Łódź26
październikaa
Łódź 26-27 październikaa XXV Mistrzostwa ŁodziMistrzostwa Regionów 2019
Szczecin26
październikaa
Szczecin 26-27 październikaa Scrabblowy weekend w Galerii Kaskada
Warszawa 9
listopadaa
Warszawa 9-11 listopadaa XXVII Mistrzostwa Polski
Scrabblowy weekend z Kaskadą26 - 27 październikaa 2019 — Scrabblowy weekend w Galerii KaskadaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Scrabblowy weekend w Galerii KaskadaSzczecin, 26 - 27 październikaa 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Scrabblowy weekend z Kaskadą
Szczeciński turniej rozegrany w sobotę i niedzielę w galerii handlowej „Kaskada” miał iście kaskadowy układ nagród dla najlepszych zawodników. Organizatorzy, aby dolać oliwy do ognia, postanowili nagrodzić uczestników również po pierwszym turniejowym dniu. Ale po kolei.

Do rywalizacji w trzech kategoriach: open, debiut, dzieci stanęło łącznie 52 zawodników. Przestrzeń do gry nietypowa – arenę, na której toczyć miały się pojedynki ustawiono w szerokich holach „Kaskady”. Zaplanowano rozegranie sześciu partii w sobotę i sześciu w niedzielę. Nikt jednak nie ukrywał, że będzie to duży egzamin na koncentrację dla zawodników i pilotażowy projekt dla organizatorów, gdyż wokół – jak przystało na galerię handlową – roiło się od widzów, którzy przy okazji zakupów z zainteresowaniem skanowali wzrokiem plansze. Z racji takiego otoczenia było znacznie głośniej niż na klasycznych turniejach scrabble.

Centralnie, obok stolika sędziego, który czuwał nad regulaminową poprawnością turnieju i sprawnym przebiegiem gry, co jakiś czas budziła się scena, gdzie w przeróżnych konkursach klienci galerii mogli odbierać upominki. Hostessy krążące wokół miejsca gry, dbały m.in. o to, aby w miarę możliwości osoby obserwujące potyczki słowne robiły to bez szkody dla grających.

Organizatorzy – Galeria Kaskada i Empik postanowili nagrodzić najlepszych zawodników dwukrotnie: trzy puchary i wysokie nagrody pieniężne w sobotę oraz ponownie w niedzielę. Ostra walka rozpoczęła się więc już w pierwszym dniu. Po rozegranych sześciu rundach najlepszym wśród pretendentów do sobotniej nagrody był Jakub Hassa. Za kolejne miejsca cenne trofea odebrali też: Kazik MerklejnMonika Gawron – Cieślik. Wśród debiutantów, pierwszego dnia nagrodzeni zostali również najlepsi. Wśród nich pojawiła się Hania Grąbczewska (tak, tak zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa). Odebrali oni bony zakupowe do sklepów znajdujących się na terenie galerii.

Przy niedzielnym ruchu w galerii – sobota jak później się okazało była rozgrzewką. Zmagania w dość trudnych warunkach determinowanych naturalnym sporym natężeniem hałasu wygrał ponownie Jakub Hassa. Miejsce drugie przypadło Sławomirowi Piotrowskiemu. Trzecia, podobnie jak dzień wcześniej była Monika Gawron – Cieślik. Gwoli ścisłości – wyniki niedzielne były oczywiście sumą całego turnieju, a nie tylko rozgrywek jednego dnia.

W niedzielę swoje nagrody odebrały również dzieci rozgrywające oddzielny miniturniej. Najlepiej wypadła tam Hania Grąbczewska. Dzieci, pod okiem rodziców, odebrały bony zakupowe do wykorzystania w Galerii „Kaskada” i nagrody pocieszenia.

Impreza w Kaskadzie, podobnie jak np. LeMans miała nieco odmienny charakter, niemniej ulepszona formuła, może być w przyszłości sposobem na popularyzowanie gry scrabble w Polsce. W czasie rozgrywek pojawiło się kilku śmiałków, którzy dołączyli do turnieju, aby zmierzyć się z stałymi bywalcami takich potyczek słownych w Polsce. Mam nadzieję, że zobaczymy się z nimi na kolejnych turniejach scrabble, a z tego co udało się ustalić po turnieju – część z nich już umówiła się na spotkanie w szczecińskim klubie scrabble. Gratulujemy najlepszym i zapraszamy na kolejne turnieje, które zaplanowała jeszcze w tym roku Polska Federacja Scrabble.
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 50)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), szwajcarski (rundy 2-11), duński (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
WAŻNE - Sprawy organizacyjne
Miejsce rozgrywekGaleria Kaskada
aleja Niepodległości 36, 70-404 Szczecin
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 26 października (6 rund)
10:45 — 11:30 — potwierdzenie zgłoszeń na turniej Scrabblowy, zapisy dodatkowych uczestników na turniej, rejestracja uzupełniająca na turniej, rejestracja na turniej dla debiutantów
12:00 — rozpoczęcie Turnieju Scrabble
12:00 — 15:00 — rundy I-III
15:00 — 16:00 — przerwa obiadowa
16:00 — 18:45 — rundy IV-VI
18:45 — uroczyste zakończenie Turnieju Scrabble (pierwszy dzień)
19:00 — rozdanie nagród i zakończenie pierwszego dnia imprezy

Niedziela, 27 października (6 rund)
09:45 — 10:30 — potwierdzenie zgłoszeń na Turniej Scrabblowy, zapisy dodatkowych uczestników na turniej, rejestracja uzupełniająca na turniej, rejestracja na turniej dla dzieci
11:00 — rozpoczęcie Turnieju Scrabble rozpoczęcie rozgrywek dla dzieci
11:00 — 16:45 — rundy VII-XII
16:45 — uroczyste zakończenie Turnieju Scrabble
17:00 — rozdanie nagród i zakończenie imprezy
WpisoweUdział w turnieju jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.
Dojazd20 min od dworca PKP
WyżywienieWe własnym zakresie. Na terenie galerii i w pobliżu duża ilość różnego rodzaju lokali.
NoclegiWe własnym zakresie.
NagrodyKategoria Open:
I miejsce — 1000 zł, II miejsce 500 zł, III miejsce 300 zł

Najlepszy debiutant:
I miejsce — Karta zakupowa o wartości 200 zł, II miejsce — Karta zakupowa o wartości 100 zł, III miejsce — Karta zakupowa o wartości 50 zł

Najmłodszy uczestnik:
I miejsce — Karta zakupowa o wartości 200 zł, II miejsce — Karta zakupowa o wartości 100 zł, III miejsce — Karta zakupowa o wartości 50 zł

Dodatkowe atrakcjeQuizy i zabawy okołoscrablowe
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-09-27 08:42:24
2 Kazimierz Merklejn warszawa Członek PFS2019-09-27 13:20:54
3 Dariusz Kuć Stargard Członek PFS2019-09-27 13:26:14
4 Dawid Pikul Poznań Członek PFS2019-09-27 14:05:22
5 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnik2019-09-27 20:25:26
6 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2019-09-27 20:25:37
7 Hanna Grąbczewska Szczecin Debiutant2019-09-27 20:26:05
8 Dorota Kuć Stargard Członek PFS2019-09-27 21:32:06
9 Dominika Worona Police Zwykły uczestnik2019-09-27 22:37:39
10 Maria Kupczyńska Szczecin Członek PFS2019-09-28 10:10:51
11 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFS2019-09-28 10:17:24
12 Jacek Nowak Szczecin Zwykły uczestnik2019-09-28 10:20:37
13 Łukasz Przyszlak Świnoujście Zwykły uczestnik2019-09-28 12:14:43
14 Jolanta Chłopińska Wałcz Członek PFS2019-09-28 16:53:24
15 Beata Kiżewska Świnoujście Zwykły uczestnik2019-09-28 17:05:24
16 Pawełek Wdziękoński Świnoujście Zwykły uczestnik2019-09-29 14:10:11
17 Ireneusz Moralewicz GOLENIÓW Członek PFS2019-09-29 18:46:09
18 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-09-29 20:02:24
19 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS2019-10-02 15:57:33
20 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS2019-10-03 07:37:11
21 Radosław Palimąka Piła Zwykły uczestnik2019-10-03 12:37:29
22 Anna Kowalik Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-03 21:16:30
23 Anna Arana-Iturri KOŁOBRZEG Członek PFS2019-10-04 14:25:37
24 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFS2019-10-04 14:52:22
25 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg Członek PFS2019-10-04 15:58:15
26 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-10-06 19:04:55
27 Monika Gawron-Cieślik Szczecin Członek PFS2019-10-07 18:27:12
28 Sławomir Piotrowski Deszczno Członek PFS2019-10-09 04:14:04
29 Jerzy Paleń Szczecin Debiutant2019-10-10 09:29:14
30 Teresa Balewska Reda Członek PFS2019-10-10 18:02:17
31 Wieczorek Maria Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-11 16:41:18
32 Ala Bialobrzewska Gdynia Członek PFS2019-10-11 21:14:44
33 Darek Białobrzewski Gdynia Członek PFS2019-10-11 21:15:13
34 Rafał Stachowski Police Członek PFS2019-10-11 21:42:28
35 Olga Żukowicz Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-13 00:56:49
36 Weronika Rudnicka Poznań Zwykły uczestnik2019-10-13 15:44:41
37 Radosław Jachna Gdańsk Zwykły uczestnik2019-10-13 17:06:46
38 Elżbieta Fital Kołobrzeg Członek PFS2019-10-13 21:04:14
39 Patryk Wolniewicz Szczecin Młodzież2019-10-15 19:25:52
40 Małgorzata Jóźwiak Iława Zwykły uczestnik2019-10-15 20:18:51
41 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik2019-10-17 14:10:02
42 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnik2019-10-17 18:43:11
43 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-10-17 18:50:25
44 Bogusław Książek Szczecin Zwykły uczestnik2019-10-18 14:12:10
45 Małgorzata Wesołowska Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-18 17:49:45
46 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-10-18 17:50:03
47 Aleksandra Kaczanowska Szczecin Członek PFS2019-10-20 08:35:33
48 Marcin Orzechowski Poznań Zwykły uczestnik2019-10-23 09:41:49
49 Bożena Guział Racibórz Członek PFS2019-10-24 10:59:38
OrganizatorzySTUDIO 2
Biuro Promocji
A. Mateja, M. Marczyk — Muszyńska
ul. Pszczelna 36
30-431 Kraków
NIP: 676-21-11-020
Kontakt : Agnieszka Malinowska 793 553 465
Agnieszka.malinowska@studio2.pl
SponsorzyGaleria Kaskada


Wyniki turnieju Scrabblowy weekend w Galerii Kaskada

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            133.52     10.0     5107     1993      938
  2 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.70      9.0     5069     1924      626
  3 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               123.63      9.0     4826     1900      676
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 158.09      8.0     5133     1813      783
  5 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               150.08      8.0     4917     1794      259
  6 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.99      8.0     4848     1676      551
  7 Dominika        Worona               Police                 126.60      8.0     4726     1749      347
  8 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               155.16      8.0     4651     1831       99
  9 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.03      7.5     4530     1699       56
 10 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               133.10      7.0     4798     1555      389
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.09      7.0     4636     1702       35
 12 Radosław        Jachna               Gdańsk                 137.76      7.0     4597     1673       36
 13 Dorota          Kuć                  Stargard               124.36      7.0     4437     1592     -177
 14 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              117.39      7.0     4375     1515       56
 15 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  114.22      7.0     4314     1482      313
 16 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.99      6.0     4925     1457      718
 17 Maciej          Labe                 Poznań                 110.29      6.0     4612     1435      116
 18 Dariusz         Kuć                  Stargard               135.25      6.0     4580     1463      149
 19 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 121.45      6.0     4578     1527       -1
 20 Rafał           Stachowski           Police                 125.61      6.0     4493     1541        2
 21 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            121.48      6.0     4403     1402      173
 22 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            118.09      6.0     4201     1388      188
 23 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    104.39      6.0     4044     1383     -265
 24 Jacek           Nowak                Szczecin               105.89      6.0     3942     1365     -451
 25 Bogusław        Książek              Szczecin               113.22      5.5     4262     1426     -387
 26 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.02      5.0     4696     1392      149
 27 Samir           Chakrar              Poznań                 114.90      5.0     4452     1322      266
 28 Bartosz         Bartczak             Poznań                 120.42      5.0     4373     1290      151
 29 Paweł           Pędzisz              Szczecin               100.00      5.0     4270     1231      198
 30 Marcin          Orzechowski          Poznań                 109.33      5.0     4264     1367     -108
 31 Halina          Cecot                Kołobrzeg              107.25      5.0     4011     1232     -309
 32 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      5.0     3900     1215     -234
 33 Beata           Kiżewska             Świnoujście            114.66      5.0     3900     1233     -741
 34 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3675     1243     -528
 35 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              105.31      5.0     3506     1130     -328
 36 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               115.40      5.0     3482     1103      445
 37 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.88      4.5     3631     1010     -478
 38 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           101.80      4.0     3977     1067      -29
 39 Jerzy           Paleń                Szczecin               100.00      4.0     3287      744     -297
 40 Bożena          Guział               Racibórz               116.41      4.0     2504      823      411
 41 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      3.5     3439      898      107
 42 Maria           Wieczorek            Kołobrzeg              100.00      3.0     3265      954     -797
 43 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               127.48      3.0     2199      683      162
 44 Hanna           Grąbczewska          Szczecin               100.00      1.5     1885      373     -758
 45 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               136.69      1.0     1449      364      -29
 46 Marcin          Grześkiewicz         Szczecin               102.08      1.0      760      215      187
 47 Edyta           Nowakowska           Szczecin               100.00      1.0      555      200      -46
 48 Adam            Walicki              Szczecin               100.00      0.0      477      102     -282
 49 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.86      0.0      328       84     -122
 50 Patryk          Gołębiewski          Szczecin               100.00      0.0      200       50     -162
 51 Łukasz          Bachur               Szczecin               100.00      0.0      179       71     -757
 52 Alicja          Korobchenko          Police                 100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Scrabblowy weekend w Galerii Kaskada



	Dawid Pikul 158.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Iwona          Wieluńska             117.39 +  580: 293  167
    2     1 Patryk         Wolniewicz            150.08 +  477: 349  200
    3     1 Ala            Białobrzewska         121.45 +  491: 308  171
    4     1 Sławomir       Piotrowski            136.70 +  453: 421  187
    5     1 Jakub          Hassa                 133.52 -  359: 443   84
    6     2 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  331: 370  105
    7     3 Radosław       Jachna                137.76 +  489: 341  188
    8     2 Rafał          Stachowski            125.61 +  360: 312  176
    9     2 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  298: 418   74
   10     4 Dominika       Worona                126.60 +  431: 365  177
   11     4 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  378: 416   79
   12     3 Kazimierz      Merklejn              155.16 +  486: 314  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Kazimierz Merklejn 155.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Samir          Chakrar               114.90 +  325: 284  165
    2    11 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 +  442: 422  174
    3     5 Dominika       Worona                126.60 +  430: 336  177
    4     3 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  379: 465  100
    5     3 Zbigniew       Wietecki              129.09 +  527: 353  179
    6     2 Dawid          Pikul                 158.09 +  370: 331  208
    7     1 Jakub          Hassa                 133.52 -  329: 446   84
    8     4 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  313: 359   87
    9     5 Dariusz        Kuć                   135.25 +  402: 393  185
   10     5 Rafał          Stachowski            125.61 +  376: 353  176
   11     5 Radosław       Jachna                137.76 +  444: 324  188
   12     3 Dawid          Pikul                 158.09 -  314: 486  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Patryk Wolniewicz 150.08 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Kiżewska              114.66 +  552: 269  165
    2     1 Dawid          Pikul                 158.09 -  349: 477  108
    3     6 Rafał          Stachowski            125.61 +  404: 368  176
    4     3 Kazimierz      Merklejn              155.16 +  465: 379  205
    5     2 Sławomir       Piotrowski            136.70 +  484: 404  187
    6     1 Jakub          Hassa                 133.52 -  380: 386   84
    7     4 Zbigniew       Wietecki              129.09 +  423: 408  179
    8     3 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  414: 410  171
    9     3 Anna           Arana                 113.03 +  397: 390  163
   10     1 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 +  387: 334  174
   11     2 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  309: 381   95
   12     2 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  353: 452   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Łukasz Tuszyński 149.86 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10     2 Jakub          Hassa                 133.52 -  328: 450   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      84  /  1  84.00




	Maciej Grąbczewski 144.99 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 +  415: 337  164
    2     5 Natalia        Woźniak               138.99 -  378: 414   89
    3     8 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  384: 390   79
    4    13 Paweł          Pędzisz               100.00 +  493: 314  150
    5     8 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  383: 342  176
    6     6 Radosław       Jachna                137.76 -  334: 445   88
    7     9 Samir          Chakrar               114.90 +  319: 313  165
    8     6 Anna           Arana                 113.03 -  400: 425   63
    9    10 Maciej         Labe                  110.29 +  528: 292  160
   10     7 Bogusław       Książek               113.22 +  457: 370  163
   11     2 Patryk         Wolniewicz            150.08 +  381: 309  200
   12     4 Zbigniew       Wietecki              129.09 +  376: 346  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Natalia Woźniak 138.99 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Książek               113.22 +  427: 244  163
    2     5 Maciej         Grąbczewski           144.99 +  414: 378  195
    3     2 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  338: 422   87
    4     5 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  408: 419   79
    5     9 Radosław       Jachna                137.76 -  303: 400   88
    6    12 Jolanta        Chłopińska            126.02 -  389: 396   76
    7    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  538: 271  150
    8    11 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  378: 392   68
    9    15 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 +  383: 346  165
   10    11 Iwona          Wieluńska             117.39 -  309: 380   67
   11    15 Jacek          Nowak                 105.89 +  559: 283  156
   12    11 Bogusław       Książek               113.22 +  479: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Radosław Jachna 137.76 Gdańsk             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Arana                 113.03 -  416: 440   63
    2    12 Marcin         Orzechowski           109.33 +  433: 248  159
    3     7 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  387: 353  176
    4     4 Ala            Białobrzewska         121.45 -  345: 362   71
    5     9 Natalia        Woźniak               138.99 +  400: 303  189
    6     6 Maciej         Grąbczewski           144.99 +  445: 334  195
    7     3 Dawid          Pikul                 158.09 -  341: 489  108
    8     7 Bartosz        Bartczak              120.42 +  375: 365  170
    9     4 Zbigniew       Wietecki              129.09 +  428: 308  179
   10     3 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  310: 544   87
   11     5 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  324: 444  105
   12     8 Ala            Białobrzewska         121.45 +  393: 371  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Sławomir Piotrowski 136.70 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Labe                  110.29 +  447: 340  160
    2     3 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  453: 416  176
    3     2 Natalia        Woźniak               138.99 +  422: 338  189
    4     1 Dawid          Pikul                 158.09 -  421: 453  108
    5     2 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  404: 484  100
    6     5 Anna           Arana                 113.03 +  425: 342  163
    7     5 Dominika       Worona                126.60 +  383: 316  177
    8     4 Kazimierz      Merklejn              155.16 +  359: 313  205
    9     1 Jakub          Hassa                 133.52 +  446: 417  184
   10     3 Radosław       Jachna                137.76 +  544: 310  188
   11     1 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  313: 361   74
   12     2 Patryk         Wolniewicz            150.08 +  452: 353  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 12 160.33




	Alicja Grąbczewska 136.69 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Cecot                 107.25 +  361: 325  157
    2     9 Dorota         Kuć                   124.36 -  397: 402   74
    3     9 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  377: 379   74
    4    14 Marcin         Orzechowski           109.33 -  314: 372   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  4  91.00




	Dariusz Kuć 135.25 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Nowak                 105.89 +  390: 320  156
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            133.10 +  410: 351  183
    3     3 Anna           Arana                 113.03 -  358: 391   63
    4     6 Dorota         Kuć                   124.36 -  350: 380   74
    5    10 Marcin         Orzechowski           109.33 -  328: 375   59
    6    14 Paweł          Pędzisz               100.00 +  425: 281  150
    7    10 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  357: 345  176
    8     9 Bożena         Guział                116.41 +  431: 293  166
    9     5 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  393: 402  105
   10     9 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  400: 390  171
   11     6 Dominika       Worona                126.60 -  382: 417   77
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  356: 486   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Jakub Hassa 133.52 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  394: 292  155
    2     6 Bartosz        Bartczak              120.42 +  387: 255  170
    3     4 Dorota         Kuć                   124.36 +  461: 391  174
    4     2 Anna           Arana                 113.03 +  496: 224  163
    5     1 Dawid          Pikul                 158.09 +  443: 359  208
    6     1 Patryk         Wolniewicz            150.08 +  386: 380  200
    7     1 Kazimierz      Merklejn              155.16 +  446: 329  205
    8     1 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  362: 434   74
    9     1 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  417: 446   87
   10     2 Łukasz         Tuszyński             149.86 +  450: 328  200
   11     3 Ireneusz       Moralewicz            133.10 +  449: 353  183
   12     1 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 +  416: 378  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 12 166.08




	Ireneusz Moralewicz 133.10 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Józef          Wietecki              104.39 +  393: 285  154
    2     7 Dariusz        Kuć                   135.25 -  351: 410   85
    3    10 Maciej         Labe                  110.29 +  378: 370  160
    4     7 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  341: 392   74
    5    11 Dominika       Worona                126.60 -  411: 418   77
    6    13 Samir          Chakrar               114.90 -  392: 420   65
    7    16 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 +  417: 312  165
    8    13 Marcin         Orzechowski           109.33 +  360: 337  159
    9     9 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  477: 370  176
   10     8 Ala            Białobrzewska         121.45 +  439: 290  171
   11     3 Jakub          Hassa                 133.52 -  353: 449   84
   12     7 Dariusz        Kuć                   135.25 +  486: 356  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Zbigniew Wietecki 129.09 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jolanta        Olczak                100.88 +  496: 313  151
    2     2 Ala            Białobrzewska         121.45 -  330: 428   71
    3     8 Maciej         Grąbczewski           144.99 +  390: 384  195
    4     5 Natalia        Woźniak               138.99 +  419: 408  189
    5     3 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  353: 527  105
    6     7 Dorota         Kuć                   124.36 +  402: 339  174
    7     4 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  408: 423  100
    8     5 Bogusław       Książek               113.22 +  423: 315  163
    9     4 Radosław       Jachna                137.76 -  308: 428   88
   10     6 Anna           Arana                 113.03 +  345: 282  163
   11     4 Dawid          Pikul                 158.09 +  416: 378  208
   12     4 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  346: 376   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Maria Magdalena Kupczyńska 127.48 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 309  150
    2    10 Dominika       Worona                126.60 -  350: 416   77
    3    13 Bogusław       Książek               113.22 -  359: 382   63
    4    15 Maciej         Labe                  110.29 +  373: 334  160
    5    12 Halina         Cecot                 107.25 +  421: 237  157
    6     9 Rafał          Stachowski            125.61 -  357: 359   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Dominika Worona 126.60 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  350: 277  150
    2    10 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 +  416: 350  177
    3     5 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  336: 430  105
    4     8 Rafał          Stachowski            125.61 -  362: 402   76
    5    11 Ireneusz       Moralewicz            133.10 +  418: 411  183
    6     8 Marcin         Orzechowski           109.33 +  423: 348  159
    7     5 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  316: 383   87
    8     8 Ala            Białobrzewska         121.45 +  467: 313  171
    9     6 Dorota         Kuć                   124.36 +  420: 398  174
   10     4 Dawid          Pikul                 158.09 -  365: 431  108
   11     6 Dariusz        Kuć                   135.25 +  417: 382  185
   12     5 Dorota         Kuć                   124.36 +  436: 254  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Jolanta Chłopińska 126.02 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Wieczorek             100.00 +  445: 236  150
    2     3 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  416: 453   87
    3     7 Radosław       Jachna                137.76 -  353: 387   88
    4    12 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 +  375: 299  165
    5     8 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  342: 383   95
    6    12 Natalia        Woźniak               138.99 +  396: 389  189
    7    10 Dariusz        Kuć                   135.25 -  345: 357   85
    8    12 Józef          Wietecki              104.39 +  470: 397  154
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  370: 477   83
   10    12 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  499: 302  168
   11     9 Anna           Arana                 113.03 -  331: 503   63
   12    12 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 -  354: 364   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Rafał Stachowski 125.61 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  375: 254  150
    2     8 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  363: 355  168
    3     6 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  368: 404  100
    4     8 Dominika       Worona                126.60 +  402: 362  177
    5     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  368: 402   74
    6     9 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 +  359: 357  177
    7     6 Ala            Białobrzewska         121.45 +  419: 410  171
    8     2 Dawid          Pikul                 158.09 -  312: 360  108
    9     7 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  438: 374  171
   10     5 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  353: 376  105
   11     7 Dorota         Kuć                   124.36 -  401: 413   74
   12     9 Bożena         Guział                116.41 -  335: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dorota Kuć 124.36 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Orzechowski           109.33 +  368: 359  159
    2     9 Alicja         Grąbczewska           136.69 +  402: 397  187
    3     4 Jakub          Hassa                 133.52 -  391: 461   84
    4     6 Dariusz        Kuć                   135.25 +  380: 350  185
    5     4 Ala            Białobrzewska         121.45 -  374: 387   71
    6     7 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  339: 402   79
    7    11 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 +  328: 267  164
    8    10 Iwona          Wieluńska             117.39 +  351: 340  167
    9     6 Dominika       Worona                126.60 -  398: 420   77
   10    10 Bożena         Guział                116.41 +  439: 394  166
   11     7 Rafał          Stachowski            125.61 +  413: 401  176
   12     5 Dominika       Worona                126.60 -  254: 436   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Monika Gawron-Cieślik 123.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Błażej         Ochocki               101.80 +  331: 318  152
    2    11 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  422: 442  105
    3     9 Alicja         Grąbczewska           136.69 +  379: 377  187
    4     7 Ireneusz       Moralewicz            133.10 +  392: 341  183
    5     5 Rafał          Stachowski            125.61 +  402: 368  176
    6     3 Ala            Białobrzewska         121.45 +  481: 259  171
    7     2 Bogusław       Książek               113.22 +  494: 269  163
    8     1 Jakub          Hassa                 133.52 +  434: 362  184
    9     2 Dawid          Pikul                 158.09 +  418: 298  208
   10     1 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  334: 387  100
   11     1 Sławomir       Piotrowski            136.70 +  361: 313  187
   12     1 Jakub          Hassa                 133.52 -  378: 416   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Łukasz Przyszlak 121.48 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Paleń                 100.00 +  445: 244  150
    2     4 Anna           Arana                 113.03 -  275: 399   63
    3    12 Teresa         Balewska              100.00 +  368: 298  150
    4     9 Bogusław       Książek               113.22 -  264: 416   63
    5    13 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 +  373: 347  164
    6    10 Bartosz        Bartczak              120.42 +  424: 334  170
    7     7 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  337: 328  168
    8     3 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  410: 414  100
    9     7 Rafał          Stachowski            125.61 -  374: 438   76
   10     9 Dariusz        Kuć                   135.25 -  390: 400   85
   11    12 Józef          Wietecki              104.39 -  340: 361   54
   12    14 Marcin         Orzechowski           109.33 +  403: 251  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Ala Białobrzewska 121.45 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Bachur                100.00 +  536: 179  150
    2     2 Zbigniew       Wietecki              129.09 +  428: 330  179
    3     1 Dawid          Pikul                 158.09 -  308: 491  108
    4     4 Radosław       Jachna                137.76 +  362: 345  188
    5     4 Dorota         Kuć                   124.36 +  387: 374  174
    6     3 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  259: 481   74
    7     6 Rafał          Stachowski            125.61 -  410: 419   76
    8     8 Dominika       Worona                126.60 -  313: 467   77
    9    11 Bartosz        Bartczak              120.42 +  412: 368  170
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  290: 439   83
   11    10 Maciej         Labe                  110.29 +  502: 293  160
   12     8 Radosław       Jachna                137.76 -  371: 393   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Bartosz Bartczak 120.42 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Pędzisz               100.00 +  415: 355  150
    2     6 Jakub          Hassa                 133.52 -  255: 387   84
    3    14 Jacek          Nowak                 105.89 -  273: 311   56
    4    18 Samir          Chakrar               114.90 +  364: 360  165
    5    14 Iwona          Wieluńska             117.39 +  447: 225  167
    6    10 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  334: 424   71
    7    13 Beata          Kiżewska              114.66 +  557: 306  165
    8     7 Radosław       Jachna                137.76 -  365: 375   88
    9    11 Ala            Białobrzewska         121.45 -  368: 412   71
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  338: 381   64
   11    16 Marcin         Orzechowski           109.33 -  303: 396   59
   12    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  354: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Paweł Wdziękoński 118.09 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  372: 136  150
    2     8 Rafał          Stachowski            125.61 -  355: 363   76
    3    11 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 +  333: 277  164
    4    10 Iwona          Wieluńska             117.39 +  329: 308  167
    5     7 Józef          Wietecki              104.39 -  301: 357   54
    6    11 Jacek          Nowak                 105.89 +  357: 262  156
    7     7 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  328: 337   71
    8    11 Natalia        Woźniak               138.99 +  392: 378  189
    9     8 Bogusław       Książek               113.22 -  399: 407   63
   10    12 Jolanta        Chłopińska            126.02 -  302: 499   76
   11    14 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 -  349: 427   65
   12    15 Halina         Cecot                 107.25 +  384: 262  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Iwona Wieluńska 117.39 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 158.09 -  293: 580  108
    2    17 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  368: 276  155
    3    15 Beata          Kiżewska              114.66 +  378: 328  165
    4    10 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  308: 329   68
    5    14 Bartosz        Bartczak              120.42 -  225: 447   70
    6    17 Teresa         Balewska              100.00 +  480: 281  150
    7    14 Jacek          Nowak                 105.89 +  382: 334  156
    8    10 Dorota         Kuć                   124.36 -  340: 351   74
    9    13 Józef          Wietecki              104.39 +  430: 367  154
   10    11 Natalia        Woźniak               138.99 +  380: 309  189
   11     8 Bogusław       Książek               113.22 +  427: 321  163
   12     6 Anna           Arana                 113.03 -  364: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Bożena Guział 116.41 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    12 Marcin         Orzechowski           109.33 +  481: 343  159
    8     9 Dariusz        Kuć                   135.25 -  293: 431   85
    9    12 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 +  448: 274  164
   10    10 Dorota         Kuć                   124.36 -  394: 439   74
   11    11 Samir          Chakrar               114.90 +  464: 271  165
   12     9 Rafał          Stachowski            125.61 +  424: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  6 137.17




	Aleksandra Kaczanowska 115.40 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    12 Jolanta        Chłopińska            126.02 -  299: 375   76
    5    17 Maciej         Labe                  110.29 -  329: 351   60
    6    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  455: 286  150
    7    16 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  312: 417   83
    8    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  447: 297  150
    9    15 Natalia        Woźniak               138.99 -  346: 383   89
   10    18 Jolanta        Olczak                100.88 +  503: 225  151
   11    14 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  427: 349  168
   12    12 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  364: 354  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  /  9 122.56




	Samir Chakrar 114.90 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              155.16 -  284: 325  105
    2    18 Józef          Wietecki              104.39 -  310: 336   54
    3    20 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  327: 276  155
    4    18 Bartosz        Bartczak              120.42 -  360: 364   70
    5    20 Jerzy          Paleń                 100.00 +  597: 202  150
    6    13 Ireneusz       Moralewicz            133.10 +  420: 392  183
    7     9 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  313: 319   95
    8    14 Maciej         Labe                  110.29 -  202: 522   60
    9    16 Marcin         Orzechowski           109.33 +  373: 354  159
   10    15 Beata          Kiżewska              114.66 +  619: 187  165
   11    11 Bożena         Guział                116.41 -  271: 464   66
   12    13 Maciej         Labe                  110.29 -  376: 445   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Beata Kiżewska 114.66 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  269: 552  100
    2    19 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  388: 245  150
    3    15 Iwona          Wieluńska             117.39 -  328: 378   67
    4    17 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  331: 410   64
    5    18 Błażej         Ochocki               101.80 +  358: 316  152
    6    16 Halina         Cecot                 107.25 +  367: 312  157
    7    13 Bartosz        Bartczak              120.42 -  306: 557   70
    8    16 Teresa         Balewska              100.00 +  382: 299  150
    9    14 Jacek          Nowak                 105.89 -  309: 329   56
   10    15 Samir          Chakrar               114.90 -  187: 619   65
   11    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  306: 319   50
   12    19 Marcin         Grześkiewicz          102.08 +  369: 305  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Małgorzata Jóźwiak 114.22 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  337: 415   95
    2    14 Halina         Cecot                 107.25 +  400: 332  157
    3    11 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  277: 333   68
    4    17 Beata          Kiżewska              114.66 +  410: 331  165
    5    13 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  347: 373   71
    6    15 Maciej         Labe                  110.29 +  398: 276  160
    7    11 Dorota         Kuć                   124.36 -  267: 328   74
    8    15 Błażej         Ochocki               101.80 +  479: 336  152
    9    12 Bożena         Guział                116.41 -  274: 448   66
   10    14 Bartosz        Bartczak              120.42 +  381: 338  170
   11    13 Teresa         Balewska              100.00 +  422: 214  150
   12    10 Józef          Wietecki              104.39 +  322: 277  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Bogusław Książek 113.22 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Woźniak               138.99 -  244: 427   89
    2    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  448: 270  150
    3    13 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 +  382: 359  177
    4     9 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  416: 264  171
    5     6 Anna           Arana                 113.03 =  365: 365  113
    6     4 Józef          Wietecki              104.39 +  449: 285  154
    7     2 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  269: 494   74
    8     5 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  315: 423   79
    9     8 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  407: 399  168
   10     7 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  370: 457   95
   11     8 Iwona          Wieluńska             117.39 -  321: 427   67
   12    11 Natalia        Woźniak               138.99 -  276: 479   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Anna Arana 113.03 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Jachna                137.76 +  440: 416  188
    2     4 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  399: 275  171
    3     3 Dariusz        Kuć                   135.25 +  391: 358  185
    4     2 Jakub          Hassa                 133.52 -  224: 496   84
    5     6 Bogusław       Książek               113.22 =  365: 365  113
    6     5 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  342: 425   87
    7     8 Józef          Wietecki              104.39 +  373: 302  154
    8     6 Maciej         Grąbczewski           144.99 +  425: 400  195
    9     3 Patryk         Wolniewicz            150.08 -  390: 397  100
   10     6 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  282: 345   79
   11     9 Jolanta        Chłopińska            126.02 +  503: 331  176
   12     6 Iwona          Wieluńska             117.39 +  396: 364  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Maciej Labe 110.29 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Piotrowski            136.70 -  340: 447   87
    2    13 Paweł          Pędzisz               100.00 +  400: 366  150
    3    10 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  370: 378   83
    4    15 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 -  334: 373   77
    5    17 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 +  351: 329  165
    6    15 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  276: 398   64
    7    18 Halina         Cecot                 107.25 +  447: 315  157
    8    14 Samir          Chakrar               114.90 +  522: 202  165
    9    10 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  292: 528   95
   10    13 Jacek          Nowak                 105.89 +  542: 282  156
   11    10 Ala            Białobrzewska         121.45 -  293: 502   71
   12    13 Samir          Chakrar               114.90 +  445: 376  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Marcin Orzechowski 109.33 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Kuć                   124.36 -  359: 368   74
    2    12 Radosław       Jachna                137.76 -  248: 433   88
    3    19 Jolanta        Olczak                100.88 +  516: 250  151
    4    14 Alicja         Grąbczewska           136.69 +  372: 314  187
    5    10 Dariusz        Kuć                   135.25 +  375: 328  185
    6     8 Dominika       Worona                126.60 -  348: 423   77
    7    12 Bożena         Guział                116.41 -  343: 481   66
    8    13 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  337: 360   83
    9    16 Samir          Chakrar               114.90 -  354: 373   65
   10    19 Paweł          Pędzisz               100.00 +  365: 336  150
   11    16 Bartosz        Bartczak              120.42 +  396: 303  170
   12    14 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  251: 403   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Halina Cecot 107.25 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alicja         Grąbczewska           136.69 -  325: 361   87
    2    14 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  332: 400   64
    3    18 Błażej         Ochocki               101.80 +  363: 260  152
    4    16 Teresa         Balewska              100.00 +  416: 285  150
    5    12 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 -  237: 421   77
    6    16 Beata          Kiżewska              114.66 -  312: 367   65
    7    18 Maciej         Labe                  110.29 -  315: 447   60
    8    19 Paweł          Pędzisz               100.00 +  369: 329  150
    9    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  347: 326  150
   10    16 Józef          Wietecki              104.39 -  354: 376   54
   11    17 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  379: 364  155
   12    15 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  262: 384   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Jacek Nowak 105.89 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kuć                   135.25 -  320: 390   85
    2    15 Błażej         Ochocki               101.80 +  347: 334  152
    3    14 Bartosz        Bartczak              120.42 +  311: 273  170
    4    11 Józef          Wietecki              104.39 -  312: 364   54
    5    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  361: 296  150
    6    11 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  262: 357   68
    7    14 Iwona          Wieluńska             117.39 -  334: 382   67
    8    17 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  388: 266  155
    9    14 Beata          Kiżewska              114.66 +  329: 309  165
   10    13 Maciej         Labe                  110.29 -  282: 542   60
   11    15 Natalia        Woźniak               138.99 -  283: 559   89
   12    16 Teresa         Balewska              100.00 +  413: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Małgorzata Wesołowska 105.31 Kołobrzeg                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Hassa                 133.52 -  292: 394   84
    2    17 Iwona          Wieluńska             117.39 -  276: 368   67
    3    20 Samir          Chakrar               114.90 -  276: 327   65
    4    22 Jerzy          Paleń                 100.00 -    0: 400    0
    5    22 Jolanta        Olczak                100.88 +  318: 295  151
    6    21 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  411: 194  150
    7    20 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  352: 215  150
    8    17 Jacek          Nowak                 105.89 -  266: 388   56
    9    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  330: 255  150
   10    17 Teresa         Balewska              100.00 -  255: 355   50
   11    17 Halina         Cecot                 107.25 -  364: 379   57
   12    20 Jerzy          Paleń                 100.00 +  366: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 11 102.73




	Józef Wietecki 104.39 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ireneusz       Moralewicz            133.10 -  285: 393   83
    2    18 Samir          Chakrar               114.90 +  336: 310  165
    3    16 Maria          Wieczorek             100.00 +  337: 255  150
    4    11 Jacek          Nowak                 105.89 +  364: 312  156
    5     7 Paweł          Wdziękoński           118.09 +  357: 301  168
    6     4 Bogusław       Książek               113.22 -  285: 449   63
    7     8 Anna           Arana                 113.03 -  302: 373   63
    8    12 Jolanta        Chłopińska            126.02 -  397: 470   76
    9    13 Iwona          Wieluńska             117.39 -  367: 430   67
   10    16 Halina         Cecot                 107.25 +  376: 354  157
   11    12 Łukasz         Przyszlak             121.48 +  361: 340  171
   12    10 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  277: 322   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Marcin Grześkiewicz 102.08 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    21 Adam           Walicki               100.00 +  455: 204  150
   12    19 Beata          Kiżewska              114.66 -  305: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     215  /  2 107.50




	Błażej Ochocki 101.80 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Gawron-Cieślik        123.63 -  318: 331   74
    2    15 Jacek          Nowak                 105.89 -  334: 347   56
    3    18 Halina         Cecot                 107.25 -  260: 363   57
    4    21 Jolanta        Olczak                100.88 +  420: 227  151
    5    18 Beata          Kiżewska              114.66 -  316: 358   65
    6    20 Jerzy          Paleń                 100.00 +  354: 214  150
    7    17 Paweł          Pędzisz               100.00 +  382: 345  150
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  336: 479   64
    9    17 Teresa         Balewska              100.00 -  262: 444   50
   10    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  284: 307   50
   11    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  362: 213  150
   12    18 Paweł          Pędzisz               100.00 -  349: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Jolanta Olczak 100.88 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Wietecki              129.09 -  313: 496   79
    2    16 Teresa         Balewska              100.00 -  332: 414   50
    3    19 Marcin         Orzechowski           109.33 -  250: 516   59
    4    21 Błażej         Ochocki               101.80 -  227: 420   52
    5    22 Małgorzata     Wesołowska            105.31 -  295: 318   55
    6    22 PAUZA
    7    21 Jerzy          Paleń                 100.00 +  324: 234  150
    8    20 Maria          Wieczorek             100.00 +  345: 324  150
    9    20 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  375: 270  150
   10    18 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 -  225: 503   65
   11    19 Paweł          Pędzisz               100.00 -  282: 332   50
   12    21 Maria          Wieczorek             100.00 +  363: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 11  91.82




	Łukasz Bachur 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ala            Białobrzewska         121.45 -  179: 536   71
    2    22 Hanna          Grąbczewska           100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria MagdalenaKupczyńska            127.48 -  309: 339   77
    2    16 Jolanta        Olczak                100.88 +  414: 332  151
    3    12 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  298: 368   71
    4    16 Halina         Cecot                 107.25 -  285: 416   57
    5    19 Patryk         Gołębiewski           100.00 +  362: 200  150
    6    17 Iwona          Wieluńska             117.39 -  281: 480   67
    7    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  318: 265  150
    8    16 Beata          Kiżewska              114.66 -  299: 382   65
    9    17 Błażej         Ochocki               101.80 +  444: 262  152
   10    17 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  355: 255  155
   11    13 Małgorzata     Jóźwiak               114.22 -  214: 422   64
   12    16 Jacek          Nowak                 105.89 -  321: 413   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Stachowski            125.61 -  254: 375   76
    2    20 Bogusław       Książek               113.22 -  270: 448   63
    3    21 Jerzy          Paleń                 100.00 +  355: 223  150
    4    19 Maria          Wieczorek             100.00 +  396: 233  150
    5    15 Jacek          Nowak                 105.89 -  296: 361   56
    6    18 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  294: 287  150
    7    15 Natalia        Woźniak               138.99 -  271: 538   89
    8    18 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 -  297: 447   65
    9    18 Halina         Cecot                 107.25 -  326: 347   57
   10    20 Błażej         Ochocki               101.80 +  307: 284  152
   11    18 Beata          Kiżewska              114.66 +  319: 306  165
   12    17 Bartosz        Bartczak              120.42 -  290: 354   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dominika       Worona                126.60 -  277: 350   77
    2    19 Beata          Kiżewska              114.66 -  245: 388   65
    3    22 PAUZA
    4    20 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  435: 168  150
    5    16 Paweł          Pędzisz               100.00 -  255: 342   50
    6    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  287: 294   50
    7    20 Małgorzata     Wesołowska            105.31 -  215: 352   55
    8    21 Jerzy          Paleń                 100.00 -  219: 289   50
    9    20 Jolanta        Olczak                100.88 -  270: 375   51
   10    22 Maria          Wieczorek             100.00 -  251: 303   50
   11    22 Edyta          Nowakowska            100.00 +  328: 251  150
   12    23 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  357: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Patryk Gołębiewski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    19 Teresa         Balewska              100.00 -  200: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Hanna Grąbczewska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Wdziękoński           118.09 -  136: 372   68
    2    22 Łukasz         Bachur                100.00 +  400:   0    0
    3    17 Paweł          Pędzisz               100.00 -  117: 452   50
    4    20 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  168: 435   50
    5    21 Maria          Wieczorek             100.00 -  177: 302   50
    6    21 Małgorzata     Wesołowska            105.31 -  194: 411   55
    7    22 PAUZA
   11    23 Jerzy          Paleń                 100.00 -  173: 314   50
   12    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  220: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     373  /  7  53.29




	Alicja Korobchenko 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    21 Jerzy          Paleń                 100.00 -    0: 400    0


	Edyta Nowakowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  251: 328   50
   12    22 Adam           Walicki               100.00 +  304: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Jerzy Paleń 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Przyszlak             121.48 -  244: 445   71
    2    21 Maria          Wieczorek             100.00 -  283: 311   50
    3    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  223: 355   50
    4    22 Małgorzata     Wesołowska            105.31 +  400:   0    0
    5    20 Samir          Chakrar               114.90 -  202: 597   65
    6    20 Błażej         Ochocki               101.80 -  214: 354   52
    7    21 Jolanta        Olczak                100.88 -  234: 324   51
    8    21 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  289: 219  150
    9    21 Paweł          Pędzisz               100.00 -  220: 440   50
   10    21 Alicja         Korobchenko           100.00 +  400:   0    0
   11    23 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  314: 173  150
   12    20 Małgorzata     Wesołowska            105.31 -  264: 366   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  / 10  74.40




	Paweł Pędzisz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Bartczak              120.42 -  355: 415   70
    2    13 Maciej         Labe                  110.29 -  366: 400   60
    3    17 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  452: 117  150
    4    13 Maciej         Grąbczewski           144.99 -  314: 493   95
    5    16 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  342: 255  150
    6    14 Dariusz        Kuć                   135.25 -  281: 425   85
    7    17 Błażej         Ochocki               101.80 -  345: 382   52
    8    19 Halina         Cecot                 107.25 -  329: 369   57
    9    21 Jerzy          Paleń                 100.00 +  440: 220  150
   10    19 Marcin         Orzechowski           109.33 -  336: 365   59
   11    19 Jolanta        Olczak                100.88 +  332: 282  151
   12    18 Błażej         Ochocki               101.80 +  378: 349  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Adam Walicki 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    21 Marcin         Grześkiewicz          102.08 -  204: 455   52
   12    22 Edyta          Nowakowska            100.00 -  273: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     102  /  2  51.00




	Maria Wieczorek 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Chłopińska            126.02 -  236: 445   76
    2    21 Jerzy          Paleń                 100.00 +  311: 283  150
    3    16 Józef          Wietecki              104.39 -  255: 337   54
    4    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  233: 396   50
    5    21 Hanna          Grąbczewska           100.00 +  302: 177  150
    6    19 Aleksandra     Kaczanowska           115.40 -  286: 455   65
    7    19 Teresa         Balewska              100.00 -  265: 318   50
    8    20 Jolanta        Olczak                100.88 -  324: 345   51
    9    19 Małgorzata     Wesołowska            105.31 -  255: 330   55
   10    22 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  303: 251  150
   11    20 Błażej         Ochocki               101.80 -  213: 362   52
   12    21 Jolanta        Olczak                100.88 -  282: 363   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 12  79.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju Scrabblowy weekend w Galerii Kaskada



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Iwona          Wieluńska             580: 293
   2 Samir          Chakrar              - Kazimierz      Merklejn              284: 325
   3 Patryk         Wolniewicz           - Beata          Kiżewska              552: 269
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Grąbczewski           337: 415
   5 Natalia        Woźniak              - Bogusław       Książek               427: 244
   6 Anna           Arana                - Radosław       Jachna                440: 416
   7 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Labe                  447: 340
   8 Halina         Cecot                - Alicja         Grąbczewska           325: 361
   9 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Nowak                 390: 320
  10 Małgorzata     Wesołowska           - Jakub          Hassa                 292: 394
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Józef          Wietecki              393: 285
  12 Jolanta        Olczak               - Zbigniew       Wietecki              313: 496
  13 Maria MagdalenaKupczyńska           - Teresa         Balewska              339: 309
  14 Elżbieta       Fitał                - Dominika       Worona                277: 350
  15 Jolanta        Chłopińska           - Maria          Wieczorek             445: 236
  16 Krystyna       Czajkowska           - Rafał          Stachowski            254: 375
  17 Dorota         Kuć                  - Marcin         Orzechowski           368: 359
  18 Błażej         Ochocki              - Monika         Gawron-Cieślik        318: 331
  19 Łukasz         Przyszlak            - Jerzy          Paleń                 445: 244
  20 Łukasz         Bachur               - Ala            Białobrzewska         179: 536
  21 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Pędzisz               415: 355
  22 Hanna          Grąbczewska          - Paweł          Wdziękoński           136: 372


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Patryk         Wolniewicz            477: 349
   2 Zbigniew       Wietecki             - Ala            Białobrzewska         330: 428
   3 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Piotrowski            416: 453
   4 Anna           Arana                - Łukasz         Przyszlak             399: 275
   5 Maciej         Grąbczewski          - Natalia        Woźniak               378: 414
   6 Jakub          Hassa                - Bartosz        Bartczak              387: 255
   7 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            410: 351
   8 Paweł          Wdziękoński          - Rafał          Stachowski            355: 363
   9 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   397: 402
  10 Dominika       Worona               - Maria MagdalenaKupczyńska            416: 350
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              422: 442
  12 Radosław       Jachna               - Marcin         Orzechowski           433: 248
  13 Maciej         Labe                 - Paweł          Pędzisz               400: 366
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Halina         Cecot                 400: 332
  15 Jacek          Nowak                - Błażej         Ochocki               347: 334
  16 Teresa         Balewska             - Jolanta        Olczak                414: 332
  17 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Wesołowska            368: 276
  18 Józef          Wietecki             - Samir          Chakrar               336: 310
  19 Beata          Kiżewska             - Elżbieta       Fitał                 388: 245
  20 Bogusław       Książek              - Krystyna       Czajkowska            448: 270
  21 Maria          Wieczorek            - Jerzy          Paleń                 311: 283
  22 Hanna          Grąbczewska          - Łukasz         Bachur                400:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ala            Białobrzewska        - Dawid          Pikul                 308: 491
   2 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               422: 338
   3 Dariusz        Kuć                  - Anna           Arana                 358: 391
   4 Dorota         Kuć                  - Jakub          Hassa                 391: 461
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dominika       Worona                430: 336
   6 Rafał          Stachowski           - Patryk         Wolniewicz            368: 404
   7 Radosław       Jachna               - Jolanta        Chłopińska            387: 353
   8 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Grąbczewski           390: 384
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Grąbczewska           379: 377
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Labe                  378: 370
  11 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Jóźwiak               333: 277
  12 Łukasz         Przyszlak            - Teresa         Balewska              368: 298
  13 Maria MagdalenaKupczyńska           - Bogusław       Książek               359: 382
  14 Bartosz        Bartczak             - Jacek          Nowak                 273: 311
  15 Iwona          Wieluńska            - Beata          Kiżewska              378: 328
  16 Maria          Wieczorek            - Józef          Wietecki              255: 337
  17 Paweł          Pędzisz              - Hanna          Grąbczewska           452: 117
  18 Halina         Cecot                - Błażej         Ochocki               363: 260
  19 Marcin         Orzechowski          - Jolanta        Olczak                516: 250
  20 Małgorzata     Wesołowska           - Samir          Chakrar               276: 327
  21 Jerzy          Paleń                - Krystyna       Czajkowska            223: 355
  22 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            453: 421
   2 Jakub          Hassa                - Anna           Arana                 496: 224
   3 Patryk         Wolniewicz           - Kazimierz      Merklejn              465: 379
   4 Ala            Białobrzewska        - Radosław       Jachna                362: 345
   5 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Wietecki              408: 419
   6 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   380: 350
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        341: 392
   8 Dominika       Worona               - Rafał          Stachowski            362: 402
   9 Bogusław       Książek              - Łukasz         Przyszlak             416: 264
  10 Paweł          Wdziękoński          - Iwona          Wieluńska             329: 308
  11 Józef          Wietecki             - Jacek          Nowak                 364: 312
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Jolanta        Chłopińska            299: 375
  13 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Pędzisz               493: 314
  14 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Orzechowski           314: 372
  15 Maciej         Labe                 - Maria MagdalenaKupczyńska            334: 373
  16 Teresa         Balewska             - Halina         Cecot                 285: 416
  17 Beata          Kiżewska             - Małgorzata     Jóźwiak               331: 410
  18 Samir          Chakrar              - Bartosz        Bartczak              360: 364
  19 Krystyna       Czajkowska           - Maria          Wieczorek             396: 233
  20 Elżbieta       Fitał                - Hanna          Grąbczewska           435: 168
  21 Błażej         Ochocki              - Jolanta        Olczak                420: 227
  22 Jerzy          Paleń                - Małgorzata     Wesołowska            400:   1


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Dawid          Pikul                 443: 359
   2 Sławomir       Piotrowski           - Patryk         Wolniewicz            404: 484
   3 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              527: 353
   4 Ala            Białobrzewska        - Dorota         Kuć                   387: 374
   5 Rafał          Stachowski           - Monika         Gawron-Cieślik        368: 402
   6 Anna           Arana                - Bogusław       Książek               365: 365
   7 Józef          Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           357: 301
   8 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Grąbczewski           342: 383
   9 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               400: 303
  10 Marcin         Orzechowski          - Dariusz        Kuć                   375: 328
  11 Dominika       Worona               - Ireneusz       Moralewicz            418: 411
  12 Halina         Cecot                - Maria MagdalenaKupczyńska            237: 421
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Przyszlak             347: 373
  14 Bartosz        Bartczak             - Iwona          Wieluńska             447: 225
  15 Jacek          Nowak                - Krystyna       Czajkowska            361: 296
  16 Paweł          Pędzisz              - Elżbieta       Fitał                 342: 255
  17 Maciej         Labe                 - Aleksandra     Kaczanowska           351: 329
  18 Błażej         Ochocki              - Beata          Kiżewska              316: 358
  19 Patryk         Gołębiewski          - Teresa         Balewska              200: 362
  20 Samir          Chakrar              - Jerzy          Paleń                 597: 202
  21 Hanna          Grąbczewska          - Maria          Wieczorek             177: 302
  22 Jolanta        Olczak               - Małgorzata     Wesołowska            295: 318


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Wolniewicz           - Jakub          Hassa                 380: 386
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 370: 331
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Ala            Białobrzewska         481: 259
   4 Bogusław       Książek              - Józef          Wietecki              449: 285
   5 Anna           Arana                - Sławomir       Piotrowski            342: 425
   6 Maciej         Grąbczewski          - Radosław       Jachna                334: 445
   7 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   402: 339
   8 Marcin         Orzechowski          - Dominika       Worona                348: 423
   9 Maria MagdalenaKupczyńska           - Rafał          Stachowski            357: 359
  10 Łukasz         Przyszlak            - Bartosz        Bartczak              424: 334
  11 Jacek          Nowak                - Paweł          Wdziękoński           262: 357
  12 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Chłopińska            389: 396
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Samir          Chakrar               392: 420
  14 Paweł          Pędzisz              - Dariusz        Kuć                   281: 425
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Labe                  398: 276
  16 Beata          Kiżewska             - Halina         Cecot                 367: 312
  17 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Balewska              480: 281
  18 Krystyna       Czajkowska           - Elżbieta       Fitał                 294: 287
  19 Maria          Wieczorek            - Aleksandra     Kaczanowska           286: 455
  20 Jerzy          Paleń                - Błażej         Ochocki               214: 354
  21 Małgorzata     Wesołowska           - Hanna          Grąbczewska           411: 194
  22 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Kazimierz      Merklejn              446: 329
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Bogusław       Książek               494: 269
   3 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                489: 341
   4 Zbigniew       Wietecki             - Patryk         Wolniewicz            408: 423
   5 Sławomir       Piotrowski           - Dominika       Worona                383: 316
   6 Rafał          Stachowski           - Ala            Białobrzewska         419: 410
   7 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Przyszlak             328: 337
   8 Józef          Wietecki             - Anna           Arana                 302: 373
   9 Samir          Chakrar              - Maciej         Grąbczewski           313: 319
  10 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            357: 345
  11 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Jóźwiak               328: 267
  12 Bożena         Guział               - Marcin         Orzechowski           481: 343
  13 Bartosz        Bartczak             - Beata          Kiżewska              557: 306
  14 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Nowak                 382: 334
  15 Natalia        Woźniak              - Krystyna       Czajkowska            538: 271
  16 Aleksandra     Kaczanowska          - Ireneusz       Moralewicz            312: 417
  17 Błażej         Ochocki              - Paweł          Pędzisz               382: 345
  18 Maciej         Labe                 - Halina         Cecot                 447: 315
  19 Teresa         Balewska             - Maria          Wieczorek             318: 265
  20 Elżbieta       Fitał                - Małgorzata     Wesołowska            215: 352
  21 Jolanta        Olczak               - Jerzy          Paleń                 324: 234
  22 Hanna          Grąbczewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Monika         Gawron-Cieślik        362: 434
   2 Rafał          Stachowski           - Dawid          Pikul                 312: 360
   3 Patryk         Wolniewicz           - Łukasz         Przyszlak             414: 410
   4 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            313: 359
   5 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              315: 423
   6 Maciej         Grąbczewski          - Anna           Arana                 400: 425
   7 Radosław       Jachna               - Bartosz        Bartczak              375: 365
   8 Dominika       Worona               - Ala            Białobrzewska         467: 313
   9 Bożena         Guział               - Dariusz        Kuć                   293: 431
  10 Dorota         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             351: 340
  11 Natalia        Woźniak              - Paweł          Wdziękoński           378: 392
  12 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              470: 397
  13 Marcin         Orzechowski          - Ireneusz       Moralewicz            337: 360
  14 Maciej         Labe                 - Samir          Chakrar               522: 202
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Błażej         Ochocki               479: 336
  16 Beata          Kiżewska             - Teresa         Balewska              382: 299
  17 Jacek          Nowak                - Małgorzata     Wesołowska            388: 266
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Krystyna       Czajkowska            447: 297
  19 Paweł          Pędzisz              - Halina         Cecot                 329: 369
  20 Maria          Wieczorek            - Jolanta        Olczak                324: 345
  21 Jerzy          Paleń                - Elżbieta       Fitał                 289: 219


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Hassa                 446: 417
   2 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        298: 418
   3 Anna           Arana                - Patryk         Wolniewicz            390: 397
   4 Radosław       Jachna               - Zbigniew       Wietecki              428: 308
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   402: 393
   6 Dominika       Worona               - Dorota         Kuć                   420: 398
   7 Łukasz         Przyszlak            - Rafał          Stachowski            374: 438
   8 Paweł          Wdziękoński          - Bogusław       Książek               399: 407
   9 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            370: 477
  10 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Labe                  528: 292
  11 Ala            Białobrzewska        - Bartosz        Bartczak              412: 368
  12 Bożena         Guział               - Małgorzata     Jóźwiak               448: 274
  13 Józef          Wietecki             - Iwona          Wieluńska             367: 430
  14 Beata          Kiżewska             - Jacek          Nowak                 309: 329
  15 Aleksandra     Kaczanowska          - Natalia        Woźniak               346: 383
  16 Samir          Chakrar              - Marcin         Orzechowski           373: 354
  17 Teresa         Balewska             - Błażej         Ochocki               444: 262
  18 Halina         Cecot                - Krystyna       Czajkowska            347: 326
  19 Małgorzata     Wesołowska           - Maria          Wieczorek             330: 255
  20 Elżbieta       Fitał                - Jolanta        Olczak                270: 375
  21 Paweł          Pędzisz              - Jerzy          Paleń                 440: 220


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Wolniewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        387: 334
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Hassa                 328: 450
   3 Sławomir       Piotrowski           - Radosław       Jachna                544: 310
   4 Dawid          Pikul                - Dominika       Worona                431: 365
   5 Rafał          Stachowski           - Kazimierz      Merklejn              353: 376
   6 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 345: 282
   7 Bogusław       Książek              - Maciej         Grąbczewski           370: 457
   8 Ala            Białobrzewska        - Ireneusz       Moralewicz            290: 439
   9 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             400: 390
  10 Bożena         Guział               - Dorota         Kuć                   394: 439
  11 Iwona          Wieluńska            - Natalia        Woźniak               380: 309
  12 Paweł          Wdziękoński          - Jolanta        Chłopińska            302: 499
  13 Jacek          Nowak                - Maciej         Labe                  282: 542
  14 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Jóźwiak               338: 381
  15 Beata          Kiżewska             - Samir          Chakrar               187: 619
  16 Halina         Cecot                - Józef          Wietecki              354: 376
  17 Małgorzata     Wesołowska           - Teresa         Balewska              255: 355
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Jolanta        Olczak                503: 225
  19 Marcin         Orzechowski          - Paweł          Pędzisz               365: 336
  20 Krystyna       Czajkowska           - Błażej         Ochocki               307: 284
  21 Alicja         Korobchenko          - Jerzy          Paleń                   1: 400
  22 Maria          Wieczorek            - Elżbieta       Fitał                 303: 251


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            361: 313
   2 Maciej         Grąbczewski          - Patryk         Wolniewicz            381: 309
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Hassa                 353: 449
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 416: 378
   5 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                444: 324
   6 Dominika       Worona               - Dariusz        Kuć                   417: 382
   7 Dorota         Kuć                  - Rafał          Stachowski            413: 401
   8 Bogusław       Książek              - Iwona          Wieluńska             321: 427
   9 Anna           Arana                - Jolanta        Chłopińska            503: 331
  10 Maciej         Labe                 - Ala            Białobrzewska         293: 502
  11 Samir          Chakrar              - Bożena         Guział                271: 464
  12 Łukasz         Przyszlak            - Józef          Wietecki              340: 361
  13 Teresa         Balewska             - Małgorzata     Jóźwiak               214: 422
  14 Paweł          Wdziękoński          - Aleksandra     Kaczanowska           349: 427
  15 Natalia        Woźniak              - Jacek          Nowak                 559: 283
  16 Marcin         Orzechowski          - Bartosz        Bartczak              396: 303
  17 Halina         Cecot                - Małgorzata     Wesołowska            379: 364
  18 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Kiżewska              319: 306
  19 Jolanta        Olczak               - Paweł          Pędzisz               282: 332
  20 Błażej         Ochocki              - Maria          Wieczorek             362: 213
  21 Adam           Walicki              - Marcin         Grześkiewicz          204: 455
  22 Elżbieta       Fitał                - Edyta          Nowakowska            328: 251
  23 Jerzy          Paleń                - Hanna          Grąbczewska           314: 173


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Hassa                 378: 416
   2 Patryk         Wolniewicz           - Sławomir       Piotrowski            353: 452
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 314: 486
   4 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Wietecki              376: 346
   5 Dominika       Worona               - Dorota         Kuć                   436: 254
   6 Iwona          Wieluńska            - Anna           Arana                 364: 396
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   486: 356
   8 Radosław       Jachna               - Ala            Białobrzewska         393: 371
   9 Bożena         Guział               - Rafał          Stachowski            424: 335
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Józef          Wietecki              322: 277
  11 Bogusław       Książek              - Natalia        Woźniak               276: 479
  12 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Kaczanowska           354: 364
  13 Samir          Chakrar              - Maciej         Labe                  376: 445
  14 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Orzechowski           403: 251
  15 Halina         Cecot                - Paweł          Wdziękoński           262: 384
  16 Jacek          Nowak                - Teresa         Balewska              413: 321
  17 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Bartczak              290: 354
  18 Paweł          Pędzisz              - Błażej         Ochocki               378: 349
  19 Marcin         Grześkiewicz         - Beata          Kiżewska              305: 369
  20 Małgorzata     Wesołowska           - Jerzy          Paleń                 366: 264
  21 Maria          Wieczorek            - Jolanta        Olczak                282: 363
  22 Edyta          Nowakowska           - Adam           Walicki               304: 273
  23 Hanna          Grąbczewska          - Elżbieta       Fitał                 220: 357
Lista rankingowa na dzień 28-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   2 Dawid Pikul                    Poznań               158.00  30810  195
   3 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.97  29354  187
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.64  27569  176
   6 Dariusz Ulatowski              Tuchola              156.30  29541  189
   7 Kacper Zegadło                 Warszawa             155.52  30793  198
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.59  29990  194
   9 Bartosz Morawski               Wrocław              154.23  30229  196
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.85   9539   62
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              153.66  28427  185
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             153.26  26973  176
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.11  30315  198
  14 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.07  17909  117
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               152.78  17264  113
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  17 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 152.10  20685  136
  19 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.84  29306  193
  20 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.42  28315  187
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             150.72  29994  199
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             149.97   8998   60
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.53  29757  199
  24 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          149.17  29238  196
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              148.46   8017   54
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.04  20873  141
  27 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.76  28961  196
  28 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       147.71  19350  131
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.80  28919  197
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.64  28301  193
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.46  27974  191
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  35 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.00  29200  200
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.96  27295  187
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.63  22573  155
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.45  28363  195
  39 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.35  28489  196
  40 Michał Makowski                Warszawa             145.09  12478   86
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  144.91  12607   87
  43 Janusz Krupiński               Bytom                144.86  27378  189
  44 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 144.22  21345  148
  47 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.65  28730  200
  48 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           143.51  28702  200
  49 Kamil Kister                   Warszawa             143.45  15636  109
  50 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.24  16329  114
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  52 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  53 Robert Kamiński                Warszawa             142.30  26895  189
  54 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.04  26562  187
  55 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        141.97   5111   36
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.91  14049   99
  57 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.75  12474   88
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.69  27913  197
  59 Joanna Juszczak                Warszawa             141.52  26748  189
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              141.31  12577   89
  61 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.23  27766  198
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  140.20  12898   92
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.17  18502  132
  65 Marcin Rogala                  Warszawa             138.78  27062  195
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  68 Radosław Jachna                Gdańsk               138.39  25464  184
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  27108  196
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.29  10510   76
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               138.22  21009  152
  72 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  73 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  74 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  75 Jacek Mańko                    Poznań               137.08  26868  196
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.86  27235  199
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  78 Piotr Domański                 Lublin               136.21  13349   98
  79 Marta Bajorek                  Warszawa             136.18  27100  199
  80 Irena Sołdan                   Warszawa             135.92  25688  189
  81 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.71  25378  187
  82 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.51   6911   51
  83 Rafał Matczak                  Milanówek            135.48  25606  189
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.42  26000  192
  85 Adrian Ziemniewicz             Białystok            135.33  26118  193
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           135.18  26900  199
  87 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  88 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.83  17393  129
  89 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.57   8074   60
  90 Franciszek Łysek               Warszawa             134.05  26676  199
  91 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.01  20236  151
  92 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.81  22480  168
  94 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.54  24171  181
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  96 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.10  22228  167
  97 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.97  25132  189
  98 Dariusz Kuć                    Stargard             132.95  18613  140
  99 Maciej Kuć                     Stargard             132.77  20978  158
 100 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.65  24805  187
 101 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 102 Marcin Stachowski              Wydartowo I          132.55  22666  171
 103 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 104 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 105 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 106 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.05  24825  188
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 108 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.53  25122  191
 109 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 110 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 111 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.26  25334  193
 112 Agata Kuć                      Stargard             131.18  25317  193
 113 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 114 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 115 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.92  19376  148
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   130.47  19570  150
 117 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.16  25511  196
 119 Daniel Janus                   Wąchock              130.04   7152   55
 120 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.01  22882  176
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.87  25454  196
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.68  25417  196
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.63  24501  189
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 126 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25450  198
 127 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.45  25176  196
 128 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.12   4228   33
 129 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.11  16142  126
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 131 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.77  25043  196
 132 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.76  24786  194
 133 Konrad Mikusek                 Milanówek            127.60  13653  107
 134 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 135 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.30  15403  121
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.29  24185  190
 137 Grzegorz Papciak               Jodłowa              127.28  10182   80
 138 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.39  24772  196
 139 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 140 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.18  24352  193
 142 Tomasz A. Praga                Białystok            126.02  13862  110
 143 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 144 Rafał Stachowski               Police               125.90  14479  115
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.80  11825   94
 146 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60  17082  136
 147 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 148 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.48  24845  198
 149 Dominik Ulejczyk               Będzin               125.21  24666  197
 150 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.20  18405  147
 151 Natalia Ogierman               Katowice             125.05  18508  148
 152 Ewelina Kister                 Warszawa             125.00  11000   88
 153 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 154 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.95  21492  172
 155 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.94  23738  190
 156 Monika Siemaszko               Lipiany              124.91  15988  128
 157 Jerzy Luter                    Bytom                124.88  24102  193
 158 Dorota Kuć                     Stargard             124.72  20578  165
 159 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 160 Marcin Ceglarek                Kraków               124.21  13912  112
 161 Artur Wawrzynowski             Żukowo               124.17  16142  130
 162 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.94  19582  158
 163 Czesław Grajewski              Białystok            123.93  24414  197
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.37  23071  187
 165 Sylwia Łada                    Inowrocław           123.14  24381  198
 166 Marta Sztajnert                Wisła                123.13  17485  142
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   8485   69
 168 Stanisław Gasik                Warszawa             122.89  13149  107
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              122.44  24489  200
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 173 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 174 Adam Sternik                   Kętrzyn              121.86   6093   50
 175 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.52  16284  134
 176 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.50   7533   62
 177 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 178 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 179 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          121.25  15641  129
 180 Renata Andracka                Zwola                121.01  22629  187
 181 Bartosz Bartczak               Poznań               121.00  22990  190
 182 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 183 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            120.16  23312  194
 185 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.85  17618  147
 187 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 188 Łukasz Baranowski              Gdynia               119.63   6101   51
 189 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.52  19841  166
 190 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 191 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            119.15  21089  177
 192 Karolina Urbańska              Poznań               119.12  20132  169
 193 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 194 Lucyna Śniadach                Rumia                119.07  20004  168
 195 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 196 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 197 Olga Swarcewicz                Warszawa             118.69  10207   86
 198 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57  13043  110
 200 Agnieszka Dawid                Kraków               118.36  12901  109
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 202 Sławomir Długosz               Ostróda              118.14  19965  169
 203 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.94  22763  193
 204 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.56   8464   72
 206 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.29  23341  199
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.05  22824  195
 209 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 210 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.86   5142   44
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             116.77  22536  193
 212 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             116.53  22957  197
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               115.58  19764  171
 216 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 217 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             115.30   8532   74
 218 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 219 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 220 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 221 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          114.90   9881   86
 222 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          114.84  21360  186
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            114.66  16855  147
 224 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 225 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.57  22227  194
 227 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 228 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.50  19579  171
 229 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 230 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 231 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 232 Samir Chakrar                  Poznań               113.83   6033   53
 233 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 234 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 235 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 236 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 237 Maciej Labe                    Poznań               113.46   3971   35
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.40  16556  146
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             113.36  22673  200
 240 Izabela Chmielewska            Zabrze               113.03   7573   67
 241 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.98  21919  194
 242 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 243 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.39  21276  191
 244 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 245 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.88  20957  189
 246 Józef Burzyński                Ełk                  110.86  13303  120
 247 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 248 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 250 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 251 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             109.34   8091   74
 254 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.10   6764   62
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 256 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 257 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 258 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 259 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 260 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 261 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 262 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.09   8460   79
 263 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.92  17963  168
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.57  13001  122
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.91   9108   86
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.90  14085  133
 267 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 268 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 269 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            104.83   6290   60
 270 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 271 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 272 Marta Majewska                 Wadowice             104.43  15038  144
 273 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.15  19788  190
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 275 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.13  19389  188
 276 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 277 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 279 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 280 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 281 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 283 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 284 Alicja Tuz                     Kielce                98.98   6038   61
 285 Teresa Balewska                Reda                  98.68  18650  189
 286 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 287 Marcin Stachowiak              Poznań                98.10   2943   30
 288 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          97.81   3521   36
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.69  10453  107
 290 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   5272   54
 291 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 293 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.26  19062  196
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.06  19411  200
 295 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.92  18784  200
 297 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 298 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.56  18511  200
 299 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 300 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 301 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.92   9001   99
 302 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 303 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 304 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  90.43   2713   30
 305 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              90.19  13078  145
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 309 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 310 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 311 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 312 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 313 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 314 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.65   5484   68
 316 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           80.47  10381  129
 317 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 318 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.74   7165   91
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 320 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 321 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 322 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 323 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 324 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 28-10-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.93   4021   27
   4 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   5 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92   3326   26
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   7 Anna Demczyszyn                Bystra               107.92   2806   26
   8 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   9 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  10 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
  11 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  12 Krzysztof Gibas                Kraków               149.71   3593   24
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  15 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  16 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  17 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  18 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  19 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  20 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  22 Marcin Orzechowski             Poznań               118.62   2847   24
  23 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  24 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  25 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  27 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  28 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  29 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  30 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  31 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  32 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  33 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  34 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  35 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  36 Beata Jagielska                Police                99.22   2282   23
  37 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  38 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  39 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  40 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  41 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  42 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  43 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  44 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  45 Jakub Dworczyk                 Będzin                65.91   1450   22
  46 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  47 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  48 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  49 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  50 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  51 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  52 Dariusz Buławko                Warszawa             133.68   2540   19
  53 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.42   2516   19
  54 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  55 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  56 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  57 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  58 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  59 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  60 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  61 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  62 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  63 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  64 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  65 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  66 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  67 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  68 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  69 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  70 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  71 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  72 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  73 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  74 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  75 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  76 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  77 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  78 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  80 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.69   1504   13
  81 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  82 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  83 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  84 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  85 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  86 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  87 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  89 Michał Burak                   Wrocław              132.33   1588   12
  90 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  92 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  93 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  94 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  95 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  98 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  99 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
 100 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
 101 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
 102 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 106 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 107 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 108 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 109 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 110 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 111 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 112 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 113 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 114 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 115 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 116 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 117 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 118 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 119 Maciej Onoszko                 Warszawa             101.33   1216   12
 120 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 121 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 122 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 123 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 125 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 126 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 127 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 128 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 129 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 130 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 131 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 132 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 133 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 134 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.42   1085   12
 135 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 136 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 137 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 138 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 139 Michał Głąb                    Zabrze                82.75    993   12
 140 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 141 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 142 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 143 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 144 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 145 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 146 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 147 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 148 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 149 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 150 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 153 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 154 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 155 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 156 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 157 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 158 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 159 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 160 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 161 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 162 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 163 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 164 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 165 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 166 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 167 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 168 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 169 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 170 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 171 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 172 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 173 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 174 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 175 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 176 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 177 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 178 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 179 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 180 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 181 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 182 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 183 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 184 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 185 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 186 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 187 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 188 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 189 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 190 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 191 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 192 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 193 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 194 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 195 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 196 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 197 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 198 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 199 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 200 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 201 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 202 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 203 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 204 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 205 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 206 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 207 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 208 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 209 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 210 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 211 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 212 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 213 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 214 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 215 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 216 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 217 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 218 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 219 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 220 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 221 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 224 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 225 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 226 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 227 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 228 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 229 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 230 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 231 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 232 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 233 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 234 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 235 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 236 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 237 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 238 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 239 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 240 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 241 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 242 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 243 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 244 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 245 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 246 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 247 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 248 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 249 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 250 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 251 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 252 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 253 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 254 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 255 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 256 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 257 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 258 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 259 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 260 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 261 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 262 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 263 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 264 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 265 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 266 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 267 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 268 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 269 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 270 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 271 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 273 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 274 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 275 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 276 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 277 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 278 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 279 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 280 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 281 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 283 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 284 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 285 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 286 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 287 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 288 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 289 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 290 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 291 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 292 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 293 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie