Wałcz 1
maja
Wałcz 1- 4 maja IX Klubowe Mistrzostwa Polski
Wałcz 2
maja
Wałcz 2- 4 maja III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”
Inowrocław10
maja
Inowrocław 10-11 maja XVIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Krzysztof Obremski najlepszy w Towarzyszach02 - 04 maja 2014 — III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”Wałcz, 02 - 04 maja 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Obremski najlepszy w TowarzyszachW podobnej atmosferze jak tegoroczne Klubowe Mistrzostwa Polski Scrabble — w tle tej prestiżowej imprezy – rozgrywał się turniej towarzyszący. Początkowo z niewielką frekwencją, ale z każdą rundą przybywało zawodników, którzy korzystając z przerwy w grze w głównym turnieju z największą przyjemnością oddawali się rywalizacji w „TOWARZYSZACH”. Rozegrano dwadzieścia rund, a czołowe miejsca w klasyfikacji zajęli: Krzysztof Obremski z Legnicy – miejsce pierwsze, Barbara Obremska z Wrocławia – miejsce drugie i trzecia na podium Monika Siemaszko – Lipiany. Serdecznie gratulujemy!
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 20
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcarski (rundy 12-19), duńczyk (runda 20)
Miejsce rozgrywekWałcz, ul.M.Konopnickiej 2 – Hala Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramPiątek, 2 maja (7 rund)
10:45 — 11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
około 15:15-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Sobota, 3 maja (9 rund)
10:00 — rozpoczęcie 2 dnia turnieju
około 15:15-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 4 maja (4 rundy)
10:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
ok. 14:00 – obiad
14:30 – zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2 znajduje się blisko centrum Wałcza.
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502563852 (organizator).
WyżywienieNa miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za 30 zł)
Napoje i przekąski non — stop podczas turnieju gratis!
NoclegiWe własnym zakresie.
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/ lub http://www.otouroki.pl
Nagrody- Puchar za miejsce I
- Nagrody pieniężne za I, II i III miejsce
- Nagrody niespodzianki dla uczestników
- Dodatkowa klasyfikacja dzikich drużyn (pary dobrane na początku turnieju)
Dodatkowe atrakcjePiłkarskie granie na orliku.
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu – Jolanta Chłopińska tel. 502563852
SponsorzyPatronat medialny: http://www.wałecka.tvhttp://www.urokipojezierza.pl


Wyniki turnieju III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.26     14.0     8394     2827      975
  2 Barbara         Obremska             Wrocław                126.16     11.0     7824     2545      373
  3 Monika          Siemaszko            Lipiany                107.56      9.5     7195     2275       51
  4 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.72      8.0     7136     2233     -471
  5 Joanna          Jewtuch              Warszawa               127.07      5.0     3137     1095       83
  6 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.0     2883      967       75
  7 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.51      4.0     2383      794       22
  8 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.88      3.5     6832     1603    -1081
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   133.63      3.0     2444      734      158
 10 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   118.21      3.0     1928      658      179
 11 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.50      2.5     2209      672     -159
 12 Dominik         Piasecki             Słupsk                 128.44      2.5      816      326      254
 13 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               124.34      2.0      764      348       56
 14 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.50      1.0      887      254       27
 15 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.59      1.0      854      251      135
 16 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.95      1.0      846      251      -62
 17 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               117.81      1.0      761      251       80
 18 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.22      1.0      499      193      160
 19 Michał          Rogalewicz           Poznań                 127.87      1.0      476      179       46
 20 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               153.23      1.0      458      177       50
 21 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.24      1.0      434      155      132
 22 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   115.70      1.0      402      195       16
 23 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.95      1.0      354      175       37
 24 Kamil           Kister               Puławy                 142.20      1.0      354      155       38
 25 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.75      1.0      347      176       13
 26 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              118.90      1.0      321      156       11
 27 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.85      0.5      300        0      300
 28 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   122.47      0.0      689      169     -100
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.22      0.0      644      131     -130
 30 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.03      0.0      386       66      -16
 31 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.05      0.0      369       55       -4
 32 Marek           Rogalski             Warszawa               124.50      0.0      317       81      -37
 33 Maria           Pokorska             Warszawa               105.94      0.0      310       69      -11
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”



	Kazimierz Merklejn 153.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19     5 Joanna         Jewtuch               127.07 +  458: 408  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     177  /  1 177.00




	Łukasz Tuszyński 145.03 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19     7 Dorota         Kuć                   115.70 -  386: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Jakub Szymczak 144.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     2 Józef          Wietecki              107.50 +  523: 190  158
   15     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  331: 529   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  2 125.50




	Krzysztof Obremski 143.26 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  377: 340  176
    2     2 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  550: 380  155
    3     1 Józef          Wietecki              107.50 +  434: 320  158
    4     1 Barbara        Obremska              126.16 +  401: 363  176
    5     1 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  517: 225  176
    6     1 Monika         Siemaszko             107.56 -  331: 421   58
    7     1 Monika         Siemaszko             107.56 +  483: 334  158
    8     1 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  413: 399  176
    9     1 Michał         Landowski             100.00 +  380: 318  150
   10     1 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  272: 419   68
   11     1 Monika         Siemaszko             107.56 +  408: 387  158
   12     1 Barbara        Obremska              126.16 +  533: 331  176
   13     1 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  390: 333  168
   14     1 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  415: 352  172
   15     1 Jakub          Szymczak              144.59 +  529: 331  195
   16     1 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  515: 447  177
   17     1 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  339: 499   93
   18     1 Joanna         Jewtuch               127.07 -  373: 382   77
   19     1 Dariusz        Kuć                   133.63 -  361: 458   84
   20     1 Barbara        Obremska              126.16 -  373: 380   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2827  / 20 141.35




	Mariusz Wrześniewski 143.22 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   17     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  499: 339  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     193  /  1 193.00




	Kamil Kister 142.20 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   18     5 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  354: 316  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     155  /  1 155.00




	Piotr Pietuchowski 140.85 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   20     6 PAUZA


	Alicja Grąbczewska 134.24 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19     6 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  434: 302  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     155  /  1 155.00




	Dariusz Kuć 133.63 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  395: 461   76
    5     2 Monika         Siemaszko             107.56 -  346: 381   58
    6     2 Barbara        Obremska              126.16 +  397: 371  176
    7     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  372: 390   76
   17     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  476: 322  155
   19     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  458: 361  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  6 122.33




	Marek Dudkiewicz 130.95 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   20     4 Marek          Rogalski              124.50 +  354: 317  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     175  /  1 175.00




	Ireneusz Moralewicz 128.50 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   18     6 Michał         Rogalewicz            127.87 -  430: 476   78
   19     2 Barbara        Obremska              126.16 +  457: 384  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00




	Dominik Piasecki 128.44 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     5 Michał         Landowski             100.00 +  462: 232  150
   17     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  354: 330  176
   18     7 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  2 163.00




	Michał Rogalewicz 127.87 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   18     6 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  476: 430  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     179  /  1 179.00




	Mariusz Sylwestrzuk 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   14     2 Barbara        Obremska              126.16 +  347: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     176  /  1 176.00




	Joanna Jewtuch 127.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Siemaszko             107.56 +  382: 328  158
    2     1 Józef          Wietecki              107.50 -  343: 407   58
   11     2 Barbara        Obremska              126.16 -  344: 417   76
   12     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  484: 325  176
   13     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  415: 388  155
   17     5 Barbara        Obremska              126.16 +  379: 358  176
   18     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  382: 373  193
   19     5 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  408: 458  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  /  8 136.88




	Jolanta Chłopińska 126.95 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   16     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  447: 515   93
   17     4 Monika         Siemaszko             107.56 +  399: 393  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  2 125.50




	Barbara Obremska 126.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Józef          Wietecki              107.50 -  339: 372   58
    2     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  406: 343  176
    3     2 Monika         Siemaszko             107.56 +  394: 370  158
    4     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  363: 401   93
    5     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  454: 346  155
    6     2 Dariusz        Kuć                   133.63 -  371: 397   84
    7     3 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  367: 379   74
    8     2 Monika         Siemaszko             107.56 +  504: 265  158
    9     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  291: 473   76
   10     3 Michał         Landowski             100.00 +  374: 342  150
   11     2 Joanna         Jewtuch               127.07 +  417: 344  177
   12     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  331: 533   93
   13     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  422: 339  176
   14     2 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  334: 347   78
   15     4 Michał         Landowski             100.00 +  374: 346  150
   16     4 Andrzej        Kroc                  121.51 +  522: 305  172
   17     5 Joanna         Jewtuch               127.07 -  358: 379   77
   18     3 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  439: 340  168
   19     2 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  384: 457   79
   20     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  380: 373  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2545  / 20 127.25




	Zbigniew Wietecki 125.72 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  340: 377   93
    2     3 Barbara        Obremska              126.16 -  343: 406   76
    3     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  457: 282  155
    4     3 Dariusz        Kuć                   133.63 +  461: 395  184
    5     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  225: 517   93
    6     3 Józef          Wietecki              107.50 +  311: 273  158
    7     2 Dariusz        Kuć                   133.63 +  390: 372  184
    8     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  399: 413   93
    9     2 Barbara        Obremska              126.16 +  473: 291  176
   10     2 Monika         Siemaszko             107.56 -  262: 411   58
   11     3 Andrzej        Kroc                  121.51 -  344: 381   72
   12     3 Joanna         Jewtuch               127.07 -  325: 484   77
   13     2 Barbara        Obremska              126.16 -  339: 422   76
   14     3 Michał         Landowski             100.00 -  325: 437   50
   15     2 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  399: 300  154
   16     2 Monika         Siemaszko             107.56 -  371: 414   58
   17     2 Dominik        Piasecki              128.44 -  330: 354   78
   18     4 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  374: 337  172
   19     4 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  288: 412   68
   20     2 Monika         Siemaszko             107.56 +  380: 329  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2233  / 20 111.65




	Marek Rogalski 124.50 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   20     4 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  317: 354   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Szymon Dąbrowski 124.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     3 Barbara        Obremska              126.16 +  379: 367  176
   13     4 Andrzej        Kroc                  121.51 +  385: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     348  /  2 174.00




	Grzegorz Pukniel 122.47 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   14     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  352: 415   93
   18     4 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  337: 374   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     169  /  2  84.50




	Andrzej Kroc 121.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  471: 374  155
   11     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  381: 344  176
   13     4 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  341: 385   74
   16     4 Barbara        Obremska              126.16 -  305: 522   76
   18     2 Monika         Siemaszko             107.56 +  471: 342  158
   20     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  414: 394  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  6 132.33




	Katarzyna Ślusarska 118.90 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   20     5 Maria          Pokorska              105.94 +  321: 310  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  1 156.00




	Grażyna Wesołowska 118.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  401: 363  155
   10     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  419: 272  193
   12     2 Monika         Siemaszko             107.56 -  356: 387   58
   18     3 Barbara        Obremska              126.16 -  340: 439   76
   19     4 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  412: 288  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  5 131.60




	Małgorzata Szmuksta 117.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   13     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  333: 390   93
   19     3 Monika         Siemaszko             107.56 +  428: 291  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  2 125.50




	Dorota Kuć 115.70 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19     7 Łukasz         Tuszyński             145.03 +  402: 386  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     195  /  1 195.00




	Lucyna Śniadach 115.05 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 -  369: 373   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      55  /  1  55.00




	Monika Siemaszko 107.56 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Jewtuch               127.07 -  328: 382   77
    2     4 PAUZA
    3     2 Barbara        Obremska              126.16 -  370: 394   76
    4     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  356: 348  155
    5     2 Dariusz        Kuć                   133.63 +  381: 346  184
    6     1 Krzysztof      Obremski              143.26 +  421: 331  193
    7     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  334: 483   93
    8     2 Barbara        Obremska              126.16 -  265: 504   76
    9     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  488: 263  155
   10     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  411: 262  176
   11     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  387: 408   93
   12     2 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  387: 356  168
   13     5 Michał         Landowski             100.00 -  257: 366   50
   14     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  348: 288  155
   15     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  393: 364  155
   16     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  414: 371  176
   17     4 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  393: 399   77
   18     2 Andrzej        Kroc                  121.51 -  342: 471   72
   19     3 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  291: 428   68
   20     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  329: 380   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2275  / 19 119.74




	Józef Wietecki 107.50 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Barbara        Obremska              126.16 +  372: 339  176
    2     1 Joanna         Jewtuch               127.07 +  407: 343  177
    3     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  320: 434   93
    4     2 Jakub          Szymczak              144.59 -  190: 523   95
    5     4 PAUZA
    6     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  273: 311   76
    7     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 -  347: 418   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Maria Pokorska 105.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   20     5 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  310: 321   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Agnieszka Kozak 104.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 PAUZA
    2     2 Krzysztof      Obremski              143.26 -  380: 550   93
    3     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  282: 457   76
    4     4 Monika         Siemaszko             107.56 -  348: 356   58
    5     3 Barbara        Obremska              126.16 -  346: 454   76
    6     4 Andrzej        Kroc                  121.51 -  374: 471   72
    7     4 Józef          Wietecki              107.50 +  418: 347  158
    8     3 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  363: 401   68
    9     3 Monika         Siemaszko             107.56 -  263: 488   58
   10     4 Lucyna         Śniadach              115.05 +  373: 369  165
   11     4 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  375: 344  154
   12     4 Michał         Landowski             100.00 -  323: 420   50
   13     3 Joanna         Jewtuch               127.07 -  388: 415   77
   14     4 Monika         Siemaszko             107.56 -  288: 348   58
   15     3 Monika         Siemaszko             107.56 -  364: 393   58
   16     3 Michał         Landowski             100.00 -  313: 422   50
   17     3 Dariusz        Kuć                   133.63 -  322: 476   84
   18     5 Kamil          Kister                142.20 -  316: 354   92
   19     6 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  302: 434   84
   20     3 Andrzej        Kroc                  121.51 -  394: 414   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 19  84.37




	Maciej Dąbrowski 104.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 -  344: 375   55
   15     2 Zbigniew       Wietecki              125.72 -  300: 399   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     131  /  2  65.50




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     1 Krzysztof      Obremski              143.26 -  318: 380   93
   10     3 Barbara        Obremska              126.16 -  342: 374   76
   11     5 Dominik        Piasecki              128.44 -  232: 462   78
   12     4 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  420: 323  155
   13     5 Monika         Siemaszko             107.56 +  366: 257  158
   14     3 Zbigniew       Wietecki              125.72 +  437: 325  176
   15     4 Barbara        Obremska              126.16 -  346: 374   76
   16     3 Agnieszka      Kozak                 104.88 +  422: 313  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  8 120.88


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              377: 340
   2 Monika         Siemaszko            - Joanna         Jewtuch               328: 382
   3 Barbara        Obremska             - Józef          Wietecki              339: 372
   4 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Józef          Wietecki              343: 407
   2 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Kozak                 550: 380
   3 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Obremska              343: 406
   4 Monika         Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Obremski              320: 434
   2 Barbara        Obremska             - Monika         Siemaszko             394: 370
   3 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Wietecki              282: 457


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              401: 363
   2 Jakub          Szymczak             - Józef          Wietecki              523: 190
   3 Dariusz        Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              395: 461
   4 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 356: 348


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              225: 517
   2 Dariusz        Kuć                  - Monika         Siemaszko             346: 381
   3 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Kozak                 454: 346
   4 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Obremski              421: 331
   2 Dariusz        Kuć                  - Barbara        Obremska              397: 371
   3 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Wietecki              273: 311
   4 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Kozak                 471: 374


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Monika         Siemaszko             483: 334
   2 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kuć                   390: 372
   3 Szymon         Dąbrowski            - Barbara        Obremska              379: 367
   4 Agnieszka      Kozak                - Józef          Wietecki              418: 347


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              399: 413
   2 Barbara        Obremska             - Monika         Siemaszko             504: 265
   3 Grażyna        Wesołowska           - Agnieszka      Kozak                 401: 363


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Landowski            - Krzysztof      Obremski              318: 380
   2 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Obremska              473: 291
   3 Agnieszka      Kozak                - Monika         Siemaszko             263: 488


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Obremski              419: 272
   2 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              411: 262
   3 Michał         Landowski            - Barbara        Obremska              342: 374
   4 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Kozak                 369: 373


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Monika         Siemaszko             408: 387
   2 Joanna         Jewtuch              - Barbara        Obremska              344: 417
   3 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Wietecki              381: 344
   4 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 344: 375
   5 Dominik        Piasecki             - Michał         Landowski             462: 232


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Obremski              331: 533
   2 Grażyna        Wesołowska           - Monika         Siemaszko             356: 387
   3 Joanna         Jewtuch              - Zbigniew       Wietecki              484: 325
   4 Michał         Landowski            - Agnieszka      Kozak                 420: 323


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              390: 333
   2 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Obremska              339: 422
   3 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Kozak                 415: 388
   4 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  385: 341
   5 Monika         Siemaszko            - Michał         Landowski             257: 366


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Obremski              352: 415
   2 Barbara        Obremska             - Mariusz        Sylwestrzuk           334: 347
   3 Michał         Landowski            - Zbigniew       Wietecki              437: 325
   4 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 348: 288


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              529: 331
   2 Maciej         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              300: 399
   3 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 393: 364
   4 Barbara        Obremska             - Michał         Landowski             374: 346


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            515: 447
   2 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             371: 414
   3 Agnieszka      Kozak                - Michał         Landowski             313: 422
   4 Barbara        Obremska             - Andrzej        Kroc                  522: 305


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              499: 339
   2 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Piasecki              330: 354
   3 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 476: 322
   4 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Siemaszko             399: 393
   5 Barbara        Obremska             - Joanna         Jewtuch               358: 379


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Obremski              382: 373
   2 Andrzej        Kroc                 - Monika         Siemaszko             471: 342
   3 Grażyna        Wesołowska           - Barbara        Obremska              340: 439
   4 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              337: 374
   5 Kamil          Kister               - Agnieszka      Kozak                 354: 316
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Rogalewicz            430: 476


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              458: 361
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Obremska              457: 384
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Siemaszko             428: 291
   4 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              412: 288
   5 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Jewtuch               458: 408
   6 Alicja         Grąbczewska          - Agnieszka      Kozak                 434: 302
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   386: 402


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              373: 380
   2 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             380: 329
   3 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Kozak                 414: 394
   4 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Rogalski              354: 317
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Maria          Pokorska              321: 310
   6 Piotr          Pietuchowski         - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.96  29869  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.49  28089  183
   4 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.34  30055  196
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.41  29416  193
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.24  28585  189
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.65  20053  134
   9 Dawid Pikul                    Poznań               149.48  28402  190
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.77  28118  189
  13 Justyna Górka                  Kraków               148.66  27949  188
  14 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.78  28035  191
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.46  29293  200
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.75  26527  182
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.59  16889  116
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27807  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.34  28524  199
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.57  26945  189
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.97  27400  193
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  33 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.95  27291  195
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  27350  196
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.25  24648  177
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.06  26004  187
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.47  20770  150
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Irena Sołdan                   Sopot                138.41  26714  193
  43 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.36   6918   50
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.49  25710  187
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             137.45  18418  134
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.32  25679  187
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.76  14391  106
  53 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  54 Karol Waniek                   Wrocław              135.72  13436   99
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            135.55   8675   64
  57 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  62 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  63 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  64 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  65 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           133.35  26270  197
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.14  26628  200
  70 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.13  14911  112
  71 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  72 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.83  26434  199
  73 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  78 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  79 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.07  26213  200
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.95  24880  190
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.03  22366  172
  90 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  91 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.76  15960  123
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 102 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.37  24775  193
 105 Artur Koszel                   Warszawa             128.31  20658  161
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Maciej Perzyński               Piła                 127.84  14190  111
 108 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.51  22315  175
 109 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.18  24291  191
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            127.13  15383  121
 114 Michał Makowski                Marki                126.33   6190   49
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 116 Krzysztof Gibas                Kraków               126.26  24873  197
 117 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.19  25238  200
 118 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.14  24975  198
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 122 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 124 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 125 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 126 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 130 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.92  15118  122
 132 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.74  24129  195
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 136 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.21  24518  199
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.03  18208  148
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             122.91  17208  140
 139 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 141 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             122.52  20216  165
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 148 Marcin Ceglarek                Kraków               122.08  14894  122
 149 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.95  24390  200
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.90  24137  198
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.31   8613   71
 154 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 156 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 157 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.68  15930  132
 160 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 161 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 162 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 163 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.25  12987  108
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.12  22822  190
 166 Tomasz Lewiński                Wejherowo            119.96   5758   48
 167 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 168 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 169 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 171 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.73   7184   60
 172 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.62  13039  109
 173 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.19   6317   53
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Marta Bajorek                  Warszawa             119.09  23461  197
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.08  23817  200
 178 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 179 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.42   4263   36
 182 Adam Janicki                   Wrocław              118.21  18322  155
 183 Stanisław Gasik                Warszawa             118.13   8860   75
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 186 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 190 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 193 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 194 Renata Andracka                Zwola                116.41  22817  196
 195 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 196 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.23  18945  163
 198 Paweł Morga                    Warszawa             116.08  12537  108
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             115.89   7417   64
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  13631  118
 203 Paweł Maciejczuk               Białystok            115.43  15467  134
 204 Anna Krynicka                  Warszawa             115.30  13605  118
 205 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.29  20175  175
 206 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.95  19082  166
 209 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 210 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 213 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 214 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                113.13  16517  146
 219 Michał Garnowski               Pasłęk               113.06   5427   48
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 221 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 222 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 223 Dariusz Ulatowski              Tuchola              112.56   6866   61
 224 Agnieszka Matus                Milanówek            112.43   9332   83
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 226 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            111.91  17793  159
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.74   8269   74
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.56  13499  121
 232 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 235 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 236 Katarzyna Polak                Warszawa             111.16   4113   37
 237 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.76  15949  144
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.40  18879  171
 241 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 242 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.79  20091  183
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.22  11905  109
 247 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 248 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 249 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 250 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 251 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              108.02  17608  163
 253 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 254 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 255 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 257 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 258 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 259 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 260 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 261 Elżbieta Święcka               Białystok            106.29   5208   49
 262 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 264 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.72   4969   47
 265 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.52  15300  145
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.50  15403  146
 268 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 269 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 270 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 271 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.72  16232  155
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             104.68  13294  127
 273 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 274 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.62   6800   65
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.39  18790  180
 276 Anna Arana                     Warszawa             104.04  11340  109
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.92  20368  196
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 279 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.26  18896  183
 283 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 284 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 285 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.03  16018  157
 286 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 287 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 288 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 289 Lidia Żywna                    Gdynia               101.42   9635   95
 290 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 291 Halina Mrozek                  Warszawa             101.22  10122  100
 292 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.98  18479  183
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 294 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.77  15211  154
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 299 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 300 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 301 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.67   3444   36
 302 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                93.24   6154   66
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.04   4418   48
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.98   5243   57
 308 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              91.27  10679  117
 311 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.74  14000  156
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                89.67  10312  115
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 317 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 320 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            83.15   2827   34
 322 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 323 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 324 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 325 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 326 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 328 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              60.12  11724  195




Poczekalnia na dzień 05-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.93   3049   27
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.04   2876   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  12 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.92   2902   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.71   2849   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.50   2724   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.88   2613   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  34 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  35 Teresa Prystupa                Zajączkowo            91.00   2184   24
  36 Joanna Kozłowska               Gdańsk                88.92   2134   24
  37 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  38 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  39 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  43 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  44 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  46 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  47 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  50 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  51 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  53 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  55 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  56 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  57 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  58 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  59 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  60 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  65 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  66 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  67 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  68 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  69 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  70 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  71 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  72 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  73 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  74 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  75 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  76 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  77 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  78 Adam Słapiński                 Warszawa             107.79   1509   14
  79 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  80 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  81 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  82 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  83 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  84 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  85 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  86 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  87 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  88 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  89 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  94 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  95 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  96 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  97 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  98 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 104 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 107 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 108 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 109 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 110 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 111 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 112 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 113 Marcela Wołowiec               Gdynia               120.75   1449   12
 114 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 120 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 123 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                116.75   1401   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 126 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 127 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 128 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 130 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.83   1342   12
 133 Lech Boszko                    Gdańsk               111.58   1339   12
 134 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.25   1335   12
 135 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 136 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 137 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 138 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 139 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 140 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 141 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 142 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 143 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 144 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 145 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 146 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 147 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 148 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 149 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 150 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 151 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 152 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 153 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 154 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 155 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 156 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 157 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 158 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 159 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 160 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 161 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 162 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 163 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 164 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 165 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 166 Zuzanna Cichoń                 Korsze                97.42   1169   12
 167 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 168 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 169 Barbara Boszko                 Gdańsk                96.17   1154   12
 170 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 171 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 172 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 173 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 174 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 175 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 176 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 177 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 178 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 179 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 180 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 181 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 182 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 183 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 184 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 185 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 186 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 187 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 188 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 189 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 190 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 191 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 192 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 193 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 194 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 195 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 196 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 197 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 198 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 199 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 202 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 203 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 206 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 207 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 208 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 209 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 210 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 211 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 212 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 213 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 214 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 215 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 216 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 217 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 218 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 219 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 220 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 221 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 222 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 223 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 224 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 225 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 226 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 227 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 228 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 229 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 230 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 231 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 232 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 233 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 234 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 235 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 236 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 237 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 238 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 239 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 240 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 241 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 242 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 243 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 244 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                70.18    772   11
 245 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 246 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 247 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 248 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 249 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 250 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 251 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 252 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 253 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 254 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 255 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 256 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 257 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 258 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 259 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 260 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 261 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 262 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 263 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 264 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 265 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 266 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 267 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 268 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 269 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 270 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 271 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 272 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 273 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 274 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 275 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 276 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 280 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 281 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 282 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 303 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 304 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 305 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 306 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 307 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 308 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 309 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 310 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 311 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 312 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 313 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 315 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 316 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 320 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 321 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 322 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 323 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 324 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 325 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 326 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 327 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 328 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 329 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 330 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 331 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 332 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 333 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 334 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 337 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 338 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 339 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 340 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 341 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie