Odwołane/przełożone turnieje

Decyzją Prezydenta Miasta Kołobrzeg VI Mistrzostwa Kołobrzegu zostały odwołane w związku z epidemią koronawirusa. Turniej był współfinansowany przez Urząd Miasta, a decyzja o odwołaniu turnieju jest decyzją administracyjną i organizator musi się do niej dostosować.
Turniej w Kołobrzegu prawdopodobnie odbędzie się w dniach 26-27 września.

Zgodnie z rekomendacjami i decyzjami władz samorządowych, także organizatorzy turnieju dla nauczycieli i pracowników oświaty w Będzinie oraz XV Mistrzostw Doliny Karpia w Graboszycach zmuszeni byli je odwołać w pierwotnie zaplanowanych terminach.
Organizatorzy turnieju w Będzinie również rozważają inne terminy, natomiast turniej w Graboszycach w tym roku się nie odbędzie.

Kolejny turniej - Puchar Polski w Legnicy został przełożony na 19-20 września, ponieważ wiadomo już, że hotel, w którym impreza ma się odbyć będzie całkowicie zamknięty w pierwotnym terminie.

XXIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble również zostały odwołane.

Turniej w Warszawie połączony z Nocą Muzeów 2020 został przełożony i odbędzie się we wrześniu lub październiku (dokładna data będzie znana po ustaleniu nowego terminu Nocy Muzeów).

IV Mistrzostwa Polski w Belgijkę zostały przełożone i odbędą się 5 grudnia 2020 roku.

XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2020 zostały odwołane.
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie