Warszawa15
grudnia
Warszawa 15 grudnia VI Turniej Mikołajkowy
Wójtowice 4
stycznia
Wójtowice 4- 6 stycznia VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XII Urodziny Siódemki
Wysokie Mazowieckie18
stycznia
Wysokie Mazowieckie 18-19 stycznia I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego
"Góralu, czy ci nie żal….04 - 06 stycznia 2014 — VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XII Urodziny SiódemkiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XII Urodziny SiódemkiWójtowice, 04 - 06 stycznia 2014

Konkurs Relacja z turnieju


"Góralu, czy ci nie żal….… odchodzić od stron ojczystych? Tak pytali bliscy śmiałków, w których obudził się nagle duch zbójowania, ruszyli więc, wsiadając czy to, gazdo, do pociągu, czy to w autobus, czy na wóz stukonny własny i pomknęli na pierwszy noworoczny weekend, kędy bystrzyckie wirsycki kuszą, na tradycyjne już Harnasiowe Rysiowe posiady, zawody a biesiady, haj, czyli — by i ceprów plemię pojęło — na rozpoczynający Skrablowy Rok 2014 turniej w Wójtowicach, będący zarazem VI Mistrzostwami Gór Bystrzyckich i XII urodzinami Wrocławskiego Klubu Scrabble "Siódemka". Usłyszeli bowiem owi śmiałkowie, hardzi górale a śwarne góraleczki, w duszach niespokojnych a niepokornych takie mniej więcej wezwanie:

Hen, het, zza gór, dął w róg
wiatr Eol, aur bóg!
Ten zew niósł głos jak chór trąb:
- Kto chwat, kto zbój — Pod Dąb! Pod Dąb!
Tak chce imć Ryś! On wódz! Już czas!
W ten Rok znów grać! O zbudź się, zbudź!
Na szlak! Kto na koń, kto na wóz!
Precz — śnieg, stop — lód, won — mróz!
Rusz na Śląsk, do wrót Czech!
Na perć! Na szczyt! Po hyr, po skarb, po moc!
Tam raj, tam szał, tam śmiech!
Tam baw się w dzień i w noc
Tam graj! Gdy los zły — w nos się śmiej!
Hej!


Wezwanie to samo się nie zrodziło! Po dolinach, nizinach i po wzgórzach, na pirackich wyspach u ujścia Odry, w okolicach stolicy i w mateczniku Zbója Madeja, kędy San do Wisły zmierza, imię potężnego Harnasia Ryszarda Korpalskiego sławnego z organizacji skrablowych posiadów, lecz wici o wójtowickich zmaganiach w każdy zakątek globu rozesłał — dzięki stronicy internetowej swego autorstwa — Bogusław Szyszka! Onże zeszycik udatny na zapisy wyników partii każdemu wyszykował.

Haj, zebrało się, zebrało zbójów niemało! Nie siedmiu i nie dwunastu, lecz dwadzieścioro dziewięcioro graczy (obojga płci) w zbójnickiej pieczarze uszykowanej w hotelu "Pod Dębem" zasiadło, by o skarby sezamowe walczyć, ale taka w nich jurność a zadziorność dziwna była, hej, że i czterdziestu rozbójnikom bez pomocy Ali-Baby daliby radę, gdybyż ci w nasze strony swe rumaki a wielbłądy nieopatrznie skierowali. Zgoła niebajkowy BYE pośród nich się niekiedy pałętał, a bezczynnością obmierzłą groził. Nic to! Już pierwszego wieczoru najbardziej szaleni spośród zbójeckiego grona rozegrali osobliwie pokręcone partie Szalonych Skrabli. Nie o beczułkę okowity bój zacięty toczyli, lecz o trunki zacne, (ponoć polecane przez piratów z mórz dalekich, którzy nieco wcześniej na naszych dalekich wodach, na krańcu świata korsarskimi pląsami rok nowy witali), ale przez rodzimych sponsorów (jako żywo ciupazecką nieprzymuszonych) ufundowane.

Właściwy bój zbójów w sobotę się rozpoczął, kiedy Harnaś Ryszard Korpalski a rozsądzający bezwzględnie acz sprawiedliwie rywali Hetman Grzegorz Wiączkowski do szlachetnego współzawodnictwa hasło dali. Hej, długo by prawić, ludkowie roztomili, jakie to pojedynki zawzięte nasi toczyli! Zdało się, iż po tylu wiekach Białoń Orawski, Janosik zza Górki czy Krwawy Jakubek na nowo w walce o prym w gromadzie zbójeckiej za rąbanice chwycili! A to jeno skrabliści po trzydniowych zmaganiach po złociste puchary sięgnęli, a to w wywojowanym zasłużenie porządku: Bartosz Morawski, Kamil Górka (haj, najstarsi górale nie pomną, ileż już razy z wójtowickiego pucharu toast na podium on wznosił!) i bukanier z dalekich świnoujskich wysp — Jakub Zaryński.

Wspomnieć trza, iż zbójeckiemu towarzystwu jadła i napoju wszelakiego nie chybło, zaś po wieczerzy, nim się ślebodny a dumny cłek po wieczerzy na pościel na zasłuzony spocynek położył, by się nie przykrzyło, różnym igrcom się oddawał.
Jednego wieczora druhowie wierni, Kwiczoł z Orawy a Pyzdra z Murzasichla, a po prowdzie, Bogusław Szyszka z Oławy a Ziemowit Pazda z Psiego Pola, zbójeckie otrzęsiny reszcie kompanów zgotowali, egzaminując ich ze znajomości a to zgoła inszej niż zakopiańska muzyki, a to jeografiji, a to znowuż z gibkiego anagramowania!
Były to zmagania grupowe, wygrała je banda wojowniczych harnasiów JOT (czyżby janosikowe plemię?) w składzie: Bartek Morawski, Jakub Zaryński, Rafal Wesołowski, Dominik Piasecki oraz Grzegorz Wiączkowski (z pomocą Ryszarda Korpalskiego).

Sam przyszły mistrz, srogi Bartosz, także próbom bezlitosnym odgadywania tytułów i wykonawców piosenek uszy a mózgi niebacznych wolontariuszy poddawał!

Cóż jednak równać się może z zabawą, w której należało odgadywać, jakie postacie przedstawiają koledzy mowy nie używając, ino jako te harpagony a jancykrysty — cy nawet dziandary grzesznicy (z dżenderem nijakim nie myląc) — po polepie się wijąc a i ku powale nieraz podskakując ku uciesze zebranych? Tam Kamil hulance przewodził!

Hojny Harnaś Ryś chętnie uzyskane od bogaczy a kupców (osobliwą hojnością marka SPARK, firma OWA-dekor i klub WKS "Siódemka" się wyróżniły) dary a łupy zbójeckiej kompanii przydzielał. Haj, błyszczały stoły (i oczy zawodniczek) od sparkowych klejnocików, zausznic a naszyjników! Najlepszemu debiutantowi, (jako to teraz żółtodziobów i nowicjuszy zwą) — Pawłowi Żakowi, który, choć żak, z mistrzami dzielnie rywalizował; najpierwszej w walce spośród zbójeckich towarzyszek: Justynie Górce; najroztomilszej Miss Sympatii: Marii Pokorskiej (wszystkie śwarne niewiasty starały się sobie wzajem i brzydszej połowie rodzaju ludzkiego życie w Wójtowicach umilić — wierzę, że nie jeno z uwagi na rywalizację o wspomniane miano — stąd i ambaras Rady Hersztów przyznającej ów tytuł); Michałowi Puchowskiemu za najmocniejszy cios w jednym ruchu rywalce wymierzony (185 punktów za dziewięciokrotność PODAJESZ bez blanków!) wreszcie pokornemu kronikarzowi Ziemkowi, który ułożył na planszy wyraz zawierający wszystkie litery z tajemniczego hasła KORRY, a mianowicie RANKORY. Z dawien dawna nikt tej sztuki podczas gry turniejowej nie dokonał, stąd wielka obdarowanego satysfakcyja a zarazem pociecha po innym (niesławnym) rekordzie — obsunięciu się z drugiego miejsca, zajmowanego po pokonaniu trzech medalistów Szalonych Scrabbli, na piąte od końca w klasyfikacyi.
Smakowite czekolady otrzymywali zajmujący 12 miejsca w klasyfikacyi po każdej rundzie zmagań oraz dwunaste na liście startowej. Sponsor musiał zatem z komory zasobnej 20 tabliczek tego rarytasu a delicyi uszczknąć! Przypadkiem Bronisław Parada osobliwie często owej rozkoszy czekoladowej smakował, sam jednak takoż hojność swą pokazał: obdarował łasych na wszelką wiedzę druhów księgami ze swych zbiorów!
Nie tajno nikomu, iż — gdy Janosikowym zbójom blanki zamku Hrabiego przeszkodą raczej były — dla skrablistów blanki są wielce do zwycięstwa pomocne, tak że gdy ktoś ich mało losuje, współczucia a pociechy od współgraczy wielce jest godzien — stąd nagroda pocieszenia dla Alicji Puchowskiej, która w 19 meczach jedynie 13 czyściutkich blanków z saczka wyciągnęła.

Zbójów w góry ciągnie i ciągnęło, stąd — w przerwie między poważnymi rozgrywkami — w niedzielne przedpołudnie, po oddaniu hołdu Panu Wieczności, ruszyli podziwiać posąg Strażnika Wieczności i rozpędu zdobyli pobliski Fort Wilhelma. Z niezdobytej warowni zostały jeno ruiny, haj!

i tak…
… nim śnieg się pojawił wśród drzew, powraca góral do chaty! Na ustach wesoły śpiew, stos nagród niesie bogaty!...
… a więc:
Na scęście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok!
… by rodzina pozwoliła na scrabblowy skok w bok!…
Coby wom nicego nie chybiało
Z roku na rok przybywało
A do reśty — cobyście byli scęśliwi i weseli
Jako w niebie janieli, haj!

… i do Wójtowic jeszcze przybieżeli! Hej, kolęda, kolęda!
relacja: Ziemowit Pazda
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny Siódemki
IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny Siódemki
IX Urodziny Siódemki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 19
system: połówkowy (rundy 1-18), duńczyk (runda 19)
Miejsce rozgrywekOśrodek wypoczynkowy "Pod Dębem", Wójtowice, ul. Górna 17, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Harmonogram03.01.2014 (piątek)
od 11:00 — przyjazd
18:00 — kolacja
19:00 — Szalone Scrabble (5 rund)

04.01.2014 (sobota) - 8 rund
9:00 — śniadanie
9:30-10:45 — zapisy
9:45-10:45 — spacer po górach (dla tych co się zapisali)
11:00-14:00 — rundy I-III
14:00-14:30 — obiad
14:30-19:30 — rundy IV-VIII
20:00 — kolacja
21:00 — "Scrabblenada" — gry i zabawy dotyczące gry w Scrabble i nie tylko... z udziałem "przyjaznej beczki"

05.01.2014 (niedziela) — 6 rund
8:00 — śniadanie
9:00 — wyjazd do Zieleńca na narty i inne zabawy na śniegu, lub udział w rajdzie pieszym "Do Strażnika Wiecznośni"
13:00 — powrót z rajdu i z Zieleńca
13:30 — obiad
14:00-20:00 — rundy IX-XIV
21:00 — Impreza z okazji XII urodzin Siódemki — "Tuzin Siódemki" (tańce iiiiiiii)

6.01.2014 (poniedziałek — Trzech Króli) — 5 rund
8:00 -śniadanie
8:30-13:30 — rundy XV-XIX
13:30 — obiad
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMapa => http://g.co/maps/ymedk
WyżywienieWarunek konieczny to zamówienie noclegu i wyżywienia poprzez organizatora
Noclegi3 noclegi i wyżywienie od kolacji 03.01.2014 do obiadu 06.01.2014 — 270,00 zł + 30,00 zł za imprezę
2 noclegi i wyżywienie od obiadu 04.01.2014 do obiadu 06.01.2012 — 205,00 zł + 30,00 zł za imprezę

Dla osób towarzyszacych (nie grających) rezygnujących z obiadów:
3 noclegi (bez obiadów) -195,00 zł + 30,00 zł za imprezę
2 noclegi (bez obiadów) -130,00 zł + 30,00 zł za imprezę
Nagrody I — 400 zł + puchar
II — 200 zł + puchar
III — 100 zł + puchar

- cenne nagrody rzeczowe (dla wszystkich)
- najlepszy debiutant: puchar
- najlepszy "siódemkowicz" bez względu na płeć

Cenna srebrna bizuteria SPARK dla:
- najlepszej zawodniczki
- najsympatyczniejszej zawodniczki (wybiera kapituła "Przyjaciel Siódemki")

3 szalone nagrody wysokogatunkowe dla trzech najbardziej szalonych scrabblistów

Pozostałe nagrody:
- za najdroższą siódemkę zawierająca litery KORRY
- za grę na 12 stole
- za zwyciestwo w grach na Scrabblenadzie
- dla najlepszego zawodnika z Wójtowic
- dla najlepszego narciarza pośród scrabblistów
- dla scrabblisty, który ułoży najwięcej razy słowo tuzin
- dla scrabblisty, który "wyciagnie"najmniej blanków
Dodatkowe atrakcjeScrabblenada
Szalone Scrabble
Narty w Zieleńcu
Impreza urodzinowa
Fura śniegu
OrganizatorzyRyszard Korpalski — biuro@owadekor.com.pl — 508 188 829
SponsorzyOWA-dekor http://www.owadekor.com.pl/
Corundum http://www.corundum.com.pl/
WKS Siódemka http://scrabble.wroclaw.pl/


Wyniki turnieju XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.20     15.0     8082     2950     1374
  2 Kamil           Górka                Kraków                 151.02     14.5     8021     2930     1748
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            141.00     14.0     7742     2884      686
  4 Justyna         Górka                Kraków                 144.49     13.0     7320     2784      785
  5 Bogusław        Szyszka              Oława                  134.16     12.0     7613     2662      575
  6 Dominik         Piasecki             Słupsk                 130.43     11.5     7381     2595      256
  7 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         130.95     11.0     7588     2558      528
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.45     11.0     7452     2612      453
  9 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 132.26     11.0     7406     2592      686
 10 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         125.39     11.0     6937     2511      183
 11 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              112.89     11.0     6916     2437      316
 12 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      117.35     10.5     6998     2347      118
 13 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.84     10.0     7188     2408      412
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.97     10.0     6934     2412     -208
 15 Laura           Pisula               Wrocław                104.22     10.0     6907     2397     -463
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               119.86      9.5     7098     2180      403
 17 Marta           Ćwiek                Radomsko               120.55      9.5     6770     2123      282
 18 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.40      9.0     7274     2163      761
 19 Maciej          Pietrasik            Nowogard               101.02      9.0     6920     2189       43
 20 Piotr           Broda                Sandomierz             133.10      8.5     6747     2010      293
 21 Dominika        Worona               Police                 105.93      8.5     6678     2089       55
 22 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   107.89      8.5     6653     1947      -11
 23 Maria           Pokorska             Warszawa               105.76      8.5     6608     1979      -81
 24 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.34      7.5     6760     1902      292
 25 Ziemowit        Pazda                Wrocław                113.92      6.5     6941     1854     -170
 26 Michał          Landowski            Police                 100.00      6.5     6492     1742     -260
 27 Magdalena       Pokorska             Warszawa               100.00      2.5     5652     1368    -1596
 28 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      2.5     5213     1333    -2004
 29 Paweł           Żak                  Polanica-Zdrój         100.00      0.5     3199      730    -1556
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Bartosz Morawski 153.20 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Ćwiek                 120.55 +  475: 303  171
    2     4 Ryszard        Korpalski             112.89 -  307: 396   63
    3     8 Dominika       Worona                105.93 +  462: 344  156
    4     5 Dominik        Piasecki              130.43 -  376: 521   80
    5     6 Bronisław      Parada                125.39 +  359: 353  175
    6     5 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  407: 383  164
    7     5 Maciej         Pietrasik             101.02 +  492: 300  151
    8     4 Justyna        Górka                 144.49 +  431: 289  194
    9     1 Kamil          Górka                 151.02 +  392: 343  201
   10     2 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  339: 357   82
   11     3 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  448: 267  175
   12     1 Bogusław       Szyszka               134.16 +  459: 307  184
   13     1 Rafał          Wesołowski            133.45 +  450: 341  183
   14     1 Jakub          Zaryński              141.00 +  412: 360  191
   15     1 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  442: 361  172
   16     1 Paweł          Mazurek               130.95 +  460: 365  181
   17     1 Marta          Bajorek               119.86 +  456: 310  170
   18     1 Laura          Pisula                104.22 +  503: 351  154
   19     1 Kamil          Górka                 151.02 -  412: 457  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2948  / 19 155.16




	Kamil Górka 151.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Bajorek               119.86 +  510: 299  170
    2     2 Dominika       Worona                105.93 +  378: 280  156
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  441: 368  175
    4     1 Justyna        Górka                 144.49 -  331: 366   94
    5     3 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  482: 254  164
    6     2 Rafał          Wesołowski            133.45 +  363: 362  183
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  412: 336  182
    8     1 Jakub          Zaryński              141.00 +  511: 356  191
    9     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  343: 392  103
   10     1 Bogusław       Szyszka               134.16 -  336: 383   84
   11     2 Dominik        Piasecki              130.43 =  376: 376  130
   12     3 Laura          Pisula                104.22 +  461: 254  154
   13     3 Michał         Puchowski             117.35 +  527: 264  167
   14     2 Paweł          Mazurek               130.95 +  442: 389  181
   15     2 Bronisław      Parada                125.39 +  454: 269  175
   16     2 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  342: 383   72
   17     2 Piotr          Broda                 133.10 +  424: 248  183
   18     2 Ryszard        Korpalski             112.89 +  431: 282  163
   19     1 Bartosz        Morawski              153.20 +  457: 412  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2930  / 19 154.21




	Justyna Górka 144.49 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Puchowski             117.35 +  387: 277  167
    2     5 Paweł          Mazurek               130.95 +  368: 352  181
    3     3 Bronisław      Parada                125.39 +  503: 245  175
    4     1 Kamil          Górka                 151.02 +  366: 331  201
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  270: 419   82
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  392: 337  175
    7     2 Rafał          Wesołowski            133.45 -  351: 459   83
    8     4 Bartosz        Morawski              153.20 -  289: 431  103
    9     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  348: 378   91
   10     6 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  290: 396   72
   11     9 Natalia        Woźniak               133.40 +  449: 360  183
   12     8 Marta          Bajorek               119.86 +  473: 332  170
   13     6 Laura          Pisula                104.22 +  346: 310  154
   14     5 Marta          Ćwiek                 120.55 +  372: 279  171
   15     5 Dominik        Piasecki              130.43 +  426: 308  180
   16     3 Bogusław       Szyszka               134.16 +  497: 341  184
   17     4 Sławomir       Wolski                115.34 +  459: 272  165
   18     4 Dominika       Worona                105.93 +  468: 287  156
   19     2 Jakub          Zaryński              141.00 -  266: 421   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2784  / 19 146.53




	Jakub Zaryński 141.00 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Wolski                115.34 +  393: 330  165
    2     3 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  345: 410   64
    3     5 Paweł          Mazurek               130.95 +  433: 340  181
    4     8 Laura          Pisula                104.22 +  495: 307  154
    5     2 Piotr          Broda                 133.10 -  360: 407   83
    6     4 Ryszard        Korpalski             112.89 +  385: 356  163
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  365: 326  175
    8     1 Kamil          Górka                 151.02 -  356: 511  101
    9     4 Justyna        Górka                 144.49 +  378: 348  194
   10     3 Rafał          Wesołowski            133.45 +  475: 344  183
   11     4 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  327: 326  182
   12     2 Dominik        Piasecki              130.43 +  590: 397  180
   13     2 Bogusław       Szyszka               134.16 +  455: 391  184
   14     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  360: 412  103
   15     3 Natalia        Woźniak               133.40 -  317: 474   83
   16     4 Michał         Puchowski             117.35 +  501: 437  167
   17     3 Dominika       Worona                105.93 +  420: 329  156
   18     3 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  366: 345  172
   19     2 Justyna        Górka                 144.49 +  421: 266  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 19 151.79




	Bogusław Szyszka 134.16 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  365: 478   64
    2     9 Marta          Ćwiek                 120.55 -  341: 457   71
    3    13 Michał         Puchowski             117.35 +  400: 314  167
    4    10 Dominika       Worona                105.93 +  447: 310  156
    5     8 Marta          Bajorek               119.86 +  420: 416  170
    6     7 Paweł          Mazurek               130.95 +  445: 309  181
    7     3 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  481: 298  172
    8     3 Dominik        Piasecki              130.43 +  394: 302  180
    9     2 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  396: 391  182
   10     1 Kamil          Górka                 151.02 +  383: 336  201
   11     1 Rafał          Wesołowski            133.45 -  382: 421   83
   12     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  307: 459  103
   13     2 Jakub          Zaryński              141.00 -  391: 455   91
   14     3 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  513: 286  175
   15     4 Ryszard        Korpalski             112.89 +  401: 279  163
   16     3 Justyna        Górka                 144.49 -  341: 497   94
   17     5 Maciej         Pietrasik             101.02 -  384: 443   51
   18     5 Bronisław      Parada                125.39 +  384: 293  175
   19     3 Rafał          Wesołowski            133.45 +  438: 294  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2662  / 19 140.11




	Rafał Wesołowski 133.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             112.89 -  342: 391   63
    2    11 Michał         Puchowski             117.35 +  446: 348  167
    3     6 Sławomir       Wolski                115.34 +  460: 341  165
    4     4 Bronisław      Parada                125.39 +  408: 347  175
    5     4 Dominik        Piasecki              130.43 +  401: 342  180
    6     2 Kamil          Górka                 151.02 -  362: 363  101
    7     2 Justyna        Górka                 144.49 +  459: 351  194
    8     2 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  342: 353   82
    9     3 Marta          Ćwiek                 120.55 +  401: 326  171
   10     3 Jakub          Zaryński              141.00 -  344: 475   91
   11     1 Bogusław       Szyszka               134.16 +  421: 382  184
   12     4 Paweł          Mazurek               130.95 -  384: 402   81
   13     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  341: 450  103
   14     7 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  335: 449   72
   15     8 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  457: 325  175
   16     6 Piotr          Broda                 133.10 +  395: 311  183
   17     7 Marcin         Radwański             107.89 +  478: 252  158
   18     6 Natalia        Woźniak               133.40 +  382: 353  183
   19     3 Bogusław       Szyszka               134.16 -  294: 438   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2612  / 19 137.47




	Natalia Woźniak 133.40 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Radwański             107.89 -  341: 375   58
    2    12 Laura          Pisula                104.22 -  361: 372   54
    3    14 Marta          Bajorek               119.86 -  311: 413   70
    4    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  444: 310  150
    5    12 Sławomir       Wolski                115.34 +  393: 378  165
    6    10 Bronisław      Parada                125.39 -  347: 360   75
    7    11 Dominika       Worona                105.93 -  294: 316   56
    8    14 Paweł          Żak                   100.00 +  467: 199  150
    9    11 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  376: 356  164
   10    11 Maria          Pokorska              105.76 +  373: 270  156
   11     9 Justyna        Górka                 144.49 -  360: 449   94
   12    10 Michał         Landowski             100.00 +  345: 302  150
   13     8 Magdalena      Pokorska              100.00 +  504: 230  150
   14     6 Michał         Puchowski             117.35 -  339: 347   67
   15     3 Jakub          Zaryński              141.00 +  474: 317  191
   16     5 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  490: 344  182
   17     8 Paweł          Mazurek               130.95 -  373: 450   81
   18     6 Rafał          Wesołowski            133.45 -  353: 382   83
   19     8 Michał         Puchowski             117.35 -  329: 343   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2163  / 19 113.84




	Piotr Broda 133.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominika       Worona                105.93 -  345: 409   56
    2    10 Marta          Bajorek               119.86 +  442: 310  170
    3     7 Maciej         Pietrasik             101.02 +  403: 398  151
    4     7 Paweł          Mazurek               130.95 +  430: 412  181
    5     2 Jakub          Zaryński              141.00 +  407: 360  191
    6     1 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  313: 410   82
    7     6 Dominik        Piasecki              130.43 -  294: 359   80
    8     6 Laura          Pisula                104.22 -  368: 404   54
    9     8 Ryszard        Korpalski             112.89 -  337: 404   63
   10    10 Michał         Landowski             100.00 +  419: 299  150
   11     8 Bronisław      Parada                125.39 -  254: 363   75
   12    11 Magdalena      Pokorska              100.00 +  337: 238  150
   13    10 Sławomir       Wolski                115.34 -  355: 361   65
   14    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  354: 305  150
   15    10 Paweł          Żak                   100.00 +  494: 213  150
   16     6 Rafał          Wesołowski            133.45 -  311: 395   83
   17     2 Kamil          Górka                 151.02 -  248: 424  101
   18    12 Marcin         Radwański             107.89 -  336: 390   58
   19    15 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 18 111.67




	Małgorzata Sulejewska 132.26 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Pokorska              105.76 +  530: 231  156
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  304: 383   75
    3     4 Dominik        Piasecki              130.43 +  471: 214  180
    4     2 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  459: 323  164
    5     1 Justyna        Górka                 144.49 +  419: 270  194
    6     1 Piotr          Broda                 133.10 +  410: 313  183
    7     1 Kamil          Górka                 151.02 -  336: 412  101
    8     2 Rafał          Wesołowski            133.45 +  353: 342  183
    9     2 Bogusław       Szyszka               134.16 -  391: 396   84
   10     2 Bartosz        Morawski              153.20 +  357: 339  203
   11     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  326: 327   91
   12     5 Michał         Puchowski             117.35 -  299: 531   67
   13     5 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  354: 277  172
   14     4 Bronisław      Parada                125.39 -  394: 445   75
   15     7 Paweł          Mazurek               130.95 +  410: 374  181
   16     5 Natalia        Woźniak               133.40 -  344: 490   83
   17     9 Michał         Landowski             100.00 +  472: 290  150
   18     7 Marta          Bajorek               119.86 +  461: 364  170
   19     4 Dominik        Piasecki              130.43 -  316: 399   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2592  / 19 136.42




	Paweł Mazurek 130.95 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Laura          Pisula                104.22 +  468: 276  154
    2     5 Justyna        Górka                 144.49 -  352: 368   94
    3     5 Jakub          Zaryński              141.00 -  340: 433   91
    4     7 Piotr          Broda                 133.10 -  412: 430   83
    5    11 Dominika       Worona                105.93 +  426: 327  156
    6     7 Bogusław       Szyszka               134.16 -  309: 445   84
    7    10 Bronisław      Parada                125.39 +  363: 303  175
    8     8 Marta          Bajorek               119.86 +  375: 331  170
    9     6 Dominik        Piasecki              130.43 +  381: 354  180
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  446: 455   75
   11     7 Marta          Ćwiek                 120.55 +  446: 311  171
   12     4 Rafał          Wesołowski            133.45 +  402: 384  183
   13     4 Maciej         Pietrasik             101.02 +  451: 336  151
   14     2 Kamil          Górka                 151.02 -  389: 442  101
   15     7 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  374: 410   82
   16     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  365: 460  103
   17     8 Natalia        Woźniak               133.40 +  450: 373  183
   18    10 Magdalena      Pokorska              100.00 +  417: 274  150
   19     5 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  422: 348  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2558  / 19 134.63




	Dominik Piasecki 130.43 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Pietrasik             101.02 +  465: 315  151
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  375: 372  172
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  214: 471   82
    4     5 Bartosz        Morawski              153.20 +  521: 376  203
    5     4 Rafał          Wesołowski            133.45 -  342: 401   83
    6     8 Marta          Ćwiek                 120.55 +  455: 289  171
    7     6 Piotr          Broda                 133.10 +  359: 294  183
    8     3 Bogusław       Szyszka               134.16 -  302: 394   84
    9     6 Paweł          Mazurek               130.95 -  354: 381   81
   10     4 Laura          Pisula                104.22 +  462: 304  154
   11     2 Kamil          Górka                 151.02 =  376: 376  151
   12     2 Jakub          Zaryński              141.00 -  397: 590   91
   13     7 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  438: 477   75
   14    10 Sławomir       Wolski                115.34 +  310: 294  165
   15     5 Justyna        Górka                 144.49 -  308: 426   94
   16    11 Magdalena      Pokorska              100.00 +  463: 273  150
   17     6 Michał         Puchowski             117.35 +  426: 372  167
   18     8 Maria          Pokorska              105.76 +  415: 404  156
   19     4 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  399: 316  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2595  / 19 136.58




	Bronisław Parada 125.39 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Landowski             100.00 +  443: 327  150
    2     7 Marcin         Radwański             107.89 +  404: 383  158
    3     3 Justyna        Górka                 144.49 -  245: 503   94
    4     4 Rafał          Wesołowski            133.45 -  347: 408   83
    5     6 Bartosz        Morawski              153.20 -  353: 359  103
    6    10 Natalia        Woźniak               133.40 +  360: 347  183
    7    10 Paweł          Mazurek               130.95 -  303: 363   81
    8    13 Alicja         Puchowska             100.00 +  500: 312  150
    9     7 Sławomir       Wolski                115.34 +  368: 354  165
   10     7 Michał         Puchowski             117.35 -  357: 422   67
   11     8 Piotr          Broda                 133.10 +  363: 254  183
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  313: 356   75
   13     9 Maria          Pokorska              105.76 +  364: 333  156
   14     4 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  445: 394  182
   15     2 Kamil          Górka                 151.02 -  269: 454  101
   16     8 Marta          Ćwiek                 120.55 +  377: 247  171
   17    12 Magdalena      Pokorska              100.00 +  484: 272  150
   18     5 Bogusław       Szyszka               134.16 -  293: 384   84
   19     6 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  349: 282  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2511  / 19 132.16




	Krzysztof Sporczyk 124.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Magdalena      Pokorska              100.00 +  442: 255  150
    2     1 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  383: 304  182
    3     1 Kamil          Górka                 151.02 -  368: 441  101
    4     6 Ryszard        Korpalski             112.89 +  339: 331  163
    5     5 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  397: 345  172
    6     3 Justyna        Górka                 144.49 -  337: 392   94
    7     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  326: 365   91
    8     7 Michał         Puchowski             117.35 +  465: 402  167
    9     5 Laura          Pisula                104.22 -  316: 349   54
   10     5 Paweł          Mazurek               130.95 +  455: 446  181
   11     3 Bartosz        Morawski              153.20 -  267: 448  103
   12     7 Bronisław      Parada                125.39 +  356: 313  175
   13     7 Dominik        Piasecki              130.43 +  477: 438  180
   14     3 Bogusław       Szyszka               134.16 -  286: 513   84
   15     8 Rafał          Wesołowski            133.45 -  325: 457   83
   16     7 Maciej         Pietrasik             101.02 +  439: 322  151
   17    11 Maria          Pokorska              105.76 -  345: 366   56
   18    11 Alicja         Puchowska             100.00 +  329: 306  150
   19     6 Bronisław      Parada                125.39 -  282: 349   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2412  / 19 126.95




	Małgorzata Szczygieł 121.84 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  381: 224  150
    2     6 Dominik        Piasecki              130.43 -  372: 375   80
    3    11 Maria          Pokorska              105.76 +  511: 267  156
    4     3 Marcin         Radwański             107.89 +  368: 303  158
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  345: 397   75
    6     6 Laura          Pisula                104.22 +  377: 294  154
    7     3 Bogusław       Szyszka               134.16 -  298: 481   84
    8     5 Marta          Ćwiek                 120.55 -  284: 421   71
    9     9 Maciej         Pietrasik             101.02 +  423: 330  151
   10     6 Justyna        Górka                 144.49 +  396: 290  194
   11     5 Michał         Puchowski             117.35 -  361: 397   67
   12     6 Ryszard        Korpalski             112.89 +  427: 312  163
   13     5 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  277: 354   82
   14     7 Rafał          Wesołowski            133.45 +  449: 335  183
   15     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  361: 442  103
   16     2 Kamil          Górka                 151.02 +  383: 342  201
   17    10 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  482: 424  164
   18     3 Jakub          Zaryński              141.00 -  345: 366   91
   19     5 Paweł          Mazurek               130.95 -  348: 422   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2408  / 19 126.74




	Marta Ćwiek 120.55 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  303: 475  103
    2     9 Bogusław       Szyszka               134.16 +  457: 341  184
    3     9 Laura          Pisula                104.22 -  318: 381   54
    4    12 Maria          Pokorska              105.76 +  379: 357  156
    5    10 Magdalena      Pokorska              100.00 +  342: 310  150
    6     8 Dominik        Piasecki              130.43 -  289: 455   80
    7     7 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  420: 338  164
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  421: 284  172
    9     3 Rafał          Wesołowski            133.45 -  326: 401   83
   10     8 Ryszard        Korpalski             112.89 -  305: 333   63
   11     7 Paweł          Mazurek               130.95 -  311: 446   81
   12    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  399: 311  150
   13    11 Marcin         Radwański             107.89 +  533: 289  158
   14     5 Justyna        Górka                 144.49 -  279: 372   94
   15     9 Michał         Landowski             100.00 -  355: 386   50
   16     8 Bronisław      Parada                125.39 -  247: 377   75
   17    15 PAUZA
   18    13 Paweł          Żak                   100.00 +  363: 335  150
   19    10 Dominika       Worona                105.93 +  423: 297  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2123  / 18 117.94




	Marta Bajorek 119.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 151.02 -  299: 510  101
    2    10 Piotr          Broda                 133.10 -  310: 442   83
    3    14 Natalia        Woźniak               133.40 +  413: 311  183
    4    11 Michał         Landowski             100.00 +  405: 315  150
    5     8 Bogusław       Szyszka               134.16 -  416: 420   84
    6    11 Michał         Puchowski             117.35 -  288: 407   67
    7    15 PAUZA
    8     8 Paweł          Mazurek               130.95 -  331: 375   81
    9    12 Marcin         Radwański             107.89 +  385: 299  158
   10     9 Sławomir       Wolski                115.34 +  395: 336  165
   11    10 Maciej         Pietrasik             101.02 +  446: 270  151
   12     8 Justyna        Górka                 144.49 -  332: 473   94
   13    13 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  411: 386  164
   14     8 Ryszard        Korpalski             112.89 -  334: 392   63
   15    11 Magdalena      Pokorska              100.00 +  514: 322  150
   16    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  495: 216  150
   17     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  310: 456  103
   18     7 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  364: 461   82
   19     9 Maciej         Pietrasik             101.02 +  350: 304  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2180  / 18 121.11




	Michał Puchowski 117.35 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 144.49 -  277: 387   94
    2    11 Rafał          Wesołowski            133.45 -  348: 446   83
    3    13 Bogusław       Szyszka               134.16 -  314: 400   84
    4    15 PAUZA
    5    13 Michał         Landowski             100.00 +  342: 340  150
    6    11 Marta          Bajorek               119.86 +  407: 288  170
    7     8 Ryszard        Korpalski             112.89 +  350: 344  163
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  402: 465   75
    9    10 Maria          Pokorska              105.76 +  376: 328  156
   10     7 Bronisław      Parada                125.39 +  422: 357  175
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             121.84 +  397: 361  172
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            132.26 +  531: 299  182
   13     3 Kamil          Górka                 151.02 -  264: 527  101
   14     6 Natalia        Woźniak               133.40 +  347: 339  183
   15     6 Laura          Pisula                104.22 +  451: 345  154
   16     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  437: 501   91
   17     6 Dominik        Piasecki              130.43 -  372: 426   80
   18     9 Maciej         Pietrasik             101.02 -  318: 398   51
   19     8 Natalia        Woźniak               133.40 +  343: 329  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2347  / 18 130.39




	Sławomir Wolski 115.34 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  330: 393   91
    2    13 Magdalena      Pokorska              100.00 +  405: 345  150
    3     6 Rafał          Wesołowski            133.45 -  341: 460   83
    4     9 Maciej         Pietrasik             101.02 -  236: 479   51
    5    12 Natalia        Woźniak               133.40 -  378: 393   83
    6    14 Paweł          Żak                   100.00 +  453: 213  150
    7    12 Michał         Landowski             100.00 +  469: 311  150
    8     9 Dominika       Worona                105.93 +  413: 347  156
    9     7 Bronisław      Parada                125.39 -  354: 368   75
   10     9 Marta          Bajorek               119.86 -  336: 395   70
   11    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  399: 201  150
   12     9 Maria          Pokorska              105.76 -  351: 439   56
   13    10 Piotr          Broda                 133.10 +  361: 355  183
   14    10 Dominik        Piasecki              130.43 -  294: 310   80
   15    13 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  429: 243  164
   16    14 Marcin         Radwański             107.89 -  295: 402   58
   17     4 Justyna        Górka                 144.49 -  272: 459   94
   18    15 PAUZA
   19    11 Marcin         Radwański             107.89 -  344: 355   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 18 105.67




	Ziemowit Pazda 113.92 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Szyszka               134.16 +  478: 365  184
    2     3 Jakub          Zaryński              141.00 +  410: 345  191
    3     2 Ryszard        Korpalski             112.89 +  398: 310  163
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  323: 459   82
    5     3 Kamil          Górka                 151.02 -  254: 482  101
    6     5 Bartosz        Morawski              153.20 -  383: 407  103
    7     7 Marta          Ćwiek                 120.55 -  338: 420   71
    8    11 Maria          Pokorska              105.76 -  290: 391   56
    9    11 Natalia        Woźniak               133.40 -  356: 376   83
   10    13 Alicja         Puchowska             100.00 +  508: 235  150
   11    11 Dominika       Worona                105.93 -  330: 357   56
   12    13 Maciej         Pietrasik             101.02 -  260: 484   51
   13    13 Marta          Bajorek               119.86 -  386: 411   70
   14    14 Magdalena      Pokorska              100.00 +  500: 330  150
   15    13 Sławomir       Wolski                115.34 -  243: 429   65
   16    15 PAUZA
   17    10 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  424: 482   72
   18    14 Michał         Landowski             100.00 +  438: 358  150
   19    12 Maria          Pokorska              105.76 -  322: 470   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 18 103.00




	Ryszard Korpalski 112.89 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            133.45 +  391: 342  183
    2     4 Bartosz        Morawski              153.20 +  396: 307  203
    3     2 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  310: 398   64
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  331: 339   75
    5     7 Maciej         Pietrasik             101.02 +  396: 340  151
    6     4 Jakub          Zaryński              141.00 -  356: 385   91
    7     8 Michał         Puchowski             117.35 -  344: 350   67
    8    12 Marcin         Radwański             107.89 +  373: 330  158
    9     8 Piotr          Broda                 133.10 +  404: 337  183
   10     8 Marta          Ćwiek                 120.55 +  333: 305  171
   11     6 Laura          Pisula                104.22 -  301: 431   54
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  312: 427   72
   13    12 Michał         Landowski             100.00 +  423: 288  150
   14     8 Marta          Bajorek               119.86 +  392: 334  170
   15     4 Bogusław       Szyszka               134.16 -  279: 401   84
   16     9 Maria          Pokorska              105.76 +  456: 269  156
   17    13 Paweł          Żak                   100.00 +  442: 212  150
   18     2 Kamil          Górka                 151.02 -  282: 431  101
   19     7 Laura          Pisula                104.22 +  395: 374  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2437  / 19 128.26




	Marcin Radwański 107.89 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Natalia        Woźniak               133.40 +  375: 341  183
    2     7 Bronisław      Parada                125.39 -  383: 404   75
    3    10 Alicja         Puchowska             100.00 +  403: 336  150
    4     3 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  303: 368   72
    5     9 Laura          Pisula                104.22 -  332: 523   54
    6     9 Maciej         Pietrasik             101.02 -  341: 358   51
    7    13 Paweł          Żak                   100.00 +  395: 222  150
    8    12 Ryszard        Korpalski             112.89 -  330: 373   63
    9    12 Marta          Bajorek               119.86 -  299: 385   70
   10    14 Magdalena      Pokorska              100.00 +  350: 348  150
   11    13 Michał         Landowski             100.00 +  458: 250  150
   12    12 Dominika       Worona                105.93 -  342: 386   56
   13    11 Marta          Ćwiek                 120.55 -  289: 533   71
   14    13 Maria          Pokorska              105.76 -  354: 384   56
   15    15 PAUZA
   16    14 Sławomir       Wolski                115.34 +  402: 295  165
   17     7 Rafał          Wesołowski            133.45 -  252: 478   83
   18    12 Piotr          Broda                 133.10 +  390: 336  183
   19    11 Sławomir       Wolski                115.34 +  355: 344  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 18 108.17




	Dominika Worona 105.93 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 133.10 +  409: 345  183
    2     2 Kamil          Górka                 151.02 -  280: 378  101
    3     8 Bartosz        Morawski              153.20 -  344: 462  103
    4    10 Bogusław       Szyszka               134.16 -  310: 447   84
    5    11 Paweł          Mazurek               130.95 -  327: 426   81
    6    15 PAUZA
    7    11 Natalia        Woźniak               133.40 +  316: 294  183
    8     9 Sławomir       Wolski                115.34 -  347: 413   65
    9    14 Magdalena      Pokorska              100.00 +  423: 324  150
   10    12 Maciej         Pietrasik             101.02 -  340: 377   51
   11    11 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  357: 330  164
   12    12 Marcin         Radwański             107.89 +  386: 342  158
   13    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  445: 168  150
   14     9 Laura          Pisula                104.22 -  376: 403   54
   15    12 Maria          Pokorska              105.76 +  443: 335  156
   16    13 Paweł          Żak                   100.00 +  362: 268  150
   17     3 Jakub          Zaryński              141.00 -  329: 420   91
   18     4 Justyna        Górka                 144.49 -  287: 468   94
   19    10 Marta          Ćwiek                 120.55 -  297: 423   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 18 116.06




	Maria Pokorska 105.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  231: 530   82
    2    14 Michał         Landowski             100.00 +  370: 344  150
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  267: 511   72
    4    12 Marta          Ćwiek                 120.55 -  357: 379   71
    5    15 PAUZA
    6    12 Alicja         Puchowska             100.00 +  384: 237  150
    7     9 Laura          Pisula                104.22 -  336: 351   54
    8    11 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  391: 290  164
    9    10 Michał         Puchowski             117.35 -  328: 376   67
   10    11 Natalia        Woźniak               133.40 -  270: 373   83
   11    14 Magdalena      Pokorska              100.00 +  374: 248  150
   12     9 Sławomir       Wolski                115.34 +  439: 351  165
   13     9 Bronisław      Parada                125.39 -  333: 364   75
   14    13 Marcin         Radwański             107.89 +  384: 354  158
   15    12 Dominika       Worona                105.93 -  335: 443   56
   16     9 Ryszard        Korpalski             112.89 -  269: 456   63
   17    11 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  366: 345  175
   18     8 Dominik        Piasecki              130.43 -  404: 415   80
   19    12 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  470: 322  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 18 109.94




	Laura Pisula 104.22 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Mazurek               130.95 -  276: 468   81
    2    12 Natalia        Woźniak               133.40 +  372: 361  183
    3     9 Marta          Ćwiek                 120.55 +  381: 318  171
    4     8 Jakub          Zaryński              141.00 -  307: 495   91
    5     9 Marcin         Radwański             107.89 +  523: 332  158
    6     6 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  294: 377   72
    7     9 Maria          Pokorska              105.76 +  351: 336  156
    8     6 Piotr          Broda                 133.10 +  404: 368  183
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  349: 316  175
   10     4 Dominik        Piasecki              130.43 -  304: 462   80
   11     6 Ryszard        Korpalski             112.89 +  431: 301  163
   12     3 Kamil          Górka                 151.02 -  254: 461  101
   13     6 Justyna        Górka                 144.49 -  310: 346   94
   14     9 Dominika       Worona                105.93 +  403: 376  156
   15     6 Michał         Puchowski             117.35 -  345: 451   67
   16    10 Michał         Landowski             100.00 +  426: 382  150
   17    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  452: 322  150
   18     1 Bartosz        Morawski              153.20 -  351: 503  103
   19     7 Ryszard        Korpalski             112.89 -  374: 395   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2397  / 19 126.16




	Maciej Pietrasik 101.02 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Piasecki              130.43 -  315: 465   80
    2     8 Paweł          Żak                   100.00 +  405: 190  150
    3     7 Piotr          Broda                 133.10 -  398: 403   83
    4     9 Sławomir       Wolski                115.34 +  479: 236  165
    5     7 Ryszard        Korpalski             112.89 -  340: 396   63
    6     9 Marcin         Radwański             107.89 +  358: 341  158
    7     5 Bartosz        Morawski              153.20 -  300: 492  103
    8    10 Magdalena      Pokorska              100.00 +  391: 268  150
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  330: 423   72
   10    12 Dominika       Worona                105.93 +  377: 340  156
   11    10 Marta          Bajorek               119.86 -  270: 446   70
   12    13 Ziemowit       Pazda                 113.92 +  484: 260  164
   13     4 Paweł          Mazurek               130.95 -  336: 451   81
   14    11 Michał         Landowski             100.00 -  298: 439   50
   15    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  372: 236  150
   16     7 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  322: 439   75
   17     5 Bogusław       Szyszka               134.16 +  443: 384  184
   18     9 Michał         Puchowski             117.35 +  398: 318  167
   19     9 Marta          Bajorek               119.86 -  304: 350   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2191  / 19 115.32




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bronisław      Parada                125.39 -  327: 443   75
    2    14 Maria          Pokorska              105.76 -  344: 370   56
    3    12 Paweł          Żak                   100.00 +  418: 198  150
    4    11 Marta          Bajorek               119.86 -  315: 405   70
    5    13 Michał         Puchowski             117.35 -  340: 342   67
    6    13 Magdalena      Pokorska              100.00 +  394: 344  150
    7    12 Sławomir       Wolski                115.34 -  311: 469   65
    8    15 PAUZA
    9    13 Alicja         Puchowska             100.00 +  371: 279  150
   10    10 Piotr          Broda                 133.10 -  299: 419   83
   11    13 Marcin         Radwański             107.89 -  250: 458   58
   12    10 Natalia        Woźniak               133.40 -  302: 345   83
   13    12 Ryszard        Korpalski             112.89 -  288: 423   63
   14    11 Maciej         Pietrasik             101.02 +  439: 298  151
   15     9 Marta          Ćwiek                 120.55 +  386: 355  171
   16    10 Laura          Pisula                104.22 -  382: 426   54
   17     9 Małgorzata     Sulejewska            132.26 -  290: 472   82
   18    14 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  358: 438   64
   19    13 Magdalena      Pokorska              100.00 +  378: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 18  96.78




	Magdalena Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  255: 442   75
    2    13 Sławomir       Wolski                115.34 -  345: 405   65
    3    15 PAUZA
    4    13 Paweł          Żak                   100.00 +  297: 274  150
    5    10 Marta          Ćwiek                 120.55 -  310: 342   71
    6    13 Michał         Landowski             100.00 -  344: 394   50
    7    14 Alicja         Puchowska             100.00 +  406: 256  150
    8    10 Maciej         Pietrasik             101.02 -  268: 391   51
    9    14 Dominika       Worona                105.93 -  324: 423   56
   10    14 Marcin         Radwański             107.89 -  348: 350   58
   11    14 Maria          Pokorska              105.76 -  248: 374   56
   12    11 Piotr          Broda                 133.10 -  238: 337   83
   13     8 Natalia        Woźniak               133.40 -  230: 504   83
   14    14 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  330: 500   64
   15    11 Marta          Bajorek               119.86 -  322: 514   70
   16    11 Dominik        Piasecki              130.43 -  273: 463   80
   17    12 Bronisław      Parada                125.39 -  272: 484   75
   18    10 Paweł          Mazurek               130.95 -  274: 417   81
   19    13 Michał         Landowski             100.00 -  268: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 18  76.00




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Szczygieł             121.84 -  224: 381   72
    2    15 PAUZA
    3    10 Marcin         Radwański             107.89 -  336: 403   58
    4    14 Natalia        Woźniak               133.40 -  310: 444   83
    5    14 Paweł          Żak                   100.00 +  329: 267  150
    6    12 Maria          Pokorska              105.76 -  237: 384   56
    7    14 Magdalena      Pokorska              100.00 -  256: 406   50
    8    13 Bronisław      Parada                125.39 -  312: 500   75
    9    13 Michał         Landowski             100.00 -  279: 371   50
   10    13 Ziemowit       Pazda                 113.92 -  235: 508   64
   11    12 Sławomir       Wolski                115.34 -  201: 399   65
   12    14 Marta          Ćwiek                 120.55 -  311: 399   71
   13    14 Dominika       Worona                105.93 -  168: 445   56
   14    12 Piotr          Broda                 133.10 -  305: 354   83
   15    14 Maciej         Pietrasik             101.02 -  236: 372   51
   16    12 Marta          Bajorek               119.86 -  216: 495   70
   17    14 Laura          Pisula                104.22 -  322: 452   54
   18    11 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  306: 329   75
   19    14 Paweł          Żak                   100.00 +  330: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 18  74.06




	Paweł Żak 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 PAUZA
    2     8 Maciej         Pietrasik             101.02 -  190: 405   51
    3    12 Michał         Landowski             100.00 -  198: 418   50
    4    13 Magdalena      Pokorska              100.00 -  274: 297   50
    5    14 Alicja         Puchowska             100.00 -  267: 329   50
    6    14 Sławomir       Wolski                115.34 -  213: 453   65
    7    13 Marcin         Radwański             107.89 -  222: 395   58
    8    14 Natalia        Woźniak               133.40 -  199: 467   83
   15    10 Piotr          Broda                 133.10 -  213: 494   83
   16    13 Dominika       Worona                105.93 -  268: 362   56
   17    13 Ryszard        Korpalski             112.89 -  212: 442   63
   18    13 Marta          Ćwiek                 120.55 -  335: 363   71
   19    14 Alicja         Puchowska             100.00 -  308: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  / 12  60.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Marta          Ćwiek                 475: 303
   2 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 299: 510
   3 Justyna        Górka                - Michał         Puchowski             387: 277
   4 Sławomir       Wolski               - Jakub          Zaryński              330: 393
   5 Bogusław       Szyszka              - Ziemowit       Pazda                 365: 478
   6 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            391: 342
   7 Natalia        Woźniak              - Marcin         Radwański             341: 375
   8 Dominika       Worona               - Piotr          Broda                 409: 345
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Maria          Pokorska              530: 231
  10 Laura          Pisula               - Paweł          Mazurek               276: 468
  11 Dominik        Piasecki             - Maciej         Pietrasik             465: 315
  12 Michał         Landowski            - Bronisław      Parada                327: 443
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Pokorska              442: 255
  14 Alicja         Puchowska            - Małgorzata     Szczygieł             224: 381
  15 Paweł          Żak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            383: 304
   2 Kamil          Górka                - Dominika       Worona                378: 280
   3 Ziemowit       Pazda                - Jakub          Zaryński              410: 345
   4 Bartosz        Morawski             - Ryszard        Korpalski             307: 396
   5 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 352: 368
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Piasecki              372: 375
   7 Bronisław      Parada               - Marcin         Radwański             404: 383
   8 Maciej         Pietrasik            - Paweł          Żak                   405: 190
   9 Marta          Ćwiek                - Bogusław       Szyszka               457: 341
  10 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               442: 310
  11 Rafał          Wesołowski           - Michał         Puchowski             446: 348
  12 Laura          Pisula               - Natalia        Woźniak               372: 361
  13 Magdalena      Pokorska             - Sławomir       Wolski                345: 405
  14 Maria          Pokorska             - Michał         Landowski             370: 344
  15 Alicja         Puchowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              441: 368
   2 Ziemowit       Pazda                - Ryszard        Korpalski             398: 310
   3 Bronisław      Parada               - Justyna        Górka                 245: 503
   4 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Sulejewska            214: 471
   5 Jakub          Zaryński             - Paweł          Mazurek               433: 340
   6 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            341: 460
   7 Maciej         Pietrasik            - Piotr          Broda                 398: 403
   8 Dominika       Worona               - Bartosz        Morawski              344: 462
   9 Marta          Ćwiek                - Laura          Pisula                318: 381
  10 Marcin         Radwański            - Alicja         Puchowska             403: 336
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Pokorska              511: 267
  12 Paweł          Żak                  - Michał         Landowski             198: 418
  13 Michał         Puchowski            - Bogusław       Szyszka               314: 400
  14 Natalia        Woźniak              - Marta          Bajorek               311: 413
  15 Magdalena      Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 366: 331
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Ziemowit       Pazda                 459: 323
   3 Marcin         Radwański            - Małgorzata     Szczygieł             303: 368
   4 Rafał          Wesołowski           - Bronisław      Parada                408: 347
   5 Dominik        Piasecki             - Bartosz        Morawski              521: 376
   6 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              331: 339
   7 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 412: 430
   8 Jakub          Zaryński             - Laura          Pisula                495: 307
   9 Sławomir       Wolski               - Maciej         Pietrasik             236: 479
  10 Bogusław       Szyszka              - Dominika       Worona                447: 310
  11 Michał         Landowski            - Marta          Bajorek               315: 405
  12 Maria          Pokorska             - Marta          Ćwiek                 357: 379
  13 Magdalena      Pokorska             - Paweł          Żak                   297: 274
  14 Natalia        Woźniak              - Alicja         Puchowska             444: 310
  15 Michał         Puchowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 419: 270
   2 Piotr          Broda                - Jakub          Zaryński              407: 360
   3 Kamil          Górka                - Ziemowit       Pazda                 482: 254
   4 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Piasecki              401: 342
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              345: 397
   6 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                359: 353
   7 Maciej         Pietrasik            - Ryszard        Korpalski             340: 396
   8 Marta          Bajorek              - Bogusław       Szyszka               416: 420
   9 Laura          Pisula               - Marcin         Radwański             523: 332
  10 Marta          Ćwiek                - Magdalena      Pokorska              342: 310
  11 Paweł          Mazurek              - Dominika       Worona                426: 327
  12 Natalia        Woźniak              - Sławomir       Wolski                393: 378
  13 Michał         Landowski            - Michał         Puchowski             340: 342
  14 Paweł          Żak                  - Alicja         Puchowska             267: 329
  15 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            313: 410
   2 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 362: 363
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Górka                 337: 392
   4 Jakub          Zaryński             - Ryszard        Korpalski             385: 356
   5 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Morawski              383: 407
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Laura          Pisula                377: 294
   7 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Mazurek               445: 309
   8 Marta          Ćwiek                - Dominik        Piasecki              289: 455
   9 Marcin         Radwański            - Maciej         Pietrasik             341: 358
  10 Bronisław      Parada               - Natalia        Woźniak               360: 347
  11 Michał         Puchowski            - Marta          Bajorek               407: 288
  12 Alicja         Puchowska            - Maria          Pokorska              237: 384
  13 Michał         Landowski            - Magdalena      Pokorska              394: 344
  14 Sławomir       Wolski               - Paweł          Żak                   453: 213
  15 Dominika       Worona               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 336: 412
   2 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            351: 459
   3 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             481: 298
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              326: 365
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Pietrasik             492: 300
   6 Dominik        Piasecki             - Piotr          Broda                 359: 294
   7 Ziemowit       Pazda                - Marta          Ćwiek                 338: 420
   8 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             344: 350
   9 Maria          Pokorska             - Laura          Pisula                336: 351
  10 Paweł          Mazurek              - Bronisław      Parada                363: 303
  11 Dominika       Worona               - Natalia        Woźniak               316: 294
  12 Sławomir       Wolski               - Michał         Landowski             469: 311
  13 Paweł          Żak                  - Marcin         Radwański             222: 395
  14 Magdalena      Pokorska             - Alicja         Puchowska             406: 256
  15 Marta          Bajorek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              511: 356
   2 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            342: 353
   3 Dominik        Piasecki             - Bogusław       Szyszka               302: 394
   4 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              289: 431
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Ćwiek                 284: 421
   6 Laura          Pisula               - Piotr          Broda                 404: 368
   7 Michał         Puchowski            - Krzysztof      Sporczyk              402: 465
   8 Marta          Bajorek              - Paweł          Mazurek               331: 375
   9 Dominika       Worona               - Sławomir       Wolski                347: 413
  10 Maciej         Pietrasik            - Magdalena      Pokorska              391: 268
  11 Maria          Pokorska             - Ziemowit       Pazda                 391: 290
  12 Marcin         Radwański            - Ryszard        Korpalski             330: 373
  13 Alicja         Puchowska            - Bronisław      Parada                312: 500
  14 Paweł          Żak                  - Natalia        Woźniak               199: 467
  15 Michał         Landowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 392: 343
   2 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            396: 391
   3 Marta          Ćwiek                - Rafał          Wesołowski            326: 401
   4 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 378: 348
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Laura          Pisula                316: 349
   6 Paweł          Mazurek              - Dominik        Piasecki              381: 354
   7 Bronisław      Parada               - Sławomir       Wolski                368: 354
   8 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             337: 404
   9 Maciej         Pietrasik            - Małgorzata     Szczygieł             330: 423
  10 Michał         Puchowski            - Maria          Pokorska              376: 328
  11 Natalia        Woźniak              - Ziemowit       Pazda                 376: 356
  12 Marta          Bajorek              - Marcin         Radwański             385: 299
  13 Alicja         Puchowska            - Michał         Landowski             279: 371
  14 Magdalena      Pokorska             - Dominika       Worona                324: 423


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               336: 383
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Morawski              357: 339
   3 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            475: 344
   4 Laura          Pisula               - Dominik        Piasecki              304: 462
   5 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Sporczyk              446: 455
   6 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             290: 396
   7 Bronisław      Parada               - Michał         Puchowski             357: 422
   8 Ryszard        Korpalski            - Marta          Ćwiek                 333: 305
   9 Marta          Bajorek              - Sławomir       Wolski                395: 336
  10 Piotr          Broda                - Michał         Landowski             419: 299
  11 Maria          Pokorska             - Natalia        Woźniak               270: 373
  12 Dominika       Worona               - Maciej         Pietrasik             340: 377
  13 Ziemowit       Pazda                - Alicja         Puchowska             508: 235
  14 Marcin         Radwański            - Magdalena      Pokorska              350: 348


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               421: 382
   2 Dominik        Piasecki             - Kamil          Górka                 376: 376
   3 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              448: 267
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Zaryński              326: 327
   5 Michał         Puchowski            - Małgorzata     Szczygieł             397: 361
   6 Ryszard        Korpalski            - Laura          Pisula                301: 431
   7 Marta          Ćwiek                - Paweł          Mazurek               311: 446
   8 Bronisław      Parada               - Piotr          Broda                 363: 254
   9 Natalia        Woźniak              - Justyna        Górka                 360: 449
  10 Maciej         Pietrasik            - Marta          Bajorek               270: 446
  11 Ziemowit       Pazda                - Dominika       Worona                330: 357
  12 Alicja         Puchowska            - Sławomir       Wolski                201: 399
  13 Michał         Landowski            - Marcin         Radwański             250: 458
  14 Magdalena      Pokorska             - Maria          Pokorska              248: 374


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Morawski              307: 459
   2 Jakub          Zaryński             - Dominik        Piasecki              590: 397
   3 Kamil          Górka                - Laura          Pisula                461: 254
   4 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            402: 384
   5 Michał         Puchowski            - Małgorzata     Sulejewska            531: 299
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             427: 312
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Bronisław      Parada                356: 313
   8 Justyna        Górka                - Marta          Bajorek               473: 332
   9 Sławomir       Wolski               - Maria          Pokorska              351: 439
  10 Michał         Landowski            - Natalia        Woźniak               302: 345
  11 Piotr          Broda                - Magdalena      Pokorska              337: 238
  12 Marcin         Radwański            - Dominika       Worona                342: 386
  13 Maciej         Pietrasik            - Ziemowit       Pazda                 484: 260
  14 Alicja         Puchowska            - Marta          Ćwiek                 311: 399


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            450: 341
   2 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Zaryński              391: 455
   3 Kamil          Górka                - Michał         Puchowski             527: 264
   4 Paweł          Mazurek              - Maciej         Pietrasik             451: 336
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             354: 277
   6 Laura          Pisula               - Justyna        Górka                 310: 346
   7 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Sporczyk              438: 477
   8 Magdalena      Pokorska             - Natalia        Woźniak               230: 504
   9 Maria          Pokorska             - Bronisław      Parada                333: 364
  10 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                355: 361
  11 Marta          Ćwiek                - Marcin         Radwański             533: 289
  12 Ryszard        Korpalski            - Michał         Landowski             423: 288
  13 Marta          Bajorek              - Ziemowit       Pazda                 411: 386
  14 Dominika       Worona               - Alicja         Puchowska             445: 168


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Morawski              360: 412
   2 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               442: 389
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Szyszka               286: 513
   4 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Sulejewska            445: 394
   5 Justyna        Górka                - Marta          Ćwiek                 372: 279
   6 Natalia        Woźniak              - Michał         Puchowski             339: 347
   7 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             335: 449
   8 Ryszard        Korpalski            - Marta          Bajorek               392: 334
   9 Laura          Pisula               - Dominika       Worona                403: 376
  10 Sławomir       Wolski               - Dominik        Piasecki              294: 310
  11 Michał         Landowski            - Maciej         Pietrasik             439: 298
  12 Alicja         Puchowska            - Piotr          Broda                 305: 354
  13 Marcin         Radwański            - Maria          Pokorska              354: 384
  14 Ziemowit       Pazda                - Magdalena      Pokorska              500: 330


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Morawski              361: 442
   2 Bronisław      Parada               - Kamil          Górka                 269: 454
   3 Jakub          Zaryński             - Natalia        Woźniak               317: 474
   4 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             401: 279
   5 Dominik        Piasecki             - Justyna        Górka                 308: 426
   6 Michał         Puchowski            - Laura          Pisula                451: 345
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               410: 374
   8 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              457: 325
   9 Marta          Ćwiek                - Michał         Landowski             355: 386
  10 Piotr          Broda                - Paweł          Żak                   494: 213
  11 Marta          Bajorek              - Magdalena      Pokorska              514: 322
  12 Maria          Pokorska             - Dominika       Worona                335: 443
  13 Sławomir       Wolski               - Ziemowit       Pazda                 429: 243
  14 Maciej         Pietrasik            - Alicja         Puchowska             372: 236
  15 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Paweł          Mazurek               460: 365
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Górka                 383: 342
   3 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               497: 341
   4 Michał         Puchowski            - Jakub          Zaryński              437: 501
   5 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Sulejewska            490: 344
   6 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            311: 395
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Pietrasik             439: 322
   8 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                247: 377
   9 Ryszard        Korpalski            - Maria          Pokorska              456: 269
  10 Laura          Pisula               - Michał         Landowski             426: 382
  11 Magdalena      Pokorska             - Dominik        Piasecki              273: 463
  12 Alicja         Puchowska            - Marta          Bajorek               216: 495
  13 Dominika       Worona               - Paweł          Żak                   362: 268
  14 Marcin         Radwański            - Sławomir       Wolski                402: 295
  15 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Bartosz        Morawski              310: 456
   2 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 424: 248
   3 Dominika       Worona               - Jakub          Zaryński              329: 420
   4 Sławomir       Wolski               - Justyna        Górka                 272: 459
   5 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Pietrasik             384: 443
   6 Dominik        Piasecki             - Michał         Puchowski             426: 372
   7 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Radwański             478: 252
   8 Paweł          Mazurek              - Natalia        Woźniak               450: 373
   9 Michał         Landowski            - Małgorzata     Sulejewska            290: 472
  10 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szczygieł             424: 482
  11 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Sporczyk              366: 345
  12 Magdalena      Pokorska             - Bronisław      Parada                272: 484
  13 Paweł          Żak                  - Ryszard        Korpalski             212: 442
  14 Laura          Pisula               - Alicja         Puchowska             452: 322
  15 Marta          Ćwiek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Laura          Pisula                503: 351
   2 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 282: 431
   3 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szczygieł             366: 345
   4 Justyna        Górka                - Dominika       Worona                468: 287
   5 Bronisław      Parada               - Bogusław       Szyszka               293: 384
   6 Natalia        Woźniak              - Rafał          Wesołowski            353: 382
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Bajorek               461: 364
   8 Maria          Pokorska             - Dominik        Piasecki              404: 415
   9 Maciej         Pietrasik            - Michał         Puchowski             398: 318
  10 Magdalena      Pokorska             - Paweł          Mazurek               274: 417
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Puchowska             329: 306
  12 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 390: 336
  13 Paweł          Żak                  - Marta          Ćwiek                 335: 363
  14 Ziemowit       Pazda                - Michał         Landowski             438: 358
  15 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              457: 412
   2 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 421: 266
   3 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            438: 294
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Dominik        Piasecki              316: 399
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Mazurek               348: 422
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Bronisław      Parada                282: 349
   7 Ryszard        Korpalski            - Laura          Pisula                395: 374
   8 Michał         Puchowski            - Natalia        Woźniak               343: 329
   9 Maciej         Pietrasik            - Marta          Bajorek               304: 350
  10 Dominika       Worona               - Marta          Ćwiek                 297: 423
  11 Sławomir       Wolski               - Marcin         Radwański             344: 355
  12 Ziemowit       Pazda                - Maria          Pokorska              322: 470
  13 Michał         Landowski            - Magdalena      Pokorska              378: 268
  14 Paweł          Żak                  - Alicja         Puchowska             308: 330
  15 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-01-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.30  28973  189
   2 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  28652  188
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.05  20375  134
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Kamil Górka                    Kraków               151.32  29962  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.79  29254  194
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             149.84  27870  186
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.36  21804  150
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.25  27453  189
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.55  28621  198
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Marek Reda                     Piaseczno            142.97  27021  189
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.57  27373  192
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.25  19061  134
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.77  28071  198
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              140.82  27460  195
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  27667  197
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  36 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  40 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.84   9719   70
  41 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  42 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.10  24719  179
  44 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.68  27122  197
  45 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.06  13432   98
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.92  17936  131
  48 Irena Sołdan                   Sopot                136.47  25930  190
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Marek Syczuk                   Warszawa             135.81  22544  166
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  54 Robert Kamiński                Warszawa             135.19  23658  175
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  57 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  58 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.61  24902  185
  61 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  64 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  67 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  68 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  69 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  70 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.40  25213  189
  72 Kacper Zegadło                 Warszawa             133.32  25465  191
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.10  25289  190
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  77 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.75  25090  189
  78 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  79 Radosław Jachna                Łódź                 132.29  20770  157
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  87 Piotr Broda                    Sandomierz           130.56  25589  196
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.46   9263   71
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  91 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.31  16940  130
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.30  15636  120
  93 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  94 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  95 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  98 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  99 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
 100 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.72  18793  146
 102 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   3852   30
 104 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 105 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.84   5497   43
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 108 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.44  12362   97
 109 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 112 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 114 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 116 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 117 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 119 Rafał Matczak                  Milanówek            125.67  18851  150
 120 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 121 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 122 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 123 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 126 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 128 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 129 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.50  12597  102
 130 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.33  15169  123
 131 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.20  24147  196
 132 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.17  22540  183
 133 Magdalena Kublik               Warszawa             123.05  19565  159
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 137 Maciej Perzyński               Piła                 122.61  13487  110
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 139 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 142 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 143 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 144 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 145 Tomasz Lempart                 Kraków               121.96  13538  111
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 147 Alina Białobrzewska            Gdynia               121.64   8758   72
 148 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 149 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 150 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 151 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 152 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            120.95  10160   84
 154 Marta Bajorek                  Warszawa             120.92  23217  192
 155 Czesław Grajewski              Białystok            120.81  24042  199
 156 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 157 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 158 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.28  23696  197
 161 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 162 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.25  18638  155
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 165 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 166 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 167 Marta Świątkowska              Wrocław              119.82  20969  175
 168 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 169 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 170 Szymon Dąbrowski               Warszawa             119.43  21976  184
 171 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 173 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 174 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 175 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.24   5366   45
 176 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 178 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 179 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 182 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 183 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 184 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             118.17   8863   75
 185 Michał Kolaj                   Ostróda              118.16  14179  120
 186 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 187 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 188 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 189 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 190 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 191 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 192 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 194 Radosław Więch                 Warszawa             117.40  13971  119
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 196 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 199 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.21  21847  188
 200 Paweł Morga                    Warszawa             116.09  13931  120
 201 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.07  16482  142
 202 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.34  22375  194
 205 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 206 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 207 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.50  22213  194
 209 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 210 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 211 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 213 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 214 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 215 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 216 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 217 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 218 Sławomir Wolski                Wrocław              113.41  22568  199
 219 Anna Biegańska                 Białystok            113.40   9299   82
 220 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 221 Agnieszka Biegańska            Białystok            113.20  10754   95
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            112.46  13720  122
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.38  16407  146
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.35  12358  110
 227 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 228 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 229 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 231 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 233 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 236 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 237 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 238 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            110.20  13114  119
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 241 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 243 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 244 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 245 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.33  21429  196
 246 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 247 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 248 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 249 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 250 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 251 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 255 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.92  20720  192
 256 Dominika Worona                Police               107.65  11411  106
 257 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 259 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 260 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 262 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 263 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.19  15716  148
 264 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         106.12   4457   42
 265 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.02  11768  111
 266 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 267 Józef Burzyński                Ełk                  105.79  13435  127
 268 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 270 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 272 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 273 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.12   8725   83
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 275 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.07  20397  196
 278 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 279 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 280 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard             102.73  16231  158
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 284 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 286 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 287 Anna Arana                     Warszawa             101.71   8137   80
 288 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 292 Tomasz A. Praga                Białystok            100.17   5810   58
 293 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 295 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 296 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 298 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 299 Michał Landowski               Police                96.86  12882  133
 300 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 301 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              95.64  15494  162
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 304 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 306 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              92.31  10892  118
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             91.46   3201   35
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 315 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 319 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 320 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 321 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 322 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 323 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 324 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 325 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 326 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 327 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 328 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 329 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 07-01-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   4 Ewelina Gruda                  Białystok            108.26   2923   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   7 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   8 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   9 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  10 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  13 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  14 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  15 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  17 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  18 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  19 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  20 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  22 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  23 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  25 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  28 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  30 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  31 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  33 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  35 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  38 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  39 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  40 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  41 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  42 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  43 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  44 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  45 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  46 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  47 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  48 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  49 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  50 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  51 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  52 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  53 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  54 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  55 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  56 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  57 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  58 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  59 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  60 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  61 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  62 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  63 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  64 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  65 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  68 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  69 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  70 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  71 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  72 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  73 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  74 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  75 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  76 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  77 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  78 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  79 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  80 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  81 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  82 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  83 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  84 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  85 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  86 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  87 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.06   1889   16
  88 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  89 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  90 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  91 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  92 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  93 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  94 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  95 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  96 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
  97 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 101 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 102 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 104 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 108 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 109 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 110 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 111 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 112 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 113 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 114 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 115 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 116 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 117 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 118 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 119 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 120 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 121 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 122 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 123 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 124 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 125 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 126 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 127 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 128 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 129 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 130 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 131 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 132 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 133 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 134 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 136 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 137 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 138 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 139 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 140 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 141 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 142 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 143 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 144 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 145 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 146 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 147 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 148 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 149 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 150 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 151 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 152 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 153 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 154 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 155 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 156 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 157 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 158 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 159 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 160 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 161 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 162 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 163 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 164 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 165 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 166 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 167 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 168 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 169 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 170 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 171 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 172 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 173 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 174 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 175 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 176 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 177 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 178 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 179 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 180 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 181 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 182 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 183 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 184 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 185 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 186 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 187 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 188 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 189 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 190 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 191 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 192 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 193 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 194 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 195 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 196 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 197 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 198 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 199 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 202 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 203 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 208 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 209 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 210 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 211 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 212 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 213 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 214 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 215 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 216 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 217 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 218 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 219 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 222 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 226 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 227 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 228 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 229 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 230 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 231 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 232 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 233 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 234 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 235 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 236 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 239 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 240 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 241 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 242 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 243 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 245 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 246 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 247 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 248 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 249 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 250 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 251 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 252 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 253 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 254 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 255 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 256 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 257 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 258 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 259 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 260 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 261 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 262 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 263 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 264 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 265 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 266 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 267 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 268 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 269 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 270 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 271 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 272 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 273 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 274 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 275 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 276 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 277 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 278 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 279 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 280 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 281 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 282 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 283 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 284 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 285 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 286 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 287 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 288 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 289 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 290 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 291 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 292 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 293 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 294 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 295 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 296 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 297 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 298 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 299 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 300 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 301 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 302 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 303 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 304 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 305 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 306 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 307 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 310 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 311 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 312 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 313 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 314 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 315 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 316 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 317 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 318 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 319 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 320 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 321 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 322 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 323 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 324 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 325 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 326 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 327 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 328 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 329 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 330 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 331 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie