Łódź19
sierpnia
Łódź 19-20 sierpnia Wielka Łódka 2006 — Lato
Wisła26
sierpnia
Wisła 26-27 sierpnia I Mistrzostwa Beskidów
Warszawa 9
września
Warszawa 9-10 września Festiwal Gier Towarzyskich Monopoly Warsaw Open 2006
Fightlapa zwycięża wysoko...26 - 27 sierpnia 2006 — I Mistrzostwa BeskidówInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa BeskidówWisła, 26 - 27 sierpnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Fightlapa zwycięża wysoko...Naprawdę wysoko, bo 775 metrów nad poziomem morza, odnotował pierwsze turniejowe zwycięstwo Łukasz Tuszyński, cronixowy "fightlapa". Nie rozpraszały go w tym wspaniałe górskie krajobrazy, które z turniejowych sal podziwiało 55 graczy obecnych na I Mistrzostwach Beskidów. Pogoda i przyroda sprawiły, że niektórzy pomiędzy rundami wypuszczali się na spacery, wracając a to z borowikiem, a to z podgrzybkiem. W niedużym pensjonacie panowała rodzinna atmosfera.
Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatniej rundy. Nawet niewielkie potknięcie w niej dawało ostateczne zwycięstwo Tomkowi Zwolińskiemu, którego rozstawienie zetknęło z późniejszym triumfatorem. Jednak w bezpośrednim boju lepszy o spooooro małych punktów okazał się Łukasz i wygrał turniej z 9 zwycięstwami.
relacja: Maciej Śliwa




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Beskidów

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.74      9.0     4916     1770      486
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.27      9.0     4796     1718      484
  3 Bartosz         Orłowski             Bytom                  115.62      9.0     4727     1703      403
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.15      9.0     4507     1731      414
  5 Maciej          Rzychoń              Katowice               128.83      8.0     4746     1568      291
  6 Paweł           Janaś                Głogów                 118.15      8.0     4627     1630      359
  7 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               133.04      8.0     4622     1628      797
  8 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.04      8.0     4594     1602      555
  9 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.75      8.0     4449     1607      206
 10 Marcin          Skowron              Zabrze                 112.26      8.0     4436     1648       69
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.01      8.0     4436     1536      218
 12 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          119.41      8.0     4366     1559      179
 13 Dariusz         Dzierża              Kraków                 100.00      7.0     4771     1419      514
 14 Jan             Kozłowski            Kraków                 106.47      7.0     4609     1492      458
 15 Agnieszka       Krupka               Krosno                 113.77      7.0     4560     1443      360
 16 Jakub           Nalepa               Gliwice                111.86      7.0     4550     1466      193
 17 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.88      7.0     4545     1453      288
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.35      7.0     4474     1436      119
 19 Tomasz          Ciejka               Kraków                 118.55      7.0     4450     1451      431
 20 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.10      7.0     4395     1459       99
 21 Tomasz          Lempart              Kraków                 119.97      7.0     4382     1447      154
 22 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.15      7.0     4285     1381       -3
 23 Mariusz         Makuch               Zator                  116.06      7.0     4219     1442       97
 24 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.91      6.0     4888     1380      502
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  113.02      6.0     4655     1315      345
 26 Dariusz         Kosz                 Nysa                   100.00      6.0     4621     1342      291
 27 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              114.65      6.0     4461     1302      280
 28 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      6.0     4437     1315      195
 29 Katarzyna       Klimała              Kraków                 112.59      6.0     4272     1309      -27
 30 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                107.88      6.0     4216     1382      -49
 31 Marta           Dobrzańska           Kraków                 100.00      6.0     4116     1278      166
 32 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     4106     1260      110
 33 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 100.00      6.0     3762     1203       30
 34 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               100.00      5.5     4255     1227      -30
 35 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              101.44      5.5     3636     1131     -145
 36 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 105.54      5.0     4560     1267      -79
 37 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      5.0     4444     1206      110
 38 Magdalena       Ochot                Katowice               101.18      5.0     4319     1162     -333
 39 Michał          Lipka                Mielec                 103.94      5.0     4206     1258     -365
 40 Zbigniew        Stettner             Bielsko Biała          100.00      5.0     4098     1178     -175
 41 Maciej          Stolarczyk           Zator                  103.30      5.0     4071     1174       87
 42 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      5.0     3883     1188     -487
 43 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.5     3989     1120     -176
 44 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      4.5     3730      993     -190
 45 Piotr           Dudczyk              Przeciszów             100.00      4.5     3566      996     -258
 46 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4249     1102     -300
 47 Teresa          Zalewska             Racibórz               106.77      4.0     4064     1146     -216
 48 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      4.0     4045     1072     -479
 49 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3634      919     -229
 50 Małgorzata      Kasprzyk             Kraków                 100.00      3.5     3554      873     -170
 51 Błażej          Fuczek               Przeciszów             100.00      3.5     3243      892     -885
 52 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      3.0     3197      825      -63
 53 Rafał           Horoszko             Przeciszów             100.00      2.5     3488      789     -566
 54 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.5     3458      789     -553
 55 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      0.5     3197      568     -812
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Beskidów



	Stanisław Rydzik 141.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Kozłowski             106.47 -  340: 367   56
    2    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  510: 276  150
    3     8 Bartosz        Orłowski              115.62 -  399: 472   66
    4    15 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  387: 290  150
    5     9 Zbigniew       Wietecki              121.01 +  515: 329  171
    6     5 Jerzy          Matyasik              116.10 +  433: 394  166
    7     3 Tomasz         Zwoliński             140.27 +  510: 300  190
    8     4 Marcin         Skowron               112.26 -  328: 378   62
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  310: 532   83
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  383: 408   67
   11    13 Urszula        Solarska              100.00 +  411: 265  150
   12     9 Renata         Kowalska              119.41 -  362: 375   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Tomasz Zwoliński 140.27 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sylwester      Gryz                  105.54 +  509: 327  156
    2     1 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  344: 401   76
    3     7 Przemysław     Herdzina              123.88 +  399: 318  174
    4     5 Marta          Dobrzańska            100.00 +  421: 358  150
    5     4 Michał         Lipka                 103.94 +  457: 400  154
    6     2 Paweł          Janaś                 118.15 +  381: 324  168
    7     3 Stanisław      Rydzik                141.91 -  300: 510   92
    8     5 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  432: 289  158
    9     4 Marcin         Skowron               112.26 +  459: 353  162
   10     3 Łukasz         Bryła                 130.04 +  409: 312  180
   11     2 Tomasz         Ciejka                118.55 +  431: 300  169
   12     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  254: 420   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Dariusz Puton 133.15 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Lipka                 103.94 +  389: 234  154
    2     3 Marcin         Skowron               112.26 +  397: 258  162
    3     4 Łukasz         Bryła                 130.04 +  443: 296  180
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  285: 430   83
    5     8 Mariusz        Makuch                116.06 +  339: 315  166
    6     3 Jakub          Nalepa                111.86 +  414: 334  162
    7     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 +  376: 361  179
    8     3 Agnieszka      Krupka                113.77 +  407: 355  164
    9     2 Paweł          Janaś                 118.15 +  370: 350  168
   10     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  343: 457   79
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  321: 330   67
   12     3 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 +  423: 373  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Mariusz Wrześniewski 133.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Renata         Kowalska              119.41 +  469: 360  169
    3     1 Andrzej        Rechowicz             126.35 +  482: 365  176
    4     1 Dariusz        Puton                 133.15 +  430: 285  183
    5     1 Jerzy          Matyasik              116.10 +  433: 292  166
    6     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  372: 376   79
    7     2 Marcin         Skowron               112.26 +  416: 351  162
    8     1 Łukasz         Bryła                 130.04 -  319: 343   80
    9     3 Stanisław      Rydzik                141.91 +  532: 310  192
   10     2 Maciej         Rzychoń               128.83 -  313: 359   79
   11     4 Paweł          Janaś                 118.15 +  426: 386  168
   12     6 Przemysław     Herdzina              123.88 +  430: 398  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 11 148.00




	Łukasz Bryła 130.04 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  496: 326  153
    2     2 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  386: 343  158
    3     4 Dariusz        Puton                 133.15 -  296: 443   83
    4    10 Michał         Lipka                 103.94 -  322: 357   54
    5    15 Katarzyna      Klimała               112.59 +  441: 261  163
    6    13 Teresa         Zalewska              106.77 +  483: 286  157
    7     4 Jerzy          Matyasik              116.10 +  371: 330  166
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          133.04 +  343: 319  183
    9     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 +  462: 344  179
   10     3 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  312: 409   90
   11     5 Bartosz        Orłowski              115.62 -  328: 346   66
   12     4 Dariusz        Dzierża               100.00 +  354: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Maciej Rzychoń 128.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Siwiński              101.44 +  467: 239  151
    2     5 Jakub          Nalepa                111.86 -  321: 502   62
    3    11 Sylwester      Gryz                  105.54 +  458: 418  156
    4     6 Marcin         Skowron               112.26 -  362: 388   62
    5    10 Marta          Dobrzańska            100.00 +  390: 320  150
    6     9 Tomasz         Ciejka                118.55 -  321: 481   69
    7    12 Michał         Lipka                 103.94 +  410: 318  154
    8     9 Jerzy          Matyasik              116.10 +  398: 341  166
    9     6 Tomasz         Lempart               119.97 +  434: 310  170
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          133.04 +  359: 313  183
   11     1 Łukasz         Tuszyński             128.74 +  471: 382  179
   12     2 Bartosz        Orłowski              115.62 -  355: 443   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Łukasz Tuszyński 128.74 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Ochot                 101.18 +  450: 313  151
    2     6 Tomasz         Lempart               119.97 +  440: 357  170
    3     2 Zbigniew       Wietecki              121.01 +  396: 333  171
    4     2 Agnieszka      Krupka                113.77 +  510: 382  164
    5     2 Dariusz        Kosz                  100.00 +  404: 398  150
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          133.04 +  376: 372  183
    7     1 Dariusz        Puton                 133.15 -  361: 376   83
    8     2 Bartosz        Orłowski              115.62 +  376: 369  166
    9     1 Łukasz         Bryła                 130.04 -  344: 462   80
   10     1 Dariusz        Puton                 133.15 +  457: 343  183
   11     1 Maciej         Rzychoń               128.83 -  382: 471   79
   12     1 Tomasz         Zwoliński             140.27 +  420: 254  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Andrzej Rechowicz 126.35 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Brychcy               100.00 +  403: 361  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             140.27 +  401: 344  190
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  365: 482   83
    4    12 Teresa         Zalewska              106.77 -  302: 367   57
    5    12 Jerzy          Luter                 113.02 -  353: 380   63
    6    20 Agata          Pastusiak             100.00 +  333: 305  150
    7    13 Urszula        Solarska              100.00 +  401: 352  150
    8    11 Jakub          Nalepa                111.86 -  385: 431   62
    9    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  500: 305  150
   10    11 Mariusz        Makuch                116.06 -  302: 421   66
   11    18 Zbigniew       Stettner              100.00 +  376: 278  150
   12    12 Janusz         Krupiński             114.65 +  353: 329  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Przemysław Herdzina 123.88 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Dudczyk               100.00 +  313: 295  150
    2    13 Tomasz         Ciejka                118.55 +  512: 346  169
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  318: 399   90
    4    13 Paweł          Janaś                 118.15 -  311: 426   68
    5    13 Sylwester      Gryz                  105.54 -  379: 478   56
    6    19 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  435: 308  150
    7    16 Katarzyna      Klimała               112.59 +  377: 304  163
    8    14 Mariusz        Makuch                116.06 -  315: 408   66
    9    19 Wojciech       Wróbel                100.00 +  371: 335  150
   10    18 Zbigniew       Stettner              100.00 +  428: 259  150
   11    10 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  388: 269  158
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  398: 430   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Zbigniew Wietecki 121.01 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Dzierża               100.00 +  417: 372  150
    2    12 Paweł          Janaś                 118.15 +  387: 259  168
    3     2 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  333: 396   79
    4    14 Adam           Janicki               100.00 +  374: 313  150
    5     9 Stanisław      Rydzik                141.91 -  329: 515   92
    6     8 Jan            Kozłowski             106.47 -  293: 401   56
    7    14 Anna           Stefańska             100.00 -  325: 350   50
    8    21 Agata          Pastusiak             100.00 +  399: 308  150
    9    12 Sylwester      Gryz                  105.54 +  418: 351  156
   10     9 Marta          Dobrzańska            100.00 +  369: 288  150
   11     9 Janusz         Krupiński             114.65 +  388: 366  165
   12     8 Tomasz         Lempart               119.97 +  404: 299  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Tomasz Lempart 119.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Błażej         Fuczek                100.00 +  377: 205  150
    2     6 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  357: 440   79
    3    18 Paweł          Janaś                 118.15 -  390: 394   68
    4    18 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  355: 301  153
    5    19 Tomasz         Siwiński              101.44 +  418: 318  151
    6     6 Dariusz        Kosz                  100.00 +  354: 325  150
    7     6 Jan            Kozłowski             106.47 -  364: 391   56
    8    10 Jerzy          Luter                 113.02 +  374: 368  163
    9     6 Maciej         Rzychoń               128.83 -  310: 434   79
   10    20 Katarzyna      Klimała               112.59 +  399: 355  163
   11     7 Agnieszka      Krupka                113.77 +  385: 293  164
   12     8 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  299: 404   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Renata Kowalska 119.41 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  383: 322  150
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  360: 469   83
    3    16 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  348: 298  153
    4     8 Jarosław       Karp                  100.00 +  330: 320  150
    5     5 Jakub          Nalepa                111.86 -  332: 363   62
    6    12 Jerzy          Luter                 113.02 +  416: 283  163
    7     7 Bartosz        Orłowski              115.62 -  290: 394   66
    8    12 Janusz         Krupiński             114.65 +  417: 290  165
    9     8 Jan            Kozłowski             106.47 +  378: 354  156
   10     5 Tomasz         Ciejka                118.55 -  332: 422   69
   11     8 Anna           Stefańska             100.00 +  405: 310  150
   12     9 Stanisław      Rydzik                141.91 +  375: 362  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.15 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bożena         Guział                100.00 +  365: 295  150
    2     8 Janusz         Krupiński             114.65 +  373: 343  165
    3     6 Agnieszka      Krupka                113.77 -  325: 351   64
    4    11 Jan            Kozłowski             106.47 -  343: 518   56
    5    16 Anna           Stefańska             100.00 -  356: 450   50
    6    22 Tomasz         Siwiński              101.44 +  381: 309  151
    7    15 Marta          Dobrzańska            100.00 +  356: 325  150
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  298: 387   67
    9    15 Jerzy          Luter                 113.02 +  470: 325  163
   10     8 Dariusz        Dzierża               100.00 -  342: 347   50
   11    21 Teresa         Zalewska              106.77 +  338: 333  157
   12    14 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  338: 305  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Tomasz Ciejka 118.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Horoszko              100.00 +  415: 274  150
    2    13 Przemysław     Herdzina              123.88 -  346: 512   74
    3    14 Teresa         Zalewska              106.77 -  259: 388   57
    4    24 Błażej         Fuczek                100.00 +  461: 224  150
    5    17 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  354: 275  150
    6     9 Maciej         Rzychoń               128.83 +  481: 321  179
    7     9 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  329: 372   58
    8     7 Dariusz        Kosz                  100.00 +  371: 251  150
    9     7 Jakub          Nalepa                111.86 +  399: 303  162
   10     5 Renata         Kowalska              119.41 +  422: 332  169
   11     2 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  300: 431   90
   12     7 Marcin         Skowron               112.26 -  313: 336   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Paweł Janaś 118.15 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               100.00 +  333: 301  150
    2    12 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  259: 387   71
    3    18 Tomasz         Lempart               119.97 +  394: 390  170
    4    13 Przemysław     Herdzina              123.88 +  426: 311  174
    5     7 Bartosz        Orłowski              115.62 +  453: 340  166
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  324: 381   90
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 +  391: 320  167
    8     6 Jan            Kozłowski             106.47 +  441: 300  156
    9     2 Dariusz        Puton                 133.15 -  350: 370   83
   10     6 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  458: 394  158
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  386: 426   83
   12     5 Jakub          Nalepa                111.86 +  412: 348  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mariusz Sylwestrzuk 116.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Karp                  100.00 -  440: 442   50
    2    14 Jerzy          Luter                 113.02 +  396: 371  163
    3     9 Katarzyna      Klimała               112.59 +  367: 332  163
    4     7 Mariusz        Makuch                116.06 -  277: 314   66
    5    18 Adam           Janicki               100.00 +  408: 330  150
    6     7 Sylwester      Gryz                  105.54 +  439: 342  156
    7     8 Paweł          Janaś                 118.15 -  320: 391   68
    8    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 +  387: 298  169
    9     5 Agnieszka      Krupka                113.77 +  304: 296  164
   10     7 Stanisław      Rydzik                141.91 +  408: 383  192
   11     3 Dariusz        Puton                 133.15 +  330: 321  183
   12     3 Dariusz        Puton                 133.15 -  373: 423   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Jerzy Matyasik 116.10 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  335: 229  150
    2    11 Dariusz        Kosz                  100.00 +  444: 299  150
    3     5 Jarosław       Karp                  100.00 +  414: 318  150
    4     3 Jakub          Nalepa                111.86 +  419: 342  162
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  292: 433   83
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.91 -  394: 433   92
    7     4 Łukasz         Bryła                 130.04 -  330: 371   80
    8     9 Maciej         Rzychoń               128.83 -  341: 398   79
    9    18 Katarzyna      Klimała               112.59 +  337: 298  163
   10    19 Piotr          Dudczyk               100.00 +  404: 270  150
   11     6 Dariusz        Dzierża               100.00 -  287: 566   50
   12    13 Anna           Stefańska             100.00 +  398: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Mariusz Makuch 116.06 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  445: 278  150
    2     7 Jan            Kozłowski             106.47 -  310: 429   56
    3    15 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  343: 341  150
    4     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 +  314: 277  167
    5     8 Dariusz        Puton                 133.15 -  315: 339   83
    6    14 Bartosz        Orłowski              115.62 -  296: 431   66
    7    17 Jarosław       Karp                  100.00 +  393: 351  150
    8    14 Przemysław     Herdzina              123.88 +  408: 315  174
    9    10 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  288: 412   58
   10    11 Andrzej        Rechowicz             126.35 +  421: 302  176
   11    12 Marcin         Skowron               112.26 -  301: 356   62
   12    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  385: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Bartosz Orłowski 115.62 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Kosz                  100.00 -  340: 426   50
    2    19 Rafał          Horoszko              100.00 +  380: 298  150
    3     8 Stanisław      Rydzik                141.91 +  472: 399  192
    4     9 Leokadia       Litwinowicz           107.88 +  371: 353  158
    5     7 Paweł          Janaś                 118.15 -  340: 453   68
    6    14 Mariusz        Makuch                116.06 +  431: 296  166
    7     7 Renata         Kowalska              119.41 +  394: 290  169
    8     2 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  369: 376   79
    9     9 Anna           Stefańska             100.00 +  428: 339  150
   10     4 Marcin         Skowron               112.26 +  413: 411  162
   11     5 Łukasz         Bryła                 130.04 +  346: 328  180
   12     2 Maciej         Rzychoń               128.83 +  443: 355  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Janusz Krupiński 114.65 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  443: 241  150
    2     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  343: 373   69
    3    12 Michał         Lipka                 103.94 -  366: 378   54
    4    17 Zbigniew       Stettner              100.00 +  421: 373  150
    5    11 Dariusz        Dzierża               100.00 -  289: 502   50
    6    17 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  355: 326  150
    7    11 Sylwester      Gryz                  105.54 +  436: 322  156
    8    12 Renata         Kowalska              119.41 -  290: 417   69
    9    21 Bożena         Guział                100.00 +  435: 241  150
   10    17 Teresa         Zalewska              106.77 +  388: 267  157
   11     9 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  366: 388   71
   12    12 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  329: 353   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Agnieszka Krupka 113.77 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Pastusiak             100.00 +  431: 244  150
    2    10 Wojciech       Wróbel                100.00 +  438: 268  150
    3     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 +  351: 325  169
    4     2 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  382: 510   79
    5     6 Teresa         Zalewska              106.77 +  347: 319  157
    6     4 Marcin         Skowron               112.26 -  344: 433   62
    7     5 Dariusz        Dzierża               100.00 +  497: 318  150
    8     3 Dariusz        Puton                 133.15 -  355: 407   83
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  296: 304   67
   10    12 Sylwester      Gryz                  105.54 +  410: 397  156
   11     7 Tomasz         Lempart               119.97 -  293: 385   70
   12    11 Marta          Dobrzańska            100.00 +  416: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Jerzy Luter 113.02 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  407: 274  150
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  371: 396   67
    3    13 Adam           Janicki               100.00 -  338: 359   50
    4    19 Wojciech       Wróbel                100.00 +  449: 281  150
    5    12 Andrzej        Rechowicz             126.35 +  380: 353  176
    6    12 Renata         Kowalska              119.41 -  283: 416   69
    7    18 Teresa         Zalewska              106.77 +  465: 297  157
    8    10 Tomasz         Lempart               119.97 -  368: 374   70
    9    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  325: 470   69
   10    13 Dariusz        Kosz                  100.00 +  460: 391  150
   11    14 Magdalena      Ochot                 101.18 +  453: 328  151
   12    10 Jan            Kozłowski             106.47 -  356: 371   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Katarzyna Klimała 112.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              100.00 +  363: 337  150
    2     9 Jarosław       Karp                  100.00 -  347: 437   50
    3     9 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  332: 367   67
    4    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  401: 281  150
    5    15 Łukasz         Bryła                 130.04 -  261: 441   80
    6    15 Magdalena      Ochot                 101.18 +  374: 311  151
    7    16 Przemysław     Herdzina              123.88 -  304: 377   74
    8    24 Tomasz         Siwiński              101.44 +  365: 266  151
    9    18 Jerzy          Matyasik              116.10 -  298: 337   66
   10    20 Tomasz         Lempart               119.97 -  355: 399   70
   11    15 Dariusz        Kosz                  100.00 +  461: 356  150
   12    17 Jarosław       Karp                  100.00 +  411: 390  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Marcin Skowron 112.26 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Stefańska             100.00 +  470: 383  150
    2     3 Dariusz        Puton                 133.15 -  258: 397   83
    3    19 Radosław       Pastusiak             100.00 +  373: 329  150
    4     6 Maciej         Rzychoń               128.83 +  388: 362  179
    5     3 Jan            Kozłowski             106.47 +  329: 322  156
    6     4 Agnieszka      Krupka                113.77 +  433: 344  164
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          133.04 -  351: 416   83
    8     4 Stanisław      Rydzik                141.91 +  378: 328  192
    9     4 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  353: 459   90
   10     4 Bartosz        Orłowski              115.62 -  411: 413   66
   11    12 Mariusz        Makuch                116.06 +  356: 301  166
   12     7 Tomasz         Ciejka                118.55 +  336: 313  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Jakub Nalepa 111.86 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Stettner              100.00 +  381: 334  150
    2     5 Maciej         Rzychoń               128.83 +  502: 321  179
    3     3 Jan            Kozłowski             106.47 +  386: 379  156
    4     3 Jerzy          Matyasik              116.10 -  342: 419   66
    5     5 Renata         Kowalska              119.41 +  363: 332  169
    6     3 Dariusz        Puton                 133.15 -  334: 414   83
    7    10 Dariusz        Kosz                  100.00 -  372: 375   50
    8    11 Andrzej        Rechowicz             126.35 +  431: 385  176
    9     7 Tomasz         Ciejka                118.55 -  303: 399   69
   10    14 Urszula        Solarska              100.00 +  342: 336  150
   11    11 Joanna         Brychcy               100.00 +  446: 251  150
   12     5 Paweł          Janaś                 118.15 -  348: 412   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Leokadia Litwinowicz 107.88 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  394: 271  150
    2     2 Łukasz         Bryła                 130.04 -  343: 386   80
    3    17 Wojciech       Wróbel                100.00 +  342: 329  150
    4     9 Bartosz        Orłowski              115.62 -  353: 371   66
    5    14 Jarosław       Karp                  100.00 +  370: 328  150
    6    11 Anna           Stefańska             100.00 +  373: 347  150
    7     9 Tomasz         Ciejka                118.55 +  372: 329  169
    8     5 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  289: 432   90
    9    10 Mariusz        Makuch                116.06 +  412: 288  166
   10     6 Paweł          Janaś                 118.15 -  394: 458   68
   11    10 Przemysław     Herdzina              123.88 -  269: 388   74
   12    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  305: 338   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Teresa Zalewska 106.77 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Wróbel                100.00 -  306: 342   50
    2    27 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  353: 253  150
    3    14 Tomasz         Ciejka                118.55 +  388: 259  169
    4    12 Andrzej        Rechowicz             126.35 +  367: 302  176
    5     6 Agnieszka      Krupka                113.77 -  319: 347   64
    6    13 Łukasz         Bryła                 130.04 -  286: 483   80
    7    18 Jerzy          Luter                 113.02 -  297: 465   63
    8    15 Sylwester      Gryz                  105.54 -  320: 397   56
    9    16 Urszula        Solarska              100.00 +  465: 277  150
   10    17 Janusz         Krupiński             114.65 -  267: 388   65
   11    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  333: 338   69
   12    22 Michał         Lipka                 103.94 -  363: 429   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Jan Kozłowski 106.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                141.91 +  367: 340  192
    2     7 Mariusz        Makuch                116.06 +  429: 310  166
    3     3 Jakub          Nalepa                111.86 -  379: 386   62
    4    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 +  518: 343  169
    5     3 Marcin         Skowron               112.26 -  322: 329   62
    6     8 Zbigniew       Wietecki              121.01 +  401: 293  171
    7     6 Tomasz         Lempart               119.97 +  391: 364  170
    8     6 Paweł          Janaś                 118.15 -  300: 441   68
    9     8 Renata         Kowalska              119.41 -  354: 378   69
   10    10 Joanna         Brychcy               100.00 -  288: 322   50
   11    17 Wojciech       Wróbel                100.00 +  489: 289  150
   12    10 Jerzy          Luter                 113.02 +  371: 356  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Sylwester Gryz 105.54 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  327: 509   90
    2    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  371: 358  150
    3    11 Maciej         Rzychoń               128.83 -  418: 458   79
    4    20 Bożena         Guział                100.00 +  431: 248  150
    5    13 Przemysław     Herdzina              123.88 +  478: 379  174
    6     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  342: 439   67
    7    11 Janusz         Krupiński             114.65 -  322: 436   65
    8    15 Teresa         Zalewska              106.77 +  397: 320  157
    9    12 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  351: 418   71
   10    12 Agnieszka      Krupka                113.77 -  397: 410   64
   11    22 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  350: 399   50
   12    20 Piotr          Dudczyk               100.00 +  376: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Michał Lipka 103.94 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Puton                 133.15 -  234: 389   83
    2    26 Magdalena      Ochot                 101.18 +  462: 376  151
    3    12 Janusz         Krupiński             114.65 +  378: 366  165
    4    10 Łukasz         Bryła                 130.04 +  357: 322  180
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  400: 457   90
    6    10 Dariusz        Dzierża               100.00 -  348: 445   50
    7    12 Maciej         Rzychoń               128.83 -  318: 410   79
    8    19 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  359: 287  153
    9    13 Dariusz        Kosz                  100.00 -  302: 362   50
   10    16 Anna           Stefańska             100.00 -  266: 403   50
   11    16 Marta          Dobrzańska            100.00 -  353: 391   50
   12    22 Teresa         Zalewska              106.77 +  429: 363  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Maciej Stolarczyk 103.30 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bryła                 130.04 -  326: 496   80
    2    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  320: 277  150
    3    16 Renata         Kowalska              119.41 -  298: 348   69
    4    18 Tomasz         Lempart               119.97 -  301: 355   70
    5    20 Magdalena      Ochot                 101.18 -  288: 385   51
    6    24 Rafał          Horoszko              100.00 +  492: 203  150
    7    21 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  326: 332   50
    8    19 Michał         Lipka                 103.94 -  287: 359   54
    9    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  367: 257  150
   10    23 Bożena         Guział                100.00 +  375: 263  150
   11    19 Jarosław       Karp                  100.00 +  390: 320  150
   12    18 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  301: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Tomasz Siwiński 101.44 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Rzychoń               128.83 -  239: 467   79
    2    25 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  311: 280  150
    3    20 Marta          Dobrzańska            100.00 -  314: 395   50
    4    22 Agata          Pastusiak             100.00 +  318: 270  150
    5    19 Tomasz         Lempart               119.97 -  318: 418   70
    6    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  309: 381   69
    7    22 Zbigniew       Stettner              100.00 -  251: 406   50
    8    24 Katarzyna      Klimała               112.59 -  266: 365   63
    9    28 PAUZA
   10    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  305: 283  150
   11    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  373: 241  150
   12    19 Adam           Janicki               100.00 +  332: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 11 102.82




	Magdalena Ochot 101.18 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  313: 450   79
    2    26 Michał         Lipka                 103.94 -  376: 462   54
    3    22 Agata          Pastusiak             100.00 -  310: 427   50
    4    25 Urszula        Solarska              100.00 +  500: 427  150
    5    20 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  385: 288  153
    6    15 Katarzyna      Klimała               112.59 -  311: 374   63
    7    19 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  296: 341   50
    8    18 Jarosław       Karp                  100.00 -  310: 439   50
    9    25 Rafał          Horoszko              100.00 +  342: 319  150
   10    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  354: 339  150
   11    14 Jerzy          Luter                 113.02 -  328: 453   63
   12    21 Urszula        Solarska              100.00 +  494: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  361: 403   76
    2    17 Bożena         Guział                100.00 -  302: 406   50
    3    23 Urszula        Solarska              100.00 -  315: 433   50
    4    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 181  150
    5    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  391: 261  150
    6    23 Zbigniew       Stettner              100.00 -  331: 336   50
    7    20 Agata          Pastusiak             100.00 +  403: 273  150
    8    20 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  399: 307  150
    9    22 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  349: 277  150
   10    10 Jan            Kozłowski             106.47 +  322: 288  156
   11    11 Jakub          Nalepa                111.86 -  251: 446   62
   12    15 Mariusz        Makuch                116.06 -  291: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Marta Dobrzańska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  398: 360  150
    3    20 Tomasz         Siwiński              101.44 +  395: 314  151
    4     5 Tomasz         Zwoliński             140.27 -  358: 421   90
    5    10 Maciej         Rzychoń               128.83 -  320: 390   79
    6    21 Bożena         Guział                100.00 +  491: 263  150
    7    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  325: 356   69
    8    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  447: 391  150
    9    14 Zbigniew       Stettner              100.00 +  413: 317  150
   10     9 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  288: 369   71
   11    16 Michał         Lipka                 103.94 +  391: 353  154
   12    11 Agnieszka      Krupka                113.77 -  290: 416   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 11 116.18




	Piotr Dudczyk 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Przemysław     Herdzina              123.88 -  295: 313   74
    2    16 Dariusz        Dzierża               100.00 -  238: 433   50
    3    26 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  260: 417   50
    4    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  271: 411   50
    5    27 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  307: 268  150
    6    27 Błażej         Fuczek                100.00 +  348: 279  150
    7    25 Wojciech       Wróbel                100.00 -  284: 373   50
    8    28 PAUZA
    9    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  367: 262  150
   10    19 Jerzy          Matyasik              116.10 -  270: 404   66
   11    23 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  361: 288  150
   12    20 Sylwester      Gryz                  105.54 -  265: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Dariusz Dzierża 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  372: 417   71
    2    16 Piotr          Dudczyk               100.00 +  433: 238  150
    3    10 Bożena         Guział                100.00 +  320: 228  150
    4     4 Dariusz        Kosz                  100.00 -  347: 456   50
    5    11 Janusz         Krupiński             114.65 +  502: 289  165
    6    10 Michał         Lipka                 103.94 +  445: 348  154
    7     5 Agnieszka      Krupka                113.77 -  318: 497   64
    8     8 Anna           Stefańska             100.00 -  382: 401   50
    9    11 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  464: 400  150
   10     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 +  347: 342  169
   11     6 Jerzy          Matyasik              116.10 +  566: 287  166
   12     4 Łukasz         Bryła                 130.04 -  275: 354   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Błażej Fuczek 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Lempart               119.97 -  205: 377   70
    2    28 PAUZA
    3    21 Dariusz        Kosz                  100.00 -  179: 539   50
    4    24 Tomasz         Ciejka                118.55 -  224: 461   69
    5    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  227: 373   50
    6    27 Piotr          Dudczyk               100.00 -  279: 348   50
    7    27 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 -  215: 380   50
    8    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  431: 290  150
    9    26 Maciej         Stolarczyk            103.30 -  257: 367   53
   10    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 309  150
   11    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  377: 236  150
   12    25 Bożena         Guział                100.00 -  171: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09




	Grzegorz Grzeszczuk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Kowalska              119.41 -  322: 383   69
    2    25 Tomasz         Siwiński              101.44 -  280: 311   51
    3    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  400: 284  150
    4    15 Stanisław      Rydzik                141.91 -  290: 387   92
    5    25 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  371: 277  150
    6    17 Janusz         Krupiński             114.65 -  326: 355   65
    7    23 Bożena         Guział                100.00 +  378: 355  150
    8    25 Wojciech       Wróbel                100.00 +  459: 380  150
    9    11 Dariusz        Dzierża               100.00 -  400: 464   50
   10    15 Jarosław       Karp                  100.00 +  408: 321  150
   11    20 Adam           Janicki               100.00 =  325: 325  100
   12    16 Dariusz        Kosz                  100.00 -  296: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Bożena Guział 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 -  295: 365   69
    2    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  406: 302  150
    3    10 Dariusz        Dzierża               100.00 -  228: 320   50
    4    20 Sylwester      Gryz                  105.54 -  248: 431   56
    5    23 Zbigniew       Stettner              100.00 +  332: 311  150
    6    21 Marta          Dobrzańska            100.00 -  263: 491   50
    7    23 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  355: 378   50
    8    22 Adam           Janicki               100.00 +  351: 341  150
    9    21 Janusz         Krupiński             114.65 -  241: 435   65
   10    23 Maciej         Stolarczyk            103.30 -  263: 375   53
   11    28 PAUZA
   12    25 Błażej         Fuczek                100.00 +  448: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Rafał Horoszko 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Ciejka                118.55 -  274: 415   69
    2    19 Bartosz        Orłowski              115.62 -  298: 380   66
    3    24 Anna           Stefańska             100.00 -  220: 510   50
    4    28 PAUZA
    5    24 Agata          Pastusiak             100.00 -  309: 316   50
    6    24 Maciej         Stolarczyk            103.30 -  203: 492   53
    7    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  284: 275  150
    8    26 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 -  306: 346   50
    9    25 Magdalena      Ochot                 101.18 -  319: 342   51
   10    26 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  325: 332   50
   11    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  317: 333   50
   12    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  333: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  / 11  71.73




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 118.15 -  301: 333   68
    2    15 Anna           Stefańska             100.00 +  361: 279  150
    3    13 Jerzy          Luter                 113.02 +  359: 338  163
    4    14 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  313: 374   71
    5    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 -  330: 408   67
    6    16 Urszula        Solarska              100.00 -  324: 437   50
    7    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  409: 344  150
    8    22 Bożena         Guział                100.00 -  341: 351   50
    9    17 Jarosław       Karp                  100.00 -  266: 393   50
   10    24 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  385: 251  150
   11    20 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 =  325: 325  100
   12    19 Tomasz         Siwiński              101.44 -  275: 332   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           116.75 +  442: 440  167
    2     9 Katarzyna      Klimała               112.59 +  437: 347  163
    3     5 Jerzy          Matyasik              116.10 -  318: 414   66
    4     8 Renata         Kowalska              119.41 -  320: 330   69
    5    14 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  328: 370   58
    6    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  385: 255  150
    7    17 Mariusz        Makuch                116.06 -  351: 393   66
    8    18 Magdalena      Ochot                 101.18 +  439: 310  151
    9    17 Adam           Janicki               100.00 +  393: 266  150
   10    15 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  321: 408   50
   11    19 Maciej         Stolarczyk            103.30 -  320: 390   53
   12    17 Katarzyna      Klimała               112.59 -  390: 411   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Małgorzata Kasprzyk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              116.10 -  229: 335   66
    2    27 Teresa         Zalewska              106.77 -  253: 353   57
    3    28 PAUZA
    4    23 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  279: 322   50
    5    25 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  277: 371   50
    6    25 Wojciech       Wróbel                100.00 -  260: 468   50
    7    27 Błażej         Fuczek                100.00 +  380: 215  150
    8    26 Rafał          Horoszko              100.00 +  346: 306  150
    9    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  313: 342   50
   10    24 Adam           Janicki               100.00 -  251: 385   50
   11    23 Piotr          Dudczyk               100.00 -  288: 361   50
   12    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  378: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  / 11  79.36




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Makuch                116.06 -  278: 445   66
    2    18 Stanisław      Rydzik                141.91 -  276: 510   92
    3    25 Zbigniew       Stettner              100.00 -  314: 350   50
    4    27 Piotr          Dudczyk               100.00 +  411: 271  150
    5    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  373: 227  150
    6    18 Jarosław       Karp                  100.00 -  255: 385   50
    7    21 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  332: 326  153
    8    17 Marta          Dobrzańska            100.00 -  391: 447   50
    9    20 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  305: 500   76
   10    25 Tomasz         Siwiński              101.44 -  283: 305   51
   11    25 Rafał          Horoszko              100.00 +  333: 317  150
   12    24 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  332: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Dariusz Kosz 100.00 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Orłowski              115.62 +  426: 340  166
    2    11 Jerzy          Matyasik              116.10 -  299: 444   66
    3    21 Błażej         Fuczek                100.00 +  539: 179  150
    4     4 Dariusz        Dzierża               100.00 +  456: 347  150
    5     2 Łukasz         Tuszyński             128.74 -  398: 404   79
    6     6 Tomasz         Lempart               119.97 -  325: 354   70
    7    10 Jakub          Nalepa                111.86 +  375: 372  162
    8     7 Tomasz         Ciejka                118.55 -  251: 371   69
    9    13 Michał         Lipka                 103.94 +  362: 302  154
   10    13 Jerzy          Luter                 113.02 -  391: 460   63
   11    15 Katarzyna      Klimała               112.59 -  356: 461   63
   12    16 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  443: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Grzegorz Kwiecień 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Marta          Dobrzańska            100.00 -  360: 398   50
    3    26 Piotr          Dudczyk               100.00 +  417: 260  150
    4    23 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  322: 279  150
    5    17 Tomasz         Ciejka                118.55 -  275: 354   69
    6    19 Przemysław     Herdzina              123.88 -  308: 435   74
    7    19 Magdalena      Ochot                 101.18 +  341: 296  151
    8    16 Urszula        Solarska              100.00 -  342: 385   50
    9    22 Joanna         Brychcy               100.00 -  277: 349   50
   10    26 Rafał          Horoszko              100.00 +  332: 325  150
   11    22 Sylwester      Gryz                  105.54 +  399: 350  156
   12    18 Maciej         Stolarczyk            103.30 +  389: 301  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 11 109.36




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janusz         Krupiński             114.65 -  241: 443   65
    2    24 Maciej         Stolarczyk            103.30 -  277: 320   53
    3    27 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  284: 400   50
    4    26 Joanna         Brychcy               100.00 -  181: 391   50
    5    28 PAUZA
    6    26 Radosław       Pastusiak             100.00 -  246: 312   50
    7    26 Rafał          Horoszko              100.00 -  275: 284   50
    8    27 Błażej         Fuczek                100.00 -  290: 431   50
    9    27 Agata          Pastusiak             100.00 -  275: 320   50
   10    27 Błażej         Fuczek                100.00 -  309: 378   50
   11    26 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  206: 397   50
   12    27 Rafał          Horoszko              100.00 -  313: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  / 11  51.64




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Krupka                113.77 -  244: 431   64
    2    23 Sylwester      Gryz                  105.54 -  358: 371   56
    3    22 Magdalena      Ochot                 101.18 +  427: 310  151
    4    22 Tomasz         Siwiński              101.44 -  270: 318   51
    5    24 Rafał          Horoszko              100.00 +  316: 309  150
    6    20 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  305: 333   76
    7    20 Joanna         Brychcy               100.00 -  273: 403   50
    8    21 Zbigniew       Wietecki              121.01 -  308: 399   71
    9    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  320: 275  150
   10    22 Wojciech       Wróbel                100.00 -  277: 337   50
   11    27 Błażej         Fuczek                100.00 -  236: 377   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Luter                 113.02 -  274: 407   63
    2    20 Urszula        Solarska              100.00 +  309: 244  150
    3    19 Marcin         Skowron               112.26 -  329: 373   62
    4    21 Katarzyna      Klimała               112.59 -  281: 401   63
    5    22 Joanna         Brychcy               100.00 -  261: 391   50
    6    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  312: 246  150
    7    24 Adam           Janicki               100.00 -  344: 409   50
    8    23 Zbigniew       Stettner              100.00 -  279: 422   50
    9    24 Piotr          Dudczyk               100.00 -  262: 367   50
   10    28 PAUZA
   11    24 Tomasz         Siwiński              101.44 -  241: 373   51
   12    26 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 -  266: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  / 11  71.73




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Klimała               112.59 -  337: 363   63
    2    20 Radosław       Pastusiak             100.00 -  244: 309   50
    3    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  433: 315  150
    4    25 Magdalena      Ochot                 101.18 -  427: 500   51
    5    21 Wojciech       Wróbel                100.00 +  423: 283  150
    6    16 Adam           Janicki               100.00 +  437: 324  150
    7    13 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  352: 401   76
    8    16 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  385: 342  150
    9    16 Teresa         Zalewska              106.77 -  277: 465   57
   10    14 Jakub          Nalepa                111.86 -  336: 342   62
   11    13 Stanisław      Rydzik                141.91 -  265: 411   92
   12    21 Magdalena      Ochot                 101.18 -  333: 494   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Skowron               112.26 -  383: 470   62
    2    15 Adam           Janicki               100.00 -  279: 361   50
    3    24 Rafał          Horoszko              100.00 +  510: 220  150
    4    16 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  326: 258  150
    5    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.15 +  450: 356  169
    6    11 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  347: 373   58
    7    14 Zbigniew       Wietecki              121.01 +  350: 325  171
    8     8 Dariusz        Dzierża               100.00 +  401: 382  150
    9     9 Bartosz        Orłowski              115.62 -  339: 428   66
   10    16 Michał         Lipka                 103.94 +  403: 266  154
   11     8 Renata         Kowalska              119.41 -  310: 405   69
   12    13 Jerzy          Matyasik              116.10 -  339: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Zbigniew Stettner 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Nalepa                111.86 -  334: 381   62
    2    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  286: 387   50
    3    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  350: 314  150
    4    17 Janusz         Krupiński             114.65 -  373: 421   65
    5    23 Bożena         Guział                100.00 -  311: 332   50
    6    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  336: 331  150
    7    22 Tomasz         Siwiński              101.44 +  406: 251  151
    8    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  422: 279  150
    9    14 Marta          Dobrzańska            100.00 -  317: 413   50
   10    18 Przemysław     Herdzina              123.88 -  259: 428   74
   11    18 Andrzej        Rechowicz             126.35 -  278: 376   76
   12    23 Wojciech       Wróbel                100.00 +  426: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  271: 394   58
    2    21 Zbigniew       Stettner              100.00 +  387: 286  150
    3    15 Mariusz        Makuch                116.06 -  341: 343   66
    4    16 Anna           Stefańska             100.00 -  258: 326   50
    5    27 Piotr          Dudczyk               100.00 -  268: 307   50
    8    20 Joanna         Brychcy               100.00 -  307: 399   50
    9    23 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  342: 313  150
   10    21 Magdalena      Ochot                 101.18 -  339: 354   51
   11    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 206  150
   12    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  287: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 10  82.50




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Zalewska              106.77 +  342: 306  157
    2    10 Agnieszka      Krupka                113.77 -  268: 438   64
    3    17 Leokadia       Litwinowicz           107.88 -  329: 342   58
    4    19 Jerzy          Luter                 113.02 -  281: 449   63
    5    21 Urszula        Solarska              100.00 -  283: 423   50
    6    25 Małgorzata     Kasprzyk              100.00 +  468: 260  150
    7    25 Piotr          Dudczyk               100.00 +  373: 284  150
    8    25 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  380: 459   50
    9    19 Przemysław     Herdzina              123.88 -  335: 371   74
   10    22 Agata          Pastusiak             100.00 +  337: 277  150
   11    17 Jan            Kozłowski             106.47 -  289: 489   56
   12    23 Zbigniew       Stettner              100.00 -  360: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Beskidów



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             340: 367
   2 Sylwester      Gryz                 - Tomasz         Zwoliński             327: 509
   3 Dariusz        Puton                - Michał         Lipka                 389: 234
   4 Maciej         Stolarczyk           - Łukasz         Bryła                 326: 496
   5 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Siwiński              467: 239
   6 Magdalena      Ochot                - Łukasz         Tuszyński             313: 450
   7 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               403: 361
   8 Piotr          Dudczyk              - Przemysław     Herdzina              295: 313
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Dzierża               417: 372
  10 Błażej         Fuczek               - Tomasz         Lempart               205: 377
  11 Renata         Kowalska             - Grzegorz       Grzeszczuk            383: 322
  12 Bożena         Guział               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   295: 365
  13 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Horoszko              415: 274
  14 Adam           Janicki              - Paweł          Janaś                 301: 333
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Karp                  440: 442
  16 Małgorzata     Kasprzyk             - Jerzy          Matyasik              229: 335
  17 Mariusz        Makuch               - Krzysztof      Kokot                 445: 278
  18 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Orłowski              426: 340
  19 Janusz         Krupiński            - Paulina        Naplocha              443: 241
  20 Agata          Pastusiak            - Agnieszka      Krupka                244: 431
  21 Jerzy          Luter                - Radosław       Pastusiak             407: 274
  22 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Klimała               337: 363
  23 Marcin         Skowron              - Anna           Stefańska             470: 383
  24 Zbigniew       Stettner             - Jakub          Nalepa                334: 381
  25 Leokadia       Litwinowicz          - Szymon         Stolarczyk            394: 271
  26 Wojciech       Wróbel               - Teresa         Zalewska              342: 306


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             344: 401
   2 Łukasz         Bryła                - Leokadia       Litwinowicz           386: 343
   3 Dariusz        Puton                - Marcin         Skowron               397: 258
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Renata         Kowalska              469: 360
   5 Jakub          Nalepa               - Maciej         Rzychoń               502: 321
   6 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Lempart               440: 357
   7 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Makuch                429: 310
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Janusz         Krupiński             373: 343
   9 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Karp                  347: 437
  10 Agnieszka      Krupka               - Wojciech       Wróbel                438: 268
  11 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  444: 299
  12 Paweł          Janaś                - Zbigniew       Wietecki              259: 387
  13 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Ciejka                512: 346
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Luter                 396: 371
  15 Anna           Stefańska            - Adam           Janicki               279: 361
  16 Dariusz        Dzierża              - Piotr          Dudczyk               433: 238
  17 Joanna         Brychcy              - Bożena         Guział                302: 406
  18 Krzysztof      Kokot                - Stanisław      Rydzik                276: 510
  19 Rafał          Horoszko             - Bartosz        Orłowski              298: 380
  20 Radosław       Pastusiak            - Urszula        Solarska              309: 244
  21 Szymon         Stolarczyk           - Zbigniew       Stettner              387: 286
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Marta          Dobrzańska            360: 398
  23 Sylwester      Gryz                 - Agata          Pastusiak             371: 358
  24 Paulina        Naplocha             - Maciej         Stolarczyk            277: 320
  25 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Grzeszczuk            311: 280
  26 Michał         Lipka                - Magdalena      Ochot                 462: 376
  27 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Kasprzyk              353: 253
  28 Błażej         Fuczek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          365: 482
   2 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             333: 396
   3 Jan            Kozłowski            - Jakub          Nalepa                379: 386
   4 Łukasz         Bryła                - Dariusz        Puton                 296: 443
   5 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Matyasik              318: 414
   6 Agnieszka      Krupka               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   351: 325
   7 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              399: 318
   8 Bartosz        Orłowski             - Stanisław      Rydzik                472: 399
   9 Katarzyna      Klimała              - Mariusz        Sylwestrzuk           332: 367
  10 Bożena         Guział               - Dariusz        Dzierża               228: 320
  11 Maciej         Rzychoń              - Sylwester      Gryz                  458: 418
  12 Janusz         Krupiński            - Michał         Lipka                 366: 378
  13 Jerzy          Luter                - Adam           Janicki               338: 359
  14 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                388: 259
  15 Szymon         Stolarczyk           - Mariusz        Makuch                341: 343
  16 Maciej         Stolarczyk           - Renata         Kowalska              298: 348
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Wojciech       Wróbel                342: 329
  18 Tomasz         Lempart              - Paweł          Janaś                 390: 394
  19 Radosław       Pastusiak            - Marcin         Skowron               329: 373
  20 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Siwiński              395: 314
  21 Dariusz        Kosz                 - Błażej         Fuczek                539: 179
  22 Agata          Pastusiak            - Magdalena      Ochot                 427: 310
  23 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               433: 315
  24 Rafał          Horoszko             - Anna           Stefańska             220: 510
  25 Krzysztof      Kokot                - Zbigniew       Stettner              314: 350
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Dudczyk               417: 260
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paulina        Naplocha              400: 284
  28 Małgorzata     Kasprzyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 430: 285
   2 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Krupka                510: 382
   3 Jakub          Nalepa               - Jerzy          Matyasik              342: 419
   4 Dariusz        Dzierża              - Dariusz        Kosz                  347: 456
   5 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Zwoliński             358: 421
   6 Marcin         Skowron              - Maciej         Rzychoń               388: 362
   7 Mariusz        Makuch               - Mariusz        Sylwestrzuk           314: 277
   8 Renata         Kowalska             - Jarosław       Karp                  330: 320
   9 Bartosz        Orłowski             - Leokadia       Litwinowicz           371: 353
  10 Michał         Lipka                - Łukasz         Bryła                 357: 322
  11 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jan            Kozłowski             343: 518
  12 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Zalewska              302: 367
  13 Paweł          Janaś                - Przemysław     Herdzina              426: 311
  14 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              313: 374
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Stanisław      Rydzik                290: 387
  16 Anna           Stefańska            - Szymon         Stolarczyk            326: 258
  17 Zbigniew       Stettner             - Janusz         Krupiński             373: 421
  18 Tomasz         Lempart              - Maciej         Stolarczyk            355: 301
  19 Wojciech       Wróbel               - Jerzy          Luter                 281: 449
  20 Bożena         Guział               - Sylwester      Gryz                  248: 431
  21 Radosław       Pastusiak            - Katarzyna      Klimała               281: 401
  22 Tomasz         Siwiński             - Agata          Pastusiak             318: 270
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Kasprzyk              322: 279
  24 Tomasz         Ciejka               - Błażej         Fuczek                461: 224
  25 Magdalena      Ochot                - Urszula        Solarska              500: 427
  26 Paulina        Naplocha             - Joanna         Brychcy               181: 391
  27 Piotr          Dudczyk              - Krzysztof      Kokot                 271: 411
  28 Rafał          Horoszko             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          292: 433
   2 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             398: 404
   3 Marcin         Skowron              - Jan            Kozłowski             329: 322
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Lipka                 457: 400
   5 Jakub          Nalepa               - Renata         Kowalska              363: 332
   6 Agnieszka      Krupka               - Teresa         Zalewska              347: 319
   7 Paweł          Janaś                - Bartosz        Orłowski              453: 340
   8 Dariusz        Puton                - Mariusz        Makuch                339: 315
   9 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              515: 329
  10 Maciej         Rzychoń              - Marta          Dobrzańska            390: 320
  11 Dariusz        Dzierża              - Janusz         Krupiński             502: 289
  12 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             380: 353
  13 Przemysław     Herdzina             - Sylwester      Gryz                  379: 478
  14 Jarosław       Karp                 - Leokadia       Litwinowicz           328: 370
  15 Katarzyna      Klimała              - Łukasz         Bryła                 261: 441
  16 Anna           Stefańska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   450: 356
  17 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Kwiecień              354: 275
  18 Adam           Janicki              - Mariusz        Sylwestrzuk           330: 408
  19 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Siwiński              418: 318
  20 Magdalena      Ochot                - Maciej         Stolarczyk            385: 288
  21 Wojciech       Wróbel               - Urszula        Solarska              283: 423
  22 Joanna         Brychcy              - Radosław       Pastusiak             391: 261
  23 Zbigniew       Stettner             - Bożena         Guział                311: 332
  24 Agata          Pastusiak            - Rafał          Horoszko              316: 309
  25 Małgorzata     Kasprzyk             - Grzegorz       Grzeszczuk            277: 371
  26 Błażej         Fuczek               - Krzysztof      Kokot                 227: 373
  27 Piotr          Dudczyk              - Szymon         Stolarczyk            307: 268
  28 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Tuszyński             372: 376
   2 Paweł          Janaś                - Tomasz         Zwoliński             324: 381
   3 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Puton                 334: 414
   4 Marcin         Skowron              - Agnieszka      Krupka                433: 344
   5 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                394: 433
   6 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Lempart               325: 354
   7 Sylwester      Gryz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           342: 439
   8 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Kozłowski             293: 401
   9 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Ciejka                321: 481
  10 Michał         Lipka                - Dariusz        Dzierża               348: 445
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Anna           Stefańska             373: 347
  12 Renata         Kowalska             - Jerzy          Luter                 416: 283
  13 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bryła                 286: 483
  14 Mariusz        Makuch               - Bartosz        Orłowski              296: 431
  15 Katarzyna      Klimała              - Magdalena      Ochot                 374: 311
  16 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               437: 324
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Janusz         Krupiński             326: 355
  18 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Kokot                 385: 255
  19 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kwiecień              435: 308
  20 Agata          Pastusiak            - Andrzej        Rechowicz             305: 333
  21 Marta          Dobrzańska           - Bożena         Guział                491: 263
  22 Tomasz         Siwiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   309: 381
  23 Joanna         Brychcy              - Zbigniew       Stettner              331: 336
  24 Maciej         Stolarczyk           - Rafał          Horoszko              492: 203
  25 Wojciech       Wróbel               - Małgorzata     Kasprzyk              468: 260
  26 Radosław       Pastusiak            - Paulina        Naplocha              312: 246
  27 Błażej         Fuczek               - Piotr          Dudczyk               279: 348


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Puton                 361: 376
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Skowron               416: 351
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             510: 300
   4 Łukasz         Bryła                - Jerzy          Matyasik              371: 330
   5 Dariusz        Dzierża              - Agnieszka      Krupka                318: 497
   6 Jan            Kozłowski            - Tomasz         Lempart               391: 364
   7 Bartosz        Orłowski             - Renata         Kowalska              394: 290
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 320: 391
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Ciejka                372: 329
  10 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Nalepa                375: 372
  11 Janusz         Krupiński            - Sylwester      Gryz                  436: 322
  12 Michał         Lipka                - Maciej         Rzychoń               318: 410
  13 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             352: 401
  14 Anna           Stefańska            - Zbigniew       Wietecki              350: 325
  15 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marta          Dobrzańska            356: 325
  16 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Klimała               377: 304
  17 Jarosław       Karp                 - Mariusz        Makuch                351: 393
  18 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              465: 297
  19 Grzegorz       Kwiecień             - Magdalena      Ochot                 341: 296
  20 Joanna         Brychcy              - Agata          Pastusiak             403: 273
  21 Krzysztof      Kokot                - Maciej         Stolarczyk            332: 326
  22 Tomasz         Siwiński             - Zbigniew       Stettner              251: 406
  23 Bożena         Guział               - Grzegorz       Grzeszczuk            355: 378
  24 Adam           Janicki              - Radosław       Pastusiak             409: 344
  25 Piotr          Dudczyk              - Wojciech       Wróbel                284: 373
  26 Paulina        Naplocha             - Rafał          Horoszko              275: 284
  27 Małgorzata     Kasprzyk             - Błażej         Fuczek                380: 215


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Wrześniewski          343: 319
   2 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Tuszyński             369: 376
   3 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Puton                 355: 407
   4 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Skowron               328: 378
   5 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           432: 289
   6 Jan            Kozłowski            - Paweł          Janaś                 300: 441
   7 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kosz                  371: 251
   8 Anna           Stefańska            - Dariusz        Dzierża               401: 382
   9 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Rzychoń               341: 398
  10 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Luter                 374: 368
  11 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Nalepa                385: 431
  12 Janusz         Krupiński            - Renata         Kowalska              290: 417
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Kowalska-Demczyszyn   387: 298
  14 Mariusz        Makuch               - Przemysław     Herdzina              408: 315
  15 Teresa         Zalewska             - Sylwester      Gryz                  320: 397
  16 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kwiecień              385: 342
  17 Krzysztof      Kokot                - Marta          Dobrzańska            391: 447
  18 Magdalena      Ochot                - Jarosław       Karp                  310: 439
  19 Maciej         Stolarczyk           - Michał         Lipka                 287: 359
  20 Szymon         Stolarczyk           - Joanna         Brychcy               307: 399
  21 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Pastusiak             399: 308
  22 Bożena         Guział               - Adam           Janicki               351: 341
  23 Zbigniew       Stettner             - Radosław       Pastusiak             422: 279
  24 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Klimała               266: 365
  25 Grzegorz       Grzeszczuk           - Wojciech       Wróbel                459: 380
  26 Rafał          Horoszko             - Małgorzata     Kasprzyk              306: 346
  27 Błażej         Fuczek               - Paulina        Naplocha              431: 290
  28 Piotr          Dudczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bryła                 344: 462
   2 Dariusz        Puton                - Paweł          Janaś                 370: 350
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                532: 310
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Skowron               459: 353
   5 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Sylwestrzuk           296: 304
   6 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Lempart               434: 310
   7 Jakub          Nalepa               - Tomasz         Ciejka                303: 399
   8 Renata         Kowalska             - Jan            Kozłowski             378: 354
   9 Bartosz        Orłowski             - Anna           Stefańska             428: 339
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Makuch                412: 288
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Dariusz        Dzierża               400: 464
  12 Sylwester      Gryz                 - Zbigniew       Wietecki              351: 418
  13 Michał         Lipka                - Dariusz        Kosz                  302: 362
  14 Marta          Dobrzańska           - Zbigniew       Stettner              413: 317
  15 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jerzy          Luter                 470: 325
  16 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              465: 277
  17 Jarosław       Karp                 - Adam           Janicki               393: 266
  18 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Klimała               337: 298
  19 Wojciech       Wróbel               - Przemysław     Herdzina              335: 371
  20 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kokot                 500: 305
  21 Janusz         Krupiński            - Bożena         Guział                435: 241
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Joanna         Brychcy               277: 349
  23 Szymon         Stolarczyk           - Małgorzata     Kasprzyk              342: 313
  24 Radosław       Pastusiak            - Piotr          Dudczyk               262: 367
  25 Magdalena      Ochot                - Rafał          Horoszko              342: 319
  26 Maciej         Stolarczyk           - Błażej         Fuczek                367: 257
  27 Agata          Pastusiak            - Paulina        Naplocha              320: 275
  28 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Puton                 457: 343
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Rzychoń               313: 359
   3 Łukasz         Bryła                - Tomasz         Zwoliński             312: 409
   4 Marcin         Skowron              - Bartosz        Orłowski              411: 413
   5 Tomasz         Ciejka               - Renata         Kowalska              422: 332
   6 Paweł          Janaś                - Leokadia       Litwinowicz           458: 394
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           383: 408
   8 Dariusz        Dzierża              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   347: 342
   9 Marta          Dobrzańska           - Zbigniew       Wietecki              288: 369
  10 Jan            Kozłowski            - Joanna         Brychcy               288: 322
  11 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rechowicz             421: 302
  12 Sylwester      Gryz                 - Agnieszka      Krupka                397: 410
  13 Jerzy          Luter                - Dariusz        Kosz                  460: 391
  14 Jakub          Nalepa               - Urszula        Solarska              342: 336
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jarosław       Karp                  408: 321
  16 Anna           Stefańska            - Michał         Lipka                 403: 266
  17 Teresa         Zalewska             - Janusz         Krupiński             267: 388
  18 Zbigniew       Stettner             - Przemysław     Herdzina              259: 428
  19 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Dudczyk               404: 270
  20 Tomasz         Lempart              - Katarzyna      Klimała               399: 355
  21 Szymon         Stolarczyk           - Magdalena      Ochot                 339: 354
  22 Wojciech       Wróbel               - Agata          Pastusiak             337: 277
  23 Maciej         Stolarczyk           - Bożena         Guział                375: 263
  24 Adam           Janicki              - Małgorzata     Kasprzyk              385: 251
  25 Krzysztof      Kokot                - Tomasz         Siwiński              283: 305
  26 Rafał          Horoszko             - Grzegorz       Kwiecień              325: 332
  27 Paulina        Naplocha             - Błażej         Fuczek                309: 378
  28 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Rzychoń               382: 471
   2 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             300: 431
   3 Dariusz        Puton                - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 330
   4 Paweł          Janaś                - Mariusz        Wrześniewski          386: 426
   5 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Bryła                 346: 328
   6 Dariusz        Dzierża              - Jerzy          Matyasik              566: 287
   7 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Krupka                385: 293
   8 Renata         Kowalska             - Anna           Stefańska             405: 310
   9 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Krupiński             388: 366
  10 Przemysław     Herdzina             - Leokadia       Litwinowicz           388: 269
  11 Joanna         Brychcy              - Jakub          Nalepa                251: 446
  12 Marcin         Skowron              - Mariusz        Makuch                356: 301
  13 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              411: 265
  14 Magdalena      Ochot                - Jerzy          Luter                 328: 453
  15 Katarzyna      Klimała              - Dariusz        Kosz                  461: 356
  16 Michał         Lipka                - Marta          Dobrzańska            353: 391
  17 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Wróbel                489: 289
  18 Zbigniew       Stettner             - Andrzej        Rechowicz             278: 376
  19 Jarosław       Karp                 - Maciej         Stolarczyk            320: 390
  20 Adam           Janicki              - Grzegorz       Grzeszczuk            325: 325
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Teresa         Zalewska              338: 333
  22 Sylwester      Gryz                 - Grzegorz       Kwiecień              350: 399
  23 Małgorzata     Kasprzyk             - Piotr          Dudczyk               288: 361
  24 Radosław       Pastusiak            - Tomasz         Siwiński              241: 373
  25 Rafał          Horoszko             - Krzysztof      Kokot                 317: 333
  26 Paulina        Naplocha             - Szymon         Stolarczyk            206: 397
  27 Błażej         Fuczek               - Agata          Pastusiak             377: 236
  28 Bożena         Guział               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             254: 420
   2 Maciej         Rzychoń              - Bartosz        Orłowski              355: 443
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Puton                 373: 423
   4 Łukasz         Bryła                - Dariusz        Dzierża               354: 275
   5 Paweł          Janaś                - Jakub          Nalepa                412: 348
   6 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Wrześniewski          398: 430
   7 Tomasz         Ciejka               - Marcin         Skowron               313: 336
   8 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Lempart               404: 299
   9 Renata         Kowalska             - Stanisław      Rydzik                375: 362
  10 Jerzy          Luter                - Jan            Kozłowski             356: 371
  11 Marta          Dobrzańska           - Agnieszka      Krupka                290: 416
  12 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             353: 329
  13 Jerzy          Matyasik             - Anna           Stefańska             398: 339
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Leokadia       Litwinowicz           338: 305
  15 Mariusz        Makuch               - Joanna         Brychcy               385: 291
  16 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Grzeszczuk            443: 296
  17 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Karp                  411: 390
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Maciej         Stolarczyk            389: 301
  19 Adam           Janicki              - Tomasz         Siwiński              275: 332
  20 Piotr          Dudczyk              - Sylwester      Gryz                  265: 376
  21 Urszula        Solarska             - Magdalena      Ochot                 333: 494
  22 Michał         Lipka                - Teresa         Zalewska              429: 363
  23 Zbigniew       Stettner             - Wojciech       Wróbel                426: 360
  24 Szymon         Stolarczyk           - Krzysztof      Kokot                 287: 332
  25 Bożena         Guział               - Błażej         Fuczek                448: 171
  26 Małgorzata     Kasprzyk             - Radosław       Pastusiak             378: 266
  27 Paulina        Naplocha             - Rafał          Horoszko              313: 333
  28 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 09-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Dawid Pikul                    Poznań               144.34  28001  194
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.42  28397  198
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.42  27823  194
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.76  27784  196
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.59  27469  194
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.89  27191  193
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.26  27350  195
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             139.78  27257  195
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.57  26467  191
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.52  15856  117
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.70  26401  196
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  27 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             132.54  25978  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  33 Filip Warzecha                 Gdynia               130.74  16866  129
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.67  20907  160
  36 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.44  15914  122
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               130.34  17987  138
  39 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  41 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.67  24897  192
  43 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  44 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.76  25108  195
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.53  21208  165
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.42   8282   65
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.99  25398  200
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  56 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  57 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  58 Irena Sołdan                   Rumia                125.82  22522  179
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  61 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  62 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  63 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.00  24750  198
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  66 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.50  24526  197
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.09  24446  197
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               123.70  23380  189
  69 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  71 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  72 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  73 Artur Koszel                   Legionowo            122.68  23554  192
  74 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.56   8824   72
  75 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  78 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.18  16738  137
  79 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.01  19522  160
  81 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  82 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  85 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  86 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  87 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.18  24035  200
  88 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  89 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.07  22814  190
  90 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  91 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  92 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.84  23489  196
  94 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  96 Krzysztof Obremski             Legnica              119.30  18492  155
  97 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.29  23857  200
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
  99 Wojciech Sołdan                Rumia                119.23  23369  196
 100 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 101 Bartosz Orłowski               Bytom                118.98  11184   94
 102 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 103 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 104 Katarzyna Sołdan               Rumia                118.85  22701  191
 105 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 106 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 107 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 108 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.67  22785  192
 110 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 111 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 112 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 114 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 118 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 119 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.88  23105  196
 120 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 122 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 123 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 124 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 125 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 126 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 127 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 128 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 129 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.83  23367  200
 130 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 131 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 132 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 133 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.45  21893  188
 135 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 136 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 138 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 139 Mariusz Makuch                 Zator                116.24   8253   71
 140 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 141 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 142 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 143 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.02  21116  182
 145 Beata Piotrowska               Łódź                 115.98  22849  197
 146 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 147 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 148 Filip Klar                     Mielec               115.88   9618   83
 149 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 150 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 151 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 152 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  115.48  13742  119
 153 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.47  21709  188
 154 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 155 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  114.84   5168   45
 156 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 157 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.72  22027  192
 158 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 159 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 160 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 161 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 162 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.23   6511   57
 163 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 164 Magdalena Merklejn             Szczecin             114.05  14940  131
 165 Agnieszka Krupka               Krosno               114.04  22238  195
 166 Marcin Skowron                 Zabrze               114.00  19722  173
 167 Piotr Szutenberg               Ustka                113.97   3647   32
 168 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 169 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.83  22425  197
 170 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 171 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 173 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.66  21482  189
 174 Adam Klimont                   Wałcz                113.19  10527   93
 175 Jakub Nalepa                   Gliwice              113.05  11757  104
 176 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 177 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.78  14662  130
 179 Jerzy Luter                    Bytom                112.71  21528  191
 180 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.46  19681  175
 181 Katarzyna Klimała              Kraków               112.37  21463  191
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 183 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 184 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.08  22417  200
 185 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                111.79  18445  165
 187 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 188 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.40  18716  168
 189 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 190 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 191 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.99  16205  146
 192 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 193 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.82  22163  200
 194 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.80  18503  167
 195 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 196 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 197 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 200 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 201 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 202 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 203 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 204 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 205 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.01  17711  161
 206 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 207 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.68  11845  108
 208 Jan Kozłowski                  Kraków               109.57  21366  195
 209 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 210 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.29  12240  112
 211 Magdalena Kublik               Warszawa             109.19   5241   48
 212 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 213 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 214 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.74  16529  152
 215 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 216 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 217 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 218 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 219 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 220 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 221 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 222 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 223 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             107.44  21273  198
 224 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.25   9867   92
 226 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 227 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.97  13371  125
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 229 Maciej Stolarczyk              Zator                106.62   4265   40
 230 Anita Bruska                   Gdynia               106.62   8316   78
 231 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 232 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 233 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 234 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 235 Teresa Zalewska                Racibórz             105.60  12250  116
 236 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  21109  200
 237 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 238 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 239 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 241 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 243 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 244 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 245 Rafał Skibicki                 Lębork               105.00  12915  123
 246 Anna Arana                     Warszawa             104.83  14152  135
 247 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 248 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 249 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 250 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.22  20740  199
 252 Michał Lipka                   Mielec               104.18   4584   44
 253 Marta Kleinrok                 Lublin               104.15   7082   68
 254 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 255 Michał Ozimiński               Łódź                 103.46  20692  200
 256 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 258 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 259 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 260 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 261 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 262 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 263 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 264 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 265 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.86  12240  119
 266 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 267 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 268 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 269 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 270 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 271 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 272 Sławomir Zabawa                Jasło                102.34  17091  167
 273 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.23  16971  166
 274 Renata Rosół                   Warszawa             102.01  13873  136
 275 Sylwester Wójcik               Lublin               101.96  12541  123
 276 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 277 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 278 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.67   6710   66
 279 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 280 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 281 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.44  20288  200
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 284 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 285 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.06  19504  193
 286 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.03   6971   69
 287 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 288 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 289 Magdalena Ochot                Katowice             100.66  10167  101
 290 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 291 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 292 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 293 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 294 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 295 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 296 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 297 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 298 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 299 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 300 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 301 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 302 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 303 Adam Janicki                   Łódź                  98.23  11493  117
 304 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 305 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 306 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 307 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 308 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 309 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 310 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 311 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.83   3486   36
 312 Monika Rubinstein              Warszawa              96.45  13117  136
 313 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 314 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 315 Michał Kolaj                   Ostróda               96.11   8842   92
 316 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 317 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 318 Katarzyna Majewska             Lublin                95.71   9954  104
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.68  11194  117
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.53   5923   62
 321 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 322 Joanna Brychcy                 Katowice              95.23  18950  199
 323 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 324 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 325 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 326 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 327 Jarosław Karp                  Jędrzejów             94.48   5480   58
 328 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 329 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 330 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 331 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 332 Urszula Solarska               Łódź                  93.16  18539  199
 333 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 334 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 335 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 336 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 337 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 338 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 339 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 340 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 341 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 342 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  91.35   8952   98
 343 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 344 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 345 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.00   7371   81
 346 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 347 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 348 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 349 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 350 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 351 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 352 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 353 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 354 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 355 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 356 Wojciech Obremski              Legnica               88.59   9834  111
 357 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 358 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 359 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.99  14695  167
 360 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 361 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 362 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 363 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 364 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 365 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 366 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 367 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 368 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 369 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 370 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 371 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 372 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 373 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 374 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  77.90   7478   96
 375 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 376 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 377 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 378 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.83   8740  120
 379 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 380 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 382 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 383 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 09-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   2 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   3 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   6 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   7 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   8 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   9 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
  10 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
  11 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  12 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  13 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  14 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  15 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  16 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  17 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  18 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  19 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  20 Dariusz Kosz                   Nysa                 115.42   2770   24
  21 Stanisław Ochot                Katowice             114.67   2752   24
  22 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  25 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  26 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             111.38   2673   24
  27 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  28 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  29 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  30 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  31 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  32 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  33 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  35 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  36 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  37 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  38 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  39 Władysław Zieliński            Lębork                98.96   2375   24
  40 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  42 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  43 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  44 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  45 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  46 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  47 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  48 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  49 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  50 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  51 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  52 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  53 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  54 Marta Dobrzańska               Kraków               121.91   2804   23
  55 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  56 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  57 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  58 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  59 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  60 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  61 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  62 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.57   2106   23
  63 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  64 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  65 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  66 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  67 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  68 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  69 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  70 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  71 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  72 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  73 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  74 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  75 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  76 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  77 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  78 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  79 Radosław Więch                 Warszawa              92.43   1941   21
  80 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  81 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  82 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  83 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  84 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  85 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  86 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  87 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  88 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  89 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  90 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  91 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  92 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  93 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  96 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  97 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  98 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  99 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 100 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 101 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 102 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 103 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 104 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
 105 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 106 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 107 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 108 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 109 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 110 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
 111 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 112 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 113 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 115 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 116 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 117 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 118 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 119 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 120 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 121 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 122 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 123 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 124 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 125 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 126 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 127 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 128 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 129 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 130 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 131 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 132 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 133 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 134 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 135 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 136 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 137 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 138 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 139 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 140 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 141 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 145 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 146 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 149 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 152 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 155 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 156 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 157 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 158 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 159 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 160 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 161 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 162 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 163 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 164 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 165 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 166 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 167 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 168 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 169 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 171 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 172 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 173 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 174 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 175 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 176 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 177 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 178 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 179 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 180 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 181 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 182 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 183 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 184 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 185 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 186 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 187 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 188 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 191 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 192 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 193 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 194 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 195 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 196 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 199 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 201 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 202 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 203 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 204 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 205 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 206 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 207 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 208 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 213 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 214 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 215 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 218 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 219 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 220 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 221 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 222 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 223 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 226 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 227 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 228 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 229 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 230 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 231 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 232 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 233 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 234 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 235 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 236 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 237 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 238 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 239 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 240 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 241 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 242 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 243 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 244 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 245 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 246 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 247 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 248 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 249 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 250 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 251 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 252 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 253 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 255 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 256 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 257 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 258 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 259 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 260 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 261 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 262 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 263 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 264 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 265 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 266 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 267 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 268 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 269 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 270 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 271 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 272 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 273 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 274 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 275 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 276 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 277 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 278 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 279 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 280 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 281 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 282 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 283 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 284 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 285 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 286 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 287 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 288 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 289 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 290 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 291 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 292 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 293 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 294 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 295 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 296 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 297 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 298 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 299 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 300 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 301 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 302 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 303 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 304 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 305 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 306 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 307 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 308 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 309 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 310 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 311 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 312 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 313 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 314 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 315 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 316 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 317 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 318 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 319 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 320 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 321 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 322 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 323 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 324 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 325 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 326 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 327 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 328 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 329 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 330 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 331 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 332 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 333 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 334 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 335 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 336 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 337 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 338 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 339 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 340 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 341 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 342 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 343 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 344 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 345 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 346 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 347 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 348 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 349 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 350 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 351 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 352 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 353 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 354 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 355 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 356 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 357 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 358 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 359 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 360 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 361 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 362 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 363 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 364 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 365 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 366 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 367 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 368 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 369 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 370 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 371 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 372 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 373 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 374 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 375 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 376 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 377 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 378 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 379 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 380 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 381 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 382 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 383 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 384 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 385 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 386 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 387 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 388 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 389 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 390 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 391 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 392 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 393 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 394 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 395 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 396 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 397 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 398 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 399 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 400 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 401 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie