Nowe Miasto Lubawskie27
sierpnia
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 sierpnia Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Lublin10
września
Lublin 10-11 września IV Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2005
Jurata17
września
Jurata 17 września III Mistrzostwa Bałtyku
Kolejny triumf Kazika10 - 11 września 2005 — IV Mistrzostwa LublinaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Lublina Lublin, 10 - 11 września 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kolejny triumf KazikaNiespodziewanie mało osób — tylko 58 — wzięło udział w IV już Mistrzostwach Lublina, turnieju zaliczanym do klasyfikacji Grand Prix 2005. Szkoda, gdyż w Lublinie organizowane są jedne z najlepszych turniejów scrabblowych (kto nie był niech żałuje — było 'sielsko anielsko' :-)) Zjawiła się jednak cała czołówka, a  triumfował (już po raz trzeci w ciągu niecałych dwóch miesięcy) Kazimierz Merklejn jr, wygrywając 11 partii. O zwycięstwie decydowały dwa ostatnie pojedynki z obrońcą tytułu Stanisławem Rydzikiem. W obu lepszy okazał się Kazik, a Staszek z 9 zwycięstwami zajął ostatecznie drugie miejsce. Tuż za nim, na trzeciej pozycji turniej ukończył Mariusz Skrobosz. Organizatorzy przygotowali szereg nagród i niespodzianek dla uczestników w różnych kategoriach. W jednej z nich — za najwyższy wynik w pojedynczej partii — nagrodę zdobył Edward Stefaniak, który uzyskał 659 punktów. Warto podkreślić, że  na turnieju padła jeszcze jedna sześćsetka, a jej autorką była Katarzyna Sołdan (613 punktów). Liderem klasyfikacji Grand Prix pozostał Mateusz Żbikowski.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Lublina
II Mistrzostwa Lublina
I Mistrzostwa Lublina




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Lublina

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.19     11.0     5187     2080      918
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.46      9.0     5147     1892      583
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.37      9.0     5020     1784      922
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 136.40      9.0     4819     1814      256
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.98      8.0     4932     1611      686
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.24      8.0     4777     1630      545
  7 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.51      8.0     4699     1606      303
  8 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         130.15      8.0     4682     1484      785
  9 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.87      8.0     4656     1582      383
 10 Maciej          Michalak             Łódź                   121.26      8.0     4464     1607      136
 11 Krzysztof       Mówka                Toruń                  142.10      7.0     4888     1545      840
 12 Filip           Sosin                Warszawa               129.00      7.0     4821     1536      274
 13 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               141.50      7.0     4769     1603      308
 14 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.55      7.0     4669     1505      416
 15 Rafał           Matczak              Pruszków               118.10      7.0     4649     1481      304
 16 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.62      7.0     4546     1392      581
 17 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       126.18      7.0     4458     1573     -120
 18 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               115.20      7.0     4371     1462      206
 19 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.40      7.0     4352     1438      330
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   110.57      7.0     4336     1452       93
 21 Paweł           Czubla               Kock                   100.48      7.0     4036     1593     -122
 22 Jacek           Szewczyk             Lublin                 100.00      6.5     4151     1324      167
 23 Marek           Rogalski             Chełm                  112.60      6.0     4569     1368       -3
 24 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  103.79      6.0     4566     1342      178
 25 Jan             Kozłowski            Kraków                 102.53      6.0     4388     1365      -21
 26 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 115.47      6.0     4388     1387     -274
 27 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.07      6.0     4325     1275      232
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.85      6.0     4305     1363      -77
 29 Dorota          Maciejuk             Warszawa               105.00      6.0     4202     1250      223
 30 Dorota          Zielińska            Piaseczno              115.93      6.0     4172     1345     -130
 31 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      6.0     3901     1332     -276
 32 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.87      5.0     4674     1267      413
 33 Michał          Ozimiński            Łódź                   107.12      5.0     4361     1188      138
 34 Agnieszka       Krupka               Krosno                 111.77      5.0     4259     1251      -84
 35 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.28      5.0     4234     1184       -3
 36 Sylwester       Wójcik               Lublin                 103.83      5.0     4184     1208     -875
 37 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     4175     1231     -365
 38 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     4135     1156     -265
 39 Jarosław        Baranowski           Lublin                 100.00      5.0     3968     1199     -505
 40 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               121.25      5.0     2734      953      351
 41 Krzysztof       Matuszewski          Lublin                 100.00      4.5     4101     1040       34
 42 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      4.5     4009      975      175
 43 Sławomir        Zabawa               Jasło                  102.00      4.5     3963      996      102
 44 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      4.5     3707     1017      136
 45 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.5     3667     1040     -167
 46 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.0     4064     1118     -625
 47 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.39      4.0     3998     1108     -268
 48 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      4.0     3840     1128     -624
 49 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.90      4.0     2570      877       44
 50 Barbara         Pastuszek            Lublin                 100.00      3.5     3841      886     -361
 51 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     3643      907     -353
 52 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      3.5     3616      943     -477
 53 Bożena          Dragun               Lublin                 100.00      3.0     2377      758     -215
 54 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 100.00      3.0     2311      696     -426
 55 Tomasz          Górka                Łęczna                 100.00      3.0     2230      743     -354
 56 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      2.5     3717      787     -207
 57 Piotr           Syta                 Lublin                 100.00      1.5     3488      676     -537
 58 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      1.5     1613      304      272
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Lublina



	Kazimierz.J Merklejn 144.19 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Edward         Stefaniak             108.62 +  353: 298  159
    2     9 Jarosław       Puchalski             123.87 +  444: 324  174
    3     2 Filip          Sosin                 129.00 +  498: 304  179
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  501: 338  164
    5     1 Tomasz         Zwoliński             140.24 +  373: 350  190
    6     1 Stanisław      Rydzik                136.46 +  442: 421  186
    7     1 Dawid          Pikul                 136.40 +  451: 392  186
    8     1 Sławomir       Kordjalik             141.50 +  481: 350  192
    9     1 Stanisław      Rydzik                136.46 -  382: 477   86
   10     2 Krzysztof      Mówka                 142.10 +  337: 322  192
   11     1 Stanisław      Rydzik                136.46 +  513: 287  186
   12     1 Stanisław      Rydzik                136.46 +  412: 406  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 12 173.33




	Mateusz Żbikowski 142.98 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Ozimiński             107.12 +  359: 329  157
    2     6 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  331: 370   89
    3    10 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  401: 488   71
    4    17 Marek          Rogalski              112.60 +  459: 386  163
    5    11 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  442: 279  165
    6     7 Stanisław      Gasik                 119.90 -  343: 451   70
    7    11 Bożena         Dragun                100.00 +  514: 260  150
    8     7 Lech           Szymczak              100.40 +  391: 327  150
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  367: 399   63
   10     9 Agnieszka      Krupka                111.77 +  465: 322  162
   11     5 Filip          Sosin                 129.00 +  528: 310  179
   12     4 Krzysztof      Mówka                 142.10 +  332: 325  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Krzysztof Mówka 142.10 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Iwona          Rutkowska             106.39 +  415: 316  156
    2     8 Paweł          Czubla                100.48 -  302: 374   50
    3    20 Tomasz         Górka                 100.00 +  480: 277  150
    4     8 Stanisław      Gasik                 119.90 +  461: 330  170
    5     5 Jolanta        Kosmowska             115.20 +  402: 301  165
    6     3 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 +  428: 333  171
    7     3 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  372: 387   92
    8     3 Janusz         Kaczor                126.18 -  351: 437   76
    9     7 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  479: 354  165
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  322: 337   94
   11     6 Marek          Rogalski              112.60 +  551: 270  163
   12     4 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  325: 332   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Sławomir Kordjalik 141.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Maciejuk              105.00 +  447: 298  155
    2     2 Dorota         Zielińska             115.93 +  456: 381  166
    3     1 Mariusz        Skrobosz              139.37 +  360: 315  189
    4     1 Stanisław      Rydzik                136.46 -  379: 392   86
    5     7 Maciej         Michalak              121.26 +  352: 310  171
    6     2 Michał         Waszkiewicz           120.55 +  438: 324  171
    7     3 Krzysztof      Mówka                 142.10 +  387: 372  192
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  350: 481   94
    9     3 Dawid          Pikul                 136.40 -  384: 406   86
   10     4 Paweł          Czubla                100.48 +  407: 329  150
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  467: 483   63
   12     5 Ryszard        Dębski                130.15 -  342: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Tomasz Zwoliński 140.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwester      Wójcik                103.83 +  402: 395  154
    2    13 Beata          Piotrowska            110.57 +  416: 359  161
    3     7 Jacek          Szewczyk              100.00 +  456: 258  150
    4     4 Rafał          Matczak               118.10 +  397: 369  168
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  350: 373   94
    6     4 Janusz         Kaczor                126.18 -  372: 405   76
    7     6 Jolanta        Kosmowska             115.20 +  460: 297  165
    8     4 Dorota         Zielińska             115.93 +  318: 309  166
    9     4 Paweł          Czubla                100.48 +  376: 231  150
   10     1 Stanisław      Rydzik                136.46 -  327: 442   86
   11     4 Jarosław       Puchalski             123.87 +  469: 343  174
   12     3 Dawid          Pikul                 136.40 -  434: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mariusz Skrobosz 139.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  431: 347  154
    2     6 Mateusz        Żbikowski             142.98 +  370: 331  193
    3     1 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  315: 360   92
    4    15 Jan            Kozłowski             102.53 +  459: 320  153
    5     9 Jacek          Szewczyk              100.00 +  423: 320  150
    6     6 Filip          Sosin                 129.00 +  469: 415  179
    7     4 Rafał          Wesołowski            115.87 +  452: 290  166
    8     2 Stanisław      Rydzik                136.46 -  404: 455   86
    9     2 Janusz         Kaczor                126.18 +  442: 336  176
   10     3 Dawid          Pikul                 136.40 -  332: 360   86
   11     2 Dawid          Pikul                 136.40 +  469: 298  186
   12     2 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 +  454: 266  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Stanisław Rydzik 136.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Kozłowski             102.53 +  374: 361  153
    2     5 Rafał          Matczak               118.10 +  477: 382  168
    3     4 Jarosław       Sobczak               112.07 +  493: 343  162
    4     1 Sławomir       Kordjalik             141.50 +  392: 379  192
    5     2 Dawid          Pikul                 136.40 +  470: 335  186
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  421: 442   94
    7     2 Janusz         Kaczor                126.18 +  453: 284  176
    8     2 Mariusz        Skrobosz              139.37 +  455: 404  189
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 +  477: 382  194
   10     1 Tomasz         Zwoliński             140.24 +  442: 327  190
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  287: 513   94
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  406: 412   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Dawid Pikul 136.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Zabawa                102.00 +  420: 294  152
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 +  411: 328  163
    3     6 Paweł          Czubla                100.48 +  385: 353  150
    4     2 Rafał          Wesołowski            115.87 +  452: 312  166
    5     2 Stanisław      Rydzik                136.46 -  335: 470   86
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  454: 292  164
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  392: 451   94
    8     5 Filip          Sosin                 129.00 +  455: 444  179
    9     3 Sławomir       Kordjalik             141.50 +  406: 384  192
   10     3 Mariusz        Skrobosz              139.37 +  360: 332  189
   11     2 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  298: 469   89
   12     3 Tomasz         Zwoliński             140.24 +  451: 434  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Ryszard Dębski 130.15 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Czubla                100.48 -  321: 355   50
    2    24 Beata          Kościańska            100.00 -  340: 394   50
    3    25 Marek          Rogalski              112.60 -  293: 410   63
    4    26 Michał         Ozimiński             107.12 +  348: 320  157
    5    28 Adam           Kędzior               100.00 +  392: 316  150
    6    15 Rafał          Matczak               118.10 -  357: 361   68
    7    24 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  395: 280  150
    8    18 Urszula        Solarska              100.00 +  462: 286  150
    9    13 Jarosław       Baranowski            100.00 +  535: 200  150
   10    13 Maria          Jarosz                100.00 +  426: 355  150
   11     7 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  443: 278  154
   12     5 Sławomir       Kordjalik             141.50 +  370: 342  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Filip Sosin 129.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lech           Szymczak              100.40 +  392: 351  150
    2    15 Sylwester      Wójcik                103.83 +  485: 316  154
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  304: 498   94
    4     9 Katarzyna      Majewska              100.00 +  517: 285  150
    5     3 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 -  361: 387   71
    6     6 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  415: 469   89
    7    10 Stanisław      Gasik                 119.90 +  408: 320  170
    8     5 Dawid          Pikul                 136.40 -  444: 455   86
    9    10 Jan            Kozłowski             102.53 +  366: 314  153
   10     7 Janusz         Kaczor                126.18 +  433: 332  176
   11     5 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  310: 528   93
   12     8 Paweł          Czubla                100.48 +  386: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Janusz Kaczor 126.18 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Baranowski            100.00 +  435: 367  150
    2     4 Maciej         Michalak              121.26 -  298: 432   71
    3    18 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  475: 320  165
    4     6 Agnieszka      Krupka                111.77 +  383: 375  162
    5     8 Paweł          Czubla                100.48 +  357: 299  150
    6     4 Tomasz         Zwoliński             140.24 +  405: 372  190
    7     2 Stanisław      Rydzik                136.46 -  284: 453   86
    8     3 Krzysztof      Mówka                 142.10 +  437: 351  192
    9     2 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  336: 442   89
   10     7 Filip          Sosin                 129.00 -  332: 433   79
   11     8 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  425: 357  165
   12     6 Jarosław       Puchalski             123.87 -  291: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Jarosław Puchalski 123.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Chybowska             100.00 +  414: 270  150
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  324: 444   94
    3    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  407: 273  150
    4    12 Marta          Kleinrok              100.00 +  396: 368  150
    5     4 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  391: 408   71
    6     9 Bożena         Dragun                100.00 +  401: 340  150
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  482: 350  164
    8     6 Paweł          Czubla                100.48 -  309: 350   50
    9     5 Rafał          Wesołowski            115.87 +  388: 352  166
   10     5 Maciej         Michalak              121.26 +  424: 358  171
   11     4 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  343: 469   90
   12     6 Janusz         Kaczor                126.18 +  377: 291  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Maciej Michalak 121.26 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Dragun                100.00 +  376: 356  150
    2     4 Janusz         Kaczor                126.18 +  432: 298  176
    3     8 Rafał          Matczak               118.10 -  233: 514   68
    4    10 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  416: 355  163
    5     7 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  310: 352   92
    6    10 Agnieszka      Krupka                111.77 +  379: 272  162
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 -  299: 444   71
    8    11 Michał         Waszkiewicz           120.55 +  365: 324  171
    9     8 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  495: 323  154
   10     5 Jarosław       Puchalski             123.87 -  358: 424   74
   11     9 Beata          Piotrowska            110.57 +  395: 283  161
   12     7 Jolanta        Kosmowska             115.20 +  406: 383  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Mariusz Sylwestrzuk 121.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Górka                 100.00 +  400: 247  150
    2    14 Jacek          Szewczyk              100.00 -  358: 421   50
    3    15 Beata          Kościańska            100.00 +  411: 318  150
    4    11 Beata          Piotrowska            110.57 +  401: 309  161
    5     3 Filip          Sosin                 129.00 +  387: 361  179
    6     3 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  333: 428   92
    7     8 Maciej         Michalak              121.26 +  444: 299  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  7 136.14




	Michał Waszkiewicz 120.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Jarosz                100.00 -  344: 413   50
    2    22 Anna           Chybowska             100.00 +  434: 280  150
    3    10 Mateusz        Żbikowski             142.98 +  488: 401  193
    4     5 Jarosław       Sobczak               112.07 +  405: 326  162
    5     4 Jarosław       Puchalski             123.87 +  408: 391  174
    6     2 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  324: 438   92
    7     5 Dorota         Zielińska             115.93 -  308: 362   66
    8    11 Maciej         Michalak              121.26 -  324: 365   71
    9    11 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  339: 346   65
   10     8 Rafał          Wesołowski            115.87 +  361: 336  166
   11    13 Jan            Kozłowski             102.53 +  473: 230  153
   12     9 Marek          Rogalski              112.60 +  461: 365  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Stanisław Gasik 119.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Kleinrok              100.00 +  377: 285  150
    2     3 Dariusz        Maciejuk              113.28 -  339: 410   63
    3    21 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  358: 341  150
    4     8 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  330: 461   92
    5    13 Lech           Szymczak              100.40 +  395: 278  150
    6     7 Mateusz        Żbikowski             142.98 +  451: 343  193
    7    10 Filip          Sosin                 129.00 -  320: 408   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Rafał Matczak 118.10 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Kościańska            100.00 +  434: 263  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                136.46 -  382: 477   86
    3     8 Maciej         Michalak              121.26 +  514: 233  171
    4     4 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  369: 397   90
    5    10 Bożena         Dragun                100.00 -  242: 357   50
    6    15 Ryszard        Dębski                130.15 +  361: 357  180
    7    12 Maria          Jarosz                100.00 +  433: 280  150
    8    10 Jolanta        Kosmowska             115.20 +  426: 339  165
    9     9 Dorota         Zielińska             115.93 -  300: 354   66
   10    12 Jan            Kozłowski             102.53 -  328: 485   53
   11    12 Rafał          Wesołowski            115.87 +  408: 398  166
   12    10 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  452: 405  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Dorota Zielińska 115.93 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  388: 321  150
    2     2 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  381: 456   92
    3    12 Beata          Piotrowska            110.57 -  297: 363   61
    4    18 Beata          Kościańska            100.00 +  375: 298  150
    5    18 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 351  150
    6    14 Jacek          Szewczyk              100.00 +  419: 345  150
    7     5 Michał         Waszkiewicz           120.55 +  362: 308  171
    8     4 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  309: 318   90
    9     9 Rafał          Matczak               118.10 +  354: 300  168
   10     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  287: 461   63
   11    11 Paweł          Czubla                100.48 -  342: 348   50
   12    13 Lech           Szymczak              100.40 -  291: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Rafał Wesołowski 115.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Kędzior               100.00 +  327: 265  150
    2    12 Katarzyna      Majewska              100.00 +  517: 252  150
    3     5 Agnieszka      Krupka                111.77 +  489: 361  162
    4     2 Dawid          Pikul                 136.40 -  312: 452   86
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  331: 399   64
    6     8 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  495: 235  150
    7     4 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  290: 452   89
    8     9 Jan            Kozłowski             102.53 +  518: 348  153
    9     5 Jarosław       Puchalski             123.87 -  352: 388   74
   10     8 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  336: 361   71
   11    12 Rafał          Matczak               118.10 -  398: 408   68
   12    14 Jacek          Szewczyk              100.00 -  309: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Grzegorz Pukniel 115.47 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Majewska              100.00 -  271: 406   50
    2    21 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  347: 330  154
    3    18 Janusz         Kaczor                126.18 -  320: 475   76
    4    21 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 +  477: 401  163
    5    11 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  279: 442   93
    6    16 Marek          Rogalski              112.60 +  529: 296  163
    7    14 Beata          Piotrowska            110.57 +  373: 350  161
    8    13 Jacek          Szewczyk              100.00 +  417: 255  150
    9     7 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  354: 479   92
   10    14 Monika         Rubinstein            100.00 +  413: 396  150
   11     8 Janusz         Kaczor                126.18 -  357: 425   76
   12    11 Edward         Stefaniak             108.62 -  251: 407   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Jolanta Kosmowska 115.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  448: 236  150
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  319: 372   64
    3    13 Iwona          Rutkowska             106.39 +  368: 367  156
    4    13 Urszula        Solarska              100.00 +  399: 290  150
    5     5 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  301: 402   92
    6    13 Tomasz         Górka                 100.00 +  349: 296  150
    7     6 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  297: 460   90
    8    10 Rafał          Matczak               118.10 -  339: 426   68
    9    11 Michał         Waszkiewicz           120.55 +  346: 339  171
   10    19 Beata          Kościańska            100.00 +  455: 278  150
   11    10 Lech           Szymczak              100.40 +  367: 293  150
   12     7 Maciej         Michalak              121.26 -  383: 406   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Krzysztof Sporczyk 113.85 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  391: 374  150
    2     1 Jolanta        Kosmowska             115.20 +  372: 319  165
    3     3 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  389: 317  163
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  338: 501   94
    5     6 Rafał          Wesołowski            115.87 +  399: 331  166
    6     5 Dawid          Pikul                 136.40 -  292: 454   86
    7     7 Jarosław       Puchalski             123.87 -  350: 482   74
    8     8 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  326: 384   54
    9    17 Jacek          Szewczyk              100.00 +  350: 312  150
   10    18 Marta          Kleinrok              100.00 -  270: 288   50
   11    15 Marta          Kleinrok              100.00 +  463: 251  150
   12    12 Beata          Piotrowska            110.57 -  365: 369   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Dariusz Maciejuk 113.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Pastuszek             100.00 +  444: 284  150
    2     3 Stanisław      Gasik                 119.90 +  410: 339  170
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  317: 389   64
    4    10 Maciej         Michalak              121.26 -  355: 416   71
    5    12 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  295: 417   50
    6    19 Beata          Piotrowska            110.57 -  355: 454   61
    7    21 Marta          Kleinrok              100.00 -  328: 355   50
    8    21 Iwona          Rutkowska             106.39 +  347: 316  156
    9    18 Beata          Kościańska            100.00 -  325: 350   50
   10    23 Anna           Pawłowska             100.00 +  368: 302  150
   11    17 Agnieszka      Krupka                111.77 -  314: 370   62
   12    20 Katarzyna      Majewska              100.00 +  376: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Marek Rogalski 112.60 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Pawłowska             100.00 -  236: 343   50
    2    28 Iwona          Rutkowska             106.39 -  337: 343   56
    3    25 Ryszard        Dębski                130.15 +  410: 293  180
    4    17 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  386: 459   93
    5    23 Anna           Chybowska             100.00 +  526: 242  150
    6    16 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  296: 529   65
    7    20 Michał         Ozimiński             107.12 +  411: 408  157
    8    14 Sylwester      Wójcik                103.83 +  395: 316  154
    9    12 Maria          Jarosz                100.00 +  509: 295  150
   10    11 Katarzyna      Majewska              100.00 +  428: 332  150
   11     6 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  270: 551   92
   12     9 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  365: 461   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Mariola Osajda-Matczak 112.51 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  357: 317  150
    2     7 Dawid          Pikul                 136.40 -  328: 411   86
    3    11 Maria          Jarosz                100.00 -  362: 363   50
    4    21 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  401: 477   65
    5    20 Iwona          Rutkowska             106.39 +  441: 287  156
    6    17 Marta          Kleinrok              100.00 +  372: 274  150
    7    13 Katarzyna      Majewska              100.00 +  434: 343  150
    8    12 Edward         Stefaniak             108.62 +  395: 349  159
    9     6 Mateusz        Żbikowski             142.98 +  399: 367  193
   10     6 Dorota         Zielińska             115.93 +  461: 287  166
   11     3 Sławomir       Kordjalik             141.50 +  483: 467  192
   12     2 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  266: 454   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Jarosław Sobczak 112.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  407: 318  150
    2    11 Anna           Pawłowska             100.00 +  356: 287  150
    3     4 Stanisław      Rydzik                136.46 -  343: 493   86
    4     5 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  326: 405   71
    5    19 Tomasz         Górka                 100.00 -  333: 385   50
    6    21 Urszula        Solarska              100.00 -  330: 333   50
    7    22 Beata          Kościańska            100.00 +  450: 276  150
    8    15 Jarosław       Baranowski            100.00 -  296: 372   50
    9    19 Iwona          Rutkowska             106.39 -  331: 346   56
   10    24 Anna           Chybowska             100.00 +  368: 230  150
   11    18 Katarzyna      Majewska              100.00 +  374: 310  150
   12    15 Agnieszka      Krupka                111.77 +  411: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Agnieszka Krupka 111.77 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              100.00 +  346: 263  150
    2    10 Maria          Jarosz                100.00 +  399: 359  150
    3     5 Rafał          Wesołowski            115.87 -  361: 489   66
    4     6 Janusz         Kaczor                126.18 -  375: 383   76
    5    15 Beata          Piotrowska            110.57 +  425: 279  161
    6    10 Maciej         Michalak              121.26 -  272: 379   71
    7    16 Edward         Stefaniak             108.62 -  359: 373   59
    8    16 Marta          Kleinrok              100.00 -  298: 322   50
    9    20 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  394: 306  150
   10     9 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  322: 465   93
   11    17 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  370: 314  163
   12    15 Jarosław       Sobczak               112.07 -  338: 411   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Beata Piotrowska 110.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Syta                  100.00 +  312: 245  150
    2    13 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  359: 416   90
    3    12 Dorota         Zielińska             115.93 +  363: 297  166
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 -  309: 401   71
    5    15 Agnieszka      Krupka                111.77 -  279: 425   62
    6    19 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  454: 355  163
    7    14 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  350: 373   65
    8    20 Barbara        Pastuszek             100.00 +  446: 323  150
    9    16 Marta          Kleinrok              100.00 +  401: 339  150
   10    17 Jarosław       Baranowski            100.00 +  411: 309  150
   11     9 Maciej         Michalak              121.26 -  283: 395   71
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  369: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Edward Stefaniak 108.62 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.19 -  298: 353   94
    2    16 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  318: 348   50
    3    28 Anna           Chybowska             100.00 +  337: 322  150
    4    20 Jarosław       Baranowski            100.00 +  335: 312  150
    5    17 Maria          Jarosz                100.00 -  256: 319   50
    6    22 Monika         Rubinstein            100.00 +  411: 307  150
    7    16 Agnieszka      Krupka                111.77 +  373: 359  162
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  349: 395   63
    9    15 Lech           Szymczak              100.40 -  336: 429   50
   10    16 Sylwester      Wójcik                103.83 +  467: 336  154
   11    14 Sylwester      Wójcik                103.83 +  659: 234  154
   12    11 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  407: 251  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Michał Ozimiński 107.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  329: 359   93
    2    23 Adam           Kędzior               100.00 +  415: 324  150
    3    16 Marta          Kleinrok              100.00 -  279: 348   50
    4    26 Ryszard        Dębski                130.15 -  320: 348   80
    5    27 Piotr          Syta                  100.00 -  306: 340   50
    6    26 Anna           Chybowska             100.00 +  367: 281  150
    7    20 Marek          Rogalski              112.60 -  408: 411   63
    8    22 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  429: 453   50
    9    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  366: 319  150
   10    22 Barbara        Pastuszek             100.00 +  469: 309  150
   11    16 Jacek          Szewczyk              100.00 -  308: 434   50
   12    19 Sławomir       Zabawa                102.00 +  365: 297  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Iwona Rutkowska 106.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  316: 415   92
    2    28 Marek          Rogalski              112.60 +  343: 337  163
    3    13 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  367: 368   65
    4    25 Piotr          Syta                  100.00 +  394: 260  150
    5    20 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  287: 441   63
    6    24 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  411: 353  150
    7    19 Jacek          Szewczyk              100.00 -  293: 405   50
    8    21 Dariusz        Maciejuk              113.28 -  316: 347   63
    9    19 Jarosław       Sobczak               112.07 +  346: 331  162
   10    15 Lech           Szymczak              100.40 -  278: 291   50
   11    20 Maria          Jarosz                100.00 -  336: 396   50
   12    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  311: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Dorota Maciejuk 105.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  298: 447   92
    2    17 Jarosław       Baranowski            100.00 -  332: 335   50
    3    27 Barbara        Pastuszek             100.00 +  385: 277  150
    4    16 Sylwester      Wójcik                103.83 -  348: 353   54
    5    24 Anna           Pawłowska             100.00 -  340: 396   50
    6    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  341: 284  150
    7    25 Monika         Rubinstein            100.00 -  307: 410   50
    8    24 Anna           Chybowska             100.00 +  441: 212  150
    9    21 Urszula        Solarska              100.00 +  385: 254  150
   10    10 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  291: 365   54
   11    19 Monika         Rubinstein            100.00 +  359: 332  150
   12    17 Maria          Jarosz                100.00 +  375: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Sylwester Wójcik 103.83 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  395: 402   90
    2    15 Filip          Sosin                 129.00 -  316: 485   79
    3    22 Jarosław       Baranowski            100.00 +  411: 358  150
    4    16 Dorota         Maciejuk              105.00 +  353: 348  155
    5    16 Katarzyna      Majewska              100.00 +  413: 373  150
    6    11 Maria          Jarosz                100.00 +  382: 345  150
    7     9 Paweł          Czubla                100.48 -  320: 405   50
    8    14 Marek          Rogalski              112.60 -  316: 395   63
    9    14 Monika         Rubinstein            100.00 +  393: 315  150
   10    16 Edward         Stefaniak             108.62 -  336: 467   59
   11    14 Edward         Stefaniak             108.62 -  234: 659   59
   12    16 Jan            Kozłowski             102.53 -  315: 507   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Katarzyna Sołdan 103.79 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  347: 431   89
    2    21 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  330: 347   65
    3    24 Adam           Kędzior               100.00 +  389: 301  150
    4    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  458: 321  150
    5    14 Marta          Kleinrok              100.00 +  348: 329  150
    6    12 Paweł          Czubla                100.48 -  326: 361   50
    7    15 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  613: 291  150
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  384: 326  164
    9     8 Maciej         Michalak              121.26 -  323: 495   71
   10    10 Dorota         Maciejuk              105.00 +  365: 291  155
   11     7 Ryszard        Dębski                130.15 -  278: 443   80
   12    10 Rafał          Matczak               118.10 -  405: 452   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Jan Kozłowski 102.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                136.46 -  361: 374   86
    2    18 Sławomir       Zabawa                102.00 +  405: 300  152
    3    14 Katarzyna      Majewska              100.00 -  362: 397   50
    4    15 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  320: 459   89
    5    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  385: 265  150
    6    18 Beata          Kościańska            100.00 +  298: 273  150
    7    18 Tomasz         Górka                 100.00 +  373: 341  150
    8     9 Rafał          Wesołowski            115.87 -  348: 518   66
    9    10 Filip          Sosin                 129.00 -  314: 366   79
   10    12 Rafał          Matczak               118.10 +  485: 328  168
   11    13 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  230: 473   71
   12    16 Sylwester      Wójcik                103.83 +  507: 315  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Sławomir Zabawa 102.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 136.40 -  294: 420   86
    2    18 Jan            Kozłowski             102.53 -  300: 405   53
    3    23 Bożena         Dragun                100.00 -  317: 329   50
    4    28 Anna           Chybowska             100.00 -  328: 362   50
    5    29 PAUZA
    6    27 Jarosław       Baranowski            100.00 -  299: 407   50
    7    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  331: 285  150
    8    23 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  373: 375   50
    9    25 Piotr          Syta                  100.00 +  444: 283  150
   10    21 Jarosław       Kordalski             100.00 +  332: 316  150
   11    22 Jarosław       Kordalski             100.00 +  348: 314  150
   12    19 Michał         Ozimiński             107.12 -  297: 365   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Paweł Czubla 100.48 Kock                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Dębski                130.15 +  355: 321  180
    2     8 Krzysztof      Mówka                 142.10 +  374: 302  192
    3     6 Dawid          Pikul                 136.40 -  353: 385   86
    4     7 Lech           Szymczak              100.40 +  339: 327  150
    5     8 Janusz         Kaczor                126.18 -  299: 357   76
    6    12 Katarzyna      Sołdan                103.79 +  361: 326  154
    7     9 Sylwester      Wójcik                103.83 +  405: 320  154
    8     6 Jarosław       Puchalski             123.87 +  350: 309  174
    9     4 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  231: 376   90
   10     4 Sławomir       Kordjalik             141.50 -  329: 407   92
   11    11 Dorota         Zielińska             115.93 +  348: 342  166
   12     8 Filip          Sosin                 129.00 -  292: 386   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Lech Szymczak 100.40 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Filip          Sosin                 129.00 -  351: 392   79
    2    20 Barbara        Pastuszek             100.00 +  439: 280  150
    3     9 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  409: 350  150
    4     7 Paweł          Czubla                100.48 -  327: 339   50
    5    13 Stanisław      Gasik                 119.90 -  278: 395   70
    6    20 Anna           Pawłowska             100.00 +  363: 286  150
    7    17 Urszula        Solarska              100.00 +  412: 317  150
    8     7 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  327: 391   93
    9    15 Edward         Stefaniak             108.62 +  429: 336  159
   10    15 Iwona          Rutkowska             106.39 +  291: 278  156
   11    10 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  293: 367   65
   12    13 Dorota         Zielińska             115.93 +  433: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Jarosław Baranowski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janusz         Kaczor                126.18 -  367: 435   76
    2    17 Dorota         Maciejuk              105.00 +  335: 332  155
    3    22 Sylwester      Wójcik                103.83 -  358: 411   54
    4    20 Edward         Stefaniak             108.62 -  312: 335   59
    5    22 Beata          Kościańska            100.00 -  273: 405   50
    6    27 Sławomir       Zabawa                102.00 +  407: 299  152
    7    23 Anna           Pawłowska             100.00 +  358: 318  150
    8    15 Jarosław       Sobczak               112.07 +  372: 296  162
    9    13 Ryszard        Dębski                130.15 -  200: 535   80
   10    17 Beata          Piotrowska            110.57 -  309: 411   61
   11    21 Beata          Kościańska            100.00 +  381: 316  150
   12    18 Marta          Kleinrok              100.00 -  296: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Puchalski             123.87 -  270: 414   74
    2    22 Michał         Waszkiewicz           120.55 -  280: 434   71
    3    28 Edward         Stefaniak             108.62 -  322: 337   59
    4    28 Sławomir       Zabawa                102.00 +  362: 328  152
    5    23 Marek          Rogalski              112.60 -  242: 526   63
    6    26 Michał         Ozimiński             107.12 -  281: 367   57
    7    29 PAUZA
    8    24 Dorota         Maciejuk              105.00 -  212: 441   55
    9    26 Adam           Kędzior               100.00 +  396: 300  150
   10    24 Jarosław       Sobczak               112.07 -  230: 368   62
   11    26 Piotr          Syta                  100.00 +  445: 260  150
   12    24 Anna           Pawłowska             100.00 -  276: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 11  85.73




	Bożena Dragun 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Michalak              121.26 -  356: 376   71
    2    19 Marta          Kleinrok              100.00 -  349: 362   50
    3    23 Sławomir       Zabawa                102.00 +  329: 317  152
    4    24 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  386: 380  150
    5    10 Rafał          Matczak               118.10 +  357: 242  168
    6     9 Jarosław       Puchalski             123.87 -  340: 401   74
    7    11 Mateusz        Żbikowski             142.98 -  260: 514   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  7 108.29




	Tomasz Górka 100.00 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 -  247: 400   71
    2    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  359: 331  150
    3    20 Krzysztof      Mówka                 142.10 -  277: 480   92
    4    23 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  325: 318  150
    5    19 Jarosław       Sobczak               112.07 +  385: 333  162
    6    13 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  296: 349   65
    7    18 Jan            Kozłowski             102.53 -  341: 373   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Waszkiewicz           120.55 +  413: 344  171
    2    10 Agnieszka      Krupka                111.77 -  359: 399   62
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 +  363: 362  163
    4    14 Jacek          Szewczyk              100.00 -  308: 397   50
    5    17 Edward         Stefaniak             108.62 +  319: 256  159
    6    11 Sylwester      Wójcik                103.83 -  345: 382   54
    7    12 Rafał          Matczak               118.10 -  280: 433   68
    8    17 Katarzyna      Majewska              100.00 +  428: 321  150
    9    12 Marek          Rogalski              112.60 -  295: 509   63
   10    13 Ryszard        Dębski                130.15 -  355: 426   80
   11    20 Iwona          Rutkowska             106.39 +  396: 336  156
   12    17 Dorota         Maciejuk              105.00 -  314: 375   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Gasik                 119.90 -  285: 377   70
    2    19 Bożena         Dragun                100.00 +  362: 349  150
    3    16 Michał         Ozimiński             107.12 +  348: 279  157
    4    12 Jarosław       Puchalski             123.87 -  368: 396   74
    5    14 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  329: 348   54
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  274: 372   63
    7    21 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  355: 328  163
    8    16 Agnieszka      Krupka                111.77 +  322: 298  162
    9    16 Beata          Piotrowska            110.57 -  339: 401   61
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              113.85 +  288: 270  164
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  251: 463   64
   12    18 Jarosław       Baranowski            100.00 +  380: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Monika         Rubinstein            100.00 -  318: 335   50
    9    23 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  365: 326  150
   10    21 Sławomir       Zabawa                102.00 -  316: 332   52
   11    22 Sławomir       Zabawa                102.00 -  314: 348   52
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  4  76.00




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Matczak               118.10 -  263: 434   68
    2    24 Ryszard        Dębski                130.15 +  394: 340  180
    3    15 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 -  318: 411   71
    4    18 Dorota         Zielińska             115.93 -  298: 375   66
    5    22 Jarosław       Baranowski            100.00 +  405: 273  150
    6    18 Jan            Kozłowski             102.53 -  273: 298   53
    7    22 Jarosław       Sobczak               112.07 -  276: 450   62
    8    25 Piotr          Syta                  100.00 +  331: 320  150
    9    18 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  350: 325  163
   10    19 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  278: 455   65
   11    21 Jarosław       Baranowski            100.00 -  316: 381   50
   12    22 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  338: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Zielińska             115.93 -  321: 388   66
    2    25 Urszula        Solarska              100.00 -  244: 351   50
    3    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  405: 293  150
    4    19 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  321: 458   54
    5    21 Jan            Kozłowski             102.53 -  265: 385   53
    6    25 Dorota         Maciejuk              105.00 -  284: 341   55
    7    28 Sławomir       Zabawa                102.00 -  285: 331   52
    8    27 PAUZA
    9    24 Michał         Ozimiński             107.12 -  319: 366   57
   10    25 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  376: 309  150
   11    24 Barbara        Pastuszek             100.00 -  302: 366   50
   12    25 Urszula        Solarska              100.00 -  295: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  / 11  71.55




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            115.87 -  265: 327   66
    2    23 Michał         Ozimiński             107.12 -  324: 415   57
    3    24 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  301: 389   54
    4    27 Monika         Rubinstein            100.00 -  371: 411   50
    5    28 Ryszard        Dębski                130.15 -  316: 392   80
    6    29 PAUZA
    7    27 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  211: 393   50
    8    26 Anna           Pawłowska             100.00 +  324: 264  150
    9    26 Anna           Chybowska             100.00 -  300: 396   50
   10    26 Piotr          Syta                  100.00 +  379: 356  150
   11    25 Anna           Pawłowska             100.00 -  217: 321   50
   12    26 Piotr          Syta                  100.00 +  335: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  / 11  82.45




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Pukniel               115.47 +  406: 271  165
    2    12 Rafał          Wesołowski            115.87 -  252: 517   66
    3    14 Jan            Kozłowski             102.53 +  397: 362  153
    4     9 Filip          Sosin                 129.00 -  285: 517   79
    5    16 Sylwester      Wójcik                103.83 -  373: 413   54
    6    23 Piotr          Syta                  100.00 +  393: 259  150
    7    13 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  343: 434   63
    8    17 Maria          Jarosz                100.00 -  321: 428   50
    9    22 Barbara        Pastuszek             100.00 +  407: 310  150
   10    11 Marek          Rogalski              112.60 -  332: 428   63
   11    18 Jarosław       Sobczak               112.07 -  310: 374   62
   12    20 Dariusz        Maciejuk              113.28 -  245: 376   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Krzysztof Matuszewski 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  236: 448   65
    2    29 PAUZA
    3    21 Stanisław      Gasik                 119.90 -  341: 358   70
    4    24 Bożena         Dragun                100.00 -  380: 386   50
    5    25 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  426: 272  150
    6    24 Iwona          Rutkowska             106.39 -  353: 411   56
    7    24 Ryszard        Dębski                130.15 -  280: 395   80
    8    22 Michał         Ozimiński             107.12 +  453: 429  157
    9    20 Agnieszka      Krupka                111.77 -  306: 394   62
   10    20 Jacek          Szewczyk              100.00 -  343: 364   50
   11    23 Urszula        Solarska              100.00 +  281: 272  150
   12    22 Beata          Kościańska            100.00 +  402: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 11  94.55




	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  374: 391   64
    2    16 Edward         Stefaniak             108.62 +  348: 318  159
    3    19 Urszula        Solarska              100.00 -  313: 314   50
    4    23 Tomasz         Górka                 100.00 -  318: 325   50
    5    25 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  272: 426   50
    6    28 Barbara        Pastuszek             100.00 -  346: 401   50
    7    27 Adam           Kędzior               100.00 +  393: 211  150
    8    23 Sławomir       Zabawa                102.00 +  375: 373  152
    9    23 Jarosław       Kordalski             100.00 -  326: 365   50
   10    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  309: 376   50
   11    27 PAUZA
   12    23 Barbara        Pastuszek             100.00 +  335: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 11  88.64




	Barbara Pastuszek 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Maciejuk              113.28 -  284: 444   63
    2    20 Lech           Szymczak              100.40 -  280: 439   50
    3    27 Dorota         Maciejuk              105.00 -  277: 385   55
    4    29 PAUZA
    5    26 Monika         Rubinstein            100.00 -  346: 365   50
    6    28 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  401: 346  150
    7    26 Piotr          Syta                  100.00 +  311: 264  150
    8    20 Beata          Piotrowska            110.57 -  323: 446   61
    9    22 Katarzyna      Majewska              100.00 -  310: 407   50
   10    22 Michał         Ozimiński             107.12 -  309: 469   57
   11    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  366: 302  150
   12    23 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  334: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 11  80.55




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Rogalski              112.60 +  343: 236  163
    2    11 Jarosław       Sobczak               112.07 -  287: 356   62
    3    17 Jarosław       Puchalski             123.87 -  273: 407   74
    4    22 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  299: 326   50
    5    24 Dorota         Maciejuk              105.00 +  396: 340  155
    6    20 Lech           Szymczak              100.40 -  286: 363   50
    7    23 Jarosław       Baranowski            100.00 -  318: 358   50
    8    26 Adam           Kędzior               100.00 -  264: 324   50
    9    27 PAUZA
   10    23 Dariusz        Maciejuk              113.28 -  302: 368   63
   11    25 Adam           Kędzior               100.00 +  321: 217  150
   12    24 Anna           Chybowska             100.00 +  318: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45




	Sławomir Rosochacz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariola        Osajda-Matczak        112.51 -  317: 357   63
    2    27 Piotr          Syta                  100.00 +  375: 269  150
    3     9 Lech           Szymczak              100.40 -  350: 409   50
    4    22 Anna           Pawłowska             100.00 +  326: 299  150
    5    12 Dariusz        Maciejuk              113.28 +  417: 295  163
    6     8 Rafał          Wesołowski            115.87 -  235: 495   66
    7    15 Katarzyna      Sołdan                103.79 -  291: 613   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  7  99.43




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jarosław       Sobczak               112.07 -  318: 407   62
    2    26 Tomasz         Górka                 100.00 -  331: 359   50
    3    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  293: 405   50
    4    27 Adam           Kędzior               100.00 +  411: 371  150
    5    26 Barbara        Pastuszek             100.00 +  365: 346  150
    6    22 Edward         Stefaniak             108.62 -  307: 411   59
    7    25 Dorota         Maciejuk              105.00 +  410: 307  155
    8    19 Jarosław       Kordalski             100.00 +  335: 318  150
    9    14 Sylwester      Wójcik                103.83 -  315: 393   54
   10    14 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  396: 413   65
   11    19 Dorota         Maciejuk              105.00 -  332: 359   55
   12    21 Iwona          Rutkowska             106.39 +  322: 311  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Krupka                111.77 -  263: 346   62
    2    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  351: 244  150
    3    19 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  314: 313  150
    4    13 Jolanta        Kosmowska             115.20 -  290: 399   65
    5    18 Dorota         Zielińska             115.93 -  351: 367   66
    6    21 Jarosław       Sobczak               112.07 +  333: 330  162
    7    17 Lech           Szymczak              100.40 -  317: 412   50
    8    18 Ryszard        Dębski                130.15 -  286: 462   80
    9    21 Dorota         Maciejuk              105.00 -  254: 385   55
   10    27 PAUZA
   11    23 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  272: 281   50
   12    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  336: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 11  94.55




	Piotr Syta 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Beata          Piotrowska            110.57 -  245: 312   61
    2    27 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  269: 375   50
    3    29 PAUZA
    4    25 Iwona          Rutkowska             106.39 -  260: 394   56
    5    27 Michał         Ozimiński             107.12 +  340: 306  157
    6    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  259: 393   50
    7    26 Barbara        Pastuszek             100.00 -  264: 311   50
    8    25 Beata          Kościańska            100.00 -  320: 331   50
    9    25 Sławomir       Zabawa                102.00 -  283: 444   52
   10    26 Adam           Kędzior               100.00 -  356: 379   50
   11    26 Anna           Chybowska             100.00 -  260: 445   50
   12    26 Adam           Kędzior               100.00 -  332: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  / 11  61.45




	Jacek Szewczyk 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           121.25 +  421: 358  171
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.24 -  258: 456   90
    4    14 Maria          Jarosz                100.00 +  397: 308  150
    5     9 Mariusz        Skrobosz              139.37 -  320: 423   89
    6    14 Dorota         Zielińska             115.93 -  345: 419   66
    7    19 Iwona          Rutkowska             106.39 +  405: 293  156
    8    13 Grzegorz       Pukniel               115.47 -  255: 417   65
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              113.85 -  312: 350   64
   10    20 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  364: 343  150
   11    16 Michał         Ozimiński             107.12 +  434: 308  157
   12    14 Rafał          Wesołowski            115.87 +  340: 309  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Lublina



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Edward         Stefaniak             353: 298
   2 Michał         Ozimiński            - Mateusz        Żbikowski             329: 359
   3 Krzysztof      Mówka                - Iwona          Rutkowska             415: 316
   4 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Kordjalik             298: 447
   5 Tomasz         Zwoliński            - Sylwester      Wójcik                402: 395
   6 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              347: 431
   7 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             374: 361
   8 Sławomir       Zabawa               - Dawid          Pikul                 294: 420
   9 Ryszard        Dębski               - Paweł          Czubla                321: 355
  10 Lech           Szymczak             - Filip          Sosin                 351: 392
  11 Janusz         Kaczor               - Jarosław       Baranowski            435: 367
  12 Anna           Chybowska            - Jarosław       Puchalski             270: 414
  13 Maciej         Michalak             - Bożena         Dragun                376: 356
  14 Tomasz         Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           247: 400
  15 Michał         Waszkiewicz          - Maria          Jarosz                344: 413
  16 Marta          Kleinrok             - Stanisław      Gasik                 285: 377
  17 Rafał          Matczak              - Beata          Kościańska            434: 263
  18 Krzysztof      Kruk                 - Dorota         Zielińska             321: 388
  19 Rafał          Wesołowski           - Adam           Kędzior               327: 265
  20 Katarzyna      Majewska             - Grzegorz       Pukniel               406: 271
  21 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Matuszewski           448: 236
  22 Katarzyna      Niedźwiedź           - Krzysztof      Sporczyk              374: 391
  23 Dariusz        Maciejuk             - Barbara        Pastuszek             444: 284
  24 Anna           Pawłowska            - Marek          Rogalski              343: 236
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Rosochacz             357: 317
  26 Monika         Rubinstein           - Jarosław       Sobczak               318: 407
  27 Agnieszka      Krupka               - Urszula        Solarska              346: 263
  28 Piotr          Syta                 - Beata          Piotrowska            245: 312
  29 Jacek          Szewczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Kosmowska             372: 319
   2 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Kordjalik             381: 456
   3 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Maciejuk              339: 410
   4 Maciej         Michalak             - Janusz         Kaczor                432: 298
   5 Rafał          Matczak              - Stanisław      Rydzik                382: 477
   6 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              331: 370
   7 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        411: 328
   8 Paweł          Czubla               - Krzysztof      Mówka                 374: 302
   9 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              324: 444
  10 Maria          Jarosz               - Agnieszka      Krupka                359: 399
  11 Jarosław       Sobczak              - Anna           Pawłowska             356: 287
  12 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Majewska              517: 252
  13 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             359: 416
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Szewczyk              358: 421
  15 Sylwester      Wójcik               - Filip          Sosin                 316: 485
  16 Edward         Stefaniak            - Katarzyna      Niedźwiedź            318: 348
  17 Jarosław       Baranowski           - Dorota         Maciejuk              335: 332
  18 Jan            Kozłowski            - Sławomir       Zabawa                405: 300
  19 Bożena         Dragun               - Marta          Kleinrok              349: 362
  20 Barbara        Pastuszek            - Lech           Szymczak              280: 439
  21 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Sołdan                347: 330
  22 Anna           Chybowska            - Michał         Waszkiewicz           280: 434
  23 Adam           Kędzior              - Michał         Ozimiński             324: 415
  24 Beata          Kościańska           - Ryszard        Dębski                394: 340
  25 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kruk                  351: 244
  26 Tomasz         Górka                - Monika         Rubinstein            359: 331
  27 Sławomir       Rosochacz            - Piotr          Syta                  375: 269
  28 Iwona          Rutkowska            - Marek          Rogalski              343: 337
  29 Krzysztof      Matuszewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              360: 315
   2 Filip          Sosin                - Kazimierz.J    Merklejn              304: 498
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              389: 317
   4 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Sobczak               493: 343
   5 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            361: 489
   6 Paweł          Czubla               - Dawid          Pikul                 353: 385
   7 Jacek          Szewczyk             - Tomasz         Zwoliński             258: 456
   8 Rafał          Matczak              - Maciej         Michalak              514: 233
   9 Sławomir       Rosochacz            - Lech           Szymczak              350: 409
  10 Michał         Waszkiewicz          - Mateusz        Żbikowski             488: 401
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Jarosz                362: 363
  12 Beata          Piotrowska           - Dorota         Zielińska             363: 297
  13 Iwona          Rutkowska            - Jolanta        Kosmowska             367: 368
  14 Jan            Kozłowski            - Katarzyna      Majewska              362: 397
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Kościańska            411: 318
  16 Michał         Ozimiński            - Marta          Kleinrok              279: 348
  17 Anna           Pawłowska            - Jarosław       Puchalski             273: 407
  18 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Pukniel               475: 320
  19 Katarzyna      Niedźwiedź           - Urszula        Solarska              313: 314
  20 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Górka                 480: 277
  21 Krzysztof      Matuszewski          - Stanisław      Gasik                 341: 358
  22 Sylwester      Wójcik               - Jarosław       Baranowski            411: 358
  23 Bożena         Dragun               - Sławomir       Zabawa                329: 317
  24 Adam           Kędzior              - Katarzyna      Sołdan                301: 389
  25 Marek          Rogalski             - Ryszard        Dębski                410: 293
  26 Monika         Rubinstein           - Krzysztof      Kruk                  293: 405
  27 Dorota         Maciejuk             - Barbara        Pastuszek             385: 277
  28 Edward         Stefaniak            - Anna           Chybowska             337: 322
  29 Piotr          Syta                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Stanisław      Rydzik                379: 392
   2 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            452: 312
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              501: 338
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Matczak               397: 369
   5 Jarosław       Sobczak              - Michał         Waszkiewicz           326: 405
   6 Agnieszka      Krupka               - Janusz         Kaczor                375: 383
   7 Lech           Szymczak             - Paweł          Czubla                327: 339
   8 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Mówka                 330: 461
   9 Filip          Sosin                - Katarzyna      Majewska              517: 285
  10 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Michalak              355: 416
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Beata          Piotrowska            401: 309
  12 Jarosław       Puchalski            - Marta          Kleinrok              396: 368
  13 Jolanta        Kosmowska            - Urszula        Solarska              399: 290
  14 Maria          Jarosz               - Jacek          Szewczyk              308: 397
  15 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Kozłowski             459: 320
  16 Dorota         Maciejuk             - Sylwester      Wójcik                348: 353
  17 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Rogalski              459: 386
  18 Dorota         Zielińska            - Beata          Kościańska            375: 298
  19 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Kruk                  458: 321
  20 Jarosław       Baranowski           - Edward         Stefaniak             312: 335
  21 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        477: 401
  22 Anna           Pawłowska            - Sławomir       Rosochacz             299: 326
  23 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Niedźwiedź            325: 318
  24 Bożena         Dragun               - Krzysztof      Matuszewski           386: 380
  25 Iwona          Rutkowska            - Piotr          Syta                  394: 260
  26 Ryszard        Dębski               - Michał         Ozimiński             348: 320
  27 Monika         Rubinstein           - Adam           Kędzior               411: 371
  28 Sławomir       Zabawa               - Anna           Chybowska             328: 362
  29 Barbara        Pastuszek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              350: 373
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                335: 470
   3 Filip          Sosin                - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 387
   4 Jarosław       Puchalski            - Michał         Waszkiewicz           391: 408
   5 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Kosmowska             402: 301
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              331: 399
   7 Maciej         Michalak             - Sławomir       Kordjalik             310: 352
   8 Paweł          Czubla               - Janusz         Kaczor                299: 357
   9 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Szewczyk              423: 320
  10 Bożena         Dragun               - Rafał          Matczak               357: 242
  11 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Pukniel               442: 279
  12 Sławomir       Rosochacz            - Dariusz        Maciejuk              417: 295
  13 Stanisław      Gasik                - Lech           Szymczak              395: 278
  14 Marta          Kleinrok             - Katarzyna      Sołdan                329: 348
  15 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Krupka                279: 425
  16 Katarzyna      Majewska             - Sylwester      Wójcik                373: 413
  17 Maria          Jarosz               - Edward         Stefaniak             319: 256
  18 Urszula        Solarska             - Dorota         Zielińska             351: 367
  19 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Górka                 333: 385
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Iwona          Rutkowska             441: 287
  21 Krzysztof      Kruk                 - Jan            Kozłowski             265: 385
  22 Beata          Kościańska           - Jarosław       Baranowski            405: 273
  23 Marek          Rogalski             - Anna           Chybowska             526: 242
  24 Dorota         Maciejuk             - Anna           Pawłowska             340: 396
  25 Krzysztof      Matuszewski          - Katarzyna      Niedźwiedź            426: 272
  26 Barbara        Pastuszek            - Monika         Rubinstein            346: 365
  27 Piotr          Syta                 - Michał         Ozimiński             340: 306
  28 Adam           Kędzior              - Ryszard        Dębski                316: 392
  29 Sławomir       Zabawa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              421: 442
   2 Sławomir       Kordjalik            - Michał         Waszkiewicz           438: 324
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Mówka                 333: 428
   4 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Zwoliński             405: 372
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 292: 454
   6 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Sosin                 469: 415
   7 Stanisław      Gasik                - Mateusz        Żbikowski             451: 343
   8 Sławomir       Rosochacz            - Rafał          Wesołowski            235: 495
   9 Jarosław       Puchalski            - Bożena         Dragun                401: 340
  10 Maciej         Michalak             - Agnieszka      Krupka                379: 272
  11 Sylwester      Wójcik               - Maria          Jarosz                382: 345
  12 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Czubla                326: 361
  13 Jolanta        Kosmowska            - Tomasz         Górka                 349: 296
  14 Dorota         Zielińska            - Jacek          Szewczyk              419: 345
  15 Ryszard        Dębski               - Rafał          Matczak               357: 361
  16 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Pukniel               296: 529
  17 Marta          Kleinrok             - Mariola        Osajda-Matczak        274: 372
  18 Beata          Kościańska           - Jan            Kozłowski             273: 298
  19 Dariusz        Maciejuk             - Beata          Piotrowska            355: 454
  20 Lech           Szymczak             - Anna           Pawłowska             363: 286
  21 Urszula        Solarska             - Jarosław       Sobczak               333: 330
  22 Edward         Stefaniak            - Monika         Rubinstein            411: 307
  23 Katarzyna      Majewska             - Piotr          Syta                  393: 259
  24 Iwona          Rutkowska            - Krzysztof      Matuszewski           411: 353
  25 Krzysztof      Kruk                 - Dorota         Maciejuk              284: 341
  26 Anna           Chybowska            - Michał         Ozimiński             281: 367
  27 Jarosław       Baranowski           - Sławomir       Zabawa                407: 299
  28 Katarzyna      Niedźwiedź           - Barbara        Pastuszek             346: 401
  29 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 451: 392
   2 Janusz         Kaczor               - Stanisław      Rydzik                284: 453
   3 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Mówka                 387: 372
   4 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              290: 452
   5 Michał         Waszkiewicz          - Dorota         Zielińska             308: 362
   6 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Kosmowska             460: 297
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             350: 482
   8 Maciej         Michalak             - Mariusz        Sylwestrzuk           299: 444
   9 Paweł          Czubla               - Sylwester      Wójcik                405: 320
  10 Filip          Sosin                - Stanisław      Gasik                 408: 320
  11 Mateusz        Żbikowski            - Bożena         Dragun                514: 260
  12 Maria          Jarosz               - Rafał          Matczak               280: 433
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Majewska              434: 343
  14 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            373: 350
  15 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Rosochacz             613: 291
  16 Agnieszka      Krupka               - Edward         Stefaniak             359: 373
  17 Lech           Szymczak             - Urszula        Solarska              412: 317
  18 Jan            Kozłowski            - Tomasz         Górka                 373: 341
  19 Jacek          Szewczyk             - Iwona          Rutkowska             405: 293
  20 Michał         Ozimiński            - Marek          Rogalski              408: 411
  21 Marta          Kleinrok             - Dariusz        Maciejuk              355: 328
  22 Jarosław       Sobczak              - Beata          Kościańska            450: 276
  23 Jarosław       Baranowski           - Anna           Pawłowska             358: 318
  24 Krzysztof      Matuszewski          - Ryszard        Dębski                280: 395
  25 Monika         Rubinstein           - Dorota         Maciejuk              410: 307
  26 Piotr          Syta                 - Barbara        Pastuszek             264: 311
  27 Katarzyna      Niedźwiedź           - Adam           Kędzior               393: 211
  28 Krzysztof      Kruk                 - Sławomir       Zabawa                285: 331
  29 Anna           Chybowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Kordjalik             481: 350
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                404: 455
   3 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Kaczor                351: 437
   4 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Zwoliński             309: 318
   5 Dawid          Pikul                - Filip          Sosin                 455: 444
   6 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Czubla                309: 350
   7 Mateusz        Żbikowski            - Lech           Szymczak              391: 327
   8 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              384: 326
   9 Jan            Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            348: 518
  10 Rafał          Matczak              - Jolanta        Kosmowska             426: 339
  11 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Michalak              324: 365
  12 Edward         Stefaniak            - Mariola        Osajda-Matczak        349: 395
  13 Jacek          Szewczyk             - Grzegorz       Pukniel               255: 417
  14 Sylwester      Wójcik               - Marek          Rogalski              316: 395
  15 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Baranowski            296: 372
  16 Agnieszka      Krupka               - Marta          Kleinrok              298: 322
  17 Katarzyna      Majewska             - Maria          Jarosz                321: 428
  18 Urszula        Solarska             - Ryszard        Dębski                286: 462
  19 Jarosław       Kordalski            - Monika         Rubinstein            318: 335
  20 Barbara        Pastuszek            - Beata          Piotrowska            323: 446
  21 Dariusz        Maciejuk             - Iwona          Rutkowska             347: 316
  22 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Matuszewski           429: 453
  23 Sławomir       Zabawa               - Katarzyna      Niedźwiedź            373: 375
  24 Dorota         Maciejuk             - Anna           Chybowska             441: 212
  25 Beata          Kościańska           - Piotr          Syta                  331: 320
  26 Anna           Pawłowska            - Adam           Kędzior               264: 324
  27 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              477: 382
   2 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Skrobosz              336: 442
   3 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kordjalik             406: 384
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Czubla                376: 231
   5 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Puchalski             352: 388
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Żbikowski             399: 367
   7 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 354: 479
   8 Maciej         Michalak             - Katarzyna      Sołdan                495: 323
   9 Dorota         Zielińska            - Rafał          Matczak               354: 300
  10 Filip          Sosin                - Jan            Kozłowski             366: 314
  11 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Waszkiewicz           346: 339
  12 Marek          Rogalski             - Maria          Jarosz                509: 295
  13 Ryszard        Dębski               - Jarosław       Baranowski            535: 200
  14 Monika         Rubinstein           - Sylwester      Wójcik                315: 393
  15 Lech           Szymczak             - Edward         Stefaniak             429: 336
  16 Beata          Piotrowska           - Marta          Kleinrok              401: 339
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Szewczyk              350: 312
  18 Beata          Kościańska           - Dariusz        Maciejuk              350: 325
  19 Iwona          Rutkowska            - Jarosław       Sobczak               346: 331
  20 Krzysztof      Matuszewski          - Agnieszka      Krupka                306: 394
  21 Urszula        Solarska             - Dorota         Maciejuk              254: 385
  22 Barbara        Pastuszek            - Katarzyna      Majewska              310: 407
  23 Jarosław       Kordalski            - Katarzyna      Niedźwiedź            365: 326
  24 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Kruk                  366: 319
  25 Piotr          Syta                 - Sławomir       Zabawa                283: 444
  26 Anna           Chybowska            - Adam           Kędzior               396: 300
  27 Anna           Pawłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             442: 327
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 337: 322
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 332: 360
   4 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Czubla                407: 329
   5 Jarosław       Puchalski            - Maciej         Michalak              424: 358
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Zielińska             461: 287
   7 Janusz         Kaczor               - Filip          Sosin                 332: 433
   8 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            361: 336
   9 Agnieszka      Krupka               - Mateusz        Żbikowski             322: 465
  10 Katarzyna      Sołdan               - Dorota         Maciejuk              365: 291
  11 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Majewska              428: 332
  12 Jan            Kozłowski            - Rafał          Matczak               485: 328
  13 Ryszard        Dębski               - Maria          Jarosz                426: 355
  14 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Rubinstein            413: 396
  15 Iwona          Rutkowska            - Lech           Szymczak              278: 291
  16 Sylwester      Wójcik               - Edward         Stefaniak             336: 467
  17 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Baranowski            411: 309
  18 Marta          Kleinrok             - Krzysztof      Sporczyk              288: 270
  19 Jolanta        Kosmowska            - Beata          Kościańska            455: 278
  20 Jacek          Szewczyk             - Krzysztof      Matuszewski           364: 343
  21 Jarosław       Kordalski            - Sławomir       Zabawa                316: 332
  22 Michał         Ozimiński            - Barbara        Pastuszek             469: 309
  23 Dariusz        Maciejuk             - Anna           Pawłowska             368: 302
  24 Anna           Chybowska            - Jarosław       Sobczak               230: 368
  25 Katarzyna      Niedźwiedź           - Krzysztof      Kruk                  309: 376
  26 Adam           Kędzior              - Piotr          Syta                  379: 356
  27 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                513: 287
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              298: 469
   3 Sławomir       Kordjalik            - Mariola        Osajda-Matczak        467: 483
   4 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Puchalski             469: 343
   5 Filip          Sosin                - Mateusz        Żbikowski             310: 528
   6 Krzysztof      Mówka                - Marek          Rogalski              551: 270
   7 Ryszard        Dębski               - Katarzyna      Sołdan                443: 278
   8 Grzegorz       Pukniel              - Janusz         Kaczor                357: 425
   9 Beata          Piotrowska           - Maciej         Michalak              283: 395
  10 Lech           Szymczak             - Jolanta        Kosmowska             293: 367
  11 Paweł          Czubla               - Dorota         Zielińska             348: 342
  12 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            408: 398
  13 Michał         Waszkiewicz          - Jan            Kozłowski             473: 230
  14 Edward         Stefaniak            - Sylwester      Wójcik                659: 234
  15 Marta          Kleinrok             - Krzysztof      Sporczyk              251: 463
  16 Jacek          Szewczyk             - Michał         Ozimiński             434: 308
  17 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Krupka                314: 370
  18 Katarzyna      Majewska             - Jarosław       Sobczak               310: 374
  19 Monika         Rubinstein           - Dorota         Maciejuk              332: 359
  20 Maria          Jarosz               - Iwona          Rutkowska             396: 336
  21 Jarosław       Baranowski           - Beata          Kościańska            381: 316
  22 Jarosław       Kordalski            - Sławomir       Zabawa                314: 348
  23 Krzysztof      Matuszewski          - Urszula        Solarska              281: 272
  24 Barbara        Pastuszek            - Krzysztof      Kruk                  366: 302
  25 Adam           Kędzior              - Anna           Pawłowska             217: 321
  26 Piotr          Syta                 - Anna           Chybowska             260: 445
  27 Katarzyna      Niedźwiedź           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              406: 412
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        454: 266
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 434: 451
   4 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 332: 325
   5 Sławomir       Kordjalik            - Ryszard        Dębski                342: 370
   6 Jarosław       Puchalski            - Janusz         Kaczor                377: 291
   7 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Michalak              383: 406
   8 Paweł          Czubla               - Filip          Sosin                 292: 386
   9 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           365: 461
  10 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Sołdan                452: 405
  11 Edward         Stefaniak            - Grzegorz       Pukniel               407: 251
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            365: 369
  13 Dorota         Zielińska            - Lech           Szymczak              291: 433
  14 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Szewczyk              309: 340
  15 Jarosław       Sobczak              - Agnieszka      Krupka                411: 338
  16 Jan            Kozłowski            - Sylwester      Wójcik                507: 315
  17 Dorota         Maciejuk             - Maria          Jarosz                375: 314
  18 Jarosław       Baranowski           - Marta          Kleinrok              296: 380
  19 Sławomir       Zabawa               - Michał         Ozimiński             297: 365
  20 Katarzyna      Majewska             - Dariusz        Maciejuk              245: 376
  21 Monika         Rubinstein           - Iwona          Rutkowska             322: 311
  22 Beata          Kościańska           - Krzysztof      Matuszewski           338: 402
  23 Katarzyna      Niedźwiedź           - Barbara        Pastuszek             335: 334
  24 Anna           Pawłowska            - Anna           Chybowska             318: 276
  25 Krzysztof      Kruk                 - Urszula        Solarska              295: 336
  26 Adam           Kędzior              - Piotr          Syta                  335: 332
  27 Jarosław       Kordalski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.80  28480  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.44  27633  194
   4 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.87  28232  199
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.64  28328  200
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.48  27198  195
  10 Kamil Górka                    Łęczna               139.35  26477  190
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.95  26540  191
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.08  26512  192
  13 Dawid Pikul                    Poznań               138.05  26781  194
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.73  25158  184
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  17 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.99  26655  196
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.53  26970  199
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             133.95  26522  198
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.08  25817  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  29 Sławomir Kucia                 Kraków               129.81  22067  170
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  31 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.65  20095  155
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  33 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.56  22544  174
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  36 Filip Sosin                    Warszawa             128.48  25053  195
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              128.17  18585  145
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  40 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.64  15957  126
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  48 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             125.16  17648  141
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.99  12749  102
  51 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  52 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.36  24251  195
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.33  24493  197
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  55 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  56 Marek Roszak                   Poznań               124.12  23458  189
  57 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  58 Iwona Kucia                    Kraków               123.93  20696  167
  59 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.83  14117  114
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  62 Sławomir Nosek                 Mielec               123.22  14294  116
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.02  10580   86
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  65 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  66 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.46  23145  189
  67 Irena Sołdan                   Rumia                122.46  23389  191
  68 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.35  23980  196
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.29  23358  191
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  71 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  72 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  73 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  74 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  75 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  76 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  77 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  79 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.02  19484  161
  80 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  82 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  83 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.25  23448  195
  86 Stanisław Gasik                Warszawa             120.15  18023  150
  87 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  88 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.86  21575  180
  89 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  91 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  92 Daniel Czernatowicz            Kraków               119.66   8017   67
  93 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  94 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.44  22096  185
  95 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  96 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.31   4295   36
  97 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.23  20031  168
  98 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
  99 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 101 Rafał Matczak                  Pruszków             118.46  20967  177
 102 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.44  11607   98
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 104 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.99  22655  192
 106 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 107 Łukasz Kozub                   Brzesko              117.90   5659   48
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 110 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.52  23386  199
 112 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 114 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 115 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 116 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            116.51   5010   43
 118 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 119 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 120 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 122 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 124 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 125 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.78  21883  189
 128 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.70  22561  195
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.64  20700  179
 130 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.25  23051  200
 131 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 132 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.74   9753   85
 133 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 134 Katarzyna Klimała              Kraków               114.70  13994  122
 135 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 136 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.34  11320   99
 138 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.90  22552  198
 139 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 140 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.76  21501  189
 141 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 142 Leszek Stecuła                 Bytom                113.59  11586  102
 143 Tomasz Ciejka                  Kraków               113.57  11471  101
 144 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.56   6132   54
 145 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.46  13729  121
 146 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 147 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 148 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 149 Kamil Klinkosz                 Rumia                113.00   5424   48
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 151 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 152 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.82  14892  132
 154 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 155 Marek Rogalski                 Chełm                112.75  12403  110
 156 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 112.71  21415  190
 158 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 159 Beata Madej                    Lublin               112.57   3377   30
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 161 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.31   9434   84
 162 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.25  21777  194
 163 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 164 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 165 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 166 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 167 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 168 Wojciech Sołdan                Rumia                111.86  18010  161
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81  14312  128
 170 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.31  21929  197
 172 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 173 Agnieszka Krupka               Krosno               111.27  20029  180
 174 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 175 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Lucyna Śniadach                Rumia                110.89  19627  177
 179 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.88  13306  120
 180 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 181 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 182 Marcin Skowron                 Zabrze               110.79  19721  178
 183 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 184 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 185 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 186 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 187 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 188 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 189 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 190 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 192 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 193 Mariusz Makuch                 Zator                109.83   7688   70
 194 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.24  15621  143
 195 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 196 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 197 Jolanta Chłopińska             Wałcz                107.78   3880   36
 198 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 199 Paweł Czubla                   Kock                 107.65   5813   54
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.44  15472  144
 202 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 203 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 204 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 206 Jan Ziółkowski                 Rumia                106.62   5118   48
 207 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 208 Władysław Zieliński            Lębork               106.50   8094   76
 209 Jerzy Luter                    Bytom                106.46  20121  189
 210 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 211 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              106.44  14050  132
 212 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 213 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 214 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.91  18852  178
 216 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 217 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.86  19795  187
 219 Michał Ozimiński               Łódź                 105.84   8044   76
 220 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 222 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 223 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 224 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.44  18768  178
 225 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 226 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 227 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.25  19577  186
 228 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 229 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 230 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 231 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 232 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 233 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 234 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.75  20321  194
 235 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 236 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 237 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 238 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 239 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 240 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 241 Jan Kozłowski                  Kraków               103.76  11310  109
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 243 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               103.49  11487  111
 245 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 246 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 247 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 248 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 249 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.58  10976  107
 250 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 251 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 252 Sławomir Zabawa                Jasło                102.37  20269  198
 253 Dominik Piasecki               Słupsk               102.30   7161   70
 254 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 255 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 256 Anna Niedzielko                Szczecin             101.80  14964  147
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 258 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 259 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 260 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 261 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 262 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 263 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 264 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 265 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 266 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 267 Joanna Brychcy                 Katowice             100.35  19167  191
 268 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 269 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 270 Maria Jarosz                   Lublin               100.22  12227  122
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.08  19916  199
 272 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 273 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 274 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 275 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 276 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 277 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 278 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 279 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 280 Monika Rubinstein              Warszawa              98.96  18901  191
 281 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 282 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 283 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 284 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 285 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 286 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 287 Teresa Zalewska                Racibórz              97.65   6933   71
 288 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 289 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 290 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 291 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 292 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 293 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 294 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 295 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 296 Marek Kocikowski               Ostróda               96.23   9527   99
 297 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 298 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 299 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 300 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 301 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 302 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.61   8414   88
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.53   7642   80
 305 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 306 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.13   9894  104
 307 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 308 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 309 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 310 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 311 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.35   9812  104
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.32   8489   90
 313 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 314 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 315 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 316 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 317 Beata Kościańska               Lublin                92.98   5486   59
 318 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 320 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.86   6407   69
 321 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 323 Jarosław Kordalski             Lublin                92.73   5564   60
 324 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 325 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   6753   73
 326 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.11   5987   65
 327 Barbara Szymańska              Gdańsk                91.97   5426   59
 328 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.87   3583   39
 329 Anna Stefańska                 Łódź                  91.42   4845   53
 330 Katarzyna Majewska             Lublin                91.04   4370   48
 331 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 332 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.75  10708  118
 333 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 334 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 335 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 336 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 337 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 338 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 339 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 340 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.54  16982  194
 342 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 343 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 344 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 346 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 347 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 348 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 349 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 350 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 351 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 352 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 353 Alicja Bielecka                Poznań                83.40   4337   52
 354 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 355 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 356 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 358 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 359 Adam Kędzior                   Lublin                79.47   7550   95
 360 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 362 Urszula Solarska               Łódź                  75.07   5555   74
 363 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 364 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 365 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 17-09-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   5 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          85.04   2381   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   8 Andrzej Lożyński               Piastów              112.65   2929   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Wojciech Wróbel                Zator                 82.88   2072   25
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.29   2815   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  19 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  20 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  21 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  22 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  107.08   2570   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  26 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  27 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  28 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  29 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  30 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  31 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  32 Tomasz Górka                   Łęczna                93.00   2232   24
  33 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  34 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  35 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  36 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  37 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  38 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  39 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  40 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  41 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  42 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  43 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  44 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  45 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  46 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  47 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.26   2099   23
  48 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.83   2089   23
  49 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  50 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  51 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  88.30   2031   23
  52 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  53 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  54 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  69.78   1605   23
  55 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  56 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  57 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  60 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  61 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  62 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  63 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  65 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  66 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  70 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  71 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  75 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  76 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  77 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  78 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  79 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  80 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  81 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  82 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  83 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  84 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  85 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  86 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  87 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  88 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  89 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  90 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  91 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  92 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  93 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  94 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  95 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  96 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  97 Michał Sak                     Lublin               118.83   1426   12
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  99 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 100 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
 101 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
 102 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 103 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 104 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 105 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 106 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 107 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 108 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 109 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 110 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 111 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 112 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 113 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 114 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 115 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 116 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 117 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 118 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 119 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 120 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 121 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 122 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 123 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 124 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 125 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 126 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 127 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 128 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 129 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 130 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 131 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 132 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 133 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 134 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 135 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 136 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 137 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 138 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 139 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 140 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 141 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 142 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 143 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 144 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 145 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 146 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 147 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 148 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 149 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 150 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 151 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 152 Waldemar Bulkowski             Chojnów               93.83   1126   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 154 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 155 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 156 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 157 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 158 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 159 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 160 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 161 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 162 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 163 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 164 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 165 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 166 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 167 Rafał Skibicki                 Lębork                88.75   1065   12
 168 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 169 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 170 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 173 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 174 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 175 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 179 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 180 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 181 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 182 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 183 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 184 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 185 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 186 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 187 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 188 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 191 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 192 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 194 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 196 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 197 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 198 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 199 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 200 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 201 Ewa Jobs                       Ostróda               80.67    968   12
 202 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 203 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 205 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 206 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 207 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 208 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 209 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 210 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 211 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 212 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 213 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 214 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 215 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 216 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 217 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 218 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 219 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 220 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 221 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 222 Monika Ścisłowska              Chrzanów              72.42    869   12
 223 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 224 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 225 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 226 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 227 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 228 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 229 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 230 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 231 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            63.17    758   12
 232 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 233 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 234 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 235 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 236 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 237 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 240 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 241 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 243 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 244 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 245 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 246 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 247 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 248 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 249 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 250 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 251 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 252 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 253 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 254 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 255 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   75.27    828   11
 256 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 257 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 258 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 259 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 260 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 261 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 263 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 264 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 265 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 266 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 267 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 268 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 269 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 270 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 271 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 272 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 273 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 274 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 275 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 276 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 277 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 278 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 279 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 280 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 281 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 282 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 283 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 284 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 285 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 286 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 287 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 288 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 289 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 290 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 291 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 292 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 293 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 294 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 295 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 296 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 297 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 298 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 299 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 300 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 301 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 304 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 306 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 307 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 308 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 309 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 310 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 311 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 312 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 314 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 316 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 317 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 318 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 320 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 321 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 322 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 323 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 324 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 325 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 326 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 327 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 328 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 329 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 330 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 331 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 332 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 333 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 334 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 335 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 336 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 337 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 338 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 339 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 340 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 341 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 342 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 343 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 344 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 345 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 346 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 347 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 348 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 349 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 350 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 351 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 352 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 353 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 354 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 355 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 356 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 357 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 358 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 359 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 360 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 361 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 362 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 363 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 364 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 369 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 370 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 371 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 372 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 373 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 374 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 375 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 376 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 377 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 378 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 379 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 380 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 383 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 384 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 385 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 386 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 387 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 389 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 390 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 391 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 392 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 393 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 394 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 395 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 396 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 397 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie