Warszawa 5
marca
Warszawa 5 marca VI Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Stargard12
marca
Stargard 12-13 marca III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu
Graboszyce19
marca
Graboszyce 19-20 marca XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Piętnastki w Stargardzie12 - 13 marca 2016 — III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta StargarduInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta StargarduStargard, 12 - 13 marca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Piętnastki w StargardzieW tym roku turniej w Stargardzie odbył się trochę wcześniej, bo już w marcu. Mimo że kalendarzowo była jeszcze zima to śniegu nie stwierdzono, a słoneczko miło przygrzewało. Organizatorzy zdecydowali, że rundy będą rozgrywane w formule po 15 minut dla każdego gracza. Zmiana ta pozwoliła również na zwiększenie liczby rund do 15. W szranki stanęło 61 graczy w tym dwoje debiutantów. Czasu wolnego było mniej, ale dodatkowych atrakcji sporo. Przez cały turniej były dostępne smakowite przekąski i napoje. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też trambambula, licznie oblegana w przerwach między partiami. Natomiast w czasie przerwy obiadowej scrabbliści mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w turnieju strzeleckim. Pierwszego dnia rozegranych zostało 9 rund. Gry zakończyły się po 20:00, ale to nie był koniec atrakcji. Chętni mogli wieczorem pograć w bowling i bilard, i mimo że zakończyli zabawę grubo po północy, to prawie wszyscy zdążyli na rozgrywki drugiego dnia. Po 9. rundzie na czoło stawki wysunął się Darek Kosz i nie oddał już prowadzenia, zapewniając sobie zwycięstwo na kolejkę przed końcem turnieju. Za jego plecami toczyła się ostra walka o pozostałe miejsca na podium. Było o co walczyć, bo pierwsze sześć miejsc oprócz nagród rzeczowych miało zapewnione także nagrody pieniężne. Drugie miejsce zajął ostatecznie Dawid Pikul a trzecie — ubiegłoroczny tryumfator Kazik Merklejn. Najlepszą debiutantką została Magdalena Głowacka z Polic. Nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę IMFilter otrzymał Andrzej Bednaruk. Turniej strzelecki wygrał Sławomir Piotrowski.

Dzięki licznemu gronu sponsorów każdy otrzymał jakiś drobiazg i nie wyjechał ze Stargardu z pustymi rękoma. Patronat nad turniejem sprawowali: Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski i Prezydent Miasta Stargardu Sławomir Pajor.

Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju, a szczególnie „klanowi” KuciówIrkowi Moralewiczowi. To dzięki ich zaangażowaniu turniej co roku jest lepszy i na pewno taki będzie w przyszłym roku. Przyjedźcie i przekonajcie się o tym sami.

P.S. Po każdej rundzie przyznawana była nagroda pocieszenia dla tych, co przegrali swoje partie, a uzyskali największą liczbę małych punktów. Nagroda wywoływała momentami większe zainteresowanie niż śledzenie wyników na pierwszych stołach.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty Stargardzkiego
I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: połówkowy (runda 1), dubov (runda 2-14), duńczyk (runda 15)
15 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekKlub Wojskowy 12 BZ, ul. 11 Listopada 22
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 12 marca (9 rund)
10:30-11:45 zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju (3 rundy)
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
14.30-15.30 — zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej, prawdopodobnie krótkiej
15:30 — ciąg dalszy turnieju (6 rund)
22.00-24.00 — bowling dla chętnych

Niedziela, 13 marca (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP ok. 15 min pieszo.
WyżywienieMożliwość zakupu obiadu – 20 zł, do wyboru: zupa ogórkowa lub barszcz zabielany
drugie danie: gulasz z kluskami śląskimi, surówka z kiszonych ogórków lub dewolaj z piersi kurczaka, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, lub danie bezmięsne — makaron penne z warzywami.
Uwaga! Rezerwacja obiadów do czwartku 10 marca!

Kawa, herbata, owoce i słodycze w trakcie turnieju.
NoclegiHotel 104 przy hali — 4 min pieszo od miejsca rozgrywek
Apartamenty przy ul. Konopnickiej — 10 min pieszo od miejsca rozgrywek
Bursa szkolna — 10 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Spichlerz — 20 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Staromiejski — 25 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Grodzki — położony w samym centrum Stargardzkiej Starówki – 25 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel PTTK — położony nad rzeką Iną – 30 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Mały Młyn — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Lord — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
NagrodyI miejsce – 800 zł + puchar
II miejsce – 600 zł + puchar
III miejsce – 400 zł + puchar
IV miejsce – 200 zł
V miejsce – 150 zł
VI miejsce – 100 zł
Najlepszy debiut – nagroda rzeczowa + statuetka
Najlepszy debiut ze Stargardu — nagroda rzeczowa
Specjalna nagroda ufundowana przez IMFilter — losowana wśród uczestników obecnych na zakończeniu turnieju
W każdej z rund nagroda rzeczowa w kategorii „Najwięcej małych i przegrana”

Będą również inne drobiazgi.
OrganizatorzyDariusz Kuć ddkuc@wp.pl tel. 601 785 491
Ireneusz Moralewicz irekm@poczta.onet.eu tel. 793 967 596
Klub Wojskowy 12 BZ
SponsorzyHonorowy patronat

Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski
Prezydent Miasta Stargardu Sławomir Pajor

Patronat medialny

Radio Stargard 90,3 Fm http://www.radiostargard.fm

Turniej finansowo i rzeczowo wsparli:

Klub Wojskowy 12 BZ http://www.klubgarnizonowy.stargard.pl/
Schopa Buchbinderei sp z o.o. http://www.schopa.pl/
APA-2 spółka jawna http://www.apa2.pl/
IMFilter Ireneusz Moralewicz http://www.imfilter.pl/
PEC sp. z o.o. http://www.pec.stargard.pl/
Holstar sp. z o.o. www.holstar.pl
Mivino sp. z o.o. http://www.mivino.pl
MPGK sp. z o.o. http://www.mpgk.stargard.pl/
Bożena Lewicka Biuro Kadrowo-Księgowe
Alicja i Maciej Grąbczewscy
Aleksandra Kaczanowska
Dorota i Dariusz Kuciowie
Magdalena Kupczyńska
Rafał Stachowski
Niejawni darczyńcy


Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.36     13.0     6330     2604     1339
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 145.79     11.0     6140     2377      413
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.32     11.0     6054     2319      867
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 150.88     10.0     6520     2304      880
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.34     10.0     6387     2328      596
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.90     10.0     6109     2304      637
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.55     10.0     6081     2272      619
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.67     10.0     5970     2240      558
  9 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 131.94     10.0     5734     2348      319
 10 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                125.36      9.5     6026     2157      609
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.59      9.0     6200     2174      743
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.86      9.0     6098     2119      476
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.66      9.0     5960     2191      298
 14 Rafał           Stachowski           Police                 115.00      9.0     5880     1994      248
 15 Michał          Rogalewicz           Poznań                 132.34      9.0     5866     2111      318
 16 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.02      9.0     5765     2066      473
 17 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               126.45      9.0     5680     1984      340
 18 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   124.73      9.0     5488     2116     -352
 19 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.51      8.5     5653     2001      -25
 20 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    143.48      8.0     6037     1993      475
 21 Jakub           Zaryński             Świnoujście            153.88      8.0     5913     1979      481
 22 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            118.51      8.0     5896     1885      475
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.94      8.0     5844     1912      366
 24 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               142.04      8.0     5820     1873      270
 25 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.53      8.0     5716     2022       17
 26 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.84      8.0     5695     1936      345
 27 Agata           Kuć                  Stargard               125.90      8.0     5663     1914       46
 28 Dorota          Kuć                  Stargard               118.71      8.0     5539     1943      129
 29 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               121.05      8.0     5461     1876      260
 30 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            120.05      8.0     5228     1874     -408
 31 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              104.66      8.0     4840     1869     -920
 32 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            115.28      7.5     5277     1823       76
 33 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               124.47      7.0     5815     1812      257
 34 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               114.20      7.0     5672     1776     -191
 35 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.98      7.0     5594     1849      -88
 36 Dariusz         Kuć                  Stargard               139.56      7.0     5430     1796      133
 37 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.82      7.0     5421     1832     -180
 38 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.76      7.0     5290     1691     -233
 39 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.93      7.0     5258     1716      179
 40 Jacek           Nowak                Szczecin               110.42      7.0     5247     1545      418
 41 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      7.0     5160     1682      105
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.16      7.0     4916     1541      161
 43 Marta           Świątkowska          Wrocław                115.79      7.0     4836     1670     -589
 44 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               112.52      6.5     5306     1694     -250
 45 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.53      6.0     5390     1643      -35
 46 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      6.0     5293     1700     -549
 47 Monika          Siemaszko            Lipiany                118.66      6.0     5250     1614     -388
 48 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           120.68      6.0     5180     1598      -17
 49 Renata          Andracka             Zwola                  118.22      6.0     5087     1631     -287
 50 Anna            Arana                Kołobrzeg              111.62      6.0     5016     1579     -673
 51 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.81      5.5     5220     1445      246
 52 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 115.52      5.5     5139     1416       10
 53 Lidia           Żywna                Gdynia                 106.43      5.5     5075     1340      344
 54 Beata           Kiżewska             Świnoujście            108.81      5.0     5018     1504    -1005
 55 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.27      5.0     4612     1491     -725
 56 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.5     4789     1249     -103
 57 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.5     4564     1266     -442
 58 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      4.5     4547     1282     -619
 59 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.5     4532     1255     -267
 60 Magdalena       Głowacka             Police                 100.00      2.5     4173     1030     -521
 61 Bartłomiej      Kowalczuk            Brwinów                100.00      0.5     1692      629    -2359
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu



	Dariusz Kosz 157.36 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  432: 370  170
    2    13 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  440: 174  150
    3     7 Marta          Wawrzyn               100.00 +  390: 303  150
    4     2 Rafał          Lenartowski           150.88 -  311: 438  101
    5     3 Dawid          Pikul                 145.79 +  407: 388  196
    6     2 Łukasz         Tuszyński             150.34 +  517: 357  200
    7     2 Dariusz        Ulatowski             125.36 +  476: 293  175
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  440: 251  195
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  389: 324  195
   10     1 Stanisław      Rydzik                144.90 +  492: 318  195
   11     1 Andrzej        Kowalski              131.94 -  358: 421   82
   12     1 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  422: 342  178
   13     1 Krzysztof      Obremski              148.55 +  442: 312  199
   14     1 Jakub          Zaryński              153.88 +  446: 345  204
   15     1 Łukasz         Tuszyński             150.34 +  368: 355  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2590  / 15 172.67




	Jakub Zaryński 153.88 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Stachowska            119.53 -  349: 424   70
    2    22 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  414: 273  171
    3    16 Beata          Kiżewska              108.81 +  507: 355  159
    4     9 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  318: 473   96
    5    13 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  371: 325  163
    6     8 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  432: 449   78
    7    13 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  272: 399   92
    8    18 Marta          Świątkowska           115.79 +  545: 220  166
    9    12 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  399: 328  181
   10    10 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  316: 435   82
   11    14 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  356: 298  171
   12    13 Agata          Kuć                   125.90 +  500: 287  176
   13     9 Rafał          Wesołowski            134.94 +  464: 336  185
   14     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  345: 446  107
   15     9 Michał         Rogalewicz            132.34 -  325: 384   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 15 131.93




	Rafał Lenartowski 150.88 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Kuć                   118.71 +  372: 364  169
    2     2 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  542: 355  174
    3     5 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  478: 325  150
    4     2 Dariusz        Kosz                  157.36 +  438: 311  207
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  436: 387  195
    6     1 Dorota         Stachowska            119.53 +  459: 398  170
    7     1 Andrzej        Kowalski              131.94 +  470: 261  182
    8     1 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  431: 513  100
    9     1 Stanisław      Rydzik                144.90 -  368: 393   95
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  426: 330  195
   11     2 Krzysztof      Obremski              148.55 -  409: 472   99
   12     3 Dawid          Pikul                 145.79 -  367: 384   96
   13     3 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  339: 458   96
   14     6 Robert         Duczemiński           143.48 +  587: 340  193
   15     4 Andrzej        Kowalski              131.94 +  398: 349  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2303  / 15 153.53




	Łukasz Tuszyński 150.34 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Monika         Siemaszko             118.66 +  568: 343  169
    2     1 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  473: 386  175
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.90 +  404: 329  195
    4     1 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  386: 538   75
    5     4 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  559: 245  150
    6     2 Dariusz        Kosz                  157.36 -  357: 517  107
    7     4 Krzysztof      Obremski              148.55 +  395: 323  199
    8     1 Rafał          Lenartowski           150.88 +  513: 431  201
    9     3 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  378: 349  189
   10     2 Andrzej        Kowalski              131.94 -  365: 407   82
   11     3 Dawid          Pikul                 145.79 -  342: 402   96
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  389: 384  195
   13     4 Robert         Duczemiński           143.48 +  417: 381  193
   14     4 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  486: 388  195
   15     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  355: 368  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2328  / 15 155.20




	Krzysztof Obremski 148.55 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Stachowski            118.51 -  391: 460   69
    2    17 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  328: 327  171
    3    14 Rafał          Wesołowski            134.94 +  364: 346  185
    4    12 Andrzej        Kowalski              131.94 -  351: 364   82
    5    22 Iwona          Wieluńska             104.66 +  483: 262  155
    6    14 Renata         Andracka              118.22 +  527: 308  168
    7     4 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  323: 395  100
    8    12 Sławomir       Zabawa                107.53 +  369: 316  158
    9    10 Kazimierz      Merklejn              146.32 +  436: 330  196
   10     7 Robert         Duczemiński           143.48 +  425: 380  193
   11     2 Rafał          Lenartowski           150.88 +  472: 409  201
   12     4 Stanisław      Rydzik                144.90 +  368: 336  195
   13     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  312: 442  107
   14     2 Dawid          Pikul                 145.79 +  525: 328  196
   15     3 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  407: 459   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2272  / 15 151.47




	Kazimierz Merklejn 146.32 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              118.22 +  352: 306  168
    2    11 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  253: 509   75
    3    23 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  387: 296  150
    4     9 Jakub          Zaryński              153.88 +  473: 318  204
    5     8 Agata          Kuć                   125.90 +  395: 313  176
    6     6 Dawid          Pikul                 145.79 -  349: 354   96
    7     7 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  353: 377   78
    8    10 Rafał          Stachowski            115.00 +  494: 294  165
    9    10 Krzysztof      Obremski              148.55 -  330: 436   99
   10    15 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  495: 289  170
   11    12 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  455: 282  182
   12     8 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  459: 339  174
   13     3 Rafał          Lenartowski           150.88 +  458: 339  201
   14     3 Andrzej        Kowalski              131.94 +  342: 328  182
   15     3 Krzysztof      Obremski              148.55 +  459: 407  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2319  / 15 154.60




	Dawid Pikul 145.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Świątkowska           115.79 +  513: 325  166
    2     5 Agata          Kuć                   125.90 -  372: 485   76
    3    10 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  509: 372  163
    4     5 Monika         Siemaszko             118.66 +  445: 396  169
    5     3 Dariusz        Kosz                  157.36 -  388: 407  107
    6     6 Kazimierz      Merklejn              146.32 +  354: 349  196
    7     6 Walenty        Siemaszko             127.84 -  350: 408   78
    8     8 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  436: 341  192
    9     5 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  425: 350  175
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  414: 306  178
   11     3 Łukasz         Tuszyński             150.34 +  402: 342  200
   12     3 Rafał          Lenartowski           150.88 +  384: 367  201
   13     2 Andrzej        Kowalski              131.94 +  434: 387  182
   14     2 Krzysztof      Obremski              148.55 -  328: 525   99
   15     2 Stanisław      Rydzik                144.90 +  386: 367  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2377  / 15 158.47




	Stanisław Rydzik 144.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  373: 304  166
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  398: 279  176
    3     1 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  329: 404  100
    4     6 Michał         Rogalewicz            132.34 +  463: 403  182
    5     9 Walenty        Siemaszko             127.84 +  446: 309  178
    6     5 Andrzej        Kowalski              131.94 -  369: 402   82
    7    10 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  390: 366  194
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  463: 397  178
    9     1 Rafał          Lenartowski           150.88 +  393: 368  201
   10     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  318: 492  107
   11     4 Dariusz        Ulatowski             125.36 +  497: 302  175
   12     4 Krzysztof      Obremski              148.55 -  336: 368   99
   13     5 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  527: 304  175
   14     5 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  440: 388  195
   15     2 Dawid          Pikul                 145.79 -  367: 386   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2304  / 15 153.60




	Mariusz Wrześniewski 144.66 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  388: 342  165
    2     9 Walenty        Siemaszko             127.84 +  504: 326  178
    3     6 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  353: 285  194
    4     3 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  395: 375  195
    5     2 Rafał          Lenartowski           150.88 -  387: 436  101
    6     4 Marcin         Stachowski            118.51 +  427: 330  169
    7     3 Dorota         Stachowska            119.53 +  369: 368  170
    8     2 Dariusz        Kosz                  157.36 -  251: 440  107
    9     4 Andrzej        Kowalski              131.94 -  365: 380   82
   10     6 Michał         Rogalewicz            132.34 +  456: 308  182
   11     5 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  468: 372  175
   12     5 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  384: 389  100
   13     6 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  412: 354  189
   14     5 Stanisław      Rydzik                144.90 -  388: 440   95
   15     5 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  413: 517   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2191  / 15 146.07




	Tomasz Zwoliński 144.59 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Stachowski            115.00 +  457: 294  165
    2     8 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  418: 278  181
    3     2 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  468: 326  189
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  375: 395   95
    5     6 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  380: 399   75
    6     7 Beata          Kiżewska              108.81 +  511: 345  159
    7     5 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  478: 371  181
    8     3 Michał         Rogalewicz            132.34 +  419: 359  182
    9     2 Dariusz        Kosz                  157.36 -  324: 389  107
   10     3 Rafał          Lenartowski           150.88 -  330: 426  101
   11     6 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  439: 357  194
   12     2 Andrzej        Kowalski              131.94 -  391: 474   82
   13     7 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  398: 285  182
   14     4 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  388: 486  100
   15     7 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  424: 273  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2174  / 15 144.93




	Maciej Grąbczewski 144.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  456: 318  165
    2     4 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  352: 323  178
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  285: 353   95
    4    14 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  362: 370   75
    5    21 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  392: 311  159
    6    12 Rafał          Stachowski            115.00 +  505: 394  165
    7    10 Stanisław      Rydzik                144.90 -  366: 390   95
    8    13 Agata          Kuć                   125.90 +  311: 286  176
    9    11 Dariusz        Kuć                   139.56 +  467: 372  190
   10     5 Dariusz        Ulatowski             125.36 +  361: 308  175
   11     6 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  357: 439   95
   12     7 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  351: 410   89
   13    12 Dorota         Kuć                   118.71 -  342: 391   69
   14    14 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  443: 281  170
   15    11 Dorota         Stachowska            119.53 +  415: 346  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2066  / 15 137.73




	Robert Duczemiński 143.48 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  407: 268  164
    2    12 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  528: 268  181
    3     4 Dariusz        Kuć                   139.56 -  333: 346   90
    4     8 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  412: 394  174
    5     7 Marcin         Stachowski            118.51 -  377: 398   69
    6    11 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  395: 364  176
    7     9 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  362: 407   89
    8    11 Rafał          Wesołowski            134.94 +  478: 325  185
    9     8 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  347: 309  150
   10     7 Krzysztof      Obremski              148.55 -  380: 425   99
   11     9 Iwona          Wieluńska             104.66 +  461: 285  155
   12     6 Michał         Rogalewicz            132.34 +  450: 312  182
   13     4 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  381: 417  100
   14     6 Rafał          Lenartowski           150.88 -  340: 587  101
   15     8 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  386: 457   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 15 132.87




	Sławomir Piotrowski 142.04 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  319: 334   63
    2    18 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  303: 403   82
    3    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  502: 322  150
    4    20 Rafał          Wesołowski            134.94 +  414: 358  185
    5    15 Marta          Wawrzyn               100.00 -  358: 430   50
    6    17 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  476: 375  171
    7    13 Jakub          Zaryński              153.88 +  399: 272  204
    8     8 Dawid          Pikul                 145.79 -  341: 436   96
    9    15 Dorota         Kuć                   118.71 -  302: 481   69
   10    18 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  432: 422  171
   11    15 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  336: 363   63
   12    17 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  508: 291  166
   13    15 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  326: 359   70
   14    17 Monika         Siemaszko             118.66 +  417: 361  169
   15    14 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  387: 343  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 15 124.87




	Dariusz Kuć 139.56 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  424: 337  163
    2    14 Andrzej        Kowalski              131.94 +  330: 319  182
    3     4 Robert         Duczemiński           143.48 +  346: 333  193
    4     4 Dorota         Stachowska            119.53 -  380: 436   70
    5    10 Michał         Rogalewicz            132.34 -  325: 354   82
    6    16 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  428: 432   81
    7    19 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  420: 278  164
    8    14 Renata         Andracka              118.22 +  325: 314  168
    9    11 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  372: 467   94
   10    16 Iwona          Wieluńska             104.66 -  313: 320   55
   11    18 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  446: 235  165
   12    16 Dorota         Kuć                   118.71 -  330: 389   69
   13    18 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  395: 289  163
   14    15 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  280: 407   76
   15    17 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  316: 387   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 15 119.73




	Grzegorz Łukasik 138.67 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Radwański             111.76 +  546: 288  162
    2     3 Michał         Rogalewicz            132.34 +  435: 359  182
    3     2 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  326: 468   95
    4     7 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  429: 343  181
    5     5 Andrzej        Kowalski              131.94 -  347: 353   82
    6     9 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  360: 331  174
    7     9 Robert         Duczemiński           143.48 +  407: 362  193
    8     6 Walenty        Siemaszko             127.84 +  312: 293  178
    9     3 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  349: 378  100
   10     8 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  403: 457   75
   11     8 Rafał          Stachowski            115.00 +  444: 297  165
   12     7 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  410: 351  194
   13     6 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  354: 412   95
   14     9 Dorota         Kuć                   118.71 +  331: 307  169
   15     5 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  517: 413  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2240  / 15 149.33




	Rafał Wesołowski 134.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Arana                 111.62 +  462: 359  162
    2     6 Dorota         Stachowska            119.53 -  312: 344   70
    3    14 Krzysztof      Obremski              148.55 -  346: 364   99
    4    20 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  358: 414   92
    5    24 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  390: 383  165
    6    18 Teresa         Balewska              100.00 +  480: 277  150
    7    16 Dorota         Kuć                   118.71 +  427: 338  169
    8    11 Robert         Duczemiński           143.48 -  325: 478   93
    9    16 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  331: 332   82
   10    17 Monika         Siemaszko             118.66 +  406: 329  169
   11    16 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  479: 325  164
   12    12 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  440: 335  163
   13     9 Jakub          Zaryński              153.88 -  336: 464  104
   14    11 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  375: 304  165
   15    10 Rafał          Stachowski            115.00 -  377: 432   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 15 127.47




	Michał Rogalewicz 132.34 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Nowak                 110.42 +  380: 319  160
    2     3 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  359: 435   89
    3    18 Iwona          Wieluńska             104.66 +  571: 268  155
    4     6 Stanisław      Rydzik                144.90 -  403: 463   95
    5    10 Dariusz        Kuć                   139.56 +  354: 325  190
    6    10 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  393: 304  181
    7     8 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  448: 332  150
    8     3 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  359: 419   95
    9     9 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  410: 399  181
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  308: 456   95
   11    10 Dorota         Stachowska            119.53 +  434: 299  170
   12     6 Robert         Duczemiński           143.48 -  312: 450   93
   13    10 Walenty        Siemaszko             127.84 +  392: 381  178
   14     8 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  359: 373   75
   15     9 Jakub          Zaryński              153.88 +  384: 325  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2111  / 15 140.73




	Andrzej Kowalski 131.94 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  366: 293  159
    2    14 Dariusz        Kuć                   139.56 -  319: 330   90
    3    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  514: 261  150
    4    12 Krzysztof      Obremski              148.55 +  364: 351  199
    5     5 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  353: 347  189
    6     5 Stanisław      Rydzik                144.90 +  402: 369  195
    7     1 Rafał          Lenartowski           150.88 -  261: 470  101
    8     4 Dariusz        Ulatowski             125.36 +  409: 341  175
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          144.66 +  380: 365  195
   10     2 Łukasz         Tuszyński             150.34 +  407: 365  200
   11     1 Dariusz        Kosz                  157.36 +  421: 358  207
   12     2 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  474: 391  195
   13     2 Dawid          Pikul                 145.79 -  387: 434   96
   14     3 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  328: 342   96
   15     4 Rafał          Lenartowski           150.88 -  349: 398  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2348  / 15 156.53




	Zbigniew Wietecki 131.82 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Kiżewska              108.81 -  389: 405   59
    2    18 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  403: 303  192
    3    13 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  287: 345   76
    4    18 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  377: 419   71
    5    25 Magdalena      Głowacka              100.00 +  411: 253  150
    6    19 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  485: 348  170
    7    15 Sławomir       Zabawa                107.53 -  322: 433   58
    8    17 Ryszard        Pliszka               100.27 +  378: 290  150
    9    16 Rafał          Wesołowski            134.94 +  332: 331  185
   10    10 Jakub          Zaryński              153.88 +  435: 316  204
   11    12 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  282: 455   96
   12    15 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  416: 358  181
   13     7 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  285: 398   95
   14    16 Marcin         Stachowski            118.51 -  331: 467   69
   15    16 Agata          Kuć                   125.90 -  288: 480   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 15 122.13




	Alicja Grąbczewska 130.98 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Zabawa                107.53 +  435: 333  158
    2    12 Robert         Duczemiński           143.48 -  268: 528   93
    3    15 Walenty        Siemaszko             127.84 -  371: 395   78
    4    22 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  384: 312  171
    5    20 Marcin         Radwański             111.76 +  336: 323  162
    6    16 Dariusz        Kuć                   139.56 +  432: 428  190
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  371: 478   95
    8     9 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  374: 307  174
    9     9 Michał         Rogalewicz            132.34 -  399: 410   82
   10    14 Dorota         Kuć                   118.71 +  524: 214  169
   11    11 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  282: 430   81
   12    15 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  358: 416   82
   13    17 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  320: 346   71
   14    18 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  456: 372  165
   15    15 Walenty        Siemaszko             127.84 -  284: 390   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 15 123.27




	Jolanta Chłopińska 130.51 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lidia          Żywna                 106.43 +  458: 315  156
    2     8 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  278: 418   95
    3    17 Sławomir       Zabawa                107.53 +  428: 388  158
    4     7 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  343: 429   89
    5    18 Dorota         Kuć                   118.71 +  466: 352  169
    6    10 Michał         Rogalewicz            132.34 -  304: 393   82
    7    18 Marcin         Radwański             111.76 +  353: 339  162
    8    16 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  399: 368  176
    9    12 Jakub          Zaryński              153.88 -  328: 399  104
   10    13 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  457: 330  164
   11    11 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  430: 282  181
   12     9 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  319: 456   75
   13    11 Dorota         Stachowska            119.53 +  426: 394  170
   14     7 Dariusz        Ulatowski             125.36 =  391: 391  125
   15     7 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  273: 424   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 15 133.40




	Ireneusz Moralewicz 127.86 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona          Wieluńska             104.66 +  528: 265  155
    2     4 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  323: 352   94
    3    11 Renata         Andracka              118.22 -  347: 426   68
    4    15 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  479: 346  164
    5    12 Ryszard        Pliszka               100.27 +  414: 274  150
    6     8 Jakub          Zaryński              153.88 +  449: 432  204
    7     7 Kazimierz      Merklejn              146.32 +  377: 353  196
    8     5 Stanisław      Rydzik                144.90 -  397: 463   95
    9     7 Dorota         Stachowska            119.53 +  404: 381  170
   10     4 Dawid          Pikul                 145.79 -  306: 414   96
   11     7 Walenty        Siemaszko             127.84 +  458: 343  178
   12     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  342: 422  107
   13     8 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  354: 405   75
   14    10 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  463: 360  174
   15     8 Robert         Duczemiński           143.48 +  457: 386  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2119  / 15 141.27




	Walenty Siemaszko 127.84 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Pliszka               100.27 +  445: 291  150
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  326: 504   95
    3    15 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  395: 371  181
    4    11 Rafał          Stachowski            115.00 +  409: 330  165
    5     9 Stanisław      Rydzik                144.90 -  309: 446   95
    6    15 Marta          Wawrzyn               100.00 +  416: 225  150
    7     6 Dawid          Pikul                 145.79 +  408: 350  196
    8     6 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  293: 312   89
    9     6 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  379: 397   75
   10     9 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  473: 351  174
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  343: 458   78
   12    14 Iwona          Wieluńska             104.66 +  377: 257  155
   13    10 Michał         Rogalewicz            132.34 -  381: 392   82
   14    13 Dorota         Stachowska            119.53 -  351: 382   70
   15    15 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  390: 284  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 15 129.07




	Monika Gawron-Cieślik 126.45 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  378: 264  150
    2    16 Stanisław      Rydzik                144.90 -  279: 398   95
    3    13 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  345: 287  182
    4    13 Marcin         Stachowski            118.51 -  390: 391   69
    5    14 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  389: 336  171
    6    11 Robert         Duczemiński           143.48 -  364: 395   93
    7    21 Anna           Arana                 111.62 +  359: 271  162
    8    16 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  368: 399   81
    9    18 Marcin         Radwański             111.76 +  414: 378  162
   10    11 Rafał          Stachowski            115.00 -  297: 448   65
   11    19 Dorota         Kuć                   118.71 -  422: 464   69
   12    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  395: 344  150
   13    19 Agata          Kuć                   125.90 +  470: 332  176
   14    15 Dariusz        Kuć                   139.56 +  407: 280  190
   15    12 Dorota         Kuć                   118.71 +  403: 353  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 15 132.27




	Agata Kuć 125.90 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  421: 295  150
    2     5 Dawid          Pikul                 145.79 +  485: 372  196
    3     3 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  345: 403   75
    4    10 Renata         Andracka              118.22 +  398: 366  168
    5     8 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  313: 395   96
    6    13 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  343: 503   50
    7    17 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  369: 328  165
    8    13 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  286: 311   94
    9    17 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  398: 495   64
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  371: 281  165
   11    17 Sławomir       Zabawa                107.53 +  354: 295  158
   12    13 Jakub          Zaryński              153.88 -  287: 500  104
   13    19 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  332: 470   76
   14    20 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  481: 315  171
   15    16 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  480: 288  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 15 127.60




	Dariusz Ulatowski 125.36 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Magdalena      Głowacka              100.00 +  439: 233  150
    2    11 Kazimierz      Merklejn              146.32 +  509: 253  196
    3     3 Agata          Kuć                   125.90 +  403: 345  176
    4     1 Łukasz         Tuszyński             150.34 +  538: 386  200
    5     1 Dorota         Stachowska            119.53 -  348: 404   70
    6     3 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  475: 322  175
    7     2 Dariusz        Kosz                  157.36 -  293: 476  107
    8     4 Andrzej        Kowalski              131.94 -  341: 409   82
    9     6 Walenty        Siemaszko             127.84 +  397: 379  178
   10     5 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  308: 361   94
   11     4 Stanisław      Rydzik                144.90 -  302: 497   95
   12    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  390: 367  150
   13     8 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  405: 354  178
   14     7 Jolanta        Chłopińska            130.51 =  391: 391  131
   15     6 Grzegorz       Pukniel               124.73 +  487: 240  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 15 143.80




	Grzegorz Pukniel 124.73 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  456: 270  150
    2     1 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  386: 473  100
    3    12 Ryszard        Pliszka               100.27 +  311: 259  150
    4    14 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  370: 362  194
    5     6 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  399: 380  195
    6     3 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  322: 475   75
    7    11 Marcin         Stachowski            118.51 +  344: 332  169
    8     7 Dorota         Stachowska            119.53 +  348: 301  170
    9     5 Dawid          Pikul                 145.79 -  350: 425   96
   10     8 Grzegorz       Łukasik               138.67 +  457: 403  189
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  372: 468   95
   12     9 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  456: 319  181
   13     5 Stanisław      Rydzik                144.90 -  304: 527   95
   14     8 Michał         Rogalewicz            132.34 +  373: 359  182
   15     6 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  240: 487   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2116  / 15 141.07




	Magdalena Kupczyńska 124.47 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  558: 144  150
    2     2 Rafał          Lenartowski           150.88 -  355: 542  101
    3     9 Lidia          Żywna                 106.43 +  391: 367  156
    4     8 Robert         Duczemiński           143.48 -  394: 412   93
    5    11 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  347: 297  165
    6     9 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  331: 360   89
    7    14 Iwona          Wieluńska             104.66 +  503: 269  155
    8     9 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  307: 374   81
    9    13 Marcin         Stachowski            118.51 +  471: 330  169
   10     9 Walenty        Siemaszko             127.84 -  351: 473   78
   11    13 Renata         Andracka              118.22 +  398: 321  168
   12     8 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  339: 459   96
   13    13 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  393: 357  164
   14    10 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  360: 463   78
   15    13 Marcin         Stachowski            118.51 -  317: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 15 120.80




	Małgorzata Szmuksta 121.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  355: 440   50
    2    17 Krzysztof      Obremski              148.55 -  327: 328   99
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 +  458: 264  150
    4    18 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  419: 377  182
    5    14 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  336: 389   76
    6    17 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  375: 476   92
    7    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  392: 315  150
    8    19 Mieczysław     Pastuszak             114.81 -  310: 312   65
    9    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  367: 352  150
   10    20 Anna           Arana                 111.62 +  389: 348  162
   11    14 Jakub          Zaryński              153.88 -  298: 356  104
   12    20 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  330: 332   63
   13    17 Alicja         Grąbczewska           130.98 +  346: 320  181
   14    21 Marcin         Radwański             111.76 +  372: 276  162
   15    17 Dariusz        Kuć                   139.56 +  387: 316  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Maria Krzyżanowska 120.68 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  313: 330   50
    2    22 Jakub          Zaryński              153.88 -  273: 414  104
    3    26 Jacek          Nowak                 110.42 +  362: 317  160
    4    22 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  312: 384   81
    5    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400: 286  150
    6    21 Sławomir       Zabawa                107.53 -  325: 367   58
    7    24 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  287: 320   70
    8    28 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  356: 303  166
    9    25 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  388: 298  163
   10    18 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  422: 432   92
   11    25 Beata          Kiżewska              108.81 -  382: 424   59
   12    25 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  344: 237  159
   13    23 Ryszard        Pliszka               100.27 +  426: 265  150
   14    20 Agata          Kuć                   125.90 -  315: 481   76
   15    22 Jacek          Nowak                 110.42 -  275: 339   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 15 106.53




	Paweł Wdziękoński 120.05 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.36 -  370: 432  107
    2    19 Tadeusz        Kondej                100.00 -  335: 371   50
    3    24 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  296: 438   59
    4    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  376: 366  166
    5    27 Jacek          Nowak                 110.42 +  400: 303  160
    6    19 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  348: 485   82
    7    24 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  320: 287  171
    8    20 Monika         Siemaszko             118.66 +  397: 371  169
    9    19 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  383: 315  165
   10    15 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  289: 495   96
   11    20 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  313: 370   50
   12    22 Ryszard        Pliszka               100.27 +  337: 267  150
   13    15 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  359: 326  192
   14    14 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  281: 443   94
   15    18 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  424: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 15 124.93




	Dorota Stachowska 119.53 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Zaryński              153.88 +  424: 349  204
    2     6 Rafał          Wesołowski            134.94 +  344: 312  185
    3     8 Marcin         Stachowski            118.51 +  405: 361  169
    4     4 Dariusz        Kuć                   139.56 +  436: 380  190
    5     1 Dariusz        Ulatowski             125.36 +  404: 348  175
    6     1 Rafał          Lenartowski           150.88 -  398: 459  101
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  368: 369   95
    8     7 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  301: 348   75
    9     7 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  381: 404   78
   10    12 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  416: 376  150
   11    10 Michał         Rogalewicz            132.34 -  299: 434   82
   12    11 Rafał          Stachowski            115.00 +  418: 367  165
   13    11 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  394: 426   81
   14    13 Walenty        Siemaszko             127.84 +  382: 351  178
   15    11 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  346: 415   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2022  / 15 134.80




	Dorota Kuć 118.71 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           150.88 -  364: 372  101
    2    20 Ryszard        Pliszka               100.27 -  290: 300   50
    3    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  378: 306  166
    4    25 Anna           Arana                 111.62 +  377: 272  162
    5    18 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  352: 466   81
    6    23 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  430: 382  150
    7    16 Rafał          Wesołowski            134.94 -  338: 427   85
    8    21 Teresa         Balewska              100.00 +  411: 231  150
    9    15 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  481: 302  192
   10    14 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  214: 524   81
   11    19 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  464: 422  176
   12    16 Dariusz        Kuć                   139.56 +  389: 330  190
   13    12 Maciej         Grąbczewski           144.02 +  391: 342  194
   14     9 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  307: 331   89
   15    12 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  353: 403   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 15 129.53




	Monika Siemaszko 118.66 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  343: 568  100
    2    23 Teresa         Balewska              100.00 +  357: 335  150
    3    21 Magdalena      Głowacka              100.00 +  434: 280  150
    4     5 Dawid          Pikul                 145.79 -  396: 445   96
    5    17 Beata          Kiżewska              108.81 -  332: 425   59
    6    20 Anna           Arana                 111.62 -  335: 353   62
    7    23 Jacek          Nowak                 110.42 +  389: 295  160
    8    20 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  371: 397   70
    9    22 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  334: 288  159
   10    17 Rafał          Wesołowski            134.94 -  329: 406   85
   11    22 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 -  323: 348   66
   12    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  336: 324  150
   13    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  339: 328  150
   14    17 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  361: 417   92
   15    20 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  271: 429   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 15 107.60




	Marcin Stachowski 118.51 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              148.55 +  460: 391  199
    2     7 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  376: 334  150
    3     8 Dorota         Stachowska            119.53 -  361: 405   70
    4    13 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  391: 390  176
    5     7 Robert         Duczemiński           143.48 +  398: 377  193
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  330: 427   95
    7    11 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  332: 344   75
    8    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  323: 343   50
    9    13 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  330: 471   74
   10    21 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  350: 424   63
   11    21 Jacek          Nowak                 110.42 +  390: 315  160
   12    19 Beata          Kiżewska              108.81 +  662: 186  159
   13    14 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  336: 366   65
   14    16 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  467: 331  182
   15    13 Magdalena      Kupczyńska            124.47 +  390: 317  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 15 125.67




	Renata Andracka 118.22 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  306: 352   96
    2    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  371: 334  150
    3    11 Ireneusz       Moralewicz            127.86 +  426: 347  178
    4    10 Agata          Kuć                   125.90 -  366: 398   76
    5    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  344: 286  150
    6    14 Krzysztof      Obremski              148.55 -  308: 527   99
    7    20 Beata          Kiżewska              108.81 +  352: 350  159
    8    14 Dariusz        Kuć                   139.56 -  314: 325   90
    9    20 Iwona          Wieluńska             104.66 -  342: 379   55
   10    24 Marta          Świątkowska           115.79 +  329: 297  166
   11    13 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  321: 398   74
   12    23 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  236: 287   65
   13    24 Jacek          Nowak                 110.42 +  448: 340  160
   14    22 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  320: 413   63
   15    23 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  304: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 15 108.73




	Marta Świątkowska 115.79 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 145.79 -  325: 513   96
    2    26 Lidia          Żywna                 106.43 -  263: 365   56
    3    28 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 =  346: 346  113
    4    17 Łukasz         Przyszlak             115.28 =  345: 345  115
    5    28 Anna           Arana                 111.62 -  272: 339   62
    6    27 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  389: 347  165
    7    26 Magdalena      Głowacka              100.00 +  418: 225  150
    8    18 Jakub          Zaryński              153.88 -  220: 545  104
    9    27 Teresa         Balewska              100.00 +  308: 297  150
   10    24 Renata         Andracka              118.22 -  297: 329   68
   11    26 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  238: 441   50
   12    27 Jacek          Nowak                 110.42 -  279: 369   60
   13    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  320: 304  150
   14    28 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  425: 362  166
   15    25 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  391: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 15 111.33




	Agnieszka Piotrowicz 115.52 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                144.90 -  304: 373   95
    2    29 Iwona          Wieluńska             104.66 -  333: 411   55
    3    29 Dorota         Kuć                   118.71 -  306: 378   69
    4    29 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  366: 376   70
    5    23 Sławomir       Zabawa                107.53 -  310: 371   58
    6    31 PAUZA
    7    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  432: 368  150
    8    28 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  303: 356   71
    9    29 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  324: 210  150
   10    29 Lidia          Żywna                 106.43 +  438: 331  156
   11    22 Monika         Siemaszko             118.66 +  348: 323  169
   12    17 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  291: 508   92
   13    26 Mieczysław     Pastuszak             114.81 -  344: 363   65
   14    28 Marta          Świątkowska           115.79 -  362: 425   66
   15    27 Ryszard        Pliszka               100.27 +  378: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 14 101.14




	Łukasz Przyszlak 115.28 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          144.66 -  342: 388   95
    2    24 Sławomir       Zabawa                107.53 -  363: 408   58
    3    25 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  438: 318  165
    4    17 Marta          Świątkowska           115.79 =  345: 345  116
    5    11 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  297: 347   74
    6    25 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  360: 320  163
    7    17 Agata          Kuć                   125.90 -  328: 369   76
    8    25 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  488: 392  163
    9    19 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  315: 383   70
   10    23 Marcin         Radwański             111.76 +  380: 267  162
   11    18 Dariusz        Kuć                   139.56 -  235: 446   90
   12    23 Renata         Andracka              118.22 +  287: 236  168
   13    14 Marcin         Stachowski            118.51 +  366: 336  169
   14    11 Rafał          Wesołowski            134.94 -  304: 375   85
   15    20 Monika         Siemaszko             118.66 +  429: 271  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 15 121.53




	Rafał Stachowski 115.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  294: 457   95
    2    30 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  409: 351  159
    3    19 Anna           Arana                 111.62 +  502: 291  162
    4    11 Walenty        Siemaszko             127.84 -  330: 409   78
    5    16 Diana          Pietrzykowska         114.20 +  501: 298  164
    6    12 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  394: 505   94
    7    12 Marta          Wawrzyn               100.00 +  416: 313  150
    8    10 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  294: 494   96
    9    14 Sławomir       Zabawa                107.53 +  435: 327  158
   10    11 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 +  448: 297  176
   11     8 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  297: 444   89
   12    11 Dorota         Stachowska            119.53 -  367: 418   70
   13    16 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  375: 318  163
   14    12 Iwona          Wieluńska             104.66 +  386: 333  155
   15    10 Rafał          Wesołowski            134.94 +  432: 377  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 15 132.93




	Mieczysław Pastuszak 114.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  318: 456   94
    2    21 Anna           Arana                 111.62 -  345: 368   62
    3    25 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  318: 438   65
    4    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  336: 248  150
    5    24 Rafał          Wesołowski            134.94 -  383: 390   85
    6    27 Marta          Świątkowska           115.79 -  347: 389   66
    7    29 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  525: 157  150
    8    19 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  312: 310  171
    9    23 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  326: 345   63
   10    19 Agata          Kuć                   125.90 -  281: 371   76
   11    31 PAUZA
   12    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  396: 311  150
   13    26 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  363: 344  166
   14    18 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  372: 456   81
   15    25 Marta          Świątkowska           115.79 -  298: 391   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 14 103.21




	Diana Pietrzykowska 114.20 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Duczemiński           143.48 -  268: 407   93
    2    27 Jacek          Nowak                 110.42 +  445: 368  160
    3    20 Marcin         Radwański             111.76 +  404: 328  162
    4    15 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  346: 479   78
    5    16 Rafał          Stachowski            115.00 -  298: 501   65
    6    24 Ryszard        Pliszka               100.27 +  435: 302  150
    7    19 Dariusz        Kuć                   139.56 -  278: 420   90
    8    23 Anna           Arana                 111.62 +  474: 347  162
    9    17 Agata          Kuć                   125.90 +  495: 398  176
   10    13 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  330: 457   81
   11    16 Rafał          Wesołowski            134.94 -  325: 479   85
   12    18 Sławomir       Zabawa                107.53 +  343: 314  158
   13    13 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  357: 393   74
   14    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  531: 283  150
   15    14 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  343: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 15 118.40




	Andrzej Bednaruk 112.93 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  334: 319  192
    2    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  291: 349   50
    3    10 Dawid          Pikul                 145.79 -  372: 509   96
    4    24 Marcin         Radwański             111.76 -  339: 413   62
    5    26 Lidia          Żywna                 106.43 +  367: 289  156
    6    25 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  320: 360   65
    7    25 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  312: 343   63
    8    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  455: 278  150
    9    25 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  298: 388   71
   10    25 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  400:   1  150
   11    24 Anna           Arana                 111.62 +  369: 361  162
   12    20 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  332: 330  171
   13    18 Dariusz        Kuć                   139.56 -  289: 395   90
   14    22 Renata         Andracka              118.22 +  413: 320  168
   15    18 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  367: 424   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 15 114.40




	Aleksandra Kaczanowska 112.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Kuć                   139.56 -  337: 424   90
    2    25 Marcin         Radwański             111.76 -  336: 427   62
    3    28 Marta          Świątkowska           115.79 =  346: 346  116
    4    28 Magdalena      Głowacka              100.00 +  372: 280  150
    5    13 Jakub          Zaryński              153.88 -  325: 371  104
    6    26 Iwona          Wieluńska             104.66 -  295: 372   55
    7    25 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  343: 312  163
    8    25 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  392: 488   65
    9    23 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  345: 326  165
   10    21 Marcin         Stachowski            118.51 +  424: 350  169
   11    15 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  363: 336  192
   12    12 Rafał          Wesołowski            134.94 -  335: 440   85
   13    16 Rafał          Stachowski            115.00 -  318: 375   65
   14    23 Sławomir       Zabawa                107.53 +  434: 354  158
   15    19 Iwona          Wieluńska             104.66 -  341: 355   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 15 112.93




	Marcin Radwański 111.76 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Łukasik               138.67 -  288: 546   89
    2    25 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  427: 336  163
    3    20 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  328: 404   64
    4    24 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  413: 339  163
    5    20 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  323: 336   81
    6    22 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  376: 346  159
    7    18 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  339: 353   81
    8    22 Beata          Kiżewska              108.81 +  399: 314  159
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  378: 414   76
   10    23 Łukasz         Przyszlak             115.28 -  267: 380   65
   11    23 Ryszard        Pliszka               100.27 -  266: 370   50
   12    26 Anna           Arana                 111.62 +  416: 305  162
   13    21 Sławomir       Zabawa                107.53 +  416: 369  158
   14    21 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  276: 372   71
   15    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  378: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 15 112.73




	Anna Arana 111.62 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            134.94 -  359: 462   85
    2    21 Mieczysław     Pastuszak             114.81 +  368: 345  165
    3    19 Rafał          Stachowski            115.00 -  291: 502   65
    4    25 Dorota         Kuć                   118.71 -  272: 377   69
    5    28 Marta          Świątkowska           115.79 +  339: 272  166
    6    20 Monika         Siemaszko             118.66 +  353: 335  169
    7    21 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  271: 359   76
    8    23 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  347: 474   64
    9    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  409: 406  150
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  348: 389   71
   11    24 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  361: 369   63
   12    26 Marcin         Radwański             111.76 -  305: 416   62
   13    25 Beata          Kiżewska              108.81 +  343: 337  159
   14    26 Lidia          Żywna                 106.43 +  329: 318  156
   15    24 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  321: 328   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 15 105.27




	Jacek Nowak 110.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Rogalewicz            132.34 -  319: 380   82
    2    27 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  368: 445   64
    3    26 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  317: 362   71
    4    21 Wojciech       Gołęcki               109.16 =  346: 346  109
    5    27 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  303: 400   70
    6    28 Lidia          Żywna                 106.43 +  472: 286  156
    7    23 Monika         Siemaszko             118.66 -  295: 389   69
    8    31 PAUZA
    9    28 Magdalena      Głowacka              100.00 +  365: 276  150
   10    26 Teresa         Balewska              100.00 +  350: 292  150
   11    21 Marcin         Stachowski            118.51 -  315: 390   69
   12    27 Marta          Świątkowska           115.79 +  369: 279  166
   13    24 Renata         Andracka              118.22 -  340: 448   68
   14    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  449: 261  150
   15    22 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  339: 275  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 14 110.36




	Wojciech Gołęcki 109.16 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kowalski              131.94 -  293: 366   82
    2    30 Rafał          Stachowski            115.00 -  351: 409   65
    3    24 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  438: 296  170
    4    21 Jacek          Nowak                 110.42 =  346: 346  110
    5    21 Maciej         Grąbczewski           144.02 -  311: 392   94
    6    22 Marcin         Radwański             111.76 -  346: 376   62
    7    28 Teresa         Balewska              100.00 -  339: 340   50
    8    29 Lidia          Żywna                 106.43 +  342: 298  156
    9    22 Monika         Siemaszko             118.66 -  288: 334   69
   10    31 PAUZA
   11    27 Magdalena      Głowacka              100.00 +  333: 272  150
   12    25 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  237: 344   71
   13    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  338: 337  150
   14    27 Ryszard        Pliszka               100.27 +  326: 324  150
   15    24 Anna           Arana                 111.62 +  328: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 14 110.07




	Beata Kiżewska 108.81 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  405: 389  182
    2    15 Marta          Wawrzyn               100.00 -  271: 378   50
    3    16 Jakub          Zaryński              153.88 -  355: 507  104
    4    23 Lidia          Żywna                 106.43 +  349: 340  156
    5    17 Monika         Siemaszko             118.66 +  425: 332  169
    6     7 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  345: 511   95
    7    20 Renata         Andracka              118.22 -  350: 352   68
    8    22 Marcin         Radwański             111.76 -  314: 399   62
    9    24 Ryszard        Pliszka               100.27 +  392: 275  150
   10    22 Sławomir       Zabawa                107.53 -  220: 423   58
   11    25 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  424: 382  171
   12    19 Marcin         Stachowski            118.51 -  186: 662   69
   13    25 Anna           Arana                 111.62 -  337: 343   62
   14    25 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  351: 388   50
   15    26 Sławomir       Zabawa                107.53 -  294: 342   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 15 100.27




	Sławomir Zabawa 107.53 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Grąbczewska           130.98 -  333: 435   81
    2    24 Łukasz         Przyszlak             115.28 +  408: 363  165
    3    17 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  388: 428   81
    4    19 Ryszard        Pliszka               100.27 -  350: 377   50
    5    23 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  371: 310  166
    6    21 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  367: 325  171
    7    15 Zbigniew       Wietecki              131.82 +  433: 322  182
    8    12 Krzysztof      Obremski              148.55 -  316: 369   99
    9    14 Rafał          Stachowski            115.00 -  327: 435   65
   10    22 Beata          Kiżewska              108.81 +  423: 220  159
   11    17 Agata          Kuć                   125.90 -  295: 354   76
   12    18 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  314: 343   64
   13    21 Marcin         Radwański             111.76 -  369: 416   62
   14    23 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  354: 434   63
   15    26 Beata          Kiżewska              108.81 +  342: 294  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 15 109.53




	Lidia Żywna 106.43 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  315: 458   81
    2    26 Marta          Świątkowska           115.79 +  365: 263  166
    3     9 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  367: 391   74
    4    23 Beata          Kiżewska              108.81 -  340: 349   59
    5    26 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  289: 367   63
    6    28 Jacek          Nowak                 110.42 -  286: 472   60
    7    31 PAUZA
    8    29 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  298: 342   59
    9    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  295: 370   50
   10    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 -  331: 438   66
   11    30 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  400:   1  150
   12    29 Magdalena      Głowacka              100.00 +  419: 329  150
   13    29 Marta          Wawrzyn               100.00 +  420: 363  150
   14    26 Anna           Arana                 111.62 -  318: 329   62
   15    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  332: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 14  95.71




	Iwona Wieluńska 104.66 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  265: 528   78
    2    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 +  411: 333  166
    3    18 Michał         Rogalewicz            132.34 -  268: 571   82
    4    27 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  348: 194  150
    5    22 Krzysztof      Obremski              148.55 -  262: 483   99
    6    26 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  372: 295  163
    7    14 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  269: 503   74
    8    24 Marta          Wawrzyn               100.00 +  345: 297  150
    9    20 Renata         Andracka              118.22 +  379: 342  168
   10    16 Dariusz        Kuć                   139.56 +  320: 313  190
   11     9 Robert         Duczemiński           143.48 -  285: 461   93
   12    14 Walenty        Siemaszko             127.84 -  257: 377   78
   13    20 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  371: 336  150
   14    12 Rafał          Stachowski            115.00 -  333: 386   65
   15    19 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 +  355: 341  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 15 124.60




	Ryszard Pliszka 100.27 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Walenty        Siemaszko             127.84 -  291: 445   78
    2    20 Dorota         Kuć                   118.71 +  300: 290  169
    3    12 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  259: 311   75
    4    19 Sławomir       Zabawa                107.53 +  377: 350  158
    5    12 Ireneusz       Moralewicz            127.86 -  274: 414   78
    6    24 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  302: 435   64
    7    27 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  392: 345  150
    8    17 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  290: 378   82
    9    24 Beata          Kiżewska              108.81 -  275: 392   59
   10    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  290: 244  150
   11    23 Marcin         Radwański             111.76 +  370: 266  162
   12    22 Paweł          Wdziękoński           120.05 -  267: 337   70
   13    23 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  265: 426   71
   14    27 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  324: 326   59
   15    27 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 -  336: 378   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 15  99.40




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  264: 378   76
    2    23 Monika         Siemaszko             118.66 -  335: 357   69
    3    27 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  264: 458   71
    4    31 PAUZA
    5    30 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  423: 168  150
    6    18 Rafał          Wesołowski            134.94 -  277: 480   85
    7    28 Wojciech       Gołęcki               109.16 +  340: 339  159
    8    21 Dorota         Kuć                   118.71 -  231: 411   69
    9    27 Marta          Świątkowska           115.79 -  297: 308   66
   10    26 Jacek          Nowak                 110.42 -  292: 350   60
   11    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  273: 347   50
   12    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  283: 380   50
   13    30 Magdalena      Głowacka              100.00 +  298: 282  150
   14    30 Marta          Wawrzyn               100.00 -  263: 327   50
   15    30 Magdalena      Głowacka              100.00 +  392: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 14  89.64




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agata          Kuć                   125.90 -  295: 421   76
    2    28 Renata         Andracka              118.22 -  334: 371   68
    3    30 Sławomir       Piotrowski            142.04 -  322: 502   92
    4    30 Mieczysław     Pastuszak             114.81 -  248: 336   65
    5    31 PAUZA
    6    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  292: 373   50
    7    30 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 -  368: 432   66
    8    30 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  361: 152  150
    9    30 Lidia          Żywna                 106.43 +  370: 295  156
   10    27 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  248: 364   50
   11    28 Marta          Wawrzyn               100.00 -  286: 341   50
   12    30 Teresa         Balewska              100.00 +  380: 283  150
   13    28 Marta          Świątkowska           115.79 -  304: 320   66
   14    24 Jacek          Nowak                 110.42 -  261: 449   60
   15    29 Marta          Wawrzyn               100.00 +  420: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 14  89.21




	Magdalena Głowacka 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  233: 439   75
    2    31 PAUZA
    3    21 Monika         Siemaszko             118.66 -  280: 434   69
    4    28 Aleksandra     Kaczanowska           112.52 -  280: 372   63
    5    25 Zbigniew       Wietecki              131.82 -  253: 411   82
    6    30 Bartłomiej     Kowalczuk             100.00 +  272: 191  150
    7    26 Marta          Świątkowska           115.79 -  225: 418   66
    8    27 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  276: 317   50
    9    28 Jacek          Nowak                 110.42 -  276: 365   60
   10    30 Marta          Wawrzyn               100.00 +  400:   1  150
   11    27 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  272: 333   59
   12    29 Lidia          Żywna                 106.43 -  329: 419   56
   13    30 Teresa         Balewska              100.00 -  282: 298   50
   14    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  281: 304   50
   15    30 Teresa         Balewska              100.00 -  214: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 14  73.57




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Pukniel               124.73 -  270: 456   75
    2    19 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  371: 335  170
    3    22 Andrzej        Kowalski              131.94 -  261: 514   82
    4    26 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  295: 312   50
    5    29 Maria          Krzyżanowska          120.68 -  286: 400   71
    6    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  373: 292  150
    7    22 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  315: 392   71
    8    26 Andrzej        Bednaruk              112.93 -  278: 455   63
    9    31 PAUZA
   10    28 Ryszard        Pliszka               100.27 -  244: 290   50
   11    29 Teresa         Balewska              100.00 +  347: 273  150
   12    24 Monika         Siemaszko             118.66 -  324: 336   69
   13    27 Wojciech       Gołęcki               109.16 -  337: 338   59
   14    29 Magdalena      Głowacka              100.00 +  304: 281  150
   15    28 Lidia          Żywna                 106.43 -  259: 332   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 14  90.43




	Bartłomiej Kowalczuk 100.00 Brwinów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Kupczyńska            124.47 -  144: 558   74
    2    13 Dariusz        Kosz                  157.36 -  174: 440  107
    3    31 PAUZA
    4    27 Iwona          Wieluńska             104.66 -  194: 348   55
    5    30 Teresa         Balewska              100.00 -  168: 423   50
    6    30 Magdalena      Głowacka              100.00 -  191: 272   50
    7    29 Mieczysław     Pastuszak             114.81 -  157: 525   65
    8    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  152: 361   50
    9    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.52 -  210: 324   66
   10    25 Andrzej        Bednaruk              112.93 -    1: 400   63
   11    30 Lidia          Żywna                 106.43 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  / 10  63.60




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Szmuksta              121.05 +  440: 355  171
    2    10 Andrzej        Bednaruk              112.93 +  349: 291  163
    3     5 Rafał          Lenartowski           150.88 -  325: 478  101
    4    16 Marta          Wawrzyn               100.00 +  376: 299  150
    5     4 Łukasz         Tuszyński             150.34 -  245: 559  100
    6    13 Agata          Kuć                   125.90 +  503: 343  176
    7     8 Michał         Rogalewicz            132.34 -  332: 448   82
    8    15 Marcin         Stachowski            118.51 +  343: 323  169
    9     8 Robert         Duczemiński           143.48 -  309: 347   93
   10    12 Dorota         Stachowska            119.53 -  376: 416   70
   11    20 Paweł          Wdziękoński           120.05 +  370: 313  170
   12    10 Dariusz        Ulatowski             125.36 -  367: 390   75
   13    20 Iwona          Wieluńska             104.66 -  336: 371   55
   14    19 Diana          Pietrzykowska         114.20 -  283: 531   64
   15    21 Marcin         Radwański             111.76 -  339: 378   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 15 113.40




	Jadwiga Szczurowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maria          Krzyżanowska          120.68 +  330: 313  171
    2     7 Marcin         Stachowski            118.51 -  334: 376   69
    3    23 Kazimierz      Merklejn              146.32 -  296: 387   96
    4    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  312: 295  150
    5    19 Renata         Andracka              118.22 -  286: 344   68
    6    23 Dorota         Kuć                   118.71 -  382: 430   69
    7    27 Ryszard        Pliszka               100.27 -  345: 392   50
    8    27 Magdalena      Głowacka              100.00 +  317: 276  150
    9    21 Małgorzata     Szmuksta              121.05 -  352: 367   71
   10    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  364: 248  150
   11    26 Marta          Świątkowska           115.79 +  441: 238  166
   12    21 Monika         Gawron-Cieślik        126.45 -  344: 395   76
   13    22 Monika         Siemaszko             118.66 -  328: 339   69
   14    25 Beata          Kiżewska              108.81 +  388: 351  159
   15    23 Renata         Andracka              118.22 +  341: 304  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 15 112.13




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Beata          Kiżewska              108.81 +  378: 271  159
    3     7 Dariusz        Kosz                  157.36 -  303: 390  107
    4    16 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  299: 376   50
    5    15 Sławomir       Piotrowski            142.04 +  430: 358  192
    6    15 Walenty        Siemaszko             127.84 -  225: 416   78
    7    12 Rafał          Stachowski            115.00 -  313: 416   65
    8    24 Iwona          Wieluńska             104.66 -  297: 345   55
    9    26 Anna           Arana                 111.62 -  406: 409   62
   10    30 Magdalena      Głowacka              100.00 -    1: 400   50
   11    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  341: 286  150
   12    28 Mieczysław     Pastuszak             114.81 -  311: 396   65
   13    29 Lidia          Żywna                 106.43 -  363: 420   56
   14    30 Teresa         Balewska              100.00 +  327: 263  150
   15    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  253: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 14  92.07


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble pod patronatem Starosty Powiatu Stargardzkiego i Prezydenta Miasta Stargardu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Wdziękoński           432: 370
   2 Dorota         Stachowska           - Jakub          Zaryński              424: 349
   3 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Kuć                   372: 364
   4 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             343: 568
   5 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Stachowski            391: 460
   6 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              306: 352
   7 Dawid          Pikul                - Marta          Świątkowska           513: 325
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Stanisław      Rydzik                304: 373
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Przyszlak             388: 342
  10 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             294: 457
  11 Maciej         Grąbczewski          - Mieczysław     Pastuszak             456: 318
  12 Diana          Pietrzykowska        - Robert         Duczemiński           268: 407
  13 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Bednaruk              319: 334
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Kuć                   337: 424
  15 Grzegorz       Łukasik              - Marcin         Radwański             546: 288
  16 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            359: 462
  17 Michał         Rogalewicz           - Jacek          Nowak                 380: 319
  18 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kowalski              293: 366
  19 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Kiżewska              389: 405
  20 Sławomir       Zabawa               - Alicja         Grąbczewska           333: 435
  21 Jolanta        Chłopińska           - Lidia          Żywna                 458: 315
  22 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            265: 528
  23 Walenty        Siemaszko            - Ryszard        Pliszka               445: 291
  24 Teresa         Balewska             - Monika         Gawron-Cieślik        264: 378
  25 Agata          Kuć                  - Krystyna       Czajkowska            421: 295
  26 Magdalena      Głowacka             - Dariusz        Ulatowski             233: 439
  27 Grzegorz       Pukniel              - Tadeusz        Kondej                456: 270
  28 Bartłomiej     Kowalczuk            - Magdalena      Kupczyńska            144: 558
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Kowaluk-Jagielska     355: 440
  30 Jadwiga        Szczurowska          - Maria          Krzyżanowska          330: 313
  31 Marta          Wawrzyn              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               473: 386
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Lenartowski           355: 542
   3 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Łukasik               359: 435
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           323: 352
   5 Dawid          Pikul                - Agata          Kuć                   372: 485
   6 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            312: 344
   7 Marcin         Stachowski           - Jadwiga        Szczurowska           376: 334
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Chłopińska            418: 278
   9 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Wrześniewski          326: 504
  10 Andrzej        Bednaruk             - Beata          Kowaluk-Jagielska     291: 349
  11 Dariusz        Ulatowski            - Kazimierz      Merklejn              509: 253
  12 Robert         Duczemiński          - Alicja         Grąbczewska           528: 268
  13 Bartłomiej     Kowalczuk            - Dariusz        Kosz                  174: 440
  14 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kowalski              330: 319
  15 Beata          Kiżewska             - Marta          Wawrzyn               271: 378
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Stanisław      Rydzik                279: 398
  17 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              328: 327
  18 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            403: 303
  19 Paweł          Wdziękoński          - Tadeusz        Kondej                335: 371
  20 Ryszard        Pliszka              - Dorota         Kuć                   300: 290
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Arana                 345: 368
  22 Jakub          Zaryński             - Maria          Krzyżanowska          414: 273
  23 Teresa         Balewska             - Monika         Siemaszko             335: 357
  24 Łukasz         Przyszlak            - Sławomir       Zabawa                363: 408
  25 Marcin         Radwański            - Aleksandra     Kaczanowska           427: 336
  26 Marta          Świątkowska          - Lidia          Żywna                 263: 365
  27 Jacek          Nowak                - Diana          Pietrzykowska         368: 445
  28 Krystyna       Czajkowska           - Renata         Andracka              334: 371
  29 Iwona          Wieluńska            - Agnieszka      Piotrowicz            411: 333
  30 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               409: 351
  31 Magdalena      Głowacka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             329: 404
   2 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Zwoliński             326: 468
   3 Agata          Kuć                  - Dariusz        Ulatowski             345: 403
   4 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           346: 333
   5 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Rafał          Lenartowski           325: 478
   6 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Wrześniewski          285: 353
   7 Marta          Wawrzyn              - Dariusz        Kosz                  303: 390
   8 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            405: 361
   9 Lidia          Żywna                - Magdalena      Kupczyńska            367: 391
  10 Andrzej        Bednaruk             - Dawid          Pikul                 372: 509
  11 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            426: 347
  12 Grzegorz       Pukniel              - Ryszard        Pliszka               311: 259
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Zbigniew       Wietecki              345: 287
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              346: 364
  15 Alicja         Grąbczewska          - Walenty        Siemaszko             371: 395
  16 Beata          Kiżewska             - Jakub          Zaryński              355: 507
  17 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Zabawa                428: 388
  18 Iwona          Wieluńska            - Michał         Rogalewicz            268: 571
  19 Anna           Arana                - Rafał          Stachowski            291: 502
  20 Diana          Pietrzykowska        - Marcin         Radwański             404: 328
  21 Monika         Siemaszko            - Magdalena      Głowacka              434: 280
  22 Andrzej        Kowalski             - Tadeusz        Kondej                514: 261
  23 Kazimierz      Merklejn             - Jadwiga        Szczurowska           387: 296
  24 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Wdziękoński           438: 296
  25 Łukasz         Przyszlak            - Mieczysław     Pastuszak             438: 318
  26 Maria          Krzyżanowska         - Jacek          Nowak                 362: 317
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Teresa         Balewska              458: 264
  28 Aleksandra     Kaczanowska          - Marta          Świątkowska           346: 346
  29 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Piotrowicz            378: 306
  30 Sławomir       Piotrowski           - Krystyna       Czajkowska            502: 322
  31 Bartłomiej     Kowalczuk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Łukasz         Tuszyński             538: 386
   2 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kosz                  438: 311
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             395: 375
   4 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kuć                   436: 380
   5 Dawid          Pikul                - Monika         Siemaszko             445: 396
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Rogalewicz            463: 403
   7 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Łukasik               343: 429
   8 Robert         Duczemiński          - Magdalena      Kupczyńska            412: 394
   9 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              318: 473
  10 Agata          Kuć                  - Renata         Andracka              398: 366
  11 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Stachowski            409: 330
  12 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Obremski              364: 351
  13 Marcin         Stachowski           - Monika         Gawron-Cieślik        391: 390
  14 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Grąbczewski           370: 362
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Diana          Pietrzykowska         479: 346
  16 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Marta          Wawrzyn               376: 299
  17 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Przyszlak             345: 345
  18 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              377: 419
  19 Sławomir       Zabawa               - Ryszard        Pliszka               350: 377
  20 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            414: 358
  21 Jacek          Nowak                - Wojciech       Gołęcki               346: 346
  22 Alicja         Grąbczewska          - Maria          Krzyżanowska          384: 312
  23 Lidia          Żywna                - Beata          Kiżewska              340: 349
  24 Marcin         Radwański            - Andrzej        Bednaruk              413: 339
  25 Dorota         Kuć                  - Anna           Arana                 377: 272
  26 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           295: 312
  27 Bartłomiej     Kowalczuk            - Iwona          Wieluńska             194: 348
  28 Magdalena      Głowacka             - Aleksandra     Kaczanowska           280: 372
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Paweł          Wdziękoński           366: 376
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Krystyna       Czajkowska            336: 248
  31 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Ulatowski            - Dorota         Stachowska            348: 404
   2 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Wrześniewski          436: 387
   3 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 407: 388
   4 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Kowaluk-Jagielska     559: 245
   5 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kowalski              347: 353
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               380: 399
   7 Robert         Duczemiński          - Marcin         Stachowski            377: 398
   8 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Kuć                   395: 313
   9 Stanisław      Rydzik               - Walenty        Siemaszko             446: 309
  10 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Kuć                   354: 325
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Łukasz         Przyszlak             347: 297
  12 Ryszard        Pliszka              - Ireneusz       Moralewicz            274: 414
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Jakub          Zaryński              325: 371
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        336: 389
  15 Marta          Wawrzyn              - Sławomir       Piotrowski            430: 358
  16 Rafał          Stachowski           - Diana          Pietrzykowska         501: 298
  17 Monika         Siemaszko            - Beata          Kiżewska              332: 425
  18 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            352: 466
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Renata         Andracka              286: 344
  20 Marcin         Radwański            - Alicja         Grąbczewska           323: 336
  21 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Grąbczewski           311: 392
  22 Krzysztof      Obremski             - Iwona          Wieluńska             483: 262
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Zabawa                310: 371
  24 Rafał          Wesołowski           - Mieczysław     Pastuszak             390: 383
  25 Magdalena      Głowacka             - Zbigniew       Wietecki              253: 411
  26 Andrzej        Bednaruk             - Lidia          Żywna                 367: 289
  27 Paweł          Wdziękoński          - Jacek          Nowak                 400: 303
  28 Anna           Arana                - Marta          Świątkowska           339: 272
  29 Maria          Krzyżanowska         - Tadeusz        Kondej                400: 286
  30 Teresa         Balewska             - Bartłomiej     Kowalczuk             423: 168
  31 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           398: 459
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  357: 517
   3 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Ulatowski             322: 475
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Stachowski            427: 330
   5 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                402: 369
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 349: 354
   7 Beata          Kiżewska             - Tomasz         Zwoliński             345: 511
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              449: 432
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Łukasik               331: 360
  10 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            304: 393
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Robert         Duczemiński           364: 395
  12 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            505: 394
  13 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Agata          Kuć                   503: 343
  14 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              308: 527
  15 Marta          Wawrzyn              - Walenty        Siemaszko             225: 416
  16 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           428: 432
  17 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              476: 375
  18 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Balewska              480: 277
  19 Paweł          Wdziękoński          - Zbigniew       Wietecki              348: 485
  20 Monika         Siemaszko            - Anna           Arana                 335: 353
  21 Sławomir       Zabawa               - Maria          Krzyżanowska          367: 325
  22 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Radwański             346: 376
  23 Jadwiga        Szczurowska          - Dorota         Kuć                   382: 430
  24 Diana          Pietrzykowska        - Ryszard        Pliszka               435: 302
  25 Łukasz         Przyszlak            - Andrzej        Bednaruk              360: 320
  26 Iwona          Wieluńska            - Aleksandra     Kaczanowska           372: 295
  27 Marta          Świątkowska          - Mieczysław     Pastuszak             389: 347
  28 Jacek          Nowak                - Lidia          Żywna                 472: 286
  29 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            373: 292
  30 Bartłomiej     Kowalczuk            - Magdalena      Głowacka              191: 272
  31 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kowalski              470: 261
   2 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Ulatowski             476: 293
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Stachowska            369: 368
   4 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             323: 395
   5 Alicja         Grąbczewska          - Tomasz         Zwoliński             371: 478
   6 Walenty        Siemaszko            - Dawid          Pikul                 408: 350
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Kazimierz      Merklejn              377: 353
   8 Michał         Rogalewicz           - Beata          Kowaluk-Jagielska     448: 332
   9 Grzegorz       Łukasik              - Robert         Duczemiński           407: 362
  10 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Grąbczewski           390: 366
  11 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               332: 344
  12 Rafał          Stachowski           - Marta          Wawrzyn               416: 313
  13 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Piotrowski            272: 399
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Iwona          Wieluńska             503: 269
  15 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Zabawa                322: 433
  16 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            338: 427
  17 Agata          Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             369: 328
  18 Marcin         Radwański            - Jolanta        Chłopińska            339: 353
  19 Diana          Pietrzykowska        - Dariusz        Kuć                   278: 420
  20 Beata          Kiżewska             - Renata         Andracka              350: 352
  21 Anna           Arana                - Monika         Gawron-Cieślik        271: 359
  22 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Szmuksta              315: 392
  23 Jacek          Nowak                - Monika         Siemaszko             295: 389
  24 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Wdziękoński           287: 320
  25 Andrzej        Bednaruk             - Aleksandra     Kaczanowska           312: 343
  26 Marta          Świątkowska          - Magdalena      Głowacka              418: 225
  27 Ryszard        Pliszka              - Jadwiga        Szczurowska           392: 345
  28 Teresa         Balewska             - Wojciech       Gołęcki               340: 339
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Bartłomiej     Kowalczuk             525: 157
  30 Krystyna       Czajkowska           - Agnieszka      Piotrowicz            368: 432
  31 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           513: 431
   2 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          440: 251
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Rogalewicz            419: 359
   4 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Kowalski              341: 409
   5 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            463: 397
   6 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Łukasik               293: 312
   7 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Pukniel               301: 348
   8 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            436: 341
   9 Alicja         Grąbczewska          - Magdalena      Kupczyńska            374: 307
  10 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Stachowski            494: 294
  11 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            478: 325
  12 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Obremski              316: 369
  13 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Kuć                   311: 286
  14 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   314: 325
  15 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Marcin         Stachowski            343: 323
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Chłopińska            368: 399
  17 Ryszard        Pliszka              - Zbigniew       Wietecki              290: 378
  18 Jakub          Zaryński             - Marta          Świątkowska           545: 220
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Mieczysław     Pastuszak             310: 312
  20 Paweł          Wdziękoński          - Monika         Siemaszko             397: 371
  21 Dorota         Kuć                  - Teresa         Balewska              411: 231
  22 Marcin         Radwański            - Beata          Kiżewska              399: 314
  23 Anna           Arana                - Diana          Pietrzykowska         347: 474
  24 Marta          Wawrzyn              - Iwona          Wieluńska             297: 345
  25 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Przyszlak             392: 488
  26 Tadeusz        Kondej               - Andrzej        Bednaruk              278: 455
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Magdalena      Głowacka              317: 276
  28 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Piotrowicz            356: 303
  29 Lidia          Żywna                - Wojciech       Gołęcki               298: 342
  30 Krystyna       Czajkowska           - Bartłomiej     Kowalczuk             361: 152
  31 Jacek          Nowak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                368: 393
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  324: 389
   3 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             349: 378
   4 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Wrześniewski          380: 365
   5 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 350: 425
   6 Dariusz        Ulatowski            - Walenty        Siemaszko             397: 379
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Stachowska            404: 381
   8 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Robert         Duczemiński           309: 347
   9 Michał         Rogalewicz           - Alicja         Grąbczewska           410: 399
  10 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              436: 330
  11 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           372: 467
  12 Jolanta        Chłopińska           - Jakub          Zaryński              328: 399
  13 Marcin         Stachowski           - Magdalena      Kupczyńska            330: 471
  14 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Zabawa                435: 327
  15 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   302: 481
  16 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              331: 332
  17 Agata          Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         398: 495
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Radwański             414: 378
  19 Łukasz         Przyszlak            - Paweł          Wdziękoński           315: 383
  20 Iwona          Wieluńska            - Renata         Andracka              379: 342
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Małgorzata     Szmuksta              352: 367
  22 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               334: 288
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Aleksandra     Kaczanowska           326: 345
  24 Beata          Kiżewska             - Ryszard        Pliszka               392: 275
  25 Andrzej        Bednaruk             - Maria          Krzyżanowska          298: 388
  26 Marta          Wawrzyn              - Anna           Arana                 406: 409
  27 Marta          Świątkowska          - Teresa         Balewska              308: 297
  28 Magdalena      Głowacka             - Jacek          Nowak                 276: 365
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Bartłomiej     Kowalczuk             324: 210
  30 Lidia          Żywna                - Krystyna       Czajkowska            295: 370
  31 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                492: 318
   2 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kowalski              365: 407
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           330: 426
   4 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            414: 306
   5 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Ulatowski             361: 308
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Rogalewicz            456: 308
   7 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Obremski              380: 425
   8 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Łukasik               457: 403
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Walenty        Siemaszko             351: 473
  10 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              435: 316
  11 Rafał          Stachowski           - Monika         Gawron-Cieślik        448: 297
  12 Dorota         Stachowska           - Beata          Kowaluk-Jagielska     416: 376
  13 Diana          Pietrzykowska        - Jolanta        Chłopińska            330: 457
  14 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   524: 214
  15 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Wdziękoński           495: 289
  16 Dariusz        Kuć                  - Iwona          Wieluńska             313: 320
  17 Monika         Siemaszko            - Rafał          Wesołowski            329: 406
  18 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            422: 432
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Agata          Kuć                   281: 371
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Arana                 389: 348
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Marcin         Stachowski            424: 350
  22 Sławomir       Zabawa               - Beata          Kiżewska              423: 220
  23 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Radwański             380: 267
  24 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           329: 297
  25 Bartłomiej     Kowalczuk            - Andrzej        Bednaruk                1: 400
  26 Teresa         Balewska             - Jacek          Nowak                 292: 350
  27 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           248: 364
  28 Ryszard        Pliszka              - Tadeusz        Kondej                290: 244
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Lidia          Żywna                 438: 331
  30 Magdalena      Głowacka             - Marta          Wawrzyn               400:   1
  31 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Kosz                  421: 358
   2 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           472: 409
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 342: 402
   4 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ulatowski             497: 302
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Pukniel               468: 372
   6 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Zwoliński             357: 439
   7 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            343: 458
   8 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Stachowski            444: 297
   9 Iwona          Wieluńska            - Robert         Duczemiński           285: 461
  10 Michał         Rogalewicz           - Dorota         Stachowska            434: 299
  11 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Grąbczewska           430: 282
  12 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz      Merklejn              282: 455
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Renata         Andracka              398: 321
  14 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szmuksta              356: 298
  15 Sławomir       Piotrowski           - Aleksandra     Kaczanowska           336: 363
  16 Rafał          Wesołowski           - Diana          Pietrzykowska         479: 325
  17 Agata          Kuć                  - Sławomir       Zabawa                354: 295
  18 Łukasz         Przyszlak            - Dariusz        Kuć                   235: 446
  19 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        464: 422
  20 Paweł          Wdziękoński          - Beata          Kowaluk-Jagielska     313: 370
  21 Marcin         Stachowski           - Jacek          Nowak                 390: 315
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Siemaszko             348: 323
  23 Marcin         Radwański            - Ryszard        Pliszka               266: 370
  24 Anna           Arana                - Andrzej        Bednaruk              361: 369
  25 Beata          Kiżewska             - Maria          Krzyżanowska          424: 382
  26 Marta          Świątkowska          - Jadwiga        Szczurowska           238: 441
  27 Wojciech       Gołęcki              - Magdalena      Głowacka              333: 272
  28 Krystyna       Czajkowska           - Marta          Wawrzyn               286: 341
  29 Tadeusz        Kondej               - Teresa         Balewska              347: 273
  30 Lidia          Żywna                - Bartłomiej     Kowalczuk             400:   1
  31 Mieczysław     Pastuszak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  342: 422
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kowalski              391: 474
   3 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 367: 384
   4 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                368: 336
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Wrześniewski          389: 384
   6 Robert         Duczemiński          - Michał         Rogalewicz            450: 312
   7 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Grąbczewski           410: 351
   8 Kazimierz      Merklejn             - Magdalena      Kupczyńska            459: 339
   9 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            456: 319
  10 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dariusz        Ulatowski             367: 390
  11 Dorota         Stachowska           - Rafał          Stachowski            418: 367
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Wesołowski            335: 440
  13 Jakub          Zaryński             - Agata          Kuć                   500: 287
  14 Iwona          Wieluńska            - Walenty        Siemaszko             257: 377
  15 Alicja         Grąbczewska          - Zbigniew       Wietecki              358: 416
  16 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   330: 389
  17 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Piotrowicz            508: 291
  18 Diana          Pietrzykowska        - Sławomir       Zabawa                343: 314
  19 Marcin         Stachowski           - Beata          Kiżewska              662: 186
  20 Andrzej        Bednaruk             - Małgorzata     Szmuksta              332: 330
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Monika         Gawron-Cieślik        344: 395
  22 Ryszard        Pliszka              - Paweł          Wdziękoński           267: 337
  23 Renata         Andracka             - Łukasz         Przyszlak             236: 287
  24 Tadeusz        Kondej               - Monika         Siemaszko             324: 336
  25 Maria          Krzyżanowska         - Wojciech       Gołęcki               344: 237
  26 Marcin         Radwański            - Anna           Arana                 416: 305
  27 Jacek          Nowak                - Marta          Świątkowska           369: 279
  28 Marta          Wawrzyn              - Mieczysław     Pastuszak             311: 396
  29 Magdalena      Głowacka             - Lidia          Żywna                 329: 419
  30 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            283: 380


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              442: 312
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              434: 387
   3 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           458: 339
   4 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             381: 417
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               527: 304
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Łukasik               412: 354
   7 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             285: 398
   8 Dariusz        Ulatowski            - Ireneusz       Moralewicz            405: 354
   9 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              336: 464
  10 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             392: 381
  11 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Stachowska            426: 394
  12 Dorota         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           391: 342
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Diana          Pietrzykowska         393: 357
  14 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Stachowski            366: 336
  15 Paweł          Wdziękoński          - Sławomir       Piotrowski            359: 326
  16 Rafał          Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           375: 318
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Grąbczewska           346: 320
  18 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              395: 289
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Agata          Kuć                   470: 332
  20 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Iwona          Wieluńska             336: 371
  21 Sławomir       Zabawa               - Marcin         Radwański             369: 416
  22 Monika         Siemaszko            - Jadwiga        Szczurowska           339: 328
  23 Ryszard        Pliszka              - Maria          Krzyżanowska          265: 426
  24 Jacek          Nowak                - Renata         Andracka              340: 448
  25 Beata          Kiżewska             - Anna           Arana                 337: 343
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            363: 344
  27 Wojciech       Gołęcki              - Tadeusz        Kondej                338: 337
  28 Krystyna       Czajkowska           - Marta          Świątkowska           304: 320
  29 Lidia          Żywna                - Marta          Wawrzyn               420: 363
  30 Magdalena      Głowacka             - Teresa         Balewska              282: 298


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  345: 446
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              328: 525
   3 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz      Merklejn              328: 342
   4 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             388: 486
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                388: 440
   6 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           587: 340
   7 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Chłopińska            391: 391
   8 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Rogalewicz            373: 359
   9 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Kuć                   331: 307
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Kupczyńska            463: 360
  11 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Przyszlak             375: 304
  12 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Stachowski            333: 386
  13 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Stachowska            351: 382
  14 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Wdziękoński           443: 281
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   407: 280
  16 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              467: 331
  17 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Siemaszko             417: 361
  18 Alicja         Grąbczewska          - Mieczysław     Pastuszak             456: 372
  19 Diana          Pietrzykowska        - Beata          Kowaluk-Jagielska     531: 283
  20 Agata          Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          481: 315
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Marcin         Radwański             372: 276
  22 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              413: 320
  23 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Zabawa                434: 354
  24 Krystyna       Czajkowska           - Jacek          Nowak                 261: 449
  25 Jadwiga        Szczurowska          - Beata          Kiżewska              388: 351
  26 Anna           Arana                - Lidia          Żywna                 329: 318
  27 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Pliszka               326: 324
  28 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Piotrowicz            425: 362
  29 Tadeusz        Kondej               - Magdalena      Głowacka              304: 281
  30 Marta          Wawrzyn              - Teresa         Balewska              327: 263


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             368: 355
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                386: 367
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              407: 459
   4 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Lenartowski           349: 398
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Łukasik               413: 517
   6 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Pukniel               487: 240
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Chłopińska            424: 273
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           457: 386
   9 Michał         Rogalewicz           - Jakub          Zaryński              384: 325
  10 Rafał          Stachowski           - Rafał          Wesołowski            432: 377
  11 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Stachowska            415: 346
  12 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        353: 403
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Stachowski            317: 390
  14 Diana          Pietrzykowska        - Sławomir       Piotrowski            343: 387
  15 Walenty        Siemaszko            - Alicja         Grąbczewska           390: 284
  16 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              480: 288
  17 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              316: 387
  18 Paweł          Wdziękoński          - Andrzej        Bednaruk              424: 367
  19 Aleksandra     Kaczanowska          - Iwona          Wieluńska             341: 355
  20 Łukasz         Przyszlak            - Monika         Siemaszko             429: 271
  21 Marcin         Radwański            - Beata          Kowaluk-Jagielska     378: 339
  22 Maria          Krzyżanowska         - Jacek          Nowak                 275: 339
  23 Renata         Andracka             - Jadwiga        Szczurowska           304: 341
  24 Anna           Arana                - Wojciech       Gołęcki               321: 328
  25 Marta          Świątkowska          - Mieczysław     Pastuszak             391: 298
  26 Sławomir       Zabawa               - Beata          Kiżewska              342: 294
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Ryszard        Pliszka               378: 336
  28 Lidia          Żywna                - Tadeusz        Kondej                332: 259
  29 Krystyna       Czajkowska           - Marta          Wawrzyn               420: 253
  30 Teresa         Balewska             - Magdalena      Głowacka              392: 214
Lista rankingowa na dzień 14-03-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.12  30074  189
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.59  28704  181
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.08  24658  159
   5 Kamil Górka                    Kraków               152.32  30463  200
   6 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              151.87  29463  194
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.62  24714  163
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.38  30276  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.99  29141  193
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   8963   60
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.30  28028  189
  14 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.68  28354  192
  15 Marek Reda                     Dębówka              147.17  27815  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  17 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              146.46  26217  179
  19 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.46   5712   39
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.09  20745  142
  21 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.05  28041  192
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.95  29044  199
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.25  28178  194
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.87  28684  198
  26 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  27 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  25197  174
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.58  28337  196
  29 Justyna Górka                  Kraków               143.96  28793  200
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.45  23525  164
  31 Kamil Kister                   Puławy               143.35  27380  191
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.77  22129  155
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.17  17202  121
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.85  10986   78
  37 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  38 Irena Sołdan                   Sopot                140.62  27139  193
  39 Jan Mrozowski                  Kraków               140.53  27825  198
  40 Artur Irzyk                    Kraków               140.28  23006  164
  41 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.68  15225  109
  43 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  44 Robert Kamiński                Warszawa             139.46  11715   84
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.41  25931  186
  46 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  47 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.52  26181  189
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.50  17590  127
  50 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  51 Janusz Krupiński               Bytom                138.23  22947  166
  52 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  53 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.78  23009  167
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.26   5216   38
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.91  26149  191
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  59 Michał Makowski                Warszawa             135.85   7200   53
  60 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  61 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.03  24846  184
  63 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  64 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.90  24416  181
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  67 Szymon Płachta                 Warszawa             134.52  25425  189
  68 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  69 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            134.28  26454  197
  70 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  71 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  72 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  73 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            133.67   6951   52
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  75 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.37  20006  150
  76 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               133.02  24609  185
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.83  15276  115
  79 Marcin Rogala                  Warszawa             132.83   9962   75
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.78  25095  189
  81 Przemysław Rybicki             Otwock               132.73   5442   41
  82 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.97   4883   37
  84 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  85 Piotr Broda                    Sandomierz           131.92  25064  190
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  87 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.77  25630  196
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.57  25200  193
  89 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  91 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  92 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  93 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.34  23853  183
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  95 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.04  25748  198
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  98 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.92   9744   75
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.84  17139  132
 100 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 101 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.70  25940  200
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 103 Tomasz Lempart                 Kraków               129.31  22630  175
 104 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 105 Krzysztof Gibas                Kraków               129.10  24917  193
 106 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 107 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 108 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 110 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 111 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.10  22545  176
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.06  10885   85
 114 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.06  24203  189
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 116 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
 117 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 118 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.45  23833  187
 119 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 120 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 121 Ewa Szałas                     Katowice             127.12  12585   99
 122 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.02  12321   97
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.97  21331  168
 124 Agata Kuć                      Stargard             126.97  25267  199
 125 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.82   4946   39
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.69  24071  190
 127 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 128 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 129 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 130 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 131 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
 132 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 133 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 134 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.03  23316  185
 135 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 136 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 137 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 138 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.82  19753  157
 140 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.79  21762  173
 141 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 142 Natalia Ogierman               Katowice             124.77  22085  177
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 144 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.05  16002  129
 146 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 148 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 149 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 150 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 151 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.79   7122   58
 155 Marta Bajorek                  Warszawa             122.67  24412  199
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.34  15660  128
 159 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.92   8900   73
 161 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 162 Michał Szorc                   Białystok            121.56   8752   72
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.53  23576  194
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 165 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 166 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.33  24145  199
 167 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 169 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.03   9077   75
 170 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.79  14374  119
 171 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.20  23559  196
 175 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.01  17522  146
 177 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 178 Dorota Kuć                     Stargard             119.63  21174  177
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.33  18735  157
 180 Bożena Guział                  Racibórz             119.19  17997  151
 181 Agnieszka Walas                Kraków               119.18  17638  148
 182 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            119.17  10368   87
 183 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 185 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.01  23206  195
 186 Agnieszka Matus                Milanówek            118.94  23550  198
 187 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 188 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 189 Dariusz Sowula                 Kraków               118.28  13484  114
 190 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.22   6502   55
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             118.17  14890  126
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 194 Teresa Zalewska                Racibórz             117.74  22017  187
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 196 Renata Andracka                Zwola                117.49  23028  196
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Monika Siemaszko               Lipiany              117.31  23345  199
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Rafał Stachowski               Police               116.81  17404  149
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 204 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 205 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 206 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 208 Marta Świątkowska              Wrocław              116.37  22576  194
 209 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 211 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 212 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.06  14043  121
 213 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 215 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              115.29  20061  174
 217 Urszula Solarska               Łódź                 115.28  22479  195
 218 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 219 Jerzy Luter                    Bytom                115.17  22113  192
 220 Maria Pokorska                 Warszawa             115.14  22797  198
 221 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 223 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 224 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.65  16165  141
 225 Michał Landowski               Police               114.29   7086   62
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 227 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.86  21634  190
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 229 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            113.55  11014   97
 231 Robert Wagner                  Wrocław              113.39  15081  133
 232 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.36  21992  194
 233 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 234 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 235 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.63   6645   59
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 237 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 238 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 239 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.18  21568  194
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            111.15  16006  144
 241 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 242 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 243 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             110.41   8722   79
 245 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 246 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.21  15870  144
 247 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 248 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 249 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 250 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.74   4609   42
 252 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 254 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            108.79  21322  196
 255 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 257 Agnieszka Dawid                Kraków               108.59   8796   81
 258 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.55  21058  194
 259 Marta Sztajnert                Wisła                108.33  11808  109
 260 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 261 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 263 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 264 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.93   8095   75
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 267 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.33  20286  189
 269 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.33   9338   87
 270 Maciej Pietrasik               Nowogard             107.29   5257   49
 271 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 272 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            106.85  14638  137
 273 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 275 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 276 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 277 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 278 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               105.37  14963  142
 280 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.31  10320   98
 281 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.28   6422   61
 282 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 283 Waldemar Wypchał               Kraków               105.12   8199   78
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 285 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 286 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 287 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 288 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 289 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 292 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 293 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 294 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.42  16490  161
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 298 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 301 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 303 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 304 Szymon Stępień                 Bytom                 99.49   3880   39
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 307 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           98.87   6130   62
 308 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 309 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 311 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 312 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  11640  120
 313 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 315 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.30   8667   90
 316 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 319 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.11   4423   47
 320 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 322 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 323 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.28  12500  134
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 325 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 326 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 327 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.57  16123  180
 329 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 330 Michał Głąb                    Zabrze                87.40   2622   30
 331 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 333 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      85.87   7299   85
 334 Teresa Balewska                Reda                  84.56  16911  200
 335 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 338 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 339 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.60   4896   60
 340 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 341 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 342 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 343 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Dawid Węgrzyński               Zabrze                74.87   3893   52
 346 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 347 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 348 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 349 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 351 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 352 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 14-03-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   5 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.67   2988   27
   6 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   7 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   8 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
   9 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  10 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  11 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  12 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  13 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  14 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  15 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  16 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  18 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  19 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  22 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  24 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  25 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  27 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  28 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  30 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  31 Dominika Worona                Police               116.75   2802   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  47 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  59 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  60 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  61 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  65 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  66 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        126.55   2531   20
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  69 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  72 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  78 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  79 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  80 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      123.40   1851   15
  84 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
  85 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  86 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  87 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  88 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  89 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  90 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  91 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  92 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  95 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  96 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  97 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  98 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 100 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 101 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 103 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 104 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 105 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 107 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 108 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 109 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 110 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 111 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 112 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 113 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 114 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 115 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 116 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 119 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 120 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 121 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 122 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 126 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 127 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 128 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 129 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 130 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 131 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 132 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 133 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 134 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 135 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 136 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 137 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 138 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 139 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 140 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 141 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 142 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 143 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 144 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 145 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 146 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 147 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 150 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 151 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 152 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 153 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 154 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 155 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 156 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 157 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 158 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 159 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 160 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 161 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 162 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 163 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 164 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 165 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 166 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 167 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 168 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 169 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 170 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 171 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 172 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 173 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 174 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 175 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 176 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 177 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 178 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 179 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 180 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 181 Marta Majewska                 Wadowice              90.82    999   11
 182 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 183 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 184 Agnieszka Forysiak             Stargard              89.36    983   11
 185 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 186 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 187 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 188 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 189 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 190 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 191 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 192 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 193 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 194 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 195 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 196 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 197 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 198 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 199 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 200 Maurycy Grzech                 Stargard              76.45    841   11
 201 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 202 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 203 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 204 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 205 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 206 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 207 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 208 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 209 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 210 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 211 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 212 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 213 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 214 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 215 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 216 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 217 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 218 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 219 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 220 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 221 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 222 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 223 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 224 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 225 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 226 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 227 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 228 Szymon Malec                   Stargard              53.45    588   11
 229 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 230 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 231 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 232 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 233 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 234 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 235 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 236 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 237 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 238 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 239 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 240 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 241 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 242 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 243 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 244 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 245 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 246 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 247 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 248 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 249 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 250 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 251 Olga Posmyk                    Stargard              99.14    694    7
 252 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 253 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 254 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 255 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.43    633    7
 256 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 257 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 258 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 259 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 260 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 261 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 262 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 263 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 264 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 265 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 266 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 267 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 268 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 269 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 270 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 271 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 272 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 273 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 274 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 277 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 278 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 279 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 280 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 281 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 282 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 283 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 284 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 285 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 287 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 288 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 289 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 290 Laura Rekowska                 Stargard              72.00    216    3
 291 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 292 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 293 Łukasz Kowalczyk               Stargard              61.67    185    3
 294 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 295 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 296 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 297 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 298 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 299 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 300 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 301 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 302 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie