Warszawa22
stycznia
Warszawa 22 stycznia Graj z Ochotą
Ostrowiec Świętokrzyski22
lutego
Ostrowiec Świętokrzyski 22-23 lutego II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich
Warszawa15
marca
Warszawa 15 marca IV Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Mistrzostwa “Pod Parowozem”22 - 23 lutego 2014 — II Mistrzostwa Gór ŚwiętokrzyskichInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Gór ŚwiętokrzyskichOstrowiec Świętokrzyski, 22 - 23 lutego 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrzostwa “Pod Parowozem”Kiedy rok temu Kamil Jagliński zapowiadał II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich w Ostrowcu, bylem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało. I stało się. Mały hotelik przy cichej choć długiej ulicy, za murem tory kolejowe, po prostu “Pod Parowozem”. A wewnątrz antyki, kolekcja kaktusów i przede wszystkim uroczy ludzie. Nie mogę nie wspomnieć o wspaniałym jedzeniu i świetnej kawie. I wszystko na miejscu. Po prostu wspaniale. Organizator bardzo przejęty starał się, żeby wszystko wyszło perfekcyjnie. Myślę, że mu się udało. Turniej odbył się spokojnie bez żadnych niespodzianek. Mieliśmy też dwójkę debiutantów.

Turniej zakończył się zwycięstwem Marka Redy (już rundę przed końcem), a na dwóch niższych stopniach podium stanęły kobiety, Małgorzata SulejewskaJustyna Górka. W pierwszej szóstce zresztą były trzy kobiety, bo szóste miejsce zajęła Irena Sołdan. Nagrody specjalne też były, za wyraz najbliżej związany z hutnictwem oraz za najdroższy ruch. W tej pierwszej kategorii padło wiele propozycji, ostatecznie po konsultacjach specjalistów odbyło się losowanie dwóch najlepszych wyrazów. Zwyciężył wyraz “LEJARNIĄ” ułożony przez Kamila Górkę. W drugiej kategorii Arkadiusz Biegun w szóstej rundzie położył PORĘCZŻE za 203 punkty i jak to ujął ktoś z pretendentów do nagrody “było pozamiatane” Nagroda była zresztą wyjątkowa — kolekcja PRL-owskich banknotów w idealnym stanie, o nominałach od 10 do 20 000 zł. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali uhonorowani upominkami, a przedtem można się było posilić kanapkami i pączkami. Ostatnim punktem programu był smaczny tort. Debiut bardziej niż udany, gratuluję Ci Kamilu i całej Twojej uroczej rodzinie i czekam na następny turniej za rok.
relacja: Andrzej Lożyński


Turniej pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego
Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie do 50 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel Restauracja Pod Parowozem
ul. Kolejowa 3, Ostrowiec Świętokrzyski
Obrońca tytułuKrzysztof Mówka
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 22 lutego (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 23 lutego (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdBezpośrednie dojście z dworca PKP i PKS (ok. 15 min)
mapka
WyżywienieNa miejscu po wcześniejszym zamówieniu przy zgłoszeniu uczestnictwa (cena obiadu zupa + II danie+ ciasto + kompot koszt 30 zł) do wyboru rosół, pomidorowa; schabowy, kotlet kolejarski' + ziemniaki opiekane, puree + zestaw surówek; bądź we własnym zakresie
NoclegiRezerwacja we własnym zakresie. Możliwość rezerwacji pokoi na miejscu (liczba miejsc ograniczona — Hotel Pod Parowozem — cena promocyjna na hasło scrabble: pok. 1-os. 80 zł; pok. 2-os. 120 zł ze śniadaniem) bądź w pobliskim Hotelu Accademia (cena promocyjna na hasło scrabble: pok. 1-os. 80 zł; pok. 2-os. 120 zł ze śniadaniem)
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł
Nagrody rzeczowe dla zawodników z dalszych miejsc.
Ponadto nagrody niespodzianki, m.in. za najwyżej punktowane słowo, za słowo związane z hutnictwem, dla najlepszego debiutanta.
Dodatkowe atrakcjeW sobotę wykład na temat powstania hutnictwa na terenie województwa świętokrzyskiego i na terenie Ostrowca, rozpoczęcie ok. 20:30. Wykład poprowadzi ostrowiecki archeolog Kamil Kaptur.
OrganizatorzyKamil Jagliński, tel. 412655990


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Piaseczno              142.96     10.0     4910     2054      607
  2 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 133.40      9.0     4939     1923      307
  3 Justyna         Górka                Kraków                 145.87      8.5     4932     1954      561
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.36      8.0     4874     1849      189
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.90      8.0     4872     1823      480
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  136.47      8.0     4783     1860      398
  7 Kamil           Górka                Kraków                 153.57      7.0     5155     1722      757
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.93      7.0     4852     1735      356
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.89      7.0     4812     1684      386
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.62      7.0     4614     1676       66
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.10      7.0     4586     1624      229
 12 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             108.36      7.0     4542     1645      112
 13 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.73      6.5     4744     1520      832
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 150.79      6.0     4833     1591      258
 15 Kamil           Kister               Puławy                 143.03      6.0     4433     1402      103
 16 Dorota          Rudzińska            Warszawa               118.79      6.0     4430     1543       -9
 17 Krzysztof       Gibas                Kraków                 127.78      6.0     4404     1501       75
 18 Anna            Arana                Warszawa               100.21      6.0     4109     1447     -400
 19 Tomasz          Lempart              Kraków                 121.96      6.0     4006     1526     -371
 20 Dorota          Zielińska            Piaseczno              121.37      5.5     4438     1491      -82
 21 Kacper          Zegadło              Warszawa               133.32      5.5     4235     1526     -315
 22 Paweł           Morga                Warszawa               116.09      5.5     4199     1400     -516
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.38      5.0     4376     1421       -9
 24 Waldemar        Denarczyk            Kielce                 100.00      5.0     3949     1328     -273
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             131.23      4.5     4472     1497     -214
 26 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 128.40      4.0     4642     1212      104
 27 Marta           Bajorek              Warszawa               120.92      3.5     4241     1175     -277
 28 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                106.19      3.0     3449     1061    -1107
 29 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   107.92      3.0     2470      779     -252
 30 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              100.00      2.5     3803     1098     -579
 31 Kamil           Jagliński            Ostrowiec Świętokrzyski   100.00      2.0     2060      683     -364
 32 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      1.0     3733      880    -1052
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich



	Michał Alabrudziński 153.89 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Jewtuch               128.73 +  376: 361  179
    2     7 Łukasz         Bobowski              145.36 -  352: 395   95
    3     5 Dawid          Pikul                 150.79 +  426: 382  201
    4     8 Dorota         Zielińska             121.37 -  443: 460   71
    5     7 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  391: 310  178
    6     7 Andrzej        Grabiński             108.36 -  347: 393   58
    7     8 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  355: 325  150
    8     4 Piotr          Broda                 131.23 +  450: 337  181
    9     6 Kacper         Zegadło               133.32 +  486: 314  183
   10     2 Justyna        Górka                 145.87 +  428: 357  196
   11     1 Marek          Reda                  142.96 -  348: 374   93
   12     4 Łukasz         Bobowski              145.36 -  410: 418   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Kamil Górka 153.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  413: 261  178
    2     2 Justyna        Górka                 145.87 -  442: 495   96
    3     6 Paweł          Jackowski             149.93 +  468: 391  200
    4     3 Irena          Sołdan                136.47 +  479: 304  186
    5     2 Kacper         Zegadło               133.32 +  439: 308  183
    6     2 Krzysztof      Mówka                 149.90 +  374: 361  200
    7     2 Łukasz         Bobowski              145.36 -  378: 402   95
    8     3 Andrzej        Grabiński             108.36 +  539: 361  158
    9     1 Marek          Reda                  142.96 -  367: 389   93
   10     3 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  431: 446   83
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  321: 388   75
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              125.10 +  504: 292  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Dawid Pikul 150.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  465: 259  178
    2     3 Piotr          Broda                 131.23 -  413: 514   81
    3     5 Michał         Alabrudziński         153.89 -  382: 426  104
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              125.10 +  521: 357  175
    5     6 Irena          Sołdan                136.47 -  293: 400   86
    6     9 Kamil          Jagliński             100.00 +  449: 300  150
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            133.40 +  453: 394  183
    8     5 Dorota         Rudzińska             118.79 +  386: 349  169
    9     2 Justyna        Górka                 145.87 -  309: 395   96
   10     5 Joanna         Jewtuch               128.73 +  467: 281  179
   11     5 Paweł          Jackowski             149.93 -  346: 492  100
   12     6 Stanisław      Rydzik                138.62 -  349: 408   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Paweł Jackowski 149.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              125.10 +  392: 388  175
    2     4 Stanisław      Rydzik                138.62 -  334: 477   89
    3     6 Kamil          Górka                 153.57 -  391: 468  104
    4    14 Justyna        Nieznalska            100.00 +  465: 271  150
    5     8 Rafał          Wesołowski            134.38 +  440: 316  184
    6     5 Kacper         Zegadło               133.32 +  420: 276  183
    7     3 Justyna        Górka                 145.87 -  322: 392   96
    8     7 Tomasz         Lempart               121.96 +  462: 297  172
    9     4 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  326: 507  100
   10     6 Piotr          Broda                 131.23 +  436: 351  181
   11     5 Dawid          Pikul                 150.79 +  492: 346  201
   12     3 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  372: 407  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Krzysztof Mówka 149.90 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Lempart               121.96 +  380: 296  172
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            133.40 +  495: 371  183
    3     2 Stanisław      Rydzik                138.62 -  357: 411   89
    4     4 Dorota         Rudzińska             118.79 +  401: 398  169
    5     5 Dorota         Zielińska             121.37 +  391: 345  171
    6     2 Kamil          Górka                 153.57 -  361: 374  104
    7     4 Irena          Sołdan                136.47 +  397: 360  186
    8     2 Justyna        Górka                 145.87 -  307: 379   96
    9     4 Paweł          Jackowski             149.93 +  507: 326  200
   10     4 Łukasz         Bobowski              145.36 -  430: 431   95
   11     6 Andrzej        Grabiński             108.36 +  439: 329  158
   12     3 Paweł          Jackowski             149.93 +  407: 372  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Justyna Górka 145.87 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Zielińska             121.37 +  477: 348  171
    2     2 Kamil          Górka                 153.57 +  495: 442  204
    3     1 Irena          Sołdan                136.47 +  492: 274  186
    4     1 Łukasz         Bobowski              145.36 +  462: 342  195
    5     1 Marek          Reda                  142.96 -  308: 376   93
    6     3 Piotr          Broda                 131.23 =  410: 410  131
    7     3 Paweł          Jackowski             149.93 +  392: 322  200
    8     2 Krzysztof      Mówka                 149.90 +  379: 307  200
    9     2 Dawid          Pikul                 150.79 +  395: 309  201
   10     2 Michał         Alabrudziński         153.89 -  357: 428  104
   11     2 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  307: 423   83
   12     2 Irena          Sołdan                136.47 +  458: 390  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Łukasz Bobowski 145.36 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               120.92 +  444: 375  171
    2     7 Michał         Alabrudziński         153.89 +  395: 352  204
    3     3 Piotr          Broda                 131.23 +  480: 290  181
    4     1 Justyna        Górka                 145.87 -  342: 462   96
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  424: 551   83
    6     4 Dorota         Rudzińska             118.79 +  426: 305  169
    7     2 Kamil          Górka                 153.57 +  402: 378  204
    8     1 Marek          Reda                  142.96 -  426: 454   93
    9     3 Andrzej        Grabiński             108.36 +  356: 324  158
   10     4 Krzysztof      Mówka                 149.90 +  431: 430  200
   11     3 Irena          Sołdan                136.47 -  330: 354   86
   12     4 Michał         Alabrudziński         153.89 +  418: 410  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Kamil Kister 143.03 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Rudzińska             118.79 -  349: 421   69
    2    13 Kamil          Jagliński             100.00 -  338: 354   50
    3    14 Tomasz         Lempart               121.96 -  334: 372   72
    4    15 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  463: 372  150
    5    12 Marcin         Radwański             107.92 -  356: 388   58
    6    14 Paweł          Morga                 116.09 +  466: 318  166
    7    11 Kacper         Zegadło               133.32 -  329: 358   83
    8    13 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  413: 254  156
    9    11 Marta          Bajorek               120.92 +  369: 316  171
   10    10 Arkadiusz      Biegun                128.40 -  231: 496   78
   11     9 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  372: 337  178
   12     9 Dorota         Zielińska             121.37 +  413: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Marek Reda 142.96 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Morga                 116.09 +  460: 301  166
    2     5 Rafał          Wesołowski            134.38 +  440: 328  184
    3     4 Kacper         Zegadło               133.32 +  419: 353  183
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.62 +  365: 317  189
    5     1 Justyna        Górka                 145.87 +  376: 308  196
    6     1 Małgorzata     Sulejewska            133.40 +  524: 272  183
    7     1 Piotr          Broda                 131.23 +  397: 371  181
    8     1 Łukasz         Bobowski              145.36 +  454: 426  195
    9     1 Kamil          Górka                 153.57 +  389: 367  204
   10     1 Irena          Sołdan                136.47 -  358: 427   86
   11     1 Michał         Alabrudziński         153.89 +  374: 348  204
   12     1 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  354: 485   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2054  / 12 171.17




	Stanisław Rydzik 138.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Grabiński             108.36 +  462: 387  158
    2     4 Paweł          Jackowski             149.93 +  477: 334  200
    3     2 Krzysztof      Mówka                 149.90 +  411: 357  200
    4     2 Marek          Reda                  142.96 -  317: 365   93
    5     3 Piotr          Broda                 131.23 -  327: 404   81
    6     6 Irena          Sołdan                136.47 -  363: 477   86
    7     7 Rafał          Wesołowski            134.38 -  387: 477   84
    8    10 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  333: 298  150
    9     9 Dorota         Zielińska             121.37 -  376: 455   71
   10     8 Dorota         Rudzińska             118.79 +  339: 312  169
   11     7 Kacper         Zegadło               133.32 +  414: 333  183
   12     6 Dawid          Pikul                 150.79 +  408: 349  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Irena Sołdan 136.47 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Radwański             107.92 +  542: 360  158
    2     1 Dorota         Rudzińska             118.79 +  334: 309  169
    3     1 Justyna        Górka                 145.87 -  274: 492   96
    4     3 Kamil          Górka                 153.57 -  304: 479  104
    5     6 Dawid          Pikul                 150.79 +  400: 293  201
    6     6 Stanisław      Rydzik                138.62 +  477: 363  189
    7     4 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  360: 397  100
    8     9 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  504: 258  178
    9     5 Piotr          Broda                 131.23 +  417: 288  181
   10     1 Marek          Reda                  142.96 +  427: 358  193
   11     3 Łukasz         Bobowski              145.36 +  354: 330  195
   12     2 Justyna        Górka                 145.87 -  390: 458   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Rafał Wesołowski 134.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 100.21 +  390: 317  150
    2     5 Marek          Reda                  142.96 -  328: 440   93
    3     7 Joanna         Jewtuch               128.73 +  375: 351  179
    4     5 Piotr          Broda                 131.23 -  312: 373   81
    5     8 Paweł          Jackowski             149.93 -  316: 440  100
    6    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  358: 296  150
    7     7 Stanisław      Rydzik                138.62 +  477: 387  189
    8     8 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  337: 375   83
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  313: 366   75
   10    12 Marta          Bajorek               120.92 +  471: 300  171
   11    10 Tomasz         Lempart               121.96 -  325: 353   72
   12    10 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  374: 387   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Małgorzata Sulejewska 133.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  454: 280  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  371: 495  100
    3     8 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  375: 306  178
    4     6 Anna           Arana                 100.21 +  339: 280  150
    5     4 Łukasz         Bobowski              145.36 +  551: 424  195
    6     1 Marek          Reda                  142.96 -  272: 524   93
    7     6 Dawid          Pikul                 150.79 -  394: 453  101
    8     8 Rafał          Wesołowski            134.38 +  375: 337  184
    9     7 Joanna         Jewtuch               128.73 +  454: 441  179
   10     3 Kamil          Górka                 153.57 +  446: 431  204
   11     2 Justyna        Górka                 145.87 +  423: 307  196
   12     1 Marek          Reda                  142.96 +  485: 354  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 12 160.25




	Kacper Zegadło 133.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  438: 291  150
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              125.10 +  396: 359  175
    3     4 Marek          Reda                  142.96 -  353: 419   93
    4     7 Kamil          Jagliński             100.00 +  427: 327  150
    5     2 Kamil          Górka                 153.57 -  308: 439  104
    6     5 Paweł          Jackowski             149.93 -  276: 420  100
    7    11 Kamil          Kister                143.03 +  358: 329  193
    8     6 Joanna         Jewtuch               128.73 =  309: 309  129
    9     6 Michał         Alabrudziński         153.89 -  314: 486  104
   10     9 Andrzej        Grabiński             108.36 -  329: 368   58
   11     7 Stanisław      Rydzik                138.62 -  333: 414   89
   12    12 Piotr          Broda                 131.23 +  394: 389  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Piotr Broda 131.23 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Nieznalska            100.00 +  397: 270  150
    2     3 Dawid          Pikul                 150.79 +  514: 413  201
    3     3 Łukasz         Bobowski              145.36 -  290: 480   95
    4     5 Rafał          Wesołowski            134.38 +  373: 312  184
    5     3 Stanisław      Rydzik                138.62 +  404: 327  189
    6     3 Justyna        Górka                 145.87 =  410: 410  146
    7     1 Marek          Reda                  142.96 -  371: 397   93
    8     4 Michał         Alabrudziński         153.89 -  337: 450  104
    9     5 Irena          Sołdan                136.47 -  288: 417   86
   10     6 Paweł          Jackowski             149.93 -  351: 436  100
   11    14 Paweł          Morga                 116.09 -  348: 380   66
   12    12 Kacper         Zegadło               133.32 -  389: 394   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Joanna Jewtuch 128.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.89 -  361: 376  104
    2    11 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  493: 248  156
    3     7 Rafał          Wesołowski            134.38 -  351: 375   84
    4    10 Marcin         Radwański             107.92 +  338: 321  158
    5     9 Tomasz         Lempart               121.96 +  443: 248  172
    6     8 Dorota         Zielińska             121.37 +  389: 240  171
    7     5 Andrzej        Grabiński             108.36 -  400: 424   58
    8     6 Kacper         Zegadło               133.32 =  309: 309  133
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  441: 454   83
   10     5 Dawid          Pikul                 150.79 -  281: 467  101
   11    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  422: 242  150
   12     8 Anna           Arana                 100.21 +  516: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Arkadiusz Biegun 128.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 153.57 -  261: 413  104
    2    15 Anna           Arana                 100.21 -  378: 385   50
    3    16 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  481: 307  156
    4    13 Tomasz         Lempart               121.96 -  298: 360   72
    5    15 Justyna        Nieznalska            100.00 -  330: 443   50
    6    16 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  555: 337  150
    7    12 Kamil          Jagliński             100.00 +  450: 369  150
    8     9 Irena          Sołdan                136.47 -  258: 504   86
    9    12 Paweł          Morga                 116.09 -  379: 389   66
   10    10 Kamil          Kister                143.03 +  496: 231  193
   11     8 Dorota         Rudzińska             118.79 -  409: 431   69
   12    13 Paweł          Morga                 116.09 -  347: 369   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Krzysztof Gibas 127.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 150.79 -  259: 465  101
    2    16 Paweł          Morga                 116.09 +  451: 381  166
    3     8 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  306: 375   83
    4    11 Marta          Bajorek               120.92 +  500: 232  171
    5     7 Michał         Alabrudziński         153.89 -  310: 391  104
    6    10 Anna           Arana                 100.21 +  494: 347  150
    7     9 Tomasz         Lempart               121.96 -  298: 371   72
    8    12 Dorota         Zielińska             121.37 -  264: 387   71
    9    13 Justyna        Nieznalska            100.00 +  348: 330  150
   10    11 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  450: 304  156
   11     9 Kamil          Kister                143.03 -  337: 372   93
   12    10 Rafał          Wesołowski            134.38 +  387: 374  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Krzysztof Sporczyk 125.10 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             149.93 -  388: 392  100
    2     8 Kacper         Zegadło               133.32 -  359: 396   83
    3    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  357: 277  150
    4     9 Dawid          Pikul                 150.79 -  357: 521  101
    5    13 Waldemar       Denarczyk             100.00 -  321: 324   50
    6    15 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  442: 354  156
    7    13 Anna           Arana                 100.21 +  443: 276  150
    8    11 Marta          Bajorek               120.92 +  419: 336  171
    9     8 Rafał          Wesołowski            134.38 +  366: 313  184
   10     7 Dorota         Zielińska             121.37 +  454: 343  171
   11     4 Kamil          Górka                 153.57 +  388: 321  204
   12     5 Kamil          Górka                 153.57 -  292: 504  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Tomasz Lempart 121.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  296: 380  100
    2     9 Andrzej        Grabiński             108.36 -  315: 438   58
    3    14 Kamil          Kister                143.03 +  372: 334  193
    4    13 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  360: 298  178
    5     9 Joanna         Jewtuch               128.73 -  248: 443   79
    6    11 Marta          Bajorek               120.92 +  320: 304  171
    7     9 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  371: 298  178
    8     7 Paweł          Jackowski             149.93 -  297: 462  100
    9    10 Dorota         Rudzińska             118.79 -  364: 418   69
   10    15 Paweł          Morga                 116.09 -  377: 379   66
   11    10 Rafał          Wesołowski            134.38 +  353: 325  184
   12    11 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  333: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Dorota Zielińska 121.37 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 145.87 -  348: 477   96
    2    14 Justyna        Nieznalska            100.00 =  338: 338  100
    3    11 Marcin         Radwański             107.92 +  480: 278  158
    4     8 Michał         Alabrudziński         153.89 +  460: 443  204
    5     5 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  345: 391  100
    6     8 Joanna         Jewtuch               128.73 -  240: 389   79
    7    10 Dorota         Rudzińska             118.79 -  329: 403   69
    8    12 Krzysztof      Gibas                 127.78 +  387: 264  178
    9     9 Stanisław      Rydzik                138.62 +  455: 376  189
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  343: 454   75
   11    15 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  369: 294  150
   12     9 Kamil          Kister                143.03 -  344: 413   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Marta Bajorek 120.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              145.36 -  375: 444   95
    2    10 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  437: 291  150
    3    10 Kamil          Jagliński             100.00 -  388: 391   50
    4    11 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  232: 500   78
    5    14 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  378: 278  156
    6    11 Tomasz         Lempart               121.96 -  304: 320   72
    7    15 Paweł          Morga                 116.09 =  368: 368  116
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  336: 419   75
    9    11 Kamil          Kister                143.03 -  316: 369   93
   10    12 Rafał          Wesołowski            134.38 -  300: 471   84
   11    11 Anna           Arana                 100.21 -  339: 344   50
   12    14 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  468: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Dorota Rudzińska 118.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Kister                143.03 +  421: 349  193
    2     1 Irena          Sołdan                136.47 -  309: 334   86
    3    12 Justyna        Nieznalska            100.00 +  389: 331  150
    4     4 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  398: 401  100
    5    11 Anna           Arana                 100.21 +  423: 341  150
    6     4 Łukasz         Bobowski              145.36 -  305: 426   95
    7    10 Dorota         Zielińska             121.37 +  403: 329  171
    8     5 Dawid          Pikul                 150.79 -  349: 386  101
    9    10 Tomasz         Lempart               121.96 +  418: 364  172
   10     8 Stanisław      Rydzik                138.62 -  312: 339   89
   11     8 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  431: 409  178
   12     7 Andrzej        Grabiński             108.36 -  272: 430   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Paweł Morga 116.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  142.96 -  301: 460   93
    2    16 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  381: 451   78
    3    15 Waldemar       Denarczyk             100.00 -  309: 381   50
    4    16 Katarzyna      Bogusławska           106.19 -  320: 396   56
    5    16 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  358: 356  150
    6    14 Kamil          Kister                143.03 -  318: 466   93
    7    15 Marta          Bajorek               120.92 =  368: 368  121
    8    14 Anna           Arana                 100.21 -  327: 386   50
    9    12 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  389: 379  178
   10    15 Tomasz         Lempart               121.96 +  379: 377  172
   11    14 Piotr          Broda                 131.23 +  380: 348  181
   12    13 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  369: 347  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Andrzej Grabiński 108.36 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                138.62 -  387: 462   89
    2     9 Tomasz         Lempart               121.96 +  438: 315  172
    3     9 Anna           Arana                 100.21 -  319: 328   50
    4    12 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  397: 324  150
    5    10 Kamil          Jagliński             100.00 +  372: 319  150
    6     7 Michał         Alabrudziński         153.89 +  393: 347  204
    7     5 Joanna         Jewtuch               128.73 +  424: 400  179
    8     3 Kamil          Górka                 153.57 -  361: 539  104
    9     3 Łukasz         Bobowski              145.36 -  324: 356   95
   10     9 Kacper         Zegadło               133.32 +  368: 329  183
   11     6 Krzysztof      Mówka                 149.90 -  329: 439  100
   12     7 Dorota         Rudzińska             118.79 +  430: 272  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Marcin Radwański 107.92 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                136.47 -  360: 542   86
    2    12 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  444: 336  150
    3    11 Dorota         Zielińska             121.37 -  278: 480   71
    4    10 Joanna         Jewtuch               128.73 -  321: 338   79
    5    12 Kamil          Kister                143.03 +  388: 356  193
    6    12 Waldemar       Denarczyk             100.00 -  343: 364   50
    7    14 Justyna        Nieznalska            100.00 +  336: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  7 111.29




	Katarzyna Bogusławska 106.19 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Joanna         Jewtuch               128.73 -  248: 493   79
    3    16 Arkadiusz      Biegun                128.40 -  307: 481   78
    4    16 Paweł          Morga                 116.09 +  396: 320  166
    5    14 Marta          Bajorek               120.92 -  278: 378   71
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  354: 442   75
    7    16 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  342: 323  150
    8    13 Kamil          Kister                143.03 -  254: 413   93
    9    14 Anna           Arana                 100.21 -  258: 464   50
   10    11 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  304: 450   78
   11    12 Waldemar       Denarczyk             100.00 +  385: 324  150
   12    14 Marta          Bajorek               120.92 -  323: 468   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 11  96.45




	Anna Arana 100.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            134.38 -  317: 390   84
    2    15 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  385: 378  178
    3     9 Andrzej        Grabiński             108.36 +  328: 319  158
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  280: 339   83
    5    11 Dorota         Rudzińska             118.79 -  341: 423   69
    6    10 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  347: 494   78
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  276: 443   75
    8    14 Paweł          Morga                 116.09 +  386: 327  166
    9    14 Katarzyna      Bogusławska           106.19 +  464: 258  156
   10    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  433: 283  150
   11    11 Marta          Bajorek               120.92 +  344: 339  171
   12     8 Joanna         Jewtuch               128.73 -  208: 516   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            133.40 -  280: 454   83
    2    12 Marcin         Radwański             107.92 -  336: 444   58
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              125.10 -  277: 357   75
    4    15 Kamil          Kister                143.03 -  372: 463   93
    5    16 Paweł          Morga                 116.09 -  356: 358   66
    6    16 Arkadiusz      Biegun                128.40 -  337: 555   78
    7    16 Katarzyna      Bogusławska           106.19 -  323: 342   56
    8    15 Justyna        Nieznalska            100.00 =  306: 306  100
    9    15 Waldemar       Denarczyk             100.00 -  235: 370   50
   10    13 Anna           Arana                 100.21 -  283: 433   50
   11    15 Dorota         Zielińska             121.37 -  294: 369   71
   12    15 Justyna        Nieznalska            100.00 =  334: 334  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  / 12  73.33




	Waldemar Denarczyk 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kacper         Zegadło               133.32 -  291: 438   83
    2    10 Marta          Bajorek               120.92 -  291: 437   71
    3    15 Paweł          Morga                 116.09 +  381: 309  166
    4    12 Andrzej        Grabiński             108.36 -  324: 397   58
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              125.10 +  324: 321  175
    6    12 Marcin         Radwański             107.92 +  364: 343  158
    7     8 Michał         Alabrudziński         153.89 -  325: 355  104
    8    10 Stanisław      Rydzik                138.62 -  298: 333   89
    9    15 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  370: 235  150
   10    14 Justyna        Nieznalska            100.00 +  359: 336  150
   11    12 Katarzyna      Bogusławska           106.19 -  324: 385   56
   12    11 Tomasz         Lempart               121.96 -  298: 333   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Kamil Jagliński 100.00 Ostrowiec Świętokrzyski  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Kamil          Kister                143.03 +  354: 338  193
    3    10 Marta          Bajorek               120.92 +  391: 388  171
    4     7 Kacper         Zegadło               133.32 -  327: 427   83
    5    10 Andrzej        Grabiński             108.36 -  319: 372   58
    6     9 Dawid          Pikul                 150.79 -  300: 449  101
    7    12 Arkadiusz      Biegun                128.40 -  369: 450   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  6 114.00




	Justyna Nieznalska 100.00 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 131.23 -  270: 397   81
    2    14 Dorota         Zielińska             121.37 =  338: 338  121
    3    12 Dorota         Rudzińska             118.79 -  331: 389   69
    4    14 Paweł          Jackowski             149.93 -  271: 465  100
    5    15 Arkadiusz      Biegun                128.40 +  443: 330  178
    6    13 Rafał          Wesołowski            134.38 -  296: 358   84
    7    14 Marcin         Radwański             107.92 -  306: 336   58
    8    15 Agnieszka      Dawid                 100.00 =  306: 306  100
    9    13 Krzysztof      Gibas                 127.78 -  330: 348   78
   10    14 Waldemar       Denarczyk             100.00 -  336: 359   50
   11    13 Joanna         Jewtuch               128.73 -  242: 422   79
   12    15 Agnieszka      Dawid                 100.00 =  334: 334  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Jewtuch               376: 361
   2 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Górka                 261: 413
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Gibas                 465: 259
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             388: 392
   5 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Lempart               380: 296
   6 Dorota         Zielińska            - Justyna        Górka                 348: 477
   7 Łukasz         Bobowski             - Marta          Bajorek               444: 375
   8 Dorota         Rudzińska            - Kamil          Kister                421: 349
   9 Marek          Reda                 - Paweł          Morga                 460: 301
  10 Andrzej        Grabiński            - Stanisław      Rydzik                387: 462
  11 Irena          Sołdan               - Marcin         Radwański             542: 360
  12 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            317: 390
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Dawid                 454: 280
  14 Waldemar       Denarczyk            - Kacper         Zegadło               291: 438
  15 Piotr          Broda                - Justyna        Nieznalska            397: 270


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             334: 309
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 495: 442
   3 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 514: 413
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                334: 477
   5 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  328: 440
   6 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Sulejewska            495: 371
   7 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         395: 352
   8 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              396: 359
   9 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Grabiński             315: 438
  10 Marta          Bajorek              - Waldemar       Denarczyk             437: 291
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Jewtuch               248: 493
  12 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Radwański             336: 444
  13 Kamil          Jagliński            - Kamil          Kister                354: 338
  14 Justyna        Nieznalska           - Dorota         Zielińska             338: 338
  15 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Arana                 378: 385
  16 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Morga                 451: 381


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                492: 274
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 411: 357
   3 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              290: 480
   4 Marek          Reda                 - Kacper         Zegadło               419: 353
   5 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 426: 382
   6 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             468: 391
   7 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Wesołowski            351: 375
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Gibas                 375: 306
   9 Anna           Arana                - Andrzej        Grabiński             328: 319
  10 Kamil          Jagliński            - Marta          Bajorek               391: 388
  11 Marcin         Radwański            - Dorota         Zielińska             278: 480
  12 Justyna        Nieznalska           - Dorota         Rudzińska             331: 389
  13 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Sporczyk              277: 357
  14 Kamil          Kister               - Tomasz         Lempart               334: 372
  15 Paweł          Morga                - Waldemar       Denarczyk             309: 381
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Arkadiusz      Biegun                307: 481


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              462: 342
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  317: 365
   3 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                479: 304
   4 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Mówka                 398: 401
   5 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 312: 373
   6 Anna           Arana                - Małgorzata     Sulejewska            280: 339
   7 Kacper         Zegadło              - Kamil          Jagliński             427: 327
   8 Dorota         Zielińska            - Michał         Alabrudziński         460: 443
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 357: 521
  10 Marcin         Radwański            - Joanna         Jewtuch               321: 338
  11 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Gibas                 232: 500
  12 Andrzej        Grabiński            - Waldemar       Denarczyk             397: 324
  13 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Biegun                360: 298
  14 Paweł          Jackowski            - Justyna        Nieznalska            465: 271
  15 Kamil          Kister               - Agnieszka      Dawid                 463: 372
  16 Paweł          Morga                - Katarzyna      Bogusławska           320: 396


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 376: 308
   2 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               439: 308
   3 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 327: 404
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              551: 424
   5 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Zielińska             391: 345
   6 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                293: 400
   7 Krzysztof      Gibas                - Michał         Alabrudziński         310: 391
   8 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            440: 316
   9 Joanna         Jewtuch              - Tomasz         Lempart               443: 248
  10 Kamil          Jagliński            - Andrzej        Grabiński             319: 372
  11 Dorota         Rudzińska            - Anna           Arana                 423: 341
  12 Marcin         Radwański            - Kamil          Kister                388: 356
  13 Waldemar       Denarczyk            - Krzysztof      Sporczyk              324: 321
  14 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Bogusławska           378: 278
  15 Justyna        Nieznalska           - Arkadiusz      Biegun                443: 330
  16 Paweł          Morga                - Agnieszka      Dawid                 358: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Małgorzata     Sulejewska            524: 272
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 374: 361
   3 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 410: 410
   4 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Rudzińska             426: 305
   5 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             276: 420
   6 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                477: 363
   7 Andrzej        Grabiński            - Michał         Alabrudziński         393: 347
   8 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Zielińska             389: 240
   9 Dawid          Pikul                - Kamil          Jagliński             449: 300
  10 Krzysztof      Gibas                - Anna           Arana                 494: 347
  11 Tomasz         Lempart              - Marta          Bajorek               320: 304
  12 Waldemar       Denarczyk            - Marcin         Radwański             364: 343
  13 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Nieznalska            358: 296
  14 Kamil          Kister               - Paweł          Morga                 466: 318
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           442: 354
  16 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Dawid                 555: 337


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Marek          Reda                  371: 397
   2 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 402: 378
   3 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             392: 322
   4 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                397: 360
   5 Andrzej        Grabiński            - Joanna         Jewtuch               424: 400
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 394: 453
   7 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            387: 477
   8 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Denarczyk             355: 325
   9 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Gibas                 371: 298
  10 Dorota         Zielińska            - Dorota         Rudzińska             329: 403
  11 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                358: 329
  12 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Jagliński             450: 369
  13 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              276: 443
  14 Justyna        Nieznalska           - Marcin         Radwański             306: 336
  15 Marta          Bajorek              - Paweł          Morga                 368: 368
  16 Agnieszka      Dawid                - Katarzyna      Bogusławska           323: 342


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Łukasz         Bobowski              454: 426
   2 Justyna        Górka                - Krzysztof      Mówka                 379: 307
   3 Kamil          Górka                - Andrzej        Grabiński             539: 361
   4 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 450: 337
   5 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 349: 386
   6 Joanna         Jewtuch              - Kacper         Zegadło               309: 309
   7 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Lempart               462: 297
   8 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            337: 375
   9 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Biegun                504: 258
  10 Waldemar       Denarczyk            - Stanisław      Rydzik                298: 333
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               419: 336
  12 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Zielińska             264: 387
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Kister                254: 413
  14 Paweł          Morga                - Anna           Arana                 327: 386
  15 Agnieszka      Dawid                - Justyna        Nieznalska            306: 306


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 389: 367
   2 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 309: 395
   3 Andrzej        Grabiński            - Łukasz         Bobowski              324: 356
   4 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             507: 326
   5 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 417: 288
   6 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         314: 486
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Jewtuch               454: 441
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            366: 313
   9 Dorota         Zielińska            - Stanisław      Rydzik                455: 376
  10 Tomasz         Lempart              - Dorota         Rudzińska             364: 418
  11 Kamil          Kister               - Marta          Bajorek               369: 316
  12 Arkadiusz      Biegun               - Paweł          Morga                 379: 389
  13 Justyna        Nieznalska           - Krzysztof      Gibas                 330: 348
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 258: 464
  15 Waldemar       Denarczyk            - Agnieszka      Dawid                 370: 235


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  427: 358
   2 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 428: 357
   3 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            431: 446
   4 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 431: 430
   5 Joanna         Jewtuch              - Dawid          Pikul                 281: 467
   6 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 436: 351
   7 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Sporczyk              343: 454
   8 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             339: 312
   9 Andrzej        Grabiński            - Kacper         Zegadło               368: 329
  10 Kamil          Kister               - Arkadiusz      Biegun                231: 496
  11 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Bogusławska           450: 304
  12 Marta          Bajorek              - Rafał          Wesołowski            300: 471
  13 Anna           Arana                - Agnieszka      Dawid                 433: 283
  14 Justyna        Nieznalska           - Waldemar       Denarczyk             336: 359
  15 Paweł          Morga                - Tomasz         Lempart               379: 377


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  348: 374
   2 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            307: 423
   3 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                330: 354
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 388: 321
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             346: 492
   6 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Grabiński             439: 329
   7 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                333: 414
   8 Dorota         Rudzińska            - Arkadiusz      Biegun                431: 409
   9 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Kister                337: 372
  10 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               325: 353
  11 Anna           Arana                - Marta          Bajorek               344: 339
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Waldemar       Denarczyk             385: 324
  13 Joanna         Jewtuch              - Justyna        Nieznalska            422: 242
  14 Piotr          Broda                - Paweł          Morga                 348: 380
  15 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Zielińska             294: 369


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Reda                  485: 354
   2 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 390: 458
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 372: 407
   4 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         418: 410
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              504: 292
   6 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 408: 349
   7 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Grabiński             272: 430
   8 Joanna         Jewtuch              - Anna           Arana                 516: 208
   9 Dorota         Zielińska            - Kamil          Kister                344: 413
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 374: 387
  11 Waldemar       Denarczyk            - Tomasz         Lempart               298: 333
  12 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 394: 389
  13 Arkadiusz      Biegun               - Paweł          Morga                 347: 369
  14 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Bogusławska           468: 323
  15 Agnieszka      Dawid                - Justyna        Nieznalska            334: 334
Lista rankingowa na dzień 24-02-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  28652  188
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.13  28753  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.43  28166  186
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             150.88  28063  186
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.45  29187  194
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.05  23708  158
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.22  28650  192
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.92  28105  190
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             147.51   5753   39
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  15 Justyna Górka                  Kraków               146.96  27335  186
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.01  23653  162
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.20  28749  198
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.83  22304  154
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  22 Marek Reda                     Piaseczno            144.02  27219  189
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.97  28308  198
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.25  19061  134
  28 Kamil Kister                   Puławy               141.69  27205  192
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.82  27460  195
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27863  198
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.29  27301  196
  37 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  41 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.84   9719   70
  42 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.32  27249  197
  43 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.90  23718  172
  45 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.06  13432   98
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.92  17936  131
  48 Irena Sołdan                   Sopot                136.73  25978  190
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  50 Robert Kamiński                Warszawa             136.16  25462  187
  51 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.46  26143  193
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.41  25593  189
  55 Marek Syczuk                   Warszawa             135.16  21491  159
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  57 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  61 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  62 Kacper Zegadło                 Warszawa             134.23  25637  191
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  65 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  67 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  68 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  69 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  70 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  72 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  74 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  75 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25184  190
  77 Radosław Jachna                Łódź                 132.29  20770  157
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.16  26036  197
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           131.77  25827  196
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  81 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  24569  188
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.30  15636  120
  91 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               130.20  18098  139
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.57  19800  154
 101 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 102 Jacek Pietruszka               Kraków               128.54  11826   92
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 105 Krzysztof Gibas                Kraków               127.61  24118  189
 106 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.44  12362   97
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  19978  158
 111 Natalia Ogierman               Katowice             126.43  18332  145
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.17  21827  173
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 115 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.02  24699  196
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            125.98  20409  162
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 120 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 121 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 122 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 123 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.31  23991  193
 126 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 128 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.81   4457   36
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 130 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.50  12597  102
 131 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.17  22540  183
 132 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 133 Magdalena Kublik               Warszawa             123.05  19565  159
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 137 Maciej Perzyński               Piła                 122.61  13487  110
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 139 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               122.47  15064  123
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 143 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 144 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.02   6467   53
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 147 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 148 Alina Białobrzewska            Gdynia               121.64   8758   72
 149 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 150 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 151 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 155 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 156 Szymon Dąbrowski               Warszawa             120.62  23641  196
 157 Krzysztof Bonda                Białystok            120.51  11569   96
 158 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 159 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 160 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 161 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 162 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.25  18638  155
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 165 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 166 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 167 Marta Świątkowska              Wrocław              119.82  20969  175
 168 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 169 Radosław Więch                 Warszawa             119.80  15694  131
 170 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 171 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.39  23519  197
 172 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 174 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 176 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 177 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 178 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 179 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 184 Marta Bajorek                  Warszawa             118.55  22761  192
 185 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 186 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 187 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             118.17   8863   75
 188 Michał Kolaj                   Ostróda              118.16  14179  120
 189 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 190 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 191 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 193 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 194 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 195 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.65  23530  200
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 198 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 199 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 200 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 201 Paweł Morga                    Warszawa             116.14  15331  132
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.07  16482  142
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.34  22375  194
 206 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 209 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 210 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.53  13973  122
 213 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 214 Anna Krynicka                  Warszawa             114.39  10638   93
 215 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 216 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 217 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 218 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 219 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 220 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 221 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 223 Sławomir Wolski                Wrocław              113.41  22568  199
 224 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 225 Marianna Kozłowska             Białystok            113.16  15164  134
 226 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.38  16407  146
 228 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 229 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 230 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 232 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 238 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            110.24  14442  131
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 242 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 243 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 244 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.33  21429  196
 247 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 248 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 249 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 250 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 251 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.67  21300  196
 252 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 255 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 256 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.04  21499  199
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 258 Dominika Worona                Police               107.65  11411  106
 259 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 260 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 261 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 262 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 263 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 265 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 266 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 267 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.82  20847  197
 268 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 269 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  16777  159
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 271 Aleksandra Brzeska             Piastów              105.38  11065  105
 272 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 273 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.32  19905  189
 274 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 276 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.12   8725   83
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 278 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.33  14711  141
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             102.73  16231  158
 283 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 285 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.61  20112  196
 286 Anna Arana                     Warszawa             102.56  10666  104
 287 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 288 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 289 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 290 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 291 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 294 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 297 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 298 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 300 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 301 Michał Landowski               Police                96.86  12882  133
 302 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 303 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              95.63  16639  174
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 306 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 308 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 310 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              92.31  10892  118
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 320 Agnieszka Dawid                Kraków                88.11   5815   66
 321 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 322 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 327 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 328 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 329 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 330 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 331 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              58.80  11407  194




Poczekalnia na dzień 24-02-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   7 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   8 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   9 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  11 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  12 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  16 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  20 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  24 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  25 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  34 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  35 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  36 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  37 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  38 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  39 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  40 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  41 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  42 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  43 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  44 Paulina Mech                   Kraków               110.96   2552   23
  45 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  46 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  47 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  48 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  49 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  50 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  51 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  52 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  53 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  56 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  57 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  58 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  59 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  60 Katarzyna Małek                Mielec               129.00   2838   22
  61 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.23   2491   22
  62 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  63 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  65 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  66 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  67 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  68 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  69 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  70 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  71 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  72 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  73 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              133.26   2532   19
  74 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  75 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  76 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  77 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  78 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  79 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  80 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  81 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  82 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  83 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  84 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  87 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  88 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  89 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  91 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  92 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  93 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  94 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
  95 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  96 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  99 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
 100 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 101 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 102 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 103 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 104 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 107 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.08   1645   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 109 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 110 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 111 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 112 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 114 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 115 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 116 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 117 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 118 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 119 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 120 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 121 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 122 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 123 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 124 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 125 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 126 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 127 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 128 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 129 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 130 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 131 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 132 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 133 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 134 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 135 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 136 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 137 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 138 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 139 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 140 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 141 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 142 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 143 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 144 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 145 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 146 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 148 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 149 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 150 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 151 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 152 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 153 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 154 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 155 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 156 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 157 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 158 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 159 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 160 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 161 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 162 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 163 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 164 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 165 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 166 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 167 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 168 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 169 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 170 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 171 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 172 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 173 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 174 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 175 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 176 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 177 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 178 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 179 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 180 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 181 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 182 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 183 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 184 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 185 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 186 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 187 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 188 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 189 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 190 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 191 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 192 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 193 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 194 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 195 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 196 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 197 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 198 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 199 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 200 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 201 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 202 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 203 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 204 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 205 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 206 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 207 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 208 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 209 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 210 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 211 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 212 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 213 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 214 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 215 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 216 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 217 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 218 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 219 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 220 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 221 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 222 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 223 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 224 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 225 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 229 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 230 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 231 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 233 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 234 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 235 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 236 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 237 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 238 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 239 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 240 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 245 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 246 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 247 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 249 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 250 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 251 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 252 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 253 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 254 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 255 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 256 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 257 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 258 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 259 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 260 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 261 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 262 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 263 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 264 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 265 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 266 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 267 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 268 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 269 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 270 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 271 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 272 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 273 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 274 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 275 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 277 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 278 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 281 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 282 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 283 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 284 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 289 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 290 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 291 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 292 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 293 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 294 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 295 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 296 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 297 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 298 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 299 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 300 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 301 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 302 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 303 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 304 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 305 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 306 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 307 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 308 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 309 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 310 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 311 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 312 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 314 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 315 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 316 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 320 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 321 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 322 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 323 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 324 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 325 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 326 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 327 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 328 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 329 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 330 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 331 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 332 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 333 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 334 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 335 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 336 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 337 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 338 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie