Białystok23
sierpnia
Białystok 23-24 sierpnia IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiastaMistrzostwa Regionów 2014
Władysławowo30
sierpnia
Władysławowo 30-31 sierpnia X Mistrzostwa Bałtyku
Słupsk 6
września
Słupsk 6- 7 września XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Darek Kosz Mistrzem Bałtyku!30 - 31 sierpnia 2014 — X Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 30 - 31 sierpnia 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Darek Kosz Mistrzem Bałtyku!Jubileuszowe X Mistrzostwa Bałtyku to jak zawsze rodzinna prawie impreza, a wszystko dzięki gospodyni, organizatorce i fundatorce nagród — Marysi Krzyżanowskiej. Uczestnicy raczeni byli przez dwa dni pysznymi kanapkami, ciastami, kawą i herbatą. Wszystko na miejscu. W tych warunkach można się było bez reszty skupić na grze.

Od początku turnieju w ścisłej czołówce było trzech zawodników: Dariusz Kosz, Stanisław RydzikMateusz Borsuk. I ta trójka dojechała też do końca okupując podium. Nowym Mistrzem Bałtyku został Dariusz Kosz z 11 zwycięstwami, on też jako jedyny przekroczył magiczną granicę 5000 małych punktów (5340). Drugie miejsce zajął Mateusz Borsuk, a Stanisław Rydzik musiał się zadowolić trzecim. W turnieju wzięło udział 38 osób. Część z nich została, żeby kontynuować gry i zabawy scrabblowe na jesiennych wczasach scrabblowych, oczywiście u Zawojanki czyli Marysi Krzyżanowskiej. Jeszcze raz gorące podziękowania Marysiu za Twoją gościnność i serdeczność.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Bałtyku
VIII Mistrzostwa Bałtyku
VII Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty - ograniczenie do 50 miejsc
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul.Morska 12, Władysławowo
Obrońca tytułuWeronika Rudnicka
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 30 sierpień (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju (uwaga — zmiana godziny rozpoczęcia)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 31 sierpień (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd do Gdyni — z Gdyni pociąg, bus, autobus
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach. Na miejscu kawa, napoje, kanapki.
NoclegiNa miejscu ilość miejsc ograniczona, pozostałe miejsca noclegowe w pobliskich pensjonatach:
— tel. 058 674 0461 — pensjonat "Lazur"
— tel. 058 674 1699 — wynajem pokoi Hanna Marońska
— tel. 058 674 0366 — pensjonat "Oleńka"
NagrodyI miejsce — 500zł i puchar
II miejsce — 300zł i puchar
III miejsce — 200zł i puchar
Najlepszy debiutant — puchar i nagroda rzeczowa
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska — tel. 601 658 939, (58) 674 14 02
SponsorzyMaria Krzyżanowska


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.39     11.0     5340     2119      905
  2 Mateusz         Borsuk               Reda                   141.41     10.0     4940     2043      430
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.24      9.0     4918     1957      717
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.12      8.0     4912     1725      546
  5 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                137.14      8.0     4778     1735      442
  6 Marek           Reda                 Dębówka                147.83      8.0     4740     1843       38
  7 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.35      8.0     4660     1671      351
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.16      7.0     4915     1710      738
  9 Kamil           Kister               Puławy                 140.05      7.0     4641     1525      397
 10 Marta           Bajorek              Warszawa               122.32      7.0     4579     1671      226
 11 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.39      7.0     4474     1563      153
 12 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 114.39      7.0     4225     1611     -312
 13 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  107.69      7.0     4162     1561     -454
 14 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 109.64      7.0     4118     1527     -181
 15 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.80      6.0     4741     1587      -17
 16 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 119.25      6.0     4636     1537      178
 17 Anita           Bruska               Gdynia                 121.72      6.0     4576     1423      393
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    142.07      6.0     4521     1626        6
 19 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.08      6.0     4398     1402      207
 20 Maria           Pokorska             Warszawa               107.94      6.0     4326     1512     -190
 21 Czesław         Grajewski            Białystok              127.08      6.0     4316     1477     -288
 22 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.22      6.0     4256     1382      -24
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               104.20      6.0     4205     1439     -312
 24 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.35      5.5     4219     1272      319
 25 Irena           Sołdan               Sopot                  141.85      5.0     4734     1365      301
 26 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 117.09      5.0     4500     1234      195
 27 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              104.87      5.0     4422     1275      217
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.12      5.0     4366     1341       92
 29 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              106.37      5.0     4324     1255       89
 30 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  110.31      5.0     3913     1244     -640
 31 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.81      4.0     4133     1216     -589
 32 Sylwia          Łada                 Inowrocław             113.30      4.0     4103     1181     -258
 33 Karol           Lenartowski          Gdynia                 100.00      4.0     3973     1174     -216
 34 Jakub           Onoszko              Gdynia                 112.66      3.5     3670      999     -188
 35 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.0     3945      997     -128
 36 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   116.64      3.0     2885      836     -202
 37 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     3673      851     -650
 38 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      1.5     3233      754    -1091
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Bałtyku



	Dariusz Kosz 156.39 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grażyna        Wesołowska            116.64 +  515: 373  167
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  354: 350  176
    3     1 Robert         Duczemiński           142.07 -  351: 490   92
    4     7 Mieczysław     Pastuszak             109.64 +  569: 253  160
    5     2 Stanisław      Rydzik                146.24 +  471: 433  196
    6     2 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  509: 377  169
    7     1 Mateusz        Borsuk                141.41 +  374: 362  191
    8     1 Rafał          Lenartowski           148.12 +  393: 320  198
    9     1 Marek          Reda                  147.83 +  433: 369  198
   10     1 Grzegorz       Łukasik               139.16 +  480: 408  189
   11     1 Andrzej        Oleksiak              137.14 +  427: 344  187
   12     1 Stanisław      Rydzik                146.24 +  464: 356  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2119  / 12 176.58




	Michał Alabrudziński 152.80 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  467: 281  165
    2     5 Robert         Duczemiński           142.07 -  345: 398   92
    3    10 Alina          Białobrzewska         117.09 +  427: 409  167
    4     5 Czesław        Grajewski             127.08 +  384: 267  177
    5     4 Marta          Bajorek               122.32 +  442: 388  172
    6     1 Mateusz        Borsuk                141.41 -  393: 489   91
    7     4 Marek          Reda                  147.83 -  386: 397   98
    8     6 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 +  435: 367  164
    9     4 Łukasz         Baranowski            128.39 +  399: 384  178
   10     2 Stanisław      Rydzik                146.24 -  317: 423   96
   11     5 Rafał          Lenartowski           148.12 -  471: 503   98
   12     5 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  275: 452   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Rafał Lenartowski 148.12 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 +  501: 341  164
    2     4 Maria          Pokorska              107.94 -  305: 318   58
    3    12 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  449: 358  155
    4     4 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  355: 438   87
    5     8 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  394: 344  165
    6     6 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  483: 289  154
    7     3 Joanna         Jewtuch               128.35 +  389: 318  178
    8     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  320: 393  106
    9     5 Robert         Duczemiński           142.07 +  382: 289  192
   10     4 Marta          Bajorek               122.32 +  403: 366  172
   11     5 Michał         Alabrudziński         152.80 +  503: 471  203
   12     2 Mateusz        Borsuk                141.41 -  428: 441   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Marek Reda 147.83 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  113.30 +  342: 325  163
    2     7 Grzegorz       Łukasik               139.16 +  355: 284  189
    3     5 Czesław        Grajewski             127.08 +  367: 355  177
    4     2 Mateusz        Borsuk                141.41 -  405: 453   91
    5     5 Andrzej        Oleksiak              137.14 +  467: 336  187
    6     4 Stanisław      Rydzik                146.24 -  289: 523   96
    7     4 Michał         Alabrudziński         152.80 +  397: 386  203
    8     5 Robert         Duczemiński           142.07 +  518: 411  192
    9     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  369: 433  106
   10     5 Irena          Sołdan                141.85 +  473: 406  192
   11     4 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  400: 379  169
   12     3 Joanna         Jewtuch               128.35 -  358: 411   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Stanisław Rydzik 146.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              113.22 +  405: 358  163
    2     2 Anita          Bruska                121.72 +  401: 315  172
    3     4 Maria          Pokorska              107.94 +  392: 339  158
    4     3 Irena          Sołdan                141.85 +  463: 309  192
    5     2 Dariusz        Kosz                  156.39 -  433: 471  106
    6     4 Marek          Reda                  147.83 +  523: 289  198
    7     2 Robert         Duczemiński           142.07 +  463: 333  192
    8     2 Mateusz        Borsuk                141.41 +  365: 326  191
    9     2 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  322: 331   87
   10     2 Michał         Alabrudziński         152.80 +  423: 317  203
   11     2 Grzegorz       Łukasik               139.16 +  372: 349  189
   12     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  356: 464  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Robert Duczemiński 142.07 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Onoszko               112.66 +  361: 286  163
    2     5 Michał         Alabrudziński         152.80 +  398: 345  203
    3     1 Dariusz        Kosz                  156.39 +  490: 351  206
    4     1 Marta          Bajorek               122.32 +  355: 341  172
    5     1 Mateusz        Borsuk                141.41 -  324: 371   91
    6     3 Grzegorz       Łukasik               139.16 +  381: 305  189
    7     2 Stanisław      Rydzik                146.24 -  333: 463   96
    8     5 Marek          Reda                  147.83 -  411: 518   98
    9     5 Rafał          Lenartowski           148.12 -  289: 382   98
   10     8 Joanna         Jewtuch               128.35 -  365: 442   78
   11    10 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  423: 304  160
   12     7 Marta          Bajorek               122.32 -  391: 407   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Irena Sołdan 141.85 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  503: 283  160
    2     3 Czesław        Grajewski             127.08 -  330: 373   77
    3     8 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 +  552: 257  164
    4     3 Stanisław      Rydzik                146.24 -  309: 463   96
    5     7 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  374: 415   54
    6    10 Marta          Bajorek               122.32 -  347: 354   72
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  445: 380  176
    8    10 Maria          Pokorska              107.94 +  390: 356  158
    9     7 Joanna         Jewtuch               128.35 +  451: 317  178
   10     5 Marek          Reda                  147.83 -  406: 473   98
   11     8 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  337: 359   60
   12    11 Anita          Bruska                121.72 -  290: 403   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Mateusz Borsuk 141.41 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             109.64 +  413: 364  160
    2    10 Monika         Krzysztofek           104.87 +  435: 416  155
    3     2 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  390: 375  169
    4     2 Marek          Reda                  147.83 +  453: 405  198
    5     1 Robert         Duczemiński           142.07 +  371: 324  192
    6     1 Michał         Alabrudziński         152.80 +  489: 393  203
    7     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  362: 374  106
    8     2 Stanisław      Rydzik                146.24 -  326: 365   96
    9     3 Grzegorz       Łukasik               139.16 +  420: 408  189
   10     3 Andrzej        Oleksiak              137.14 +  393: 384  187
   11     3 Kamil          Kister                140.05 +  447: 274  190
   12     2 Rafał          Lenartowski           148.12 +  441: 428  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2043  / 12 170.25




	Kamil Kister 140.05 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Pokorska              107.94 -  383: 390   58
    2    12 Teresa         Balewska              100.00 +  542: 148  150
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  349: 360   76
    4    10 Łukasz         Baranowski            128.39 -  320: 381   78
    5    14 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  414: 357  156
    6    11 Sylwia         Łada                  113.30 +  474: 353  163
    7     8 Czesław        Grajewski             127.08 +  401: 340  177
    8     3 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  251: 498   89
    9     8 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  417: 315  154
   10     6 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 +  385: 292  164
   11     3 Mateusz        Borsuk                141.41 -  274: 447   91
   12     6 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  431: 363  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Grzegorz Łukasik 139.16 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 +  418: 306  158
    2     7 Marek          Reda                  147.83 -  284: 355   98
    3    11 Karol          Lenartowski           100.00 +  522: 321  150
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  412: 379  176
    5     3 Łukasz         Baranowski            128.39 +  501: 306  178
    6     3 Robert         Duczemiński           142.07 -  305: 381   92
    7     5 Marta          Bajorek               122.32 +  358: 331  172
    8     3 Kamil          Kister                140.05 +  498: 251  190
    9     3 Mateusz        Borsuk                141.41 -  408: 420   91
   10     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  408: 480  106
   11     2 Stanisław      Rydzik                146.24 -  349: 372   96
   12     5 Michał         Alabrudziński         152.80 +  452: 275  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Andrzej Oleksiak 137.14 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Kudliński             106.37 +  458: 390  156
    2     6 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  368: 337  155
    3     3 Marta          Bajorek               122.32 -  321: 440   72
    4     4 Rafał          Lenartowski           148.12 +  438: 355  198
    5     5 Marek          Reda                  147.83 -  336: 467   98
    6     8 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 +  504: 339  158
    7     6 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  359: 338  169
    8     4 Łukasz         Baranowski            128.39 +  399: 275  178
    9     2 Stanisław      Rydzik                146.24 +  331: 322  196
   10     3 Mateusz        Borsuk                141.41 -  384: 393   91
   11     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  344: 427  106
   12     4 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 +  536: 253  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Łukasz Baranowski 128.39 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  416: 377  156
    2     9 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  332: 397   69
    3     7 Waldemar       Kudliński             106.37 +  417: 288  156
    4    10 Kamil          Kister                140.05 +  381: 320  190
    5     3 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  306: 501   89
    6     5 Anita          Bruska                121.72 +  336: 316  172
    7     7 Maria          Pokorska              107.94 +  452: 305  158
    8     4 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  275: 399   87
    9     4 Michał         Alabrudziński         152.80 -  384: 399  103
   10     9 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  319: 339   58
   11    11 Grażyna        Wesołowska            116.64 +  442: 319  167
   12     8 Maria          Pokorska              107.94 +  414: 361  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Joanna Jewtuch 128.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  307: 353   55
    2    13 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  462: 285  156
    3    14 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 +  412: 319  158
    4     9 Maria          Pokorska              107.94 -  352: 375   58
    5    10 Lucyna         Śniadach              113.22 +  440: 331  163
    6     7 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 +  415: 380  164
    7     3 Rafał          Lenartowski           148.12 -  318: 389   98
    8     8 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  398: 336  165
    9     7 Irena          Sołdan                141.85 -  317: 451   92
   10     8 Robert         Duczemiński           142.07 +  442: 365  192
   11     6 Marta          Bajorek               122.32 +  386: 367  172
   12     3 Marek          Reda                  147.83 +  411: 358  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Czesław Grajewski 127.08 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Krzysztofek           104.87 +  396: 392  155
    2     3 Irena          Sołdan                141.85 +  373: 330  192
    3     5 Marek          Reda                  147.83 -  355: 367   98
    4     5 Michał         Alabrudziński         152.80 -  267: 384  103
    5     9 Anita          Bruska                121.72 -  340: 469   72
    6    16 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  423: 419  156
    7     8 Kamil          Kister                140.05 -  340: 401   90
    8    13 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  379: 360  155
    9    11 Mieczysław     Pastuszak             109.64 +  343: 335  160
   10     7 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  335: 374   69
   11    12 Lucyna         Śniadach              113.22 +  394: 374  163
   12     9 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  371: 399   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Krzysztof Sporczyk 126.12 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  407: 279  154
    2     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  350: 354  106
    3     6 Kamil          Kister                140.05 +  360: 349  190
    4     6 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  379: 412   89
    5    12 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  290: 384   58
    6    15 Jakub          Onoszko               112.66 +  380: 276  163
    7    13 Irena          Sołdan                141.85 -  380: 445   92
    8    15 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  349: 371   60
    9    16 Sylwia         Łada                  113.30 +  365: 293  163
   10    14 Bartłomiej     Dalecki               110.31 -  386: 409   60
   11    17 Katarzyna      Bogusławska           105.81 -  374: 379   56
   12    16 Karol          Lenartowski           100.00 +  346: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Marta Bajorek 122.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Teresa         Balewska              100.00 +  340: 316  150
    2     8 Alina          Białobrzewska         117.09 +  372: 313  167
    3     3 Andrzej        Oleksiak              137.14 +  440: 321  187
    4     1 Robert         Duczemiński           142.07 -  341: 355   92
    5     4 Michał         Alabrudziński         152.80 -  388: 442  103
    6    10 Irena          Sołdan                141.85 +  354: 347  192
    7     5 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  331: 358   89
    8     9 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  457: 326  154
    9     6 Dariusz        Białobrzewski         119.25 +  416: 395  169
   10     4 Rafał          Lenartowski           148.12 -  366: 403   98
   11     6 Joanna         Jewtuch               128.35 -  367: 386   78
   12     7 Robert         Duczemiński           142.07 +  407: 391  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Anita Bruska 121.72 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  505: 288  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                146.24 -  315: 401   96
    3     9 Lucyna         Śniadach              113.22 +  386: 270  163
    4     8 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  359: 464   69
    5     9 Czesław        Grajewski             127.08 +  469: 340  177
    6     5 Łukasz         Baranowski            128.39 -  316: 336   78
    7     9 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  320: 355   64
    8    11 Karol          Lenartowski           100.00 -  303: 346   50
    9    13 Maria          Krzyżanowska          115.35 -  315: 436   65
   10    16 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  426: 339  156
   11    14 Jakub          Onoszko               112.66 +  459: 318  163
   12    11 Irena          Sołdan                141.85 +  403: 290  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Dariusz Białobrzewski 119.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  322: 318  150
    2     9 Łukasz         Baranowski            128.39 +  397: 332  178
    3     2 Mateusz        Borsuk                141.41 -  375: 390   91
    4     8 Anita          Bruska                121.72 +  464: 359  172
    5     6 Maria          Pokorska              107.94 +  464: 300  158
    6     2 Dariusz        Kosz                  156.39 -  377: 509  106
    7     6 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  338: 359   87
    8     7 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 +  388: 309  158
    9     6 Marta          Bajorek               122.32 -  395: 416   72
   10     7 Czesław        Grajewski             127.08 +  374: 335  177
   11     4 Marek          Reda                  147.83 -  379: 400   98
   12     6 Kamil          Kister                140.05 -  363: 431   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Alina Białobrzewska 117.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karol          Lenartowski           100.00 +  417: 351  150
    2     8 Marta          Bajorek               122.32 -  313: 372   72
    3    10 Michał         Alabrudziński         152.80 -  409: 427  103
    4    13 Maria          Krzyżanowska          115.35 -  311: 407   65
    5    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  299: 408   50
    6    14 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 222  150
    7    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  416: 374  150
    8    14 Lucyna         Śniadach              113.22 +  419: 319  163
    9    10 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  369: 402   58
   10    11 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  480: 296  154
   11     9 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  317: 348   64
   12    12 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  354: 379   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Grażyna Wesołowska 116.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  156.39 -  373: 515  106
    2    14 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  337: 355   58
    3    16 Maria          Krzyżanowska          115.35 -  298: 378   65
    8    17 Sylwia         Łada                  113.30 +  393: 355  163
    9    14 Waldemar       Kudliński             106.37 +  437: 280  156
   10    12 Monika         Krzysztofek           104.87 +  421: 405  155
   11    11 Łukasz         Baranowski            128.39 -  319: 442   78
   12    15 Monika         Krzysztofek           104.87 -  307: 357   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  8 104.50




	Maria Krzyżanowska 115.35 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         152.80 -  281: 467  103
    2    18 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  326: 400   64
    3    16 Grażyna        Wesołowska            116.64 +  378: 298  167
    4    13 Alina          Białobrzewska         117.09 +  407: 311  167
    5     8 Rafał          Lenartowski           148.12 -  344: 394   98
    6    19 PAUZA
    7    12 Karol          Lenartowski           100.00 +  390: 244  150
    8     8 Joanna         Jewtuch               128.35 -  336: 398   78
    9    13 Anita          Bruska                121.72 +  436: 315  172
   10    10 Maria          Pokorska              107.94 -  280: 418   58
   11    13 Monika         Krzysztofek           104.87 +  400: 313  155
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  341: 342   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 11 115.64




	Agnieszka Piotrowicz 114.39 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           148.12 -  341: 501   98
    2    18 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  400: 326  165
    3     8 Irena          Sołdan                141.85 -  257: 552   92
    4    12 Waldemar       Kudliński             106.37 +  324: 313  156
    5    13 Sylwia         Łada                  113.30 +  412: 293  163
    6     7 Joanna         Jewtuch               128.35 -  380: 415   78
    7     9 Anita          Bruska                121.72 +  355: 320  172
    8     6 Michał         Alabrudziński         152.80 -  367: 435  103
    9    12 Karol          Lenartowski           100.00 +  350: 309  150
   10     6 Kamil          Kister                140.05 -  292: 385   90
   11     9 Alina          Białobrzewska         117.09 +  348: 317  167
   12     9 Czesław        Grajewski             127.08 +  399: 371  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Sylwia Łada 113.30 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  147.83 -  325: 342   98
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  369: 403   54
    3    17 Jakub          Onoszko               112.66 +  344: 280  163
    4    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  386: 346  150
    5    13 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  293: 412   64
    6    11 Kamil          Kister                140.05 -  353: 474   90
    7    16 Lucyna         Śniadach              113.22 -  332: 363   63
    8    17 Grażyna        Wesołowska            116.64 -  355: 393   67
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  293: 365   76
   10    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  406: 293  150
   11    15 Waldemar       Kudliński             106.37 -  287: 335   56
   12    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  360: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Lucyna Śniadach 113.22 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                146.24 -  358: 405   96
    2    16 Jakub          Onoszko               112.66 +  380: 249  163
    3     9 Anita          Bruska                121.72 -  270: 386   72
    4    11 Monika         Krzysztofek           104.87 +  375: 311  155
    5    10 Joanna         Jewtuch               128.35 -  331: 440   78
    6    12 Karol          Lenartowski           100.00 -  311: 363   50
    7    16 Sylwia         Łada                  113.30 +  363: 332  163
    8    14 Alina          Białobrzewska         117.09 -  319: 419   67
    9    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  419: 309  150
   10    13 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  375: 364  155
   11    12 Czesław        Grajewski             127.08 -  374: 394   77
   12    13 Waldemar       Kudliński             106.37 +  381: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Jakub Onoszko 112.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Duczemiński           142.07 -  286: 361   92
    2    16 Lucyna         Śniadach              113.22 -  249: 380   63
    3    17 Sylwia         Łada                  113.30 -  280: 344   63
    4    19 PAUZA
    5    17 Waldemar       Kudliński             106.37 +  346: 296  156
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  276: 380   76
    7    17 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  364: 257  156
    8    12 Monika         Krzysztofek           104.87 -  246: 444   55
    9    18 Bartłomiej     Dalecki               110.31 -  314: 331   60
   10    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  367: 275  150
   11    14 Anita          Bruska                121.72 -  318: 459   72
   12    17 Katarzyna      Bogusławska           105.81 -  324: 331   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Bartłomiej Dalecki 110.31 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                141.85 -  283: 503   92
    2    17 Karol          Lenartowski           100.00 -  228: 456   50
    3    18 Katarzyna      Bogusławska           105.81 -  367: 410   56
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  442: 247  150
    5    15 Monika         Krzysztofek           104.87 -  349: 356   55
    6    17 Waldemar       Kudliński             106.37 -  309: 428   56
    7    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  285: 275  150
    8    18 Teresa         Balewska              100.00 +  360: 308  150
    9    18 Jakub          Onoszko               112.66 +  331: 314  163
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  409: 386  176
   11    10 Robert         Duczemiński           142.07 -  304: 423   92
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  246: 447   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Mieczysław Pastuszak 109.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Borsuk                141.41 -  364: 413   91
    2    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  437: 327  150
    3    13 Krzysztof      Zawadzki              104.20 +  295: 281  154
    4     7 Dariusz        Kosz                  156.39 -  253: 569  106
    5    11 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  356: 383   55
    6    13 Monika         Krzysztofek           104.87 -  192: 378   55
    7    14 Waldemar       Kudliński             106.37 +  456: 282  156
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  371: 349  176
    9    11 Czesław        Grajewski             127.08 -  335: 343   77
   10    15 Karol          Lenartowski           100.00 +  358: 296  150
   11     8 Irena          Sołdan                141.85 +  359: 337  192
   12    10 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  342: 341  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Maria Pokorska 107.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                140.05 +  390: 383  190
    2     4 Rafał          Lenartowski           148.12 +  318: 305  198
    3     4 Stanisław      Rydzik                146.24 -  339: 392   96
    4     9 Joanna         Jewtuch               128.35 +  375: 352  178
    5     6 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  300: 464   69
    6     9 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  395: 342  155
    7     7 Łukasz         Baranowski            128.39 -  305: 452   78
    8    10 Irena          Sołdan                141.85 -  356: 390   92
    9     9 Monika         Krzysztofek           104.87 +  406: 312  155
   10    10 Maria          Krzyżanowska          115.35 +  418: 280  165
   11     7 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  363: 430   58
   12     8 Łukasz         Baranowski            128.39 -  361: 414   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Małgorzata Jóźwiak 107.69 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  306: 418   89
    2    14 Grażyna        Wesołowska            116.64 +  355: 337  167
    3    14 Joanna         Jewtuch               128.35 -  319: 412   78
    4    14 Karol          Lenartowski           100.00 +  362: 350  150
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  384: 290  176
    6     8 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  339: 504   87
    7    11 Agnieszka      Kozak                 105.08 +  364: 330  155
    8     7 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  309: 388   69
    9    10 Alina          Białobrzewska         117.09 +  402: 369  167
   10     9 Łukasz         Baranowski            128.39 +  339: 319  178
   11     7 Maria          Pokorska              107.94 +  430: 363  158
   12     4 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  253: 536   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Waldemar Kudliński 106.37 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  390: 458   87
    2    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  466: 304  150
    3     7 Łukasz         Baranowski            128.39 -  288: 417   78
    4    12 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  313: 324   64
    5    17 Jakub          Onoszko               112.66 -  296: 346   63
    6    17 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  428: 309  160
    7    14 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  282: 456   60
    8    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  485: 243  150
    9    14 Grażyna        Wesołowska            116.64 -  280: 437   67
   10    17 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 273  150
   11    15 Sylwia         Łada                  113.30 +  335: 287  163
   12    13 Lucyna         Śniadach              113.22 -  308: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Katarzyna Bogusławska 105.81 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Baranowski            128.39 -  377: 416   78
    2    13 Joanna         Jewtuch               128.35 -  285: 462   78
    3    18 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  410: 367  160
    4    15 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  341: 437   54
    5    14 Kamil          Kister                140.05 -  357: 414   90
    6    16 Czesław        Grajewski             127.08 -  419: 423   77
    7    17 Jakub          Onoszko               112.66 -  257: 364   63
    8    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  386: 329  150
    9    15 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  252: 386   55
   10    16 Anita          Bruska                121.72 -  339: 426   72
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  379: 374  176
   12    17 Jakub          Onoszko               112.66 +  331: 324  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Agnieszka Kozak 105.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Jewtuch               128.35 +  353: 307  178
    2     6 Andrzej        Oleksiak              137.14 -  337: 368   87
    3    12 Rafał          Lenartowski           148.12 -  358: 449   98
    4    16 Teresa         Balewska              100.00 +  466: 315  150
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             109.64 +  383: 356  160
    6     9 Maria          Pokorska              107.94 -  342: 395   58
    7    11 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  330: 364   58
    8    13 Czesław        Grajewski             127.08 -  360: 379   77
    9    15 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  386: 252  156
   10    13 Lucyna         Śniadach              113.22 -  364: 375   63
   11    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  340: 277  150
   12    12 Alina          Białobrzewska         117.09 +  379: 354  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Monika Krzysztofek 104.87 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Czesław        Grajewski             127.08 -  392: 396   77
    2    10 Mateusz        Borsuk                141.41 -  416: 435   91
    3    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  388: 300  150
    4    11 Lucyna         Śniadach              113.22 -  311: 375   63
    5    15 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  356: 349  160
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             109.64 +  378: 192  160
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  350: 378   54
    8    12 Jakub          Onoszko               112.66 +  444: 246  163
    9     9 Maria          Pokorska              107.94 -  312: 406   58
   10    12 Grażyna        Wesołowska            116.64 -  405: 421   67
   11    13 Maria          Krzyżanowska          115.35 -  313: 400   65
   12    15 Grażyna        Wesołowska            116.64 +  357: 307  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Krzysztof Zawadzki 104.20 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  279: 407   76
    2    19 Sylwia         Łada                  113.30 +  403: 369  163
    3    13 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  281: 295   60
    4    15 Katarzyna      Bogusławska           105.81 +  437: 341  156
    5     7 Irena          Sołdan                141.85 +  415: 374  192
    6     6 Rafał          Lenartowski           148.12 -  289: 483   98
    7    10 Monika         Krzysztofek           104.87 +  378: 350  155
    8     9 Marta          Bajorek               122.32 -  326: 457   72
    9     8 Kamil          Kister                140.05 -  315: 417   90
   10    11 Alina          Białobrzewska         117.09 -  296: 480   67
   11    19 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 298  150
   12    14 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  447: 246  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Bajorek               122.32 -  316: 340   72
    2    12 Kamil          Kister                140.05 -  148: 542   90
    3    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  329: 308  150
    4    16 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  315: 466   55
    5    16 Karol          Lenartowski           100.00 -  228: 393   50
    6    14 Alina          Białobrzewska         117.09 -  222: 396   67
    7    19 PAUZA
    8    18 Bartłomiej     Dalecki               110.31 -  308: 360   60
    9    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  240: 332   50
   10    17 Waldemar       Kudliński             106.37 -  273: 453   56
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              104.20 -  298: 339   54
   12    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  256: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  / 11  68.55




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anita          Bruska                121.72 -  288: 505   72
    2    15 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  327: 437   60
    3    15 Monika         Krzysztofek           104.87 -  300: 388   55
    4    18 Bartłomiej     Dalecki               110.31 -  247: 442   60
    5    19 PAUZA
    6    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  337: 304  150
    7    15 Alina          Białobrzewska         117.09 -  374: 416   67
    8    16 Waldemar       Kudliński             106.37 -  243: 485   56
    9    19 Teresa         Balewska              100.00 +  332: 240  150
   10    18 Sylwia         Łada                  113.30 -  293: 406   63
   11    16 Agnieszka      Kozak                 105.08 -  277: 340   55
   12    18 Sylwia         Łada                  113.30 -  355: 360   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 11  77.36




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Białobrzewski         119.25 -  318: 322   69
    2    11 Waldemar       Kudliński             106.37 -  304: 466   56
    3    19 Teresa         Balewska              100.00 -  308: 329   50
    4    17 Sylwia         Łada                  113.30 -  346: 386   63
    5    18 Alina          Białobrzewska         117.09 +  408: 299  167
    6    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  304: 337   50
    7    18 Bartłomiej     Dalecki               110.31 -  275: 285   60
    8    19 Katarzyna      Bogusławska           105.81 -  329: 386   56
    9    17 Lucyna         Śniadach              113.22 -  309: 419   63
   10    19 Jakub          Onoszko               112.66 -  275: 367   63
   11    18 Karol          Lenartowski           100.00 +  374: 221  150
   12    19 Teresa         Balewska              100.00 +  395: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 12  83.08




	Karol Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alina          Białobrzewska         117.09 -  351: 417   67
    2    17 Bartłomiej     Dalecki               110.31 +  456: 228  160
    3    11 Grzegorz       Łukasik               139.16 -  321: 522   89
    4    14 Małgorzata     Jóźwiak               107.69 -  350: 362   58
    5    16 Teresa         Balewska              100.00 +  393: 228  150
    6    12 Lucyna         Śniadach              113.22 +  363: 311  163
    7    12 Maria          Krzyżanowska          115.35 -  244: 390   65
    8    11 Anita          Bruska                121.72 +  346: 303  172
    9    12 Agnieszka      Piotrowicz            114.39 -  309: 350   64
   10    15 Mieczysław     Pastuszak             109.64 -  296: 358   60
   11    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  221: 374   50
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  323: 346   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grażyna        Wesołowska            515: 373
   2 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Alabrudziński         281: 467
   3 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Piotrowicz            501: 341
   4 Sylwia         Łada                 - Marek          Reda                  325: 342
   5 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              405: 358
   6 Jakub          Onoszko              - Robert         Duczemiński           286: 361
   7 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Dalecki               503: 283
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Mateusz        Borsuk                364: 413
   9 Kamil          Kister               - Maria          Pokorska              383: 390
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Łukasik               306: 418
  11 Andrzej        Oleksiak             - Waldemar       Kudliński             458: 390
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Łukasz         Baranowski            377: 416
  13 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Kozak                 307: 353
  14 Monika         Krzysztofek          - Czesław        Grajewski             392: 396
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              407: 279
  16 Teresa         Balewska             - Marta          Bajorek               316: 340
  17 Anita          Bruska               - Bernadeta      Kudlińska             505: 288
  18 Anna           Lenartowska          - Dariusz        Białobrzewski         318: 322
  19 Alina          Białobrzewska        - Karol          Lenartowski           417: 351


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  350: 354
   2 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                315: 401
   3 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                373: 330
   4 Maria          Pokorska             - Rafał          Lenartowski           318: 305
   5 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           345: 398
   6 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Oleksiak              337: 368
   7 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Reda                  284: 355
   8 Marta          Bajorek              - Alina          Białobrzewska         372: 313
   9 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Białobrzewski         332: 397
  10 Mateusz        Borsuk               - Monika         Krzysztofek           435: 416
  11 Waldemar       Kudliński            - Anna           Lenartowska           466: 304
  12 Teresa         Balewska             - Kamil          Kister                148: 542
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Jewtuch               285: 462
  14 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Jóźwiak               337: 355
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             327: 437
  16 Lucyna         Śniadach             - Jakub          Onoszko               380: 249
  17 Karol          Lenartowski          - Bartłomiej     Dalecki               456: 228
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Maria          Krzyżanowska          400: 326
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  403: 369


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  490: 351
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Mateusz        Borsuk                375: 390
   3 Marta          Bajorek              - Andrzej        Oleksiak              440: 321
   4 Stanisław      Rydzik               - Maria          Pokorska              392: 339
   5 Marek          Reda                 - Czesław        Grajewski             367: 355
   6 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              349: 360
   7 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            288: 417
   8 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Piotrowicz            552: 257
   9 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                270: 386
  10 Michał         Alabrudziński        - Alina          Białobrzewska         427: 409
  11 Grzegorz       Łukasik              - Karol          Lenartowski           522: 321
  12 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Kozak                 449: 358
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              295: 281
  14 Joanna         Jewtuch              - Małgorzata     Jóźwiak               412: 319
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Monika         Krzysztofek           300: 388
  16 Maria          Krzyżanowska         - Grażyna        Wesołowska            378: 298
  17 Sylwia         Łada                 - Jakub          Onoszko               344: 280
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Katarzyna      Bogusławska           367: 410
  19 Anna           Lenartowska          - Teresa         Balewska              308: 329


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Marta          Bajorek               355: 341
   2 Mateusz        Borsuk               - Marek          Reda                  453: 405
   3 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                309: 463
   4 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Lenartowski           438: 355
   5 Czesław        Grajewski            - Michał         Alabrudziński         267: 384
   6 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              412: 379
   7 Dariusz        Kosz                 - Mieczysław     Pastuszak             569: 253
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                464: 359
   9 Maria          Pokorska             - Joanna         Jewtuch               375: 352
  10 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                381: 320
  11 Monika         Krzysztofek          - Lucyna         Śniadach              311: 375
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Waldemar       Kudliński             324: 313
  13 Alina          Białobrzewska        - Maria          Krzyżanowska          311: 407
  14 Karol          Lenartowski          - Małgorzata     Jóźwiak               350: 362
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Bogusławska           437: 341
  16 Agnieszka      Kozak                - Teresa         Balewska              466: 315
  17 Sylwia         Łada                 - Anna           Lenartowska           386: 346
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Bernadeta      Kudlińska             442: 247
  19 Jakub          Onoszko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Borsuk                324: 371
   2 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                471: 433
   3 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               306: 501
   4 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               442: 388
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Oleksiak              467: 336
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Maria          Pokorska              464: 300
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Irena          Sołdan                415: 374
   8 Rafał          Lenartowski          - Maria          Krzyżanowska          394: 344
   9 Czesław        Grajewski            - Anita          Bruska                340: 469
  10 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Jewtuch               331: 440
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 356: 383
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Sporczyk              384: 290
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Sylwia         Łada                  412: 293
  14 Kamil          Kister               - Katarzyna      Bogusławska           414: 357
  15 Monika         Krzysztofek          - Bartłomiej     Dalecki               356: 349
  16 Teresa         Balewska             - Karol          Lenartowski           228: 393
  17 Jakub          Onoszko              - Waldemar       Kudliński             346: 296
  18 Anna           Lenartowska          - Alina          Białobrzewska         408: 299
  19 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Michał         Alabrudziński         489: 393
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Dariusz        Kosz                  377: 509
   3 Grzegorz       Łukasik              - Robert         Duczemiński           305: 381
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  523: 289
   5 Anita          Bruska               - Łukasz         Baranowski            316: 336
   6 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              483: 289
   7 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Piotrowicz            415: 380
   8 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Jóźwiak               504: 339
   9 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Kozak                 395: 342
  10 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                354: 347
  11 Kamil          Kister               - Sylwia         Łada                  474: 353
  12 Karol          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              363: 311
  13 Monika         Krzysztofek          - Mieczysław     Pastuszak             378: 192
  14 Alina          Białobrzewska        - Teresa         Balewska              396: 222
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               380: 276
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             419: 423
  17 Waldemar       Kudliński            - Bartłomiej     Dalecki               428: 309
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Lenartowska           337: 304
  19 Maria          Krzyżanowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mateusz        Borsuk                374: 362
   2 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           463: 333
   3 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Lenartowski           318: 389
   4 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         397: 386
   5 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Łukasik               331: 358
   6 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Białobrzewski         359: 338
   7 Łukasz         Baranowski           - Maria          Pokorska              452: 305
   8 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                340: 401
   9 Anita          Bruska               - Agnieszka      Piotrowicz            320: 355
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Krzysztofek           378: 350
  11 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Jóźwiak               330: 364
  12 Maria          Krzyżanowska         - Karol          Lenartowski           390: 244
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                380: 445
  14 Waldemar       Kudliński            - Mieczysław     Pastuszak             282: 456
  15 Alina          Białobrzewska        - Bernadeta      Kudlińska             416: 374
  16 Sylwia         Łada                 - Lucyna         Śniadach              332: 363
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Jakub          Onoszko               257: 364
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Anna           Lenartowska           285: 275
  19 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kosz                  320: 393
   2 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                326: 365
   3 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Kister                498: 251
   4 Andrzej        Oleksiak             - Łukasz         Baranowski            399: 275
   5 Robert         Duczemiński          - Marek          Reda                  411: 518
   6 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Piotrowicz            435: 367
   7 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Białobrzewski         309: 388
   8 Maria          Krzyżanowska         - Joanna         Jewtuch               336: 398
   9 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Zawadzki              457: 326
  10 Maria          Pokorska             - Irena          Sołdan                356: 390
  11 Karol          Lenartowski          - Anita          Bruska                346: 303
  12 Jakub          Onoszko              - Monika         Krzysztofek           246: 444
  13 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             360: 379
  14 Lucyna         Śniadach             - Alina          Białobrzewska         319: 419
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              371: 349
  16 Waldemar       Kudliński            - Bernadeta      Kudlińska             485: 243
  17 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Łada                  393: 355
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Teresa         Balewska              360: 308
  19 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Bogusławska           329: 386


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  369: 433
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              322: 331
   3 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               420: 408
   4 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         384: 399
   5 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           289: 382
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Marta          Bajorek               395: 416
   7 Irena          Sołdan               - Joanna         Jewtuch               451: 317
   8 Kamil          Kister               - Krzysztof      Zawadzki              417: 315
   9 Monika         Krzysztofek          - Maria          Pokorska              312: 406
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Alina          Białobrzewska         402: 369
  11 Czesław        Grajewski            - Mieczysław     Pastuszak             343: 335
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Karol          Lenartowski           350: 309
  13 Anita          Bruska               - Maria          Krzyżanowska          315: 436
  14 Grażyna        Wesołowska           - Waldemar       Kudliński             437: 280
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kozak                 252: 386
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Łada                  365: 293
  17 Anna           Lenartowska          - Lucyna         Śniadach              309: 419
  18 Jakub          Onoszko              - Bartłomiej     Dalecki               314: 331
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Teresa         Balewska              332: 240


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Łukasik               480: 408
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                317: 423
   3 Andrzej        Oleksiak             - Mateusz        Borsuk                384: 393
   4 Rafał          Lenartowski          - Marta          Bajorek               403: 366
   5 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  406: 473
   6 Agnieszka      Piotrowicz           - Kamil          Kister                292: 385
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Czesław        Grajewski             374: 335
   8 Joanna         Jewtuch              - Robert         Duczemiński           442: 365
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Baranowski            339: 319
  10 Maria          Pokorska             - Maria          Krzyżanowska          418: 280
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Alina          Białobrzewska         296: 480
  12 Monika         Krzysztofek          - Grażyna        Wesołowska            405: 421
  13 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              364: 375
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Krzysztof      Sporczyk              409: 386
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Karol          Lenartowski           358: 296
  16 Anita          Bruska               - Katarzyna      Bogusławska           426: 339
  17 Teresa         Balewska             - Waldemar       Kudliński             273: 453
  18 Sylwia         Łada                 - Bernadeta      Kudlińska             406: 293
  19 Jakub          Onoszko              - Anna           Lenartowska           367: 275


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Oleksiak              427: 344
   2 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                349: 372
   3 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Kister                447: 274
   4 Marek          Reda                 - Dariusz        Białobrzewski         400: 379
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           471: 503
   6 Marta          Bajorek              - Joanna         Jewtuch               367: 386
   7 Maria          Pokorska             - Małgorzata     Jóźwiak               363: 430
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                359: 337
   9 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Piotrowicz            317: 348
  10 Robert         Duczemiński          - Bartłomiej     Dalecki               423: 304
  11 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Baranowski            319: 442
  12 Lucyna         Śniadach             - Czesław        Grajewski             374: 394
  13 Maria          Krzyżanowska         - Monika         Krzysztofek           400: 313
  14 Jakub          Onoszko              - Anita          Bruska                318: 459
  15 Waldemar       Kudliński            - Sylwia         Łada                  335: 287
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Agnieszka      Kozak                 277: 340
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           374: 379
  18 Karol          Lenartowski          - Anna           Lenartowska           221: 374
  19 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              298: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  356: 464
   2 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           441: 428
   3 Marek          Reda                 - Joanna         Jewtuch               358: 411
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Oleksiak              253: 536
   5 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         452: 275
   6 Kamil          Kister               - Dariusz        Białobrzewski         431: 363
   7 Robert         Duczemiński          - Marta          Bajorek               391: 407
   8 Łukasz         Baranowski           - Maria          Pokorska              414: 361
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Czesław        Grajewski             399: 371
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          342: 341
  11 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                290: 403
  12 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         379: 354
  13 Lucyna         Śniadach             - Waldemar       Kudliński             381: 308
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Krzysztof      Zawadzki              246: 447
  15 Grażyna        Wesołowska           - Monika         Krzysztofek           307: 357
  16 Karol          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              323: 346
  17 Katarzyna      Bogusławska          - Jakub          Onoszko               331: 324
  18 Sylwia         Łada                 - Bernadeta      Kudlińska             360: 355
  19 Anna           Lenartowska          - Teresa         Balewska              395: 256
Lista rankingowa na dzień 31-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.88  30346  191
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.86  31257  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.31  29283  191
   4 Przemysław Herdzina            Kraków               152.75   7332   48
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.35  28116  187
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.53  29756  199
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             148.78  29458  198
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.74  28855  194
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.79  28375  192
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.51  29501  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27648  189
  15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.25  15064  103
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.89  25823  177
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.38  26314  181
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               145.07  25822  178
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.00  29000  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.81  18681  129
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.54  28618  198
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              143.68  28161  196
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.40  24952  174
  26 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  28 Justyna Górka                  Kraków               142.54  28223  198
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.53  28364  199
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  31 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.94  28247  199
  32 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.56   7309   52
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  35 Bogusław Szyszka               Oława                140.31  24555  175
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  40 Irena Sołdan                   Sopot                139.36  27733  199
  41 Kamil Kister                   Puławy               139.22  26313  189
  42 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.00   6672   48
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.49  20496  148
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  47 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.11   5248   38
  48 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  49 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  51 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.42  26330  193
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Marek Syczuk                   Warszawa             135.29   5682   42
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.11  15267  113
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.25  20138  150
  63 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.03  10588   79
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  67 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.53   5742   43
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                133.49  25897  194
  71 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.34  14801  111
  72 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  73 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  74 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.74  15000  113
  75 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.33   8072   61
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  77 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.79  20691  157
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.69  26206  199
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.09  14289  109
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  86 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.72  24052  184
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  88 Maciej Perzyński               Piła                 130.56  18800  144
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.23  25394  195
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               130.22  16538  127
  93 Marek Salamon                  Bytom                130.02   8451   65
  94 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  95 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.63  25926  200
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           129.33  24055  186
  99 Janusz Krupiński               Bytom                129.30  20171  156
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.69  22778  177
 102 Natalia Ogierman               Katowice             128.64  18653  145
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.64  12349   96
 104 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 105 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 106 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.35  24515  191
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 110 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.11  25110  196
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                128.00  11136   87
 112 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.56  25257  198
 114 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 115 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 116 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.08  13725  108
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.97   4571   36
 120 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.66  24952  197
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.25  13888  110
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.12  17279  137
 124 Krzysztof Gibas                Kraków               126.01  24823  197
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 126 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.25  24925  199
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.06  24386  195
 129 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 130 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.81  22840  183
 131 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.64  24804  199
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.62  24300  195
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               124.42  16921  136
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             124.36  24001  193
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.12   5958   48
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 138 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 139 Jacek Pietruszka               Kraków               123.98  10786   87
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 141 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 142 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              123.32  18868  153
 144 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 145 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 146 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 147 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 148 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  17726  145
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 152 Anita Bruska                   Gdynia               121.47  18950  156
 153 Barbara Obremska               Wrocław              121.47  17613  145
 154 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.46   5830   48
 155 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.40   7527   62
 156 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 157 Ewa Szałas                     Katowice             121.30   6065   50
 158 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 159 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 160 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.16  21566  178
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 162 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 163 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 164 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 165 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.61   3739   31
 166 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.60  14351  119
 167 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 169 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.51  20245  168
 170 Teresa Zalewska                Racibórz             120.50  15906  132
 171 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 172 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 173 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 174 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 175 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.29  24057  200
 176 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.05  23169  193
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 178 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 179 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 180 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.17  12990  109
 182 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 183 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 184 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 185 Marta Świątkowska              Wrocław              118.55  19680  166
 186 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 187 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.19  17729  150
 188 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Anna Krynicka                  Warszawa             118.01  19236  163
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.00   3658   31
 192 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 117.91   7782   66
 194 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 195 Renata Andracka                Zwola                117.63  23173  197
 196 Rafał Stachowski               Police               117.58  17520  149
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 200 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 201 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.69  21237  182
 202 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 203 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.59  17955  154
 204 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 205 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 206 Maurycy Machnio                Lipiany              116.08  13465  116
 207 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.07  16482  142
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.06  22051  190
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.05   9748   84
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.00  17632  152
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.73  18285  158
 212 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.37  14883  129
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 216 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 217 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.98   9313   81
 218 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 219 Konrad Sowula                  Kraków               114.80   6199   54
 220 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 221 Urszula Solarska               Łódź                 114.67  22360  195
 222 Magdalena Kublik               Warszawa             114.64   6076   53
 223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              114.49  14769  129
 225 Dariusz Sowula                 Kraków               113.84   7855   69
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              113.72  22061  194
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 229 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 230 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 231 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.22  21964  194
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             113.06  12097  107
 233 Joanna Suchanek                Wrocław              112.37   7304   65
 234 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.32   8087   72
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 237 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 238 Lucyna Śniadach                Rumia                111.93  21490  192
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 240 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  17442  156
 241 Sławomir Długosz               Ostróda              111.76  16093  144
 242 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 243 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.23  18687  168
 244 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 245 Maciej Bukowski                Szczecin             111.07   4554   41
 246 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 247 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 248 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.84   6429   58
 250 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.55  15919  144
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.16  21260  193
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 253 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 255 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 257 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 259 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 260 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 262 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 263 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 264 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 265 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 266 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 267 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 268 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 269 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.67   3840   36
 270 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.24  17317  163
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.19  13699  129
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         106.09   5623   53
 275 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 276 Anna Arana                     Warszawa             106.01  11767  111
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.75   5076   48
 278 Józef Burzyński                Ełk                  105.74  16496  156
 279 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.73  19032  180
 280 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.52  20259  192
 282 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.15   6204   59
 284 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława             104.74  19587  187
 286 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 287 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 288 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.10  17280  166
 289 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.81  19931  192
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 291 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 292 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 293 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 294 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 295 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 298 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 299 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.56   4875   48
 300 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 301 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.67  11462  115
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 304 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              98.00   6860   70
 306 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.94   6954   71
 307 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 308 Agnieszka Antos                Racibórz              97.55   5170   53
 309 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 310 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 313 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 314 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 315 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                95.22   8665   91
 317 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01   8741   92
 318 Karol Lenartowski              Gdynia                94.83   2845   30
 319 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.67   9751  103
 320 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 325 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.28  15318  166
 326 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.14   5160   56
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 328 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.30  10294  114
 330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 331 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 332 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 333 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 334 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 335 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 336 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 337 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 338 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 339 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 340 Teresa Balewska                Reda                  78.45   4315   55
 341 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 342 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 343 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 344 Marcin Kurowski                Racibórz              69.00   2691   39
 345 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 346 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 347 Mirosław Dejna                 Sampława              63.57  12205  192




Poczekalnia na dzień 31-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  12 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  13 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  14 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  15 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  16 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  17 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  18 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  22 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  23 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  24 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  26 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  27 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  28 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  29 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  30 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  32 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  33 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  34 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  35 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  36 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  37 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  38 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  39 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  40 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  41 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  43 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  45 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  46 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  47 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  48 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  49 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  50 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  51 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  53 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  55 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  57 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  58 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  59 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  60 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  61 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  62 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  63 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  64 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  65 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  66 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  67 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  68 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  69 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  70 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  71 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  72 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  73 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  74 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  76 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  77 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  78 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.23   1290   13
  79 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  80 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  81 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  82 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  83 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  84 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  85 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  86 Lidia Nowak                    Sosnowiec            133.33   1600   12
  87 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  88 Małgorzata Jóźwiak             Iława                130.08   1561   12
  89 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  90 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  91 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  92 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  93 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
  94 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
  95 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
  96 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
  97 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
  98 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
  99 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 100 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 101 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 102 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 103 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 104 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 105 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 106 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 107 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 108 Dawid Podżerek                 Kraków               114.75   1377   12
 109 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 110 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 111 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 112 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 113 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 114 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 115 Agnieszka Walas                Kraków               110.58   1327   12
 116 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 117 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 118 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 119 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 120 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 121 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 122 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 123 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 124 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 125 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 126 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 127 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 128 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 129 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 130 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 131 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 132 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 133 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 134 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 135 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 136 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 137 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 138 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 139 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 140 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 141 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 142 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 143 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 144 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 145 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 146 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 147 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 148 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 149 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 150 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 151 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 152 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 153 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 154 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 155 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 156 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 157 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 158 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 159 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 160 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 161 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 162 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 163 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 164 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 165 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 166 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 167 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 168 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 169 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 170 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 171 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 172 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 173 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 174 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 175 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 176 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 177 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 178 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 179 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 180 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 181 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 182 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 183 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 184 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 185 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 186 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 187 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 188 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 189 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.64   1096   11
 190 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 191 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 192 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 193 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 194 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 195 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 196 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 197 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 198 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 199 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 200 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 201 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 202 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 203 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 204 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 205 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 206 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 207 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 208 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 209 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 210 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 211 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 212 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 213 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 214 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 215 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 216 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 217 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 218 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 219 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 220 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 221 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 222 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 223 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 224 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 225 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 226 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 227 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 228 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 229 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 230 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 231 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 232 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 233 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 234 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 235 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 236 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 237 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 238 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 239 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 240 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               57.55    633   11
 241 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 242 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 243 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 244 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 245 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 246 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 247 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 248 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 249 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 250 Oliwier Antos                  Racibórz              55.80    558   10
 251 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 252 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 253 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 254 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 255 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 256 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 257 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 258 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 259 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 260 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 261 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 262 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 263 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 264 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 265 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 266 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 267 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 268 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 269 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 270 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 271 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 272 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 273 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 274 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 275 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 276 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 277 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 278 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 279 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 280 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 281 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 282 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 283 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 284 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 285 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 286 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 287 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 288 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 289 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 290 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 291 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 292 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 293 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 294 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 295 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 296 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 297 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 298 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 299 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 300 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 301 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 302 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 303 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 304 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 305 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 306 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 307 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 308 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 309 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 310 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 311 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 312 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 313 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 314 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 315 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 316 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 317 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 318 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 319 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 320 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 321 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 322 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 323 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 324 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 325 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 326 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 327 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 328 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 329 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 330 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 331 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 332 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie