Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia Dobijak
Łódź19
sierpnia
Łódź 19-20 sierpnia Wielka Łódka 2006 — Lato
Wałcz, Wałcz, Wałcz!15 sierpnia 2006 — Dobijak InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Dobijak Wałcz, 15 sierpnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Wałcz, Wałcz, Wałcz!Ostatni dzień w Wałczu to 6-rundowy Dobijak. Turniej, w którym po raz pierwszy w historii drugim kryterium klasyfikacji była różnica małych punktów. Nowa specyfika turnieju okazała się szczęśliwa dla Dawida Pikula, który z kompletem zwycięstw wygrał cały turniej, choć gdyby przegrał w ostatniej rundzie z Robertem Duczemińskim, to teoretyczną szansę na końcowy sukces mogło mieć aż 15 zawodników. Drugie miejsce zajął Miłosz Wrzałek, a trzecie Kazimierz.J Merklejn. W nagrodę otrzymali puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe. Nagrody zostały rozdane też w kilku innych, pozascrabblowych konkursach. Po zakończeniu Dobijaka przyszedł czas pożegnań i każdy z uczestników niechętnie pakował się i odjeżdżał do domu, gdyż jak zgodnie wszyscy podkreślają: Tak jak było w Wałczu, nie było nigdzie i nigdy.
Jeszcze raz wielkie brawa dla Wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji Wałeckiego Scrabblobrania (organizatorzy, sponsorzy, obsługa). Było świetnie, super, bomba... Zapewne każdy już odlicza czas do kolejnego spotkania w Wałczu, na scrabblobraniu, za rok.
relacja: Karol Wyrębkiewicz




Wyniki turnieju Dobijak (turniej na różnicę)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 143.49      6.0     2632     1024      590
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   127.25      5.0     2376      906      493
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.22      5.0     2492      897      433
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.09      5.0     2638      923      400
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.28      5.0     2316      887      312
  6 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.40      5.0     2315      915      303
  7 Jarosław        Michalak             Łódź                   126.10      5.0     2245      865      268
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.96      5.0     2424      988      235
  9 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.64      4.0     2509      782      448
 10 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.09      4.0     2500      832      437
 11 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.70      4.0     2513      793      409
 12 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.31      4.0     2388      806      365
 13 Maciej          Michalak             Łódź                   123.21      4.0     2269      796      319
 14 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      4.0     2315      720      317
 15 Artur           Koszel               Legionowo              121.22      4.0     1998      797      309
 16 Krzysztof       Obremski             Legnica                118.93      4.0     2442      771      308
 17 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.52      4.0     2347      762      274
 18 Magdalena       Merklejn             Szczecin               113.30      4.0     2231      778      255
 19 Wojciech        Sołdan               Rumia                  118.68      4.0     2362      819      178
 20 Kuba            Koisar               Warszawa               125.28      4.0     2366      802      172
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.45      4.0     2284      757      166
 22 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.66      4.0     2263      819      148
 23 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.50      4.0     2236      835       76
 24 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               115.11      4.0     2213      759       62
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.45      4.0     2200      827       53
 26 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     2148      825       43
 27 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.86      4.0     2196      753       36
 28 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   114.62      4.0     2251      790       23
 29 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               105.58      4.0     2024      787      -46
 30 Weronika        Rudnicka             Ustka                  104.49      3.0     2348      678      176
 31 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.78      3.0     2174      693      138
 32 Adam            Klimont              Wałcz                  113.22      3.0     2194      677      131
 33 Jakub           Zaryński             Świnoujście            121.74      3.0     2222      698      126
 34 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      3.0     2166      688      113
 35 Paweł           Janaś                Głogów                 118.75      3.0     2091      664       78
 36 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.44      3.0     2203      644       61
 37 Anna            Arana                Warszawa               104.40      3.0     2100      684       55
 38 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.76      3.0     2145      658       50
 39 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.05      3.0     2316      679       49
 40 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     2083      657       39
 41 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    113.92      3.0     2337      725       38
 42 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.28      3.0     2166      661       30
 43 Magdalena       Kublik               Warszawa               108.24      3.0     2220      695       23
 44 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.79      3.0     2351      715        0
 45 Piotr           Szutenberg           Ustka                  100.00      3.0     2055      652      -20
 46 Anna            Niedzielko           Szczecin               117.61      3.0     2120      692      -32
 47 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       109.63      3.0     2332      719      -48
 48 Dorota          Maciejuk             Warszawa               106.94      3.0     1968      645      -93
 49 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               126.39      3.0     2171      690     -118
 50 Artur           Tomczyk              Piła                   118.19      3.0     2124      660     -144
 51 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                116.57      3.0     2056      700     -170
 52 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.80      3.0     2160      749     -189
 53 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      3.0     1978      658     -200
 54 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.07      3.0     1919      655     -256
 55 Paweł           Morga                Warszawa               105.62      2.0     2182      538       47
 56 Anna            Dłużniewska          Warszawa               101.00      2.0     2026      610      -37
 57 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              103.87      2.0     2089      592      -38
 58 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  109.97      2.0     2200      583      -72
 59 Marek           Reda                 Wołomin                109.81      2.0     2148      571     -110
 60 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.0     2072      538     -112
 61 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               112.60      2.0     2087      651     -134
 62 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      2.0     1938      568     -142
 63 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1983      537     -146
 64 Zdzisław        Szota                Warszawa               120.65      2.0     2285      566     -149
 65 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              106.18      2.0     1939      576     -162
 66 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 110.44      2.0     2069      580     -166
 67 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    102.29      2.0     1739      502     -234
 68 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 102.06      2.0     1843      541     -270
 69 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   103.50      2.0     1946      545     -331
 70 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              116.67      2.0     2045      561     -343
 71 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      2.0     1939      536     -409
 72 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      2.0     1885      571     -445
 73 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      1.0     2155      420      -72
 74 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      1.0     1804      420     -271
 75 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              113.19      1.0     1851      459     -288
 76 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      1.0     1841      434     -292
 77 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      1.0     1787      427     -361
 78 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.24      1.0     1961      453     -394
 79 Sławomir        Zabawa               Jasło                  103.27      1.0     1893      464     -447
 80 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      1.0     1784      461     -554
 81 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      1.0     1615      469     -563
 82 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      0.0     1427      329     -728
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Dobijak (turniej na różnicę)



	Mariusz Skrobosz 144.66 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             111.80 -  360: 406   62
    2    37 Sandra         Sekuła                100.00 +  438: 263  150
    3    13 Dariusz        Maciejuk              112.60 +  356: 325  163
    4    15 Anna           Niedzielko            117.61 +  411: 380  168
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 +  352: 326  186
    6     7 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  346: 415   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Dawid Pikul 143.49 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              111.45 +  412: 299  161
    2    16 Wojciech       Obremski              100.00 +  393: 363  150
    3     4 Zofia          Gajewska              117.50 +  449: 331  168
    4     5 Tomasz         Zwoliński             139.96 +  425: 400  190
    5     1 Wojciech       Sołdan                118.68 +  495: 346  169
    6     1 Robert         Duczemiński           135.70 +  458: 303  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  /  6 170.67




	Kazimierz.J Merklejn 143.22 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Puternicka            110.44 +  491: 335  160
    2     8 Dariusz        Maciejuk              112.60 +  389: 331  163
    3     8 Marek          Herzig                113.92 +  407: 372  164
    4     1 Walenty        Siemaszko             121.09 +  381: 373  171
    5     2 Artur          Koszel                121.22 -  353: 355   71
    6     5 Zofia          Gajewska              117.50 +  471: 293  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  6 149.50




	Stanisław Rydzik 140.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jolanta        Chłopińska            109.97 +  476: 353  160
    2    13 Zdzisław       Szota                 120.65 +  446: 358  171
    3     9 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  378: 412   90
    4    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 +  520: 382  160
    5     7 Marek          Herzig                113.92 +  416: 383  164
    6     3 Kamil          Nawrocki              128.31 +  402: 350  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  /  6 153.83




	Tomasz Zwoliński 139.96 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  109.81 +  386: 347  160
    2     7 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  413: 362  178
    3     9 Stanisław      Rydzik                140.09 +  412: 378  190
    4     5 Dawid          Pikul                 143.49 -  400: 425   93
    5     8 Jakub          Zaryński              121.74 +  398: 331  172
    6     7 Mariusz        Skrobosz              144.66 +  415: 346  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  6 164.67




	Karol Wyrębkiewicz 135.79 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 +  439: 412  160
    2    14 Maciej         Michalak              123.21 +  468: 277  173
    3     7 Wojciech       Sołdan                118.68 -  271: 464   69
    4    16 Katarzyna      Sołdan                117.64 +  417: 403  168
    5    10 Mariusz        Skrobosz              144.66 -  326: 352   95
    6    17 Anna           Stefańska             100.00 -  430: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  6 119.17




	Robert Duczemiński 135.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kublik                108.24 +  405: 362  158
    2     5 Kuba           Koisar                125.28 -  402: 408   75
    3    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  539: 251  150
    4     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  381: 342  150
    5     5 Krzysztof      Langiewicz            116.57 +  483: 283  167
    6     1 Dawid          Pikul                 143.49 -  303: 458   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  6 132.17




	Piotr Pietuchowski 134.28 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Maciejuk              106.94 +  469: 351  157
    2    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 +  397: 313  176
    3    10 Anna           Stefańska             100.00 +  396: 282  150
    4     4 Artur          Koszel                121.22 -  254: 388   71
    5    11 Joanna         Ostrowska             111.80 +  411: 309  162
    6     4 Artur          Koszel                121.22 +  389: 361  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  6 147.83




	Kamil Nawrocki 128.31 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Siwiński              106.18 +  371: 258  156
    2    17 Remigiusz      Skwarek               116.67 +  460: 324  167
    3     5 Dariusz        Kuć                   114.62 -  324: 393   65
    4    10 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  450: 281  165
    5     6 Magdalena      Merklejn              113.30 +  433: 365  163
    6     3 Stanisław      Rydzik                140.09 -  350: 402   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Łukasz Tuszyński 128.05 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Morga                 105.62 +  442: 282  156
    2     7 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  362: 413   90
    3    15 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  354: 471   50
    4    27 Tomasz         Siwiński              106.18 +  387: 372  156
    5    15 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 -  342: 388   64
    6    27 Dariusz        Maciejuk              112.60 +  429: 341  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  6 113.17




	Miłosz Wrzałek 127.25 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 +  462: 207  156
    2     1 Dariusz        Kuć                   114.62 -  353: 416   65
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            116.57 +  371: 273  167
    4     7 Zbigniew       Wietecki              121.44 +  424: 315  171
    5     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 +  368: 300  176
    6     2 Walenty        Siemaszko             121.09 +  398: 372  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  6 151.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 126.39 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Weronika       Rudnicka              104.49 +  414: 391  154
    2    15 Piotr          Pietuchowski          134.28 -  313: 397   84
    3    23 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 +  441: 351  154
    4    13 Magdalena      Kublik                108.24 +  441: 332  158
    5     4 Miłosz         Wrzałek               127.25 -  300: 368   77
    6    16 Magdalena      Merklejn              113.30 -  262: 450   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  6 115.00




	Jarosław Michalak 126.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 104.40 +  347: 339  154
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             124.78 -  284: 521   75
    3    30 Wojciech       Gołęcki               104.07 +  448: 257  154
    4    19 Anna           Dłużniewska           101.00 +  420: 318  151
    5     9 Kuba           Koisar                125.28 +  379: 294  175
    6     8 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 +  367: 248  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  6 144.17




	Andrzej Rechowicz 125.45 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               104.07 +  391: 361  154
    2    10 Jarosław       Puchalski             123.40 -  340: 368   73
    3    24 Agata          Kuć                   100.00 +  368: 357  150
    4    17 Zofia          Gajewska              117.50 -  351: 380   68
    5    18 Weronika       Rudnicka              104.49 +  426: 315  154
    6    14 Magdalena      Kublik                108.24 +  408: 337  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  6 126.17




	Kuba Koisar 125.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 +  491: 327  154
    2     5 Robert         Duczemiński           135.70 +  408: 402  186
    3     2 Walenty        Siemaszko             121.09 -  326: 437   71
    4    11 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  415: 276  151
    5     9 Jarosław       Michalak              126.10 -  294: 379   76
    6    13 Marek          Herzig                113.92 +  432: 373  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  6 133.67




	Grzegorz Koczkodon 124.78 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Kuć                   103.50 +  402: 299  153
    2    19 Jarosław       Michalak              126.10 +  521: 284  176
    3     1 Jarosław       Puchalski             123.40 -  273: 342   73
    4     8 Krzysztof      Langiewicz            116.57 -  341: 392   67
    5    14 Maciej         Michalak              123.21 -  276: 428   73
    6    22 Anna           Dłużniewska           101.00 +  361: 291  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Jarosław Puchalski 123.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Zabawa                103.27 +  437: 291  153
    2    10 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  368: 340  175
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             124.78 +  342: 273  175
    4     2 Jakub          Zaryński              121.74 +  407: 352  172
    5     3 Walenty        Siemaszko             121.09 -  343: 387   71
    6     6 Wojciech       Sołdan                118.68 +  418: 369  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  6 152.50




	Maciej Michalak 123.21 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Langiewicz            102.24 +  415: 294  152
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 -  277: 468   86
    3    25 Joanna         Ostrowska             111.80 -  314: 342   62
    4    25 Rafał          Wesołowski            117.28 +  441: 307  167
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             124.78 +  428: 276  175
    6    11 Anna           Arana                 104.40 +  394: 263  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Jakub Zaryński 121.74 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Katzig                102.06 +  409: 274  152
    2    11 Adam           Janicki               100.00 +  404: 276  150
    3     3 Paweł          Janaś                 118.75 +  347: 292  169
    4     2 Jarosław       Puchalski             123.40 -  352: 407   73
    5     8 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  331: 398   90
    6    10 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 -  379: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33




	Zbigniew Wietecki 121.44 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Dłużniewska           101.00 -  339: 372   51
    2    32 Sławomir       Zabawa                103.27 +  422: 342  153
    3    18 Piotr          Szutenberg            100.00 +  344: 312  150
    4     7 Miłosz         Wrzałek               127.25 -  315: 424   77
    5    19 Adam           Klimont               113.22 -  293: 460   63
    6    32 Michał         Kolaj                 100.00 +  490: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Artur Koszel 121.22 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Anna           Niedzielko            117.61 +  454: 327  168
    3     6 Katarzyna      Sołdan                117.64 +  440: 366  168
    4     4 Piotr          Pietuchowski          134.28 +  388: 254  184
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 +  355: 353  193
    6     4 Piotr          Pietuchowski          134.28 -  361: 389   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  5 159.40




	Walenty Siemaszko 121.09 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Wesołowska            100.86 +  522: 325  151
    2     3 Dariusz        Nawrocki              113.19 +  409: 290  163
    3     2 Kuba           Koisar                125.28 +  437: 326  175
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 -  373: 381   93
    5     3 Jarosław       Puchalski             123.40 +  387: 343  173
    6     2 Miłosz         Wrzałek               127.25 -  372: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  6 138.67




	Zdzisław Szota 120.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  402: 374  151
    2    13 Stanisław      Rydzik                140.09 -  358: 446   90
    3    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 -  356: 400   60
    4    26 Małgorzata     Puternicka            110.44 +  437: 291  160
    5    27 Grażyna        Wesołowska            100.86 -  372: 401   51
    6    23 Weronika       Rudnicka              104.49 -  360: 522   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Krzysztof Obremski 118.93 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Janicki               100.00 -  343: 372   50
    2    29 Jolanta        Chłopińska            109.97 +  383: 354  160
    3    26 Krzysztof      Sporczyk              111.45 -  386: 430   61
    4    30 Dariusz        Nawrocki              113.19 +  355: 352  163
    5    24 Paweł          Janaś                 118.75 +  471: 346  169
    6    15 Artur          Tomczyk               118.19 +  504: 280  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  6 128.50




	Paweł Janaś 118.75 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  321: 278  150
    2     6 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  404: 292  165
    3     3 Jakub          Zaryński              121.74 -  292: 347   72
    4    21 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 -  307: 348   56
    5    24 Krzysztof      Obremski              118.93 -  346: 471   69
    6    30 Lech           Szymczak              102.29 +  421: 277  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  6 110.67




	Wojciech Sołdan 118.68 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  387: 308  150
    2    21 Lech           Szymczak              102.29 +  418: 374  152
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 +  464: 271  186
    4     3 Dariusz        Kuć                   114.62 +  378: 318  165
    5     1 Dawid          Pikul                 143.49 -  346: 495   93
    6     6 Jarosław       Puchalski             123.40 -  369: 418   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Artur Tomczyk 118.19 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  421: 289  150
    2    12 Anna           Stefańska             100.00 -  307: 338   50
    3    16 Anna           Niedzielko            117.61 -  323: 375   68
    4    24 Marek          Reda                  109.81 +  419: 399  160
    5    21 Dariusz        Maciejuk              112.60 +  374: 363  163
    6    15 Krzysztof      Obremski              118.93 -  280: 504   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  6 110.00




	Katarzyna Sołdan 117.64 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Kuć                   100.00 +  447: 261  150
    2     4 Joanna         Ostrowska             111.80 +  437: 391  162
    3     6 Artur          Koszel                121.22 -  366: 440   71
    4    16 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 -  403: 417   86
    5    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  446: 272  150
    6     9 Adam           Klimont               113.22 +  410: 280  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  6 130.33




	Anna Niedzielko 117.61 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  363: 260  150
    2    20 Artur          Koszel                121.22 -  327: 454   71
    3    16 Artur          Tomczyk               118.19 +  375: 323  168
    4    15 Mariusz        Skrobosz              144.66 -  380: 411   95
    5    16 Anna           Arana                 104.40 -  303: 338   54
    6    26 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 +  372: 366  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  6 115.33




	Zofia Gajewska 117.50 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agata          Nawrocka              100.00 +  494: 256  150
    2     2 Magdalena      Merklejn              113.30 +  387: 363  163
    3     4 Dawid          Pikul                 143.49 -  331: 449   93
    4    17 Andrzej        Rechowicz             125.45 +  380: 351  175
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              111.45 +  351: 270  161
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 -  293: 471   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  /  6 139.17




	Rafał Wesołowski 117.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Obremski              100.00 -  310: 331   50
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              111.45 -  293: 333   61
    3    32 Radosław       Więch                 100.00 +  391: 294  150
    4    25 Maciej         Michalak              123.21 -  307: 441   73
    5    33 Remigiusz      Skwarek               116.67 +  446: 364  167
    6    25 Jolanta        Chłopińska            109.97 +  419: 373  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  6 110.17




	Remigiusz Skwarek 116.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  348: 336  150
    2    17 Kamil          Nawrocki              128.31 -  324: 460   78
    3    28 Anna           Dłużniewska           101.00 -  282: 426   51
    4    33 Dariusz        Maciejuk              112.60 -  335: 350   63
    5    33 Rafał          Wesołowski            117.28 -  364: 446   67
    6    38 Danuta         Langiewicz            102.24 +  392: 370  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Krzysztof Langiewicz 116.57 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  428: 272  150
    2     9 Anna           Dłużniewska           101.00 +  313: 279  151
    3    11 Miłosz         Wrzałek               127.25 -  273: 371   77
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             124.78 +  392: 341  175
    5     5 Robert         Duczemiński           135.70 -  283: 483   86
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              111.45 -  367: 480   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  /  6 116.67




	Ireneusz Moralewicz 115.11 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sandra         Sekuła                100.00 +  414: 250  150
    2     6 Paweł          Janaś                 118.75 -  292: 404   69
    3    17 Urszula        Solarska              100.00 +  373: 361  150
    4    10 Kamil          Nawrocki              128.31 -  281: 450   78
    5    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  398: 358  150
    6    20 Joanna         Ostrowska             111.80 +  455: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  6 126.50




	Dariusz Kuć 114.62 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Urszula        Solarska              100.00 +  401: 330  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               127.25 +  416: 353  177
    3     5 Kamil          Nawrocki              128.31 +  393: 324  178
    4     3 Wojciech       Sołdan                118.68 -  318: 378   69
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 -  317: 462   56
    6    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 +  406: 381  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  6 131.67




	Marek Herzig 113.92 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Stachowski            100.00 +  388: 378  150
    2    18 Adam           Klimont               113.22 +  408: 318  163
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 -  372: 407   93
    4     9 Anna           Arana                 104.40 +  413: 348  154
    5     7 Stanisław      Rydzik                140.09 -  383: 416   90
    6    13 Kuba           Koisar                125.28 -  373: 432   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  6 120.83




	Małgorzata Jóźwiak 113.52 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Stefańska             100.00 -  322: 351   50
    2    30 Michał         Kolaj                 100.00 +  359: 331  150
    3    27 Adam           Janicki               100.00 +  457: 286  150
    4    14 Joanna         Ostrowska             111.80 -  372: 384   62
    5    15 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  388: 342  178
    6    10 Jakub          Zaryński              121.74 +  449: 379  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  6 127.00




	Magdalena Merklejn 113.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  361: 292  150
    2     2 Zofia          Gajewska              117.50 -  363: 387   68
    3    19 Tomasz         Siwiński              106.18 +  349: 263  156
    4    20 Anna           Stefańska             100.00 +  343: 339  150
    5     6 Kamil          Nawrocki              128.31 -  365: 433   78
    6    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 +  450: 262  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  6 129.67




	Adam Klimont 113.22 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Piotr          Szutenberg            100.00 +  383: 279  150
    2    18 Marek          Herzig                113.92 -  318: 408   64
    3    21 Dariusz        Nawrocki              113.19 +  415: 285  163
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              111.45 -  338: 388   61
    5    19 Zbigniew       Wietecki              121.44 +  460: 293  171
    6     9 Katarzyna      Sołdan                117.64 -  280: 410   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Dariusz Nawrocki 113.19 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Radosław       Więch                 100.00 +  374: 313  150
    2     3 Walenty        Siemaszko             121.09 -  290: 409   71
    3    21 Adam           Klimont               113.22 -  285: 415   63
    4    30 Krzysztof      Obremski              118.93 -  352: 355   69
    5    31 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 -  278: 340   54
    6    37 Mariusz        Katzig                102.06 -  272: 307   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  6  76.50




	Dariusz Maciejuk 112.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  377: 338  150
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 -  331: 389   93
    3    13 Mariusz        Skrobosz              144.66 -  325: 356   95
    4    33 Remigiusz      Skwarek               116.67 +  350: 335  167
    5    21 Artur          Tomczyk               118.19 -  363: 374   68
    6    27 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  341: 429   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  6 108.50




	Joanna Ostrowska 111.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.66 +  406: 360  195
    2     4 Katarzyna      Sołdan                117.64 -  391: 437   68
    3    25 Maciej         Michalak              123.21 +  342: 314  173
    4    14 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 +  384: 372  164
    5    11 Piotr          Pietuchowski          134.28 -  309: 411   84
    6    20 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  328: 455   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  6 124.83




	Krzysztof Sporczyk 111.45 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 143.49 -  299: 412   93
    2    25 Rafał          Wesołowski            117.28 +  333: 293  167
    3    26 Krzysztof      Obremski              118.93 +  430: 386  169
    4    18 Adam           Klimont               113.22 +  388: 338  163
    5    12 Zofia          Gajewska              117.50 -  270: 351   68
    6    19 Krzysztof      Langiewicz            116.57 +  480: 367  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  6 137.83




	Małgorzata Puternicka 110.44 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.22 -  335: 491   93
    2    33 Marek          Reda                  109.81 -  331: 350   60
    3    40 Dorota         Kuć                   103.50 +  466: 264  153
    4    26 Zdzisław       Szota                 120.65 -  291: 437   71
    5    36 Sławomir       Zabawa                103.27 +  376: 321  153
    6    28 Agata          Kuć                   100.00 -  270: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Jolanta Chłopińska 109.97 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.09 -  353: 476   90
    2    29 Krzysztof      Obremski              118.93 -  354: 383   69
    3    36 Sławomir       Zabawa                103.27 +  454: 253  153
    4    23 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 +  359: 346  154
    5    23 Anna           Stefańska             100.00 -  307: 395   50
    6    25 Rafał          Wesołowski            117.28 -  373: 419   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  6  97.17




	Marek Reda 109.81 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.96 -  347: 386   90
    2    33 Małgorzata     Puternicka            110.44 +  350: 331  160
    3    14 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  350: 412   51
    4    24 Artur          Tomczyk               118.19 -  399: 419   68
    5    35 Danuta         Langiewicz            102.24 +  353: 317  152
    6    29 Piotr          Szutenberg            100.00 -  349: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Agnieszka Jaśkiewicz 109.63 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 -  412: 439   86
    2    27 Dorota         Maciejuk              106.94 +  359: 323  157
    3    22 Zdzisław       Szota                 120.65 +  400: 356  171
    4    12 Stanisław      Rydzik                140.09 -  382: 520   90
    5    25 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  398: 336  150
    6    18 Dariusz        Kuć                   114.62 -  381: 406   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  6 119.83




	Magdalena Kublik 108.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           135.70 -  362: 405   86
    2    35 Paweł          Morga                 105.62 +  393: 366  156
    3    31 Lech           Szymczak              102.29 +  483: 290  152
    4    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 -  332: 441   76
    5    22 Piotr          Szutenberg            100.00 +  313: 287  150
    6    14 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  337: 408   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  6 115.83




	Dorota Maciejuk 106.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          134.28 -  351: 469   84
    2    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 -  323: 359   60
    3    37 Grażyna        Wesołowska            100.86 -  260: 356   51
    4    40 Sandra         Sekuła                100.00 +  328: 243  150
    5    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  361: 300  150
    6    31 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Tomasz Siwiński 106.18 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Nawrocki              128.31 -  258: 371   78
    2    26 Weronika       Rudnicka              104.49 +  379: 311  154
    3    19 Magdalena      Merklejn              113.30 -  263: 349   63
    4    27 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  372: 387   78
    5    37 Dorota         Kuć                   103.50 -  270: 361   53
    6    36 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  397: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  6  96.00




	Paweł Morga 105.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  282: 442   78
    2    35 Magdalena      Kublik                108.24 -  366: 393   58
    3    33 Rafał          Stachowski            100.00 +  359: 304  150
    4    28 Radosław       Pastusiak             100.00 -  348: 416   50
    5    32 Lech           Szymczak              102.29 -  369: 374   52
    6    34 Agata          Pastusiak             100.00 +  458: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Monika Gawron-Cieślik 105.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               127.25 -  207: 462   77
    2    41 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  424: 299  150
    3    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  335: 318  150
    4    21 Paweł          Janaś                 118.75 +  348: 307  169
    5    13 Dariusz        Kuć                   114.62 +  462: 317  165
    6     8 Jarosław       Michalak              126.10 -  248: 367   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  6 131.17




	Weronika Rudnicka 104.49 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 -  391: 414   76
    2    26 Tomasz         Siwiński              106.18 -  311: 379   56
    3    35 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  432: 217  150
    4    22 Agata          Kuć                   100.00 +  377: 376  150
    5    18 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  315: 426   75
    6    23 Zdzisław       Szota                 120.65 +  522: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Anna Arana 104.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Michalak              126.10 -  339: 347   76
    2    22 Dorota         Kuć                   103.50 +  466: 270  153
    3    12 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  346: 318  150
    4     9 Marek          Herzig                113.92 -  348: 413   64
    5    16 Anna           Niedzielko            117.61 +  338: 303  168
    6    11 Maciej         Michalak              123.21 -  263: 394   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  6 114.00




	Wojciech Gołęcki 104.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  361: 391   75
    2    31 Mariusz        Katzig                102.06 +  331: 310  152
    3    30 Jarosław       Michalak              126.10 -  257: 448   76
    4    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  341: 286  150
    5    28 Anna           Dłużniewska           101.00 +  348: 340  151
    6    21 Grażyna        Wesołowska            100.86 -  281: 400   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Tomasz Sienkiewicz 103.87 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kuba           Koisar                125.28 -  327: 491   75
    2    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  359: 186  150
    3    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.39 -  351: 441   76
    4    23 Jolanta        Chłopińska            109.97 -  346: 359   60
    5    31 Dariusz        Nawrocki              113.19 +  340: 278  163
    6    26 Anna           Niedzielko            117.61 -  366: 372   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  6  98.67




	Dorota Kuć 103.50 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             124.78 -  299: 402   75
    2    22 Anna           Arana                 104.40 -  270: 466   54
    3    40 Małgorzata     Puternicka            110.44 -  264: 466   60
    4    41 Radosław       Więch                 100.00 +  463: 302  150
    5    37 Tomasz         Siwiński              106.18 +  361: 270  156
    6    33 Adam           Janicki               100.00 -  289: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Sławomir Zabawa 103.27 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             123.40 -  291: 437   73
    2    32 Zbigniew       Wietecki              121.44 -  342: 422   71
    3    36 Jolanta        Chłopińska            109.97 -  253: 454   60
    4    38 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  356: 313  150
    5    36 Małgorzata     Puternicka            110.44 -  321: 376   60
    6    39 Radosław       Więch                 100.00 -  330: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  6  77.33




	Lech Szymczak 102.29 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Wojciech       Sołdan                118.68 -  374: 418   69
    3    31 Magdalena      Kublik                108.24 -  290: 483   58
    4    39 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  424: 282  150
    5    32 Paweł          Morga                 105.62 +  374: 369  156
    6    30 Paweł          Janaś                 118.75 -  277: 421   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  5 100.40




	Danuta Langiewicz 102.24 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Michalak              123.21 -  294: 415   73
    2    28 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  281: 425   51
    3    38 Mariusz        Katzig                102.06 +  387: 334  152
    4    32 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  312: 436   50
    5    35 Marek          Reda                  109.81 -  317: 353   60
    6    38 Remigiusz      Skwarek               116.67 -  370: 392   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  6  75.50




	Mariusz Katzig 102.06 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Zaryński              121.74 -  274: 409   72
    2    31 Wojciech       Gołęcki               104.07 -  310: 331   54
    3    38 Danuta         Langiewicz            102.24 -  334: 387   52
    4    37 Agata          Nawrocka              100.00 -  244: 419   50
    5    41 Sandra         Sekuła                100.00 +  374: 295  150
    6    37 Dariusz        Nawrocki              113.19 +  307: 272  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  6  90.17




	Anna Dłużniewska 101.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              121.44 +  372: 339  171
    2     9 Krzysztof      Langiewicz            116.57 -  279: 313   67
    3    28 Remigiusz      Skwarek               116.67 +  426: 282  167
    4    19 Jarosław       Michalak              126.10 -  318: 420   76
    5    28 Wojciech       Gołęcki               104.07 -  340: 348   54
    6    22 Grzegorz       Koczkodon             124.78 -  291: 361   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Grażyna Wesołowska 100.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Walenty        Siemaszko             121.09 -  325: 522   71
    2    39 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  318: 365   50
    3    37 Dorota         Maciejuk              106.94 +  356: 260  157
    4    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  396: 360  150
    5    27 Zdzisław       Szota                 120.65 +  401: 372  171
    6    21 Wojciech       Gołęcki               104.07 +  400: 281  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Magdalena.Maja Rusak 100.76 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zdzisław       Szota                 120.65 -  374: 402   71
    2    28 Danuta         Langiewicz            102.24 +  425: 281  152
    3    14 Marek          Reda                  109.81 +  412: 350  160
    4    11 Kuba           Koisar                125.28 -  276: 415   75
    5    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  379: 233  150
    6    12 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  279: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  6 109.67




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Obremski              118.93 +  372: 343  169
    2    11 Jakub          Zaryński              121.74 -  276: 404   72
    3    27 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 -  286: 457   64
    4    34 Urszula        Solarska              100.00 -  313: 335   50
    5    34 Agata          Pastusiak             100.00 +  360: 350  150
    6    33 Dorota         Kuć                   103.50 +  371: 289  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  6 109.67




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Janaś                 118.75 -  278: 321   69
    2    36 Tomasz         Sienkiewicz           103.87 -  186: 359   54
    3    35 Weronika       Rudnicka              104.49 -  217: 432   54
    4    39 Lech           Szymczak              102.29 -  282: 424   52
    5    40 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  269: 327   50
    6    41 Sandra         Sekuła                100.00 -  195: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     329  /  6  54.83




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Sołdan                118.68 -  308: 387   69
    2    41 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 -  299: 424   56
    3    34 Agata          Pastusiak             100.00 -  272: 300   50
    4    38 Sławomir       Zabawa                103.27 -  313: 356   53
    5    40 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  327: 269  150
    6    36 Tomasz         Siwiński              106.18 -  322: 397   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  6  72.33




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Tomczyk               118.19 -  289: 421   68
    2    30 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 -  331: 359   64
    3    39 Agata          Nawrocka              100.00 +  376: 278  150
    4    35 Maciej         Kuć                   100.00 +  385: 336  150
    5    17 Katarzyna      Sołdan                117.64 -  272: 446   68
    6    32 Zbigniew       Wietecki              121.44 -  232: 490   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Sołdan                117.64 -  261: 447   68
    2    38 Radosław       Więch                 100.00 +  384: 264  150
    3    24 Andrzej        Rechowicz             125.45 -  357: 368   75
    4    22 Weronika       Rudnicka              104.49 -  376: 377   54
    5    30 Agata          Nawrocka              100.00 +  333: 318  150
    6    28 Małgorzata     Puternicka            110.44 +  372: 270  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Niedzielko            117.61 -  260: 363   68
    2    23 Rafał          Stachowski            100.00 +  333: 279  150
    3    20 Robert         Duczemiński           135.70 -  251: 539   86
    4    35 Michał         Kolaj                 100.00 -  336: 385   50
    5    38 Dorota         Maciejuk              106.94 -  300: 361   57
    6    40 Rafał          Stachowski            100.00 -  304: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  6  76.83




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Gajewska              117.50 -  256: 494   68
    2    40 Urszula        Solarska              100.00 -  266: 295   50
    3    39 Michał         Kolaj                 100.00 -  278: 376   50
    4    37 Mariusz        Katzig                102.06 +  419: 244  152
    5    30 Agata          Kuć                   100.00 -  318: 333   50
    6    35 Wojciech       Obremski              100.00 -  267: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     420  /  6  70.00




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            117.28 +  331: 310  167
    2    16 Dawid          Pikul                 143.49 -  363: 393   93
    3    29 Monika         Gawron-Cieślik        105.58 -  318: 335   56
    4    29 Grażyna        Wesołowska            100.86 -  360: 396   51
    5    29 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  233: 379   51
    6    35 Agata          Nawrocka              100.00 +  333: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  /  6  94.67




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Remigiusz      Skwarek               116.67 -  336: 348   67
    2    24 Piotr          Szutenberg            100.00 -  309: 369   50
    3    34 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  300: 272  150
    4    31 Wojciech       Gołęcki               104.07 -  286: 341   54
    5    34 Adam           Janicki               100.00 -  350: 360   50
    6    34 Paweł          Morga                 105.62 -  206: 458   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  6  71.17




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Langiewicz            116.57 -  272: 428   67
    2    34 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  356: 378   50
    3    41 Sandra         Sekuła                100.00 +  429: 272  150
    4    28 Paweł          Morga                 105.62 +  416: 348  156
    5    26 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  358: 398   65
    6    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  241: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  250: 414   65
    2    37 Mariusz        Skrobosz              144.66 -  263: 438   95
    3    41 Radosław       Pastusiak             100.00 -  272: 429   50
    4    40 Dorota         Maciejuk              106.94 -  243: 328   57
    5    41 Mariusz        Katzig                102.06 -  295: 374   52
    6    41 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  292: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  6  78.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Kuć                   114.62 -  330: 401   65
    2    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  295: 266  150
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  361: 373   65
    4    34 Adam           Janicki               100.00 +  335: 313  150
    5    20 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  328: 431   50
    6    31 Dorota         Maciejuk              106.94 -  334: 345   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     537  /  6  89.50




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Herzig                113.92 -  378: 388   64
    2    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  279: 333   50
    3    33 Paweł          Morga                 105.62 -  304: 359   56
    4    36 Piotr          Szutenberg            100.00 -  377: 415   50
    5    39 Radosław       Więch                 100.00 -  406: 428   50
    6    40 Maciej         Kuć                   100.00 +  411: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     420  /  6  70.00




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Jóźwiak               113.52 +  351: 322  164
    2    12 Artur          Tomczyk               118.19 +  338: 307  168
    3    10 Piotr          Pietuchowski          134.28 -  282: 396   84
    4    20 Magdalena      Merklejn              113.30 -  339: 343   63
    5    23 Jolanta        Chłopińska            109.97 +  395: 307  160
    6    17 Karol          Wyrębkiewicz          135.79 +  443: 430  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  6 137.50




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Magdalena      Merklejn              113.30 -  292: 361   63
    2    39 Grażyna        Wesołowska            100.86 +  365: 318  151
    3    15 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  471: 354  178
    4     6 Robert         Duczemiński           135.70 -  342: 381   86
    5    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.63 -  336: 398   60
    6    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  360: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Piotr Szutenberg 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Klimont               113.22 -  279: 383   63
    2    24 Agata          Pastusiak             100.00 +  369: 309  150
    3    18 Zbigniew       Wietecki              121.44 -  312: 344   71
    4    36 Rafał          Stachowski            100.00 +  415: 377  150
    5    22 Magdalena      Kublik                108.24 -  287: 313   58
    6    29 Marek          Reda                  109.81 +  393: 349  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dariusz        Nawrocki              113.19 -  313: 374   63
    2    38 Agata          Kuć                   100.00 -  264: 384   50
    3    32 Rafał          Wesołowski            117.28 -  294: 391   67
    4    41 Dorota         Kuć                   103.50 -  302: 463   53
    5    39 Rafał          Stachowski            100.00 +  428: 406  150
    6    39 Sławomir       Zabawa                103.27 +  338: 330  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  6  89.33




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dariusz        Maciejuk              112.60 -  338: 377   63
    2    34 Radosław       Pastusiak             100.00 +  378: 356  150
    3    12 Anna           Arana                 104.40 -  318: 346   54
    4    32 Danuta         Langiewicz            102.24 +  436: 312  152
    5    20 Urszula        Solarska              100.00 +  431: 328  150
    6    12 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  414: 279  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  6 120.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Dobijak (turniej na różnicę)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             360: 406
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 299: 412
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            491: 335
   4 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                353: 476
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  386: 347
   6 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          412: 439
   7 Robert         Duczemiński          - Magdalena      Kublik                405: 362
   8 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          351: 469
   9 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Siwiński              371: 258
  10 Paweł          Morga                - Łukasz         Tuszyński             282: 442
  11 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Gawron-Cieślik        462: 207
  12 Weronika       Rudnicka             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  391: 414
  13 Jarosław       Michalak             - Anna           Arana                 347: 339
  14 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Rechowicz             361: 391
  15 Kuba           Koisar               - Tomasz         Sienkiewicz           491: 327
  16 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             299: 402
  17 Jarosław       Puchalski            - Sławomir       Zabawa                437: 291
  18 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Michalak              294: 415
  19 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Katzig                409: 274
  20 Anna           Dłużniewska          - Zbigniew       Wietecki              372: 339
  21 Walenty        Siemaszko            - Grażyna        Wesołowska            522: 325
  22 Magdalena.Maja Rusak                - Zdzisław       Szota                 374: 402
  23 Krzysztof      Obremski             - Adam           Janicki               343: 372
  24 Ewa            Jóźwiak              - Paweł          Janaś                 278: 321
  25 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Kochańska             387: 308
  26 Michał         Kolaj                - Artur          Tomczyk               289: 421
  27 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Kuć                   447: 261
  28 Maciej         Kuć                  - Anna           Niedzielko            260: 363
  29 Zofia          Gajewska             - Agata          Nawrocka              494: 256
  30 Wojciech       Obremski             - Rafał          Wesołowski            331: 310
  31 Remigiusz      Skwarek              - Agata          Pastusiak             348: 336
  32 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Langiewicz            272: 428
  33 Ireneusz       Moralewicz           - Sandra         Sekuła                414: 250
  34 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kuć                   330: 401
  35 Marek          Herzig               - Rafał          Stachowski            388: 378
  36 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Jóźwiak               351: 322
  37 Magdalena      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              361: 292
  38 Piotr          Szutenberg           - Adam           Klimont               279: 383
  39 Dariusz        Nawrocki             - Radosław       Więch                 374: 313
  40 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Maciejuk              338: 377


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               416: 353
   2 Zofia          Gajewska             - Magdalena      Merklejn              387: 363
   3 Dariusz        Nawrocki             - Walenty        Siemaszko             290: 409
   4 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Sołdan                391: 437
   5 Robert         Duczemiński          - Kuba           Koisar                402: 408
   6 Paweł          Janaś                - Ireneusz       Moralewicz            404: 292
   7 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             362: 413
   8 Dariusz        Maciejuk             - Kazimierz.J    Merklejn              331: 389
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Dłużniewska           313: 279
  10 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Puchalski             340: 368
  11 Adam           Janicki              - Jakub          Zaryński              276: 404
  12 Artur          Tomczyk              - Anna           Stefańska             307: 338
  13 Stanisław      Rydzik               - Zdzisław       Szota                 446: 358
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Michalak              468: 277
  15 Piotr          Pietuchowski         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  397: 313
  16 Dawid          Pikul                - Wojciech       Obremski              393: 363
  17 Kamil          Nawrocki             - Remigiusz      Skwarek               460: 324
  18 Adam           Klimont              - Marek          Herzig                318: 408
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Michalak              521: 284
  20 Artur          Koszel               - Anna           Niedzielko            454: 327
  21 Lech           Szymczak             - Wojciech       Sołdan                374: 418
  22 Anna           Arana                - Dorota         Kuć                   466: 270
  23 Rafał          Stachowski           - Maciej         Kuć                   279: 333
  24 Agata          Pastusiak            - Piotr          Szutenberg            309: 369
  25 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              293: 333
  26 Tomasz         Siwiński             - Weronika       Rudnicka              379: 311
  27 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Dorota         Maciejuk              359: 323
  28 Magdalena.Maja Rusak                - Danuta         Langiewicz            425: 281
  29 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              354: 383
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Kolaj                 359: 331
  31 Mariusz        Katzig               - Wojciech       Gołęcki               310: 331
  32 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Zabawa                422: 342
  33 Marek          Reda                 - Małgorzata     Puternicka            350: 331
  34 Patrycja       Śliwińska            - Radosław       Pastusiak             378: 356
  35 Magdalena      Kublik               - Paweł          Morga                 393: 366
  36 Tomasz         Sienkiewicz          - Ewa            Jóźwiak               359: 186
  37 Sandra         Sekuła               - Mariusz        Skrobosz              263: 438
  38 Radosław       Więch                - Agata          Kuć                   264: 384
  39 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Szmuksta              318: 365
  40 Agata          Nawrocka             - Urszula        Solarska              266: 295
  41 Katarzyna      Kochańska            - Monika         Gawron-Cieślik        299: 424


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Koczkodon             342: 273
   2 Kuba           Koisar               - Walenty        Siemaszko             326: 437
   3 Jakub          Zaryński             - Paweł          Janaś                 347: 292
   4 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              449: 331
   5 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Nawrocki              393: 324
   6 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Koszel                366: 440
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Sołdan                271: 464
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Herzig                407: 372
   9 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             378: 412
  10 Anna           Stefańska            - Piotr          Pietuchowski          282: 396
  11 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Langiewicz            371: 273
  12 Anna           Arana                - Patrycja       Śliwińska             346: 318
  13 Dariusz        Maciejuk             - Mariusz        Skrobosz              325: 356
  14 Marek          Reda                 - Magdalena.Maja Rusak                 350: 412
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             471: 354
  16 Anna           Niedzielko           - Artur          Tomczyk               375: 323
  17 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Moralewicz            361: 373
  18 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Szutenberg            344: 312
  19 Magdalena      Merklejn             - Tomasz         Siwiński              349: 263
  20 Maciej         Kuć                  - Robert         Duczemiński           251: 539
  21 Adam           Klimont              - Dariusz        Nawrocki              415: 285
  22 Zdzisław       Szota                - Agnieszka      Jaśkiewicz            356: 400
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Sienkiewicz           441: 351
  24 Agata          Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             357: 368
  25 Maciej         Michalak             - Joanna         Ostrowska             314: 342
  26 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              386: 430
  27 Adam           Janicki              - Małgorzata     Jóźwiak               286: 457
  28 Anna           Dłużniewska          - Remigiusz      Skwarek               426: 282
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Obremski              335: 318
  30 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Gołęcki               448: 257
  31 Magdalena      Kublik               - Lech           Szymczak              483: 290
  32 Radosław       Więch                - Rafał          Wesołowski            294: 391
  33 Rafał          Stachowski           - Paweł          Morga                 304: 359
  34 Katarzyna      Kochańska            - Agata          Pastusiak             272: 300
  35 Weronika       Rudnicka             - Ewa            Jóźwiak               432: 217
  36 Sławomir       Zabawa               - Jolanta        Chłopińska            253: 454
  37 Dorota         Maciejuk             - Grażyna        Wesołowska            260: 356
  38 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Katzig                387: 334
  39 Michał         Kolaj                - Agata          Nawrocka              376: 278
  40 Małgorzata     Puternicka           - Dorota         Kuć                   466: 264
  41 Radosław       Pastusiak            - Sandra         Sekuła                429: 272


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Walenty        Siemaszko            - Kazimierz.J    Merklejn              373: 381
   2 Jarosław       Puchalski            - Jakub          Zaryński              407: 352
   3 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kuć                   378: 318
   4 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          388: 254
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 400: 425
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Robert         Duczemiński           342: 381
   7 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               315: 424
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            341: 392
   9 Marek          Herzig               - Anna           Arana                 413: 348
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Nawrocki              281: 450
  11 Kuba           Koisar               - Magdalena.Maja Rusak                 415: 276
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Stanisław      Rydzik                382: 520
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena      Kublik                441: 332
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Jóźwiak               384: 372
  15 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Skrobosz              380: 411
  16 Katarzyna      Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          403: 417
  17 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Gajewska              351: 380
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Klimont               388: 338
  19 Anna           Dłużniewska          - Jarosław       Michalak              318: 420
  20 Magdalena      Merklejn             - Anna           Stefańska             343: 339
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Janaś                 348: 307
  22 Agata          Kuć                  - Weronika       Rudnicka              376: 377
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            346: 359
  24 Artur          Tomczyk              - Marek          Reda                  419: 399
  25 Maciej         Michalak             - Rafał          Wesołowski            441: 307
  26 Małgorzata     Puternicka           - Zdzisław       Szota                 291: 437
  27 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Siwiński              387: 372
  28 Paweł          Morga                - Radosław       Pastusiak             348: 416
  29 Wojciech       Obremski             - Grażyna        Wesołowska            360: 396
  30 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Nawrocki              355: 352
  31 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Pastusiak             341: 286
  32 Danuta         Langiewicz           - Patrycja       Śliwińska             312: 436
  33 Remigiusz      Skwarek              - Dariusz        Maciejuk              335: 350
  34 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               335: 313
  35 Maciej         Kuć                  - Michał         Kolaj                 336: 385
  36 Piotr          Szutenberg           - Rafał          Stachowski            415: 377
  37 Mariusz        Katzig               - Agata          Nawrocka              244: 419
  38 Sławomir       Zabawa               - Katarzyna      Kochańska             356: 313
  39 Ewa            Jóźwiak              - Lech           Szymczak              282: 424
  40 Sandra         Sekuła               - Dorota         Maciejuk              243: 328
  41 Dorota         Kuć                  - Radosław       Więch                 463: 302


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 346: 495
   2 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              355: 353
   3 Walenty        Siemaszko            - Jarosław       Puchalski             387: 343
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Miłosz         Wrzałek               300: 368
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Robert         Duczemiński           283: 483
   6 Kamil          Nawrocki             - Magdalena      Merklejn              433: 365
   7 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                383: 416
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              398: 331
   9 Jarosław       Michalak             - Kuba           Koisar                379: 294
  10 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          352: 326
  11 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             411: 309
  12 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Sporczyk              351: 270
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   462: 317
  14 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Koczkodon             428: 276
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Tuszyński             388: 342
  16 Anna           Arana                - Anna           Niedzielko            338: 303
  17 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Sołdan                272: 446
  18 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              426: 315
  19 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              460: 293
  20 Patrycja       Śliwińska            - Urszula        Solarska              431: 328
  21 Artur          Tomczyk              - Dariusz        Maciejuk              374: 363
  22 Piotr          Szutenberg           - Magdalena      Kublik                287: 313
  23 Anna           Stefańska            - Jolanta        Chłopińska            395: 307
  24 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              346: 471
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Jaśkiewicz            336: 398
  26 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            358: 398
  27 Grażyna        Wesołowska           - Zdzisław       Szota                 401: 372
  28 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Dłużniewska           348: 340
  29 Magdalena.Maja Rusak                - Wojciech       Obremski              379: 233
  30 Agata          Nawrocka             - Agata          Kuć                   318: 333
  31 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Sienkiewicz           278: 340
  32 Lech           Szymczak             - Paweł          Morga                 374: 369
  33 Rafał          Wesołowski           - Remigiusz      Skwarek               446: 364
  34 Agata          Pastusiak            - Adam           Janicki               350: 360
  35 Marek          Reda                 - Danuta         Langiewicz            353: 317
  36 Małgorzata     Puternicka           - Sławomir       Zabawa                376: 321
  37 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Kuć                   270: 361
  38 Dorota         Maciejuk             - Maciej         Kuć                   361: 300
  39 Rafał          Stachowski           - Radosław       Więch                 406: 428
  40 Katarzyna      Kochańska            - Ewa            Jóźwiak               327: 269
  41 Sandra         Sekuła               - Mariusz        Katzig                295: 374


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dawid          Pikul                 303: 458
   2 Miłosz         Wrzałek              - Walenty        Siemaszko             398: 372
   3 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              402: 350
   4 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Koszel                389: 361
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Zofia          Gajewska              471: 293
   6 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Puchalski             369: 418
   7 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             346: 415
   8 Jarosław       Michalak             - Monika         Gawron-Cieślik        367: 248
   9 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Klimont               410: 280
  10 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Jóźwiak               379: 449
  11 Anna           Arana                - Maciej         Michalak              263: 394
  12 Patrycja       Śliwińska            - Magdalena.Maja Rusak                 414: 279
  13 Marek          Herzig               - Kuba           Koisar                373: 432
  14 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Rechowicz             337: 408
  15 Krzysztof      Obremski             - Artur          Tomczyk               504: 280
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena      Merklejn              262: 450
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Stefańska             430: 443
  18 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Jaśkiewicz            406: 381
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              367: 480
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Ostrowska             455: 328
  21 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Gołęcki               400: 281
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Dłużniewska           361: 291
  23 Zdzisław       Szota                - Weronika       Rudnicka              360: 522
  24 Radosław       Pastusiak            - Małgorzata     Szmuksta              241: 360
  25 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            373: 419
  26 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Sienkiewicz           372: 366
  27 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              429: 341
  28 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Puternicka            372: 270
  29 Piotr          Szutenberg           - Marek          Reda                  393: 349
  30 Paweł          Janaś                - Lech           Szymczak              421: 277
  31 Dorota         Maciejuk             - Urszula        Solarska              345: 334
  32 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Kolaj                 490: 232
  33 Dorota         Kuć                  - Adam           Janicki               289: 371
  34 Agata          Pastusiak            - Paweł          Morga                 206: 458
  35 Wojciech       Obremski             - Agata          Nawrocka              333: 267
  36 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Kochańska             397: 322
  37 Mariusz        Katzig               - Dariusz        Nawrocki              307: 272
  38 Remigiusz      Skwarek              - Danuta         Langiewicz            392: 370
  39 Radosław       Więch                - Sławomir       Zabawa                338: 330
  40 Rafał          Stachowski           - Maciej         Kuć                   411: 304
  41 Ewa            Jóźwiak              - Sandra         Sekuła                195: 292
Lista rankingowa na dzień 19-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.88  29976  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.41  28594  198
   4 Dawid Pikul                    Poznań               143.85  26180  182
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.42  27823  194
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.56  27942  196
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.57  25625  181
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.99  27579  197
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.90  27841  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             139.78  27257  195
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.48  26450  191
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.52  15856  117
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.28  26786  198
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.70  26401  196
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  28 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             133.04  26209  197
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  33 Filip Warzecha                 Gdynia               130.74  16866  129
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.67  20907  160
  36 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.44  15914  122
  38 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.04  16385  126
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  41 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  42 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.13  25180  195
  43 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  45 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.74  24719  192
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.53  21208  165
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.42   8282   65
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 127.06  14358  113
  55 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.99  25398  200
  56 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  57 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             125.56  22099  176
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.47  24843  198
  61 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  62 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  63 Irena Sołdan                   Rumia                124.89  24854  199
  64 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  65 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.50  24526  197
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.09  24446  197
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               123.88  21927  177
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.64  16321  132
  70 Maciej Michalak                Łódź                 123.64  16197  131
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  72 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  74 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.56   8824   72
  75 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  79 Artur Koszel                   Legionowo            121.80  23263  191
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  81 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.01  23839  197
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  85 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  86 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
  87 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.84  23489  196
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  92 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.71  23943  200
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  94 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.41  21255  178
  95 Krzysztof Obremski             Legnica              119.30  18492  155
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
  97 Wojciech Sołdan                Rumia                119.23  23369  196
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
  99 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                118.85  22701  191
 101 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 102 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 104 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 107 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 109 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 110 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 111 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.46  22745  192
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.34  18343  155
 113 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 115 Paweł Janaś                    Głogów               118.15   9570   81
 116 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 117 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 118 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 119 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 120 Stanisław Ochot                Katowice             117.50   3525   30
 121 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 122 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 123 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 124 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 125 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 126 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.07  22945  196
 127 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 128 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 130 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 131 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 132 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 133 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 134 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 135 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 136 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 137 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 138 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 139 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.10  20434  176
 141 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 142 Mariusz Makuch                 Zator                116.06   7544   65
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.02  21116  182
 144 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 145 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 146 Filip Klar                     Mielec               115.88   9618   83
 147 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 148 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 149 Bartosz Orłowski               Bytom                115.62   9481   82
 150 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 151 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  115.48  13742  119
 152 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.47  21709  188
 153 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 154 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  114.84   5168   45
 155 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 156 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 157 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 158 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 159 Janusz Krupiński               Sosnowiec            114.65   8140   71
 160 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 161 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.23   6511   57
 162 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 163 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 164 Magdalena Merklejn             Szczecin             114.05  14940  131
 165 Piotr Szutenberg               Ustka                113.97   3647   32
 166 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 167 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 168 Agnieszka Krupka               Krosno               113.77  22186  195
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 170 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.66  21482  189
 171 Adam Klimont                   Wałcz                113.19  10527   93
 172 Jerzy Luter                    Bytom                113.02  21586  191
 173 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.01  21698  192
 174 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 175 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 176 Katarzyna Klimała              Kraków               112.59  20154  179
 177 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.46  19681  175
 178 Marcin Skowron                 Zabrze               112.26  18074  161
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             112.20  22103  197
 180 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.10  15245  136
 182 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.08  22417  200
 183 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 184 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.86  10291   92
 185 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.85  17448  156
 186 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 187 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.58  14952  134
 188 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                111.29  19030  171
 190 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.20  17236  155
 191 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 192 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 193 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 194 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 195 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 196 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 197 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 198 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 199 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 200 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 201 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.21   7935   72
 202 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 203 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 204 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.01  17711  161
 205 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 206 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.68  11845  108
 207 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 208 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 209 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.29  12240  112
 210 Magdalena Kublik               Warszawa             109.19   5241   48
 211 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 212 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 214 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.07  16426  152
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.88  15642  145
 219 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 220 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 221 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 222 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 223 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.25   9867   92
 224 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 225 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.97  13371  125
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             106.77  11104  104
 228 Anita Bruska                   Gdynia               106.62   8316   78
 229 Jan Kozłowski                  Kraków               106.47  21295  200
 230 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 231 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 232 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 233 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 234 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  19842  188
 236 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 237 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 238 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 239 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 242 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 243 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 244 Rafał Skibicki                 Lębork               105.00  12915  123
 245 Anna Arana                     Warszawa             104.83  14152  135
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            104.80   4611   44
 247 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 248 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 249 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 250 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.22  20740  199
 252 Marta Kleinrok                 Lublin               104.15   7082   68
 253 Michał Lipka                   Mielec               103.94   3326   32
 254 Michał Ozimiński               Łódź                 103.91  20782  200
 255 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 256 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 258 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 259 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 260 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 261 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 262 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 263 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.96  19974  194
 264 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 265 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.86  12240  119
 266 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 267 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 268 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 269 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 270 Sławomir Zabawa                Jasło                102.34  17091  167
 271 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.23  16971  166
 272 Renata Rosół                   Warszawa             102.01  13873  136
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               101.96  12541  123
 274 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 275 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 276 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               101.45   7913   78
 278 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.44  20288  200
 279 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 281 Magdalena Ochot                Katowice             101.18   9005   89
 282 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 283 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.06  19504  193
 284 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.03   6971   69
 285 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 286 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 287 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 288 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 289 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 290 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 291 Anna Stefańska                 Łódź                  99.98  18997  190
 292 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 99.69   4785   48
 294 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 295 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 296 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 297 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 298 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 299 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 300 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 301 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 302 Szymon Stolarczyk              Zator                 98.04   5098   52
 303 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 304 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 305 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 306 Adam Janicki                   Łódź                  97.18   9135   94
 307 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 308 Monika Rubinstein              Warszawa              96.45  13117  136
 309 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 311 Michał Kolaj                   Ostróda               96.11   8842   92
 312 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 313 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 314 Katarzyna Majewska             Lublin                95.71   9954  104
 315 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.04   9979  105
 317 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 318 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 319 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 320 Joanna Brychcy                 Katowice              94.69  18844  199
 321 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 322 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 323 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 324 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 325 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 326 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 327 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 328 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 329 Jarosław Karp                  Jędrzejów             92.91   4274   46
 330 Urszula Solarska               Łódź                  92.80  18374  198
 331 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 332 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 333 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 334 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 335 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 336 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 337 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  91.35   8952   98
 338 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 339 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 340 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.04   8649   95
 341 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 342 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 343 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 344 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 345 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 346 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 347 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 348 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.04   6753   75
 349 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 350 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 351 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 352 Wojciech Obremski              Legnica               88.59   9834  111
 353 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 354 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 355 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.65   4821   55
 356 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.39  13633  156
 357 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 358 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 359 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 360 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 361 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 362 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 363 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 364 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 365 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 366 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 367 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 368 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 369 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  77.90   7478   96
 370 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 371 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 372 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.83   8740  120
 374 Paulina Naplocha               Racibórz              71.02   4332   61
 375 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.81   2932   42
 376 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 377 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 19-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   2 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                110.39   3091   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
  10 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               119.71   2873   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  22 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  26 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.67   2512   24
  30 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  33 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  34 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  35 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  36 Władysław Zieliński            Lębork                98.96   2375   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  39 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  40 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  41 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  42 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  43 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.17   2308   24
  44 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  45 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  46 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  49 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  50 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  51 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  52 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  53 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  54 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  55 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  56 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  57 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  58 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  59 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  60 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.57   2106   23
  61 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  62 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  63 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  64 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  65 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  66 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  67 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  68 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  69 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  70 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  71 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  72 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  73 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  74 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  75 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  76 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  77 Radosław Więch                 Warszawa              92.43   1941   21
  78 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  79 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  80 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  81 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  82 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  83 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  84 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  85 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  86 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  87 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  88 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  89 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  90 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  91 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  92 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  93 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  94 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  95 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  96 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  97 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  98 Paweł Ochot                    Katowice             113.24   1925   17
  99 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
 100 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
 101 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
 102 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
 103 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 104 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             124.31   1989   16
 105 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 106 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 107 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 108 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 109 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 110 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 111 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 112 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 113 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 114 Marta Dobrzańska               Kraków               127.17   1526   12
 115 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 116 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 117 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 118 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 119 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 120 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 121 Dariusz Kosz                   Nysa                 119.00   1428   12
 122 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 123 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 125 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 126 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 127 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 128 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 129 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 130 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 131 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 132 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 133 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 134 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 135 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 136 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 137 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 138 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 139 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 140 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 141 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 142 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 143 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 144 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 145 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 146 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 147 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 148 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 149 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 150 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 151 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 152 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 153 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 154 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 155 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 156 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 157 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 158 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 159 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 160 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 163 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 164 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 165 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 166 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 167 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 168 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 169 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 170 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 171 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 172 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 187 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 188 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 189 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 190 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 191 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 192 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 193 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 194 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 195 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 196 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 197 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 198 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 199 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 200 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 206 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 207 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 208 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 209 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 210 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 211 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 212 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 213 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 214 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 215 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 216 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 218 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 219 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 220 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 221 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 222 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 223 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 224 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 225 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 226 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 227 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 228 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 229 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 230 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 231 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 232 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 233 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 234 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 235 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 236 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 237 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 238 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 239 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 240 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 241 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 242 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 243 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 244 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 245 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 246 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 247 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 248 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 249 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 250 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 251 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 252 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 253 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 254 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 255 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 256 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 257 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 258 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 259 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 260 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 261 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 262 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 263 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 264 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 265 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 266 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 267 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 268 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 269 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 270 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 271 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 272 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 273 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 274 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 275 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 276 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 277 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 278 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 279 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 280 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 281 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 282 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 283 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 284 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 285 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 286 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 287 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 288 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 289 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 290 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 291 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 292 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 293 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 294 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 295 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 296 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 297 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 298 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 299 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 300 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 301 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 302 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 303 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 304 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 305 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 306 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 307 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 308 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 309 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 310 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 311 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 312 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 313 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 314 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 315 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 316 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 317 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 318 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 319 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 320 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 321 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 322 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 323 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 324 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 325 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 326 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 327 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 328 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 329 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 330 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 331 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 332 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 333 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 334 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 335 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 336 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 337 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 338 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 339 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 340 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 341 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 342 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 343 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 344 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 345 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 346 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 347 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 348 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 349 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 350 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 351 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 352 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 353 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 354 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 355 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 356 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 357 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 358 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 359 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 360 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 361 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 362 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 363 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 364 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 365 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 366 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 367 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 368 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 369 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 370 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 371 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 372 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 373 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 374 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 375 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 376 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 377 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 378 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 379 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 380 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 381 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 382 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 383 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 384 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 385 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 386 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 387 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 388 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 389 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 390 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 391 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 392 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 393 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 394 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 395 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 396 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 397 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 398 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 399 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 400 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 401 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 402 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 403 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 404 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie