Milanówek26
czerwca
Milanówek 26-27 czerwca XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Ciechanowiec10
lipca
Ciechanowiec 10-11 lipca VIII Mistrzostwa Ciechanowca
Chełmsko Śląskie18
lipca
Chełmsko Śląskie 18-25 lipca Wędrówki i planszówki 3.0
10 - 11 lipca 2021 — VIII Mistrzostwa CiechanowcaInformacje
galeria

VIII Mistrzostwa CiechanowcaCiechanowiec, 10 - 11 lipca 2021

Konkurs Relacja z turnieju



Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Ciechanowca
VI Mistrzostwa Ciechanowca
V Mistrzostwa Ciechanowca


Rodzaj turniejuotwarty (limit 40 miejsc)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-10), szwajcar (rundy 11-12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Mostowa 6
18-230 Ciechanowiec
Obrońca tytułuMaciej Czupryniak
HarmonogramSobota, 10 lipca (7 rund)
10:15-10:45 — zapisy uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdz Warszawy S8+DW694
z Białegostoku DK19+DK66+DW681
Wyżywienierestauracja „Szczęsny”, Pl. 3-go Maja
restauracja "Astoria", Pl. 3-go Maja 4
restauracja "Jagoda", ul. Wojska Polskiego 23
pizzeria Labirynt, Pl. 3 Maja 1
Kebab-Bar, ul. Kościelna 11
NoclegiHotel „Nowodwory”, http://hotelnowodwory.pl/
Muzeum Rolnictwa, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec, tel. 86 2771328, 70-100 zł za osobę, http://www.muzeumrolnictwa.pl/oferta_muzeum.html
Gospodarstwo Agroturystyczne "Słoneczna Osada", Kozarze 44, tel. 86 2771717, 18-230 Ciechanowiec, http://ekoartt.prv.pl
Gospodarstwo Agroturystyczne "Niezapominajka", Kozarze 3A, 18-230 Ciechanowiec, http://niezapominajka-kozarze.com
"Kwatera nad Bugiem", Wojtkowice Glinna 27, http://www.kwateranadbugiem.pl/oferta.html
DPS Kozarze, Kozarze 63, 18-230 Ciechanowiec, http://www.dpskozarze.pl/aktualnoci/176-domki-wypoczynkowe
Ponadto liczne obiekty w odległości 20-30 km od miejsca gry.
NagrodyPuchary za 3 pierwsze miejsca, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeIntegracja przy ognisku
Zgłoszenia uczestników formularz zgłoszeniowy
pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:31:01
2 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS2021-06-16 13:31:09
3 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik2021-06-16 13:31:12
4 Dominik Ulejczyk Będzin Zwykły uczestnik2021-06-16 13:31:18
5 Tomek Praga Białystok Zwykły uczestnik2021-06-16 13:31:27
6 Piotr Domański Ostrołęka Zwykły uczestnik2021-06-16 13:31:31
7 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFS2021-06-16 13:31:34
8 Wojciech Wojtysiak Legionowo Członek PFS2021-06-16 13:31:39
9 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFS2021-06-16 13:31:48
10 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFS2021-06-16 13:32:06
11 Mariusz Sylwestrzuk Kobyłka Zwykły uczestnik2021-06-16 13:32:13
12 Maria Skutela Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-16 13:32:31
13 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:32:51
14 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:32:57
15 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:33:12
16 Beata Stelmach Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:34:07
17 Maciej Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2021-06-16 13:34:35
18 Michał Szorc Białystok Zwykły uczestnik2021-06-16 13:34:43
19 Marcin Rogala Warszawa Członek PFS2021-06-16 13:41:16
20 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFS2021-06-16 14:40:20
21 Bogdan Kozłowski Białystok Zwykły uczestnik2021-06-16 15:14:43
22 Marianna Kozłowska Białystok Zwykły uczestnik2021-06-16 15:15:20
23 Franek Łysek Warszawa Młodzież2021-06-16 15:24:15
24 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-16 16:23:26
25 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFS2021-06-16 16:43:22
26 Igor Kabalewski Podkowa Leśna Zwykły uczestnik2021-06-16 16:51:40
27 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2021-06-16 17:30:42
28 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS2021-06-16 17:37:20
29 Maciej Sylwestrzuk Gródek Zwykły uczestnik2021-06-16 17:57:30
30 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2021-06-16 20:53:57
31 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS2021-06-16 22:00:34
32 Czesław Grajewski Białystok Członek PFS2021-06-17 01:16:38
33 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2021-06-17 20:45:53
34 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS2021-06-18 11:22:35
35 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin Zwykły uczestnik2021-06-18 16:06:22
36 Józef Burzyński Ełk Członek PFS2021-06-18 17:56:25
37 krzysztof zawadzki Sampława Zwykły uczestnik2021-06-18 19:39:43
38 Teresa Dziemiańczuk Białystok Zwykły uczestnik2021-06-19 16:33:55
OrganizatorzyBurmistrz Miasta Ciechanowiec;
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu;
Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl;
Andrzej Choiński, 606157396
SponsorzyBurmistrz Miasta Ciechanowca
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Miejski Portal Internetowy
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie