 121.91 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 150.48 -  352: 409  100
    2    14 Igor           Kabalewski            114.43 -  333: 430   64
    3    15 Andrzej        Pastor                100.00 -  343: 422   50
    4    16 Łukasz         Soliwoda              100.00 -  383: 401   50
    5    16 Wojciech       Wąs                   100.00 +  507: 237  150
    6    14 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  416: 214  153
    7    12 Adam           Ziemniewicz           129.07 -  310: 402   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  7  92.29




	Waldemar Czerwoniec 115.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Makowski              148.20 -  350: 468   98
    2    15 Wojciech       Wojtysiak             103.42 -  325: 329   53
    3    16 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  360: 278  150
    4    14 Wojciech       Łysek                 102.04 +  422: 368  152
    5     7 Michał         Alabrudziński         157.16 -  337: 605  107
    6    12 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 -  310: 356   82
    7    13 Jarosław       Puchalski             139.50 +  416: 403  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86




	Igor Kabalewski 114.43 Podkowa Leśna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Franciszek     Łysek                 146.63 -  298: 494   97
    2    14 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  430: 333  172
    3     6 Irena          Sołdan                138.41 +  330: 293  188
    4     7 Mariusz        Skrobosz              155.50 +  406: 318  205
    5     3 Bartosz        Bartczak              131.28 +  388: 285  181
    6     2 Dominik        Urbacki               161.96 -  341: 538  112
    7     5 Szymon         Dąbrowski             142.65 -  284: 296   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  /  7 149.71




	Wojciech Wojtysiak 103.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              146.13 -  269: 481   96
    2    15 Waldemar       Czerwoniec            115.60 +  329: 325  166
    3    12 Rafał          Wesołowski            138.61 -  217: 470   89
    4    13 Michał         Młodyszewski          100.00 -  202: 359   50
    5    15 Jarosław       Puchalski             139.50 -  356: 511   90
    6    14 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  214: 416   72
    7    16 Wojciech       Wąs                   100.00 -  281: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  7  87.57




	Wojciech Łysek 102.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Rogala                142.72 -  317: 383   93
    2    10 Wojciech       Wąs                   100.00 +  307: 294  150
    3    10 Adrian         Ziemniewicz           150.92 -  267: 467  101
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            115.60 -  368: 422   66
    5    13 Marek          Rogalski              135.32 -  298: 493   85
    6    16 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  426: 266  150
    7    14 Michał         Kozłowski             100.00 -  282: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  7  99.29




	Michał Kozłowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             142.65 -  323: 345   93
    2    16 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  390: 242  150
    3     7 Przemysław     Rybicki               139.47 -  288: 406   89
    4    12 Michał         Alabrudziński         157.16 -  320: 501  107
    5    12 Adam           Ziemniewicz           129.07 -  309: 417   79
    6    15 Wojciech       Wąs                   100.00 +  316: 313  150
    7    14 Wojciech       Łysek                 102.04 +  374: 282  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  7 117.14




	Michał Młodyszewski 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             141.24 -  307: 462   91
    2    11 Adam           Ziemniewicz           129.07 +  390: 353  179
    3     8 Franciszek     Łysek                 146.63 -  349: 364   97
    4    13 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  359: 202  153
    5    11 Mariusz        Skrobosz              155.50 -  294: 450  105
    6    13 Marek          Rogalski              135.32 -  226: 442   85
    7    15 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  381: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  /  7 122.86




	Andrzej  Pastor 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Puchalski             139.50 -  303: 326   90
    2    12 Michał         Alabrudziński         157.16 -  290: 408  107
    3    15 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  422: 343  172
    4    10 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 -  354: 359   82
    5    14 Łukasz         Soliwoda              100.00 +  434: 308  150
    6    10 Adam           Ziemniewicz           129.07 +  372: 328  179
    7    11 Marcin         Mroziuk               137.82 -  321: 342   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Łukasz Soliwoda 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               139.47 -  241: 444   89
    2    16 Michał         Kozłowski             100.00 -  242: 390   50
    3    16 Waldemar       Czerwoniec            115.60 -  278: 360   66
    4    16 Grzegorz       Pukniel               121.91 +  401: 383  172
    5    14 Andrzej        Pastor                100.00 -  308: 434   50
    6    16 Wojciech       Łysek                 102.04 -  266: 426   52
    7    15 Michał         Młodyszewski          100.00 -  281: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  7  75.57




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            138.61 -  401: 407   89
    2    10 Wojciech       Łysek                 102.04 -  294: 307   52
    3    14 Arkadiusz      Kleniewski            132.31 -  212: 537   82
    4    15 Adam           Ziemniewicz           129.07 -  326: 452   79
    5    16 Grzegorz       Pukniel               121.91 -  237: 507   72
    6    15 Michał         Kozłowski             100.00 -  313: 316   50
    7    16 Wojciech       Wojtysiak             103.42 +  336: 281  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Bielański Turniej Gier Stolikowych



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                470: 444
   2 Marcin         Mroziuk              - Michał         Alabrudziński         382: 375
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              416: 320
   4 Arkadiusz      Kleniewski           - Szymon         Płachta               299: 347
   5 Marek          Reda                 - Bartosz        Bartczak              416: 363
   6 Adam           Ziemniewicz          - Adrian         Ziemniewicz           389: 397
   7 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Pukniel               409: 352
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Makowski              350: 468
   9 Franciszek     Łysek                - Igor           Kabalewski            494: 298
  10 Wojciech       Wojtysiak            - Jakub          Zaryński              269: 481
  11 Marcin         Rogala               - Wojciech       Łysek                 383: 317
  12 Michał         Kozłowski            - Szymon         Dąbrowski             323: 345
  13 Maciej         Sancewicz            - Michał         Młodyszewski          462: 307
  14 Andrzej        Pastor               - Jarosław       Puchalski             303: 326
  15 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Soliwoda              444: 241
  16 Wojciech       Wąs                  - Rafał          Wesołowski            401: 407


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Franciszek     Łysek                 543: 318
   2 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            383: 361
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Dominik        Urbacki               394: 478
   4 Michał         Makowski             - Marcin         Rogala                420: 486
   5 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Mroziuk               396: 357
   6 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               392: 370
   7 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              275: 412
   8 Jarosław       Puchalski            - Marek          Reda                  325: 423
   9 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                352: 402
  10 Wojciech       Łysek                - Wojciech       Wąs                   307: 294
  11 Michał         Młodyszewski         - Adam           Ziemniewicz           390: 353
  12 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Pastor                408: 290
  13 Bartosz        Bartczak             - Arkadiusz      Kleniewski            438: 371
  14 Igor           Kabalewski           - Grzegorz       Pukniel               430: 333
  15 Wojciech       Wojtysiak            - Waldemar       Czerwoniec            329: 325
  16 Łukasz         Soliwoda             - Michał         Kozłowski             242: 390


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Sancewicz             453: 272
   2 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               422: 397
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Rogala                394: 432
   4 Jakub          Zaryński             - Szymon         Płachta               380: 345
   5 Michał         Makowski             - Marcin         Mroziuk               377: 473
   6 Irena          Sołdan               - Igor           Kabalewski            293: 330
   7 Michał         Kozłowski            - Przemysław     Rybicki               288: 406
   8 Michał         Młodyszewski         - Franciszek     Łysek                 349: 364
   9 Jarosław       Puchalski            - Bartosz        Bartczak              362: 442
  10 Adrian         Ziemniewicz          - Wojciech       Łysek                 467: 267
  11 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         417: 332
  12 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Wojtysiak             470: 217
  13 Marek          Rogalski             - Adam           Ziemniewicz           354: 341
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Wąs                   537: 212
  15 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Pastor                343: 422
  16 Łukasz         Soliwoda             - Waldemar       Czerwoniec            278: 360


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 336: 399
   2 Marcin         Rogala               - Jakub          Zaryński              446: 373
   3 Marcin         Mroziuk              - Dominik        Urbacki               318: 411
   4 Franciszek     Łysek                - Adrian         Ziemniewicz           474: 258
   5 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Sancewicz             432: 324
   6 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               366: 362
   7 Igor           Kabalewski           - Mariusz        Skrobosz              406: 318
   8 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             368: 375
   9 Michał         Makowski             - Marek          Rogalski              435: 352
  10 Andrzej        Pastor               - Arkadiusz      Kleniewski            354: 359
  11 Irena          Sołdan               - Jarosław       Puchalski             423: 322
  12 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kozłowski             501: 320
  13 Wojciech       Wojtysiak            - Michał         Młodyszewski          202: 359
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Łysek                 422: 368
  15 Wojciech       Wąs                  - Adam           Ziemniewicz           326: 452
  16 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Soliwoda              383: 401


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Mówka                 508: 310
   2 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            422: 335
   3 Igor           Kabalewski           - Bartosz        Bartczak              388: 285
   4 Franciszek     Łysek                - Marek          Reda                  335: 447
   5 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              428: 361
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Makowski              359: 346
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Alabrudziński         337: 605
   8 Przemysław     Rybicki              - Marcin         Mroziuk               443: 414
   9 Maciej         Sancewicz            - Arkadiusz      Kleniewski            461: 364
  10 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                356: 443
  11 Michał         Młodyszewski         - Mariusz        Skrobosz              294: 450
  12 Adam           Ziemniewicz          - Michał         Kozłowski             417: 309
  13 Wojciech       Łysek                - Marek          Rogalski              298: 493
  14 Łukasz         Soliwoda             - Andrzej        Pastor                308: 434
  15 Jarosław       Puchalski            - Wojciech       Wojtysiak             511: 356
  16 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Wąs                   507: 237


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Marek          Reda                  376: 373
   2 Dominik        Urbacki              - Igor           Kabalewski            538: 341
   3 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Dąbrowski             555: 369
   4 Jakub          Zaryński             - Michał         Alabrudziński         346: 392
   5 Bartosz        Bartczak             - Przemysław     Rybicki               381: 364
   6 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            432: 251
   7 Mariusz        Skrobosz             - Adrian         Ziemniewicz           364: 352
   8 Franciszek     Łysek                - Maciej         Sancewicz             312: 312
   9 Jarosław       Puchalski            - Michał         Makowski              391: 474
  10 Andrzej        Pastor               - Adam           Ziemniewicz           372: 328
  11 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Płachta               408: 465
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Waldemar       Czerwoniec            356: 310
  13 Marek          Rogalski             - Michał         Młodyszewski          442: 226
  14 Wojciech       Wojtysiak            - Grzegorz       Pukniel               214: 416
  15 Michał         Kozłowski            - Wojciech       Wąs                   316: 313
  16 Wojciech       Łysek                - Łukasz         Soliwoda              426: 266


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Marcin         Rogala                482: 317
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 400: 377
   3 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                381: 379
   4 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Bartczak              389: 353
   5 Szymon         Dąbrowski            - Igor           Kabalewski            296: 284
   6 Maciej         Sancewicz            - Franciszek     Łysek                 415: 416
   7 Michał         Makowski             - Przemysław     Rybicki               419: 286
   8 Jakub          Zaryński             - Marek          Rogalski              433: 365
   9 Szymon         Płachta              - Arkadiusz      Kleniewski            489: 381
  10 Rafał          Wesołowski           - Adrian         Ziemniewicz           338: 423
  11 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Pastor                342: 321
  12 Adam           Ziemniewicz          - Grzegorz       Pukniel               402: 310
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Jarosław       Puchalski             416: 403
  14 Wojciech       Łysek                - Michał         Kozłowski             282: 374
  15 Michał         Młodyszewski         - Łukasz         Soliwoda              381: 281
  16 Wojciech       Wąs                  - Wojciech       Wojtysiak             336: 281
Lista rankingowa na dzień 2021-11-29

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 168.93   5068   30
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             163.08  12883   79
   3 Kacper Zegadło                 Warszawa             162.54  15929   98
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             160.94   5472   34
   5 Mirosław Uglik                 Warszawa             159.33   8604   54
   6 Marek Reda                     Warszawa             158.97   5246   33
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               157.13  21998  140
   8 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             157.09  21521  137
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              156.56   5636   36
  10 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.53  10644   68
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.47   4664   30
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.41  30461  196
  13 Maciej Czupryniak              Milanówek            154.19  11564   75
  14 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.13  13540   89
  15 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       152.08   5475   36
  16 Szymon Płachta                 Warszawa             152.08   7604   50
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.97  10334   68
  18 Kamil Górka                    Kraków               151.13  19193  127
  19 Adrian Ziemniewicz             Białystok            150.66  14313   95
  20 Michał Waszkiewicz             Białystok            150.26  11720   78
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.56  12862   86
  22 Jan Mrozowski                  Kraków               148.98  13706   92
  23 Marek Dudkiewicz               Milanówek            148.88  20248  136
  24 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            148.09   8293   56
  25 Dawid Pikul                    Poznań               147.79   6355   43
  26 Michał Makowski                Warszawa             147.66   6940   47
  27 Janusz Krupiński               Bytom                147.44  14891  101
  28 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               147.30   5450   37
  29 Franciszek Łysek               Warszawa             146.74  28615  195
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.13   9791   67
  31 Dariusz Kuć                    Stargard             145.76   5539   38
  32 Katarzyna Polak                Warszawa             145.61   4514   31
  33 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.33  18748  129
  34 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     144.83  15207  105
  35 Justyna Górka                  Kraków               144.21   8220   57
  36 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              143.95  14827  103
  37 Szymon Dąbrowski               Warszawa             143.75  25731  179
  38 Marcin Rogala                  Warszawa             143.64  23845  166
  39 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  143.23   4297   30
  40 Maciej Kuczyński               Gdynia               143.06   5150   36
  41 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           141.65  14448  102
  42 Joanna Juszczak                Warszawa             141.46   8346   59
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.26   8617   61
  44 Jakub Onoszko                  Gdynia               140.53  14334  102
  45 Andrzej Kroc                   Łódź                 140.02  12322   88
  46 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.76  12019   86
  47 Adam Sternik                   Kętrzyn              139.56   5024   36
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.51   6278   45
  49 Irena Sołdan                   Warszawa             138.99  23767  171
  50 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.67   4160   30
  51 Marcin Orzechowski             Warszawa             138.64   7348   53
  52 Tomasz Lempart                 Kraków               138.49  12326   89
  53 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          138.26  10093   73
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             138.24  25159  182
  55 Justyna Sławińska-Budzich      Kolnik               138.06   6627   48
  56 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.94   6897   50
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.83   8959   65
  58 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            137.52  19253  140
  59 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.63   9154   67
  60 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.48   4231   31
  61 Daniel Janus                   Wąchock              136.42   4229   31
  62 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      136.35   4227   31
  63 Konrad Mikusek                 Milanówek            135.68  14925  110
  64 Dorota Kuć                     Stargard             135.47   5148   38
  65 Maciej Nawrocki                Babimost             135.21  13656  101
  66 Jakub Błażejewski              Poznań               135.07  12291   91
  67 Adam Grzelec                   Poznań               135.03   7832   58
  68 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.02   7021   52
  69 Marek Rogalski                 Warszawa             134.81  20896  155
  70 Anna Demczyszyn                Bystra               134.61   4173   31
  71 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.77  10434   78
  72 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        133.68   5481   41
  73 Zdzisław Stańkowski            Rząska               133.24   4930   37
  74 Agnieszka Matus                Milanówek            133.09  17834  134
  75 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.67   4776   36
  76 Piotr Broda                    Sandomierz           132.62  16047  121
  77 Bartosz Bartczak               Poznań               132.36  24884  188
  78 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.28  12302   93
  79 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.03   8846   67
  80 Grażyna Wesołowska             Łódź                 131.79   7380   56
  81 Dominik Ulejczyk               Będzin               131.65  19221  146
  82 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.49  10651   81
  83 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          131.12  24782  189
  84 Adam Janicki                   Wrocław              131.10   7997   61
  85 Szymon Stępień                 Bytom                130.94  11130   85
  86 Natalia Ogierman               Katowice             130.90   9556   73
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.65   4050   31
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.53   8093   62
  89 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.53   4699   36
  90 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             130.11   4944   38
  91 Robert Kamiński                Warszawa             129.82   8568   66
  92 Katarzyna Kowalska             Katowice             129.81   4024   31
  93 Agata Kuć                      Stargard             129.74   6487   50
  94 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  129.46   8415   65
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.24   5299   41
  96 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.01  17932  139
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.95  15603  121
  98 Marta Szcześniak               Krzyków              128.64   5660   44
  99 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.96  13180  103
 100 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.25  12980  102
 101 Jerzy Luter                    Bytom                126.95  23867  188
 102 Adam Ziemniewicz               Białystok            126.93   8631   68
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.67   4560   36
 104 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.60  21522  170
 105 Zbigniew Rybak                 Warszawa             125.82   8430   67
 106 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            125.47   4768   38
 107 Michał Szorc                   Białystok            125.25   8016   64
 108 Łukasz Barbuziński             Wrocław              125.12   8133   65
 109 Marcin Ceglarek                Kraków               125.00   4500   36
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.84  12109   97
 111 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.13   7572   61
 112 Urszula Rechowicz              Katowice             123.85  10527   85
 113 Teresa Zalewska                Racibórz             123.56  16681  135
 114 Marcin Kurowski                Racibórz             123.56  18657  151
 115 Czesław Grajewski              Białystok            123.40   9625   78
 116 Maciej Dąbrowski               Warszawa             123.10  11941   97
 117 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            122.69   6257   51
 118 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     122.34   5383   44
 119 Tomasz A. Praga                Białystok            122.30   6115   50
 120 Maciej Onoszko                 Warszawa             122.28   7459   61
 121 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.95  18415  151
 122 Izabela Chmielewska            Zabrze               121.84   5239   43
 123 Dariusz Buławko                Warszawa             121.66   6083   50
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.61   3770   31
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             121.50   3888   32
 126 Bożena Guział                  Racibórz             121.35  11286   93
 127 Marta Sztajnert                Międzyświeć          121.23   6789   56
 128 Dariusz Sowula                 Kraków               121.13   7268   60
 129 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         120.63   9168   76
 130 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.61   3739   31
 131 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.49  10001   83
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             120.42   7105   59
 133 Joanna Brychcy                 Katowice             120.23   3727   31
 134 Karolina Urbańska              Poznań               120.19   6250   52
 135 Grzegorz Pukniel               Łódź                 119.80  11740   98
 136 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.25   3816   32
 137 Monika Siemaszko               Lipiany              119.06   4286   36
 138 Tomasz Siwiński                Zawiercie            118.78   5820   49
 139 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               118.74   7718   65
 140 Marianna Kozłowska             Białystok            118.38   9944   84
 141 Sławomir Wolski                Wrocław              118.14  12759  108
 142 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.04   6256   53
 143 Anita Bruska                   Gdynia               117.98   5663   48
 144 Igor Kabalewski                Podkowa Leśna        117.44   9630   82
 145 Beata Stelmach                 Warszawa             117.42  16322  139
 146 Zofia Górka                    Łęczna               116.17   5576   48
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.11   4144   36
 148 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.89   7238   63
 149 Marta Świątkowska              Wrocław              114.60  11002   96
 150 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.57  18217  159
 151 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.04  10264   90
 152 Lucyna Śniadach                Rumia                114.00   5928   52
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          113.44   4084   36
 154 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             113.07   4749   42
 155 Józef Burzyński                Ełk                  112.40  12252  109
 156 Teresa Radziewicz              Juchnowiec Górny     112.22   6509   58
 157 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.98  12766  114
 158 Maria Skutela                  Warszawa             111.81   3466   31
 159 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.21   3670   33
 160 Marta Majewska                 Wadowice             109.38   7985   73
 161 Bernadeta Kudlińska            Osielsko             108.32   8341   77
 162 Waldemar Wypchał               Kraków               106.36   6275   59
 163 Marek Cecot                    Kołobrzeg            105.14  11355  108
 164 Waldemar Kudliński             Osielsko             104.55   7737   74
 165 Halina Cecot                   Kołobrzeg            104.09  13636  131
 166 Agnieszka Dawid                Kraków               103.68   3214   31
 167 Wojciech Wojtysiak             Warszawa             102.84  19849  193
 168 Wojciech Łysek                 Warszawa             101.91  15287  150
 169 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.24   9618   95
 170 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.86   3695   37
 171 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.26   3474   35
 172 Teresa Balewska                Reda                  98.61   7100   72
 173 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               98.38   5903   60
 174 Grażyna Chłopek                Jaworzno              97.53   4779   49
 175 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  96.64   3479   36
 176 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.20   3332   35
 177 Łukasz Soliwoda                Wrocław               93.16   6242   67
 178 Daniel Taraszewski             Góra Kalwaria         91.54   3387   37
 179 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.09   9564  105
 180 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.63   3172   35
 181 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.19   6494   72
 182 Marcin Taraszewski             Góra Kalwaria         89.65   3317   37
 183 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      85.63   2569   30
 184 Janina Sobala                  Łęczna                85.21   2897   34
 185 Julia  Orłowska                Warszawa              80.44   2574   32
 186 Dawid Węgrzyński               Zabrze                71.13   2205   31
 187 Wiktor Górnicki                Warszawa              69.85   2305   33




Poczekalnia na dzień 2021-11-29

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Gibas                Kraków               125.83   3649   29
   2 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.14   3571   29
   3 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.34   2881   29
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.37   3574   27
   5 Piotr Domański                 Lublin               137.38   3572   26
   6 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.65   3371   26
   7 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.88   3325   26
   8 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          126.81   3297   26
   9 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.54   3212   26
  10 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.27   3127   26
  11 Wojciech Wąs                   Warszawa             102.85   2674   26
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             149.48   3737   25
  13 Dariusz Ulatowski              Tuchola              135.80   3395   25
  14 Liliana Dąbrowska              Warszawa             110.84   2771   25
  15 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.04   2651   25
  16 Jacek Nowak                    Szczecin              96.60   2415   25
  17 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             93.44   2336   25
  18 Przemysław Herdzina            Kraków               160.79   3859   24
  19 Aleksander Puchalski           Włocławek            151.50   3636   24
  20 Jacek Mańko                    Poznań               139.29   3343   24
  21 Konrad Sowula                  Kraków               134.00   3216   24
  22 Agnieszka Walas                Kraków               133.50   3204   24
  23 Sławomir Długosz               Ostróda              129.88   3117   24
  24 Marek Roszak                   Poznań               125.58   3014   24
  25 Halina Roszak                  Poznań               118.54   2845   24
  26 Magdalena Cichoń               Korsze               116.33   2792   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               110.79   2659   24
  28 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  29 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.17   2572   24
  30 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.67   2512   24
  31 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg            103.75   2490   24
  32 Marcin Stachowiak              Poznań               103.21   2477   24
  33 Beata Kiżewska                 Świnoujście           93.88   2253   24
  34 Roman Błoszyński               Rumejki               90.12   2163   24
  35 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.87   2527   23
  36 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          103.96   2391   23
  37 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.30   2261   23
  38 Elżbieta Zdankowska            Olsztyn               81.09   1865   23
  39 Marian Zdankowski              Olsztyn               74.74   1719   23
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.55   2971   20
  41 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              139.16   2644   19
  42 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.32   2552   19
  43 Ewa Dunikowska                 Kraków               134.21   2550   19
  44 Radosław Chomentowski          Krosno               125.42   2383   19
  45 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.47   2289   19
  46 Przemysław Rybicki             Otwock               116.63   2216   19
  47 Michał Dąbrowski               Warszawa             115.68   2198   19
  48 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.58   1797   19
  49 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.47   1434   19
  50 Karolina Sikora                Jaworzno              91.78   1652   18
  51 Tomasz Górka                   Kraków               146.67   2200   15
  52 Michał Sak                     Lublin               120.67   1810   15
  53 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.40   1761   15
  54 Anna Zadrożna                  Warszawa             107.27   1609   15
  55 Patryk Gadus                   Pszczew              153.57   2150   14
  56 Maciej Kuć                     Stargard             128.43   1798   14
  57 Jakub Kowalski                 Piaseczno            113.50   1589   14
  58 Andrzej  Pastor                Warszawa             109.79   1537   14
  59 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              90.71   1270   14
  60 Sławomir Rosochacz             Lublin               127.77   1661   13
  61 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       121.92   1585   13
  62 Jarosław Michalak              Łódź                 116.69   1517   13
  63 Grażyna Smereka                Racibórz             112.31   1460   13
  64 Tadeusz Kondej                 Świnoujście          102.69   1335   13
  65 Michał Sztajnert               Wisła                 90.15   1172   13
  66 Agnieszka Antos                Racibórz              87.62   1139   13
  67 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   78.54   1021   13
  68 Rafał Lenartowski              Gdynia               166.17   1994   12
  69 Iwona Kucia                    Krosno               150.92   1811   12
  70 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  145.17   1742   12
  71 Sławomir Kucia                 Krosno               141.75   1701   12
  72 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              136.67   1640   12
  73 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            134.42   1613   12
  74 Klara Wigier                   Milanówek            133.75   1605   12
  75 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.75   1497   12
  76 Piotr Maciejczak               Poznań               122.25   1467   12
  77 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.17   1466   12
  78 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.83   1426   12
  79 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.33   1408   12
  80 Małgorzata Pochopień           Kraków               116.17   1394   12
  81 Maria Uryga                    Kraków               115.67   1388   12
  82 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.92   1367   12
  83 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.00   1356   12
  84 Adrian Gerula                  Przemyśl             111.50   1338   12
  85 Łukasz Pudło                   Gdańsk               110.08   1321   12
  86 Robert Wagner                  Wrocław              109.67   1316   12
  87 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.83   1306   12
  88 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.50   1302   12
  89 Rafał Stachowski               Police               103.08   1237   12
  90 Lidia Żywna                    Gdynia               103.08   1237   12
  91 Sławomir Nowak                 Jaworzno             102.83   1234   12
  92 Przemysław Woiński             Łódź                 100.33   1204   12
  93 Irena Kosieradzka              Warszawa              99.75   1197   12
  94 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.00   1176   12
  95 Alina Krasowska                Olsztyn               94.17   1130   12
  96 Bartosz Szalewski              Gdańsk                83.92   1007   12
  97 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             77.08    925   12
  98 Waldemar Dębski                Ostróda               72.08    865   12
  99 Joanna Ryduchowska-Wrzałek     Reda                  70.58    847   12
 100 Olga Swarcewicz                Warszawa             112.91   1242   11
 101 Juliusz Czupryniak             Warszawa             111.09   1222   11
 102 Katarzyna Rożany               Tczew                107.82   1186   11
 103 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.18   1146   11
 104 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               103.82   1142   11
 105 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.09   1101   11
 106 Nikodem Halek                  Kraków                96.18   1058   11
 107 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   93.82   1032   11
 108 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             92.73   1020   11
 109 Jakub Tyczyński                Kraków                91.55   1007   11
 110 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.27    993   11
 111 Eulalia Halek                  Konary                90.00    990   11
 112 Marek Popczyk                  Tychy                 84.00    924   11
 113 Jakub Augustyn                 Kołobrzeg             78.27    861   11
 114 Jacek Kukułka                  Jaworzno              77.36    851   11
 115 Sławomir Gędoś                 Jaworzno              75.09    826   11
 116 Krystyna Kuczyńska             Olsztyn               73.18    805   11
 117 Tadeusz Sokólski               Białystok             70.64    777   11
 118 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   69.45    764   11
 119 Małgorzata Gędoś               Kraków                68.27    751   11
 120 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   56.55    622   11
 121 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             56.00    616   11
 122 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             130.80   1308   10
 123 Grzegorz Abraham               Warszawa              54.30    543   10
 124 Renata Andracka                Zwola                 88.67    798    9
 125 Barbara Obremska               Wrocław              172.00   1204    7
 126 Kamil Kister                   Warszawa             158.29   1108    7
 127 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           153.57   1075    7
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            150.71   1055    7
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            145.57   1019    7
 130 Jarosław Olek                  Warszawa             130.71    915    7
 131 Michał Młodyszewski            Grodzisk Mazowiecki  122.14    855    7
 132 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             118.86    832    7
 133 Michał Kozłowski               Warszawa             116.14    813    7
 134 Paweł Morga                    Warszawa             115.14    806    7
 135 Justyna Nieznalska             Jejkowice            111.86    783    7
 136 Jerzy Kędra                    Warszawa             110.57    774    7
 137 Jolanta Zięba                  Zabrze               107.86    755    7
 138 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 139 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 140 Barbara Spodniewska            Tychy                 91.86    643    7
 141 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 142 Jan Pawłowski                  Warszawa              89.57    627    7
 143 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 144 Agata Rosińska                 Warszawa              87.86    615    7
 145 Natalia Mówka                  Warszawa              84.14    589    7
 146 Aleksandra Nowicka             Puszczykowo           64.57    452    7
 147 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      55.29    387    7
 148 Mateusz Stańczyk               Tarnów               136.67    820    6
 149 Andrzej Stańczyk               Tarnów                99.67    598    6
 150 Hanna Siemionow                Białystok             93.33    560    6
 151 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 152 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 153 Łukasz Trendak                 Warszawa              70.67    424    6
 154 Jolanta Dąbrowska              Żory                  67.50    405    6
 155 Szymon Jachimek                Mosty                101.80    509    5
 156 Olga Żukowicz                  Ustronie Morskie      97.00    485    5
 157 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       89.20    446    5
 158 Jana Jachimek                  Mosty                 60.00    300    5
 159 Magdalena  Bochan-Jachimek     Mosty                 55.80    279    5
 160 Tomasz Kłosowski               Kraków                52.40    262    5
 161 Emilia Stachowiak              Poznań                51.80    259    5
 162 Magdalena Podlaska             Warszawa             108.50    434    4
 163 Jolanta Kosmowska              Warszawa             104.75    419    4
 164 Paweł Augustyn                 Kołobrzeg             69.75    279    4
 165 Maciej  Ciuba                  Warszawa             103.00    309    3
 166 Mateusz Pietrosiński           Michałowice           75.00    225    3
 167 Dorota Nurzyńska               Piaseczno             63.00    189    3
 168 Joanna Neyman                  Puszczykowo           79.50    159    2
 169 Konrad Pajorski                Puszczykowo           72.00    144    2
 170 Jarosław Pietrzak              Warszawa              54.00    108    2
 171 Ewa Wawoczny                   Racibórz              54.00    108    2
 172 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 173 Tymon Jachimek                 Mosty                 93.00     93    1
 174 Aleksandra Lembas              Kraków                82.00     82    1
 175 Krzysztof Lipczyński           Puszczykowo           78.00     78    1
 176 Jan Dzierżko                   Warszawa              72.00     72    1
 177 Agnieszka Olkiewicz            Toruń                 72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie