Ełk26
czerwca
Ełk 26-27 czerwca Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
Sudomie27
czerwca
Sudomie 27 czerwca XIV Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 3
lipca
Ostróda 3- 4 lipca X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2010
XIV Turniej o Puchar Wojta Gminy Kościerzyna27 czerwca 2010 — XIV Turniej o Puchar WójtaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Turniej o Puchar WójtaSudomie, 27 czerwca 2010

Konkurs Relacja z turnieju


XIV Turniej o Puchar Wojta Gminy KościerzynaWczasy scrabblowe zaczęły się od turnieju, na którym zabrakło najgroźniejszych zwykle Stanisława Rydzika i Tomka Zwolińskiego, którzy w tym czasie walczyli o laury w Ełku. Pod ich nieobecność tytuł zdobyła Irena Sołdan wygrywając 5 z 7 partii i mając przewagę nad następnym Michałem Musielakiem ponad 200 małych punktów. Trzecie miejsce zajęła Alina Białobrzewska. Wspaniała pogoda zapowiada udane pod każdym względem wczasy.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna
XII Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekOśrodek Sudomie, Rybaki k. Kościerzyny

Adres e-mail: sudomie@sudomie.pl
Adres www: www.sudomie.pl
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramNiedziela, 27 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdAutobusem z Kościerzyny do drugiego przystanku Rybaki. Dalej 900 m piechotą.
Wyżywieniena miejscu
Noclegikonieczna wcześniejsza rezerwacja
Nagrodypuchar i nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjewspólna kąpiel w jeziorze
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365

Jerzy Komorowski, OW Sudomie
83-400 Kościerzyna, skr. poczt. 7
tel. (058) 686 26 01 lub (058) 686 44 54
kom. 0 602 499 438
SponsorzyUrząd Wójta Gminy Kościerzyna


Wyniki turnieju XIV  Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Rumia                  130.51      5.0     2889     1007      295
  2 Michał          Musielak             Bydgoszcz              131.63      5.0     2673     1002      238
  3 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 115.25      5.0     2610     1003      234
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 139.18      5.0     2567     1016      138
  5 Adam            Janicki              Łódź                   111.09      4.0     2830      931      479
  6 Leszek          Nowak                Myślibórz              128.84      4.0     2682      902       26
  7 Marek           Reda                 Wołomin                134.91      4.0     2522      860       59
  8 Dorota          Maciejuk             Warszawa               120.14      3.0     2628      778      239
  9 Magdalena       Kublik               Warszawa               116.14      3.0     2403      715     -176
 10 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              111.08      3.0     2195      759     -482
 11 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2480      656     -103
 12 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      2.0     2326      628     -430
 13 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      2.0     1337      445     -155
 14 Kuba            Koisar               Warszawa               127.26      2.0     1207      404      272
 15 Piotr           Morawski             Gdańsk                 100.00      0.0     2065      448     -634
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV  Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna



	Rafał Lenartowski 139.18 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                116.14 +  383: 321  166
    2     1 Dorota         Maciejuk              120.14 +  347: 331  170
    3     1 Kuba           Koisar                127.26 +  325: 324  177
    4     1 Michał         Musielak              131.63 +  363: 353  182
    5     1 Leszek         Nowak                 128.84 +  498: 233  179
    6     1 Adam           Janicki               111.09 -  356: 433   61
    7     1 Irena          Sołdan                130.51 -  295: 434   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  /  7 145.14




	Marek Reda 134.91 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alina          Białobrzewska         115.25 -  271: 349   65
    2     6 Sylwia         Buks                  100.00 +  343: 305  150
    3     5 Irena          Sołdan                130.51 -  357: 508   81
    4     4 Dorota         Maciejuk              120.14 +  381: 333  170
    5     7 Piotr          Morawski              100.00 +  358: 318  150
    6     3 Leszek         Nowak                 128.84 +  448: 273  179
    7     3 Alina          Białobrzewska         115.25 -  364: 377   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  /  7 122.86




	Michał Musielak 131.63 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               111.09 +  350: 323  161
    2     2 Leszek         Nowak                 128.84 +  427: 332  179
    3     2 Dorota         Maciejuk              120.14 +  345: 332  170
    4     1 Rafał          Lenartowski           139.18 -  353: 363   89
    5     2 Grażyna        Kula                  111.08 +  526: 244  161
    6     2 Irena          Sołdan                130.51 -  280: 460   81
    7     2 Adam           Janicki               111.09 +  392: 381  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  /  7 143.14




	Irena Sołdan 130.51 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Kula                  111.08 +  418: 297  161
    2     4 Adam           Janicki               111.09 -  291: 497   61
    3     5 Marek          Reda                  134.91 +  508: 357  185
    4     3 Leszek         Nowak                 128.84 -  308: 468   79
    5     4 Sylwia         Buks                  100.00 +  470: 400  150
    6     2 Michał         Musielak              131.63 +  460: 280  182
    7     1 Rafał          Lenartowski           139.18 +  434: 295  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Leszek Nowak 128.84 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Buks                  100.00 +  486: 300  150
    2     2 Michał         Musielak              131.63 -  332: 427   82
    3     4 Alina          Białobrzewska         115.25 +  414: 344  165
    4     3 Irena          Sołdan                130.51 +  468: 308  181
    5     1 Rafał          Lenartowski           139.18 -  233: 498   89
    6     3 Marek          Reda                  134.91 -  273: 448   85
    7     4 Anna           Lenartowska           100.00 +  476: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  7 128.86




	Kuba Koisar 127.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Morawski              100.00 +  465: 292  150
    2     3 Alina          Białobrzewska         115.25 +  418: 318  165
    3     1 Rafał          Lenartowski           139.18 -  324: 325   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     404  /  3 134.67




	Dorota Maciejuk 120.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  582: 236  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           139.18 -  331: 347   89
    3     2 Michał         Musielak              131.63 -  332: 345   82
    4     4 Marek          Reda                  134.91 -  333: 381   85
    5     3 Adam           Janicki               111.09 -  331: 461   61
    6     7 Piotr          Morawski              100.00 +  352: 344  150
    7     5 Grażyna        Kula                  111.08 +  367: 275  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Magdalena Kublik 116.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           139.18 -  321: 383   89
    2     5 Piotr          Morawski              100.00 +  355: 287  150
    3     3 Adam           Janicki               111.09 -  276: 429   61
    4     6 Alina          Białobrzewska         115.25 -  335: 446   65
    5     6 Anna           Lenartowska           100.00 +  355: 297  150
    6     6 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  329: 341   50
    7     6 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  432: 396  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Alina Białobrzewska 115.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Reda                  134.91 +  349: 271  185
    2     3 Kuba           Koisar                127.26 -  318: 418   77
    3     4 Leszek         Nowak                 128.84 -  344: 414   79
    4     6 Magdalena      Kublik                116.14 +  446: 335  166
    5     5 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  417: 297  150
    6     4 Grażyna        Kula                  111.08 +  359: 277  161
    7     3 Marek          Reda                  134.91 +  377: 364  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  /  7 143.29




	Adam Janicki 111.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Musielak              131.63 -  323: 350   82
    2     4 Irena          Sołdan                130.51 +  497: 291  181
    3     3 Magdalena      Kublik                116.14 +  429: 276  166
    4     2 Grażyna        Kula                  111.08 -  306: 355   61
    5     3 Dorota         Maciejuk              120.14 +  461: 331  170
    6     1 Rafał          Lenartowski           139.18 +  433: 356  189
    7     2 Michał         Musielak              131.63 -  381: 392   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  /  7 133.00




	Grażyna Kula 111.08 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                130.51 -  297: 418   81
    2     7 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  381: 340  150
    3     6 Sylwia         Buks                  100.00 +  366: 361  150
    4     2 Adam           Janicki               111.09 +  355: 306  161
    5     2 Michał         Musielak              131.63 -  244: 526   82
    6     4 Alina          Białobrzewska         115.25 -  277: 359   65
    7     5 Dorota         Maciejuk              120.14 -  275: 367   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Maciejuk              120.14 -  236: 582   70
    2     7 Grażyna        Kula                  111.08 -  340: 381   61
    3     7 Piotr          Morawski              100.00 +  387: 269  150
    4     5 Anna           Lenartowska           100.00 -  329: 346   50
    5     5 Alina          Białobrzewska         115.25 -  297: 417   65
    6     6 Magdalena      Kublik                116.14 +  341: 329  166
    7     6 Magdalena      Kublik                116.14 -  396: 432   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Nowak                 128.84 -  300: 486   79
    2     6 Marek          Reda                  134.91 -  305: 343   85
    3     6 Grażyna        Kula                  111.08 -  361: 366   61
    4     7 Piotr          Morawski              100.00 +  339: 274  150
    5     4 Irena          Sołdan                130.51 -  400: 470   81
    6     5 Anna           Lenartowska           100.00 -  332: 363   50
    7     7 Piotr          Morawski              100.00 +  443: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  7  93.71




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     5 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  346: 329  150
    5     6 Magdalena      Kublik                116.14 -  297: 355   66
    6     5 Sylwia         Buks                  100.00 +  363: 332  150
    7     4 Leszek         Nowak                 128.84 -  331: 476   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  4 111.25




	Piotr Morawski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kuba           Koisar                127.26 -  292: 465   77
    2     5 Magdalena      Kublik                116.14 -  287: 355   66
    3     7 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  269: 387   50
    4     7 Sylwia         Buks                  100.00 -  274: 339   50
    5     7 Marek          Reda                  134.91 -  318: 358   85
    6     7 Dorota         Maciejuk              120.14 -  344: 352   70
    7     7 Sylwia         Buks                  100.00 -  281: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     448  /  7  64.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV  Turniej o Puchar Wójta Gminy KoPcierzyna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Magdalena      Kublik                383: 321
   2 Alina          Białobrzewska        - Marek          Reda                  349: 271
   3 Michał         Musielak             - Adam           Janicki               350: 323
   4 Grażyna        Kula                 - Irena          Sołdan                297: 418
   5 Leszek         Nowak                - Sylwia         Buks                  486: 300
   6 Piotr          Morawski             - Kuba           Koisar                292: 465
   7 Dorota         Maciejuk             - Katarzyna      Bogusławska           582: 236


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Lenartowski           331: 347
   2 Leszek         Nowak                - Michał         Musielak              332: 427
   3 Kuba           Koisar               - Alina          Białobrzewska         418: 318
   4 Adam           Janicki              - Irena          Sołdan                497: 291
   5 Magdalena      Kublik               - Piotr          Morawski              355: 287
   6 Marek          Reda                 - Sylwia         Buks                  343: 305
   7 Katarzyna      Bogusławska          - Grażyna        Kula                  340: 381


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Rafał          Lenartowski           324: 325
   2 Michał         Musielak             - Dorota         Maciejuk              345: 332
   3 Adam           Janicki              - Magdalena      Kublik                429: 276
   4 Alina          Białobrzewska        - Leszek         Nowak                 344: 414
   5 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  508: 357
   6 Sylwia         Buks                 - Grażyna        Kula                  361: 366
   7 Piotr          Morawski             - Katarzyna      Bogusławska           269: 387


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Musielak              363: 353
   2 Grażyna        Kula                 - Adam           Janicki               355: 306
   3 Irena          Sołdan               - Leszek         Nowak                 308: 468
   4 Marek          Reda                 - Dorota         Maciejuk              381: 333
   5 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Bogusławska           346: 329
   6 Magdalena      Kublik               - Alina          Białobrzewska         335: 446
   7 Sylwia         Buks                 - Piotr          Morawski              339: 274


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Leszek         Nowak                 498: 233
   2 Michał         Musielak             - Grażyna        Kula                  526: 244
   3 Adam           Janicki              - Dorota         Maciejuk              461: 331
   4 Sylwia         Buks                 - Irena          Sołdan                400: 470
   5 Katarzyna      Bogusławska          - Alina          Białobrzewska         297: 417
   6 Anna           Lenartowska          - Magdalena      Kublik                297: 355
   7 Piotr          Morawski             - Marek          Reda                  318: 358


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Janicki              - Rafał          Lenartowski           433: 356
   2 Irena          Sołdan               - Michał         Musielak              460: 280
   3 Marek          Reda                 - Leszek         Nowak                 448: 273
   4 Grażyna        Kula                 - Alina          Białobrzewska         277: 359
   5 Anna           Lenartowska          - Sylwia         Buks                  363: 332
   6 Katarzyna      Bogusławska          - Magdalena      Kublik                341: 329
   7 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Morawski              352: 344


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                295: 434
   2 Michał         Musielak             - Adam           Janicki               392: 381
   3 Alina          Białobrzewska        - Marek          Reda                  377: 364
   4 Leszek         Nowak                - Anna           Lenartowska           476: 331
   5 Grażyna        Kula                 - Dorota         Maciejuk              275: 367
   6 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Bogusławska           432: 396
   7 Piotr          Morawski             - Sylwia         Buks                  281: 443
Lista rankingowa na dzień 03-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.34  29250  192
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.88  28935  197
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.62  28635  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              143.23  27213  190
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.19  25345  177
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.96  28306  198
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.74  27692  194
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.69  28396  199
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.97  27969  197
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.30  27694  196
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.39  27321  196
  21 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  22 Justyna Górka                  Kraków               138.72  26495  191
  23 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             138.58  14135  102
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.48  24788  179
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.20   7048   51
  28 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             137.74  24104  175
  29 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.30  17575  128
  30 Marek Salamon                  Bytom                136.77   4240   31
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  32 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             135.34  26255  194
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               135.31  27062  200
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.06  13641  101
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.74  26140  194
  39 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  40 Marek Reda                     Wołomin              134.49  26898  200
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.32  25790  192
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.88  26107  195
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.87  26640  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  45 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.29  24126  181
  47 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  48 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.44  13244  100
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  55 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.80  25244  193
  61 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.35  24376  187
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  68 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  70 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  71 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.19  24934  193
  73 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  75 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  76 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.91  14326  112
  78 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  79 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             127.48  12748  100
  81 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  83 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.80  25360  200
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.75  22815  180
  86 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               126.60  23167  183
  88 Grzegorz Święcki               Białystok            126.41   6194   49
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  91 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  93 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.91  14102  112
  94 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.66  23625  188
  96 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.98  24371  195
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.93  23737  190
  99 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
 100 Szymon Płachta                 Warszawa             124.69  16584  133
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 102 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 104 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.44   6419   52
 108 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 109 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 110 Marcin Figiel                  Kraków               123.13   5541   45
 111 Kamil Kister                   Puławy               123.08  23386  190
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 115 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 116 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.51  23277  190
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.46  23635  193
 118 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 120 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 121 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 122 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  23436  192
 123 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 124 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 125 Michał Kolaj                   Ostróda              121.63  23232  191
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 127 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 128 Janusz Krupiński               Bytom                121.12   8115   67
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 130 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 131 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.79  24159  200
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                120.57   8199   68
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.44  12164  101
 137 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.34  11553   96
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 140 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 141 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.90   9352   78
 142 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.65  15555  130
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.30  17657  148
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.25  10852   91
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.24  23848  200
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   9417   79
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.10  22390  188
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             118.99  11185   94
 152 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 153 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.47  22273  188
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 155 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 156 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.19  21328  182
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 160 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 161 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.01  21413  183
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 163 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.84  23135  198
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.30  21864  188
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.82  11929  103
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 172 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 173 Magdalena Kublik               Warszawa             115.64  22666  196
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               115.47  14549  126
 176 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.00  13225  115
 178 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 179 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 180 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 181 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.79   9103   80
 182 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.30  17108  151
 184 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 185 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 186 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.12  22397  198
 188 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 189 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 193 Piotr Broda                    Sandomierz           112.73  21983  195
 194 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 195 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.69  18369  163
 196 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 199 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 200 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 201 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 202 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.16  10767   96
 203 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 204 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 205 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 208 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 209 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.48  18952  170
 210 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 211 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 212 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.82  21720  196
 216 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.10  19047  173
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.02  21894  199
 219 Teresa Zalewska                Racibórz             109.96  15284  139
 220 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.89   3956   36
 221 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.80  20423  186
 223 Monika Sadurska                Warszawa             109.72  14263  130
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             109.46  13354  122
 225 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.33   5029   46
 226 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.08  21161  194
 227 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.99  16239  149
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 229 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 235 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 238 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 239 Natalia Ogierman               Katowice             107.27   5149   48
 240 Anna Arana                     Warszawa             107.14  16178  151
 241 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 243 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 244 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.49   9052   85
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 246 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              106.20  14762  139
 248 Elżbieta Święcka               Białystok            105.75   3807   36
 249 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 250 Marta Sztajnert                Wisła                105.48   5696   54
 251 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 252 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 256 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 257 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 258 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 259 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 261 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 264 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 267 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Urszula Solarska               Łódź                 101.99  20092  197
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 272 Marianna Kozłowska             Białystok            101.73  10275  101
 273 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 276 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.42   4820   48
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 282 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 283 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 286 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 288 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 289 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 290 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 291 Katarzyna Bogusławska          Piastów               97.81  18877  193
 292 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 294 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 295 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 296 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 298 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                94.85   5691   60
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 301 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 302 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 305 Krzysztof Zawadzki             Sampława              93.96  18323  195
 306 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 307 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 308 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 309 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 310 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 311 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 312 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 313 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 314 Sylwia Buks                    Warszawa              89.78  17777  198
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 316 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 318 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 319 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 320 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 321 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 323 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.04   8908  106
 324 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 326 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 327 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              82.20  10439  127
 329 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 330 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 331 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 332 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 333 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 03-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   4 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  11 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  12 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  16 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  19 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  20 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  21 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Krynicka                  Warszawa             109.58   2630   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  33 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  34 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  35 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  36 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  37 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  39 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  40 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  42 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  43 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  44 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  45 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  47 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  48 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  49 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  50 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  51 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  55 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  56 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  58 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  59 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  61 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  62 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  63 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  64 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  65 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  66 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  67 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  68 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  69 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  70 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  71 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  72 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  73 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  74 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  75 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  76 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  77 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  78 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  79 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  80 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  82 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  87 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  88 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  93 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  94 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  95 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  97 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  98 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 102 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 103 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 105 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 106 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 108 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 109 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 110 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 111 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 115 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 116 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 117 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 118 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 119 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 120 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 121 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 122 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 123 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 124 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 126 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 137 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 138 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 139 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 140 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 141 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               108.50   1302   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 145 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 150 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 151 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 152 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 154 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 155 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 160 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 163 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 164 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Marta Ćwiek                    Radomsko              94.75   1137   12
 167 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 168 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 169 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 176 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 177 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 179 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 180 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 181 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 182 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 183 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 184 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 187 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 188 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 189 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 190 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 191 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 192 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 193 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 194 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 195 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 196 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 197 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 198 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 199 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 204 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 207 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 208 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 209 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 210 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 211 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 212 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 213 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 214 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 215 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 216 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 217 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 218 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 221 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 222 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 223 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 226 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 228 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 229 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 230 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 231 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 232 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 233 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 234 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 235 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 236 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 239 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 240 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 241 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 242 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 243 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 244 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 245 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 246 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 247 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 250 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 251 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 252 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 253 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 254 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 259 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 262 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 266 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 267 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 268 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 269 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 270 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 273 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 274 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 275 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 278 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 279 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 280 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 281 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 282 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 283 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 284 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 285 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 286 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 287 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 288 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 289 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 290 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 291 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 292 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 293 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 294 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 295 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 296 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 297 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 298 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 299 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 300 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 301 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 302 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 303 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 304 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 305 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 306 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 307 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 308 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 309 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 312 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 313 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 316 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 317 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 318 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 319 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 320 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 321 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 322 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 323 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 324 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 325 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 326 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 327 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 336 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 337 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 338 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 340 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 341 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 342 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 343 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 344 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 345 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 346 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 347 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 348 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 349 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 350 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 351 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 352 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie