Legnica22
kwietnia
Legnica 22-23 kwietnia XXIII Puchar Polski
Warszawa22
kwietnia
Warszawa 22 kwietnia VII Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Inowrocław13
maja
Inowrocław 13-14 maja XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
Julek Czupryniak obronił tytuł22 kwietnia 2017 — VII Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

VII Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników AmerykańskichWarszawa, 22 kwietnia 2017
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Julek Czupryniak obronił tytułKiedy na "szkolny" turniej przyjeżdża Julek Czupryniak, to pozostałym zawodnikom zazwyczaj pozostaje walka o drugie miejsce. Nie inaczej było i tym razem — komplet zwycięstw i średnia "małych punktów" ponad 450 pozwoliły mu zwyciężyć w VII turnieju o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich. Pozostałe miejsca na podium także zajęli zawodnicy znani z turniejów rankingowych PFS — Rafał BłaszkiewiczDominik Ulejczyk.

Pomimo wyraźniej dominacji Julka turniej był ciekawy i w wielu partiach walka o wygraną toczyła się do ostatniej płytki. Warto też podkreślić doskonałą znajomość słownika (z uwzględnieniem ostatnich update'ów), a u niektórych zawodników (szczególnie tych z dalszych stołów) także dużą kreatywność w tworzeniu nowych słów. Może warto pomyśleć nad obowiązkowym udziałem przedstawicieli Komisji Językowej PFS na szkolnych turniejach? Biorąc pod uwagę pomysłowość młodzieży w tłumaczeniu znaczeń poszczególnych słów, materiału do pracy nad kolejnymi aktualizacjami słownika by im nie zabrakło :).

Okazałe puchary za miejsca na podium w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali:
Szkoły podstawowe:
1. Marta Zwolińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
2. Wojciech Kulawiak ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Warszawie
3. Zuzanna Rytel-Kuc ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Gimnazja:
1. Dominik Ulejczyk z Gimnazjum nr 1 w Będzinie
2. Joanna Kulawiak z Gimnazjum nr 38 w Warszawie
3. Bartosz Marciniewicz z Gimnazjum Niepublicznego nr 12 w Warszawie
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Juliusz Czupryniak z XIV LO im. S. Staszica w Warszawie
2. Rafał Błaszkiewicz z XIV LO im. S. Staszica w Warszawie
3. Szymon Rudawski II LO im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku

Wszystkich młodych graczy serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił w turnieju rankingowym. Wasze umiejętności na pewno pozwolą na toczenie wyrównanych pojedynków z doświadczonymi zawodnikami. A zdobyte w ten sposób doświadczenie z pewnością zaprocentuje podczas kolejnych szkolnych turniejów.

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji, pracowników i uczniów Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich, którzy pod przewodnictwem Piotra Pietuchowskiego zadbali o wspaniałą organizację turnieju. Dla żadnego uczestnika nie zabrakło nagród, słodkich przekąsek i ciepłego obiadu.

Do zobaczenia za rok (miejmy nadzieję, że w terminie niekolidującym z egzaminami gimnazjalnymi, co pozwoli na udział w turnieju większej liczbie uczniów).
relacja: Rafał Wesołowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich


Rodzaj turniejuturniej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Sposób rozgrywaniaPołówkowy/szwajcarski (rundy 1-5)
Miejsce rozgrywekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich ul. Wóycickiego 1/3 bud. 13 (teren UKSW)
Obrońca tytułuJuliusz Czupryniak
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Strona www turniejuhttp://pspo.edu.pl/aktualnosci/2017/03/31/vii-ogolnopolski-turniej-scrabble
Harmonogramgodz. 10:00 rozpoczęcie turnieju
ok. godz. 14:00 przerwa obiadowa
ok. godz. 16:00 zakończenie turnieju, rozdanie nagród
Wpisowebez wpisowego
Dojazdautobusy linii 181 i 114; przystanek Młociny-UKSW
Wyżywieniezapewnione na miejscu dla uczniów oraz opiekunów, którzy zapiszą się poprzez formularz na stronie turnieju do 20 kwietnia 2017r.
w odległości ok. 5-10 minut pieszo McDonalds
możliwość zamówienia pizzy
Nagrodypuchary za miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej
nagrody rzeczowe do momentu ich wyczerpania
pula nagród może ulec powiększeniu
OrganizatorzyGimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18
01-938 Warszawa
tel. 22 835 43 30
fax. 22 835 49 25

osoba odpowiedzialna Piotr Pietuchowski


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - 22 kwietnia 2017 r. (5 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Juliusz Czupryniak      100 XIV_LO_Warszawa     2379  5.0
  2.Rafał Błaszkiewicz      100 XIV_LO_Warszawa     2154  4.0
  3.Dominik Ulejczyk        100 Gim_nr_1_Będzin     2005  4.0
  4.Szymon Rudawski         100 II_LO_Radomsko      1759  4.0
  5.Joanna Kulawiak         100 Gim_nr_38_Warszawa  1579  4.0
  6.Bartosz Marciniewicz    100 Gim_nr_12_Warszawa  1460  4.0
  7.Konrad Pajączek         100 XIV_LO_Warszawa     1920  3.0
  8.Mateusz Marciniewicz    100 XLI_LO_Warszawa     1632  3.0
  9.Marta Zwolińska         100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz  1492  3.0
 10.Martyna Borowiec        100 I_LO_Radomsko       1489  3.0
 11.Martyna Dawidziak       100 Gim_nr_2_Radomsko   1478  3.0
 12.Erwin Borowiec          100 Gim_nr_5_Radomsko   1467  3.0
 13.Maksymilian Piątek      100 ZS_nr_2_Warszawa    1376  3.0
 14.Natalia Musioł          100 Gim_nr_3_Radomsko   1338  3.0
 15.Wojciech Kulawiak       100 SP_nr_23_Warszawa    887  3.0
 16.Weronika Dziatkowska    100 LXIV_LO_Warszawa    1502  2.5
 17.Karolina Sobańska       100 II_LO_Radomsko      1247  2.0
 18.Ewelina Łoś             100 II_LO_Radomsko      1238  2.0
 19.Mateusz Michalak        100 Gim_nr_2_Grodzisk_Maz  1184  2.0
 20.Zuzanna Rytel-Kuc       100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz  1148  2.0
 21.Sebastian Klimczak      100 SP_nr_7_Radomsko    1028  2.0
 22.Filip Buchan            100 XLIII_LO_Warszawa   1028  2.0
 23.Mateusz Chruścicki      100 SP_nr_23_Warszawa   1025  2.0
 24.Maciej Zwoliński        100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz  1012  2.0
 25.Zuzanna Szerszeniewska  100 SP_nr_98_Warszawa    986  2.0
 26.Zuzanna Zajączkowska    100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz   863  2.0
 27.Mikołaj Bujak           100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz   773  1.0
 28.Ada Świerżewska         100 ZS_nr_2_Warszawa     892  0.5
 29.Wiktoria Jędrzejewska   100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz   868  0.5
 30.Ksawery Adamiak         100 SP_nr_23_Warszawa    804  0.5
 31.Eustachy Rdułowski      100 SP_nr_23_Warszawa    783  0.5
VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich

  1  Ksawery Adamiak         100 SP_nr_23_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   16  Natalia Musioł         100   -  120:246    50
   2   15   22  Zuzanna Szerszeniewska 100   -  159:211    50
   3   15   25  Zuzanna Zajączkowska   100   -  119:134    50
   4   15    5  Mikołaj Bujak          100   -  106:157    50
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  2  Rafał Błaszkiewicz      100 XIV_LO_Warszawa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   17  Konrad Pajączek        100   +  355:336   150
   2    5   16  Natalia Musioł         100   +  456:242   150
   3    3   28  Martyna Borowiec       100   +  478:206   150
   4    1    7  Juliusz Czupryniak     100   -  452:481    50
   5    2    8  Martyna Dawidziak      100   +  413:248   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


  3  Erwin Borowiec          100 Gim_nr_5_Radomsko 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   18  Maksymilian Piątek     100   -  224:322    50
   2   11    6  Mateusz Chruścicki     100   +  463:199   150
   3    6    4  Filip Buchan           100   +  283:193   150
   4    5   16  Natalia Musioł         100   -  220:307    50
   5    6   21  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  277:155   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  4  Filip Buchan            100 XLIII_LO_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   19  Eustachy Rdułowski     100   +  266:168   150
   2    2   24  Dominik Ulejczyk       100   -  206:483    50
   3    6    3  Erwin Borowiec         100   -  193:283    50
   4   12   12  Wojciech Kulawiak      100   -  180:232    50
   5   13   23  Ada Świerżewska        100   +  183:159   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  5  Mikołaj Bujak           100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   20  Szymon Rudawski        100   -  164:379    50
   2   10   11  Joanna Kulawiak        100   -  116:322    50
   3   14    6  Mateusz Chruścicki     100   -  161:178    50
   4   15    1  Ksawery Adamiak        100   +  157:106   150
   5   12   29  Ewelina Łoś            100   -  175:375    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


  6  Mateusz Chruścicki      100 SP_nr_23_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   21  Zuzanna Rytel-Kuc      100   -  145:255    50
   2   11    3  Erwin Borowiec         100   -  199:463    50
   3   14    5  Mikołaj Bujak          100   +  178:161   150
   4    9   15  Mateusz Michalak       100   -  225:273    50
   5   14    9  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  278:188   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


  7  Juliusz Czupryniak      100 XIV_LO_Warszawa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   22  Zuzanna Szerszeniewska 100   +  506:191   150
   2    1   30  Karolina Sobańska      100   +  518:166   150
   3    1    8  Martyna Dawidziak      100   +  488:262   150
   4    1    2  Rafał Błaszkiewicz     100   +  481:452   150
   5    1   24  Dominik Ulejczyk       100   +  386:234   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  8  Martyna Dawidziak       100 Gim_nr_2_Radomsko 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   23  Ada Świerżewska        100   +  400:106   150
   2    3   26  Marta Zwolińska        100   +  270:269   150
   3    1    7  Juliusz Czupryniak     100   -  262:488    50
   4    6   28  Martyna Borowiec       100   +  298:250   150
   5    2    2  Rafał Błaszkiewicz     100   -  248:413    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  9  Wiktoria Jędrzejewska   100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   24  Dominik Ulejczyk       100   -  125:495    50
   2   14   15  Mateusz Michalak       100   -  112:347    50
   3            PAUZA
   4   14   27  Maciej Zwoliński       100   -  143:271    50
   5   14    6  Mateusz Chruścicki     100   -  188:278    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 10  Sebastian Klimczak      100 SP_nr_7_Radomsko  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   25  Zuzanna Zajączkowska   100   +  180:132   150
   2    7   14  Mateusz Marciniewicz   100   -  197:367    50
   3   10   15  Mateusz Michalak       100   +  218:187   150
   4    8   11  Joanna Kulawiak        100   -  180:321    50
   5    9   28  Martyna Borowiec       100   -  253:436    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 11  Joanna Kulawiak         100 Gim_nr_38_Warszawa

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   26  Marta Zwolińska        100   -  253:257    50
   2   10    5  Mikołaj Bujak          100   +  322:116   150
   3    9   22  Zuzanna Szerszeniewska 100   +  331:230   150
   4    8   10  Sebastian Klimczak     100   +  321:180   150
   5    3   17  Konrad Pajączek        100   +  352:287   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


 12  Wojciech Kulawiak       100 SP_nr_23_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   27  Maciej Zwoliński       100   -  141:246    50
   2   12   29  Ewelina Łoś            100   -  212:216    50
   3   13   19  Eustachy Rdułowski     100   +  102: 54   150
   4   12    4  Filip Buchan           100   +  232:180   150
   5   10   15  Mateusz Michalak       100   +  200:186   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 13  Bartosz Marciniewicz    100 Gim_nr_12_Warszawa

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   28  Martyna Borowiec       100   -  210:341    50
   2   13   25  Zuzanna Zajączkowska   100   +  387:205   150
   3    8   29  Ewelina Łoś            100   +  313:251   150
   4    7   21  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  232:225   150
   5    4   14  Mateusz Marciniewicz   100   +  318:280   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


 14  Mateusz Marciniewicz    100 XLI_LO_Warszawa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   29  Ewelina Łoś            100   +  337:218   150
   2    7   10  Sebastian Klimczak     100   +  367:197   150
   3    4   21  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  435:207   150
   4    2   24  Dominik Ulejczyk       100   -  213:475    50
   5    4   13  Bartosz Marciniewicz   100   -  280:318    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 15  Mateusz Michalak        100 Gim_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   30  Karolina Sobańska      100   -  191:278    50
   2   14    9  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  347:112   150
   3   10   10  Sebastian Klimczak     100   -  187:218    50
   4    9    6  Mateusz Chruścicki     100   +  273:225   150
   5   10   12  Wojciech Kulawiak      100   -  186:200    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 16  Natalia Musioł          100 Gim_nr_3_Radomsko 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Ksawery Adamiak        100   +  246:120   150
   2    5    2  Rafał Błaszkiewicz     100   -  242:456    50
   3   12   23  Ada Świerżewska        100   +  329:158   150
   4    5    3  Erwin Borowiec         100   +  307:220   150
   5    5   20  Szymon Rudawski        100   -  214:423    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 17  Konrad Pajączek         100 XIV_LO_Warszawa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Rafał Błaszkiewicz     100   -  336:355    50
   2    9   19  Eustachy Rdułowski     100   +  485:120   150
   3    5   27  Maciej Zwoliński       100   +  447:134   150
   4    3   18  Maksymilian Piątek     100   +  365:202   150
   5    3   11  Joanna Kulawiak        100   -  287:352    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 18  Maksymilian Piątek      100 ZS_nr_2_Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Erwin Borowiec         100   +  322:224   150
   2    8   31  Weronika Dziatkowska   100   +  307:274   150
   3    2   24  Dominik Ulejczyk       100   -  244:318    50
   4    3   17  Konrad Pajączek        100   -  202:365    50
   5    8   22  Zuzanna Szerszeniewska 100   +  301:146   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 19  Eustachy Rdułowski      100 SP_nr_23_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Filip Buchan           100   -  168:266    50
   2    9   17  Konrad Pajączek        100   -  120:485    50
   3   13   12  Wojciech Kulawiak      100   -   54:102    50
   4            PAUZA
   5   15   25  Zuzanna Zajączkowska   100   -  141:192    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 20  Szymon Rudawski         100 II_LO_Radomsko    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mikołaj Bujak          100   +  379:164   150
   2    4   21  Zuzanna Rytel-Kuc      100   -  296:306    50
   3    7   30  Karolina Sobańska      100   +  337:253   150
   4    4   26  Marta Zwolińska        100   +  324:288   150
   5    5   16  Natalia Musioł         100   +  423:214   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


 21  Zuzanna Rytel-Kuc       100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mateusz Chruścicki     100   +  255:145   150
   2    4   20  Szymon Rudawski        100   +  306:296   150
   3    4   14  Mateusz Marciniewicz   100   -  207:435    50
   4    7   13  Bartosz Marciniewicz   100   -  225:232    50
   5    6    3  Erwin Borowiec         100   -  155:277    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 22  Zuzanna Szerszeniewska  100 SP_nr_98_Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Juliusz Czupryniak     100   -  191:506    50
   2   15    1  Ksawery Adamiak        100   +  211:159   150
   3    9   11  Joanna Kulawiak        100   -  230:331    50
   4   13   23  Ada Świerżewska        100   +  208:169   150
   5    8   18  Maksymilian Piątek     100   -  146:301    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 23  Ada Świerżewska         100 ZS_nr_2_Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Martyna Dawidziak      100   -  106:400    50
   2            PAUZA
   3   12   16  Natalia Musioł         100   -  158:329    50
   4   13   22  Zuzanna Szerszeniewska 100   -  169:208    50
   5   13    4  Filip Buchan           100   -  159:183    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 24  Dominik Ulejczyk        100 Gim_nr_1_Będzin   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  495:125   150
   2    2    4  Filip Buchan           100   +  483:206   150
   3    2   18  Maksymilian Piątek     100   +  318:244   150
   4    2   14  Mateusz Marciniewicz   100   +  475:213   150
   5    1    7  Juliusz Czupryniak     100   -  234:386    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


 25  Zuzanna Zajączkowska    100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Sebastian Klimczak     100   -  132:180    50
   2   13   13  Bartosz Marciniewicz   100   -  205:387    50
   3   15    1  Ksawery Adamiak        100   +  134:119   150
   4   10   30  Karolina Sobańska      100   -  200:298    50
   5   15   19  Eustachy Rdułowski     100   +  192:141   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 26  Marta Zwolińska         100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Joanna Kulawiak        100   +  257:253   150
   2    3    8  Martyna Dawidziak      100   -  269:270    50
   3   11   31  Weronika Dziatkowska   100   +  310:230   150
   4    4   20  Szymon Rudawski        100   -  288:324    50
   5    7   27  Maciej Zwoliński       100   +  368:131   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 27  Maciej Zwoliński        100 SP_nr_2_Grodzisk_Maz

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Wojciech Kulawiak      100   +  246:141   150
   2    6   28  Martyna Borowiec       100   -  230:256    50
   3    5   17  Konrad Pajączek        100   -  134:447    50
   4   14    9  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  271:143   150
   5    7   26  Marta Zwolińska        100   -  131:368    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 28  Martyna Borowiec        100 I_LO_Radomsko     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Bartosz Marciniewicz   100   +  341:210   150
   2    6   27  Maciej Zwoliński       100   +  256:230   150
   3    3    2  Rafał Błaszkiewicz     100   -  206:478    50
   4    6    8  Martyna Dawidziak      100   -  250:298    50
   5    9   10  Sebastian Klimczak     100   +  436:253   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 29  Ewelina Łoś             100 II_LO_Radomsko    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Mateusz Marciniewicz   100   -  218:337    50
   2   12   12  Wojciech Kulawiak      100   +  216:212   150
   3    8   13  Bartosz Marciniewicz   100   -  251:313    50
   4   11   31  Weronika Dziatkowska   100   -  178:384    50
   5   12    5  Mikołaj Bujak          100   +  375:175   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 30  Karolina Sobańska       100 II_LO_Radomsko    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mateusz Michalak       100   +  278:191   150
   2    1    7  Juliusz Czupryniak     100   -  166:518    50
   3    7   20  Szymon Rudawski        100   -  253:337    50
   4   10   25  Zuzanna Zajączkowska   100   +  298:200   150
   5   11   31  Weronika Dziatkowska   100   -  252:314    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 31  Weronika Dziatkowska    100 LXIV_LO_Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   18  Maksymilian Piątek     100   -  274:307    50
   3   11   26  Marta Zwolińska        100   -  230:310    50
   4   11   29  Ewelina Łoś            100   +  384:178   150
   5   11   30  Karolina Sobańska      100   +  314:252   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - Wyniki 1 rundy

1.         N.Musioł - K.Adamiak        246 : 120
2.   R.Błaszkiewicz - K.Pajączek       355 : 336
3.       E.Borowiec - M.Piątek         224 : 322
4.         F.Buchan - E.Rdułowski      266 : 168
5.       S.Rudawski - M.Bujak          379 : 164
6.      Z.Rytel-Kuc - M.Chruścicki     255 : 145
7.     J.Czupryniak - Z.Szerszeniewska 506 : 191
8.    A.Świerżewska - M.Dawidziak      106 : 400
9.   W.Jędrzejewska - D.Ulejczyk       125 : 495
10.   Z.Zajączkowska - S.Klimczak       132 : 180
11.      M.Zwolińska - J.Kulawiak       257 : 253
12.       W.Kulawiak - M.Zwoliński      141 : 246
13.       M.Borowiec - B.Marciniewicz   341 : 210
14.            E.Łoś - M.Marciniewicz   218 : 337
15.       K.Sobańska - M.Michalak       278 : 191
16.    W.Dziatkowska - PAUZA


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - Wyniki 2 rundy

1.     J.Czupryniak - K.Sobańska       518 : 166
2.       D.Ulejczyk - F.Buchan         483 : 206
3.      M.Dawidziak - M.Zwolińska      270 : 269
4.      Z.Rytel-Kuc - S.Rudawski       306 : 296
5.         N.Musioł - R.Błaszkiewicz   242 : 456
6.      M.Zwoliński - M.Borowiec       230 : 256
7.   M.Marciniewicz - S.Klimczak       367 : 197
8.         M.Piątek - W.Dziatkowska    307 : 274
9.      E.Rdułowski - K.Pajączek       120 : 485
10.       J.Kulawiak - M.Bujak          322 : 116
11.     M.Chruścicki - E.Borowiec       199 : 463
12.            E.Łoś - W.Kulawiak       216 : 212
13.   B.Marciniewicz - Z.Zajączkowska   387 : 205
14.       M.Michalak - W.Jędrzejewska   347 : 112
15. Z.Szerszeniewska - K.Adamiak        211 : 159
16.    A.Świerżewska - PAUZA


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - Wyniki 3 rundy

1.      M.Dawidziak - J.Czupryniak     262 : 488
2.         M.Piątek - D.Ulejczyk       244 : 318
3.   R.Błaszkiewicz - M.Borowiec       478 : 206
4.   M.Marciniewicz - Z.Rytel-Kuc      435 : 207
5.       K.Pajączek - M.Zwoliński      447 : 134
6.       E.Borowiec - F.Buchan         283 : 193
7.       K.Sobańska - S.Rudawski       253 : 337
8.   B.Marciniewicz - E.Łoś            313 : 251
9. Z.Szerszeniewska - J.Kulawiak       230 : 331
10.       S.Klimczak - M.Michalak       218 : 187
11.    W.Dziatkowska - M.Zwolińska      230 : 310
12.    A.Świerżewska - N.Musioł         158 : 329
13.      E.Rdułowski - W.Kulawiak        54 : 102
14.          M.Bujak - M.Chruścicki     161 : 178
15.        K.Adamiak - Z.Zajączkowska   119 : 134
16.   W.Jędrzejewska - PAUZA


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - Wyniki 4 rundy

1.     J.Czupryniak - R.Błaszkiewicz   481 : 452
2.       D.Ulejczyk - M.Marciniewicz   475 : 213
3.       K.Pajączek - M.Piątek         365 : 202
4.      M.Zwolińska - S.Rudawski       288 : 324
5.         N.Musioł - E.Borowiec       307 : 220
6.       M.Borowiec - M.Dawidziak      250 : 298
7.   B.Marciniewicz - Z.Rytel-Kuc      232 : 225
8.       J.Kulawiak - S.Klimczak       321 : 180
9.       M.Michalak - M.Chruścicki     273 : 225
10.   Z.Zajączkowska - K.Sobańska       200 : 298
11.    W.Dziatkowska - E.Łoś            384 : 178
12.         F.Buchan - W.Kulawiak       180 : 232
13. Z.Szerszeniewska - A.Świerżewska    208 : 169
14.      M.Zwoliński - W.Jędrzejewska   271 : 143
15.          M.Bujak - K.Adamiak        157 : 106
16.      E.Rdułowski - PAUZA


VII_Turniej_Scrabble_o_Puchar_Gimnazjum_Niepublicznego_nr_12_im._Lotników_Amerykańskich - Wyniki 5 rundy

1.       D.Ulejczyk - J.Czupryniak     234 : 386
2.      M.Dawidziak - R.Błaszkiewicz   248 : 413
3.       K.Pajączek - J.Kulawiak       287 : 352
4.   M.Marciniewicz - B.Marciniewicz   280 : 318
5.       S.Rudawski - N.Musioł         423 : 214
6.       E.Borowiec - Z.Rytel-Kuc      277 : 155
7.      M.Zwolińska - M.Zwoliński      368 : 131
8.         M.Piątek - Z.Szerszeniewska 301 : 146
9.       S.Klimczak - M.Borowiec       253 : 436
10.       W.Kulawiak - M.Michalak       200 : 186
11.       K.Sobańska - W.Dziatkowska    252 : 314
12.            E.Łoś - M.Bujak          375 : 175
13.         F.Buchan - A.Świerżewska    183 : 159
14.     M.Chruścicki - W.Jędrzejewska   278 : 188
15.   Z.Zajączkowska - E.Rdułowski      192 : 141
16.        K.Adamiak - PAUZA
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie