Gorzów Wlkp. 1
lutego
Gorzów Wlkp. 1- 2 lutego Walentynki w GorzowieMistrzostwa Regionów 2020
Puszczykowo22
lutego
Puszczykowo 22-23 lutego I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Kęty29
lutego
Kęty 29- 1 marca III Mistrzostwa Kęt w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2020
Łukasz Tuszyński mistrzem Puszczykowa22 - 23 lutego 2020 — I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w ScrabblePuszczykowo, 22 - 23 lutego 2020
Mistrzostwa Regionów 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Łukasz Tuszyński mistrzem Puszczykowa
W miniony weekend na scrabblowej mapie Polski pojawiło się całkiem nowe miejsce. To miasteczko położone 12km od Poznania, może niezbyt wielkie, ale za to z dużym potencjałem. Dzięki jego Urzędowi Miasta i naszemu scrabblowemu koledze Marcinowi Stachowiakowi możliwe był zorganizowanie I Mistrzostw Puszczykowa w Scrabble.

Turniej rozpoczęliśmy od minuty ciszy, wspominając zmarłą kilka dni temu naszą scrabblową koleżankę Renatę Andracką, przez przyjaciół nazywaną „Ciotką Rene”. Jeszcze kilka tygodni temu kiedy z nią rozmawiałem i wspomniałem, że będę na tym turnieju, powiedziała, że też się wybiera, bo to przecież niedaleko jej kochanej Zwoli. Niestety życie napisało inny scenariusz.

Na turniej przyjechało 71 uczestniczek i uczestników, co jak na debiut Puszczykowa, to całkiem niezły wynik, w tym pięcioro debiutantów. Przez kilka pierwszych rund zmieniali się prowadzący, a na koniec dnia z kompletem zwycięstw pozostał tylko jeden zawodnik Łukasz Tuszyński. Drugiego dnia co prawda oddał prowadzenie na jedną rundę, ale w ostatniej rundzie wygrał swoją partię i dzięki temu cały turniej. Drugie miejsce zajął Marek Dudkiewicz, trzecie Dariusz Kuć. Wszyscy "podiumowicze" otrzymali nagrody pieniężne i puchary. Najlepszą zawodniczką została Małgorzata Szmuksta, najlepszym debiutantem Piotr Maciejczak, a najlepszą puszczykowianką Aleksandra Nowicka. Były też 2 konkursy, a o ich zwycięzcach możecie przeczytać w zakładce przebieg/komentarze sędziego. Wszyscy pozostali zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystko to było możliwe dzięki sponsorom, którymi byli: Urząd Miasta Puszczykowo, Biuro Podróży Almatur Poznań, Drukarnia MJP, Piekarnia-Cukiernia Błaszkowiak.

Duże podziękowania również dla klubu Blubry, za pomoc Marcinowi Stachowiakowi, który nad wszystkim czuwał.

P.S. Turnieje bywają różne. Ten był bardzo dobry. „Ciotce Rene” by się … podobał.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa (sala konferencyjna)
Podgórna 21
62-040 Puszczykowo
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 22 lutego (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie zapisów na turniej (dla osób niezapisanych przez internet)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 lutego (5 rund)
8:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdkomunikacją miejską – autobus linii „651” z pętli Dębiec w Poznaniu, stacja kolejowa "Puszczykowo" ok 1,5 km od hali

osoby zmotoryzowane – parking przed halą.
Wyżywienieprzez cały czas trwania turnieju do dyspozycji uczestników będzie słodki bufet, kawa, herbata i zimne napoje
drugiego dnia turnieju każdy z uczestników na śniadanie zostanie zaopatrzony w "sznekę z glancem"

w sobotę obiad na miejscu — cena 15 zł za zestaw zupa + II danie — do wyboru wersja mięsna lub wegetariańska — zapisy w formularzu zgłoszeniowym
NoclegiLeśny Ośrodek Szkoleniowy — pokoje 1-3 osobowe — rezerwacja we własnym zakresie
NagrodyI miejsce — 600 zł + puchar
II miejsce — 400 zł + puchar
III miejsce — 200 zł + puchar

najlepsza uczestniczka — nagroda rzeczowa + puchar
najlepszy debiutant — puchar
najlepszy mieszkaniec Puszczykowa — puchar

w rundach połówkowych (pierwsze 11) upominki za najdroższe słowo na daną literę z hasła PUSZCZYKOWO
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSmięso2020-01-16 19:10:14
2 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSmięso2020-01-16 21:45:25
3 Marcin Stachowiak Poznań Zwykły uczestnikwege2020-01-16 21:48:21
4 Anita Bruska Gdynia Członek PFSmięso2020-01-16 22:35:50
5 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFSmięso2020-01-16 22:40:10
6 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSmięso2020-01-16 23:14:18
7 Franek Łysek Warszawa Młodzieżwege2020-01-17 11:36:48
8 Dariusz Kuć Stargard Członek PFSmięso2020-01-17 19:31:02
9 Dorota Kuć Stargard Członek PFSmięso2020-01-18 19:14:50
10 Magdalena Mazuchowska-Żak Łask Zwykły uczestnikmięso2020-01-20 11:30:11
11 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFSmięso2020-01-21 12:32:21
12 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFSmięso2020-01-21 14:15:20
13 Bernadeta Kudlińska Osielsko Członek PFSwege2020-01-23 14:27:52
14 Waldemar Kudliński Osielsko Członek PFSmięso2020-01-23 14:28:51
15 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSwege2020-01-23 21:12:13
16 Teresa Balewska Reda Członek PFSmięso2020-01-23 22:09:41
17 Barbara Wiśniewska Gdańsk Członek PFSwege2020-01-24 11:14:05
18 Radosław Chomentowski Krosno Zwykły uczestnikmięso2020-01-25 13:56:01
19 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnik2020-01-27 09:04:46
20 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikwege2020-01-27 15:33:41
21 Marta Szcześniak Krzyków Zwykły uczestnikwege2020-01-27 16:44:30
22 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikmięso2020-01-29 20:08:29
23 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSmięso2020-01-29 20:28:11
24 Agata Kuć Poznań Członek PFSmięso2020-02-02 16:00:53
25 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFSmięso2020-02-02 21:39:09
26 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFSmięso2020-02-03 13:22:57
27 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg Członek PFSmięso2020-02-03 13:41:45
28 Andrzej Bednaruk Gdańsk Zwykły uczestnikmięso2020-02-04 08:04:04
29 Maciej Kuć Stargard Członek PFSmięso2020-02-04 16:53:34
30 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSmięso2020-02-04 19:20:53
31 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikmięso2020-02-04 22:29:07
32 Olga Żukowicz Kołobrzeg Zwykły uczestnikwege2020-02-04 23:06:38
33 Marcin Orzechowski Poznań Zwykły uczestnikmięso2020-02-05 13:31:23
34 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Członek PFSmięso2020-02-06 11:30:25
35 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSmięso2020-02-06 16:16:33
36 Adam Grzelec Poznań Członek PFSwege2020-02-07 14:19:52
37 Agnieszka Wojciechowska Puszczykowo Zwykły uczestnikmięso2020-02-07 22:41:08
38 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSmięso2020-02-07 23:02:58
39 krzysztof zawadzki Sampława Członek PFSmięso2020-02-08 11:02:12
40 Anna Arana KOŁOBRZEG Członek PFS2020-02-09 20:05:56
41 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSmięso2020-02-10 21:42:03
42 Maciej Nawrocki Babimost Członek PFSmięso2020-02-11 08:07:14
43 Małgorzata Szczygieł Radwanice Członek PFSmięso2020-02-11 15:24:05
44 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFSwege2020-02-11 20:25:35
45 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2020-02-12 20:17:45
46 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSmięso2020-02-13 15:24:55
47 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSmięso2020-02-13 19:29:02
48 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSmięso2020-02-14 18:54:45
49 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFSmięso2020-02-15 15:05:00
50 Dorota Stachowska Wydartowo I Członek PFSmięso2020-02-17 11:27:25
51 Halina Roszak Poznań Zwykły uczestnikmięso2020-02-17 19:24:51
52 Marek Roszak Poznań Zwykły uczestnikmięso2020-02-17 19:25:54
53 Piotr Maciejczak Poznań Debiutmięso2020-02-17 21:08:04
54 wojciech gołęcki inowrocław Członek PFSmięso2020-02-18 13:47:30
55 Katarzyna Okoniewska Sady Zwykły uczestnikwege2020-02-18 15:31:11
56 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSmięso2020-02-18 15:31:27
57 Marcin Stachowski Wydartowo I Zwykły uczestnikmięso2020-02-18 16:08:00
58 Kamil Górka Kraków Członek PFSmięso2020-02-19 08:20:28
59 Andrzej Kowalski Gdańsk Zwykły uczestnikmięso2020-02-19 13:56:01
60 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSmięso2020-02-19 16:51:35
61 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSmięso2020-02-19 16:52:38
62 Dariusz Ulatowski Tuchola Zwykły uczestnikmięso2020-02-19 21:25:48
63 Jerzy Luter Bytom Członek PFSmięso2020-02-20 04:03:57
64 Liliana Dąbrowska Warszawa Zwykły uczestnikmięso2020-02-21 10:40:01
65 Alicja Bielecka Poznań Członek PFSwege2020-02-21 20:34:29
66 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnikmięso2020-02-22 10:29:33
67 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnikmięso2020-02-22 10:29:49
OrganizatorzyMarcin Stachowiak — 518 437 703
Urząd Miasta Puszczykowo
Sponsorzy Urząd Miasta Puszczykowo
Biuro Podróży Almatur Poznań
Drukarnia MJP
Piekarnia-Cukiernia Błaszkowiak


Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.31     10.0     5033     1996      563
  2 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              142.70     10.0     4688     1994      712
  3 Dariusz         Kuć                  Stargard               133.08      9.0     4969     1969      722
  4 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 144.23      9.0     4923     1970      413
  5 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.63      9.0     4758     1950      387
  6 Maciej          Nawrocki             Wrocław                132.30      8.0     4925     1739      358
  7 Marcin          Rogala               Warszawa               139.43      8.0     4893     1810      535
  8 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               128.96      8.0     4725     1832      243
  9 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               135.78      8.0     4706     1792      124
 10 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.77      8.0     4662     1769      444
 11 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               145.11      8.0     4637     1793      438
 12 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              144.33      8.0     4599     1780      282
 13 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   128.41      8.0     4555     1875      370
 14 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            135.47      7.0     4845     1651      386
 15 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                148.33      7.0     4814     1640      219
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.32      7.0     4795     1628      643
 17 Adam            Grzelec              Poznań                 131.67      7.0     4707     1610      455
 18 Jakub           Onoszko              Gdynia                 123.40      7.0     4704     1670      114
 19 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              127.30      7.0     4651     1591      490
 20 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.79      7.0     4568     1661      434
 21 Franciszek      Łysek                Warszawa               138.95      7.0     4567     1663      -96
 22 Czesław         Grajewski            Białystok              121.80      7.0     4462     1619      322
 23 Marcin          Orzechowski          Poznań                 128.74      7.0     4376     1613     -232
 24 Bartosz         Bartczak             Poznań                 122.30      7.0     4312     1581      -40
 25 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                154.78      6.0     4876     1532      386
 26 Kamil           Górka                Kraków                 152.05      6.0     4763     1607      414
 27 Zbigniew        Rybak                Warszawa               126.85      6.0     4653     1556      138
 28 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     132.19      6.0     4609     1367      219
 29 Marek           Roszak               Poznań                 117.10      6.0     4562     1435       47
 30 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              129.34      6.0     4530     1440      221
 31 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.73      6.0     4468     1454      -16
 32 Agata           Kuć                  Stargard               132.36      6.0     4464     1438       77
 33 Jerzy           Luter                Bytom                  125.56      6.0     4408     1470      139
 34 Tomasz          Sehnal               Warszawa               125.22      6.0     4325     1534       30
 35 Piotr           Maciejczak           Poznań                 100.00      6.0     4319     1467     -203
 36 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.38      6.0     4280     1528       96
 37 Radosław        Chomentowski         Krosno                 106.67      6.0     4249     1483     -352
 38 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              119.17      6.0     4199     1377     -220
 39 Sylwia          Łada                 Inowrocław             122.68      6.0     4019     1408      -95
 40 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 119.12      5.0     4561     1387      245
 41 Halina          Roszak               Poznań                 110.80      5.0     4454     1352       29
 42 Marta           Szcześniak           Krzyków                131.00      5.0     4420     1351      213
 43 Anita           Bruska               Gdynia                 120.49      5.0     4317     1285      -90
 44 Dorota          Kuć                  Stargard               127.58      5.0     4276     1317     -209
 45 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.79      5.0     4220     1404     -109
 46 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      5.0     4146     1324     -184
 47 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            122.28      5.0     4139     1349     -190
 48 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            126.44      5.0     3933     1282     -201
 49 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 112.62      5.0     3927     1306     -406
 50 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      5.0     3881     1346     -518
 51 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              104.15      5.0     3876     1311     -553
 52 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.79      5.0     2595     1075      347
 53 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              110.88      4.5     3814     1133      -53
 54 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3777     1142      -39
 55 Sławomir        Wolski               Wrocław                119.91      4.0     4155     1210      -16
 56 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               106.64      4.0     4052     1216     -411
 57 Marcin          Stachowiak           Poznań                 100.00      4.0     3894     1256     -363
 58 Anna            Arana                Kołobrzeg              116.12      4.0     3726     1221     -752
 59 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.11      4.0     2717      889       51
 60 Halina          Cecot                Kołobrzeg              109.18      3.5     3816     1042      -63
 61 Alicja          Bielecka-Żabierek    Poznań                 100.00      3.5     3752      993       97
 62 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      3.5     3652     1012     -531
 63 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.73      3.0     4152     1128     -490
 64 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.34      3.0     3024      886      320
 65 Olga            Żukowicz             Ustronie Morskie       100.00      2.0     1651      485       84
 66 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    110.26      0.5     2158      407      -97
 67 Aleksandra      Nowicka              Puszczykowo            100.00      0.0     1792      452     -888
 68 Emilia          Stachowiak           Poznań                 100.00      0.0     1106      259     -709
 69 Konrad          Pajorski             Puszczykowo            100.00      0.0      340      144     -436
 70 Joanna          Neyman               Puszczykowo            100.00      0.0      230      159     -916
 71 Krzysztof       Lipczyński           Puszczykowo            100.00      0.0       77       78     -529
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w Scrabble



	Dariusz Ulatowski 154.78 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 125.56 -  338: 385   76
    2    30 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  507: 219  150
    3    10 Radosław       Chomentowski          106.67 +  476: 375  157
    4     6 Marcin         Rogala                139.43 -  367: 557   89
    5    12 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  447: 316  177
    6     8 Joanna         Ostrowska             127.79 +  435: 345  178
    7     5 Zbigniew       Wietecki              128.11 +  494: 363  178
    8     3 Andrzej        Kowalski              144.23 -  377: 429   94
    9     6 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  368: 370   78
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  398: 345  177
   11     6 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  292: 371   95
   12     9 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  377: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Kamil Górka 152.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Sehnal                125.22 +  359: 319  175
    2    16 Wojciech       Gołęcki               103.79 +  445: 259  154
    3     4 Dariusz        Kuć                   133.08 +  413: 353  183
    4     2 Andrzej        Kowalski              144.23 +  402: 289  194
    5     1 Małgorzata     Szmuksta              128.96 +  467: 282  179
    6     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  424: 427   97
    7     4 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  349: 426   94
    8     8 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  398: 344  184
    9     5 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  391: 442   95
   10     6 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  360: 374   78
   11     9 Franciszek     Łysek                 138.95 -  364: 416   89
   12    10 Marcin         Stachowski            135.47 -  391: 418   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Miłosz Wrzałek 148.63 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Onoszko               123.40 +  392: 361  173
    2     6 Adam           Grzelec               131.67 +  379: 267  182
    3     6 Andrzej        Kowalski              144.23 -  366: 425   94
    4     8 Dariusz        Kuć                   133.08 -  270: 444   83
    5    17 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  320: 303  179
    6    16 Franciszek     Łysek                 138.95 +  537: 300  189
    7     6 Marcin         Rogala                139.43 +  385: 384  189
    8     6 Maciej         Nawrocki              132.30 +  509: 391  182
    9     2 Paweł          Pogorzelski           148.33 +  401: 376  198
   10     3 Maciej         Grąbczewski           145.11 +  386: 374  195
   11     1 Marek          Dudkiewicz            142.70 +  387: 292  193
   12     2 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  426: 454   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Paweł Pogorzelski 148.33 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  122.68 +  425: 287  173
    2    15 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  328: 391   77
    3    20 Jerzy          Luter                 125.56 +  441: 433  176
    4    14 Teresa         Balewska              100.00 +  490: 364  150
    5     8 Jakub          Onoszko               123.40 +  438: 327  173
    6     3 Grażyna        Wesołowska            128.41 +  392: 334  178
    7     3 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  301: 407   79
    8     4 Marcin         Stachowski            135.47 +  474: 349  185
    9     2 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  376: 401   99
   10     5 Joanna         Ostrowska             127.79 +  428: 409  178
   11     3 Dariusz        Kuć                   133.08 -  357: 463   83
   12     5 Marcin         Rogala                139.43 -  364: 430   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Łukasz Tuszyński 147.31 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Bartczak              122.30 +  421: 305  172
    2    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  422: 377  150
    3     1 Natalia        Woźniak               135.34 +  465: 414  185
    4     3 Paweł          Maciejczuk            128.77 +  388: 349  179
    5     2 Krzysztof      Kodzis                144.33 +  448: 326  194
    6     1 Kamil          Górka                 152.05 +  427: 424  202
    7     1 Andrzej        Kowalski              144.23 +  392: 371  194
    8     1 Małgorzata     Szmuksta              128.96 +  463: 319  179
    9     1 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  337: 341   93
   10     1 Dariusz        Kuć                   133.08 -  427: 458   83
   11     2 Maciej         Nawrocki              132.30 +  419: 407  182
   12     1 Dariusz        Kuć                   133.08 +  424: 379  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 12 166.33




	Maciej Grąbczewski 145.11 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  393: 344  172
    2     4 Andrzej        Kowalski              144.23 -  364: 410   94
    3    19 Halina         Cecot                 109.18 +  370: 325  159
    4    10 Joanna         Ostrowska             127.79 -  347: 396   78
    5    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  330: 300  150
    6    12 Rafał          Wesołowski            137.32 +  369: 342  187
    7    12 Marcin         Orzechowski           128.74 +  481: 286  179
    8     5 Szymon         Dąbrowski             135.78 +  470: 304  186
    9     5 Kamil          Górka                 152.05 +  442: 391  202
   10     3 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  374: 386   99
   11     6 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  371: 292  205
   12     4 Maciej         Nawrocki              132.30 -  326: 423   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Krzysztof Kodzis 144.33 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             121.80 +  389: 329  172
    2     8 Rafał          Wesołowski            137.32 +  355: 326  187
    3     9 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  376: 282  157
    4     4 Grażyna        Wesołowska            128.41 +  477: 319  178
    5     2 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  326: 448   97
    6     5 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  418: 346  169
    7     4 Kamil          Górka                 152.05 +  426: 349  202
    8     2 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  316: 364   93
    9     4 Dariusz        Kuć                   133.08 -  401: 409   83
   10     4 Maciej         Nawrocki              132.30 -  324: 412   82
   11    11 Adam           Grzelec               131.67 +  411: 394  182
   12     7 Joanna         Ostrowska             127.79 +  380: 339  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Andrzej Kowalski 144.23 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 121.73 +  481: 337  172
    2     4 Maciej         Grąbczewski           145.11 +  410: 364  195
    3     6 Miłosz         Wrzałek               148.63 +  425: 366  199
    4     2 Kamil          Górka                 152.05 -  289: 402  102
    5     4 Szymon         Dąbrowski             135.78 +  464: 372  186
    6     7 Natalia        Woźniak               135.34 +  419: 411  185
    7     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  371: 392   97
    8     3 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  429: 377  205
    9     3 Małgorzata     Szmuksta              128.96 +  488: 377  179
   10     2 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  288: 410   93
   11     4 Grażyna        Wesołowska            128.41 +  449: 333  178
   12     3 Małgorzata     Szmuksta              128.96 +  410: 369  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 12 164.17




	Marek Dudkiewicz 142.70 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anita          Bruska                120.49 +  420: 303  170
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  437: 277  163
    3     8 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  408: 267  177
    4     5 Natalia        Woźniak               135.34 -  403: 421   85
    5     9 Paweł          Maciejczuk            128.77 +  411: 310  179
    6     6 Wojciech       Gołęcki               103.79 +  363: 307  154
    7     2 Dariusz        Kuć                   133.08 +  385: 337  183
    8     2 Krzysztof      Kodzis                144.33 +  364: 316  194
    9     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 +  341: 337  197
   10     2 Andrzej        Kowalski              144.23 +  410: 288  194
   11     1 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  292: 387   99
   12     2 Miłosz         Wrzałek               148.63 +  454: 426  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 12 166.17




	Małgorzata Deszczyńska 141.79 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wolski                119.91 +  396: 268  170
    2     2 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  288: 353   78
    3    13 Marta          Szcześniak            131.00 +  361: 261  181
    4    15 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  284: 557   86
    5    21 Marek          Roszak                117.10 -  336: 382   67
    6    26 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  463: 418  177
    7    17 Adam           Grzelec               131.67 -  304: 378   82
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  402: 308  179
    9    17 Jerzy          Luter                 125.56 +  410: 329  176
   10    15 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  346: 357   79
   11    16 Czesław        Grajewski             121.80 -  288: 353   72
   12    21 Radosław       Chomentowski          106.67 -  342: 365   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Marcin Rogala 139.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Wieluńska             119.17 +  429: 296  169
    2    13 Dorota         Kuć                   127.58 +  399: 371  178
    3     3 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  319: 332   78
    4     6 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  557: 367  205
    5     7 Marcin         Stachowski            135.47 +  464: 387  185
    6     2 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  388: 392   79
    7     6 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  384: 385   99
    8     7 Dariusz        Kuć                   133.08 -  340: 400   83
    9    12 Adam           Grzelec               131.67 +  404: 389  182
   10    10 Marta          Szcześniak            131.00 +  435: 333  181
   11     7 Jakub          Onoszko               123.40 +  344: 342  173
   12     5 Paweł          Pogorzelski           148.33 +  430: 364  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Franciszek Łysek 138.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  430: 367  169
    2    12 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  446: 330  179
    3     7 Marcin         Stachowski            135.47 +  374: 349  185
    4     1 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  365: 368   79
    5    11 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  329: 435   84
    6    16 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  300: 537   99
    7    19 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  391: 314  163
    8    16 Halina         Roszak                110.80 +  388: 384  161
    9     9 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  300: 371   86
   10    14 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  424: 393  177
   11     9 Kamil          Górka                 152.05 +  416: 364  202
   12     8 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  404: 451   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Rafał Wesołowski 137.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Roszak                117.10 +  454: 325  167
    2     8 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  326: 355   94
    3    16 Bartosz        Bartczak              122.30 +  457: 301  172
    4    11 Marcin         Stachowski            135.47 -  343: 454   85
    5    15 Teresa         Balewska              100.00 +  422: 282  150
    6    12 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  342: 369   95
    7    14 Tomasz         Sehnal                125.22 -  342: 393   75
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  496: 350  163
    9    13 Dorota         Kuć                   127.58 +  408: 314  178
   10    12 Marcin         Orzechowski           128.74 +  409: 291  179
   11    10 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  379: 290  184
   12     6 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  417: 428   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Szymon Dąbrowski 135.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 116.12 +  457: 370  166
    2     7 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  309: 450   79
    3    18 Dorota         Stachowska            126.44 +  421: 345  176
    4    15 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  557: 284  192
    5     4 Andrzej        Kowalski              144.23 -  372: 464   94
    6     9 Jakub          Onoszko               123.40 +  427: 413  173
    7     7 Grażyna        Wesołowska            128.41 +  354: 321  178
    8     5 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  304: 470   95
    9     9 Franciszek     Łysek                 138.95 +  371: 300  189
   10     8 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  379: 332  184
   11     5 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  327: 416   79
   12     6 Rafał          Wesołowski            137.32 +  428: 417  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Marcin Stachowski 135.47 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  428: 406  163
    2    14 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  342: 279  177
    3     7 Franciszek     Łysek                 138.95 -  349: 374   89
    4    11 Rafał          Wesołowski            137.32 +  454: 343  187
    5     7 Marcin         Rogala                139.43 -  387: 464   89
    6    14 Wojciech       Łysek                 100.00 +  530: 262  150
    7     8 Marek          Roszak                117.10 +  464: 329  167
    8     4 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  349: 474   98
    9     7 Joanna         Ostrowska             127.79 -  379: 426   78
   10    11 Agnieszka      Matus                 121.73 +  383: 346  172
   11     8 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  362: 365   79
   12    10 Kamil          Górka                 152.05 +  418: 391  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Natalia Woźniak 135.34 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  394: 350  163
    2     3 Marcin         Orzechowski           128.74 +  613: 234  179
    3     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  414: 465   97
    4     5 Marek          Dudkiewicz            142.70 +  421: 403  193
    5     3 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  375: 395   78
    6     7 Andrzej        Kowalski              144.23 -  411: 419   94
    7    11 Maciej         Nawrocki              132.30 -  396: 438   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Alicja Grąbczewska 134.38 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Kudliński             110.88 +  397: 220  161
    2     1 Joanna         Ostrowska             127.79 -  328: 331   78
    3    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  404: 245  150
    4     9 Czesław        Grajewski             121.80 +  366: 344  172
    5    11 Franciszek     Łysek                 138.95 +  435: 329  189
    6     4 Dariusz        Kuć                   133.08 -  264: 413   83
    7    10 Paweł          Maciejczuk            128.77 +  404: 334  179
    8     8 Kamil          Górka                 152.05 -  344: 398  102
    9    11 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  377: 364  169
   10     8 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  332: 379   86
   11    10 Rafał          Wesołowski            137.32 -  290: 379   87
   12    16 Bartosz        Bartczak              122.30 -  339: 448   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Dariusz Kuć 133.08 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Halina         Roszak                110.80 +  432: 355  161
    2    11 Jerzy          Luter                 125.56 +  489: 256  176
    3     4 Kamil          Górka                 152.05 -  353: 413  102
    4     8 Miłosz         Wrzałek               148.63 +  444: 270  199
    5     6 Marcin         Orzechowski           128.74 +  392: 355  179
    6     4 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  413: 264  184
    7     2 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  337: 385   93
    8     7 Marcin         Rogala                139.43 +  400: 340  189
    9     4 Krzysztof      Kodzis                144.33 +  409: 401  194
   10     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 +  458: 427  197
   11     3 Paweł          Pogorzelski           148.33 +  463: 357  198
   12     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  379: 424   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 12 164.08




	Agata Kuć 132.36 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Wietecki              110.26 +  392: 349  160
    2     5 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  409: 425   79
    3    15 Tomasz         Sehnal                125.22 -  376: 427   75
    4    19 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 -  334: 421   72
    5    24 Marta          Szcześniak            131.00 +  344: 321  181
    6    18 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  339: 427   77
    7    25 Piotr          Maciejczak            100.00 -  364: 426   50
    8    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  367: 262  150
    9    23 Dorota         Stachowska            126.44 +  394: 292  176
   10    21 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  336: 325  163
   11    13 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  373: 402   77
   12    19 Dorota         Kuć                   127.58 +  436: 310  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Maciej Nawrocki 132.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Halina         Cecot                 109.18 -  358: 389   59
    2    24 Iwona          Wieluńska             119.17 +  453: 362  169
    3    14 Wojciech       Gołęcki               103.79 -  284: 471   54
    4    22 Dorota         Stachowska            126.44 +  472: 292  176
    5    16 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  413: 373  157
    6    13 Tomasz         Sehnal                125.22 +  445: 396  175
    7    11 Natalia        Woźniak               135.34 +  438: 396  185
    8     6 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  391: 509   99
    9     8 Marcin         Orzechowski           128.74 +  429: 310  179
   10     4 Krzysztof      Kodzis                144.33 +  412: 324  194
   11     2 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  407: 419   97
   12     4 Maciej         Grąbczewski           145.11 +  423: 326  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Mariusz Orzeł 132.19 Nowe Miasto Lubaw.       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Liliana        Dąbrowska             106.64 -  303: 434   57
    2    22 Jakub          Onoszko               123.40 -  347: 466   73
    3    27 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  431: 377  163
    4    27 Marcin         Stachowiak            100.00 -  390: 397   50
    5    25 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  326: 468   77
    6    28 Anna           Arana                 116.12 +  425: 247  166
    7    23 Teresa         Balewska              100.00 +  415: 290  150
    8    18 Piotr          Maciejczak            100.00 -  315: 405   50
    9    21 Iwona          Wieluńska             119.17 +  453: 258  169
   10    18 Radosław       Chomentowski          106.67 +  356: 257  157
   11    15 Dorota         Kuć                   127.58 +  496: 363  178
   12    12 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  352: 428   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Adam Grzelec 131.67 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  467: 301  154
    2     6 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  267: 379   99
    3    24 Sławomir       Wolski                119.91 -  359: 438   70
    4    24 Halina         Cecot                 109.18 +  417: 279  159
    5    19 Tomasz         Sehnal                125.22 -  341: 400   75
    6    19 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  415: 355  172
    7    17 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  378: 304  192
    8    14 Radosław       Chomentowski          106.67 +  450: 325  157
    9    12 Marcin         Rogala                139.43 -  389: 404   89
   10    16 Bartosz        Bartczak              122.30 +  418: 318  172
   11    11 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  394: 411   94
   12    11 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  412: 338  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Marta Szcześniak 131.00 Krzyków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               103.79 -  321: 424   54
    2    34 Joanna         Neyman                100.00 +  502: 126  150
    3    13 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 -  261: 361   92
    4    26 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  378: 349  177
    5    24 Agata          Kuć                   132.36 -  321: 344   82
    6    25 Bartosz        Bartczak              122.30 -  388: 390   72
    7    27 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  370: 349  154
    8    24 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  416: 316  172
    9    20 Halina         Roszak                110.80 +  418: 336  161
   10    10 Marcin         Rogala                139.43 -  333: 435   89
   11    19 Agnieszka      Matus                 121.73 -  392: 431   72
   12    18 Jerzy          Luter                 125.56 -  320: 346   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Mariola Osajda-Matczak 129.34 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  381: 340  150
    2    12 Franciszek     Łysek                 138.95 -  330: 446   89
    3    11 Jakub          Onoszko               123.40 -  369: 404   73
    4    28 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  449: 238  154
    5    17 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  303: 320   99
    6    20 Agnieszka      Matus                 121.73 -  363: 424   72
    7    24 Anna           Arana                 116.12 +  428: 366  166
    8    20 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 -  308: 402   92
    9    22 Marcin         Stachowiak            100.00 +  421: 332  150
   10    19 Piotr          Maciejczak            100.00 -  385: 396   50
   11    21 Dorota         Stachowska            126.44 +  447: 314  176
   12    17 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  346: 327  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Małgorzata Szmuksta 128.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  480: 222  150
    2     5 Agata          Kuć                   132.36 +  425: 409  182
    3     5 Zbigniew       Wietecki              128.11 +  431: 352  178
    4     1 Franciszek     Łysek                 138.95 +  368: 365  189
    5     1 Kamil          Górka                 152.05 -  282: 467  102
    6     2 Marcin         Rogala                139.43 +  392: 388  189
    7     3 Paweł          Pogorzelski           148.33 +  407: 301  198
    8     1 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  319: 463   97
    9     3 Andrzej        Kowalski              144.23 -  377: 488   94
   10     7 Jakub          Onoszko               123.40 +  459: 290  173
   11     5 Szymon         Dąbrowski             135.78 +  416: 327  186
   12     3 Andrzej        Kowalski              144.23 -  369: 410   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Paweł Maciejczuk 128.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Chomentowski          106.67 +  391: 359  157
    2     7 Szymon         Dąbrowski             135.78 +  450: 309  186
    3     2 Joanna         Ostrowska             127.79 +  371: 269  178
    4     3 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  349: 388   97
    5     9 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  310: 411   93
    6    10 Halina         Roszak                110.80 +  558: 240  161
    7    10 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  334: 404   84
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  308: 377   77
    9    15 Anita          Bruska                120.49 +  418: 349  170
   10    15 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  357: 346  192
   11     8 Marcin         Stachowski            135.47 +  365: 362  185
   12     8 Franciszek     Łysek                 138.95 +  451: 404  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Marcin Orzechowski 128.74 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  514: 258  150
    2     3 Natalia        Woźniak               135.34 -  234: 613   85
    3    22 Agnieszka      Matus                 121.73 +  464: 367  172
    4    13 Sylwia         Łada                  122.68 +  387: 314  173
    5     6 Dariusz        Kuć                   133.08 -  355: 392   83
    6    15 Sławomir       Wolski                119.91 +  402: 341  170
    7    12 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  286: 481   95
    8    15 Bartosz        Bartczak              122.30 +  387: 310  172
    9     8 Maciej         Nawrocki              132.30 -  310: 429   82
   10    12 Rafał          Wesołowski            137.32 -  291: 409   87
   11    14 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  380: 365  169
   12    15 Tomasz         Sehnal                125.22 +  366: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Grażyna Wesołowska 128.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Lipczyński            100.00 +  606:  77  150
    2     2 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  353: 288  192
    3     3 Marcin         Rogala                139.43 +  332: 319  189
    4     4 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  319: 477   94
    5     3 Natalia        Woźniak               135.34 +  395: 375  185
    6     3 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  334: 392   98
    7     7 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  321: 354   86
    8    13 Tomasz         Sehnal                125.22 +  403: 349  175
    9     6 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  370: 368  205
   10     6 Kamil          Górka                 152.05 +  374: 360  202
   11     4 Andrzej        Kowalski              144.23 -  333: 449   94
   12     9 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  415: 377  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Zbigniew Wietecki 128.11 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Maciejczak            100.00 +  436: 400  150
    2     9 Halina         Cecot                 109.18 +  363: 254  159
    3     5 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  352: 431   79
    4    17 Zbigniew       Rybak                 126.85 +  452: 426  177
    5     5 Andrzej        Bednaruk              119.12 -  326: 372   69
    6    17 Marcin         Stachowiak            100.00 +  425: 289  150
    7     5 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  363: 494  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Joanna Ostrowska 127.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Neyman                100.00 +  644: 104  150
    2     1 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  331: 328  184
    3     2 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  269: 371   79
    4    10 Maciej         Grąbczewski           145.11 +  396: 347  195
    5    10 Wojciech       Gołęcki               103.79 -  275: 387   54
    6     8 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  345: 435  105
    7    18 Sławomir       Wolski                119.91 +  344: 326  170
    8    10 Czesław        Grajewski             121.80 +  442: 314  172
    9     7 Marcin         Stachowski            135.47 +  426: 379  185
   10     5 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  409: 428   98
   11    12 Tomasz         Sehnal                125.22 +  348: 335  175
   12     7 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  339: 380   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Dorota Kuć 127.58 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  380: 235  150
    2    13 Marcin         Rogala                139.43 -  371: 399   89
    3    21 Sylwia         Łada                  122.68 -  308: 463   73
    4    30 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  428: 306  163
    5    20 Marcin         Stachowiak            100.00 -  300: 363   50
    6    23 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 380  150
    7    21 Wojciech       Łysek                 100.00 +  367: 297  150
    8    11 Andrzej        Bednaruk              119.12 -  344: 428   69
    9    13 Rafał          Wesołowski            137.32 -  314: 408   87
   10    23 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  364: 274  172
   11    15 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  363: 496   82
   12    19 Agata          Kuć                   132.36 -  310: 436   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Małgorzata Szczygieł 127.30 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Konrad         Pajorski              100.00 +  377: 139  150
    2    14 Marcin         Stachowski            135.47 -  279: 342   85
    3    17 Czesław        Grajewski             121.80 -  290: 493   72
    4    26 Marta          Szcześniak            131.00 -  349: 378   81
    5    25 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  468: 326  182
    6    18 Agata          Kuć                   132.36 +  427: 339  182
    7    22 Marcin         Stachowiak            100.00 +  436: 297  150
    8     9 Paweł          Maciejczuk            128.77 +  377: 308  179
    9    10 Jakub          Onoszko               123.40 -  379: 421   73
   10     9 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  345: 398  105
   11    18 Piotr          Maciejczak            100.00 +  496: 368  150
   12    12 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  428: 352  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Zbigniew Rybak 126.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marcin         Stachowiak            100.00 +  372: 287  150
    2    15 Paweł          Pogorzelski           148.33 +  391: 328  198
    3     8 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  267: 408   93
    4    17 Zbigniew       Wietecki              128.11 -  426: 452   78
    5    12 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  316: 447  105
    6    26 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 -  418: 463   92
    7    26 Sylwia         Łada                  122.68 +  446: 263  173
    8    19 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  409: 315  157
    9    16 Radosław       Chomentowski          106.67 +  475: 343  157
   10    14 Franciszek     Łysek                 138.95 -  393: 424   89
   11    13 Agata          Kuć                   132.36 +  402: 373  182
   12    11 Adam           Grzelec               131.67 -  338: 412   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Dorota Stachowska 126.44 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wojciech       Łysek                 100.00 -  294: 387   50
    2    25 Halina         Roszak                110.80 +  359: 318  161
    3    18 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  345: 421   86
    4    22 Maciej         Nawrocki              132.30 -  292: 472   82
    5    26 Jerzy          Luter                 125.56 -  297: 394   76
    6    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  312: 332   50
    7    32 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  294: 287  150
    8    26 Anna           Arana                 116.12 +  400:   1  166
    9    23 Agata          Kuć                   132.36 -  292: 394   82
   10    26 Teresa         Balewska              100.00 +  400: 369  150
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  314: 447   79
   12    26 Marcin         Stachowiak            100.00 +  334: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Jerzy Luter 125.56 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Ulatowski             154.78 +  385: 338  205
    2    11 Dariusz        Kuć                   133.08 -  256: 489   83
    3    20 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  433: 441   98
    4    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  350: 368   50
    5    26 Dorota         Stachowska            126.44 +  394: 297  176
    6    21 Piotr          Maciejczak            100.00 +  354: 287  150
    7    13 Czesław        Grajewski             121.80 -  385: 389   72
    8    22 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  446: 301  163
    9    17 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 -  329: 410   92
   10    20 Wojciech       Łysek                 100.00 -  336: 346   50
   11    22 Marcin         Stachowiak            100.00 +  394: 283  150
   12    18 Marta          Szcześniak            131.00 +  346: 320  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Tomasz Sehnal 125.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 152.05 -  319: 359  102
    2    19 Piotr          Maciejczak            100.00 +  360: 296  150
    3    15 Agata          Kuć                   132.36 +  427: 376  182
    4    12 Jakub          Onoszko               123.40 -  267: 338   73
    5    19 Adam           Grzelec               131.67 +  400: 341  182
    6    13 Maciej         Nawrocki              132.30 -  396: 445   82
    7    14 Rafał          Wesołowski            137.32 +  393: 342  187
    8    13 Grażyna        Wesołowska            128.41 -  349: 403   78
    9    14 Czesław        Grajewski             121.80 +  389: 333  172
   10    13 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  361: 348  169
   11    12 Joanna         Ostrowska             127.79 -  335: 348   78
   12    15 Marcin         Orzechowski           128.74 -  329: 366   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Jakub Onoszko 123.40 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               148.63 -  361: 392   99
    2    22 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  466: 347  182
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  404: 369  179
    4    12 Tomasz         Sehnal                125.22 +  338: 267  175
    5     8 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  327: 438   98
    6     9 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  413: 427   86
    7    15 Agnieszka      Matus                 121.73 +  413: 397  172
    8    12 Marek          Roszak                117.10 +  437: 403  167
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  421: 379  177
   10     7 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  290: 459   79
   11     7 Marcin         Rogala                139.43 -  342: 344   89
   12    13 Marek          Roszak                117.10 +  492: 368  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Sylwia Łada 122.68 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  287: 425   98
    2    27 Józef          Wietecki              110.26 +  354: 274  160
    3    21 Dorota         Kuć                   127.58 +  463: 308  178
    4    13 Marcin         Orzechowski           128.74 -  314: 387   79
    5    14 Czesław        Grajewski             121.80 -  294: 406   72
    6    22 Anita          Bruska                120.49 -  278: 431   70
    7    26 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  263: 446   77
    8    31 Waldemar       Kudliński             110.88 -  282: 375   61
    9    31 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  404: 304  150
   10    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  401: 232  150
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  352: 264  163
   12    23 Wojciech       Łysek                 100.00 +  327: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Bartosz Bartczak 122.30 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  305: 421   97
    2    20 Anna           Arana                 116.12 +  359: 306  166
    3    16 Rafał          Wesołowski            137.32 -  301: 457   87
    4    25 Radosław       Chomentowski          106.67 -  346: 391   57
    5    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  328: 282  150
    6    25 Marta          Szcześniak            131.00 +  390: 388  181
    7    20 Anita          Bruska                120.49 +  465: 310  170
    8    15 Marcin         Orzechowski           128.74 -  310: 387   79
    9    19 Marek          Roszak                117.10 +  369: 336  167
   10    16 Adam           Grzelec               131.67 -  318: 418   82
   11    20 Halina         Roszak                110.80 +  373: 317  161
   12    16 Alicja         Grąbczewska           134.38 +  448: 339  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Arkadiusz Kleniewski 122.28 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  344: 393   95
    2    28 Sławomir       Wolski                119.91 -  317: 327   70
    3    31 Waldemar       Kudliński             110.88 +  353: 306  161
    4    19 Agata          Kuć                   132.36 +  421: 334  182
    5    13 Halina         Roszak                110.80 -  330: 402   61
    6    19 Adam           Grzelec               131.67 -  355: 415   82
    7    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  375: 355  150
    8    24 Marta          Szcześniak            131.00 -  316: 416   81
    9    25 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  421: 319  154
   10    23 Dorota         Kuć                   127.58 -  274: 364   78
   11    25 Anna           Arana                 116.12 +  367: 269  166
   12    22 Iwona          Wieluńska             119.17 -  266: 429   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Czesław Grajewski 121.80 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  329: 389   94
    2    32 Waldemar       Kudliński             110.88 +  440: 306  161
    3    17 Małgorzata     Szczygieł             127.30 +  493: 290  177
    4     9 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  344: 366   84
    5    14 Sylwia         Łada                  122.68 +  406: 294  173
    6    11 Marek          Roszak                117.10 -  357: 368   67
    7    13 Jerzy          Luter                 125.56 +  389: 385  176
    8    10 Joanna         Ostrowska             127.79 -  314: 442   78
    9    14 Tomasz         Sehnal                125.22 -  333: 389   75
   10    17 Anita          Bruska                120.49 +  351: 300  170
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  353: 288  192
   12    14 Agnieszka      Matus                 121.73 +  353: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Agnieszka Matus 121.73 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kowalski              144.23 -  337: 481   94
    2    31 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  298: 289  150
    3    22 Marcin         Orzechowski           128.74 -  367: 464   79
    4    21 Marek          Roszak                117.10 -  358: 381   67
    5    29 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  378: 277  154
    6    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  424: 363  179
    7    15 Jakub          Onoszko               123.40 -  397: 413   73
    8    21 Sławomir       Wolski                119.91 +  411: 343  170
    9    18 Piotr          Maciejczak            100.00 +  398: 345  150
   10    11 Marcin         Stachowski            135.47 -  346: 383   85
   11    19 Marta          Szcześniak            131.00 +  431: 392  181
   12    14 Czesław        Grajewski             121.80 -  323: 353   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Anita Bruska 120.49 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  303: 420   93
    2    21 Andrzej        Bednaruk              119.12 -  377: 460   69
    3    28 Józef          Wietecki              110.26 +  414: 324  160
    4    23 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  421: 348  163
    5    18 Wojciech       Łysek                 100.00 -  293: 372   50
    6    22 Sylwia         Łada                  122.68 +  431: 278  173
    7    20 Bartosz        Bartczak              122.30 -  310: 465   72
    8    23 Marcin         Stachowiak            100.00 +  332: 324  150
    9    15 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  349: 418   79
   10    17 Czesław        Grajewski             121.80 -  300: 351   72
   11    23 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  424: 280  154
   12    20 Piotr          Maciejczak            100.00 -  363: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Sławomir Wolski 119.91 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 -  268: 396   92
    2    28 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  327: 317  172
    3    24 Adam           Grzelec               131.67 +  438: 359  182
    4    16 Wojciech       Gołęcki               103.79 -  280: 369   54
    5    22 Radosław       Chomentowski          106.67 +  426: 291  157
    6    15 Marcin         Orzechowski           128.74 -  341: 402   79
    7    18 Joanna         Ostrowska             127.79 -  326: 344   78
    8    21 Agnieszka      Matus                 121.73 -  343: 411   72
    9    27 Waldemar       Kudliński             110.88 -  297: 373   61
   10    27 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  476: 241  150
   11    24 Katarzyna      Okoniewska            112.62 -  314: 324   63
   12    25 Teresa         Balewska              100.00 -  319: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Iwona Wieluńska 119.17 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Rogala                139.43 -  296: 429   89
    2    24 Maciej         Nawrocki              132.30 -  362: 453   82
    3    32 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  364: 347  150
    4    18 Halina         Roszak                110.80 -  261: 427   61
    5    27 Anna           Arana                 116.12 -  374: 378   66
    6    30 Bernadeta      Kudlińska             104.15 -  271: 387   54
    7    31 Józef          Wietecki              110.26 +  369: 286  160
    8    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  347: 341  150
    9    21 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  258: 453   82
   10    31 Olga           Żukowicz              100.00 +  453: 341  150
   11    27 Waldemar       Kudliński             110.88 +  415: 311  161
   12    22 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  429: 266  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Andrzej Bednaruk 119.12 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Franciszek     Łysek                 138.95 -  367: 430   89
    2    21 Anita          Bruska                120.49 +  460: 377  170
    3    12 Wojciech       Łysek                 100.00 +  449: 304  150
    4     7 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  455: 275  157
    5     5 Zbigniew       Wietecki              128.11 +  372: 326  178
    6     5 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  346: 418   94
    7     9 Wojciech       Gołęcki               103.79 -  280: 378   54
    8    11 Dorota         Kuć                   127.58 +  428: 344  178
    9    11 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  364: 377   84
   10    13 Tomasz         Sehnal                125.22 -  348: 361   75
   11    14 Marcin         Orzechowski           128.74 -  365: 380   79
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  327: 346   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Marek Roszak 117.10 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            137.32 -  325: 454   87
    2    33 Konrad         Pajorski              100.00 +  399: 201  150
    3    26 Piotr          Maciejczak            100.00 -  382: 417   50
    4    21 Agnieszka      Matus                 121.73 +  381: 358  172
    5    21 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  382: 336  192
    6    11 Czesław        Grajewski             121.80 +  368: 357  172
    7     8 Marcin         Stachowski            135.47 -  329: 464   85
    8    12 Jakub          Onoszko               123.40 -  403: 437   73
    9    19 Bartosz        Bartczak              122.30 -  336: 369   72
   10    22 Halina         Cecot                 109.18 +  449: 297  159
   11    17 Wojciech       Łysek                 100.00 +  440: 333  150
   12    13 Jakub          Onoszko               123.40 -  368: 492   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Anna Arana 116.12 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Dąbrowski             135.78 -  370: 457   86
    2    20 Bartosz        Bartczak              122.30 -  306: 359   72
    3    29 Katarzyna      Okoniewska            112.62 -  354: 358   63
    4    31 Waldemar       Kudliński             110.88 +  358: 324  161
    5    27 Iwona          Wieluńska             119.17 +  378: 374  169
    6    28 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  247: 425   82
    7    24 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  366: 428   79
    8    26 Dorota         Stachowska            126.44 -    1: 400   76
    9    30 Olga           Żukowicz              100.00 +  343: 299  150
   10    28 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  399: 349  157
   11    25 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 -  269: 367   72
   12    27 Bernadeta      Kudlińska             104.15 -  335: 338   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Krzysztof Zawadzki 112.73 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Stachowski            135.47 -  406: 428   85
    2    18 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  277: 437   93
    3    27 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  377: 431   82
    4    30 Dorota         Kuć                   127.58 -  306: 428   78
    5    32 Józef          Wietecki              110.26 +  380: 373  160
    6    29 Halina         Cecot                 109.18 +  366: 330  159
    7    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  371: 240  150
    8    17 Rafał          Wesołowski            137.32 -  350: 496   87
    9    24 Wojciech       Łysek                 100.00 -  310: 356   50
   10    25 Bernadeta      Kudlińska             104.15 -  367: 369   54
   11    28 Sylwia         Łada                  122.68 -  264: 352   73
   12    30 Liliana        Dąbrowska             106.64 -  378: 402   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Katarzyna Okoniewska 112.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Woźniak               135.34 -  350: 394   85
    2    26 Marcin         Stachowiak            100.00 -  263: 347   50
    3    29 Anna           Arana                 116.12 +  358: 354  166
    4    23 Anita          Bruska                120.49 -  348: 421   70
    5    30 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  358: 336  150
    6    24 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  352: 291  157
    7    19 Franciszek     Łysek                 138.95 -  314: 391   89
    8    22 Jerzy          Luter                 125.56 -  301: 446   76
    9    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  314: 313  150
   10    21 Agata          Kuć                   132.36 -  325: 336   82
   11    24 Sławomir       Wolski                119.91 +  324: 314  170
   12    24 Halina         Roszak                110.80 -  320: 390   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Waldemar Kudliński 110.88 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  220: 397   84
    2    32 Czesław        Grajewski             121.80 -  306: 440   72
    3    31 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 -  306: 353   72
    4    31 Anna           Arana                 116.12 -  324: 358   66
    5    33 PAUZA
    6    32 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  395: 319  150
    7    30 Liliana        Dąbrowska             106.64 -  261: 371   57
    8    31 Sylwia         Łada                  122.68 +  375: 282  173
    9    27 Sławomir       Wolski                119.91 +  373: 297  170
   10    24 Halina         Roszak                110.80 -  323: 334   61
   11    27 Iwona          Wieluńska             119.17 -  311: 415   69
   12    28 Halina         Cecot                 109.18 +  320: 301  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 11 103.00




	Halina Roszak 110.80 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Kuć                   133.08 -  355: 432   83
    2    25 Dorota         Stachowska            126.44 -  318: 359   76
    3    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  544: 238  150
    4    18 Iwona          Wieluńska             119.17 +  427: 261  169
    5    13 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 +  402: 330  172
    6    10 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  240: 558   79
    7    16 Radosław       Chomentowski          106.67 -  407: 425   57
    8    16 Franciszek     Łysek                 138.95 -  384: 388   89
    9    20 Marta          Szcześniak            131.00 -  336: 418   81
   10    24 Waldemar       Kudliński             110.88 +  334: 323  161
   11    20 Bartosz        Bartczak              122.30 -  317: 373   72
   12    24 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  390: 320  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Józef Wietecki 110.26 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   132.36 -  349: 392   82
    2    27 Sylwia         Łada                  122.68 -  274: 354   73
    3    28 Anita          Bruska                120.49 -  324: 414   70
    4    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  252: 346   50
    5    32 Krzysztof      Zawadzki              112.73 -  373: 380   63
    6    33 PAUZA
    7    31 Iwona          Wieluńska             119.17 -  286: 369   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  6  67.83




	Halina Cecot 109.18 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Nawrocki              132.30 +  389: 358  182
    2     9 Zbigniew       Wietecki              128.11 -  254: 363   78
    3    19 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  325: 370   95
    4    24 Adam           Grzelec               131.67 -  279: 417   82
    5    28 Piotr          Maciejczak            100.00 -  292: 349   50
    6    29 Krzysztof      Zawadzki              112.73 -  330: 366   63
    7    33 PAUZA
    8    29 Emilia         Stachowiak            100.00 +  333: 246  150
    9    26 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  423: 238  157
   10    22 Marek          Roszak                117.10 -  297: 449   67
   11    26 Radosław       Chomentowski          106.67 -  293: 403   57
   12    28 Waldemar       Kudliński             110.88 -  301: 320   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Radosław Chomentowski 106.67 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Maciejczuk            128.77 -  359: 391   79
    2    23 Bernadeta      Kudlińska             104.15 +  355: 351  154
    3    10 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  375: 476  105
    4    25 Bartosz        Bartczak              122.30 +  391: 346  172
    5    22 Sławomir       Wolski                119.91 -  291: 426   70
    6    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  360: 288  150
    7    16 Halina         Roszak                110.80 +  425: 407  161
    8    14 Adam           Grzelec               131.67 -  325: 450   82
    9    16 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  343: 475   77
   10    18 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  257: 356   82
   11    26 Halina         Cecot                 109.18 +  403: 293  159
   12    21 Małgorzata     Deszczyńska           141.79 +  365: 342  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Liliana Dąbrowska 106.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  434: 303  182
    2    10 Wojciech       Łysek                 100.00 +  423: 323  150
    3     9 Krzysztof      Kodzis                144.33 -  282: 376   94
    4     7 Andrzej        Bednaruk              119.12 -  275: 455   69
    5    16 Maciej         Nawrocki              132.30 -  373: 413   82
    6    24 Katarzyna      Okoniewska            112.62 -  291: 352   63
    7    30 Waldemar       Kudliński             110.88 +  371: 261  161
    8    19 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  315: 409   77
    9    26 Halina         Cecot                 109.18 -  238: 423   59
   10    28 Anna           Arana                 116.12 -  349: 399   66
   11    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  299: 371   50
   12    30 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  402: 378  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Bernadeta Kudlińska 104.15 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Grzelec               131.67 -  301: 467   82
    2    23 Radosław       Chomentowski          106.67 -  351: 355   57
    3    33 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  271: 270  150
    4    28 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  238: 449   79
    5    29 Agnieszka      Matus                 121.73 -  277: 378   72
    6    30 Iwona          Wieluńska             119.17 +  387: 271  169
    7    27 Marta          Szcześniak            131.00 -  349: 370   81
    8    27 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 322  150
    9    25 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 -  319: 421   72
   10    25 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  369: 367  163
   11    23 Anita          Bruska                120.49 -  280: 424   70
   12    27 Anna           Arana                 116.12 +  338: 335  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Wojciech Gołęcki 103.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Szcześniak            131.00 +  424: 321  181
    2    16 Kamil          Górka                 152.05 -  259: 445  102
    3    14 Maciej         Nawrocki              132.30 +  471: 284  182
    4    16 Sławomir       Wolski                119.91 +  369: 280  170
    5    10 Joanna         Ostrowska             127.79 +  387: 275  178
    6     6 Marek          Dudkiewicz            142.70 -  307: 363   93
    7     9 Andrzej        Bednaruk              119.12 +  378: 280  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  /  7 153.57




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  340: 381   79
    2    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  401: 301  150
    3    23 Marcin         Stachowiak            100.00 +  310: 304  150
    4    14 Paweł          Pogorzelski           148.33 -  364: 490   98
    5    15 Rafał          Wesołowski            137.32 -  282: 422   87
    6    23 Dorota         Kuć                   127.58 -  380: 427   78
    7    23 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  290: 415   82
    8    27 Bernadeta      Kudlińska             104.15 -  322: 396   54
    9    29 Emilia         Stachowiak            100.00 +  381: 203  150
   10    26 Dorota         Stachowska            126.44 -  369: 400   76
   11    29 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 +  363: 272  150
   12    25 Sławomir       Wolski                119.91 +  344: 319  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Alicja Bielecka-Żabierek 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Szmuksta              128.96 -  222: 480   79
    2    31 Agnieszka      Matus                 121.73 -  289: 298   72
    3    32 Iwona          Wieluńska             119.17 -  347: 364   69
    4    33 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  382: 262  150
    5    30 Katarzyna      Okoniewska            112.62 -  336: 358   63
    6    32 Waldemar       Kudliński             110.88 -  319: 395   61
    7    32 Dorota         Stachowska            126.44 -  287: 294   76
    8    32 PAUZA
    9    31 Sylwia         Łada                  122.68 -  304: 404   73
   10    32 Emilia         Stachowiak            100.00 +  315: 226  150
   11    29 Teresa         Balewska              100.00 -  272: 363   50
   12    32 Emilia         Stachowiak            100.00 +  379: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Orzechowski           128.74 -  258: 514   79
    2    29 Teresa         Balewska              100.00 -  301: 401   50
    3    30 Halina         Roszak                110.80 -  238: 544   61
    4    32 Józef          Wietecki              110.26 +  346: 252  160
    5    31 Bartosz        Bartczak              122.30 -  282: 328   72
    6    31 Dorota         Stachowska            126.44 +  332: 312  176
    7    28 Arkadiusz      Kleniewski            122.28 -  355: 375   72
    8    28 Iwona          Wieluńska             119.17 -  341: 347   69
    9    32 PAUZA
   10    30 Sylwia         Łada                  122.68 -  232: 401   73
   11    31 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  349: 317  150
   12    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  318: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Krzysztof Lipczyński 100.00 Puszczykowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grażyna        Wesołowska            128.41 -   77: 606   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Piotr Maciejczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Wietecki              128.11 -  400: 436   78
    2    19 Tomasz         Sehnal                125.22 -  296: 360   75
    3    26 Marek          Roszak                117.10 +  417: 382  167
    4    20 Wojciech       Łysek                 100.00 -  263: 377   50
    5    28 Halina         Cecot                 109.18 +  349: 292  159
    6    21 Jerzy          Luter                 125.56 -  287: 354   76
    7    25 Agata          Kuć                   132.36 +  426: 364  182
    8    18 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  405: 315  182
    9    18 Agnieszka      Matus                 121.73 -  345: 398   72
   10    19 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 +  396: 385  179
   11    18 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  368: 496   77
   12    20 Anita          Bruska                120.49 +  367: 363  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Joanna Neyman 100.00 Puszczykowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Ostrowska             127.79 -  104: 644   78
    2    34 Marta          Szcześniak            131.00 -  126: 502   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     159  /  2  79.50




	Aleksandra Nowicka 100.00 Puszczykowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dorota         Kuć                   127.58 -  235: 380   78
    2    30 Dariusz        Ulatowski             154.78 -  219: 507  105
    3    33 Bernadeta      Kudlińska             104.15 -  270: 271   54
    4    33 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 -  262: 382   50
   10    27 Sławomir       Wolski                119.91 -  241: 476   70
   11    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  317: 349   50
   12    31 Olga           Żukowicz              100.00 -  248: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  7  65.29




	Konrad Pajorski 100.00 Puszczykowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  139: 377   77
    2    33 Marek          Roszak                117.10 -  201: 399   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Emilia Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Halina         Cecot                 109.18 -  246: 333   59
    9    29 Teresa         Balewska              100.00 -  203: 381   50
   10    32 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 -  226: 315   50
   11    32 Olga           Żukowicz              100.00 -  220: 407   50
   12    32 Alicja         Bielecka-Żabierek     100.00 -  211: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  5  51.80




	Marcin Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zbigniew       Rybak                 126.85 -  287: 372   77
    2    26 Katarzyna      Okoniewska            112.62 +  347: 263  163
    3    23 Teresa         Balewska              100.00 -  304: 310   50
    4    27 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  397: 390  182
    5    20 Dorota         Kuć                   127.58 +  363: 300  178
    6    17 Zbigniew       Wietecki              128.11 -  289: 425   78
    7    22 Małgorzata     Szczygieł             127.30 -  297: 436   77
    8    23 Anita          Bruska                120.49 -  324: 332   70
    9    22 Mariola        Osajda-Matczak        129.34 -  332: 421   79
   10    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  359: 280  150
   11    22 Jerzy          Luter                 125.56 -  283: 394   76
   12    26 Dorota         Stachowska            126.44 -  312: 334   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Łukasz         Tuszyński             147.31 -  377: 422   97
    3    25 Alicja         Grąbczewska           134.38 -  245: 404   84
    4    29 Jerzy          Luter                 125.56 +  368: 350  176
    5    23 Maciej         Grąbczewski           145.11 -  300: 330   95
    6    27 Radosław       Chomentowski          106.67 -  288: 360   57
    7    29 Krzysztof      Zawadzki              112.73 -  240: 371   63
    8    30 Olga           Żukowicz              100.00 +  303: 289  150
    9    28 Katarzyna      Okoniewska            112.62 -  313: 314   63
   10    29 Marcin         Stachowiak            100.00 -  280: 359   50
   11    30 Liliana        Dąbrowska             106.64 +  371: 299  157
   12    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  392: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Stachowska            126.44 +  387: 294  176
    2    10 Liliana        Dąbrowska             106.64 -  323: 423   57
    3    12 Andrzej        Bednaruk              119.12 -  304: 449   69
    4    20 Piotr          Maciejczak            100.00 +  377: 263  150
    5    18 Anita          Bruska                120.49 +  372: 293  170
    6    14 Marcin         Stachowski            135.47 -  262: 530   85
    7    21 Dorota         Kuć                   127.58 -  297: 367   78
    8    25 Agata          Kuć                   132.36 -  262: 367   82
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              112.73 +  356: 310  163
   10    20 Jerzy          Luter                 125.56 +  346: 336  176
   11    17 Marek          Roszak                117.10 -  333: 440   67
   12    23 Sylwia         Łada                  122.68 -  262: 327   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Olga Żukowicz 100.00 Ustronie Morskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  289: 303   50
    9    30 Anna           Arana                 116.12 -  299: 343   66
   10    31 Iwona          Wieluńska             119.17 -  341: 453   69
   11    32 Emilia         Stachowiak            100.00 +  407: 220  150
   12    31 Aleksandra     Nowicka               100.00 +  315: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Luter                 338: 385
   2 Tomasz         Sehnal               - Kamil          Górka                 319: 359
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Onoszko               392: 361
   4 Sylwia         Łada                 - Paweł          Pogorzelski           287: 425
   5 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Bartczak              421: 305
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Grąbczewski           344: 393
   7 Krzysztof      Kodzis               - Czesław        Grajewski             389: 329
   8 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Kowalski              337: 481
   9 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                420: 303
  10 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Deszczyńska           268: 396
  11 Marcin         Rogala               - Iwona          Wieluńska             429: 296
  12 Andrzej        Bednaruk             - Franciszek     Łysek                 367: 430
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                454: 325
  14 Anna           Arana                - Szymon         Dąbrowski             370: 457
  15 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Zawadzki              428: 406
  16 Katarzyna      Okoniewska           - Natalia        Woźniak               350: 394
  17 Alicja         Grąbczewska          - Waldemar       Kudliński             397: 220
  18 Halina         Roszak               - Dariusz        Kuć                   355: 432
  19 Agata          Kuć                  - Józef          Wietecki              392: 349
  20 Halina         Cecot                - Maciej         Nawrocki              389: 358
  21 Mariusz        Orzeł                - Liliana        Dąbrowska             303: 434
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Adam           Grzelec               301: 467
  23 Marta          Szcześniak           - Wojciech       Gołęcki               321: 424
  24 Teresa         Balewska             - Mariola        Osajda-Matczak        340: 381
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Bielecka-Żabierek     480: 222
  26 Radosław       Chomentowski         - Paweł          Maciejczuk            359: 391
  27 Marcin         Orzechowski          - Krystyna       Czajkowska            514: 258
  28 Krzysztof      Lipczyński           - Grażyna        Wesołowska             77: 606
  29 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Maciejczak            436: 400
  30 Joanna         Neyman               - Joanna         Ostrowska             104: 644
  31 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Nowicka               380: 235
  32 Konrad         Pajorski             - Małgorzata     Szczygieł             139: 377
  33 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Stachowiak            372: 287
  34 Wojciech       Łysek                - Dorota         Stachowska            387: 294
  35 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Alicja         Grąbczewska           331: 328
   2 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Deszczyńska           353: 288
   3 Natalia        Woźniak              - Marcin         Orzechowski           613: 234
   4 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Kowalski              364: 410
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   425: 409
   6 Adam           Grzelec              - Miłosz         Wrzałek               267: 379
   7 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Dąbrowski             450: 309
   8 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kodzis                326: 355
   9 Halina         Cecot                - Zbigniew       Wietecki              254: 363
  10 Liliana        Dąbrowska            - Wojciech       Łysek                 423: 323
  11 Dariusz        Kuć                  - Jerzy          Luter                 489: 256
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Franciszek     Łysek                 330: 446
  13 Marcin         Rogala               - Dorota         Kuć                   399: 371
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowski            279: 342
  15 Paweł          Pogorzelski          - Zbigniew       Rybak                 328: 391
  16 Kamil          Górka                - Wojciech       Gołęcki               445: 259
  17 Barbara        Wiśniewska           - Łukasz         Tuszyński             377: 422
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            277: 437
  19 Piotr          Maciejczak           - Tomasz         Sehnal                296: 360
  20 Bartosz        Bartczak             - Anna           Arana                 359: 306
  21 Anita          Bruska               - Andrzej        Bednaruk              377: 460
  22 Jakub          Onoszko              - Mariusz        Orzeł                 466: 347
  23 Radosław       Chomentowski         - Bernadeta      Kudlińska             355: 351
  24 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Nawrocki              362: 453
  25 Dorota         Stachowska           - Halina         Roszak                359: 318
  26 Marcin         Stachowiak           - Katarzyna      Okoniewska            347: 263
  27 Józef          Wietecki             - Sylwia         Łada                  274: 354
  28 Arkadiusz      Kleniewski           - Sławomir       Wolski                317: 327
  29 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Balewska              301: 401
  30 Aleksandra     Nowicka              - Dariusz        Ulatowski             219: 507
  31 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Agnieszka      Matus                 289: 298
  32 Waldemar       Kudliński            - Czesław        Grajewski             306: 440
  33 Marek          Roszak               - Konrad         Pajorski              399: 201
  34 Marta          Szcześniak           - Joanna         Neyman                502: 126


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               465: 414
   2 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            269: 371
   3 Grażyna        Wesołowska           - Marcin         Rogala                332: 319
   4 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   413: 353
   5 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              352: 431
   6 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               425: 366
   7 Franciszek     Łysek                - Marcin         Stachowski            374: 349
   8 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 408: 267
   9 Krzysztof      Kodzis               - Liliana        Dąbrowska             376: 282
  10 Dariusz        Ulatowski            - Radosław       Chomentowski          476: 375
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Onoszko               369: 404
  12 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Łysek                 449: 304
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Szcześniak            361: 261
  14 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Nawrocki              471: 284
  15 Agata          Kuć                  - Tomasz         Sehnal                376: 427
  16 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            301: 457
  17 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Szczygieł             493: 290
  18 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            421: 345
  19 Maciej         Grąbczewski          - Halina         Cecot                 370: 325
  20 Jerzy          Luter                - Paweł          Pogorzelski           433: 441
  21 Sylwia         Łada                 - Dorota         Kuć                   463: 308
  22 Marcin         Orzechowski          - Agnieszka      Matus                 464: 367
  23 Teresa         Balewska             - Marcin         Stachowiak            310: 304
  24 Sławomir       Wolski               - Adam           Grzelec               438: 359
  25 Alicja         Grąbczewska          - Barbara        Wiśniewska            404: 245
  26 Piotr          Maciejczak           - Marek          Roszak                417: 382
  27 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              431: 377
  28 Anita          Bruska               - Józef          Wietecki              414: 324
  29 Katarzyna      Okoniewska           - Anna           Arana                 358: 354
  30 Halina         Roszak               - Krystyna       Czajkowska            544: 238
  31 Waldemar       Kudliński            - Arkadiusz      Kleniewski            306: 353
  32 Iwona          Wieluńska            - Alicja         Bielecka-Żabierek     364: 347
  33 Bernadeta      Kudlińska            - Aleksandra     Nowicka               271: 270


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Franciszek     Łysek                - Małgorzata     Szmuksta              365: 368
   2 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Górka                 289: 402
   3 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Tuszyński             349: 388
   4 Krzysztof      Kodzis               - Grażyna        Wesołowska            477: 319
   5 Natalia        Woźniak              - Marek          Dudkiewicz            421: 403
   6 Marcin         Rogala               - Dariusz        Ulatowski             557: 367
   7 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Bednaruk              275: 455
   8 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   270: 444
   9 Czesław        Grajewski            - Alicja         Grąbczewska           344: 366
  10 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Grąbczewski           396: 347
  11 Marcin         Stachowski           - Rafał          Wesołowski            454: 343
  12 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Onoszko               267: 338
  13 Sylwia         Łada                 - Marcin         Orzechowski           314: 387
  14 Paweł          Pogorzelski          - Teresa         Balewska              490: 364
  15 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           557: 284
  16 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Wolski                369: 280
  17 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              426: 452
  18 Halina         Roszak               - Iwona          Wieluńska             427: 261
  19 Arkadiusz      Kleniewski           - Agata          Kuć                   421: 334
  20 Wojciech       Łysek                - Piotr          Maciejczak            377: 263
  21 Agnieszka      Matus                - Marek          Roszak                358: 381
  22 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            472: 292
  23 Katarzyna      Okoniewska           - Anita          Bruska                348: 421
  24 Adam           Grzelec              - Halina         Cecot                 417: 279
  25 Radosław       Chomentowski         - Bartosz        Bartczak              391: 346
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Szcześniak            349: 378
  27 Marcin         Stachowiak           - Mariusz        Orzeł                 397: 390
  28 Bernadeta      Kudlińska            - Mariola        Osajda-Matczak        238: 449
  29 Jerzy          Luter                - Barbara        Wiśniewska            350: 368
  30 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              428: 306
  31 Anna           Arana                - Waldemar       Kudliński             358: 324
  32 Krystyna       Czajkowska           - Józef          Wietecki              346: 252
  33 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Aleksandra     Nowicka               382: 262


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Górka                 282: 467
   2 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Kodzis                448: 326
   3 Grażyna        Wesołowska           - Natalia        Woźniak               395: 375
   4 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kowalski              372: 464
   5 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Bednaruk              326: 372
   6 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Orzechowski           392: 355
   7 Marcin         Stachowski           - Marcin         Rogala                387: 464
   8 Jakub          Onoszko              - Paweł          Pogorzelski           327: 438
   9 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            411: 310
  10 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             387: 275
  11 Alicja         Grąbczewska          - Franciszek     Łysek                 435: 329
  12 Dariusz        Ulatowski            - Zbigniew       Rybak                 447: 316
  13 Arkadiusz      Kleniewski           - Halina         Roszak                330: 402
  14 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Łada                  406: 294
  15 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Balewska              422: 282
  16 Maciej         Nawrocki             - Liliana        Dąbrowska             413: 373
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Miłosz         Wrzałek               303: 320
  18 Anita          Bruska               - Wojciech       Łysek                 293: 372
  19 Adam           Grzelec              - Tomasz         Sehnal                341: 400
  20 Marcin         Stachowiak           - Dorota         Kuć                   363: 300
  21 Marek          Roszak               - Małgorzata     Deszczyńska           382: 336
  22 Sławomir       Wolski               - Radosław       Chomentowski          426: 291
  23 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Grąbczewski           300: 330
  24 Marta          Szcześniak           - Agata          Kuć                   321: 344
  25 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Szczygieł             326: 468
  26 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 297: 394
  27 Iwona          Wieluńska            - Anna           Arana                 374: 378
  28 Halina         Cecot                - Piotr          Maciejczak            292: 349
  29 Agnieszka      Matus                - Bernadeta      Kudlińska             378: 277
  30 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Katarzyna      Okoniewska            336: 358
  31 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Czajkowska            328: 282
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Wietecki              380: 373
  33 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             424: 427
   2 Marcin         Rogala               - Małgorzata     Szmuksta              388: 392
   3 Paweł          Pogorzelski          - Grażyna        Wesołowska            392: 334
   4 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           413: 264
   5 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Kodzis                346: 418
   6 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               363: 307
   7 Andrzej        Kowalski             - Natalia        Woźniak               419: 411
   8 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Ulatowski             345: 435
   9 Jakub          Onoszko              - Szymon         Dąbrowski             413: 427
  10 Paweł          Maciejczuk           - Halina         Roszak                558: 240
  11 Marek          Roszak               - Czesław        Grajewski             368: 357
  12 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Wesołowski            369: 342
  13 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Nawrocki              396: 445
  14 Wojciech       Łysek                - Marcin         Stachowski            262: 530
  15 Marcin         Orzechowski          - Sławomir       Wolski                402: 341
  16 Miłosz         Wrzałek              - Franciszek     Łysek                 537: 300
  17 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Stachowiak            425: 289
  18 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             339: 427
  19 Adam           Grzelec              - Arkadiusz      Kleniewski            415: 355
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Matus                 363: 424
  21 Piotr          Maciejczak           - Jerzy          Luter                 287: 354
  22 Sylwia         Łada                 - Anita          Bruska                278: 431
  23 Teresa         Balewska             - Dorota         Kuć                   380: 427
  24 Liliana        Dąbrowska            - Katarzyna      Okoniewska            291: 352
  25 Marta          Szcześniak           - Bartosz        Bartczak              388: 390
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Zbigniew       Rybak                 463: 418
  27 Barbara        Wiśniewska           - Radosław       Chomentowski          288: 360
  28 Anna           Arana                - Mariusz        Orzeł                 247: 425
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Halina         Cecot                 366: 330
  30 Bernadeta      Kudlińska            - Iwona          Wieluńska             387: 271
  31 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Stachowska            332: 312
  32 Waldemar       Kudliński            - Alicja         Bielecka-Żabierek     395: 319
  33 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kowalski              392: 371
   2 Dariusz        Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            337: 385
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Pogorzelski           407: 301
   4 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Górka                 426: 349
   5 Dariusz        Ulatowski            - Zbigniew       Wietecki              494: 363
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Rogala                385: 384
   7 Szymon         Dąbrowski            - Grażyna        Wesołowska            354: 321
   8 Marcin         Stachowski           - Marek          Roszak                464: 329
   9 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              378: 280
  10 Alicja         Grąbczewska          - Paweł          Maciejczuk            404: 334
  11 Natalia        Woźniak              - Maciej         Nawrocki              396: 438
  12 Maciej         Grąbczewski          - Marcin         Orzechowski           481: 286
  13 Jerzy          Luter                - Czesław        Grajewski             385: 389
  14 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Sehnal                342: 393
  15 Agnieszka      Matus                - Jakub          Onoszko               397: 413
  16 Halina         Roszak               - Radosław       Chomentowski          407: 425
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Adam           Grzelec               304: 378
  18 Sławomir       Wolski               - Joanna         Ostrowska             326: 344
  19 Franciszek     Łysek                - Katarzyna      Okoniewska            391: 314
  20 Bartosz        Bartczak             - Anita          Bruska                465: 310
  21 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Łysek                 367: 297
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowiak            436: 297
  23 Mariusz        Orzeł                - Teresa         Balewska              415: 290
  24 Anna           Arana                - Mariola        Osajda-Matczak        366: 428
  25 Agata          Kuć                  - Piotr          Maciejczak            364: 426
  26 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  446: 263
  27 Bernadeta      Kudlińska            - Marta          Szcześniak            349: 370
  28 Krystyna       Czajkowska           - Arkadiusz      Kleniewski            355: 375
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Wiśniewska            371: 240
  30 Liliana        Dąbrowska            - Waldemar       Kudliński             371: 261
  31 Józef          Wietecki             - Iwona          Wieluńska             286: 369
  32 Dorota         Stachowska           - Alicja         Bielecka-Żabierek     294: 287
  33 Halina         Cecot                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szmuksta              463: 319
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Kodzis                364: 316
   3 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Ulatowski             429: 377
   4 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Stachowski            474: 349
   5 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Grąbczewski           304: 470
   6 Maciej         Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               391: 509
   7 Marcin         Rogala               - Dariusz        Kuć                   340: 400
   8 Kamil          Górka                - Alicja         Grąbczewska           398: 344
   9 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Szczygieł             308: 377
  10 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             314: 442
  11 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   428: 344
  12 Marek          Roszak               - Jakub          Onoszko               403: 437
  13 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Sehnal                403: 349
  14 Radosław       Chomentowski         - Adam           Grzelec               325: 450
  15 Marcin         Orzechowski          - Bartosz        Bartczak              387: 310
  16 Franciszek     Łysek                - Halina         Roszak                388: 384
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              496: 350
  18 Piotr          Maciejczak           - Mariusz        Orzeł                 405: 315
  19 Zbigniew       Rybak                - Liliana        Dąbrowska             409: 315
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        402: 308
  21 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Wolski                411: 343
  22 Katarzyna      Okoniewska           - Jerzy          Luter                 301: 446
  23 Marcin         Stachowiak           - Anita          Bruska                324: 332
  24 Arkadiusz      Kleniewski           - Marta          Szcześniak            316: 416
  25 Wojciech       Łysek                - Agata          Kuć                   262: 367
  26 Dorota         Stachowska           - Anna           Arana                 400:   1
  27 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             322: 396
  28 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            347: 341
  29 Halina         Cecot                - Emilia         Stachowiak            333: 246
  30 Barbara        Wiśniewska           - Olga           Żukowicz              303: 289
  31 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Łada                  375: 282
  32 Alicja         Bielecka-Żabierek    - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Tuszyński             341: 337
   2 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Pogorzelski           401: 376
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kowalski              377: 488
   4 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Kodzis                409: 401
   5 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 442: 391
   6 Dariusz        Ulatowski            - Grażyna        Wesołowska            368: 370
   7 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            426: 379
   8 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Orzechowski           429: 310
   9 Franciszek     Łysek                - Szymon         Dąbrowski             300: 371
  10 Jakub          Onoszko              - Małgorzata     Szczygieł             421: 379
  11 Alicja         Grąbczewska          - Andrzej        Bednaruk              377: 364
  12 Adam           Grzelec              - Marcin         Rogala                389: 404
  13 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            314: 408
  14 Tomasz         Sehnal               - Czesław        Grajewski             389: 333
  15 Anita          Bruska               - Paweł          Maciejczuk            349: 418
  16 Radosław       Chomentowski         - Zbigniew       Rybak                 343: 475
  17 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Deszczyńska           329: 410
  18 Piotr          Maciejczak           - Agnieszka      Matus                 345: 398
  19 Bartosz        Bartczak             - Marek          Roszak                369: 336
  20 Marta          Szcześniak           - Halina         Roszak                418: 336
  21 Mariusz        Orzeł                - Iwona          Wieluńska             453: 258
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Stachowiak            421: 332
  23 Agata          Kuć                  - Dorota         Stachowska            394: 292
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Łysek                 310: 356
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Arkadiusz      Kleniewski            319: 421
  26 Liliana        Dąbrowska            - Halina         Cecot                 238: 423
  27 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Kudliński             297: 373
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Barbara        Wiśniewska            314: 313
  29 Emilia         Stachowiak           - Teresa         Balewska              203: 381
  30 Olga           Żukowicz             - Anna           Arana                 299: 343
  31 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Sylwia         Łada                  304: 404
  32 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   427: 458
   2 Andrzej        Kowalski             - Marek          Dudkiewicz            288: 410
   3 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               374: 386
   4 Krzysztof      Kodzis               - Maciej         Nawrocki              324: 412
   5 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Ostrowska             428: 409
   6 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Górka                 374: 360
   7 Jakub          Onoszko              - Małgorzata     Szmuksta              290: 459
   8 Szymon         Dąbrowski            - Alicja         Grąbczewska           379: 332
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Ulatowski             345: 398
  10 Marcin         Rogala               - Marta          Szcześniak            435: 333
  11 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Matus                 383: 346
  12 Marcin         Orzechowski          - Rafał          Wesołowski            291: 409
  13 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Sehnal                348: 361
  14 Zbigniew       Rybak                - Franciszek     Łysek                 393: 424
  15 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Deszczyńska           357: 346
  16 Bartosz        Bartczak             - Adam           Grzelec               318: 418
  17 Czesław        Grajewski            - Anita          Bruska                351: 300
  18 Mariusz        Orzeł                - Radosław       Chomentowski          356: 257
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Maciejczak            385: 396
  20 Wojciech       Łysek                - Jerzy          Luter                 346: 336
  21 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Okoniewska            336: 325
  22 Marek          Roszak               - Halina         Cecot                 449: 297
  23 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Kleniewski            364: 274
  24 Halina         Roszak               - Waldemar       Kudliński             334: 323
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadeta      Kudlińska             367: 369
  26 Teresa         Balewska             - Dorota         Stachowska            369: 400
  27 Aleksandra     Nowicka              - Sławomir       Wolski                241: 476
  28 Anna           Arana                - Liliana        Dąbrowska             399: 349
  29 Marcin         Stachowiak           - Barbara        Wiśniewska            359: 280
  30 Sylwia         Łada                 - Krystyna       Czajkowska            401: 232
  31 Iwona          Wieluńska            - Olga           Żukowicz              453: 341
  32 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Emilia         Stachowiak            315: 226


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            387: 292
   2 Maciej         Nawrocki             - Łukasz         Tuszyński             407: 419
   3 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Pogorzelski           463: 357
   4 Andrzej        Kowalski             - Grażyna        Wesołowska            449: 333
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Szymon         Dąbrowski             416: 327
   6 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Grąbczewski           292: 371
   7 Jakub          Onoszko              - Marcin         Rogala                342: 344
   8 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Stachowski            365: 362
   9 Kamil          Górka                - Franciszek     Łysek                 364: 416
  10 Rafał          Wesołowski           - Alicja         Grąbczewska           379: 290
  11 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Kodzis                394: 411
  12 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Ostrowska             335: 348
  13 Zbigniew       Rybak                - Agata          Kuć                   402: 373
  14 Andrzej        Bednaruk             - Marcin         Orzechowski           365: 380
  15 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Orzeł                 363: 496
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Czesław        Grajewski             288: 353
  17 Wojciech       Łysek                - Marek          Roszak                333: 440
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Maciejczak            496: 368
  19 Agnieszka      Matus                - Marta          Szcześniak            431: 392
  20 Halina         Roszak               - Bartosz        Bartczak              317: 373
  21 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        314: 447
  22 Jerzy          Luter                - Marcin         Stachowiak            394: 283
  23 Anita          Bruska               - Bernadeta      Kudlińska             424: 280
  24 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Okoniewska            314: 324
  25 Arkadiusz      Kleniewski           - Anna           Arana                 367: 269
  26 Halina         Cecot                - Radosław       Chomentowski          293: 403
  27 Waldemar       Kudliński            - Iwona          Wieluńska             311: 415
  28 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              352: 264
  29 Teresa         Balewska             - Alicja         Bielecka-Żabierek     363: 272
  30 Barbara        Wiśniewska           - Liliana        Dąbrowska             371: 299
  31 Krystyna       Czajkowska           - Aleksandra     Nowicka               349: 317
  32 Emilia         Stachowiak           - Olga           Żukowicz              220: 407


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   424: 379
   2 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               454: 426
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kowalski              369: 410
   4 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Grąbczewski           423: 326
   5 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Rogala                364: 430
   6 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            428: 417
   7 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kodzis                339: 380
   8 Franciszek     Łysek                - Paweł          Maciejczuk            404: 451
   9 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Ulatowski             415: 377
  10 Marcin         Stachowski           - Kamil          Górka                 418: 391
  11 Adam           Grzelec              - Zbigniew       Rybak                 412: 338
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Orzeł                 428: 352
  13 Marek          Roszak               - Jakub          Onoszko               368: 492
  14 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 353: 323
  15 Marcin         Orzechowski          - Tomasz         Sehnal                366: 329
  16 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Bartczak              339: 448
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Bednaruk              346: 327
  18 Marta          Szcześniak           - Jerzy          Luter                 320: 346
  19 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   436: 310
  20 Piotr          Maciejczak           - Anita          Bruska                367: 363
  21 Radosław       Chomentowski         - Małgorzata     Deszczyńska           365: 342
  22 Iwona          Wieluńska            - Arkadiusz      Kleniewski            429: 266
  23 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Łysek                 327: 262
  24 Katarzyna      Okoniewska           - Halina         Roszak                320: 390
  25 Sławomir       Wolski               - Teresa         Balewska              319: 344
  26 Marcin         Stachowiak           - Dorota         Stachowska            312: 334
  27 Anna           Arana                - Bernadeta      Kudlińska             335: 338
  28 Waldemar       Kudliński            - Halina         Cecot                 320: 301
  29 Barbara        Wiśniewska           - Krystyna       Czajkowska            392: 318
  30 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Zawadzki              402: 378
  31 Olga           Żukowicz             - Aleksandra     Nowicka               315: 248
  32 Alicja         Bielecka-Żabierek    - Emilia         Stachowiak            379: 211
Lista rankingowa na dzień 24-02-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dominik Urbacki                Pruszków             162.23   7625   47
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30629  191
   3 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   5 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              155.98  30885  198
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             155.81  25241  162
   8 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.42  23934  154
   9 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  10 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  12 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.57  27049  175
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.95  30482  198
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.76  30598  199
  15 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.96  29674  194
  17 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.82  30563  200
  19 Przemysław Rybicki             Otwock               152.77   8555   56
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  21 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.90  28558  188
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.37  29668  196
  23 Kamil Górka                    Kraków               150.91  28672  190
  24 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.97  27594  184
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.78  27859  186
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.45  29592  198
  27 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.49  17670  119
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  29 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.64  28495  193
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               147.14  24426  166
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.92  27767  189
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.69  21857  149
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               146.58  14951  102
  36 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.48  27246  186
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.19  25730  176
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  39 Kamil Kister                   Warszawa             145.58  12520   86
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  145.49   9166   63
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.46  27638  190
  42 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  43 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            145.33   6976   48
  44 Marek Dudkiewicz               Milanówek            145.27  28908  199
  45 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  46 Justyna Górka                  Kraków               144.31  20203  140
  47 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.13  16317  114
  50 Janusz Krupiński               Bytom                143.08  28473  199
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Michał Makowski                Warszawa             142.50  14250  100
  53 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.23  27735  195
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             142.18  27726  195
  57 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.80  12337   87
  58 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.42  15273  108
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.02  26653  189
  60 Marcin Rogala                  Warszawa             140.73  28146  200
  61 Krzysztof Gibas                Kraków               140.68   8863   63
  62 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  63 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  65 Franciszek Łysek               Warszawa             139.51  24972  179
  66 Radosław Jachna                Gdańsk               139.35  18533  133
  67 Piotr Domański                 Lublin               139.01  15986  115
  68 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  69 Marek Syczuk                   Warszawa             138.61   4990   36
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.32  27111  196
  71 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  72 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.87  26195  190
  73 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  75 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  76 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.92  24920  182
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               136.85  26823  196
  78 Przemysław Herdzina            Kraków               136.67   6970   51
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.51  27303  200
  80 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.07  27077  199
  82 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.75   9367   69
  83 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.61  23190  171
  84 Irena Sołdan                   Warszawa             135.43  25732  190
  85 Dariusz Kuć                    Stargard             135.32  22463  166
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.26  24347  180
  87 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.20  26229  194
  88 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      135.09  19723  146
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.03  26871  199
  90 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.86  26972  200
  91 Marta Bajorek                  Warszawa             134.71  26403  196
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  93 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  94 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.84  25964  194
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                133.72   6151   46
  96 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.72   7087   53
  97 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     133.59  26184  196
  98 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.54  25773  193
  99 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
 100 Katarzyna Polak                Warszawa             133.31  25995  195
 101 Piotr Broda                    Sandomierz           133.24  25849  194
 102 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.15  16111  121
 103 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             132.84   7572   57
 104 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.56  24656  186
 105 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 106 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 107 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 108 Maciej Kuć                     Stargard             131.96  17947  136
 109 Daniel Janus                   Wąchock              131.88   9891   75
 110 Adam Grzelec                   Poznań               131.72  22655  172
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             131.61   8686   66
 112 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.49  25114  191
 113 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   131.32  21143  161
 115 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.98   8252   63
 116 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.69   7188   55
 117 Grażyna Wesołowska             Łódź                 130.62  22858  175
 118 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             130.56  23239  178
 119 Agata Kuć                      Stargard             130.25  23055  177
 120 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 121 Marcin Orzechowski             Poznań               130.10   6505   50
 122 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.10  25889  199
 123 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 124 Marcin Ceglarek                Kraków               129.96  13256  102
 125 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 126 Paweł Maciejczuk               Białystok            129.72  25684  198
 127 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.58  24621  190
 128 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 130 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.21  25326  196
 131 Dominik Ulejczyk               Będzin               128.55  25710  200
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.44  23248  181
 133 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   6163   48
 134 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  13848  108
 135 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.10  24339  190
 136 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.92  25201  197
 138 Marta Szcześniak               Krzyków              127.70   8556   67
 139 Marek Rogalski                 Warszawa             127.54  25125  197
 140 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 141 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.32  23681  186
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.19  15772  124
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 144 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.56  25312  200
 145 Tomasz A. Praga                Białystok            126.49  12270   97
 146 Dorota Kuć                     Stargard             126.46  24153  191
 147 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.15  24095  191
 149 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.09  20678  164
 150 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 152 Jerzy Luter                    Bytom                125.53  24603  196
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.46  25093  200
 154 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.46  16812  134
 155 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.17  24909  199
 156 Monika Siemaszko               Lipiany              125.00  16125  129
 157 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.98  22871  183
 158 Natalia Ogierman               Katowice             124.93  18865  151
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 160 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.34  10693   86
 162 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.28  11682   94
 163 Marta Sztajnert                Wisła                124.26  16154  130
 164 Zdzisław Stańkowski            Rząska               124.15   4842   39
 165 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.08   8934   72
 166 Anna Demczyszyn                Bystra               124.04   6202   50
 167 Czesław Grajewski              Białystok            124.01  24554  198
 168 Szymon Stępień                 Bytom                123.97  24547  198
 169 Bartosz Bartczak               Poznań               123.43  23575  191
 170 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            123.18  24512  199
 171 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 173 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.74  24180  197
 174 Adam Sternik                   Kętrzyn              122.59   6865   56
 175 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 176 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          122.35  14560  119
 177 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 178 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 179 Ewelina Kister                 Warszawa             121.85   7189   59
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            121.74  23130  190
 181 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 182 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          121.58  23830  196
 183 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 184 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 185 Karolina Urbańska              Poznań               121.29  17709  146
 186 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 187 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.06  14406  119
 188 Rafał Stachowski               Police               120.97  11008   91
 189 Anita Bruska                   Gdynia               120.61  18574  154
 190 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 191 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 192 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 193 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 194 Bożena Guział                  Racibórz             119.68  22979  192
 195 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             119.32   9188   77
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.19  14660  123
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             119.12  21679  182
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                119.07  15241  128
 200 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 201 Sławomir Długosz               Ostróda              118.74  16980  143
 202 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.69  21364  180
 203 Adam Janicki                   Wrocław              118.50  10428   88
 204 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            118.47  23102  195
 205 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.29  17743  150
 206 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 207 Agnieszka Dawid                Kraków               117.94  14625  124
 208 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 209 Sławomir Wolski                Wrocław              117.83  23330  198
 210 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 211 Urszula Rechowicz              Katowice             117.52  22446  191
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            117.51  18802  160
 213 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.38   8569   73
 214 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.36  11267   96
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 216 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 217 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 218 Joanna Brychcy                 Katowice             116.59  22851  196
 219 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.10  22176  191
 220 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 221 Izabela Chmielewska            Zabrze               115.70  10529   91
 222 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.59  11559  100
 223 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.56  12596  109
 224 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 225 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.95  21725  189
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 228 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.85  19984  174
 229 Józef Burzyński                Ełk                  114.80  19630  171
 230 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 231 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 232 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 233 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 234 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.06   3992   35
 235 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             113.89   5353   47
 236 Waldemar Wypchał               Kraków               113.74  20701  182
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 238 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 239 Maria Skutela                  Warszawa             113.22  22304  197
 240 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.75  21648  192
 241 Marcin Kurowski                Racibórz             112.55  20596  183
 242 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 243 Katarzyna Okoniewska           Poznań               111.89   6937   62
 244 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.73  21453  192
 245 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 246 Jolanta Zięba                  Zabrze               111.38   8799   79
 247 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 248 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 250 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 251 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.45  22090  200
 252 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 254 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.42  14881  136
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 256 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 257 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 258 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 259 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 261 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     107.93   6368   59
 262 Halina Cecot                   Kołobrzeg            107.54  20002  186
 263 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 264 Justyna Sławińska              Gdańsk               107.18   9432   88
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.16   8787   82
 266 Jacek Nowak                    Szczecin             106.90   9300   87
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.78  11959  112
 268 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.60   4584   43
 269 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.29  18919  178
 271 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 272 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 273 Liliana Dąbrowska              Warszawa             105.22   4735   45
 274 Marta Majewska                 Wadowice             105.12  14401  137
 275 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 276 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.61  11193  107
 277 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 278 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.38  19832  190
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.60  20098  194
 280 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 282 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.88   7437   73
 283 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 284 Natalia Mówka                  Warszawa             101.84   8351   82
 285 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 287 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.48   8655   87
 288 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 289 Marcin Stachowiak              Poznań                99.00   5445   55
 290 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             98.65  11838  120
 291 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.60  18636  189
 292 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      98.56   5618   57
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.98  15775  161
 294 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 295 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 296 Alicja Tuz                     Kielce                97.22   4764   49
 297 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.56   3283   34
 298 Teresa Balewska                Reda                  96.41  18414  191
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.09  18637  196
 300 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 301 Wojciech Łysek                 Warszawa              94.97  18899  199
 302 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  94.59   5581   59
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.28  17913  190
 304 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 305 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.82  12197  130
 306 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 307 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 308 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                90.88   6271   69
 310 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 311 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 312 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.10  14597  162
 313 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 315 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 316 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           84.75  10085  119
 318 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 319 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                83.30   5331   64
 321 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 322 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 323 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.47   8161  104
 326 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 327 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 328 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 329 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 330 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 24-02-2020

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Patryk Gadus                   Pszczew              145.00   4060   28
   3 Olga Żukowicz                  Ustronie Morskie      85.61   2397   28
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   6 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   89.19   2408   27
   7 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   9 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  10 Wojciech Wąs                   Warszawa              90.04   2251   25
  11 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.38   3225   24
  12 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  15 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  16 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  17 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            121.42   2914   24
  18 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  21 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  22 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  24 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  25 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  26 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  28 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  30 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             107.30   2468   23
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  32 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  33 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  34 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  35 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  36 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.35   2078   23
  37 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  38 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  39 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  40 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  41 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  42 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  43 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.48   2362   21
  44 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.55   2371   20
  45 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  46 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  47 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  48 Radosław Chomentowski          Krosno               125.42   2383   19
  49 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  50 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  51 Paweł Morga                    Warszawa             115.47   2194   19
  52 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  53 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  54 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  55 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  56 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  57 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  58 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            89.12   1515   17
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  60 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  61 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.47   1181   17
  62 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  63 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  64 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  66 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  67 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  68 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  69 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  70 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  71 Maciej  Ciuba                  Warszawa              91.21   1277   14
  72 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  76 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  77 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  78 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  79 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              158.33   1900   12
  81 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  82 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.67   1736   12
  83 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  84 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  86 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  87 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  88 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  89 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  90 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  91 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  92 Piotr Maciejczak               Poznań               122.25   1467   12
  93 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  94 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  95 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  96 Marek Roszak                   Poznań               119.58   1435   12
  97 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  98 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 102 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 103 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 104 Halina Roszak                  Poznań               112.67   1352   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 106 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 107 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 108 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 109 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 110 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 111 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 112 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 113 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 114 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 115 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 116 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 117 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 118 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 119 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 121 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 122 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 123 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 124 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 125 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 126 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 127 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 128 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 129 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 130 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 131 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 132 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 133 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 134 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 135 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 136 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 137 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 138 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 140 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 141 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 142 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 143 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 144 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 145 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 146 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 147 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 148 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 149 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 150 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 151 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 152 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 153 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 154 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 155 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 156 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 157 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 158 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 159 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 160 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 161 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 162 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 163 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 164 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 165 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 166 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 167 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 168 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 169 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 170 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 171 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 172 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 173 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 174 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 175 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 176 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 177 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 178 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 179 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 180 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 181 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 182 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 183 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 184 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 185 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 186 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 187 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 188 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 189 Emilia Stachowiak              Poznań                62.20    622   10
 190 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 191 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 192 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 193 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 194 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 195 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 196 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 197 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 198 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 199 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 200 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 201 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 202 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 203 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 204 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 205 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 206 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 208 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 209 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 210 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 211 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 212 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 213 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 214 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 215 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 216 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 217 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 218 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 219 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 220 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 221 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 222 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 223 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 224 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 225 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 226 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 227 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 228 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 229 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 230 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 231 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 232 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 233 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 234 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 235 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 236 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 237 Aleksandra Nowicka             Puszczykowo           64.57    452    7
 238 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 239 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 240 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 241 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 242 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 243 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 244 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 245 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 246 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 247 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 248 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 249 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 250 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 251 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 252 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 253 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 254 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 255 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 256 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 257 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 258 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 259 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 260 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 261 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 262 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 263 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 264 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 265 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 266 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 267 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 268 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 269 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 270 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 271 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 272 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 273 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 274 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 275 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 276 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 277 Joanna Neyman                  Puszczykowo           79.50    159    2
 278 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 279 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 280 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 281 Konrad Pajorski                Puszczykowo           72.00    144    2
 282 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 283 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 284 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 285 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 286 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 287 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 288 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 289 Krzysztof Lipczyński           Puszczykowo           78.00     78    1
 290 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 291 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 292 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 293 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 294 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie