Katowice 9
marca
Katowice 9 marca III Babskie granie (turniej bez jaj)
Warszawa 9
marca
Warszawa 9-10 marca Festiwal dla myślących — wiosna Mistrzostwa Regionów 2019
Będzin16
marca
Będzin 16 marca V Ogólnopolski Turniej Scrabble Nauczycieli i Pracowników Oświaty
448 długich dni09 - 10 marca 2019 — Festiwal dla myślących — wiosna InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Festiwal dla myślących — wiosna Warszawa, 09 - 10 marca 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


448 długich dniTyle musiał czekać jeden z najbardziej utytułowanych graczy w historii polskich scrabbli, dwukrotny mistrz Polski i wielokrotny lider rankingu Mariusz Skrobosz na swoje 46. zwycięstwo turniejowe. Poprzedni triumf odniósł także w Warszawie w grudniu 2017 r. Od tego czasu wziął udział w 27 turniejach, w których trzy razy zajmował trzecie miejsce i aż pięć razy drugie — bilans będący marzeniem niejednego gracza. W Gdańsku, Konojadach, Nowym Mieście Lubawskim i Gorzowie Wielkopolskim już witał się z gąską, grał ostatnią partię o zwycięstwo i... przegrywał bądź remisował. Wciąż brakowało kropki nad i. Pragnienie powrotu na szczyt i rosnące zdumienie rywali, że tak długo na tym szczycie nie zagościł, były tak wielkie, że w Gorzowie po ostatnim remisie Mariusz zdążył już przyjąć gratulacje, zanim uświadomiono mu, że to cichcem atakujący z drugiego stołu Marek Dudkiewicz wygrał turniej.

I w końcu się udało, i to pomimo porażki w ostatniej partii! Przewaga po 11 rundach nad Krzysztofem Mówką 1 dużego i 134 małych punktów w żadnym wypadku komfortu nie zapewniała, ale jednak wicemistrz, pomimo zwycięstwa i ułożenia 453 punktów, nie zdołał jej zniwelować. Podium uzupełnił Michał Waszkiewicz z Białegostoku i było to ukoronowanie świetnej postawy graczy z tego miasta, bo 5. miejsce (najlepsze w karierze, widać tendencję wznoszącą!) zajął Adrian Ziemniewicz (największy „skok tygrysa”), 10. – Czesław Grajewski, a 13. – Paweł Maciejczuk. Gratulacje!

Różne bywają, o czym wszyscy dobrze wiemy, drogi do końcowych rozstrzygnięć w turniejach. Nieraz gracze łapią różne fazy – dołki, górki, pasma zwycięstw, porażek, skumulowanych szczęśliwych bądź niezbyt zbiegów okoliczności.

W sobotę, gdy w Katowicach blisko trzydziestka przedstawicielek płci pięknej toczyła boje tylko we własnym gronie (nie licząc rodzynka-sędziego), w Warszawie Natalia Woźniak pięła się w górę klasyfikacji, by po 5. rundzie zająć fotel lidera. To był jednak – jak się później okazało – początek końca, bo z pozostałych siedmiu partii Natalia wygrała już tylko jedną. Wypisz wymaluj – czarna niedziela.

Zgoła odmienną drogę do mety obrała jej młodsza imienniczka, odnosząca niemałe sukcesy w rozgrywkach szkolnych, Natalia Mówka. Po sobotnich sześciu porażkach, w niedzielę – być może zainspirowana świetną postawą swojego taty – zaprezentowała piorunujący finisz (5 zwycięstw i jeden remis), odnotowując tym samym najlepszy występ w „dorosłej” karierze. Jeszcze lepiej finiszował Jacek Mańko (6:0 w niedzielę), dzięki czemu ze środka stawki po sobotnich grach wspiął się niemal na podium. A np. Mateusz Gołębiewski grał spokojnie w kratkę – porażka, zwycięstwo, porażka, zwycięstwo i tak do końca na zmianę. W sumie 6:6 i całkiem przyzwoity powrót po niemal trzyletniej przerwie.

Nie był to z pewnością udanych turniej dla kilku klasowych graczy. 17. miejsce, mimo usprawiedliwienia w postaci konieczności opuszczenia turnieju przed ostatnią rundą, z pewnością nie zaspokoiło ambicji lidera rankingu Bartosza Morawskiego, podobnie jak miejsca w trzeciej dziesiątce – aspiracji Kacpra Zegadły czy Pawła Pogorzelskiego. Najbardziej spektakularny wyczyn był jednak udziałem Miłosza Wrzałka, który może mówić o ogromnym niefarcie towarzyszącym mu przez cały weekend. Grał dobrze, rozegrał 12 partii z najwyższą średnią ze wszystkich uczestników – niemal 444 punkty na grę (w klasyfikacji średniej sumy punktów w turniejach 12–rundowych wskoczył nawet na 3. miejsce w statystykach wszech czasów). Sęk w tym, że przeciwnicy zwykle układali jeszcze więcej i właściwie tylko wyniki w okolicach 500 punktów zapewniały mu zwycięstwa. W końcowym rozrachunku Miłosz zajął odległe 35. miejsce z bilansem 5:7, nawiązując tym samym do sławetnego wyczynu Pawła Stanosza z 1997 roku z Łodzi, który zdecydowanie wygrał klasyfikację małych punktów, jednak w samym turnieju z bilansem 2:4 zajął 47. miejsce na 69 uczestników. Scrabble to jednak czasami dziwna gra :)

Pragnę podziękować współorganizatorowi Rafałowi Wesołowskiemu, który dołożył wszelkich starań, aby wiosenna edycja Festiwalu dla Myślących miała w swoim programie turniej dla scrabblistów. Kolejne podziękowania dla organizatora całego przedsięwzięcia Adama Zielińskiego, twórcy całego pomysłu Festiwalu dla Myślących.
relacja: Juliusz Czupryniak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Festiwal dla myślących
Festiwal dla myślących
Mikołajkowy festiwal dla myślących


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-11), szwajcar (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie
ul. Podchorążych 49/61
mapa
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaJuliusz Czupryniak
HarmonogramSobota, 9 marca (6 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
18:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 marca (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — zakończenie turnieju
Wpisowebrak wpisowego
turniej organizowany w ramach realizacji projektu "Festiwal dla myślących" z budżetu partycypacyjnego 2019
Dojazdkomunikacją miejską — w zależności od linii do przystanku Spacerowa, Bartycka, Stępińska
wyszukiwarka połączeń
Wyżywieniena miejscu obiad w stołówce szkolnej (kilka zestawów do wyboru) — cena 14,00 zł
Nocleginoclegi w Warszawie
Nagrodypuchary, medale, dyplomy
Dodatkowe atrakcjeinne gry w ramach Festiwalu dla myślących
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Maciej Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2019-02-17 21:57:04
2 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSobiad - sobota2019-02-17 21:58:26
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-02-17 23:01:06
4 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-02-18 07:52:51
5 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik2019-02-18 14:55:49
6 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFSobiad - sobota2019-02-18 16:59:24
7 Mateusz Gołębiewski Łódź Zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-19 13:22:44
8 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-02-19 20:38:37
9 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSobiad - sobota2019-02-20 13:10:00
10 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnikobiad - sobota,
obiad - niedziela x2
2019-02-20 18:35:03
11 Agnieszka Matus Milanówek Zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-21 22:00:38
12 Natalia Mówka Warszawa Młodzieżobiad - sobota2019-02-22 19:08:00
13 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSobiad - sobota2019-02-22 19:08:41
14 Magda Umer Warszawa Zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-24 06:50:20
15 Irena Sołdan Warszawa PFSobiad - sobota2019-02-26 10:19:16
16 Franek Łysek Warszawa młodzieżobiad - sobota2019-02-26 10:26:03
17 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-26 11:25:53
18 Jan Pawłowski Warszawa PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-02-26 14:53:40
19 Paweł Maciejczuk Białystok PFSobiad - sobota2019-02-26 16:31:57
20 Marek Rogalski  Warszawa Członek PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-02-26 18:24:30
21 Wojciech Łysek Warszawa zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-26 20:47:57
22 Wojtek Wojtysiak Legionowo Zwykły uczestnikobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-02-27 01:46:36
23 Andrzej Kwiatkowski Warszawa PFSobiad - sobota2019-02-28 00:24:35
24 Bartosz Morawski Wrocław PFS2019-02-28 13:59:34
25 Krzysztof Nasiłowski Siedlce zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-28 23:58:45
26 Tomasz Nasiłowski Siedlce zwykły uczestnikobiad - sobota2019-02-28 23:59:56
27 Adam Sternik Ketrzyn zwykły uczestnikobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-01 12:00:18
28 Mariola Osajda-Matczak Milanówek PFS2019-03-01 19:29:39
29 Marta Popławska Warszawa zwykły uczestnik2019-03-01 20:49:00
30 Mariusz Skrobosz Warszawa PFSobiad - sobota2019-03-01 23:57:57
31 Jakub Kowalski Piaseczno zwykły uczestnik2019-03-02 16:57:52
32 Miłosz Wrzałek Warszawa PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-02 21:44:50
33 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa zwykły uczestnik2019-03-03 10:43:36
34 Szymon Płachta Warszawa PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-03 14:59:57
35 Teresa Balewska Reda PFSobiad - sobota2019-03-03 19:17:15
36 Robert Kamiński Warszawa zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-03 19:22:02
37 Jerzy Kędra Warszawa zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-04 18:12:25
38 Jacek Mańko Poznań PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-04 23:28:06
39 Andrzej Grabiński Suchedniów zwykły uczestnikobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-05 08:55:06
40 Jan Jawornik Kielce zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-05 14:10:08
41 Joanna Ostrowska Warszawa PFSobiad - sobota2019-03-05 14:37:56
42 Daniel Janus Warszawa PFSobiad - sobota,
obiad - niedziela
2019-03-05 17:18:32
43 Rafał Błaszkiewicz Milanówek zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-05 23:16:57
44 Michał Waszkiewicz Białystok PFSobiad - sobota2019-03-06 07:33:49
45 Jacek Gasik Warszawa zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-06 16:56:46
46 Bogdan Kozłowski Białystok zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-06 20:21:40
47 Marianna Kozłowska Białystok zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-06 20:22:15
48 Stanislaw Gasik Warszawa zwykły uczestnik2019-03-07 10:44:55
49 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle PFSobiad - sobota2019-03-07 17:38:44
50 Paweł Jackowski Warszawa PFSobiad - sobota2019-03-07 19:48:42
51 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFSobiad - sobota2019-03-07 21:07:50
52 Zdzisław Szota Legionowo PFS2019-03-07 21:56:46
53 Rafał Matczak Milanówek PFSobiad - sobota2019-03-07 22:59:23
54 Adrian Ziemniewicz Białystok zwykły uczestnikobiad - sobota2019-03-08 12:48:15
55 Natalia Woźniak Dziwnówek PFSobiad - sobota2019-03-08 18:42:15
56 Anna Prażuch Warszawa zwykły uczestnik2019-03-08 20:45:43
OrganizatorzyFestiwal dla myślących — Adam Zieliński — adam.zielinski@festiwaldlamyslacych.pl
CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" w Warszawie

kontakt w sprawie informacji związanych z turniejem — Rafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com — 604 684 084


Wyniki turnieju Festiwal dla myŁlących — wiosna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.17      9.0     5291     1991      796
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.76      9.0     5234     1989      713
  3 Michał          Waszkiewicz          Białystok              142.51      9.0     5093     1939      580
  4 Jacek           Mańko                Poznań                 134.03      9.0     4899     1884      373
  5 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              127.91      9.0     4743     1961      117
  6 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               157.39      8.0     5133     1821      418
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               151.28      8.0     5018     1869      768
  8 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               139.70      8.0     4924     1812      267
  9 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                133.45      8.0     4875     1826      528
 10 Czesław         Grajewski            Białystok              124.22      8.0     4730     1823      134
 11 Szymon          Płachta              Warszawa               142.86      7.0     5095     1680      541
 12 Marcin          Rogala               Warszawa               134.36      7.0     4955     1714      277
 13 Paweł           Maciejczuk           Białystok              127.31      7.0     4871     1677      255
 14 Rafał           Matczak              Milanówek              139.64      7.0     4840     1658      273
 15 Irena           Sołdan               Warszawa               137.41      7.0     4766     1648      175
 16 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.27      7.0     4629     1608       69
 17 Bartosz         Morawski             Wrocław                163.30      7.0     4624     1685      312
 18 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.15      7.0     4618     1717      215
 19 Katarzyna       Polak                Warszawa               133.74      7.0     4488     1560      261
 20 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       123.75      7.0     4474     1661     -152
 21 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 103.03      7.0     4412     1566      -39
 22 Robert          Kamiński             Warszawa               137.71      7.0     4343     1704     -136
 23 Kacper          Zegadło              Warszawa               148.86      6.0     4962     1584      405
 24 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.59      6.0     4949     1548      448
 25 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              141.15      6.0     4888     1603       88
 26 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.78      6.0     4783     1536      240
 27 Daniel          Janus                Wąchock                130.69      6.0     4593     1484       -2
 28 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.68      6.0     4390     1545     -227
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.11      6.0     4344     1478     -395
 30 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   116.58      6.0     4341     1481       10
 31 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.53      6.0     4319     1563      -84
 32 Adam            Sternik              Kętrzyn                114.00      5.5     4514     1399      180
 33 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              129.64      5.5     4408     1446     -194
 34 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      5.5     4063     1297       38
 35 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.20      5.0     5325     1396      477
 36 Franciszek      Łysek                Warszawa               109.05      5.0     4295     1365     -310
 37 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             139.23      5.0     4287     1438     -501
 38 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.69      5.0     4270     1372     -291
 39 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     4116     1403     -511
 40 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4053     1269        2
 41 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.42      4.5     4734     1208      185
 42 Marek           Rogalski             Warszawa               129.81      4.0     4362     1285     -404
 43 Agnieszka       Matus                Milanówek              123.88      4.0     4248     1181     -234
 44 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.61      4.0     3974     1192     -278
 45 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            100.00      4.0     3621     1125     -217
 46 Jerzy           Kędra                Warszawa               106.67      4.0     3375     1142     -384
 47 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.62      4.0     2639      917      420
 48 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     4024     1114     -706
 49 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.0     3543      989     -588
 50 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     3044      962     -878
 51 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.71      3.0     2789      924       -9
 52 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.42      3.0     2365      752      292
 53 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      2.0     2727      801     -655
 54 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.98      2.0     2326      653      -45
 55 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              125.13      2.0     2173      655     -326
 56 Jacek           Gasik                Warszawa               123.00      2.0     2123      660       28
 57 Piotr           Domański             Lublin                 134.39      2.0      679      374       23
 58 Marta           Popławska            Warszawa               100.00      1.0     1064      305      -90
 59 Jacek           Baltyn               Suchedniów             128.58      1.0     1046      364     -220
 60 Michał          Dudko                Tarnogród              100.00      1.0     1015      314     -175
 61 Anna            Prażuch              Warszawa               100.00      0.0     2758      712    -1623
 62 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      0.0      597      129     -234
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Festiwal dla myŁlących — wiosna



	Bartosz Morawski 163.30 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 +  549: 288  179
    2     1 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  398: 387  179
    3     5 Marcin         Rogala                134.36 +  437: 416  184
    4     3 Kazimierz      Merklejn              157.39 +  492: 380  207
    5     2 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  383: 506  101
    6     5 Czesław        Grajewski             124.22 -  308: 369   74
    7     4 Rafał          Wesołowski            130.71 +  446: 424  181
    8     4 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  372: 452   93
    9     4 Paweł          Jackowski             151.28 -  290: 367  101
   10    10 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  518: 341  189
   11     6 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  431: 382  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 11 153.18




	Kazimierz Merklejn 157.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Szota                 128.98 +  462: 365  179
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  495: 407  180
    3     4 Czesław        Grajewski             124.22 +  425: 386  174
    4     3 Bartosz        Morawski              163.30 -  380: 492  113
    5     5 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  410: 455   83
    6     6 Robert         Kamiński              137.71 +  438: 303  188
    7     6 Stanisław      Gasik                 121.53 +  471: 289  172
    8     5 Rafał          Wesołowski            130.71 +  471: 399  181
    9     2 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  373: 416  101
   10     4 Maciej         Skrzypczak            123.75 +  382: 345  174
   11     3 Adrian         Ziemniewicz           127.91 +  408: 405  178
   12     2 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  418: 453   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Paweł Jackowski 151.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  379: 395   78
    2    21 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  516: 389  189
    3    10 Anna           Prażuch               100.00 +  416: 303  150
    4     8 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  353: 399   83
    5    10 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  477: 375  200
    6     7 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  433: 341  197
    7     7 Andrzej        Grabiński             139.23 +  525: 268  189
    8     3 Joanna         Ostrowska             127.15 +  404: 339  177
    9     4 Bartosz        Morawski              163.30 +  367: 290  213
   10     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  391: 431  101
   11     2 Krzysztof      Mówka                 147.76 +  410: 356  198
   12     3 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  347: 364   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Mariusz Skrobosz 151.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Maciejczuk            127.31 +  559: 380  177
    2     2 Marek          Rogalski              129.81 +  460: 422  180
    3     1 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  402: 426   93
    4     4 Adrian         Ziemniewicz           127.91 +  482: 362  178
    5     2 Bartosz        Morawski              163.30 +  506: 383  213
    6     2 Tomasz         Nasiłowski            133.45 +  385: 302  183
    7     1 Marcin         Rogala                134.36 +  480: 318  184
    8     1 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  401: 407   98
    9     2 Kazimierz      Merklejn              157.39 +  416: 373  207
   10     1 Paweł          Jackowski             151.28 +  431: 391  201
   11     1 Szymon         Płachta               142.86 +  393: 329  193
   12     1 Jacek          Mańko                 134.03 -  376: 402   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1991  / 12 165.92




	Miłosz Wrzałek 150.20 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             127.15 -  378: 414   77
    2    15 Szymon         Płachta               142.86 -  428: 474   93
    3    22 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  493: 363  164
    4    16 Michał         Dudko                 100.00 +  510: 277  150
    5    10 Paweł          Jackowski             151.28 -  375: 477  101
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  370: 463   89
    7    20 Teresa         Balewska              100.00 +  535: 249  150
    8    14 Jacek          Baltyn                128.58 +  441: 403  179
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  378: 491   79
   10    15 Rafał          Wesołowski            130.71 -  388: 435   81
   11    19 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  435: 454   53
   12    21 Marek          Rogalski              129.81 +  594: 348  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Maciej Czupryniak 149.62 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Gasik                 123.00 +  404: 387  173
    2    13 Daniel         Janus                 130.69 +  565: 274  181
    3     2 Szymon         Dąbrowski             139.70 +  412: 291  190
    4     1 Krzysztof      Mówka                 147.76 +  515: 324  198
    5     1 Natalia        Woźniak               141.15 -  377: 490   91
    6     4 Marcin         Rogala                134.36 -  366: 453   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  /  6 152.83




	Jakub Zaryński 149.42 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             124.22 -  415: 420   74
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 +  432: 297  179
    3    11 Bartosz        Bartczak              115.69 +  419: 277  166
    4    11 Robert         Kamiński              137.71 -  358: 359   88
    5    14 Jacek          Gasik                 123.00 +  352: 286  173
    6    12 Stanisław      Gasik                 121.53 -  389: 434   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  6 125.33




	Kacper Zegadło 148.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Matus                 123.88 +  395: 301  174
    2     7 Katarzyna      Polak                 133.74 +  571: 309  184
    3     3 Natalia        Woźniak               141.15 -  393: 394   91
    4     5 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  456: 258  150
    5     3 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  324: 560   98
    6     9 Szymon         Płachta               142.86 +  427: 390  193
    7     8 Joanna         Ostrowska             127.15 -  292: 380   77
    8     9 Irena          Sołdan                137.41 +  402: 365  187
    9     8 Jacek          Mańko                 134.03 -  398: 400   84
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 +  469: 339  179
   11     8 Rafał          Matczak               139.64 -  459: 483   90
   12     9 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  376: 378   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Krzysztof Mówka 147.76 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Skrzypczak            123.75 +  406: 329  174
    2     9 Tomasz         Nasiłowski            133.45 +  484: 348  183
    3     6 Andrzej        Grabiński             139.23 +  547: 339  189
    4     1 Maciej         Czupryniak            149.62 -  324: 515  100
    5     3 Kacper         Zegadło               148.86 +  560: 324  199
    6     3 Szymon         Dąbrowski             139.70 +  456: 361  190
    7     2 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  324: 395   78
    8     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 +  407: 401  201
    9     3 Czesław        Grajewski             124.22 +  475: 355  174
   10     2 Michał         Waszkiewicz           142.51 +  442: 326  193
   11     2 Paweł          Jackowski             151.28 -  356: 410  101
   12     2 Kazimierz      Merklejn              157.39 +  453: 418  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 12 165.75




	Paweł Pogorzelski 146.59 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Gasik                 121.53 +  404: 332  172
    2    11 Marcin         Rogala                134.36 -  368: 448   84
    3    13 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  458: 308  167
    4    13 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  362: 363   69
    5    15 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  450: 355  164
    6     7 Paweł          Jackowski             151.28 -  341: 433  101
    7    13 Rafał          Matczak               139.64 -  358: 491   90
    8    17 Katarzyna      Ślusarska             125.13 +  430: 335  175
    9    13 Jacek          Baltyn                128.58 +  516: 296  179
   10     9 Michał         Dąbrowski             100.00 +  548: 370  150
   11     6 Bartosz        Morawski              163.30 -  382: 431  113
   12     8 Piotr          Domański              134.39 -  332: 339   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Szymon Płachta 142.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  438: 459   69
    2    15 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  474: 428  200
    3     9 Jacek          Mańko                 134.03 -  320: 438   84
    4    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  458: 264  150
    5    11 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  429: 344  179
    6     9 Kacper         Zegadło               148.86 -  390: 427   99
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  454: 326  189
    8     8 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  383: 364  164
    9     7 Rafał          Matczak               139.64 +  529: 371  190
   10     5 Joanna         Ostrowska             127.15 +  508: 304  177
   11     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  329: 393  101
   12     4 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  383: 436   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Michał Waszkiewicz 142.51 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  496: 311  167
    2     4 Jacek          Mańko                 134.03 +  507: 433  184
    3     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 +  426: 402  201
    4     2 Natalia        Woźniak               141.15 -  363: 529   91
    5     4 Robert         Kamiński              137.71 -  348: 425   88
    6     8 Bartosz        Bartczak              115.69 +  504: 296  166
    7     5 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  454: 292  169
    8     4 Bartosz        Morawski              163.30 +  452: 372  213
    9     1 Adrian         Ziemniewicz           127.91 +  436: 282  178
   10     2 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  326: 442   98
   11     4 Tomasz         Nasiłowski            133.45 +  417: 382  183
   12     3 Paweł          Jackowski             151.28 +  364: 347  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 12 161.58




	Natalia Woźniak 141.15 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Bartczak              115.69 +  449: 411  166
    2     8 Irena          Sołdan                137.41 +  441: 323  187
    3     3 Kacper         Zegadło               148.86 +  394: 393  199
    4     2 Michał         Waszkiewicz           142.51 +  529: 363  193
    5     1 Maciej         Czupryniak            149.62 +  490: 377  200
    6     1 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  373: 387   78
    7     3 Czesław        Grajewski             124.22 -  337: 374   74
    8     6 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  353: 415   90
    9     6 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  408: 446   74
   10     8 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  332: 485   77
   11    12 Rafał          Wesołowski            130.71 +  442: 321  181
   12    10 Marcin         Rogala                134.36 -  340: 505   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Szymon Dąbrowski 139.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marianna       Kozłowska             114.61 +  392: 353  165
    2    12 Robert         Kamiński              137.71 +  366: 359  188
    3     2 Maciej         Czupryniak            149.62 -  291: 412  100
    4    12 Daniel         Janus                 130.69 +  426: 329  181
    5     9 Marek          Rogalski              129.81 +  431: 387  180
    6     3 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  361: 456   98
    7     9 Paweł          Maciejczuk            127.31 +  559: 359  177
    8     6 Natalia        Woźniak               141.15 +  415: 353  191
    9     5 Tomasz         Nasiłowski            133.45 +  364: 363  183
   10     3 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  318: 476   78
   11     5 Jacek          Mańko                 134.03 -  442: 467   84
   12     6 Irena          Sołdan                137.41 +  559: 343  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Rafał Matczak 139.64 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  499: 282  164
    2     3 Andrzej        Grabiński             139.23 -  262: 451   89
    3    19 Irena          Sołdan                137.41 -  298: 393   87
    4    18 Zdzisław       Szota                 128.98 -  368: 413   79
    5    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  417: 332  150
    6    20 Jerzy          Kędra                 106.67 +  474: 312  157
    7    13 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  491: 358  197
    8    10 Robert         Kamiński              137.71 +  418: 288  188
    9     7 Szymon         Płachta               142.86 -  371: 529   93
   10    12 Stanisław      Gasik                 121.53 +  372: 330  172
   11     8 Kacper         Zegadło               148.86 +  483: 459  199
   12     5 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  387: 420   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Andrzej Grabiński 139.23 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Sternik               114.00 +  438: 354  164
    2     3 Rafał          Matczak               139.64 +  451: 262  190
    3     6 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  339: 547   98
    4    14 Marek          Rogalski              129.81 -  334: 361   80
    5    13 Zdzisław       Szota                 128.98 +  399: 348  179
    6    13 Franciszek     Łysek                 109.05 +  403: 337  159
    7     7 Paweł          Jackowski             151.28 -  268: 525  101
    8    13 Michał         Dąbrowski             100.00 +  412: 306  150
    9    10 Joanna         Ostrowska             127.15 -  351: 476   77
   10    13 Irena          Sołdan                137.41 -  346: 473   87
   11    14 Daniel         Janus                 130.69 -  244: 425   81
   12    16 Stanisław      Gasik                 121.53 -  302: 374   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Małgorzata Deszczyńska 138.78 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Franciszek     Łysek                 109.05 -  343: 369   59
    2    21 Paweł          Jackowski             151.28 -  389: 516  101
    3    24 Marianna       Kozłowska             114.61 -  344: 356   65
    4    23 Sławomir       Rosochacz             103.03 +  492: 296  153
    5    20 Teresa         Balewska              100.00 +  411: 352  150
    6    15 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  463: 370  200
    7    11 Szymon         Płachta               142.86 -  326: 454   93
    8    16 Adam           Sternik               114.00 +  443: 331  164
    9    12 Daniel         Janus                 130.69 +  383: 341  181
   10    10 Bartosz        Morawski              163.30 -  341: 518  113
   11    13 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  481: 243  180
   12    11 Joanna         Ostrowska             127.15 -  367: 397   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Robert Kamiński 137.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Kędra                 106.67 +  412: 289  157
    2    12 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  359: 366   90
    3    14 Adam           Sternik               114.00 +  382: 361  164
    4    11 Jakub          Zaryński              149.42 +  359: 358  199
    5     4 Michał         Waszkiewicz           142.51 +  425: 348  193
    6     6 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  303: 438  107
    7    10 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  264: 357   83
    8    10 Rafał          Matczak               139.64 -  288: 418   90
    9    17 Katarzyna      Polak                 133.74 +  445: 338  184
   10    14 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  382: 375  169
   11    10 Irena          Sołdan                137.41 -  320: 475   87
   12    15 Rafał          Wesołowski            130.71 +  404: 356  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Irena Sołdan 137.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Rosochacz             103.03 +  418: 407  153
    2     8 Natalia        Woźniak               141.15 -  323: 441   91
    3    19 Rafał          Matczak               139.64 +  393: 298  190
    4     7 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  364: 388   77
    5    18 Franciszek     Łysek                 109.05 -  339: 403   59
    6    21 Adam           Sternik               114.00 +  423: 291  164
    7    15 Daniel         Janus                 130.69 +  443: 383  181
    8     9 Kacper         Zegadło               148.86 -  365: 402   99
    9    16 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  407: 353  167
   10    13 Andrzej        Grabiński             139.23 +  473: 346  189
   11    10 Robert         Kamiński              137.71 +  475: 320  188
   12     6 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  343: 559   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Piotr Domański 134.39 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     7 Paweł          Maciejczuk            127.31 +  340: 324  177
   12     8 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  339: 332  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  2 187.00




	Marcin Rogala 134.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Łysek                 100.00 +  416: 263  150
    2    11 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  448: 368  197
    3     5 Bartosz        Morawski              163.30 -  416: 437  113
    4    10 Stanisław      Gasik                 121.53 +  370: 279  172
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  395: 387  180
    6     4 Maciej         Czupryniak            149.62 +  453: 366  200
    7     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  318: 480  101
    8     7 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  354: 496   83
    9     9 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  445: 327  169
   10     6 Jacek          Mańko                 134.03 -  418: 423   84
   11     9 Czesław        Grajewski             124.22 -  417: 512   74
   12    10 Natalia        Woźniak               141.15 +  505: 340  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Jacek Mańko 134.03 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Mówka                 100.00 +  410: 318  150
    2     4 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  433: 507   93
    3     9 Szymon         Płachta               142.86 +  438: 320  193
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 -  300: 468   80
    5    16 Maciej         Skrzypczak            123.75 +  503: 281  174
    6    10 Joanna         Ostrowska             127.15 -  354: 393   77
    7    12 Katarzyna      Polak                 133.74 +  326: 319  184
    8    12 Franciszek     Łysek                 109.05 +  443: 286  159
    9     8 Kacper         Zegadło               148.86 +  400: 398  199
   10     6 Marcin         Rogala                134.36 +  423: 418  184
   11     5 Szymon         Dąbrowski             139.70 +  467: 442  190
   12     1 Mariusz        Skrobosz              151.17 +  402: 376  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Katarzyna Polak 133.74 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Prażuch               100.00 +  456: 218  150
    2     7 Kacper         Zegadło               148.86 -  309: 571   99
    3    16 Stanisław      Gasik                 121.53 -  361: 400   72
    4    20 Franciszek     Łysek                 109.05 -  337: 343   59
    5    21 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 +  396: 321  179
    6    19 Agnieszka      Matus                 123.88 +  435: 367  174
    7    12 Jacek          Mańko                 134.03 -  319: 326   84
    8    20 Jerzy          Kędra                 106.67 +  329: 282  157
    9    17 Robert         Kamiński              137.71 -  338: 445   88
   10    18 Marianna       Kozłowska             114.61 +  406: 345  165
   11    16 Adam           Sternik               114.00 +  399: 302  164
   12    13 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  403: 307  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Tomasz Nasiłowski 133.45 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  420: 284  150
    2     9 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  348: 484   98
    3    15 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  456: 233  150
    4     8 Paweł          Jackowski             151.28 +  399: 353  201
    5     5 Kazimierz      Merklejn              157.39 +  455: 410  207
    6     2 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  302: 385  101
    7    10 Robert         Kamiński              137.71 +  357: 264  188
    8     7 Marcin         Rogala                134.36 +  496: 354  184
    9     5 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  363: 364   90
   10     7 Czesław        Grajewski             124.22 +  477: 412  174
   11     4 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  382: 417   93
   12     5 Rafał          Matczak               139.64 +  420: 387  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Rafał Wesołowski 130.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  402: 365  150
    7     4 Bartosz        Morawski              163.30 -  424: 446  113
    8     5 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  399: 471  107
    9    19 Katarzyna      Ślusarska             125.13 +  452: 282  175
   10    15 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  435: 388  200
   11    12 Natalia        Woźniak               141.15 -  321: 442   91
   12    15 Robert         Kamiński              137.71 -  356: 404   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Daniel Janus 130.69 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Popławska             100.00 +  406: 352  150
    2    13 Maciej         Czupryniak            149.62 -  274: 565  100
    3    21 Maciej         Skrzypczak            123.75 +  570: 373  174
    4    12 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  329: 426   90
    5    17 Bartosz        Bartczak              115.69 -  351: 417   66
    6    18 Wojciech       Łysek                 100.00 +  354: 270  150
    7    15 Irena          Sołdan                137.41 -  383: 443   87
    8    19 Sławomir       Rosochacz             103.03 +  420: 362  153
    9    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  341: 383   89
   10    16 Jerzy          Kędra                 106.67 +  357: 317  157
   11    14 Andrzej        Grabiński             139.23 +  425: 244  189
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  383: 443   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Marek Rogalski 129.81 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 337  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  422: 460  101
    3    18 Agnieszka      Matus                 123.88 +  399: 354  174
    4    14 Andrzej        Grabiński             139.23 +  361: 334  189
    5     9 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  387: 431   90
    6    14 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  315: 398   69
    7    17 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  331: 383   64
    8    18 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 -  342: 390   80
    9    20 Marianna       Kozłowska             114.61 -  372: 399   65
   10    21 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  323: 437   53
   11    24 Anna           Prażuch               100.00 +  421: 249  150
   12    21 Miłosz         Wrzałek               150.20 -  348: 594  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Mariola Osajda-Matczak 129.64 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Teresa         Balewska              100.00 +  357: 329  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  407: 495  107
    3    17 Jacek          Gasik                 123.00 +  415: 371  173
    4     9 Jacek          Mańko                 134.03 +  468: 300  184
    5     7 Marcin         Rogala                134.36 -  387: 395   84
    6    11 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  345: 366   77
    7    14 Michał         Dąbrowski             100.00 -  323: 380   50
    8    18 Marek          Rogalski              129.81 +  390: 342  180
    9    15 Stanisław      Gasik                 121.53 -  308: 404   72
   10    17 Adam           Sternik               114.00 =  384: 384  114
   11    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  243: 481   89
   12    18 Bartosz        Bartczak              115.69 +  381: 355  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Rafał Błaszkiewicz 129.42 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  568: 184  150
    2     1 Bartosz        Morawski              163.30 -  387: 398  113
    3     8 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  413: 460   77
    4    15 Wojciech       Łysek                 100.00 +  428: 285  150
    5    11 Szymon         Płachta               142.86 -  344: 429   93
    6    16 Michał         Dąbrowski             100.00 -  286: 507   50
    7    21 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  298: 404   50
    8    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  271: 448   50
    9    25 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  445: 486   50
   10    24 Katarzyna      Ślusarska             125.13 +  540: 292  175
   11    23 Natalia        Mówka                 100.00 =  363: 363  100
   12    24 Teresa         Balewska              100.00 +  391: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Andrzej Kwiatkowski 129.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              163.30 -  288: 549  113
    2    16 Jakub          Zaryński              149.42 -  297: 432   99
    3    28 Wojciech       Łysek                 100.00 -  377: 384   50
    4    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  330: 312  150
    5    21 Katarzyna      Polak                 133.74 -  321: 396   84
    6    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  430: 322  150
    7    24 Marianna       Kozłowska             114.61 +  408: 281  165
    8    22 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  469: 336  150
    9    11 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  491: 378  200
   10    11 Kacper         Zegadło               148.86 -  339: 469   99
   11    15 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  436: 318  167
   12    12 Daniel         Janus                 130.69 +  443: 383  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Zdzisław Szota 128.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  365: 462  107
    2    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  427: 428   50
    3    23 Natalia        Mówka                 100.00 +  427: 333  150
    4    18 Rafał          Matczak               139.64 +  413: 368  190
    5    13 Andrzej        Grabiński             139.23 -  348: 399   89
    6    17 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  346: 381   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Jacek Baltyn 128.58 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    16 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  347: 309  167
    8    14 Miłosz         Wrzałek               150.20 -  403: 441  100
    9    13 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  296: 516   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  3 121.33




	Adrian Ziemniewicz 127.91 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             151.28 +  395: 379  201
    2    14 Franciszek     Łysek                 109.05 +  412: 375  159
    3     7 Joanna         Ostrowska             127.15 +  443: 426  177
    4     4 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  362: 482  101
    5     6 Paweł          Maciejczuk            127.31 +  385: 381  177
    6     1 Natalia        Woźniak               141.15 +  387: 373  191
    7     2 Krzysztof      Mówka                 147.76 +  395: 324  198
    8     2 Czesław        Grajewski             124.22 +  365: 341  174
    9     1 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  282: 436   93
   10     3 Szymon         Dąbrowski             139.70 +  476: 318  190
   11     3 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  405: 408  107
   12     4 Szymon         Płachta               142.86 +  436: 383  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 12 163.42




	Paweł Maciejczuk 127.31 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              151.17 -  380: 559  101
    2    20 Teresa         Balewska              100.00 +  472: 319  150
    3     8 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  460: 413  179
    4     7 Irena          Sołdan                137.41 +  388: 364  187
    5     6 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  381: 385   78
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  366: 345  180
    7     9 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  359: 559   90
    8    11 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  352: 357   74
    9    14 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  526: 267  164
   10     8 Natalia        Woźniak               141.15 +  485: 332  191
   11     7 Piotr          Domański              134.39 -  324: 340   84
   12     9 Kacper         Zegadło               148.86 +  378: 376  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Joanna Ostrowska 127.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  414: 378  200
    2     6 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  474: 258  169
    3     7 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  426: 443   78
    4     6 Czesław        Grajewski             124.22 -  363: 370   74
    5    12 Mateusz        Gołębiewski           116.58 +  332: 291  167
    6    10 Jacek          Mańko                 134.03 +  393: 354  184
    7     8 Kacper         Zegadło               148.86 +  380: 292  199
    8     3 Paweł          Jackowski             151.28 -  339: 404  101
    9    10 Andrzej        Grabiński             139.23 +  476: 351  189
   10     5 Szymon         Płachta               142.86 -  304: 508   93
   11    11 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  320: 387   74
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  397: 367  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Katarzyna Ślusarska 125.13 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    18 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  369: 428   74
    8    17 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  335: 430   97
    9    19 Rafał          Wesołowski            130.71 -  282: 452   81
   10    24 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 -  292: 540   79
   11    25 Teresa         Balewska              100.00 +  408: 285  150
   12    22 Agnieszka      Matus                 123.88 +  487: 364  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Czesław Grajewski 124.22 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Zaryński              149.42 +  420: 415  199
    2    10 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  422: 347  150
    3     4 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  386: 425  107
    4     6 Joanna         Ostrowska             127.15 +  370: 363  177
    5     8 Bogdan         Kozłowski             118.68 +  389: 340  169
    6     5 Bartosz        Morawski              163.30 +  369: 308  213
    7     3 Natalia        Woźniak               141.15 +  374: 337  191
    8     2 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  341: 365   78
    9     3 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  355: 475   98
   10     7 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  412: 477   83
   11     9 Marcin         Rogala                134.36 +  512: 417  184
   12     7 Maciej         Skrzypczak            123.75 +  380: 327  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Agnieszka Matus 123.88 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               148.86 -  301: 395   99
    2    25 Marta          Popławska             100.00 +  384: 346  150
    3    18 Marek          Rogalski              129.81 -  354: 399   80
    4    22 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  321: 425   74
    5    25 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  396: 356  150
    6    19 Katarzyna      Polak                 133.74 -  367: 435   84
    7    23 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  304: 381   53
    8    24 Natalia        Mówka                 100.00 -  310: 349   50
    9    26 Anna           Prażuch               100.00 +  404: 245  150
   10    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 309  150
   11    20 Bartosz        Bartczak              115.69 -  322: 355   66
   12    22 Katarzyna      Ślusarska             125.13 -  364: 487   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Maciej Skrzypczak 123.75 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 147.76 -  329: 406   98
    2    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  402: 295  150
    3    21 Daniel         Janus                 130.69 -  373: 570   81
    4    22 Agnieszka      Matus                 123.88 +  425: 321  174
    5    16 Jacek          Mańko                 134.03 -  281: 503   84
    6    23 Jacek          Gasik                 123.00 +  374: 320  173
    7    18 Katarzyna      Ślusarska             125.13 +  428: 369  175
    8    11 Paweł          Maciejczuk            127.31 +  357: 352  177
    9     6 Natalia        Woźniak               141.15 +  446: 408  191
   10     4 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  345: 382  107
   11    11 Joanna         Ostrowska             127.15 +  387: 320  177
   12     7 Czesław        Grajewski             124.22 -  327: 380   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Jacek Gasik 123.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            149.62 -  387: 404  100
    2    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  397: 283  150
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 -  371: 415   80
    4    19 Jerzy          Kędra                 106.67 +  362: 267  157
    5    14 Jakub          Zaryński              149.42 -  286: 352   99
    6    23 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  320: 374   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  6 110.00




	Stanisław Gasik 121.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  332: 404   97
    2    26 Michał         Dąbrowski             100.00 +  407: 274  150
    3    16 Katarzyna      Polak                 133.74 +  400: 361  184
    4    10 Marcin         Rogala                134.36 -  279: 370   84
    5    19 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  368: 293  150
    6    12 Jakub          Zaryński              149.42 +  434: 389  199
    7     6 Kazimierz      Merklejn              157.39 -  289: 471  107
    8    15 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  365: 468   69
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  404: 308  180
   10    12 Rafał          Matczak               139.64 -  330: 372   90
   11    18 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  337: 391   64
   12    16 Andrzej        Grabiński             139.23 +  374: 302  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Bogdan Kozłowski 118.68 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               142.86 +  459: 438  193
    2     6 Joanna         Ostrowska             127.15 -  258: 474   77
    3    12 Sławomir       Rosochacz             103.03 +  376: 262  153
    4    13 Paweł          Pogorzelski           146.59 +  363: 362  197
    5     8 Czesław        Grajewski             124.22 -  340: 389   74
    6    14 Marek          Rogalski              129.81 +  398: 315  180
    7     5 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  292: 454   93
    8    15 Stanisław      Gasik                 121.53 +  468: 365  172
    9     9 Marcin         Rogala                134.36 -  327: 445   84
   10    14 Robert         Kamiński              137.71 -  375: 382   88
   11    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  427: 328  150
   12    13 Katarzyna      Polak                 133.74 -  307: 403   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Mateusz Gołębiewski 116.58 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  311: 496   93
    2    27 Anna           Prażuch               100.00 +  426: 249  150
    3    13 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  308: 458   97
    4    24 Marianna       Kozłowska             114.61 +  363: 294  165
    5    12 Joanna         Ostrowska             127.15 -  291: 332   77
    6    17 Zdzisław       Szota                 128.98 +  381: 346  179
    7    16 Jacek          Baltyn                128.58 -  309: 347   79
    8    21 Bartosz        Bartczak              115.69 +  464: 305  166
    9    16 Irena          Sołdan                137.41 -  353: 407   87
   10    20 Franciszek     Łysek                 109.05 +  412: 361  159
   11    15 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  318: 436   79
   12    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  405: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Bartosz Bartczak 115.69 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Natalia        Woźniak               141.15 -  411: 449   91
    2    17 Natalia        Mówka                 100.00 +  372: 295  150
    3    11 Jakub          Zaryński              149.42 -  277: 419   99
    4    21 Adam           Sternik               114.00 +  362: 297  164
    5    17 Daniel         Janus                 130.69 +  417: 351  181
    6     8 Michał         Waszkiewicz           142.51 -  296: 504   93
    7    19 Franciszek     Łysek                 109.05 -  344: 365   59
    8    21 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  305: 464   67
    9    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  408: 326  150
   10    19 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  368: 388   64
   11    20 Agnieszka      Matus                 123.88 +  355: 322  174
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 -  355: 381   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Marianna Kozłowska 114.61 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Dąbrowski             139.70 -  353: 392   90
    2    18 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  353: 404   53
    3    24 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  356: 344  189
    4    24 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  294: 363   67
    5    26 Michał         Dąbrowski             100.00 -  297: 312   50
    6    26 Natalia        Mówka                 100.00 +  353: 324  150
    7    24 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  281: 408   79
    8    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  380: 275  150
    9    20 Marek          Rogalski              129.81 +  399: 372  180
   10    18 Katarzyna      Polak                 133.74 -  345: 406   84
   11    22 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  277: 315   50
   12    23 Jan            Pawłowski             100.00 -  286: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Maciej Dąbrowski 114.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               139.64 -  282: 499   90
    2    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  376: 340  150
    3    22 Miłosz         Wrzałek               150.20 -  363: 493  100
    4    25 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  440: 272  150
    5    15 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  355: 450   97
    6    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  405: 359  150
    7    17 Marek          Rogalski              129.81 +  383: 331  180
    8     8 Szymon         Płachta               142.86 -  364: 383   93
    9    14 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  267: 526   77
   10    19 Bartosz        Bartczak              115.69 +  388: 368  166
   11    18 Stanisław      Gasik                 121.53 +  391: 337  172
   12    14 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  330: 381   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Adam Sternik 114.00 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Grabiński             139.23 -  354: 438   89
    2    24 Jerzy          Kędra                 106.67 +  401: 242  157
    3    14 Robert         Kamiński              137.71 -  361: 382   88
    4    21 Bartosz        Bartczak              115.69 -  297: 362   66
    5    23 Michał         Dudko                 100.00 +  422: 310  150
    6    21 Irena          Sołdan                137.41 -  291: 423   87
    7    22 Wojciech       Łysek                 100.00 +  358: 247  150
    8    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  331: 443   89
    9    21 Teresa         Balewska              100.00 +  496: 319  150
   10    17 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 =  384: 384  130
   11    16 Katarzyna      Polak                 133.74 -  302: 399   84
   12    19 Franciszek     Łysek                 109.05 +  517: 385  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Franciszek Łysek 109.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 +  369: 343  189
    2    14 Adrian         Ziemniewicz           127.91 -  375: 412   78
    3    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  332: 367   50
    4    20 Katarzyna      Polak                 133.74 +  343: 337  184
    5    18 Irena          Sołdan                137.41 +  403: 339  187
    6    13 Andrzej        Grabiński             139.23 -  337: 403   89
    7    19 Bartosz        Bartczak              115.69 +  365: 344  166
    8    12 Jacek          Mańko                 134.03 -  286: 443   84
    9    18 Michał         Dąbrowski             100.00 -  354: 411   50
   10    20 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  361: 412   67
   11    21 Jerzy          Kędra                 106.67 +  385: 277  157
   12    19 Adam           Sternik               114.00 -  385: 517   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Jerzy Kędra 106.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kamiński              137.71 -  289: 412   88
    2    24 Adam           Sternik               114.00 -  242: 401   64
    4    19 Jacek          Gasik                 123.00 -  267: 362   73
    5    24 Sławomir       Rosochacz             103.03 +  371: 312  153
    6    20 Rafał          Matczak               139.64 -  312: 474   90
    7    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  368: 200  150
    8    20 Katarzyna      Polak                 133.74 -  282: 329   84
    9    24 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  285: 272  150
   10    16 Daniel         Janus                 130.69 -  317: 357   81
   11    21 Franciszek     Łysek                 109.05 -  277: 385   59
   12    25 Anna           Prażuch               100.00 +  365: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82




	Sławomir Rosochacz 103.03 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                137.41 -  407: 418   87
    2    18 Marianna       Kozłowska             114.61 +  404: 353  165
    3    12 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  262: 376   69
    4    23 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  296: 492   89
    5    24 Jerzy          Kędra                 106.67 -  312: 371   57
    6    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  351: 320  150
    7    23 Agnieszka      Matus                 123.88 +  381: 304  174
    8    19 Daniel         Janus                 130.69 -  362: 420   81
    9    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  365: 309  150
   10    21 Marek          Rogalski              129.81 +  437: 323  180
   11    19 Miłosz         Wrzałek               150.20 +  454: 435  200
   12    14 Maciej         Dąbrowski             114.11 +  381: 330  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 -  329: 357   80
    2    20 Paweł          Maciejczuk            127.31 -  319: 472   77
    3    26 Marta          Popławska             100.00 -  364: 366   50
    4    26 Natalia        Mówka                 100.00 +  382: 334  150
    5    20 Małgorzata     Deszczyńska           138.78 -  352: 411   89
    6    24 Anna           Prażuch               100.00 +  407: 278  150
    7    20 Miłosz         Wrzałek               150.20 -  249: 535  100
    8    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  430: 267  150
    9    21 Adam           Sternik               114.00 -  319: 496   64
   10    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  295: 415   50
   11    25 Katarzyna      Ślusarska             125.13 -  285: 408   75
   12    24 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 -  293: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Michał Dudko 100.00 Tarnogród

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  428: 258  150
    4    16 Miłosz         Wrzałek               150.20 -  277: 510  100
    5    23 Adam           Sternik               114.00 -  310: 422   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     314  /  3 104.67




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  284: 420   83
    2    26 Stanisław      Gasik                 121.53 -  274: 407   72
    3    27 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  380: 290  150
    4    17 Szymon         Płachta               142.86 -  264: 458   93
    5    26 Marianna       Kozłowska             114.61 +  312: 297  165
    6    16 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  507: 286  179
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        129.64 +  380: 323  180
    8    13 Andrzej        Grabiński             139.23 -  306: 412   89
    9    18 Franciszek     Łysek                 109.05 +  411: 354  159
   10     9 Paweł          Pogorzelski           146.59 -  370: 548   97
   11    17 Bogdan         Kozłowski             118.68 -  328: 427   69
   12    17 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  300: 405   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Arkadiusz Kleniewski 100.00 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Czesław        Grajewski             124.22 -  347: 422   74
    3    15 Tomasz         Nasiłowski            133.45 -  233: 456   83
    4    25 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  272: 440   64
    5    25 Agnieszka      Matus                 123.88 -  356: 396   74
    6    28 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  393: 223  150
    7    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  404: 298  179
    8    22 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  336: 469   79
    9    24 Jerzy          Kędra                 106.67 -  272: 285   57
   10    26 Anna           Prażuch               100.00 +  410: 235  150
   11    22 Marianna       Kozłowska             114.61 +  315: 277  165
   12    20 Natalia        Mówka                 100.00 -  283: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 11 102.27




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Mańko                 134.03 -  318: 410   84
    2    17 Bartosz        Bartczak              115.69 -  295: 372   66
    3    23 Zdzisław       Szota                 128.98 -  333: 427   79
    4    26 Teresa         Balewska              100.00 -  334: 382   50
    5    28 Jan            Pawłowski             100.00 -  260: 283   50
    6    26 Marianna       Kozłowska             114.61 -  324: 353   65
    7    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  394: 241  150
    8    24 Agnieszka      Matus                 123.88 +  349: 310  174
    9    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  368: 270  150
   10    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  388: 331  150
   11    23 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 =  363: 363  129
   12    20 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 +  337: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 -  184: 568   79
    2    22 Zdzisław       Szota                 128.98 +  428: 427  179
    3    20 Franciszek     Łysek                 109.05 +  367: 332  159
    4     5 Kacper         Zegadło               148.86 -  258: 456   99
    5    19 Stanisław      Gasik                 121.53 -  293: 368   72
    6    22 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  359: 405   64
    7    25 Jerzy          Kędra                 106.67 -  200: 368   57
    8    27 Anna           Prażuch               100.00 +  315: 245  150
    9    23 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  309: 365   53
   10    25 Natalia        Mówka                 100.00 -  331: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 10  96.20




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Rogalski              129.81 -  337: 341   80
    2    19 Jacek          Gasik                 123.00 -  283: 397   73
    3    25 Michał         Dudko                 100.00 -  258: 428   50
    4    27 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  312: 330   79
    5    28 Natalia        Mówka                 100.00 +  283: 260  150
    6    25 Sławomir       Rosochacz             103.03 -  320: 351   53
    7    27 Anna           Prażuch               100.00 +  439: 259  150
    8    23 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  448: 271  179
    9    22 Bartosz        Bartczak              115.69 -  326: 408   66
   10    23 Agnieszka      Matus                 123.88 -  309: 421   74
   11    26 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  401: 299  150
   12    23 Marianna       Kozłowska             114.61 +  337: 286  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Marta Popławska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Daniel         Janus                 130.69 -  352: 406   81
    2    25 Agnieszka      Matus                 123.88 -  346: 384   74
    3    26 Teresa         Balewska              100.00 +  366: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     305  /  3 101.67




	Anna Prażuch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Polak                 133.74 -  218: 456   84
    2    27 Mateusz        Gołębiewski           116.58 -  249: 426   67
    3    10 Paweł          Jackowski             151.28 -  303: 416  101
    4    28 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  222: 322   50
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 -  278: 407   50
    7    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  259: 439   50
    8    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  245: 315   50
    9    26 Agnieszka      Matus                 123.88 -  245: 404   74
   10    26 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  235: 410   50
   11    24 Marek          Rogalski              129.81 -  249: 421   80
   12    25 Jerzy          Kędra                 106.67 -  255: 365   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  / 11  64.82




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            130.71 -  365: 402   81
    2    23 Maciej         Skrzypczak            123.75 -  295: 402   74
    3    27 Michał         Dąbrowski             100.00 -  290: 380   50
    4    28 Anna           Prażuch               100.00 +  322: 222  150
    5    22 Rafał          Matczak               139.64 -  332: 417   90
    6    28 Arkadiusz      Kleniewski            100.00 -  223: 393   50
    7    26 Natalia        Mówka                 100.00 -  241: 394   50
    8    26 Marianna       Kozłowska             114.61 -  275: 380   65
    9    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 +  486: 445  179
   10    22 Teresa         Balewska              100.00 +  415: 295  150
   11    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  299: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 11  89.91




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    27 Wojciech       Łysek                 100.00 -  275: 401   50
    6    27 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 -  322: 430   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     129  /  2  64.50




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Rogala                134.36 -  263: 416   84
    2    28 Maciej         Dąbrowski             114.11 -  340: 376   64
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski           129.27 +  384: 377  179
    4    15 Rafał          Błaszkiewicz          129.42 -  285: 428   79
    5    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  401: 275  150
    6    18 Daniel         Janus                 130.69 -  270: 354   81
    7    22 Adam           Sternik               114.00 -  247: 358   64
    8    25 Teresa         Balewska              100.00 -  267: 430   50
    9    27 Natalia        Mówka                 100.00 -  270: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  9  89.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Festiwal dla myślących — wiosna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           549: 288
   2 Zdzisław       Szota                - Kazimierz      Merklejn              365: 462
   3 Paweł          Jackowski            - Adrian         Ziemniewicz           379: 395
   4 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Skrobosz              380: 559
   5 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             378: 414
   6 Jacek          Gasik                - Maciej         Czupryniak            387: 404
   7 Jakub          Zaryński             - Czesław        Grajewski             415: 420
   8 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               301: 395
   9 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Skrzypczak            406: 329
  10 Stanisław      Gasik                - Paweł          Pogorzelski           332: 404
  11 Szymon         Płachta              - Bogdan         Kozłowski             438: 459
  12 Mateusz        Gołębiewski          - Michał         Waszkiewicz           311: 496
  13 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              449: 411
  14 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Dąbrowski             353: 392
  15 Rafał          Matczak              - Maciej         Dąbrowski             499: 282
  16 Adam           Sternik              - Andrzej        Grabiński             354: 438
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Franciszek     Łysek                 343: 369
  18 Jerzy          Kędra                - Robert         Kamiński              289: 412
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Rosochacz             418: 407
  20 Wojciech       Łysek                - Marcin         Rogala                263: 416
  21 Jacek          Mańko                - Natalia        Mówka                 410: 318
  22 Anna           Prażuch              - Katarzyna      Polak                 218: 456
  23 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Dąbrowski             420: 284
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Rafał          Wesołowski            365: 402
  25 Daniel         Janus                - Marta          Popławska             406: 352
  26 Jan            Pawłowski            - Marek          Rogalski              337: 341
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Teresa         Balewska              357: 329
  28 Krzysztof      Nasiłowski           - Rafał          Błaszkiewicz          184: 568
  29 Arkadiusz      Kleniewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Błaszkiewicz         - Bartosz        Morawski              387: 398
   2 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              422: 460
   3 Andrzej        Grabiński            - Rafał          Matczak               451: 262
   4 Michał         Waszkiewicz          - Jacek          Mańko                 507: 433
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        495: 407
   6 Joanna         Ostrowska            - Bogdan         Kozłowski             474: 258
   7 Katarzyna      Polak                - Kacper         Zegadło               309: 571
   8 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                441: 323
   9 Tomasz         Nasiłowski           - Krzysztof      Mówka                 348: 484
  10 Czesław        Grajewski            - Arkadiusz      Kleniewski            422: 347
  11 Paweł          Pogorzelski          - Marcin         Rogala                368: 448
  12 Robert         Kamiński             - Szymon         Dąbrowski             359: 366
  13 Maciej         Czupryniak           - Daniel         Janus                 565: 274
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Franciszek     Łysek                 412: 375
  15 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               474: 428
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              297: 432
  17 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Mówka                 372: 295
  18 Sławomir       Rosochacz            - Marianna       Kozłowska             404: 353
  19 Jan            Pawłowski            - Jacek          Gasik                 283: 397
  20 Teresa         Balewska             - Paweł          Maciejczuk            319: 472
  21 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Deszczyńska           516: 389
  22 Krzysztof      Nasiłowski           - Zdzisław       Szota                 428: 427
  23 Maciej         Skrzypczak           - Wojciech       Wojtysiak             402: 295
  24 Adam           Sternik              - Jerzy          Kędra                 401: 242
  25 Marta          Popławska            - Agnieszka      Matus                 346: 384
  26 Michał         Dąbrowski            - Stanisław      Gasik                 274: 407
  27 Anna           Prażuch              - Mateusz        Gołębiewski           249: 426
  28 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Łysek                 376: 340


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Waszkiewicz           402: 426
   2 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            291: 412
   3 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               393: 394
   4 Czesław        Grajewski            - Kazimierz      Merklejn              386: 425
   5 Marcin         Rogala               - Bartosz        Morawski              416: 437
   6 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Grabiński             547: 339
   7 Joanna         Ostrowska            - Adrian         Ziemniewicz           426: 443
   8 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Błaszkiewicz          460: 413
   9 Jacek          Mańko                - Szymon         Płachta               438: 320
  10 Anna           Prażuch              - Paweł          Jackowski             303: 416
  11 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Bartczak              419: 277
  12 Bogdan         Kozłowski            - Sławomir       Rosochacz             376: 262
  13 Mateusz        Gołębiewski          - Paweł          Pogorzelski           308: 458
  14 Robert         Kamiński             - Adam           Sternik               382: 361
  15 Arkadiusz      Kleniewski           - Tomasz         Nasiłowski            233: 456
  16 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Polak                 400: 361
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Jacek          Gasik                 415: 371
  18 Agnieszka      Matus                - Marek          Rogalski              354: 399
  19 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               393: 298
  20 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Nasiłowski            332: 367
  21 Daniel         Janus                - Maciej         Skrzypczak            570: 373
  22 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Dąbrowski             493: 363
  23 Natalia        Mówka                - Zdzisław       Szota                 333: 427
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Marianna       Kozłowska             344: 356
  25 Michał         Dudko                - Jan            Pawłowski             428: 258
  26 Marta          Popławska            - Teresa         Balewska              366: 364
  27 Wojciech       Wojtysiak            - Michał         Dąbrowski             290: 380
  28 Wojciech       Łysek                - Andrzej        Kwiatkowski           384: 377
  29 Jerzy          Kędra                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 515: 324
   2 Michał         Waszkiewicz          - Natalia        Woźniak               363: 529
   3 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              492: 380
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Mariusz        Skrobosz              362: 482
   5 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Nasiłowski            456: 258
   6 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             363: 370
   7 Irena          Sołdan               - Paweł          Maciejczuk            364: 388
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Jackowski             399: 353
   9 Jacek          Mańko                - Mariola        Osajda-Matczak        300: 468
  10 Marcin         Rogala               - Stanisław      Gasik                 370: 279
  11 Jakub          Zaryński             - Robert         Kamiński              358: 359
  12 Szymon         Dąbrowski            - Daniel         Janus                 426: 329
  13 Paweł          Pogorzelski          - Bogdan         Kozłowski             362: 363
  14 Marek          Rogalski             - Andrzej        Grabiński             361: 334
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Wojciech       Łysek                 428: 285
  16 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Dudko                 510: 277
  17 Michał         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               264: 458
  18 Zdzisław       Szota                - Rafał          Matczak               413: 368
  19 Jacek          Gasik                - Jerzy          Kędra                 362: 267
  20 Katarzyna      Polak                - Franciszek     Łysek                 337: 343
  21 Bartosz        Bartczak             - Adam           Sternik               362: 297
  22 Maciej         Skrzypczak           - Agnieszka      Matus                 425: 321
  23 Sławomir       Rosochacz            - Małgorzata     Deszczyńska           296: 492
  24 Marianna       Kozłowska            - Mateusz        Gołębiewski           294: 363
  25 Maciej         Dąbrowski            - Arkadiusz      Kleniewski            440: 272
  26 Teresa         Balewska             - Natalia        Mówka                 382: 334
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Pawłowski             330: 312
  28 Wojciech       Wojtysiak            - Anna           Prażuch               322: 222


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Maciej         Czupryniak            490: 377
   2 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              506: 383
   3 Krzysztof      Mówka                - Kacper         Zegadło               560: 324
   4 Robert         Kamiński             - Michał         Waszkiewicz           425: 348
   5 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Nasiłowski            410: 455
   6 Paweł          Maciejczuk           - Adrian         Ziemniewicz           381: 385
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Rogala                387: 395
   8 Bogdan         Kozłowski            - Czesław        Grajewski             340: 389
   9 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             387: 431
  10 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               477: 375
  11 Szymon         Płachta              - Rafał          Błaszkiewicz          429: 344
  12 Mateusz        Gołębiewski          - Joanna         Ostrowska             291: 332
  13 Andrzej        Grabiński            - Zdzisław       Szota                 399: 348
  14 Jacek          Gasik                - Jakub          Zaryński              286: 352
  15 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           355: 450
  16 Maciej         Skrzypczak           - Jacek          Mańko                 281: 503
  17 Daniel         Janus                - Bartosz        Bartczak              351: 417
  18 Franciszek     Łysek                - Irena          Sołdan                403: 339
  19 Krzysztof      Nasiłowski           - Stanisław      Gasik                 293: 368
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Teresa         Balewska              411: 352
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Polak                 321: 396
  22 Rafał          Matczak              - Wojciech       Wojtysiak             417: 332
  23 Adam           Sternik              - Michał         Dudko                 422: 310
  24 Jerzy          Kędra                - Sławomir       Rosochacz             371: 312
  25 Arkadiusz      Kleniewski           - Agnieszka      Matus                 356: 396
  26 Michał         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             312: 297
  27 Wojciech       Łysek                - Monika         Wrzałek               401: 275
  28 Natalia        Mówka                - Jan            Pawłowski             260: 283
  29 Anna           Prażuch              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Natalia        Woźniak               387: 373
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Nasiłowski            385: 302
   3 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 361: 456
   4 Marcin         Rogala               - Maciej         Czupryniak            453: 366
   5 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Morawski              369: 308
   6 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Kamiński              438: 303
   7 Paweł          Pogorzelski          - Paweł          Jackowski             341: 433
   8 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Bartczak              504: 296
   9 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               427: 390
  10 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Mańko                 393: 354
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Maciejczuk            345: 366
  12 Stanisław      Gasik                - Jakub          Zaryński              434: 389
  13 Franciszek     Łysek                - Andrzej        Grabiński             337: 403
  14 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Rogalski              398: 315
  15 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           370: 463
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Dąbrowski             286: 507
  17 Zdzisław       Szota                - Mateusz        Gołębiewski           346: 381
  18 Daniel         Janus                - Wojciech       Łysek                 354: 270
  19 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Polak                 367: 435
  20 Rafał          Matczak              - Jerzy          Kędra                 474: 312
  21 Irena          Sołdan               - Adam           Sternik               423: 291
  22 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Dąbrowski             359: 405
  23 Jacek          Gasik                - Maciej         Skrzypczak            320: 374
  24 Teresa         Balewska             - Anna           Prażuch               407: 278
  25 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Rosochacz             320: 351
  26 Marianna       Kozłowska            - Natalia        Mówka                 353: 324
  27 Monika         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           322: 430
  28 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Wojtysiak             393: 223


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              318: 480
   2 Krzysztof      Mówka                - Adrian         Ziemniewicz           324: 395
   3 Natalia        Woźniak              - Czesław        Grajewski             337: 374
   4 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            446: 424
   5 Michał         Waszkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             454: 292
   6 Stanisław      Gasik                - Kazimierz      Merklejn              289: 471
   7 Andrzej        Grabiński            - Paweł          Jackowski             268: 525
   8 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             292: 380
   9 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Dąbrowski             359: 559
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Robert         Kamiński              357: 264
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Płachta               326: 454
  12 Katarzyna      Polak                - Jacek          Mańko                 319: 326
  13 Paweł          Pogorzelski          - Rafał          Matczak               358: 491
  14 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        380: 323
  15 Irena          Sołdan               - Daniel         Janus                 443: 383
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Jacek          Baltyn                309: 347
  17 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             331: 383
  18 Maciej         Skrzypczak           - Katarzyna      Ślusarska             428: 369
  19 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 344: 365
  20 Teresa         Balewska             - Miłosz         Wrzałek               249: 535
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Arkadiusz      Kleniewski            298: 404
  22 Wojciech       Łysek                - Adam           Sternik               247: 358
  23 Sławomir       Rosochacz            - Agnieszka      Matus                 381: 304
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Marianna       Kozłowska             408: 281
  25 Jerzy          Kędra                - Krzysztof      Nasiłowski            368: 200
  26 Natalia        Mówka                - Wojciech       Wojtysiak             394: 241
  27 Jan            Pawłowski            - Anna           Prażuch               439: 259


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 401: 407
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Czesław        Grajewski             365: 341
   3 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             404: 339
   4 Bartosz        Morawski             - Michał         Waszkiewicz           372: 452
   5 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              399: 471
   6 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               415: 353
   7 Tomasz         Nasiłowski           - Marcin         Rogala                496: 354
   8 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             383: 364
   9 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                402: 365
  10 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               288: 418
  11 Maciej         Skrzypczak           - Paweł          Maciejczuk            357: 352
  12 Jacek          Mańko                - Franciszek     Łysek                 443: 286
  13 Andrzej        Grabiński            - Michał         Dąbrowski             412: 306
  14 Jacek          Baltyn               - Miłosz         Wrzałek               403: 441
  15 Bogdan         Kozłowski            - Stanisław      Gasik                 468: 365
  16 Adam           Sternik              - Małgorzata     Deszczyńska           331: 443
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Paweł          Pogorzelski           335: 430
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Rogalski              390: 342
  19 Sławomir       Rosochacz            - Daniel         Janus                 362: 420
  20 Katarzyna      Polak                - Jerzy          Kędra                 329: 282
  21 Bartosz        Bartczak             - Mateusz        Gołębiewski           305: 464
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Andrzej        Kwiatkowski           336: 469
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Jan            Pawłowski             271: 448
  24 Agnieszka      Matus                - Natalia        Mówka                 310: 349
  25 Wojciech       Łysek                - Teresa         Balewska              267: 430
  26 Wojciech       Wojtysiak            - Marianna       Kozłowska             275: 380
  27 Anna           Prażuch              - Krzysztof      Nasiłowski            245: 315


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Adrian         Ziemniewicz           436: 282
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              373: 416
   3 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Mówka                 355: 475
   4 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              367: 290
   5 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            364: 363
   6 Natalia        Woźniak              - Maciej         Skrzypczak            408: 446
   7 Rafał          Matczak              - Szymon         Płachta               371: 529
   8 Jacek          Mańko                - Kacper         Zegadło               400: 398
   9 Marcin         Rogala               - Bogdan         Kozłowski             445: 327
  10 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Grabiński             476: 351
  11 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           378: 491
  12 Daniel         Janus                - Małgorzata     Deszczyńska           341: 383
  13 Paweł          Pogorzelski          - Jacek          Baltyn                516: 296
  14 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            267: 526
  15 Stanisław      Gasik                - Mariola        Osajda-Matczak        404: 308
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Irena          Sołdan                353: 407
  17 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Polak                 445: 338
  18 Franciszek     Łysek                - Michał         Dąbrowski             354: 411
  19 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Ślusarska             452: 282
  20 Marianna       Kozłowska            - Marek          Rogalski              399: 372
  21 Teresa         Balewska             - Adam           Sternik               319: 496
  22 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Bartczak              326: 408
  23 Krzysztof      Nasiłowski           - Sławomir       Rosochacz             309: 365
  24 Jerzy          Kędra                - Arkadiusz      Kleniewski            285: 272
  25 Wojciech       Wojtysiak            - Rafał          Błaszkiewicz          486: 445
  26 Agnieszka      Matus                - Anna           Prażuch               404: 245
  27 Natalia        Mówka                - Wojciech       Łysek                 368: 270


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             431: 391
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Waszkiewicz           442: 326
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Dąbrowski             476: 318
   4 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Skrzypczak            382: 345
   5 Szymon         Płachta              - Joanna         Ostrowska             508: 304
   6 Marcin         Rogala               - Jacek          Mańko                 418: 423
   7 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Nasiłowski            412: 477
   8 Paweł          Maciejczuk           - Natalia        Woźniak               485: 332
   9 Michał         Dąbrowski            - Paweł          Pogorzelski           370: 548
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Morawski              341: 518
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               339: 469
  12 Rafał          Matczak              - Stanisław      Gasik                 372: 330
  13 Andrzej        Grabiński            - Irena          Sołdan                346: 473
  14 Bogdan         Kozłowski            - Robert         Kamiński              375: 382
  15 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               435: 388
  16 Jerzy          Kędra                - Daniel         Janus                 317: 357
  17 Adam           Sternik              - Mariola        Osajda-Matczak        384: 384
  18 Katarzyna      Polak                - Marianna       Kozłowska             406: 345
  19 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Dąbrowski             368: 388
  20 Franciszek     Łysek                - Mateusz        Gołębiewski           361: 412
  21 Marek          Rogalski             - Sławomir       Rosochacz             323: 437
  22 Teresa         Balewska             - Wojciech       Wojtysiak             295: 415
  23 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Matus                 309: 421
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Błaszkiewicz          292: 540
  25 Natalia        Mówka                - Krzysztof      Nasiłowski            388: 331
  26 Anna           Prażuch              - Arkadiusz      Kleniewski            235: 410
  27 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              329: 393
   2 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 410: 356
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Kazimierz      Merklejn              405: 408
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Waszkiewicz           382: 417
   5 Szymon         Dąbrowski            - Jacek          Mańko                 442: 467
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Pogorzelski           431: 382
   7 Piotr          Domański             - Paweł          Maciejczuk            340: 324
   8 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               459: 483
   9 Czesław        Grajewski            - Marcin         Rogala                512: 417
  10 Irena          Sołdan               - Robert         Kamiński              475: 320
  11 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Ostrowska             387: 320
  12 Natalia        Woźniak              - Rafał          Wesołowski            442: 321
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           243: 481
  14 Daniel         Janus                - Andrzej        Grabiński             425: 244
  15 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Kwiatkowski           318: 436
  16 Adam           Sternik              - Katarzyna      Polak                 302: 399
  17 Bogdan         Kozłowski            - Michał         Dąbrowski             427: 328
  18 Maciej         Dąbrowski            - Stanisław      Gasik                 391: 337
  19 Sławomir       Rosochacz            - Miłosz         Wrzałek               454: 435
  20 Agnieszka      Matus                - Bartosz        Bartczak              322: 355
  21 Franciszek     Łysek                - Jerzy          Kędra                 385: 277
  22 Marianna       Kozłowska            - Arkadiusz      Kleniewski            277: 315
  23 Rafał          Błaszkiewicz         - Natalia        Mówka                 363: 363
  24 Marek          Rogalski             - Anna           Prażuch               421: 249
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Teresa         Balewska              408: 285
  26 Wojciech       Wojtysiak            - Jan            Pawłowski             299: 401


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Mańko                 376: 402
   2 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 418: 453
   3 Michał         Waszkiewicz          - Paweł          Jackowski             364: 347
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Płachta               436: 383
   5 Rafał          Matczak              - Tomasz         Nasiłowski            387: 420
   6 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             343: 559
   7 Maciej         Skrzypczak           - Czesław        Grajewski             327: 380
   8 Piotr          Domański             - Paweł          Pogorzelski           339: 332
   9 Paweł          Maciejczuk           - Kacper         Zegadło               378: 376
  10 Natalia        Woźniak              - Marcin         Rogala                340: 505
  11 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           397: 367
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Daniel         Janus                 443: 383
  13 Katarzyna      Polak                - Bogdan         Kozłowski             403: 307
  14 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Dąbrowski             381: 330
  15 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              356: 404
  16 Andrzej        Grabiński            - Stanisław      Gasik                 302: 374
  17 Michał         Dąbrowski            - Mateusz        Gołębiewski           300: 405
  18 Bartosz        Bartczak             - Mariola        Osajda-Matczak        355: 381
  19 Franciszek     Łysek                - Adam           Sternik               385: 517
  20 Arkadiusz      Kleniewski           - Natalia        Mówka                 283: 337
  21 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Rogalski              594: 348
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Agnieszka      Matus                 487: 364
  23 Marianna       Kozłowska            - Jan            Pawłowski             286: 337
  24 Rafał          Błaszkiewicz         - Teresa         Balewska              391: 293
  25 Anna           Prażuch              - Jerzy          Kędra                 255: 365
  26 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              161.86  30267  187
   2 Marek Reda                     Dębówka              160.47  11554   72
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.92  31427  199
   4 Kazimierz Merklejn             Warszawa             157.75  29500  187
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.59  31361  199
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             157.15  29229  186
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.77  30256  193
   8 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.01  25104  163
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.65  29003  190
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.85  29004  191
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29342  194
  17 Kamil Górka                    Kraków               150.42  28579  190
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.73  29497  197
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.67  28886  193
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            148.99  10727   72
  24 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.91  27847  187
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.26  29653  200
  28 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.88  28098  190
  30 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.85  29569  200
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.79  28967  196
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          147.25  28714  195
  33 Przemysław Rybicki             Otwock               147.12  12064   82
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  35 Justyna Górka                  Kraków               146.68  28163  192
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.91  28745  197
  37 Kamil Kister                   Warszawa             145.81  28141  193
  38 Michał Makowski                Warszawa             145.73   6412   44
  39 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              145.46  27201  187
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.05  25239  174
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             144.95  28411  196
  42 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             142.68  28394  199
  48 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.95  21292  150
  52 Janusz Krupiński               Bytom                141.92  27249  192
  53 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  54 Szymon Dąbrowski               Warszawa             141.63  24927  176
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.29  26704  189
  56 Jakub Błażejewski              Poznań               141.11  27658  196
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.41  27380  195
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  60 Juliusz Czupryniak             Warszawa             139.72  20678  148
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.28  27717  199
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.03  26554  191
  63 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  22846  165
  64 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  66 Irena Sołdan                   Warszawa             138.02  26914  195
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            137.93  26345  191
  68 Krzysztof Gibas                Kraków               137.58  11694   85
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               137.57  10318   75
  70 Jacek Mańko                    Poznań               137.49  25435  185
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.48  22409  163
  72 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.48  20209  147
  73 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  74 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.81   8482   62
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               136.74  14494  106
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.07  21227  156
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           136.01  26930  198
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             135.97  26243  193
  79 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  80 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  81 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  82 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              135.15  17840  132
  83 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.01  26327  195
  85 Grzegorz Pukniel               Łódź                 134.88  11330   84
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  87 Marcin Rogala                  Warszawa             134.40  26342  196
  88 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.37  25396  189
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  90 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.98  26331  198
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.77  25890  195
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  94 Katarzyna Polak                Warszawa             132.34  25674  194
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.90  26116  198
  97 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  98 Maciej Nawrocki                Babimost             131.26  25990  198
  99 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 100 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 101 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 103 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.77   6277   48
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.49  19052  146
 106 Adrian Ziemniewicz             Białystok            130.40  22299  171
 107 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 109 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 111 Daniel Janus                   Wąchock              129.62  10240   79
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.42  22389  173
 113 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             129.17  25318  196
 116 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.95  19987  155
 117 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 118 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.57  24300  189
 120 Marek Rogalski                 Warszawa             128.47  25181  196
 121 Maciej Kuć                     Stargard             128.41  23370  182
 122 Agnieszka Walas                Kraków               128.40  13354  104
 123 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 125 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.26  24755  193
 127 Dariusz Sowula                 Kraków               128.12  17040  133
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 129 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 130 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 131 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.49  22310  175
 132 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.21  18827  148
 133 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 134 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.93   7489   59
 135 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.63  10890   86
 136 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.58  11772   93
 137 Czesław Grajewski              Białystok            126.13  21947  174
 138 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24687  196
 139 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 140 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.88  23792  189
 141 Tomasz Sehnal                  Warszawa             125.78  24275  193
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.68  17344  138
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.67  23878  190
 144 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 145 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             125.46  23962  191
 146 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 148 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     125.27  24052  192
 149 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 150 Jerzy Luter                    Bytom                125.11  24522  196
 151 Ewelina Kister                 Warszawa             124.96  18494  148
 152 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.96  18494  148
 153 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 154 Mariusz Makuch                 Zator                124.73   5987   48
 155 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             124.52  22040  177
 156 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 159 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 163 Renata Andracka                Zwola                122.83  23214  189
 164 Agnieszka Matus                Milanówek            122.78  24434  199
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             122.69  11042   90
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.54   5882   48
 167 Natalia Ogierman               Katowice             122.45  15184  124
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              122.30  17733  145
 169 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.23  20168  165
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               122.09  19656  161
 171 Maria Skutela                  Warszawa             121.94  23535  193
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.61  22498  185
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              121.35  23784  196
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.34   8251   68
 180 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 181 Adam Janicki                   Wrocław              121.04  16340  135
 182 Konrad Mikusek                 Milanówek            120.87  14988  124
 183 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 184 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 186 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 188 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.01  23521  196
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.58  16024  134
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.56  20565  172
 191 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 192 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.15  22400  188
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 194 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Urszula Rechowicz              Katowice             118.90  22473  189
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              118.86  23772  200
 198 Samir Chakrar                  Poznań               118.80   6415   54
 199 Karolina Urbańska              Poznań               118.79  22570  190
 200 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 201 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 202 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.28  23537  199
 203 Jarosław Olek                  Warszawa             117.94   8138   69
 204 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.91  23228  197
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.33  10090   86
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             117.31  22524  192
 207 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.20  22151  189
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.82  22779  195
 212 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 213 Beata Piotrowska               Łódź                 116.29   8489   73
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 215 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            115.95   8580   74
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               115.94  22493  194
 217 Marta Sztajnert                Wisła                115.69  16428  142
 218 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.37  19728  171
 220 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 221 Bartosz Bartczak               Poznań               115.24  22010  191
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 223 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.88  17692  154
 224 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.86  22512  196
 225 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 226 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.44  21630  189
 228 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.41   8581   75
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 230 Marcin Kurowski                Racibórz             113.90  22780  200
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 232 Marianna Kozłowska             Białystok            113.36  16550  146
 233 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 234 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22  15964  141
 235 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Halina Cecot                   Kołobrzeg            111.72   5586   50
 239 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 240 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 241 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 242 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.48   5524   50
 244 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.01  20572  187
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.81  10871   99
 247 Franciszek Łysek               Warszawa             109.46  14887  136
 248 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 249 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 251 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 252 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 253 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.31  15922  147
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 255 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 256 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 257 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 258 Leszek Kilian                  Jaworzno             107.09  20776  194
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 260 Anna Demczyszyn                Bystra               106.43   4257   40
 261 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 262 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 263 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 265 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.91  20262  195
 267 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 268 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 270 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.11  10002   97
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 272 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.53  18558  181
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 274 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 275 Marta Majewska                 Wadowice             101.96  13357  131
 276 Zofia Górka                    Łęczna               101.45   8725   86
 277 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 278 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             101.06   3335   33
 279 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 280 Karolina Szubska               Jaworzno              99.27  13203  133
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 283 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 284 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.17  18657  192
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.68  17402  180
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.57   2897   30
 288 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.20  18663  194
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.14  10479  109
 290 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 292 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               95.07   6655   70
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 294 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.50  18037  195
 296 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 297 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 299 Wojciech Łysek                 Warszawa              89.29   9733  109
 300 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 301 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 302 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 303 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 304 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              86.68  11008  127
 306 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              85.38   5891   69
 308 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 309 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 311 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 313 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 314 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 316 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.69   3406   45
 319 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 12-03-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Michał Dąbrowski               Warszawa             107.96   2807   26
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia           98.32   2458   25
  14 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  15 Barbara Obremska               Wrocław              137.12   3291   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.08   2978   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  23 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  37 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  38 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  39 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  40 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  41 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  42 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  43 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  44 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  45 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  46 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  47 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  48 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  51 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  57 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  61 Jacek Gasik                    Warszawa             119.63   2273   19
  62 Jerzy Kędra                    Warszawa             113.39   2041   18
  63 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  64 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  65 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.44   1304   18
  67 Piotr Ozimek                   Sochaczew             66.00   1188   18
  68 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  76 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  77 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  81 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  82 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  83 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  84 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  85 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  86 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  87 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  88 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  89 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  90 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  91 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  92 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  93 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  95 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  96 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  97 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  99 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
 100 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 123.42   1481   12
 101 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 103 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 104 Przemysław Herdzina            Kraków               121.92   1463   12
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 106 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 107 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 108 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 109 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 115 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 119 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 120 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 121 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 122 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 125 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 126 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 127 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 128 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 129 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 130 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 131 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 132 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 133 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 134 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 135 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 136 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 137 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 138 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 139 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 140 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 141 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 142 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 143 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 144 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 145 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 146 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 147 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 148 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 149 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 150 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 154 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 155 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 156 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 158 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 159 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 160 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 161 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 162 Jarosław Wypart                Częstochowa           87.73    965   11
 163 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 164 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 165 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 166 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 167 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 168 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 169 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 170 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 171 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 172 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 173 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 174 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 177 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 180 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 181 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 182 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 183 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 184 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 185 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 186 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 187 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 188 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 189 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 190 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 191 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 192 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 193 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 194 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 195 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 196 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 197 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 198 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 199 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 200 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 201 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 202 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 203 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 204 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 205 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 206 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 207 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 208 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 209 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 210 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 211 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 212 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 213 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 214 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 216 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 217 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 218 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 219 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 220 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 221 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 222 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 223 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 224 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 225 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 226 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 227 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 228 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 229 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 230 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 231 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 232 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 233 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 234 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 235 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 236 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 237 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 238 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 240 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 241 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 242 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 243 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 244 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 245 Wojciech Wąs                   Warszawa              85.43    598    7
 246 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 247 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 248 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 249 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 250 Jakub Kowalski                 Piaseczno             82.43    577    7
 251 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 252 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 254 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 255 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 256 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 257 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 258 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 259 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 260 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 261 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 262 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 263 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 264 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 265 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 266 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 267 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 268 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 269 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 270 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 271 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 272 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 273 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 274 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 275 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 276 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 277 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 278 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 279 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 280 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 281 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 282 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 283 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 284 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 285 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 287 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 288 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 289 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 290 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 291 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 292 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 293 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 294 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 295 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 296 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 297 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 298 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 299 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 300 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 301 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 302 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 303 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 304 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 305 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 306 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 307 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 308 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 309 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie