Piasutno 4
czerwca
Piasutno 4- 5 czerwca Dziewiąte scrabble nad jeziorem
Milanówek25
czerwca
Milanówek 25-26 czerwca XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Ciechanowiec 9
lipca
Ciechanowiec 9-10 lipca IX Mistrzostwa Ciechanowca
Dominik Urbacki wygrywa w Milanówku25 - 26 czerwca 2022 — XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 25 - 26 czerwca 2022

Konkurs Relacja z turnieju


Dominik Urbacki wygrywa w Milanówku
Po prawie roku (bez 1 dnia) od poprzedniego turnieju w Milanówku, odbyła się XVI już edycja „Truskawek w Milanówku”. Mimo trudnych warunków atmosferycznych zgromadziła 73 uczestników, w tym 2 debiutantów, a dwoje scrabblistów wznowiło swoją przygodę ze Scrabblami po 14 i 12 latach niegrania.

Turniej uroczyście otworzył wiceburmistrz Milanówka – Marcin Bąk. Przed rozpoczęciem gier, członkowie Klubu „MATRIKS” wspominali zmarłego niedawno swojego kolegę Konrada Mikuska, a jego zdjęcie towarzyszyło nam na symbolicznym stoliku z nr 1.
Organizatorzy podobnie jak w roku ubiegłym, zapewnili bardzo dobre warunki do gry, w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Milanówku. Oprócz strefy do grania, był bardzo dobrze zaopatrzony kącik gastronomiczny: tradycyjne lokalne truskawki i krówki, napoje, przeróżne przekąski, a jedna z klubowiczek „MATRIKSA” przygotowała w niedzielę specjalne danie dla „mięsożerców”.

Po pierwszym dniu rozgrywek, a nawet jeszcze po 8 rundzie prowadził z kompletem zwycięstw Grzegorz Kurowski. Niestety w kolejnych grach zaliczył trzy kolejne porażki i nie mógł już liczyć na dobrą końcową lokatę. Jego potknięcie wykorzystał Dominik Urbacki, który po 10 kolejce objął prowadzenie i nie oddał go już do końca rozgrywek. O pozostałe miejsca podium do ostatnich ruchów trwała zażarta walka – 9 graczy miało teoretyczne szanse się na nim zameldować. Ostatecznie zrobili to: Maciej CzupryniakKacper Zegadło. Tuż za podium mimo zdobycia 9 DP znaleźli się: Marcin RogalaGrzegorz Kurowski. Pierwsza trójka otrzymała puchary, a pierwsza dziesiątka nagrody pieniężne. Pozostali gracze nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody trafiły do:
Karola Wyrębkiewicza — za konkurs IZOKOSZTA
Mikołaja Cieplika, Janusza Krupińskiego, Dariusza Buławko za konkurs MATRIKS,
Michała Alabrudzińskiego za konkurs anagramów 39/43 (90,7%),
Marty Świątkowskiej, Marka Dudkiewicza, Wojciecha Sołdana – nagrody od sponsora Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Grodzisku Mazowieckim,
Oliwii Jaszewskiej – za najlepszy debiut,
Roberta Młynarskiego – za wykonanie najdłuższego „skoku tygrysa” (33 pozycje).

Na koniec relacji tradycyjne podziękowania dla sponsorów i organizatorów: Archiwum Państwowego w Warszawie Oddział w Grodzisku Mazowieckim, Pana Włodzimierza Filipiaka z Milanowskiego Centrum Kultury, Szkoły podstawowej nr 1 w Milanówku i dla wszystkich członków klubu MATRIKS, którzy poświęcili mnóstwo swoich sił i czasu na przygotowanie tego turnieju.

Powoli wraca normalność. Oby za rok było przynajmniej tak samo fajnie jak podczas minionego weekendu.

P.S. Podczas przerwy obiadowej w restauracji Letnisko, którą również serdecznie polecamy, Scrabbliści spotkali pewnego sympatycznego, znanego językoznawcę i popularyzatora poprawności języka polskiego. Może za rok udałoby się zaprosić Pana Profesora na turniej w Milanówku?
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi
ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej), Milanówek
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 25 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-16:15 — konkurs anagramowania
ok. 20:15 — zakończenie gier

Niedziela, 26 czerwca (5 rund)
9:40 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:40 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 20 zł za dzień
młodzież szkolna — 15 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
członkowie klubu MATRIKS – 1 zł za dzień

Zachęcamy do wpłacania wpisowego wraz z ewentualną opłatą za obiad na konto federacji:
Polska Federacja Scrabble
Volkswagen Bank direct
60 2130 0004 2001 0386 3883 0001
w tytule przelewu wpisując "Imię i nazwisko — Milanówek — wpisowe/obiad"
Dojazdsamochodem: z Warszawy Alejami Jerozolimskimi

WKD: ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów. Miejsce gry jest usytuowane 100 metrów od końcowego przystanku.
UWAGA — zmiana organizacji ruchu pociągów na linii WKD — sprawdź rozkład

pociąg: ze stacji Warszawa Śródmieście PKP. Miejsce gry jest usytuowane ok. 1,2 km od stacji PKP Milanówek
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Obiady w sobotę: Restauracja Letnisko, ul Głowackiego 7A (100 metrów od miejsca gry), trzy zestawy do wyboru w cenie 30 zł każdy, prosimy o wybór w formularzu zgłoszeniowym. Dania dostępne są wyłącznie w poniższych zestawach – nie można zamawiać samej zupy albo samego drugiego dania, nie ma także możliwości wymiany rodzaju zupy.
Limit obiadów – 40 osób. Zamówienia proszę składać do 22 czerwca.

Zestawy do wyboru:

Zestaw 1:
- rosół z domowym makaronem
- pieczone żeberka w sosie barbecue
- młode ziemniaki
- surówka z nowalijek
- woda niegazowana

Zestaw 2:
- rosół z domowym makaronem 
- dorsz w panierce piwnej
- młode ziemniaki
- surówka coleslaw
- woda niegazowana

Zestaw 3 (wegetariański)
- bulion warzywny z domowym makaronem 
- risotto z warzywami sezonowymi
- woda niegazowana

Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (bardzo blisko, obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61
Chamiarnia Burgery – Królewska 90
NoclegiHotelik Norbit — Grodzisk Mazowiecki — ul. Żydowska 2 — tel. 790 203 302 — https://www.booking.com/hotel/pl/ania-grodzisk-mazowiecki.pl.html — brak restauracji — obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Motel Wasbruk — Milanówek — ul. Królewska 7 — tel. 693 957 302 — (brak działającej strony internetowej) — pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami — brak śniadań — dostępny sklep na stacji benzynowej — motel zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa

Hotel u Czwarnów — Grodzisk Mazowiecki — ul. Królewska 20 — tel. 22 724 04 56 — http://www.uczwarnow.com/ — na miejscu restauracja

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 500 zł
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 300 zł
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 zł
IV miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 150 zł
V miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 100 zł

Dla pozostałych uczestników (do 50 miejsca włącznie) nagrody rzeczowe

nagroda dla najlepszego zawodnika klubu MATRIKS – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 zł
nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki

Pula nagród może ulec zwiększeniu.
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka

Konkurs na najciekawsze "ARCHIWISTYCZNE" słowo położone na planszy (kojarzące się z działalnością archiwów, archiwistyką, genealogią itp., itd. – wraz z uzasadnieniem) — fundatorem nagród jest Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Grodzisku Mazowieckim

Konkurs ANAGRAMOWANIE – nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN dla osoby, która w ciągu 10 minut rozwiąże największą liczbę zestawów do anagramowania.
Konkurs zostanie rozegrany na koniec przerwy obiadowej w sobotę, przed rozpoczęciem gier popołudniowych. W przypadku tej samej liczby rozwiązanych zestawów zwycięzcę wyłoni losowanie.
W konkursie nie mogą brać udziału członkowie klubu MATRIKS.

Konkurs IZOKOSZTA – reguły konkursu zostaną ogłoszone na początku turnieju. Nagroda dla zwycięzcy.

Konkurs MATRIKS – reguły konkursu zostaną ogłoszone na początku turnieju. Nagrody dla trzech osób.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Karol Wyrębkiewicz  Kraków Członek PFSzestaw 32022-05-30 21:02:24
2 Marek Reda Warszawa Członek PFSzestaw 12022-05-30 21:24:28
3 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSzestaw 12022-05-30 21:29:00
4 Marek Dudkiewicz Milanówek Członek Matrikszestaw 32022-05-30 21:35:11
5 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnik2022-05-30 21:41:51
6 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFSzestaw 32022-05-31 00:28:36
7 Szymon Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 32022-05-31 00:30:14
8 Magdalena Parowicz Wrocław Zwykły uczestnikzestaw 22022-05-31 06:21:45
9 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSzestaw 22022-05-31 07:17:24
10 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSzestaw 22022-05-31 07:21:19
11 Łukasz Barbuziński Wrocław Zwykły uczestnik2022-05-31 09:41:49
12 Kacper Zegadło Warszawa Zwykły uczestnik2022-05-31 09:46:22
13 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSzestaw 22022-05-31 09:58:35
14 Katarzyna Rożany Tczew Zwykły uczestnikzestaw 32022-05-31 10:00:55
15 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSzestaw 12022-05-31 12:06:41
16 Agnieszka Matus Milanówek Członek Matriks2022-05-31 12:12:05
17 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSzestaw 22022-05-31 12:50:42
18 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSzestaw 12022-05-31 15:48:50
19 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12022-05-31 16:58:34
20 Janusz Krupiński Bytom Członek PFS2022-05-31 20:38:44
21 Jakub Zaryński Świnoujście Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-01 08:57:28
22 Jakub Hassa Poznań Zwykły uczestnik2022-06-01 13:25:05
23 Adam Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikzestaw 22022-06-01 14:29:27
24 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2022-06-01 14:50:41
25 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnik2022-06-01 15:33:08
26 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFStylko sobota2022-06-01 16:32:09
27 Jarek Puchalski Chrzanów Mały Członek Matriks2022-06-01 20:13:15
28 Bartłomiej Rutkowski Warszawa Zwykły uczestniktylko niedziela2022-06-02 17:30:34
29 Igor Kabalewski Podkowa Leśna Zwykły uczestnik2022-06-03 18:26:20
30 Wojciech Sołdan Gdynia Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-04 15:59:28
31 Paweł Maciejczuk Białystok Członek PFSzestaw 12022-06-05 16:42:40
32 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFSzestaw 22022-06-06 01:45:21
33 Wiktor Górnicki Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 22022-06-06 01:46:35
34 Irena Sołdan Warszawa Członek PFSzestaw 22022-06-06 18:20:57
35 Stanislaw Gasik Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-06 21:16:05
36 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2022-06-06 22:47:56
37 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Członek Matriks2022-06-08 12:03:50
38 Krystyna Perekitko Ciechanowiec Zwykły uczestnikzestaw 22022-06-08 14:57:07
39 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2022-06-09 16:36:39
40 Robert Młynarski Siedlce Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-09 20:49:45
41 Marcin Taraszewski Góra Kalwaria Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-11 09:30:17
42 Daniel Taraszewski Góra Kalwaria Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-11 09:30:48
43 Oliwia Jaszewska Warszawa Debiutzestaw 12022-06-11 21:11:10
44 Zuzanna Cichoń Gdańsk Członek PFSzestaw 22022-06-12 11:08:43
45 Dominik Ulejczyk Będzin Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-12 18:14:08
46 Szymon Płachta Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 22022-06-12 22:34:12
47 Robert Kamiński  Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-13 00:32:07
48 Franek Łysek Warszawa Członek PFSzestaw 32022-06-15 09:31:08
49 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSzestaw 22022-06-16 00:57:30
50 Maciej Nawrocki Babimost Członek PFS2022-06-16 13:46:19
51 Teresa Balewska Reda Zwykły uczestnikzestaw 12022-06-16 19:01:19
52 Agnieszka Kłosowska Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 2
tylko sobota
2022-06-17 09:33:15
53 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2022-06-18 12:52:06
54 Filip Folczak Warszawa Debiut2022-06-18 21:04:42
55 Kazimierz Merklejn  Warszawa Członek PFS2022-06-19 14:41:47
56 Klara Wigier Milanówek Członek Matriks2022-06-19 18:15:56
57 Marta Szeliga-Frynia Rąbień AB Zwykły uczestnik2022-06-20 20:08:12
58 Paweł Frynia Rąbień AB Zwykły uczestnik2022-06-20 20:08:38
59 Bernadeta Kudlińska Osielsko Członek PFSzestaw 22022-06-22 16:03:01
60 Waldemar Kudliński Osielsko Członek PFSzestaw 22022-06-22 16:03:41
61 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFS2022-06-23 12:55:18
62 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFS2022-06-23 12:55:38
63 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2022-06-23 13:56:35
64 Dominik Urbacki Pruszków Członek Matriks2022-06-24 08:58:24
65 Maciek Czupryniak  Milanówek Zwykły uczestnik2022-06-24 12:57:47
66 Marcin Orzechowski Warszawa Zwykły uczestniktylko sobota2022-06-24 20:16:15
67 Maciej Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2022-06-24 22:36:20
68 Karolina Urbańska Biedrusko Członek PFS2022-06-24 23:38:47
69 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnik2022-06-24 23:52:44
70 Marcin Rogala Warszawa Członek PFS2022-06-25 10:18:55
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Marek Dudkiewicz (605 093 407 — marek@dudkiewicz-milanowa.pl)

Sponsorzy

anonimowi sponsorzy prywatni



Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               160.94     10.0     5257     2121     1050
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              150.86      9.0     5175     2075      687
  3 Kacper          Zegadło              Warszawa               171.75      9.0     4998     2037      609
  4 Marcin          Rogala               Warszawa               143.47      9.0     4906     1876      419
  5 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               150.15      9.0     4816     2095      245
  6 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               163.08      8.0     5217     1874      805
  7 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               151.42      8.0     4991     1832      585
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.21      8.0     4941     1823      597
  9 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              144.69      8.0     4872     2038      185
 10 Maciej          Nawrocki             Babimost               135.96      8.0     4845     1775      273
 11 Łukasz          Barbuziński          Wrocław                126.94      8.0     4781     1645      583
 12 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.78      8.0     4732     1839      185
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.81      8.0     4568     1778      383
 14 Irena           Sołdan               Warszawa               138.52      8.0     4503     1867      353
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               143.95      7.5     4613     1780      -56
 16 Jakub           Zaryński             Świnoujście            141.77      7.0     4865     1667      514
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 152.18      7.0     4802     1778      285
 18 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 131.32      7.0     4766     1551      550
 19 Janusz          Krupiński            Bytom                  149.52      7.0     4707     1727      281
 20 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             143.50      7.0     4701     1684      210
 21 Marek           Reda                 Warszawa               158.97      7.0     4692     1710      186
 22 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 130.53      7.0     4601     1778      207
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.96      7.0     4552     1628       56
 24 Joanna          Juszczak             Warszawa               139.42      7.0     4456     1714     -197
 25 Robert          Kamiński             Warszawa               133.75      7.0     4334     1765     -185
 26 Agnieszka       Matus                Milanówek              133.36      7.0     4331     1715     -223
 27 Franciszek      Łysek                Warszawa               148.96      6.0     5005     1725      626
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               152.08      6.0     4759     1680       90
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              145.95      6.0     4701     1641     -106
 30 Adam            Ziemniewicz          Białystok              126.83      6.0     4693     1536      212
 31 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          132.97      6.0     4650     1621      217
 32 Robert          Młynarski            Siedlce                100.00      6.0     4631     1436      181
 33 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                144.96      6.0     4605     1664     -144
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  125.53      6.0     4597     1502      321
 35 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           124.23      6.0     4555     1468      361
 36 Magdalena       Parowicz             Wrocław                111.63      6.0     4543     1544      230
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             134.07      6.0     4451     1587      176
 38 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.22      6.0     4375     1729     -177
 39 Marta           Szeliga-Frynia       Rąbień AB              119.08      6.0     4254     1494     -169
 40 Sławomir        Wolski               Wrocław                123.31      6.0     4218     1625     -413
 41 Waldemar        Kudliński            Osielsko               105.73      6.0     3801     1336      -66
 42 Igor            Kabalewski           Podkowa Leśna          116.52      6.0     3270     1212      349
 43 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               122.69      5.5     4228     1618     -759
 44 Karolina        Urbańska             Biedrusko              129.93      5.0     4504     1392      132
 45 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            135.82      5.0     4453     1400      -71
 46 Urszula         Rechowicz            Katowice               124.99      5.0     4340     1370     -230
 47 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.38      5.0     4326     1320       27
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               130.28      5.0     4276     1464      -44
 49 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            127.94      5.0     4264     1376       16
 50 Dariusz         Buławko              Warszawa               121.66      5.0     4211     1488     -651
 51 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.98      5.0     4003     1447     -575
 52 Wojciech        Łysek                Warszawa               101.12      5.0     3937     1396     -690
 53 Daniel          Taraszewski          Góra Kalwaria          100.00      5.0     3887     1275     -492
 54 Paweł           Frynia               Rąbień AB              100.00      4.0     4527     1343     -224
 55 Tomasz          Sehnal               Warszawa               127.23      4.0     4436     1295       40
 56 Oliwia          Jaszewska            Warszawa               100.00      4.0     4302     1142      390
 57 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.41      4.0     4198     1311     -447
 58 Klara           Wigier               Milanówek              119.47      4.0     4129     1261     -310
 59 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3988     1211     -254
 60 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      4.0     3721     1098     -482
 61 Bernadeta       Kudlińska            Osielsko               106.48      4.0     3488     1147     -459
 62 Marcin          Orzechowski          Warszawa               137.00      4.0     2720      927       72
 63 Marcin          Taraszewski          Góra Kalwaria          100.00      3.5     4023     1089     -433
 64 Wojciech        Wąs                  Warszawa               102.50      3.5     3868     1111     -191
 65 Katarzyna       Rożany               Tczew                  102.87      3.0     3751     1050     -596
 66 Piotr           Pietuchowski         Białystok              149.05      3.0     2778      854      238
 67 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              151.51      3.0     2750      841      -20
 68 Krystyna        Perekitko            Ciechanowiec           100.00      2.5     3525      712      -65
 69 Bartosz         Bartczak             Poznań                 131.62      2.0     2133      596      -56
 70 Wiktor          Górnicki             Warszawa               100.00      1.5     2844      642     -595
 71 Agnieszka       Kłosowska            Warszawa               100.00      1.0     1949      575    -1138
 72 Marek           Rogalski             Warszawa               135.40      1.0     1847      540     -180
 73 Bartłomiej      Rutkowski            Warszawa               100.00      0.0      641      203    -1028
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Kacper Zegadło 171.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Ulejczyk              131.32 +  468: 354  181
    2     3 Jarosław       Puchalski             132.97 +  362: 336  183
    3     2 Maciej         Czupryniak            150.86 -  414: 501  101
    4     8 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  381: 339  178
    5     3 Dominik        Urbacki               160.94 +  553: 363  211
    6     4 Irena          Sołdan                138.52 -  376: 389   89
    7     3 Franciszek     Łysek                 148.96 +  365: 308  199
    8     5 Jakub          Zaryński              141.77 +  378: 361  192
    9     1 Grzegorz       Kurowski              150.15 +  491: 373  200
   10     1 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 +  480: 299  195
   11     2 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  280: 398  113
   12     3 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 +  450: 368  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2037  / 12 169.75




	Kazimierz Merklejn 163.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Sołdan                130.53 -  472: 485   81
    2    18 Joanna         Ostrowska             117.41 +  536: 266  167
    3     9 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  345: 374   95
    4    18 Jakub          Zaryński              141.77 -  410: 450   92
    5    25 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  444: 304  178
    6    18 Piotr          Broda                 134.07 +  499: 344  184
    7    13 Jakub          Hassa                 135.82 +  420: 328  186
    8     9 Marek          Rogalski              135.40 +  408: 394  185
    9     5 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  380: 370  178
   10     4 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  558: 320  195
   11     2 Kacper         Zegadło               171.75 +  398: 280  222
   12     1 Dominik        Urbacki               160.94 -  347: 497  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Dominik Urbacki 160.94 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  443: 284  180
    2     5 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  418: 421   83
    3    12 Marta          Świątkowska           116.38 +  489: 291  166
    4     5 Wojciech       Sołdan                130.53 +  382: 352  181
    5     3 Kacper         Zegadło               171.75 -  363: 553  122
    6     7 Mikołaj        Cieplik               143.50 +  457: 318  194
    7     5 Maciej         Nawrocki              135.96 +  389: 312  186
    8     3 Janusz         Krupiński             149.52 +  413: 386  200
    9     3 Maciej         Czupryniak            150.86 +  484: 281  201
   10     2 Grzegorz       Kurowski              150.15 +  438: 296  200
   11     1 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 +  484: 366  195
   12     1 Kazimierz      Merklejn              163.08 +  497: 347  213
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2121  / 12 176.75




	Marek Reda 158.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karolina       Urbańska              129.93 +  432: 430  180
    2    13 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  371: 403  100
    3    19 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  379: 364  180
    4     7 Piotr          Pietuchowski          149.05 +  455: 393  199
    5     9 Agnieszka      Matus                 133.36 +  369: 338  183
    6     3 Franciszek     Łysek                 148.96 -  402: 435   99
    7     7 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  326: 339   78
    8    15 Robert         Kamiński              133.75 -  356: 401   84
    9    22 Wojciech       Łysek                 101.12 +  412: 334  151
   10    16 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  317: 363   94
   11    21 Paweł          Frynia                100.00 +  391: 302  150
   12    16 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  482: 404  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Michał Alabrudziński 156.21 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  323: 368   78
    2    21 Jerzy          Luter                 125.53 +  388: 332  176
    3    18 Błażej         Ochocki               124.23 +  515: 381  174
    4    14 Agnieszka      Matus                 133.36 -  339: 351   83
    5    19 Sławomir       Wolski                123.31 +  418: 329  173
    6    12 Jakub          Hassa                 135.82 +  413: 382  186
    7     8 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  540: 319  173
    8     4 Irena          Sołdan                138.52 +  316: 310  189
    9     4 Joanna         Juszczak              139.42 +  519: 373  189
   10     3 Maciej         Czupryniak            150.86 -  337: 429  101
   11     3 Grzegorz       Kurowski              150.15 +  497: 360  200
   12     2 Maciej         Czupryniak            150.86 -  336: 410  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Krzysztof Mówka 152.78 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  442: 368  178
    2     6 Maciej         Czupryniak            150.86 -  318: 509  101
    3    27 Wojciech       Wąs                   102.50 +  419: 368  153
    4     9 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  367: 459  101
    5    20 Joanna         Ostrowska             117.41 +  405: 297  167
    6    17 Joanna         Juszczak              139.42 -  381: 444   89
    7    19 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  350: 334  180
    8    16 Stanisław      Gasik                 119.98 +  411: 376  170
    9    14 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  439: 319  196
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 +  402: 344  202
   11     7 Szymon         Płachta               152.08 +  472: 346  202
   12     5 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  326: 383  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Karol Wyrębkiewicz 152.18 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Sehnal                127.23 +  363: 356  177
    2    14 Marcin         Rogala                143.47 +  500: 344  193
    3     7 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  374: 523  100
    4    11 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  366: 341  183
    5     5 Maciej         Nawrocki              135.96 +  490: 269  186
    6     6 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  399: 357  173
    7     2 Maciej         Czupryniak            150.86 -  422: 447  101
    8     6 Agnieszka      Matus                 133.36 +  435: 328  183
    9     2 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  327: 418   95
   10     5 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  344: 402  103
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  362: 366   82
   12    11 Szymon         Płachta               152.08 +  420: 366  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Szymon Płachta 152.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Barbuziński           126.94 +  375: 354  177
    2    10 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  358: 424   95
    3    14 Tomasz         Sehnal                127.23 +  454: 405  177
    4     6 Jarosław       Puchalski             132.97 -  349: 404   83
    5    12 Szymon         Dąbrowski             143.95 +  548: 247  194
    6     8 Janusz         Krupiński             149.52 -  306: 382  100
    7    17 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  383: 484   95
    8    19 Jakub          Hassa                 135.82 +  387: 320  186
    9    16 Marek          Rogalski              135.40 +  447: 437  185
   10    11 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  440: 320  183
   11     7 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  346: 472  103
   12    11 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  366: 420  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Adrian Ziemniewicz 151.51 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  380: 432   77
    2    24 Janusz         Krupiński             149.52 -  351: 474  100
    3    29 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  432: 372  169
    4    25 Dariusz        Buławko               121.66 +  436: 328  172
    5    17 Piotr          Broda                 134.07 -  385: 453   84
    6    21 Sławomir       Wolski                123.31 -  315: 388   73
    7    26 Marta          Świątkowska           116.38 +  451: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  /  7 120.14




	Miłosz Wrzałek 151.42 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 125.53 +  417: 407  176
    2     2 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  379: 396   96
    3    20 Magdalena      Parowicz              111.63 +  446: 262  162
    4     9 Krzysztof      Mówka                 152.78 +  459: 367  203
    5     6 Marcin         Orzechowski           137.00 +  434: 309  187
    6     5 Stanisław      Gasik                 119.98 +  413: 216  170
    7     4 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  351: 517   95
    8     7 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  353: 416   78
    9     7 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  407: 370  183
   10     6 Irena          Sołdan                138.52 +  463: 291  189
   11     4 Maciej         Czupryniak            150.86 -  377: 413  101
   12     6 Jakub          Zaryński              141.77 +  492: 442  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Maciej Czupryniak 150.86 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Rechowicz             124.99 +  392: 277  175
    2     6 Krzysztof      Mówka                 152.78 +  509: 318  203
    3     2 Kacper         Zegadło               171.75 +  501: 414  222
    4     1 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  553: 277  173
    5     1 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  399: 431  100
    6     2 Wojciech       Sołdan                130.53 +  388: 325  181
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 +  447: 422  202
    8     2 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  453: 490   95
    9     3 Dominik        Urbacki               160.94 -  281: 484  111
   10     3 Michał         Alabrudziński         156.21 +  429: 337  206
   11     4 Miłosz         Wrzałek               151.42 +  413: 377  201
   12     2 Michał         Alabrudziński         156.21 +  410: 336  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 12 172.92




	Grzegorz Kurowski 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Błażej         Ochocki               124.23 +  367: 346  174
    2    13 Marek          Reda                  158.97 +  403: 371  209
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 +  523: 374  202
    4     4 Robert         Kamiński              133.75 +  481: 264  184
    5     1 Maciej         Czupryniak            150.86 +  431: 399  201
    6     1 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 +  322: 321  195
    7     1 Irena          Sołdan                138.52 +  417: 387  189
    8     1 Franciszek     Łysek                 148.96 +  460: 357  199
    9     1 Kacper         Zegadło               171.75 -  373: 491  122
   10     2 Dominik        Urbacki               160.94 -  296: 438  111
   11     3 Michał         Alabrudziński         156.21 -  360: 497  106
   12     5 Krzysztof      Mówka                 152.78 +  383: 326  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 12 174.58




	Janusz Krupiński 149.52 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wolski                123.31 -  312: 328   73
    2    24 Adrian         Ziemniewicz           151.51 +  474: 351  202
    3    22 Dariusz        Buławko               121.66 +  412: 314  172
    4    17 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  437: 405  195
    5    10 Stanisław      Gasik                 119.98 -  295: 502   70
    6     8 Szymon         Płachta               152.08 +  382: 306  202
    7     6 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  497: 363  196
    8     3 Dominik        Urbacki               160.94 -  386: 413  111
    9    10 Robert         Kamiński              133.75 -  288: 319   84
   10    17 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  364: 252  173
   11    14 Franciszek     Łysek                 148.96 -  376: 506   99
   12    15 Robert         Młynarski             100.00 +  484: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Piotr Pietuchowski 149.05 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             122.69 -  376: 426   73
    2    25 Wojciech       Łysek                 101.12 +  438: 280  151
    3    16 Sławomir       Wolski                123.31 +  487: 305  173
    4     7 Marek          Reda                  158.97 -  393: 455  109
    5    13 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  354: 401   78
    6    19 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  290: 377   95
    7    25 Urszula        Rechowicz             124.99 +  440: 296  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Franciszek Łysek 148.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Buławko               121.66 +  392: 286  172
    2     7 Agnieszka      Matus                 133.36 +  470: 298  183
    3     8 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  508: 293  195
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              131.81 +  506: 247  182
    5     2 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  392: 411   95
    6     3 Marek          Reda                  158.97 +  435: 402  209
    7     3 Kacper         Zegadło               171.75 -  308: 365  122
    8     1 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  357: 460  100
    9     6 Irena          Sołdan                138.52 -  362: 385   89
   10    10 Robert         Kamiński              133.75 -  401: 439   84
   11    14 Janusz         Krupiński             149.52 +  506: 376  200
   12    10 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  368: 417   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Marek Dudkiewicz 145.95 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Gasik                 119.98 +  478: 327  170
    2     2 Miłosz         Wrzałek               151.42 +  396: 379  201
    3     4 Piotr          Broda                 134.07 +  428: 416  184
    4     3 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  377: 449   95
    5     7 Maciej         Dąbrowski             122.69 -  338: 379   73
    6    11 Marcin         Orzechowski           137.00 +  417: 401  187
    7     6 Janusz         Krupiński             149.52 -  363: 497  100
    8    11 Maciej         Nawrocki              135.96 -  409: 457   86
    9    14 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  319: 439  103
   10    18 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  309: 419   77
   11    23 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  402: 313  180
   12    19 Marek          Rogalski              135.40 +  465: 331  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Tomasz Nasiłowski 144.96 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Klara          Wigier                119.47 +  369: 324  169
    2    11 Igor           Kabalewski            116.52 +  338: 327  167
    3     8 Franciszek     Łysek                 148.96 -  293: 508   99
    4    17 Janusz         Krupiński             149.52 -  405: 437  100
    5    21 Marcin         Rogala                143.47 -  408: 421   93
    6    19 Piotr          Pietuchowski          149.05 +  377: 290  199
    7    17 Szymon         Płachta               152.08 +  484: 383  202
    8    18 Paweł          Frynia                100.00 +  461: 246  150
    9    11 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  408: 378  169
   10     4 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  320: 558  113
   11    13 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  338: 395   94
   12    16 Marek          Reda                  158.97 -  404: 482  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Rafał Błaszkiewicz 144.69 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  435: 348  169
    2    10 Szymon         Płachta               152.08 +  424: 358  202
    3     9 Kazimierz      Merklejn              163.08 +  374: 345  213
    4     3 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  449: 377  196
    5     2 Franciszek     Łysek                 148.96 +  411: 392  199
    6     1 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  321: 322  100
    7     4 Miłosz         Wrzałek               151.42 +  517: 351  201
    8     2 Maciej         Czupryniak            150.86 +  490: 453  201
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 +  418: 327  202
   10     1 Kacper         Zegadło               171.75 -  299: 480  122
   11     1 Dominik        Urbacki               160.94 -  366: 484  111
   12     3 Kacper         Zegadło               171.75 -  368: 450  122
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2038  / 12 169.83




	Szymon Dąbrowski 143.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Ostrowska             117.41 -  416: 422   67
    2    20 Klara          Wigier                119.47 +  477: 293  169
    3    10 Jarosław       Puchalski             132.97 -  332: 563   83
    4    20 Bartosz        Bartczak              131.62 +  473: 374  182
    5    12 Szymon         Płachta               152.08 -  247: 548  102
    6    22 Urszula        Rechowicz             124.99 +  491: 338  175
    7    14 Piotr          Broda                 134.07 +  357: 313  184
    8    12 Maciej         Dąbrowski             122.69 =  355: 355  123
    9    12 Jakub          Zaryński              141.77 -  290: 440   92
   10    16 Marek          Reda                  158.97 +  363: 317  209
   11    13 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  395: 338  195
   12    10 Franciszek     Łysek                 148.96 +  417: 368  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Mikołaj Cieplik 143.50 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Igor           Kabalewski            116.52 -  391: 433   67
    2    22 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  426: 339  156
    3    15 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  422: 322  178
    4    10 Marcin         Rogala                143.47 +  377: 374  193
    5     4 Jarosław       Puchalski             132.97 +  445: 345  183
    6     7 Dominik        Urbacki               160.94 -  318: 457  111
    7    10 Joanna         Juszczak              139.42 -  402: 407   89
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  312: 411   82
    9    21 Sławomir       Wolski                123.31 +  478: 276  173
   10    12 Karolina       Urbańska              129.93 +  397: 393  180
   11     9 Irena          Sołdan                138.52 -  318: 367   89
   12    14 Jarosław       Puchalski             132.97 +  415: 367  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Marcin Rogala 143.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Świątkowska           116.38 +  430: 287  166
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  344: 500  102
    3    25 Daniel         Taraszewski           100.00 +  393: 355  150
    4    10 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  374: 377   94
    5    21 Tomasz         Nasiłowski            144.96 +  421: 408  195
    6    15 Agnieszka      Matus                 133.36 -  351: 454   83
    7    21 Dariusz        Buławko               121.66 +  503: 337  172
    8    10 Sławomir       Wolski                123.31 +  394: 350  173
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              131.81 +  420: 392  182
   10     8 Joanna         Juszczak              139.42 +  397: 325  189
   11     6 Robert         Kamiński              133.75 +  415: 334  184
   12     4 Maciej         Nawrocki              135.96 +  464: 368  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 12 156.33




	Jakub Zaryński 141.77 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena      Parowicz              111.63 -  298: 382   62
    2    27 Robert         Młynarski             100.00 -  364: 430   50
    3    35 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  390: 237  150
    4    18 Kazimierz      Merklejn              163.08 +  450: 410  213
    5    15 Tomasz         Sehnal                127.23 +  412: 371  177
    6    10 Paweł          Frynia                100.00 +  447: 382  150
    7    11 Robert         Kamiński              133.75 +  407: 342  184
    8     5 Kacper         Zegadło               171.75 -  361: 378  122
    9    12 Szymon         Dąbrowski             143.95 +  440: 290  194
   10     9 Wojciech       Sołdan                130.53 -  300: 372   81
   11    12 Agnieszka      Matus                 133.36 +  554: 265  183
   12     6 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  442: 492  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Joanna Juszczak 139.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Rożany                102.87 +  439: 297  153
    2     8 Piotr          Broda                 134.07 -  309: 427   84
    3    11 Jakub          Hassa                 135.82 +  351: 293  186
    4    16 Irena          Sołdan                138.52 -  220: 448   89
    5    24 Magdalena      Parowicz              111.63 +  429: 351  162
    6    17 Krzysztof      Mówka                 152.78 +  444: 381  203
    7    10 Mikołaj        Cieplik               143.50 +  407: 402  194
    8     8 Wojciech       Sołdan                130.53 +  449: 371  181
    9     4 Michał         Alabrudziński         156.21 -  373: 519  106
   10     8 Marcin         Rogala                143.47 -  325: 397   93
   11    10 Dominik        Ulejczyk              131.32 +  423: 346  181
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  287: 421   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Irena Sołdan 138.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Wąs                   102.50 +  419: 258  153
    2     1 Wojciech       Sołdan                130.53 -  390: 405   81
    3    17 Waldemar       Kudliński             105.73 +  395: 338  156
    4    16 Joanna         Juszczak              139.42 +  448: 220  189
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              131.81 +  351: 335  182
    6     4 Kacper         Zegadło               171.75 +  389: 376  222
    7     1 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  387: 417  100
    8     4 Michał         Alabrudziński         156.21 -  310: 316  106
    9     6 Franciszek     Łysek                 148.96 +  385: 362  199
   10     6 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  291: 463  101
   11     9 Mikołaj        Cieplik               143.50 +  367: 318  194
   12     9 Robert         Kamiński              133.75 +  371: 342  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Marcin Orzechowski 137.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Łysek                 101.12 +  424: 309  151
    2    16 Daniel         Taraszewski           100.00 +  439: 318  150
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  348: 472   82
    4    15 Joanna         Ostrowska             117.41 +  389: 320  167
    5     6 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  309: 434  101
    6    11 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  401: 417   96
    7    22 Karolina       Urbańska              129.93 +  410: 378  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  7 132.43




	Maciej Nawrocki 135.96 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Balewska              100.00 +  423: 344  150
    2    17 Marcin         Taraszewski           100.00 +  485: 420  150
    3     1 Robert         Kamiński              133.75 -  326: 349   84
    4    12 Urszula        Rechowicz             124.99 +  469: 381  175
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  269: 490  102
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              131.81 +  366: 363  182
    7     5 Dominik        Urbacki               160.94 -  312: 389  111
    8    11 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  457: 409  196
    9    13 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  527: 316  173
   10     7 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  441: 298  178
   11     5 Wojciech       Sołdan                130.53 +  402: 349  181
   12     4 Marcin         Rogala                143.47 -  368: 464   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Jakub Hassa 135.82 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Frynia                100.00 +  448: 356  150
    2     4 Robert         Kamiński              133.75 -  417: 436   84
    3    11 Joanna         Juszczak              139.42 -  293: 351   89
    4    26 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  380: 328  150
    5    23 Marcin         Taraszewski           100.00 +  363: 285  150
    6    12 Michał         Alabrudziński         156.21 -  382: 413  106
    7    13 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  328: 420  113
    8    19 Szymon         Płachta               152.08 -  320: 387  102
    9    26 Teresa         Balewska              100.00 +  429: 312  150
   10    26 Tomasz         Sehnal                127.23 +  390: 362  177
   11    16 Igor           Kabalewski            116.52 -  365: 397   67
   12    21 Magdalena      Parowicz              111.63 -  338: 477   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Marek Rogalski 135.40 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     9 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  394: 408  113
    9    16 Szymon         Płachta               152.08 -  437: 447  102
   10    20 Magdalena      Parowicz              111.63 -  280: 387   62
   11    24 Joanna         Ostrowska             117.41 +  405: 320  167
   12    19 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  331: 465   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  5 108.00




	Piotr Broda 134.07 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wiktor         Górnicki              100.00 +  385: 308  150
    2     8 Joanna         Juszczak              139.42 +  427: 309  189
    3     4 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  416: 428   96
    4    13 Stanisław      Gasik                 119.98 -  264: 348   70
    5    17 Adrian         Ziemniewicz           151.51 +  453: 385  202
    6    18 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  344: 499  113
    7    14 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  313: 357   94
    8    20 Jerzy          Luter                 125.53 -  366: 433   76
    9    25 Klara          Wigier                119.47 +  473: 307  169
   10    21 Joanna         Ostrowska             117.41 +  327: 313  167
   11    15 Jarosław       Puchalski             132.97 -  289: 338   83
   12    22 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  394: 250  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Robert Kamiński 133.75 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  406: 329  150
    2     4 Jakub          Hassa                 135.82 +  436: 417  186
    3     1 Maciej         Nawrocki              135.96 +  349: 326  186
    4     4 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  264: 481  100
    5    11 Wojciech       Sołdan                130.53 -  347: 388   81
    6    14 Karolina       Urbańska              129.93 +  355: 340  180
    7    11 Jakub          Zaryński              141.77 -  342: 407   92
    8    15 Marek          Reda                  158.97 +  401: 356  209
    9    10 Janusz         Krupiński             149.52 +  319: 288  200
   10    10 Franciszek     Łysek                 148.96 +  439: 401  199
   11     6 Marcin         Rogala                143.47 -  334: 415   93
   12     9 Irena          Sołdan                138.52 -  342: 371   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Agnieszka Matus 133.36 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  440: 261  150
    2     7 Franciszek     Łysek                 148.96 -  298: 470   99
    3    13 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  374: 351  177
    4    14 Michał         Alabrudziński         156.21 +  351: 339  206
    5     9 Marek          Reda                  158.97 -  338: 369  109
    6    15 Marcin         Rogala                143.47 +  454: 351  193
    7     9 Błażej         Ochocki               124.23 +  394: 389  174
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  328: 435  102
    9     9 Wojciech       Sołdan                130.53 -  301: 346   81
   10    14 Jerzy          Luter                 125.53 +  383: 382  176
   11    12 Jakub          Zaryński              141.77 -  265: 554   92
   12    18 Waldemar       Kudliński             105.73 +  405: 307  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Jarosław Puchalski 132.97 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Robert         Młynarski             100.00 +  414: 364  150
    2     3 Kacper         Zegadło               171.75 -  336: 362  122
    3    10 Szymon         Dąbrowski             143.95 +  563: 332  194
    4     6 Szymon         Płachta               152.08 +  404: 349  202
    5     4 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  345: 445   94
    6     9 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  306: 387   78
    7    18 Sławomir       Wolski                123.31 -  294: 478   73
    8    27 Tomasz         Sehnal                127.23 +  393: 356  177
    9    18 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  355: 385   81
   10    22 Dariusz        Buławko               121.66 +  535: 271  172
   11    15 Piotr          Broda                 134.07 +  338: 289  184
   12    14 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  367: 415   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Andrzej Rechowicz 132.96 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  395: 388  150
    2     5 Dominik        Urbacki               160.94 +  421: 418  211
    3     3 Wojciech       Sołdan                130.53 -  323: 391   81
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  341: 366  102
    5    18 Paweł          Frynia                100.00 -  358: 451   50
    6    28 Wojciech       Wąs                   102.50 +  430: 299  153
    7    16 Jerzy          Luter                 125.53 +  406: 354  176
    8    17 Wojciech       Łysek                 101.12 +  414: 326  151
    9     7 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  370: 407  101
   10    11 Szymon         Płachta               152.08 -  320: 440  102
   11    22 Maciej         Dąbrowski             122.69 +  378: 329  173
   12    17 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  396: 327  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Krzysztof Sporczyk 131.81 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krystyna       Perekitko             100.00 +  436: 283  150
    2     9 Magdalena      Parowicz              111.63 +  348: 312  162
    3     6 Marcin         Orzechowski           137.00 +  472: 348  187
    4     2 Franciszek     Łysek                 148.96 -  247: 506   99
    5     8 Irena          Sołdan                138.52 -  335: 351   89
    6    13 Maciej         Nawrocki              135.96 -  363: 366   86
    7    15 Paweł          Frynia                100.00 +  358: 347  150
    8    13 Mikołaj        Cieplik               143.50 +  411: 312  194
    9     8 Marcin         Rogala                143.47 -  392: 420   93
   10    13 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  419: 291  177
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 +  366: 362  202
   12     8 Joanna         Juszczak              139.42 +  421: 287  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Bartosz Bartczak 131.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Daniel         Taraszewski           100.00 -  292: 318   50
    2    29 Paweł          Frynia                100.00 -  404: 422   50
    3    31 Klara          Wigier                119.47 +  348: 325  169
    4    20 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  374: 473   94
    5    28 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  400: 271  156
    6    29 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  315: 380   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Dominik Ulejczyk 131.32 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               171.75 -  354: 468  122
    2    31 Dariusz        Buławko               121.66 -  360: 391   72
    3    30 Łukasz         Barbuziński           126.94 +  480: 373  177
    4    23 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  345: 309  156
    5    22 Waldemar       Kudliński             105.73 -  326: 356   56
    6    25 Wojciech       Łysek                 101.12 -  366: 375   51
    7    29 Marcin         Taraszewski           100.00 +  502: 339  150
    8    23 Teresa         Balewska              100.00 +  389: 227  150
    9    18 Jarosław       Puchalski             132.97 +  385: 355  183
   10    15 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  442: 298  169
   11    10 Joanna         Juszczak              139.42 -  346: 423   89
   12    13 Jerzy          Luter                 125.53 +  471: 302  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Wojciech Sołdan 130.53 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              163.08 +  485: 472  213
    2     1 Irena          Sołdan                138.52 +  405: 390  189
    3     3 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  391: 323  183
    4     5 Dominik        Urbacki               160.94 -  352: 382  111
    5    11 Robert         Kamiński              133.75 +  388: 347  184
    6     2 Maciej         Czupryniak            150.86 -  325: 388  101
    7    12 Stanisław      Gasik                 119.98 +  485: 234  170
    8     8 Joanna         Juszczak              139.42 -  371: 449   89
    9     9 Agnieszka      Matus                 133.36 +  346: 301  183
   10     9 Jakub          Zaryński              141.77 +  372: 300  192
   11     5 Maciej         Nawrocki              135.96 -  349: 402   86
   12     7 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  332: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Zbigniew Rybak 130.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               160.94 -  284: 443  111
    2    32 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  413: 299  169
    3    19 Marek          Reda                  158.97 -  364: 379  109
    4    30 Wojciech       Wąs                   102.50 +  434: 294  153
    5    16 Karolina       Urbańska              129.93 -  301: 365   80
    6    20 Tomasz         Sehnal                127.23 +  365: 295  177
    7    19 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  334: 350  103
    8    22 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  337: 364   77
    9    29 Dariusz        Buławko               121.66 -  273: 384   72
   10    29 Marcin         Taraszewski           100.00 +  428: 373  150
   11    23 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  313: 402   96
   12    27 Joanna         Ostrowska             117.41 +  430: 372  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Karolina Urbańska 129.93 Biedrusko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  158.97 -  430: 432  109
    2    19 Stanisław      Gasik                 119.98 -  259: 452   70
    3    32 Katarzyna      Rożany                102.87 +  445: 306  153
    4    27 Wojciech       Łysek                 101.12 +  468: 298  151
    5    16 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  365: 301  180
    6    14 Robert         Kamiński              133.75 -  340: 355   84
    7    22 Marcin         Orzechowski           137.00 -  378: 410   87
    8    24 Dariusz        Buławko               121.66 +  430: 373  172
    9    19 Magdalena      Parowicz              111.63 +  329: 323  162
   10    12 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  393: 397   94
   11    20 Waldemar       Kudliński             105.73 -  313: 335   56
   12    20 Błażej         Ochocki               124.23 -  354: 390   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Paweł Maciejczuk 128.22 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         156.21 +  368: 323  206
    2    12 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  429: 423  177
    3     5 Maciej         Dąbrowski             122.69 -  384: 391   73
    4     8 Kacper         Zegadło               171.75 -  339: 381  122
    5    13 Piotr          Pietuchowski          149.05 +  401: 354  199
    6     9 Jarosław       Puchalski             132.97 +  387: 306  183
    7     7 Marek          Reda                  158.97 +  339: 326  209
    8     7 Miłosz         Wrzałek               151.42 +  416: 353  201
    9     5 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  370: 380  113
   10     7 Maciej         Nawrocki              135.96 -  298: 441   86
   11    11 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  317: 478   77
   12    17 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  327: 396   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Arkadiusz Kleniewski 127.94 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  368: 442  103
    2    26 Wiktor         Górnicki              100.00 +  355: 288  150
    3    15 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  322: 422   94
    4    19 Tomasz         Sehnal                127.23 -  286: 390   77
    5    25 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  304: 444  113
    6    33 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  490: 228  150
    7    24 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  351: 382   77
    8    30 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  427: 279  150
    9    27 Katarzyna      Rożany                102.87 +  468: 239  153
   10    25 Waldemar       Kudliński             105.73 -  285: 399   56
   11    26 Klara          Wigier                119.47 +  358: 341  169
   12    22 Piotr          Broda                 134.07 -  250: 394   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Tomasz Sehnal 127.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  356: 363  102
    2    28 Katarzyna      Rożany                102.87 +  480: 302  153
    3    14 Szymon         Płachta               152.08 -  405: 454  102
    4    19 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  390: 286  178
    5    15 Jakub          Zaryński              141.77 -  371: 412   92
    6    20 Zbigniew       Rybak                 130.28 -  295: 365   80
    7    27 Teresa         Balewska              100.00 -  363: 371   50
    8    27 Jarosław       Puchalski             132.97 -  356: 393   83
    9    30 Wojciech       Wąs                   102.50 +  366: 329  153
   10    26 Jakub          Hassa                 135.82 -  362: 390   86
   11    29 Marcin         Taraszewski           100.00 +  352: 333  150
   12    26 Marta          Świątkowska           116.38 -  340: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Łukasz Barbuziński 126.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Płachta               152.08 -  354: 375  102
    2    30 Marta          Świątkowska           116.38 -  274: 453   66
    3    30 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  373: 480   81
    4    34 Wiktor         Górnicki              100.00 +  493: 238  150
    5    27 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  426: 355  150
    6    23 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  370: 377   69
    7    28 Klara          Wigier                119.47 +  388: 386  169
    8    26 Wojciech       Wąs                   102.50 +  353: 331  153
    9    17 Robert         Młynarski             100.00 +  447: 245  150
   10    18 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  419: 309  196
   11    11 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  478: 317  178
   12     7 Wojciech       Sołdan                130.53 +  406: 332  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Adam Ziemniewicz 126.83 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adrian         Ziemniewicz           151.51 +  432: 380  202
    2    12 Paweł          Maciejczuk            128.22 -  423: 429   78
    3    13 Agnieszka      Matus                 133.36 -  351: 374   83
    4    22 Sławomir       Wolski                123.31 -  406: 436   73
    5    26 Dariusz        Buławko               121.66 -  371: 401   72
    6    29 Bartosz        Bartczak              131.62 +  380: 315  182
    7    24 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  382: 351  178
    8    22 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  364: 337  180
    9    20 Stanisław      Gasik                 119.98 +  450: 267  170
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  291: 419   82
   11    18 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 +  482: 293  169
   12    12 Igor           Kabalewski            116.52 -  361: 479   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Jerzy Luter 125.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  407: 417  101
    2    21 Michał         Alabrudziński         156.21 -  332: 388  106
    3    28 Bernadeta      Kudlińska             106.48 -  264: 340   56
    4    33 Katarzyna      Rożany                102.87 +  383: 280  153
    5    30 Klara          Wigier                119.47 +  470: 342  169
    6    27 Marcin         Taraszewski           100.00 +  544: 234  150
    7    16 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  354: 406   83
    8    20 Piotr          Broda                 134.07 +  433: 366  184
    9    15 Błażej         Ochocki               124.23 +  368: 309  174
   10    14 Agnieszka      Matus                 133.36 -  382: 383   83
   11    17 Magdalena      Parowicz              111.63 +  358: 340  162
   12    13 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  302: 471   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Urszula Rechowicz 124.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Czupryniak            150.86 -  277: 392  101
    2    34 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 331  150
    3    24 Paweł          Frynia                100.00 +  454: 438  150
    4    12 Maciej         Nawrocki              135.96 -  381: 469   86
    5    14 Błażej         Ochocki               124.23 -  276: 315   74
    6    22 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  338: 491   94
    7    25 Piotr          Pietuchowski          149.05 -  296: 440   99
    8    31 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  372: 331  156
    9    23 Igor           Kabalewski            116.52 -  368: 437   67
   10    28 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  424: 259  150
   11    27 Stanisław      Gasik                 119.98 +  425: 317  170
   12    23 Sławomir       Wolski                123.31 -  333: 350   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Błażej Ochocki 124.23 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Kurowski              150.15 -  346: 367  100
    2    33 Krystyna       Perekitko             100.00 +  460: 256  150
    3    18 Michał         Alabrudziński         156.21 -  381: 515  106
    4    24 Daniel         Taraszewski           100.00 +  450: 304  150
    5    14 Urszula        Rechowicz             124.99 +  315: 276  175
    6    16 Waldemar       Kudliński             105.73 +  428: 306  156
    7     9 Agnieszka      Matus                 133.36 -  389: 394   83
    8    14 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  315: 322   69
    9    15 Jerzy          Luter                 125.53 -  309: 368   76
   10    24 Wojciech       Łysek                 101.12 -  375: 410   51
   11    25 Dariusz        Buławko               121.66 +  397: 322  172
   12    20 Karolina       Urbańska              129.93 +  390: 354  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Sławomir Wolski 123.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janusz         Krupiński             149.52 +  328: 312  200
    2    15 Maciej         Dąbrowski             122.69 -  395: 444   73
    3    16 Piotr          Pietuchowski          149.05 -  305: 487   99
    4    22 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  436: 406  177
    5    19 Michał         Alabrudziński         156.21 -  329: 418  106
    6    21 Adrian         Ziemniewicz           151.51 +  388: 315  202
    7    18 Jarosław       Puchalski             132.97 +  478: 294  183
    8    10 Marcin         Rogala                143.47 -  350: 394   93
    9    21 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  276: 478   94
   10    19 Igor           Kabalewski            116.52 -  254: 426   67
   11    28 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  329: 324  156
   12    23 Urszula        Rechowicz             124.99 +  350: 333  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Maciej Dąbrowski 122.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          149.05 +  426: 376  199
    2    15 Sławomir       Wolski                123.31 +  444: 395  173
    3     5 Paweł          Maciejczuk            128.22 +  391: 384  178
    4     1 Maciej         Czupryniak            150.86 -  277: 553  101
    5     7 Marek          Dudkiewicz            145.95 +  379: 338  196
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          152.18 -  357: 399  102
    7     8 Michał         Alabrudziński         156.21 -  319: 540  106
    8    12 Szymon         Dąbrowski             143.95 =  355: 355  144
    9    13 Maciej         Nawrocki              135.96 -  316: 527   86
   10    17 Janusz         Krupiński             149.52 -  252: 364  100
   11    22 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  329: 378   83
   12    25 Paweł          Frynia                100.00 +  383: 378  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Dariusz Buławko 121.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Franciszek     Łysek                 148.96 -  286: 392   99
    2    31 Dominik        Ulejczyk              131.32 +  391: 360  181
    3    22 Janusz         Krupiński             149.52 -  314: 412  100
    4    25 Adrian         Ziemniewicz           151.51 -  328: 436  102
    5    26 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  401: 371  177
    6    26 Robert         Młynarski             100.00 +  378: 330  150
    7    21 Marcin         Rogala                143.47 -  337: 503   93
    8    24 Karolina       Urbańska              129.93 -  373: 430   80
    9    29 Zbigniew       Rybak                 130.28 +  384: 273  180
   10    22 Jarosław       Puchalski             132.97 -  271: 535   83
   11    25 Błażej         Ochocki               124.23 -  322: 397   74
   12    28 Klara          Wigier                119.47 +  426: 423  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Stanisław Gasik 119.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            145.95 -  327: 478   96
    2    19 Karolina       Urbańska              129.93 +  452: 259  180
    3    23 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  333: 307  150
    4    13 Piotr          Broda                 134.07 +  348: 264  184
    5    10 Janusz         Krupiński             149.52 +  502: 295  200
    6     5 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  216: 413  101
    7    12 Wojciech       Sołdan                130.53 -  234: 485   81
    8    16 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  376: 411  103
    9    20 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  267: 450   77
   10    23 Robert         Młynarski             100.00 -  281: 444   50
   11    27 Urszula        Rechowicz             124.99 -  317: 425   75
   12    29 Teresa         Balewska              100.00 +  350: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Klara Wigier 119.47 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  324: 369   95
    2    20 Szymon         Dąbrowski             143.95 -  293: 477   94
    3    31 Bartosz        Bartczak              131.62 -  325: 348   82
    4    35 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  330: 260  150
    5    30 Jerzy          Luter                 125.53 -  342: 470   76
    6    34 Krystyna       Perekitko             100.00 +  322: 232  150
    7    28 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  386: 388   77
    8    33 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  348: 325  150
    9    25 Piotr          Broda                 134.07 -  307: 473   84
   10    30 Wojciech       Wąs                   102.50 +  388: 313  153
   11    26 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 -  341: 358   78
   12    28 Dariusz        Buławko               121.66 -  423: 426   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Marta Szeliga-Frynia 119.08 Rąbień AB  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Błaszkiewicz          144.69 -  348: 435   95
    2    32 Zbigniew       Rybak                 130.28 -  299: 413   80
    3    29 Adrian         Ziemniewicz           151.51 -  372: 432  102
    4    32 Teresa         Balewska              100.00 +  326: 287  150
    5    33 Krystyna       Perekitko             100.00 +  379: 313  150
    6    23 Łukasz         Barbuziński           126.94 +  377: 370  177
    7    20 Magdalena      Parowicz              111.63 +  436: 213  162
    8    14 Błażej         Ochocki               124.23 +  322: 315  174
    9    11 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  378: 408   95
   10    15 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  298: 442   81
   11    18 Adam           Ziemniewicz           126.83 -  293: 482   77
   12    24 Wojciech       Łysek                 101.12 +  426: 313  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Joanna Ostrowska 117.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Dąbrowski             143.95 +  422: 416  194
    2    18 Kazimierz      Merklejn              163.08 -  266: 536  113
    3    21 Robert         Młynarski             100.00 +  418: 321  150
    4    15 Marcin         Orzechowski           137.00 -  320: 389   87
    5    20 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  297: 405  103
    6    24 Magdalena      Parowicz              111.63 -  424: 432   62
    7    31 Wojciech       Wąs                   102.50 -  335: 379   53
    8    28 Daniel         Taraszewski           100.00 +  352: 281  150
    9    28 Marcin         Taraszewski           100.00 +  359: 324  150
   10    21 Piotr          Broda                 134.07 -  313: 327   84
   11    24 Marek          Rogalski              135.40 -  320: 405   85
   12    27 Zbigniew       Rybak                 130.28 -  372: 430   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Igor Kabalewski 116.52 Podkowa Leśna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mikołaj        Cieplik               143.50 +  433: 391  194
    2    11 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  327: 338   95
    3    26 Marcin         Taraszewski           100.00 +  442: 360  150
    8    21 Magdalena      Parowicz              111.63 -  329: 484   62
    9    23 Urszula        Rechowicz             124.99 +  437: 368  175
   10    19 Sławomir       Wolski                123.31 +  426: 254  173
   11    16 Jakub          Hassa                 135.82 +  397: 365  186
   12    12 Adam           Ziemniewicz           126.83 +  479: 361  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  /  8 151.50




	Marta Świątkowska 116.38 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Rogala                143.47 -  287: 430   93
    2    30 Łukasz         Barbuziński           126.94 +  453: 274  177
    3    12 Dominik        Urbacki               160.94 -  291: 489  111
    4    21 Paweł          Frynia                100.00 -  354: 383   50
    5    31 Wojciech       Łysek                 101.12 -  298: 301   51
    6    30 Daniel         Taraszewski           100.00 +  406: 299  150
    7    26 Adrian         Ziemniewicz           151.51 -  323: 451  102
    8    32 Marcin         Taraszewski           100.00 -  379: 383   50
    9    31 Bernadeta      Kudlińska             106.48 -  349: 372   56
   10    31 Teresa         Balewska              100.00 +  351: 296  150
   11    30 Wojciech       Wąs                   102.50 +  437: 281  153
   12    26 Tomasz         Sehnal                127.23 +  398: 340  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Magdalena Parowicz 111.63 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Zaryński              141.77 +  382: 298  192
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  312: 348   82
    3    20 Miłosz         Wrzałek               151.42 -  262: 446  101
    4    28 Robert         Młynarski             100.00 +  580: 298  150
    5    24 Joanna         Juszczak              139.42 -  351: 429   89
    6    24 Joanna         Ostrowska             117.41 +  432: 424  167
    7    20 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  213: 436   69
    8    21 Igor           Kabalewski            116.52 +  484: 329  167
    9    19 Karolina       Urbańska              129.93 -  323: 329   80
   10    20 Marek          Rogalski              135.40 +  387: 280  185
   11    17 Jerzy          Luter                 125.53 -  340: 358   76
   12    21 Jakub          Hassa                 135.82 +  477: 338  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Bernadeta Kudlińska 106.48 Osielsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Mikołaj        Cieplik               143.50 -  339: 426   94
    3    28 Jerzy          Luter                 125.53 +  340: 264  176
    4    23 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  309: 345   81
    5    28 Bartosz        Bartczak              131.62 -  271: 400   82
    6    31 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  348: 333  150
    7    30 Robert         Młynarski             100.00 -  227: 496   50
    8    31 Urszula        Rechowicz             124.99 -  331: 372   75
    9    31 Marta          Świątkowska           116.38 +  372: 349  166
   10    32 Krystyna       Perekitko             100.00 +  352: 284  150
   11    28 Sławomir       Wolski                123.31 -  324: 329   73
   12    30 Daniel         Taraszewski           100.00 -  275: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 11 104.27




	Waldemar Kudliński 105.73 Osielsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  407: 287  150
    3    17 Irena          Sołdan                138.52 -  338: 395   89
    4    31 Krystyna       Perekitko             100.00 +  344: 269  150
    5    22 Dominik        Ulejczyk              131.32 +  356: 326  181
    6    16 Błażej         Ochocki               124.23 -  306: 428   74
    7    23 Wojciech       Łysek                 101.12 -  323: 338   51
    8    25 Robert         Młynarski             100.00 -  289: 474   50
    9    24 Paweł          Frynia                100.00 +  397: 347  150
   10    25 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 +  399: 285  178
   11    20 Karolina       Urbańska              129.93 +  335: 313  180
   12    18 Agnieszka      Matus                 133.36 -  307: 405   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 11 121.45




	Katarzyna Rożany 102.87 Tczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Juszczak              139.42 -  297: 439   89
    2    28 Tomasz         Sehnal                127.23 -  302: 480   77
    3    32 Karolina       Urbańska              129.93 -  306: 445   80
    4    33 Jerzy          Luter                 125.53 -  280: 383   76
    5    35 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  315: 332   50
    6    35 Wiktor         Górnicki              100.00 +  334: 210  150
    7    34 Krystyna       Perekitko             100.00 +  347: 268  150
    8    29 Bartłomiej     Rutkowski             100.00 +  408: 119  150
    9    27 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 -  239: 468   78
   10    27 Paweł          Frynia                100.00 -  296: 475   50
   11    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  304: 390   50
   12    32 Marcin         Taraszewski           100.00 -  323: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Wojciech Wąs 102.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                138.52 -  258: 419   89
    2    36 PAUZA
    3    27 Krzysztof      Mówka                 152.78 -  368: 419  103
    4    30 Zbigniew       Rybak                 130.28 -  294: 434   80
    5    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  394: 187  150
    6    28 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  299: 430   83
    7    31 Joanna         Ostrowska             117.41 +  379: 335  167
    8    26 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  331: 353   77
    9    30 Tomasz         Sehnal                127.23 -  329: 366   77
   10    30 Klara          Wigier                119.47 -  313: 388   69
   11    30 Marta          Świątkowska           116.38 -  281: 437   66
   12    33 Krystyna       Perekitko             100.00 +  322: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Wojciech Łysek 101.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Orzechowski           137.00 -  309: 424   87
    2    25 Piotr          Pietuchowski          149.05 -  280: 438   99
    3    34 Teresa         Balewska              100.00 +  368: 266  150
    4    27 Karolina       Urbańska              129.93 -  298: 468   80
    5    31 Marta          Świątkowska           116.38 +  301: 298  166
    6    25 Dominik        Ulejczyk              131.32 +  375: 366  181
    7    23 Waldemar       Kudliński             105.73 +  338: 323  156
    8    17 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  326: 414   83
    9    22 Marek          Reda                  158.97 -  334: 412  109
   10    24 Błażej         Ochocki               124.23 +  410: 375  174
   11    19 Robert         Młynarski             100.00 -  285: 417   50
   12    24 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  313: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Nawrocki              135.96 -  344: 423   86
    2    34 Urszula        Rechowicz             124.99 -  331: 396   75
    3    34 Wojciech       Łysek                 101.12 -  266: 368   51
    4    32 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  287: 326   69
    5    34 Wiktor         Górnicki              100.00 +  430: 327  150
    6    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  377: 253  150
    7    27 Tomasz         Sehnal                127.23 +  371: 363  177
    8    23 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  227: 389   81
    9    26 Jakub          Hassa                 135.82 -  312: 429   86
   10    31 Marta          Świątkowska           116.38 -  296: 351   66
   11    31 Krystyna       Perekitko             100.00 +  400: 267  150
   12    29 Stanisław      Gasik                 119.98 -  347: 350   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Paweł Frynia 100.00 Rąbień AB

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Hassa                 135.82 -  356: 448   86
    2    29 Bartosz        Bartczak              131.62 +  422: 404  182
    3    24 Urszula        Rechowicz             124.99 -  438: 454   75
    4    21 Marta          Świątkowska           116.38 +  383: 354  166
    5    18 Andrzej        Rechowicz             132.96 +  451: 358  183
    6    10 Jakub          Zaryński              141.77 -  382: 447   92
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  347: 358   82
    8    18 Tomasz         Nasiłowski            144.96 -  246: 461   95
    9    24 Waldemar       Kudliński             105.73 -  347: 397   56
   10    27 Katarzyna      Rożany                102.87 +  475: 296  153
   11    21 Marek          Reda                  158.97 -  302: 391  109
   12    25 Maciej         Dąbrowski             122.69 -  378: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Wiktor Górnicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Broda                 134.07 -  308: 385   84
    2    26 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 -  288: 355   78
    3    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  280: 410   50
    4    34 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  238: 493   77
    5    34 Teresa         Balewska              100.00 -  327: 430   50
    6    35 Katarzyna      Rożany                102.87 -  210: 334   53
    7    35 PAUZA
    9    34 Oliwia         Jaszewska             100.00 -  227: 439   50
   10    34 Bartłomiej     Rutkowski             100.00 +  398: 220  150
   11    32 Daniel         Taraszewski           100.00 -  268: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  9  71.33




	Oliwia Jaszewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Kamiński              133.75 -  329: 406   84
    2    35 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  347: 290  150
    3    23 Stanisław      Gasik                 119.98 -  307: 333   70
    4    26 Jakub          Hassa                 135.82 -  328: 380   86
    5    27 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  355: 426   77
    6    31 Bernadeta      Kudlińska             106.48 -  333: 348   56
    7    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  279: 350   50
    8    33 Klara          Wigier                119.47 -  325: 348   69
    9    34 Wiktor         Górnicki              100.00 +  439: 227  150
   10    33 Daniel         Taraszewski           100.00 -  356: 404   50
   11    34 Bartłomiej     Rutkowski             100.00 +  516: 108  150
   12    31 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  388: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Agnieszka Kłosowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Matus                 133.36 -  261: 440   83
    2    35 Oliwia         Jaszewska             100.00 -  290: 347   50
    3    35 Jakub          Zaryński              141.77 -  237: 390   92
    4    35 Klara          Wigier                119.47 -  260: 330   69
    5    35 Katarzyna      Rożany                102.87 +  332: 315  153
    6    33 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 -  228: 490   78
    7    33 Daniel         Taraszewski           100.00 -  341: 375   50
    8    34 Krystyna       Perekitko             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  7  82.14




	Robert  Młynarski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jarosław       Puchalski             132.97 -  364: 414   83
    2    27 Jakub          Zaryński              141.77 +  430: 364  192
    3    21 Joanna         Ostrowska             117.41 -  321: 418   67
    4    28 Magdalena      Parowicz              111.63 -  298: 580   62
    5    29 Daniel         Taraszewski           100.00 +  445: 283  150
    6    26 Dariusz        Buławko               121.66 -  330: 378   72
    7    30 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  496: 227  156
    8    25 Waldemar       Kudliński             105.73 +  474: 289  156
    9    17 Łukasz         Barbuziński           126.94 -  245: 447   77
   10    23 Stanisław      Gasik                 119.98 +  444: 281  170
   11    19 Wojciech       Łysek                 101.12 +  417: 285  151
   12    15 Janusz         Krupiński             149.52 -  367: 484  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rechowicz             132.96 -  388: 395   83
    2    23 Waldemar       Kudliński             105.73 -  287: 407   56
    3    33 Wiktor         Górnicki              100.00 +  410: 280  150
    4    29 Marcin         Taraszewski           100.00 -  279: 334   50
    5    32 Wojciech       Wąs                   102.50 -  187: 394   53
    6    32 Teresa         Balewska              100.00 -  253: 377   50
    7    32 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  350: 279  150
    8    30 Arkadiusz      Kleniewski            127.94 -  279: 427   78
    9    32 Bartłomiej     Rutkowski             100.00 +  347: 194  150
   10    28 Urszula        Rechowicz             124.99 -  259: 424   75
   11    33 Katarzyna      Rożany                102.87 +  390: 304  153
   12    31 Oliwia         Jaszewska             100.00 -  292: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Krystyna Perekitko 100.00 Ciechanowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Sporczyk              131.81 -  283: 436   82
    2    33 Błażej         Ochocki               124.23 -  256: 460   74
    3    36 PAUZA
    4    31 Waldemar       Kudliński             105.73 -  269: 344   56
    5    33 Marta          Szeliga-Frynia        119.08 -  313: 379   69
    6    34 Klara          Wigier                119.47 -  232: 322   69
    7    34 Katarzyna      Rożany                102.87 -  268: 347   53
    8    34 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  400:   0    0
    9    33 Daniel         Taraszewski           100.00 +  362: 228  150
   10    32 Bernadeta      Kudlińska             106.48 -  284: 352   56
   11    31 Teresa         Balewska              100.00 -  267: 400   50
   12    33 Wojciech       Wąs                   102.50 -  291: 322   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  / 10  71.20




	Bartłomiej Rutkowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Katarzyna      Rożany                102.87 -  119: 408   53
    9    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  194: 347   50
   10    34 Wiktor         Górnicki              100.00 -  220: 398   50
   11    34 Oliwia         Jaszewska             100.00 -  108: 516   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     203  /  4  50.75




	Daniel Taraszewski 100.00 Góra Kalwaria

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bartosz        Bartczak              131.62 +  318: 292  182
    2    16 Marcin         Orzechowski           137.00 -  318: 439   87
    3    25 Marcin         Rogala                143.47 -  355: 393   93
    4    24 Błażej         Ochocki               124.23 -  304: 450   74
    5    29 Robert         Młynarski             100.00 -  283: 445   50
    6    30 Marta          Świątkowska           116.38 -  299: 406   66
    7    33 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  375: 341  150
    8    28 Joanna         Ostrowska             117.41 -  281: 352   67
    9    33 Krystyna       Perekitko             100.00 -  228: 362   50
   10    33 Oliwia         Jaszewska             100.00 +  404: 356  150
   11    32 Wiktor         Górnicki              100.00 +  373: 268  150
   12    30 Bernadeta      Kudlińska             106.48 +  349: 275  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Marcin Taraszewski 100.00 Góra Kalwaria

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Maciej         Nawrocki              135.96 -  420: 485   86
    3    26 Igor           Kabalewski            116.52 -  360: 442   67
    4    29 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  334: 279  150
    5    23 Jakub          Hassa                 135.82 -  285: 363   86
    6    27 Jerzy          Luter                 125.53 -  234: 544   76
    7    29 Dominik        Ulejczyk              131.32 -  339: 502   81
    8    32 Marta          Świątkowska           116.38 +  383: 379  166
    9    28 Joanna         Ostrowska             117.41 -  324: 359   67
   10    29 Zbigniew       Rybak                 130.28 -  373: 428   80
   11    29 Tomasz         Sehnal                127.23 -  333: 352   77
   12    32 Katarzyna      Rożany                102.87 +  338: 323  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 11  99.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Dominik        Ulejczyk              468: 354
   2 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              485: 472
   3 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Rybak                 443: 284
   4 Karolina       Urbańska             - Marek          Reda                  430: 432
   5 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Maciejczuk            323: 368
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Mówka                 368: 442
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Sehnal                363: 356
   8 Łukasz         Barbuziński          - Szymon         Płachta               354: 375
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Adam           Ziemniewicz           380: 432
  10 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               407: 417
  11 Maciej         Czupryniak           - Urszula        Rechowicz             392: 277
  12 Błażej         Ochocki              - Grzegorz       Kurowski              346: 367
  13 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Wolski                312: 328
  14 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          426: 376
  15 Franciszek     Łysek                - Dariusz        Buławko               392: 286
  16 Stanisław      Gasik                - Marek          Dudkiewicz            327: 478
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Klara          Wigier                369: 324
  18 Marta          Szeliga-Frynia       - Rafał          Błaszkiewicz          348: 435
  19 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             416: 422
  20 Igor           Kabalewski           - Mikołaj        Cieplik               433: 391
  21 Marcin         Rogala               - Marta          Świątkowska           430: 287
  22 Magdalena      Parowicz             - Jakub          Zaryński              382: 298
  23 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Rożany                439: 297
  24 Wojciech       Wąs                  - Irena          Sołdan                258: 419
  25 Marcin         Orzechowski          - Wojciech       Łysek                 424: 309
  26 Teresa         Balewska             - Maciej         Nawrocki              344: 423
  27 Jakub          Hassa                - Paweł          Frynia                448: 356
  28 Wiktor         Górnicki             - Piotr          Broda                 308: 385
  29 Robert         Kamiński             - Oliwia         Jaszewska             406: 329
  30 Agnieszka      Kłosowska            - Agnieszka      Matus                 261: 440
  31 Jarosław       Puchalski            - Robert         Młynarski             414: 364
  32 Krzysztof      Nasiłowski           - Andrzej        Rechowicz             388: 395
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Krystyna       Perekitko             436: 283
  34 Daniel         Taraszewski          - Bartosz        Bartczak              318: 292
  35 Marcin         Taraszewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Wojciech       Sołdan                390: 405
   2 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            379: 396
   3 Kacper         Zegadło              - Jarosław       Puchalski             362: 336
   4 Robert         Kamiński             - Jakub          Hassa                 436: 417
   5 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Urbacki               421: 418
   6 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Czupryniak            318: 509
   7 Agnieszka      Matus                - Franciszek     Łysek                 298: 470
   8 Piotr          Broda                - Joanna         Juszczak              427: 309
   9 Magdalena      Parowicz             - Krzysztof      Sporczyk              312: 348
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Płachta               424: 358
  11 Igor           Kabalewski           - Tomasz         Nasiłowski            327: 338
  12 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Ziemniewicz           429: 423
  13 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  403: 371
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcin         Rogala                500: 344
  15 Sławomir       Wolski               - Maciej         Dąbrowski             395: 444
  16 Marcin         Orzechowski          - Daniel         Taraszewski           439: 318
  17 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Taraszewski           485: 420
  18 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             536: 266
  19 Stanisław      Gasik                - Karolina       Urbańska              452: 259
  20 Klara          Wigier               - Szymon         Dąbrowski             293: 477
  21 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Luter                 388: 332
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Mikołaj        Cieplik               339: 426
  23 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Nasiłowski            407: 287
  24 Janusz         Krupiński            - Adrian         Ziemniewicz           474: 351
  25 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Łysek                 438: 280
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Wiktor         Górnicki              355: 288
  27 Jakub          Zaryński             - Robert         Młynarski             364: 430
  28 Tomasz         Sehnal               - Katarzyna      Rożany                480: 302
  29 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Frynia                404: 422
  30 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Barbuziński           453: 274
  31 Dariusz        Buławko              - Dominik        Ulejczyk              391: 360
  32 Zbigniew       Rybak                - Marta          Szeliga-Frynia        413: 299
  33 Krystyna       Perekitko            - Błażej         Ochocki               256: 460
  34 Urszula        Rechowicz            - Teresa         Balewska              396: 331
  35 Oliwia         Jaszewska            - Agnieszka      Kłosowska             347: 290
  36 Wojciech       Wąs                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Nawrocki             - Robert         Kamiński              326: 349
   2 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               501: 414
   3 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Sołdan                323: 391
   4 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 428: 416
   5 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Dąbrowski             384: 391
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Orzechowski           472: 348
   7 Grzegorz       Kurowski             - Karol          Wyrębkiewicz          523: 374
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Franciszek     Łysek                 293: 508
   9 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Błaszkiewicz          345: 374
  10 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Puchalski             332: 563
  11 Jakub          Hassa                - Joanna         Juszczak              293: 351
  12 Dominik        Urbacki              - Marta          Świątkowska           489: 291
  13 Adam           Ziemniewicz          - Agnieszka      Matus                 351: 374
  14 Szymon         Płachta              - Tomasz         Sehnal                454: 405
  15 Mikołaj        Cieplik              - Arkadiusz      Kleniewski            422: 322
  16 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Wolski                487: 305
  17 Waldemar       Kudliński            - Irena          Sołdan                338: 395
  18 Błażej         Ochocki              - Michał         Alabrudziński         381: 515
  19 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 379: 364
  20 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Parowicz              446: 262
  21 Joanna         Ostrowska            - Robert         Młynarski             418: 321
  22 Dariusz        Buławko              - Janusz         Krupiński             314: 412
  23 Oliwia         Jaszewska            - Stanisław      Gasik                 307: 333
  24 Paweł          Frynia               - Urszula        Rechowicz             438: 454
  25 Marcin         Rogala               - Daniel         Taraszewski           393: 355
  26 Marcin         Taraszewski          - Igor           Kabalewski            360: 442
  27 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Wąs                   419: 368
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Jerzy          Luter                 340: 264
  29 Adrian         Ziemniewicz          - Marta          Szeliga-Frynia        432: 372
  30 Dominik        Ulejczyk             - Łukasz         Barbuziński           480: 373
  31 Bartosz        Bartczak             - Klara          Wigier                348: 325
  32 Katarzyna      Rożany               - Karolina       Urbańska              306: 445
  33 Krzysztof      Nasiłowski           - Wiktor         Górnicki              410: 280
  34 Wojciech       Łysek                - Teresa         Balewska              368: 266
  35 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Kłosowska             390: 237
  36 Krystyna       Perekitko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            277: 553
   2 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Sporczyk              506: 247
   3 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Błaszkiewicz          377: 449
   4 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              481: 264
   5 Wojciech       Sołdan               - Dominik        Urbacki               352: 382
   6 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Płachta               404: 349
   7 Marek          Reda                 - Piotr          Pietuchowski          455: 393
   8 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            381: 339
   9 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               367: 459
  10 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Rogala                377: 374
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rechowicz             366: 341
  12 Urszula        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              381: 469
  13 Piotr          Broda                - Stanisław      Gasik                 264: 348
  14 Agnieszka      Matus                - Michał         Alabrudziński         351: 339
  15 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Orzechowski           320: 389
  16 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              448: 220
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Janusz         Krupiński             405: 437
  18 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Zaryński              410: 450
  19 Tomasz         Sehnal               - Arkadiusz      Kleniewski            390: 286
  20 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Dąbrowski             374: 473
  21 Paweł          Frynia               - Marta          Świątkowska           383: 354
  22 Adam           Ziemniewicz          - Sławomir       Wolski                406: 436
  23 Dominik        Ulejczyk             - Bernadeta      Kudlińska             345: 309
  24 Daniel         Taraszewski          - Błażej         Ochocki               304: 450
  25 Adrian         Ziemniewicz          - Dariusz        Buławko               436: 328
  26 Oliwia         Jaszewska            - Jakub          Hassa                 328: 380
  27 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Łysek                 468: 298
  28 Robert         Młynarski            - Magdalena      Parowicz              298: 580
  29 Marcin         Taraszewski          - Krzysztof      Nasiłowski            334: 279
  30 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Wąs                   434: 294
  31 Krystyna       Perekitko            - Waldemar       Kudliński             269: 344
  32 Teresa         Balewska             - Marta          Szeliga-Frynia        287: 326
  33 Katarzyna      Rożany               - Jerzy          Luter                 280: 383
  34 Łukasz         Barbuziński          - Wiktor         Górnicki              493: 238
  35 Agnieszka      Kłosowska            - Klara          Wigier                260: 330


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              399: 431
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Franciszek     Łysek                 411: 392
   3 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               363: 553
   4 Mikołaj        Cieplik              - Jarosław       Puchalski             445: 345
   5 Maciej         Nawrocki             - Karol          Wyrębkiewicz          269: 490
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Orzechowski           434: 309
   7 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             338: 379
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                335: 351
   9 Marek          Reda                 - Agnieszka      Matus                 369: 338
  10 Stanisław      Gasik                - Janusz         Krupiński             502: 295
  11 Robert         Kamiński             - Wojciech       Sołdan                347: 388
  12 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             548: 247
  13 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Maciejczuk            354: 401
  14 Błażej         Ochocki              - Urszula        Rechowicz             315: 276
  15 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Zaryński              371: 412
  16 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Rybak                 365: 301
  17 Piotr          Broda                - Adrian         Ziemniewicz           453: 385
  18 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Frynia                358: 451
  19 Sławomir       Wolski               - Michał         Alabrudziński         329: 418
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Mówka                 297: 405
  21 Marcin         Rogala               - Tomasz         Nasiłowski            421: 408
  22 Waldemar       Kudliński            - Dominik        Ulejczyk              356: 326
  23 Jakub          Hassa                - Marcin         Taraszewski           363: 285
  24 Joanna         Juszczak             - Magdalena      Parowicz              429: 351
  25 Arkadiusz      Kleniewski           - Kazimierz      Merklejn              304: 444
  26 Dariusz        Buławko              - Adam           Ziemniewicz           401: 371
  27 Łukasz         Barbuziński          - Oliwia         Jaszewska             426: 355
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Bartosz        Bartczak              271: 400
  29 Robert         Młynarski            - Daniel         Taraszewski           445: 283
  30 Klara          Wigier               - Jerzy          Luter                 342: 470
  31 Wojciech       Łysek                - Marta          Świątkowska           301: 298
  32 Wojciech       Wąs                  - Krzysztof      Nasiłowski            394: 187
  33 Marta          Szeliga-Frynia       - Krystyna       Perekitko             379: 313
  34 Wiktor         Górnicki             - Teresa         Balewska              327: 430
  35 Agnieszka      Kłosowska            - Katarzyna      Rożany                332: 315


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              321: 322
   2 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Czupryniak            325: 388
   3 Franciszek     Łysek                - Marek          Reda                  435: 402
   4 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               389: 376
   5 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Gasik                 413: 216
   6 Maciej         Dąbrowski            - Karol          Wyrębkiewicz          357: 399
   7 Mikołaj        Cieplik              - Dominik        Urbacki               318: 457
   8 Szymon         Płachta              - Janusz         Krupiński             306: 382
   9 Paweł          Maciejczuk           - Jarosław       Puchalski             387: 306
  10 Paweł          Frynia               - Jakub          Zaryński              382: 447
  11 Marcin         Orzechowski          - Marek          Dudkiewicz            401: 417
  12 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Hassa                 413: 382
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Nawrocki              363: 366
  14 Robert         Kamiński             - Karolina       Urbańska              355: 340
  15 Agnieszka      Matus                - Marcin         Rogala                454: 351
  16 Błażej         Ochocki              - Waldemar       Kudliński             428: 306
  17 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Mówka                 444: 381
  18 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 499: 344
  19 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Nasiłowski            290: 377
  20 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                365: 295
  21 Sławomir       Wolski               - Adrian         Ziemniewicz           388: 315
  22 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Rechowicz             491: 338
  23 Marta          Szeliga-Frynia       - Łukasz         Barbuziński           377: 370
  24 Magdalena      Parowicz             - Joanna         Ostrowska             432: 424
  25 Wojciech       Łysek                - Dominik        Ulejczyk              375: 366
  26 Robert         Młynarski            - Dariusz        Buławko               330: 378
  27 Jerzy          Luter                - Marcin         Taraszewski           544: 234
  28 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Wąs                   430: 299
  29 Adam           Ziemniewicz          - Bartosz        Bartczak              380: 315
  30 Marta          Świątkowska          - Daniel         Taraszewski           406: 299
  31 Oliwia         Jaszewska            - Bernadeta      Kudlińska             333: 348
  32 Krzysztof      Nasiłowski           - Teresa         Balewska              253: 377
  33 Arkadiusz      Kleniewski           - Agnieszka      Kłosowska             490: 228
  34 Klara          Wigier               - Krystyna       Perekitko             322: 232
  35 Katarzyna      Rożany               - Wiktor         Górnicki              334: 210


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                417: 387
   2 Maciej         Czupryniak           - Karol          Wyrębkiewicz          447: 422
   3 Kacper         Zegadło              - Franciszek     Łysek                 365: 308
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               517: 351
   5 Dominik        Urbacki              - Maciej         Nawrocki              389: 312
   6 Janusz         Krupiński            - Marek          Dudkiewicz            497: 363
   7 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Reda                  339: 326
   8 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         319: 540
   9 Agnieszka      Matus                - Błażej         Ochocki               394: 389
  10 Joanna         Juszczak             - Mikołaj        Cieplik               407: 402
  11 Jakub          Zaryński             - Robert         Kamiński              407: 342
  12 Wojciech       Sołdan               - Stanisław      Gasik                 485: 234
  13 Jakub          Hassa                - Kazimierz      Merklejn              328: 420
  14 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 357: 313
  15 Paweł          Frynia               - Krzysztof      Sporczyk              347: 358
  16 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             354: 406
  17 Szymon         Płachta              - Tomasz         Nasiłowski            383: 484
  18 Jarosław       Puchalski            - Sławomir       Wolski                294: 478
  19 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Rybak                 350: 334
  20 Magdalena      Parowicz             - Marta          Szeliga-Frynia        213: 436
  21 Dariusz        Buławko              - Marcin         Rogala                337: 503
  22 Karolina       Urbańska             - Marcin         Orzechowski           378: 410
  23 Wojciech       Łysek                - Waldemar       Kudliński             338: 323
  24 Adam           Ziemniewicz          - Arkadiusz      Kleniewski            382: 351
  25 Urszula        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          296: 440
  26 Marta          Świątkowska          - Adrian         Ziemniewicz           323: 451
  27 Teresa         Balewska             - Tomasz         Sehnal                371: 363
  28 Klara          Wigier               - Łukasz         Barbuziński           386: 388
  29 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Taraszewski           502: 339
  30 Robert         Młynarski            - Bernadeta      Kudlińska             496: 227
  31 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Wąs                   335: 379
  32 Krzysztof      Nasiłowski           - Oliwia         Jaszewska             350: 279
  33 Daniel         Taraszewski          - Agnieszka      Kłosowska             375: 341
  34 Katarzyna      Rożany               - Krystyna       Perekitko             347: 268
  35 Wiktor         Górnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Franciszek     Łysek                - Grzegorz       Kurowski              357: 460
   2 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Błaszkiewicz          453: 490
   3 Janusz         Krupiński            - Dominik        Urbacki               386: 413
   4 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         310: 316
   5 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               361: 378
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Matus                 435: 328
   7 Paweł          Maciejczuk           - Miłosz         Wrzałek               416: 353
   8 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Sołdan                449: 371
   9 Marek          Rogalski             - Kazimierz      Merklejn              394: 408
  10 Marcin         Rogala               - Sławomir       Wolski                394: 350
  11 Maciej         Nawrocki             - Marek          Dudkiewicz            457: 409
  12 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             355: 355
  13 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              312: 411
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Błażej         Ochocki               322: 315
  15 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              356: 401
  16 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Mówka                 376: 411
  17 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Łysek                 414: 326
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Frynia                461: 246
  19 Jakub          Hassa                - Szymon         Płachta               320: 387
  20 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 366: 433
  21 Igor           Kabalewski           - Magdalena      Parowicz              329: 484
  22 Zbigniew       Rybak                - Adam           Ziemniewicz           337: 364
  23 Teresa         Balewska             - Dominik        Ulejczyk              227: 389
  24 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Buławko               430: 373
  25 Waldemar       Kudliński            - Robert         Młynarski             289: 474
  26 Wojciech       Wąs                  - Łukasz         Barbuziński           331: 353
  27 Tomasz         Sehnal               - Jarosław       Puchalski             356: 393
  28 Daniel         Taraszewski          - Joanna         Ostrowska             281: 352
  29 Bartłomiej     Rutkowski            - Katarzyna      Rożany                119: 408
  30 Krzysztof      Nasiłowski           - Arkadiusz      Kleniewski            279: 427
  31 Bernadeta      Kudlińska            - Urszula        Rechowicz             331: 372
  32 Marcin         Taraszewski          - Marta          Świątkowska           383: 379
  33 Klara          Wigier               - Oliwia         Jaszewska             348: 325
  34 Agnieszka      Kłosowska            - Krystyna       Perekitko               0: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               373: 491
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Karol          Wyrębkiewicz          418: 327
   3 Dominik        Urbacki              - Maciej         Czupryniak            484: 281
   4 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              519: 373
   5 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Maciejczuk            380: 370
   6 Irena          Sołdan               - Franciszek     Łysek                 385: 362
   7 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             407: 370
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Rogala                392: 420
   9 Wojciech       Sołdan               - Agnieszka      Matus                 346: 301
  10 Robert         Kamiński             - Janusz         Krupiński             319: 288
  11 Marta          Szeliga-Frynia       - Tomasz         Nasiłowski            378: 408
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              290: 440
  13 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Dąbrowski             527: 316
  14 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 319: 439
  15 Jerzy          Luter                - Błażej         Ochocki               368: 309
  16 Szymon         Płachta              - Marek          Rogalski              447: 437
  17 Łukasz         Barbuziński          - Robert         Młynarski             447: 245
  18 Dominik        Ulejczyk             - Jarosław       Puchalski             385: 355
  19 Magdalena      Parowicz             - Karolina       Urbańska              323: 329
  20 Adam           Ziemniewicz          - Stanisław      Gasik                 450: 267
  21 Sławomir       Wolski               - Mikołaj        Cieplik               276: 478
  22 Wojciech       Łysek                - Marek          Reda                  334: 412
  23 Urszula        Rechowicz            - Igor           Kabalewski            368: 437
  24 Paweł          Frynia               - Waldemar       Kudliński             347: 397
  25 Piotr          Broda                - Klara          Wigier                473: 307
  26 Teresa         Balewska             - Jakub          Hassa                 312: 429
  27 Arkadiusz      Kleniewski           - Katarzyna      Rożany                468: 239
  28 Marcin         Taraszewski          - Joanna         Ostrowska             324: 359
  29 Dariusz        Buławko              - Zbigniew       Rybak                 384: 273
  30 Wojciech       Wąs                  - Tomasz         Sehnal                329: 366
  31 Marta          Świątkowska          - Bernadeta      Kudlińska             349: 372
  32 Bartłomiej     Rutkowski            - Krzysztof      Nasiłowski            194: 347
  33 Krystyna       Perekitko            - Daniel         Taraszewski           362: 228
  34 Wiktor         Górnicki             - Oliwia         Jaszewska             227: 439


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          480: 299
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               296: 438
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            337: 429
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Kazimierz      Merklejn              320: 558
   5 Krzysztof      Mówka                - Karol          Wyrębkiewicz          402: 344
   6 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                463: 291
   7 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Nawrocki              298: 441
   8 Marcin         Rogala               - Joanna         Juszczak              397: 325
   9 Jakub          Zaryński             - Wojciech       Sołdan                300: 372
  10 Franciszek     Łysek                - Robert         Kamiński              401: 439
  11 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Płachta               320: 440
  12 Karolina       Urbańska             - Mikołaj        Cieplik               393: 397
  13 Adam           Ziemniewicz          - Krzysztof      Sporczyk              291: 419
  14 Agnieszka      Matus                - Jerzy          Luter                 383: 382
  15 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Szeliga-Frynia        442: 298
  16 Marek          Reda                 - Szymon         Dąbrowski             317: 363
  17 Janusz         Krupiński            - Maciej         Dąbrowski             364: 252
  18 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Barbuziński           309: 419
  19 Sławomir       Wolski               - Igor           Kabalewski            254: 426
  20 Marek          Rogalski             - Magdalena      Parowicz              280: 387
  21 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 313: 327
  22 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Buławko               535: 271
  23 Robert         Młynarski            - Stanisław      Gasik                 444: 281
  24 Błażej         Ochocki              - Wojciech       Łysek                 375: 410
  25 Waldemar       Kudliński            - Arkadiusz      Kleniewski            399: 285
  26 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Hassa                 362: 390
  27 Katarzyna      Rożany               - Paweł          Frynia                296: 475
  28 Urszula        Rechowicz            - Krzysztof      Nasiłowski            424: 259
  29 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Taraszewski           428: 373
  30 Wojciech       Wąs                  - Klara          Wigier                313: 388
  31 Marta          Świątkowska          - Teresa         Balewska              351: 296
  32 Krystyna       Perekitko            - Bernadeta      Kudlińska             284: 352
  33 Oliwia         Jaszewska            - Daniel         Taraszewski           356: 404
  34 Wiktor         Górnicki             - Bartłomiej     Rutkowski             398: 220


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Rafał          Błaszkiewicz          484: 366
   2 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               398: 280
   3 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              497: 360
   4 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               413: 377
   5 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Nawrocki              349: 402
   6 Robert         Kamiński             - Marcin         Rogala                334: 415
   7 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Mówka                 346: 472
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              362: 366
   9 Mikołaj        Cieplik              - Irena          Sołdan                318: 367
  10 Joanna         Juszczak             - Dominik        Ulejczyk              423: 346
  11 Łukasz         Barbuziński          - Paweł          Maciejczuk            478: 317
  12 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Matus                 554: 265
  13 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            395: 338
  14 Franciszek     Łysek                - Janusz         Krupiński             506: 376
  15 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Broda                 338: 289
  16 Igor           Kabalewski           - Jakub          Hassa                 397: 365
  17 Jerzy          Luter                - Magdalena      Parowicz              358: 340
  18 Marta          Szeliga-Frynia       - Adam           Ziemniewicz           293: 482
  19 Wojciech       Łysek                - Robert         Młynarski             285: 417
  20 Waldemar       Kudliński            - Karolina       Urbańska              335: 313
  21 Paweł          Frynia               - Marek          Reda                  302: 391
  22 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             329: 378
  23 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            313: 402
  24 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              320: 405
  25 Dariusz        Buławko              - Błażej         Ochocki               322: 397
  26 Klara          Wigier               - Arkadiusz      Kleniewski            341: 358
  27 Stanisław      Gasik                - Urszula        Rechowicz             317: 425
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Sławomir       Wolski                324: 329
  29 Marcin         Taraszewski          - Tomasz         Sehnal                333: 352
  30 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Wąs                   437: 281
  31 Krystyna       Perekitko            - Teresa         Balewska              267: 400
  32 Daniel         Taraszewski          - Wiktor         Górnicki              373: 268
  33 Krzysztof      Nasiłowski           - Katarzyna      Rożany                390: 304
  34 Oliwia         Jaszewska            - Bartłomiej     Rutkowski             516: 108


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              497: 347
   2 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         410: 336
   3 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          450: 368
   4 Marcin         Rogala               - Maciej         Nawrocki              464: 368
   5 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              326: 383
   6 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              492: 442
   7 Łukasz         Barbuziński          - Wojciech       Sołdan                406: 332
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              421: 287
   9 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              371: 342
  10 Franciszek     Łysek                - Szymon         Dąbrowski             368: 417
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Szymon         Płachta               420: 366
  12 Igor           Kabalewski           - Adam           Ziemniewicz           479: 361
  13 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 471: 302
  14 Jarosław       Puchalski            - Mikołaj        Cieplik               367: 415
  15 Janusz         Krupiński            - Robert         Młynarski             484: 367
  16 Tomasz         Nasiłowski           - Marek          Reda                  404: 482
  17 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Maciejczuk            396: 327
  18 Agnieszka      Matus                - Waldemar       Kudliński             405: 307
  19 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            331: 465
  20 Błażej         Ochocki              - Karolina       Urbańska              390: 354
  21 Magdalena      Parowicz             - Jakub          Hassa                 477: 338
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Piotr          Broda                 250: 394
  23 Urszula        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                333: 350
  24 Marta          Szeliga-Frynia       - Wojciech       Łysek                 426: 313
  25 Paweł          Frynia               - Maciej         Dąbrowski             378: 383
  26 Tomasz         Sehnal               - Marta          Świątkowska           340: 398
  27 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Ostrowska             430: 372
  28 Klara          Wigier               - Dariusz        Buławko               423: 426
  29 Teresa         Balewska             - Stanisław      Gasik                 347: 350
  30 Daniel         Taraszewski          - Bernadeta      Kudlińska             349: 275
  31 Krzysztof      Nasiłowski           - Oliwia         Jaszewska             292: 388
  32 Katarzyna      Rożany               - Marcin         Taraszewski           323: 338
  33 Wojciech       Wąs                  - Krystyna       Perekitko             322: 291
Lista rankingowa na dzień 27-06-2022

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kacper Zegadło                 Warszawa             171.44  13544   79
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 168.93   5068   30
   3 Dominik Urbacki                Pruszków             165.07   7593   46
   4 Kazimierz Merklejn             Warszawa             162.16  14757   91
   5 Kamil Górka                    Kraków               159.20  22288  140
   6 Mirosław Uglik                 Warszawa             157.67   4730   30
   7 Łukasz Bobowski                Suchedniów           157.55  10241   65
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.42  30972  198
   9 Michał Alabrudziński           Włocławek            155.51  11352   73
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.47   4664   30
  11 Maciej Czupryniak              Milanówek            155.20   9467   61
  12 Marek Reda                     Warszawa             154.58   6956   45
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.41  13807   90
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.85  13145   86
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               152.62   8547   56
  16 Michał Makowski                Warszawa             152.35   6551   43
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.97  27202  179
  18 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               151.64  13344   88
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.52  25000  165
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             150.87   4526   30
  21 Szymon Płachta                 Warszawa             149.74   9284   62
  22 Adrian Ziemniewicz             Białystok            149.20  14174   95
  23 Michał Waszkiewicz             Białystok            149.02  15498  104
  24 Janusz Krupiński               Bytom                148.93  16829  113
  25 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            148.77  11009   74
  26 Dawid Pikul                    Poznań               148.24   9932   67
  27 Franciszek Łysek               Warszawa             147.33  28876  196
  28 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     147.09  10885   74
  29 Dariusz Ulatowski              Tuchola              146.54   5422   37
  30 Maciej Kuczyński               Gdynia               145.41   8870   61
  31 Marek Dudkiewicz               Milanówek            145.17  20469  141
  32 Marcin Rogala                  Warszawa             144.30  26840  186
  33 Szymon Dąbrowski               Warszawa             144.28  22940  159
  34 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              144.26  15580  108
  35 Justyna Górka                  Kraków               144.11   9223   64
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.25  21631  151
  37 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  143.23   4297   30
  38 Jacek Mańko                    Poznań               142.57   7271   51
  39 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             142.48  16385  115
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          141.30  10315   73
  41 Andrzej Kroc                   Łódź                 140.74  11259   80
  42 Jakub Onoszko                  Gdynia               140.08  16109  115
  43 Joanna Juszczak                Warszawa             140.06   8964   64
  44 Adam Sternik                   Kętrzyn              139.88   6994   50
  45 Irena Sołdan                   Warszawa             139.73  23614  169
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          139.02   8480   61
  47 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.31  12586   91
  48 Justyna Sławińska-Budzich      Kolnik               138.06   6627   48
  49 Jakub Błażejewski              Poznań               138.06  12149   88
  50 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.29  10846   79
  51 Maciej Nawrocki                Babimost             137.11  17139  125
  52 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.54  22119  162
  53 Konrad Mikusek                 Milanówek            136.37  15819  116
  54 Tomasz Lempart                 Kraków               136.37  13773  101
  55 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.34  12271   90
  56 Marcin Orzechowski             Warszawa             136.30   6270   46
  57 Robert Kamiński                Warszawa             135.51  12331   91
  58 Artur Irzyk                    Strzyżów             135.13   8378   62
  59 Szymon Stępień                 Bytom                134.95   8232   61
  60 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.94   6477   48
  61 Adam Grzelec                   Poznań               134.81   4314   32
  62 Marek Rogalski                 Warszawa             134.57  22474  167
  63 Agnieszka Matus                Milanówek            134.18  18919  141
  64 Piotr Broda                    Sandomierz           133.91  18480  138
  65 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        133.52   6142   46
  66 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  133.43  10541   79
  67 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.32  12132   91
  68 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.11  20232  152
  69 Natalia Ogierman               Katowice             133.01   9710   73
  70 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.83  10228   77
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.46   6358   48
  72 Dariusz Kuć                    Stargard             132.31   4631   35
  73 Bartosz Bartczak               Poznań               131.28  24944  190
  74 Dominik Ulejczyk               Będzin               131.11  15996  122
  75 Zdzisław Stańkowski            Rząska               131.00   4847   37
  76 Krzysztof Gibas                Kraków               130.63   3919   30
  77 Adam Janicki                   Wrocław              130.27   6383   49
  78 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            130.11   6896   53
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.67  19839  153
  80 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.48  19552  151
  81 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.24   5299   41
  82 Anita Bruska                   Gdynia               128.94   8123   63
  83 Zbigniew Rybak                 Warszawa             128.90   9281   72
  84 Karolina Urbańska              Biedrusko            128.26  12826  100
  85 Łukasz Barbuziński             Wrocław              128.15  12943  101
  86 Marta Bajorek                  Warszawa             127.41   8154   64
  87 Maciej Onoszko                 Warszawa             127.03  10162   80
  88 Adam Ziemniewicz               Białystok            126.96  13458  106
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.61  11268   89
  90 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.54  12907  102
  91 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.15  23842  189
  92 Michał Szorc                   Białystok            126.13   9586   76
  93 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            125.89   7176   57
  94 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          125.87  23664  188
  95 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.38  12914  103
  96 Jerzy Luter                    Bytom                125.28  23553  188
  97 Sławomir Wolski                Wrocław              124.40  16545  133
  98 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         124.05  15506  125
  99 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.02   6945   56
 100 Maciej Dąbrowski               Warszawa             123.96  14132  114
 101 Urszula Rechowicz              Katowice             123.54  11119   90
 102 Dariusz Sowula                 Kraków               123.42   5924   48
 103 Marcin Kurowski                Racibórz             123.20  15647  127
 104 Sławomir Długosz               Ostróda              123.11   5417   44
 105 Marcin Ceglarek                Kraków               122.69   4417   36
 106 Teresa Zalewska                Racibórz             122.40  15667  128
 107 Tomasz A. Praga                Białystok            122.30   6115   50
 108 Marta Sztajnert                Międzyświeć          122.14   4519   37
 109 Dariusz Buławko                Warszawa             122.11   7571   62
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.57   5957   49
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.49   4495   37
 112 Czesław Grajewski              Białystok            121.30   8006   66
 113 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.28  13220  109
 114 Tomasz Siwiński                Zawiercie            120.24   4449   37
 115 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 120.11   5285   44
 116 Stanisław Gasik                Warszawa             120.11   6846   57
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 119.16  10844   91
 118 Igor Kabalewski                Podkowa Leśna        119.09  12981  109
 119 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               118.74   7718   65
 120 Magdalena Parowicz             Wrocław              118.73   4393   37
 121 Bożena Guział                  Racibórz             118.50   7347   62
 122 Anna Arana                     Kołobrzeg            118.43   4382   37
 123 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.04   6256   53
 124 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.62   5881   50
 125 Beata Stelmach                 Warszawa             116.78  17750  152
 126 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             116.63   6298   54
 127 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  13052  112
 128 Zofia Górka                    Łęczna               116.17   5576   48
 129 Marta Świątkowska              Wrocław              115.80  15286  132
 130 Marianna Kozłowska             Białystok            115.76  12734  110
 131 Katarzyna Dębska               Ostróda              115.64   4163   36
 132 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.31   3690   32
 133 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               115.16   4376   38
 134 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.70  13191  115
 135 Lucyna Śniadach                Rumia                114.00   5928   52
 136 Marta Majewska                 Wadowice             113.66   8297   73
 137 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.56  16125  142
 138 Teresa Radziewicz              Juchnowiec Górny     112.22   6509   58
 139 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.84  11408  102
 140 Józef Burzyński                Ełk                  107.94  11766  109
 141 Waldemar Kudliński             Osielsko             107.47  10640   99
 142 Bernadeta Kudlińska            Osielsko             106.25  10837  102
 143 Marek Cecot                    Kołobrzeg            106.02   9648   91
 144 Wojciech Wojtysiak             Warszawa             105.05  20905  199
 145 Waldemar Wypchał               Kraków               102.74   5959   58
 146 Wojciech Łysek                 Warszawa             102.20  17170  168
 147 Wojciech Wąs                   Warszawa             102.12   4391   43
 148 Halina Cecot                   Kołobrzeg            101.99   9281   91
 149 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.35   6588   65
 150 Jakub Tyczyński                Kraków               100.41   3414   34
 151 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.86   3695   37
 152 Teresa Balewska                Reda                  99.53  10849  109
 153 Marcin Stachowiak              Poznań                99.40   3479   35
 154 Grażyna Chłopek                Jaworzno              98.24   3635   37
 155 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               97.11   6312   65
 156 Marcin Taraszewski             Góra Kalwaria         96.38   5783   60
 157 Daniel Taraszewski             Góra Kalwaria         95.20   5807   61
 158 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.50   7667   82
 159 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.65   5281   57
 160 Łukasz Soliwoda                Wrocław               92.47   8322   90
 161 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.63   3172   35
 162 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.37   4880   54
 163 Janina Sobala                  Łęczna                85.21   2897   34
 164 Elżbieta Zdankowska            Olsztyn               80.44   2735   34
 165 Marian Zdankowski              Olsztyn               78.70   3699   47
 166 Wiktor Górnicki                Warszawa              70.17   2947   42




Poczekalnia na dzień 27-06-2022

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Natalia Woźniak                Dziwnówek            147.83   4287   29
   2 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.55   3844   29
   3 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.14   3571   29
   4 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.34   2881   29
   5 Paweł Jackowski                Warszawa             149.48   3737   25
   6 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      149.28   3732   25
   7 Marta Szcześniak               Krzyków              134.80   3370   25
   8 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.52   2838   25
   9 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.68   2417   25
  10 Julia  Orłowska                Warszawa              79.12   1978   25
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               158.17   3796   24
  12 Katarzyna Polak                Warszawa             156.21   3749   24
  13 Alicja Grąbczewska             Szczecin             155.29   3727   24
  14 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       153.25   3678   24
  15 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.75   3330   24
  16 Konrad Sowula                  Kraków               134.00   3216   24
  17 Agata Kuć                      Stargard             133.67   3208   24
  18 Daniel Janus                   Wąchock              133.04   3193   24
  19 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.67   3160   24
  20 Maciej Grąbczewski             Szczecin             128.58   3086   24
  21 Ewa Madejczyk                  Katowice             128.42   3082   24
  22 Klara Wigier                   Milanówek            119.42   2866   24
  23 Magdalena Cichoń               Korsze               116.33   2792   24
  24 Maria Skutela                  Warszawa             113.92   2734   24
  25 Iwona Duźniak                  Dębica               110.79   2659   24
  26 Jakub Kowalski                 Kalwaria Zebrzydows  102.04   2449   24
  27 Roman Błoszyński               Rumejki               90.12   2163   24
  28 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.62   1767   24
  29 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.04   3037   23
  30 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.83   2802   23
  31 Maciej Kuć                     Stargard             121.17   2787   23
  32 Katarzyna Rożany               Tczew                 97.22   2236   23
  33 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      90.48   2081   23
  34 Waldemar Dębski                Ostróda               85.96   1977   23
  35 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            124.14   2607   21
  36 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.85   2537   20
  37 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              82.25   1645   20
  38 Piotr Domański                 Lublin               135.84   2581   19
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               116.63   2216   19
  40 Agnieszka Dawid                Kraków                98.58   1873   19
  41 Tomasz Górka                   Kraków               146.67   2200   15
  42 Michał Sak                     Lublin               120.67   1810   15
  43 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.40   1761   15
  44 Anna Zadrożna                  Warszawa             107.27   1609   15
  45 Paweł Kamiński                 Gdańsk               124.36   1741   14
  46 Jakub Kowalski                 Piaseczno            113.50   1589   14
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 150.00   1950   13
  48 Sylwia Łada                    Inowrocław           128.69   1673   13
  49 Sławomir Rosochacz             Lublin               127.77   1661   13
  50 Andrzej Grabiński              Suchedniów           127.15   1653   13
  51 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       121.92   1585   13
  52 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.92   1546   13
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 116.69   1517   13
  54 Grażyna Smereka                Racibórz             112.31   1460   13
  55 Michał Sztajnert               Wisła                 90.15   1172   13
  56 Agnieszka Antos                Racibórz              87.62   1139   13
  57 Krzysztof Napierski            Mława                 74.54    969   13
  58 Anna Piasecka                  Mława                 69.08    898   13
  59 Monika Olszewska               Mława                 68.69    893   13
  60 Rafał Lenartowski              Gdynia               166.17   1994   12
  61 Krzysztof Obremski             Legnica              156.25   1875   12
  62 Iwona Kucia                    Krosno               150.92   1811   12
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             149.17   1790   12
  64 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  145.17   1742   12
  65 Sławomir Kucia                 Krosno               141.75   1701   12
  66 Ewa Dunikowska                 Kraków               139.75   1677   12
  67 Katarzyna Kowalska             Katowice             138.08   1657   12
  68 Marek Roszak                   Poznań               131.58   1579   12
  69 Dorota Kuć                     Stargard             131.08   1573   12
  70 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.92   1547   12
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              127.92   1535   12
  72 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.75   1497   12
  73 Marta Szeliga-Frynia           Rąbień AB            124.50   1494   12
  74 Halina Roszak                  Poznań               124.42   1493   12
  75 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            124.25   1491   12
  76 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.17   1478   12
  77 Piotr Maciejczak               Poznań               120.83   1450   12
  78 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.75   1449   12
  79 Anna Demczyszyn                Bystra               119.92   1439   12
  80 Robert  Młynarski              Siedlce              119.67   1436   12
  81 Michał Dąbrowski               Warszawa             118.83   1426   12
  82 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.83   1426   12
  83 Joanna Brychcy                 Katowice             118.75   1425   12
  84 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42   1421   12
  85 Małgorzata Pochopień           Kraków               116.17   1394   12
  86 Maria Uryga                    Kraków               115.67   1388   12
  87 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          114.33   1372   12
  88 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.00   1356   12
  89 Paweł Frynia                   Rąbień AB            111.92   1343   12
  90 Adrian Gerula                  Przemyśl             111.50   1338   12
  91 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          111.33   1336   12
  92 Łukasz Pudło                   Gdańsk               110.08   1321   12
  93 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.92   1319   12
  94 Robert Wagner                  Wrocław              109.67   1316   12
  95 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.50   1302   12
  96 Elżbieta Napiórkowska          Gorzów Wielkopolski  107.33   1288   12
  97 Monika Siemaszko               Lipiany              107.17   1286   12
  98 Rafał Stachowski               Police               103.08   1237   12
  99 Lidia Żywna                    Gdynia               103.08   1237   12
 100 Sławomir Nowak                 Jaworzno             102.83   1234   12
 101 Jacek Nowak                    Szczecin             100.50   1206   12
 102 Przemysław Woiński             Łódź                 100.33   1204   12
 103 Irena Kosieradzka              Warszawa              99.75   1197   12
 104 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             99.08   1189   12
 105 Walenty Siemaszko              Lipiany               98.50   1182   12
 106 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.00   1176   12
 107 Anna Penska                    Mrągowo               98.00   1176   12
 108 Marta Sikorska                 Poznań                98.00   1176   12
 109 Oliwia Jaszewska               Warszawa              95.17   1142   12
 110 Alina Krasowska                Olsztyn               94.17   1130   12
 111 Bartosz Szalewski              Gdańsk                83.92   1007   12
 112 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             77.08    925   12
 113 Joanna Ryduchowska-Wrzałek     Reda                  70.58    847   12
 114 Olga Swarcewicz                Warszawa             112.91   1242   11
 115 Juliusz Czupryniak             Warszawa             111.09   1222   11
 116 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.18   1146   11
 117 Beata Kiżewska                 Świnoujście          101.64   1118   11
 118 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg            100.45   1105   11
 119 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.09   1101   11
 120 Adam Artych                    Szczytno              97.27   1070   11
 121 Nikodem Halek                  Kraków                96.18   1058   11
 122 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   93.82   1032   11
 123 Eulalia Halek                  Konary                90.00    990   11
 124 Paweł Mleczak                  Poznań                87.91    967   11
 125 Marek Popczyk                  Tychy                 84.00    924   11
 126 Katarzyna Czarnecka            Kraków                82.18    904   11
 127 Beata Bachmura                 Olsztyn               81.82    900   11
 128 Ewelina Zborowska              Poznań                79.09    870   11
 129 Jakub Augustyn                 Kołobrzeg             78.27    861   11
 130 Jacek Kukułka                  Jaworzno              77.36    851   11
 131 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             76.91    846   11
 132 Wojciech Grabiński             Poznań                75.64    832   11
 133 Sławomir Gędoś                 Jaworzno              75.09    826   11
 134 Krystyna Kuczyńska             Olsztyn               73.18    805   11
 135 Tadeusz Sokólski               Białystok             70.64    777   11
 136 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   69.45    764   11
 137 Małgorzata Gędoś               Kraków                68.27    751   11
 138 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   56.55    622   11
 139 Norbert Zborowski              Poznań                55.73    613   11
 140 Grzegorz Abraham               Warszawa              54.30    543   10
 141 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             123.25    986    8
 142 Krzysztof Jaworski             Warszawa             122.62    981    8
 143 Marcin Resler                  Września             130.14    911    7
 144 Andrzej  Pastor                Warszawa             123.00    861    7
 145 Michał Młodyszewski            Grodzisk Mazowiecki  122.14    855    7
 146 Piotr Pietuchowski             Białystok            122.00    854    7
 147 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             118.86    832    7
 148 Michał Kozłowski               Warszawa             116.14    813    7
 149 Piotr Knapik                   Jaworzno              73.57    515    7
 150 Mateusz Stańczyk               Tarnów               136.67    820    6
 151 Liliana Dąbrowska              Warszawa             112.17    673    6
 152 Andrzej Stańczyk               Tarnów                99.67    598    6
 153 Hanna Siemionow                Białystok             93.33    560    6
 154 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.33    542    6
 155 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.00    438    6
 156 Łukasz Trendak                 Warszawa              70.67    424    6
 157 Jakub Aksamit                  Sochaczew             67.50    405    6
 158 Jolanta Dąbrowska              Żory                  67.50    405    6
 159 Agnieszka Walas                Kraków               143.80    719    5
 160 Szymon Jachimek                Mosty                101.80    509    5
 161 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       89.20    446    5
 162 Jana Jachimek                  Mosty                 60.00    300    5
 163 Magdalena  Bochan-Jachimek     Mosty                 55.80    279    5
 164 Tomasz Kłosowski               Kraków                52.40    262    5
 165 Paweł Augustyn                 Kołobrzeg             69.75    279    4
 166 Bartłomiej Rutkowski           Warszawa              50.75    203    4
 167 Mateusz Pietrosiński           Michałowice           75.00    225    3
 168 Dorota Nurzyńska               Piaseczno             63.00    189    3
 169 Jarosław Pietrzak              Warszawa              54.00    108    2
 170 Ewa Wawoczny                   Racibórz              54.00    108    2
 171 Tymon Jachimek                 Mosty                 93.00     93    1
 172 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała         86.00     86    1
 173 Aleksandra Lembas              Kraków                82.00     82    1
 174 Michał Adamus                  Częstochowa           79.00     79    1
 175 Jan Dzierżko                   Warszawa              72.00     72    1
 176 Agnieszka Olkiewicz            Toruń                 72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie