Stare Babice23
listopada
Stare Babice 23-24 listopada XXI Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Stare Babice23
listopada
Stare Babice 23-24 listopada Turniej dla Ambitnych — Oczko
Rumia 7
grudnia
Rumia 7- 8 grudnia XIV Turniej o Puchar Dyrektora MDK
Joanna Jewtuch najlepsza w "Oczku"23 - 24 listopada 2013 — Turniej dla Ambitnych — OczkoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej dla Ambitnych — OczkoStare Babice, 23 - 24 listopada 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Joanna Jewtuch najlepsza w "Oczku"Jeśli Mistrzostwa Polski były teatrem jednego aktora, to Turniej dla Ambitnych – „Oczko” był teatrem jednej aktorki. Joanna Jewtuch, bo o niej mowa, od siódmej odsłony tegoż przedstawienia objęła prowadzenie i nie oddała go już do końca rozgrywek. I to, pomimo że na swojej drodze napotkała między innymi dwóch byłych Mistrzów Polski, którzy nie zakwalifikowali się do fazy finałowej (z jednym z nich grała nawet dwukrotnie). Jednym z tych „tajemniczych” mistrzów był Mariusz Skrobosz, który wobec wybornej formy Asi musiał zadowolić się drugim miejscem w turnieju. Trzecie miejsce przypadło Kamilowi Kisterowi. Można więc rzec, że na podium zagościła „paranoja”.

Dla uczestników, z okazji XXI Mistrzostw Polski, zorganizowano szereg dodatkowych konkursów i nagród. Ważne było, kto rozpoczął turniej z 21 numerem startowym, jak również kto zakończył turniej na tej pozycji i kto rozgrywał swoje partie na 21 stole. Przez całe rozgrywki wszyscy uczestnicy skrzętnie liczyli wykonane przez siebie ruchy warte magiczne „oczko”. Poniżej klasyfikacja tego konkursu. Zwycięzca – Miłosz Wrzałek, ułożył trzynaście takich słów. Po cichu liczono, że będzie ich 21. Skoro jednak rund było trzynaście, to ta trzynastka również wpasowała się gdzieś w magię liczb turnieju.

Trójka zwycięzców otrzymała puchary i nagrody pieniężne, a pozostałymi laureatami zostali:
- za numer startowy nr 21: Mariusz Sylwestrzuk,
- za miejsce 21 w klasyfikacji końcowej: Piotr Broda,
- za najbardziej zalotne „oczka” scrabblistki: Monika Gawron-Cieślik.


Klasyfikacja ruchów za „oczko”
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski
„Turniej Frustratów” VII Mistrzostw Polski
Turniej Towarzyszący VII Mistrzostw Polski


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekRestauracja HEDERA, Stare Babice, ul. Warszawska 344
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 23 listopada (8 rund)
11:15 — rozpoczęcie turnieju
15:15-16:15 — przerwa obiadowa
20:15 — zakończenie gier

Niedziela, 24 listopada (5 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat

Wpisowe można będzie opłacić na miejscu, ale w celu usprawnienia zapisów, prosimy o wpłaty przelewem na konto PFS do czwartku 21 listopada do godz. 24:00.

Volkswagen Bank direct 60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

Uwaga! Za obiad opłaty będziemy pobierać na miejscu.
Wyżywienie1. ZUPY (koszt 5 PLN):
a. ROSÓŁ Z MAKARONEM
b. ŻUREK
2. DANIA OBIADOWE:
koszt dania 15 PLN:
a. KOTLET DE VOLAILLE Z SEREM, ziemniaki opiekane, bukiet surówek
b. BITKI WIEPRZOWE, kopytka lub kasza gryczana, buraczki zasmażane
koszt dania 13 PLN:
c. NALEŚNIKI Z PIECZARKAMI I JAJKIEM – wersja dla wegetarian i innych smakoszy naleśników
Noclegipokój dwuosobowy 130,00 zł LUB 150,00 zł w zależności od standardu
pokój trzyosobowy 200,00 zł

Prosimy o rezerwację pokoi z min. dwudniowym wyprzedzeniem!
tel. 694-702-186 lub 606-332-989
NagrodyPuchary, nagrody finansowe i rzeczowe, w tym:

a. dla gracza z numerem startowym 21
b. dla gracza, który w klasyfikacji końcowej zajmie 21. miejsce
c. dla gracza, który przez cały turniej wykona najwięcej ruchów za 21 punktów; liczbę ruchów wartych 21 punktów należy wpisywać do protokołu każdej gry, tak jak do tej pory było na niektórych turniejach w kwestii wpisywania liczby blanków
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju Turniej dla Ambitnych — Oczko

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.14     10.0     5456     2044      816
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.68     10.0     5433     2039      512
  3 Kamil           Kister               Puławy                 142.74     10.0     5259     1918      487
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.16      9.0     5404     1951      597
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               134.08      9.0     5166     1894      585
  6 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.57      9.0     5062     1940      173
  7 Czesław         Grajewski            Białystok              119.02      9.0     4861     1875      209
  8 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.34      8.0     5222     1814      279
  9 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.36      8.0     5111     1800      555
 10 Marek           Rogalski             Warszawa               120.74      8.0     4985     1812      -10
 11 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               133.11      8.0     4905     1799     -140
 12 Dorota          Maciejuk             Warszawa               128.59      8.0     4866     1683      503
 13 Irena           Sołdan               Sopot                  138.47      7.0     5302     1676      423
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.81      7.0     5275     1690      355
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.29      7.0     5253     1708      587
 16 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               131.23      7.0     5005     1598      530
 17 Przemysław      Rybicki              Otwock                 141.13      7.0     4942     1661      161
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              121.49      7.0     4840     1774      190
 19 Marta           Bajorek              Warszawa               119.04      7.0     4761     1707       42
 20 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               120.28      7.0     4707     1646     -232
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             132.63      7.0     4639     1642       47
 22 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.04      7.0     4611     1713       -9
 23 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         134.35      6.0     4976     1525      132
 24 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.22      6.0     4942     1524       66
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.89      6.0     4881     1522      188
 26 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               116.92      6.0     4777     1614       -8
 27 Agnieszka       Matus                Milanówek              109.33      6.0     4716     1445      301
 28 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      6.0     4680     1553      -59
 29 Zdzisław        Szota                Warszawa               105.00      6.0     4674     1623     -148
 30 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.08      6.0     4445     1428      -90
 31 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.67      5.5     4697     1240      440
 32 Dorota          Ostrowska            Białystok              109.74      5.5     4675     1369      197
 33 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         122.64      5.5     4659     1389      595
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               119.12      5.5     4235     1425     -879
 35 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         129.48      5.5     4151     1326      -70
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               103.76      5.5     4060     1356     -345
 37 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.58      5.0     4713     1437       72
 38 Patrycja        Kuszpit              Biała Podlaska         131.82      5.0     4611     1353     -211
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.74      5.0     4417     1404     -176
 40 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.00      4.5     4552     1229      341
 41 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4195     1175     -307
 42 Maria           Pokorska             Warszawa               106.44      4.5     4039     1240     -546
 43 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     3867     1007     -462
 44 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      2.5     3890      975     -693
 45 Magdalena       Pokorska             Warszawa               100.00      0.5     3446      774    -1398
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej dla Ambitnych — Oczko



	Mariusz Skrobosz 151.68 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Edward         Stefaniak             122.64 +  408: 403  173
    2     1 Irena          Sołdan                138.47 +  477: 390  188
    3     4 Marek          Rogalski              120.74 -  416: 487   71
    4     4 Joanna         Jewtuch               128.14 -  323: 390   78
    5     8 Piotr          Broda                 132.63 +  396: 334  183
    6     5 Marta          Bajorek               119.04 +  425: 335  169
    7     4 Kamil          Kister                142.74 -  410: 542   93
    8     6 Robert         Kamiński              134.08 +  419: 312  184
    9     5 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  375: 333  171
   10     3 Maciej         Sancewicz             131.36 +  339: 336  181
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 +  547: 295  177
   12     2 Miłosz         Wrzałek               143.16 +  465: 404  193
   13     1 Joanna         Jewtuch               128.14 +  433: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2039  / 13 156.85




	Miłosz Wrzałek 143.16 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             122.08 +  401: 326  172
    2     3 Robert         Kuszpit               137.34 -  357: 423   87
    3    13 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 +  386: 373  183
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  404: 330  176
    5     5 Czesław        Grajewski             119.02 +  384: 336  169
    6     3 Joanna         Jewtuch               128.14 -  315: 499   78
    7     8 Irena          Sołdan                138.47 +  578: 395  188
    8     4 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  411: 293  167
    9     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 +  495: 324  177
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  471: 271  184
   11     2 Maciej         Sancewicz             131.36 -  366: 393   81
   12     2 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  404: 465  102
   13     3 Robert         Kuszpit               137.34 +  432: 379  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 13 150.08




	Kamil Kister 142.74 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  340: 387   71
    2    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  325: 475   50
    3    20 Dorota         Ostrowska             109.74 +  387: 360  160
    4    21 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  366: 317  150
    5    13 Edward         Stefaniak             122.64 +  346: 290  173
    6     8 Czesław        Grajewski             119.02 +  478: 247  169
    7     4 Mariusz        Skrobosz              151.68 +  542: 410  202
    8     5 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  406: 394  163
    9     3 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  418: 372  167
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  388: 391   77
   11     1 Joanna         Jewtuch               128.14 +  450: 389  178
   12     3 Maciej         Sancewicz             131.36 +  421: 396  181
   13     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 +  392: 344  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 13 147.54




	Przemysław Rybicki 141.13 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              120.74 -  365: 462   71
    2    16 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  352: 322  150
    3     7 Stanisław      Rydzik                139.29 -  275: 398   89
    4    13 Edward         Stefaniak             122.64 -  340: 396   73
    5    20 Magdalena      Pokorska              100.00 +  380: 230  150
    6    19 Piotr          Broda                 132.63 +  474: 309  183
    7    16 Joanna         Ostrowska             114.74 +  438: 365  165
    8    10 Marek          Charytoniuk           129.48 +  399: 251  179
    9     4 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  344: 456   84
   10    10 Szymon         Dąbrowski             119.12 -  353: 363   69
   11    12 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  418: 363  181
   12     8 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  391: 466   83
   13    10 Rafał          Wesołowski            134.22 +  413: 400  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 13 127.77




	Stanisław Rydzik 139.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  409: 446   70
    2    12 Marek          Charytoniuk           129.48 +  430: 310  179
    3     7 Przemysław     Rybicki               141.13 +  398: 275  191
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  336: 431   71
    5    10 Rafał          Wesołowski            134.22 -  329: 369   84
    6    14 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  431: 274  181
    7     9 Dorota         Rudzińska             122.08 +  406: 359  172
    8     7 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  410: 343  182
    9     8 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 +  504: 328  183
   10     1 Joanna         Jewtuch               128.14 -  376: 410   78
   11     7 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  503: 325  169
   12     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  373: 431   77
   13     6 Marek          Rogalski              120.74 -  348: 365   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 13 131.38




	Irena Sołdan 138.47 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  590: 278  169
    2     1 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  390: 477  102
    3     6 Ryszard        Dębski                134.35 -  339: 413   84
    4    12 Dorota         Maciejuk              128.59 -  376: 383   79
    5    17 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  387: 294  154
    6    12 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 +  491: 291  183
    7     8 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  395: 578   93
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  349: 374   71
    9    15 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  388: 332  182
   10    12 Marek          Rogalski              120.74 +  385: 350  171
   11     9 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  384: 406   70
   12    12 Zdzisław       Szota                 105.00 +  395: 318  155
   13     9 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  433: 385  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 13 128.92




	Robert Kuszpit 137.34 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               119.04 +  463: 387  169
    2     3 Miłosz         Wrzałek               143.16 +  423: 357  193
    3     3 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  385: 520   67
    4     5 Robert         Kamiński              134.08 +  378: 346  184
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  370: 394   71
    6     6 Rafał          Wesołowski            134.22 +  426: 323  184
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  437: 358  184
    8     2 Maciej         Sancewicz             131.36 -  356: 408   81
    9     7 Czesław        Grajewski             119.02 -  349: 384   69
   10     7 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 +  444: 382  183
   11     6 Zdzisław       Szota                 105.00 +  404: 353  155
   12     5 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  408: 299  181
   13     3 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  379: 432   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 13 139.54




	Ryszard Dębski 134.35 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Czesław        Grajewski             119.02 +  374: 361  169
    2     8 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  476: 159  163
    3     6 Irena          Sołdan                138.47 +  413: 339  188
    4     2 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  405: 384  167
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  371: 429   84
    6     4 Maria          Pokorska              106.44 +  487: 286  156
    7     3 Joanna         Jewtuch               128.14 -  327: 439   78
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  404: 422   77
    9     6 Marta          Bajorek               119.04 -  336: 350   69
   10     5 Robert         Kamiński              134.08 -  288: 442   84
   11    10 Marek          Rogalski              120.74 -  334: 397   71
   12    13 Maciej         Kutera                100.00 -  311: 498   50
   13    15 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  450: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 13 117.31




	Rafał Wesołowski 134.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  249: 383   67
    2    22 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  465: 325  181
    3     9 Czesław        Grajewski             119.02 -  368: 388   69
    4    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  367: 330  150
    5    10 Stanisław      Rydzik                139.29 +  369: 329  189
    6     6 Robert         Kuszpit               137.34 -  323: 426   87
    7    11 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  340: 368   70
    8    15 Dorota         Rudzińska             122.08 +  479: 376  172
    9    12 Zdzisław       Szota                 105.00 -  345: 434   55
   10    13 Piotr          Broda                 132.63 -  357: 397   83
   11    16 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  391: 313  150
   12    15 Dorota         Ostrowska             109.74 +  489: 394  160
   13    10 Przemysław     Rybicki               141.13 -  400: 413   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 13 117.23




	Robert Kamiński 134.08 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 116.67 -  270: 403   67
    2    20 Dorota         Maciejuk              128.59 +  428: 398  179
    3    12 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  481: 294  182
    4     5 Robert         Kuszpit               137.34 -  346: 378   87
    5    14 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  435: 353  181
    6     9 Maciej         Kutera                100.00 +  431: 259  150
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  372: 354  171
    8     6 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  312: 419  102
    9     9 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  432: 327  163
   10     5 Ryszard        Dębski                134.35 +  442: 288  184
   11     4 Marta          Bajorek               119.04 +  367: 366  169
   12     1 Joanna         Jewtuch               128.14 -  414: 437   78
   13     4 Maciej         Sancewicz             131.36 +  436: 305  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 13 145.69




	Andrzej Kwiatkowski 133.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             114.74 +  472: 302  165
    2     2 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  503: 365  167
    3     1 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  412: 367  170
    4     1 Marek          Rogalski              120.74 +  588: 314  171
    5     1 Ryszard        Dębski                134.35 +  429: 371  184
    6     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  405: 430   77
    7     2 Robert         Kuszpit               137.34 -  358: 437   87
    8     1 Joanna         Jewtuch               128.14 -  325: 444   78
    9     4 Przemysław     Rybicki               141.13 +  456: 344  191
   10     2 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  271: 471   93
   11     5 Czesław        Grajewski             119.02 -  301: 390   69
   12     7 Marta          Bajorek               119.04 +  434: 318  169
   13     5 Czesław        Grajewski             119.02 -  321: 367   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 13 130.00




	Mikołaj Przybyłowicz 133.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  277: 446   63
    2    18 Dorota         Ostrowska             109.74 +  403: 288  160
    3    13 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  373: 386   93
    4    20 Magdalena      Pokorska              100.00 +  450: 299  150
    5    16 Dorota         Maciejuk              128.59 +  359: 314  179
    6    12 Irena          Sołdan                138.47 -  291: 491   88
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  379: 357  176
    8     9 Marek          Rogalski              120.74 +  355: 331  171
    9     8 Stanisław      Rydzik                139.29 -  328: 504   89
   10     7 Robert         Kuszpit               137.34 -  382: 444   87
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  428: 398  171
   12     8 Przemysław     Rybicki               141.13 +  466: 391  191
   13     7 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  414: 396  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 13 138.38




	Piotr Broda 132.63 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Ostrowska             109.74 +  396: 343  160
    2     4 Marek          Rogalski              120.74 -  319: 344   71
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  349: 435   76
    4    16 Joanna         Ostrowska             114.74 +  404: 356  165
    5     8 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  334: 396  102
    6    19 Przemysław     Rybicki               141.13 -  309: 474   91
    7    18 Radosław       Słowicki              100.00 +  394: 177  150
    8    18 Maciej         Kutera                100.00 +  403: 316  150
    9    14 Szymon         Dąbrowski             119.12 -  327: 361   69
   10    13 Rafał          Wesołowski            134.22 +  397: 357  184
   11    13 Dorota         Rudzińska             122.08 +  365: 310  172
   12     9 Dorota         Maciejuk              128.59 -  283: 372   79
   13    14 Edward         Stefaniak             122.64 +  359: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 13 126.31




	Patrycja Kuszpit 131.82 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Matus                 109.33 +  436: 384  159
    2    10 Zdzisław       Szota                 105.00 -  326: 427   55
    3    12 Robert         Kamiński              134.08 -  294: 481   84
    4    19 Radosław       Słowicki              100.00 +  454: 279  150
    5    15 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  300: 371   63
    6    18 Dorota         Ostrowska             109.74 +  398: 279  160
    7    14 Maciej         Kutera                100.00 +  354: 340  150
    8     7 Stanisław      Rydzik                139.29 -  343: 410   89
    9    15 Irena          Sołdan                138.47 -  332: 388   88
   10    18 Maria          Pokorska              106.44 +  407: 237  156
   11    11 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  397: 449   67
   12    16 Edward         Stefaniak             122.64 -  258: 401   73
   13    17 Agnieszka      Matus                 109.33 -  312: 376   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 13 104.08




	Maciej Sancewicz 131.36 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Pokorska              106.44 +  448: 262  156
    2     6 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  416: 333  154
    3     5 Zdzisław       Szota                 105.00 -  345: 347   55
    4    11 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  466: 373  181
    5     3 Marta          Bajorek               119.04 +  466: 279  169
    6     2 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  406: 305  171
    7     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 +  378: 310  177
    8     2 Robert         Kuszpit               137.34 +  408: 356  187
    9     1 Joanna         Jewtuch               128.14 -  348: 429   78
   10     3 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  336: 339  102
   11     2 Miłosz         Wrzałek               143.16 +  393: 366  193
   12     3 Kamil          Kister                142.74 -  396: 421   93
   13     4 Robert         Kamiński              134.08 -  305: 436   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 13 138.46




	Krzysztof Jaworski 131.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zdzisław       Szota                 105.00 -  324: 350   55
    2    22 Rafał          Wesołowski            134.22 -  325: 465   84
    3    22 Joanna         Ostrowska             114.74 -  287: 376   65
    4    22 Dorota         Ostrowska             109.74 +  418: 389  160
    5    19 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  365: 229  169
    6    16 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  391: 417   70
    7    19 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  609: 231  154
    8    13 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  359: 350  181
    9    10 Maria          Pokorska              106.44 +  444: 205  156
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  387: 379  171
   11     8 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  401: 262  163
   12     5 Robert         Kuszpit               137.34 -  299: 408   87
   13     7 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  396: 414   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 13 122.92




	Marek Dudkiewicz 130.58 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             103.76 -  308: 386   54
    2    13 Edward         Stefaniak             122.64 +  347: 289  173
    3    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 218  150
    4    11 Maciej         Sancewicz             131.36 -  373: 466   81
    5    14 Robert         Kamiński              134.08 -  353: 435   84
    6    14 Stanisław      Rydzik                139.29 -  274: 431   89
    7    21 Dorota         Ostrowska             109.74 +  436: 306  160
    8    13 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  350: 359   81
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  401: 281  176
   10    17 Maciej         Kutera                100.00 +  402: 274  150
   11    12 Przemysław     Rybicki               141.13 -  363: 418   91
   12    17 Dorota         Rudzińska             122.08 -  377: 391   72
   13    16 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  329: 387   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 13 110.54




	Marek Charytoniuk 129.48 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 274  150
    2    12 Stanisław      Rydzik                139.29 -  310: 430   89
    3    17 Magdalena      Pokorska              100.00 +  402: 284  150
    4     8 Marta          Bajorek               119.04 -  325: 342   69
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  346: 344  176
    6     7 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  264: 351   67
    7    13 Agnieszka      Matus                 109.33 +  367: 313  159
    8    10 Przemysław     Rybicki               141.13 -  251: 399   91
    9    13 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  360: 332  170
   10    11 Zdzisław       Szota                 105.00 -  313: 368   55
   11    15 Dorota         Maciejuk              128.59 -  235: 416   79
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  258: 368   71
   13    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Dorota Maciejuk 128.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Kutera                100.00 -  331: 354   50
    2    20 Robert         Kamiński              134.08 -  398: 428   84
    3    18 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  305: 272  154
    4    12 Irena          Sołdan                138.47 +  383: 376  188
    5    16 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  314: 359   83
    6    15 Agnieszka      Matus                 109.33 -  343: 355   59
    7    20 Szymon         Dąbrowski             119.12 -  378: 383   69
    8    20 Radosław       Słowicki              100.00 +  428: 234  150
    9    18 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  393: 350  150
   10    15 Joanna         Ostrowska             114.74 +  386: 355  165
   11    15 Marek          Charytoniuk           129.48 +  416: 235  179
   12     9 Piotr          Broda                 132.63 +  372: 283  183
   13     8 Marta          Bajorek               119.04 +  419: 379  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 13 129.46




	Joanna Jewtuch 128.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Kędzior               100.00 +  427: 296  150
    2    11 Radosław       Słowicki              100.00 +  388: 297  150
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  379: 411   77
    4     4 Mariusz        Skrobosz              151.68 +  390: 323  202
    5     7 Zdzisław       Szota                 105.00 +  465: 325  155
    6     3 Miłosz         Wrzałek               143.16 +  499: 315  193
    7     3 Ryszard        Dębski                134.35 +  439: 327  184
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  444: 325  184
    9     1 Maciej         Sancewicz             131.36 +  429: 348  181
   10     1 Stanisław      Rydzik                139.29 +  410: 376  189
   11     1 Kamil          Kister                142.74 -  389: 450   93
   12     1 Robert         Kamiński              134.08 +  437: 414  184
   13     1 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  360: 433  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 13 157.23




	Mariusz Sylwestrzuk 126.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Pokorska              100.00 +  450: 224  150
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 +  438: 362  171
    3     2 Joanna         Jewtuch               128.14 +  411: 379  178
    4     3 Zdzisław       Szota                 105.00 +  370: 269  155
    5     2 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  446: 273  167
    6     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  430: 405  184
    7     1 Maciej         Sancewicz             131.36 -  310: 378   81
    8     3 Ryszard        Dębski                134.35 +  422: 404  184
    9     2 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  324: 495   93
   10     4 Kamil          Kister                142.74 +  391: 388  193
   11     3 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  295: 547  102
   12     4 Stanisław      Rydzik                139.29 +  431: 373  189
   13     2 Kamil          Kister                142.74 -  344: 392   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 13 149.23




	Krzysztof Sporczyk 125.89 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  448: 296  150
    2     7 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  386: 427   67
    3     8 Piotr          Broda                 132.63 +  435: 349  183
    4     6 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  330: 404   93
    5     9 Marek          Charytoniuk           129.48 -  344: 346   79
    6    13 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  373: 340  167
    7    10 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  357: 379   83
    8    14 Zdzisław       Szota                 105.00 -  376: 396   55
    9    16 Marek          Dudkiewicz            130.58 -  281: 401   81
   10    16 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  375: 394   70
   11    17 Agnieszka      Matus                 109.33 +  450: 300  159
   12    18 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  339: 332  154
   13    16 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  387: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 13 117.08




	Edward Stefaniak 122.64 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  403: 408  102
    2    13 Marek          Dudkiewicz            130.58 -  289: 347   81
    3    19 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  452: 223  169
    4    13 Przemysław     Rybicki               141.13 +  396: 340  191
    5    13 Kamil          Kister                142.74 -  290: 346   93
    6    17 Joanna         Ostrowska             114.74 -  324: 341   65
    7    15 Marta          Bajorek               119.04 -  324: 367   69
    8    19 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  430: 294  154
    9    17 Maciej         Kutera                100.00 -  327: 486   50
   10    23 PAUZA
   11    22 Magdalena      Pokorska              100.00 +  372: 295  150
   12    16 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  401: 258  182
   13    14 Piotr          Broda                 132.63 -  351: 359   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Dorota Rudzińska 122.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  326: 401   93
    2    21 Maria          Pokorska              106.44 -  334: 441   56
    3    21 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  398: 394  150
    4    18 Adam           Kędzior               100.00 +  373: 331  150
    5    11 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  432: 298  170
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  313: 374   63
    7     9 Stanisław      Rydzik                139.29 -  359: 406   89
    8    15 Rafał          Wesołowski            134.22 -  376: 479   84
   10    14 Agnieszka      Matus                 109.33 +  453: 349  159
   11    13 Piotr          Broda                 132.63 -  310: 365   83
   12    17 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  391: 377  181
   13    12 Maciej         Kutera                100.00 +  380: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Mariola Osajda-Matczak 121.49 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Kister                142.74 +  387: 340  193
    2     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  362: 438   77
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            113.04 +  359: 307  163
    4     7 Stanisław      Rydzik                139.29 +  431: 336  189
    5     4 Robert         Kuszpit               137.34 +  394: 370  187
    6     2 Maciej         Sancewicz             131.36 -  305: 406   81
    7     5 Robert         Kamiński              134.08 -  354: 372   84
    8    12 Irena          Sołdan                138.47 +  374: 349  188
    9     5 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  333: 375  102
   10     8 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  379: 387   81
   11    14 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  398: 428   83
   12    14 Marek          Charytoniuk           129.48 +  368: 258  179
   13    11 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  396: 284  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 13 136.46




	Marek Rogalski 120.74 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Przemysław     Rybicki               141.13 +  462: 365  191
    2     4 Piotr          Broda                 132.63 +  344: 319  183
    3     4 Mariusz        Skrobosz              151.68 +  487: 416  202
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  314: 588   84
    5     6 Maria          Pokorska              106.44 -  296: 443   56
    6    10 Zdzisław       Szota                 105.00 +  417: 395  155
    7     7 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  316: 375   63
    8     9 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  331: 355   83
    9    11 Joanna         Ostrowska             114.74 +  342: 337  165
   10    12 Irena          Sołdan                138.47 -  350: 385   88
   11    10 Ryszard        Dębski                134.35 +  397: 334  184
   12    11 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  564: 335  169
   13     6 Stanisław      Rydzik                139.29 +  365: 348  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 13 139.38




	Juliusz Czupryniak 120.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                139.29 +  446: 409  189
    2     9 Maciej         Kutera                100.00 +  401: 333  150
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  367: 412   84
    4    10 Maria          Pokorska              106.44 -  341: 388   56
    5    11 Dorota         Rudzińska             122.08 -  298: 432   72
    6    16 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  417: 391  181
    7    11 Rafał          Wesołowski            134.22 +  368: 340  184
    8     8 Marta          Bajorek               119.04 -  287: 397   69
    9    13 Marek          Charytoniuk           129.48 -  332: 360   79
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  394: 375  176
   11     9 Irena          Sołdan                138.47 +  406: 384  188
   12    10 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  290: 398   63
   13    13 Zdzisław       Szota                 105.00 +  360: 320  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Szymon Dąbrowski 119.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                138.47 -  278: 590   88
    2    17 Czesław        Grajewski             119.02 -  354: 470   69
    3    19 Edward         Stefaniak             122.64 -  223: 452   73
    4    23 PAUZA
    5    19 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  229: 365   81
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  399: 320  150
    7    20 Dorota         Maciejuk              128.59 +  383: 378  179
    8    17 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  347: 342  167
    9    14 Piotr          Broda                 132.63 +  361: 327  183
   10    10 Przemysław     Rybicki               141.13 +  363: 353  191
   11     7 Stanisław      Rydzik                139.29 -  325: 503   89
   12    11 Marek          Rogalski              120.74 -  335: 564   71
   13    15 Ryszard        Dębski                134.35 -  338: 450   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Marta Bajorek 119.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kuszpit               137.34 -  387: 463   87
    2    14 Joanna         Ostrowska             114.74 +  359: 274  165
    3    16 Radosław       Słowicki              100.00 +  489: 223  150
    4     8 Marek          Charytoniuk           129.48 +  342: 325  179
    5     3 Maciej         Sancewicz             131.36 -  279: 466   81
    6     5 Mariusz        Skrobosz              151.68 -  335: 425  102
    7    15 Edward         Stefaniak             122.64 +  367: 324  173
    8     8 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  397: 287  170
    9     6 Ryszard        Dębski                134.35 +  350: 336  184
   10     6 Czesław        Grajewski             119.02 +  393: 376  169
   11     4 Robert         Kamiński              134.08 -  366: 367   84
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  318: 434   84
   13     8 Dorota         Maciejuk              128.59 -  379: 419   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 13 131.31




	Czesław Grajewski 119.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ryszard        Dębski                134.35 -  361: 374   84
    2    17 Szymon         Dąbrowski             119.12 +  470: 354  169
    3     9 Rafał          Wesołowski            134.22 +  388: 368  184
    4     9 Maciej         Kutera                100.00 +  423: 349  150
    5     5 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  336: 384   93
    6     8 Kamil          Kister                142.74 -  247: 478   93
    7    12 Zdzisław       Szota                 105.00 +  382: 372  155
    8    11 Maria          Pokorska              106.44 +  357: 297  156
    9     7 Robert         Kuszpit               137.34 +  384: 349  187
   10     6 Marta          Bajorek               119.04 -  376: 393   69
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  390: 301  184
   12     6 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  380: 312  167
   13     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 +  367: 321  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 13 144.23




	Monika Gawron-Cieślik 116.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            134.22 +  383: 249  184
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  427: 386  176
    3     3 Robert         Kuszpit               137.34 +  520: 385  187
    4     2 Ryszard        Dębski                134.35 -  384: 405   84
    5     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  273: 446   77
    6     7 Marek          Charytoniuk           129.48 +  351: 264  179
    7     6 Maria          Pokorska              106.44 +  409: 244  156
    8     4 Miłosz         Wrzałek               143.16 -  293: 411   93
    9     3 Kamil          Kister                142.74 -  372: 418   93
   10     9 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  320: 404   63
   11    11 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  449: 397  182
   12     6 Czesław        Grajewski             119.02 -  312: 380   69
   13    11 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  284: 396   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 13 124.15




	Zbigniew Rybak 116.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              134.08 +  403: 270  184
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  365: 503   84
    3    11 Maciej         Kutera                100.00 -  291: 406   50
    4    17 Jerzy          Krzyżewski            113.04 -  297: 409   63
    5    18 Adam           Kędzior               100.00 +  445: 209  150
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  340: 373   76
    7    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  365: 356  150
    8    17 Szymon         Dąbrowski             119.12 -  342: 347   69
    9    20 Dorota         Ostrowska             109.74 -  388: 480   60
   10    19 Maciej         Dąbrowski             103.76 -  334: 338   54
   11    23 PAUZA
   12    21 Magdalena      Pokorska              100.00 +  443: 229  150
   13    19 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  384: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Joanna Ostrowska 114.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kwiatkowski           133.81 -  302: 472   84
    2    14 Marta          Bajorek               119.04 -  274: 359   69
    3    22 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  376: 287  181
    4    16 Piotr          Broda                 132.63 -  356: 404   83
    5    21 Radosław       Słowicki              100.00 +  327: 325  150
    6    17 Edward         Stefaniak             122.64 +  341: 324  173
    7    16 Przemysław     Rybicki               141.13 -  365: 438   91
    8    16 Agnieszka      Matus                 109.33 +  370: 347  159
    9    11 Marek          Rogalski              120.74 -  337: 342   71
   10    15 Dorota         Maciejuk              128.59 -  355: 386   79
   11    19 Maciej         Dąbrowski             103.76 -  323: 348   54
   12    20 Adam           Kędzior               100.00 +  382: 226  150
   13    18 Dorota         Ostrowska             109.74 -  309: 335   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 13 108.00




	Jerzy Krzyżewski 113.04 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 +  446: 277  183
    2     8 Ryszard        Dębski                134.35 -  159: 476   84
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        121.49 -  307: 359   71
    4    17 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  409: 297  167
    5    15 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  371: 300  182
    6    11 Dorota         Rudzińska             122.08 +  374: 313  172
    7     7 Marek          Rogalski              120.74 +  375: 316  171
    8     5 Kamil          Kister                142.74 -  394: 406   93
    9     9 Robert         Kamiński              134.08 -  327: 432   84
   10     9 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 +  404: 320  167
   11     8 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  262: 401   81
   12    10 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  398: 290  170
   13     9 Irena          Sołdan                138.47 -  385: 433   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 13 131.77




	Dorota Ostrowska 109.74 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 132.63 -  343: 396   83
    2    18 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  288: 403   83
    3    20 Kamil          Kister                142.74 -  360: 387   93
    4    22 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  389: 418   81
    5    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  457: 295  150
    6    18 Patrycja       Kuszpit               131.82 -  279: 398   82
    7    21 Marek          Dudkiewicz            130.58 -  306: 436   81
    8    23 PAUZA
    9    20 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  480: 388  167
   10    20 Adam           Kędzior               100.00 +  389: 274  150
   11    21 Radosław       Słowicki              100.00 +  355: 285  150
   12    15 Rafał          Wesołowski            134.22 -  394: 489   84
   13    18 Joanna         Ostrowska             114.74 +  335: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Agnieszka Matus 109.33 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Kuszpit               131.82 -  384: 436   82
    2    15 Adam           Kędzior               100.00 +  419: 246  150
    3    10 Maria          Pokorska              106.44 -  318: 353   56
    4    14 Maciej         Dąbrowski             103.76 +  420: 243  154
    5    12 Maciej         Kutera                100.00 -  315: 317   50
    6    15 Dorota         Maciejuk              128.59 +  355: 343  179
    7    13 Marek          Charytoniuk           129.48 -  313: 367   79
    8    16 Joanna         Ostrowska             114.74 -  347: 370   65
    9    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  426: 268  150
   10    14 Dorota         Rudzińska             122.08 -  349: 453   72
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  300: 450   76
   12    19 Radosław       Słowicki              100.00 +  394: 257  150
   13    17 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  376: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 13 111.15




	Maria Pokorska 106.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Sancewicz             131.36 -  262: 448   81
    2    21 Dorota         Rudzińska             122.08 +  441: 334  172
    3    10 Agnieszka      Matus                 109.33 +  353: 318  159
    4    10 Juliusz        Czupryniak            120.28 +  388: 341  170
    5     6 Marek          Rogalski              120.74 +  443: 296  171
    6     4 Ryszard        Dębski                134.35 -  286: 487   84
    7     6 Monika         Gawron-Cieślik        116.92 -  244: 409   67
    8    11 Czesław        Grajewski             119.02 -  297: 357   69
    9    10 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  205: 444   81
   10    18 Patrycja       Kuszpit               131.82 -  237: 407   82
   11    20 Adam           Kędzior               100.00 -  248: 395   50
   12    23 PAUZA
   13    20 Maciej         Dąbrowski             103.76 -  335: 349   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Zdzisław Szota 105.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Jaworski              131.23 +  350: 324  181
    2    10 Patrycja       Kuszpit               131.82 +  427: 326  182
    3     5 Maciej         Sancewicz             131.36 +  347: 345  181
    4     3 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  269: 370   77
    5     7 Joanna         Jewtuch               128.14 -  325: 465   78
    6    10 Marek          Rogalski              120.74 -  395: 417   71
    7    12 Czesław        Grajewski             119.02 -  372: 382   69
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              125.89 +  396: 376  176
    9    12 Rafał          Wesołowski            134.22 +  434: 345  184
   10    11 Marek          Charytoniuk           129.48 +  368: 313  179
   11     6 Robert         Kuszpit               137.34 -  353: 404   87
   12    12 Irena          Sołdan                138.47 -  318: 395   88
   13    13 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  320: 360   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 13 124.85




	Maciej Dąbrowski 103.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            130.58 +  386: 308  181
    2     6 Maciej         Sancewicz             131.36 -  333: 416   81
    3    18 Dorota         Maciejuk              128.59 -  272: 305   79
    4    14 Agnieszka      Matus                 109.33 -  243: 420   59
    5    17 Irena          Sołdan                138.47 -  294: 387   88
    6    23 PAUZA
    7    19 Krzysztof      Jaworski              131.23 -  231: 609   81
    8    19 Edward         Stefaniak             122.64 -  294: 430   73
    9    21 Magdalena      Pokorska              100.00 +  340: 199  150
   10    19 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  338: 334  167
   11    19 Joanna         Ostrowska             114.74 +  348: 323  165
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  332: 339   76
   13    20 Maria          Pokorska              106.44 +  349: 335  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Charytoniuk           129.48 -  274: 420   79
    2    19 Kamil          Kister                142.74 +  475: 325  193
    3    14 Marek          Dudkiewicz            130.58 -  218: 400   81
    4    15 Rafał          Wesołowski            134.22 -  330: 367   84
    5    22 Dorota         Ostrowska             109.74 -  295: 457   60
    6    20 Szymon         Dąbrowski             119.12 -  320: 399   69
    7    23 PAUZA
    8    22 Adam           Kędzior               100.00 +  315: 265  150
    9    19 Agnieszka      Matus                 109.33 -  268: 426   59
   10    22 Magdalena      Pokorska              100.00 +  393: 295  150
   11    18 Maciej         Kutera                100.00 -  370: 428   50
   12    22 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  285: 381   50
   13    21 Adam           Kędzior               100.00 +  352: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Maciejuk              128.59 +  354: 331  179
    2     9 Juliusz        Czupryniak            120.28 -  333: 401   70
    3    11 Zbigniew       Rybak                 116.67 +  406: 291  167
    4     9 Czesław        Grajewski             119.02 -  349: 423   69
    5    12 Agnieszka      Matus                 109.33 +  317: 315  159
    6     9 Robert         Kamiński              134.08 -  259: 431   84
    7    14 Patrycja       Kuszpit               131.82 -  340: 354   82
    8    18 Piotr          Broda                 132.63 -  316: 403   83
    9    17 Edward         Stefaniak             122.64 +  486: 327  173
   10    17 Marek          Dudkiewicz            130.58 -  274: 402   81
   11    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 370  150
   12    13 Ryszard        Dębski                134.35 +  498: 311  184
   13    12 Dorota         Rudzińska             122.08 -  320: 380   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 13 119.46




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Jewtuch               128.14 -  296: 427   78
    2    15 Agnieszka      Matus                 109.33 -  246: 419   59
    3    23 PAUZA
    4    18 Dorota         Rudzińska             122.08 -  331: 373   72
    5    18 Zbigniew       Rybak                 116.67 -  209: 445   67
    6    21 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  266: 349   50
    7    22 Magdalena      Pokorska              100.00 +  354: 267  150
    8    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  265: 315   50
    9    22 Radosław       Słowicki              100.00 +  366: 363  150
   10    20 Dorota         Ostrowska             109.74 -  274: 389   60
   11    20 Maria          Pokorska              106.44 +  395: 248  156
   12    20 Joanna         Ostrowska             114.74 -  226: 382   65
   13    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  339: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 12  83.92




	Magdalena Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Sylwestrzuk           126.57 -  224: 450   77
    2    23 PAUZA
    3    17 Marek          Charytoniuk           129.48 -  284: 402   79
    4    20 Mikołaj        Przybyłowicz          133.11 -  299: 450   83
    5    20 Przemysław     Rybicki               141.13 -  230: 380   91
    6    22 Radosław       Słowicki              100.00 -  244: 432   50
    7    22 Adam           Kędzior               100.00 -  267: 354   50
    8    21 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  268: 405   50
    9    21 Maciej         Dąbrowski             103.76 -  199: 340   54
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  295: 393   50
   11    22 Edward         Stefaniak             122.64 -  295: 372   73
   12    21 Zbigniew       Rybak                 116.67 -  229: 443   67
   13    22 Radosław       Słowicki              100.00 -  312: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  / 12  64.50




	Tomasz A. Praga 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              125.89 -  296: 448   76
    2    16 Przemysław     Rybicki               141.13 -  322: 352   91
    3    21 Dorota         Rudzińska             122.08 -  394: 398   72
    4    21 Kamil          Kister                142.74 -  317: 366   93
    5    23 PAUZA
    6    21 Adam           Kędzior               100.00 +  349: 266  150
    7    17 Zbigniew       Rybak                 116.67 -  356: 365   67
    8    21 Magdalena      Pokorska              100.00 +  405: 268  150
    9    18 Dorota         Maciejuk              128.59 -  350: 393   79
   10    21 Radosław       Słowicki              100.00 +  432: 295  150
   11    16 Rafał          Wesołowski            134.22 -  313: 391   84
   12    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  381: 285  150
   13    19 Zbigniew       Rybak                 116.67 -  337: 384   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Joanna         Jewtuch               128.14 -  297: 388   78
    3    16 Marta          Bajorek               119.04 -  223: 489   69
    4    19 Patrycja       Kuszpit               131.82 -  279: 454   82
    5    21 Joanna         Ostrowska             114.74 -  325: 327   65
    6    22 Magdalena      Pokorska              100.00 +  432: 244  150
    7    18 Piotr          Broda                 132.63 -  177: 394   83
    8    20 Dorota         Maciejuk              128.59 -  234: 428   79
    9    22 Adam           Kędzior               100.00 -  363: 366   50
   10    21 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  295: 432   50
   11    21 Dorota         Ostrowska             109.74 -  285: 355   60
   12    19 Agnieszka      Matus                 109.33 -  257: 394   59
   13    22 Magdalena      Pokorska              100.00 +  423: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 12  81.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej dla Ambitnych — Oczko



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Edward         Stefaniak             408: 403
   2 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               326: 401
   3 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        340: 387
   4 Marek          Rogalski             - Przemysław     Rybicki               462: 365
   5 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            409: 446
   6 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                278: 590
   7 Robert         Kuszpit              - Marta          Bajorek               463: 387
   8 Czesław        Grajewski            - Ryszard        Dębski                361: 374
   9 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        249: 383
  10 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              403: 270
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             472: 302
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Mikołaj        Przybyłowicz          446: 277
  13 Piotr          Broda                - Dorota         Ostrowska             396: 343
  14 Agnieszka      Matus                - Patrycja       Kuszpit               384: 436
  15 Maciej         Sancewicz            - Maria          Pokorska              448: 262
  16 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Jaworski              350: 324
  17 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             308: 386
  18 Sylwia         Buks                 - Marek          Charytoniuk           274: 420
  19 Dorota         Maciejuk             - Maciej         Kutera                331: 354
  20 Adam           Kędzior              - Joanna         Jewtuch               296: 427
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Pokorska              450: 224
  22 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Sporczyk              296: 448
  23 Radosław       Słowicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              390: 477
   2 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           365: 503
   3 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kuszpit               357: 423
   4 Marek          Rogalski             - Piotr          Broda                 344: 319
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 438
   6 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             333: 416
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        386: 427
   8 Ryszard        Dębski               - Jerzy          Krzyżewski            476: 159
   9 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Kutera                401: 333
  10 Patrycja       Kuszpit              - Zdzisław       Szota                 326: 427
  11 Joanna         Jewtuch              - Radosław       Słowicki              388: 297
  12 Marek          Charytoniuk          - Stanisław      Rydzik                310: 430
  13 Edward         Stefaniak            - Marek          Dudkiewicz            289: 347
  14 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             359: 274
  15 Adam           Kędzior              - Agnieszka      Matus                 246: 419
  16 Przemysław     Rybicki              - Tomasz A.      Praga                 352: 322
  17 Czesław        Grajewski            - Szymon         Dąbrowski             470: 354
  18 Dorota         Ostrowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          288: 403
  19 Kamil          Kister               - Sylwia         Buks                  325: 475
  20 Robert         Kamiński             - Dorota         Maciejuk              428: 398
  21 Maria          Pokorska             - Dorota         Rudzińska             441: 334
  22 Krzysztof      Jaworski             - Rafał          Wesołowski            325: 465
  23 Magdalena      Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           367: 412
   2 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Sylwestrzuk           379: 411
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Robert         Kuszpit               520: 385
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              416: 487
   5 Maciej         Sancewicz            - Zdzisław       Szota                 345: 347
   6 Ryszard        Dębski               - Irena          Sołdan                413: 339
   7 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               398: 275
   8 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              349: 435
   9 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             368: 388
  10 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Matus                 353: 318
  11 Maciej         Kutera               - Zbigniew       Rybak                 406: 291
  12 Robert         Kamiński             - Patrycja       Kuszpit               481: 294
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Miłosz         Wrzałek               373: 386
  14 Sylwia         Buks                 - Marek          Dudkiewicz            218: 400
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            359: 307
  16 Radosław       Słowicki             - Marta          Bajorek               223: 489
  17 Magdalena      Pokorska             - Marek          Charytoniuk           284: 402
  18 Dorota         Maciejuk             - Maciej         Dąbrowski             305: 272
  19 Edward         Stefaniak            - Szymon         Dąbrowski             452: 223
  20 Dorota         Ostrowska            - Kamil          Kister                360: 387
  21 Tomasz A.      Praga                - Dorota         Rudzińska             394: 398
  22 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Jaworski              376: 287
  23 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              588: 314
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Ryszard        Dębski                384: 405
   3 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Sylwestrzuk           269: 370
   4 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Jewtuch               323: 390
   5 Robert         Kuszpit              - Robert         Kamiński              378: 346
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               330: 404
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                431: 336
   8 Marek          Charytoniuk          - Marta          Bajorek               325: 342
   9 Maciej         Kutera               - Czesław        Grajewski             349: 423
  10 Maria          Pokorska             - Juliusz        Czupryniak            388: 341
  11 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             373: 466
  12 Irena          Sołdan               - Dorota         Maciejuk              376: 383
  13 Przemysław     Rybicki              - Edward         Stefaniak             340: 396
  14 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             420: 243
  15 Sylwia         Buks                 - Rafał          Wesołowski            330: 367
  16 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 356: 404
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 409: 297
  18 Dorota         Rudzińska            - Adam           Kędzior               373: 331
  19 Patrycja       Kuszpit              - Radosław       Słowicki              454: 279
  20 Mikołaj        Przybyłowicz         - Magdalena      Pokorska              450: 299
  21 Tomasz A.      Praga                - Kamil          Kister                317: 366
  22 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Ostrowska             418: 389
  23 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Dębski               - Andrzej        Kwiatkowski           371: 429
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Gawron-Cieślik        446: 273
   3 Marta          Bajorek              - Maciej         Sancewicz             279: 466
   4 Robert         Kuszpit              - Mariola        Osajda-Matczak        370: 394
   5 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             384: 336
   6 Marek          Rogalski             - Maria          Pokorska              296: 443
   7 Zdzisław       Szota                - Joanna         Jewtuch               325: 465
   8 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              334: 396
   9 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              346: 344
  10 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            329: 369
  11 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Rudzińska             298: 432
  12 Maciej         Kutera               - Agnieszka      Matus                 317: 315
  13 Edward         Stefaniak            - Kamil          Kister                290: 346
  14 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              353: 435
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Patrycja       Kuszpit               371: 300
  16 Dorota         Maciejuk             - Mikołaj        Przybyłowicz          314: 359
  17 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                294: 387
  18 Zbigniew       Rybak                - Adam           Kędzior               445: 209
  19 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              229: 365
  20 Przemysław     Rybicki              - Magdalena      Pokorska              380: 230
  21 Radosław       Słowicki             - Joanna         Ostrowska             325: 327
  22 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Buks                  457: 295
  23 Tomasz A.      Praga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           430: 405
   2 Maciej         Sancewicz            - Mariola        Osajda-Matczak        406: 305
   3 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Jewtuch               315: 499
   4 Ryszard        Dębski               - Maria          Pokorska              487: 286
   5 Marta          Bajorek              - Mariusz        Skrobosz              335: 425
   6 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kuszpit               323: 426
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Charytoniuk           351: 264
   8 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                247: 478
   9 Robert         Kamiński             - Maciej         Kutera                431: 259
  10 Marek          Rogalski             - Zdzisław       Szota                 417: 395
  11 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Krzyżewski            313: 374
  12 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          491: 291
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 373: 340
  14 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            431: 274
  15 Agnieszka      Matus                - Dorota         Maciejuk              355: 343
  16 Krzysztof      Jaworski             - Juliusz        Czupryniak            391: 417
  17 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             341: 324
  18 Patrycja       Kuszpit              - Dorota         Ostrowska             398: 279
  19 Piotr          Broda                - Przemysław     Rybicki               309: 474
  20 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  399: 320
  21 Adam           Kędzior              - Tomasz A.      Praga                 266: 349
  22 Magdalena      Pokorska             - Radosław       Słowicki              244: 432
  23 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 310
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kuszpit               358: 437
   3 Joanna         Jewtuch              - Ryszard        Dębski                439: 327
   4 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              542: 410
   5 Robert         Kamiński             - Mariola        Osajda-Matczak        372: 354
   6 Maria          Pokorska             - Monika         Gawron-Cieślik        244: 409
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Rogalski              375: 316
   8 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                578: 395
   9 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                359: 406
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              379: 357
  11 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            368: 340
  12 Zdzisław       Szota                - Czesław        Grajewski             372: 382
  13 Marek          Charytoniuk          - Agnieszka      Matus                 367: 313
  14 Maciej         Kutera               - Patrycja       Kuszpit               340: 354
  15 Edward         Stefaniak            - Marta          Bajorek               324: 367
  16 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             438: 365
  17 Zbigniew       Rybak                - Tomasz A.      Praga                 365: 356
  18 Radosław       Słowicki             - Piotr          Broda                 177: 394
  19 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Dąbrowski             609: 231
  20 Dorota         Maciejuk             - Szymon         Dąbrowski             378: 383
  21 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Ostrowska             436: 306
  22 Magdalena      Pokorska             - Adam           Kędzior               267: 354
  23 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Andrzej        Kwiatkowski           444: 325
   2 Robert         Kuszpit              - Maciej         Sancewicz             356: 408
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ryszard        Dębski                422: 404
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Miłosz         Wrzałek               293: 411
   5 Kamil          Kister               - Jerzy          Krzyżewski            406: 394
   6 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              419: 312
   7 Patrycja       Kuszpit              - Stanisław      Rydzik                343: 410
   8 Marta          Bajorek              - Juliusz        Czupryniak            397: 287
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Rogalski              355: 331
  10 Marek          Charytoniuk          - Przemysław     Rybicki               251: 399
  11 Czesław        Grajewski            - Maria          Pokorska              357: 297
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                374: 349
  13 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Jaworski              350: 359
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Szota                 376: 396
  15 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             479: 376
  16 Agnieszka      Matus                - Joanna         Ostrowska             347: 370
  17 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 347: 342
  18 Piotr          Broda                - Maciej         Kutera                403: 316
  19 Maciej         Dąbrowski            - Edward         Stefaniak             294: 430
  20 Radosław       Słowicki             - Dorota         Maciejuk              234: 428
  21 Tomasz A.      Praga                - Magdalena      Pokorska              405: 268
  22 Sylwia         Buks                 - Adam           Kędzior               315: 265
  23 Dorota         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Jewtuch               348: 429
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               324: 495
   3 Kamil          Kister               - Monika         Gawron-Cieślik        418: 372
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               456: 344
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        375: 333
   6 Ryszard        Dębski               - Marta          Bajorek               336: 350
   7 Czesław        Grajewski            - Robert         Kuszpit               384: 349
   8 Stanisław      Rydzik               - Mikołaj        Przybyłowicz          504: 328
   9 Robert         Kamiński             - Jerzy          Krzyżewski            432: 327
  10 Krzysztof      Jaworski             - Maria          Pokorska              444: 205
  11 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              337: 342
  12 Zdzisław       Szota                - Rafał          Wesołowski            434: 345
  13 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Charytoniuk           332: 360
  14 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 361: 327
  15 Irena          Sołdan               - Patrycja       Kuszpit               388: 332
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            281: 401
  17 Edward         Stefaniak            - Maciej         Kutera                327: 486
  18 Dorota         Maciejuk             - Tomasz A.      Praga                 393: 350
  19 Agnieszka      Matus                - Sylwia         Buks                  426: 268
  20 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Ostrowska             388: 480
  21 Maciej         Dąbrowski            - Magdalena      Pokorska              340: 199
  22 Adam           Kędzior              - Radosław       Słowicki              366: 363


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Stanisław      Rydzik                410: 376
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           471: 271
   3 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              336: 339
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Kister                391: 388
   5 Robert         Kamiński             - Ryszard        Dębski                442: 288
   6 Marta          Bajorek              - Czesław        Grajewski             393: 376
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Kuszpit               382: 444
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Jaworski              379: 387
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Monika         Gawron-Cieślik        404: 320
  10 Przemysław     Rybicki              - Szymon         Dąbrowski             353: 363
  11 Marek          Charytoniuk          - Zdzisław       Szota                 313: 368
  12 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                350: 385
  13 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 357: 397
  14 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Matus                 453: 349
  15 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Maciejuk              355: 386
  16 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              394: 375
  17 Maciej         Kutera               - Marek          Dudkiewicz            274: 402
  18 Maria          Pokorska             - Patrycja       Kuszpit               237: 407
  19 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 338: 334
  20 Dorota         Ostrowska            - Adam           Kędzior               389: 274
  21 Tomasz A.      Praga                - Radosław       Słowicki              432: 295
  22 Magdalena      Pokorska             - Sylwia         Buks                  295: 393
  23 Edward         Stefaniak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Joanna         Jewtuch               450: 389
   2 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sancewicz             366: 393
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           547: 295
   4 Marta          Bajorek              - Robert         Kamiński              366: 367
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             301: 390
   6 Robert         Kuszpit              - Zdzisław       Szota                 404: 353
   7 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             503: 325
   8 Krzysztof      Jaworski             - Jerzy          Krzyżewski            401: 262
   9 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            384: 406
  10 Ryszard        Dębski               - Marek          Rogalski              334: 397
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Patrycja       Kuszpit               449: 397
  12 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               363: 418
  13 Piotr          Broda                - Dorota         Rudzińska             365: 310
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariola        Osajda-Matczak        428: 398
  15 Dorota         Maciejuk             - Marek          Charytoniuk           416: 235
  16 Rafał          Wesołowski           - Tomasz A.      Praga                 391: 313
  17 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              300: 450
  18 Sylwia         Buks                 - Maciej         Kutera                370: 428
  19 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             323: 348
  20 Adam           Kędzior              - Maria          Pokorska              395: 248
  21 Radosław       Słowicki             - Dorota         Ostrowska             285: 355
  22 Magdalena      Pokorska             - Edward         Stefaniak             295: 372
  23 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Robert         Kamiński              437: 414
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               465: 404
   3 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                396: 421
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                431: 373
   5 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Jaworski              408: 299
   6 Czesław        Grajewski            - Monika         Gawron-Cieślik        380: 312
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               434: 318
   8 Przemysław     Rybicki              - Mikołaj        Przybyłowicz          391: 466
   9 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Broda                 372: 283
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Juliusz        Czupryniak            398: 290
  11 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             564: 335
  12 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                318: 395
  13 Maciej         Kutera               - Ryszard        Dębski                498: 311
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Charytoniuk           368: 258
  15 Dorota         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            394: 489
  16 Patrycja       Kuszpit              - Edward         Stefaniak             258: 401
  17 Dorota         Rudzińska            - Marek          Dudkiewicz            391: 377
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             339: 332
  19 Radosław       Słowicki             - Agnieszka      Matus                 257: 394
  20 Adam           Kędzior              - Joanna         Ostrowska             226: 382
  21 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Pokorska              443: 229
  22 Tomasz A.      Praga                - Sylwia         Buks                  381: 285
  23 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Mariusz        Skrobosz              360: 433
   2 Kamil          Kister               - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 344
   3 Robert         Kuszpit              - Miłosz         Wrzałek               379: 432
   4 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             436: 305
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             321: 367
   6 Marek          Rogalski             - Stanisław      Rydzik                365: 348
   7 Krzysztof      Jaworski             - Mikołaj        Przybyłowicz          396: 414
   8 Marta          Bajorek              - Dorota         Maciejuk              379: 419
   9 Irena          Sołdan               - Jerzy          Krzyżewski            433: 385
  10 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               400: 413
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        284: 396
  12 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Kutera                380: 320
  13 Juliusz        Czupryniak           - Zdzisław       Szota                 360: 320
  14 Piotr          Broda                - Edward         Stefaniak             359: 351
  15 Szymon         Dąbrowski            - Ryszard        Dębski                338: 450
  16 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              329: 387
  17 Patrycja       Kuszpit              - Agnieszka      Matus                 312: 376
  18 Dorota         Ostrowska            - Joanna         Ostrowska             335: 309
  19 Zbigniew       Rybak                - Tomasz A.      Praga                 384: 337
  20 Maria          Pokorska             - Maciej         Dąbrowski             335: 349
  21 Sylwia         Buks                 - Adam           Kędzior               352: 339
  22 Magdalena      Pokorska             - Radosław       Słowicki              312: 423
  23 Marek          Charytoniuk          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 25-11-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.51  29014  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              153.20  29262  191
   3 Kamil Górka                    Kraków               152.66  29310  192
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.05  20375  134
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Dawid Pikul                    Poznań               150.89  27160  180
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.44  27981  186
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             149.84  27870  186
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.84  26316  178
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.36  21804  150
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.88  28686  198
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.55  28621  198
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.97  27210  189
  21 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  22 Justyna Górka                  Kraków               143.17  28491  199
  23 Marek Reda                     Piaseczno            142.97  27021  189
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.57  27373  192
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              141.73  27354  193
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.15  27947  198
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  27667  197
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.72  17046  122
  33 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  34 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  35 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  38 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.76  26087  188
  39 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  40 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.10  24719  179
  42 Irena Sołdan                   Sopot                137.85  26191  190
  43 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.68  27122  197
  44 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.06  13432   98
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.92  17936  131
  48 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  49 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  50 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.79   9641   71
  51 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.75  26607  196
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  53 Robert Kamiński                Warszawa             135.19  23658  175
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  56 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  58 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  59 Bogusław Szyszka               Oława                134.16  24685  184
  60 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  61 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  62 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  63 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  64 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  65 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.46  25358  190
  68 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  70 Kacper Zegadło                 Warszawa             133.32  25465  191
  71 Radosław Jachna                Łódź                 133.28  22524  169
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.10  25289  190
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           133.10  26353  198
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  76 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  78 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.94  24937  189
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  80 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.35  15499  118
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  84 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.95  18595  142
  85 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  86 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.46   9263   71
  90 Dominik Piasecki               Słupsk               130.43   5739   44
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  92 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.72  18793  146
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   3852   30
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 105 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 106 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.44  12362   97
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.19  24294  191
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.13   7882   62
 111 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 112 Barbara Obremska               Wrocław              126.36  14405  114
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 114 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 115 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            125.67  18851  150
 118 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.44  24210  193
 120 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.97  23619  189
 122 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 123 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 124 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       124.65  15207  122
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 126 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 127 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 128 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 130 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.33  15169  123
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 133 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 134 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 136 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             122.20  21385  175
 138 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.19  13319  109
 139 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               121.96  13538  111
 141 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.89  24134  198
 143 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.84  22174  182
 144 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 145 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 146 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 147 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.97  13186  109
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            120.95  10160   84
 150 Czesław Grajewski              Białystok            120.81  24042  199
 151 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 152 Maciej Perzyński               Piła                 120.63  11822   98
 153 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.55  16515  137
 154 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 155 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 156 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 157 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 158 Marta Bajorek                  Warszawa             119.86  23613  197
 159 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 160 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 162 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 163 Szymon Dąbrowski               Warszawa             119.43  21976  184
 164 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 166 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 168 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.24   5366   45
 169 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 170 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 171 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 172 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 175 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 176 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 177 Michał Kolaj                   Ostróda              118.61  14233  120
 178 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 179 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 180 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 181 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 182 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             118.17   8863   75
 183 Marta Świątkowska              Wrocław              118.17  22807  193
 184 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 185 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 187 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 188 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 189 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 190 Radosław Więch                 Warszawa             117.40  13971  119
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 192 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 193 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 194 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 195 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 196 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.21  21847  188
 197 Paweł Morga                    Warszawa             116.09  13931  120
 198 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 199 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 200 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  15018  130
 201 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 202 Sławomir Wolski                Wrocław              115.34  22375  194
 203 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.08  22325  194
 204 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 205 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 206 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 207 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 208 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 209 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 210 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.92  16063  141
 211 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 212 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 213 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 214 Anna Biegańska                 Białystok            113.40   9299   82
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 216 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.30  18581  164
 217 Agnieszka Biegańska            Białystok            113.20  10754   95
 218 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.14  18781  166
 219 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 220 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.89  21110  187
 221 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            112.46  13720  122
 223 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.35  12358  110
 224 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 225 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 226 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 227 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 228 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 232 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 233 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 234 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 235 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 236 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 237 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            110.20  13114  119
 239 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 240 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 241 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 242 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 243 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 244 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.13  21389  196
 246 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 247 Marek Szczepanik               Reda                 108.40   5095   47
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.20  10712   99
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 250 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 251 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.08  17293  160
 252 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.91  11762  109
 253 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.22  20265  189
 256 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.15  21215  198
 257 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 258 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 259 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         106.12   4457   42
 260 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.02  11768  111
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 262 Maria Pokorska                 Warszawa             105.76   7932   75
 263 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 264 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 265 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.58  17527  166
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 267 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 268 Józef Burzyński                Ełk                  104.96  12070  115
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 270 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.58  17046  163
 272 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 273 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.07  20397  196
 274 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 275 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 276 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 279 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 280 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 281 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 282 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.00  16014  157
 283 Anna Arana                     Warszawa             101.71   8137   80
 284 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard             101.02  14042  139
 286 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 287 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 288 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 289 Tomasz A. Praga                Białystok            100.17   5810   58
 290 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 291 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 292 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 293 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 294 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 295 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 296 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 297 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 298 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 299 Sylwia Buks                    Warszawa              95.64  15494  162
 300 Michał Landowski               Police                95.63   9850  103
 301 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 302 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 303 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 304 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             91.46   3201   35
 308 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              89.45  11897  133
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             88.67  13832  156
 316 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 317 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 318 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 319 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 322 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 324 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 325 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 326 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 25-11-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             152.04   4105   27
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Ewelina Gruda                  Białystok            108.26   2923   27
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   8 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   9 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  16 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  18 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  19 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  20 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  23 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  24 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  25 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  28 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  30 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  32 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  34 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  35 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  38 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  39 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  40 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  41 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  42 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  43 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  44 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  45 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  46 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  47 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  48 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  49 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  50 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  51 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  52 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  53 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  54 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  55 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  56 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  57 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  58 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  59 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  60 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  61 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  62 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  63 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  64 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  65 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  66 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  67 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  69 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  70 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  71 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  72 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  73 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  74 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  76 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  77 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  78 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  79 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  80 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  81 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  82 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  83 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  87 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  88 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  89 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  90 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.06   1889   16
  91 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  92 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  93 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  94 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  95 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  96 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  97 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  98 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  99 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 100 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 101 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 102 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 103 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 104 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 105 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 106 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 107 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 108 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 109 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 111 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 112 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 113 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 114 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 115 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 116 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 117 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 118 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 119 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 120 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 121 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 122 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 123 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 125 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 126 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 127 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 128 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 129 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 130 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 131 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 132 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 133 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 134 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 135 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 136 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 137 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 138 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 140 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 142 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 143 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 144 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 145 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 146 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 147 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 148 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 149 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 150 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 151 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 152 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 153 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 154 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 155 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 156 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 157 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 158 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 159 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 160 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 161 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 162 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 163 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 164 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 165 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 166 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 167 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 168 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 169 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 170 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 171 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 172 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 173 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 174 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 175 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 176 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 177 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 178 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 179 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 180 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 181 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 182 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 183 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 184 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 185 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 186 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 187 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 188 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 189 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 190 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 191 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 192 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 193 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 194 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 195 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 196 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 197 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 198 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 199 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 200 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 201 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 202 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 203 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 204 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 205 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 206 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 207 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 208 Magdalena Pokorska             Warszawa              64.50    774   12
 209 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 210 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 211 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 212 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 213 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 214 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 215 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 216 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 217 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 218 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 219 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 220 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 221 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 222 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 223 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 224 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 225 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 226 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 227 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 228 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 233 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 234 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 235 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 236 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 237 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 238 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 239 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 240 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 241 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 242 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 243 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 244 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 245 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 246 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 247 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 248 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 249 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 250 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 251 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 252 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 253 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 254 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 255 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 256 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 257 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 258 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 259 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 260 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 261 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 262 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 263 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 264 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 265 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 266 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 267 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 268 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 269 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 270 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 271 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 272 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 273 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 274 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 275 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 277 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 278 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 281 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 282 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 286 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 287 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 288 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 301 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 302 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 303 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 304 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 305 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 306 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 307 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 308 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 309 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 310 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 311 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 312 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 314 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 315 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 316 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 320 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 321 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 322 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 323 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 324 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 325 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 326 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 327 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 328 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 329 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 330 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 331 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 332 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 333 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 334 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 335 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 336 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie