Nowe Miasto Lubawskie13
września
Nowe Miasto Lubawskie 13-14 września VI Mistrzostwa Warmii i Mazur
Toruń20
września
Toruń 20-21 września II Mistrzostwa Torunia
Lublin27
września
Lublin 27-28 września II Mistrzostwa Lublina
II Mistrzostwa Torunia20 - 21 września 2003 — II Mistrzostwa ToruniaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa ToruniaToruń, 20 - 21 września 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mariusz Skrobosz Warszawa 10.0 5191 
 2 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4867 
 3 Andrzej Oleksiak Ostróda 8.0 5170 
 4 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4929 
 5 Mateusz Żbikowski Warszawa 8.0 4797 
 6 Dawid Pikul Pozna± 8.0 4765 
 7 Joanna Stępień Katowice 8.0 4599 
 8 Kazio Merklejn Szczecin 8.0 4574 
 9 Sławomir Kordjalik Warszawa 7.0 4946 
 10 Krzysztof Mówka Toruń 7.0 4761 
 
 52 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Torunia




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Torunia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.03     10.0     5191     1943      764
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.76      9.0     4867     1822      704
  3 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                125.34      8.0     5170     1729      634
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.44      8.0     4929     1718      430
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.41      8.0     4797     1707      497
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 125.16      8.0     4765     1724      418
  7 Joanna          Stępień              Katowice               125.25      8.0     4599     1649      411
  8 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.40      8.0     4574     1654      402
  9 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               127.86      7.0     4946     1606      505
 10 Krzysztof       Mówka                Toruń                  127.96      7.0     4761     1521      507
 11 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.88      7.0     4737     1663      341
 12 Rafał           Matczak              Pruszków               115.83      7.0     4619     1499      578
 13 Marcin          Kozyra               Warszawa               123.30      7.0     4590     1571     -112
 14 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              121.54      7.0     4556     1579      -67
 15 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.67      7.0     4499     1522      117
 16 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.99      7.0     4295     1494      129
 17 Aleksander      Puchalski            Włocławek              121.90      7.0     4281     1461      195
 18 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                100.00      7.0     4177     1441      -93
 19 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.16      7.0     4005     1406      197
 20 Marek           Roszak               Poznań                 125.79      6.0     4734     1360      297
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               133.59      6.0     4685     1455      141
 22 Paweł           Opyc                 Warszawa               106.64      6.0     4665     1491       99
 23 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.33      6.0     4511     1424     -183
 24 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.40      6.0     4415     1395      125
 25 Robert          Soszka               Warszawa               105.12      6.0     4324     1397     -169
 26 Bogusław        Puchalski            Włocławek              111.99      6.0     4298     1451      -91
 27 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.76      6.0     4257     1387      -98
 28 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 101.58      6.0     4213     1273      -65
 29 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.41      5.5     4510     1322      104
 30 Adam            Grzona               Toruń                  100.00      5.5     4216     1334      -81
 31 Radosław        Konca                Warszawa               133.36      5.0     4508     1277      -37
 32 Halina          Roszak               Poznań                 118.82      5.0     4354     1190       35
 33 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      5.0     4135     1138       72
 34 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      5.0     4125     1181      -60
 35 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              111.21      5.0     4107     1272     -192
 36 Krzysztof       Noskowicz            Toruń                  100.00      5.0     4101     1211      -52
 37 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.01      5.0     3880     1210     -266
 38 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3487     1175     -509
 39 Jerzy           Luter                Bytom                  107.57      4.0     4100     1109     -125
 40 Renata          Puchalska            Włocławek              100.00      4.0     4016     1162     -496
 41 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.70      4.0     3983     1161     -518
 42 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               109.89      4.0     3895     1194     -270
 43 Ewa             Jobs                 Ostróda                100.00      3.0     3524      968     -890
 44 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      3.0     3508      937     -570
 45 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.26      3.0     2408      737     -266
 46 Agata           Wojciechowska        Poznań                 100.00      3.0     2287      761     -402
 47 Władysław       Zieliński            Lębork                 111.14      3.0     1823      569      156
 48 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.31      2.0     2564      614     -196
 49 Małgorzata      Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      1.0     2990      758    -1457
 50 Elżbieta        Polińska             Łódź                   100.00      1.0      653      287     -329
 51 Andrzej         Gostomski            Łódź                   106.68      1.0      499      156      325
 52 Bartosz         Poliński             Łódź                   100.00      0.0      568      163     -589
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Torunia w Scrabble



	Mariusz Skrobosz 140.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogusław       Puchalski             111.99 +  438: 335  162
    2     4 Sergiusz       Puchalski             121.54 +  497: 318  172
    3     1 Andrzej        Oleksiak              125.34 +  419: 397  175
    4     1 Sławomir       Kordjalik             127.86 +  433: 346  178
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.44 +  549: 259  189
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  325: 389   87
    7     1 Dawid          Pikul                 125.16 +  427: 416  175
    8     1 Mateusz        Żbikowski             139.41 +  533: 366  189
    9     1 Kazio          Merklejn              134.40 -  328: 459   84
   10     3 Marcin         Kozyra                123.30 +  372: 367  173
   11     1 Kazio          Merklejn              134.40 +  414: 328  184
   12     1 Andrzej        Oleksiak              125.34 +  456: 447  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Tomasz Zwoliński 139.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  427: 282  162
    2     6 Krzysztof      Mówka                 127.96 +  479: 308  178
    3     2 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  380: 316  163
    4     2 Mateusz        Żbikowski             139.41 +  394: 391  189
    5     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  259: 549   90
    6     4 Dariusz        Banaszek              136.76 -  374: 419   87
    7     6 Robert         Duczemiński           132.67 +  418: 353  183
    8     5 Sergiusz       Puchalski             121.54 +  512: 343  172
    9     2 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  430: 453   75
   10     4 Dawid          Pikul                 125.16 -  327: 334   75
   11     5 Paweł          Opyc                  106.64 +  528: 379  157
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 +  401: 372  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Mateusz Żbikowski 139.41 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Nawrocki              111.21 +  411: 323  161
    2     8 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  392: 272  151
    3     4 Dariusz        Banaszek              136.76 +  455: 408  187
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  391: 394   89
    5     4 Sławomir       Kordjalik             127.86 +  394: 304  178
    6     2 Andrzej        Oleksiak              125.34 +  431: 309  175
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 +  379: 340  187
    8     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  366: 533   90
    9     3 Dawid          Pikul                 125.16 -  341: 388   75
   10     5 Rafał          Matczak               115.83 +  377: 356  166
   11     4 Dawid          Pikul                 125.16 -  408: 438   75
   12     5 Marcin         Kozyra                123.30 +  452: 235  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Karol Wyrębkiewicz 136.88 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  488: 313  160
    2     1 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  347: 381   78
    3     8 Marek          Roszak                125.79 +  446: 399  176
    4     5 Stanisław      Rydzik                133.59 +  371: 340  184
    5     3 Marcin         Kozyra                123.30 +  453: 346  173
    6     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 +  389: 325  190
    7     2 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  340: 379   89
    8     4 Dariusz        Banaszek              136.76 -  243: 357   87
    9     7 Joanna         Stępień               125.25 +  444: 383  175
   10     2 Andrzej        Oleksiak              125.34 +  483: 379  175
   11     3 Dariusz        Banaszek              136.76 -  361: 393   87
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  372: 401   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Dariusz Banaszek 136.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 107.57 +  395: 311  158
    2     9 Renata         Puchalska             100.00 +  414: 347  150
    3     4 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  408: 455   89
    4     6 Krzysztof      Mówka                 127.96 +  318: 292  178
    5     6 Paweł          Jackowski             124.99 +  396: 253  175
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.44 +  419: 374  189
    7     3 Kazio          Merklejn              134.40 -  410: 428   84
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 +  357: 243  187
    9     4 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  360: 402   78
   10     6 Sergiusz       Puchalski             121.54 +  587: 308  172
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 +  393: 361  187
   12     2 Dawid          Pikul                 125.16 +  410: 389  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Kazio Merklejn 134.40 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Magdalena      Merklejn              119.16 +  504: 316  169
    3     7 Paweł          Opyc                  106.64 +  343: 322  157
    4     4 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  360: 465   75
    5     8 Aleksander     Puchalski             121.90 +  456: 288  172
    6     5 Robert         Duczemiński           132.67 +  501: 407  183
    7     3 Dariusz        Banaszek              136.76 +  428: 410  187
    8     2 Dawid          Pikul                 125.16 +  404: 322  175
    9     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 +  459: 328  190
   10     1 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  380: 503   78
   11     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  328: 414   90
   12     3 Sławomir       Kordjalik             127.86 +  411: 397  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 11 150.36




	Stanisław Rydzik 133.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Opyc                  106.64 +  428: 369  157
    2     5 Marcin         Kozyra                123.30 -  330: 429   73
    3    10 Agata          Wojciechowska         100.00 +  479: 343  150
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  340: 371   87
    5    10 Ewa            Strzelczyk            109.89 -  314: 477   60
    6    15 Krzysztof      Mówka                 127.96 +  429: 356  178
    7    11 Bogusław       Puchalski             111.99 +  360: 319  162
    8     9 Robert         Duczemiński           132.67 +  440: 293  183
    9     6 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  305: 331   72
   10     9 Joanna         Juszczak              117.33 -  471: 512   67
   11    12 Robert         Duczemiński           132.67 -  385: 394   83
   12    14 Radosław       Konca                 133.36 +  404: 350  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Radosław Konca 133.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               106.01 -  291: 377   56
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  423: 355  150
    3    15 Robert         Soszka                105.12 +  447: 379  155
    4     8 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  435: 341  160
    5     5 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  335: 379   72
    6     8 Bogusław       Puchalski             111.99 +  440: 368  162
    7     5 Paweł          Opyc                  106.64 -  314: 437   57
    8     8 Joanna         Stępień               125.25 -  335: 352   75
    9    12 Joanna         Juszczak              117.33 -  338: 433   67
   10    14 Marek          Roszak                125.79 -  410: 417   76
   11    16 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  390: 303  163
   12    14 Stanisław      Rydzik                133.59 -  350: 404   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Robert Duczemiński 132.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Soszka                105.12 -  334: 382   55
    2    16 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  341: 307  150
    3    17 Rafał          Matczak               115.83 +  437: 295  166
    4    10 Joanna         Stępień               125.25 +  398: 379  175
    5     7 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  406: 310  151
    6     5 Kazio          Merklejn              134.40 -  407: 501   84
    7     6 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  353: 418   89
    8     9 Stanisław      Rydzik                133.59 -  293: 440   84
    9    11 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  397: 282  160
   10    10 Bogusław       Puchalski             111.99 -  358: 362   62
   11    12 Stanisław      Rydzik                133.59 +  394: 385  184
   12    10 Bogusław       Puchalski             111.99 +  381: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Krzysztof Mówka 127.96 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Michalski             104.26 +  427: 402  154
    2     6 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  308: 479   89
    3    12 Renata         Puchalska             100.00 +  488: 309  150
    4     6 Dariusz        Banaszek              136.76 -  292: 318   87
    5    12 Kamil          Nawrocki              111.21 -  315: 416   61
    6    15 Stanisław      Rydzik                133.59 -  356: 429   84
    7    19 Halina         Roszak                118.82 +  506: 346  169
    8    13 Adam           Grzona                100.00 +  413: 302  150
    9    10 Magdalena      Merklejn              119.16 +  456: 272  169
   10     8 Joanna         Stępień               125.25 -  371: 373   75
   11    11 Marek          Roszak                125.79 +  426: 244  176
   12     8 Paweł          Opyc                  106.64 +  403: 364  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Sławomir Kordjalik 127.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alina          Białobrzewska         101.58 +  479: 317  152
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 +  381: 347  187
    3     3 Marcin         Kozyra                123.30 +  447: 334  173
    4     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  346: 433   90
    5     4 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  304: 394   89
    6     7 Paweł          Opyc                  106.64 -  365: 418   57
    7    10 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  457: 308  160
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  515: 369  168
    9     4 Dariusz        Banaszek              136.76 +  402: 360  187
   10     1 Kazio          Merklejn              134.40 +  503: 380  184
   11     2 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  350: 370   75
   12     3 Kazio          Merklejn              134.40 -  397: 411   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Waldemar Czerwoniec 127.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Nawrocki              100.70 -  362: 417   51
    2    14 Agata          Wojciechowska         100.00 -  284: 427   50
    3    20 Mariusz        Michalski             104.26 +  357: 334  154
    4    20 Rafał          Matczak               115.83 +  424: 339  166
    5    14 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  349: 358   62
    6    16 Robert         Soszka                105.12 -  413: 456   55
    7    18 Marek          Roszak                125.79 -  375: 429   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  7  87.71




	Marek Roszak 125.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  448: 284  150
    2     2 Dariusz        Białobrzewski         113.41 -  391: 408   63
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  399: 446   87
    4    14 Bogusław       Puchalski             111.99 -  304: 363   62
    5    18 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  538: 323  150
    6    13 Adam           Grzona                100.00 -  285: 397   50
    7    18 Waldemar       Czerwoniec            127.31 +  429: 375  177
    8    14 Ewa            Strzelczyk            109.89 -  380: 403   60
    9    17 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  507: 246  150
   10    14 Radosław       Konca                 133.36 +  417: 410  183
   11    11 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  244: 426   78
   12    13 Adam           Grzona                100.00 +  392: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Oleksiak 125.34 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  442: 241  150
    2     3 Joanna         Juszczak              117.33 +  574: 366  167
    3     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  397: 419   90
    4     4 Kazio          Merklejn              134.40 +  465: 360  184
    5     2 Dawid          Pikul                 125.16 +  391: 350  175
    6     2 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  309: 431   89
    7     4 Marcin         Kozyra                123.30 +  468: 316  173
    8     3 Paweł          Opyc                  106.64 +  475: 334  157
    9     2 Tomasz         Zwoliński             139.44 +  453: 430  189
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  379: 483   87
   11     2 Sławomir       Kordjalik             127.86 +  370: 350  178
   12     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  447: 456   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Joanna Stępień 125.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Pawłowska             100.00 +  316: 312  150
    2    12 Halina         Roszak                118.82 +  486: 273  169
    3     5 Paweł          Jackowski             124.99 -  349: 377   75
    4    10 Robert         Duczemiński           132.67 -  379: 398   83
    5    11 Joanna         Juszczak              117.33 -  369: 370   67
    6    14 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  361: 315  163
    7    12 Robert         Soszka                105.12 +  429: 298  155
    8     8 Radosław       Konca                 133.36 +  352: 335  183
    9     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  383: 444   87
   10     8 Krzysztof      Mówka                 127.96 +  373: 371  178
   11     7 Joanna         Juszczak              117.33 +  402: 369  167
   12     6 Sergiusz       Puchalski             121.54 +  400: 326  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Dawid Pikul 125.16 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  379: 342  150
    2    11 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  387: 373  156
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  465: 275  168
    4     3 Paweł          Jackowski             124.99 +  414: 351  175
    5     2 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  350: 391   75
    6     3 Sergiusz       Puchalski             121.54 +  483: 298  172
    7     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  416: 427   90
    8     2 Kazio          Merklejn              134.40 -  322: 404   84
    9     3 Mateusz        Żbikowski             139.41 +  388: 341  189
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.44 +  334: 327  189
   11     4 Mateusz        Żbikowski             139.41 +  438: 408  189
   12     2 Dariusz        Banaszek              136.76 -  389: 410   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Paweł Jackowski 124.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Jobs                  100.00 +  391: 250  150
    2    10 Robert         Soszka                105.12 +  412: 321  155
    3     5 Joanna         Stępień               125.25 +  377: 349  175
    4     3 Dawid          Pikul                 125.16 -  351: 414   75
    5     6 Dariusz        Banaszek              136.76 -  253: 396   87
    6    11 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  416: 310  151
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  273: 426   68
    8    12 Magdalena      Merklejn              119.16 -  326: 372   69
    9    14 Kamil          Nawrocki              111.21 +  376: 324  161
   10    12 Aleksander     Puchalski             121.90 +  367: 316  172
   11     9 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  464: 306  162
   12     7 Magdalena      Merklejn              119.16 -  289: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Marcin Kozyra 123.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Wojciechowska         100.00 +  428: 350  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                133.59 +  429: 330  184
    3     3 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  334: 447   78
    4     7 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  521: 360  163
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  346: 453   87
    6     6 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  368: 318  160
    7     4 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  316: 468   75
    8     7 Aleksander     Puchalski             121.90 +  379: 365  172
    9     5 Paweł          Opyc                  106.64 +  409: 392  157
   10     3 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  367: 372   90
   11     6 Rafał          Matczak               115.83 +  458: 395  166
   12     5 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  235: 452   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Aleksander Puchalski 121.90 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  422: 207  150
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  293: 311   68
    3    14 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  327: 322  150
    4    12 Magdalena      Merklejn              119.16 +  357: 329  169
    5     8 Kazio          Merklejn              134.40 -  288: 456   84
    6    12 Renata         Puchalska             100.00 +  401: 334  150
    7     9 Adam           Grzona                100.00 +  371: 294  150
    8     7 Marcin         Kozyra                123.30 -  365: 379   73
    9     9 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  388: 399   62
   10    12 Paweł          Jackowski             124.99 -  316: 367   75
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  415: 371  168
   12    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  338: 317  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Sergiusz Puchalski 121.54 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  431: 279  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  318: 497   90
    3    11 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  406: 327  156
    4     9 Joanna         Juszczak              117.33 +  415: 365  167
    5     5 Radosław       Konca                 133.36 +  379: 335  183
    6     3 Dawid          Pikul                 125.16 -  298: 483   75
    7     7 Kamil          Nawrocki              111.21 +  472: 262  161
    8     5 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  343: 512   89
    9     6 Stanisław      Rydzik                133.59 +  331: 305  184
   10     6 Dariusz        Banaszek              136.76 -  308: 587   87
   11     8 Bogusław       Puchalski             111.99 +  529: 271  162
   12     6 Joanna         Stępień               125.25 -  326: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Magdalena Merklejn 119.16 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Kazio          Merklejn              134.40 -  316: 504   84
    3    19 Elżbieta       Polińska              100.00 +  359: 194  150
    4    12 Aleksander     Puchalski             121.90 -  329: 357   72
    5    17 Adam           Grzona                100.00 -  316: 414   50
    6    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  378: 252  150
    7    16 Mariusz        Michalski             104.26 +  442: 372  154
    8    12 Paweł          Jackowski             124.99 +  372: 326  175
    9    10 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  272: 456   78
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  394: 331  168
   11    10 Adam           Grzona                100.00 +  445: 313  150
   12     7 Paweł          Jackowski             124.99 +  382: 289  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 11 127.82




	Halina Roszak 118.82 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Grzona                100.00 +  334: 306  150
    2    12 Joanna         Stępień               125.25 -  273: 486   75
    3    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  454: 273  150
    4    11 Dariusz        Nawrocki              100.70 -  350: 370   51
    5    15 Renata         Puchalska             100.00 -  336: 355   50
    6    17 Jerzy          Luter                 107.57 -  296: 415   58
    7    19 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  346: 506   78
    8    20 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  317: 457   50
    9    23 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  471: 177  150
   10    20 Ewa            Jobs                  100.00 +  498: 224  150
   11    17 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  340: 323  160
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  339: 427   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Andrzej Kwiatkowski 118.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Elżbieta       Polińska              100.00 +  420: 185  150
    2     7 Aleksander     Puchalski             121.90 +  311: 293  172
    3     6 Dawid          Pikul                 125.16 -  275: 465   75
    4    13 Paweł          Opyc                  106.64 -  364: 401   57
    5    16 Ewa            Jobs                  100.00 +  488: 246  150
    6    10 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  362: 289  162
    7     8 Paweł          Jackowski             124.99 +  426: 273  175
    8     6 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  369: 515   78
    9     8 Rafał          Matczak               115.83 -  271: 475   66
   10    11 Magdalena      Merklejn              119.16 -  331: 394   69
   11    13 Aleksander     Puchalski             121.90 -  371: 415   72
   12    15 Halina         Roszak                118.82 +  427: 339  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Joanna Juszczak 117.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  444: 333  150
    2     3 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  366: 574   75
    3     9 Bogusław       Puchalski             111.99 +  346: 301  162
    4     9 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  365: 415   72
    5    11 Joanna         Stępień               125.25 +  370: 369  175
    6     9 Kamil          Nawrocki              111.21 -  329: 355   61
    7    13 Rafał          Matczak               115.83 -  234: 467   66
    8    16 Robert         Soszka                105.12 +  444: 295  155
    9    12 Radosław       Konca                 133.36 +  433: 338  183
   10     9 Stanisław      Rydzik                133.59 +  512: 471  184
   11     7 Joanna         Stępień               125.25 -  369: 402   75
   12     9 Rafał          Matczak               115.83 -  299: 374   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Rafał Matczak 115.83 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Puchalska             100.00 -  283: 395   50
    2    21 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  351: 311  162
    3    17 Robert         Duczemiński           132.67 -  295: 437   83
    4    20 Waldemar       Czerwoniec            127.31 -  339: 424   77
    5    22 Alina          Białobrzewska         101.58 +  436: 321  152
    6    18 Agata          Wojciechowska         100.00 +  486: 247  150
    7    13 Joanna         Juszczak              117.33 +  467: 234  167
    8    10 Kamil          Nawrocki              111.21 +  362: 267  161
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  475: 271  168
   10     5 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  356: 377   89
   11     6 Marcin         Kozyra                123.30 -  395: 458   73
   12     9 Joanna         Juszczak              117.33 +  374: 299  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Dariusz Białobrzewski 113.41 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartosz        Poliński              100.00 +  469: 166  150
    2     2 Marek          Roszak                125.79 +  408: 391  176
    3     2 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  316: 380   89
    4     7 Marcin         Kozyra                123.30 -  360: 521   73
    5     9 Paweł          Opyc                  106.64 -  343: 348   57
    6    14 Joanna         Stępień               125.25 -  315: 361   75
    7    17 Tomasz         Wiśniewski            100.00 =  474: 474  100
    8    19 Władysław      Zieliński             111.14 -  364: 415   61
    9    22 Barbara        Szymańska             100.00 +  432: 345  150
   10    17 Renata         Puchalska             100.00 +  349: 310  150
   11    16 Radosław       Konca                 133.36 -  303: 390   83
   12    19 Jerzy          Luter                 107.57 +  377: 305  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Bogusław Puchalski 111.99 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              140.03 -  335: 438   90
    2    15 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  484: 225  150
    3     9 Joanna         Juszczak              117.33 -  301: 346   67
    4    14 Marek          Roszak                125.79 +  363: 304  176
    5    13 Robert         Soszka                105.12 +  433: 335  155
    6     8 Radosław       Konca                 133.36 -  368: 440   83
    7    11 Stanisław      Rydzik                133.59 -  319: 360   84
    8    15 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  366: 333  150
    9    13 Jerzy          Luter                 107.57 +  375: 340  158
   10    10 Robert         Duczemiński           132.67 +  362: 358  183
   11     8 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  271: 529   72
   12    10 Robert         Duczemiński           132.67 -  321: 381   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Eugeniusz Wróblewski 111.76 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  282: 427   89
    2    21 Rafał          Matczak               115.83 -  311: 351   66
    3    23 Alina          Białobrzewska         101.58 +  439: 356  152
    4    18 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  409: 373  150
    5    14 Waldemar       Czerwoniec            127.31 +  358: 349  177
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  289: 362   68
    7    15 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  423: 297  151
    8    11 Jerzy          Luter                 107.57 +  396: 299  158
    9     9 Aleksander     Puchalski             121.90 +  399: 388  172
   10     7 Paweł          Opyc                  106.64 -  328: 351   57
   11     9 Paweł          Jackowski             124.99 -  306: 464   75
   12    11 Aleksander     Puchalski             121.90 -  317: 338   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Kamil Nawrocki 111.21 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  323: 411   89
    2    17 Alina          Białobrzewska         101.58 +  403: 268  152
    3    13 Ewa            Strzelczyk            109.89 -  356: 465   60
    4    15 Agata          Wojciechowska         100.00 +  414: 252  150
    5    12 Krzysztof      Mówka                 127.96 +  416: 315  178
    6     9 Joanna         Juszczak              117.33 +  355: 329  167
    7     7 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  262: 472   72
    8    10 Rafał          Matczak               115.83 -  267: 362   66
    9    14 Paweł          Jackowski             124.99 -  324: 376   75
   10    16 Jerzy          Luter                 107.57 +  373: 306  158
   11    14 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  297: 343   50
   12    16 Robert         Soszka                105.12 -  317: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Władysław Zieliński 111.14 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  415: 364  163
    9    15 Renata         Puchalska             100.00 +  432: 287  150
   10    13 Adam           Grzona                100.00 -  338: 375   50
   11    15 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  327: 314  156
   12    12 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  311: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  /  5 113.80




	Ewa Strzelczyk 109.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.88 -  313: 488   87
    2    18 Anna           Pawłowska             100.00 +  412: 327  150
    3    13 Kamil          Nawrocki              111.21 +  465: 356  161
    4     8 Radosław       Konca                 133.36 -  341: 435   83
    5    10 Stanisław      Rydzik                133.59 +  477: 314  184
    6     6 Marcin         Kozyra                123.30 -  318: 368   73
    7    10 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  308: 457   78
    8    14 Marek          Roszak                125.79 +  403: 380  176
    9    11 Robert         Duczemiński           132.67 -  282: 397   83
   10    15 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  253: 303   50
   11    17 Halina         Roszak                118.82 -  323: 340   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Jerzy Luter 107.57 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Banaszek              136.76 -  311: 395   87
    2    19 Adam           Grzona                100.00 -  331: 381   50
    3    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  357: 368   50
    4    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  432: 281  150
    5    19 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  323: 306  150
    6    17 Halina         Roszak                118.82 +  415: 296  169
    7    14 Renata         Puchalska             100.00 +  354: 315  150
    8    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  299: 396   62
    9    13 Bogusław       Puchalski             111.99 -  340: 375   62
   10    16 Kamil          Nawrocki              111.21 -  306: 373   61
   11    18 Robert         Soszka                105.12 -  327: 362   55
   12    19 Dariusz        Białobrzewski         113.41 -  305: 377   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Andrzej Gostomski 106.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    18 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  499: 174  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  1 156.00




	Paweł Opyc 106.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                133.59 -  369: 428   84
    2    13 Mariusz        Michalski             104.26 +  550: 266  154
    3     7 Kazio          Merklejn              134.40 -  322: 343   84
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 +  401: 364  168
    5     9 Dariusz        Białobrzewski         113.41 +  348: 343  163
    6     7 Sławomir       Kordjalik             127.86 +  418: 365  178
    7     5 Radosław       Konca                 133.36 +  437: 314  183
    8     3 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  334: 475   75
    9     5 Marcin         Kozyra                123.30 -  392: 409   73
   10     7 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 +  351: 328  162
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.44 -  379: 528   89
   12     8 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  364: 403   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Wojciech Gołęcki 106.01 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Konca                 133.36 +  377: 291  183
    2    11 Dawid          Pikul                 125.16 -  373: 387   75
    3    11 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  327: 406   72
    4    16 Robert         Soszka                105.12 -  275: 397   55
    5    21 Mariusz        Michalski             104.26 -  294: 321   54
    6    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  355: 349  150
    7    20 Alina          Białobrzewska         101.58 +  384: 235  152
    8    17 Renata         Puchalska             100.00 -  325: 380   50
    9    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  349: 269  150
   10    18 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  333: 285  151
   11    15 Władysław      Zieliński             111.14 -  314: 327   61
   12    18 Andrzej        Gostomski             106.68 -  174: 499   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Robert Soszka 105.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           132.67 +  382: 334  183
    2    10 Paweł          Jackowski             124.99 -  321: 412   75
    3    15 Radosław       Konca                 133.36 -  379: 447   83
    4    16 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  397: 275  156
    5    13 Bogusław       Puchalski             111.99 -  335: 433   62
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            127.31 +  456: 413  177
    7    12 Joanna         Stępień               125.25 -  298: 429   75
    8    16 Joanna         Juszczak              117.33 -  295: 444   67
    9    16 Adam           Grzona                100.00 -  321: 387   50
   10    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  378: 275  150
   11    18 Jerzy          Luter                 107.57 +  362: 327  158
   12    16 Kamil          Nawrocki              111.21 +  400: 317  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Mariusz Michalski 104.26 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  402: 427   78
    2    13 Paweł          Opyc                  106.64 -  266: 550   57
    3    20 Waldemar       Czerwoniec            127.31 -  334: 357   77
    4    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  312: 284  150
    5    21 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  321: 294  156
    6    19 Ewa            Jobs                  100.00 +  401: 320  150
    7    16 Magdalena      Merklejn              119.16 -  372: 442   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Alina Białobrzewska 101.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Kordjalik             127.86 -  317: 479   78
    2    17 Kamil          Nawrocki              111.21 -  268: 403   61
    3    23 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  356: 439   62
    4    24 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  370: 257  150
    5    22 Rafał          Matczak               115.83 -  321: 436   66
    6    23 Anna           Pawłowska             100.00 +  372: 342  150
    7    20 Wojciech       Gołęcki               106.01 -  235: 384   56
    8    22 Barbara        Szymańska             100.00 +  428: 256  150
    9    21 Ewa            Jobs                  100.00 -  334: 365   50
   10    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  400: 269  150
   11    20 Renata         Puchalska             100.00 +  383: 335  150
   12    17 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  429: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Dariusz Nawrocki 100.70 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Czerwoniec            127.31 +  417: 362  177
    2     8 Mateusz        Żbikowski             139.41 -  272: 392   89
    3    16 Adam           Grzona                100.00 +  401: 341  150
    4    11 Halina         Roszak                118.82 +  370: 350  169
    5     7 Robert         Duczemiński           132.67 -  310: 406   83
    6    11 Paweł          Jackowski             124.99 -  310: 416   75
    7    15 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  297: 423   62
    8    18 Anna           Pawłowska             100.00 -  325: 403   50
    9    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 =  306: 306  100
   10    18 Wojciech       Gołęcki               106.01 -  285: 333   56
   11    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 =  363: 363  100
   12    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  327: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Adam Grzona 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Halina         Roszak                118.82 -  306: 334   69
    2    19 Jerzy          Luter                 107.57 +  381: 331  158
    3    16 Dariusz        Nawrocki              100.70 -  341: 401   51
    4    19 Tomasz         Wiśniewski            100.00 =  350: 350  100
    5    17 Magdalena      Merklejn              119.16 +  414: 316  169
    6    13 Marek          Roszak                125.79 +  397: 285  176
    7     9 Aleksander     Puchalski             121.90 -  294: 371   72
    8    13 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  302: 413   78
    9    16 Robert         Soszka                105.12 +  387: 321  155
   10    13 Władysław      Zieliński             111.14 +  375: 338  161
   11    10 Magdalena      Merklejn              119.16 -  313: 445   69
   12    13 Marek          Roszak                125.79 -  356: 392   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Ewa Jobs 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Jackowski             124.99 -  250: 391   75
    2    22 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  301: 436   50
    3    24 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  375: 248  150
    4    21 Barbara        Szymańska             100.00 +  342: 312  150
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  246: 488   68
    6    19 Mariusz        Michalski             104.26 -  320: 401   54
    7    21 Agata          Wojciechowska         100.00 -  295: 298   50
    8    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  289: 333   50
    9    21 Alina          Białobrzewska         101.58 +  365: 334  152
   10    20 Halina         Roszak                118.82 -  224: 498   69
   11    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  292: 304   50
   12    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  225: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 12  80.67




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Roszak                125.79 -  284: 448   76
    2    20 Radosław       Konca                 133.36 -  355: 423   83
    3    22 Anna           Pawłowska             100.00 -  333: 403   50
    4    23 Jerzy          Luter                 107.57 -  281: 432   58
    5    23 Barbara        Szymańska             100.00 +  436: 263  150
    6    22 Wojciech       Gołęcki               106.01 -  349: 355   56
    7    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  351: 277  150
    8    21 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  386: 210  150
    9    19 Dariusz        Nawrocki              100.70 =  306: 306  101
   10    19 Robert         Soszka                105.12 -  275: 378   55
   11    21 Dariusz        Nawrocki              100.70 =  363: 363  101
   12    21 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  406: 327  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Oleksiak              125.34 -  241: 442   75
    2    23 Barbara        Szymańska             100.00 +  277: 228  150
    3    18 Halina         Roszak                118.82 -  273: 454   69
    4    22 Mariusz        Michalski             104.26 -  284: 312   54
    5    24 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  337: 276  150
    6    20 Magdalena      Merklejn              119.16 -  252: 378   69
    7    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  277: 351   50
    8    23 Ewa            Jobs                  100.00 +  333: 289  150
    9    20 Wojciech       Gołęcki               106.01 -  269: 349   56
   10    23 Alina          Białobrzewska         101.58 -  269: 400   52
   11    22 Ewa            Jobs                  100.00 +  304: 292  150
   12    22 Ewa            Jobs                  100.00 +  371: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sergiusz       Puchalski             121.54 -  279: 431   72
    2    22 Ewa            Jobs                  100.00 +  436: 301  150
    3    14 Aleksander     Puchalski             121.90 -  322: 327   72
    4    18 Eugeniusz      Wróblewski            111.76 -  373: 409   62
    5    19 Jerzy          Luter                 107.57 -  306: 323   58
    6    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  318: 356   50
    7    22 Barbara        Szymańska             100.00 +  360: 236  150
    8    20 Halina         Roszak                118.82 +  457: 317  169
    9    17 Marek          Roszak                125.79 -  246: 507   76
   10    21 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  315: 213  150
   11    19 Anna           Pawłowska             100.00 +  376: 304  150
   12    17 Alina          Białobrzewska         101.58 -  313: 429   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Stępień               125.25 -  312: 316   75
    2    18 Ewa            Strzelczyk            109.89 -  327: 412   60
    3    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  403: 333  150
    4    17 Renata         Puchalska             100.00 -  333: 357   50
    5    20 Agata          Wojciechowska         100.00 -  303: 370   50
    6    23 Alina          Białobrzewska         101.58 -  342: 372   52
    7    24 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  401: 232  150
    8    18 Dariusz        Nawrocki              100.70 +  403: 325  151
    9    18 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  221: 360   50
   10    22 Barbara        Szymańska             100.00 +  372: 318  150
   11    19 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  304: 376   50
   12    20 Renata         Puchalska             100.00 +  414: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Małgorzata Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dawid          Pikul                 125.16 -  342: 379   75
    2    15 Bogusław       Puchalski             111.99 -  225: 484   62
    3    24 Ewa            Jobs                  100.00 -  248: 375   50
    4    24 Alina          Białobrzewska         101.58 -  257: 370   52
    5    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  276: 337   50
    6    24 Barbara        Szymańska             100.00 -  222: 342   50
    7    24 Anna           Pawłowska             100.00 -  232: 401   50
    8    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  210: 386   50
    9    23 Halina         Roszak                118.82 -  177: 471   69
   10    21 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  213: 315   50
   11    23 Barbara        Szymańska             100.00 +  317: 274  150
   12    23 Barbara        Szymańska             100.00 -  271: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  / 12  63.17




	Elżbieta Polińska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           118.40 -  185: 420   68
    2    24 Bartosz        Poliński              100.00 +  274: 203  150
    3    19 Magdalena      Merklejn              119.16 -  194: 359   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     287  /  3  95.67




	Bartosz Poliński 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Białobrzewski         113.41 -  166: 469   63
    2    24 Elżbieta       Polińska              100.00 -  203: 274   50
    3    25 Barbara        Szymańska             100.00 -  199: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     163  /  3  54.33




	Renata Puchalska 100.00 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               115.83 +  395: 283  166
    2     9 Dariusz        Banaszek              136.76 -  347: 414   87
    3    12 Krzysztof      Mówka                 127.96 -  309: 488   78
    4    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  357: 333  150
    5    15 Halina         Roszak                118.82 +  355: 336  169
    6    12 Aleksander     Puchalski             121.90 -  334: 401   72
    7    14 Jerzy          Luter                 107.57 -  315: 354   58
    8    17 Wojciech       Gołęcki               106.01 +  380: 325  156
    9    15 Władysław      Zieliński             111.14 -  287: 432   61
   10    17 Dariusz        Białobrzewski         113.41 -  310: 349   63
   11    20 Alina          Białobrzewska         101.58 -  335: 383   52
   12    20 Anna           Pawłowska             100.00 -  292: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksander     Puchalski             121.90 -  207: 422   72
    2    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  228: 277   50
    3    25 Bartosz        Poliński              100.00 +  414: 199  150
    4    21 Ewa            Jobs                  100.00 -  312: 342   50
    5    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  263: 436   50
    6    24 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  342: 222  150
    7    22 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  236: 360   50
    8    22 Alina          Białobrzewska         101.58 -  256: 428   52
    9    22 Dariusz        Białobrzewski         113.41 -  345: 432   63
   10    22 Anna           Pawłowska             100.00 -  318: 372   50
   11    23 Małgorzata     Pawłowska             100.00 -  274: 317   50
   12    23 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  313: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  / 12  78.08




	Tomasz Wiśniewski 100.00 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Juszczak              117.33 -  333: 444   67
    2    16 Robert         Duczemiński           132.67 -  307: 341   83
    3    21 Jerzy          Luter                 107.57 +  368: 357  158
    4    19 Adam           Grzona                100.00 =  350: 350  100
    5    18 Marek          Roszak                125.79 -  323: 538   76
    6    21 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  356: 318  150
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         113.41 =  474: 474  113
    8    15 Bogusław       Puchalski             111.99 -  333: 366   62
    9    18 Anna           Pawłowska             100.00 +  360: 221  150
   10    15 Ewa            Strzelczyk            109.89 +  303: 253  160
   11    14 Kamil          Nawrocki              111.21 +  343: 297  161
   12    12 Władysław      Zieliński             111.14 +  327: 311  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Agata Wojciechowska 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Kozyra                123.30 -  350: 428   73
    2    14 Waldemar       Czerwoniec            127.31 +  427: 284  177
    3    10 Stanisław      Rydzik                133.59 -  343: 479   84
    4    15 Kamil          Nawrocki              111.21 -  252: 414   61
    5    20 Anna           Pawłowska             100.00 +  370: 303  150
    6    18 Rafał          Matczak               115.83 -  247: 486   66
    7    21 Ewa            Jobs                  100.00 +  298: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71


Lista rankingowa na dzień 27-09-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Dawidson                 Częstochowa          143.27  28510  199
   2 Szymon Zaleski                 Poznań               141.93  17883  126
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.40  27149  192
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.20  26779  191
   5 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.09  26897  192
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.85  27353  197
   7 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.94  26485  192
   8 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             137.39  27340  199
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.99  26302  192
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
  11 Kamil Górka                    Łęczna               136.50  26071  191
  12 Kazio Merklejn                 Szczecin             135.66  25912  191
  13 Maciej Czupryniak              Milanówek            135.62  26310  194
  14 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  15 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.93  26311  195
  16 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.90  12276   91
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             133.67  25665  192
  18 Leszek Nowak                   Myślibórz            133.64  10157   76
  19 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.42  24016  180
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            133.15  12250   92
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             132.52  25709  194
  22 Radosław Konca                 Warszawa             132.39  26346  199
  23 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.31  25535  193
  24 Małgorzata Kania               Milanówek            131.90  26380  200
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.84  25775  197
  26 Sławomir Kordjalik             Warszawa             128.95  24759  192
  27 Justyna Fugiel                 Sandomierz           128.40  23241  181
  28 Krzysztof Mówka                Toruń                127.88  24681  193
  29 Marcin Bożek                   Będzin               127.85   8566   67
  30 Adam Weremczuk                 Łódź                 127.72  22990  180
  31 Joanna Stępień                 Katowice             127.23  24173  190
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      126.99  13080  103
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             126.68  11655   92
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              126.49  24413  193
  35 Dawid Pikul                    Poznań               126.45  23647  187
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               126.25  10100   80
  37 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.95  24939  198
  38 Marek Roszak                   Poznań               125.87  24293  193
  39 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.61  20475  163
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             124.94  13493  108
  41 Andrzej Słapiński              Warszawa             124.93  13617  109
  42 Marcin Kozyra                  Warszawa             123.53  24459  198
  43 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53  11241   91
  44 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.71  24419  199
  45 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.69  17300  141
  46 Sergiusz Puchalski             Włocławek            122.38  17501  143
  47 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.24   8312   68
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            122.08  22707  186
  49 Stanisław Ochot                Katowice             121.74   8887   73
  50 Andrzej Szepczyński            Kraków               121.69  10709   88
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               121.62  16175  133
  52 Radosław Sowiński              Warszawa             121.09  23371  193
  53 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.06  23364  193
  54 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       120.85  18249  151
  55 Maciej Grabowski               Warszawa             120.77  16304  135
  56 Aleksandra Merklejn            Szczecin             120.58  22427  186
  57 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.30  23217  193
  58 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.28  19005  158
  59 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.25  15152  126
  60 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  61 Andrzej Lożyński               Piastów              119.24   5366   45
  62 Stanisław Gasik                Warszawa             119.20  19906  167
  63 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.08  22983  193
  64 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.08  10717   90
  65 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.90  23662  199
  66 Roman Sulima                   Warszawa             118.89  16883  142
  67 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.81  20079  169
  68 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.58  17075  144
  69 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.46  23456  198
  70 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.38  15744  133
  71 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  72 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.71  20364  173
  73 Halina Roszak                  Poznań               117.55  21864  186
  74 Sławomir Kucia                 Kraków               117.35  15490  132
  75 Maciej Michalak                Łódź                 117.17   8319   71
  76 Joanna Juszczak                Warszawa             117.08  22947  196
  77 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.67  16217  139
  78 Rafał Matczak                  Pruszków             116.58  22734  195
  79 Maciej Perzyński               Piła                 116.58  10492   90
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 116.50  14096  121
  81 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.48   7737   67
  82 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  83 Kamil Klinkosz                 Rumia                114.93  13792  120
  84 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  85 Irena Sołdan                   Rumia                114.38   7549   66
  86 Jacek Pietruszka               Kraków               114.37   7777   68
  87 Beata Madej                    Lublin               114.03  21323  187
  88 Katarzyna Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  89 Paweł Subocz                   Szczecin             113.47   7262   64
  90 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.45  21215  187
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.06  12550  111
  92 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            112.72   9581   85
  93 Bogusław Puchalski             Włocławek            112.54  21496  191
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             112.48  22384  199
  95 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.34  14716  131
  96 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.28  22455  200
  97 Michał Sak                     Lublin               112.23   3367   30
  98 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.04  18934  169
  99 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 100 Filip Klar                     Mielec               111.80  17552  157
 101 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     111.46   5350   48
 102 Władysław Zieliński            Lębork               111.43   5237   47
 103 Maurycy Machnio                Lipiany              111.37  10580   95
 104 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.31  14248  128
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            111.28  17583  158
 106 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.73  15613  141
 107 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.59  15151  137
 108 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.46   9279   84
 109 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 110 Jarosław Żuliński              Szczecin             110.39  11701  106
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             110.27   8601   78
 112 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.25  21279  193
 113 Maciej Kutera                  Warszawa             109.86  11645  106
 114 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             109.81  21413  195
 115 Paweł Majewski                 Warszawa             109.81  10981  100
 116 Lucyna Śniadach                Rumia                109.61  20936  191
 117 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.58   7561   69
 118 Beata Piotrowska               Łódź                 109.44  20903  191
 119 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.42  21775  199
 120 Andrzej Rakoczy                Kraków               109.08  10908  100
 121 Ryszard Niżewski               Warszawa             108.87  10669   98
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                108.65   8801   81
 123 Jarosław Sobczak               Warszawa             108.53  18667  172
 124 Elżbieta Jankowska             Wrocław              108.48   5207   48
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.40  10406   96
 126 Paweł Opyc                     Warszawa             108.08  21617  200
 127 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.03  11991  111
 128 Filip Sosin                    Warszawa             107.95  16732  155
 129 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.08   8888   83
 130 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.93  16681  156
 131 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.92  21383  200
 132 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.90   8873   83
 133 Ewa Ciszewska                  Katowice             106.87   8870   83
 134 Robert Soszka                  Warszawa             106.86   8335   78
 135 Roman Figiel                   Zawichost            106.83  15384  144
 136 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 137 Adam Strzelczyk                Częstochowa          106.31   3721   35
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 139 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 140 Wojciech Jacyno                Warszawa             106.08   4031   38
 141 Paweł Czubla                   Lublin               105.94   3814   36
 142 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 143 Miłosz Wrzałek                 Reda                 105.66  12151  115
 144 Maciej Śliwa                   Zabrze               105.66   9298   88
 145 Jerzy Luter                    Bytom                105.39  20973  199
 146 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.37  20441  194
 147 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 148 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.25   8104   77
 149 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.19  11360  108
 150 Adam Jurkowski                 Knurów               105.07   8931   85
 151 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.03  20165  192
 152 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.95   8186   78
 153 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.86   6921   66
 154 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 155 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.39  12423  119
 156 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.32  11893  114
 157 Maciej Zięba                   Wrocław              104.12   6247   60
 158 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 159 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.81   9343   90
 160 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.59  20201  195
 161 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 162 Dorota Zielińska               Piaseczno            103.23  15897  154
 163 Monika Siemaszko               Lipiany              103.17   6706   65
 164 Iwona Baran                    Kraków               102.89  13478  131
 165 Stanisław Harat                Kęty                 102.60   4925   48
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             102.30   7877   77
 167 Adam Słapiński                 Warszawa             102.25   8180   80
 168 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          102.09  14088  138
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               102.05  11736  115
 170 Grażyna Furman                 Sosnowiec            101.69   4271   42
 171 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 172 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 173 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 174 Bożena Matysiak                Kraków               101.26   6582   65
 175 Grzegorz Pukniel               Lublin               101.20  19836  196
 176 Piotr Pietuchowski             Białystok            101.05   5659   56
 177 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 178 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            100.19   9418   94
 179 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 180 Paweł Szulc                    Szczecin             100.10   5806   58
 181 Bartłomiej Boczek              Toruń                100.08   3603   36
 182 Marianna Kozłowska             Białystok             99.84   7388   74
 183 Eligiusz Jankowski             Wrocław               99.74   3491   35
 184 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 185 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 186 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 187 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 188 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 189 Paweł Ochot                    Katowice              99.23   6351   64
 190 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 191 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.98   5444   55
 192 Bogdan Pokojski                Piastów               98.62   3156   32
 193 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 194 Piotr Wojciekiewicz            Katowice              98.33   5703   58
 195 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 196 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.17   3534   36
 197 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 198 Beata Kościańska               Lublin                97.97   3527   36
 199 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.87   5285   54
 200 Renata Rosół                   Warszawa              97.79  18483  189
 201 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.77   7333   75
 202 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.68   9866  101
 203 Michał Szkudlarek              Pabianice             97.50   4290   44
 204 Anna Pendowska                 Rumia                 97.02   6403   66
 205 Irena Ficak                    Mielec                96.64  10341  107
 206 Jolanta Kosmowska              Warszawa              96.52  17471  181
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 96.24   5582   58
 208 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 209 Renata Andracka                Poznań                95.89   3452   36
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa              95.85  16487  172
 211 Maria Jarosz                   Lublin                95.82  11978  125
 212 Paulina Hennig                 Gniezno               95.70   4211   44
 213 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 214 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 215 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 216 Kinga Niżewska                 Warszawa              94.47   6046   64
 217 Robert Drózd                   Wesoła                94.31   8488   90
 218 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.94   4697   50
 219 Tomasz Korpysz                 Warszawa              93.68   3747   40
 220 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 221 Marek Kocikowski               Ostróda               93.27   7275   78
 222 Norbert Skrzyński              Warszawa              93.24  12121  130
 223 Arkadiusz Biegun               Kraków                93.14   3260   35
 224 Teresa Ząbek                   Warszawa              92.91   7526   81
 225 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 226 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 227 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 228 Marta Szeliga                  Warszawa              92.05   3866   42
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.59   4213   46
 230 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 231 Maciej Soska                   Lublin                91.32   6484   71
 232 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 233 Piotr Ingling                  Warszawa              90.93  12367  136
 234 Paweł Kapela                   Kraków                90.78   2905   32
 235 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.38   7953   88
 236 Agnieszka Krupka               Krosno                89.53   3581   40
 237 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.33  10720  120
 238 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 239 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 240 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 241 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         88.14   3085   35
 242 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              87.91   6945   79
 243 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            87.82   6674   76
 244 Janusz Sojka                   Łódź                  87.74   3334   38
 245 Sylwester Gryz                 Zabrze                87.70   2631   30
 246 Ziemowit Pazda                 Wrocław               87.60   5081   58
 247 Jerzy Augustyniak              Łódź                  87.22   7152   82
 248 Piotr Madej                    Lublin                86.25  10091  117
 249 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 250 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 251 Krzysztof Kruk                 Łódź                  84.70   4828   57
 252 Monika Rubinstein              Warszawa              84.62   9816  116
 253 Joanna Brychcy                 Katowice              84.52   5663   67
 254 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 255 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 256 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.00   5229   63
 257 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       82.86   3563   43
 258 Kacper Jachowicz               Żyrardów              80.98   3725   46
 259 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.47   2575   32
 260 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.16   3562   45
 261 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 262 Adam Kędzior                   Lublin                68.22   2183   32
 263 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 264 Jolanta Kruk                   Łódź                  67.37   2897   43
 265 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 27-09-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Kamiński                Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Grażyna Wesołowska             Łódź                  81.52   2364   29
   5 Krystyna Puchalska             Łódź                  79.83   2315   29
   6 Krzysztof Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   7 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       125.88   3273   26
   8 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.85   2596   26
   9 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  10 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  11 Kazimierz Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  12 Andrzej Chmielewski            Warszawa             117.21   2813   24
  13 Andrzej Wróblewski             Warszawa             115.17   2764   24
  14 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  15 Piotr Mossakowski              Chorzów              113.50   2724   24
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          108.54   2605   24
  17 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  18 Michał Trumpus                 Wrocław              105.75   2538   24
  19 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  20 Anna Królak                    Warszawa             104.38   2505   24
  21 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  22 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  23 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              99.75   2394   24
  24 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  25 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  26 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  27 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  28 Tomasz Rubaj                   Lublin                97.79   2347   24
  29 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  30 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  31 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         91.00   2184   24
  32 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.83   2180   24
  33 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  34 Jacek Nowak                    Szczecin              89.38   2145   24
  35 Mirosław Norwajszas            Szczecin              88.25   2118   24
  36 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  37 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  38 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  39 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  40 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  41 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  42 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  43 Elżbieta Święcka               Białystok            102.26   2352   23
  44 Robert Głowacki                Łódź                 101.87   2343   23
  45 Mariusz Makuch                 Zator                 99.48   2288   23
  46 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  47 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  48 Teresa Fortuna                 Lubin                126.86   2791   22
  49 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  50 Marcin Tutka                   Wrocław               94.24   1979   21
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  52 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  53 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  54 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  55 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  56 Monika Dzik                    Poznań                89.16   1694   19
  57 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  58 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  59 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.44   1916   18
  60 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  61 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  62 Łukasz Święcki                 Białystok             94.17   1695   18
  63 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  64 Marzena Szulc                  Szczecin              90.28   1625   18
  65 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  66 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  67 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.18   1652   17
  68 Filip Sitkowski                Warszawa              92.00   1564   17
  69 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  70 Adam Zalewski                  Racibórz              63.53   1080   17
  71 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  72 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  73 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.31   1333   16
  74 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  86.40   1296   15
  76 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  77 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  78 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  79 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  80 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  81 Andrzej Pikul                  Poznań                85.23   1108   13
  82 Sylwia Wilczek                 Warszawa              67.62    879   13
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  84 Dominik Piasecki               Słupsk               124.58   1495   12
  85 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  86 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  87 Agata Szkamruk                 Warszawa             121.50   1458   12
  88 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  89 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  90 Artur Owsiany                  Łódź                 116.00   1392   12
  91 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  92 Artur Tomczyk                  Piła                 111.17   1334   12
  93 Marcin Skowron                 Zabrze               109.83   1318   12
  94 Paweł Kasprzak                 Warszawa             108.83   1306   12
  95 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
  96 Marcin Królak                  Warszawa             106.75   1281   12
  97 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
  98 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  99 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 100 Tomasz Lempart                 Kraków                99.00   1188   12
 101 Tomasz Ciejka                  Kraków                98.92   1187   12
 102 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 103 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 104 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 105 Andrzej Kroc                   Łódź                  96.67   1160   12
 106 Bartosz Orłowski               Bytom                 96.00   1152   12
 107 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 108 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 109 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 110 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 111 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 112 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 113 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 114 Anna Arana                     Warszawa              93.17   1118   12
 115 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 116 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 117 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 118 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 119 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 120 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 121 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 122 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 123 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 124 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 125 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 126 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 127 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 128 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 129 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 130 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 131 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 132 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 133 Joanna Rubaj                   Lublin                84.75   1017   12
 134 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 135 Sławomir Czyżewski             Poznań                80.33    964   12
 136 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 137 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 138 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 139 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 140 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 141 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 142 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 143 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 144 Grzegorz Wilk                  Kraków               104.00   1144   11
 145 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 146 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          98.00   1078   11
 147 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 148 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 149 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 150 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 151 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 152 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 153 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 154 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 155 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 156 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 157 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 158 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 159 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 160 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 161 Teresa Zalewska                Racibórz              78.73    866   11
 162 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 163 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 164 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 165 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 166 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 167 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 168 Tomasz Olędzki                 Warszawa              71.00    781   11
 169 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 170 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 171 Olaf Czubla                    Łódź                  70.27    773   11
 172 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 173 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 174 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 175 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 176 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 177 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 178 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 179 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 180 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 181 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 182 Katarzyna Steglińska           Częstochowa           53.00    583   11
 183 Jarosław Kordalski             Lublin               128.60   1286   10
 184 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 185 Paweł Górny                    Lublin                87.40    874   10
 186 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 187 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 188 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 189 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 190 Zbigniew Kosewski              Szczecin              63.10    631   10
 191 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 192 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 193 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 194 Jarosław Soborak               Warszawa             107.56    968    9
 195 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 196 Grzegorz Gardynik              Warszawa              98.33    885    9
 197 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 198 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 199 Paula Nowak                    Szczecin              63.00    567    9
 200 Lucjan Boroś                   Gdańsk                99.62    797    8
 201 Jacek Taczalski                Szczecin              90.38    723    8
 202 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 203 Iza Kraj                       Warszawa              66.88    535    8
 204 Martyna Białobrzewska          Gdynia                50.00    400    8
 205 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 206 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 207 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.14    799    7
 208 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 209 Małgorzata Koprowska           Pabianice             98.43    689    7
 210 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 211 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 212 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 213 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 214 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 215 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 216 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 217 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 218 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 219 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 220 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 221 Wojciech Morawski              Gliwice              125.83    755    6
 222 Bartosz Skórniewski            Warszawa             118.67    712    6
 223 Michał Krzemień                Kraków               108.67    652    6
 224 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 225 Krzysztof Duda                 Pszczyna             102.50    615    6
 226 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 227 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 228 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 229 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 230 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 231 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 232 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 233 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 234 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 235 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 236 Michał Gołębiowski             Warszawa              69.33    416    6
 237 Rafał Marks                    Warszawa              69.33    416    6
 238 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 239 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 240 Rafał Wesołowski               Warszawa              68.00    408    6
 241 Robert Buciak                  Szczecin              67.83    407    6
 242 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 243 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 244 Wojciech Bochra                Lublin                53.00    318    6
 245 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 246 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 247 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 248 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 249 Jacek Gasik                    Warszawa              93.60    468    5
 250 Piotr Jachimowicz              Warszawa              80.60    403    5
 251 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 252 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 253 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 254 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 255 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 256 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 257 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 258 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 259 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 260 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 261 Marzena Poklikajew             Pruszków              64.40    322    5
 262 Elżbieta Paszkowska            Warszawa              56.40    282    5
 263 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 264 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 265 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 266 Edyta Gomułka                  Częstochowa           50.80    254    5
 267 Tatiana Drzycimska             Wrocław              118.25    473    4
 268 Michał Elmerych                Szczecin             105.00    420    4
 269 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 270 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 271 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 272 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 273 Piotr Michałek                 Warszawa              76.00    304    4
 274 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 275 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 276 Wojciech Łysak                 Sosnowiec             50.25    201    4
 277 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 278 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 279 Piotr Jach                     Łódź                 116.67    350    3
 280 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 281 Edward Salamon                 Bytom                 94.67    284    3
 282 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław               93.33    280    3
 283 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 284 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 285 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 286 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 287 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 288 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 289 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 290 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 291 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         55.33    166    3
 292 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 293 Iwo Sobczyk                    Bielsko Biała         54.67    164    3
 294 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 295 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 296 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 297 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 298 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 299 Irena Rokosz                   Bielsko Biała        117.50    235    2
 300 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 301 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 302 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 303 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 304 Mirosław Rokosz                Bielsko Biała        100.00    200    2
 305 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 306 Jadwiga Szkudlarek             Pabianice             59.50    119    2
 307 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 308 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 309 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 310 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 311 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 312 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 313 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 314 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 315 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 316 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 317 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 318 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 319 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 320 Ewa Gajkowska                  Warszawa              50.00    100    2
 321 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 322 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 323 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 324 Anna Szczotka                  Bielsko Biała        150.00    150    1
 325 Jagoda Żbikowska               Warszawa             150.00    150    1
 326 Magdalena Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 327 Andrzej Szkocki                Szczecin              66.00     66    1
 328 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 329 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 330 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 331 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 332 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 333 Rafał Tyc                      Bielsko Biała         50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie