Warszawa 1
kwietnia
Warszawa 1- 2 kwietnia XVII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2017
Graboszyce 8
kwietnia
Graboszyce 8- 9 kwietnia XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Legnica22
kwietnia
Legnica 22-23 kwietnia XXIII Puchar Polski
Bartek Morawski mistrzem Doliny Karpia08 - 09 kwietnia 2017 — XII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 08 - 09 kwietnia 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Bartek Morawski mistrzem Doliny KarpiaW przedświąteczny weekend tradycyjnie już spotkaliśmy się w Graboszycach, aby rozegrać XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble. Również tradycyjnie ugościł nas Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”. Tym razem w turnieju wzięło udział 66 zawodniczek i zawodników, w tym troje debiutantów. Organizatorzy zapewnili bardzo dobre warunki do gry i pokaźną liczbę nagród. Zapewnili też piękną wiosenną pogodę, która wywabiała graczy z sali gier nie tylko podczas przerw.

Po pierwszym dniu rozgrywek na czele uplasował się Krzysztof Obremski z kompletem zwycięstw. Niestety nadeszła znana dobrze niektórym scrabblistom „czarna niedziela” i przed ostatnią rundą wszyscy z grających zaznali przynajmniej dwóch porażek. Okazało się również, że walka o pierwsze miejsce rozegra się między obrońcą tytułu Bartoszem Morawskim, a Dariuszem Koszem. Darek przegrał tę partię, a Bartosz wygrywając i broniąc tytuł powtórzył wyczyn Stanisława Rydzika z lat 2009-10, który w tym roku musiał zadowolić się trzecim miejscem. Podiumowicze otrzymali oprócz tradycyjnych pucharów w kształcie karpi, oryginalne scrabblowe krawaty. Statuetki trafiły też do najlepszej zawodniczki Justyny Górki, najlepszego juniora Dominika Ulejczyka, który również obronił tytuł i do dwojga najlepszych debiutantów Bożeny Chowaniak i Marcela Smolarka, którzy zdobyli po tyle samo dużych jak i małych punktów. Wyróżniona został także Maria Krzyżanowska jako zawodniczka, która pokonała najdłuższą odległość aby przyjechać do gościnnych Graboszyc.

Na zakończenie relacji również tradycyjne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, w tym Regionalnemu Ośrodkowi Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Stowarzyszeniu Dolina Karpia, pani Elżbiecie Mostowik i burmistrzowi Zatora Mariuszowi Makuchowi.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

PS: Najlepszym oldboyem został Andrzej Rechowicz.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
X Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekGraboszyce k/ Zatora – Ośrodek Rekreacyjno-Turystyczny „Karpik”, woj. małopolskie
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 8 kwietnia (7 rund)
do 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”
NoclegiNa miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”!
Tel: 033 / 841 20 50, e-mail: biuro@karpik.pl Strona internetowa: www.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, 33-8412-166, sekretariat@rokzator.pl
- współorganizator: Stowarzyszenie Dolina Karpia


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                159.62     10.0     5218     2076      785
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.31      9.0     5236     1907      891
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.53      9.0     5034     1872     1133
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.88      9.0     4928     1944      465
  5 Łukasz          Sornek               Mikołów                130.52      9.0     4725     1853      707
  6 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.14      8.0     5164     1806      993
  7 Jan             Mrozowski            Kraków                 138.64      8.0     5056     1809      883
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.19      8.0     4964     1815      615
  9 Tomasz          Lempart              Wadowice               138.11      8.0     4642     1634      499
 10 Justyna         Górka                Kraków                 149.61      8.0     4600     1777      401
 11 Artur           Irzyk                Strzyżów               140.32      8.0     4461     1809     -407
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.80      8.0     4425     1746     -144
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.35      7.0     4667     1662       71
 14 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.76      7.0     4661     1580      245
 15 Agnieszka       Walas                Kraków                 126.24      7.0     4604     1582      536
 16 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.95      7.0     4566     1573      196
 17 Barbara         Obremska             Wrocław                134.98      7.0     4563     1539      488
 18 Marcin          Ceglarek             Kraków                 130.19      7.0     4477     1660       49
 19 Maria           Skutela              Warszawa               118.99      7.0     4328     1690       26
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   115.85      7.0     4268     1545      256
 21 Renata          Andracka             Zwola                  116.49      7.0     4252     1471      160
 22 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             142.55      6.5     4618     1609      111
 23 Adam            Jurkowski            Gliwice                126.37      6.5     4542     1598      -61
 24 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.81      6.5     4335     1541     -175
 25 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 103.79      6.0     4586     1410      259
 26 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.62      6.0     4486     1453      302
 27 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                117.61      6.0     4446     1441      144
 28 Mariusz         Makuch               Zator                  113.47      6.0     4398     1395      295
 29 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.19      6.0     4336     1460     -149
 30 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 110.60      6.0     4335     1419        9
 31 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           117.37      6.0     4256     1474     -120
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             131.72      6.0     4246     1415      119
 33 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.65      6.0     4233     1475     -136
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.52      6.0     4231     1445      263
 35 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   116.45      6.0     4218     1524     -264
 36 Agnieszka       Dawid                Kraków                 106.97      5.5     4328     1564     -161
 37 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         137.68      5.0     4846     1386      564
 38 Marta           Sztajnert            Wisła                  111.44      5.0     4286     1399     -585
 39 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.54      5.0     4283     1393     -224
 40 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.62      5.0     4250     1362     -254
 41 Waldemar        Wypchał              Kraków                 109.62      5.0     4206     1249      -80
 42 Dariusz         Sowula               Kraków                 123.87      5.0     4191     1417       80
 43 Joanna          Brychcy              Katowice               113.27      5.0     4142     1290     -281
 44 Jerzy           Luter                Bytom                  117.21      5.0     4142     1342     -308
 45 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              106.97      5.0     4105     1319       97
 46 Ewa             Dunikowska           Kraków                 106.50      5.0     4028     1333      -83
 47 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.5     3806     1082       34
 48 Sławomir        Wolski               Wrocław                119.73      4.0     4197     1184      -84
 49 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              113.42      4.0     4086     1164     -284
 50 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               109.07      4.0     4061     1148     -136
 51 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3953     1207     -380
 52 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.23      4.0     3948     1225     -255
 53 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      4.0     3845     1114     -353
 54 Szymon          Stępień              Bytom                  103.28      4.0     2652      933      192
 55 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.94      4.0     2619      937       55
 56 Wanda           Grabiec              Tarnów                 100.00      4.0     2510      892      -44
 57 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                121.99      4.0     2435      981      -54
 58 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3683      991     -390
 59 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              132.17      3.0     2338      671      202
 60 Anna            Demczyszyn           Bystra                 124.98      3.0     2319      738     -387
 61 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               101.22      3.0     2278      755     -319
 62 Iwona           Skubis               Dąbrowa Górnicza       100.00      2.5     3197      864     -528
 63 Bożena          Chowaniak            Jaworzno               100.00      2.5     2795      829    -1115
 64 Marcel          Smolarek             Nowa Wieś              100.00      2.5     2795      808    -1183
 65 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      2.0     1961      651     -521
 66 Mieczysława     Głowacz              Jaworzno               100.00      0.5     1453      378     -860
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



	Bartosz Morawski 159.62 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Kowalska              118.95 +  405: 298  169
    2    17 Szymon         Stępień               103.28 +  356: 352  153
    3     1 Stanisław      Rydzik                145.53 +  378: 333  196
    4     1 Dariusz        Kosz                  159.31 +  428: 380  209
    5     3 Paweł          Mazurek               137.68 -  445: 459   88
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  347: 463   99
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            131.80 +  523: 290  182
    8     6 Łukasz         Bobowski              142.55 +  494: 356  193
    9     5 Krzysztof      Gibas                 131.81 +  480: 348  182
   10     1 Justyna        Górka                 149.61 +  438: 316  200
   11     2 Jan            Mrozowski             138.64 +  464: 432  189
   12     1 Dariusz        Kosz                  159.31 +  460: 406  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 12 172.42




	Dariusz Kosz 159.31 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  448: 316  168
    2    10 Marcin         Radwański             116.45 +  474: 316  166
    3     2 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  447: 283  157
    4     1 Bartosz        Morawski              159.62 -  380: 428  110
    5     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  411: 323  181
    6     5 Artur          Irzyk                 140.32 -  333: 454   90
    7     8 Maria          Skutela               118.99 +  452: 360  169
    8     4 Adam           Jurkowski             126.37 +  535: 354  176
    9     3 Łukasz         Sornek                130.52 +  403: 385  181
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          149.14 +  487: 321  199
   11     1 Miłosz         Wrzałek               147.88 +  460: 345  198
   12     1 Bartosz        Morawski              159.62 -  406: 460  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Krzysztof Obremski 150.19 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Korpalski             117.54 +  494: 326  168
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          149.14 +  334: 331  199
    3     6 Grzegorz       Papciak               121.99 +  427: 352  172
    4     2 Maria          Skutela               118.99 +  425: 362  169
    5     1 Artur          Irzyk                 140.32 +  437: 356  190
    6     1 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  481: 288  157
    7     1 Łukasz         Bobowski              142.55 +  439: 326  193
    8     1 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  396: 463   98
    9     1 Justyna        Górka                 149.61 -  300: 367  100
   10     2 Jan            Mrozowski             138.64 -  333: 365   89
   11     4 Małgorzata     Sulejewska            131.80 +  520: 338  182
   12     3 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  378: 475   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Justyna Górka 149.61 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  480: 375  167
    2     4 Jerzy          Matyasik              127.76 +  364: 363  178
    3     5 Artur          Irzyk                 140.32 -  423: 452   90
    4     6 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  428: 237  150
    5     5 Dariusz        Putoń                 145.94 +  479: 327  196
    6     4 Grzegorz       Papciak               121.99 +  347: 303  172
    7     2 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  349: 288  157
    8     2 Marcin         Ceglarek              130.19 +  406: 310  180
    9     1 Krzysztof      Obremski              150.19 +  367: 300  200
   10     1 Bartosz        Morawski              159.62 -  316: 438  110
   11     3 Stanisław      Rydzik                145.53 -  332: 413   96
   12     4 Łukasz         Sornek                130.52 -  309: 393   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Mariusz Wrześniewski 149.14 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 117.21 +  397: 301  167
    2     2 Krzysztof      Obremski              150.19 -  331: 334  100
    3    12 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  347: 413   83
    4    25 Joanna         Brychcy               113.27 +  569: 269  163
    5    12 Barbara        Obremska              134.98 +  424: 290  185
    6     7 Bartosz        Morawski              159.62 +  463: 347  210
    7     5 Łukasz         Sornek                130.52 -  328: 395   81
    8    10 Marcin         Radwański             116.45 +  411: 347  166
    9     6 Maria          Skutela               118.99 +  449: 322  169
   10     4 Dariusz        Kosz                  159.31 -  321: 487  109
   11     6 Artur          Irzyk                 140.32 +  604: 252  190
   12     5 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  520: 414  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Miłosz Wrzałek 147.88 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              116.49 +  348: 330  166
    2    13 Piotr          Broda                 131.72 +  436: 274  182
    3     8 Łukasz         Bobowski              142.55 +  447: 379  193
    4     4 Agnieszka      Dawid                 106.97 -  343: 407   57
    5     9 Dariusz        Sowula                123.87 +  351: 322  174
    6     2 Paweł          Mazurek               137.68 +  397: 382  188
    7     4 Artur          Irzyk                 140.32 +  492: 334  190
    8     1 Krzysztof      Obremski              150.19 +  463: 396  200
    9     2 Jan            Mrozowski             138.64 -  399: 447   89
   10     3 Stanisław      Rydzik                145.53 +  432: 354  196
   11     1 Dariusz        Kosz                  159.31 -  345: 460  109
   12     3 Krzysztof      Obremski              150.19 +  475: 378  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 12 162.00




	Dariusz Putoń 145.94 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Radwański             116.45 -  331: 359   66
    2    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  408: 275  150
    3    10 Krzysztof      Kałuża                132.17 +  408: 390  182
    4    14 Piotr          Broda                 131.72 +  393: 312  182
    5     5 Justyna        Górka                 149.61 -  327: 479  100
    6    17 Dariusz        Sowula                123.87 -  392: 400   74
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  360: 349  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  7 133.86




	Stanisław Rydzik 145.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              115.85 +  404: 362  166
    2     1 Adam           Jurkowski             126.37 +  557: 163  176
    3     1 Bartosz        Morawski              159.62 -  333: 378  110
    4     5 Artur          Irzyk                 140.32 -  360: 364   90
    5    11 Agnieszka      Walas                 126.24 +  392: 365  176
    6     8 Marta          Sztajnert             111.44 +  476: 304  161
    7     6 Wanda          Grabiec               100.00 +  481: 287  150
    8     3 Zofia          Gajewska              125.65 +  452: 321  176
    9     4 Marcin         Ceglarek              130.19 +  447: 277  180
   10     3 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  354: 432   98
   11     3 Justyna        Górka                 149.61 +  413: 332  200
   12     2 Jan            Mrozowski             138.64 +  365: 316  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Łukasz Bobowski 142.55 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           114.62 +  468: 261  165
    2     5 Agnieszka      Dawid                 106.97 =  385: 385  107
    3     8 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  379: 447   98
    4    17 Ryszard        Korpalski             117.54 +  333: 274  168
    5    10 Marta          Sztajnert             111.44 +  511: 298  161
    6     6 Adam           Jurkowski             126.37 +  363: 343  176
    7     1 Krzysztof      Obremski              150.19 -  326: 439  100
    8     6 Bartosz        Morawski              159.62 -  356: 494  110
    9    10 Jerzy          Matyasik              127.76 +  357: 285  178
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  358: 408   82
   11     8 Tomasz         Lempart               138.11 -  376: 474   88
   12    14 Zofia          Gajewska              125.65 +  406: 399  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Artur Irzyk 140.32 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Makuch                113.47 +  361: 315  163
    2     8 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  333: 325  150
    3     5 Justyna        Górka                 149.61 +  452: 423  200
    4     5 Stanisław      Rydzik                145.53 +  364: 360  196
    5     1 Krzysztof      Obremski              150.19 -  356: 437  100
    6     5 Dariusz        Kosz                  159.31 +  454: 333  209
    7     4 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  334: 492   98
    8     5 Jan            Mrozowski             138.64 -  275: 568   89
    9    11 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  386: 314  157
   10     8 Krzysztof      Gibas                 131.81 +  475: 385  182
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  252: 604   99
   12     8 Urszula        Solarska              115.85 +  419: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Jan Mrozowski 138.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Karp                  113.42 +  483: 301  163
    2     3 Łukasz         Sornek                130.52 +  364: 344  181
    3     4 Maria          Skutela               118.99 -  375: 382   69
    4     8 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  467: 320  168
    5     6 Małgorzata     Sulejewska            131.80 +  505: 265  182
    6     3 Marcin         Ceglarek              130.19 -  319: 452   80
    7     7 Grzegorz       Papciak               121.99 +  415: 273  172
    8     5 Artur          Irzyk                 140.32 +  568: 275  190
    9     2 Miłosz         Wrzałek               147.88 +  447: 399  198
   10     2 Krzysztof      Obremski              150.19 +  365: 333  200
   11     2 Bartosz        Morawski              159.62 -  432: 464  110
   12     2 Stanisław      Rydzik                145.53 -  316: 365   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Tomasz Lempart 138.11 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               113.27 +  440: 296  163
    2    11 Dorota         Gwiazdoń              106.97 -  336: 366   57
    3    15 Barbara        Obremska              134.98 -  326: 363   85
    4    21 Jerzy          Luter                 117.21 +  393: 254  167
    5    18 Leszek         Kilian                104.23 -  362: 469   54
    6    20 Marcin         Radwański             116.45 -  255: 446   66
    7    24 Jarosław       Karp                  113.42 +  425: 289  163
    8    18 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  402: 291  167
    9    17 Dariusz        Sowula                123.87 +  397: 331  174
   10    14 Zofia          Gajewska              125.65 +  348: 331  176
   11     8 Łukasz         Bobowski              142.55 +  474: 376  193
   12     6 Katarzyna      Kowalska              118.95 +  484: 331  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Paweł Mazurek 137.68 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Sztajnert             111.44 -  341: 450   61
    2    23 Katarzyna      Kowalska              118.95 +  413: 325  169
    3    19 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  450: 273  159
    4    10 Anna           Demczyszyn            124.98 +  636: 151  175
    5     3 Bartosz        Morawski              159.62 +  459: 445  210
    6     2 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  382: 397   98
    7     3 Marcin         Ceglarek              130.19 -  374: 384   80
    8     9 Maria          Skutela               118.99 -  283: 357   69
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  299: 338   83
   10    16 Mariusz        Makuch                113.47 -  439: 442   63
   11    19 Marta          Świątkowska           114.62 +  353: 299  165
   12    16 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  417: 421   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Barbara Obremska 134.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  410: 366  161
    2    14 Dariusz        Sowula                123.87 -  286: 328   74
    3    15 Tomasz         Lempart               138.11 +  363: 326  188
    4    13 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  371: 377   81
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  290: 424   99
    6    18 Sławomir       Wolski                119.73 +  415: 320  170
    7    14 Szymon         Stępień               103.28 -  365: 382   53
    8    19 Leszek         Kilian                104.23 +  345: 292  154
    9    15 Marta          Sztajnert             111.44 -  360: 404   61
   10    21 Marta          Świątkowska           114.62 +  443: 333  165
   11    17 Marcin         Radwański             116.45 +  388: 254  166
   12    12 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  527: 269  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Andrzej Rechowicz 133.35 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Wypchał               109.62 +  462: 331  160
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  338: 345   82
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          149.14 +  413: 347  199
    4     9 Adam           Jurkowski             126.37 -  379: 547   76
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  362: 312  183
    6    11 Ryszard        Korpalski             117.54 +  373: 302  168
    7    11 Agnieszka      Walas                 126.24 +  360: 356  176
    8     8 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  334: 382   82
    9     9 Zofia          Gajewska              125.65 +  466: 351  176
   10     5 Marcin         Ceglarek              130.19 +  408: 369  180
   11     5 Łukasz         Sornek                130.52 -  358: 434   81
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  414: 520   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Arkadiusz Łydka 132.62 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Wiśniowski            109.07 -  308: 359   59
    2    33 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  526: 137  150
    3    11 Łukasz         Sornek                130.52 +  415: 367  181
    4     7 Agnieszka      Walas                 126.24 -  285: 429   76
    5    15 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  368: 352  167
    6    13 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  330: 338   82
    7    17 Ryszard        Korpalski             117.54 -  395: 408   68
    8    16 Ewa            Dunikowska            106.50 +  371: 355  157
    9    14 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  473: 349  181
   10    10 Maria          Skutela               118.99 -  332: 388   69
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  335: 301  183
   12    11 Marcin         Ceglarek              130.19 -  348: 401   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Krzysztof Sporczyk 132.52 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Gwiazdoń              106.97 -  292: 356   57
    2    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  456: 259  150
    3    23 Marta          Świątkowska           114.62 +  394: 331  165
    4    15 Grzegorz       Papciak               121.99 -  277: 408   72
    5    14 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  312: 362   83
    6    27 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  394: 288  154
    7    15 Dariusz        Putoń                 145.94 -  349: 360   96
    8    21 Mariusz        Makuch                113.47 +  399: 331  163
    9    12 Paweł          Mazurek               137.68 +  338: 299  188
   10    13 Ryszard        Korpalski             117.54 +  394: 282  168
   11    12 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  301: 335   83
   12    13 Renata         Andracka              116.49 -  325: 357   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Krzysztof Kałuża 132.17 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Dawid                 106.97 -  374: 389   57
    2    19 Jerzy          Luter                 117.21 +  463: 306  167
    3    10 Dariusz        Putoń                 145.94 -  390: 408   96
    4    18 Marta          Majewska              100.00 +  393: 359  150
    5    13 Monika         Szczyrzyca            101.22 +  412: 306  151
    6     9 Wanda          Grabiec               100.00 -  306: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  6 111.83




	Krzysztof Gibas 131.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewa            Dunikowska            106.50 +  334: 324  157
    2    15 Marcin         Ceglarek              130.19 -  384: 443   80
    3    13 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  369: 351  161
    4    12 Jerzy          Matyasik              127.76 -  399: 403   78
    5    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  331: 303  150
    6    13 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  338: 330  183
    7     9 Adam           Jurkowski             126.37 =  353: 353  126
    8     8 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  382: 334  183
    9     5 Bartosz        Morawski              159.62 -  348: 480  110
   10     8 Artur          Irzyk                 140.32 -  385: 475   90
   11    11 Urszula        Solarska              115.85 -  326: 336   66
   12    15 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  386: 378  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Małgorzata Sulejewska 131.80 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                104.23 +  375: 339  154
    2     7 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  345: 338  183
    3     3 Marcin         Ceglarek              130.19 -  353: 401   80
    4    11 Ewa            Dunikowska            106.50 +  421: 292  157
    5     6 Jan            Mrozowski             138.64 -  265: 505   89
    6    16 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  386: 320  181
    7    10 Bartosz        Morawski              159.62 -  290: 523  110
    8    14 Marta          Sztajnert             111.44 +  475: 384  161
    9     7 Katarzyna      Kowalska              118.95 +  414: 319  169
   10     7 Łukasz         Bobowski              142.55 +  408: 358  193
   11     4 Krzysztof      Obremski              150.19 -  338: 520  100
   12     7 Maria          Skutela               118.99 +  355: 270  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Piotr Broda 131.72 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  410: 249  154
    2    13 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  274: 436   98
    3    18 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  358: 311  167
    4    14 Dariusz        Putoń                 145.94 -  312: 393   96
    5    20 Ewa            Dunikowska            106.50 +  439: 317  157
    6    15 Maria          Skutela               118.99 -  334: 343   69
    7    16 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  322: 451   69
    8    17 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  289: 366   61
    9    25 Jerzy          Luter                 117.21 -  332: 351   67
   10    26 Karolina       Szubska               100.00 +  341: 283  150
   11    21 Sławomir       Wolski                119.73 +  445: 337  170
   12    21 Ewa            Dunikowska            106.50 +  390: 290  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Małgorzata Deszczyńska 131.19 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Stępień               103.28 +  430: 384  153
    2    12 Grzegorz       Papciak               121.99 -  312: 329   72
    3    25 Karolina       Szubska               100.00 +  425: 315  150
    4    13 Barbara        Obremska              134.98 +  377: 371  185
    5     4 Dariusz        Kosz                  159.31 -  323: 411  109
    6    16 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  320: 386   82
    7    18 Maria          Krzyżanowska          117.37 +  397: 335  167
    8    15 Sławomir       Wolski                119.73 -  275: 406   70
    9    14 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  349: 473   83
   10    20 Leszek         Kilian                104.23 +  381: 330  154
   11    16 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  312: 483   68
   12    19 Jerzy          Luter                 117.21 +  435: 262  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Łukasz Sornek 130.52 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Monika         Szczyrzyca            101.22 +  391: 306  151
    2     3 Jan            Mrozowski             138.64 -  344: 364   89
    3    11 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  367: 415   83
    4    22 Marta          Świątkowska           114.62 +  411: 256  165
    5    17 Mariusz        Makuch                113.47 +  327: 304  163
    6    10 Jerzy          Matyasik              127.76 +  479: 327  178
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          149.14 +  395: 328  199
    8     7 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  380: 371  157
    9     3 Dariusz        Kosz                  159.31 -  385: 403  109
   10     6 Adam           Jurkowski             126.37 +  419: 277  176
   11     5 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  434: 358  183
   12     4 Justyna        Górka                 149.61 +  393: 309  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Marcin Ceglarek 130.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bożena         Chowaniak             100.00 +  409: 270  150
    2    15 Krzysztof      Gibas                 131.81 +  443: 384  182
    3     3 Małgorzata     Sulejewska            131.80 +  401: 353  182
    4     3 Dariusz        Sowula                123.87 +  335: 320  174
    5     2 Agnieszka      Dawid                 106.97 -  289: 385   57
    6     3 Jan            Mrozowski             138.64 +  452: 319  189
    7     3 Paweł          Mazurek               137.68 +  384: 374  188
    8     2 Justyna        Górka                 149.61 -  310: 406  100
    9     4 Stanisław      Rydzik                145.53 -  277: 447   96
   10     5 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  369: 408   83
   11     9 Adam           Jurkowski             126.37 -  407: 414   76
   12    11 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  401: 348  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Jerzy Matyasik 127.76 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wanda          Grabiec               100.00 +  389: 349  150
    2     4 Justyna        Górka                 149.61 -  363: 364  100
    3    20 Zofia          Gajewska              125.65 +  428: 401  176
    4    12 Krzysztof      Gibas                 131.81 +  403: 399  182
    5     8 Grzegorz       Papciak               121.99 -  379: 418   72
    6    10 Łukasz         Sornek                130.52 -  327: 479   81
    7    13 Urszula        Solarska              115.85 +  325: 319  166
    8    13 Dariusz        Sowula                123.87 +  397: 383  174
    9    10 Łukasz         Bobowski              142.55 -  285: 357   93
   10    15 Agnieszka      Dawid                 106.97 -  330: 390   57
   11    14 Marta          Sztajnert             111.44 +  562: 278  161
   12    10 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  473: 279  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Adam Jurkowski 126.37 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  581:  96  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                145.53 -  163: 557   96
    3    24 Szymon         Stępień               103.28 +  366: 335  153
    4     9 Andrzej        Rechowicz             133.35 +  547: 379  183
    5     7 Maria          Skutela               118.99 +  436: 406  169
    6     6 Łukasz         Bobowski              142.55 -  343: 363   93
    7     9 Krzysztof      Gibas                 131.81 =  353: 353  132
    8     4 Dariusz        Kosz                  159.31 -  354: 535  109
    9     8 Agnieszka      Walas                 126.24 +  354: 348  176
   10     6 Łukasz         Sornek                130.52 -  277: 419   81
   11     9 Marcin         Ceglarek              130.19 +  414: 407  180
   12     9 Agnieszka      Walas                 126.24 -  354: 405   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Agnieszka Walas 126.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  467: 271  150
    2     6 Zofia          Gajewska              125.65 +  327: 290  176
    3     7 Dariusz        Sowula                123.87 -  335: 402   74
    4     7 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  429: 285  183
    5    11 Stanisław      Rydzik                145.53 -  365: 392   96
    6    12 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  403: 283  168
    7    11 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  356: 360   83
    8    12 Renata         Andracka              116.49 +  415: 362  166
    9     8 Adam           Jurkowski             126.37 -  348: 354   76
   10    11 Urszula        Solarska              115.85 -  346: 409   66
   11    13 Ryszard        Korpalski             117.54 +  408: 306  168
   12     9 Adam           Jurkowski             126.37 +  405: 354  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Zofia Gajewska 125.65 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Majewska              100.00 +  385: 300  150
    2     6 Agnieszka      Walas                 126.24 -  290: 327   76
    3    20 Jerzy          Matyasik              127.76 -  401: 428   78
    4    24 Jarosław       Karp                  113.42 +  368: 344  163
    5    21 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  371: 306  157
    6    14 Leszek         Kilian                104.23 +  296: 294  154
    7    12 Dariusz        Sowula                123.87 +  355: 338  174
    8     3 Stanisław      Rydzik                145.53 -  321: 452   96
    9     9 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  351: 466   83
   10    14 Tomasz         Lempart               138.11 -  331: 348   88
   11    18 Mariusz        Makuch                113.47 +  365: 360  163
   12    14 Łukasz         Bobowski              142.55 -  399: 406   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Anna Demczyszyn 124.98 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Iwona          Skubis                100.00 +  405: 218  150
    2    16 Maria          Skutela               118.99 -  346: 401   69
    3    22 Joanna         Brychcy               113.27 +  339: 306  163
    4    10 Paweł          Mazurek               137.68 -  151: 636   88
    5    22 Wanda          Grabiec               100.00 -  378: 413   50
    6    23 Ewa            Dunikowska            106.50 +  377: 295  157
    7    21 Marta          Sztajnert             111.44 -  323: 437   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  7 105.43




	Dariusz Sowula 123.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  344: 224  150
    2    14 Barbara        Obremska              134.98 +  328: 286  185
    3     7 Agnieszka      Walas                 126.24 +  402: 335  176
    4     3 Marcin         Ceglarek              130.19 -  320: 335   80
    5     9 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  322: 351   98
    6    17 Dariusz        Putoń                 145.94 +  400: 392  196
    7    12 Zofia          Gajewska              125.65 -  338: 355   76
    8    13 Jerzy          Matyasik              127.76 -  383: 397   78
    9    17 Tomasz         Lempart               138.11 -  331: 397   88
   10    18 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  306: 371   61
   11    24 Jarosław       Karp                  113.42 +  404: 328  163
   12    20 Marcin         Radwański             116.45 -  313: 340   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Grzegorz Papciak 121.99 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  352: 332  150
    2    12 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  329: 312  181
    3     6 Krzysztof      Obremski              150.19 -  352: 427  100
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  408: 277  183
    5     8 Jerzy          Matyasik              127.76 +  418: 379  178
    6     4 Justyna        Górka                 149.61 -  303: 347  100
    7     7 Jan            Mrozowski             138.64 -  273: 415   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  /  7 140.14




	Sławomir Wolski 119.73 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  301: 459   50
    2    20 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  358: 421   61
    3    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  300: 301   50
    4    32 Marcel         Smolarek              100.00 +  546: 133  150
    5    26 Jerzy          Luter                 117.21 +  442: 397  167
    6    18 Barbara        Obremska              134.98 -  320: 415   85
    7    22 Marta          Świątkowska           114.62 +  413: 291  165
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  406: 275  181
    9    13 Urszula        Solarska              115.85 -  257: 360   66
   10    17 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  259: 428   67
   11    21 Piotr          Broda                 131.72 -  337: 445   82
   12    22 Waldemar       Wypchał               109.62 -  258: 356   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Maria Skutela 118.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Karolina       Szubska               100.00 +  316: 210  150
    2    16 Anna           Demczyszyn            124.98 +  401: 346  175
    3     4 Jan            Mrozowski             138.64 +  382: 375  189
    4     2 Krzysztof      Obremski              150.19 -  362: 425  100
    5     7 Adam           Jurkowski             126.37 -  406: 436   76
    6    15 Piotr          Broda                 131.72 +  343: 334  182
    7     8 Dariusz        Kosz                  159.31 -  360: 452  109
    8     9 Paweł          Mazurek               137.68 +  357: 283  188
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  322: 449   99
   10    10 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  388: 332  183
   11    10 Agnieszka      Dawid                 106.97 +  421: 305  157
   12     7 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  270: 355   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Katarzyna Kowalska 118.95 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              159.62 -  298: 405  110
    2    23 Paweł          Mazurek               137.68 -  325: 413   88
    3    33 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  351: 157  150
    4    23 Waldemar       Wypchał               109.62 -  394: 443   60
    5    28 Joanna         Brychcy               113.27 +  460: 366  163
    6    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  428: 361  150
    7    16 Piotr          Broda                 131.72 +  451: 322  182
    8    11 Ryszard        Korpalski             117.54 +  461: 345  168
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  319: 414   82
   10     9 Marcin         Radwański             116.45 +  408: 349  166
   11     7 Renata         Andracka              116.49 +  340: 311  166
   12     6 Tomasz         Lempart               138.11 -  331: 484   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Leokadia Litwinowicz 117.61 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  159.31 -  316: 448  109
    2    31 Iwona          Skubis                100.00 +  380: 267  150
    3    16 Waldemar       Wypchał               109.62 +  421: 321  160
    4     8 Jan            Mrozowski             138.64 -  320: 467   89
    5    23 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  382: 327  154
    6    12 Agnieszka      Walas                 126.24 -  283: 403   76
    7    19 Marcin         Radwański             116.45 -  379: 380   66
    8    20 Marta          Świątkowska           114.62 -  320: 369   65
    9    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  429: 264  150
   10    19 Joanna         Brychcy               113.27 +  454: 271  163
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  483: 312  181
   12    10 Jerzy          Matyasik              127.76 -  279: 473   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Ryszard Korpalski 117.54 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              150.19 -  326: 494  100
    2    29 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  426: 349  154
    3    21 Marcin         Radwański             116.45 +  383: 348  166
    4    17 Łukasz         Bobowski              142.55 -  274: 333   93
    5    16 Waldemar       Wypchał               109.62 +  410: 285  160
    6    11 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  302: 373   83
    7    17 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  408: 395  183
    8    11 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  345: 461   69
    9    19 Marta          Świątkowska           114.62 +  477: 321  165
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  282: 394   83
   11    13 Agnieszka      Walas                 126.24 -  306: 408   76
   12    18 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  344: 346   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Maria Krzyżanowska 117.37 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 149.61 -  375: 480  100
    2    18 Monika         Szczyrzyca            101.22 +  380: 349  151
    3    18 Piotr          Broda                 131.72 -  311: 358   82
    4    26 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  343: 314  159
    5    15 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  352: 368   83
    6    24 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  343: 333  157
    7    18 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  335: 397   81
    8    18 Tomasz         Lempart               138.11 -  291: 402   88
    9    21 Ewa            Dunikowska            106.50 +  445: 299  157
   10    17 Sławomir       Wolski                119.73 +  428: 259  170
   11    15 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  384: 290  161
   12    12 Barbara        Obremska              134.98 -  269: 527   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Jerzy Luter 117.21 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  301: 397   99
    2    19 Krzysztof      Kałuża                132.17 -  306: 463   82
    3    26 Urszula        Solarska              115.85 +  380: 267  166
    4    21 Tomasz         Lempart               138.11 -  254: 393   88
    5    26 Sławomir       Wolski                119.73 -  397: 442   70
    6    30 Karolina       Szubska               100.00 +  456: 265  150
    7    25 Joanna         Brychcy               113.27 -  331: 430   63
    8    24 Marta          Majewska              100.00 -  321: 364   50
    9    25 Piotr          Broda                 131.72 +  351: 332  182
   10    25 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  381: 360  157
   11    23 Leszek         Kilian                104.23 +  402: 302  154
   12    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  262: 435   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Renata Andracka 116.49 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               147.88 -  330: 348   98
    2    28 Marta          Świątkowska           114.62 -  365: 386   65
    3    27 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  289: 596   54
    4    31 Bożena         Chowaniak             100.00 +  382: 208  150
    5    29 Karolina       Szubska               100.00 +  392: 240  150
    6    25 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  341: 244  150
    7    20 Leszek         Kilian                104.23 +  382: 282  154
    8    12 Agnieszka      Walas                 126.24 -  362: 415   76
    9    16 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  376: 361  161
   10    12 Marta          Sztajnert             111.44 +  365: 347  161
   11     7 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  311: 340   69
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  357: 325  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Marcin Radwański 116.45 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Putoń                 145.94 +  359: 331  196
    2    10 Dariusz        Kosz                  159.31 -  316: 474  109
    3    21 Ryszard        Korpalski             117.54 -  348: 383   68
    4    29 Szymon         Stępień               103.28 -  286: 442   53
    5    25 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  409: 340  161
    6    20 Tomasz         Lempart               138.11 +  446: 255  188
    7    19 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  380: 379  168
    8    10 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  347: 411   99
    9    18 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  384: 358  154
   10     9 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  349: 408   69
   11    17 Barbara        Obremska              134.98 -  254: 388   85
   12    20 Dariusz        Sowula                123.87 +  340: 313  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Urszula Solarska 115.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                145.53 -  362: 404   96
    2    21 Jarosław       Karp                  113.42 -  356: 391   63
    3    26 Jerzy          Luter                 117.21 -  267: 380   67
    4    30 Iwona          Skubis                100.00 +  356: 273  150
    5    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  327: 291  150
    6    22 Waldemar       Wypchał               109.62 +  468: 257  160
    7    13 Jerzy          Matyasik              127.76 -  319: 325   78
    8    22 Joanna         Brychcy               113.27 +  396: 343  163
    9    13 Sławomir       Wolski                119.73 +  360: 257  170
   10    11 Agnieszka      Walas                 126.24 +  409: 346  176
   11    11 Krzysztof      Gibas                 131.81 +  336: 326  182
   12     8 Artur          Irzyk                 140.32 -  312: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Marta Świątkowska 114.62 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              142.55 -  261: 468   93
    2    28 Renata         Andracka              116.49 +  386: 365  166
    3    23 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  331: 394   83
    4    22 Łukasz         Sornek                130.52 -  256: 411   81
    5    27 Marta          Majewska              100.00 +  343: 333  150
    6    26 Monika         Szczyrzyca            101.22 +  569: 204  151
    7    22 Sławomir       Wolski                119.73 -  291: 413   70
    8    20 Leokadia       Litwinowicz           117.61 +  369: 320  168
    9    19 Ryszard        Korpalski             117.54 -  321: 477   68
   10    21 Barbara        Obremska              134.98 -  333: 443   85
   11    19 Paweł          Mazurek               137.68 -  299: 353   88
   12    23 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  491: 323  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Mariusz Makuch 113.47 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 140.32 -  315: 361   90
    2    32 Karolina       Szubska               100.00 -  342: 347   50
    3    30 Iwona          Skubis                100.00 +  336: 255  150
    4    19 Dominik        Ulejczyk              103.79 +  412: 345  154
    5    17 Łukasz         Sornek                130.52 -  304: 327   81
    6    19 Szymon         Stępień               103.28 -  340: 376   53
    7    29 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  382: 280  150
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  331: 399   83
    9    23 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  433: 334  159
   10    16 Paweł          Mazurek               137.68 +  442: 439  188
   11    18 Zofia          Gajewska              125.65 -  360: 365   76
   12    17 Marta          Sztajnert             111.44 +  401: 275  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Jarosław Karp 113.42 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jan            Mrozowski             138.64 -  301: 483   89
    2    21 Urszula        Solarska              115.85 +  391: 356  166
    3    17 Ewa            Dunikowska            106.50 -  279: 422   57
    4    24 Zofia          Gajewska              125.65 -  344: 368   76
    5    31 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  307: 342   50
    6    31 Iwona          Skubis                100.00 +  354: 261  150
    7    24 Tomasz         Lempart               138.11 -  289: 425   88
    8    23 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  329: 376   54
    9    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  392: 321  150
   10    23 Waldemar       Wypchał               109.62 -  391: 393   60
   11    24 Dariusz        Sowula                123.87 -  328: 404   74
   12    27 Iwona          Skubis                100.00 +  381: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Joanna Brychcy 113.27 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lempart               138.11 -  296: 440   88
    2    24 Leszek         Kilian                104.23 +  354: 322  154
    3    22 Anna           Demczyszyn            124.98 -  306: 339   75
    4    25 Mariusz        Wrześniewski          149.14 -  269: 569   99
    5    28 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  366: 460   69
    6    32 Bożena         Chowaniak             100.00 +  380: 244  150
    7    25 Jerzy          Luter                 117.21 +  430: 331  167
    8    22 Urszula        Solarska              115.85 -  343: 396   66
    9    24 Marta          Majewska              100.00 +  402: 262  150
   10    19 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  271: 454   68
   11    20 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  308: 388   54
   12    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  417: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Marta Sztajnert 111.44 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Mazurek               137.68 +  450: 341  188
    2     9 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  327: 323  159
    3     9 Agnieszka      Dawid                 106.97 -  365: 428   57
    4    16 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  417: 306  157
    5    10 Łukasz         Bobowski              142.55 -  298: 511   93
    6     8 Stanisław      Rydzik                145.53 -  304: 476   96
    7    21 Anna           Demczyszyn            124.98 +  437: 323  175
    8    14 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  384: 475   82
    9    15 Barbara        Obremska              134.98 +  404: 360  185
   10    12 Renata         Andracka              116.49 -  347: 365   66
   11    14 Jerzy          Matyasik              127.76 -  278: 562   78
   12    17 Mariusz        Makuch                113.47 -  275: 401   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Andrzej Rakoczy 110.60 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Barbara        Obremska              134.98 -  366: 410   85
    2    20 Sławomir       Wolski                119.73 +  421: 358  170
    3    13 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  351: 369   82
    4    20 Wanda          Grabiec               100.00 -  372: 452   50
    5    25 Marcin         Radwański             116.45 -  340: 409   66
    6    28 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  370: 348  159
    7    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  381: 281  150
    8    17 Piotr          Broda                 131.72 +  366: 289  182
    9    16 Renata         Andracka              116.49 -  361: 376   66
   10    18 Dariusz        Sowula                123.87 +  371: 306  174
   11    15 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  290: 384   67
   12    18 Ryszard        Korpalski             117.54 +  346: 344  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Waldemar Wypchał 109.62 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             133.35 -  331: 462   83
    2    27 Bożena         Chowaniak             100.00 +  436: 210  150
    3    16 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  321: 421   68
    4    23 Katarzyna      Kowalska              118.95 +  443: 394  169
    5    16 Ryszard        Korpalski             117.54 -  285: 410   68
    6    22 Urszula        Solarska              115.85 -  257: 468   66
    7    27 Monika         Szczyrzyca            101.22 -  284: 341   51
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  452: 257  150
    9    20 Leszek         Kilian                104.23 -  296: 314   54
   10    23 Jarosław       Karp                  113.42 +  393: 391  163
   11    22 Ewa            Dunikowska            106.50 -  352: 360   57
   12    22 Sławomir       Wolski                119.73 +  356: 258  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Sławomir Wiśniowski 109.07 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Arkadiusz      Łydka                 132.62 +  359: 308  183
    2     9 Marta          Sztajnert             111.44 -  323: 327   61
    3    19 Paweł          Mazurek               137.68 -  273: 450   88
    4    26 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  314: 343   67
    5    24 Szymon         Stępień               103.28 -  317: 381   53
    6    28 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  348: 370   61
    7    30 Iwona          Skubis                100.00 +  425: 237  150
    8    25 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  334: 312  157
    9    23 Mariusz        Makuch                113.47 -  334: 433   63
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  315: 338   50
   11    25 Bożena         Chowaniak             100.00 +  396: 207  150
   12    23 Marta          Świątkowska           114.62 -  323: 491   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Dorota Gwiazdoń 106.97 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              132.52 +  356: 292  183
    2    11 Tomasz         Lempart               138.11 +  366: 336  188
    3     2 Dariusz        Kosz                  159.31 -  283: 447  109
    4    16 Marta          Sztajnert             111.44 -  306: 417   61
    5    21 Zofia          Gajewska              125.65 -  306: 371   76
    6    24 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  333: 343   67
    7    26 Ewa            Dunikowska            106.50 -  283: 363   57
    8    25 Sławomir       Wiśniowski            109.07 -  312: 334   59
    9    27 Marcel         Smolarek              100.00 +  391: 207  150
   10    25 Jerzy          Luter                 117.21 -  360: 381   67
   11    27 Iwona          Skubis                100.00 +  337: 250  150
   12    25 Leszek         Kilian                104.23 +  472: 267  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Agnieszka Dawid 106.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kałuża                132.17 +  389: 374  182
    2     5 Łukasz         Bobowski              142.55 =  385: 385  143
    3     9 Marta          Sztajnert             111.44 +  428: 365  161
    4     4 Miłosz         Wrzałek               147.88 +  407: 343  198
    5     2 Marcin         Ceglarek              130.19 +  385: 289  180
    6     1 Krzysztof      Obremski              150.19 -  288: 481  100
    7     2 Justyna        Górka                 149.61 -  288: 349  100
    8     7 Łukasz         Sornek                130.52 -  371: 380   81
    9    11 Artur          Irzyk                 140.32 -  314: 386   90
   10    15 Jerzy          Matyasik              127.76 +  390: 330  178
   11    10 Maria          Skutela               118.99 -  305: 421   69
   12    15 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  378: 386   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Ewa Dunikowska 106.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  324: 334   82
    2    30 Marcel         Smolarek              100.00 +  436: 153  150
    3    17 Jarosław       Karp                  113.42 +  422: 279  163
    4    11 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  292: 421   82
    5    20 Piotr          Broda                 131.72 -  317: 439   82
    6    23 Anna           Demczyszyn            124.98 -  295: 377   75
    7    26 Dorota         Gwiazdoń              106.97 +  363: 283  157
    8    16 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  355: 371   83
    9    21 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  299: 445   67
   10    24 Marta          Majewska              100.00 +  275: 267  150
   11    22 Waldemar       Wypchał               109.62 +  360: 352  160
   12    21 Piotr          Broda                 131.72 -  290: 390   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Leszek Kilian 104.23 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Sulejewska            131.80 -  339: 375   82
    2    24 Joanna         Brychcy               113.27 -  322: 354   63
    3    28 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  384: 201  150
    4    27 Karolina       Szubska               100.00 +  353: 337  150
    5    18 Tomasz         Lempart               138.11 +  469: 362  188
    6    14 Zofia          Gajewska              125.65 -  294: 296   76
    7    20 Renata         Andracka              116.49 -  282: 382   66
    8    19 Barbara        Obremska              134.98 -  292: 345   85
    9    20 Waldemar       Wypchał               109.62 +  314: 296  160
   10    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  330: 381   81
   11    23 Jerzy          Luter                 117.21 -  302: 402   67
   12    25 Dorota         Gwiazdoń              106.97 -  267: 472   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Dominik Ulejczyk 103.79 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Broda                 131.72 -  249: 410   82
    2    29 Ryszard        Korpalski             117.54 -  349: 426   68
    3    27 Renata         Andracka              116.49 +  596: 289  166
    4    19 Mariusz        Makuch                113.47 -  345: 412   63
    5    23 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  327: 382   68
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  288: 394   83
    7    28 Marta          Majewska              100.00 +  496: 231  150
    8    23 Jarosław       Karp                  113.42 +  376: 329  163
    9    18 Marcin         Radwański             116.45 -  358: 384   66
   10    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  393: 345  150
   11    20 Joanna         Brychcy               113.27 +  388: 308  163
   12    16 Paweł          Mazurek               137.68 +  421: 417  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Szymon Stępień 103.28 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  384: 430   81
    2    17 Bartosz        Morawski              159.62 -  352: 356  110
    3    24 Adam           Jurkowski             126.37 -  335: 366   76
    4    29 Marcin         Radwański             116.45 +  442: 286  166
    5    24 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  381: 317  159
    6    19 Mariusz        Makuch                113.47 +  376: 340  163
    7    14 Barbara        Obremska              134.98 +  382: 365  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  7 134.29




	Monika Szczyrzyca 101.22 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Sornek                130.52 -  306: 391   81
    2    18 Maria          Krzyżanowska          117.37 -  349: 380   67
    3    31 Bożena         Chowaniak             100.00 +  376: 200  150
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 361  150
    5    13 Krzysztof      Kałuża                132.17 -  306: 412   82
    6    26 Marta          Świątkowska           114.62 -  204: 569   65
    7    27 Waldemar       Wypchał               109.62 +  341: 284  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Bożena Chowaniak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Ceglarek              130.19 -  270: 409   80
    2    27 Waldemar       Wypchał               109.62 -  210: 436   60
    3    31 Monika         Szczyrzyca            101.22 -  200: 376   51
    4    31 Renata         Andracka              116.49 -  208: 382   66
    5    33 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  266: 225  150
    6    32 Joanna         Brychcy               113.27 -  244: 380   63
    7    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  241: 367   50
    8    28 Iwona          Skubis                100.00 -  162: 291   50
    9    29 PAUZA
   10    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  270: 261  150
   11    25 Sławomir       Wiśniowski            109.07 -  207: 396   59
   12    28 Marcel         Smolarek              100.00 -  217: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  / 11  75.36




	Wanda Grabiec 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Matyasik              127.76 -  349: 389   78
    2    22 Marta          Majewska              100.00 -  275: 402   50
    3    32 Marcel         Smolarek              100.00 +  366: 226  150
    4    20 Andrzej        Rakoczy               110.60 +  452: 372  161
    5    22 Anna           Demczyszyn            124.98 +  413: 378  175
    6     9 Krzysztof      Kałuża                132.17 +  368: 306  182
    7     6 Stanisław      Rydzik                145.53 -  287: 481   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Mieczysława Głowacz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Jurkowski             126.37 -   96: 581   76
    2    33 Arkadiusz      Łydka                 132.62 -  137: 526   83
    3    33 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  157: 351   69
    4    33 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  260: 303   50
    5    33 Bożena         Chowaniak             100.00 -  225: 266   50
    6    33 Marcel         Smolarek              100.00 -  278: 286   50
    7    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  6  63.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Walas                 126.24 -  271: 467   76
    2    26 Dariusz        Putoń                 145.94 -  275: 408   96
    3    29 Sławomir       Wolski                119.73 +  301: 300  170
    4    28 Monika         Szczyrzyca            101.22 -  361: 396   51
    5    30 Urszula        Solarska              115.85 -  291: 327   66
    6    29 Marta          Majewska              100.00 -  291: 360   50
    7    31 Bożena         Chowaniak             100.00 +  367: 241  150
    8    26 Waldemar       Wypchał               109.62 -  257: 452   60
    9    26 Jarosław       Karp                  113.42 -  321: 392   63
   10    27 Sławomir       Wiśniowski            109.07 +  338: 315  159
   11    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  310: 415   50
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zofia          Gajewska              125.65 -  300: 385   76
    2    22 Wanda          Grabiec               100.00 +  402: 275  150
    3    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  317: 345   50
    4    18 Krzysztof      Kałuża                132.17 -  359: 393   82
    5    27 Marta          Świątkowska           114.62 -  333: 343   65
    6    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  360: 291  150
    7    28 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  231: 496   54
    8    24 Jerzy          Luter                 117.21 +  364: 321  167
    9    24 Joanna         Brychcy               113.27 -  262: 402   63
   10    24 Ewa            Dunikowska            106.50 -  267: 275   57
   11    28 Marcel         Smolarek              100.00 +  357: 190  150
   12    26 Karolina       Szubska               100.00 -  293: 482   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Iwona Skubis 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Demczyszyn            124.98 -  218: 405   75
    2    31 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  267: 380   68
    3    30 Mariusz        Makuch                113.47 -  255: 336   63
    4    30 Urszula        Solarska              115.85 -  273: 356   66
    5    32 Marcel         Smolarek              100.00 +  337: 263  150
    6    31 Jarosław       Karp                  113.42 -  261: 354   63
    7    30 Sławomir       Wiśniowski            109.07 -  237: 425   59
    8    28 Bożena         Chowaniak             100.00 +  291: 162  150
    9    28 Karolina       Szubska               100.00 -  289: 326   50
   10    29 PAUZA
   11    27 Dorota         Gwiazdoń              106.97 -  250: 337   57
   12    27 Jarosław       Karp                  113.42 -  219: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  / 11  78.55




	Marcel Smolarek 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dariusz        Sowula                123.87 -  224: 344   74
    2    30 Ewa            Dunikowska            106.50 -  153: 436   57
    3    32 Wanda          Grabiec               100.00 -  226: 366   50
    4    32 Sławomir       Wolski                119.73 -  133: 546   70
    5    32 Iwona          Skubis                100.00 -  263: 337   50
    6    33 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  286: 278  150
    7    32 Karolina       Szubska               100.00 -  165: 436   50
    8    29 PAUZA
    9    27 Dorota         Gwiazdoń              106.97 -  207: 391   57
   10    28 Bożena         Chowaniak             100.00 -  261: 270   50
   11    28 Marta          Majewska              100.00 -  190: 357   50
   12    28 Bożena         Chowaniak             100.00 +  387: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  / 11  73.45




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Papciak               121.99 -  332: 352   72
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              132.52 -  259: 456   83
    3    28 Leszek         Kilian                104.23 -  201: 384   54
    4    33 Mieczysława    Głowacz               100.00 +  303: 260  150
    5    31 Jarosław       Karp                  113.42 +  342: 307  163
    6    25 Renata         Andracka              116.49 -  244: 341   66
    7    29 Mariusz        Makuch                113.47 -  280: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  7  93.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Wolski                119.73 +  459: 301  170
    2     8 Artur          Irzyk                 140.32 -  325: 333   90
    3    14 Marta          Majewska              100.00 +  345: 317  150
    4     6 Justyna        Górka                 149.61 -  237: 428  100
    5    19 Krzysztof      Gibas                 131.81 -  303: 331   82
    6    21 Katarzyna      Kowalska              118.95 -  361: 428   69
    7    23 Andrzej        Rakoczy               110.60 -  281: 381   61
    8    27 Karolina       Szubska               100.00 +  400: 265  150
    9    22 Leokadia       Litwinowicz           117.61 -  264: 429   68
   10    22 Dominik        Ulejczyk              103.79 -  345: 393   54
   11    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 310  150
   12    24 Joanna         Brychcy               113.27 -  218: 417   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maria          Skutela               118.99 -  210: 316   69
    2    32 Mariusz        Makuch                113.47 +  347: 342  163
    3    25 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  315: 425   81
    4    27 Leszek         Kilian                104.23 -  337: 353   54
    5    29 Renata         Andracka              116.49 -  240: 392   66
    6    30 Jerzy          Luter                 117.21 -  265: 456   67
    7    32 Marcel         Smolarek              100.00 +  436: 165  150
    8    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  265: 400   50
    9    28 Iwona          Skubis                100.00 +  326: 289  150
   10    26 Piotr          Broda                 131.72 -  283: 341   82
   11    29 PAUZA
   12    26 Marta          Majewska              100.00 +  482: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Kowalska              405: 298
   2 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Kosz                  316: 448
   3 Krzysztof      Obremski             - Ryszard        Korpalski             494: 326
   4 Maria          Krzyżanowska         - Justyna        Górka                 375: 480
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Luter                 397: 301
   6 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               330: 348
   7 Dariusz        Putoń                - Marcin         Radwański             331: 359
   8 Urszula        Solarska             - Stanisław      Rydzik                362: 404
   9 Łukasz         Bobowski             - Marta          Świątkowska           468: 261
  10 Mariusz        Makuch               - Artur          Irzyk                 315: 361
  11 Jan            Mrozowski            - Jarosław       Karp                  483: 301
  12 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Lempart               296: 440
  13 Paweł          Mazurek              - Marta          Sztajnert             341: 450
  14 Andrzej        Rakoczy              - Barbara        Obremska              366: 410
  15 Andrzej        Rechowicz            - Waldemar       Wypchał               462: 331
  16 Sławomir       Wiśniowski           - Arkadiusz      Łydka                 359: 308
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Gwiazdoń              292: 356
  18 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Kałuża                389: 374
  19 Krzysztof      Gibas                - Ewa            Dunikowska            334: 324
  20 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Sulejewska            339: 375
  21 Piotr          Broda                - Dominik        Ulejczyk              410: 249
  22 Szymon         Stępień              - Małgorzata     Deszczyńska           384: 430
  23 Łukasz         Sornek               - Monika         Szczyrzyca            391: 306
  24 Bożena         Chowaniak            - Marcin         Ceglarek              270: 409
  25 Jerzy          Matyasik             - Wanda          Grabiec               389: 349
  26 Mieczysława    Głowacz              - Adam           Jurkowski              96: 581
  27 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Klich                 467: 271
  28 Marta          Majewska             - Zofia          Gajewska              300: 385
  29 Anna           Demczyszyn           - Iwona          Skubis                405: 218
  30 Marcel         Smolarek             - Dariusz        Sowula                224: 344
  31 Grzegorz       Papciak              - Agnieszka      Stefańska             352: 332
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Sławomir       Wolski                459: 301
  33 Maria          Skutela              - Karolina       Szubska               316: 210


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Adam           Jurkowski             557: 163
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              331: 334
   3 Łukasz         Sornek               - Jan            Mrozowski             344: 364
   4 Justyna        Górka                - Jerzy          Matyasik              364: 363
   5 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Dawid                 385: 385
   6 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Walas                 290: 327
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             345: 338
   8 Artur          Irzyk                - Aneta          Szczyrzyca            333: 325
   9 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wiśniowski            327: 323
  10 Dariusz        Kosz                 - Marcin         Radwański             474: 316
  11 Dorota         Gwiazdoń             - Tomasz         Lempart               366: 336
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Papciak               312: 329
  13 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 436: 274
  14 Barbara        Obremska             - Dariusz        Sowula                286: 328
  15 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Gibas                 443: 384
  16 Maria          Skutela              - Anna           Demczyszyn            401: 346
  17 Szymon         Stępień              - Bartosz        Morawski              352: 356
  18 Monika         Szczyrzyca           - Maria          Krzyżanowska          349: 380
  19 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Kałuża                306: 463
  20 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rakoczy               358: 421
  21 Jarosław       Karp                 - Urszula        Solarska              391: 356
  22 Wanda          Grabiec              - Marta          Majewska              275: 402
  23 Katarzyna      Kowalska             - Paweł          Mazurek               325: 413
  24 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                354: 322
  25 Agnieszka      Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              259: 456
  26 Andrzej        Klich                - Dariusz        Putoń                 275: 408
  27 Waldemar       Wypchał              - Bożena         Chowaniak             436: 210
  28 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              386: 365
  29 Ryszard        Korpalski            - Dominik        Ulejczyk              426: 349
  30 Ewa            Dunikowska           - Marcel         Smolarek              436: 153
  31 Iwona          Skubis               - Leokadia       Litwinowicz           267: 380
  32 Karolina       Szubska              - Mariusz        Makuch                347: 342
  33 Arkadiusz      Łydka                - Mieczysława    Głowacz               526: 137


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                378: 333
   2 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Kosz                  283: 447
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Ceglarek              353: 401
   4 Jan            Mrozowski            - Maria          Skutela               375: 382
   5 Justyna        Górka                - Artur          Irzyk                 423: 452
   6 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Papciak               427: 352
   7 Dariusz        Sowula               - Agnieszka      Walas                 402: 335
   8 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              447: 379
   9 Marta          Sztajnert            - Agnieszka      Dawid                 365: 428
  10 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Putoń                 390: 408
  11 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Sornek                415: 367
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          413: 347
  13 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rakoczy               369: 351
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Majewska              345: 317
  15 Tomasz         Lempart              - Barbara        Obremska              326: 363
  16 Waldemar       Wypchał              - Leokadia       Litwinowicz           321: 421
  17 Jarosław       Karp                 - Ewa            Dunikowska            279: 422
  18 Piotr          Broda                - Maria          Krzyżanowska          358: 311
  19 Paweł          Mazurek              - Sławomir       Wiśniowski            450: 273
  20 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Matyasik              401: 428
  21 Marcin         Radwański            - Ryszard        Korpalski             348: 383
  22 Anna           Demczyszyn           - Joanna         Brychcy               339: 306
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Świątkowska           394: 331
  24 Adam           Jurkowski            - Szymon         Stępień               366: 335
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Karolina       Szubska               425: 315
  26 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              380: 267
  27 Dominik        Ulejczyk             - Renata         Andracka              596: 289
  28 Agnieszka      Stefańska            - Leszek         Kilian                201: 384
  29 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                301: 300
  30 Iwona          Skubis               - Mariusz        Makuch                255: 336
  31 Monika         Szczyrzyca           - Bożena         Chowaniak             376: 200
  32 Wanda          Grabiec              - Marcel         Smolarek              366: 226
  33 Katarzyna      Kowalska             - Mieczysława    Głowacz               351: 157


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              380: 428
   2 Krzysztof      Obremski             - Maria          Skutela               425: 362
   3 Dariusz        Sowula               - Marcin         Ceglarek              320: 335
   4 Agnieszka      Dawid                - Miłosz         Wrzałek               407: 343
   5 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 360: 364
   6 Justyna        Górka                - Aneta          Szczyrzyca            428: 237
   7 Agnieszka      Walas                - Arkadiusz      Łydka                 429: 285
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Jan            Mrozowski             320: 467
   9 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Rechowicz             547: 379
  10 Anna           Demczyszyn           - Paweł          Mazurek               151: 636
  11 Ewa            Dunikowska           - Małgorzata     Sulejewska            292: 421
  12 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Gibas                 403: 399
  13 Barbara        Obremska             - Małgorzata     Deszczyńska           371: 377
  14 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 393: 312
  15 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Sporczyk              408: 277
  16 Marta          Sztajnert            - Dorota         Gwiazdoń              417: 306
  17 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              274: 333
  18 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Majewska              393: 359
  19 Dominik        Ulejczyk             - Mariusz        Makuch                345: 412
  20 Andrzej        Rakoczy              - Wanda          Grabiec               372: 452
  21 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Luter                 393: 254
  22 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                256: 411
  23 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Kowalska              443: 394
  24 Zofia          Gajewska             - Jarosław       Karp                  368: 344
  25 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Brychcy               569: 269
  26 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Wiśniowski            343: 314
  27 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               353: 337
  28 Andrzej        Klich                - Monika         Szczyrzyca            361: 396
  29 Marcin         Radwański            - Szymon         Stępień               286: 442
  30 Urszula        Solarska             - Iwona          Skubis                356: 273
  31 Renata         Andracka             - Bożena         Chowaniak             382: 208
  32 Sławomir       Wolski               - Marcel         Smolarek              546: 133
  33 Mieczysława    Głowacz              - Agnieszka      Stefańska             260: 303


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              356: 437
   2 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Dawid                 289: 385
   3 Paweł          Mazurek              - Bartosz        Morawski              459: 445
   4 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Deszczyńska           411: 323
   5 Dariusz        Putoń                - Justyna        Górka                 327: 479
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             265: 505
   7 Adam           Jurkowski            - Maria          Skutela               436: 406
   8 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Papciak               379: 418
   9 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Sowula                351: 322
  10 Łukasz         Bobowski             - Marta          Sztajnert             511: 298
  11 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Walas                 392: 365
  12 Barbara        Obremska             - Mariusz        Wrześniewski          290: 424
  13 Krzysztof      Kałuża               - Monika         Szczyrzyca            412: 306
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             312: 362
  15 Maria          Krzyżanowska         - Arkadiusz      Łydka                 352: 368
  16 Ryszard        Korpalski            - Waldemar       Wypchał               410: 285
  17 Mariusz        Makuch               - Łukasz         Sornek                304: 327
  18 Leszek         Kilian               - Tomasz         Lempart               469: 362
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Gibas                 303: 331
  20 Ewa            Dunikowska           - Piotr          Broda                 317: 439
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Zofia          Gajewska              306: 371
  22 Wanda          Grabiec              - Anna           Demczyszyn            413: 378
  23 Dominik        Ulejczyk             - Leokadia       Litwinowicz           327: 382
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Szymon         Stępień               317: 381
  25 Marcin         Radwański            - Andrzej        Rakoczy               409: 340
  26 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 442: 397
  27 Marta          Majewska             - Marta          Świątkowska           333: 343
  28 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Brychcy               460: 366
  29 Karolina       Szubska              - Renata         Andracka              240: 392
  30 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 327: 291
  31 Agnieszka      Stefańska            - Jarosław       Karp                  342: 307
  32 Marcel         Smolarek             - Iwona          Skubis                263: 337
  33 Bożena         Chowaniak            - Mieczysława    Głowacz               266: 225


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Obremski              288: 481
   2 Paweł          Mazurek              - Miłosz         Wrzałek               382: 397
   3 Marcin         Ceglarek             - Jan            Mrozowski             452: 319
   4 Grzegorz       Papciak              - Justyna        Górka                 303: 347
   5 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kosz                  454: 333
   6 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             363: 343
   7 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          347: 463
   8 Stanisław      Rydzik               - Marta          Sztajnert             476: 304
   9 Krzysztof      Kałuża               - Wanda          Grabiec               306: 368
  10 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              479: 327
  11 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             373: 302
  12 Agnieszka      Walas                - Leokadia       Litwinowicz           403: 283
  13 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 330: 338
  14 Zofia          Gajewska             - Leszek         Kilian                296: 294
  15 Piotr          Broda                - Maria          Skutela               334: 343
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Małgorzata     Sulejewska            320: 386
  17 Dariusz        Sowula               - Dariusz        Putoń                 400: 392
  18 Barbara        Obremska             - Sławomir       Wolski                415: 320
  19 Mariusz        Makuch               - Szymon         Stępień               340: 376
  20 Tomasz         Lempart              - Marcin         Radwański             255: 446
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Katarzyna      Kowalska              361: 428
  22 Urszula        Solarska             - Waldemar       Wypchał               468: 257
  23 Anna           Demczyszyn           - Ewa            Dunikowska            377: 295
  24 Maria          Krzyżanowska         - Dorota         Gwiazdoń              343: 333
  25 Renata         Andracka             - Agnieszka      Stefańska             341: 244
  26 Monika         Szczyrzyca           - Marta          Świątkowska           204: 569
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              394: 288
  28 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Rakoczy               348: 370
  29 Marta          Majewska             - Andrzej        Klich                 360: 291
  30 Jerzy          Luter                - Karolina       Szubska               456: 265
  31 Iwona          Skubis               - Jarosław       Karp                  261: 354
  32 Bożena         Chowaniak            - Joanna         Brychcy               244: 380
  33 Marcel         Smolarek             - Mieczysława    Głowacz               286: 278


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              439: 326
   2 Agnieszka      Dawid                - Justyna        Górka                 288: 349
   3 Marcin         Ceglarek             - Paweł          Mazurek               384: 374
   4 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Irzyk                 492: 334
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Sornek                328: 395
   6 Wanda          Grabiec              - Stanisław      Rydzik                287: 481
   7 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Papciak               415: 273
   8 Maria          Skutela              - Dariusz        Kosz                  360: 452
   9 Krzysztof      Gibas                - Adam           Jurkowski             353: 353
  10 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            523: 290
  11 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Walas                 360: 356
  12 Dariusz        Sowula               - Zofia          Gajewska              338: 355
  13 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              325: 319
  14 Szymon         Stępień              - Barbara        Obremska              382: 365
  15 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Sporczyk              360: 349
  16 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kowalska              322: 451
  17 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Korpalski             395: 408
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Krzyżanowska          397: 335
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Marcin         Radwański             379: 380
  20 Leszek         Kilian               - Renata         Andracka              282: 382
  21 Marta          Sztajnert            - Anna           Demczyszyn            437: 323
  22 Marta          Świątkowska          - Sławomir       Wolski                291: 413
  23 Andrzej        Rakoczy              - Aneta          Szczyrzyca            381: 281
  24 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Lempart               289: 425
  25 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Luter                 430: 331
  26 Ewa            Dunikowska           - Dorota         Gwiazdoń              363: 283
  27 Monika         Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               341: 284
  28 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Majewska              496: 231
  29 Mariusz        Makuch               - Agnieszka      Stefańska             382: 280
  30 Sławomir       Wiśniowski           - Iwona          Skubis                425: 237
  31 Andrzej        Klich                - Bożena         Chowaniak             367: 241
  32 Karolina       Szubska              - Marcel         Smolarek              436: 165
  33 Mieczysława    Głowacz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              463: 396
   2 Justyna        Górka                - Marcin         Ceglarek              406: 310
   3 Stanisław      Rydzik               - Zofia          Gajewska              452: 321
   4 Dariusz        Kosz                 - Adam           Jurkowski             535: 354
   5 Jan            Mrozowski            - Artur          Irzyk                 568: 275
   6 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              494: 356
   7 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Dawid                 380: 371
   8 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rechowicz             382: 334
   9 Maria          Skutela              - Paweł          Mazurek               357: 283
  10 Marcin         Radwański            - Mariusz        Wrześniewski          347: 411
  11 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Kowalska              345: 461
  12 Agnieszka      Walas                - Renata         Andracka              415: 362
  13 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Sowula                397: 383
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Sztajnert             475: 384
  15 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Deszczyńska           406: 275
  16 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Dunikowska            371: 355
  17 Andrzej        Rakoczy              - Piotr          Broda                 366: 289
  18 Tomasz         Lempart              - Maria          Krzyżanowska          402: 291
  19 Leszek         Kilian               - Barbara        Obremska              292: 345
  20 Marta          Świątkowska          - Leokadia       Litwinowicz           369: 320
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Makuch                399: 331
  22 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              343: 396
  23 Jarosław       Karp                 - Dominik        Ulejczyk              329: 376
  24 Jerzy          Luter                - Marta          Majewska              321: 364
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Sławomir       Wiśniowski            312: 334
  26 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 452: 257
  27 Karolina       Szubska              - Aneta          Szczyrzyca            265: 400
  28 Iwona          Skubis               - Bożena         Chowaniak             291: 162
  29 Marcel         Smolarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              367: 300
   2 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               447: 399
   3 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Sornek                403: 385
   4 Marcin         Ceglarek             - Stanisław      Rydzik                277: 447
   5 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              348: 480
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Maria          Skutela               449: 322
   7 Katarzyna      Kowalska             - Małgorzata     Sulejewska            319: 414
   8 Adam           Jurkowski            - Agnieszka      Walas                 354: 348
   9 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Gajewska              466: 351
  10 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              357: 285
  11 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Dawid                 386: 314
  12 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Sporczyk              299: 338
  13 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              257: 360
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Łydka                 349: 473
  15 Barbara        Obremska             - Marta          Sztajnert             360: 404
  16 Renata         Andracka             - Andrzej        Rakoczy               376: 361
  17 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Sowula                397: 331
  18 Marcin         Radwański            - Dominik        Ulejczyk              384: 358
  19 Ryszard        Korpalski            - Marta          Świątkowska           477: 321
  20 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kilian                296: 314
  21 Maria          Krzyżanowska         - Ewa            Dunikowska            445: 299
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Aneta          Szczyrzyca            429: 264
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Mariusz        Makuch                334: 433
  24 Marta          Majewska             - Joanna         Brychcy               262: 402
  25 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 332: 351
  26 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 392: 321
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Marcel         Smolarek              391: 207
  28 Iwona          Skubis               - Karolina       Szubska               289: 326
  29 Bożena         Chowaniak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 438: 316
   2 Krzysztof      Obremski             - Jan            Mrozowski             333: 365
   3 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                432: 354
   4 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          487: 321
   5 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Ceglarek              408: 369
   6 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Sornek                277: 419
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              408: 358
   8 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Gibas                 475: 385
   9 Katarzyna      Kowalska             - Marcin         Radwański             408: 349
  10 Maria          Skutela              - Arkadiusz      Łydka                 388: 332
  11 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Walas                 409: 346
  12 Renata         Andracka             - Marta          Sztajnert             365: 347
  13 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              282: 394
  14 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Lempart               331: 348
  15 Agnieszka      Dawid                - Jerzy          Matyasik              390: 330
  16 Mariusz        Makuch               - Paweł          Mazurek               442: 439
  17 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Wolski                428: 259
  18 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Rakoczy               306: 371
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Joanna         Brychcy               454: 271
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Leszek         Kilian                381: 330
  21 Marta          Świątkowska          - Barbara        Obremska              333: 443
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Dominik        Ulejczyk              345: 393
  23 Jarosław       Karp                 - Waldemar       Wypchał               391: 393
  24 Marta          Majewska             - Ewa            Dunikowska            267: 275
  25 Jerzy          Luter                - Dorota         Gwiazdoń              381: 360
  26 Karolina       Szubska              - Piotr          Broda                 283: 341
  27 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wiśniowski            338: 315
  28 Bożena         Chowaniak            - Marcel         Smolarek              270: 261
  29 Iwona          Skubis               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  345: 460
   2 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              432: 464
   3 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                332: 413
   4 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            520: 338
   5 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             434: 358
   6 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          252: 604
   7 Katarzyna      Kowalska             - Renata         Andracka              340: 311
   8 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Lempart               376: 474
   9 Marcin         Ceglarek             - Adam           Jurkowski             407: 414
  10 Maria          Skutela              - Agnieszka      Dawid                 421: 305
  11 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Gibas                 336: 326
  12 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Sporczyk              335: 301
  13 Agnieszka      Walas                - Ryszard        Korpalski             408: 306
  14 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Matyasik              278: 562
  15 Andrzej        Rakoczy              - Maria          Krzyżanowska          290: 384
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Deszczyńska           483: 312
  17 Marcin         Radwański            - Barbara        Obremska              254: 388
  18 Mariusz        Makuch               - Zofia          Gajewska              360: 365
  19 Paweł          Mazurek              - Marta          Świątkowska           353: 299
  20 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               388: 308
  21 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                445: 337
  22 Ewa            Dunikowska           - Waldemar       Wypchał               360: 352
  23 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 302: 402
  24 Dariusz        Sowula               - Jarosław       Karp                  404: 328
  25 Bożena         Chowaniak            - Sławomir       Wiśniowski            207: 396
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 415: 310
  27 Dorota         Gwiazdoń             - Iwona          Skubis                337: 250
  28 Marcel         Smolarek             - Marta          Majewska              190: 357
  29 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              406: 460
   2 Stanisław      Rydzik               - Jan            Mrozowski             365: 316
   3 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               378: 475
   4 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 393: 309
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             520: 414
   6 Tomasz         Lempart              - Katarzyna      Kowalska              484: 331
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Maria          Skutela               355: 270
   8 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 312: 419
   9 Agnieszka      Walas                - Adam           Jurkowski             405: 354
  10 Jerzy          Matyasik             - Leokadia       Litwinowicz           473: 279
  11 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 401: 348
  12 Barbara        Obremska             - Maria          Krzyżanowska          527: 269
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              325: 357
  14 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Bobowski              399: 406
  15 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Dawid                 386: 378
  16 Dominik        Ulejczyk             - Paweł          Mazurek               421: 417
  17 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Makuch                275: 401
  18 Andrzej        Rakoczy              - Ryszard        Korpalski             346: 344
  19 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Deszczyńska           262: 435
  20 Marcin         Radwański            - Dariusz        Sowula                340: 313
  21 Ewa            Dunikowska           - Piotr          Broda                 290: 390
  22 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Wypchał               258: 356
  23 Marta          Świątkowska          - Sławomir       Wiśniowski            491: 323
  24 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            417: 218
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Leszek         Kilian                472: 267
  26 Marta          Majewska             - Karolina       Szubska               293: 482
  27 Iwona          Skubis               - Jarosław       Karp                  219: 381
  28 Marcel         Smolarek             - Bożena         Chowaniak             387: 217
  29 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.37  30309  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.29  31578  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.65  28398  179
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.96  29697  188
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.18  24823  161
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.66  29195  190
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.08  29959  197
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.31  29809  197
  14 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.18  20409  135
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.77  29250  194
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.30  28708  191
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.21  28239  188
  18 Michał Makowski                Warszawa             150.21  13068   87
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.99  28949  193
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.63  26934  180
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.50  25565  171
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.23  27757  186
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.06  14510   98
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.62  28490  193
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.20  28262  192
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            146.72  27877  190
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  30 Kamil Kister                   Puławy               145.37  26021  179
  31 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.65  28640  198
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             144.52  27892  193
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.38  22957  159
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             144.00  14256   99
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.90  27916  194
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  19557  136
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  40 Janusz Krupiński               Bytom                143.53  22678  158
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.52  26981  188
  42 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  43 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            141.63  25069  177
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  47 Bogusław Szyszka               Oława                140.97  24670  175
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           140.38  27655  197
  49 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  51 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  52 Jan Mrozowski                  Kraków               139.38  27319  196
  53 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             138.92  27507  198
  55 Marek Reda                     Dębówka              138.83  23601  170
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  57 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  58 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.95  20417  148
  59 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  60 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  61 Michał Waszkiewicz             Białystok            137.27  19629  143
  62 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  65 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.71  18321  135
  66 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.44  19097  141
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.61  24096  179
  70 Barbara Obremska               Wrocław              134.55  25700  191
  71 Irena Sołdan                   Sopot                134.52  26096  194
  72 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  73 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.21  26574  198
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  75 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.93  25313  189
  76 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              133.61   6814   51
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.23  23316  175
  80 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  82 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  83 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.35  25941  196
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.28  25530  193
  85 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  86 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.09  22984  174
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.04  25352  192
  88 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  89 Piotr Rosół                    Warszawa             131.66   4608   35
  90 Krzysztof Gibas                Kraków               131.65  25804  196
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  25647  195
  92 Radosław Jachna                Łódź                 131.49  14201  108
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  94 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  95 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            131.29  18118  138
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
  97 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.16  25969  198
  98 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  99 Marcin Ceglarek                Kraków               130.90  17803  136
 100 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       130.89  16492  126
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.84  24728  189
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 103 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71  25619  196
 104 Piotr Broda                    Sandomierz           130.45  25307  194
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 106 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.12  25113  193
 108 Zdzisław Szota                 Warszawa             130.00  13780  106
 109 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.26  25723  199
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.04  24389  189
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.99  24379  189
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.46  22737  177
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.18  20124  157
 121 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.95  10876   85
 122 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.91   4477   35
 123 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.78  10222   80
 124 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.36  25217  198
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 127 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             127.08  24653  194
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.04  15499  122
 130 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 132 Marcin Rogala                  Warszawa             126.62  22791  180
 133 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 134 Agnieszka Walas                Kraków               126.59  24811  196
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 136 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 137 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.19  18929  150
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.45  21327  170
 142 Maciej Perzyński               Piła                 125.16  16021  128
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.06  24636  197
 144 Agata Kuć                      Stargard             125.05  24760  198
 145 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.88  18108  145
 146 Natalia Ogierman               Katowice             124.81  15227  122
 147 Anita Bruska                   Gdynia               124.68  17331  139
 148 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 149 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.94  23672  191
 150 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.85  17710  143
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 152 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.50  24330  197
 153 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.48  10496   85
 154 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 155 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 156 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 157 Grzegorz Papciak               Jodłowa              123.00  15498  126
 158 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.79  10314   84
 160 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 161 Tomasz A. Praga                Białystok            122.34   5016   41
 162 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 163 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 164 Dorota Kuć                     Stargard             121.94  14145  116
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.92  24262  199
 166 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 167 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 168 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 169 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.27   6185   51
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 171 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.93   9070   75
 172 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               120.83   7250   60
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.58  22910  190
 174 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 175 Maria Skutela                  Warszawa             119.88  23617  197
 176 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 177 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.77  21080  176
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.74  14968  125
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.37  21368  179
 181 Ewelina Gruda                  Białystok            119.29  10140   85
 182 Marianna Kozłowska             Białystok            119.11  11315   95
 183 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 184 Robert Wagner                  Wrocław              118.96  17249  145
 185 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.59  16484  139
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.55  10314   87
 187 Sławomir Wolski                Wrocław              118.34  21657  183
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.32  15737  133
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.30   5087   43
 190 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 191 Jerzy Luter                    Bytom                118.02  23013  195
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 193 Urszula Solarska               Łódź                 117.85  23453  199
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.79  18728  159
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.72   4238   36
 196 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 197 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.45  23138  197
 198 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 199 Daniel Janus                   Wąchock              117.32   4693   40
 200 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 201 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 117.00  22815  195
 202 Anna Krynicka                  Warszawa             116.92   8769   75
 203 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 206 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 207 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 211 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              115.68  15732  136
 213 Renata Andracka                Zwola                115.58  21844  189
 214 Jacek Nowak                    Szczecin             115.52   9935   86
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.04  18522  161
 219 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 220 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 221 Marta Świątkowska              Wrocław              114.88  22862  199
 222 Adam Janicki                   Wrocław              114.82  16305  142
 223 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             114.62   8138   71
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 226 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 227 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 228 Adam Grzelec                   Poznań               113.32  13259  117
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 230 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 231 Józef Burzyński                Ełk                  112.59  16325  145
 232 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 233 Maciej Labe                    Poznań               112.39   4046   36
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 235 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            112.22  20424  182
 236 Marta Sztajnert                Wisła                112.01  12097  108
 237 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 238 Maciej Kuć                     Stargard             111.90   3469   31
 239 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.80   6820   61
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             111.65  22107  198
 242 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.51   8363   75
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.48   6466   58
 244 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 245 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 246 Adam Sternik                   Kętrzyn              110.85  10642   96
 247 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 248 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.63  22126  200
 249 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.36  20968  190
 250 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 251 Waldemar Wypchał               Kraków               109.94  21438  195
 252 Dorota Ostrowska               Białystok            109.88  19009  173
 253 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 254 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 255 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 256 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 257 Bartłomiej Dalecki             Rumia                109.00   3815   35
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.76  19721  183
 259 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.19   7932   74
 260 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 262 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 263 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.78   6300   59
 265 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 266 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 267 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 269 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 270 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             106.11   3820   36
 271 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 273 Dominik Ulejczyk               Będzin               105.55  21004  199
 274 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 275 Szymon Stępień                 Bytom                105.34  10745  102
 276 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 277 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.09  17130  163
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.09  18840  181
 283 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 284 Konrad Pajączek                Milanówek            103.46  10967  106
 285 Karolina Urbańska              Poznań               103.19  19503  189
 286 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 287 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 288 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.76   8061   80
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.81   4791   48
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.65  16342  164
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.75   6221   63
 297 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 298 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 299 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 301 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 302 Wanda Grabiec                  Tarnów                97.83   9881  101
 303 Karolina Szubska               Jaworzno              97.47   3314   34
 304 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.61   4444   46
 305 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 306 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.92  12853  134
 308 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 309 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                94.62   4258   45
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 312 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 313 Marta Majewska                 Wadowice              92.48   4254   46
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.22  17241  189
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 317 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 318 Teresa Balewska                Reda                  90.61  18031  199
 319 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 320 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 321 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.18   6291   73
 322 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 323 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.15   2895   34
 324 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 325 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 326 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 327 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 328 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.04  10886  136
 329 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 330 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 331 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 332 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 333 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 334 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 335 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 10-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.10   1801   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.00   2990   26
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  12 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  13 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  14 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  16 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       136.21   3269   24
  18 Maciej Bukowski                Szczecin             133.67   3208   24
  19 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  23 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.12   3051   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  26 Samir Chakrar                  Poznań               122.62   2943   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  28 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  31 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  32 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.67   2728   24
  33 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  34 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  36 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  38 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  39 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  44 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  45 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  46 Patrycja Skibska               Warszawa             106.26   2444   23
  47 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  49 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  50 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  51 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  53 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  54 Magdalena Maternicka           Gdynia                82.30   1893   23
  55 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  56 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  58 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  59 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  60 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  61 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  62 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  63 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  64 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  65 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  66 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  67 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  68 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  69 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  70 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  71 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  72 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  73 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  74 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  76 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  77 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  79 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  81 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  82 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  83 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  84 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  85 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  86 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  87 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  88 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  89 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  90 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  91 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  92 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  93 Katarzyna Polak                Warszawa             125.33   1504   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  95 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  96 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  97 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  98 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 100 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 101 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 102 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 103 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 104 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 105 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 106 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 107 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 108 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 111 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 112 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 113 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 114 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 115 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 116 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 117 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 118 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 119 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 120 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 121 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 122 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 123 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 124 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 125 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 126 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 127 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 128 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 129 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 134 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 135 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 136 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 137 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 138 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 139 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 140 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 141 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 142 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 143 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 144 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 145 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 146 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 147 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 148 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 149 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 150 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 151 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 152 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 153 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 154 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 155 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 156 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 157 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 158 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 159 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 160 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 161 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 162 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 163 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 164 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 165 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 166 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 167 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 168 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 169 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 170 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 171 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 172 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 173 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 174 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 175 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 176 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 177 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 178 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 179 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 180 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 181 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 182 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 183 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 184 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 185 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 186 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 187 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 188 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 189 Aneta Maternicka               Gdynia                72.64    799   11
 190 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 191 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 192 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 193 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 194 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 195 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 196 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 197 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 198 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 201 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 202 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 205 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 206 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 207 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 208 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 209 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 210 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 213 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 214 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 216 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 217 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 219 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 220 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 221 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 222 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 232 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 233 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 234 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 235 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 236 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 237 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 238 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 239 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 240 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 241 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 242 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 244 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 245 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 246 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 247 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 250 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 251 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 252 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 256 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 257 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 258 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 259 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 260 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 261 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 262 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 263 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie