Wrocław12
marca
Wrocław 12 marca Marcowe harce na planszy czyli I Turniej SCRABBLE na Wielkiej Wyspie
Szczecin16
marca
Szczecin 16-17 marca XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
Graboszyce23
marca
Graboszyce 23-24 marca VIII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Kazik Merklejn zwycięża w Szczecinie16 - 17 marca 2013 — XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"Szczecin, 16 - 17 marca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Kazik Merklejn zwycięża w SzczeciniePodobnie jak rok temu Restauracja Szczecin znów stała się areną zmagań scrabblistów o miano mistrza rodzinnego miasta Katarzyny Wielkiej. Pogoda dopisała i nic nie stanęło na przeszkodzie, aby w XV już Mistrzostwach Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” mogło zagrać 63 graczy (w tym trzy debiutantki). Oprócz utytułowanych graczy w szranki stanęli młodzi zawodnicy mający tylko kilka występów w turniejach ogólnopolskich. Rozgrywki były bardzo zacięte i po pierwszym dniu trudno było wskazać faworyta. Organizatorzy w sobotni wieczór przygotowali mnóstwo atrakcji: oprócz rozrywek dla ciała (tańce, hulanki) znalazło się i coś dla ducha scrabblistów. Pierwszą belgijkę wygrała para: Natalia WoźniakMirosław Uglik, jolkę z „przymrużeniem oka” (patrz załącznik) Małgorzata Szmuksta, a drugą belgijkę Natalia Woźniak, tym razem w parze ze Stanisławem Rydzikiem.

Podczas drugiego dnia rozgrywek po każdej rundzie następowała zmiana lidera. Przed ostatnią rundą aż ośmiu graczy miało po osiem zwycięstw. Ostatnia wygrana teoretycznie mogła dać każdemu z nich zwycięstwo w całym turnieju. Swoje dziewiąte zwycięstwa odnieśli: Kazimierz Merklejn, Łukasz Tuszyński, Maciej Grąbczewski i oni zajęli w takiej kolejności miejsca na podium, a Łukasz Baranowski też z 9 pkt zajął czwartą lokatę.

Organizatorzy i sponsorzy stanęli na wysokości zadania – wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe. Oprócz zwycięzców dodatkowo nagrodzono jeszcze graczy w kilku innych kategoriach: za najdroższy ruch – 167 pkt nagrodę zdobyła Irena Sołdan, za najdroższe otwarcie – 100 pkt – Rafał Wesołowski, za najlepszy rzut na taśmę – 117 pkt – Aleksandra Kaczanowska. Coroczną nagrodę specjalną losowaną spośród wszystkich zawodników zdobył Mieczysław Pastuszak. Najlepszą debiutantką została Justyna Drop z Koszalina.

Na koniec ogromne podziękowania dla Szczecińskiego Klubu Scrabblowego „Blank” i sponsorów. W ich imieniu zapraszam do gościnnego Szczecina za rok.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"
XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”


Patronat medialny

Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekRestauracja Szczecin, ul. Felczaka 9, Szczecin
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 16 marca (7 rund)
11:15 — zakończenie zapisów
11:30 — rozpoczęcie turnieju (3 rundy)
14:30 — 16:00 przerwa obiadowa
— 14:30 – obiad 1
— 15:00 – obiad 2
— 15:30 – obiad 3
16:00 — 20:00 cd. turnieju (4 rundy)

Niedziela, 17 marca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP tramwajem nr 3 do przystanku Odzieżowa (6 przystanków) i dalej ok. 500 m pieszo lub tramwajem nr 1 do przystanku Felczaka (7 przystanków) i dalej ok. 500 m pieszo
WyżywienieBar na miejscu.
W sobotę możliwość zamówienia obiadu w cenie 18 zł:
Opcja 1: karkówka + krem z pieczarek
Opcja 2: kotlet z kurczaka + krem z brokułów
Opcja 3: ryba smażona + pomidorowa
NoclegiNovotel Szczecin — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 31 — tel. 91 480 14 00
Ibis Szczecin — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Dworcowa 16 — tel. 91 480 18 00
Campanile — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Wyszyńskiego 30 — tel. 91 481 77 00
Elka-Sen — ok. 2,5 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 1 A — tel. 91 433 56 04
Integro — ok. 1.5 km od miejsca rozgrywek – ul. Mickiewicza 34 — tel. 609 744 816, 601 700 882
Gryf — ok. 1 km od miejsca rozgrywek – ul. Wojska Polskiego — tel. 91 48 08 400
MOSiR — ok. 0,5 km od miejsca rozgrywek — ul. Unisławy 29 tel. 91 422 28 56
ATRIUM -ok. 0,5 km od miejsca rozgrywek — Wojska Polskiego 75. tel. 91 424 35 32
NagrodyI miejsce – 600 zł + statuetka
II miejsce – 400 zł + statuetka
III miejsce – 200 zł + statuetka
Najlepszy debiutant
Najlepszy mieszkaniec zachodniopomorskiego
Najdroższy ruch
Najdroższe otwarcie
Najdroższy rzut na taśmę
Nagroda losowana ufundowana przez IMFilter
Drobne nagrody rzeczowe dla dalszych miejsc
Dodatkowe atrakcjeOd 21.00 w sobotę w miejscu rozgrywek wieczorek taneczny. Dla nietańczących inne propozycje wkrótce.

Sobota od 21:00 turniej squasha dla scrabblistów w Squash Clubie w Pilchowie. Dobra zabawa, prze-, za- i inne smakowite kąski oraz odrobina... mocy! (Samochód lepiej zostawić ;-)) Koszt: 10 zł. Zapraszam serdecznie! Łukasz Tuszyński
PS. Masz pytania? 604 66 77 04

Sobota — do naszej dyspozycji jedna z sal w restauracji.

21:00 — 3:00 — wieczorek taneczny
21:30 — turniej belgijki w parach
22:30 — krzyżówka
23:00 — turniej belgijki w parach – runda 2

Dla zwycięzców belgijki przewidziane „mocne” nagrody.
OrganizatorzyKlub „Blank” Szczecin
Dariusz Kuć — tel. 601 785 491 — gg 1544271
Sponsorzy Imfilter


APA-2 Sp. J.


Klubowicze SKS Blank



Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Szczeciana " Zanim zakwitną magnolie "

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.09      9.0     5040     1820     1074
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               148.07      9.0     4974     1869      606
  3 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               129.42      9.0     4770     1839      499
  4 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 121.56      9.0     4484     1873      -52
  5 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 127.98      8.5     4497     1809      156
  6 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    135.44      8.0     4957     1734      579
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.12      8.0     4908     1780      770
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 146.03      8.0     4852     1735      641
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.32      8.0     4845     1624      720
 10 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.74      8.0     4765     1738      271
 11 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  137.74      8.0     4764     1699      454
 12 Marcin          Baniewski            Pełczyce               100.00      8.0     4625     1826       26
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.82      7.5     4814     1532      485
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  130.45      7.0     4942     1588      394
 15 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.61      7.0     4909     1579      969
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.65      7.0     4757     1570      297
 17 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.23      7.0     4741     1618      203
 18 Maurycy         Machnio              Lipiany                116.28      7.0     4699     1629      421
 19 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               116.11      7.0     4690     1580      292
 20 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.07      7.0     4573     1517      504
 21 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               118.59      7.0     4498     1565      268
 22 Jakub           Zaryński             Świnoujście            137.99      7.0     4496     1552       91
 23 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               133.06      7.0     4414     1650       66
 24 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.76      7.0     4300     1540      202
 25 Jarosław        Żuliński             Szczecin               123.00      7.0     4197     1479      -35
 26 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.59      6.0     4822     1486      245
 27 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   116.66      6.0     4716     1414       55
 28 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 107.50      6.0     4528     1385       74
 29 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.66      6.0     4478     1383      336
 30 Sylwia          Łada                 Inowrocław             107.10      6.0     4462     1417       53
 31 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            126.30      6.0     4437     1399      197
 32 Weronika        Rudnicka             Szczecin               133.24      6.0     4397     1367      107
 33 Paweł           Morga                Warszawa               117.28      6.0     4372     1475     -185
 34 Jakub           Onoszko              Gdynia                 100.00      6.0     4335     1360      -15
 35 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              100.00      6.0     4299     1445     -398
 36 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.68      6.0     4227     1432      -92
 37 Bogusław        Książek              Szczecin               113.69      6.0     4139     1442     -390
 38 Rafał           Stachowski           Police                 116.16      6.0     4101     1380     -332
 39 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.93      5.0     4537     1380      -33
 40 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               120.08      5.0     4439     1220      150
 41 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               117.98      5.0     4438     1370     -237
 42 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.95      5.0     4427     1315       29
 43 Renata          Andracka             Zwola                  112.66      5.0     4274     1341     -160
 44 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               119.95      5.0     4155     1344     -252
 45 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 106.93      5.0     4151     1399     -612
 46 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      5.0     3980     1192     -163
 47 Jacek           Nowak                Szczecin               113.44      5.0     3406     1152     -439
 48 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.75      4.5     4012     1085     -113
 49 Marcin          Grześkiewicz         Szczecin               100.00      4.5     3819     1039     -200
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.39      4.5     3662     1071     -259
 51 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            100.00      4.0     4065     1123       11
 52 Dominika        Worona               Police                 100.00      4.0     4065     1040     -130
 53 Anna            Niedzielko           Szczecin               113.95      4.0     3984     1265     -605
 54 Łukasz          Łysko                Miastko                100.00      3.5     3942     1001     -115
 55 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.5     3707      963     -238
 56 Anna            Arana                Warszawa               102.00      3.5     3674     1005     -563
 57 Maciej          Bukowski             Szczecin               114.82      3.0     2548      740      167
 58 Michał          Landowski            Police                 100.00      2.5     3610      809     -789
 59 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      2.5     3599      852     -526
 60 Justyna         Drop                 Koszalin               100.00      2.5     3465      794     -474
 61 Bogna           Berestecka           Szczecin               100.00      2.0     1592      487     -120
 62 Barbara         Pawelczyk            Szczecin               100.00      1.0     1399      366     -312
 63 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      0.5     1887      420     -573
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Szczeciana " Zanim zakwitną magnolie "



	Dominik Urbacki 150.59 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maurycy        Machnio               116.28 -  356: 378   66
    2    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  564: 238  150
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             137.74 +  440: 417  188
    4     4 Kazimierz      Merklejn              146.09 +  409: 373  196
    5     2 Łukasz         Baranowski            121.56 +  451: 294  172
    6     2 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  320: 514   79
    7     6 Marcin         Baniewski             100.00 -  355: 454   50
    8     7 Grzegorz       Łukasik               139.74 +  386: 376  190
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  439: 246  157
   10     4 Jakub          Zaryński              137.99 -  418: 444   88
   11     8 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  379: 385   69
   12    10 Irena          Sołdan                130.45 -  305: 458   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Mirosław Uglik 149.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Stachowski            116.16 -  289: 382   66
    2    22 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  419: 408  155
    3    14 Dawid          Pikul                 146.03 -  321: 526   96
    4    28 Maciej         Pietrasik             100.00 +  414: 265  150
    5    11 Agata          Kuć                   114.93 -  391: 411   65
    6    20 Bogusław       Książek               113.69 +  483: 295  164
    7    15 Jakub          Onoszko               100.00 +  490: 199  150
    8    11 Maciej         Kuczyński             127.98 -  323: 355   78
    9    14 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  469: 394  168
   10    11 Paweł          Morga                 117.28 +  412: 307  167
   11    10 Sławomir       Piotrowski            133.06 +  454: 288  183
   12     6 Rafał          Wesołowski            131.65 +  380: 295  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Stanisław Rydzik 148.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patryk         Wolniewicz            116.11 +  468: 264  166
    2     9 Renata         Andracka              112.66 +  447: 359  163
    3     4 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  285: 397   98
    4    13 Anna           Niedzielko            113.95 +  427: 268  164
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             137.74 +  432: 340  188
    6     3 Marek          Herzig                135.44 +  492: 366  185
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            129.23 +  542: 254  179
    8     1 Sławomir       Piotrowski            133.06 +  387: 290  183
    9     1 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  377: 406   96
   10     2 Łukasz         Baranowski            121.56 -  366: 393   72
   11     4 Grzegorz       Łukasik               139.74 +  385: 353  190
   12     1 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  300: 448   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Łukasz Tuszyński 148.07 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agata          Kuć                   114.93 +  424: 374  165
    2    13 Sylwia         Łada                  107.10 +  420: 354  157
    3     4 Stanisław      Rydzik                148.12 +  397: 285  198
    4     2 Grzegorz       Łukasik               139.74 +  401: 358  190
    5     1 Irena          Sołdan                130.45 +  514: 375  180
    6     1 Maciej         Grąbczewski           129.42 +  400: 336  179
    7     1 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  370: 388   83
    8     2 Łukasz         Baranowski            121.56 +  404: 343  172
    9     2 Ireneusz       Moralewicz            129.23 +  482: 283  179
   10     1 Marek          Herzig                135.44 -  347: 413   85
   11     2 Dawid          Pikul                 146.03 -  432: 483   96
   12     2 Marek          Herzig                135.44 +  383: 376  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Kazimierz Merklejn 146.09 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Bukowski              114.82 +  416: 266  165
    2    14 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  494: 286  170
    3     5 Rafał          Lenartowski           144.61 +  355: 346  195
    4     4 Dominik        Urbacki               150.59 -  373: 409  101
    5     9 Natalia        Woźniak               100.00 +  501: 262  150
    6     4 Marcin         Baniewski             100.00 +  416: 320  150
    7     3 Łukasz         Baranowski            121.56 -  339: 376   72
    8     5 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  521: 317  157
    9     1 Stanisław      Rydzik                148.12 +  406: 377  198
   10     3 Maciej         Grąbczewski           129.42 +  392: 327  179
   11     1 Marek          Herzig                135.44 -  379: 380   85
   12     1 Stanisław      Rydzik                148.12 +  448: 300  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Dawid Pikul 146.03 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Niedzielko            113.95 -  322: 334   64
    2    27 Patryk         Wolniewicz            116.11 +  479: 304  166
    3    14 Mirosław       Uglik                 149.32 +  526: 321  199
    4     5 Rafał          Lenartowski           144.61 +  425: 397  195
    5     3 Marcin         Baniewski             100.00 -  328: 357   50
    6     8 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  476: 271  168
    7     4 Maurycy        Machnio               116.28 +  442: 401  166
    8     3 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  323: 334   79
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             137.74 +  352: 342  188
   10     6 Sławomir       Piotrowski            133.06 +  355: 328  183
   11     2 Łukasz         Tuszyński             148.07 +  483: 432  198
   12     3 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  341: 390   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Miłosz Wrzałek 145.82 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Książek               113.69 -  368: 388   64
    2    20 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  415: 372  160
    3    17 Sylwia         Łada                  107.10 +  414: 359  157
    4    15 Łukasz         Łysko                 100.00 +  468: 259  150
    5     7 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  372: 420   83
    6    10 Maurycy        Machnio               116.28 -  316: 461   66
    7    14 Zbigniew       Wietecki              122.76 +  379: 328  173
    8    14 Natalia        Woźniak               100.00 +  450: 320  150
    9    11 Maciej         Kuczyński             127.98 =  367: 367  128
   10     7 Rafał          Wesołowski            131.65 +  484: 322  182
   11     5 Marcin         Baniewski             100.00 -  353: 408   50
   12     9 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 +  428: 325  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Rafał Lenartowski 144.61 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Nowak                 113.44 +  487: 258  163
    2     5 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 +  355: 325  169
    3     5 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  346: 355   96
    4     5 Dawid          Pikul                 146.03 -  397: 425   96
    5    13 Dorota         Stachowska            126.30 -  282: 363   76
    6    19 Anna           Niedzielko            113.95 +  549: 241  164
    7    11 Jakub          Zaryński              137.99 +  402: 327  188
    8     9 Paweł          Morga                 117.28 +  501: 271  167
    9     6 Marcin         Baniewski             100.00 -  332: 403   50
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  530: 345  157
   11     7 Dariusz        Kuć                   125.07 +  370: 268  175
   12     5 Maciej         Kuczyński             127.98 -  358: 359   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Grzegorz Łukasik 139.74 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           112.68 +  487: 427  163
    2     6 Rafał          Wesołowski            131.65 +  459: 413  182
    3     1 Maciej         Grąbczewski           129.42 +  387: 344  179
    4     2 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  358: 401   98
    5     6 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  435: 363  158
    6     5 Łukasz         Baranowski            121.56 -  356: 361   72
    7     8 Maciej         Kuczyński             127.98 +  372: 344  178
    8     7 Dominik        Urbacki               150.59 -  376: 386  101
    9     9 Renata         Andracka              112.66 +  353: 332  163
   10     9 Dorota         Kuć                   116.66 +  375: 344  167
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.12 -  353: 385   98
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            129.23 +  454: 394  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Jakub Zaryński 137.99 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              112.66 -  344: 376   63
    2    23 Anna           Arana                 102.00 -  276: 431   52
    3    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  450: 275  150
    4    22 Józef          Wietecki              103.75 +  431: 297  154
    5    20 Jacek          Nowak                 113.44 +  464: 300  163
    6    11 Dorota         Stachowska            126.30 +  351: 318  176
    7    11 Rafał          Lenartowski           144.61 -  327: 402   95
    8    10 Agata          Kuć                   114.93 +  385: 371  165
    9     7 Dorota         Kuć                   116.66 +  369: 346  167
   10     4 Dominik        Urbacki               150.59 +  444: 418  201
   11     6 Maciej         Kuczyński             127.98 -  332: 380   78
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  323: 491   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Grzegorz Koczkodon 137.74 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  396: 295  160
    2     2 Marcin         Baniewski             100.00 +  494: 273  150
    3     8 Dominik        Urbacki               150.59 -  417: 440  101
    4     8 Maurycy        Machnio               116.28 -  369: 447   66
    5    10 Stanisław      Rydzik                148.12 -  340: 432   98
    6    16 Zbigniew       Wietecki              122.76 +  377: 311  173
    7    13 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  364: 343  155
    8    12 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 +  373: 318  169
    9     5 Dawid          Pikul                 146.03 -  342: 352   96
   10    13 Renata         Andracka              112.66 +  348: 346  163
   11     9 Irena          Sołdan                130.45 +  453: 430  180
   12     8 Jakub          Zaryński              137.99 +  491: 323  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Marek Herzig 135.44 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  568: 302  158
    2     1 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  376: 344  168
    3     2 Łukasz         Baranowski            121.56 -  373: 400   72
    4     6 Zbigniew       Wietecki              122.76 +  387: 362  173
    5     5 Maciej         Kuczyński             127.98 +  447: 307  178
    6     3 Stanisław      Rydzik                148.12 -  366: 492   98
    7     7 Mieczysław     Pastuszak             106.93 -  311: 422   57
    8     8 Dariusz        Kuć                   125.07 +  355: 349  175
    9    10 Marta          Świątkowska           112.68 +  605: 291  163
   10     1 Łukasz         Tuszyński             148.07 +  413: 347  198
   11     1 Kazimierz      Merklejn              146.09 +  380: 379  196
   12     2 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  376: 383   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Weronika Rudnicka 133.24 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Łada                  107.10 -  297: 325   57
    2    18 Natalia        Woźniak               100.00 -  342: 359   50
    3    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  348: 266  150
    4    20 Małgorzata     Szmuksta              117.98 -  361: 367   68
    5    26 Józef          Wietecki              103.75 +  391: 303  154
    6    24 Łukasz         Łysko                 100.00 +  410: 351  150
    7    16 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  370: 355  170
    8    13 Rafał          Wesołowski            131.65 -  362: 417   82
    9    13 Patryk         Wolniewicz            116.11 +  383: 313  166
   10    12 Maurycy        Machnio               116.28 +  392: 354  166
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  367: 425   79
   12    13 Dariusz        Kuć                   125.07 -  374: 455   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Sławomir Piotrowski 133.06 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mieczysław     Pastuszak             106.93 -  343: 396   57
    2    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  415: 254  150
    3    19 Maciej         Bukowski              114.82 +  375: 329  165
    4     7 Agata          Kuć                   114.93 +  388: 328  165
    5     7 Miłosz         Wrzałek               145.82 +  420: 372  196
    6     6 Irena          Sołdan                130.45 +  421: 278  180
    7     1 Łukasz         Tuszyński             148.07 +  388: 370  198
    8     1 Stanisław      Rydzik                148.12 -  290: 387   98
    9     4 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  330: 427   79
   10     6 Dawid          Pikul                 146.03 -  328: 355   96
   11    10 Mirosław       Uglik                 149.32 -  288: 454   99
   12    14 Paweł          Morga                 117.28 +  428: 398  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Rafał Wesołowski 131.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  384: 240  156
    2     6 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  413: 459   90
    3    16 Anna           Niedzielko            113.95 -  360: 372   64
    4    17 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  362: 331  150
    5    19 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 -  367: 414   70
    6    18 Patryk         Wolniewicz            116.11 +  419: 383  166
    7    17 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  432: 368  168
    8    13 Weronika       Rudnicka              133.24 +  417: 362  183
    9    12 Agata          Kuć                   114.93 +  486: 329  165
   10     7 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  322: 484   96
   11    11 Marta          Świątkowska           112.68 +  500: 338  163
   12     6 Mirosław       Uglik                 149.32 -  295: 380   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Irena Sołdan 130.45 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  525: 346  155
    2     4 Bogusław       Książek               113.69 +  397: 287  164
    3     3 Zbigniew       Wietecki              122.76 +  377: 341  173
    4     3 Paweł          Morga                 117.28 +  436: 362  167
    5     1 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  375: 514   98
    6     6 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  278: 421   83
    7    10 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  458: 391  170
    8     4 Dorota         Kuć                   116.66 +  462: 345  167
    9     3 Łukasz         Baranowski            121.56 -  393: 402   72
   10     5 Marcin         Baniewski             100.00 -  353: 381   50
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  430: 453   88
   12    10 Dominik        Urbacki               150.59 +  458: 305  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Maciej Grąbczewski 129.42 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józef          Wietecki              103.75 +  448: 306  154
    2    12 Anna           Niedzielko            113.95 +  423: 347  164
    3     1 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  344: 387   90
    4    12 Jarosław       Żuliński              123.00 +  447: 332  173
    5     8 Paweł          Morga                 117.28 +  445: 435  167
    6     1 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  336: 400   98
    7     9 Natalia        Woźniak               100.00 +  405: 403  150
    8     3 Dawid          Pikul                 146.03 +  334: 323  196
    9     4 Sławomir       Piotrowski            133.06 +  427: 330  183
   10     3 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  327: 392   96
   11     3 Łukasz         Baranowski            121.56 +  444: 275  172
   12     3 Dawid          Pikul                 146.03 +  390: 341  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Ireneusz Moralewicz 129.23 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 102.00 +  528: 286  152
    2     3 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  372: 364  157
    3     7 Jarosław       Żuliński              123.00 +  436: 270  173
    4     1 Łukasz         Baranowski            121.56 -  369: 421   72
    5     4 Maurycy        Machnio               116.28 +  392: 276  166
    6     2 Dominik        Urbacki               150.59 +  514: 320  201
    7     2 Stanisław      Rydzik                148.12 -  254: 542   98
    8     6 Marcin         Baniewski             100.00 +  465: 334  150
    9     2 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  283: 482   98
   10     8 Maciej         Kuczyński             127.98 -  309: 422   78
   11    12 Weronika       Rudnicka              133.24 +  425: 367  183
   12     7 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  394: 454   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Maciej Kuczyński 127.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Baniewski             100.00 -  428: 530   50
    2    16 Dorota         Stachowska            126.30 +  370: 313  176
    3    15 Rafał          Stachowski            116.16 +  400: 313  166
    4    14 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  348: 321  170
    5     5 Marek          Herzig                135.44 -  307: 447   85
    6     9 Agata          Kuć                   114.93 +  417: 356  165
    7     8 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  344: 372   90
    8    11 Mirosław       Uglik                 149.32 +  355: 323  199
    9    11 Miłosz         Wrzałek               145.82 =  367: 367  146
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            129.23 +  422: 309  179
   11     6 Jakub          Zaryński              137.99 +  380: 332  188
   12     5 Rafał          Lenartowski           144.61 +  359: 358  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Dorota Stachowska 126.30 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Justyna        Drop                  100.00 +  414: 254  150
    2    16 Maciej         Kuczyński             127.98 -  313: 370   78
    3     9 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  372: 307  170
    4    11 Marcin         Baniewski             100.00 -  333: 395   50
    5    13 Rafał          Lenartowski           144.61 +  363: 282  195
    6    11 Jakub          Zaryński              137.99 -  318: 351   88
    7    18 Marta          Świątkowska           112.68 -  270: 432   63
    8    18 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  336: 523   66
    9    28 Anna           Arana                 102.00 +  482: 319  152
   10    23 Jacek          Nowak                 113.44 -  307: 401   63
   11    25 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  483: 258  156
   12    19 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  446: 348  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Dariusz Kuć 125.07 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  480: 214  150
    2     7 Rafał          Stachowski            116.16 +  427: 326  166
    3     6 Paweł          Morga                 117.28 -  339: 373   67
    4     9 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  291: 412   58
    5    18 Jarosław       Żuliński              123.00 +  407: 369  173
    6    13 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 -  293: 344   70
    7    20 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  419: 293  156
    8     8 Marek          Herzig                135.44 -  349: 355   85
    9    16 Jakub          Onoszko               100.00 +  436: 291  150
   10    14 Bogusław       Książek               113.69 +  409: 348  164
   11     7 Rafał          Lenartowski           144.61 -  268: 370   95
   12    13 Weronika       Rudnicka              133.24 +  455: 374  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Jarosław Żuliński 123.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  365: 296  150
    2    10 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  386: 369  170
    3     7 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  270: 436   79
    4    12 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  332: 447   79
    5    18 Dariusz        Kuć                   125.07 -  369: 407   75
    6    26 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  321: 279  160
    7    21 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  290: 383   69
    8    19 Sylwia         Łada                  107.10 +  366: 339  157
    9    20 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  399: 394  155
   10    16 Marta          Świątkowska           112.68 -  302: 311   63
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  430: 234  157
   12    16 Agata          Kuć                   114.93 +  367: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Zbigniew Wietecki 122.76 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Landowski             100.00 +  479: 271  150
    2     8 Maurycy        Machnio               116.28 +  366: 336  166
    3     3 Irena          Sołdan                130.45 -  341: 377   80
    4     6 Marek          Herzig                135.44 -  362: 387   85
    5    15 Patryk         Wolniewicz            116.11 +  345: 315  166
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  311: 377   88
    7    14 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  328: 379   96
    8    21 Anna           Niedzielko            113.95 +  383: 343  164
    9    19 Bogusław       Książek               113.69 -  274: 354   64
   10    24 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  372: 290  150
   11    16 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  394: 393  168
   12    15 Marta          Świątkowska           112.68 +  345: 276  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Łukasz Baranowski 121.56 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Onoszko               100.00 +  343: 339  150
    2    11 Dorota         Kuć                   116.66 +  511: 349  167
    3     2 Marek          Herzig                135.44 +  400: 373  185
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            129.23 +  421: 369  179
    5     2 Dominik        Urbacki               150.59 -  294: 451  101
    6     5 Grzegorz       Łukasik               139.74 +  361: 356  190
    7     3 Kazimierz      Merklejn              146.09 +  376: 339  196
    8     2 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  343: 404   98
    9     3 Irena          Sołdan                130.45 +  402: 393  180
   10     2 Stanisław      Rydzik                148.12 +  393: 366  198
   11     3 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  275: 444   79
   12     4 Marcin         Baniewski             100.00 +  365: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Magdalena Kupczyńska 120.08 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Pietrasik             100.00 +  460: 301  150
    2    10 Jarosław       Żuliński              123.00 -  369: 386   73
    3     9 Dorota         Stachowska            126.30 -  307: 372   76
    4    18 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  404: 319  150
    5    17 Anna           Niedzielko            113.95 +  398: 385  164
    6    14 Natalia        Woźniak               100.00 -  377: 396   50
    7    16 Weronika       Rudnicka              133.24 -  355: 370   83
    8    17 Jakub          Onoszko               100.00 -  320: 390   50
    9    21 Bogna          Berestecka            100.00 +  373: 295  150
   10    18 Rafał          Stachowski            116.16 -  381: 383   66
   11    21 Łukasz         Łysko                 100.00 +  418: 275  150
   12    17 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  277: 417   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Monika Gawron-Cieślik 119.95 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Pliszka               100.00 +  318: 293  150
    2    14 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  286: 494   96
    3    21 Małgorzata     Szmuksta              117.98 +  383: 345  168
    4    14 Maciej         Kuczyński             127.98 -  321: 348   78
    5    19 Rafał          Wesołowski            131.65 +  414: 367  182
    6    13 Dariusz        Kuć                   125.07 +  344: 293  175
    7    10 Irena          Sołdan                130.45 -  391: 458   80
    8    16 Marta          Świątkowska           112.68 -  303: 331   63
    9    18 Paweł          Morga                 117.28 -  329: 344   67
   10    20 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  410: 370  155
   11    14 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  294: 390   66
   12    22 Bogusław       Książek               113.69 -  362: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Aleksandra Kaczanowska 118.59 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  386: 309  150
    2     5 Rafał          Lenartowski           144.61 -  325: 355   95
    3    13 Marcin         Baniewski             100.00 -  377: 417   50
    4    21 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  334: 412   66
    5    23 Anna           Arana                 102.00 +  411: 325  152
    6    21 Jacek          Nowak                 113.44 +  395: 283  163
    7    21 Jarosław       Żuliński              123.00 +  383: 290  173
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  318: 373   88
    9    17 Rafał          Stachowski            116.16 +  408: 331  166
   10    15 Agata          Kuć                   114.93 +  451: 328  165
   11     8 Dominik        Urbacki               150.59 +  385: 379  201
   12     9 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  325: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Małgorzata Szmuksta 117.98 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  410: 285  150
    2     1 Marek          Herzig                135.44 -  344: 376   85
    3    21 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 -  345: 383   70
    4    20 Weronika       Rudnicka              133.24 +  367: 361  183
    5    22 Łukasz         Łysko                 100.00 +  407: 370  150
    6     8 Dawid          Pikul                 146.03 -  271: 476   96
    7    17 Rafał          Wesołowski            131.65 -  368: 432   82
    8    23 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  362: 294  156
    9    14 Mirosław       Uglik                 149.32 -  394: 469   99
   10    22 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  429: 389  150
   11    16 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  393: 394   73
   12    19 Dorota         Stachowska            126.30 -  348: 446   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Paweł Morga 117.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominika       Worona                100.00 +  416: 325  150
    2    15 Łukasz         Łysko                 100.00 +  367: 282  150
    3     6 Dariusz        Kuć                   125.07 +  373: 339  175
    4     3 Irena          Sołdan                130.45 -  362: 436   80
    5     8 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  435: 445   79
    6    12 Renata         Andracka              112.66 +  344: 311  163
    7     5 Dorota         Kuć                   116.66 -  356: 422   67
    8     9 Rafał          Lenartowski           144.61 -  271: 501   95
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  344: 329  170
   10    11 Mirosław       Uglik                 149.32 -  307: 412   99
   11    19 Bogusław       Książek               113.69 +  399: 327  164
   12    14 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  398: 428   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Dorota Kuć 116.66 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Natalia        Woźniak               100.00 +  454: 384  150
    2    11 Łukasz         Baranowski            121.56 -  349: 511   72
    3    12 Maurycy        Machnio               116.28 -  402: 415   66
    4    16 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  413: 348  157
    5    12 Sylwia         Łada                  107.10 +  484: 397  157
    6     7 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  443: 315  158
    7     5 Paweł          Morga                 117.28 +  422: 356  167
    8     4 Irena          Sołdan                130.45 -  345: 462   80
    9     7 Jakub          Zaryński              137.99 -  346: 369   88
   10     9 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  344: 375   90
   11    13 Renata         Andracka              112.66 +  388: 349  163
   12    11 Maurycy        Machnio               116.28 -  326: 380   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Maurycy Machnio 116.28 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Urbacki               150.59 +  378: 356  201
    2     8 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  336: 366   73
    3    12 Dorota         Kuć                   116.66 +  415: 402  167
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             137.74 +  447: 369  188
    5     4 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  276: 392   79
    6    10 Miłosz         Wrzałek               145.82 +  461: 316  196
    7     4 Dawid          Pikul                 146.03 -  401: 442   96
    8    15 Renata         Andracka              112.66 -  364: 401   63
    9    15 Natalia        Woźniak               100.00 +  423: 287  150
   10    12 Weronika       Rudnicka              133.24 -  354: 392   83
   11    15 Rafał          Stachowski            116.16 +  464: 229  166
   12    11 Dorota         Kuć                   116.66 +  380: 326  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Rafał Stachowski 116.16 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 149.32 +  382: 289  199
    2     7 Dariusz        Kuć                   125.07 -  326: 427   75
    3    15 Maciej         Kuczyński             127.98 -  313: 400   78
    4    29 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  292: 420   60
    5    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  396: 363  150
    6    17 Marta          Świątkowska           112.68 -  334: 343   63
    7    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  368: 358  150
    8    24 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  373: 296  150
    9    17 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  331: 408   69
   10    18 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  383: 381  170
   11    15 Maurycy        Machnio               116.28 -  229: 464   66
   12    23 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  374: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Patryk Wolniewicz 116.11 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                148.12 -  264: 468   98
    2    27 Dawid          Pikul                 146.03 -  304: 479   96
    3    25 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  411: 335  160
    4    21 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 +  412: 334  169
    5    15 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  315: 345   73
    6    18 Rafał          Wesołowski            131.65 -  383: 419   82
    7    23 Jacek          Nowak                 113.44 +  538: 349  163
    8    18 Dorota         Stachowska            126.30 +  523: 336  176
    9    13 Weronika       Rudnicka              133.24 -  313: 383   83
   10    17 Natalia        Woźniak               100.00 +  439: 356  150
   11    14 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  390: 294  170
   12    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  398: 300  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Agata Kuć 114.93 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  374: 424   98
    2    19 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  437: 310  150
    3    11 Anna           Arana                 102.00 +  498: 228  152
    4     7 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  328: 388   83
    5    11 Mirosław       Uglik                 149.32 +  411: 391  199
    6     9 Maciej         Kuczyński             127.98 -  356: 417   78
    7    12 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  406: 377  158
    8    10 Jakub          Zaryński              137.99 -  371: 385   88
    9    12 Rafał          Wesołowski            131.65 -  329: 486   82
   10    15 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  328: 451   69
   11    20 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  362: 346  150
   12    16 Jarosław       Żuliński              123.00 -  337: 367   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Maciej Bukowski 114.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  266: 416   96
    2    26 Dominika       Worona                100.00 +  395: 287  150
    3    19 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  329: 375   83
    4    19 Agnieszka      Kozak                 104.95 -  339: 374   55
    5    28 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  341: 404   50
    6    28 Józef          Wietecki              103.75 +  433: 314  154
    7    22 Anna           Arana                 102.00 +  445: 211  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Anna Niedzielko 113.95 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 146.03 +  334: 322  196
    2    12 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  347: 423   79
    3    16 Rafał          Wesołowski            131.65 +  372: 360  182
    4    13 Stanisław      Rydzik                148.12 -  268: 427   98
    5    17 Magdalena      Kupczyńska            120.08 -  385: 398   70
    6    19 Rafał          Lenartowski           144.61 -  241: 549   95
    7    27 Justyna        Drop                  100.00 +  385: 265  150
    8    21 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  343: 383   73
    9    22 Sylwia         Łada                  107.10 +  439: 334  157
   10    19 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  290: 348   60
   11    23 Agnieszka      Kozak                 104.95 -  350: 451   55
   12    24 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  230: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Bogusław Książek 113.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               145.82 +  388: 368  196
    2     4 Irena          Sołdan                130.45 -  287: 397   80
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             106.93 -  282: 436   57
    4    23 Sylwia         Łada                  107.10 -  343: 398   57
    5    24 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 +  350: 316  160
    6    20 Mirosław       Uglik                 149.32 -  295: 483   99
    7    28 Michał         Landowski             100.00 +  415: 343  150
    8    20 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  376: 344  158
    9    19 Zbigniew       Wietecki              122.76 +  354: 274  173
   10    14 Dariusz        Kuć                   125.07 -  348: 409   75
   11    19 Paweł          Morga                 117.28 -  327: 399   67
   12    22 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  374: 362  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Jacek Nowak 113.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Lenartowski           144.61 -  258: 487   95
    2    28 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  353: 341  150
    3    20 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  291: 361   58
    4    25 Jakub          Onoszko               100.00 +  384: 354  150
    5    20 Jakub          Zaryński              137.99 -  300: 464   88
    6    21 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  283: 395   69
    7    23 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  349: 538   66
    8    30 Michał         Landowski             100.00 +  361: 327  150
    9    25 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  426: 271  150
   10    23 Dorota         Stachowska            126.30 +  401: 307  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 10 115.20




	Marta Świątkowska 112.68 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  427: 487   90
    2    17 Maciej         Pietrasik             100.00 +  398: 205  150
    3    10 Józef          Wietecki              103.75 +  420: 258  154
    4    10 Natalia        Woźniak               100.00 -  339: 348   50
    5    14 Renata         Andracka              112.66 -  321: 362   63
    6    17 Rafał          Stachowski            116.16 +  343: 334  166
    7    18 Dorota         Stachowska            126.30 +  432: 270  176
    8    16 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 +  331: 303  170
    9    10 Marek          Herzig                135.44 -  291: 605   85
   10    16 Jarosław       Żuliński              123.00 +  311: 302  173
   11    11 Rafał          Wesołowski            131.65 -  338: 500   82
   12    15 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  276: 345   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Renata Andracka 112.66 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              137.99 +  376: 344  188
    2     9 Stanisław      Rydzik                148.12 -  359: 447   98
    3    24 Agnieszka      Kozak                 104.95 -  302: 355   55
    4    24 Anna           Arana                 102.00 +  371: 357  152
    5    14 Marta          Świątkowska           112.68 +  362: 321  163
    6    12 Paweł          Morga                 117.28 -  311: 344   67
    7    19 Sylwia         Łada                  107.10 +  407: 382  157
    8    15 Maurycy        Machnio               116.28 +  401: 364  166
    9     9 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  332: 353   90
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  346: 348   88
   11    13 Dorota         Kuć                   116.66 -  349: 388   67
   12    20 Jakub          Onoszko               100.00 -  358: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Agnieszka Piotrowicz 109.66 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  295: 396   88
    2    20 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  372: 415   96
    3    25 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  335: 411   66
    4    29 Rafał          Stachowski            116.16 +  420: 292  166
    5    24 Bogusław       Książek               113.69 -  316: 350   64
    6    26 Jarosław       Żuliński              123.00 -  279: 321   73
    7    29 Ryszard        Pliszka               100.00 +  465: 233  150
    8    25 Bogna          Berestecka            100.00 +  472: 281  150
    9    23 Barbara        Pawelczyk             100.00 +  390: 310  150
   10    19 Anna           Niedzielko            113.95 +  348: 290  164
   11    17 Jakub          Onoszko               100.00 +  486: 445  150
   12    12 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  300: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Andrzej Bednaruk 107.50 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Herzig                135.44 -  302: 568   85
    2    30 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  455: 276  156
    3    20 Jacek          Nowak                 113.44 +  361: 291  163
    4     9 Dariusz        Kuć                   125.07 +  412: 291  175
    5     6 Grzegorz       Łukasik               139.74 -  363: 435   90
    6     7 Dorota         Kuć                   116.66 -  315: 443   67
    7    12 Agata          Kuć                   114.93 -  377: 406   65
    8    20 Bogusław       Książek               113.69 -  344: 376   64
    9    24 Łukasz         Łysko                 100.00 +  357: 349  150
   10    21 Jakub          Onoszko               100.00 -  352: 408   50
   11    24 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  473: 334  150
   12    17 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  417: 277  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Sylwia Łada 107.10 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Weronika       Rudnicka              133.24 +  325: 297  183
    2    13 Łukasz         Tuszyński             148.07 -  354: 420   98
    3    17 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  359: 414   96
    4    23 Bogusław       Książek               113.69 +  398: 343  164
    5    12 Dorota         Kuć                   116.66 -  397: 484   67
    6    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  406: 299  150
    7    19 Renata         Andracka              112.66 -  382: 407   63
    8    19 Jarosław       Żuliński              123.00 -  339: 366   73
    9    22 Anna           Niedzielko            113.95 -  334: 439   64
   10    25 Józef          Wietecki              103.75 +  389: 343  154
   11    22 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  426: 278  150
   12    18 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  353: 319  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Mieczysław Pastuszak 106.93 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Piotrowski            133.06 +  396: 343  183
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  364: 372   79
    3    18 Bogusław       Książek               113.69 +  436: 282  164
    4    16 Dorota         Kuć                   116.66 -  348: 413   67
    5    16 Bogna          Berestecka            100.00 +  356: 343  150
    6    15 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  383: 319  156
    7     7 Marek          Herzig                135.44 +  422: 311  185
    8     5 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  317: 521   96
    9     8 Dominik        Urbacki               150.59 -  246: 439  101
   10    10 Rafał          Lenartowski           144.61 -  345: 530   95
   11    18 Jarosław       Żuliński              123.00 -  234: 430   73
   12    21 Natalia        Woźniak               100.00 -  304: 460   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Wojciech Gołęcki 106.39 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            131.65 -  240: 384   82
    2    30 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  276: 455   58
    3    29 Dominika       Worona                100.00 +  333: 311  150
    4    26 Barbara        Pawelczyk             100.00 +  333: 252  150
    5    21 Agnieszka      Kozak                 104.95 +  365: 254  155
    6    15 Mieczysław     Pastuszak             106.93 -  319: 383   57
    7    20 Dariusz        Kuć                   125.07 -  293: 419   75
    8    23 Małgorzata     Szmuksta              117.98 -  294: 362   68
    9    26 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  267: 315   50
   10    31 PAUZA
   11    25 Dorota         Stachowska            126.30 -  258: 483   76
   12    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Agnieszka Kozak 104.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                130.45 -  346: 525   80
    2    22 Mirosław       Uglik                 149.32 -  408: 419   99
    3    24 Renata         Andracka              112.66 +  355: 302  163
    4    19 Maciej         Bukowski              114.82 +  374: 339  165
    5    21 Wojciech       Gołęcki               106.39 -  254: 365   56
    6    25 Michał         Landowski             100.00 +  434: 277  150
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  343: 364   88
    8    22 Łukasz         Łysko                 100.00 +  379: 295  150
    9    20 Jarosław       Żuliński              123.00 -  394: 399   73
   10    20 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 -  370: 410   70
   11    23 Anna           Niedzielko            113.95 +  451: 350  164
   12    18 Sylwia         Łada                  107.10 -  319: 353   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Józef Wietecki 103.75 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  306: 448   79
    2    29 Justyna        Drop                  100.00 +  412: 286  150
    3    10 Marta          Świątkowska           112.68 -  258: 420   63
    4    22 Jakub          Zaryński              137.99 -  297: 431   88
    5    26 Weronika       Rudnicka              133.24 -  303: 391   83
    6    28 Maciej         Bukowski              114.82 -  314: 433   65
    7    31 PAUZA
    8    26 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  278: 424   50
    9    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  356: 295  150
   10    25 Sylwia         Łada                  107.10 -  343: 389   57
   11    28 Michał         Landowski             100.00 +  437: 282  150
   12    25 Łukasz         Łysko                 100.00 +  408: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 11  98.64




	Anna Arana 102.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  286: 528   79
    2    23 Jakub          Zaryński              137.99 +  431: 276  188
    3    11 Agata          Kuć                   114.93 -  228: 498   65
    4    24 Renata         Andracka              112.66 -  357: 371   63
    5    23 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  325: 411   69
    6    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  278: 268  150
    7    22 Maciej         Bukowski              114.82 -  211: 445   65
    8    31 PAUZA
    9    28 Dorota         Stachowska            126.30 -  319: 482   76
   10    26 Dominika       Worona                100.00 +  352: 269  150
   11    26 Natalia        Woźniak               100.00 -  356: 360   50
   12    26 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  231: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Marcin  Baniewski 100.00 Pełczyce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Kuczyński             127.98 +  530: 428  178
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             137.74 -  273: 494   88
    3    13 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 +  417: 377  169
    4    11 Dorota         Stachowska            126.30 +  395: 333  176
    5     3 Dawid          Pikul                 146.03 +  357: 328  196
    6     4 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  320: 416   96
    7     6 Dominik        Urbacki               150.59 +  454: 355  201
    8     6 Ireneusz       Moralewicz            129.23 -  334: 465   79
    9     6 Rafał          Lenartowski           144.61 +  403: 332  195
   10     5 Irena          Sołdan                130.45 +  381: 353  180
   11     5 Miłosz         Wrzałek               145.82 +  408: 353  196
   12     4 Łukasz         Baranowski            121.56 -  353: 365   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Bogna Berestecka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    27 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  359: 262  150
    5    16 Mieczysław     Pastuszak             106.93 -  343: 356   57
    8    25 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  281: 472   60
    9    21 Magdalena      Kupczyńska            120.08 -  295: 373   70
   10    28 Michał         Landowski             100.00 +  314: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  5  97.40




	Justyna Drop 100.00 Koszalin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Stachowska            126.30 -  254: 414   76
    2    29 Józef          Wietecki              103.75 -  286: 412   54
    3    26 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  280: 363   50
    4    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  329: 341   50
    5    30 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  340: 300  150
    6    31 PAUZA
    7    27 Anna           Niedzielko            113.95 -  265: 385   64
    8    28 Dominika       Worona                100.00 -  212: 435   50
    9    30 Michał         Landowski             100.00 -  328: 374   50
   10    29 Barbara        Pawelczyk             100.00 +  305: 293  150
   11    29 Maciej         Pietrasik             100.00 -  301: 313   50
   12    29 Maciej         Pietrasik             100.00 -  265: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  / 11  72.18




	Marcin Grześkiewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Kuć                   125.07 -  214: 480   75
    2    31 PAUZA
    3    23 Natalia        Woźniak               100.00 -  307: 364   50
    4    27 Bogna          Berestecka            100.00 -  262: 359   50
    5    28 Maciej         Bukowski              114.82 +  404: 341  165
    6    23 Jakub          Onoszko               100.00 -  341: 397   50
    7    26 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  358: 325  150
    8    24 Rafał          Stachowski            116.16 -  296: 373   66
    9    27 Dominika       Worona                100.00 +  384: 304  150
   10    24 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  290: 372   73
   11    24 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  334: 473   58
   12    26 Anna           Arana                 102.00 +  329: 231  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 11  94.45




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Żuliński              123.00 -  296: 365   73
    2    19 Agata          Kuć                   114.93 -  310: 437   65
    3    30 Michał         Landowski             100.00 +  388: 244  150
    4    18 Magdalena      Kupczyńska            120.08 -  319: 404   70
    5    30 Justyna        Drop                  100.00 -  300: 340   50
    6    27 Dominika       Worona                100.00 +  412: 238  150
    7    25 Łukasz         Łysko                 100.00 -  258: 401   50
    8    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  453: 338  150
    9    25 Jacek          Nowak                 113.44 -  271: 426   63
   10    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  366: 294  150
   11    22 Sylwia         Łada                  107.10 -  278: 426   57
   12    24 Anna           Niedzielko            113.95 +  329: 230  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              122.76 -  271: 479   73
    2    25 Jakub          Onoszko               100.00 -  244: 413   50
    3    30 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  244: 388   50
    4    32 PAUZA
    5    31 Dominika       Worona                100.00 +  416: 384  150
    6    25 Agnieszka      Kozak                 104.95 -  277: 434   55
    7    28 Bogusław       Książek               113.69 -  343: 415   64
    8    30 Jacek          Nowak                 113.44 -  327: 361   63
    9    30 Justyna        Drop                  100.00 +  374: 328  150
   10    28 Bogna          Berestecka            100.00 -  249: 314   50
   11    28 Józef          Wietecki              103.75 -  282: 437   54
   12    28 Dominika       Worona                100.00 -  283: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  / 11  73.55




	Jakub Onoszko 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            121.56 -  339: 343   72
    2    25 Michał         Landowski             100.00 +  413: 244  150
    3    22 Łukasz         Łysko                 100.00 -  285: 358   50
    4    25 Jacek          Nowak                 113.44 -  354: 384   63
    5    25 Barbara        Pawelczyk             100.00 +  383: 238  150
    6    23 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  397: 341  150
    7    15 Mirosław       Uglik                 149.32 -  199: 490   99
    8    17 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  390: 320  170
    9    16 Dariusz        Kuć                   125.07 -  291: 436   75
   10    21 Andrzej        Bednaruk              107.50 +  408: 352  158
   11    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  445: 486   60
   12    20 Renata         Andracka              112.66 +  431: 358  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Barbara Pawelczyk 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    26 Wojciech       Gołęcki               106.39 -  252: 333   56
    5    25 Jakub          Onoszko               100.00 -  238: 383   50
    8    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  306: 300  150
    9    23 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  310: 390   60
   10    29 Justyna        Drop                  100.00 -  293: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     366  /  5  73.20




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Magdalena      Kupczyńska            120.08 -  301: 460   70
    2    17 Marta          Świątkowska           112.68 -  205: 398   63
    3    31 PAUZA
    4    28 Mirosław       Uglik                 149.32 -  265: 414   99
    5    29 Rafał          Stachowski            116.16 -  363: 396   66
    6    29 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  280: 347   50
    7    30 Dominika       Worona                100.00 -  330: 359   50
    8    29 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  338: 453   50
    9    29 Józef          Wietecki              103.75 -  295: 356   54
   10    30 Łukasz         Łysko                 100.00 -  300: 376   50
   11    29 Justyna        Drop                  100.00 +  313: 301  150
   12    29 Justyna        Drop                  100.00 +  309: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  / 11  77.45




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Gawron-Cieślik        119.95 -  293: 318   70
    2    21 Dominik        Urbacki               150.59 -  238: 564  101
    3    28 Jakub          Zaryński              137.99 -  275: 450   88
    4    30 Dominika       Worona                100.00 -  280: 385   50
    5    32 PAUZA
    6    30 Anna           Arana                 102.00 -  268: 278   52
    7    29 Agnieszka      Piotrowicz            109.66 -  233: 465   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  6  70.17




	Łukasz Przyszlak 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Kaczanowska           118.59 -  309: 386   69
    2    28 Jacek          Nowak                 113.44 -  341: 353   63
    3    26 Justyna        Drop                  100.00 +  363: 280  150
    4    17 Rafał          Wesołowski            131.65 -  331: 362   82
    5    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  291: 325   50
    6    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  347: 280  150
    7    26 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  325: 358   50
    8    26 Józef          Wietecki              103.75 +  424: 278  154
    9    26 Wojciech       Gołęcki               106.39 +  315: 267  156
   10    22 Małgorzata     Szmuksta              117.98 -  389: 429   68
   11    20 Agata          Kuć                   114.93 -  346: 362   65
   12    23 Rafał          Stachowski            116.16 -  284: 374   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Szmuksta              117.98 -  285: 410   68
    2    24 Sławomir       Piotrowski            133.06 -  254: 415   83
    3    27 Weronika       Rudnicka              133.24 -  266: 348   83
    4    31 Justyna        Drop                  100.00 +  341: 329  150
    5    27 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  325: 291  150
    6    22 Sylwia         Łada                  107.10 -  299: 406   57
    7    24 Rafał          Stachowski            116.16 -  358: 368   66
    8    27 Barbara        Pawelczyk             100.00 -  300: 306   50
    9    31 PAUZA
   10    27 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  294: 366   50
   11    27 Dominika       Worona                100.00 +  382: 322  150
   12    27 Wojciech       Gołęcki               106.39 -  303: 384   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 11  87.55




	Dominika Worona 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Morga                 117.28 -  325: 416   67
    2    26 Maciej         Bukowski              114.82 -  287: 395   65
    3    29 Wojciech       Gołęcki               106.39 -  311: 333   56
    4    30 Ryszard        Pliszka               100.00 +  385: 280  150
    5    31 Michał         Landowski             100.00 -  384: 416   50
    6    27 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  238: 412   50
    7    30 Maciej         Pietrasik             100.00 +  359: 330  150
    8    28 Justyna        Drop                  100.00 +  435: 212  150
    9    27 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  304: 384   50
   10    26 Anna           Arana                 102.00 -  269: 352   52
   11    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  322: 382   50
   12    28 Michał         Landowski             100.00 +  446: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Natalia Woźniak 100.00 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Kuć                   116.66 -  384: 454   67
    2    18 Weronika       Rudnicka              133.24 +  359: 342  183
    3    23 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  364: 307  150
    4    10 Marta          Świątkowska           112.68 +  348: 339  163
    5     9 Kazimierz      Merklejn              146.09 -  262: 501   96
    6    14 Magdalena      Kupczyńska            120.08 +  396: 377  170
    7     9 Maciej         Grąbczewski           129.42 -  403: 405   79
    8    14 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  320: 450   96
    9    15 Maurycy        Machnio               116.28 -  287: 423   66
   10    17 Patryk         Wolniewicz            116.11 -  356: 439   66
   11    26 Anna           Arana                 102.00 +  360: 356  152
   12    21 Mieczysław     Pastuszak             106.93 +  460: 304  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Łukasz Łysko 100.00 Miastko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Paweł          Morga                 117.28 -  282: 367   67
    3    22 Jakub          Onoszko               100.00 +  358: 285  150
    4    15 Miłosz         Wrzałek               145.82 -  259: 468   96
    5    22 Małgorzata     Szmuksta              117.98 -  370: 407   68
    6    24 Weronika       Rudnicka              133.24 -  351: 410   83
    7    25 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  401: 258  150
    8    22 Agnieszka      Kozak                 104.95 -  295: 379   55
    9    24 Andrzej        Bednaruk              107.50 -  349: 357   58
   10    30 Maciej         Pietrasik             100.00 +  376: 300  150
   11    21 Magdalena      Kupczyńska            120.08 -  275: 418   70
   12    25 Józef          Wietecki              103.75 -  326: 408   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Szczeciana " Zanim zakwitną magnolie "



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Maurycy        Machnio               356: 378
   2 Rafał          Stachowski           - Mirosław       Uglik                 382: 289
   3 Stanisław      Rydzik               - Patryk         Wolniewicz            468: 264
   4 Agata          Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             374: 424
   5 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Bukowski              416: 266
   6 Anna           Niedzielko           - Dawid          Pikul                 334: 322
   7 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               368: 388
   8 Jacek          Nowak                - Rafał          Lenartowski           258: 487
   9 Grzegorz       Łukasik              - Marta          Świątkowska           487: 427
  10 Renata         Andracka             - Jakub          Zaryński              376: 344
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Piotrowicz            396: 295
  12 Andrzej        Bednaruk             - Marek          Herzig                302: 568
  13 Weronika       Rudnicka             - Sylwia         Łada                  297: 325
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Piotrowski            396: 343
  15 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               384: 240
  16 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                346: 525
  17 Maciej         Grąbczewski          - Józef          Wietecki              448: 306
  18 Anna           Arana                - Ireneusz       Moralewicz            286: 528
  19 Maciej         Kuczyński            - Marcin         Baniewski             428: 530
  20 Justyna        Drop                 - Dorota         Stachowska            254: 414
  21 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Grześkiewicz          480: 214
  22 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jarosław       Żuliński              296: 365
  23 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Landowski             479: 271
  24 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Baranowski            339: 343
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Pietrasik             460: 301
  26 Ryszard        Pliszka              - Monika         Gawron-Cieślik        293: 318
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Przyszlak             386: 309
  28 Barbara        Wiśniewska           - Małgorzata     Szmuksta              285: 410
  29 Paweł          Morga                - Dominika       Worona                416: 325
  30 Natalia        Woźniak              - Dorota         Kuć                   384: 454
  31 Łukasz         Łysko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Małgorzata     Szmuksta              376: 344
   2 Marcin         Baniewski            - Grzegorz       Koczkodon             273: 494
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             372: 364
   4 Bogusław       Książek              - Irena          Sołdan                287: 397
   5 Rafał          Lenartowski          - Aleksandra     Kaczanowska           355: 325
   6 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               413: 459
   7 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kuć                   326: 427
   8 Maurycy        Machnio              - Zbigniew       Wietecki              336: 366
   9 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                359: 447
  10 Jarosław       Żuliński             - Magdalena      Kupczyńska            386: 369
  11 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   511: 349
  12 Maciej         Grąbczewski          - Anna           Niedzielko            423: 347
  13 Łukasz         Tuszyński            - Sylwia         Łada                  420: 354
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              286: 494
  15 Łukasz         Łysko                - Paweł          Morga                 282: 367
  16 Dorota         Stachowska           - Maciej         Kuczyński             313: 370
  17 Marta          Świątkowska          - Maciej         Pietrasik             398: 205
  18 Weronika       Rudnicka             - Natalia        Woźniak               342: 359
  19 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Agata          Kuć                   310: 437
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Miłosz         Wrzałek               372: 415
  21 Ryszard        Pliszka              - Dominik        Urbacki               238: 564
  22 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Kozak                 419: 408
  23 Jakub          Zaryński             - Anna           Arana                 276: 431
  24 Sławomir       Piotrowski           - Barbara        Wiśniewska            415: 254
  25 Michał         Landowski            - Jakub          Onoszko               244: 413
  26 Maciej         Bukowski             - Dominika       Worona                395: 287
  27 Dawid          Pikul                - Patryk         Wolniewicz            479: 304
  28 Łukasz         Przyszlak            - Jacek          Nowak                 341: 353
  29 Józef          Wietecki             - Justyna        Drop                  412: 286
  30 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              276: 455
  31 Marcin         Grześkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Grąbczewski           387: 344
   2 Łukasz         Baranowski           - Marek          Herzig                400: 373
   3 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              377: 341
   4 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                397: 285
   5 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              346: 355
   6 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Morga                 339: 373
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Jarosław       Żuliński              436: 270
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               417: 440
   9 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Kupczyńska            372: 307
  10 Marta          Świątkowska          - Józef          Wietecki              420: 258
  11 Agata          Kuć                  - Anna           Arana                 498: 228
  12 Dorota         Kuć                  - Maurycy        Machnio               402: 415
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Marcin         Baniewski             377: 417
  14 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 321: 526
  15 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Stachowski            400: 313
  16 Anna           Niedzielko           - Rafał          Wesołowski            372: 360
  17 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Wrzałek               359: 414
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Bogusław       Książek               436: 282
  19 Maciej         Bukowski             - Sławomir       Piotrowski            329: 375
  20 Andrzej        Bednaruk             - Jacek          Nowak                 361: 291
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        345: 383
  22 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Łysko                 285: 358
  23 Natalia        Woźniak              - Marcin         Grześkiewicz          364: 307
  24 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              355: 302
  25 Patryk         Wolniewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            411: 335
  26 Justyna        Drop                 - Łukasz         Przyszlak             280: 363
  27 Barbara        Wiśniewska           - Weronika       Rudnicka              266: 348
  28 Jakub          Zaryński             - Ryszard        Pliszka               450: 275
  29 Dominika       Worona               - Wojciech       Gołęcki               311: 333
  30 Michał         Landowski            - Beata          Kowaluk-Jagielska     244: 388
  31 Maciej         Pietrasik            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            421: 369
   2 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             358: 401
   3 Irena          Sołdan               - Paweł          Morga                 436: 362
   4 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               373: 409
   5 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           425: 397
   6 Marek          Herzig               - Zbigniew       Wietecki              387: 362
   7 Sławomir       Piotrowski           - Agata          Kuć                   388: 328
   8 Maurycy        Machnio              - Grzegorz       Koczkodon             447: 369
   9 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Kuć                   412: 291
  10 Marta          Świątkowska          - Natalia        Woźniak               339: 348
  11 Marcin         Baniewski            - Dorota         Stachowska            395: 333
  12 Jarosław       Żuliński             - Maciej         Grąbczewski           332: 447
  13 Stanisław      Rydzik               - Anna           Niedzielko            427: 268
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Kuczyński             321: 348
  15 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Łysko                 468: 259
  16 Dorota         Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             413: 348
  17 Łukasz         Przyszlak            - Rafał          Wesołowski            331: 362
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Beata          Kowaluk-Jagielska     404: 319
  19 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Bukowski              374: 339
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Weronika       Rudnicka              367: 361
  21 Patryk         Wolniewicz           - Aleksandra     Kaczanowska           412: 334
  22 Józef          Wietecki             - Jakub          Zaryński              297: 431
  23 Sylwia         Łada                 - Bogusław       Książek               398: 343
  24 Anna           Arana                - Renata         Andracka              357: 371
  25 Jacek          Nowak                - Jakub          Onoszko               384: 354
  26 Barbara        Pawelczyk            - Wojciech       Gołęcki               252: 333
  27 Bogna          Berestecka           - Marcin         Grześkiewicz          359: 262
  28 Maciej         Pietrasik            - Mirosław       Uglik                 265: 414
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Stachowski            420: 292
  30 Dominika       Worona               - Ryszard        Pliszka               385: 280
  31 Barbara        Wiśniewska           - Justyna        Drop                  341: 329
  32 Michał         Landowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                514: 375
   2 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Baranowski            451: 294
   3 Dawid          Pikul                - Marcin         Baniewski             328: 357
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Maurycy        Machnio               392: 276
   5 Marek          Herzig               - Maciej         Kuczyński             447: 307
   6 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Bednaruk              435: 363
   7 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               420: 372
   8 Paweł          Morga                - Maciej         Grąbczewski           435: 445
   9 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               501: 262
  10 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             432: 340
  11 Agata          Kuć                  - Mirosław       Uglik                 411: 391
  12 Sylwia         Łada                 - Dorota         Kuć                   397: 484
  13 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           363: 282
  14 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           362: 321
  15 Zbigniew       Wietecki             - Patryk         Wolniewicz            345: 315
  16 Bogna          Berestecka           - Mieczysław     Pastuszak             343: 356
  17 Magdalena      Kupczyńska           - Anna           Niedzielko            398: 385
  18 Dariusz        Kuć                  - Jarosław       Żuliński              407: 369
  19 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        367: 414
  20 Jacek          Nowak                - Jakub          Zaryński              300: 464
  21 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 365: 254
  22 Łukasz         Łysko                - Małgorzata     Szmuksta              370: 407
  23 Anna           Arana                - Aleksandra     Kaczanowska           325: 411
  24 Bogusław       Książek              - Agnieszka      Piotrowicz            350: 316
  25 Barbara        Pawelczyk            - Jakub          Onoszko               238: 383
  26 Weronika       Rudnicka             - Józef          Wietecki              391: 303
  27 Łukasz         Przyszlak            - Barbara        Wiśniewska            291: 325
  28 Marcin         Grześkiewicz         - Maciej         Bukowski              404: 341
  29 Rafał          Stachowski           - Maciej         Pietrasik             396: 363
  30 Justyna        Drop                 - Beata          Kowaluk-Jagielska     340: 300
  31 Dominika       Worona               - Michał         Landowski             384: 416
  32 Ryszard        Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Tuszyński             336: 400
   2 Dominik        Urbacki              - Ireneusz       Moralewicz            320: 514
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                492: 366
   4 Marcin         Baniewski            - Kazimierz      Merklejn              320: 416
   5 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               361: 356
   6 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            278: 421
   7 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              443: 315
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Dawid          Pikul                 271: 476
   9 Maciej         Kuczyński            - Agata          Kuć                   417: 356
  10 Miłosz         Wrzałek              - Maurycy        Machnio               316: 461
  11 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            351: 318
  12 Paweł          Morga                - Renata         Andracka              344: 311
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   344: 293
  14 Natalia        Woźniak              - Magdalena      Kupczyńska            396: 377
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               383: 319
  16 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             311: 377
  17 Marta          Świątkowska          - Rafał          Stachowski            343: 334
  18 Patryk         Wolniewicz           - Rafał          Wesołowski            383: 419
  19 Anna           Niedzielko           - Rafał          Lenartowski           241: 549
  20 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Książek               483: 295
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Jacek          Nowak                 395: 283
  22 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            406: 299
  23 Jakub          Onoszko              - Marcin         Grześkiewicz          397: 341
  24 Łukasz         Łysko                - Weronika       Rudnicka              351: 410
  25 Michał         Landowski            - Agnieszka      Kozak                 277: 434
  26 Jarosław       Żuliński             - Agnieszka      Piotrowicz            321: 279
  27 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dominika       Worona                412: 238
  28 Maciej         Bukowski             - Józef          Wietecki              433: 314
  29 Maciej         Pietrasik            - Łukasz         Przyszlak             280: 347
  30 Anna           Arana                - Ryszard        Pliszka               278: 268
  31 Justyna        Drop                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             388: 370
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                254: 542
   3 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Baranowski            339: 376
   4 Maurycy        Machnio              - Dawid          Pikul                 401: 442
   5 Dorota         Kuć                  - Paweł          Morga                 422: 356
   6 Dominik        Urbacki              - Marcin         Baniewski             355: 454
   7 Marek          Herzig               - Mieczysław     Pastuszak             311: 422
   8 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Łukasik               344: 372
   9 Maciej         Grąbczewski          - Natalia        Woźniak               405: 403
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Irena          Sołdan                391: 458
  11 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Zaryński              402: 327
  12 Agata          Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              406: 377
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Kozak                 364: 343
  14 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              379: 328
  15 Mirosław       Uglik                - Jakub          Onoszko               490: 199
  16 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kupczyńska            370: 355
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Wesołowski            368: 432
  18 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           270: 432
  19 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  407: 382
  20 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kuć                   293: 419
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Jarosław       Żuliński              383: 290
  22 Maciej         Bukowski             - Anna           Arana                 445: 211
  23 Patryk         Wolniewicz           - Jacek          Nowak                 538: 349
  24 Rafał          Stachowski           - Barbara        Wiśniewska            368: 358
  25 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Łukasz         Łysko                 258: 401
  26 Marcin         Grześkiewicz         - Łukasz         Przyszlak             358: 325
  27 Anna           Niedzielko           - Justyna        Drop                  385: 265
  28 Bogusław       Książek              - Michał         Landowski             415: 343
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Ryszard        Pliszka               465: 233
  30 Maciej         Pietrasik            - Dominika       Worona                330: 359
  31 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                290: 387
   2 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Baranowski            404: 343
   3 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           323: 334
   4 Irena          Sołdan               - Dorota         Kuć                   462: 345
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Kazimierz      Merklejn              317: 521
   6 Marcin         Baniewski            - Ireneusz       Moralewicz            334: 465
   7 Grzegorz       Łukasik              - Dominik        Urbacki               376: 386
   8 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                349: 355
   9 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Morga                 501: 271
  10 Jakub          Zaryński             - Agata          Kuć                   385: 371
  11 Mirosław       Uglik                - Maciej         Kuczyński             323: 355
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksandra     Kaczanowska           373: 318
  13 Rafał          Wesołowski           - Weronika       Rudnicka              417: 362
  14 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               320: 450
  15 Maurycy        Machnio              - Renata         Andracka              364: 401
  16 Marta          Świątkowska          - Monika         Gawron-Cieślik        331: 303
  17 Jakub          Onoszko              - Magdalena      Kupczyńska            390: 320
  18 Patryk         Wolniewicz           - Dorota         Stachowska            523: 336
  19 Jarosław       Żuliński             - Sylwia         Łada                  366: 339
  20 Andrzej        Bednaruk             - Bogusław       Książek               344: 376
  21 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Niedzielko            383: 343
  22 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Łysko                 379: 295
  23 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szmuksta              294: 362
  24 Marcin         Grześkiewicz         - Rafał          Stachowski            296: 373
  25 Bogna          Berestecka           - Agnieszka      Piotrowicz            281: 472
  26 Łukasz         Przyszlak            - Józef          Wietecki              424: 278
  27 Barbara        Pawelczyk            - Barbara        Wiśniewska            306: 300
  28 Dominika       Worona               - Justyna        Drop                  435: 212
  29 Maciej         Pietrasik            - Beata          Kowaluk-Jagielska     338: 453
  30 Jacek          Nowak                - Michał         Landowski             361: 327
  31 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              377: 406
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             283: 482
   3 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                402: 393
   4 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Piotrowski            427: 330
   5 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             352: 342
   6 Marcin         Baniewski            - Rafał          Lenartowski           403: 332
   7 Dorota         Kuć                  - Jakub          Zaryński              346: 369
   8 Dominik        Urbacki              - Mieczysław     Pastuszak             439: 246
   9 Renata         Andracka             - Grzegorz       Łukasik               332: 353
  10 Marek          Herzig               - Marta          Świątkowska           605: 291
  11 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Kuczyński             367: 367
  12 Agata          Kuć                  - Rafał          Wesołowski            329: 486
  13 Weronika       Rudnicka             - Patryk         Wolniewicz            383: 313
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Mirosław       Uglik                 394: 469
  15 Natalia        Woźniak              - Maurycy        Machnio               287: 423
  16 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Kuć                   291: 436
  17 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Stachowski            408: 331
  18 Paweł          Morga                - Monika         Gawron-Cieślik        344: 329
  19 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Wietecki              354: 274
  20 Jarosław       Żuliński             - Agnieszka      Kozak                 399: 394
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Bogna          Berestecka            373: 295
  22 Sylwia         Łada                 - Anna           Niedzielko            334: 439
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Barbara        Pawelczyk             390: 310
  24 Łukasz         Łysko                - Andrzej        Bednaruk              349: 357
  25 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jacek          Nowak                 271: 426
  26 Łukasz         Przyszlak            - Wojciech       Gołęcki               315: 267
  27 Marcin         Grześkiewicz         - Dominika       Worona                384: 304
  28 Dorota         Stachowska           - Anna           Arana                 482: 319
  29 Józef          Wietecki             - Maciej         Pietrasik             356: 295
  30 Michał         Landowski            - Justyna        Drop                  374: 328
  31 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Herzig                347: 413
   2 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                393: 366
   3 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           392: 327
   4 Jakub          Zaryński             - Dominik        Urbacki               444: 418
   5 Irena          Sołdan               - Marcin         Baniewski             353: 381
   6 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            355: 328
   7 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               322: 484
   8 Maciej         Kuczyński            - Ireneusz       Moralewicz            422: 309
   9 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Kuć                   375: 344
  10 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             530: 345
  11 Paweł          Morga                - Mirosław       Uglik                 307: 412
  12 Maurycy        Machnio              - Weronika       Rudnicka              354: 392
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              348: 346
  14 Dariusz        Kuć                  - Bogusław       Książek               409: 348
  15 Agata          Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           328: 451
  16 Marta          Świątkowska          - Jarosław       Żuliński              311: 302
  17 Patryk         Wolniewicz           - Natalia        Woźniak               439: 356
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Stachowski            381: 383
  19 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Piotrowicz            290: 348
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Kozak                 410: 370
  21 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Onoszko               352: 408
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Przyszlak             429: 389
  23 Jacek          Nowak                - Dorota         Stachowska            401: 307
  24 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Grześkiewicz          372: 290
  25 Józef          Wietecki             - Sylwia         Łada                  343: 389
  26 Dominika       Worona               - Anna           Arana                 269: 352
  27 Barbara        Wiśniewska           - Beata          Kowaluk-Jagielska     294: 366
  28 Bogna          Berestecka           - Michał         Landowski             314: 249
  29 Barbara        Pawelczyk            - Justyna        Drop                  293: 305
  30 Łukasz         Łysko                - Maciej         Pietrasik             376: 300
  31 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Kazimierz      Merklejn              380: 379
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 432: 483
   3 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            444: 275
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               385: 353
   5 Marcin         Baniewski            - Miłosz         Wrzałek               408: 353
   6 Maciej         Kuczyński            - Jakub          Zaryński              380: 332
   7 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kuć                   370: 268
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Dominik        Urbacki               385: 379
   9 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             430: 453
  10 Sławomir       Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 288: 454
  11 Rafał          Wesołowski           - Marta          Świątkowska           500: 338
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Weronika       Rudnicka              425: 367
  13 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   349: 388
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Patryk         Wolniewicz            294: 390
  15 Rafał          Stachowski           - Maurycy        Machnio               229: 464
  16 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              394: 393
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Jakub          Onoszko               486: 445
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Jarosław       Żuliński              234: 430
  19 Bogusław       Książek              - Paweł          Morga                 327: 399
  20 Łukasz         Przyszlak            - Agata          Kuć                   346: 362
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Łukasz         Łysko                 418: 275
  22 Sylwia         Łada                 - Beata          Kowaluk-Jagielska     426: 278
  23 Agnieszka      Kozak                - Anna           Niedzielko            451: 350
  24 Marcin         Grześkiewicz         - Andrzej        Bednaruk              334: 473
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            258: 483
  26 Anna           Arana                - Natalia        Woźniak               356: 360
  27 Barbara        Wiśniewska           - Dominika       Worona                382: 322
  28 Michał         Landowski            - Józef          Wietecki              282: 437
  29 Justyna        Drop                 - Maciej         Pietrasik             301: 313


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                448: 300
   2 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             376: 383
   3 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           341: 390
   4 Marcin         Baniewski            - Łukasz         Baranowski            353: 365
   5 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           359: 358
   6 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            380: 295
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Łukasik               394: 454
   8 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Koczkodon             323: 491
   9 Miłosz         Wrzałek              - Aleksandra     Kaczanowska           428: 325
  10 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                305: 458
  11 Dorota         Kuć                  - Maurycy        Machnio               326: 380
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Patryk         Wolniewicz            300: 398
  13 Dariusz        Kuć                  - Weronika       Rudnicka              455: 374
  14 Paweł          Morga                - Sławomir       Piotrowski            398: 428
  15 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Świątkowska           345: 276
  16 Jarosław       Żuliński             - Agata          Kuć                   367: 337
  17 Andrzej        Bednaruk             - Magdalena      Kupczyńska            417: 277
  18 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Łada                  319: 353
  19 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szmuksta              446: 348
  20 Jakub          Onoszko              - Renata         Andracka              431: 358
  21 Natalia        Woźniak              - Mieczysław     Pastuszak             460: 304
  22 Bogusław       Książek              - Monika         Gawron-Cieślik        374: 362
  23 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Przyszlak             374: 284
  24 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Anna           Niedzielko            329: 230
  25 Józef          Wietecki             - Łukasz         Łysko                 408: 326
  26 Marcin         Grześkiewicz         - Anna           Arana                 329: 231
  27 Barbara        Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               303: 384
  28 Dominika       Worona               - Michał         Landowski             446: 283
  29 Justyna        Drop                 - Maciej         Pietrasik             265: 309
Lista rankingowa na dzień 18-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.61  31364  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.59  29626  188
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.47  19842  131
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.95  29284  194
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   6 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             148.89  28140  189
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.55  28670  193
   9 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.49  29697  200
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.29   5635   38
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.20  28751  194
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.41  28696  196
  13 Dawid Pikul                    Poznań               145.71  28559  196
  14 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.28  27893  192
  15 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.99  28709  198
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             144.50  28177  195
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.39  27145  188
  21 Jan Mrozowski                  Kraków               144.24  20049  139
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.13  27768  194
  24 Kamil Górka                    Kraków               142.62  25672  180
  25 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            142.50   6270   44
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  27 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.45  26876  190
  28 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  31 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.03  23635  170
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  34 Justyna Górka                  Kraków               138.57  27436  198
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  36 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                138.34  26977  195
  37 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  38 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.39  23631  172
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.29  21005  153
  42 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.03  26172  191
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  45 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.06  23810  175
  47 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.21  12034   89
  50 Karol Waniek                   Wrocław              134.33  14239  106
  51 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.31   6850   51
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.27  14904  111
  53 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  54 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  55 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  56 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             133.29  25724  193
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Paweł Janaś                    Głogów               132.47   9670   73
  62 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.05  25617  194
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.00  26004  197
  64 Irena Sołdan                   Sopot                131.84  25972  197
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.59  25397  193
  66 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  67 Mariusz Grodek                 Kraków               131.28   6564   50
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.20   7347   56
  69 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  71 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.88  25652  196
  72 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  73 Agnieszka Krupka               Krosno               130.80  16088  123
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  76 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  79 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.60  23458  181
  80 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  81 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  82 Piotr Domański                 Ostrołęka            129.06   4517   35
  83 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  84 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  22150  172
  85 Tomasz Łapka                   Opole                128.67  10551   82
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.45  20166  157
  87 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  88 Katarzyna Małek                Mielec               127.84  21222  166
  89 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  90 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  91 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.55  14031  110
  92 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  93 Grzegorz Kwiecień              Kraków               127.43  13380  105
  94 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.79  25104  198
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.77  24721  195
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           126.74  24588  194
  98 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 100 Robert Głowacki                Łódź                 126.53  12273   97
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
 102 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.70  24385  194
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 104 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 105 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 106 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.62  24495  195
 108 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.56  23479  187
 109 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 110 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 111 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.16  23530  188
 112 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 113 Michał Kolaj                   Ostróda              125.11  22270  178
 114 Krzysztof Gibas                Kraków               125.06  22261  178
 115 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 116 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.56   8470   68
 117 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.54  24659  198
 118 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 119 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.12  23583  190
 121 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.05   9924   80
 123 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 124 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 125 Tomasz Górka                   Łęczna               123.85   5945   48
 126 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 127 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.34  20474  166
 128 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.10  24497  199
 129 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 130 Czesław Grajewski              Choroszcz            122.28  24455  200
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 132 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 133 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 134 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 135 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.54   8265   68
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 137 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 139 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  18368  152
 142 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 143 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 144 Krzysztof Bonda                Białystok            120.48  14699  122
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.88  19061  159
 149 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 151 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 157 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6050   51
 159 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.40  15510  131
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 118.29   6151   52
 161 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 162 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 163 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 164 Paweł Morga                    Warszawa             117.89  13086  111
 165 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 166 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 167 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 169 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 170 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 171 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Paulina Mech                   Kraków               117.17  21911  187
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.01  23051  197
 175 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.84  17409  149
 177 Radosław Więch                 Warszawa             116.74  15410  132
 178 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.74  21013  180
 179 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 180 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.71  23343  200
 181 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.34  11518   99
 183 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.11  19275  166
 184 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 185 Rafał Stachowski               Police               115.97   8698   75
 186 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.68  17120  148
 187 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 188 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 189 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       115.38   7269   63
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 191 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.94   8276   72
 192 Bogusław Książek               Szczecin             114.71   8718   76
 193 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 194 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 196 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 197 Marianna Kozłowska             Białystok            114.18  11304   99
 198 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 199 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 200 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 201 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             113.45  13841  122
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              113.18  17770  157
 207 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 208 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 210 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 211 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.24  22111  197
 212 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13  10316   92
 213 Renata Andracka                Zwola                112.06  21627  193
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21766  195
 215 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 216 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 217 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Dorota Ostrowska               Białystok            110.55   9839   89
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 224 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 225 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 226 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 228 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 229 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 231 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 233 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.17   3930   36
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 235 Bożena Guział                  Racibórz             108.78   5439   50
 236 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 237 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.11  16865  156
 238 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.90  20609  191
 239 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.90   5287   49
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 241 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.54  12475  116
 242 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.53  20968  195
 243 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 245 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 246 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.14  20892  195
 247 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 251 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 252 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.95  20660  195
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 254 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.76  10682  101
 255 Zofia Górka                    Łęczna               105.64   4965   47
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.54  12348  117
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 258 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 259 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 261 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 263 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 265 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 266 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.83   3702   36
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.02  13059  128
 269 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 270 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 271 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.13  13551  134
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 274 Sylwia Kozłowska               Białystok             99.52   9454   95
 275 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 276 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 277 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 278 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 279 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.68  10354  106
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.32  18978  195
 282 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 283 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.46  10514  109
 284 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 285 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.81   3413   36
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              94.69  18370  194
 289 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 290 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 291 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 292 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 293 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 294 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 295 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 296 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 297 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.41   8134   92
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 299 Paulina Naplocha               Racibórz              86.73  15525  179
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.62   9008  104
 301 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   85.79   2917   34
 302 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 303 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.89   8913  105
 304 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 306 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 307 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 310 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 311 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 312 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 313 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 314 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 315 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 18-03-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   7 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Agnieszka Dawid                Kraków                86.42   2247   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  18 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  19 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.16   3029   25
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  21 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  22 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Dariusz Dzierża                Kraków               137.42   3298   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            131.42   3154   24
  28 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  29 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  30 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  31 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.54   3037   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  33 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  34 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  36 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  38 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  39 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  40 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  41 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  42 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  43 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  44 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  45 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  46 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  47 Mariusz Makuch                 Zator                112.08   2690   24
  48 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  49 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  50 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  51 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  52 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  53 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  54 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  55 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  56 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  57 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           98.29   2359   24
  60 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  61 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  62 Dominika Worona                Police                91.00   2184   24
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  64 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  65 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  66 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  67 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  68 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  69 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  70 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  71 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  72 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  73 Maciej Pietrasik               Nowogard              94.83   2181   23
  74 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  75 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  76 Michał Landowski               Police                87.09   2003   23
  77 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  78 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  79 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  80 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  81 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  82 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  83 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  84 Tomasz A. Praga                Białystok             92.59   2037   22
  85 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  86 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  87 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  88 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  89 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  91 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  92 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  93 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  94 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  95 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  96 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  97 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  98 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  99 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
 100 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
 101 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 102 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 103 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 104 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 105 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 111 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 112 Przemysław Pawlic              Wrocław              130.62   2090   16
 113 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 114 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 115 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 116 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 117 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 118 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 119 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 120 Aneta Grodek                   Zawiercie             84.71   1186   14
 121 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 122 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 123 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 124 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 125 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 126 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 127 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 128 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 129 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 130 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 131 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 132 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 133 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 134 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 136 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 137 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 138 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 139 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 140 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 141 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 142 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 143 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 144 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 145 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 146 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 147 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 148 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 149 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 150 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 151 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 152 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 154 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 155 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 156 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 157 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 158 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 159 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 160 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 161 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 162 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 163 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 164 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 165 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 166 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 167 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 168 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 169 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 170 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 171 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 172 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 173 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 174 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 175 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 176 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 177 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 180 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 181 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 182 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 183 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 184 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          103.17   1238   12
 185 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 186 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 187 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 188 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 189 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 190 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 191 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 192 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 193 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 194 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 195 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 196 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 197 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 198 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 199 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 200 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 201 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 202 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 203 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 204 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 205 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 206 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 207 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 208 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 209 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 210 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 211 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 212 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 213 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 214 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 218 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 223 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 224 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 227 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 228 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 229 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 230 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 231 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 232 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 236 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 237 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 238 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 239 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 240 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 244 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 245 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 246 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 247 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 250 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 251 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   82.73    910   11
 254 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 255 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 256 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 257 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 258 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 259 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 260 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 261 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 262 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 263 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 264 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 265 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 266 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 267 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 268 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 269 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 270 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 271 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 272 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 273 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 274 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 275 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 276 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 277 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 278 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 279 Rafał Stachura                 Zator                 57.45    632   11
 280 Justyna Czupryńska             Świnoujście           55.09    606   11
 281 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 282 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 283 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 284 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 285 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 286 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 287 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 288 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 289 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 290 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 291 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 292 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 293 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 294 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 295 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 296 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 297 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 298 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 299 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 300 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 301 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 302 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 303 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 304 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 305 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 306 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 307 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 308 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 309 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 310 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 311 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 312 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 313 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 314 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 315 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 316 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 317 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 318 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 319 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 320 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 321 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 322 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 323 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 324 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 325 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 326 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 327 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 328 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 329 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 330 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 331 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 332 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 333 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 334 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 335 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 336 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 337 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 338 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 339 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 340 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 341 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 342 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 343 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 344 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 345 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 346 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 347 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 348 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 349 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 350 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 351 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 352 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 353 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 354 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 355 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 356 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 357 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 358 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 359 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 360 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 361 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 362 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 363 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 364 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 365 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 366 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 367 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 368 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 369 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 370 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 371 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 372 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 373 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 374 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie