Zabrze30
listopada
Zabrze 30- 1 grudnia XIX Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Warszawa11
stycznia
Warszawa 11 stycznia II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)
Gorzów Wlkp. 1
lutego
Gorzów Wlkp. 1- 2 lutego Walentynki w GorzowieMistrzostwa Regionów 2020
Do scrabbli, gotowi, start!11 stycznia 2020 — II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)Warszawa, 11 stycznia 2020

Konkurs Relacja z turnieju


Do scrabbli, gotowi, start!
Podobnie jak przed rokiem, nowy sezon rozpoczął się od turnieju zorganizowanego przez stołeczny klub scrabblowy MKS Dąbek. Forma zmagań niewiele zmieniła się w porównaniu do pierwszej edycji Mistrzostw Dąbka – turniej jednodniowy, 7-rundowy (połówkowy, 5 szwajcarów i duńczyk). Początek krótki, ale treściwy, bo w turnieju zagrały 83 osoby (wśród nich 8 debiutantów). Warto zauważyć, że to wynik niższy od frekwencji niedawno rozegranych mistrzostw Polski tylko o 10 osób. Czy zatem możemy spodziewać się tego, że turnieje jednodniowe będą cieszyć się powodzeniem i będą coraz częściej organizowane? Bardzo możliwe, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to z tej strony, że pozwalają one na rozegranie turnieju osobom, które nie są w stanie poświęcić całego weekendu. A z pewnością motywacją do przyjścia na takie jednodniowe zawody byłby fakt zorganizowania ich w taki sposób, jak zrobili to członkowie klubu MKS Dąbek. Przestronna sala, dużo miejsca przy stoliku, pyszny catering, wiele konkursów dodatkowych oraz ciekawe nagrody (zarówno pieniężne jak i rzeczowe). Słowem – wszystko dopięte na ostatni guzik.

Przejdźmy teraz do rezultatów sportowych. Z wysokiego „c” pojedynki rozpoczął Rafał Błaszkiewicz, który w pierwszych dwóch rundach nagrał w sumie 998 punktów. I choć w 3. partii także zwyciężył, to fotel lidera zajął Krzysztof Mówka, który zdobył aż 595 punktów. Popularny „Toruńczyk” już do końca nie oddał nikomu pozycji lidera, ogrywając każdego następnego oponenta przychodzącego na pierwszy stół. Rafał, mimo jednej porażki, do końca trzymał poziom, co zaowocowało wicemistrzostwem. Zażarta walka toczyła się o kolejne miejsca, bo poza wspomnianą wcześniej dwójką przez cały turniej wysokie lokaty okupowali: Andrzej Kroc, Rafał Wesołowski, Michał Alabrudziński, Mariusz Sylwestrzuk oraz Joanna Juszczak. Ostatecznie trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej zajął Rafał Wesołowski.

Podczas ceremonii zakończenia turnieju oprócz pierwszej trójki nagrodami dodatkowymi uhonorowano: Joannę Juszczak (najlepsza kobieta), Rafała Błaszkiewicza (skok tygrysa), Konrada Mikuska (najdroższy ruch – OMAŚCI(Ł)Y x9), Radosława Chomentowskiego (najlepszy debiutant – 4 wygrane, średnia 343 punkty), Lilianę Dąbrowską (najdroższy ruch gracza z rankingiem 100 – OSIŁKACH za 94 punkty), Szymona Dąbrowskiego (najlepszy reprezentant MKS Dąbek) i Natalię Mówkę (najmłodszy uczestnik).

Na koniec pragnę serdecznie podziękować organizatorom oraz sponsorom, bez których turniej by się nie udał, a są to:
Urząd Dzielnicy Warszawa Bielany
Fellowes
Polskie Towarzystwo Wydawców Książek
Siłownia Impuls
Członkowie Klubu MKS Dąbek
relacja: Juliusz Czupryniak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Dąbka


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 82)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (runda 1), szwajcar (rundy 2-6), duńczyk (runda 7)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUrząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy
ul. Stefana Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa
wejście z boku budynku od strony ulicy Jarzębskiego
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 11 stycznia (7 rund)
10:00-10:45 — rejestracja uczestników / potwierdzenie obecności
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-14:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmetro Stare Bielany – 600m
autobusy (116,112,110,197,103, 303) – przystanek Bielany-Ratusz
na miejscu miejsca parkingowe
Wyżywieniena miejscu zapewniony catering – drobne przekąski oraz napoje
obiad we własnym zakresie – w okolicy liczne bary i restauracje
Noclegiwe własnym zakresie
Nagrodynagrody rzeczowe
puchary dla trójki najlepszych i najlepszego debiutanta oraz za „skok tygrysa”
po każdej rundzie za najdroższe słowo z liter B I E L A N Y
najdroższy ruch gracza z rankingiem 100.00
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:14:13
2 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-12-11 13:14:21
3 Franek Łysek Warszawa Młodzież2019-12-11 13:14:24
4 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:14:25
5 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS2019-12-11 13:14:32
6 Maria Skutela Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:14:43
7 Wojciech Wąs Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:14:44
8 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-12-11 13:14:45
9 Radosław Chomentowski Krosno Debiutant2019-12-11 13:14:56
10 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:15:27
11 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2019-12-11 13:15:41
12 Michał Dąbrowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:16:03
13 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2019-12-11 13:16:25
14 Liliana Dąbrowska Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:17:14
15 Jerzy Kędra Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:19:39
16 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:22:15
17 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 13:22:17
18 Piotr Domański Ostrołęka Zwykły uczestnik2019-12-11 13:23:44
19 Agnieszka Putkiewicz Warszawa Debiutant2019-12-11 13:24:51
20 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:31:22
21 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:31:30
22 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS2019-12-11 13:36:45
23 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-12-11 13:38:24
24 Marek Cecot Kołobrzeg Członek PFS2019-12-11 13:38:38
25 Marzena Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Zwykły uczestnik2019-12-11 13:38:41
26 Daniel Janus Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:42:59
27 Julia Orłowska Warszawa Debiutant2019-12-11 13:44:55
28 Sebastian Wojtysiak Warszawa Debiutant2019-12-11 13:46:50
29 Marian Majszyk Żuków Debiutant2019-12-11 13:49:20
30 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 13:54:16
31 Magda Wilczek Warszawa Debiutant2019-12-11 14:11:48
32 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 14:12:04
33 Agnieszka Kłosowska Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 14:27:37
34 Natalia Mówka Warszawa Młodzież2019-12-11 14:37:51
35 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFS2019-12-11 14:43:11
36 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFS2019-12-11 15:06:33
37 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFS2019-12-11 15:56:53
38 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-12-11 16:18:53
39 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnik2019-12-11 16:19:18
40 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-12-11 16:19:57
41 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-12-11 16:33:03
42 Miłosz Wrzałek Warszawa Młodzież2019-12-11 16:46:21
43 Jarosław Olek Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 16:59:22
44 Mariusz Sylwestrzuk Kobyłka Członek PFS2019-12-11 18:18:00
45 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFS2019-12-11 20:20:11
46 Piotr Broda Sandomierz Członek PFS2019-12-11 20:50:53
47 Konrad Mikusek Milanówek Zwykły uczestnik2019-12-11 21:03:54
48 Marcin Mroziuk Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 22:09:38
49 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2019-12-11 22:48:48
50 Marek Rogalski Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-11 23:10:41
51 Jakub Szymczak Łódź Członek PFS2019-12-12 00:02:43
52 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek PFS2019-12-12 00:03:36
53 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik2019-12-12 00:07:25
54 Maciej Ciuba Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-12 07:27:51
55 Wojciech Zemło Łódź Zwykły uczestnik2019-12-12 07:49:42
56 Andrzej Kroc Łódź Członek PFS2019-12-12 09:28:09
57 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-12-12 10:04:49
58 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-12-12 10:05:18
59 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFS2019-12-12 10:27:26
60 Magdalena Mazuchowska-Żak Łask Zwykły uczestnik2019-12-12 11:53:19
61 Marcin Rogala Warszawa Członek PFS2019-12-12 12:19:48
62 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek PFS2019-12-12 12:45:52
63 Jan Pawłowski Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-12 13:36:01
64 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFS2019-12-12 14:58:39
65 Grzegorz Pukniel Lublin Członek PFS2019-12-12 16:33:08
66 Jacek Baltyn Suchedniów Zwykły uczestnik2019-12-12 18:10:03
67 Tomek Praga Białystok Członek PFS2019-12-12 18:23:43
68 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik2019-12-13 11:42:38
69 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFS2019-12-13 15:03:56
70 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-12-13 18:46:28
71 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-15 11:28:05
72 Agata Rosińska Warszawa Młodzież2019-12-15 12:41:10
73 Paweł Morga Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-15 23:08:41
74 Kacper Zegadło Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-17 17:56:33
75 Magdalena Podlaska Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-17 21:09:37
76 Jolanta Kosmowska Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-17 21:17:51
77 Agata Bojarska-Cieślińska Gdańsk/Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-17 21:53:32
78 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2019-12-17 21:59:29
79 Roman Błoszyński Rumejki Zwykły uczestnik2019-12-18 00:16:25
80 Maciej Onoszko Warszawa Zwykły uczestnik2019-12-18 15:40:01
81 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-12-19 10:28:15
82 Dorota Berezowska Warszawa Debiutant2020-01-09 21:33:20
Lista rezerwowa
83 Kamil Kister Warszawa Członek PFS2020-01-09 23:02:57
84 Andrzej Pastor Warszawa Debiutant2020-01-10 14:57:41
OrganizatorzyDzielnica Bielany
MKS Dąbek
Maciej Dąbrowski — 799 338 628
SponsorzyUrząd Dzielnicy Bielany
Klub MKS Dąbek


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               152.66      7.0     3155     1319      859
  2 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.41      6.0     3106     1187      455
  3 Rafał           Wesołowski           Warszawa               136.07      6.0     2825     1202      492
  4 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               134.62      6.0     2711     1123      192
  5 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        134.42      5.0     3086     1039      656
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.21      5.0     3054     1115      395
  7 Joanna          Juszczak             Warszawa               140.97      5.0     2937     1096      258
  8 Andrzej         Kroc                 Łódź                   135.11      5.0     2845     1064      344
  9 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.80      5.0     2809     1077      422
 10 Mariusz         Sylwestrzuk          Kobyłka                141.84      5.0     2802     1109      177
 11 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               141.13      5.0     2796     1039      611
 12 Daniel          Janus                Wąchock                130.22      5.0     2783     1036      218
 13 Marcin          Mroziuk              Warszawa               138.75      5.0     2732     1037      285
 14 Rafał           Matczak              Milanówek              133.79      5.0     2728     1055      434
 15 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              128.34      5.0     2711     1019      263
 16 Kamil           Kister               Warszawa               144.46      5.0     2634     1108      176
 17 Kacper          Zegadło              Warszawa               155.95      5.0     2630     1085      199
 18 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              137.81      5.0     2575      980     -181
 19 Wojciech        Zemło                Łódź                   148.57      4.0     3007      957      481
 20 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          143.08      4.0     2950      960      421
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.45      4.0     2867      942      284
 22 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.00      4.0     2833      997      178
 23 Franciszek      Łysek                Warszawa               137.95      4.0     2778      986      146
 24 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.58      4.0     2751      998       94
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              143.37      4.0     2713      964      289
 26 Piotr           Domański             Lublin                 137.78      4.0     2701      991      165
 27 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              122.59      4.0     2701      974      142
 28 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.94      4.0     2687      991       11
 29 Bartosz         Bartczak             Poznań                 121.39      4.0     2673      938      122
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             133.32      4.0     2667      919      185
 31 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.97      4.0     2650      978       -8
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               138.44      4.0     2630      945      -47
 33 Jacek           Baltyn               Suchedniów             131.80      4.0     2622      871      309
 34 Jakub           Szymczak             Łódź                   155.87      4.0     2615     1021       14
 35 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   136.63      4.0     2611      896     -168
 36 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.0     2501      882      -90
 37 Radosław        Chomentowski         Krosno                 100.00      4.0     2405      900     -300
 38 Wojciech        Wąs                  Warszawa               100.00      4.0     2369      792       -6
 39 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.27      3.5     2477      878     -162
 40 Magdalena       Mazuchowska-Żak      Łask                   100.00      3.5     2314      747       60
 41 Marcin          Rogala               Warszawa               140.73      3.0     2732      727      228
 42 Marek           Rogalski             Warszawa               128.01      3.0     2708      803       17
 43 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.62      3.0     2704      878      224
 44 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   126.70      3.0     2692      899      -53
 45 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                142.02      3.0     2684      911     -109
 46 Jarosław        Olek                 Warszawa               118.19      3.0     2668      915     -110
 47 Halina          Cecot                Kołobrzeg              108.64      3.0     2660      889       30
 48 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              129.63      3.0     2654      849      217
 49 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       133.72      3.0     2579      905     -227
 50 Tomasz          Sehnal               Warszawa               125.15      3.0     2565      891     -331
 51 Marek           Cecot                Kołobrzeg              100.00      3.0     2563      763      118
 52 Paweł           Morga                Warszawa               113.06      3.0     2454      806       48
 53 Maciej          Onoszko              Warszawa               100.00      3.0     2432      780     -117
 54 Maria           Skutela              Warszawa               113.54      3.0     2386      732     -259
 55 Michał          Dąbrowski            Warszawa               110.52      3.0     2357      772     -259
 56 Agata           Bojarska             Gdańsk                 100.00      3.0     2347      735     -137
 57 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     2265      689     -144
 58 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      3.0     2252      709     -357
 59 Jerzy           Kędra                Warszawa               114.37      3.0     2218      774     -373
 60 Agnieszka       Putkiewicz           Warszawa               100.00      3.0     2069      697     -376
 61 Agnieszka       Kłosowska            Warszawa               100.00      3.0     1890      728     -467
 62 Marta           Bajorek              Warszawa               136.10      2.0     2709      681       27
 63 Katarzyna       Polak                Warszawa               134.88      2.0     2593      765     -188
 64 Konrad          Mikusek              Milanówek              126.94      2.0     2469      690      -60
 65 Zbigniew        Rybak                Warszawa               127.68      2.0     2455      750     -327
 66 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            119.68      2.0     2373      715     -248
 67 Dorota          Berezowska           Warszawa               100.00      2.0     2371      615     -122
 68 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.0     2268      627     -230
 69 Sebastian       Wojtysiak            Warszawa               100.00      2.0     2211      636     -363
 70 Natalia         Mówka                Warszawa               103.49      2.0     2184      589     -261
 71 Julia           Orłowska             Warszawa               100.00      2.0     2123      596     -478
 72 Agata           Rosińska             Warszawa               100.00      2.0     2051      615     -657
 73 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               101.06      2.0      807      322      117
 74 Magda           Wilczek              Warszawa               100.00      1.5     1942      444     -114
 75 Marian          Majszyk              Mińsk Mazowiecki       100.00      1.5     1808      476      -84
 76 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               123.35      1.5     1333      419      -93
 77 Andrzej         Pastor               Warszawa               100.00      1.0     2545      676      -21
 78 Marzena         Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       100.73      1.0     2091      488     -498
 79 Michał          Makowski             Warszawa               144.39      1.0     1562      389      -18
 80 Magdalena       Podlaska             Warszawa               108.43      1.0     1397      434     -174
 81 Maciej          Ciuba                Warszawa               100.00      1.0      899      309     -247
 82 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      0.5     2028      352     -221
 83 Jakub           Miłosławski          Warszawa               100.00      0.0      254      100     -478
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)



	Michał Alabrudziński 160.21 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             127.62 +  410: 362  178
    2    13 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 +  345: 319  173
    3    10 Maciej         Skrzypczak            133.72 +  602: 391  184
    4     2 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 +  509: 376  180
    5     1 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  388: 411  103
    6     2 Kamil          Kister                144.46 +  435: 328  194
    7     1 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  365: 472  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Kacper Zegadło 155.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Konrad         Mikusek               126.94 +  361: 343  177
    2    18 Marcin         Mroziuk               138.75 +  416: 389  189
    3     9 Katarzyna      Ślusarska             128.34 +  353: 265  178
    4     5 Kamil          Kister                144.46 -  288: 364   94
    5    12 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  405: 414   85
    6    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  433: 301  150
    7    12 Jakub          Szymczak              155.87 +  374: 355  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  /  7 154.14




	Jakub Szymczak 155.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Wesołowska            126.70 +  485: 386  177
    2     3 Jarosław       Puchalski             143.08 +  437: 388  193
    3     2 Rafał          Wesołowski            136.07 -  293: 362   86
    4    10 Jakub          Zaryński              146.80 -  293: 384   97
    5    20 Zbigniew       Rybak                 127.68 +  373: 339  178
    6    16 Maciej         Skrzypczak            133.72 +  379: 368  184
    7    12 Kacper         Zegadło               155.95 -  355: 374  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  7 145.86




	Grzegorz Kurowski 153.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Sehnal                125.15 -  356: 403   75
    2    24 Joanna         Ostrowska             127.62 +  376: 313  178
    3    21 Jarosław       Olek                  118.19 -  361: 425   68
    4    27 Andrzej        Pastor                100.00 +  482: 378  150
    5    18 Katarzyna      Polak                 134.88 +  477: 326  185
    6     9 Tomasz         Nasiłowski            142.02 +  473: 300  192
    7     6 Joanna         Juszczak              140.97 -  342: 438   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  /  7 134.14




	Krzysztof Mówka 152.66 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Kosmowska             123.35 +  419: 262  173
    2    12 Magdalena      Podlaska              108.43 +  446: 323  158
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 +  595: 309  188
    4     1 Franciszek     Łysek                 137.95 +  441: 286  188
    5     1 Michał         Alabrudziński         160.21 +  411: 388  210
    6     1 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 +  371: 363  192
    7     1 Michał         Alabrudziński         160.21 +  472: 365  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  /  7 188.43




	Wojciech Zemło 148.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 122.97 +  441: 333  173
    2     9 Piotr          Domański              137.78 -  344: 400   88
    3    15 Tomasz         Zwoliński             146.94 -  418: 419   97
    4    23 Jarosław       Puchalski             143.08 +  465: 391  193
    5    14 Tomasz         Nasiłowski            142.02 -  402: 414   92
    6    20 Jerzy          Kędra                 114.37 +  526: 264  164
    7    14 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  411: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  /  7 136.71




	Tomasz Zwoliński 146.94 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 -  336: 409   73
    2    27 Zdzisław       Szota                 122.97 +  457: 323  173
    3    15 Wojciech       Zemło                 148.57 +  419: 418  199
    4    11 Marek          Dudkiewicz            143.37 +  393: 285  193
    5     8 Piotr          Domański              137.78 -  365: 416   88
    6    13 Jarosław       Olek                  118.19 +  396: 391  168
    7     8 Jakub          Zaryński              146.80 -  321: 434   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  /  7 141.57




	Jakub Zaryński 146.80 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 121.58 -  329: 376   72
    2    28 Agata          Bojarska              100.00 +  470: 275  150
    3    14 Grażyna        Wesołowska            126.70 +  426: 390  177
    4    10 Jakub          Szymczak              155.87 +  384: 293  206
    5     7 Marcin         Mroziuk               138.75 +  444: 394  189
    6     4 Rafał          Wesołowski            136.07 -  322: 338   86
    7     8 Tomasz         Zwoliński             146.94 +  434: 321  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  /  7 153.86




	Miłosz Wrzałek 146.00 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Bartczak              121.39 +  426: 353  171
    2    10 Katarzyna      Polak                 134.88 +  431: 344  185
    3     5 Tomasz         Nasiłowski            142.02 +  437: 375  192
    4     3 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 -  364: 386   92
    5     5 Joanna         Juszczak              140.97 -  369: 475   91
    6    10 Franciszek     Łysek                 137.95 -  323: 364   88
    7    17 Marek          Rogalski              128.01 +  483: 358  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  7 142.43




	Kamil Kister 144.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 +  378: 327  170
    2    16 Agnieszka      Matus                 121.58 +  413: 343  172
    3     8 Jacek          Baltyn                131.80 +  386: 314  182
    4     5 Kacper         Zegadło               155.95 +  364: 288  206
    5     3 Bartłomiej     Pawlak                134.42 +  378: 318  184
    6     2 Michał         Alabrudziński         160.21 -  328: 435  110
    7     5 Bartłomiej     Pawlak                134.42 -  387: 433   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  /  7 158.29




	Michał Makowski 144.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Olek                  118.19 -  384: 395   68
    2    22 Halina         Cecot                 108.64 +  386: 372  159
    3    17 Katarzyna      Polak                 134.88 -  409: 413   85
    4    24 Grażyna        Wesołowska            126.70 -  383: 400   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     389  /  4  97.25




	Marek Dudkiewicz 143.37 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Dąbrowski             116.27 +  463: 279  166
    2     5 Bartłomiej     Pawlak                134.42 +  379: 357  184
    3     6 Andrzej        Kroc                  135.11 -  352: 418   85
    4    11 Tomasz         Zwoliński             146.94 -  285: 393   97
    5    21 Maciej         Skrzypczak            133.72 -  351: 388   84
    6    26 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 +  520: 243  170
    7    16 Joanna         Ostrowska             127.62 +  363: 346  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  /  7 137.71




	Jarosław Puchalski 143.08 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Kędra                 114.37 +  485: 232  164
    2     3 Jakub          Szymczak              155.87 -  388: 437  106
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 -  329: 373   80
    4    23 Wojciech       Zemło                 148.57 -  391: 465   99
    5    28 Maciej         Dąbrowski             116.27 +  519: 339  166
    6    21 Grażyna        Wesołowska            126.70 +  381: 377  177
    7    15 Jarosław       Olek                  118.19 +  457: 306  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  7 137.14




	Tomasz Nasiłowski 142.02 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Skutela               113.54 +  402: 310  164
    2    14 Tomasz         Sehnal                125.15 +  459: 410  175
    3     5 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  375: 437   96
    4     9 Joanna         Juszczak              140.97 -  391: 411   91
    5    14 Wojciech       Zemło                 148.57 +  414: 402  199
    6     9 Grzegorz       Kurowski              153.45 -  300: 473  103
    7    18 Piotr          Broda                 133.32 -  343: 350   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  7 130.14




	Mariusz Sylwestrzuk 141.84 Kobyłka            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Morga                 113.06 +  346: 314  163
    2    19 Adrian         Ziemniewicz           137.81 +  495: 366  188
    3     7 Piotr          Domański              137.78 +  456: 409  188
    4     3 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  386: 364  196
    5     2 Andrzej        Kroc                  135.11 +  400: 372  185
    6     1 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  363: 371  103
    7     3 Rafał          Wesołowski            136.07 -  356: 429   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  /  7 158.43




	Małgorzata Deszczyńska 141.13 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Dąbrowski             110.52 +  444: 207  161
    2     8 Andrzej        Kroc                  135.11 -  337: 399   85
    3    16 Maciej         Onoszko               100.00 +  480: 276  150
    4     8 Piotr          Domański              137.78 -  347: 354   88
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 +  355: 293  180
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 +  341: 319  188
    7    11 Grzegorz       Pukniel               136.63 +  492: 337  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  /  7 148.43




	Joanna Juszczak 140.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Halina         Cecot                 108.64 +  421: 383  159
    2    11 Marek          Rogalski              128.01 +  474: 277  178
    3     3 Franciszek     Łysek                 137.95 -  337: 506   88
    4     9 Tomasz         Nasiłowski            142.02 +  411: 391  192
    5     5 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  475: 369  196
    6     3 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  381: 411   80
    7     6 Grzegorz       Kurowski              153.45 +  438: 342  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  /  7 156.57




	Marcin Rogala 140.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Podlaska              108.43 -  283: 415   58
    2    35 Maciej         Dąbrowski             116.27 -  369: 377   66
    3    35 Sebastian      Wojtysiak             100.00 -  336: 364   50
    4    37 Marian         Majszyk               100.00 +  475: 208  150
    5    30 Andrzej        Pastor                100.00 +  374: 358  150
    6    25 Tomasz         Sehnal                125.15 -  383: 419   75
    7    29 Zbigniew       Rybak                 127.68 +  512: 363  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Marcin Mroziuk 138.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Mówka                 103.49 +  355: 265  153
    2    18 Kacper         Zegadło               155.95 -  389: 416  106
    3    20 Magdalena      Podlaska              108.43 +  445: 279  158
    4    12 Marek          Rogalski              128.01 +  420: 357  178
    5     7 Jakub          Zaryński              146.80 -  394: 444   97
    6    11 Zdzisław       Szota                 122.97 +  341: 299  173
    7     9 Agnieszka      Matus                 121.58 +  388: 387  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  /  7 148.14




	Andrzej Kwiatkowski 138.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  448: 274  151
    2     7 Daniel         Janus                 130.22 +  416: 308  180
    3     4 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  309: 595  103
    4    14 Maciej         Skrzypczak            133.72 +  410: 315  184
    5     9 Rafał          Wesołowski            136.07 -  318: 464   86
    6    14 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 -  319: 341   91
    7    22 Marek          Cecot                 100.00 +  410: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  7 135.00




	Franciszek Łysek 137.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Berezowska            100.00 +  473: 289  150
    2     4 Marta          Bajorek               136.10 +  432: 385  186
    3     3 Joanna         Juszczak              140.97 +  506: 337  191
    4     1 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  286: 441  103
    5     4 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  330: 464   80
    6    10 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  364: 323  196
    7     7 Daniel         Janus                 130.22 -  387: 393   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  7 140.86




	Adrian Ziemniewicz 137.81 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agata          Bojarska              100.00 +  344: 328  150
    2    19 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 -  366: 495   92
    3    24 Andrzej        Pastor                100.00 +  398: 377  150
    4    17 Jacek          Baltyn                131.80 +  342: 302  182
    5    11 Bartosz        Bartczak              121.39 +  366: 327  171
    6     7 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  326: 585   85
    7    13 Radosław       Chomentowski          100.00 +  433: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  /  7 140.00




	Piotr Domański 137.78 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Cecot                 100.00 +  440: 290  150
    2     9 Wojciech       Zemło                 148.57 +  400: 344  199
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 -  409: 456   92
    4     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 +  354: 347  191
    5     8 Tomasz         Zwoliński             146.94 +  416: 365  197
    6     5 Rafał          Matczak               133.79 -  322: 336   84
    7    10 Katarzyna      Ślusarska             128.34 -  360: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  /  7 141.57




	Grzegorz Pukniel 136.63 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Chomentowski          100.00 -  347: 453   50
    2    26 Konrad         Mikusek               126.94 +  367: 356  177
    3    23 Agnieszka      Matus                 121.58 -  398: 432   72
    4    26 Paweł          Morga                 113.06 +  344: 290  163
    5    22 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 +  372: 349  170
    6    17 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 +  446: 407  173
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 -  337: 492   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  7 128.00




	Marta Bajorek 136.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Ciuba                 100.00 +  475: 257  150
    2     4 Franciszek     Łysek                 137.95 -  385: 432   88
    3    12 Rafał          Matczak               133.79 -  277: 416   84
    4    25 Zdzisław       Szota                 122.97 -  386: 468   73
    5    29 Halina         Cecot                 108.64 -  367: 372   59
    6    33 Andrzej        Pastor                100.00 +  458: 371  150
    7    27 Grażyna        Wesołowska            126.70 -  361: 366   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Rafał Wesołowski 136.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  489: 320  150
    2     2 Rafał          Matczak               133.79 +  417: 352  184
    3     2 Jakub          Szymczak              155.87 +  362: 293  206
    4     4 Andrzej        Kroc                  135.11 -  326: 372   85
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 +  464: 318  188
    6     4 Jakub          Zaryński              146.80 +  338: 322  197
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 +  429: 356  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  /  7 171.71




	Andrzej Kroc 135.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  445: 229  150
    2     8 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 +  399: 337  191
    3     6 Marek          Dudkiewicz            143.37 +  418: 352  193
    4     4 Rafał          Wesołowski            136.07 +  372: 326  186
    5     2 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 -  372: 400   92
    6     6 Agnieszka      Matus                 121.58 +  443: 378  172
    7     2 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  396: 479   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  /  7 152.00




	Katarzyna Polak 134.88 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marian         Majszyk               100.00 +  432: 211  150
    2    10 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  344: 431   96
    3    17 Michał         Makowski              144.39 +  413: 409  194
    4    13 Daniel         Janus                 130.22 -  394: 453   80
    5    18 Grzegorz       Kurowski              153.45 -  326: 477  103
    6    23 Piotr          Broda                 133.32 -  370: 398   83
    7    28 Halina         Cecot                 108.64 -  314: 402   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Szymon Dąbrowski 134.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  314: 297  150
    2    20 Maciej         Skrzypczak            133.72 -  313: 464   84
    3    28 Agata          Rosińska              100.00 +  333: 320  150
    4    19 Michał         Dąbrowski             110.52 +  361: 356  161
    5    12 Kacper         Zegadło               155.95 +  414: 405  206
    6     7 Adrian         Ziemniewicz           137.81 +  585: 326  188
    7     4 Rafał          Matczak               133.79 +  391: 351  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  /  7 160.43




	Bartłomiej Pawlak 134.42 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Onoszko               100.00 +  469: 364  150
    2     5 Marek          Dudkiewicz            143.37 -  357: 379   93
    3    13 Tomasz         Sehnal                125.15 +  589: 254  175
    4     6 Piotr          Broda                 133.32 +  433: 322  183
    5     3 Kamil          Kister                144.46 -  318: 378   94
    6     8 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  487: 346  150
    7     5 Kamil          Kister                144.46 +  433: 387  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  /  7 148.43




	Rafał Matczak 133.79 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Julia          Orłowska              100.00 +  496: 199  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            136.07 -  352: 417   86
    3    12 Marta          Bajorek               136.10 +  416: 277  186
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 +  374: 331  180
    5     6 Daniel         Janus                 130.22 +  403: 357  180
    6     5 Piotr          Domański              137.78 +  336: 322  188
    7     4 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  351: 391   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  /  7 150.71




	Maciej Skrzypczak 133.72 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Pastor                100.00 +  312: 304  150
    2    20 Szymon         Dąbrowski             134.62 +  464: 313  185
    3    10 Michał         Alabrudziński         160.21 -  391: 602  110
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 -  315: 410   88
    5    21 Marek          Dudkiewicz            143.37 +  388: 351  193
    6    16 Jakub          Szymczak              155.87 -  368: 379  106
    7    21 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 -  341: 447   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  7 129.29




	Piotr Broda 133.32 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  455: 349  150
    2     6 Radosław       Chomentowski          100.00 +  492: 237  150
    3     1 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  348: 378   80
    4     6 Bartłomiej     Pawlak                134.42 -  322: 433   84
    5    15 Joanna         Ostrowska             127.62 -  302: 372   78
    6    23 Katarzyna      Polak                 134.88 +  398: 370  185
    7    18 Tomasz         Nasiłowski            142.02 +  350: 343  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  7 131.29




	Jacek Baltyn 131.80 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 +  375: 268  150
    2    17 Zbigniew       Rybak                 127.68 +  417: 387  178
    3     8 Kamil          Kister                144.46 -  314: 386   94
    4    17 Adrian         Ziemniewicz           137.81 -  302: 342   88
    5    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  305: 345   50
    6    28 Maciej         Onoszko               100.00 +  407: 274  150
    7    23 Michał         Dąbrowski             110.52 +  502: 311  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Rafał Błaszkiewicz 130.41 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agata          Rosińska              100.00 +  523: 285  150
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 +  475: 402  180
    3     1 Piotr          Broda                 133.32 +  378: 348  183
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.21 -  376: 509  110
    5     4 Franciszek     Łysek                 137.95 +  464: 330  188
    6     3 Joanna         Juszczak              140.97 +  411: 381  191
    7     2 Andrzej        Kroc                  135.11 +  479: 396  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  /  7 169.57




	Daniel Janus 130.22 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magda          Wilczek               100.00 +  448: 246  150
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 -  308: 416   88
    3    18 Paweł          Morga                 113.06 +  422: 349  163
    4    13 Katarzyna      Polak                 134.88 +  453: 394  185
    5     6 Rafał          Matczak               133.79 -  357: 403   84
    6    12 Joanna         Ostrowska             127.62 +  402: 370  178
    7     7 Franciszek     Łysek                 137.95 +  393: 387  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00




	Mariola Osajda-Matczak 129.63 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sebastian      Wojtysiak             100.00 +  507: 309  150
    2     1 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  402: 475   80
    3    11 Jarosław       Puchalski             143.08 +  373: 329  193
    4     7 Rafał          Matczak               133.79 -  331: 374   84
    5    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 -  293: 355   91
    6    24 Zbigniew       Rybak                 127.68 +  389: 235  178
    7    19 Zdzisław       Szota                 122.97 -  359: 360   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  /  7 121.29




	Katarzyna Ślusarska 128.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  395: 321  150
    2    15 Jarosław       Olek                  118.19 +  388: 336  168
    3     9 Kacper         Zegadło               155.95 -  265: 353  106
    4    18 Maria          Skutela               113.54 +  516: 274  164
    5    10 Agnieszka      Matus                 121.58 -  320: 422   72
    6    15 Bartosz        Bartczak              121.39 +  429: 382  171
    7    10 Piotr          Domański              137.78 +  398: 360  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  /  7 145.57




	Marek Rogalski 128.01 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Wojciech       Wąs                   100.00 +  421: 268  150
    2    11 Joanna         Juszczak              140.97 -  277: 474   91
    3    25 Radosław       Chomentowski          100.00 +  494: 271  150
    4    12 Marcin         Mroziuk               138.75 -  357: 420   89
    5    19 Jarosław       Olek                  118.19 -  379: 449   68
    6    22 Halina         Cecot                 108.64 +  422: 326  159
    7    17 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  358: 483   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Zbigniew Rybak 127.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Wojciech       Łysek                 100.00 +  369: 364  150
    2    17 Jacek          Baltyn                131.80 -  387: 417   82
    3    19 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 +  379: 305  170
    4    16 Bartosz        Bartczak              121.39 -  383: 422   71
    5    20 Jakub          Szymczak              155.87 -  339: 373  106
    6    24 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 -  235: 389   80
    7    29 Marcin         Rogala                140.73 -  363: 512   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Joanna Ostrowska 127.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.21 -  362: 410  110
    2    24 Grzegorz       Kurowski              153.45 -  313: 376  103
    3    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  561: 276  150
    4    22 Halina         Cecot                 108.64 +  380: 351  159
    5    15 Piotr          Broda                 133.32 +  372: 302  183
    6    12 Daniel         Janus                 130.22 -  370: 402   80
    7    16 Marek          Dudkiewicz            143.37 -  346: 363   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  7 125.43




	Konrad Mikusek 126.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               155.95 -  343: 361  106
    2    26 Grzegorz       Pukniel               136.63 -  356: 367   87
    3    32 Halina         Cecot                 108.64 -  340: 454   59
    4    36 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  393: 226  150
    5    31 Tomasz         Sehnal                125.15 -  318: 407   75
    6    34 Paweł          Morga                 113.06 -  341: 365   63
    7    36 Andrzej        Pastor                100.00 +  378: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  7  98.57




	Grażyna Wesołowska 126.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              155.87 -  386: 485  106
    2    21 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 +  409: 307  150
    3    14 Jakub          Zaryński              146.80 -  390: 426   97
    4    24 Michał         Makowski              144.39 +  400: 383  194
    5    17 Zdzisław       Szota                 122.97 -  364: 402   73
    6    21 Jarosław       Puchalski             143.08 -  377: 381   93
    7    27 Marta          Bajorek               136.10 +  366: 361  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  7 128.43




	Tomasz Sehnal 125.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              153.45 +  403: 356  203
    2    14 Tomasz         Nasiłowski            142.02 -  410: 459   92
    3    13 Bartłomiej     Pawlak                134.42 -  254: 589   84
    4    28 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 -  374: 381   73
    5    31 Konrad         Mikusek               126.94 +  407: 318  177
    6    25 Marcin         Rogala                140.73 +  419: 383  191
    7    20 Bartosz        Bartczak              121.39 -  298: 410   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  /  7 127.29




	Jolanta Kosmowska 123.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  262: 419  103
    2    38 Maciej         Ciuba                 100.00 +  387: 287  150
    3    27 Maciej         Dąbrowski             116.27 =  391: 391  116
    4    21 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  293: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  4 104.75




	Zdzisław Szota 122.97 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Zemło                 148.57 -  333: 441   99
    2    27 Tomasz         Zwoliński             146.94 -  323: 457   97
    3    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  465: 310  150
    4    25 Marta          Bajorek               136.10 +  468: 386  186
    5    17 Grażyna        Wesołowska            126.70 +  402: 364  177
    6    11 Marcin         Mroziuk               138.75 -  299: 341   89
    7    19 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 +  360: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  /  7 139.71




	Maciej Sylwestrzuk 122.59 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             146.94 +  409: 336  197
    2    13 Michał         Alabrudziński         160.21 -  319: 345  110
    3    22 Bartosz        Bartczak              121.39 -  336: 408   71
    4    28 Tomasz         Sehnal                125.15 +  381: 374  175
    5    23 Marek          Cecot                 100.00 +  402: 309  150
    6    17 Grzegorz       Pukniel               136.63 -  407: 446   87
    7    21 Maciej         Skrzypczak            133.72 +  447: 341  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  /  7 139.14




	Agnieszka Matus 121.58 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              146.80 +  376: 329  197
    2    16 Kamil          Kister                144.46 -  343: 413   94
    3    23 Grzegorz       Pukniel               136.63 +  432: 398  187
    4    15 Jarosław       Olek                  118.19 +  413: 366  168
    5    10 Katarzyna      Ślusarska             128.34 +  422: 320  178
    6     6 Andrzej        Kroc                  135.11 -  378: 443   85
    7     9 Marcin         Mroziuk               138.75 -  387: 388   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  /  7 142.57




	Bartosz Bartczak 121.39 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  353: 426   96
    2    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  371: 313  150
    3    22 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 +  408: 336  173
    4    16 Zbigniew       Rybak                 127.68 +  422: 383  178
    5    11 Adrian         Ziemniewicz           137.81 -  327: 366   88
    6    15 Katarzyna      Ślusarska             128.34 -  382: 429   78
    7    20 Tomasz         Sehnal                125.15 +  410: 298  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Arkadiusz Kleniewski 119.68 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                144.46 -  327: 378   94
    2    29 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  427: 297  150
    3    19 Zbigniew       Rybak                 127.68 -  305: 379   78
    4    29 Maciej         Onoszko               100.00 +  397: 301  150
    5    22 Grzegorz       Pukniel               136.63 -  349: 372   87
    6    26 Marek          Dudkiewicz            143.37 -  243: 520   93
    7    30 Paweł          Morga                 113.06 -  325: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Jarosław Olek 118.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Makowski              144.39 +  395: 384  194
    2    15 Katarzyna      Ślusarska             128.34 -  336: 388   78
    3    21 Grzegorz       Kurowski              153.45 +  425: 361  203
    4    15 Agnieszka      Matus                 121.58 -  366: 413   72
    5    19 Marek          Rogalski              128.01 +  449: 379  178
    6    13 Tomasz         Zwoliński             146.94 -  391: 396   97
    7    15 Jarosław       Puchalski             143.08 -  306: 457   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Maciej Dąbrowski 116.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            143.37 -  279: 463   93
    2    35 Marcin         Rogala                140.73 +  377: 369  191
    3    27 Jolanta        Kosmowska             123.35 =  391: 391  123
    4    20 Jerzy          Kędra                 114.37 -  332: 372   64
    5    28 Jarosław       Puchalski             143.08 -  339: 519   93
    6    32 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  386: 227  150
    7    26 Jerzy          Kędra                 114.37 +  373: 298  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  7 125.43




	Jerzy Kędra 114.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Puchalski             143.08 -  232: 485   93
    2    39 Magda          Wilczek               100.00 +  358: 238  150
    3    30 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 +  350: 266  150
    4    20 Maciej         Dąbrowski             116.27 +  372: 332  166
    5    13 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  344: 371   50
    6    20 Wojciech       Zemło                 148.57 -  264: 526   99
    7    26 Maciej         Dąbrowski             116.27 -  298: 373   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  7 110.57




	Maria Skutela 113.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Nasiłowski            142.02 -  310: 402   92
    2    31 Sebastian      Wojtysiak             100.00 +  364: 310  150
    3    26 Marek          Cecot                 100.00 +  398: 294  150
    4    18 Katarzyna      Ślusarska             128.34 -  274: 516   78
    5    25 Grzegorz       Piotrkiewicz          101.06 -  310: 410   51
    6    29 Michał         Dąbrowski             110.52 -  348: 384   61
    7    31 Dorota         Berezowska            100.00 +  382: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  7 104.57




	Paweł Morga 113.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           141.84 -  314: 346   92
    2    30 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  452: 259  150
    3    18 Daniel         Janus                 130.22 -  349: 422   80
    4    26 Grzegorz       Pukniel               136.63 -  290: 344   87
    5    32 Dorota         Berezowska            100.00 -  310: 369   50
    6    34 Konrad         Mikusek               126.94 +  365: 341  177
    7    30 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 +  374: 325  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  7 115.14




	Michał Dąbrowski 110.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 -  207: 444   91
    2    41 Julia          Orłowska              100.00 +  414: 274  150
    3    29 Wojciech       Wąs                   100.00 +  331: 304  150
    4    19 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  356: 361   85
    5    26 Radosław       Chomentowski          100.00 -  354: 383   50
    6    29 Maria          Skutela               113.54 +  384: 348  164
    7    23 Jacek          Baltyn                131.80 -  311: 502   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Halina Cecot 108.64 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Juszczak              140.97 -  383: 421   91
    2    22 Michał         Makowski              144.39 -  372: 386   94
    3    32 Konrad         Mikusek               126.94 +  454: 340  177
    4    22 Joanna         Ostrowska             127.62 -  351: 380   78
    5    29 Marta          Bajorek               136.10 +  372: 367  186
    6    22 Marek          Rogalski              128.01 -  326: 422   78
    7    28 Katarzyna      Polak                 134.88 +  402: 314  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Magdalena Podlaska 108.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Rogala                140.73 +  415: 283  191
    2    12 Krzysztof      Mówka                 152.66 -  323: 446  103
    3    20 Marcin         Mroziuk               138.75 -  279: 445   89
    4    30 Grzegorz       Piotrkiewicz          101.06 -  380: 397   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  4 108.50




	Natalia Mówka 103.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Mroziuk               138.75 -  265: 355   89
    2    37 Wojciech       Wąs                   100.00 -  351: 359   50
    3    36 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  341: 306  150
    4    33 Radosław       Chomentowski          100.00 -  311: 348   50
    5    34 Wojciech       Łysek                 100.00 +  349: 285  150
    6    30 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  322: 339   50
    7    32 Maciej         Onoszko               100.00 -  245: 453   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  7  84.14




	Grzegorz Piotrkiewicz 101.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    30 Magdalena      Podlaska              108.43 +  397: 380  158
    5    25 Maria          Skutela               113.54 +  410: 310  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  2 161.00




	Marzena  Skrzypczak 100.73 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 -  274: 448   88
    2    36 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 -  283: 314   50
    3    38 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  294: 396   50
    4    40 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  293: 394   50
    5    39 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  336: 328  150
    6    37 Julia          Orłowska              100.00 -  322: 352   50
    7    37 Sebastian      Wojtysiak             100.00 -  289: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  7  69.71




	Dorota Berezowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Franciszek     Łysek                 137.95 -  289: 473   88
    2    34 Agata          Rosińska              100.00 -  307: 364   50
    3    37 Agata          Bojarska              100.00 -  334: 340   50
    4    39 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  458: 195  150
    5    32 Paweł          Morga                 113.06 +  369: 310  163
    6    27 Marek          Cecot                 100.00 -  285: 429   50
    7    31 Maria          Skutela               113.54 -  329: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  7  87.86




	Agata Bojarska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adrian         Ziemniewicz           137.81 -  328: 344   88
    2    28 Jakub          Zaryński              146.80 -  275: 470   97
    3    37 Dorota         Berezowska            100.00 +  340: 334  150
    4    34 Wojciech       Wąs                   100.00 -  234: 346   50
    5    36 Julia          Orłowska              100.00 +  387: 294  150
    6    31 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 +  387: 278  150
    7    25 Wojciech       Wąs                   100.00 -  396: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  7 105.00




	Marek Cecot 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Domański              137.78 -  290: 440   88
    2    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  390: 258  150
    3    26 Maria          Skutela               113.54 -  294: 398   64
    4    32 Agata          Rosińska              100.00 +  471: 252  150
    5    23 Maciej         Sylwestrzuk           122.59 -  309: 402   73
    6    27 Dorota         Berezowska            100.00 +  429: 285  150
    7    22 Andrzej        Kwiatkowski           138.44 -  380: 410   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Radosław Chomentowski 100.00 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Pukniel               136.63 +  453: 347  187
    2     6 Piotr          Broda                 133.32 -  237: 492   83
    3    25 Marek          Rogalski              128.01 -  271: 494   78
    4    33 Natalia        Mówka                 103.49 +  348: 311  153
    5    26 Michał         Dąbrowski             110.52 +  383: 354  161
    6    19 Wojciech       Wąs                   100.00 +  371: 274  150
    7    13 Adrian         Ziemniewicz           137.81 -  342: 433   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  7 128.57




	Maciej  Ciuba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               136.10 -  257: 475   86
    2    38 Jolanta        Kosmowska             123.35 -  287: 387   73
    3    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  355: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     309  /  3 103.00




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            136.07 -  320: 489   86
    2    30 Paweł          Morga                 113.06 -  259: 452   63
    3    38 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  396: 294  151
    4    31 Sebastian      Wojtysiak             100.00 +  421: 325  150
    5    24 Jacek          Baltyn                131.80 +  345: 305  182
    6    18 Kacper         Zegadło               155.95 -  301: 433  106
    7    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  459: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Agnieszka Kłosowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kroc                  135.11 -  229: 445   85
    2    40 Marian         Majszyk               100.00 +  277: 248  150
    3    31 Magdalena      Mazuchowska-Żak       100.00 -  310: 356   50
    4    36 Konrad         Mikusek               126.94 -  226: 393   77
    5    37 Magda          Wilczek               100.00 +  282: 263  150
    6    32 Maciej         Dąbrowski             116.27 -  227: 386   66
    7    35 Magda          Wilczek               100.00 +  339: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  7 104.00




	Marian  Majszyk 100.00 Mińsk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Polak                 134.88 -  211: 432   85
    2    40 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  248: 277   50
    3    41 Jakub          Miłosławski           100.00 +  324:  90  150
    4    37 Marcin         Rogala                140.73 -  208: 475   91
    5    38 Jan            Pawłowski             100.00 -  242: 299   50
    6    38 Magda          Wilczek               100.00 -  275: 319   50
    7    39 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  6  79.33




	Magdalena Mazuchowska-Żak 100.00 Łask

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 PAUZA
    2    21 Grażyna        Wesołowska            126.70 -  307: 409   77
    3    31 Agnieszka      Kłosowska             100.00 +  356: 310  150
    4    21 Jolanta        Kosmowska             123.35 +  329: 293  173
    5    13 Jerzy          Kędra                 114.37 +  371: 344  164
    6     8 Bartłomiej     Pawlak                134.42 -  346: 487   84
    7    14 Wojciech       Zemło                 148.57 -  305: 411   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  6 124.50




	Jakub Miłosławski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    32 Andrzej        Pastor                100.00 -  164: 408   50
    3    41 Marian         Majszyk               100.00 -   90: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  297: 314   85
    2    33 Marek          Cecot                 100.00 -  258: 390   50
    3    39 Maciej         Ciuba                 100.00 -  284: 355   50
    4    40 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  394: 293  151
    5    35 Agata          Rosińska              100.00 +  400: 276  150
    6    30 Natalia        Mówka                 103.49 +  339: 322  153
    7    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  293: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Maciej Onoszko 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartłomiej     Pawlak                134.42 -  364: 469   84
    2    23 Wojciech       Łysek                 100.00 +  420: 311  150
    3    16 Małgorzata     Deszczyńska           141.13 -  276: 480   91
    4    29 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 -  301: 397   70
    5    33 Sebastian      Wojtysiak             100.00 +  344: 240  150
    6    28 Jacek          Baltyn                131.80 -  274: 407   82
    7    32 Natalia        Mówka                 103.49 +  453: 245  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  7 111.43




	Julia  Orłowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Matczak               133.79 -  199: 496   84
    2    41 Michał         Dąbrowski             110.52 -  274: 414   61
    3    40 Magda          Wilczek               100.00 +  354: 310  150
    4    35 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 -  358: 361   50
    5    36 Agata          Bojarska              100.00 -  294: 387   50
    6    37 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  352: 322  151
    7    34 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 -  292: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  7  85.14




	Andrzej  Pastor 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Skrzypczak            133.72 -  304: 312   84
    2    32 Jakub          Miłosławski           100.00 +  408: 164  150
    3    24 Adrian         Ziemniewicz           137.81 -  377: 398   88
    4    27 Grzegorz       Kurowski              153.45 -  378: 482  103
    5    30 Marcin         Rogala                140.73 -  358: 374   91
    6    33 Marta          Bajorek               136.10 -  371: 458   86
    7    36 Konrad         Mikusek               126.94 -  349: 378   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  7  97.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Broda                 133.32 -  349: 455   83
    2    25 Bartosz        Bartczak              121.39 -  313: 371   71
    3    34 Zdzisław       Szota                 122.97 -  310: 465   73
    4    38 Wojciech       Łysek                 100.00 -  267: 337   50
    5    38 Marian         Majszyk               100.00 +  299: 242  150
    6    36 Agata          Rosińska              100.00 +  393: 262  150
    7    33 Wojciech       Łysek                 100.00 -  337: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  7  89.57




	Agnieszka  Putkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jacek          Baltyn                131.80 -  268: 375   82
    2    36 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  314: 283  151
    3    30 Jerzy          Kędra                 114.37 -  266: 350   64
    4    35 Julia          Orłowska              100.00 +  361: 358  150
    5    27 Wojciech       Wąs                   100.00 -  271: 400   50
    6    31 Agata          Bojarska              100.00 -  278: 387   50
    7    34 Julia          Orłowska              100.00 +  311: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Agata Rosińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Błaszkiewicz          130.41 -  285: 523   80
    2    34 Dorota         Berezowska            100.00 +  364: 307  150
    3    28 Szymon         Dąbrowski             134.62 -  320: 333   85
    4    32 Marek          Cecot                 100.00 -  252: 471   50
    5    35 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  276: 400   50
    6    36 Jan            Pawłowski             100.00 -  262: 393   50
    7    38 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  292: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  7  87.86




	Magda Wilczek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Daniel         Janus                 130.22 -  246: 448   80
    2    39 Jerzy          Kędra                 114.37 -  238: 358   64
    3    40 Julia          Orłowska              100.00 -  310: 354   50
    4    41 PAUZA
    5    37 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  263: 282   50
    6    38 Marian         Majszyk               100.00 +  319: 275  150
    7    35 Agnieszka      Kłosowska             100.00 -  266: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  6  74.00




	Sebastian Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mariola        Osajda-Matczak        129.63 -  309: 507   80
    2    31 Maria          Skutela               113.54 -  310: 364   64
    3    35 Marcin         Rogala                140.73 +  364: 336  191
    4    31 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  325: 421   50
    5    33 Maciej         Onoszko               100.00 -  240: 344   50
    6    35 Wojciech       Łysek                 100.00 -  306: 313   50
    7    37 Marzena        Skrzypczak            100.73 +  357: 289  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  7  90.86




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Ślusarska             128.34 -  321: 395   78
    2    29 Arkadiusz      Kleniewski            119.68 -  297: 427   70
    3    36 Natalia        Mówka                 103.49 -  306: 341   53
    4    39 Dorota         Berezowska            100.00 -  195: 458   50
    5    39 Marzena        Skrzypczak            100.73 -  328: 336   51
    6    39 PAUZA
    7    38 Agata          Rosińska              100.00 -  281: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     352  /  6  58.67




	Wojciech Wąs 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marek          Rogalski              128.01 -  268: 421   78
    2    37 Natalia        Mówka                 103.49 +  359: 351  153
    3    29 Michał         Dąbrowski             110.52 -  304: 331   61
    4    34 Agata          Bojarska              100.00 +  346: 234  150
    5    27 Agnieszka      Putkiewicz            100.00 +  400: 271  150
    6    19 Radosław       Chomentowski          100.00 -  274: 371   50
    7    25 Agata          Bojarska              100.00 +  418: 396  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Zbigniew       Rybak                 127.68 -  364: 369   78
    2    23 Maciej         Onoszko               100.00 -  311: 420   50
    3    33 Joanna         Ostrowska             127.62 -  276: 561   78
    4    38 Jan            Pawłowski             100.00 +  337: 267  150
    5    34 Natalia        Mówka                 103.49 -  285: 349   53
    6    35 Sebastian      Wojtysiak             100.00 +  313: 306  150
    7    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  366: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  7 101.29


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Dąbka (pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             410: 362
   2 Konrad         Mikusek              - Kacper         Zegadło               343: 361
   3 Jakub          Szymczak             - Grażyna        Wesołowska            485: 386
   4 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Kurowski              403: 356
   5 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Kosmowska             419: 262
   6 Zdzisław       Szota                - Wojciech       Zemło                 333: 441
   7 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sylwestrzuk           336: 409
   8 Agnieszka      Matus                - Jakub          Zaryński              376: 329
   9 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Bartczak              426: 353
  10 Arkadiusz      Kleniewski           - Kamil          Kister                327: 378
  11 Michał         Makowski             - Jarosław       Olek                  384: 395
  12 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            279: 463
  13 Jarosław       Puchalski            - Jerzy          Kędra                 485: 232
  14 Maria          Skutela              - Tomasz         Nasiłowski            310: 402
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Morga                 346: 314
  16 Michał         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           207: 444
  17 Joanna         Juszczak             - Halina         Cecot                 421: 383
  18 Magdalena      Podlaska             - Marcin         Rogala                415: 283
  19 Marcin         Mroziuk              - Natalia        Mówka                 355: 265
  20 Marzena        Skrzypczak           - Andrzej        Kwiatkowski           274: 448
  21 Franciszek     Łysek                - Dorota         Berezowska            473: 289
  22 Agata          Bojarska             - Adrian         Ziemniewicz           328: 344
  23 Piotr          Domański             - Marek          Cecot                 440: 290
  24 Radosław       Chomentowski         - Grzegorz       Pukniel               453: 347
  25 Marta          Bajorek              - Maciej         Ciuba                 475: 257
  26 Liliana        Dąbrowska            - Rafał          Wesołowski            320: 489
  27 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Kłosowska             445: 229
  28 Marian         Majszyk              - Katarzyna      Polak                 211: 432
  29 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Nasiłowski            314: 297
  30 Maciej         Onoszko              - Bartłomiej     Pawlak                364: 469
  31 Rafał          Matczak              - Julia          Orłowska              496: 199
  32 Andrzej        Pastor               - Maciej         Skrzypczak            304: 312
  33 Piotr          Broda                - Jan            Pawłowski             455: 349
  34 Agnieszka      Putkiewicz           - Jacek          Baltyn                268: 375
  35 Rafał          Błaszkiewicz         - Agata          Rosińska              523: 285
  36 Magda          Wilczek              - Daniel         Janus                 246: 448
  37 Mariola        Osajda-Matczak       - Sebastian      Wojtysiak             507: 309
  38 Wojciech       Wojtysiak            - Katarzyna      Ślusarska             321: 395
  39 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wąs                   421: 268
  40 Wojciech       Łysek                - Zbigniew       Rybak                 364: 369
  41 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Błaszkiewicz          402: 475
   2 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               417: 352
   3 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Puchalski             437: 388
   4 Marta          Bajorek              - Franciszek     Łysek                 385: 432
   5 Marek          Dudkiewicz           - Bartłomiej     Pawlak                379: 357
   6 Piotr          Broda                - Radosław       Chomentowski          492: 237
   7 Daniel         Janus                - Andrzej        Kwiatkowski           308: 416
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kroc                  337: 399
   9 Wojciech       Zemło                - Piotr          Domański              344: 400
  10 Katarzyna      Polak                - Miłosz         Wrzałek               344: 431
  11 Joanna         Juszczak             - Marek          Rogalski              474: 277
  12 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Podlaska              446: 323
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         319: 345
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Sehnal                459: 410
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Jarosław       Olek                  388: 336
  16 Kamil          Kister               - Agnieszka      Matus                 413: 343
  17 Zbigniew       Rybak                - Jacek          Baltyn                387: 417
  18 Kacper         Zegadło              - Marcin         Mroziuk               416: 389
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Mariusz        Sylwestrzuk           366: 495
  20 Maciej         Skrzypczak           - Szymon         Dąbrowski             464: 313
  21 Grażyna        Wesołowska           - Magdalena      Mazuchowska-Żak       409: 307
  22 Halina         Cecot                - Michał         Makowski              372: 386
  23 Wojciech       Łysek                - Maciej         Onoszko               311: 420
  24 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              313: 376
  25 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             371: 313
  26 Grzegorz       Pukniel              - Konrad         Mikusek               367: 356
  27 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Szota                 457: 323
  28 Jakub          Zaryński             - Agata          Bojarska              470: 275
  29 Wojciech       Wojtysiak            - Arkadiusz      Kleniewski            297: 427
  30 Paweł          Morga                - Liliana        Dąbrowska             452: 259
  31 Sebastian      Wojtysiak            - Maria          Skutela               310: 364
  32 Jakub          Miłosławski          - Andrzej        Pastor                164: 408
  33 Krzysztof      Nasiłowski           - Marek          Cecot                 258: 390
  34 Agata          Rosińska             - Dorota         Berezowska            364: 307
  35 Marcin         Rogala               - Maciej         Dąbrowski             369: 377
  36 Agnieszka      Putkiewicz           - Marzena        Skrzypczak            314: 283
  37 Wojciech       Wąs                  - Natalia        Mówka                 359: 351
  38 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Ciuba                 387: 287
  39 Jerzy          Kędra                - Magda          Wilczek               358: 238
  40 Agnieszka      Kłosowska            - Marian         Majszyk               277: 248
  41 Julia          Orłowska             - Michał         Dąbrowski             274: 414


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Piotr          Broda                 378: 348
   2 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              362: 293
   3 Franciszek     Łysek                - Joanna         Juszczak              506: 337
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 309: 595
   5 Tomasz         Nasiłowski           - Miłosz         Wrzałek               375: 437
   6 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            418: 352
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Domański              456: 409
   8 Jacek          Baltyn               - Kamil          Kister                314: 386
   9 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Ślusarska             353: 265
  10 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Skrzypczak            602: 391
  11 Jarosław       Puchalski            - Mariola        Osajda-Matczak        329: 373
  12 Rafał          Matczak              - Marta          Bajorek               416: 277
  13 Bartłomiej     Pawlak               - Tomasz         Sehnal                589: 254
  14 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Zaryński              390: 426
  15 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             418: 419
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Onoszko               480: 276
  17 Katarzyna      Polak                - Michał         Makowski              413: 409
  18 Paweł          Morga                - Daniel         Janus                 349: 422
  19 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Kleniewski            379: 305
  20 Magdalena      Podlaska             - Marcin         Mroziuk               279: 445
  21 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Olek                  361: 425
  22 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Sylwestrzuk           408: 336
  23 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Pukniel               432: 398
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Pastor                398: 377
  25 Marek          Rogalski             - Radosław       Chomentowski          494: 271
  26 Marek          Cecot                - Maria          Skutela               294: 398
  27 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Dąbrowski             391: 391
  28 Agata          Rosińska             - Szymon         Dąbrowski             320: 333
  29 Wojciech       Wąs                  - Michał         Dąbrowski             304: 331
  30 Jerzy          Kędra                - Agnieszka      Putkiewicz            350: 266
  31 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Agnieszka      Kłosowska             356: 310
  32 Halina         Cecot                - Konrad         Mikusek               454: 340
  33 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Łysek                 561: 276
  34 Jan            Pawłowski            - Zdzisław       Szota                 310: 465
  35 Marcin         Rogala               - Sebastian      Wojtysiak             336: 364
  36 Natalia        Mówka                - Wojciech       Wojtysiak             341: 306
  37 Dorota         Berezowska           - Agata          Bojarska              334: 340
  38 Marzena        Skrzypczak           - Liliana        Dąbrowska             294: 396
  39 Maciej         Ciuba                - Krzysztof      Nasiłowski            355: 284
  40 Julia          Orłowska             - Magda          Wilczek               354: 310
  41 Marian         Majszyk              - Jakub          Miłosławski           324:  90


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Franciszek     Łysek                 441: 286
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Błaszkiewicz          509: 376
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           364: 386
   4 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            372: 326
   5 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               364: 288
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Piotr          Broda                 433: 322
   7 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        374: 331
   8 Piotr          Domański             - Małgorzata     Deszczyńska           354: 347
   9 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Nasiłowski            411: 391
  10 Jakub          Zaryński             - Jakub          Szymczak              384: 293
  11 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             285: 393
  12 Marcin         Mroziuk              - Marek          Rogalski              420: 357
  13 Daniel         Janus                - Katarzyna      Polak                 453: 394
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Skrzypczak            410: 315
  15 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Matus                 366: 413
  16 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Bartczak              383: 422
  17 Jacek          Baltyn               - Adrian         Ziemniewicz           302: 342
  18 Maria          Skutela              - Katarzyna      Ślusarska             274: 516
  19 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             356: 361
  20 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Kędra                 332: 372
  21 Magdalena      Mazuchowska-Żak      - Jolanta        Kosmowska             329: 293
  22 Joanna         Ostrowska            - Halina         Cecot                 380: 351
  23 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Puchalski             465: 391
  24 Michał         Makowski             - Grażyna        Wesołowska            383: 400
  25 Zdzisław       Szota                - Marta          Bajorek               468: 386
  26 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Morga                 344: 290
  27 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Pastor                482: 378
  28 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Sylwestrzuk           374: 381
  29 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Onoszko               397: 301
  30 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Magdalena      Podlaska              397: 380
  31 Liliana        Dąbrowska            - Sebastian      Wojtysiak             421: 325
  32 Marek          Cecot                - Agata          Rosińska              471: 252
  33 Radosław       Chomentowski         - Natalia        Mówka                 348: 311
  34 Agata          Bojarska             - Wojciech       Wąs                   234: 346
  35 Julia          Orłowska             - Agnieszka      Putkiewicz            358: 361
  36 Agnieszka      Kłosowska            - Konrad         Mikusek               226: 393
  37 Marcin         Rogala               - Marian         Majszyk               475: 208
  38 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Łysek                 267: 337
  39 Dorota         Berezowska           - Wojciech       Wojtysiak             458: 195
  40 Krzysztof      Nasiłowski           - Marzena        Skrzypczak            394: 293
  41 Magda          Wilczek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         411: 388
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kroc                  400: 372
   3 Kamil          Kister               - Bartłomiej     Pawlak                378: 318
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Franciszek     Łysek                 464: 330
   5 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Juszczak              369: 475
   6 Daniel         Janus                - Rafał          Matczak               357: 403
   7 Jakub          Zaryński             - Marcin         Mroziuk               444: 394
   8 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Domański              365: 416
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            318: 464
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 320: 422
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Bartosz        Bartczak              366: 327
  12 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               414: 405
  13 Jerzy          Kędra                - Magdalena      Mazuchowska-Żak       344: 371
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Wojciech       Zemło                 414: 402
  15 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             302: 372
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           293: 355
  17 Zdzisław       Szota                - Grażyna        Wesołowska            402: 364
  18 Katarzyna      Polak                - Grzegorz       Kurowski              326: 477
  19 Jarosław       Olek                 - Marek          Rogalski              449: 379
  20 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Rybak                 373: 339
  21 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Dudkiewicz            388: 351
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Grzegorz       Pukniel               349: 372
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Cecot                 402: 309
  24 Jacek          Baltyn               - Liliana        Dąbrowska             305: 345
  25 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Maria          Skutela               410: 310
  26 Radosław       Chomentowski         - Michał         Dąbrowski             383: 354
  27 Agnieszka      Putkiewicz           - Wojciech       Wąs                   271: 400
  28 Jarosław       Puchalski            - Maciej         Dąbrowski             519: 339
  29 Halina         Cecot                - Marta          Bajorek               372: 367
  30 Andrzej        Pastor               - Marcin         Rogala                358: 374
  31 Konrad         Mikusek              - Tomasz         Sehnal                318: 407
  32 Paweł          Morga                - Dorota         Berezowska            310: 369
  33 Maciej         Onoszko              - Sebastian      Wojtysiak             344: 240
  34 Natalia        Mówka                - Wojciech       Łysek                 349: 285
  35 Agata          Rosińska             - Krzysztof      Nasiłowski            276: 400
  36 Agata          Bojarska             - Julia          Orłowska              387: 294
  37 Magda          Wilczek              - Agnieszka      Kłosowska             263: 282
  38 Marian         Majszyk              - Jan            Pawłowski             242: 299
  39 Marzena        Skrzypczak           - Wojciech       Wojtysiak             336: 328


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Mówka                 363: 371
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                435: 328
   3 Joanna         Juszczak             - Rafał          Błaszkiewicz          381: 411
   4 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              338: 322
   5 Piotr          Domański             - Rafał          Matczak               322: 336
   6 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Kroc                  378: 443
   7 Szymon         Dąbrowski            - Adrian         Ziemniewicz           585: 326
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Magdalena      Mazuchowska-Żak       487: 346
   9 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Nasiłowski            473: 300
  10 Franciszek     Łysek                - Miłosz         Wrzałek               364: 323
  11 Marcin         Mroziuk              - Zdzisław       Szota                 341: 299
  12 Daniel         Janus                - Joanna         Ostrowska             402: 370
  13 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Zwoliński             391: 396
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           341: 319
  15 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              429: 382
  16 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Szymczak              368: 379
  17 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Sylwestrzuk           446: 407
  18 Liliana        Dąbrowska            - Kacper         Zegadło               301: 433
  19 Wojciech       Wąs                  - Radosław       Chomentowski          274: 371
  20 Jerzy          Kędra                - Wojciech       Zemło                 264: 526
  21 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Puchalski             377: 381
  22 Marek          Rogalski             - Halina         Cecot                 422: 326
  23 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 370: 398
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Rybak                 389: 235
  25 Tomasz         Sehnal               - Marcin         Rogala                419: 383
  26 Marek          Dudkiewicz           - Arkadiusz      Kleniewski            520: 243
  27 Marek          Cecot                - Dorota         Berezowska            429: 285
  28 Maciej         Onoszko              - Jacek          Baltyn                274: 407
  29 Maria          Skutela              - Michał         Dąbrowski             348: 384
  30 Krzysztof      Nasiłowski           - Natalia        Mówka                 339: 322
  31 Agnieszka      Putkiewicz           - Agata          Bojarska              278: 387
  32 Agnieszka      Kłosowska            - Maciej         Dąbrowski             227: 386
  33 Andrzej        Pastor               - Marta          Bajorek               371: 458
  34 Konrad         Mikusek              - Paweł          Morga                 341: 365
  35 Sebastian      Wojtysiak            - Wojciech       Łysek                 306: 313
  36 Jan            Pawłowski            - Agata          Rosińska              393: 262
  37 Marzena        Skrzypczak           - Julia          Orłowska              322: 352
  38 Marian         Majszyk              - Magda          Wilczek               275: 319
  39 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         472: 365
   2 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Błaszkiewicz          396: 479
   3 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           429: 356
   4 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               391: 351
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Kamil          Kister                433: 387
   6 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Juszczak              342: 438
   7 Franciszek     Łysek                - Daniel         Janus                 387: 393
   8 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             434: 321
   9 Agnieszka      Matus                - Marcin         Mroziuk               387: 388
  10 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Domański              398: 360
  11 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           337: 492
  12 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              374: 355
  13 Radosław       Chomentowski         - Adrian         Ziemniewicz           342: 433
  14 Wojciech       Zemło                - Magdalena      Mazuchowska-Żak       411: 305
  15 Jarosław       Puchalski            - Jarosław       Olek                  457: 306
  16 Joanna         Ostrowska            - Marek          Dudkiewicz            346: 363
  17 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               358: 483
  18 Piotr          Broda                - Tomasz         Nasiłowski            350: 343
  19 Zdzisław       Szota                - Mariola        Osajda-Matczak        360: 359
  20 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Sehnal                410: 298
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Skrzypczak            447: 341
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Cecot                 410: 380
  23 Michał         Dąbrowski            - Jacek          Baltyn                311: 502
  24 Krzysztof      Nasiłowski           - Liliana        Dąbrowska             293: 459
  25 Agata          Bojarska             - Wojciech       Wąs                   396: 418
  26 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Kędra                 373: 298
  27 Marta          Bajorek              - Grażyna        Wesołowska            361: 366
  28 Halina         Cecot                - Katarzyna      Polak                 402: 314
  29 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Rybak                 512: 363
  30 Paweł          Morga                - Arkadiusz      Kleniewski            374: 325
  31 Dorota         Berezowska           - Maria          Skutela               329: 382
  32 Natalia        Mówka                - Maciej         Onoszko               245: 453
  33 Wojciech       Łysek                - Jan            Pawłowski             366: 337
  34 Julia          Orłowska             - Agnieszka      Putkiewicz            292: 311
  35 Agnieszka      Kłosowska            - Magda          Wilczek               339: 266
  36 Andrzej        Pastor               - Konrad         Mikusek               349: 378
  37 Sebastian      Wojtysiak            - Marzena        Skrzypczak            357: 289
  38 Wojciech       Wojtysiak            - Agata          Rosińska              281: 292
  39 Marian         Majszyk              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2020-01-12

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dominik Urbacki                Pruszków             162.23   7625   47
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.36  30629  191
   3 Patryk Wolniewicz              Szczecin             159.19   5731   36
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   5 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              155.98  30885  198
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.98  29168  187
   8 Mirosław Uglik                 Warszawa             155.81  25241  162
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.42  23934  154
  10 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.38  29833  192
  11 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.78  30956  200
  12 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  13 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             154.27  29466  191
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.76  30598  199
  16 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.96  29674  194
  18 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.96   7342   48
  19 Przemysław Rybicki             Otwock               152.77   8555   56
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  21 Kamil Górka                    Kraków               152.05  27065  178
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.90  28558  188
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.97  27594  184
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.93  29339  197
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.49  29550  199
  26 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.49  17670  119
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  28 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              148.33  29073  196
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 148.14  28442  192
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               147.14  24426  166
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.92  27767  189
  33 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.69  21857  149
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.48  27246  186
  36 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.58  12520   86
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  145.49   9166   63
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.45  28363  195
  40 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  41 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.28  28184  194
  42 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  43 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  44 Justyna Górka                  Kraków               144.31  20203  140
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  46 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  47 Marek Dudkiewicz               Milanówek            143.17  28204  197
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.16  28488  199
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               143.13  16317  114
  50 Janusz Krupiński               Bytom                143.08  28473  199
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Michał Makowski                Warszawa             142.50  14250  100
  53 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        142.47   9688   68
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.23  27735  195
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             142.18  27726  195
  57 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.54  14012   99
  58 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.42  15273  108
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.01  27356  194
  60 Krzysztof Gibas                Kraków               140.68   8863   63
  61 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   5477   39
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             139.56   6699   48
  65 Franciszek Łysek               Warszawa             139.50  26923  193
  66 Marcin Rogala                  Warszawa             139.43  27887  200
  67 Piotr Domański                 Lublin               139.01  15986  115
  68 Radosław Jachna                Gdańsk               138.97  20150  145
  69 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.32  27111  196
  71 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  72 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.87  26195  190
  73 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.77   7302   53
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               137.54  25032  182
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.32  27464  200
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  77 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  78 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.05  26999  197
  79 Przemysław Herdzina            Kraków               136.67   6970   51
  80 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.07  27077  199
  82 Irena Sołdan                   Warszawa             135.90  25821  190
  83 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.75   9367   69
  84 Andrzej Kroc                   Łódź                 135.74  25248  186
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.71  25378  187
  86 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.55  26567  196
  87 Marcin Stachowski              Wydartowo I          135.47  21539  159
  88 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            135.26  24347  180
  89 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.20  26229  194
  90 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      135.09  19723  146
  91 Marta Bajorek                  Warszawa             134.71  26403  196
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            134.39  26609  198
  93 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.96  23978  179
  94 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                133.72   6151   46
  96 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.72   7087   53
  97 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     133.59  26184  196
  98 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  99 Katarzyna Polak                Warszawa             133.31  25995  195
 100 Piotr Broda                    Sandomierz           133.24  25849  194
 101 Dariusz Kuć                    Stargard             132.95  18613  140
 102 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             132.84   7572   57
 103 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 104 Maciej Kuć                     Stargard             132.39  17740  134
 105 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 106 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.30  25005  189
 107 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   132.19  21282  161
 108 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 109 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.11  17571  133
 110 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.05  24825  188
 111 Daniel Janus                   Wąchock              131.88   9891   75
 112 Agata Kuć                      Stargard             131.83  25444  193
 113 Diana Pietrzykowska            Szczecin             131.61   8686   66
 114 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.49  25114  191
 116 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 117 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 118 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.98   8252   63
 119 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 120 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 121 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.10  25889  199
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 123 Marcin Ceglarek                Kraków               129.96  13256  102
 124 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 125 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             129.71  19716  152
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.59  25141  194
 127 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.34  25350  196
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            129.29  24695  191
 130 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.81   4637   36
 131 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.77  25496  198
 132 Dominik Ulejczyk               Będzin               128.55  25710  200
 133 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   6163   48
 134 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.22  13848  108
 135 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.92  25201  197
 137 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.65  24891  195
 138 Marek Rogalski                 Warszawa             127.54  25125  197
 139 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 140 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.19  15772  124
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 142 Zbigniew Rybak                 Warszawa             126.85  24101  190
 143 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.77  22691  179
 144 Tomasz A. Praga                Białystok            126.49  12270   97
 145 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.44  25289  200
 146 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 147 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 148 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 149 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 150 Jerzy Luter                    Bytom                125.56  24609  196
 151 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             125.54  18831  150
 152 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.46  16812  134
 153 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.22  25045  200
 154 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.17  24909  199
 155 Monika Siemaszko               Lipiany              125.00  16125  129
 156 Natalia Ogierman               Katowice             124.93  18865  151
 157 Dorota Kuć                     Stargard             124.72  20578  165
 158 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 159 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 160 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.34  10693   86
 161 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.28  11682   94
 162 Marta Sztajnert                Wisła                124.26  16154  130
 163 Zdzisław Stańkowski            Rząska               124.15   4842   39
 164 Anna Demczyszyn                Bystra               124.04   6202   50
 165 Szymon Stępień                 Bytom                123.97  24547  198
 166 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.40  22582  183
 167 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            123.18  24512  199
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 170 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.68  24167  197
 171 Adam Sternik                   Kętrzyn              122.59   6865   56
 172 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 173 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 175 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.04  10251   84
 176 Bartosz Bartczak               Poznań               121.86  22909  188
 177 Ewelina Kister                 Warszawa             121.85   7189   59
 178 Czesław Grajewski              Białystok            121.80  24117  198
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            121.73  23128  190
 180 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 182 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 183 Karolina Urbańska              Poznań               121.29  17709  146
 184 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 185 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.06  14406  119
 186 Rafał Stachowski               Police               120.97  11008   91
 187 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.33  12635  105
 189 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 190 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 191 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 192 Sławomir Wolski                Wrocław              119.91  23862  199
 193 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          119.87  22656  189
 194 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 195 Bożena Guział                  Racibórz             119.68  22979  192
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                119.41  16717  140
 197 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             119.32   9188   77
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.19  14660  123
 200 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             119.12  21679  182
 202 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 203 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 204 Sławomir Długosz               Ostróda              118.39  18232  154
 205 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.29  17743  150
 206 Maciej Labe                    Poznań               117.95   4364   37
 207 Agnieszka Dawid                Kraków               117.94  14625  124
 208 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.94  22763  193
 209 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 210 Adam Janicki                   Wrocław              117.85   8839   75
 211 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 212 Urszula Rechowicz              Katowice             117.52  22446  191
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            117.51  18802  160
 214 Olga Swarcewicz                Warszawa             117.38   8569   73
 215 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.36  11267   96
 216 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 217 Renata Andracka                Zwola                117.12  21901  187
 218 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 219 Joanna Brychcy                 Katowice             116.59  22851  196
 220 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.10  22176  191
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 222 Izabela Chmielewska            Zabrze               115.70  10529   91
 223 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.56  12596  109
 224 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.48  22981  199
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 226 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 227 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 228 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             114.95   6782   59
 229 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 230 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          114.90   9881   86
 231 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.85  19984  174
 232 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 233 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 234 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 235 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 236 Waldemar Wypchał               Kraków               113.74  20701  182
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 238 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.65   4205   37
 239 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 240 Józef Burzyński                Ełk                  113.27  19143  169
 241 Maria Skutela                  Warszawa             113.22  22304  197
 242 Katarzyna Okoniewska           Poznań               112.62   5631   50
 243 Marcin Kurowski                Racibórz             112.55  20596  183
 244 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 245 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.76  13746  123
 246 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.73  21453  192
 247 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 248 Jolanta Zięba                  Zabrze               111.38   8799   79
 249 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.18  21792  196
 251 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.95   6990   63
 252 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.88  20957  189
 253 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 254 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 255 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.49   7845   71
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 258 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             109.34   8091   74
 260 Halina Cecot                   Kołobrzeg            109.29  21640  198
 261 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 262 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 263 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 264 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 265 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 266 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 267 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     107.93   6368   59
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.52  10644   99
 269 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 270 Liliana Dąbrowska              Warszawa             106.64   3519   33
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.60   4584   43
 272 Mariusz Rostkowski             Częstochowa          106.48   8838   83
 273 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo         105.97   6252   59
 274 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 275 Marta Majewska                 Wadowice             105.12  14401  137
 276 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            104.83   6290   60
 277 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 278 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 279 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.15  19788  190
 280 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.08  12385  119
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.60  20098  194
 283 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 285 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 286 Natalia Mówka                  Warszawa             101.84   8351   82
 287 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.84   3157   31
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 289 Marek Cecot                    Kołobrzeg             99.48   8655   87
 290 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 291 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      98.56   5618   57
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             98.51  17437  177
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.69  10453  107
 294 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 296 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 297 Marcin Stachowiak              Poznań                97.42   4189   43
 298 Alicja Tuz                     Kielce                97.22   4764   49
 299 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.56   3283   34
 300 Teresa Balewska                Reda                  95.47  18235  191
 301 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.09  18637  196
 302 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 303 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  94.59   5581   59
 304 Andrzej Klich                  Jaworzno              94.28  17913  190
 305 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle      94.24   3110   33
 306 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.82  12197  130
 307 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 308 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.51  18132  196
 309 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 310 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 311 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 312 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 313 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.10  14597  162
 314 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 315 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 317 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 318 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 319 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 320 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                83.30   5331   64
 322 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           82.55   8750  106
 323 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 324 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 325 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.74   7165   91
 327 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 328 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 329 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 330 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 331 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 332 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 2020-01-12

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   4 Michał Burak                   Wrocław              123.67   3339   27
   5 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              146.12   3799   26
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   7 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
   8 Wojciech Wąs                   Warszawa              90.04   2251   25
   9 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.88   3453   24
  10 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  11 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  12 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  13 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  15 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  16 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  17 Marcin Orzechowski             Poznań               118.62   2847   24
  18 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  19 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  20 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  21 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  22 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  23 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  24 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  25 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  26 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  28 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             107.30   2468   23
  29 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  30 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  31 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  32 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  33 Agata Rosińska                 Warszawa              90.78   2088   23
  34 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  35 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  36 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  37 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  38 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  39 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  40 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  41 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.48   2362   21
  42 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  43 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  44 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  45 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  46 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        116.16   2207   19
  48 Paweł Morga                    Warszawa             115.47   2194   19
  49 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  50 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  51 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  52 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  53 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  54 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  55 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  56 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  57 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.47   1181   17
  58 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  59 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  60 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  62 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  63 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  65 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  66 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  67 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  68 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              93.79   1313   14
  69 Maciej  Ciuba                  Warszawa              91.21   1277   14
  70 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  71 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  72 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  74 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  75 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  76 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  77 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  78 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  79 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.17   1694   12
  80 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  81 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  82 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  83 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  84 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  85 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  86 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  87 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  88 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  89 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  90 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  91 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  92 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  93 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  94 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
  95 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
  96 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
  97 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
  98 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
  99 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 100 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 101 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 102 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 103 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 104 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 105 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 106 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 107 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 108 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 109 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 110 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 111 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 112 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 113 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 114 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 115 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 116 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 117 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 118 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 119 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 120 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 121 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.42   1085   12
 122 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 123 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 124 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 125 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 126 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 127 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 128 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 129 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 130 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 131 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 132 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 133 Magdalena Podlaska             Warszawa             113.82   1252   11
 134 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.36   1181   11
 135 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 136 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 137 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 138 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 139 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 140 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 141 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 142 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 143 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 144 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 145 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 146 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 147 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 148 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 149 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 150 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 151 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 152 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 153 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 154 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 155 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 156 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 157 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 158 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 159 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 160 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 161 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 162 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 163 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 164 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 165 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 166 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 167 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 168 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 169 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 170 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 171 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 172 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 173 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 174 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 175 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 176 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 177 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 178 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 179 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 180 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 181 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 182 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 183 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 184 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 185 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 186 Dariusz Wiza                   Katowice              56.89    512    9
 187 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 188 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 189 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 190 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 191 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 192 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 193 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 194 Radosław Chomentowski          Krosno               128.57    900    7
 195 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 196 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 197 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 198 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 199 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 200 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 201 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 202 Agata Bojarska                 Gdańsk               105.00    735    7
 203 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 204 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 205 Agnieszka  Putkiewicz          Warszawa              99.57    697    7
 206 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 207 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 208 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 209 Andrzej  Pastor                Warszawa              96.57    676    7
 210 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 211 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 212 Sebastian Wojtysiak            Warszawa              90.86    636    7
 213 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 214 Dorota Berezowska              Warszawa              87.86    615    7
 215 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 216 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała         85.86    601    7
 217 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 218 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 219 Julia  Orłowska                Warszawa              85.14    596    7
 220 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 221 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 222 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 223 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 224 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 225 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 226 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 227 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 228 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 229 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 230 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 231 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 232 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 233 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 234 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 235 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 236 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 237 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 238 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 239 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 240 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 241 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 242 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 243 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 244 Marian  Majszyk                Mińsk Mazowiecki      79.33    476    6
 245 Magda Wilczek                  Warszawa              74.00    444    6
 246 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 247 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 248 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 249 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 250 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 251 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 252 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 253 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 254 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 255 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 256 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 257 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 258 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 259 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 260 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 261 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 262 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 263 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 264 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 265 Kuba Kallus                    Katowice              97.33    292    3
 266 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 267 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 268 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 269 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 270 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 271 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 272 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 273 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 274 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 275 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 276 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 277 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 278 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 279 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 280 Jakub Miłosławski              Warszawa              50.00    100    2
 281 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 282 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 283 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 284 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 285 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 286 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie