Wrocław17
października
Wrocław 17-18 października V Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2009
Legnica24
października
Legnica 24-25 października I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Nowy Dwór Mazowiecki25
października
Nowy Dwór Mazowiecki 25 października XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Dolny Śląsk górą!24 - 25 października 2009 — I Mistrzostwa Ziemi LegnickiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa Ziemi LegnickiejLegnica, 24 - 25 października 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Dolny Śląsk górą!W ostatni weekend na mapie skrablowej zadebiutowało nowe miasto — Legnica. Stąd pochodzi Krzyś Obremski, który tak długo czekał, by zagrać na swoich śmieciach, że wspólnie z tatą Wojtkiem, Gazetą Legnicką oraz Galerią Piastów zorganizował sobie turniej ;-)
Krzysztof — tegoroczny zdobywca Pucharu Polski — startował do turnieju jako faworyt. Niestety już po pierwszym dniu zawodów miał stratę do prowadzących, której nie odrobił do końca mistrzostw. Ostatecznie zajął dziewiąte miejsce.
I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej wygrał niespodziewanie Karol Waniek (WKS "Siódemka" Wrocław) — to jego pierwsze turniejowe pudło i to od razu najwyższe. Już tydzień wcześniej we Wrocławiu pokazał lwi pazur — w ostatniej partii walczył o wygraną, jednakże poległ i ostatecznie wylądował na najbardziej niewdzięcznym IV. miejscu. Tym razem szansę wykorzystał — prowadził nieprzerwanie od VI. rundy i tryumfował jako jedyny z 10 wygranymi. W pierwszej trójce zmieścili się również — Kamil Górka (Kraków) i Łukasz Tuszyński (Chłopowo), a najlepszą kobietą została Justyna Górka (Kraków). Wycieczka do Brukseli — nagroda ufundowana przez europosła Piotra Borysa — przypadła najlepszej debiutantce Agacie Brzezińskiej (Świebodzice). Gratulujemy!
Wielkie podziękowania należą się organizatorom oraz sponsorom. Tak multimedialnej relacji na żywo nie było nigdzie dotąd. Wojtek wraz z kolegami z redakcji Gazety Legnickiej z humorem i na bieżąco komentowali wydarzenia na planszach. Kto nie widział i nie słyszał niech żałuje.
relacja: Grzegorz Wiączkowski


Rodzaj turniejuotwarty (liczba uczestników ograniczona do 60)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGaleria Piastów
Najświętszej Marii Panny 9
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 24 października (7 rund)
12:15 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdGaleria znajduje się w samym centrum Legnicy. Z dworca idzie się niespełna 5 minut.
WyżywienieWiele lokali gastronomicznych w Galerii.
NoclegiHotel Arkadia (ul. Gliwicka 6) w cenie 50 zł wraz ze śniadaniem.
Rezerwacje na hasło „turniej scrabble w Galerii Piastów”
tel. 076 85 07 800, 076 85 07 801
www.hotel-arkadia.pl
Nagrodyrzeczowe
Dodatkowe atrakcjeOd 20:30 karaoke i impreza integracyjna.
OrganizatorzyKrzysztof Obremski, kobrem@gmail.com
SponsorzyGaleria Piastów


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Waniek               Wrocław                125.84     10.0     4983     1988      955
  2 Kamil           Górka                Kraków                 143.16      9.0     4862     1784      501
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.08      9.0     4640     1820      445
  4 Adam            Klimont              Wałcz                  123.58      8.0     5152     1717      672
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                141.52      8.0     4964     1759      524
  6 Marek           Reda                 Wołomin                133.48      8.0     4962     1689      737
  7 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                119.66      8.0     4834     1744      607
  8 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.79      8.0     4812     1589      617
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.42      8.0     4734     1626      326
 10 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.30      8.0     4725     1634      945
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       135.26      8.0     4696     1688      487
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            141.26      7.0     5025     1476      926
 13 Justyna         Górka                Kraków                 137.21      7.0     4868     1533      612
 14 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 133.28      7.0     4750     1582      157
 15 Irena           Sołdan               Rumia                  131.46      7.0     4691     1617       83
 16 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.86      7.0     4583     1622     -143
 17 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.27      7.0     4485     1611       95
 18 Teresa          Zalewska             Racibórz               108.22      7.0     4342     1485      311
 19 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                116.50      6.0     4647     1412      267
 20 Mateusz         Królikowski          Wrocław                100.00      6.0     4517     1414     -172
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               121.82      6.0     4401     1398     -244
 22 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.49      6.0     4398     1399      127
 23 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           123.66      6.0     4358     1507      -58
 24 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              106.44      6.0     4265     1361      159
 25 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      6.0     3860     1334     -602
 26 Dominik         Piasecki             Słupsk                 122.10      5.0     4483     1358     -150
 27 Agata           Brzezińska           Świebodzice            100.00      5.0     4324     1218      358
 28 Piotr           Madej                Wrocław                109.06      5.0     4266     1357       80
 29 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.43      5.0     4195     1328     -352
 30 Michał          Borejko              Wrocław                120.11      5.0     4117     1272     -169
 31 Dorota          Patera               Legnica                100.00      5.0     3998     1178      168
 32 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      4.5     3987     1201     -382
 33 Piotr           Ziętal               Legnica                100.00      4.5     3218     1093     -524
 34 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  100.00      4.0     3982     1141     -268
 35 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3742     1093     -556
 36 Dariusz         Szulc                Legnica                100.00      4.0     3613     1078     -231
 37 Daniel          Such                 Legnica                100.00      4.0     3121     1029     -968
 38 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      4.0     2519      853      181
 39 Teresa          Pawlik               Lubin                  114.28      3.0     2470      822      178
 40 Joanna          Żłobicka             Wrocław                108.37      3.0     2390      744     -133
 41 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      3.0     1810      595      147
 42 Paweł           Skowron              Legnica                100.00      2.0     2748      851    -1600
 43 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                105.89      2.0     2412      593      100
 44 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.0     2217      606     -368
 45 Remigiusz       Rydz                 Kochlice               100.00      2.0     1842      604     -882
 46 Daria           Ząbik                Legnica                100.00      1.0     2613      733    -1498
 47 Jacek           Czubak               Legnica                100.00      1.0     1230      488    -1465

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Scrabble 2009



	Krzysztof Obremski 147.42 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Teresa         Pawlik                114.28 +  366: 302  164
    2     8 Bartosz        Morawski              141.52 -  345: 368   92
    3     7 Mateusz        Królikowski           100.00 +  441: 426  150
    4     6 Zofia          Gajewska              123.66 -  358: 406   74
    5    13 Rafał          Świątek               100.00 +  371: 358  150
    6     7 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  413: 348  167
    7     8 Sławomir       Piotrowski            120.30 +  504: 348  170
    8     1 Karol          Waniek                125.84 -  294: 393   76
    9    11 Piotr          Madej                 109.06 +  398: 359  159
   10     5 Beata          Wiączkowska           123.27 +  448: 355  173
   11     2 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  361: 375   70
   12     6 Irena          Sołdan                131.46 +  435: 370  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Kamil Górka 143.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Madej                 109.06 +  311: 310  159
    2    11 Dawid          Adamczyk              135.26 -  328: 470   85
    3    16 Zdzisław       Figurski              100.00 +  431: 308  150
    4    11 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  300: 427   70
    5    11 Teresa         Zalewska              108.22 +  398: 329  158
    6    10 Justyna        Górka                 137.21 +  366: 352  187
    7     7 Dominik        Piasecki              122.10 +  503: 353  172
    8     4 Bartosz        Morawski              141.52 -  425: 449   92
    9     5 Adam           Klimont               123.58 +  447: 353  174
   10     4 Andrzej        Rakoczy               133.28 +  450: 314  183
   11     4 Przemysław     Herdzina              133.86 +  436: 367  184
   12     2 Piotr          Szałkiewicz           119.66 +  467: 329  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Bartosz Morawski 141.52 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Żłobicka              108.37 +  477: 330  158
    2     8 Krzysztof      Obremski              147.42 +  368: 345  197
    3     2 Beata          Wiączkowska           123.27 -  345: 389   73
    4    10 Ryszard        Korpalski             106.44 +  424: 344  156
    5     4 Marek          Reda                  133.48 +  466: 366  183
    6     1 Przemysław     Herdzina              133.86 +  504: 340  184
    7     2 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  393: 429   90
    8     4 Kamil          Górka                 143.16 +  449: 425  193
    9     1 Karol          Waniek                125.84 -  342: 347   76
   10     2 Irena          Sołdan                131.46 +  355: 330  181
   11     3 Dawid          Adamczyk              135.26 -  301: 444   85
   12     5 Andrzej        Rakoczy               133.28 +  540: 351  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Jakub Zaryński 141.26 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              108.22 +  403: 305  158
    2     4 Dominik        Piasecki              122.10 -  379: 409   72
    3    12 Sławomir       Wolski                100.00 +  470: 292  150
    4     7 Andrzej        Rakoczy               133.28 +  469: 329  183
    5     3 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  292: 424   70
    6     9 Piotr          Madej                 109.06 -  333: 366   59
    7    12 Przemysław     Pawlic                105.43 +  611: 219  155
    8     6 Irena          Sołdan                131.46 -  387: 395   81
    9    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  463: 273  150
   10     8 Adam           Klimont               123.58 -  346: 477   74
   11    14 Agata          Brzezińska            100.00 +  458: 331  150
   12     9 Zofia          Gajewska              123.66 +  414: 279  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Łukasz Tuszyński 140.08 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Korpalski             106.44 +  451: 351  156
    2    10 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  332: 316  177
    3     5 Dawid          Adamczyk              135.26 +  382: 332  185
    4     3 Irena          Sołdan                131.46 -  332: 413   81
    5     6 Beata          Wiączkowska           123.27 +  474: 335  173
    6     3 Piotr          Szałkiewicz           119.66 +  381: 380  170
    7     2 Bartosz        Morawski              141.52 +  429: 393  192
    8     2 Zofia          Gajewska              123.66 +  369: 233  174
    9     2 Przemysław     Herdzina              133.86 +  444: 313  184
   10     1 Karol          Waniek                125.84 -  358: 363   76
   11     1 Karol          Waniek                125.84 +  355: 350  176
   12     1 Karol          Waniek                125.84 -  333: 416   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Justyna Górka 137.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 +  394: 350  156
    2     5 Marek          Reda                  133.48 -  392: 410   83
    3    11 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  425: 325  150
    4     9 Przemysław     Pawlic                105.43 +  429: 208  155
    5     2 Karol          Waniek                125.84 -  365: 401   76
    6    10 Kamil          Górka                 143.16 -  352: 366   93
    7    11 Michał         Borejko               120.11 +  482: 298  170
    8     8 Teresa         Zalewska              108.22 +  375: 311  158
    9     8 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  505: 393  172
   10     3 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  345: 391   70
   11     6 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  421: 332  167
   12     4 Marek          Reda                  133.48 -  383: 471   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Dawid Adamczyk 135.26 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Pawlic                105.43 +  443: 294  155
    2    11 Kamil          Górka                 143.16 +  470: 328  193
    3     5 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  332: 382   90
    4     8 Teresa         Pawlik                114.28 -  295: 306   64
    5    10 Michał         Borejko               120.11 +  380: 347  170
    6     5 Adam           Klimont               123.58 -  345: 440   74
    7    13 Joanna         Żłobicka              108.37 +  410: 327  158
    8    14 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  361: 314  177
    9     6 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  392: 366  167
   10     7 Zofia          Gajewska              123.66 +  468: 343  174
   11     3 Bartosz        Morawski              141.52 +  444: 301  192
   12     3 Adam           Klimont               123.58 -  356: 461   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Przemysław Herdzina 133.86 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agata          Brzezińska            100.00 +  370: 320  150
    2     7 Adam           Klimont               123.58 +  432: 415  174
    3     3 Zofia          Gajewska              123.66 +  404: 335  174
    4     1 Dominik        Piasecki              122.10 +  386: 281  172
    5     1 Irena          Sołdan                131.46 +  434: 398  181
    6     1 Bartosz        Morawski              141.52 -  340: 504   92
    7     1 Karol          Waniek                125.84 -  359: 377   76
    8     3 Piotr          Szałkiewicz           119.66 +  398: 374  170
    9     2 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  313: 444   90
   10     6 Sławomir       Piotrowski            120.30 +  414: 315  170
   11     4 Kamil          Górka                 143.16 -  367: 436   93
   12     7 Tomasz         Suchanek              129.79 -  366: 527   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Marek Reda 133.48 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Czubak                100.00 +  502: 161  150
    2     5 Justyna        Górka                 137.21 +  410: 392  187
    3     6 Adam           Klimont               123.58 -  386: 436   74
    4     5 Tomasz         Suchanek              129.79 +  415: 379  180
    5     4 Bartosz        Morawski              141.52 -  366: 466   92
    6     6 Andrzej        Rakoczy               133.28 +  447: 343  183
    7     5 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  387: 368  172
    8     5 Beata          Wiączkowska           123.27 -  325: 355   73
    9     7 Zofia          Gajewska              123.66 -  327: 394   74
   10     9 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  450: 309  167
   11     7 Mateusz        Królikowski           100.00 +  476: 239  150
   12     4 Justyna        Górka                 137.21 +  471: 383  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Andrzej Rakoczy 133.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Figurski              100.00 +  372: 314  150
    2     6 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  427: 314  167
    3     4 Dominik        Piasecki              122.10 -  347: 453   72
    4     7 Jakub          Zaryński              141.26 -  329: 469   91
    5    14 Przemysław     Pawlic                105.43 +  439: 376  155
    6     6 Marek          Reda                  133.48 -  343: 447   83
    7    14 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  528: 305  177
    8     9 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  379: 291  150
    9     9 Tomasz         Suchanek              129.79 +  461: 403  180
   10     4 Kamil          Górka                 143.16 -  314: 450   93
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  460: 231  172
   12     5 Bartosz        Morawski              141.52 -  351: 540   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Irena Sołdan 131.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Królikowski           100.00 +  468: 386  150
    2     9 Sławomir       Wolski                100.00 +  438: 319  150
    3     1 Karol          Waniek                125.84 +  406: 367  176
    4     3 Łukasz         Tuszyński             140.08 +  413: 332  190
    5     1 Przemysław     Herdzina              133.86 -  398: 434   84
    6     4 Sławomir       Piotrowski            120.30 +  360: 317  170
    7     3 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  349: 389   70
    8     6 Jakub          Zaryński              141.26 +  395: 387  191
    9     3 Beata          Wiączkowska           123.27 +  401: 389  173
   10     2 Bartosz        Morawski              141.52 -  330: 355   92
   11     5 Adam           Klimont               123.58 -  363: 498   74
   12     6 Krzysztof      Obremski              147.42 -  370: 435   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Tomasz Suchanek 129.79 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  412: 238  150
    2     1 Karol          Waniek                125.84 -  378: 414   76
    3    10 Agata          Brzezińska            100.00 +  365: 354  150
    4     5 Marek          Reda                  133.48 -  379: 415   83
    5    12 Piotr          Madej                 109.06 -  283: 423   59
    6    16 Sławomir       Wolski                100.00 +  410: 280  150
    7    15 Dorota         Patera                100.00 +  396: 274  150
    8    15 Przemysław     Pawlic                105.43 +  371: 284  155
    9     9 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  403: 461   83
   10    10 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  408: 359  172
   11    10 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  480: 327  177
   12     7 Przemysław     Herdzina              133.86 +  527: 366  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Zbigniew Wietecki 127.49 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Patera                100.00 +  342: 294  150
    2    10 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  316: 332   90
    3    14 Teresa         Pawlik                114.28 -  244: 369   64
    4    18 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  387: 378  150
    5    15 Zdzisław       Figurski              100.00 +  457: 362  150
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  313: 368   72
    7    14 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  305: 528   83
    8    14 Dawid          Adamczyk              135.26 -  314: 361   85
    9    19 Paweł          Skowron               100.00 +  429: 234  150
   10    14 Michał         Borejko               120.11 +  517: 243  170
   11    10 Tomasz         Suchanek              129.79 -  327: 480   80
   12    14 Przemysław     Pawlic                105.43 +  447: 322  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Karol Waniek 125.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Remigiusz      Rydz                  100.00 +  662: 169  150
    2     1 Tomasz         Suchanek              129.79 +  414: 378  180
    3     1 Irena          Sołdan                131.46 -  367: 406   81
    4     2 Beata          Wiączkowska           123.27 +  429: 346  173
    5     2 Justyna        Górka                 137.21 +  401: 365  187
    6     2 Zofia          Gajewska              123.66 +  464: 323  174
    7     1 Przemysław     Herdzina              133.86 +  377: 359  184
    8     1 Krzysztof      Obremski              147.42 +  393: 294  197
    9     1 Bartosz        Morawski              141.52 +  347: 342  192
   10     1 Łukasz         Tuszyński             140.08 +  363: 358  190
   11     1 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  350: 355   90
   12     1 Łukasz         Tuszyński             140.08 +  416: 333  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 12 165.67




	Zofia Gajewska 123.66 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Skowron               100.00 +  550: 212  150
    2     2 Piotr          Szałkiewicz           119.66 +  387: 370  170
    3     3 Przemysław     Herdzina              133.86 -  335: 404   84
    4     6 Krzysztof      Obremski              147.42 +  406: 358  197
    5     7 Teresa         Pawlik                114.28 +  411: 328  164
    6     2 Karol          Waniek                125.84 -  323: 464   76
    7     6 Piotr          Madej                 109.06 +  354: 328  159
    8     2 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  233: 369   90
    9     7 Marek          Reda                  133.48 +  394: 327  183
   10     7 Dawid          Adamczyk              135.26 -  343: 468   85
   11    12 Teresa         Zalewska              108.22 -  343: 374   58
   12     9 Jakub          Zaryński              141.26 -  279: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Adam Klimont 123.58 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  483: 320  150
    2     7 Przemysław     Herdzina              133.86 -  415: 432   84
    3     6 Marek          Reda                  133.48 +  436: 386  183
    4     4 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  315: 516   70
    5     8 Dominik        Piasecki              122.10 +  485: 324  172
    6     5 Dawid          Adamczyk              135.26 +  440: 345  185
    7     4 Beata          Wiączkowska           123.27 -  319: 366   73
    8     7 Mateusz        Królikowski           100.00 +  470: 279  150
    9     5 Kamil          Górka                 143.16 -  353: 447   93
   10     8 Jakub          Zaryński              141.26 +  477: 346  191
   11     5 Irena          Sołdan                131.46 +  498: 363  181
   12     3 Dawid          Adamczyk              135.26 +  461: 356  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Beata Wiączkowska 123.27 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Daniel         Such                  100.00 +  535: 240  150
    2     3 Michał         Borejko               120.11 +  412: 255  170
    3     2 Bartosz        Morawski              141.52 +  389: 345  192
    4     2 Karol          Waniek                125.84 -  346: 429   76
    5     6 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  335: 474   90
    6     8 Ryszard        Korpalski             106.44 +  335: 299  156
    7     4 Adam           Klimont               123.58 +  366: 319  174
    8     5 Marek          Reda                  133.48 +  355: 325  183
    9     3 Irena          Sołdan                131.46 -  389: 401   81
   10     5 Krzysztof      Obremski              147.42 -  355: 448   97
   11     9 Dominik        Piasecki              122.10 +  379: 342  172
   12     8 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  289: 513   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Dominik Piasecki 122.10 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Szulc                 100.00 +  522: 268  150
    2     4 Jakub          Zaryński              141.26 +  409: 379  191
    3     4 Andrzej        Rakoczy               133.28 +  453: 347  183
    4     1 Przemysław     Herdzina              133.86 -  281: 386   84
    5     8 Adam           Klimont               123.58 -  324: 485   74
    6    11 Teresa         Pawlik                114.28 +  380: 357  164
    7     7 Kamil          Górka                 143.16 -  353: 503   93
    8    11 Michał         Borejko               120.11 +  349: 330  170
    9     4 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  322: 357   70
   10    11 Ryszard        Korpalski             106.44 -  316: 376   56
   11     9 Beata          Wiączkowska           123.27 -  342: 379   73
   12    12 Mateusz        Królikowski           100.00 -  432: 466   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Ireneusz Moralewicz 121.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  437: 293  150
    2    12 Mateusz        Królikowski           100.00 -  290: 443   50
    3    17 Rafał          Świątek               100.00 +  461: 332  150
    4    12 Piotr          Madej                 109.06 +  367: 302  159
    5     5 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  385: 554   70
    6    12 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  368: 313  177
    7     5 Marek          Reda                  133.48 -  368: 387   83
    8    13 Joanna         Pawlińska             100.00 +  358: 355  150
    9     8 Justyna        Górka                 137.21 -  393: 505   87
   10    10 Tomasz         Suchanek              129.79 -  359: 408   80
   11     8 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  231: 460   83
   12    13 Piotr          Madej                 109.06 +  384: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Sławomir Piotrowski 120.30 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Wolski                100.00 -  336: 356   50
    2    15 Dariusz        Szulc                 100.00 +  393: 242  150
    3    15 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  461: 304  150
    4    11 Kamil          Górka                 143.16 +  427: 300  193
    5     3 Jakub          Zaryński              141.26 +  424: 292  191
    6     4 Irena          Sołdan                131.46 -  317: 360   81
    7     8 Krzysztof      Obremski              147.42 -  348: 504   97
    8    12 Rafał          Świątek               100.00 +  400:   1  150
    9    10 Ryszard        Korpalski             106.44 +  383: 356  156
   10     6 Przemysław     Herdzina              133.86 -  315: 414   84
   11    11 Piotr          Madej                 109.06 +  408: 362  159
   12     8 Beata          Wiączkowska           123.27 +  513: 289  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Michał  Borejko 120.11 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Ziętal                100.00 +  409: 211  150
    2     3 Beata          Wiączkowska           123.27 -  255: 412   73
    3    13 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  315: 389   70
    4    13 Mateusz        Królikowski           100.00 +  391: 327  150
    5    10 Dawid          Adamczyk              135.26 -  347: 380   85
    6    14 Teresa         Zalewska              108.22 +  399: 263  158
    7    11 Justyna        Górka                 137.21 -  298: 482   87
    8    11 Dominik        Piasecki              122.10 -  330: 349   72
    9    16 Dariusz        Szulc                 100.00 +  370: 256  150
   10    14 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  243: 517   77
   11    16 Rafał          Świątek               100.00 -  368: 432   50
   12    17 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  392: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Piotr Szałkiewicz 119.66 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Daria          Ząbik                 100.00 +  410: 202  150
    2     2 Zofia          Gajewska              123.66 -  370: 387   74
    3    13 Michał         Borejko               120.11 +  389: 315  170
    4     4 Adam           Klimont               123.58 +  516: 315  174
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  554: 385  172
    6     3 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  380: 381   90
    7     3 Irena          Sołdan                131.46 +  389: 349  181
    8     3 Przemysław     Herdzina              133.86 -  374: 398   84
    9     4 Dominik        Piasecki              122.10 +  357: 322  172
   10     3 Justyna        Górka                 137.21 +  391: 345  187
   11     2 Krzysztof      Obremski              147.42 +  375: 361  197
   12     2 Kamil          Górka                 143.16 -  329: 467   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Barbara Łukaszewicz 116.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Świątek               100.00 +  486: 259  150
    2     6 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  314: 427   83
    3     9 Przemysław     Pawlic                105.43 -  396: 413   55
    4    14 Sławomir       Wolski                100.00 +  413: 327  150
    5     9 Joanna         Żłobicka              108.37 +  424: 352  158
    6     7 Krzysztof      Obremski              147.42 -  348: 413   97
    7    10 Teresa         Pawlik                114.28 +  393: 347  164
    8    10 Paulina        Naplocha              100.00 +  466: 246  150
    9     6 Dawid          Adamczyk              135.26 -  366: 392   85
   10     9 Marek          Reda                  133.48 -  309: 450   83
   11     6 Justyna        Górka                 137.21 -  332: 421   87
   12    11 Joanna         Pawlińska             100.00 +  400: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Teresa Pawlik 114.28 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              147.42 -  302: 366   97
    2    22 Remigiusz      Rydz                  100.00 +  461: 203  150
    3    14 Zbigniew       Wietecki              127.49 +  369: 244  177
    4     8 Dawid          Adamczyk              135.26 +  306: 295  185
    5     7 Zofia          Gajewska              123.66 -  328: 411   74
    6    11 Dominik        Piasecki              122.10 -  357: 380   72
    7    10 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  347: 393   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  7 117.43




	Piotr Madej 109.06 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 143.16 -  310: 311   93
    2    20 Piotr          Ziętal                100.00 +  399: 206  150
    3     8 Teresa         Zalewska              108.22 +  348: 317  158
    4    12 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  302: 367   72
    5    12 Tomasz         Suchanek              129.79 +  423: 283  180
    6     9 Jakub          Zaryński              141.26 +  366: 333  191
    7     6 Zofia          Gajewska              123.66 -  328: 354   74
    8    17 Dorota         Patera                100.00 +  396: 394  150
    9    11 Krzysztof      Obremski              147.42 -  359: 398   97
   10    12 Mateusz        Królikowski           100.00 -  380: 431   50
   11    11 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  362: 408   70
   12    13 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  293: 384   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Joanna Żłobicka 108.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              141.52 -  330: 477   92
    2    16 Rafał          Świątek               100.00 -  314: 352   50
    3    19 Piotr          Ziętal                100.00 +  355: 182  150
    4    19 Dariusz        Szulc                 100.00 +  375: 345  150
    5     9 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  352: 424   67
    6    19 Remigiusz      Rydz                  100.00 +  337: 333  150
    7    13 Dawid          Adamczyk              135.26 -  327: 410   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29




	Teresa Zalewska 108.22 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              141.26 -  305: 403   91
    2    21 Daria          Ząbik                 100.00 +  520: 204  150
    3     8 Piotr          Madej                 109.06 -  317: 348   59
    4    15 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  393: 313  150
    5    11 Kamil          Górka                 143.16 -  329: 398   93
    6    14 Michał         Borejko               120.11 -  263: 399   70
    7    18 Dariusz        Szulc                 100.00 +  353: 280  150
    8     8 Justyna        Górka                 137.21 -  311: 375   87
    9    15 Przemysław     Pawlic                105.43 +  395: 324  155
   10    13 Agata          Brzezińska            100.00 +  394: 375  150
   11    12 Zofia          Gajewska              123.66 +  374: 343  174
   12    10 Ryszard        Korpalski             106.44 +  388: 269  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Ryszard Korpalski 106.44 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             140.08 -  351: 451   90
    2    13 Dorota         Patera                100.00 +  365: 292  150
    3    18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 +  358: 270  156
    4    10 Bartosz        Morawski              141.52 -  344: 424   92
    5    16 Remigiusz      Rydz                  100.00 +  446: 198  150
    6     8 Beata          Wiączkowska           123.27 -  299: 335   73
    7     9 Mateusz        Królikowski           100.00 +  358: 316  150
    8    16 Sławomir       Wolski                100.00 +  416: 296  150
    9    10 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  356: 383   70
   10    11 Dominik        Piasecki              122.10 +  376: 316  172
   11    13 Joanna         Pawlińska             100.00 -  327: 437   50
   12    10 Teresa         Zalewska              108.22 -  269: 388   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 105.89 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 137.21 -  350: 394   87
    2    14 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  307: 351   50
    3    18 Ryszard        Korpalski             106.44 -  270: 358   56
    4    21 Piotr          Ziętal                100.00 +  420: 293  150
    5    20 Daniel         Such                  100.00 +  463: 195  150
    6    17 Dorota         Patera                100.00 -  327: 365   50
    7    17 Sławomir       Wolski                100.00 -  275: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  7  84.71




	Przemysław Pawlic 105.43 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Adamczyk              135.26 -  294: 443   85
    2    23 Jacek          Czubak                100.00 +  410: 198  150
    3     9 Barbara        Łukaszewicz           116.50 +  413: 396  167
    4     9 Justyna        Górka                 137.21 -  208: 429   87
    5    14 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  376: 439   83
    6    15 Agata          Brzezińska            100.00 +  373: 370  150
    7    12 Jakub          Zaryński              141.26 -  219: 611   91
    8    15 Tomasz         Suchanek              129.79 -  284: 371   80
    9    15 Teresa         Zalewska              108.22 -  324: 395   58
   10    18 Daria          Ząbik                 100.00 +  572: 229  150
   11    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  400: 219  150
   12    14 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  322: 447   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Agata Brzezińska 100.00 Świebodzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Przemysław     Herdzina              133.86 -  320: 370   84
    2    17 Daniel         Such                  100.00 +  382: 273  150
    3    10 Tomasz         Suchanek              129.79 -  354: 365   80
    4    16 Rafał          Świątek               100.00 -  371: 405   50
    5    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 287  150
    6    15 Przemysław     Pawlic                105.43 -  370: 373   55
    7    16 Zdzisław       Figurski              100.00 -  328: 337   50
    8    18 Paweł          Skowron               100.00 +  362: 170  150
    9    14 Dorota         Patera                100.00 +  350: 276  150
   10    13 Teresa         Zalewska              108.22 -  375: 394   58
   11    14 Jakub          Zaryński              141.26 -  331: 458   91
   12    16 Piotr          Ziętal                100.00 +  384: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Jacek Czubak 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  133.48 -  161: 502   83
    2    23 Przemysław     Pawlic                105.43 -  198: 410   55
    3    23 Dariusz        Szulc                 100.00 -  167: 319   50
    4    23 Paweł          Skowron               100.00 -  227: 359   50
    5    23 Daria          Ząbik                 100.00 +  255: 239  150
    6    22 Paulina        Naplocha              100.00 -  221: 466   50
    7    23 Piotr          Ziętal                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  7  69.71




	Zdzisław Figurski 100.00 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  314: 372   83
    2    19 Paweł          Skowron               100.00 +  414: 173  150
    3    16 Kamil          Górka                 143.16 -  308: 431   93
    4    17 Dorota         Patera                100.00 +  397: 322  150
    5    15 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  362: 457   77
    6    18 Dariusz        Szulc                 100.00 +  387: 255  150
    7    16 Agata          Brzezińska            100.00 +  337: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  7 121.86




	Mateusz Królikowski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                131.46 -  386: 468   81
    2    12 Ireneusz       Moralewicz            121.82 +  443: 290  172
    3     7 Krzysztof      Obremski              147.42 -  426: 441   97
    4    13 Michał         Borejko               120.11 -  327: 391   70
    5    17 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  360: 316  150
    6    13 Rafał          Świątek               100.00 +  484: 333  150
    7     9 Ryszard        Korpalski             106.44 -  316: 358   56
    8     7 Adam           Klimont               123.58 -  279: 470   74
    9    13 Sławomir       Wolski                100.00 +  360: 334  150
   10    12 Piotr          Madej                 109.06 +  431: 380  159
   11     7 Marek          Reda                  133.48 -  239: 476   83
   12    12 Dominik        Piasecki              122.10 +  466: 432  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Suchanek              129.79 -  238: 412   80
    2    18 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  331: 359   50
    3    21 Paweł          Skowron               100.00 +  423: 230  150
    4    20 Remigiusz      Rydz                  100.00 -  246: 330   50
    5    18 Agata          Brzezińska            100.00 -  287: 397   50
    6    22 Jacek          Czubak                100.00 +  466: 221  150
    7    21 Daniel         Such                  100.00 +  427: 220  150
    8    10 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  246: 466   67
    9    12 Jakub          Zaryński              141.26 -  273: 463   91
   10    17 Dorota         Patera                100.00 +  325: 312  150
   11    15 Przemysław     Pawlic                105.43 -  219: 400   55
   12    18 Dorota         Patera                100.00 -  261: 488   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  294: 342   77
    2    13 Ryszard        Korpalski             106.44 -  292: 365   56
    3    20 Daria          Ząbik                 100.00 +  356: 190  150
    4    17 Zdzisław       Figurski              100.00 -  322: 397   50
    5    22 Piotr          Ziętal                100.00 +  312: 246  150
    6    17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 +  365: 327  156
    7    15 Tomasz         Suchanek              129.79 -  274: 396   80
    8    17 Piotr          Madej                 109.06 -  394: 396   59
    9    14 Agata          Brzezińska            100.00 -  276: 350   50
   10    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  312: 325   50
   11    19 Daniel         Such                  100.00 +  313: 235  150
   12    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  488: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  355: 358   72
    9    18 Piotr          Ziętal                100.00 +  335: 249  150
   10    15 Rafał          Świątek               100.00 +  350: 329  150
   11    13 Ryszard        Korpalski             106.44 +  437: 327  156
   12    11 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  333: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  5 119.00




	Remigiusz Rydz 100.00 Kochlice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Waniek                125.84 -  169: 662   76
    2    22 Teresa         Pawlik                114.28 -  203: 461   64
    3    22 Daniel         Such                  100.00 +  351: 222  150
    4    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  330: 246  150
    5    16 Ryszard        Korpalski             106.44 -  198: 446   56
    6    19 Joanna         Żłobicka              108.37 -  333: 337   58
    7    20 Rafał          Świątek               100.00 -  258: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  7  86.29




	Paweł Skowron 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zofia          Gajewska              123.66 -  212: 550   74
    2    19 Zdzisław       Figurski              100.00 -  173: 414   50
    3    21 Paulina        Naplocha              100.00 -  230: 423   50
    4    23 Jacek          Czubak                100.00 +  359: 227  150
    5    21 Sławomir       Wolski                100.00 -  227: 404   50
    6    20 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  233: 400   50
    7    22 Daria          Ząbik                 100.00 +  293: 205  150
    8    18 Agata          Brzezińska            100.00 -  170: 362   50
    9    19 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  234: 429   77
   10    20 Daniel         Such                  100.00 -  200: 322   50
   11    20 Dariusz        Szulc                 100.00 -  198: 366   50
   12    20 Daria          Ząbik                 100.00 -  219: 246   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 12  70.92




	Zbigniew Skrzypczyk 100.00 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Klimont               123.58 -  320: 483   74
    2    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  359: 331  150
    3    11 Justyna        Górka                 137.21 -  325: 425   87
    4    18 Zbigniew       Wietecki              127.49 -  378: 387   77
    5    19 Dariusz        Szulc                 100.00 -  316: 370   50
    6    20 Paweł          Skowron               100.00 +  400: 233  150
    7    19 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  355: 302  150
    8     9 Andrzej        Rakoczy               133.28 -  291: 379   83
    9    17 Rafał          Świątek               100.00 -  273: 356   50
   10    16 Sławomir       Wolski                100.00 -  335: 361   50
   11    18 Daria          Ząbik                 100.00 +  362: 231  150
   12    17 Michał         Borejko               120.11 -  268: 392   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Daniel Such 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Wiączkowska           123.27 -  240: 535   73
    2    17 Agata          Brzezińska            100.00 -  273: 382   50
    3    22 Remigiusz      Rydz                  100.00 -  222: 351   50
    4    22 Daria          Ząbik                 100.00 +  240: 231  150
    5    20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 -  195: 463   56
    6    21 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  272: 338   50
    7    21 Paulina        Naplocha              100.00 -  220: 427   50
    8    20 Piotr          Ziętal                100.00 -  301: 305   50
    9    20 Daria          Ząbik                 100.00 +  302: 246  150
   10    20 Paweł          Skowron               100.00 +  322: 200  150
   11    19 Dorota         Patera                100.00 -  235: 313   50
   12    19 Dariusz        Szulc                 100.00 +  299: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 12  85.75




	Dariusz Szulc 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Piasecki              122.10 -  268: 522   72
    2    15 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  242: 393   70
    3    23 Jacek          Czubak                100.00 +  319: 167  150
    4    19 Joanna         Żłobicka              108.37 -  345: 375   58
    5    19 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  370: 316  150
    6    18 Zdzisław       Figurski              100.00 -  255: 387   50
    7    18 Teresa         Zalewska              108.22 -  280: 353   58
    8    19 Daria          Ząbik                 100.00 +  334: 180  150
    9    16 Michał         Borejko               120.11 -  256: 370   70
   10    19 Piotr          Ziętal                100.00 -  280: 284   50
   11    20 Paweł          Skowron               100.00 +  366: 198  150
   12    19 Daniel         Such                  100.00 -  298: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Grzegorz Sęk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  293: 437   72
    2    14 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 +  351: 307  156
    3    15 Sławomir       Piotrowski            120.30 -  304: 461   70
    4    15 Teresa         Zalewska              108.22 -  313: 393   58
    5    17 Mateusz        Królikowski           100.00 -  316: 360   50
    6    21 Daniel         Such                  100.00 +  338: 272  150
    7    19 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  302: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  7  86.57




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Piotrowski            120.30 +  356: 336  170
    2     9 Irena          Sołdan                131.46 -  319: 438   81
    3    12 Jakub          Zaryński              141.26 -  292: 470   91
    4    14 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  327: 413   67
    5    21 Paweł          Skowron               100.00 +  404: 227  150
    6    16 Tomasz         Suchanek              129.79 -  280: 410   80
    7    17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 +  356: 275  156
    8    16 Ryszard        Korpalski             106.44 -  296: 416   56
    9    13 Mateusz        Królikowski           100.00 -  334: 360   50
   10    16 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  361: 335  150
   11    17 Piotr          Ziętal                100.00 =  336: 336  100
   12    15 Rafał          Świątek               100.00 -  326: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Piotr Ziętal 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Borejko               120.11 -  211: 409   70
    2    20 Piotr          Madej                 109.06 -  206: 399   59
    3    19 Joanna         Żłobicka              108.37 -  182: 355   58
    4    21 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     105.89 -  293: 420   56
    5    22 Dorota         Patera                100.00 -  246: 312   50
    6    23 Daria          Ząbik                 100.00 +  248: 210  150
    7    23 Jacek          Czubak                100.00 +  400:   1  150
    8    20 Daniel         Such                  100.00 +  305: 301  150
    9    18 Joanna         Pawlińska             100.00 -  249: 335   50
   10    19 Dariusz        Szulc                 100.00 +  284: 280  150
   11    17 Sławomir       Wolski                100.00 =  336: 336  100
   12    16 Agata          Brzezińska            100.00 -  258: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Daria Ząbik 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Szałkiewicz           119.66 -  202: 410   70
    2    21 Teresa         Zalewska              108.22 -  204: 520   58
    3    20 Dorota         Patera                100.00 -  190: 356   50
    4    22 Daniel         Such                  100.00 -  231: 240   50
    5    23 Jacek          Czubak                100.00 -  239: 255   50
    6    23 Piotr          Ziętal                100.00 -  210: 248   50
    7    22 Paweł          Skowron               100.00 -  205: 293   50
    8    19 Dariusz        Szulc                 100.00 -  180: 334   50
    9    20 Daniel         Such                  100.00 -  246: 302   50
   10    18 Przemysław     Pawlic                105.43 -  229: 572   55
   11    18 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  231: 362   50
   12    20 Paweł          Skowron               100.00 +  246: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  / 12  61.08




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Łukaszewicz           116.50 -  259: 486   67
    2    16 Joanna         Żłobicka              108.37 +  352: 314  158
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            121.82 -  332: 461   72
    4    16 Agata          Brzezińska            100.00 +  405: 371  150
    5    13 Krzysztof      Obremski              147.42 -  358: 371   97
    6    13 Mateusz        Królikowski           100.00 -  333: 484   50
    7    20 Remigiusz      Rydz                  100.00 +  350: 258  150
    8    12 Sławomir       Piotrowski            120.30 -    1: 400   70
    9    17 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  356: 273  150
   10    15 Joanna         Pawlińska             100.00 -  329: 350   50
   11    16 Michał         Borejko               120.11 +  432: 368  170
   12    15 Sławomir       Wolski                100.00 +  353: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Scrabble 2009



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Teresa         Pawlik                366: 302
   2 Piotr          Madej                - Kamil          Górka                 310: 311
   3 Bartosz        Morawski             - Joanna         Żłobicka              477: 330
   4 Teresa         Zalewska             - Jakub          Zaryński              305: 403
   5 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Korpalski             451: 351
   6 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Justyna        Górka                 350: 394
   7 Dawid          Adamczyk             - Przemysław     Pawlic                443: 294
   8 Agata          Brzezińska           - Przemysław     Herdzina              320: 370
   9 Marek          Reda                 - Jacek          Czubak                502: 161
  10 Zdzisław       Figurski             - Andrzej        Rakoczy               314: 372
  11 Irena          Sołdan               - Mateusz        Królikowski           468: 386
  12 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Suchanek              238: 412
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Patera                342: 294
  14 Remigiusz      Rydz                 - Karol          Waniek                169: 662
  15 Zofia          Gajewska             - Paweł          Skowron               550: 212
  16 Zbigniew       Skrzypczyk           - Adam           Klimont               320: 483
  17 Beata          Wiączkowska          - Daniel         Such                  535: 240
  18 Dariusz        Szulc                - Dominik        Piasecki              268: 522
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Sęk                   437: 293
  20 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Piotrowski            356: 336
  21 Michał         Borejko              - Piotr          Ziętal                409: 211
  22 Daria          Ząbik                - Piotr          Szałkiewicz           202: 410
  23 Barbara        Łukaszewicz          - Rafał          Świątek               486: 259


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Karol          Waniek                378: 414
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Zofia          Gajewska              370: 387
   3 Beata          Wiączkowska          - Michał         Borejko               412: 255
   4 Dominik        Piasecki             - Jakub          Zaryński              409: 379
   5 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  392: 410
   6 Andrzej        Rakoczy              - Barbara        Łukaszewicz           427: 314
   7 Adam           Klimont              - Przemysław     Herdzina              415: 432
   8 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              368: 345
   9 Sławomir       Wolski               - Irena          Sołdan                319: 438
  10 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              332: 316
  11 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              328: 470
  12 Mateusz        Królikowski          - Ireneusz       Moralewicz            443: 290
  13 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Patera                365: 292
  14 Grzegorz       Sęk                  - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     351: 307
  15 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Szulc                 393: 242
  16 Joanna         Żłobicka             - Rafał          Świątek               314: 352
  17 Daniel         Such                 - Agata          Brzezińska            273: 382
  18 Paulina        Naplocha             - Zbigniew       Skrzypczyk            331: 359
  19 Paweł          Skowron              - Zdzisław       Figurski              173: 414
  20 Piotr          Ziętal               - Piotr          Madej                 206: 399
  21 Daria          Ząbik                - Teresa         Zalewska              204: 520
  22 Teresa         Pawlik               - Remigiusz      Rydz                  461: 203
  23 Przemysław     Pawlic               - Jacek          Czubak                410: 198


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Irena          Sołdan                367: 406
   2 Beata          Wiączkowska          - Bartosz        Morawski              389: 345
   3 Przemysław     Herdzina             - Zofia          Gajewska              404: 335
   4 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Rakoczy               453: 347
   5 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             332: 382
   6 Adam           Klimont              - Marek          Reda                  436: 386
   7 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Królikowski           441: 426
   8 Piotr          Madej                - Teresa         Zalewska              348: 317
   9 Barbara        Łukaszewicz          - Przemysław     Pawlic                396: 413
  10 Tomasz         Suchanek             - Agata          Brzezińska            365: 354
  11 Zbigniew       Skrzypczyk           - Justyna        Górka                 325: 425
  12 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Wolski                470: 292
  13 Michał         Borejko              - Piotr          Szałkiewicz           315: 389
  14 Zbigniew       Wietecki             - Teresa         Pawlik                244: 369
  15 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Sęk                   461: 304
  16 Kamil          Górka                - Zdzisław       Figurski              431: 308
  17 Rafał          Świątek              - Ireneusz       Moralewicz            332: 461
  18 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Ryszard        Korpalski             270: 358
  19 Joanna         Żłobicka             - Piotr          Ziętal                355: 182
  20 Dorota         Patera               - Daria          Ząbik                 356: 190
  21 Paweł          Skowron              - Paulina        Naplocha              230: 423
  22 Daniel         Such                 - Remigiusz      Rydz                  222: 351
  23 Jacek          Czubak               - Dariusz        Szulc                 167: 319


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Dominik        Piasecki              386: 281
   2 Karol          Waniek               - Beata          Wiączkowska           429: 346
   3 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             413: 332
   4 Piotr          Szałkiewicz          - Adam           Klimont               516: 315
   5 Marek          Reda                 - Tomasz         Suchanek              415: 379
   6 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              406: 358
   7 Andrzej        Rakoczy              - Jakub          Zaryński              329: 469
   8 Teresa         Pawlik               - Dawid          Adamczyk              306: 295
   9 Przemysław     Pawlic               - Justyna        Górka                 208: 429
  10 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Morawski              344: 424
  11 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            300: 427
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Madej                 367: 302
  13 Mateusz        Królikowski          - Michał         Borejko               327: 391
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Sławomir       Wolski                413: 327
  15 Grzegorz       Sęk                  - Teresa         Zalewska              313: 393
  16 Rafał          Świątek              - Agata          Brzezińska            405: 371
  17 Dorota         Patera               - Zdzisław       Figurski              322: 397
  18 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Skrzypczyk            387: 378
  19 Dariusz        Szulc                - Joanna         Żłobicka              345: 375
  20 Remigiusz      Rydz                 - Paulina        Naplocha              330: 246
  21 Piotr          Ziętal               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     293: 420
  22 Daria          Ząbik                - Daniel         Such                  231: 240
  23 Jacek          Czubak               - Paweł          Skowron               227: 359


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              398: 434
   2 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                365: 401
   3 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Piotrowski            292: 424
   4 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              366: 466
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Szałkiewicz           385: 554
   6 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Wiączkowska           474: 335
   7 Zofia          Gajewska             - Teresa         Pawlik                411: 328
   8 Adam           Klimont              - Dominik        Piasecki              485: 324
   9 Joanna         Żłobicka             - Barbara        Łukaszewicz           352: 424
  10 Michał         Borejko              - Dawid          Adamczyk              347: 380
  11 Teresa         Zalewska             - Kamil          Górka                 329: 398
  12 Piotr          Madej                - Tomasz         Suchanek              423: 283
  13 Rafał          Świątek              - Krzysztof      Obremski              358: 371
  14 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Pawlic                439: 376
  15 Zdzisław       Figurski             - Zbigniew       Wietecki              362: 457
  16 Remigiusz      Rydz                 - Ryszard        Korpalski             198: 446
  17 Grzegorz       Sęk                  - Mateusz        Królikowski           316: 360
  18 Agata          Brzezińska           - Paulina        Naplocha              397: 287
  19 Dariusz        Szulc                - Zbigniew       Skrzypczyk            370: 316
  20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Daniel         Such                  463: 195
  21 Sławomir       Wolski               - Paweł          Skowron               404: 227
  22 Dorota         Patera               - Piotr          Ziętal                312: 246
  23 Jacek          Czubak               - Daria          Ząbik                 255: 239


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Herdzina              504: 340
   2 Karol          Waniek               - Zofia          Gajewska              464: 323
   3 Piotr          Szałkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             380: 381
   4 Sławomir       Piotrowski           - Irena          Sołdan                317: 360
   5 Dawid          Adamczyk             - Adam           Klimont               345: 440
   6 Marek          Reda                 - Andrzej        Rakoczy               447: 343
   7 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           413: 348
   8 Ryszard        Korpalski            - Beata          Wiączkowska           299: 335
   9 Jakub          Zaryński             - Piotr          Madej                 333: 366
  10 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 352: 366
  11 Dominik        Piasecki             - Teresa         Pawlik                380: 357
  12 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            313: 368
  13 Mateusz        Królikowski          - Rafał          Świątek               484: 333
  14 Teresa         Zalewska             - Michał         Borejko               263: 399
  15 Przemysław     Pawlic               - Agata          Brzezińska            373: 370
  16 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                410: 280
  17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Dorota         Patera                327: 365
  18 Zdzisław       Figurski             - Dariusz        Szulc                 387: 255
  19 Remigiusz      Rydz                 - Joanna         Żłobicka              333: 337
  20 Zbigniew       Skrzypczyk           - Paweł          Skowron               400: 233
  21 Daniel         Such                 - Grzegorz       Sęk                   272: 338
  22 Paulina        Naplocha             - Jacek          Czubak                466: 221
  23 Piotr          Ziętal               - Daria          Ząbik                 248: 210


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Karol          Waniek                359: 377
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             393: 429
   3 Piotr          Szałkiewicz          - Irena          Sołdan                389: 349
   4 Beata          Wiączkowska          - Adam           Klimont               366: 319
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Reda                  368: 387
   6 Piotr          Madej                - Zofia          Gajewska              328: 354
   7 Kamil          Górka                - Dominik        Piasecki              503: 353
   8 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              348: 504
   9 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Korpalski             316: 358
  10 Teresa         Pawlik               - Barbara        Łukaszewicz           347: 393
  11 Justyna        Górka                - Michał         Borejko               482: 298
  12 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Pawlic                611: 219
  13 Joanna         Żłobicka             - Dawid          Adamczyk              327: 410
  14 Andrzej        Rakoczy              - Zbigniew       Wietecki              528: 305
  15 Dorota         Patera               - Tomasz         Suchanek              274: 396
  16 Agata          Brzezińska           - Zdzisław       Figurski              328: 337
  17 Sławomir       Wolski               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     356: 275
  18 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Szulc                 353: 280
  19 Grzegorz       Sęk                  - Zbigniew       Skrzypczyk            302: 355
  20 Rafał          Świątek              - Remigiusz      Rydz                  350: 258
  21 Paulina        Naplocha             - Daniel         Such                  427: 220
  22 Paweł          Skowron              - Daria          Ząbik                 293: 205
  23 Piotr          Ziętal               - Jacek          Czubak                400:   1


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                294: 393
   2 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Tuszyński             233: 369
   3 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Szałkiewicz           398: 374
   4 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 449: 425
   5 Beata          Wiączkowska          - Marek          Reda                  355: 325
   6 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              395: 387
   7 Adam           Klimont              - Mateusz        Królikowski           470: 279
   8 Teresa         Zalewska             - Justyna        Górka                 311: 375
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Andrzej        Rakoczy               291: 379
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Paulina        Naplocha              466: 246
  11 Dominik        Piasecki             - Michał         Borejko               349: 330
  12 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Świątek               400:   1
  13 Joanna         Pawlińska            - Ireneusz       Moralewicz            355: 358
  14 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Wietecki              361: 314
  15 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Suchanek              284: 371
  16 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                416: 296
  17 Dorota         Patera               - Piotr          Madej                 394: 396
  18 Paweł          Skowron              - Agata          Brzezińska            170: 362
  19 Dariusz        Szulc                - Daria          Ząbik                 334: 180
  20 Daniel         Such                 - Piotr          Ziętal                301: 305


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Bartosz        Morawski              347: 342
   2 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Herdzina              444: 313
   3 Irena          Sołdan               - Beata          Wiączkowska           401: 389
   4 Dominik        Piasecki             - Piotr          Szałkiewicz           322: 357
   5 Kamil          Górka                - Adam           Klimont               447: 353
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Dawid          Adamczyk              366: 392
   7 Zofia          Gajewska             - Marek          Reda                  394: 327
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Górka                 393: 505
   9 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rakoczy               403: 461
  10 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Piotrowski            356: 383
  11 Piotr          Madej                - Krzysztof      Obremski              359: 398
  12 Jakub          Zaryński             - Paulina        Naplocha              463: 273
  13 Mateusz        Królikowski          - Sławomir       Wolski                360: 334
  14 Agata          Brzezińska           - Dorota         Patera                350: 276
  15 Przemysław     Pawlic               - Teresa         Zalewska              324: 395
  16 Michał         Borejko              - Dariusz        Szulc                 370: 256
  17 Zbigniew       Skrzypczyk           - Rafał          Świątek               273: 356
  18 Joanna         Pawlińska            - Piotr          Ziętal                335: 249
  19 Paweł          Skowron              - Zbigniew       Wietecki              234: 429
  20 Daria          Ząbik                - Daniel         Such                  246: 302


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Łukasz         Tuszyński             363: 358
   2 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              330: 355
   3 Piotr          Szałkiewicz          - Justyna        Górka                 391: 345
   4 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Górka                 314: 450
   5 Krzysztof      Obremski             - Beata          Wiączkowska           448: 355
   6 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Piotrowski            414: 315
   7 Dawid          Adamczyk             - Zofia          Gajewska              468: 343
   8 Adam           Klimont              - Jakub          Zaryński              477: 346
   9 Marek          Reda                 - Barbara        Łukaszewicz           450: 309
  10 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Moralewicz            408: 359
  11 Dominik        Piasecki             - Ryszard        Korpalski             316: 376
  12 Mateusz        Królikowski          - Piotr          Madej                 431: 380
  13 Agata          Brzezińska           - Teresa         Zalewska              375: 394
  14 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Borejko               517: 243
  15 Joanna         Pawlińska            - Rafał          Świątek               350: 329
  16 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Skrzypczyk            361: 335
  17 Paulina        Naplocha             - Dorota         Patera                325: 312
  18 Daria          Ząbik                - Przemysław     Pawlic                229: 572
  19 Dariusz        Szulc                - Piotr          Ziętal                280: 284
  20 Daniel         Such                 - Paweł          Skowron               322: 200


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Waniek                355: 350
   2 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Szałkiewicz           361: 375
   3 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              301: 444
   4 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 367: 436
   5 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                498: 363
   6 Justyna        Górka                - Barbara        Łukaszewicz           421: 332
   7 Marek          Reda                 - Mateusz        Królikowski           476: 239
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rakoczy               231: 460
   9 Beata          Wiączkowska          - Dominik        Piasecki              379: 342
  10 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Suchanek              327: 480
  11 Piotr          Madej                - Sławomir       Piotrowski            362: 408
  12 Zofia          Gajewska             - Teresa         Zalewska              343: 374
  13 Joanna         Pawlińska            - Ryszard        Korpalski             437: 327
  14 Agata          Brzezińska           - Jakub          Zaryński              331: 458
  15 Paulina        Naplocha             - Przemysław     Pawlic                219: 400
  16 Rafał          Świątek              - Michał         Borejko               432: 368
  17 Piotr          Ziętal               - Sławomir       Wolski                336: 336
  18 Zbigniew       Skrzypczyk           - Daria          Ząbik                 362: 231
  19 Dorota         Patera               - Daniel         Such                  313: 235
  20 Dariusz        Szulc                - Paweł          Skowron               366: 198


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Waniek                333: 416
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Kamil          Górka                 329: 467
   3 Dawid          Adamczyk             - Adam           Klimont               356: 461
   4 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  383: 471
   5 Andrzej        Rakoczy              - Bartosz        Morawski              351: 540
   6 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Obremski              370: 435
   7 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Herdzina              527: 366
   8 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Wiączkowska           513: 289
   9 Jakub          Zaryński             - Zofia          Gajewska              414: 279
  10 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Korpalski             388: 269
  11 Joanna         Pawlińska            - Barbara        Łukaszewicz           333: 400
  12 Mateusz        Królikowski          - Dominik        Piasecki              466: 432
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Madej                 384: 293
  14 Przemysław     Pawlic               - Zbigniew       Wietecki              322: 447
  15 Sławomir       Wolski               - Rafał          Świątek               326: 353
  16 Piotr          Ziętal               - Agata          Brzezińska            258: 384
  17 Michał         Borejko              - Zbigniew       Skrzypczyk            392: 268
  18 Dorota         Patera               - Paulina        Naplocha              488: 261
  19 Daniel         Such                 - Dariusz        Szulc                 299: 298
  20 Paweł          Skowron              - Daria          Ząbik                 219: 246
Lista rankingowa na dzień 07-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.40  29930  199
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.68  29240  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              146.71  29341  200
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.49  28420  194
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.82  28384  196
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.49  28554  199
   8 Michał Makowski                Warszawa             143.38  17205  120
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             142.85   4857   34
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              141.86  24826  175
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.38  27570  195
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.09  26666  189
  15 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.16  28033  200
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.97  27014  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.94  27848  199
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.55  27073  194
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  21 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.05  27057  196
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.90  26559  194
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  30 Justyna Górka                  Kraków               136.63  26369  193
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Dariusz Dzierża                Kraków               136.49   6961   51
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  34 Szymon Fidziński               Kobyłka              135.89   7202   53
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.63  26990  199
  36 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  134.91  15785  117
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  38 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  40 Radosław Jachna                Łódź                 134.65  19389  144
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.25  26581  198
  43 Marek Reda                     Wołomin              134.16  25222  188
  44 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.14  15560  116
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               133.94  26119  195
  47 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.70  24869  186
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               132.98   7713   58
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.64  21885  165
  52 Jan Kozłowski                  Kraków               132.63  12202   92
  53 Maciej Michalak                Łódź                 132.20  16128  122
  54 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.66  26200  199
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  59 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.32  24109  185
  62 Karol Waniek                   Wrocław              129.96  15075  116
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.75  19203  148
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.89  25005  194
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.01  23809  186
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  76 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  77 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.82  24984  197
  78 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.66  24573  194
  81 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  82 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  83 Robert Kamiński                Warszawa             126.21  18931  150
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.18  23470  186
  85 Weronika Rudnicka              Ustka                125.94  22291  177
  86 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  88 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  89 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  91 Adam Klimont                   Wałcz                124.86  24472  196
  92 Przemysław Rybicki             Otwock               124.78  24707  198
  93 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.65  23684  190
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  96 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  98 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.11   5585   45
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
 101 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 102 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.79  22406  181
 103 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 104 Michał Ozimiński               Łódź                 123.62  22252  180
 105 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 106 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 109 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.06  12798  104
 110 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.06   6645   54
 111 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 112 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.49   9922   81
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.49  17148  140
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 118 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.29  23846  195
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               122.03  18061  148
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.84   8163   67
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                121.58  17264  142
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 125 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.49  23569  194
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 127 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.31  23777  196
 129 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.30  23168  191
 130 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 131 Dominik Piasecki               Słupsk               120.97  11492   95
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.92  24184  200
 133 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.73  12797  106
 134 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 135 Daniel Janus                   Wąchock              119.99  18239  152
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 137 Bartosz Orłowski               Bytom                119.81   6230   52
 138 Marek Róziecki                 Rybnik               119.46   4659   39
 139 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.12  15486  130
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 142 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 144 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 145 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.51  17184  145
 148 Janusz Krupiński               Bytom                118.46   8292   70
 149 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.95  22765  193
 150 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 151 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 152 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 153 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.48  22908  195
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 155 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 117.39   8804   75
 157 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.96  18948  162
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 162 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.59  19470  167
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 165 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 167 Anna Stefańska                 Łódź                 116.13  19393  167
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 170 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              115.84  22704  196
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             115.58  10402   90
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 176 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 177 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 178 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.12  21413  186
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 115.02  22543  196
 182 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.01  22196  193
 183 Tomasz Górka                   Łęczna               114.86   9993   87
 184 Teresa Pawlik                  Lubin                114.85   4479   39
 185 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 186 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.46  22549  197
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 190 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.72  16490  145
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 193 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.95   4518   40
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 195 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 197 Renata Andracka                Poznań               112.60  22294  198
 198 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.56   9793   87
 199 Kamil Kister                   Puławy               112.48  21033  187
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 202 Łukasz Baranowski              Reda                 111.93  21602  193
 203 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 205 Mikołaj Fidziński              Dębica               111.47   6354   57
 206 Monika Laskowska               Wrocław              111.30   8904   80
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 213 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.84  13744  124
 214 Karolina Drabik                Skarżysko            110.53   5637   51
 215 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 216 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 218 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 220 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 221 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 223 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 224 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 225 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 226 Piotr Broda                    Sandomierz           109.67  14696  134
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 228 Piotr Madej                    Wrocław              109.57  10300   94
 229 Magdalena Kublik               Warszawa             109.42  21666  198
 230 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 231 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.26  12346  113
 232 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 233 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 234 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 235 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 236 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 237 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 238 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 240 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 241 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.20   9630   89
 242 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 243 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 245 Ryszard Korpalski              Wójtowice            107.76  16919  157
 246 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 247 Jerzy Luter                    Bytom                107.45  12787  119
 248 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 249 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.10  19814  185
 250 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 251 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.84  18911  177
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 253 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 254 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 255 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.19   5097   48
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 257 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 258 Mateusz Królikowski            Wrocław              105.83   3810   36
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 260 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.27  12095  116
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 262 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.99   7071   68
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 266 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 267 Anna Arana                     Warszawa             103.56  20194  195
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 270 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.85   5657   55
 271 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 272 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 273 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 274 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.52   4511   44
 275 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 276 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 277 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 278 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 280 Zbigniew Rybak                 Warszawa             102.03  15508  152
 281 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 282 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 283 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 284 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 285 Rafał Świątek                  Wrocław              100.97   9491   94
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.83   7159   71
 288 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 289 Iza Kraj                       Warszawa             100.48   8541   85
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 100.39   6425   64
 291 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 292 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 293 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 294 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 295 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.49  17809  179
 297 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 299 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 300 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 301 Joanna Kubińska                Warszawa              97.89   3720   38
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 303 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 304 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 305 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 306 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 307 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 308 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 309 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 310 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 311 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 312 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 313 Jacek Cichecki                 Józefów               93.77   4032   43
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 317 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.86  14951  161
 318 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 319 Radosław Więch                 Warszawa              92.72   5656   61
 320 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 321 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 322 Sławomir Wolski                Wrocław               91.56   3296   36
 323 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 324 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              90.45  13839  153
 326 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 327 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 328 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 329 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.53   3223   36
 330 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 331 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 332 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 333 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 334 Dorota Patera                  Legnica               87.74   3071   35
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 336 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 337 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.91   4477   54
 339 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 340 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 341 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 342 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 343 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 344 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 345 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 346 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 347 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 348 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              56.51   8816  156




Poczekalnia na dzień 07-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   4 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  14 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  15 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  16 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  17 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  18 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  19 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  20 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  21 Katarzyna Rosiek               Kraków               109.83   2636   24
  22 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  23 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  24 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  25 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  26 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  29 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  30 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  33 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  34 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  35 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  36 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  37 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  38 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  39 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  41 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  42 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  48 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  49 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  50 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  54 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  55 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  59 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  60 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  61 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  62 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  63 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  64 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  66 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  67 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  68 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  69 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  70 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  71 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  72 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  73 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  74 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  75 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  76 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  77 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  78 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  79 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  80 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  81 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  82 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  83 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  84 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  85 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  86 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  87 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  88 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  89 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  90 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  92 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  93 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  94 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  95 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  96 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  97 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
  98 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
  99 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 100 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 101 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 102 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 104 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 105 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 106 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 107 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 108 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 109 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 110 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 111 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 112 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 113 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 114 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 115 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 116 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 117 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 118 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 119 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 120 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 121 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 122 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 123 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 124 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 125 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 126 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 127 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 128 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 129 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 130 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 131 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 132 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 133 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 134 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 135 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 136 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 137 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 139 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 140 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 141 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 142 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 143 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 144 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 145 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 146 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 147 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 148 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 149 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 150 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 151 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 152 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 153 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 154 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 155 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 156 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 157 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 158 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 159 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 160 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 161 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 162 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 163 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 164 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 165 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 166 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 167 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 168 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 169 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 170 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 171 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 172 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 173 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 174 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 175 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 176 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 177 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 178 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 179 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 180 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 181 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 182 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 183 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 184 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 185 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 186 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 187 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 188 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 189 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 190 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 191 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 192 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 193 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 194 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 195 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 197 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 198 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 199 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 200 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 201 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 202 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 203 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 204 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 205 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 206 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 207 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 208 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 209 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 210 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 211 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 212 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 213 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 214 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 215 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 216 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 217 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 218 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 219 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 220 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 221 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 222 Łukasz Miłosz                  Warszawa              87.33    786    9
 223 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 224 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 225 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 226 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 227 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 228 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 229 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 230 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 231 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 232 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 233 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 234 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 235 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 236 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 237 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 238 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 239 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 240 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 241 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 242 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 243 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 244 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 245 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 246 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 247 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 248 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 249 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 250 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 251 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 252 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 253 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 254 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 255 Andrzej Puchalski              Łódź                 118.83    713    6
 256 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 257 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 258 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 259 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 260 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 261 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 262 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 263 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 264 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 265 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 266 Krystyna Puchalska             Łódź                  74.00    444    6
 267 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 268 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 269 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 270 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 271 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 272 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 273 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 274 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 275 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 276 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 277 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 278 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 279 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 280 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 281 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 282 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 283 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 284 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 285 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 286 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 287 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 288 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 289 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 290 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 291 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 292 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 293 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 294 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 295 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 296 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 297 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 298 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 299 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 300 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 301 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 302 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 303 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 304 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 305 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 306 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 307 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 308 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 309 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 310 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 311 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 312 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 313 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie