Kęty 3
marca
Kęty 3- 4 marca I Mistrzostwa Kęt w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2018
Stargard10
marca
Stargard 10-11 marca IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 FmGrand Prix 2018
Katowice10
marca
Katowice 10 marca II Babskie granie (turniej bez jaj)
Bartosz Morawski zwycięża w Stargardzie10 - 11 marca 2018 — IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 FmInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 Fm Stargard, 10 - 11 marca 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski zwycięża w StargardzieW IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Stargardu w Scrabble — Gramy z Twoim Radiem 90,3 Fm wzięło udział 66 osób. To najwięcej z dotychczasowych czterech edycji i największa frekwencja w tym sezonie scrabblowym. Starania Stargardu zostały docenione przez Polską Federację Scrabble i w tym roku turniej otrzymał rangę Grand Prix. Rozgrywki odbyły się w nowym miejscu w Domu Kultury Kolejarza, w dużej przestronnej sali z robiącymi wrażenie i dającymi dużo światła żyrandolami. Dzięki organizatorom, na czele z niezmordowaną rodziną Kuciów, scrabbliści mieli do swojej dyspozycji wszystko co tylko mogli sobie zażyczyć: pyszne ciasta, ciepłe i zimne napoje, przeróżne przekąski. Pierwszego dnia prym wiódł Kazimierz Merklejn i zakończył go z kompletem zwycięstw. Wieczorem spora grupa scrabblistów wzięła udział w (innych tradycyjnych już w Stargardzie) rozgrywkach w kręgle. Drugiego dnia atak na lidera przypuścił AMP Bartosz Morawski wygrywając z Kazikiem w ósmej rundzie. W dziewiątej zajął fotel lidera i po jedenastej kolejce zapewnił sobie dwupunktową przewagę nad drugim Kamilem Górką i tym samym zwycięstwo w całym turnieju. Na trzecim stopniu podium (pierwszym w swojej karierze) stanął Dariusz Ulatowski. Cała trójka dostała pamiątkowe puchary. Sześciu pierwszych graczy otrzymało nagrody pieniężne. Pozostali dostali nagrody rzeczowe. Dwie debiutantki Justyna MądrzakMałgorzata Wesołowska (które osiągnęły całkiem niezłe wyniki) otrzymały zestawy do gry w scrabble. Po każdej rundzie były przyznawane nagrody w dwóch konkursach. Pierwszy konkurs polegał na ułożeniu jak najdroższego ruchu z wyrazem zaczynającym się na jedną z kolejnych liter: T W O J E R A D I O F M. Drugi konkurs premiował graczy, którzy zdobyli najwięcej małych punktów i mimo to przegrali. Nagrody w tych konkursach (o wytrawnych smakach) tradycyjnie cieszyły się bardzo dużą popularnością. Kończąc relację pozostaje gorąco podziękować licznemu gronu sponsorów dzięki, którym znów mogliśmy odwiedzić przyjazny scrabblom Stargard i liczyć że spotkamy się znów za rok.

Honorowy patronat Starosty Stargardzkiego Iwony Wiśniewskiej

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Stargardu Rafała Zająca

Twoje Radio 90,3 FM — www.twojeradio.fm
Dom Kultury Kolejarza — www.dkk.stargard.pl
SchoPa Buchbinderei sp. z o.o.www.schopa.pl
IMFilter Ireneusz Moralewicz http://www.imfilter.pl/
Lotto http://www.lotto.pl
PEC Stargardhttp://www.pec.stargard.pl
ZZO Stargard http://zzo.stargard.pl/
Wydawnictwo Filia http://www.wydawnictwofilia.pl
Holstar http://www.holstar.pl
MPGK Sp. z o.o.http://www.mpgk.stargard.pl
Klubowicze Blanka

P.S. Przed ostatnią rundą organizatorzy poczęstowali uczestników gorącą (i dosyć ostrą) zupą gulaszową. Być może to ona sprawiła, że sędzia niechcący zmienił Darkowi ranking na baaardzo wysoki i dzięki temu powstało małe zamieszanie w zdobytych skalpach. Pomyłka została szybko wyłapana przez drugiego sędziego i na szczęście nie miała wpływu na klasyfikację końcową.

Relacja wideo z turnieju przygotowana przez Twoje Radio 90,3 FM
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu
II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty Stargardzkiego
I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego




Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-11), szwajcar (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekDom Kultury Kolejarza, ul. Szczecińska 17, Stargard
mapa
Zmotoryzowanym sugerujemy parkowanie od ul. 11 Listopada i dojście do budynku DKK przez park lub stację paliw.
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 10 marca (7 rund)
11:00-12:00 — rozpoczęcie turnieju
12:00 — rozpoczęcie rozgrywek
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 marca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP ok. 600 m od miejsca rozgrywek
mapa
WyżywienieMożliwość zakupu obiadu – 20 zł – zapisy w formularzu zgłoszeniowym
Rezerwacja obiadów do środy 7 marca
W trakcie turnieju kawa, herbata, napoje oraz coś słodkiego.
NoclegiHotel 104 — http://osir.stargard.pl/hotel-104/weekend-za-pol-ceny — 500 m od miejsca rozgrywek
Apartamenty przy ul. Konopnickiej — apartament.stargard.pl — ok. 1 km od miejsca rozgrywek
Bursa szkolna — www.bursaszkolna.pl – ok. 1 km od miejsca rozgrywek
Hotel Spichlerz — www.spichlerz.eu — ok. 1 km od miejsca rozgrywek
Hotel Piccolo — www.piccolo-hotel.pl — ok. 1,1 km od miejsca rozgrywek
Hotel Grodzki — www.hotel-grodzki.pl — położony w samym centrum Stargardzkiej Starówki – ok. 1,5 km od miejsca rozgrywek
Hotel PTTK — hotelpttk.pl — położony nad rzeką Iną – ok. 1,6 km od miejsca rozgrywek
Hotel Mały Młyn — www.malymlyn.com.pl — ok. 2,2 km od miejsca rozgrywek
Hotel Lord — www.lord-hotel.pl — ok. 2,4 km od miejsca rozgrywek
NagrodyMiejsce I – puchar + 700 zł
Miejsce II – puchar + 500 zł
Miejsce III – puchar + 300 zł
Miejsce IV –200 zł
Miejsce V – 150 zł
Miejsce VI – 100 zł

Najlepszy debiutant – puchar + nagroda rzeczowa
Najlepszy debiutant ze Stargardu – nagroda rzeczowa

Drobiazgi dla pozostałych uczestników.
Dodatkowe atrakcjew sobotę w godzinach 22.00 – 24.00 do dyspozycji uczestników turnieju 3 tory w kręgielni
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoInne
1 Dariusz Kuć StargardPFS,
schabowy
2 Dorota Kuć Stargardzwykły uczestnik,
dewolaj
3 Małgosia Szmuksta SzczecinPFS,
dewolaj
4 Ireneusz Moralewicz GoleniówPFS,
dewolaj
5 Bartosz Bartczak PoznańPFS
6 Zbigniew Wietecki Gorzów Wlkp.PFS,
dewolaj
7 Andrzej Bednaruk Gdańskzwykły uczestnik,
schabowy
8 Maciej Kuć StargardPFS,
dewolaj
9 Joanna Juszczak WarszawaPFS,
dewolaj
10 Bartosz Morawski WrocławPFS,
schabowy
11 Mieczysław Pastuszak GdyniaPFS,
dewolaj
12 Kamil Górka KrakówPFS,
schabowy
13 Łukasz Tuszyński ChłopowoPFS,
schabowy
14 Rafał Stachowski PolicePFS,
schabowy
15 Agata Kuć StargardPFS,
schabowy
16 Marta Świątkowska WrocławPFS,
dewolaj
17 Miłosz Wrzałek WarszawaPFS,
schabowy
18 Maciej Pietrasik Nowogardzwykły uczestnik,
schabowy
19 Diana Pietrzykowska PoznańPFS
20 Michał Alabrudziński WłocławekPFS,
dewolaj
21 Karolina Urbańska PoznańPFS,
dewolaj
22 Kacper Zegadło WarszawaPFS,
dewolaj
23 Iwona Wieluńska KołobrzegPFS,
dewolaj
24 Anna Arana Kołobrzeg PFS
25 Teresa Balewska RedaPFS,
dewolaj
26 Krystyna Czajkowska KołobrzegPFS,
dewolaj
27 Alicja Grąbczewska Szczecinzwykły uczestnik,
dewolaj
28 Maciej Grąbczewski Szczecinzwykły uczestnik,
dewolaj
29 Tomasz Sehnal Warszawazwykły uczestnik
30 Adam Grzelec PoznańPFS,
dewolaj
31 Dominika Worona Policezwykły uczestnik,
dewolaj
32 Aleksandra Kaczanowska SzczecinPFS,
dewolaj
33 Jacek Mańko PoznańPFS
34 Kasia Polak WarszawaPFS,
schabowy
35 Mariusz Skrobosz WarszawaPFS,
dewolaj
36 Justyna Mądrzak Stargarddebiut
37 Zuzanna Cichoń Gdańskzwykły uczestnik,
schabowy
38 Monika Gawron-Cieślik SzczecinPFS,
dewolaj
39 Jolanta Olczak Kołobrzeg zwykły uczestnik,
dewolaj
40 Małgorzata Wesołowska Kołobrzegdebiut,
dewolaj
41 Jolanta Chłopińska WałczPFS,
dewolaj
42 Józef Wietecki Gorzów Wlkp.PFS,
dewolaj
43 Ryszard Pliszka szczecinzwykły uczestnik,
dewolaj
44 Sławomir Zabawa WałczPFS,
dewolaj
45 Grzegorz Łukasik KonojadyPFS,
schabowy
46 Grzegorz Koczkodon OstródaPFS,
dewolaj
47 Grzegorz Kurowski WarszawaPFS,
schabowy
48 wojciech gołęcki inowrocławPFS,
dewolaj
49 Marek Syczuk WarszawaPFS,
schabowy
50 Krzysztof Obremski WrocławPFS,
dewolaj
51 Jerzy Luter BytomPFS,
schabowy
52 Walenty Siemaszko Lipianyzwykły uczestnik,
dewolaj
53 Natalia Woźniak DziwnówekPFS,
dewolaj
54 Monika Siemaszko PoznańPFS,
dewolaj
55 Tadeusz Kondej Świnoujściezwykły uczestnik,
dewolaj
56 Renata Andracka ZwolaPFS,
schabowy
57 Łukasz Przyszlak Świnoujściezwykły uczestnik,
schabowy
58 Paweł Wdziękoński Świnoujściezwykły uczestnik,
dewolaj
59 Maciej Perzyński Dolaszewozwykły uczestnik,
dewolaj
60 Jacek Nowak Szczecinzwykły uczestnik
61 Dariusz Ulatowski Tucholazwykły uczestnik
62 Roman Chomicz Kołobrzegzwykły uczestnik
63 Marcin Gauer Kołobrzegzwykły uczestnik
64 Barbara Wiśniewska Gdańskzwykły uczestnik
OrganizatorzyKlub Blank — www.kluby.pfs.org.pl/blank – kontakt Dariusz Kuć — ddkuc@wp.pl — tel. 601 785 491
Twoje Radio 90,3 FM — www.twojeradio.fm
Dom Kultury Kolejarza — www.dkk.stargard.pl
SponsorzyHonorowy patronat Starosty Stargardzkiego Iwony Wiśniewskiej

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Stargardu Rafała Zająca

Twoje Radio 90,3 FM — www.twojeradio.fm
Dom Kultury Kolejarza — www.dkk.stargard.pl
SchoPa Buchbinderei sp. z o.o.www.schopa.pl
IMFilter Ireneusz Moralewicz http://www.imfilter.pl/
Lotto http://www.lotto.pl
PEC Stargardhttp://www.pec.stargard.pl
ZZO Stargard http://zzo.stargard.pl/
Wydawnictwo Filia http://www.wydawnictwofilia.pl
Holstar http://www.holstar.pl
Klubowicze Blanka


Wyniki turnieju IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 Fm

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Wrocław                160.60     11.0     5313     2198      755
  2 Kamil           Górka                Kraków                 156.04      9.0     5403     2007      795
  3 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                145.20      9.0     5136     1909      724
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.44      9.0     4813     1942      176
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               156.05      8.0     5069     1799      602
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              162.51      8.0     5034     1804      756
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.10      8.0     4998     1828      864
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.98      8.0     4949     1872      187
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.93      8.0     4877     1848      390
 10 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.62      8.0     4877     1785      239
 11 Monika          Siemaszko            Lipiany                114.44      8.0     4815     1850      371
 12 Dorota          Kuć                  Stargard               128.49      8.0     4725     1754      500
 13 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.58      8.0     4644     1811      125
 14 Jacek           Mańko                Poznań                 135.14      7.5     4462     1806      175
 15 Grzegorz        Łukasik              Konojady               146.04      7.0     4849     1732      215
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               136.36      7.0     4798     1758       -1
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.22      7.0     4735     1636      417
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.70      7.0     4730     1592      464
 19 Joanna          Juszczak             Warszawa               138.65      7.0     4653     1564      426
 20 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.22      7.0     4638     1589      174
 21 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.09      7.0     4624     1634      325
 22 Dariusz         Kuć                  Stargard               137.24      7.0     4615     1580      264
 23 Maciej          Perzyński            Piła                   118.20      7.0     4560     1572       34
 24 Karolina        Urbańska             Poznań                 112.12      7.0     4355     1615        4
 25 Tomasz          Sehnal               Warszawa               120.73      7.0     4226     1529     -125
 26 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               142.64      6.5     4763     1629      501
 27 Katarzyna       Polak                Warszawa               136.54      6.0     4903     1558      366
 28 Maciej          Kuć                  Stargard               123.71      6.0     4695     1354      368
 29 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               129.60      6.0     4643     1487      301
 30 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 104.83      6.0     4599     1360      383
 31 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            118.98      6.0     4572     1495      126
 32 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.35      6.0     4532     1394      -90
 33 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               121.08      6.0     4511     1573      -51
 34 Agata           Kuć                  Stargard               124.64      6.0     4381     1497      -75
 35 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            119.25      6.0     4349     1428     -127
 36 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.84      6.0     4342     1464     -205
 37 Adam            Grzelec              Poznań                 125.47      6.0     4320     1504      -81
 38 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 117.15      6.0     4240     1549     -214
 39 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.08      6.0     4139     1489     -260
 40 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.91      5.5     4253     1425     -508
 41 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.22      5.0     4449     1326     -159
 42 Rafał           Stachowski           Police                 125.32      5.0     4438     1366     -123
 43 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               123.38      5.0     4428     1330     -202
 44 Dominika        Worona               Police                 107.86      5.0     4425     1362      -79
 45 Jerzy           Luter                Bytom                  119.19      5.0     4329     1336     -294
 46 Renata          Andracka             Zwola                  116.02      5.0     4290     1321      153
 47 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      5.0     4131     1289     -428
 48 Jacek           Nowak                Szczecin               111.78      5.0     4005     1236     -423
 49 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     4002     1287     -344
 50 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  110.64      5.0     3991     1235     -288
 51 Justyna         Mądrzak              Stargard               100.00      5.0     3598     1211     -654
 52 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3958     1048       84
 53 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               118.98      4.0     4880     1259      595
 54 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     4222     1176     -325
 55 Maciej          Pietrasik            Nowogard               108.37      4.0     4177     1182     -147
 56 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      4.0     3900     1166     -350
 57 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.38      4.0     3818     1166     -428
 58 Małgorzata      Wesołowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     3597     1149     -858
 59 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   115.97      4.0     3035     1091     -735
 60 Adam            Kaczyński            Świnoujście            100.00      3.5     3842      944     -219
 61 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.5     3777      945     -273
 62 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     3682      914      -26
 63 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      3.0     4017     1040     -408
 64 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     3914     1025     -427
 65 Ryszard         Kosmaczewski         Szczecin               100.00      2.5     1733      644     -122
 66 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      0.5     3280      620    -1310
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 Fm



	Michał Alabrudziński 162.51 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  434: 257  169
    2     8 Tomasz         Sehnal                120.73 +  445: 335  171
    3     5 Jacek          Mańko                 135.14 -  336: 429   85
    4    10 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  547: 302  179
    5     3 Maciej         Perzyński             118.20 +  500: 331  168
    6     2 Bartosz        Morawski              160.60 -  346: 463  111
    7     2 Kamil          Górka                 156.04 -  313: 398  106
    8     9 Joanna         Juszczak              138.65 +  422: 310  189
    9     8 Marta          Świątkowska           114.08 +  433: 296  164
   10     6 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  409: 411   91
   11     7 Agata          Kuć                   124.64 +  392: 342  175
   12     6 Grzegorz       Łukasik               146.04 +  457: 404  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Bartosz Morawski 160.60 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 119.19 +  458: 327  169
    2     6 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  461: 377  171
    3     2 Alicja         Grąbczewska           135.09 +  401: 332  185
    4     3 Marek          Syczuk                136.36 +  456: 414  186
    5     1 Kamil          Górka                 156.04 -  373: 481  106
    6     2 Michał         Alabrudziński         162.51 +  463: 346  213
    7     3 Grzegorz       Kurowski              148.10 +  358: 347  198
    8     1 Kazimierz      Merklejn              152.98 +  548: 409  203
    9     2 Dariusz        Ulatowski             145.20 +  501: 374  195
   10     1 Krzysztof      Obremski              152.44 +  445: 399  202
   11     1 Monika         Siemaszko             114.44 +  380: 368  164
   12     1 Mariusz        Skrobosz              156.05 +  469: 384  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2198  / 12 183.17




	Mariusz Skrobosz 156.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  476: 346  169
    2     4 Maciej         Kuć                   123.71 +  497: 289  174
    3     1 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  294: 398   81
    4     6 Natalia        Woźniak               135.58 -  309: 366   86
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  413: 372  180
    6     7 Katarzyna      Polak                 136.54 -  444: 447   87
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            140.62 +  550: 411  191
    8     8 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  448: 285  169
    9     6 Dorota         Kuć                   128.49 +  432: 384  178
   10     4 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  396: 280  167
   11     2 Kamil          Górka                 156.04 +  426: 420  206
   12     1 Bartosz        Morawski              160.60 -  384: 469  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Kamil Górka 156.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  415: 409  169
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             123.22 +  451: 276  173
    3     7 Krzysztof      Obremski              152.44 +  543: 341  202
    4     1 Dariusz        Ulatowski             145.20 +  566: 357  195
    5     1 Bartosz        Morawski              160.60 +  481: 373  211
    6     1 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  290: 568  103
    7     2 Michał         Alabrudziński         162.51 +  398: 313  213
    8     2 Marek          Syczuk                136.36 +  460: 374  186
    9     1 Monika         Siemaszko             114.44 -  352: 466   64
   10     3 Miłosz         Wrzałek               148.93 +  476: 337  199
   11     2 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  420: 426  106
   12     2 Natalia        Woźniak               135.58 +  551: 368  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 12 167.25




	Kazimierz Merklejn 152.98 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Perzyński             118.20 +  438: 378  168
    2     9 Agata          Kuć                   124.64 +  452: 331  175
    3     3 Miłosz         Wrzałek               148.93 +  403: 343  199
    4     4 Grzegorz       Łukasik               146.04 +  440: 425  196
    5     2 Jacek          Mańko                 135.14 +  349: 293  185
    6     1 Kamil          Górka                 156.04 +  568: 290  206
    7     1 Alicja         Grąbczewska           135.09 +  428: 397  185
    8     1 Bartosz        Morawski              160.60 -  409: 548  111
    9     3 Marek          Syczuk                136.36 +  502: 374  186
   10     2 Monika         Siemaszko             114.44 -  363: 400   64
   11     3 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  340: 482   95
   12     4 Krzysztof      Obremski              152.44 -  257: 501  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Krzysztof Obremski 152.44 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  328: 322  167
    2    12 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  366: 332  173
    3     7 Kamil          Górka                 156.04 -  341: 543  106
    4    17 Adam           Grzelec               125.47 -  344: 427   75
    5    23 Joanna         Juszczak              138.65 +  375: 322  189
    6    16 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  396: 361  169
    7    12 Dorota         Kuć                   128.49 +  442: 401  178
    8     3 Katarzyna      Polak                 136.54 +  434: 403  187
    9     5 Maciej         Grąbczewski           142.64 +  481: 423  193
   10     1 Bartosz        Morawski              160.60 -  399: 445  111
   11     5 Ireneusz       Moralewicz            140.62 +  406: 401  191
   12     4 Kazimierz      Merklejn              152.98 +  501: 257  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 12 161.83




	Łukasz Tuszyński 150.22 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              116.02 +  399: 287  166
    2     1 Rafał          Stachowski            125.32 +  415: 350  175
    3     8 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  409: 462   96
    4     9 Dariusz        Kuć                   137.24 -  308: 340   87
    5    16 Dorota         Kuć                   128.49 -  290: 419   78
    6    24 Agata          Kuć                   124.64 -  253: 413   75
    7    28 Justyna        Mądrzak               100.00 +  340: 302  150
    8    19 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  453: 336  173
    9    21 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  450: 445  164
   10    17 Walenty        Siemaszko             127.84 +  433: 361  178
   11    12 Karolina       Urbańska              112.12 +  522: 259  162
   12     9 Jacek          Mańko                 135.14 -  366: 490   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Miłosz Wrzałek 148.93 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Radwański             115.97 +  361: 285  166
    2    16 Adam           Grzelec               125.47 +  464: 282  175
    3     3 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  343: 403  103
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            140.62 +  499: 407  191
    5     6 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  422: 366  169
    6     4 Dariusz        Kuć                   137.24 +  408: 341  187
    7     4 Marek          Syczuk                136.36 -  358: 522   86
    8     5 Natalia        Woźniak               135.58 +  417: 343  186
    9     4 Jacek          Mańko                 135.14 +  493: 303  185
   10     3 Kamil          Górka                 156.04 -  337: 476  106
   11     4 Grzegorz       Łukasik               146.04 +  398: 346  196
   12     5 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  377: 413   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Grzegorz Kurowski 148.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Iwona          Wieluńska             115.91 +  492: 235  166
    2     2 Walenty        Siemaszko             127.84 -  391: 461   78
    3    10 Katarzyna      Polak                 136.54 +  379: 291  187
    4     7 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  458: 286  164
    5     5 Grzegorz       Łukasik               146.04 +  444: 336  196
    6     3 Maciej         Grąbczewski           142.64 +  438: 290  193
    7     3 Bartosz        Morawski              160.60 -  347: 358  111
    8     4 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  323: 481   95
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  370: 381   91
   10    10 Rafał          Stachowski            125.32 +  479: 339  175
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             123.22 +  464: 299  173
   12     5 Miłosz         Wrzałek               148.93 +  413: 377  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Grzegorz Łukasik 146.04 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Siemaszko             114.44 +  394: 328  164
    2    14 Dorota         Kuć                   128.49 +  314: 236  178
    3     8 Łukasz         Tuszyński             150.22 +  462: 409  200
    4     4 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  425: 440  103
    5     5 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  336: 444   98
    6    10 Renata         Andracka              116.02 +  423: 352  166
    7     5 Katarzyna      Polak                 136.54 -  398: 460   87
    8    10 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  434: 321  180
    9    10 Grzegorz       Koczkodon             123.22 +  491: 385  173
   10     8 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  422: 404  171
   11     4 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  346: 398   99
   12     6 Michał         Alabrudziński         162.51 -  404: 457  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Dariusz Ulatowski 145.20 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  441: 379  164
    2     7 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  449: 372  180
    3     4 Maciej         Grąbczewski           142.64 +  502: 375  193
    4     1 Kamil          Górka                 156.04 -  357: 566  106
    5     4 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  312: 305  150
    6     5 Marek          Syczuk                136.36 -  372: 411   86
    7     6 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  489: 218  167
    8     4 Grzegorz       Kurowski              148.10 +  481: 323  198
    9     2 Bartosz        Morawski              160.60 -  374: 501  111
   10     5 Katarzyna      Polak                 136.54 +  450: 320  187
   11     3 Kazimierz      Merklejn              152.98 +  482: 340  203
   12     3 Monika         Siemaszko             114.44 +  427: 302  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Maciej Grąbczewski 142.64 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Świątkowska           114.08 +  392: 338  164
    2    13 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  393: 291  179
    3     4 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  375: 502   95
    4     5 Monika         Siemaszko             114.44 +  472: 353  164
    5     8 Walenty        Siemaszko             127.84 +  418: 234  178
    6     3 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  290: 438   98
    7     9 Adam           Grzelec               125.47 +  437: 283  175
    8     7 Jacek          Mańko                 135.14 =  345: 345  135
    9     5 Krzysztof      Obremski              152.44 -  423: 481  102
   10     9 Natalia        Woźniak               135.58 -  341: 360   86
   11    10 Dorota         Kuć                   128.49 -  378: 394   78
   12    17 Rafał          Stachowski            125.32 +  499: 243  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Ireneusz Moralewicz 140.62 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Urbańska              112.12 +  347: 263  162
    2    11 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  312: 510   81
    3    20 Sławomir       Zabawa                110.64 +  509: 244  161
    4    14 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  407: 499   99
    5    14 Marcin         Gauer                 100.00 +  348: 276  150
    6    11 Maciej         Pietrasik             108.37 +  395: 354  158
    7    10 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  411: 550  106
    8    12 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  432: 395  169
    9     9 Grzegorz       Kurowski              148.10 +  381: 370  198
   10     6 Michał         Alabrudziński         162.51 +  411: 409  213
   11     5 Krzysztof      Obremski              152.44 -  401: 406  102
   12     7 Marek          Syczuk                136.36 +  523: 362  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Joanna Juszczak 138.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Nowak                 111.78 +  347: 299  162
    2    17 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  304: 359   85
    3    26 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  321: 349   50
    4    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  415: 298  150
    5    23 Krzysztof      Obremski              152.44 -  322: 375  102
    6    20 Rafał          Stachowski            125.32 +  450: 345  175
    7    14 Dominika       Worona                107.86 +  416: 361  158
    8     9 Michał         Alabrudziński         162.51 -  310: 422  113
    9    20 Agata          Kuć                   124.64 -  370: 384   75
   10    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  530: 280  150
   11    17 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  427: 373  173
   12    13 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  441: 382  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Dariusz Kuć 137.24 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Zabawa                110.64 +  393: 347  161
    2    15 Jacek          Mańko                 135.14 -  347: 433   85
    3    21 Dominika       Worona                107.86 +  482: 318  158
    4     9 Łukasz         Tuszyński             150.22 +  340: 308  200
    5    10 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  483: 332  171
    6     4 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  341: 408   99
    7     7 Monika         Siemaszko             114.44 -  345: 360   64
    8    11 Karolina       Urbańska              112.12 +  407: 383  162
    9    11 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  335: 433   67
   10    15 Agata          Kuć                   124.64 -  304: 380   75
   11    18 Jerzy          Luter                 119.19 +  447: 292  169
   12    12 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  391: 357  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Katarzyna Polak 136.54 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Pietrasik             108.37 +  468: 320  158
    2     5 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  388: 409   69
    3    10 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  291: 379   98
    4    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  463: 298  150
    5    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  452: 260  150
    6     7 Mariusz        Skrobosz              156.05 +  447: 444  206
    7     5 Grzegorz       Łukasik               146.04 +  460: 398  196
    8     3 Krzysztof      Obremski              152.44 -  403: 434  102
    9     7 Natalia        Woźniak               135.58 -  369: 378   86
   10     5 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  320: 450   95
   11    13 Adam           Grzelec               125.47 +  487: 356  175
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  355: 411   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Marek Syczuk 136.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dominika       Worona                107.86 +  401: 383  158
    2    10 Natalia        Woźniak               135.58 +  419: 372  186
    3     6 Walenty        Siemaszko             127.84 +  412: 326  178
    4     3 Bartosz        Morawski              160.60 -  414: 456  111
    5     7 Adam           Grzelec               125.47 +  386: 328  175
    6     5 Dariusz        Ulatowski             145.20 +  411: 372  195
    7     4 Miłosz         Wrzałek               148.93 +  522: 358  199
    8     2 Kamil          Górka                 156.04 -  374: 460  106
    9     3 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  374: 502  103
   10     7 Jacek          Mańko                 135.14 -  290: 346   85
   11     9 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  433: 373  171
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  362: 523   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Natalia Woźniak 135.58 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  433: 295  155
    2    10 Marek          Syczuk                136.36 -  372: 419   86
    3    15 Karolina       Urbańska              112.12 +  354: 343  162
    4     6 Mariusz        Skrobosz              156.05 +  366: 309  206
    5    11 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  365: 404   85
    6    13 Iwona          Wieluńska             115.91 +  428: 361  166
    7     8 Zbigniew       Wietecki              130.70 +  460: 369  181
    8     5 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  343: 417   99
    9     7 Katarzyna      Polak                 136.54 +  378: 369  187
   10     9 Maciej         Grąbczewski           142.64 +  360: 341  193
   11     6 Jacek          Mańko                 135.14 +  417: 341  185
   12     2 Kamil          Górka                 156.04 -  368: 551  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Jacek Mańko 135.14 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  368: 329  152
    2    15 Dariusz        Kuć                   137.24 +  433: 347  187
    3     5 Michał         Alabrudziński         162.51 +  429: 336  213
    4     2 Zbigniew       Wietecki              130.70 +  386: 301  181
    5     2 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  293: 349  103
    6     6 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  337: 391   85
    7    11 Małgorzata     Szmuksta              121.08 +  391: 323  171
    8     7 Maciej         Grąbczewski           142.64 =  345: 345  143
    9     4 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  303: 493   99
   10     7 Marek          Syczuk                136.36 +  346: 290  186
   11     6 Natalia        Woźniak               135.58 -  341: 417   86
   12     9 Łukasz         Tuszyński             150.22 +  490: 366  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Alicja Grąbczewska 135.09 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 291  150
    2    17 Joanna         Juszczak              138.65 +  359: 304  189
    3     2 Bartosz        Morawski              160.60 -  332: 401  111
    4    15 Marta          Świątkowska           114.08 +  401: 294  164
    5    11 Natalia        Woźniak               135.58 +  404: 365  186
    6     6 Jacek          Mańko                 135.14 +  391: 337  185
    7     1 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  397: 428  103
    8     6 Monika         Siemaszko             114.44 -  372: 489   64
    9    12 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  342: 431   71
   10    16 Iwona          Wieluńska             115.91 +  434: 299  166
   11    11 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  485: 235  167
   12     8 Dorota         Kuć                   128.49 -  368: 425   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Zbigniew Wietecki 130.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  413: 252  150
    2    11 Ireneusz       Moralewicz            140.62 +  510: 312  191
    3     1 Mariusz        Skrobosz              156.05 +  398: 294  206
    4     2 Jacek          Mańko                 135.14 -  301: 386   85
    5     9 Monika         Siemaszko             114.44 -  359: 420   64
    6     9 Tomasz         Sehnal                120.73 +  366: 351  171
    7     8 Natalia        Woźniak               135.58 -  369: 460   86
    8    13 Marta          Świątkowska           114.08 -  323: 353   64
    9    15 Rafał          Stachowski            125.32 +  522: 319  175
   10    12 Karolina       Urbańska              112.12 -  367: 392   62
   11    15 Dominika       Worona                107.86 +  388: 336  158
   12    11 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  414: 391  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Monika Gawron-Cieślik 129.60 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Roman          Chomicz               100.00 +  455: 293  150
    2     7 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  372: 449   95
    3    12 Wojciech       Gołęcki               102.38 -  321: 322   52
    4    20 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  351: 271  150
    5    13 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  372: 413  106
    6    22 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  470: 367  173
    7    13 Marcin         Radwański             115.97 +  494: 288  166
    8    10 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  321: 434   96
    9    13 Tomasz         Sehnal                120.73 +  346: 324  171
   10    14 Dorota         Kuć                   128.49 -  429: 480   78
   11    14 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  321: 287  169
   12    11 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  391: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Jolanta Chłopińska 129.35 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  397: 343  150
    2    13 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  291: 393   93
    3    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  518: 364  150
    4    10 Michał         Alabrudziński         162.51 -  302: 547  113
    5    17 Maciej         Pietrasik             108.37 -  316: 342   58
    6    23 Józef          Wietecki              100.00 -  347: 459   50
    7    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  399: 310  150
    8    20 Rafał          Stachowski            125.32 -  270: 445   75
    9    26 Jacek          Nowak                 111.78 +  450: 296  162
   10    22 Jerzy          Luter                 119.19 -  364: 458   69
   11    25 Marcin         Radwański             115.97 +  427: 382  166
   12    19 Dominika       Worona                107.86 +  451: 283  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Dorota Kuć 128.49 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Gauer                 100.00 +  382: 328  150
    2    14 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  236: 314   96
    3    23 Marta          Świątkowska           114.08 -  335: 344   64
    4    28 Adam           Kaczyński             100.00 +  469: 265  150
    5    16 Łukasz         Tuszyński             150.22 +  419: 290  200
    6    15 Karolina       Urbańska              112.12 +  424: 318  162
    7    12 Krzysztof      Obremski              152.44 -  401: 442  102
    8    15 Iwona          Wieluńska             115.91 +  376: 317  166
    9     6 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  384: 432  106
   10    14 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  480: 429  180
   11    10 Maciej         Grąbczewski           142.64 +  394: 378  193
   12     8 Alicja         Grąbczewska           135.09 +  425: 368  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Walenty Siemaszko 127.84 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Kaczyński             100.00 +  413: 353  150
    2     2 Grzegorz       Kurowski              148.10 +  461: 391  198
    3     6 Marek          Syczuk                136.36 -  326: 412   86
    4    12 Iwona          Wieluńska             115.91 +  393: 254  166
    5     8 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  234: 418   93
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  326: 444   67
    7    20 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  329: 326  152
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  262: 561   73
    9    16 Dominika       Worona                107.86 +  516: 304  158
   10    17 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  361: 433  100
   11    20 Tomasz         Sehnal                120.73 -  342: 350   71
   12    22 Bartosz        Bartczak              100.00 +  379: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Adam Grzelec 125.47 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  375: 268  150
    2    16 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  282: 464   99
    3    25 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  307: 290  155
    4    17 Krzysztof      Obremski              152.44 +  427: 344  202
    5     7 Marek          Syczuk                136.36 -  328: 386   86
    6    17 Marta          Świątkowska           114.08 +  531: 311  164
    7     9 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  283: 437   93
    8    16 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  288: 327   71
    9    17 Renata         Andracka              116.02 +  391: 373  166
   10    13 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  437: 303  169
   11    13 Katarzyna      Polak                 136.54 -  356: 487   87
   12    15 Karolina       Urbańska              112.12 -  315: 411   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Rafał Stachowski 125.32 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  520: 346  150
    2     1 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  350: 415  100
    3    11 Andrzej        Bednaruk              114.22 -  290: 366   64
    4    19 Marcin         Gauer                 100.00 -  326: 350   50
    5    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  434: 288  150
    6    20 Joanna         Juszczak              138.65 -  345: 450   89
    7    23 Teresa         Balewska              100.00 +  375: 311  150
    8    20 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  445: 270  179
    9    15 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  319: 522   81
   10    10 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  339: 479   98
   11    22 Jacek          Nowak                 111.78 +  452: 265  162
   12    17 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  243: 499   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Agata Kuć 124.64 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  415: 291  150
    2     9 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  331: 452  103
    3    14 Monika         Siemaszko             114.44 -  329: 468   64
    4    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  282: 357   50
    5    31 Teresa         Balewska              100.00 +  431: 292  150
    6    24 Łukasz         Tuszyński             150.22 +  413: 253  200
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  341: 495   73
    8    22 Marcin         Gauer                 100.00 +  360: 303  150
    9    20 Joanna         Juszczak              138.65 +  384: 370  189
   10    15 Dariusz        Kuć                   137.24 +  380: 304  187
   11     7 Michał         Alabrudziński         162.51 -  342: 392  113
   12    14 Maciej         Perzyński             118.20 -  373: 479   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Maciej Kuć 123.71 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Justyna        Mądrzak               100.00 +  483: 236  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  289: 497  106
    3    17 Renata         Andracka              116.02 -  368: 379   66
    4    22 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  373: 475   55
    5    25 Adam           Kaczyński             100.00 +  379: 338  150
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  330: 411   73
    7    24 Jerzy          Luter                 119.19 -  373: 421   69
    8    26 Jacek          Nowak                 111.78 -  364: 366   62
    9    27 Teresa         Balewska              100.00 +  432: 335  150
   10    25 Jolanta        Olczak                100.00 +  423: 304  150
   11    21 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  375: 279  150
   12    18 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  506: 286  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Diana Pietrzykowska 123.38 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  402: 313  150
    2    12 Krzysztof      Obremski              152.44 -  332: 366  102
    3    22 Iwona          Wieluńska             115.91 -  370: 452   66
    4    23 Maciej         Pietrasik             108.37 -  288: 452   58
    5    28 Józef          Wietecki              100.00 +  447: 368  150
    6    22 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  367: 470   80
    7    25 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  458: 241  150
    8    19 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  336: 453  100
    9    22 Sławomir       Zabawa                110.64 +  361: 309  161
   10    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  408: 273  150
   11    17 Joanna         Juszczak              138.65 -  373: 427   89
   12    18 Maciej         Kuć                   123.71 -  286: 506   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Grzegorz Koczkodon 123.22 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  491: 250  150
    2     3 Kamil          Górka                 156.04 -  276: 451  106
    3    19 Marcin         Radwański             115.97 +  363: 322  166
    4    11 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  315: 344   71
    5    19 Tomasz         Sehnal                120.73 -  345: 380   71
    6    21 Maciej         Kuć                   123.71 +  411: 330  174
    7    18 Agata          Kuć                   124.64 +  495: 341  175
    8    14 Walenty        Siemaszko             127.84 +  561: 262  178
    9    10 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  385: 491   96
   10    11 Marta          Świątkowska           114.08 +  383: 328  164
   11     8 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  299: 464   98
   12    10 Katarzyna      Polak                 136.54 +  411: 355  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Małgorzata Szmuksta 121.08 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Józef          Wietecki              100.00 +  417: 310  150
    2     6 Bartosz        Morawski              160.60 -  377: 461  111
    3    16 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  413: 335  167
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             123.22 +  344: 315  173
    5    10 Dariusz        Kuć                   137.24 -  332: 483   87
    6    14 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  388: 341  169
    7    11 Jacek          Mańko                 135.14 -  323: 391   85
    8    16 Adam           Grzelec               125.47 +  327: 288  175
    9    12 Alicja         Grąbczewska           135.09 +  431: 342  185
   10     8 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  404: 422   96
   11     9 Marek          Syczuk                136.36 -  373: 433   86
   12    13 Joanna         Juszczak              138.65 -  382: 441   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Tomasz Sehnal 120.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  448: 297  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         162.51 -  335: 445  113
    3    18 Maciej         Perzyński             118.20 -  288: 435   68
    4    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  401: 358  150
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             123.22 +  380: 345  173
    6     9 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  351: 366   81
    7    15 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  319: 520   69
    8    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  299: 233  150
    9    13 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  324: 346   80
   10    23 Józef          Wietecki              100.00 +  351: 320  150
   11    20 Walenty        Siemaszko             127.84 +  350: 342  178
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             117.15 +  380: 344  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Łukasz Przyszlak 119.25 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         162.51 -  257: 434  113
    2    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  396: 384  150
    3     9 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  391: 390  169
    4    16 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  406: 229  152
    5     6 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  366: 422   99
    6    14 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  341: 388   71
    7    19 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  418: 330  164
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  332: 380   67
    9    19 Iwona          Wieluńska             115.91 -  367: 387   66
   10    19 Dominika       Worona                107.86 -  311: 454   58
   11    26 Jolanta        Olczak                100.00 +  397: 323  150
   12    21 Jerzy          Luter                 119.19 +  367: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Jerzy Luter 119.19 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              160.60 -  327: 458  111
    2    27 Józef          Wietecki              100.00 +  407: 359  150
    3    13 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  318: 429   69
    4    26 Marcin         Radwański             115.97 -  307: 347   66
    5    30 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  337: 325  150
    6    19 Dominika       Worona                107.86 -  325: 399   58
    7    24 Maciej         Kuć                   123.71 +  421: 373  174
    8    24 Maciej         Perzyński             118.20 -  414: 426   68
    9    24 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  368: 329  155
   10    22 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  458: 364  179
   11    18 Dariusz        Kuć                   137.24 -  292: 447   87
   12    21 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  355: 367   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Aleksandra Kaczanowska 118.98 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  346: 476  106
    2    23 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  582: 195  150
    3     9 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  390: 391   69
    4    18 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  363: 376   67
    5    24 Jolanta        Olczak                100.00 +  432: 266  150
    6    16 Krzysztof      Obremski              152.44 -  361: 396  102
    7    22 Józef          Wietecki              100.00 +  462: 338  150
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  395: 432   91
    9    18 Karolina       Urbańska              112.12 -  334: 358   62
   10    20 Renata         Andracka              116.02 +  500: 291  166
   11    14 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  287: 321   80
   12    24 Iwona          Wieluńska             115.91 -  428: 445   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Paweł Wdziękoński 118.98 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 156.04 -  409: 415  106
    2     5 Katarzyna      Polak                 136.54 +  409: 388  187
    3    13 Jerzy          Luter                 119.19 +  429: 318  169
    4     8 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  328: 359   50
    5    15 Karolina       Urbańska              112.12 -  363: 419   62
    6    18 Bartosz        Bartczak              100.00 +  372: 330  150
    7    15 Tomasz         Sehnal                120.73 +  520: 319  171
    8     8 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  285: 448  106
    9    14 Maciej         Perzyński             118.20 +  413: 345  168
   10    13 Adam           Grzelec               125.47 -  303: 437   75
   11    16 Marta          Świątkowska           114.08 +  384: 277  164
   12    12 Dariusz        Kuć                   137.24 -  357: 391   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Maciej Perzyński 118.20 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              152.98 -  378: 438  103
    2    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  300: 249  150
    3    18 Tomasz         Sehnal                120.73 +  435: 288  171
    4    13 Renata         Andracka              116.02 +  356: 313  166
    5     3 Michał         Alabrudziński         162.51 -  331: 500  113
    6     8 Monika         Siemaszko             114.44 -  348: 380   64
    7    21 Karolina       Urbańska              112.12 -  334: 463   62
    8    24 Jerzy          Luter                 119.19 +  426: 414  169
    9    14 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  345: 413   69
   10    21 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  411: 361  164
   11    19 Iwona          Wieluńska             115.91 +  417: 334  166
   12    14 Agata          Kuć                   124.64 +  479: 373  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Mieczysław Pastuszak 117.15 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              152.44 -  322: 328  102
    2    28 Justyna        Mądrzak               100.00 +  417: 316  150
    3    16 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  335: 413   71
    4    18 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  376: 363  169
    5    21 Marcin         Radwański             115.97 +  456: 291  166
    6    12 Walenty        Siemaszko             127.84 +  444: 326  178
    7     6 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  218: 489   95
    8    17 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  380: 332  169
    9    11 Dariusz        Kuć                   137.24 +  433: 335  187
   10     4 Mariusz        Skrobosz              156.05 -  280: 396  106
   11    11 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  235: 485   85
   12    16 Tomasz         Sehnal                120.73 -  344: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Renata Andracka 116.02 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  287: 399  100
    2    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  505: 254  150
    3    17 Maciej         Kuć                   123.71 +  379: 368  174
    4    13 Maciej         Perzyński             118.20 -  313: 356   68
    5    18 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  399: 356  152
    6    10 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  352: 423   96
    7    16 Iwona          Wieluńska             115.91 -  311: 400   66
    8    21 Marcin         Radwański             115.97 +  400:   1  166
    9    17 Adam           Grzelec               125.47 -  373: 391   75
   10    20 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 -  291: 500   69
   11    23 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  290: 426   55
   12    25 Józef          Wietecki              100.00 +  390: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Marcin Radwański 115.97 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               148.93 -  285: 361   99
    2    33 Tadeusz        Kondej                100.00 +  451: 313  150
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  322: 363   73
    4    26 Jerzy          Luter                 119.19 +  347: 307  169
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  291: 456   67
    6    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  320: 317  150
    7    13 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  288: 494   80
    8    21 Renata         Andracka              116.02 -    1: 400   66
   11    25 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  382: 427   79
   12    26 Maciej         Pietrasik             108.37 +  348: 332  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 10 109.10




	Iwona Wieluńska 115.91 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  235: 492   98
    2    24 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 =  374: 374  100
    3    22 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  452: 370  173
    4    12 Walenty        Siemaszko             127.84 -  254: 393   78
    5    22 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  395: 371  155
    6    13 Natalia        Woźniak               135.58 -  361: 428   86
    7    16 Renata         Andracka              116.02 +  400: 311  166
    8    15 Dorota         Kuć                   128.49 -  317: 376   78
    9    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  387: 367  169
   10    16 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  299: 434   85
   11    19 Maciej         Perzyński             118.20 -  334: 417   68
   12    24 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  445: 428  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Monika Siemaszko 114.44 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Łukasik               146.04 -  328: 394   96
    2    21 Adam           Kaczyński             100.00 +  481: 303  150
    3    14 Agata          Kuć                   124.64 +  468: 329  175
    4     5 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  353: 472   93
    5     9 Zbigniew       Wietecki              130.70 +  420: 359  181
    6     8 Maciej         Perzyński             118.20 +  380: 348  168
    7     7 Dariusz        Kuć                   137.24 +  360: 345  187
    8     6 Alicja         Grąbczewska           135.09 +  489: 372  185
    9     1 Kamil          Górka                 156.04 +  466: 352  206
   10     2 Kazimierz      Merklejn              152.98 +  400: 363  203
   11     1 Bartosz        Morawski              160.60 -  368: 380  111
   12     3 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  302: 427   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Andrzej Bednaruk 114.22 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  379: 441   95
    2    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  440: 314  150
    3    11 Rafał          Stachowski            125.32 +  366: 290  175
    4     7 Grzegorz       Kurowski              148.10 -  286: 458   98
    5    20 Marta          Świątkowska           114.08 -  286: 386   64
    6    26 Marcin         Gauer                 100.00 +  364: 339  150
    7    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  330: 418   69
    8    25 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  421: 279  152
    9    21 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  445: 450  100
   10    21 Maciej         Perzyński             118.20 -  361: 411   68
   11    24 Józef          Wietecki              100.00 +  373: 357  150
   12    20 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  398: 465   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Marta Świątkowska 114.08 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grąbczewski           142.64 -  338: 392   93
    2    25 Marcin         Gauer                 100.00 +  365: 327  150
    3    23 Dorota         Kuć                   128.49 +  344: 335  178
    4    15 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  294: 401   85
    5    20 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  386: 286  164
    6    17 Adam           Grzelec               125.47 -  311: 531   75
    7    17 Maciej         Pietrasik             108.37 +  477: 342  158
    8    13 Zbigniew       Wietecki              130.70 +  353: 323  181
    9     8 Michał         Alabrudziński         162.51 -  296: 433  113
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  328: 383   73
   11    16 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  277: 384   69
   12    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Karolina Urbańska 112.12 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  263: 347   91
    2    31 Roman          Chomicz               100.00 +  369: 262  150
    3    15 Natalia        Woźniak               135.58 -  343: 354   86
    4    29 Sławomir       Zabawa                110.64 +  377: 322  161
    5    15 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  419: 363  169
    6    15 Dorota         Kuć                   128.49 -  318: 424   78
    7    21 Maciej         Perzyński             118.20 +  463: 334  168
    8    11 Dariusz        Kuć                   137.24 -  383: 407   87
    9    18 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 +  358: 334  169
   10    12 Zbigniew       Wietecki              130.70 +  392: 367  181
   11    12 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  259: 522  100
   12    15 Adam           Grzelec               125.47 +  411: 315  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Jacek Nowak 111.78 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Juszczak              138.65 -  299: 347   89
    2    29 Bartosz        Bartczak              100.00 -  373: 400   50
    3    28 Maciej         Pietrasik             108.37 -  248: 478   58
    4    31 Józef          Wietecki              100.00 -  354: 407   50
    5    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  262: 371   50
    6    31 Sławomir       Zabawa                110.64 +  329: 245  161
    7    32 Roman          Chomicz               100.00 +  452: 274  150
    8    26 Maciej         Kuć                   123.71 +  366: 364  174
    9    26 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  296: 450   79
   10    28 Justyna        Mądrzak               100.00 +  417: 322  150
   11    22 Rafał          Stachowski            125.32 -  265: 452   75
   12    27 Marcin         Gauer                 100.00 +  344: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Sławomir Zabawa 110.64 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   137.24 -  347: 393   87
    2    22 Teresa         Balewska              100.00 +  407: 355  150
    3    20 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  244: 509   91
    4    29 Karolina       Urbańska              112.12 -  322: 377   62
    5    26 Dominika       Worona                107.86 -  238: 425   58
    6    31 Jacek          Nowak                 111.78 -  245: 329   62
    7    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  341: 331  150
    8    31 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  343: 287  150
    9    22 Diana          Pietrzykowska         123.38 -  309: 361   73
   10    30 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  282: 300   50
   11    31 Roman          Chomicz               100.00 +  521: 294  150
   12    28 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  392: 318  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Maciej Pietrasik 108.37 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Polak                 136.54 -  320: 468   87
    2    26 Wojciech       Gołęcki               102.38 -  267: 327   52
    3    28 Jacek          Nowak                 111.78 +  478: 248  162
    4    23 Diana          Pietrzykowska         123.38 +  452: 288  173
    5    17 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  342: 316  179
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  354: 395   91
    7    17 Marta          Świątkowska           114.08 -  342: 477   64
    8    18 Dominika       Worona                107.86 -  301: 355   58
    9    25 Bartosz        Bartczak              100.00 -  305: 330   50
   10    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  356: 341  150
   11    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  328: 431   50
   12    26 Marcin         Radwański             115.97 -  332: 348   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Dominika Worona 107.86 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Syczuk                136.36 -  383: 401   86
    2    18 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  368: 381   55
    3    21 Dariusz        Kuć                   137.24 -  318: 482   87
    4    30 Justyna        Mądrzak               100.00 +  439: 294  150
    5    26 Sławomir       Zabawa                110.64 +  425: 238  161
    6    19 Jerzy          Luter                 119.19 +  399: 325  169
    7    14 Joanna         Juszczak              138.65 -  361: 416   89
    8    18 Maciej         Pietrasik             108.37 +  355: 301  158
    9    16 Walenty        Siemaszko             127.84 -  304: 516   78
   10    19 Łukasz         Przyszlak             119.25 +  454: 311  169
   11    15 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  336: 388   81
   12    19 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  283: 451   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Zuzanna Cichoń 104.83 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               135.58 -  295: 433   86
    2    18 Dominika       Worona                107.86 +  381: 368  158
    3    25 Adam           Grzelec               125.47 -  290: 307   75
    4    22 Maciej         Kuć                   123.71 +  475: 373  174
    5    22 Iwona          Wieluńska             115.91 -  371: 395   66
    6    25 Wojciech       Gołęcki               102.38 -  342: 365   52
    7    27 Marcin         Gauer                 100.00 -  343: 358   50
    8    28 Roman          Chomicz               100.00 +  411: 263  150
    9    24 Jerzy          Luter                 119.19 -  329: 368   69
   10    26 Teresa         Balewska              100.00 +  471: 298  150
   11    23 Renata         Andracka              116.02 +  426: 290  166
   12    20 Andrzej        Bednaruk              114.22 +  465: 398  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Wojciech Gołęcki 102.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Mańko                 135.14 -  329: 368   85
    2    26 Maciej         Pietrasik             108.37 +  327: 267  158
    3    12 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 +  322: 321  180
    4    16 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  229: 406   69
    5    18 Renata         Andracka              116.02 -  356: 399   66
    6    25 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  365: 342  155
    7    20 Walenty        Siemaszko             127.84 -  326: 329   78
    8    25 Andrzej        Bednaruk              114.22 -  279: 421   64
    9    23 Józef          Wietecki              100.00 -  312: 336   50
   10    29 Marcin         Gauer                 100.00 +  405: 310  150
   11    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  250: 355   50
   12    28 Sławomir       Zabawa                110.64 -  318: 392   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Grąbczewska           135.09 -  291: 339   85
    2    22 Sławomir       Zabawa                110.64 -  355: 407   61
    3    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  292: 349   50
    4    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  350: 297  150
    5    31 Agata          Kuć                   124.64 -  292: 431   75
    6    30 Adam           Kaczyński             100.00 +  437: 317  150
    7    23 Rafał          Stachowski            125.32 -  311: 375   75
    8    30 Justyna        Mądrzak               100.00 +  385: 227  150
    9    27 Maciej         Kuć                   123.71 -  335: 432   74
   10    26 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  298: 471   55
   11    29 Marcin         Gauer                 100.00 -  315: 331   50
   12    31 Tadeusz        Kondej                100.00 -  253: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 12  85.42




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              130.70 -  252: 413   81
    2    29 Jacek          Nowak                 111.78 +  400: 373  162
    3    24 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  364: 518   79
    4    25 Tomasz         Sehnal                120.73 -  358: 401   71
    5    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  333: 299  150
    6    18 Paweł          Wdziękoński           118.98 -  330: 372   69
    7    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  358: 400   50
    8    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  470: 319  150
    9    25 Maciej         Pietrasik             108.37 +  330: 305  158
   10    24 Joanna         Juszczak              138.65 -  280: 530   89
   11    28 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  355: 250  152
   12    22 Walenty        Siemaszko             127.84 -  301: 379   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  293: 455   80
    2    31 Karolina       Urbańska              112.12 -  262: 369   62
    3    33 Jolanta        Olczak                100.00 -  267: 560   50
    4    33 Tadeusz        Kondej                100.00 -  251: 462   50
    5    33 Justyna        Mądrzak               100.00 -  289: 318   50
    6    33 PAUZA
    7    32 Jacek          Nowak                 111.78 -  274: 452   62
    8    28 Zuzanna        Cichoń                104.83 -  263: 411   55
    9    31 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  285: 346   50
   10    32 Adam           Kaczyński             100.00 -  235: 400   50
   11    31 Sławomir       Zabawa                110.64 -  294: 521   61
   12    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  267: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  / 11  56.36




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  343: 397   79
    2    19 Andrzej        Bednaruk              114.22 -  314: 440   64
    3    29 Józef          Wietecki              100.00 +  429: 354  150
    4    24 Agata          Kuć                   124.64 +  357: 282  175
    5    12 Katarzyna      Polak                 136.54 -  260: 452   87
    6    27 Marcin         Radwański             115.97 -  317: 320   66
    7    29 Bartosz        Bartczak              100.00 +  400: 358  150
    8    23 Tomasz         Sehnal                120.73 -  233: 299   71
    9    28 Marcin         Gauer                 100.00 +  383: 338  150
   10    18 Diana          Pietrzykowska         123.38 -  273: 408   73
   11    27 Maciej         Pietrasik             108.37 +  431: 328  158
   12    23 Marta          Świątkowska           114.08 -  262: 370   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Kuć                   128.49 -  328: 382   78
    2    25 Marta          Świątkowska           114.08 -  327: 365   64
    3    31 Justyna        Mądrzak               100.00 +  322: 315  150
    4    19 Rafał          Stachowski            125.32 +  350: 326  175
    5    14 Ireneusz       Moralewicz            140.62 -  276: 348   91
    6    26 Andrzej        Bednaruk              114.22 -  339: 364   64
    7    27 Zuzanna        Cichoń                104.83 +  358: 343  155
    8    22 Agata          Kuć                   124.64 -  303: 360   75
    9    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  338: 383   50
   10    29 Wojciech       Gołęcki               102.38 -  310: 405   52
   11    29 Teresa         Balewska              100.00 +  331: 315  150
   12    27 Jacek          Nowak                 111.78 -  318: 344   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Adam Kaczyński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Walenty        Siemaszko             127.84 -  353: 413   78
    2    21 Monika         Siemaszko             114.44 -  303: 481   64
    3    30 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  362: 294  150
    4    28 Dorota         Kuć                   128.49 -  265: 469   78
    5    25 Maciej         Kuć                   123.71 -  338: 379   74
    6    30 Teresa         Balewska              100.00 -  317: 437   50
    7    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  361: 321  150
    8    27 Józef          Wietecki              100.00 -  258: 351   50
    9    30 Justyna        Mądrzak               100.00 -  271: 296   50
   10    32 Roman          Chomicz               100.00 +  400: 235  150
   11    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  314: 385   50
   12    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  / 11  85.82




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Grzelec               125.47 -  268: 375   75
    2    33 Marcin         Radwański             115.97 -  313: 451   66
    3    32 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  248: 369   50
    4    33 Roman          Chomicz               100.00 +  462: 251  150
    5    27 Rafał          Stachowski            125.32 -  288: 434   75
    6    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  351: 311  150
    7    26 Jolanta        Chłopińska            129.35 -  310: 399   79
    8    29 Bartosz        Bartczak              100.00 -  319: 470   50
    9    29 Jolanta        Olczak                100.00 -  317: 347   50
   10    31 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  236: 390   50
   11    33 PAUZA
   12    31 Teresa         Balewska              100.00 +  365: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Ryszard Kosmaczewski 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Stachowski            125.32 -  346: 520   75
    2    24 Iwona          Wieluńska             115.91 =  374: 374  116
    3    26 Joanna         Juszczak              138.65 +  349: 321  189
    4     8 Paweł          Wdziękoński           118.98 +  359: 328  169
    5     4 Dariusz        Ulatowski             145.20 -  305: 312   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  5 128.80




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   124.64 -  291: 415   75
    2    32 Renata         Andracka              116.02 -  254: 505   66
    3    30 Adam           Kaczyński             100.00 -  294: 362   50
    4    32 Teresa         Balewska              100.00 -  297: 350   50
    5    32 Jacek          Nowak                 111.78 +  371: 262  162
    6    32 Małgorzata     Wesołowska            100.00 -  275: 336   50
    7    33 PAUZA
    8    31 Sławomir       Zabawa                110.64 -  287: 343   61
    9    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  314: 315   50
   10    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  390: 236  150
   11    32 Justyna        Mądrzak               100.00 -  313: 317   50
   12    32 Roman          Chomicz               100.00 +  296: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Justyna Mądrzak 100.00 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Kuć                   123.71 -  236: 483   74
    2    28 Mieczysław     Pastuszak             117.15 -  316: 417   67
    3    31 Marcin         Gauer                 100.00 -  315: 322   50
    4    30 Dominika       Worona                107.86 -  294: 439   58
    5    33 Roman          Chomicz               100.00 +  318: 289  150
    6    28 Jolanta        Olczak                100.00 +  333: 273  150
    7    28 Łukasz         Tuszyński             150.22 -  302: 340  100
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 -  227: 385   50
    9    30 Adam           Kaczyński             100.00 +  296: 271  150
   10    28 Jacek          Nowak                 111.78 -  322: 417   62
   11    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  317: 313  150
   12    29 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  322: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Diana          Pietrzykowska         123.38 -  313: 402   73
    2    20 Maciej         Perzyński             118.20 -  249: 300   68
    3    33 Roman          Chomicz               100.00 +  560: 267  150
    4    21 Katarzyna      Polak                 136.54 -  298: 463   87
    5    24 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 -  266: 432   69
    6    28 Justyna        Mądrzak               100.00 -  273: 333   50
    7    30 Adam           Kaczyński             100.00 -  321: 361   50
    8    32 Małgorzata     Wesołowska            100.00 +  449: 382  150
    9    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  347: 317  150
   10    25 Maciej         Kuć                   123.71 -  304: 423   74
   11    26 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  323: 397   69
   12    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  314: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Małgorzata Wesołowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Koczkodon             123.22 -  250: 491   73
    2    23 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 -  195: 582   69
    3    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  369: 248  150
    4    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.60 -  271: 351   80
    5    30 Jerzy          Luter                 119.19 -  325: 337   69
    6    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  336: 275  150
    7    25 Diana          Pietrzykowska         123.38 -  241: 458   73
    8    32 Jolanta        Olczak                100.00 -  382: 449   50
    9    31 Roman          Chomicz               100.00 +  346: 285  150
   10    30 Sławomir       Zabawa                110.64 +  300: 282  161
   11    21 Maciej         Kuć                   123.71 -  279: 375   74
   12    29 Justyna        Mądrzak               100.00 -  303: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szmuksta              121.08 -  310: 417   71
    2    27 Jerzy          Luter                 119.19 -  359: 407   69
    3    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  354: 429   50
    4    31 Jacek          Nowak                 111.78 +  407: 354  162
    5    28 Diana          Pietrzykowska         123.38 -  368: 447   73
    6    23 Jolanta        Chłopińska            129.35 +  459: 347  179
    7    22 Aleksandra     Kaczanowska           118.98 -  338: 462   69
    8    27 Adam           Kaczyński             100.00 +  351: 258  150
    9    23 Wojciech       Gołęcki               102.38 +  336: 312  152
   10    23 Tomasz         Sehnal                120.73 -  320: 351   71
   11    24 Andrzej        Bednaruk              114.22 -  357: 373   64
   12    25 Renata         Andracka              116.02 -  263: 390   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Sehnal                120.73 -  297: 448   71
    2    30 Łukasz         Przyszlak             119.25 -  384: 396   69
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 +  349: 292  150
    4    27 Joanna         Juszczak              138.65 -  298: 415   89
    5    29 Bartosz        Bartczak              100.00 -  299: 333   50
    6    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  311: 351   50
    7    31 Sławomir       Zabawa                110.64 -  331: 341   61
    8    33 PAUZA
    9    32 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  315: 314  150
   10    27 Maciej         Pietrasik             108.37 -  341: 356   58
   11    30 Adam           Kaczyński             100.00 +  385: 314  150
   12    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  348: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 11  95.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble – Gramy z Twoim Radiem 90,3 Fm



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Przyszlak             434: 257
   2 Jerzy          Luter                - Bartosz        Morawski              327: 458
   3 Mariusz        Skrobosz             - Aleksandra     Kaczanowska           476: 346
   4 Paweł          Wdziękoński          - Kamil          Górka                 409: 415
   5 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             438: 378
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Obremski              322: 328
   7 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              399: 287
   8 Marcin         Radwański            - Miłosz         Wrzałek               285: 361
   9 Grzegorz       Kurowski             - Iwona          Wieluńska             492: 235
  10 Monika         Siemaszko            - Grzegorz       Łukasik               328: 394
  11 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Bednaruk              441: 379
  12 Marta          Świątkowska          - Maciej         Grąbczewski           338: 392
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Karolina       Urbańska              347: 263
  14 Jacek          Nowak                - Joanna         Juszczak              299: 347
  15 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Zabawa                393: 347
  16 Maciej         Pietrasik            - Katarzyna      Polak                 320: 468
  17 Marek          Syczuk               - Dominika       Worona                401: 383
  18 Zuzanna        Cichoń               - Natalia        Woźniak               295: 433
  19 Jacek          Mańko                - Wojciech       Gołęcki               368: 329
  20 Teresa         Balewska             - Alicja         Grąbczewska           291: 339
  21 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Bartczak              413: 252
  22 Roman          Chomicz              - Monika         Gawron-Cieślik        293: 455
  23 Jolanta        Chłopińska           - Krystyna       Czajkowska            397: 343
  24 Marcin         Gauer                - Dorota         Kuć                   328: 382
  25 Walenty        Siemaszko            - Adam           Kaczyński             413: 353
  26 Tadeusz        Kondej               - Adam           Grzelec               268: 375
  27 Rafał          Stachowski           - Ryszard        Kosmaczewski          520: 346
  28 Patrycja       Matulewicz           - Agata          Kuć                   291: 415
  29 Maciej         Kuć                  - Justyna        Mądrzak               483: 236
  30 Jolanta        Olczak               - Diana          Pietrzykowska         313: 402
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Wesołowska            491: 250
  32 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              310: 417
  33 Tomasz         Sehnal               - Barbara        Wiśniewska            448: 297


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             350: 415
   2 Grzegorz       Kurowski             - Walenty        Siemaszko             391: 461
   3 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             451: 276
   4 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              289: 497
   5 Katarzyna      Polak                - Paweł          Wdziękoński           388: 409
   6 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szmuksta              461: 377
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Ulatowski             372: 449
   8 Tomasz         Sehnal               - Michał         Alabrudziński         335: 445
   9 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              331: 452
  10 Natalia        Woźniak              - Marek          Syczuk                372: 419
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              312: 510
  12 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Obremski              332: 366
  13 Maciej         Grąbczewski          - Jolanta        Chłopińska            393: 291
  14 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Kuć                   314: 236
  15 Jacek          Mańko                - Dariusz        Kuć                   433: 347
  16 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Grzelec               464: 282
  17 Alicja         Grąbczewska          - Joanna         Juszczak              359: 304
  18 Dominika       Worona               - Zuzanna        Cichoń                368: 381
  19 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Czajkowska            440: 314
  20 Maciej         Perzyński            - Jolanta        Olczak                300: 249
  21 Adam           Kaczyński            - Monika         Siemaszko             303: 481
  22 Sławomir       Zabawa               - Teresa         Balewska              407: 355
  23 Małgorzata     Wesołowska           - Aleksandra     Kaczanowska           195: 582
  24 Iwona          Wieluńska            - Ryszard        Kosmaczewski          374: 374
  25 Marcin         Gauer                - Marta          Świątkowska           327: 365
  26 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Pietrasik             327: 267
  27 Jerzy          Luter                - Józef          Wietecki              407: 359
  28 Justyna        Mądrzak              - Mieczysław     Pastuszak             316: 417
  29 Bartosz        Bartczak             - Jacek          Nowak                 400: 373
  30 Barbara        Wiśniewska           - Łukasz         Przyszlak             384: 396
  31 Karolina       Urbańska             - Roman          Chomicz               369: 262
  32 Renata         Andracka             - Patrycja       Matulewicz            505: 254
  33 Marcin         Radwański            - Tadeusz        Kondej                451: 313


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              398: 294
   2 Bartosz        Morawski             - Alicja         Grąbczewska           401: 332
   3 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               403: 343
   4 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Grąbczewski           502: 375
   5 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Mańko                 336: 429
   6 Marek          Syczuk               - Walenty        Siemaszko             412: 326
   7 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 341: 543
   8 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Łukasik               409: 462
   9 Łukasz         Przyszlak            - Aleksandra     Kaczanowska           391: 390
  10 Katarzyna      Polak                - Grzegorz       Kurowski              291: 379
  11 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Stachowski            366: 290
  12 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Gawron-Cieślik        322: 321
  13 Paweł          Wdziękoński          - Jerzy          Luter                 429: 318
  14 Monika         Siemaszko            - Agata          Kuć                   468: 329
  15 Natalia        Woźniak              - Karolina       Urbańska              354: 343
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Mieczysław     Pastuszak             413: 335
  17 Renata         Andracka             - Maciej         Kuć                   379: 368
  18 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Sehnal                435: 288
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Radwański             363: 322
  20 Sławomir       Zabawa               - Ireneusz       Moralewicz            244: 509
  21 Dariusz        Kuć                  - Dominika       Worona                482: 318
  22 Iwona          Wieluńska            - Diana          Pietrzykowska         452: 370
  23 Dorota         Kuć                  - Marta          Świątkowska           335: 344
  24 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Bartczak              518: 364
  25 Adam           Grzelec              - Zuzanna        Cichoń                307: 290
  26 Joanna         Juszczak             - Ryszard        Kosmaczewski          321: 349
  27 Teresa         Balewska             - Barbara        Wiśniewska            292: 349
  28 Maciej         Pietrasik            - Jacek          Nowak                 478: 248
  29 Krystyna       Czajkowska           - Józef          Wietecki              429: 354
  30 Patrycja       Matulewicz           - Adam           Kaczyński             294: 362
  31 Justyna        Mądrzak              - Marcin         Gauer                 315: 322
  32 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Wesołowska            248: 369
  33 Roman          Chomicz              - Jolanta        Olczak                267: 560


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Ulatowski             566: 357
   2 Jacek          Mańko                - Zbigniew       Wietecki              386: 301
   3 Marek          Syczuk               - Bartosz        Morawski              414: 456
   4 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              425: 440
   5 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Siemaszko             472: 353
   6 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Woźniak               309: 366
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Bednaruk              458: 286
   8 Ryszard        Kosmaczewski         - Paweł          Wdziękoński           359: 328
   9 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             340: 308
  10 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            547: 302
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Koczkodon             344: 315
  12 Walenty        Siemaszko            - Iwona          Wieluńska             393: 254
  13 Renata         Andracka             - Maciej         Perzyński             313: 356
  14 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            499: 407
  15 Marta          Świątkowska          - Alicja         Grąbczewska           294: 401
  16 Łukasz         Przyszlak            - Wojciech       Gołęcki               406: 229
  17 Krzysztof      Obremski             - Adam           Grzelec               344: 427
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Mieczysław     Pastuszak             363: 376
  19 Marcin         Gauer                - Rafał          Stachowski            350: 326
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Wesołowska            351: 271
  21 Jolanta        Olczak               - Katarzyna      Polak                 298: 463
  22 Zuzanna        Cichoń               - Maciej         Kuć                   475: 373
  23 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Pietrasik             288: 452
  24 Agata          Kuć                  - Krystyna       Czajkowska            282: 357
  25 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Sehnal                358: 401
  26 Marcin         Radwański            - Jerzy          Luter                 347: 307
  27 Barbara        Wiśniewska           - Joanna         Juszczak              298: 415
  28 Adam           Kaczyński            - Dorota         Kuć                   265: 469
  29 Karolina       Urbańska             - Sławomir       Zabawa                377: 322
  30 Dominika       Worona               - Justyna        Mądrzak               439: 294
  31 Jacek          Nowak                - Józef          Wietecki              354: 407
  32 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              297: 350
  33 Roman          Chomicz              - Tadeusz        Kondej                251: 462


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 373: 481
   2 Kazimierz      Merklejn             - Jacek          Mańko                 349: 293
   3 Maciej         Perzyński            - Michał         Alabrudziński         331: 500
   4 Ryszard        Kosmaczewski         - Dariusz        Ulatowski             305: 312
   5 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              336: 444
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Przyszlak             422: 366
   7 Adam           Grzelec              - Marek          Syczuk                328: 386
   8 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           234: 418
   9 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             359: 420
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   332: 483
  11 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               404: 365
  12 Krystyna       Czajkowska           - Katarzyna      Polak                 260: 452
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Skrobosz              372: 413
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Gauer                 348: 276
  15 Paweł          Wdziękoński          - Karolina       Urbańska              363: 419
  16 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             419: 290
  17 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Pietrasik             316: 342
  18 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              356: 399
  19 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Koczkodon             380: 345
  20 Andrzej        Bednaruk             - Marta          Świątkowska           286: 386
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Radwański             456: 291
  22 Iwona          Wieluńska            - Zuzanna        Cichoń                395: 371
  23 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Obremski              322: 375
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Jolanta        Olczak                432: 266
  25 Maciej         Kuć                  - Adam           Kaczyński             379: 338
  26 Sławomir       Zabawa               - Dominika       Worona                238: 425
  27 Rafał          Stachowski           - Tadeusz        Kondej                434: 288
  28 Józef          Wietecki             - Diana          Pietrzykowska         368: 447
  29 Barbara        Wiśniewska           - Bartosz        Bartczak              299: 333
  30 Małgorzata     Wesołowska           - Jerzy          Luter                 325: 337
  31 Teresa         Balewska             - Agata          Kuć                   292: 431
  32 Jacek          Nowak                - Patrycja       Matulewicz            262: 371
  33 Justyna        Mądrzak              - Roman          Chomicz               318: 289


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              290: 568
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              346: 463
   3 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kurowski              290: 438
   4 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               341: 408
   5 Dariusz        Ulatowski            - Marek          Syczuk                372: 411
   6 Alicja         Grąbczewska          - Jacek          Mańko                 391: 337
   7 Katarzyna      Polak                - Mariusz        Skrobosz              447: 444
   8 Monika         Siemaszko            - Maciej         Perzyński             380: 348
   9 Tomasz         Sehnal               - Zbigniew       Wietecki              351: 366
  10 Renata         Andracka             - Grzegorz       Łukasik               352: 423
  11 Maciej         Pietrasik            - Ireneusz       Moralewicz            354: 395
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Walenty        Siemaszko             444: 326
  13 Natalia        Woźniak              - Iwona          Wieluńska             428: 361
  14 Łukasz         Przyszlak            - Małgorzata     Szmuksta              341: 388
  15 Karolina       Urbańska             - Dorota         Kuć                   318: 424
  16 Krzysztof      Obremski             - Aleksandra     Kaczanowska           396: 361
  17 Marta          Świątkowska          - Adam           Grzelec               311: 531
  18 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Wdziękoński           330: 372
  19 Jerzy          Luter                - Dominika       Worona                325: 399
  20 Joanna         Juszczak             - Rafał          Stachowski            450: 345
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuć                   411: 330
  22 Diana          Pietrzykowska        - Monika         Gawron-Cieślik        367: 470
  23 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            459: 347
  24 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Kuć                   253: 413
  25 Zuzanna        Cichoń               - Wojciech       Gołęcki               342: 365
  26 Marcin         Gauer                - Andrzej        Bednaruk              339: 364
  27 Krystyna       Czajkowska           - Marcin         Radwański             317: 320
  28 Jolanta        Olczak               - Justyna        Mądrzak               273: 333
  29 Tadeusz        Kondej               - Barbara        Wiśniewska            351: 311
  30 Adam           Kaczyński            - Teresa         Balewska              317: 437
  31 Sławomir       Zabawa               - Jacek          Nowak                 245: 329
  32 Małgorzata     Wesołowska           - Patrycja       Matulewicz            336: 275
  33 Roman          Chomicz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           428: 397
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         398: 313
   3 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              347: 358
   4 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               522: 358
   5 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Polak                 398: 460
   6 Dariusz        Ulatowski            - Mieczysław     Pastuszak             489: 218
   7 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Kuć                   360: 345
   8 Zbigniew       Wietecki             - Natalia        Woźniak               369: 460
   9 Adam           Grzelec              - Maciej         Grąbczewski           283: 437
  10 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            550: 411
  11 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szmuksta              391: 323
  12 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Obremski              401: 442
  13 Marcin         Radwański            - Monika         Gawron-Cieślik        288: 494
  14 Dominika       Worona               - Joanna         Juszczak              361: 416
  15 Paweł          Wdziękoński          - Tomasz         Sehnal                520: 319
  16 Iwona          Wieluńska            - Renata         Andracka              400: 311
  17 Maciej         Pietrasik            - Marta          Świątkowska           342: 477
  18 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             341: 495
  19 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Przyszlak             330: 418
  20 Walenty        Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               329: 326
  21 Maciej         Perzyński            - Karolina       Urbańska              334: 463
  22 Aleksandra     Kaczanowska          - Józef          Wietecki              462: 338
  23 Teresa         Balewska             - Rafał          Stachowski            311: 375
  24 Maciej         Kuć                  - Jerzy          Luter                 373: 421
  25 Diana          Pietrzykowska        - Małgorzata     Wesołowska            458: 241
  26 Jolanta        Chłopińska           - Tadeusz        Kondej                399: 310
  27 Zuzanna        Cichoń               - Marcin         Gauer                 343: 358
  28 Justyna        Mądrzak              - Łukasz         Tuszyński             302: 340
  29 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Czajkowska            358: 400
  30 Jolanta        Olczak               - Adam           Kaczyński             321: 361
  31 Barbara        Wiśniewska           - Sławomir       Zabawa                331: 341
  32 Jacek          Nowak                - Roman          Chomicz               452: 274
  33 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              548: 409
   2 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 374: 460
   3 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Obremski              403: 434
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Ulatowski             323: 481
   5 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               417: 343
   6 Alicja         Grąbczewska          - Monika         Siemaszko             372: 489
   7 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Mańko                 345: 345
   8 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Wdziękoński           448: 285
   9 Joanna         Juszczak             - Michał         Alabrudziński         310: 422
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Łukasik               321: 434
  11 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Kuć                   383: 407
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksandra     Kaczanowska           432: 395
  13 Marta          Świątkowska          - Zbigniew       Wietecki              353: 323
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Walenty        Siemaszko             561: 262
  15 Dorota         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             376: 317
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Adam           Grzelec               327: 288
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Przyszlak             380: 332
  18 Dominika       Worona               - Maciej         Pietrasik             355: 301
  19 Łukasz         Tuszyński            - Diana          Pietrzykowska         453: 336
  20 Rafał          Stachowski           - Jolanta        Chłopińska            445: 270
  21 Renata         Andracka             - Marcin         Radwański             400:   1
  22 Agata          Kuć                  - Marcin         Gauer                 360: 303
  23 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Sehnal                233: 299
  24 Jerzy          Luter                - Maciej         Perzyński             414: 426
  25 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              279: 421
  26 Jacek          Nowak                - Maciej         Kuć                   366: 364
  27 Józef          Wietecki             - Adam           Kaczyński             351: 258
  28 Roman          Chomicz              - Zuzanna        Cichoń                263: 411
  29 Tadeusz        Kondej               - Bartosz        Bartczak              319: 470
  30 Teresa         Balewska             - Justyna        Mądrzak               385: 227
  31 Patrycja       Matulewicz           - Sławomir       Zabawa                287: 343
  32 Małgorzata     Wesołowska           - Jolanta        Olczak                382: 449
  33 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Siemaszko            - Kamil          Górka                 466: 352
   2 Dariusz        Ulatowski            - Bartosz        Morawski              374: 501
   3 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Syczuk                502: 374
   4 Jacek          Mańko                - Miłosz         Wrzałek               303: 493
   5 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           481: 423
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Kuć                   432: 384
   7 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Polak                 378: 369
   8 Michał         Alabrudziński        - Marta          Świątkowska           433: 296
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kurowski              381: 370
  10 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             491: 385
  11 Dariusz        Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             335: 433
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Grąbczewska           431: 342
  13 Tomasz         Sehnal               - Monika         Gawron-Cieślik        324: 346
  14 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Perzyński             413: 345
  15 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Stachowski            522: 319
  16 Walenty        Siemaszko            - Dominika       Worona                516: 304
  17 Adam           Grzelec              - Renata         Andracka              391: 373
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Karolina       Urbańska              334: 358
  19 Łukasz         Przyszlak            - Iwona          Wieluńska             367: 387
  20 Joanna         Juszczak             - Agata          Kuć                   370: 384
  21 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Tuszyński             445: 450
  22 Sławomir       Zabawa               - Diana          Pietrzykowska         309: 361
  23 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               336: 312
  24 Zuzanna        Cichoń               - Jerzy          Luter                 329: 368
  25 Maciej         Pietrasik            - Bartosz        Bartczak              305: 330
  26 Jolanta        Chłopińska           - Jacek          Nowak                 450: 296
  27 Maciej         Kuć                  - Teresa         Balewska              432: 335
  28 Marcin         Gauer                - Krystyna       Czajkowska            338: 383
  29 Jolanta        Olczak               - Tadeusz        Kondej                347: 317
  30 Adam           Kaczyński            - Justyna        Mądrzak               271: 296
  31 Małgorzata     Wesołowska           - Roman          Chomicz               346: 285
  32 Patrycja       Matulewicz           - Barbara        Wiśniewska            314: 315


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              445: 399
   2 Monika         Siemaszko            - Kazimierz      Merklejn              400: 363
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               476: 337
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Skrobosz              280: 396
   5 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Ulatowski             320: 450
   6 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            409: 411
   7 Marek          Syczuk               - Jacek          Mańko                 290: 346
   8 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Szmuksta              422: 404
   9 Maciej         Grąbczewski          - Natalia        Woźniak               341: 360
  10 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Kurowski              339: 479
  11 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Koczkodon             328: 383
  12 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Wietecki              392: 367
  13 Adam           Grzelec              - Paweł          Wdziękoński           437: 303
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Kuć                   429: 480
  15 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   380: 304
  16 Iwona          Wieluńska            - Alicja         Grąbczewska           299: 434
  17 Łukasz         Tuszyński            - Walenty        Siemaszko             433: 361
  18 Diana          Pietrzykowska        - Krystyna       Czajkowska            408: 273
  19 Dominika       Worona               - Łukasz         Przyszlak             454: 311
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              500: 291
  21 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Bednaruk              411: 361
  22 Jerzy          Luter                - Jolanta        Chłopińska            458: 364
  23 Tomasz         Sehnal               - Józef          Wietecki              351: 320
  24 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Juszczak              280: 530
  25 Maciej         Kuć                  - Jolanta        Olczak                423: 304
  26 Teresa         Balewska             - Zuzanna        Cichoń                298: 471
  27 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Pietrasik             341: 356
  28 Justyna        Mądrzak              - Jacek          Nowak                 322: 417
  29 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Gauer                 405: 310
  30 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Wesołowska            282: 300
  31 Tadeusz        Kondej               - Patrycja       Matulewicz            236: 390
  32 Adam           Kaczyński            - Roman          Chomicz               400: 235


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Monika         Siemaszko             380: 368
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 426: 420
   3 Dariusz        Ulatowski            - Kazimierz      Merklejn              482: 340
   4 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               398: 346
   5 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            406: 401
   6 Natalia        Woźniak              - Jacek          Mańko                 417: 341
   7 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         342: 392
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              299: 464
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Syczuk                373: 433
  10 Dorota         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           394: 378
  11 Alicja         Grąbczewska          - Mieczysław     Pastuszak             485: 235
  12 Łukasz         Tuszyński            - Karolina       Urbańska              522: 259
  13 Katarzyna      Polak                - Adam           Grzelec               487: 356
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Aleksandra     Kaczanowska           321: 287
  15 Zbigniew       Wietecki             - Dominika       Worona                388: 336
  16 Paweł          Wdziękoński          - Marta          Świątkowska           384: 277
  17 Joanna         Juszczak             - Diana          Pietrzykowska         427: 373
  18 Dariusz        Kuć                  - Jerzy          Luter                 447: 292
  19 Maciej         Perzyński            - Iwona          Wieluńska             417: 334
  20 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Sehnal                342: 350
  21 Małgorzata     Wesołowska           - Maciej         Kuć                   279: 375
  22 Jacek          Nowak                - Rafał          Stachowski            265: 452
  23 Renata         Andracka             - Zuzanna        Cichoń                290: 426
  24 Andrzej        Bednaruk             - Józef          Wietecki              373: 357
  25 Marcin         Radwański            - Jolanta        Chłopińska            382: 427
  26 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Olczak                397: 323
  27 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Pietrasik             431: 328
  28 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Gołęcki               355: 250
  29 Marcin         Gauer                - Teresa         Balewska              331: 315
  30 Adam           Kaczyński            - Barbara        Wiśniewska            314: 385
  31 Roman          Chomicz              - Sławomir       Zabawa                294: 521
  32 Justyna        Mądrzak              - Patrycja       Matulewicz            317: 313
  33 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              384: 469
   2 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               551: 368
   3 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Ulatowski             302: 427
   4 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              257: 501
   5 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               413: 377
   6 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               457: 404
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Syczuk                523: 362
   8 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   368: 425
   9 Jacek          Mańko                - Łukasz         Tuszyński             490: 366
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Polak                 411: 355
  11 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        414: 391
  12 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           391: 357
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Juszczak              382: 441
  14 Maciej         Perzyński            - Agata          Kuć                   479: 373
  15 Karolina       Urbańska             - Adam           Grzelec               411: 315
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Sehnal                344: 380
  17 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            499: 243
  18 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Kuć                   286: 506
  19 Jolanta        Chłopińska           - Dominika       Worona                451: 283
  20 Zuzanna        Cichoń               - Andrzej        Bednaruk              465: 398
  21 Jerzy          Luter                - Łukasz         Przyszlak             355: 367
  22 Walenty        Siemaszko            - Bartosz        Bartczak              379: 301
  23 Marta          Świątkowska          - Krystyna       Czajkowska            370: 262
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Iwona          Wieluńska             428: 445
  25 Józef          Wietecki             - Renata         Andracka              263: 390
  26 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Radwański             332: 348
  27 Jacek          Nowak                - Marcin         Gauer                 344: 318
  28 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Zabawa                318: 392
  29 Małgorzata     Wesołowska           - Justyna        Mądrzak               303: 322
  30 Jolanta        Olczak               - Barbara        Wiśniewska            314: 348
  31 Tadeusz        Kondej               - Teresa         Balewska              365: 253
  32 Patrycja       Matulewicz           - Roman          Chomicz               296: 267
  33 Adam           Kaczyński            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.75  30894  191
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              161.32  30813  191
   3 Kamil Górka                    Kraków               156.99  29672  189
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.09  30125  193
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.29  29815  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.16  29714  194
   8 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.59  24872  163
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.53  20897  137
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.27  17207  113
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              151.93  29475  194
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.85  29004  191
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           151.79  29295  193
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  18 Tomasz Ciejka                  Kraków               150.91   8753   58
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             150.85  29567  196
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.83  27451  182
  21 Justyna Górka                  Kraków               150.76  28945  192
  22 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.05  28960  193
  23 Michał Makowski                Warszawa             150.04  12603   84
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.96  28704  194
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.70  28506  193
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.90  27764  189
  30 Dariusz Ulatowski              Tuchola              146.37  27663  189
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.15  29229  200
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.97  27588  189
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.94  28896  198
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.90  27866  191
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  36 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.63  16748  115
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.29  28623  197
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  39 Jakub Błażejewski              Poznań               145.04  19726  136
  40 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.42  28018  194
  41 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.40  21082  146
  42 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.69  12070   84
  44 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  45 Marek Reda                     Dębówka              143.39  13622   95
  46 Szymon Płachta                 Warszawa             142.62  27810  195
  47 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.35  19502  137
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               142.14  12366   87
  49 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  50 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.12  22739  160
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Marek Dudkiewicz               Milanówek            141.65  27196  192
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            141.11  28081  199
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.70  26593  189
  55 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.70  25466  181
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.64  24331  173
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             140.50  27959  199
  58 Piotr Broda                    Sandomierz           140.22  27343  195
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            140.12  28025  200
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.31  24066  174
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             137.90  26753  194
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  64 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.72  19970  145
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             137.58  13758  100
  66 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.16  18516  135
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Dariusz Kuć                    Stargard             136.86  24225  177
  70 Barbara Obremska               Wrocław              136.83  12315   90
  71 Łukasz Sornek                  Mikołów              136.51  25936  190
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.49  26889  197
  73 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.41  16642  122
  74 Katarzyna Polak                Warszawa             136.14  26955  198
  75 Jacek Mańko                    Poznań               136.12  25726  189
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.06  25444  187
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.03   5305   39
  78 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.31  20703  153
  79 Konrad Sowula                  Kraków               135.29  17047  126
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.17  22843  169
  81 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.12  18241  135
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.10  27020  200
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.64  25851  192
  85 Irena Sołdan                   Sopot                134.53  25695  191
  86 Janusz Krupiński               Bytom                134.26  24436  182
  87 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.12  25886  193
  88 Michał Kolaj                   Ostróda              134.10   5364   40
  89 Piotr Domański                 Lublin               134.06  12602   94
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.57  26046  195
  92 Robert Kamiński                Warszawa             133.39  22543  169
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.25   4797   36
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.68  11676   88
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.26  25393  192
  96 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  97 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            131.55  22627  172
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               131.28   4726   36
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.26  25990  198
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.82  26033  199
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               130.69  20518  157
 103 Agnieszka Walas                Kraków               130.67  18947  145
 104 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 105 Dorota Kuć                     Stargard             129.88  19871  153
 106 Maciej Nawrocki                Babimost             129.58   9330   72
 107 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 108 Tomasz Górka                   Kraków               129.25   4653   36
 109 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.22  23001  178
 110 Marcin Rogala                  Warszawa             129.17  25318  196
 111 Marek Rogalski                 Warszawa             129.08  24009  186
 112 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 113 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 114 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.66  25603  199
 116 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.62  24695  192
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.17   4486   35
 120 Dorota Rudzińska               Warszawa             127.88  19437  152
 121 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  10477   82
 122 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 123 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 124 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 125 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.27  15654  123
 127 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 128 Adam Grzelec                   Poznań               127.13  24028  189
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.97  22601  178
 130 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.90  18147  143
 131 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 133 Czesław Grajewski              Białystok            125.99  18016  143
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.85  21268  169
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.82  24913  198
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Natalia Ogierman               Katowice             125.48  15936  127
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 140 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.79  22961  184
 141 Jakub Onoszko                  Gdynia               124.77  17718  142
 142 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.76  22581  181
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.71  13968  112
 144 Agata Kuć                      Stargard             124.65  23185  186
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 146 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 147 Rafał Stachowski               Police               124.35  17658  142
 148 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 149 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.81   5943   48
 150 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 151 Ewa Madejczyk                  Katowice             123.48  15558  126
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.14  24628  200
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 155 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.77   3683   30
 156 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 157 Mariusz Makuch                 Zator                122.69   4417   36
 158 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  15581  127
 159 Agnieszka Matus                Milanówek            122.66  23551  192
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.66  14719  120
 161 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.61  24032  196
 162 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.47  16166  132
 163 Teresa Zalewska                Racibórz             122.15  20521  168
 164 Szymon Stępień                 Bytom                122.07  16602  136
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.83  19614  161
 166 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 167 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.51  24303  200
 168 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 169 Tomasz Sehnal                  Warszawa             121.20  20725  171
 170 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.66   5671   47
 171 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.42  18424  153
 173 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.31  23821  198
 175 Maciej Perzyński               Piła                 120.30   8782   73
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.87  23974  200
 180 Urszula Solarska               Katowice             119.79  23360  195
 181 Lucyna Śniadach                Rumia                119.70  22862  191
 182 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.66  11846   99
 183 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.59  11481   96
 184 Sławomir Wolski                Wrocław              119.52  23187  194
 185 Paweł Pogorzelski              Warszawa             119.43  13376  112
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.23  14665  123
 187 Tomasz A. Praga                Białystok            119.04  10118   85
 188 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 189 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 190 Bożena Guział                  Racibórz             118.76  19477  164
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.76   3919   33
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48   5687   48
 193 Adam Janicki                   Wrocław              118.47  17889  151
 194 Anita Bruska                   Gdynia               118.29  14905  126
 195 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.28  23183  196
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.11  16063  136
 197 Monika Siemaszko               Lipiany              117.80  16727  142
 198 Jerzy Luter                    Bytom                117.64  22823  194
 199 Anna Demczyszyn                Bystra               117.25   8090   69
 200 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.95  19063  163
 201 Dominik Ulejczyk               Będzin               116.78  23240  199
 202 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.70   8636   74
 203 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.41  23050  198
 204 Renata Andracka                Zwola                116.27  22789  196
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 206 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.09  22405  193
 207 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.08  22868  197
 208 Robert Wagner                  Wrocław              115.82   9497   82
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.54  17562  152
 210 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 211 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.44  10505   91
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.42  21929  190
 213 Marta Świątkowska              Wrocław              115.15  21763  189
 214 Anna Krynicka                  Warszawa             114.83   4019   35
 215 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 216 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.61  22120  193
 217 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.52  10994   96
 218 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.21  11878  104
 219 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.96  21311  187
 220 Waldemar Wypchał               Kraków               113.95  21992  193
 221 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.80  21963  193
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.79  16500  145
 223 Ireneusz Kurzok                Mikołów              113.66   5001   44
 224 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 225 Karolina Urbańska              Poznań               113.46  22693  200
 226 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.46  18948  167
 227 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 228 Józef Burzyński                Ełk                  113.32  14958  132
 229 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.25  12457  110
 230 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            112.95   6212   55
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.93   4630   41
 232 Marta Sztajnert                Wisła                112.70  15665  139
 233 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            112.32  10670   95
 235 Konrad Pajączek                Milanówek            112.28  13249  118
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 237 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 238 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87   8502   76
 239 Marcin Kurowski                Racibórz             111.83  16104  144
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            111.53  17956  161
 241 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 243 Beata Jagielska                Police               110.66  12836  116
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              110.62  21350  193
 245 Olga Swarcewicz                Warszawa             110.55   6633   60
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             110.54   9396   85
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             110.04  21897  199
 250 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.57   9533   87
 252 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 109.00   5777   53
 254 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 255 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.84  11862  110
 256 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 257 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.38   9986   93
 258 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.34   7621   71
 259 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.96   5134   48
 260 Agnieszka Antos                Racibórz             106.80   5340   50
 261 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 262 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.09  18811  179
 264 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 265 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 266 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 267 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.83  17893  174
 268 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.79  19016  185
 270 Karolina Mak                   Wrocław              102.78   9970   97
 271 Piotr Kozak                    Racibórz             102.68   6674   65
 272 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             102.42   9320   91
 273 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.00   3876   38
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.96  20290  199
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.02  16604  166
 277 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.92  11691  117
 278 Bartosz Bartczak               Poznań                99.69  19540  196
 279 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.95   8015   81
 280 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.75   9480   96
 281 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 283 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.88  16443  168
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.86   7927   81
 285 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.29  19360  199
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 288 Teresa Balewska                Reda                  96.04  19208  200
 289 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 291 Marta Majewska                 Wadowice              94.78   8056   85
 292 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 293 Michał Głąb                    Zabrze                94.45   7367   78
 294 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             94.45  13128  139
 295 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 296 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 297 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             91.58   4121   45
 298 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 299 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 300 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.73   4935   55
 301 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.59  17112  191
 302 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 303 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.56  10450  118
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 305 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.86   5184   59
 306 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                83.56   2841   34
 308 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.79   6059   75
 309 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 310 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 312 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 313 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.47   5584   76
 314 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 315 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 316 Mirosław Dejna                 Sampława              69.80   3420   49
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             67.84   3053   45
 318 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 319 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33




Poczekalnia na dzień 12-03-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Grażyna Smereka                Racibórz             102.86   2983   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
   9 Małgorzata Pochopień           Kraków               109.88   2857   26
  10 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  13 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
  14 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  15 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  19 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  20 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  21 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  22 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  23 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  24 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  25 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  27 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  28 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  29 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               124.08   2978   24
  30 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  31 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  32 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  34 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  37 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  38 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  39 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  40 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  41 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  42 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  43 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  44 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  45 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  46 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.58   2534   24
  47 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  49 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  50 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  51 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  52 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  53 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             89.75   2154   24
  54 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              75.25   1806   24
  55 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  56 Alicja Tuz                     Kielce               105.39   2424   23
  57 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  59 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  60 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  61 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  62 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  63 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  65 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             74.22   1707   23
  66 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  67 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  68 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  69 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  70 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  71 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  72 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  73 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  74 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  76 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  82 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  83 Grażyna Chłopek                Jaworzno             116.42   2212   19
  84 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  85 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     105.53   2005   19
  86 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  87 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  88 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      82.89   1492   18
  89 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  90 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  91 Bernadeta Zapała               Jaworzno              91.19   1459   16
  92 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  93 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  94 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  95 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  96 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  97 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  98 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  99 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
 100 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 102 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 103 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.17   1622   12
 104 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
 105 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 106 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 108 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 109 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 110 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 112 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 113 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 114 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 115 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 116 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 117 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 118 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 119 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 120 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 121 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 123 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 124 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 125 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 126 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 127 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 128 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 129 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 130 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 131 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 132 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 133 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 134 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 135 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 136 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 137 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 138 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 139 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 140 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 141 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 142 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 143 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 144 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 145 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 146 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 147 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 148 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 149 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 150 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 151 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 152 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 153 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 154 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 157 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 158 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 159 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 160 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 161 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 162 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 163 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 164 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 165 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 167 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 168 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 169 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 170 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 171 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 172 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 173 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 174 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 175 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 176 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 177 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 178 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 179 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 180 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 181 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 182 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 183 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 184 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 185 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 186 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 187 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 188 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 189 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 190 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 191 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 192 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 193 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 194 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 195 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 196 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 197 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 198 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 199 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 200 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 201 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 202 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 203 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 206 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 207 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 208 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 214 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 215 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 216 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 217 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.71    817    7
 218 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 219 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 220 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 221 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 222 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 223 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 224 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 225 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 226 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 227 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 228 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 229 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 230 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 231 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 232 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 233 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 234 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 235 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 236 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 238 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 239 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 240 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 241 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 242 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 243 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 244 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 245 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 246 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 247 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 248 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 249 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 250 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 251 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 252 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 253 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 254 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 255 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 256 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 257 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 258 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 259 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 260 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 261 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 262 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 263 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 264 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 265 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 266 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 267 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 268 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 269 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 270 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 271 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 272 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 273 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 274 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 275 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 276 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie