Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2021

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kazimierz Merklejn100
 Michał Waszkiewicz100
 Rafał Błaszkiewicz100
4Michał Alabrudziński010
 Marek Dudkiewicz010
 Łukasz Bobowski010
7Dominik Urbacki001
 Mariusz Skrobosz001
 Kamil Górka001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2021)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483539122
3Stanisław Rydzik403934113
4Kazimierz Merklejn35382396
5Kamil Górka35212278
6Michał Alabrudziński32261371
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Miłosz Wrzałek17131747
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka12171443
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Łukasz Tuszyński911929
22Rafał Lenartowski98926
23Dariusz Putoń95822
24Paweł Jackowski8181541
25Kacper Zegadło85417
26Dominik Urbacki83213
27Mariusz Wrześniewski7141031
28Maciej Czupryniak7121231
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda751022
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69520
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Jakub Zaryński48719
39Małgorzata Deszczyńska461323
40Dawid Adamczyk46313
41Irena Sołdan44917
42Andrzej Oleksiak44513
43Michał Derlacki44311
44Mateusz Borsuk4419
45Grzegorz Łukasik4329
46Robert Kamiński4239
47Łukasz Bobowski38819
48Zdzisław Szota35513
 Marek Dudkiewicz35513
50Artur Irzyk34411
 Jan Mrozowski34411
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Maciej Grąbczewski2237
65Piotr Broda2226
66Robert Kaciński2204
67Natalia Woźniak2158
68Grzegorz Święcki2147
69Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
71Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Krzysztof Kałuża2013
 Janusz Krupiński2013
 Jerzy Matyasik2013
78Paweł Mazurek2002
79Andrzej Rechowicz16916
80Barbara Obremska1506
81Dariusz Dzierża1326
82Jacek Pietruszka1236
83Michał Waszkiewicz1214
84Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
86Paweł Pogorzelski1146
87Filip Warzecha1124
88Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
95Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
103Dariusz Ulatowski1045
104Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
106Dariusz Kuć1023
107Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
117Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
131Andrzej Kwiatkowski07815
132Kamil Kister0527
133Rafał Wesołowski0459
134Robert Kuszpit0437
135Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
137Przemysław Herdzina0314
138Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
141Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
143Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
145Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
147Radosław Jachna0167
148Marek Roszak0156
149Bogusław Szyszka0145
150Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
157Joanna Stępień0112
 Marcin Rogala0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
164Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
192Mariola Osajda-Matczak0044
193Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Tomasz Nasiłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
204Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Tomasz Sehnal0011
 Maurycy Machnio0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Konrad Sowula0011
 Magdalena Podlaska0011
 Agnieszka Matus0011
 Bogusław Koszarski0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ewa Dunikowska0011
 Roman Sulima0011
 Grzegorz Papciak0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Łukasz Bryła0011
 Maciej Śliwa0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011

Turnieje 2021

 TurniejData123
1XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2021-06-27Kazimierz MerklejnMichał AlabrudzińskiDominik Urbacki
2VIII Mistrzostwa Ciechanowca2021-07-11Michał WaszkiewiczMarek DudkiewiczMariusz Skrobosz
3XXV Otwarte Mistrzostwa Krakowa2021-07-25Rafał BłaszkiewiczŁukasz BobowskiKamil Górka
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie