Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października X Mistrzostwa Warmii i Mazur
Wisła13
października
Wisła 13-14 października II Mistrzostwa Beskidów
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Scrabble beskidzkie w sosie grzybowym13 - 14 października 2007 — II Mistrzostwa Beskidów InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Beskidów Wisła, 13 - 14 października 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Scrabble beskidzkie w sosie grzybowymRówno pięćdziesiąt osób postanowiło połączyć oglądanie świata z góry ze scrabblowymi zmaganiami. Z panoramą na Wisłę, grzybami w pobliskim lesie oraz pośród zapachów unoszących się z kuchni DW "Bruclik" spędziliśmy dwa dni na II Mistrzostwach Beskidów. Zwycięstwo już na kolejkę przed zakończeniem zagwarantował sobie lider klasyfikacji wszechczasów Tomek Zwoliński. Nie odmówił sobie przyjemności startu w ostatnim boju i na zakończenie odniósł jeszcze jedenastą wygraną. Za nim na podium stanęli Mariusz SylwestrzukGrzegorz Wiączkowski. Z pucharami i nagrodami (głównie książkowymi) oraz pełni miłych wspomnień, wszyscy uczestnicy rozjechali się do domów... A sędzia w takim razie gdzie teraz? Jak to gdzie — na grzybach!!!
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Beskidów




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Beskidów

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.46     11.0     4902     1887      819
  2 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.49      9.0     4726     1666      560
  3 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                109.30      9.0     4621     1795      269
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.00      8.0     5167     1612     1003
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.74      8.0     4890     1617      571
  6 Marek           Salamon              Bytom                  130.32      8.0     4783     1536      473
  7 Ewa             Ciszewska            Katowice               124.96      8.0     4731     1620      448
  8 Marek           Róziecki             Rybnik                 120.38      8.0     4687     1590      456
  9 Tomasz          Ciejka               Kraków                 125.32      8.0     4486     1564      425
 10 Katarzyna       Małek                Mielec                 100.00      8.0     4391     1577      182
 11 Kamil           Górka                Kraków                 140.38      7.0     4965     1480      539
 12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.05      7.0     4855     1475      618
 13 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       100.00      7.0     4831     1510      291
 14 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              111.25      7.0     4699     1541      -14
 15 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.77      7.0     4542     1526      249
 16 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          116.25      7.0     4483     1438      264
 17 Karol           Waniek               Wrocław                100.00      7.0     4447     1556      -50
 18 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.24      7.0     4384     1487      -79
 19 Joanna          Brychcy              Katowice               102.07      7.0     4374     1474      160
 20 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                102.83      7.0     4204     1391      -14
 21 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 118.53      6.0     4790     1428      239
 22 Krzysztof       Obremski             Legnica                136.97      6.0     4636     1387     -120
 23 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.40      6.0     4550     1360       25
 24 Beata           Wiączkowska          Wrocław                112.57      6.0     4460     1411     -109
 25 Agnieszka       Jaśkiewicz           Góra                   109.44      6.0     4400     1349      112
 26 Jerzy           Matyasik             Kraków                 111.44      6.0     4398     1442     -434
 27 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       100.00      6.0     4327     1401       64
 28 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         109.94      6.0     4326     1332      118
 29 Tomasz          Górka                Łęczna                 106.55      6.0     4232     1344      -24
 30 Paweł           Kowalski             Kutno                  118.31      6.0     3966     1337     -435
 31 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.0     3951     1335     -219
 32 Jan             Kozłowski            Kraków                 122.31      5.0     4738     1294      -15
 33 Magdalena       Kublik               Warszawa               116.93      5.0     4445     1208      -73
 34 Mariusz         Grodek               Olsztyn                118.19      5.0     4427     1244      165
 35 Anna            Arana                Warszawa               101.83      5.0     4279     1167       98
 36 Agnieszka       Krupka               Krosno                 117.91      5.0     4254     1204      110
 37 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.81      5.0     4215     1247     -160
 38 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                105.27      5.0     4163     1264      -74
 39 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      5.0     3921     1249     -399
 40 Ryszard         Korpalski            Wrocław                102.00      5.0     3879     1241      -81
 41 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.01      4.0     4344     1141     -321
 42 Jerzy           Luter                Bytom                  113.37      4.0     4223     1143     -379
 43 Dominik         Piasecki             Słupsk                 115.35      4.0     4160     1145     -569
 44 Jacek           Dec                  Pszczew                100.13      4.0     4047     1174     -676
 45 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      4.0     3972     1107     -408
 46 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.52      3.0     4118     1026     -150
 47 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.54      3.0     3902      939     -261
 48 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      3.0     3745      976     -444
 49 Aneta           Bugaj                Zawiercie              100.00      2.5     3277      819    -1058
 50 Mirosław        Dymkowski            Czechowice-Dziedzice   100.00      2.0     3080      853    -1392
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Beskidów



	Stanisław Rydzik 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           112.57 -  391: 397   63
    2    15 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  559: 317  160
    3     7 Dawid          Adamczyk              100.00 +  432: 351  150
    4     4 Dominik        Piasecki              115.35 -  357: 410   65
    5     9 Andrzej        Rechowicz             121.74 +  391: 290  172
    6     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 +  510: 252  168
    7     3 Tomasz         Ciejka                125.32 +  423: 284  175
    8     2 Dariusz        Puton                 130.77 +  386: 362  181
    9     2 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  359: 362   59
   10     4 Jerzy          Matyasik              111.44 +  423: 382  161
   11     2 Ewa            Ciszewska             124.96 +  518: 337  175
   12     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  418: 420   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Kamil Górka 140.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              111.44 -  341: 350   61
    2    20 Joanna         Brychcy               102.07 +  359: 282  152
    3    12 Krzysztof      Obremski              136.97 +  614: 321  187
    4     5 Dariusz        Puton                 130.77 -  422: 440   81
    5    10 Dawid          Adamczyk              100.00 -  317: 445   50
    6    14 Jacek          Pietruszka            115.81 +  467: 256  166
    7     9 Agata          Kopta                 100.00 +  459: 366  150
    8     6 Karol          Waniek                100.00 +  453: 309  150
    9     4 Jan            Kozłowski             122.31 -  362: 479   72
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  356: 440   73
   11     7 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  423: 365  169
   12     8 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  392: 373  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Krzysztof Obremski 136.97 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  401: 496   61
    2    13 Jacek          Pietruszka            115.81 +  389: 355  166
    3    12 Kamil          Górka                 140.38 -  321: 614   90
    4    17 Joanna         Kubińska              100.00 +  467: 304  150
    5    13 Agata          Kopta                 100.00 -  365: 398   50
    6    17 Barbara        Łukaszewicz           105.27 -  344: 349   55
    7    19 Paweł          Kowalski              118.31 +  447: 292  168
    8     7 Marek          Salamon               130.32 +  385: 329  180
    9     7 Marek          Róziecki              120.38 -  340: 424   70
   10     8 Jan            Kozłowski             122.31 +  471: 399  172
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  392: 337  175
   12     9 Dawid          Adamczyk              100.00 -  314: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Tomasz Zwoliński 133.46 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  413: 320  160
    2     9 Katarzyna      Małek                 100.00 +  403: 280  150
    3     1 Małgorzata     Szczygieł             111.25 +  480: 233  161
    4     2 Tomasz         Ciejka                125.32 +  396: 385  175
    5     2 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  398: 336  169
    6     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  452: 291  159
    7     1 Dariusz        Puton                 130.77 +  381: 319  181
    8     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  370: 328  159
    9     1 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 +  416: 400  173
   10     1 Karol          Waniek                100.00 -  320: 387   50
   11     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  453: 386  159
   12     1 Stanisław      Rydzik                141.00 +  420: 418  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Dariusz Puton 130.77 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  427: 372  159
    2     7 Karol          Waniek                100.00 -  345: 393   50
    3    14 Tomasz         Górka                 106.55 +  350: 298  157
    4     5 Kamil          Górka                 140.38 +  440: 422  190
    5     5 Jerzy          Matyasik              111.44 +  384: 350  161
    6     2 Marek          Róziecki              120.38 +  369: 335  170
    7     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  319: 381   83
    8     2 Stanisław      Rydzik                141.00 -  362: 386   91
    9    11 Bartosz        Orłowski              118.01 +  461: 274  168
   10     2 Ewa            Ciszewska             124.96 -  362: 374   75
   11    10 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  336: 413   61
   12    11 Jerzy          Matyasik              111.44 +  387: 295  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Marek Salamon 130.32 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  317: 345   59
    2    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  410: 460   59
    3    21 Joanna         Brychcy               102.07 +  543: 306  152
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  369: 385   68
    5    18 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  416: 319  151
    6    13 Beata          Wiączkowska           112.57 +  412: 356  163
    7    10 Jerzy          Luter                 113.37 +  400: 398  163
    8     7 Krzysztof      Obremski              136.97 -  329: 385   87
    9    17 Jacek          Dec                   100.13 +  430: 382  150
   10    10 Bartosz        Orłowski              118.01 +  430: 385  168
   11     6 Urszula        Solarska              100.00 +  328: 287  150
   12     5 Renata         Kowalska              116.25 +  399: 302  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Łukasz Tuszyński 128.05 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Górka                 106.55 -  323: 343   57
    2    24 Agnieszka      Goniowska             102.83 +  382: 313  153
    3    11 Paweł          Kowalski              118.31 -  314: 363   68
    4    18 Jacek          Pietruszka            115.81 +  422: 321  166
    5    14 Magdalena      Kublik                116.93 +  405: 244  167
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             111.25 +  460: 408  161
    7     6 Katarzyna      Małek                 100.00 +  578: 321  150
    8     3 Tomasz         Ciejka                125.32 -  347: 363   75
    9     6 Mariusz        Grodek                118.19 +  382: 337  168
   10     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 +  494: 316  168
   11     3 Marek          Róziecki              120.38 -  390: 411   70
   12     4 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  358: 497   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Krzysztof Sporczyk 125.40 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Barbara        Łukaszewicz           105.27 -  398: 460   55
    2    14 Renata         Kowalska              116.25 -  295: 451   66
    3    24 Aneta          Bugaj                 100.00 +  432: 225  150
    4    16 Jarosław       Karp                  100.00 +  477: 355  150
    5    12 Beata          Wiączkowska           112.57 -  385: 400   63
    6    16 Agnieszka      Krupka                117.91 +  393: 282  168
    7    13 Dominik        Piasecki              115.35 +  397: 375  165
    8    10 Jerzy          Luter                 113.37 +  391: 294  163
    9     8 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  356: 432   72
   10    13 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  380: 361  160
   11     9 Krzysztof      Obremski              136.97 -  337: 392   87
   12    10 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  309: 498   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Tomasz Ciejka 125.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Goniowska             102.83 +  377: 239  153
    2     4 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  350: 306  155
    3     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 +  443: 324  168
    4     2 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  385: 396   83
    5     7 Katarzyna      Małek                 100.00 +  434: 275  150
    6     3 Karol          Waniek                100.00 +  399: 327  150
    7     3 Stanisław      Rydzik                141.00 -  284: 423   91
    8     3 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  363: 347  178
    9     3 Ewa            Ciszewska             124.96 -  352: 383   75
   10     3 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  329: 354   59
   11    14 Ryszard        Korpalski             102.00 +  412: 333  152
   12     6 Karol          Waniek                100.00 +  358: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Ewa Ciszewska 124.96 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Pawlic                102.54 +  385: 358  153
    2     1 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  389: 330  169
    3     2 Jan            Kozłowski             122.31 -  309: 320   72
    4     8 Mariusz        Grodek                118.19 +  409: 394  168
    5     4 Bartosz        Orłowski              118.01 +  479: 350  168
    6     4 Jacek          Dec                   100.13 +  435: 180  150
    7     2 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  398: 399   59
    8     4 Jerzy          Matyasik              111.44 +  516: 394  161
    9     3 Tomasz         Ciejka                125.32 +  383: 352  175
   10     2 Dariusz        Puton                 130.77 +  374: 362  181
   11     2 Stanisław      Rydzik                141.00 -  337: 518   91
   12     2 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  317: 326   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Mariusz Sylwestrzuk 123.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               102.07 +  384: 310  152
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  289: 489   61
    3    15 Renata         Kowalska              116.25 -  337: 417   66
    4    19 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  343: 272  151
    5    17 Tomasz         Górka                 106.55 +  416: 337  157
    6    10 Jerzy          Luter                 113.37 +  511: 303  163
    7     7 Jacek          Dec                   100.13 +  406: 297  150
    8     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 +  423: 351  168
    9     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  400: 416   83
   10     7 Kamil          Górka                 140.38 +  440: 356  190
   11     4 Karol          Waniek                100.00 +  451: 301  150
   12     2 Ewa            Ciszewska             124.96 +  326: 317  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Jan Kozłowski 122.31 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Korpalski             102.00 +  401: 276  152
    2    10 Jerzy          Matyasik              111.44 +  581: 370  161
    3     2 Ewa            Ciszewska             124.96 +  320: 309  175
    4     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  336: 476   59
    5     3 Jacek          Dec                   100.13 -  372: 420   50
    6     6 Agata          Kopta                 100.00 -  371: 389   50
    7    12 Magdalena      Kublik                116.93 +  475: 380  167
    8     8 Mariusz        Grodek                118.19 -  320: 429   68
    9     4 Kamil          Górka                 140.38 +  479: 362  190
   10     8 Krzysztof      Obremski              136.97 -  399: 471   87
   11     8 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  404: 444   72
   12    14 Beata          Wiączkowska           112.57 -  280: 427   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Andrzej Rechowicz 121.74 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 101.83 +  375: 332  152
    2     5 Dominik        Piasecki              115.35 +  366: 339  165
    3     4 Marek          Róziecki              120.38 -  375: 408   70
    4     6 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  404: 437   69
    5     9 Stanisław      Rydzik                141.00 -  290: 391   91
    6    21 Przemysław     Pawlic                102.54 +  510: 279  153
    7    14 Beata          Wiączkowska           112.57 +  391: 290  163
    8    13 Renata         Kowalska              116.25 -  382: 422   66
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  432: 356  175
   10    12 Jerzy          Luter                 113.37 +  424: 303  163
   11     8 Jan            Kozłowski             122.31 +  444: 404  172
   12     4 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  497: 358  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Marek Róziecki 120.38 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  380: 317  151
    2     3 Paweł          Kowalski              118.31 +  466: 327  168
    3     4 Andrzej        Rechowicz             121.74 +  408: 375  172
    4     3 Karol          Waniek                100.00 +  486: 299  150
    5     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  324: 379   59
    6     2 Dariusz        Puton                 130.77 -  335: 369   81
    7     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  319: 363   68
    8    11 Magdalena      Kublik                116.93 +  463: 290  167
    9     7 Krzysztof      Obremski              136.97 +  424: 340  187
   10     6 Katarzyna      Małek                 100.00 +  340: 330  150
   11     3 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  411: 390  178
   12     3 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  331: 452   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Andrzej Rakoczy 118.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jacek          Dec                   100.13 +  531: 323  150
    2     1 Ewa            Ciszewska             124.96 -  330: 389   75
    3     8 Agnieszka      Krupka                117.91 +  363: 346  168
    4     6 Andrzej        Rechowicz             121.74 +  437: 404  172
    5     2 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  336: 398   83
    6     7 Dominik        Piasecki              115.35 +  402: 345  165
    7     5 Jerzy          Matyasik              111.44 -  380: 404   61
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  395: 398   61
    9     5 Dawid          Adamczyk              100.00 +  433: 377  150
   10    11 Beata          Wiączkowska           112.57 +  445: 352  163
   11     7 Kamil          Górka                 140.38 -  365: 423   90
   12     8 Kamil          Górka                 140.38 -  373: 392   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Paweł Kowalski 118.31 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Adamczyk              100.00 +  467: 298  150
    2     3 Marek          Róziecki              120.38 -  327: 466   70
    3    11 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  363: 314  178
    4    12 Katarzyna      Małek                 100.00 -  258: 405   50
    5    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  304: 363   59
    6    19 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  247: 404   60
    7    19 Krzysztof      Obremski              136.97 -  292: 447   87
    8    21 Jacek          Pietruszka            115.81 +  350: 348  166
    9    20 Dominik        Piasecki              115.35 +  361: 347  165
   10    18 Urszula        Solarska              100.00 -  300: 420   50
   11    22 Jarosław       Karp                  100.00 +  408: 311  150
   12    18 Ryszard        Korpalski             102.00 +  289: 278  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.24 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aneta          Bugaj                 100.00 +  424: 256  150
    2     8 Agata          Kopta                 100.00 +  407: 354  150
    3     5 Tomasz         Ciejka                125.32 -  324: 443   75
    4    13 Marek          Salamon               130.32 +  385: 369  180
    5     8 Urszula        Solarska              100.00 +  409: 306  150
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.00 -  252: 510   91
    7     4 Marek          Róziecki              120.38 +  363: 319  170
    8     5 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  351: 423   73
    9    14 Joanna         Brychcy               102.07 +  423: 377  152
   10     5 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  316: 494   78
   11    15 Mariusz        Grodek                118.19 +  388: 247  168
   12     7 Katarzyna      Małek                 100.00 -  342: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Mariusz Grodek 118.19 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  445: 207  150
    2     6 Joanna         Kubińska              100.00 +  403: 326  150
    3     3 Karol          Waniek                100.00 -  365: 397   50
    4     8 Ewa            Ciszewska             124.96 -  394: 409   75
    5    11 Jerzy          Luter                 113.37 -  398: 462   63
    6    15 Jarosław       Karp                  100.00 -  363: 390   50
    7    18 Agnieszka      Krupka                117.91 +  340: 314  168
    8     8 Jan            Kozłowski             122.31 +  429: 320  172
    9     6 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  337: 382   78
   10    19 Ryszard        Korpalski             102.00 -  282: 337   52
   11    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  247: 388   68
   12    19 Bartosz        Orłowski              118.01 +  424: 330  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Bartosz Orłowski 118.01 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Karp                  100.00 -  313: 399   50
    2    18 Wojciech       Obremski              100.00 +  343: 325  150
    3    16 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  428: 314  151
    4     7 Małgorzata     Szczygieł             111.25 +  483: 320  161
    5     4 Ewa            Ciszewska             124.96 -  350: 479   75
    6    12 Urszula        Solarska              100.00 -  349: 365   50
    7    17 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  390: 328  155
    8    15 Beata          Wiączkowska           112.57 -  344: 420   63
    9    11 Dariusz        Puton                 130.77 -  274: 461   81
   10    10 Marek          Salamon               130.32 -  385: 430   80
   11    18 Tomasz         Górka                 106.55 -  355: 400   57
   12    19 Mariusz        Grodek                118.19 -  330: 424   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Agnieszka Krupka 117.91 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kopta                 100.00 -  312: 360   50
    2    19 Przemysław     Pawlic                102.54 +  408: 361  153
    3     8 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  346: 363   69
    4    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  336: 375   59
    5    22 Ryszard        Korpalski             102.00 +  324: 310  152
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  282: 393   75
    7    18 Mariusz        Grodek                118.19 -  314: 340   68
    8    23 Joanna         Kubińska              100.00 -  336: 374   50
    9    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  456: 316  150
   10    22 Wojciech       Obremski              100.00 +  369: 326  150
   11    17 Beata          Wiączkowska           112.57 -  345: 365   63
   12    21 Dominik        Piasecki              115.35 +  426: 261  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Magdalena Kublik 116.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Kubińska              100.00 -  329: 371   50
    2    22 Ryszard        Korpalski             102.00 +  485: 247  152
    3    10 Agata          Kopta                 100.00 +  371: 343  150
    4    10 Jacek          Dec                   100.13 -  388: 399   50
    5    14 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  244: 405   78
    6    20 Tomasz         Górka                 106.55 +  441: 359  157
    7    12 Jan            Kozłowski             122.31 -  380: 475   72
    8    11 Marek          Róziecki              120.38 -  290: 463   70
    9    18 Wojciech       Obremski              100.00 +  412: 285  150
   10     9 Dawid          Adamczyk              100.00 -  357: 464   50
   11    16 Jacek          Pietruszka            115.81 -  294: 393   66
   12    20 Jerzy          Luter                 113.37 +  454: 314  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Renata Kowalska 116.25 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Małek                 100.00 -  320: 357   50
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  451: 295  175
    3    15 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 +  417: 337  173
    4     9 Jerzy          Matyasik              111.44 -  365: 388   61
    5    16 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  365: 451   61
    6    18 Joanna         Brychcy               102.07 -  271: 417   52
    7    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  401: 280  150
    8    13 Andrzej        Rechowicz             121.74 +  422: 382  172
    9     9 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  416: 316  159
   10    16 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  382: 308  155
   11    11 Agata          Kopta                 100.00 +  371: 289  150
   12     5 Marek          Salamon               130.32 -  302: 399   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Jacek Pietruszka 115.81 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Obremski              100.00 +  394: 363  150
    2    13 Krzysztof      Obremski              136.97 -  355: 389   87
    3    18 Jacek          Dec                   100.13 -  360: 414   50
    4    18 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  321: 422   78
    5    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  341: 335  150
    6    14 Kamil          Górka                 140.38 -  256: 467   90
    7    22 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  331: 377   53
    8    21 Paweł          Kowalski              118.31 -  348: 350   68
    9    23 Przemysław     Pawlic                102.54 +  362: 316  153
   10    23 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  437: 271  151
   11    16 Magdalena      Kublik                116.93 +  393: 294  167
   12    16 Agata          Kopta                 100.00 -  317: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Dominik Piasecki 115.35 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Urszula        Solarska              100.00 +  449: 324  150
    2     5 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  339: 366   72
    3    13 Joanna         Kubińska              100.00 +  359: 334  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                141.00 +  410: 357  191
    5     6 Karol          Waniek                100.00 -  296: 484   50
    6     7 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  345: 402   69
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  375: 397   75
    8    14 Dawid          Adamczyk              100.00 -  280: 562   50
    9    20 Paweł          Kowalski              118.31 -  347: 361   68
   10    21 Jarosław       Karp                  100.00 +  352: 338  150
   11    21 Anna           Arana                 101.83 -  347: 378   52
   12    21 Agnieszka      Krupka                117.91 -  261: 426   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Jerzy Luter 113.37 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karol          Waniek                100.00 -  367: 369   50
    2    17 Maria          Krzyżanowska          100.52 -  346: 452   51
    3    23 Ryszard        Korpalski             102.00 +  358: 324  152
    4    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  426: 182  150
    5    11 Mariusz        Grodek                118.19 +  462: 398  168
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  303: 511   73
    7    10 Marek          Salamon               130.32 -  398: 400   80
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  294: 391   75
    9    16 Urszula        Solarska              100.00 +  351: 287  150
   10    12 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  303: 424   72
   11    19 Barbara        Łukaszewicz           105.27 -  301: 410   55
   12    20 Magdalena      Kublik                116.93 -  314: 454   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Beata Wiączkowska 112.57 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                141.00 +  397: 391  191
    2    12 Tomasz         Górka                 106.55 +  420: 353  157
    3     6 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  348: 472   59
    4    11 Urszula        Solarska              100.00 -  313: 331   50
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  400: 385  175
    6    13 Marek          Salamon               130.32 -  356: 412   80
    7    14 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  290: 391   72
    8    15 Bartosz        Orłowski              118.01 +  420: 344  168
    9    12 Karol          Waniek                100.00 -  372: 420   50
   10    11 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  352: 445   69
   11    17 Agnieszka      Krupka                117.91 +  365: 345  168
   12    14 Jan            Kozłowski             122.31 +  427: 280  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Jerzy Matyasik 111.44 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 140.38 +  350: 341  190
    2    10 Jan            Kozłowski             122.31 -  370: 581   72
    3     9 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  362: 358  159
    4     9 Renata         Kowalska              116.25 +  388: 365  166
    5     5 Dariusz        Puton                 130.77 -  350: 384   81
    6     9 Dawid          Adamczyk              100.00 +  349: 345  150
    7     5 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  404: 380  169
    8     4 Ewa            Ciszewska             124.96 -  394: 516   75
    9    13 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  400: 287  155
   10     4 Stanisław      Rydzik                141.00 -  382: 423   91
   11    13 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  354: 465   53
   12    11 Dariusz        Puton                 130.77 -  295: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Małgorzata Szczygieł 111.25 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              136.97 +  496: 401  187
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 +  489: 289  173
    3     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  233: 480   83
    4     7 Bartosz        Orłowski              118.01 -  320: 483   68
    5    16 Renata         Kowalska              116.25 +  451: 365  166
    6     8 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  408: 460   78
    7    11 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  272: 448   59
    8     9 Andrzej        Rakoczy               118.53 +  398: 395  169
    9    10 Agata          Kopta                 100.00 +  376: 310  150
   10    14 Joanna         Brychcy               102.07 -  345: 437   52
   11    10 Dariusz        Puton                 130.77 +  413: 336  181
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  498: 309  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Sławomir Piotrowski 109.94 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  320: 413   83
    2    15 Stanisław      Rydzik                141.00 -  317: 559   91
    3    20 Anna           Arana                 101.83 +  368: 293  152
    4    20 Dawid          Adamczyk              100.00 -  393: 436   50
    5    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  499: 183  150
    6    19 Paweł          Kowalski              118.31 +  404: 247  168
    7    16 Joanna         Brychcy               102.07 -  323: 363   52
    8    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  267: 401   59
    9    19 Joanna         Kubińska              100.00 +  344: 269  150
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  361: 380   75
   11    20 Jacek          Dec                   100.13 +  385: 353  150
   12    15 Anna           Arana                 101.83 +  345: 311  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 109.44 Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 130.77 -  372: 427   81
    2    16 Marek          Salamon               130.32 +  460: 410  180
    3     9 Jerzy          Matyasik              111.44 -  358: 362   61
    4    14 Agnieszka      Krupka                117.91 +  375: 336  168
    5    15 Paweł          Kowalski              118.31 +  363: 304  168
    6    11 Katarzyna      Małek                 100.00 -  338: 457   50
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             111.25 +  448: 272  161
    8    12 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  401: 267  160
    9     9 Renata         Kowalska              116.25 -  316: 416   66
   10    15 Jacek          Dec                   100.13 +  320: 262  150
   11    12 Joanna         Brychcy               102.07 -  317: 394   52
   12    12 Joanna         Brychcy               102.07 -  332: 381   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Grzegorz Wiączkowski 109.30 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Salamon               130.32 +  345: 317  180
    2    11 Jarosław       Karp                  100.00 +  377: 335  150
    3     6 Beata          Wiączkowska           112.57 +  472: 348  163
    4     1 Jan            Kozłowski             122.31 +  476: 336  172
    5     1 Marek          Róziecki              120.38 +  379: 324  170
    6     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  291: 452   83
    7     2 Ewa            Ciszewska             124.96 +  399: 398  175
    8     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  328: 370   83
    9     2 Stanisław      Rydzik                141.00 +  362: 359  191
   10     3 Tomasz         Ciejka                125.32 +  354: 329  175
   11     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  386: 453   83
   12     3 Marek          Róziecki              120.38 +  452: 331  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Tomasz Górka 106.55 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             128.05 +  343: 323  178
    2    12 Beata          Wiączkowska           112.57 -  353: 420   63
    3    14 Dariusz        Puton                 130.77 -  298: 350   81
    4    21 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  367: 331  155
    5    17 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  337: 416   73
    6    20 Magdalena      Kublik                116.93 -  359: 441   67
    7    21 Ryszard        Korpalski             102.00 +  319: 288  152
    8    18 Katarzyna      Małek                 100.00 -  355: 358   50
    9    21 Anna           Arana                 101.83 -  316: 388   52
   10    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  412: 224  150
   11    18 Bartosz        Orłowski              118.01 +  400: 355  168
   12    17 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  373: 362  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Barbara Łukaszewicz 105.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              125.40 +  460: 398  175
    2     4 Tomasz         Ciejka                125.32 -  306: 350   75
    3    17 Urszula        Solarska              100.00 -  308: 325   50
    4    21 Tomasz         Górka                 106.55 -  331: 367   57
    5    21 Agnieszka      Goniowska             102.83 +  329: 323  153
    6    17 Krzysztof      Obremski              136.97 +  349: 344  187
    7    17 Bartosz        Orłowski              118.01 -  328: 390   68
    8    17 Joanna         Brychcy               102.07 +  385: 284  152
    9    13 Jerzy          Matyasik              111.44 -  287: 400   61
   10    16 Renata         Kowalska              116.25 -  308: 382   66
   11    19 Jerzy          Luter                 113.37 +  410: 301  163
   12    17 Tomasz         Górka                 106.55 -  362: 373   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Agnieszka Goniowska 102.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Ciejka                125.32 -  239: 377   75
    2    24 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  313: 382   78
    3    22 Przemysław     Pawlic                102.54 -  314: 440   53
    4    23 Anna           Arana                 101.83 +  352: 320  152
    5    21 Barbara        Łukaszewicz           105.27 -  323: 329   55
    6    22 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  335: 298  151
    7    22 Jacek          Pietruszka            115.81 +  377: 331  166
    8    19 Jacek          Dec                   100.13 +  473: 339  150
    9    15 Katarzyna      Małek                 100.00 -  262: 481   50
   10    17 Agata          Kopta                 100.00 +  356: 286  150
   11    13 Jerzy          Matyasik              111.44 +  465: 354  161
   12    13 Urszula        Solarska              100.00 +  395: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Przemysław Pawlic 102.54 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Ciszewska             124.96 -  358: 385   75
    2    19 Agnieszka      Krupka                117.91 -  361: 408   68
    3    22 Agnieszka      Goniowska             102.83 +  440: 314  153
    4    15 Agata          Kopta                 100.00 -  351: 414   50
    5    19 Joanna         Brychcy               102.07 -  346: 366   52
    6    21 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  279: 510   72
    7    23 Wojciech       Obremski              100.00 -  302: 316   50
    8    24 Ryszard        Korpalski             102.00 -  267: 376   52
    9    23 Jacek          Pietruszka            115.81 -  316: 362   66
   11    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  455: 338  150
   12    23 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  427: 374  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Joanna Brychcy 102.07 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  310: 384   73
    2    20 Kamil          Górka                 140.38 -  282: 359   90
    3    21 Marek          Salamon               130.32 -  306: 543   80
    4    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  457: 186  150
    5    19 Przemysław     Pawlic                102.54 +  366: 346  153
    6    18 Renata         Kowalska              116.25 +  417: 271  166
    7    16 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  363: 323  160
    8    17 Barbara        Łukaszewicz           105.27 -  284: 385   55
    9    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  377: 423   68
   10    14 Małgorzata     Szczygieł             111.25 +  437: 345  161
   11    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  394: 317  159
   12    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  381: 332  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Ryszard Korpalski 102.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jan            Kozłowski             122.31 -  276: 401   72
    2    22 Magdalena      Kublik                116.93 -  247: 485   67
    3    23 Jerzy          Luter                 113.37 -  324: 358   63
    4    24 Wojciech       Obremski              100.00 +  330: 296  150
    5    22 Agnieszka      Krupka                117.91 -  310: 324   68
    6    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  400: 208  150
    7    21 Tomasz         Górka                 106.55 -  288: 319   57
    8    24 Przemysław     Pawlic                102.54 +  376: 267  153
    9    22 Jarosław       Karp                  100.00 +  380: 319  150
   10    19 Mariusz        Grodek                118.19 +  337: 282  168
   11    14 Tomasz         Ciejka                125.32 -  333: 412   75
   12    18 Paweł          Kowalski              118.31 -  278: 289   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Anna Arana 101.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             121.74 -  332: 375   72
    2    21 Dawid          Adamczyk              100.00 -  408: 434   50
    3    20 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  293: 368   60
    4    23 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  320: 352   53
    5    23 Jarosław       Karp                  100.00 -  304: 365   50
    6    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  475: 274  150
    7    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  359: 287  150
    8    20 Urszula        Solarska              100.00 -  332: 409   50
    9    21 Tomasz         Górka                 106.55 +  388: 316  157
   10    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  379: 309  150
   11    21 Dominik        Piasecki              115.35 +  378: 347  165
   12    15 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  311: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Maria Krzyżanowska 100.52 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Róziecki              120.38 -  317: 380   70
    2    17 Jerzy          Luter                 113.37 +  452: 346  163
    3    16 Bartosz        Orłowski              118.01 -  314: 428   68
    4    19 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  272: 343   73
    5    18 Marek          Salamon               130.32 -  319: 416   80
    6    22 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  298: 335   53
    7    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  383: 227  150
    8    22 Wojciech       Obremski              100.00 -  346: 376   50
    9    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  311: 316   50
   10    23 Jacek          Pietruszka            115.81 -  271: 437   66
   11    23 Wojciech       Obremski              100.00 +  461: 237  150
   12    23 Przemysław     Pawlic                102.54 -  374: 427   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 12  85.50




	Jacek Dec 100.13 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  323: 531   69
    2    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  330: 272  150
    3    18 Jacek          Pietruszka            115.81 +  414: 360  166
    4    10 Magdalena      Kublik                116.93 +  399: 388  167
    5     3 Jan            Kozłowski             122.31 +  420: 372  172
    6     4 Ewa            Ciszewska             124.96 -  180: 435   75
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  297: 406   73
    8    19 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  339: 473   53
    9    17 Marek          Salamon               130.32 -  382: 430   80
   10    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 -  262: 320   59
   11    20 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  353: 385   60
   12    22 Joanna         Kubińska              100.00 -  348: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Dawid Adamczyk 100.00 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Kowalski              118.31 -  298: 467   68
    2    21 Anna           Arana                 101.83 +  434: 408  152
    3     7 Stanisław      Rydzik                141.00 -  351: 432   91
    4    20 Sławomir       Piotrowski            109.94 +  436: 393  160
    5    10 Kamil          Górka                 140.38 +  445: 317  190
    6     9 Jerzy          Matyasik              111.44 -  345: 349   61
    7    15 Jarosław       Karp                  100.00 +  394: 343  150
    8    14 Dominik        Piasecki              115.35 +  562: 280  165
    9     5 Andrzej        Rakoczy               118.53 -  377: 433   69
   10     9 Magdalena      Kublik                116.93 +  464: 357  167
   11     5 Katarzyna      Małek                 100.00 -  266: 447   50
   12     9 Krzysztof      Obremski              136.97 +  459: 314  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Aneta Bugaj 100.00 Zawiercie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  256: 424   68
    2    23 Urszula        Solarska              100.00 -  229: 331   50
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  225: 432   75
    4    25 Joanna         Brychcy               102.07 -  186: 457   52
    5    25 Wojciech       Obremski              100.00 -  279: 353   50
    6    25 Anna           Arana                 101.83 -  274: 475   52
    7    25 Maria          Krzyżanowska          100.52 -  227: 383   51
    8    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  361: 325  150
    9    25 Agnieszka      Krupka                117.91 -  316: 456   68
   10    25 PAUZA
   11    25 Przemysław     Pawlic                102.54 -  338: 455   53
   12    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  286: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  / 11  74.45




	Mirosław Dymkowski 100.00 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Grodek                118.19 -  207: 445   68
    2    25 Jacek          Dec                   100.13 -  272: 330   50
    3    25 Wojciech       Obremski              100.00 +  317: 314  150
    4    22 Jerzy          Luter                 113.37 -  182: 426   63
    5    24 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  183: 499   60
    6    24 Ryszard        Korpalski             102.00 -  208: 400   52
    7    24 Anna           Arana                 101.83 -  287: 359   52
    8    25 Aneta          Bugaj                 100.00 -  325: 361   50
    9    24 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  316: 311  151
   10    24 Tomasz         Górka                 106.55 -  224: 412   57
   11    24 Joanna         Kubińska              100.00 -  315: 329   50
   12    25 Aneta          Bugaj                 100.00 -  244: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 12  71.08




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartosz        Orłowski              118.01 +  399: 313  168
    2    11 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  335: 377   59
    3    19 Katarzyna      Małek                 100.00 -  313: 315   50
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              125.40 -  355: 477   75
    5    23 Anna           Arana                 101.83 +  365: 304  152
    6    15 Mariusz        Grodek                118.19 +  390: 363  168
    7    15 Dawid          Adamczyk              100.00 -  343: 394   50
    8    16 Agata          Kopta                 100.00 -  207: 441   50
    9    22 Ryszard        Korpalski             102.00 -  319: 380   52
   10    21 Dominik        Piasecki              115.35 -  338: 352   65
   11    22 Paweł          Kowalski              118.31 -  311: 408   68
   12    24 Wojciech       Obremski              100.00 +  297: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Agata Kopta 100.00 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Krupka                117.91 +  360: 312  168
    2     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  354: 407   68
    3    10 Magdalena      Kublik                116.93 -  343: 371   67
    4    15 Przemysław     Pawlic                102.54 +  414: 351  153
    5    13 Krzysztof      Obremski              136.97 +  398: 365  187
    6     6 Jan            Kozłowski             122.31 +  389: 371  172
    7     9 Kamil          Górka                 140.38 -  366: 459   90
    8    16 Jarosław       Karp                  100.00 +  441: 207  150
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             111.25 -  310: 376   61
   10    17 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  286: 356   53
   11    11 Renata         Kowalska              116.25 -  289: 371   66
   12    16 Jacek          Pietruszka            115.81 +  377: 317  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Kublik                116.93 +  371: 329  167
    2     6 Mariusz        Grodek                118.19 -  326: 403   68
    3    13 Dominik        Piasecki              115.35 -  334: 359   65
    4    17 Krzysztof      Obremski              136.97 -  304: 467   87
    5    20 Jacek          Pietruszka            115.81 -  335: 341   66
    6    23 Wojciech       Obremski              100.00 +  339: 298  150
    7    20 Renata         Kowalska              116.25 -  280: 401   66
    8    23 Agnieszka      Krupka                117.91 +  374: 336  168
    9    19 Sławomir       Piotrowski            109.94 -  269: 344   60
   10    20 Anna           Arana                 101.83 -  309: 379   52
   11    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  329: 315  150
   12    22 Jacek          Dec                   100.13 +  351: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Katarzyna Małek 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Kowalska              116.25 +  357: 320  166
    2     9 Tomasz         Zwoliński             133.46 -  280: 403   83
    3    19 Jarosław       Karp                  100.00 +  315: 313  150
    4    12 Paweł          Kowalski              118.31 +  405: 258  168
    5     7 Tomasz         Ciejka                125.32 -  275: 434   75
    6    11 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.44 +  457: 338  159
    7     6 Łukasz         Tuszyński             128.05 -  321: 578   78
    8    18 Tomasz         Górka                 106.55 +  358: 355  157
    9    15 Agnieszka      Goniowska             102.83 +  481: 262  153
   10     6 Marek          Róziecki              120.38 -  330: 340   70
   11     5 Dawid          Adamczyk              100.00 +  447: 266  150
   12     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 +  365: 342  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Pietruszka            115.81 -  363: 394   66
    2    18 Bartosz        Orłowski              118.01 -  325: 343   68
    3    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  314: 317   50
    4    24 Ryszard        Korpalski             102.00 -  296: 330   52
    5    25 Aneta          Bugaj                 100.00 +  353: 279  150
    6    23 Joanna         Kubińska              100.00 -  298: 339   50
    7    23 Przemysław     Pawlic                102.54 +  316: 302  153
    8    22 Maria          Krzyżanowska          100.52 +  376: 346  151
    9    18 Magdalena      Kublik                116.93 -  285: 412   67
   10    22 Agnieszka      Krupka                117.91 -  326: 369   68
   11    23 Maria          Krzyżanowska          100.52 -  237: 461   51
   12    24 Jarosław       Karp                  100.00 -  256: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 12  81.33




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominik        Piasecki              115.35 -  324: 449   65
    2    23 Aneta          Bugaj                 100.00 +  331: 229  150
    3    17 Barbara        Łukaszewicz           105.27 +  325: 308  155
    4    11 Beata          Wiączkowska           112.57 +  331: 313  163
    5     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.24 -  306: 409   68
    6    12 Bartosz        Orłowski              118.01 +  365: 349  168
    7     8 Karol          Waniek                100.00 -  285: 407   50
    8    20 Anna           Arana                 101.83 +  409: 332  152
    9    16 Jerzy          Luter                 113.37 -  287: 351   63
   10    18 Paweł          Kowalski              118.31 +  420: 300  168
   11     6 Marek          Salamon               130.32 -  287: 328   80
   12    13 Agnieszka      Goniowska             102.83 -  281: 395   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Karol Waniek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Luter                 113.37 +  369: 367  163
    2     7 Dariusz        Puton                 130.77 +  393: 345  181
    3     3 Mariusz        Grodek                118.19 +  397: 365  168
    4     3 Marek          Róziecki              120.38 -  299: 486   70
    5     6 Dominik        Piasecki              115.35 +  484: 296  165
    6     3 Tomasz         Ciejka                125.32 -  327: 399   75
    7     8 Urszula        Solarska              100.00 +  407: 285  150
    8     6 Kamil          Górka                 140.38 -  309: 453   90
    9    12 Beata          Wiączkowska           112.57 +  420: 372  163
   10     1 Tomasz         Zwoliński             133.46 +  387: 320  183
   11     4 Mariusz        Sylwestrzuk           123.49 -  301: 451   73
   12     6 Tomasz         Ciejka                125.32 -  354: 358   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Beskidów



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           391: 397
   2 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 350: 341
   3 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             401: 496
   4 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             320: 413
   5 Dariusz        Puton                - Agnieszka      Jaśkiewicz            427: 372
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Salamon               345: 317
   7 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Górka                 323: 343
   8 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              460: 398
   9 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Goniowska             377: 239
  10 Przemysław     Pawlic               - Ewa            Ciszewska             358: 385
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Brychcy               384: 310
  12 Ryszard        Korpalski            - Jan            Kozłowski             276: 401
  13 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Arana                 375: 332
  14 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Róziecki              317: 380
  15 Andrzej        Rakoczy              - Jacek          Dec                   531: 323
  16 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Kowalski              298: 467
  17 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Aneta          Bugaj                 424: 256
  18 Mirosław       Dymkowski            - Mariusz        Grodek                207: 445
  19 Bartosz        Orłowski             - Jarosław       Karp                  313: 399
  20 Agata          Kopta                - Agnieszka      Krupka                360: 312
  21 Magdalena      Kublik               - Joanna         Kubińska              329: 371
  22 Katarzyna      Małek                - Renata         Kowalska              357: 320
  23 Jacek          Pietruszka           - Wojciech       Obremski              394: 363
  24 Urszula        Solarska             - Dominik        Piasecki              324: 449
  25 Jerzy          Luter                - Karol          Waniek                367: 369


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Rakoczy               389: 330
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Sylwestrzuk           489: 289
   3 Marek          Róziecki             - Paweł          Kowalski              466: 327
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Ciejka                306: 350
   5 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Rechowicz             339: 366
   6 Mariusz        Grodek               - Joanna         Kubińska              403: 326
   7 Karol          Waniek               - Dariusz        Puton                 393: 345
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Agata          Kopta                 407: 354
   9 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Małek                 403: 280
  10 Jan            Kozłowski            - Jerzy          Matyasik              581: 370
  11 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Wiączkowski           335: 377
  12 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Górka                 420: 353
  13 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Pietruszka            389: 355
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Kowalska              295: 451
  15 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            559: 317
  16 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Marek          Salamon               460: 410
  17 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Luter                 452: 346
  18 Wojciech       Obremski             - Bartosz        Orłowski              325: 343
  19 Agnieszka      Krupka               - Przemysław     Pawlic                408: 361
  20 Joanna         Brychcy              - Kamil          Górka                 282: 359
  21 Anna           Arana                - Dawid          Adamczyk              408: 434
  22 Magdalena      Kublik               - Ryszard        Korpalski             485: 247
  23 Aneta          Bugaj                - Urszula        Solarska              229: 331
  24 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Tuszyński             313: 382
  25 Jacek          Dec                  - Mirosław       Dymkowski             330: 272


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Zwoliński             233: 480
   2 Jan            Kozłowski            - Ewa            Ciszewska             320: 309
   3 Karol          Waniek               - Mariusz        Grodek                397: 365
   4 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Róziecki              375: 408
   5 Tomasz         Ciejka               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   443: 324
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Beata          Wiączkowska           472: 348
   7 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                351: 432
   8 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Krupka                363: 346
   9 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jerzy          Matyasik              358: 362
  10 Agata          Kopta                - Magdalena      Kublik                343: 371
  11 Paweł          Kowalski             - Łukasz         Tuszyński             363: 314
  12 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              614: 321
  13 Joanna         Kubińska             - Dominik        Piasecki              334: 359
  14 Tomasz         Górka                - Dariusz        Puton                 298: 350
  15 Renata         Kowalska             - Mariusz        Sylwestrzuk           417: 337
  16 Bartosz        Orłowski             - Maria          Krzyżanowska          428: 314
  17 Urszula        Solarska             - Barbara        Łukaszewicz           325: 308
  18 Jacek          Dec                  - Jacek          Pietruszka            414: 360
  19 Katarzyna      Małek                - Jarosław       Karp                  315: 313
  20 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Arana                 368: 293
  21 Marek          Salamon              - Joanna         Brychcy               543: 306
  22 Przemysław     Pawlic               - Agnieszka      Goniowska             440: 314
  23 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Luter                 324: 358
  24 Aneta          Bugaj                - Krzysztof      Sporczyk              225: 432
  25 Wojciech       Obremski             - Mirosław       Dymkowski             314: 317


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Wiączkowski          - Jan            Kozłowski             476: 336
   2 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                396: 385
   3 Marek          Róziecki             - Karol          Waniek                486: 299
   4 Dominik        Piasecki             - Stanisław      Rydzik                410: 357
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 422: 440
   6 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Rechowicz             437: 404
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Orłowski              320: 483
   8 Mariusz        Grodek               - Ewa            Ciszewska             394: 409
   9 Jerzy          Matyasik             - Renata         Kowalska              388: 365
  10 Magdalena      Kublik               - Jacek          Dec                   388: 399
  11 Beata          Wiączkowska          - Urszula        Solarska              313: 331
  12 Paweł          Kowalski             - Katarzyna      Małek                 258: 405
  13 Marek          Salamon              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   369: 385
  14 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Jaśkiewicz            336: 375
  15 Przemysław     Pawlic               - Agata          Kopta                 351: 414
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Karp                  477: 355
  17 Joanna         Kubińska             - Krzysztof      Obremski              304: 467
  18 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Pietruszka            422: 321
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maria          Krzyżanowska          343: 272
  20 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Adamczyk              393: 436
  21 Tomasz         Górka                - Barbara        Łukaszewicz           367: 331
  22 Jerzy          Luter                - Mirosław       Dymkowski             426: 182
  23 Anna           Arana                - Agnieszka      Goniowska             320: 352
  24 Wojciech       Obremski             - Ryszard        Korpalski             296: 330
  25 Joanna         Brychcy              - Aneta          Bugaj                 457: 186


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Róziecki             - Grzegorz       Wiączkowski           324: 379
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rakoczy               398: 336
   3 Jacek          Dec                  - Jan            Kozłowski             420: 372
   4 Ewa            Ciszewska            - Bartosz        Orłowski              479: 350
   5 Dariusz        Puton                - Jerzy          Matyasik              384: 350
   6 Karol          Waniek               - Dominik        Piasecki              484: 296
   7 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Ciejka                275: 434
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Urszula        Solarska              409: 306
   9 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             391: 290
  10 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 445: 317
  11 Jerzy          Luter                - Mariusz        Grodek                462: 398
  12 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Sporczyk              400: 385
  13 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kopta                 365: 398
  14 Łukasz         Tuszyński            - Magdalena      Kublik                405: 244
  15 Paweł          Kowalski             - Agnieszka      Jaśkiewicz            304: 363
  16 Renata         Kowalska             - Małgorzata     Szczygieł             365: 451
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Górka                 416: 337
  18 Marek          Salamon              - Maria          Krzyżanowska          416: 319
  19 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Pawlic                366: 346
  20 Jacek          Pietruszka           - Joanna         Kubińska              341: 335
  21 Agnieszka      Goniowska            - Barbara        Łukaszewicz           323: 329
  22 Agnieszka      Krupka               - Ryszard        Korpalski             324: 310
  23 Jarosław       Karp                 - Anna           Arana                 365: 304
  24 Mirosław       Dymkowski            - Sławomir       Piotrowski            183: 499
  25 Aneta          Bugaj                - Wojciech       Obremski              279: 353


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Zwoliński             291: 452
   2 Dariusz        Puton                - Marek          Róziecki              369: 335
   3 Tomasz         Ciejka               - Karol          Waniek                399: 327
   4 Ewa            Ciszewska            - Jacek          Dec                   435: 180
   5 Stanisław      Rydzik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   510: 252
   6 Agata          Kopta                - Jan            Kozłowski             389: 371
   7 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Rakoczy               345: 402
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             408: 460
   9 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Adamczyk              349: 345
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Luter                 511: 303
  11 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Katarzyna      Małek                 338: 457
  12 Urszula        Solarska             - Bartosz        Orłowski              365: 349
  13 Marek          Salamon              - Beata          Wiączkowska           412: 356
  14 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Górka                 256: 467
  15 Jarosław       Karp                 - Mariusz        Grodek                390: 363
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                393: 282
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Obremski              349: 344
  18 Renata         Kowalska             - Joanna         Brychcy               271: 417
  19 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Kowalski              404: 247
  20 Tomasz         Górka                - Magdalena      Kublik                359: 441
  21 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Pawlic                510: 279
  22 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Goniowska             298: 335
  23 Joanna         Kubińska             - Wojciech       Obremski              339: 298
  24 Mirosław       Dymkowski            - Ryszard        Korpalski             208: 400
  25 Anna           Arana                - Aneta          Bugaj                 475: 274


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 381: 319
   2 Ewa            Ciszewska            - Grzegorz       Wiączkowski           398: 399
   3 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                284: 423
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marek          Róziecki              363: 319
   5 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rakoczy               404: 380
   6 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Tuszyński             321: 578
   7 Jacek          Dec                  - Mariusz        Sylwestrzuk           297: 406
   8 Urszula        Solarska             - Karol          Waniek                285: 407
   9 Kamil          Górka                - Agata          Kopta                 459: 366
  10 Jerzy          Luter                - Marek          Salamon               398: 400
  11 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             448: 272
  12 Jan            Kozłowski            - Magdalena      Kublik                475: 380
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Piasecki              397: 375
  14 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             290: 391
  15 Jarosław       Karp                 - Dawid          Adamczyk              343: 394
  16 Joanna         Brychcy              - Sławomir       Piotrowski            363: 323
  17 Bartosz        Orłowski             - Barbara        Łukaszewicz           390: 328
  18 Mariusz        Grodek               - Agnieszka      Krupka                340: 314
  19 Paweł          Kowalski             - Krzysztof      Obremski              292: 447
  20 Renata         Kowalska             - Joanna         Kubińska              401: 280
  21 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Górka                 288: 319
  22 Agnieszka      Goniowska            - Jacek          Pietruszka            377: 331
  23 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Obremski              302: 316
  24 Anna           Arana                - Mirosław       Dymkowski             359: 287
  25 Aneta          Bugaj                - Maria          Krzyżanowska          227: 383


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           370: 328
   2 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                362: 386
   3 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Ciejka                347: 363
   4 Ewa            Ciszewska            - Jerzy          Matyasik              516: 394
   5 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mariusz        Sylwestrzuk           351: 423
   6 Karol          Waniek               - Kamil          Górka                 309: 453
   7 Krzysztof      Obremski             - Marek          Salamon               385: 329
   8 Mariusz        Grodek               - Jan            Kozłowski             429: 320
   9 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Szczygieł             395: 398
  10 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              294: 391
  11 Magdalena      Kublik               - Marek          Róziecki              290: 463
  12 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Jaśkiewicz            267: 401
  13 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Kowalska              382: 422
  14 Dawid          Adamczyk             - Dominik        Piasecki              562: 280
  15 Bartosz        Orłowski             - Beata          Wiączkowska           344: 420
  16 Agata          Kopta                - Jarosław       Karp                  441: 207
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Joanna         Brychcy               385: 284
  18 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Małek                 355: 358
  19 Agnieszka      Goniowska            - Jacek          Dec                   473: 339
  20 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              332: 409
  21 Jacek          Pietruszka           - Paweł          Kowalski              348: 350
  22 Wojciech       Obremski             - Maria          Krzyżanowska          376: 346
  23 Joanna         Kubińska             - Agnieszka      Krupka                374: 336
  24 Ryszard        Korpalski            - Przemysław     Pawlic                376: 267
  25 Mirosław       Dymkowski            - Aneta          Bugaj                 325: 361


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             400: 416
   2 Grzegorz       Wiączkowski          - Stanisław      Rydzik                362: 359
   3 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Ciszewska             352: 383
   4 Jan            Kozłowski            - Kamil          Górka                 479: 362
   5 Andrzej        Rakoczy              - Dawid          Adamczyk              433: 377
   6 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Grodek                382: 337
   7 Marek          Róziecki             - Krzysztof      Obremski              424: 340
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             356: 432
   9 Renata         Kowalska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            416: 316
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Agata          Kopta                 376: 310
  11 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Puton                 274: 461
  12 Karol          Waniek               - Beata          Wiączkowska           420: 372
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Jerzy          Matyasik              287: 400
  14 Joanna         Brychcy              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   377: 423
  15 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Małek                 262: 481
  16 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 287: 351
  17 Marek          Salamon              - Jacek          Dec                   430: 382
  18 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Obremski              412: 285
  19 Joanna         Kubińska             - Sławomir       Piotrowski            269: 344
  20 Dominik        Piasecki             - Paweł          Kowalski              347: 361
  21 Tomasz         Górka                - Anna           Arana                 316: 388
  22 Ryszard        Korpalski            - Jarosław       Karp                  380: 319
  23 Przemysław     Pawlic               - Jacek          Pietruszka            316: 362
  24 Maria          Krzyżanowska         - Mirosław       Dymkowski             311: 316
  25 Agnieszka      Krupka               - Aneta          Bugaj                 456: 316


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Tomasz         Zwoliński             387: 320
   2 Dariusz        Puton                - Ewa            Ciszewska             362: 374
   3 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Wiączkowski           329: 354
   4 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              423: 382
   5 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   494: 316
   6 Marek          Róziecki             - Katarzyna      Małek                 340: 330
   7 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           356: 440
   8 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Obremski              399: 471
   9 Dawid          Adamczyk             - Magdalena      Kublik                464: 357
  10 Bartosz        Orłowski             - Marek          Salamon               385: 430
  11 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rakoczy               352: 445
  12 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 424: 303
  13 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              361: 380
  14 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Szczygieł             437: 345
  15 Jacek          Dec                  - Agnieszka      Jaśkiewicz            262: 320
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Renata         Kowalska              308: 382
  17 Agata          Kopta                - Agnieszka      Goniowska             286: 356
  18 Paweł          Kowalski             - Urszula        Solarska              300: 420
  19 Mariusz        Grodek               - Ryszard        Korpalski             282: 337
  20 Joanna         Kubińska             - Anna           Arana                 309: 379
  21 Jarosław       Karp                 - Dominik        Piasecki              338: 352
  22 Agnieszka      Krupka               - Wojciech       Obremski              369: 326
  23 Jacek          Pietruszka           - Maria          Krzyżanowska          437: 271
  24 Mirosław       Dymkowski            - Tomasz         Górka                 224: 412
  25 Aneta          Bugaj                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Zwoliński             386: 453
   2 Ewa            Ciszewska            - Stanisław      Rydzik                337: 518
   3 Marek          Róziecki             - Łukasz         Tuszyński             411: 390
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Waniek                451: 301
   5 Katarzyna      Małek                - Dawid          Adamczyk              447: 266
   6 Urszula        Solarska             - Marek          Salamon               287: 328
   7 Kamil          Górka                - Andrzej        Rakoczy               423: 365
   8 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Kozłowski             444: 404
   9 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              392: 337
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Puton                 413: 336
  11 Renata         Kowalska             - Agata          Kopta                 371: 289
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Joanna         Brychcy               317: 394
  13 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Goniowska             354: 465
  14 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Ciejka                333: 412
  15 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mariusz        Grodek                388: 247
  16 Jacek          Pietruszka           - Magdalena      Kublik                393: 294
  17 Beata          Wiączkowska          - Agnieszka      Krupka                365: 345
  18 Tomasz         Górka                - Bartosz        Orłowski              400: 355
  19 Jerzy          Luter                - Barbara        Łukaszewicz           301: 410
  20 Jacek          Dec                  - Sławomir       Piotrowski            353: 385
  21 Dominik        Piasecki             - Anna           Arana                 347: 378
  22 Paweł          Kowalski             - Jarosław       Karp                  408: 311
  23 Maria          Krzyżanowska         - Wojciech       Obremski              461: 237
  24 Mirosław       Dymkowski            - Joanna         Kubińska              315: 329
  25 Aneta          Bugaj                - Przemysław     Pawlic                338: 455


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             418: 420
   2 Ewa            Ciszewska            - Mariusz        Sylwestrzuk           317: 326
   3 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Róziecki              452: 331
   4 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             497: 358
   5 Marek          Salamon              - Renata         Kowalska              399: 302
   6 Karol          Waniek               - Tomasz         Ciejka                354: 358
   7 Katarzyna      Małek                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   365: 342
   8 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Górka                 373: 392
   9 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              459: 314
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             309: 498
  11 Dariusz        Puton                - Jerzy          Matyasik              387: 295
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Joanna         Brychcy               332: 381
  13 Agnieszka      Goniowska            - Urszula        Solarska              395: 281
  14 Jan            Kozłowski            - Beata          Wiączkowska           280: 427
  15 Anna           Arana                - Sławomir       Piotrowski            311: 345
  16 Agata          Kopta                - Jacek          Pietruszka            377: 317
  17 Tomasz         Górka                - Barbara        Łukaszewicz           373: 362
  18 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Kowalski              278: 289
  19 Mariusz        Grodek               - Bartosz        Orłowski              424: 330
  20 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Luter                 454: 314
  21 Agnieszka      Krupka               - Dominik        Piasecki              426: 261
  22 Jacek          Dec                  - Joanna         Kubińska              348: 351
  23 Maria          Krzyżanowska         - Przemysław     Pawlic                374: 427
  24 Wojciech       Obremski             - Jarosław       Karp                  256: 297
  25 Mirosław       Dymkowski            - Aneta          Bugaj                 244: 286
Lista rankingowa na dzień 20-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.60  27763  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.90  26333  183
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.52  28077  197
   6 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             141.61  27756  196
   8 Kamil Górka                    Kraków               141.50  26885  190
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  11 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.82  26755  190
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.79  28157  200
  13 Justyna Górka                  Kraków               140.44  27104  193
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.07  19330  138
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.50  27203  195
  16 Szymon Fidziński               Warszawa             138.82   9995   72
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.39  25325  183
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 136.89  19165  140
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  21 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  24 Filip Sosin                    Warszawa             135.99  20535  151
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             135.76  25658  189
  26 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              134.54  25294  188
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              134.33  26195  195
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              133.15  20904  157
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             132.49  10599   80
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                131.93  25991  197
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  40 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.26   8532   65
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  42 Marek Reda                     Wołomin              130.63  25342  194
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.58  16976  130
  44 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.54  24411  187
  45 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  46 Marek Salamon                  Bytom                130.02  11962   92
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  48 Robert Kamiński                Warszawa             129.68  25287  195
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.42  21354  165
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.04  24130  187
  54 Irena Sołdan                   Rumia                129.02  25545  198
  55 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.94  14699  114
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.86  13530  105
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  59 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  24885  195
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.20  19461  153
  66 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.06  23760  187
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.60  25319  200
  68 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  69 Katarzyna Małek                Mielec               126.11   4540   36
  70 Maciej Michalak                Łódź                 126.05  22942  182
  71 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.88  13595  108
  72 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  73 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  74 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  75 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.47  23713  189
  76 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.26  24175  193
  77 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.12  22272  178
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.00  24875  199
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.91   6620   53
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  81 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.72  18209  146
  82 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  83 Maciej Perzyński               Piła                 124.54  13824  111
  84 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            124.51   4358   35
  85 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  86 Marek Róziecki                 Rybnik               124.42   4479   36
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.39  23261  187
  88 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  89 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  90 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.92  13135  106
  91 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  92 Jakub Nalepa                   Gliwice              123.38  16779  136
  93 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  94 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.53  24138  197
  96 Jan Kozłowski                  Kraków               121.35  22086  182
  97 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.30  23289  192
  98 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
 100 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 102 Kamil Klinkosz                 Rumia                120.85   4713   39
 103 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 104 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 105 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.38  23234  193
 107 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.32  17808  148
 108 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 109 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.27  20206  168
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.23  13105  109
 111 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 112 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 113 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.95   4918   41
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.93  23627  197
 115 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.14  23233  195
 118 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 119 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 120 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.81  22456  189
 122 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.60   9962   84
 123 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.59  23244  196
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 125 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 127 Marcin Skowron                 Zabrze               118.13  12404  105
 128 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 129 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 131 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 132 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 133 Anna Niedzielko                Szczecin             117.70  12712  108
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 136 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 137 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 139 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 141 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 142 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 143 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 144 Agnieszka Krupka               Krosno               116.75  21249  182
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                116.63  23326  200
 146 Paweł Kowalski                 Kutno                116.58   5596   48
 147 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 148 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.47  22828  196
 149 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Tomasz Górka                   Łęczna               116.03   4177   36
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 115.99  21922  189
 154 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 155 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 156 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.61  22198  192
 157 Magdalena Kublik               Warszawa             115.60  22542  195
 158 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 159 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 160 Mariusz Grodek                 Olsztyn              115.55   7626   66
 161 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.48  18708  162
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.38  13269  115
 165 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.28  22710  197
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 167 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.82  22276  194
 170 Adam Klimont                   Wałcz                114.76  16985  148
 171 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 172 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 173 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.55  10653   93
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 176 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 177 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 178 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 179 Michał Ozimiński               Łódź                 114.28  22170  194
 180 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     114.15   3767   33
 181 Jacek Pietruszka               Kraków               114.11   9585   84
 182 Marek Rogalski                 Warszawa             114.07  20761  182
 183 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 184 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 186 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 188 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.33   5213   46
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 190 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 191 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.91   4968   44
 192 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            112.67  16337  145
 193 Stanisław Gasik                Warszawa             112.55  11142   99
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 195 Piotr Szutenberg               Ustka                112.40   8992   80
 196 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  18991  169
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 199 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 200 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.03  19942  178
 201 Dominik Piasecki               Słupsk               112.03   8066   72
 202 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.97  22059  197
 203 Tomasz Łapka                   Warszawa             111.82   7380   66
 204 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 205 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             111.56  14949  134
 207 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 208 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 209 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 210 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 211 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 212 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               111.04   9994   90
 213 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.03  14767  133
 214 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 215 Jerzy Luter                    Bytom                110.68  21583  195
 216 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  18685  169
 217 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       110.21   5290   48
 218 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 219 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 220 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.80  10651   97
 221 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 222 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 223 Katarzyna Klimała              Kraków               109.49  16424  150
 224 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 225 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 226 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 227 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 232 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 233 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.96  13603  126
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 235 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 236 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 237 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 238 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 239 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 240 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 241 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 242 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.35  13312  124
 243 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 245 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.22  14368  134
 246 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.19   9004   84
 247 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 248 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 249 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 250 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.49   5431   51
 251 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 252 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.22  12959  122
 253 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 254 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 255 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 256 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 257 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 258 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 259 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 260 Joanna Brychcy                 Katowice             104.72  18850  180
 261 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 262 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 263 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 265 Agnieszka Goniowska            Wrocław              104.34  10851  104
 266 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 267 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 270 Monika Laskowska               Wrocław              103.62   5803   56
 271 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 272 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 274 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 275 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.98  19051  185
 277 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.76  18908  184
 279 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 280 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 282 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 283 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.33   5321   52
 284 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 285 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 286 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     101.66   5693   56
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.61  15241  150
 288 Anna Arana                     Warszawa             101.55  19802  195
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 290 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.33  15807  156
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 292 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 293 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 294 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 295 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 296 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 297 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 298 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 299 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 300 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 301 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 302 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 304 Joanna Kubińska                Warszawa              98.46   4726   48
 305 Urszula Solarska               Łódź                  98.35  19179  195
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 307 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 308 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          98.01   7057   72
 309 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 310 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.83   4598   47
 311 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 312 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 313 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 314 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 315 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 316 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 317 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 318 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 319 Monika Rubinstein              Warszawa              96.36   4818   50
 320 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 322 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 323 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 324 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   95.26   4477   47
 325 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 326 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 327 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 328 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 329 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 331 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 332 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 333 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 334 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 335 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 336 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   4408   48
 337 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 338 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  91.31   2922   32
 339 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 340 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 342 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 343 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 344 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 345 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 346 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 347 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 348 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 349 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 350 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 351 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 352 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 353 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 354 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 355 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.31   3143   36
 356 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 357 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 358 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 359 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 360 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 361 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 362 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 363 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.21   4826   58
 364 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 366 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 367 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 368 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 369 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 370 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 371 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 372 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 373 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 374 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 375 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 378 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   8321  116




Poczekalnia na dzień 20-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   8 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.11   2946   27
   9 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
  10 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  11 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  14 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  15 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  16 Karol Waniek                   Wrocław              122.67   2944   24
  17 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  18 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  23 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  29 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  31 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  32 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  34 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  35 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  36 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  37 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  38 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  39 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  41 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  42 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  43 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  44 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  45 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  46 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  47 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  48 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  49 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  50 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  51 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  52 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  53 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  55 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  56 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  57 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  58 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  62 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  63 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  64 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  67 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  68 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  69 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  70 Blanka Zwolińska               Skierdy               55.55   1222   22
  71 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  72 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  73 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  74 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  75 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  76 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  77 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  78 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  83 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  84 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  86 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  87 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  88 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              87.44   1574   18
  89 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  90 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  91 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  92 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  93 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  94 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  95 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  96 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
  97 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  98 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  99 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 100 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 101 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 102 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 103 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 104 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 105 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 106 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 107 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 108 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 109 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 111 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 112 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 113 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 114 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 115 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 116 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 117 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 118 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 119 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 120 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 121 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 122 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 123 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 124 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 125 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 126 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 127 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 128 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 129 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 130 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 131 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        104.92   1259   12
 136 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 137 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko            100.83   1210   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.17   1190   12
 149 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 151 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 152 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 153 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 154 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 155 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 158 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 159 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 160 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 161 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 164 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 169 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 175 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 176 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 177 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 180 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 181 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 182 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 183 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 184 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 185 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              77.67    932   12
 186 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 187 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 188 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 189 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 190 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.08    853   12
 191 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 192 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 193 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 194 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 195 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 196 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 197 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 198 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 199 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 200 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 201 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 202 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 203 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 204 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 205 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 206 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 207 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 208 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 209 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 210 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 211 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 212 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 213 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 214 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 215 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 216 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 217 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 218 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 219 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 220 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 221 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 222 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 223 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 224 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 225 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 226 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 227 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 228 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 229 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 232 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 233 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 234 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 235 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 236 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 237 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 238 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 239 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 240 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 241 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 242 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 243 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 244 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 245 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 246 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 247 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 248 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 249 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 250 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 251 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 252 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 253 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 254 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 255 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 256 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 257 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 258 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 259 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 260 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 261 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 262 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 263 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 264 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 265 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 266 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 267 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 268 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 269 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 270 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 271 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 272 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 273 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 274 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 275 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 276 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 277 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 278 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 279 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 280 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 281 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 282 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 283 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 284 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 285 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 286 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 287 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 289 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 290 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 291 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 292 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 293 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 294 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 295 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 296 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 297 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 298 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 299 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 300 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 301 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 302 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 303 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 304 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 305 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 306 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 307 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 308 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 309 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 310 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 311 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 312 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 313 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 314 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 315 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 316 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 317 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 318 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 319 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 320 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 321 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 322 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 323 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 324 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 325 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 326 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 327 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 328 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 329 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 330 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 331 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 332 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 333 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 334 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 335 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 336 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 337 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 338 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 339 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 340 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 341 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 342 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 343 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 344 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 345 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 346 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 347 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 348 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie