Wałcz 8
czerwca
Wałcz 8-10 czerwca II Klubowe Mistrzostwa Polski
Gorzów Wielkopolski16
czerwca
Gorzów Wielkopolski 16-17 czerwca V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Warszawa23
czerwca
Warszawa 23-24 czerwca XIII Puchar Polski
Jak Gorzów to Radek16 - 17 czerwca 2007 — V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej Gorzów Wielkopolski, 16 - 17 czerwca 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Jak Gorzów to RadekW Gorzowie w weekend było: burza, deszcz, zachmurzenie i skwar — czyli pogodę mieliśmy zamówioną dla każdego, tak jak kto lubi. W Willi Pauckscha — obecnie Grodzkim Domu Kultury — było znakomicie jak zawsze. Zbyszek Wietecki wraz z Sergiuszem Sokołowem postarali się o to, by graczom i niżej podpisanemu sędziemu nic nie brakowało. Organizatorzy zapronowali nową formułę turnieju — szczęśliwy trzynastorundowiec. Jedynie gracze nieco nie dopisali, ale niech żałują ci, którzy nie przyjechali.
A od strony sportowej było też bardzo ciekawie — niespodzianka była tuż tuż. Rzadko występująca w turniejach Beata Wiączkowska od czwartej rundy na stałe, do samego końca okupowała pierwszy stolik. Na trzy rundy przed końcem miała dwa punkty przewagi, ale później przegrała dwukrotnie, co skrzętnie wykorzystał, czyhający tuż za jej plecami Radek Konca. Wygrał cztery ostatnie partie (finałową w bezpośrednim pojedynku) i dzięki temu małymi punktami przeskoczył Beatę. Przedłużył w ten sposób do trzech zwycięstw swą gorzowską passę — zobaczymy kiedy się ona skończy, póki co Radek odgraża się, że łatwo nie pozwoli jej przerwać. Za ich plecami uplasowali się kolejno: Mariusz Sylwestrzuk, Bogusław KsiążekDawid Pikul. Ten ostatni wspiął się tak wysoko, mimo, że otwarcie miał wyjątkowo niefartowne — po trzech rundach grał na ostatnim stole, by nie otrzymać BYE'a w czwartej rundzie!
Pozostaje mi mieć nadzieję, że w Gorzowie spotkamy się w przyszłym roku.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Turniej o Puchar Prezesa Stilonu




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Radosław        Konca                Warszawa               138.90     10.0     5307     1933      590
  2 Beata           Wiączkowska          Wrocław                112.57     10.0     4999     1938      629
  3 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.52      9.0     5040     1840      232
  4 Bogusław        Książek              Szczecin               110.19      9.0     4973     1807      299
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 138.53      8.0     5140     1676      348
  6 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    141.12      8.0     5115     1694      341
  7 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.79      8.0     4990     1604      486
  8 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    117.56      8.0     4709     1668      152
  9 Magdalena       Merklejn             Szczecin               110.63      7.5     4634     1560      189
 10 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      7.5     4586     1476      401
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.05      7.0     5410     1615      433
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.21      7.0     5078     1552      393
 13 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.64      7.0     4815     1606      130
 14 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.83      7.0     4630     1603      -25
 15 Magdalena       Kublik               Warszawa               114.92      6.5     5093     1463      159
 16 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   106.44      6.5     4699     1441      295
 17 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  109.89      6.0     4983     1460      248
 18 Paweł           Janaś                Głogów                 125.05      6.0     4742     1408     -111
 19 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    116.53      6.0     4660     1398     -173
 20 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    113.83      6.0     4623     1467      -67
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.42      6.0     4620     1451     -399
 22 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      5.5     4335     1204       -4
 23 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   116.11      5.0     4879     1384     -294
 24 Walenty         Siemaszko            Lipiany                122.22      5.0     4669     1370     -178
 25 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               104.86      5.0     4475     1353     -212
 26 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     4163     1159       27
 27 Sławomir        Szymański            Szczecin               100.00      4.0     4429     1276     -612
 28 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     4092     1004     -316
 29 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     4090     1014     -426
 30 Bartosz         Pięta                Swarzędz               108.83      3.0     2067      680     -127
 31 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.5     3893      929     -608
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej



	Robert Duczemiński 141.12 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Gigoła                114.00 +  459: 237  164
    2     1 Marek          Herzig                117.56 +  387: 356  168
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  364: 400   67
    4     5 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  401: 272  155
    5     4 Walenty        Siemaszko             122.22 -  385: 441   72
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  308: 425   75
    7     7 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  454: 367  170
    8     6 Sławomir       Szymański             100.00 +  370: 327  150
    9     5 Tomasz         Szymański             113.83 +  321: 269  164
   10     3 Radosław       Konca                 138.90 -  328: 517   89
   11     4 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  434: 449   84
   12     6 Dariusz        Kuć                   116.11 +  475: 349  166
   13     4 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  429: 365  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 13 130.31




	Radosław Konca 138.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Szymański             113.83 +  401: 358  164
    2     7 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 +  440: 375  175
    3     1 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  429: 397  184
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  367: 365  167
    5     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  327: 385   63
    6     3 Dariusz        Kuć                   116.11 +  479: 315  166
    7     2 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  345: 379   59
    8     2 Bogusław       Książek               110.19 +  444: 306  160
    9     3 Dawid          Pikul                 138.53 -  352: 403   89
   10     3 Robert         Duczemiński           141.12 +  517: 328  191
   11     2 Rafał          Wesołowski            117.83 +  414: 378  168
   12     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  427: 416  184
   13     1 Beata          Wiączkowska           112.57 +  365: 312  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 13 148.69




	Dawid Pikul 138.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Wiączkowska           112.57 -  331: 424   63
    2    10 Małgorzata     Szmuksta              104.86 -  361: 374   55
    3    15 Dorota         Kuć                   106.44 -  408: 439   56
    4    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  400: 267  150
    5    11 Marek          Herzig                117.56 +  389: 360  168
    6    10 Maciej         Sancewicz             116.53 +  415: 328  167
    7     8 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  477: 426  160
    8     5 Dariusz        Kuć                   116.11 +  456: 383  166
    9     3 Radosław       Konca                 138.90 +  403: 352  189
   10     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  433: 409  184
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  374: 375   75
   12     3 Rafał          Wesołowski            117.83 +  389: 343  168
   13     2 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  304: 312   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 13 128.92




	Tomasz Zwoliński 134.05 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Merklejn              110.63 +  385: 371  161
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              122.79 +  514: 384  173
    3     1 Radosław       Konca                 138.90 -  397: 429   89
    4     3 Bogusław       Książek               110.19 +  457: 393  160
    5     2 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  454: 329  159
    6     2 Sławomir       Szymański             100.00 +  475: 315  150
    7     1 Beata          Wiączkowska           112.57 +  394: 352  163
    8     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  353: 360   63
    9     2 Rafał          Wesołowski            117.83 -  325: 345   68
   10     2 Dawid          Pikul                 138.53 -  409: 433   89
   11     4 Robert         Duczemiński           141.12 +  449: 434  191
   12     2 Radosław       Konca                 138.90 -  416: 427   89
   13     3 Bogusław       Książek               110.19 -  382: 405   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Paweł Janaś 125.05 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Książek               110.19 -  359: 416   60
    2    12 Maciej         Kuć                   100.00 +  392: 390  150
    3     6 Bartosz        Pięta                 108.83 -  350: 416   59
    4    13 Jacek          Gigoła                114.00 +  447: 321  164
    5     9 Magdalena      Kublik                114.92 -  408: 416   65
    6     9 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  381: 314  155
    7     6 Rafał          Wesołowski            117.83 -  348: 370   68
    8     9 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  397: 391  160
    9     8 Marek          Herzig                117.56 -  299: 354   68
   10     7 Walenty        Siemaszko             122.22 +  393: 265  172
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  333: 454   73
   12     8 Tomasz         Szymański             113.83 +  352: 327  164
   13     8 Agata          Kuć                   100.00 -  283: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 13 108.31




	Mariusz Sylwestrzuk 124.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  336: 318  160
    2     7 Radosław       Konca                 138.90 -  375: 440   89
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              122.79 +  326: 270  173
    4     8 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  402: 423   59
    5    12 Agata          Kuć                   100.00 +  429: 406  150
    6     6 Robert         Duczemiński           141.12 +  425: 308  191
    7     5 Walenty        Siemaszko             122.22 -  276: 506   72
    8     7 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  537: 346  167
    9     6 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  380: 417   70
   10     6 Dariusz        Kuć                   116.11 +  438: 348  166
   11     3 Dawid          Pikul                 138.53 +  375: 374  189
   12     4 Magdalena      Kublik                114.92 +  429: 348  165
   13     2 Dawid          Pikul                 138.53 +  312: 304  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 13 141.54




	Krzysztof Sporczyk 122.79 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Pięta                 108.83 +  452: 291  159
    2     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  384: 514   84
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  270: 326   75
    4    11 Maciej         Sancewicz             116.53 -  377: 442   67
    5    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  385: 269  150
    6    11 Agata          Kuć                   100.00 -  328: 370   50
    7    12 Magdalena      Merklejn              110.63 -  338: 351   61
    8    13 Agata          Pastusiak             100.00 +  387: 329  150
    9    12 Józef          Wietecki              100.00 +  400: 270  150
   10     8 Tomasz         Szymański             113.83 +  411: 317  164
   11     8 Paweł          Janaś                 125.05 +  454: 333  175
   12     7 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  422: 392  160
   13     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  382: 300  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 13 123.38




	Walenty Siemaszko 122.22 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  349: 346  159
    2     5 Sławomir       Szymański             100.00 -  317: 431   50
    3    10 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  435: 351  160
    4     6 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  422: 407  170
    5     4 Robert         Duczemiński           141.12 +  441: 385  191
    6     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  290: 440   63
    7     5 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 +  506: 276  175
    8     4 Rafał          Wesołowski            117.83 -  283: 331   68
    9     4 Bogusław       Książek               110.19 -  322: 350   60
   10     7 Paweł          Janaś                 125.05 -  265: 393   75
   11     9 Tomasz         Szymański             113.83 -  347: 400   64
   12     9 Marek          Herzig                117.56 -  328: 342   68
   13    11 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  364: 395   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 13 105.38




	Zbigniew Wietecki 120.21 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Kuć                   106.44 +  345: 285  156
    2     6 Bogusław       Książek               110.19 +  440: 301  160
    3     3 Sławomir       Szymański             100.00 -  406: 455   50
    4     6 Walenty        Siemaszko             122.22 -  407: 422   72
    5     6 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  466: 286  155
    6     4 Rafał          Wesołowski            117.83 -  315: 325   68
    7     7 Robert         Duczemiński           141.12 -  367: 454   91
    8     8 Magdalena      Kublik                114.92 +  433: 357  165
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 +  417: 380  175
   10     5 Agata          Kuć                   100.00 -  314: 346   50
   11     7 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  395: 356  160
   12     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  408: 289  159
   13     4 Robert         Duczemiński           141.12 -  365: 429   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 13 119.38




	Rafał Wesołowski 117.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  376: 368  155
    2     4 Agata          Pastusiak             100.00 +  507: 258  150
    3     2 Beata          Wiączkowska           112.57 -  338: 396   63
    4     4 Bartosz        Pięta                 108.83 +  328: 284  159
    5     3 Dariusz        Kuć                   116.11 -  354: 465   66
    6     4 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  325: 315  170
    7     6 Paweł          Janaś                 125.05 +  370: 348  175
    8     4 Walenty        Siemaszko             122.22 +  331: 283  172
    9     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  345: 325  184
   10     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  320: 387   63
   11     2 Radosław       Konca                 138.90 -  378: 414   89
   12     3 Dawid          Pikul                 138.53 -  343: 389   89
   13     6 Marek          Herzig                117.56 -  315: 423   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 13 123.31




	Marek Herzig 117.56 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agata          Kuć                   100.00 +  386: 345  150
    2     1 Robert         Duczemiński           141.12 -  356: 387   91
    3     8 Magdalena      Merklejn              110.63 +  316: 301  161
    4     7 Dariusz        Kuć                   116.11 -  397: 469   66
    5    11 Dawid          Pikul                 138.53 -  360: 389   89
    6    12 Józef          Wietecki              100.00 +  314: 283  150
    7    10 Magdalena      Kublik                114.92 -  282: 463   65
    8    11 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  348: 308  155
    9     8 Paweł          Janaś                 125.05 +  354: 299  175
   10    10 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  512: 292  167
   11     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  319: 378   59
   12     9 Walenty        Siemaszko             122.22 +  342: 328  172
   13     6 Rafał          Wesołowski            117.83 +  423: 315  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Ireneusz Moralewicz 117.42 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Kuć                   100.00 +  397: 302  150
    2     8 Józef          Wietecki              100.00 +  355: 267  150
    3     4 Robert         Duczemiński           141.12 +  400: 364  191
    4     2 Radosław       Konca                 138.90 -  365: 367   89
    5     5 Sławomir       Szymański             100.00 -  295: 417   50
    6     7 Bogusław       Książek               110.19 -  345: 398   60
    7     9 Dorota         Kuć                   106.44 +  397: 376  156
    8     7 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  346: 537   75
    9    10 Magdalena      Kublik                114.92 -  340: 445   65
   10    10 Marek          Herzig                117.56 -  292: 512   68
   11    12 Jacek          Gigoła                114.00 +  392: 345  164
   12    10 Magdalena      Merklejn              110.63 -  301: 325   61
   13    11 Walenty        Siemaszko             122.22 +  395: 364  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 13 111.62




	Maciej Sancewicz 116.53 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Pastusiak             100.00 -  300: 423   50
    2    13 Tomasz         Szymański             113.83 +  410: 357  164
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  260: 429   59
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              122.79 +  442: 377  173
    5     8 Bogusław       Książek               110.19 -  283: 386   60
    6    10 Dawid          Pikul                 138.53 -  328: 415   89
    7    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  400: 269  150
    8    10 Dorota         Kuć                   106.44 +  424: 322  156
    9     7 Dariusz        Kuć                   116.11 +  444: 312  166
   10     9 Magdalena      Kublik                114.92 -  300: 401   65
   11    10 Magdalena      Merklejn              110.63 -  292: 403   61
   12    11 Agata          Kuć                   100.00 -  304: 436   50
   13    12 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  473: 303  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 13 107.54




	Dariusz Kuć 116.11 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 357  150
    2     3 Beata          Wiączkowska           112.57 -  343: 393   63
    3    11 Józef          Wietecki              100.00 +  455: 284  150
    4     7 Marek          Herzig                117.56 +  469: 397  168
    5     3 Rafał          Wesołowski            117.83 +  465: 354  168
    6     3 Radosław       Konca                 138.90 -  315: 479   89
    7     3 Tomasz         Szymański             113.83 -  355: 366   64
    8     5 Dawid          Pikul                 138.53 -  383: 456   89
    9     7 Maciej         Sancewicz             116.53 -  312: 444   67
   10     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  348: 438   75
   11    11 Sławomir       Szymański             100.00 +  366: 318  150
   12     6 Robert         Duczemiński           141.12 -  349: 475   91
   13    10 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  342: 412   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 13 106.46




	Magdalena Kublik 114.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Szymański             100.00 -  361: 422   50
    2    11 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  345: 411   60
    3    14 Radosław       Pastusiak             100.00 +  473: 281  150
    4     9 Magdalena      Merklejn              110.63 =  405: 405  111
    5     9 Paweł          Janaś                 125.05 +  416: 408  175
    6     8 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  337: 466   59
    7    10 Marek          Herzig                117.56 +  463: 282  168
    8     8 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  357: 433   70
    9    10 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  445: 340  167
   10     9 Maciej         Sancewicz             116.53 +  401: 300  167
   11     6 Agata          Kuć                   100.00 +  435: 309  150
   12     4 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  348: 429   75
   13     7 Magdalena      Merklejn              110.63 -  307: 448   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 13 112.54




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Duczemiński           141.12 -  237: 459   91
    2    16 PAUZA
    3    12 Bogusław       Książek               110.19 -  314: 455   60
    4    13 Paweł          Janaś                 125.05 -  321: 447   75
    5    14 Dorota         Kuć                   106.44 -  248: 383   56
    6    15 Radosław       Pastusiak             100.00 -  342: 343   50
    7    15 Józef          Wietecki              100.00 +  395: 291  150
    8    14 Radosław       Pastusiak             100.00 -  323: 360   50
    9    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  358: 266  150
   10    15 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  372: 370  155
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  345: 392   67
   12    13 Sławomir       Szymański             100.00 +  365: 326  150
   13    13 Sławomir       Szymański             100.00 +  415: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Tomasz Szymański 113.83 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Konca                 138.90 -  358: 401   89
    2    13 Maciej         Sancewicz             116.53 -  357: 410   67
    3    13 Maciej         Kuć                   100.00 +  440: 285  150
    4    10 Agata          Pastusiak             100.00 +  443: 244  150
    5     7 Bartosz        Pięta                 108.83 +  422: 318  159
    6     5 Jolanta        Chłopińska            109.89 +  391: 338  160
    7     3 Dariusz        Kuć                   116.11 +  366: 355  166
    8     3 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  274: 390   59
    9     5 Robert         Duczemiński           141.12 -  269: 321   91
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  317: 411   73
   11     9 Walenty        Siemaszko             122.22 +  400: 347  172
   12     8 Paweł          Janaś                 125.05 -  327: 352   75
   13     9 Dorota         Kuć                   106.44 -  259: 518   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 13 112.85




	Beata Wiączkowska 112.57 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 138.53 +  424: 331  189
    2     3 Dariusz        Kuć                   116.11 +  393: 343  166
    3     2 Rafał          Wesołowski            117.83 +  396: 338  168
    4     1 Sławomir       Szymański             100.00 +  435: 293  150
    5     1 Radosław       Konca                 138.90 +  385: 327  189
    6     1 Walenty        Siemaszko             122.22 +  440: 290  172
    7     1 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  352: 394   84
    8     1 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  360: 353  184
    9     1 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  386: 340  159
   10     1 Rafał          Wesołowski            117.83 +  387: 320  168
   11     1 Bogusław       Książek               110.19 -  362: 372   60
   12     1 Bogusław       Książek               110.19 +  367: 304  160
   13     1 Radosław       Konca                 138.90 -  312: 365   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 13 149.08




	Magdalena Merklejn 110.63 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  371: 385   84
    2     9 Agata          Kuć                   100.00 +  322: 297  150
    3     8 Marek          Herzig                117.56 -  301: 316   68
    4     9 Magdalena      Kublik                114.92 =  405: 405  115
    5    10 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  285: 389   60
    6    13 Dorota         Kuć                   106.44 -  312: 348   56
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              122.79 +  351: 338  173
    8    12 Agata          Kuć                   100.00 -  381: 395   50
    9    14 Małgorzata     Szmuksta              104.86 +  381: 378  155
   10    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  349: 294  150
   11    10 Maciej         Sancewicz             116.53 +  403: 292  167
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  325: 301  167
   13     7 Magdalena      Kublik                114.92 +  448: 307  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Bogusław Książek 110.19 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Janaś                 125.05 +  416: 359  175
    2     6 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  301: 440   70
    3    12 Jacek          Gigoła                114.00 +  455: 314  164
    4     3 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  393: 457   84
    5     8 Maciej         Sancewicz             116.53 +  386: 283  167
    6     7 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  398: 345  167
    7     4 Sławomir       Szymański             100.00 +  500: 252  150
    8     2 Radosław       Konca                 138.90 -  306: 444   89
    9     4 Walenty        Siemaszko             122.22 +  350: 322  172
   10     4 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 +  387: 347  159
   11     1 Beata          Wiączkowska           112.57 +  372: 362  163
   12     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  304: 367   63
   13     3 Tomasz         Zwoliński             134.05 +  405: 382  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 13 139.00




	Jolanta Chłopińska 109.89 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  318: 336   75
    2    11 Magdalena      Kublik                114.92 +  411: 345  165
    3    10 Walenty        Siemaszko             122.22 -  351: 435   72
    4    14 Józef          Wietecki              100.00 +  422: 272  150
    5    10 Magdalena      Merklejn              110.63 +  389: 285  161
    6     5 Tomasz         Szymański             113.83 -  338: 391   64
    7     8 Dawid          Pikul                 138.53 -  426: 477   89
    8     9 Paweł          Janaś                 125.05 -  391: 397   75
    9    11 Agata          Pastusiak             100.00 +  364: 329  150
   10    11 Sławomir       Szymański             100.00 +  413: 309  150
   11     7 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  356: 395   70
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  392: 422   73
   13    10 Dariusz        Kuć                   116.11 +  412: 342  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 13 112.31




	Bartosz Pięta 108.83 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  291: 452   73
    2    14 Radosław       Pastusiak             100.00 +  424: 332  150
    3     6 Paweł          Janaś                 125.05 +  416: 350  175
    4     4 Rafał          Wesołowski            117.83 -  284: 328   68
    5     7 Tomasz         Szymański             113.83 -  318: 422   64
    6    14 Maciej         Kuć                   100.00 +  334: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Monika Gawron-Cieślik 108.64 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Walenty        Siemaszko             122.22 -  346: 349   72
    2    15 Dorota         Kuć                   106.44 +  399: 382  156
    3     7 Maciej         Sancewicz             116.53 +  429: 260  167
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 +  423: 402  175
    5     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  329: 454   84
    6     8 Magdalena      Kublik                114.92 +  466: 337  165
    7     2 Radosław       Konca                 138.90 +  379: 345  189
    8     3 Tomasz         Szymański             113.83 +  390: 274  164
    9     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  340: 386   63
   10     4 Bogusław       Książek               110.19 -  347: 387   60
   11     5 Marek          Herzig                117.56 +  378: 319  168
   12     5 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  289: 408   70
   13     5 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  300: 382   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Dorota Kuć 106.44 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  285: 345   70
    2    15 Monika         Gawron-Cieślik        108.64 -  382: 399   59
    3    15 Dawid          Pikul                 138.53 +  439: 408  189
    4    12 Agata          Kuć                   100.00 -  317: 389   50
    5    14 Jacek          Gigoła                114.00 +  383: 248  164
    6    13 Magdalena      Merklejn              110.63 +  348: 312  161
    7     9 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  376: 397   67
    8    10 Maciej         Sancewicz             116.53 -  322: 424   67
    9    13 Radosław       Pastusiak             100.00 -  289: 309   50
   10    14 Maciej         Kuć                   100.00 +  378: 277  150
   11    13 Józef          Wietecki              100.00 =  355: 355  100
   12    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  307: 282  150
   13     9 Tomasz         Szymański             113.83 +  518: 259  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 13 110.85




	Małgorzata Szmuksta 104.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Wesołowski            117.83 -  368: 376   68
    2    10 Dawid          Pikul                 138.53 +  374: 361  189
    3     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  411: 313  150
    4     5 Robert         Duczemiński           141.12 -  272: 401   91
    5     6 Zbigniew       Wietecki              120.21 -  286: 466   70
    6     9 Paweł          Janaś                 125.05 -  314: 381   75
    7    11 Agata          Kuć                   100.00 +  369: 251  150
    8    11 Marek          Herzig                117.56 -  308: 348   68
    9    14 Magdalena      Merklejn              110.63 -  378: 381   61
   10    15 Jacek          Gigoła                114.00 -  370: 372   64
   11    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  381: 242  150
   12    14 Józef          Wietecki              100.00 +  341: 322  150
   13    12 Maciej         Sancewicz             116.53 -  303: 473   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 13 104.08




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Herzig                117.56 -  345: 386   68
    2     9 Magdalena      Merklejn              110.63 -  297: 322   61
    3    16 PAUZA
    4    12 Dorota         Kuć                   106.44 +  389: 317  156
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.52 -  406: 429   75
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              122.79 +  370: 328  173
    7    11 Małgorzata     Szmuksta              104.86 -  251: 369   55
    8    12 Magdalena      Merklejn              110.63 +  395: 381  161
    9     9 Sławomir       Szymański             100.00 +  323: 317  150
   10     5 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  346: 314  170
   11     6 Magdalena      Kublik                114.92 -  309: 435   65
   12    11 Maciej         Sancewicz             116.53 +  436: 304  167
   13     8 Paweł          Janaś                 125.05 +  419: 283  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  302: 397   67
    2    12 Paweł          Janaś                 125.05 -  390: 392   75
    3    13 Tomasz         Szymański             113.83 -  285: 440   64
    4    15 Dawid          Pikul                 138.53 -  267: 400   89
    5    16 PAUZA
    6    14 Bartosz        Pięta                 108.83 -  310: 334   59
    7    14 Agata          Pastusiak             100.00 -  237: 376   50
    8    15 Józef          Wietecki              100.00 -  286: 359   50
    9    15 Jacek          Gigoła                114.00 -  266: 358   64
   10    14 Dorota         Kuć                   106.44 -  277: 378   56
   11    15 Małgorzata     Szmuksta              104.86 -  242: 381   55
   12    15 Radosław       Pastusiak             100.00 +  362: 361  150
   13    15 Radosław       Pastusiak             100.00 +  369: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 12  77.42




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             116.53 +  423: 300  167
    2     4 Rafał          Wesołowski            117.83 -  258: 507   68
    3     9 Małgorzata     Szmuksta              104.86 -  313: 411   55
    4    10 Tomasz         Szymański             113.83 -  244: 443   64
    5    15 Józef          Wietecki              100.00 -  295: 331   50
    6    16 PAUZA
    7    14 Maciej         Kuć                   100.00 +  376: 237  150
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  329: 387   73
    9    11 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  329: 364   60
   10    12 Magdalena      Merklejn              110.63 -  294: 349   61
   11    14 Radosław       Pastusiak             100.00 +  400: 315  150
   12    12 Dorota         Kuć                   106.44 -  282: 307   56
   13    14 Józef          Wietecki              100.00 -  249: 457   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 12  83.67




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Kuć                   116.11 -  357: 377   66
    2    14 Bartosz        Pięta                 108.83 -  332: 424   59
    3    14 Magdalena      Kublik                114.92 -  281: 473   65
    4    16 PAUZA
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  269: 385   73
    6    15 Jacek          Gigoła                114.00 +  343: 342  164
    7    13 Maciej         Sancewicz             116.53 -  269: 400   67
    8    14 Jacek          Gigoła                114.00 +  360: 323  164
    9    13 Dorota         Kuć                   106.44 +  309: 289  156
   10    13 Józef          Wietecki              100.00 -  269: 372   50
   11    14 Agata          Pastusiak             100.00 -  315: 400   50
   12    15 Maciej         Kuć                   100.00 -  361: 362   50
   13    15 Maciej         Kuć                   100.00 -  325: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 12  84.50




	Sławomir Szymański 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Magdalena      Kublik                114.92 +  422: 361  165
    2     5 Walenty        Siemaszko             122.22 +  431: 317  172
    3     3 Zbigniew       Wietecki              120.21 +  455: 406  170
    4     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  293: 435   63
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  417: 295  167
    6     2 Tomasz         Zwoliński             134.05 -  315: 475   84
    7     4 Bogusław       Książek               110.19 -  252: 500   60
    8     6 Robert         Duczemiński           141.12 -  327: 370   91
    9     9 Agata          Kuć                   100.00 -  317: 323   50
   10    11 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  309: 413   60
   11    11 Dariusz        Kuć                   116.11 -  318: 366   66
   12    13 Jacek          Gigoła                114.00 -  326: 365   64
   13    13 Jacek          Gigoła                114.00 -  247: 415   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 13  98.15




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  267: 355   67
    3    11 Dariusz        Kuć                   116.11 -  284: 455   66
    4    14 Jolanta        Chłopińska            109.89 -  272: 422   60
    5    15 Agata          Pastusiak             100.00 +  331: 295  150
    6    12 Marek          Herzig                117.56 -  283: 314   68
    7    15 Jacek          Gigoła                114.00 -  291: 395   64
    8    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  359: 286  150
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              122.79 -  270: 400   73
   10    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  372: 269  150
   11    13 Dorota         Kuć                   106.44 =  355: 355  106
   12    14 Małgorzata     Szmuksta              104.86 -  322: 341   55
   13    14 Agata          Pastusiak             100.00 +  457: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Jacek          Gigoła                459: 237
   2 Tomasz         Szymański            - Radosław       Konca                 358: 401
   3 Dawid          Pikul                - Beata          Wiączkowska           331: 424
   4 Magdalena      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             371: 385
   5 Paweł          Janaś                - Bogusław       Książek               359: 416
   6 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Sylwestrzuk           318: 336
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Pięta                 452: 291
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Walenty        Siemaszko             346: 349
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   345: 285
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Wesołowski            368: 376
  11 Marek          Herzig               - Agata          Kuć                   386: 345
  12 Maciej         Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            302: 397
  13 Maciej         Sancewicz            - Agata          Pastusiak             300: 423
  14 Radosław       Pastusiak            - Dariusz        Kuć                   357: 377
  15 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Szymański             361: 422
  16 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           356: 387
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              514: 384
   3 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Kuć                   393: 343
   4 Agata          Pastusiak            - Rafał          Wesołowski            258: 507
   5 Sławomir       Szymański            - Walenty        Siemaszko             431: 317
   6 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              301: 440
   7 Radosław       Konca                - Mariusz        Sylwestrzuk           440: 375
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Józef          Wietecki              355: 267
   9 Agata          Kuć                  - Magdalena      Merklejn              297: 322
  10 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szmuksta              361: 374
  11 Magdalena      Kublik               - Jolanta        Chłopińska            345: 411
  12 Paweł          Janaś                - Maciej         Kuć                   392: 390
  13 Tomasz         Szymański            - Maciej         Sancewicz             357: 410
  14 Bartosz        Pięta                - Radosław       Pastusiak             424: 332
  15 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        382: 399
  16 Jacek          Gigoła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Tomasz         Zwoliński             429: 397
   2 Rafał          Wesołowski           - Beata          Wiączkowska           338: 396
   3 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Szymański             406: 455
   4 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            364: 400
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              326: 270
   6 Bartosz        Pięta                - Paweł          Janaś                 416: 350
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Sancewicz             429: 260
   8 Magdalena      Merklejn             - Marek          Herzig                301: 316
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Pastusiak             411: 313
  10 Walenty        Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            435: 351
  11 Dariusz        Kuć                  - Józef          Wietecki              455: 284
  12 Jacek          Gigoła               - Bogusław       Książek               314: 455
  13 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Szymański             285: 440
  14 Radosław       Pastusiak            - Magdalena      Kublik                281: 473
  15 Dorota         Kuć                  - Dawid          Pikul                 439: 408
  16 Agata          Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Szymański             435: 293
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Konca                 365: 367
   3 Bogusław       Książek              - Tomasz         Zwoliński             393: 457
   4 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Pięta                 328: 284
   5 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Szmuksta              401: 272
   6 Walenty        Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              422: 407
   7 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                469: 397
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Gawron-Cieślik        402: 423
   9 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Merklejn              405: 405
  10 Agata          Pastusiak            - Tomasz         Szymański             244: 443
  11 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              442: 377
  12 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   389: 317
  13 Jacek          Gigoła               - Paweł          Janaś                 321: 447
  14 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              422: 272
  15 Maciej         Kuć                  - Dawid          Pikul                 267: 400
  16 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Beata          Wiączkowska           327: 385
   2 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Gawron-Cieślik        454: 329
   3 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            465: 354
   4 Walenty        Siemaszko            - Robert         Duczemiński           441: 385
   5 Sławomir       Szymański            - Ireneusz       Moralewicz            417: 295
   6 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              466: 286
   7 Bartosz        Pięta                - Tomasz         Szymański             318: 422
   8 Maciej         Sancewicz            - Bogusław       Książek               283: 386
   9 Paweł          Janaś                - Magdalena      Kublik                408: 416
  10 Magdalena      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            285: 389
  11 Marek          Herzig               - Dawid          Pikul                 360: 389
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agata          Kuć                   429: 406
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Pastusiak             385: 269
  14 Dorota         Kuć                  - Jacek          Gigoła                383: 248
  15 Józef          Wietecki             - Agata          Pastusiak             331: 295
  16 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Walenty        Siemaszko             440: 290
   2 Sławomir       Szymański            - Tomasz         Zwoliński             315: 475
   3 Radosław       Konca                - Dariusz        Kuć                   479: 315
   4 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              325: 315
   5 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Szymański             338: 391
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Duczemiński           425: 308
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               345: 398
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Magdalena      Kublik                466: 337
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Janaś                 314: 381
  10 Dawid          Pikul                - Maciej         Sancewicz             415: 328
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   328: 370
  12 Józef          Wietecki             - Marek          Herzig                283: 314
  13 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Merklejn              348: 312
  14 Bartosz        Pięta                - Maciej         Kuć                   334: 310
  15 Radosław       Pastusiak            - Jacek          Gigoła                343: 342
  16 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           394: 352
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Radosław       Konca                 379: 345
   3 Tomasz         Szymański            - Dariusz        Kuć                   366: 355
   4 Bogusław       Książek              - Sławomir       Szymański             500: 252
   5 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Sylwestrzuk           506: 276
   6 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 370: 348
   7 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              454: 367
   8 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            477: 426
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   397: 376
  10 Marek          Herzig               - Magdalena      Kublik                282: 463
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   369: 251
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Merklejn              338: 351
  13 Maciej         Sancewicz            - Radosław       Pastusiak             400: 269
  14 Agata          Pastusiak            - Maciej         Kuć                   376: 237
  15 Jacek          Gigoła               - Józef          Wietecki              395: 291


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           353: 360
   2 Bogusław       Książek              - Radosław       Konca                 306: 444
   3 Tomasz         Szymański            - Monika         Gawron-Cieślik        274: 390
   4 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Wesołowski            283: 331
   5 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 383: 456
   6 Sławomir       Szymański            - Robert         Duczemiński           327: 370
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ireneusz       Moralewicz            537: 346
   8 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kublik                433: 357
   9 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            397: 391
  10 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Kuć                   424: 322
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Herzig                308: 348
  12 Magdalena      Merklejn             - Agata          Kuć                   381: 395
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Pastusiak             387: 329
  14 Jacek          Gigoła               - Radosław       Pastusiak             323: 360
  15 Józef          Wietecki             - Maciej         Kuć                   359: 286


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Monika         Gawron-Cieślik        386: 340
   2 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             345: 325
   3 Radosław       Konca                - Dawid          Pikul                 352: 403
   4 Bogusław       Książek              - Walenty        Siemaszko             350: 322
   5 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Szymański             321: 269
   6 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           417: 380
   7 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Sancewicz             312: 444
   8 Paweł          Janaś                - Marek          Herzig                299: 354
   9 Agata          Kuć                  - Sławomir       Szymański             323: 317
  10 Magdalena      Kublik               - Ireneusz       Moralewicz            445: 340
  11 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Pastusiak             364: 329
  12 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              270: 400
  13 Dorota         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             289: 309
  14 Magdalena      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              381: 378
  15 Maciej         Kuć                  - Jacek          Gigoła                266: 358


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            387: 320
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 409: 433
   3 Robert         Duczemiński          - Radosław       Konca                 328: 517
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Bogusław       Książek               347: 387
   5 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              346: 314
   6 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 438
   7 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Janaś                 265: 393
   8 Tomasz         Szymański            - Krzysztof      Sporczyk              317: 411
   9 Magdalena      Kublik               - Maciej         Sancewicz             401: 300
  10 Marek          Herzig               - Ireneusz       Moralewicz            512: 292
  11 Sławomir       Szymański            - Jolanta        Chłopińska            309: 413
  12 Agata          Pastusiak            - Magdalena      Merklejn              294: 349
  13 Radosław       Pastusiak            - Józef          Wietecki              269: 372
  14 Maciej         Kuć                  - Dorota         Kuć                   277: 378
  15 Jacek          Gigoła               - Małgorzata     Szmuksta              372: 370


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Książek              - Beata          Wiączkowska           372: 362
   2 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Konca                 378: 414
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           374: 375
   4 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           449: 434
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Herzig                378: 319
   6 Magdalena      Kublik               - Agata          Kuć                   435: 309
   7 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Wietecki              356: 395
   8 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Sporczyk              333: 454
   9 Tomasz         Szymański            - Walenty        Siemaszko             400: 347
  10 Magdalena      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             403: 292
  11 Sławomir       Szymański            - Dariusz        Kuć                   318: 366
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Jacek          Gigoła                392: 345
  13 Józef          Wietecki             - Dorota         Kuć                   355: 355
  14 Agata          Pastusiak            - Radosław       Pastusiak             400: 315
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Kuć                   381: 242


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Bogusław       Książek               367: 304
   2 Radosław       Konca                - Tomasz         Zwoliński             427: 416
   3 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            389: 343
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                429: 348
   5 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        408: 289
   6 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kuć                   475: 349
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              392: 422
   8 Paweł          Janaś                - Tomasz         Szymański             352: 327
   9 Marek          Herzig               - Walenty        Siemaszko             342: 328
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Merklejn              301: 325
  11 Maciej         Sancewicz            - Agata          Kuć                   304: 436
  12 Dorota         Kuć                  - Agata          Pastusiak             307: 282
  13 Sławomir       Szymański            - Jacek          Gigoła                326: 365
  14 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              322: 341
  15 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Kuć                   361: 362


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Beata          Wiączkowska           365: 312
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           304: 312
   3 Bogusław       Książek              - Tomasz         Zwoliński             405: 382
   4 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           365: 429
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        382: 300
   6 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                315: 423
   7 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Merklejn              307: 448
   8 Agata          Kuć                  - Paweł          Janaś                 419: 283
   9 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Szymański             518: 259
  10 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kuć                   412: 342
  11 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            364: 395
  12 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Szmuksta              473: 303
  13 Jacek          Gigoła               - Sławomir       Szymański             415: 247
  14 Agata          Pastusiak            - Józef          Wietecki              249: 457
  15 Maciej         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             369: 325
Lista rankingowa na dzień 23-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.79  28228  191
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.08  28924  198
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.56  27900  193
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.20  11680   81
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.43  28344  199
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Justyna Fugiel                 Kraków               140.55  27970  199
   9 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.45  24860  177
  10 Radosław Konca                 Warszawa             140.45  17837  127
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.84  24332  174
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  14 Dariusz Banaszek               Warszawa             138.91   6112   44
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.60  24255  175
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             138.57  26882  194
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.40  26435  191
  19 Dawid Pikul                    Poznań               138.22  27506  199
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.12  26105  189
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  25 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.99  19039  140
  26 Marek Salamon                  Bytom                135.95   5982   44
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.90  25900  192
  28 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  29 Filip Sosin                    Warszawa             134.04  25066  187
  30 Grzegorz Święcki               Białystok            133.80   8028   60
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              133.68  25801  193
  32 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.52  22565  169
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  34 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.47  14307  108
  35 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  36 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  37 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.41  18660  142
  39 Szymon Fidziński               Warszawa             131.19   9446   72
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.16  25445  194
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  42 Krzysztof Obremski             Legnica              131.06  22542  172
  43 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  44 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.91  25659  196
  45 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.64  15557  120
  47 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  49 Łukasz Bryła                   Mielec               128.87  23197  180
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               127.98  24573  192
  52 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  54 Leszek Stecuła                 Bytom                127.57   6889   54
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.52  21041  165
  56 Marek Roszak                   Poznań               127.47  24092  189
  57 Wojciech Sołdan                Rumia                127.39  25223  198
  58 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.29  17566  138
  59 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       127.22  17684  139
  60 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.06   9784   77
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  62 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  24366  192
  63 Piotr Rosół                    Warszawa             126.84  22578  178
  64 Rafał Matczak                  Milanówek            126.65  16085  127
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             126.61  11142   88
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  67 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24683  196
  68 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.60  22860  182
  70 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52  11924   95
  72 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.41  21319  170
  73 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.40  24578  196
  74 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  76 Paweł Janaś                    Głogów               125.29  24432  195
  77 Irena Sołdan                   Rumia                125.29  24932  199
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 125.19  13145  105
  79 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  80 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.32  24740  199
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  82 Łukasz Bobowski                Suchedniów           124.12  15018  121
  83 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  84 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.71  15216  123
  86 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.70  14720  119
  87 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.56  14333  116
  88 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  123.56   4448   36
  89 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  90 Rafał Dąbrowski                Ostróda              122.88  17940  146
  91 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  92 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  95 Marek Reda                     Wołomin              122.36  23860  195
  96 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
  97 Iwona Kucia                    Kraków               121.98   8051   66
  98 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.94  21950  180
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.90  24136  198
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.87  23887  196
 101 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 102 Joanna Stępień                 Katowice             121.47   7288   60
 103 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.41  19426  160
 104 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.28  23770  196
 105 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 106 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 107 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.66  21599  179
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 109 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 110 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 111 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 112 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 113 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.91  21224  177
 114 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 116 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.37   5133   43
 117 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.36  23871  200
 118 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 119 Janusz Krupiński               Sosnowiec            119.21  10014   84
 120 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 121 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              119.00  23680  199
 122 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             118.95  10349   87
 123 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.93  23549  198
 124 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 125 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.71  23741  200
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 128 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 129 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.39  15628  132
 130 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.28  16559  140
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 132 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 133 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 134 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.08  20073  170
 135 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 136 Jan Kozłowski                  Kraków               117.82  22857  194
 137 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 138 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 139 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 140 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.64  23411  199
 141 Daniel Janus                   Wąchock              117.58  15521  132
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 143 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.25  20754  177
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                117.23  17116  146
 145 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.22  22155  189
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 147 Krzysztof Jaworski             Warszawa             117.09   5152   44
 148 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 149 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             116.97  22341  191
 150 Marcin Skowron                 Zabrze               116.93  16020  137
 151 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 152 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.57  22382  192
 153 Michał Sosin                   Warszawa             116.50   4194   36
 154 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 155 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 156 Agnieszka Krupka               Krosno               116.08  22519  194
 157 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 158 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.79  17947  155
 159 Mirosław Konsik                Gdańsk               115.78   3705   32
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             115.52  10974   95
 164 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  115.46  22052  191
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.44  22165  192
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 167 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 168 Łukasz Święcki                 Białystok            115.33   9918   86
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 170 Marek Rogalski                 Warszawa             115.21  21429  186
 171 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 172 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.96  13335  116
 173 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 174 Magdalena Kublik               Warszawa             114.74  20539  179
 175 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.67  16168  141
 176 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.49  21983  192
 177 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 178 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.07  18023  158
 179 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 180 Robert Soszka                  Warszawa             113.55  12263  108
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.28  22429  198
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.04   8365   74
 183 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48   5399   48
 184 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 185 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 186 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 188 Adam Klimont                   Wałcz                112.24  17959  160
 189 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.12  20743  185
 190 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 191 Jerzy Luter                    Bytom                112.10  22195  198
 192 Magdalena Merklejn             Szczecin             111.97  10189   91
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 194 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 195 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.47  14491  130
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 197 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.12  18668  168
 198 Sylwester Gryz                 Zabrze               111.07  12884  116
 199 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.90  15859  143
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                110.83  15627  141
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Anita Bruska                   Gdynia               110.70   7306   66
 203 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 204 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.08   9797   89
 205 Jolanta Chłopińska             Wałcz                110.05  21350  194
 206 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  15946  145
 208 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 209 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 210 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 211 Michał Ozimiński               Łódź                 109.68  20839  190
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.55  21582  197
 213 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 214 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 215 Teresa Zalewska                Racibórz             109.17  15284  140
 216 Katarzyna Klimała              Kraków               109.12  17677  162
 217 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.04  15265  140
 218 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 219 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 220 Iza Kraj                       Warszawa             108.84   7401   68
 221 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.61  14554  134
 222 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.57  17371  160
 223 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.37  10729   99
 224 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     108.26   3356   31
 225 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 226 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.88  12514  116
 228 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 229 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 107.80  12613  117
 230 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 231 Rafał Skibicki                 Lębork               107.67  21533  200
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Paweł Opyc                     Warszawa             107.40   7840   73
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.32   6976   65
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                107.23   6434   60
 236 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.89  10903  102
 237 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 238 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.77  18472  173
 239 Anna Stefańska                 Łódź                 106.72  20918  196
 240 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 241 Marianna Kozłowska             Białystok            106.53   7031   66
 242 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 243 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.37  14254  134
 244 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 245 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 246 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 247 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 248 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.97   3391   32
 249 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 250 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 251 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 253 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             105.39  20868  198
 254 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 255 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.49   8046   77
 256 Weronika Rudnicka              Ustka                104.38  17118  164
 257 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.23   3127   30
 258 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.22  20114  193
 259 Marek Kocikowski               Ostróda              104.10   6246   60
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20317  196
 263 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 264 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.20  18576  180
 265 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 266 Anna Arana                     Warszawa             103.03  15867  154
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 268 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.64  19604  191
 270 Michał Kolaj                   Ostróda              102.60  15595  152
 271 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.50  10967  107
 272 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 274 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.05   6123   60
 275 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.89  17015  167
 277 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 278 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.14  11530  114
 279 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 280 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.70   9164   91
 281 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 282 Jacek Karwowski                Płock                100.39   3614   36
 283 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 284 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 285 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 286 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.94   6996   70
 287 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.70   3988   40
 288 Maciej Kuczyński               Gdynia                99.60   5279   53
 289 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 290 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 291 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.23   2977   30
 292 Adam Janicki                   Łódź                  99.20  18948  191
 293 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 295 Sławomir Długosz               Ostróda               98.43   7776   79
 296 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 297 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.34   9244   94
 298 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 299 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 300 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 301 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.85   4697   48
 302 Joanna Brychcy                 Katowice              97.68  19439  199
 303 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.64   3515   36
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.29   8951   92
 305 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  97.29  14204  146
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 307 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 308 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 309 Kacper Jachowicz               Żyrardów              97.05   3882   40
 310 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.88  14144  146
 311 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 312 Elżbieta Święcka               Białystok             96.64   3769   39
 313 Urszula Solarska               Łódź                  96.61  18936  196
 314 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 315 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 316 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 318 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 319 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.05  15113  159
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 321 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 322 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 323 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 324 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.58   4729   50
 325 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 326 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.32   7168   76
 327 Monika Rubinstein              Warszawa              93.86   8072   86
 328 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 329 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 330 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 331 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 332 Jacek Cichecki                 Józefów               92.89   4923   53
 333 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 334 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              92.60   6667   72
 335 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 336 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 337 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 338 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 339 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 340 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 341 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.60  10662  119
 343 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 344 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 346 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 347 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 348 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 349 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 350 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.01   5849   68
 351 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 352 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 353 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 354 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 355 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 356 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 357 Błażej Fidziński               Dębica                83.94   2938   35
 358 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 359 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 360 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 81.62   4326   53
 362 Paweł Golubiński               Gdynia                81.09   5514   68
 363 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 364 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 365 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 366 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.94  12315  156
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 368 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 369 Anna Lenartowska               Gdynia                77.04   3467   45
 370 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 371 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.88   9013  122
 373 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 374 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 23-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              80.07   2322   29
   3 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   4 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   7 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  16 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  17 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  18 Katarzyna Kowalewska           Poznań               120.25   2886   24
  19 Michał Wolański                Białystok            117.88   2829   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  24 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  25 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  28 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  29 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  30 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  31 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  32 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  33 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  34 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  35 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.00   2280   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  38 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  40 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  41 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  42 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  43 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  44 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  45 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  46 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  47 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  48 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  49 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  50 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  51 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  52 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  53 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  54 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  55 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  57 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  58 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  59 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  60 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  61 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  62 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  63 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  64 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  65 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  66 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  67 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  68 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  69 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  70 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  71 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  72 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  73 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  75 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  76 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  77 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  78 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  79 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  80 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  81 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  82 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  83 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  84 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  85 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  86 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  87 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  88 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  89 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  90 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  91 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
  92 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  93 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  94 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
  96 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  97 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  98 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
  99 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 100 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 101 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 102 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 103 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 104 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 105 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 106 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 107 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 108 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 109 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 110 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 111 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 112 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 113 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 114 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   108.08   1297   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 117 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 118 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 120 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 121 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 123 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 124 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 125 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.25   1263   12
 126 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 127 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 131 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 132 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 133 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 136 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 139 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 140 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 141 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 142 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 143 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 144 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 146 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 147 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 148 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 149 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 150 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 151 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 155 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 156 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 157 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 158 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 159 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 160 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 161 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 162 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 164 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 165 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 166 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 167 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 168 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 169 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 175 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 176 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 177 Kamil Puton                    Ruda Śląska           86.67   1040   12
 178 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 179 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 180 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 181 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 182 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 183 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 184 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 185 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 186 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 187 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 188 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 189 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 190 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 191 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 192 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 193 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 194 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 195 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 196 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 197 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 198 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 199 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 200 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 201 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 202 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 203 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 204 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 205 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 206 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 207 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 208 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 209 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 210 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 211 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 212 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 213 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 214 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 215 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 216 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 218 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 219 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 220 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 221 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 222 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 223 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 224 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 225 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 226 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 227 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 228 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 229 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 230 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 231 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 232 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 233 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 234 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 235 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 236 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 237 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 238 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 239 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 240 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 241 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 242 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 243 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 244 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 245 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 246 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 247 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 248 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 249 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 250 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 251 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 252 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 253 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 254 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 255 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 257 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 258 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 259 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 260 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 261 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 262 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 263 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 264 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 265 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 266 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 267 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 268 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 269 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 270 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 272 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 273 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 278 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 279 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 280 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 281 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 282 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 283 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 284 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 285 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 286 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 287 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 288 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 289 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 290 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 291 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 292 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 293 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 294 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 295 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 296 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 297 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 298 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 299 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 300 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 301 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 302 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 303 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 304 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 305 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 306 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 307 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 308 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 309 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 310 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 311 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 312 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 313 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 314 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 315 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 316 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 317 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 318 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 319 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 321 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 322 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 323 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 324 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 325 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 326 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 327 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 328 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 329 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 330 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 331 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 332 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 333 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 334 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 335 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 336 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 337 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 338 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 339 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 340 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 341 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 342 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 343 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 344 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 345 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 346 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 347 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 348 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 349 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 350 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 351 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 352 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 353 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 354 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 355 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 356 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 357 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 358 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 359 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 360 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 361 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 362 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 363 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 364 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 365 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 366 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 367 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 368 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 369 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 370 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie