Wrocław12
października
Wrocław 12 października I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska
Chorzów19
października
Chorzów 19-20 października II Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska
Piastów 9
listopada
Piastów 9 listopada I Otwarte Mistrzostwa Piastowa
II Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska19 - 20 października 1997 — II Otwarte Mistrzostwa Górnego ŚląskaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Górnego ŚląskaChorzów, 19 - 20 października 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Stanosz (Warszawa)
 2. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 3. Stefan Dawidson (Częstochowa)
 4. Zdzisław Szota (Warszawa)
 5. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 6. Kazimierz Merklejn (Szczecin)
 7. Małgorzata Kania (Milanówek)
 8. Maciek Czupryniak (Milanówek)
 9. Robert Kaciński (Kazimierza Wielka)
 10. Sławomir Nosek (Mielec) 

59 uczestników, 12 rund 




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Stanosz              Warszawa               137.00     12.0     5072     2057     1431
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               142.00      9.0     4714     1726      953
  3 Stefan          Dawidson             Częstochowa            114.00      8.5     4078     1683      249
  4 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.00      8.0     4611     1494      512
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.00      8.0     4380     1532      570
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               107.00      8.0     4247     1587      629
  7 Małgorzata      Kania                Milanówek              116.00      8.0     4115     1566      389
  8 Maciej          Czupryniak           Milanówek              120.00      7.0     4476     1415      720
  9 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      125.00      7.0     4466     1499      391
 10 Sławomir        Nosek                Mielec                 114.00      7.0     4414     1509      142
 11 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.00      7.0     4306     1427      114
 12 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             110.00      7.0     4196     1360       83
 13 Mariusz         Gancarczyk           Mielec                 100.00      7.0     4193     1391       62
 14 Tomasz          Drąszkowski          Katowice               112.00      7.0     4064     1344      -60
 15 Katarzyna       Stępień              Katowice                97.00      7.0     3929     1359     -164
 16 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      7.0     3773     1275      -90
 17 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      7.0     3734     1321     -162
 18 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               100.00      7.0     3722     1335      -44
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               105.00      6.0     4230     1293      165
 20 Joanna          Stępień              Katowice               104.00      6.0     4113     1260      274
 21 Roman           Figiel               Zawichost               86.00      6.0     4042     1265       38
 22 Piotr           Grondziowski         Chorzów                100.00      6.0     4020     1286      114
 23 Magdalena       Merklejn             Szczecin                95.00      6.0     4004     1283      222
 24 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.00      6.0     3978     1199      -86
 25 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               104.00      6.0     3961     1178      -77
 26 Renata          Kowalska             Bielsko Biała           86.00      6.0     3954     1192      118
 27 Leszek          Stecuła              Bytom                  113.00      6.0     3954     1332     -149
 28 Tomasz          Figiel               Zawichost               85.00      6.0     3554     1171       66
 29 Stanisław       Stanek               Olkusz                  95.00      6.0     3389     1232     -448
 30 Robert          Górniak              Sosnowiec              100.00      5.5     3649     1151     -222
 31 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.00      5.5     2859     1071      243
 32 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała           91.00      5.0     4104     1241      171
 33 Jerzy           Matyasik             Kraków                 112.00      5.0     3997     1079     -102
 34 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   108.00      5.0     3981     1115       28
 35 Marcin          Mroziuk              Warszawa               100.00      5.0     3973     1157      129
 36 Wiktor          Stępień              Katowice               110.00      5.0     3956     1228     -221
 37 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      5.0     3685     1066     -143
 38 Bogdan          Karaim               Kęty                   100.00      5.0     3627     1099     -422
 39 Jerzy           Augustyniak          Łódź                    77.00      5.0     3577     1142      -59
 40 Jerzy           Luter                Bytom                   86.00      5.0     3527     1138     -238
 41 Maurycy         Piasecki             Tychy                  109.00      4.5     3190     1050    -1276
 42 Krystyna        Augustyniak          Łódź                    89.00      4.0     3795      997     -237
 43 Waldemar        Wypchał              Kraków                 100.00      4.0     3783      940      -15
 44 Elżbieta        Kowalska             Ruda Śląska             85.00      4.0     3712      914       30
 45 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      4.0     3304      985     -608
 46 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  115.00      4.0     2339      747      400
 47 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               118.00      4.0     2226      724      322
 48 Janusz          Grodzki              Łódź                   101.00      4.0     2043      699      253
 49 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            100.00      4.0     1985      665       91
 50 Wiesław         Chilicki             Katowice                93.00      4.0     1964      765      137
 51 Irena           Ficak                Mielec                  93.00      3.0     3751      880     -183
 52 Franciszek      Adamski              Katowice               100.00      3.0     2756      837     -812
 53 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     2613      820     -843
 54 Gabriela        Hofman               Łódź                    95.00      2.0     1862      484      -53
 55 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa                76.00      2.0     1502      478     -243
 56 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00      1.0     1691      427     -224
 57 Irena           Bura                 Lubin                  100.00      1.0     1581      415     -509
 58 Krzysztof       Warchoł              Zdzieszowice           100.00      1.0     1531      385     -527
 59 Mariusz         Mędrek               Wysokie                100.00      1.0     1268      402     -829
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Dariusz Banaszek 142.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grażyna        Żol                   100.00 +  452: 249  150
    2    11 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  304: 251  127
    3     3 Robert         Kaciński              125.00 -  282: 319   75
    4     9 Marek          Antosik               108.00 +  384: 310  158
    5     6 Małgorzata     Kania                 116.00 +  530: 276  166
    6     3 Sławomir       Nosek                 114.00 +  497: 272  164
    7     2 Tomasz         Zwoliński             136.00 +  390: 342  186
    8     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  362: 479   87
    9     2 Stefan         Dawidson              114.00 +  323: 273  164
   10     2 Zdzisław       Szota                 129.00 +  386: 330  179
   11     2 Dariusz        Puton                 133.00 -  346: 396   83
   12     3 Paweł          Dawidson              137.00 +  458: 264  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Paweł Dawidson 137.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               100.00 +  362: 204  150
    2    12 Wiktor         Stępień               110.00 +  463: 346  160
    3     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 -  307: 398   41
    4     6 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  259: 386   57
    5    12 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  420: 282  154
    6     8 Mariusz        Kubicki               110.00 +  401: 366  160
    7     4 Sławomir       Nosek                 114.00 +  403: 351  164
    8     2 Stefan         Dawidson              114.00 -  324: 373   64
    9     6 Roman          Figiel                 86.00 +  375: 270  136
   10     4 Tomasz         Drąszkowski           112.00 +  369: 363  162
   11     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  359: 395   87
   12     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  264: 458   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Paweł Stanosz 137.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  464: 155  150
    2     1 Leszek         Stecuła               113.00 +  464: 239  163
    3     2 Maciej         Czupryniak            120.00 +  445: 414  170
    4     1 Sławomir       Nosek                 114.00 +  424: 321  164
    5     1 Robert         Kaciński              125.00 +  438: 387  175
    6     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  391: 267  183
    7     1 Stefan         Dawidson              114.00 +  417: 233  164
    8     1 Dariusz        Banaszek              142.00 +  479: 362  192
    9     1 Tomasz         Zwoliński             136.00 +  388: 309  186
   10     1 Kazimierz      Merklejn              107.00 +  358: 318  157
   11     1 Paweł          Dawidson              137.00 +  395: 359  187
   12     1 Małgorzata     Kania                 116.00 +  409: 277  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2057  / 12 171.42




	Tomasz Zwoliński 136.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Harat                 100.00 +  403: 288  150
    2     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 -  294: 361   41
    3     6 Wiktor         Stępień               110.00 +  368: 288  160
    4     8 Katarzyna      Stępień                97.00 +  482: 260  147
    5     4 Kazimierz      Merklejn              107.00 +  332: 312  157
    6     4 Wiesław        Chilicki               93.00 +  384: 264  143
    7     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  342: 390   92
    8     3 Robert         Kaciński              125.00 +  338: 321  175
    9     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  309: 388   87
   10     3 Stefan         Dawidson              114.00 +  399: 306  164
   11     3 Małgorzata     Kania                 116.00 -  273: 385   66
   12     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  456: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Dariusz Puton 133.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Grondziowski          100.00 +  354: 339  150
    2     6 Jerzy          Luter                  86.00 +  372: 263  136
    3    10 Jerzy          Paszek                100.00 +  327: 242  150
    4     3 Stefan         Dawidson              114.00 =  352: 352  114
    5     3 Leszek         Stecuła               113.00 +  454: 283  163
    6     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  267: 391   87
   11     2 Dariusz        Banaszek              142.00 +  396: 346  192
   12     2 Zdzisław       Szota                 129.00 -  337: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  /  8 133.88




	Zdzisław Szota 129.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Gancarczyk            100.00 +  370: 318  150
    2    10 Magdalena      Merklejn               95.00 +  416: 258  145
    3     8 Sławomir       Nosek                 114.00 -  378: 390   64
    4     5 Leszek         Stecuła               113.00 -  396: 407   63
    5    10 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  370: 428   55
    6    13 Roman          Figiel                 86.00 +  401: 400  136
    7     8 Stanisław      Stanek                 95.00 +  378: 319  145
    8     5 Jerzy          Luter                  86.00 +  346: 267  136
    9     4 Robert         Kaciński              125.00 +  470: 346  175
   10     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  330: 386   92
   11     5 Piotr          Grondziowski          100.00 +  356: 243  150
   12     2 Dariusz        Puton                 133.00 +  400: 337  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Robert Kaciński 125.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Kotwica               100.00 +  455: 178  150
    2     2 Joanna         Stępień               104.00 +  400: 279  154
    3     3 Dariusz        Banaszek              142.00 +  319: 282  192
    4     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  408: 317  141
    5     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  387: 438   87
    6     2 Stefan         Dawidson              114.00 -  258: 399   64
    7     3 Maciej         Czupryniak            120.00 +  458: 286  170
    8     3 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  321: 338   86
    9     4 Zdzisław       Szota                 129.00 -  346: 470   79
   10     7 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  404: 335  155
   11     6 Sławomir       Nosek                 114.00 +  428: 369  164
   12     5 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  282: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Maciej Czupryniak 120.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Bura                  100.00 +  460: 267  150
    2     8 Ryszard        Żydaczewski           115.00 -  349: 358   65
    3     2 Paweł          Stanosz               137.00 -  414: 445   87
    4    14 Maurycy        Piasecki              109.00 +  451: 150  159
    5     9 Jerzy          Luter                  86.00 +  397: 262  136
    6     5 Stanisław      Stanek                 95.00 +  394: 229  145
    7     3 Robert         Kaciński              125.00 -  286: 458   75
    8     6 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  471: 264  155
    9     3 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  255: 343   57
   10     6 Sławomir       Nosek                 114.00 -  278: 373   64
   11    11 Joanna         Stępień               104.00 +  348: 274  154
   12     7 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  373: 333  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Wojciech Usakiewicz 118.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    17 Adam           Kotwica               100.00 +  405: 299  150
    8    13 Piotr          Grondziowski          100.00 -  358: 368   50
    9    16 Maurycy        Piasecki              109.00 +  423: 308  159
   10    13 Magdalena      Merklejn               95.00 +  365: 250  145
   11     9 Adam           Paszek                100.00 +  342: 306  150
   12     7 Maciej         Czupryniak            120.00 -  333: 373   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  6 120.67




	Małgorzata Kania 116.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Franciszek     Adamski               100.00 +  341: 128  150
    2     5 Stefan         Dawidson              114.00 -  342: 355   64
    3    11 Andrzej        Lożyński              106.00 +  397: 316  156
    4     7 Joanna         Stępień               104.00 +  361: 287  154
    5     6 Dariusz        Banaszek              142.00 -  276: 530   92
    6     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 -  302: 322   41
    7    11 Wiktor         Stępień               110.00 +  405: 249  160
    8     9 Jerzy          Matyasik              112.00 +  324: 315  162
    9     5 Sławomir       Nosek                 114.00 +  370: 243  164
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  335: 299  150
   11     3 Tomasz         Zwoliński             136.00 +  385: 273  186
   12     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  277: 409   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Ryszard Żydaczewski 115.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  520: 225  150
    2     8 Maciej         Czupryniak            120.00 +  358: 349  170
    3     1 Leszek         Stecuła               113.00 -  328: 448   63
    4     4 Stanisław      Stanek                 95.00 +  460: 223  145
    5     2 Stefan         Dawidson              114.00 -  324: 352   64
    6     6 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  349: 342  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  6 124.50




	Stefan Dawidson 114.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogdan         Karaim                100.00 +  430: 261  150
    2     5 Małgorzata     Kania                 116.00 +  355: 342  166
    3     4 Tomasz         Figiel                 85.00 +  319: 248  135
    4     3 Dariusz        Puton                 133.00 =  352: 352  133
    5     2 Ryszard        Żydaczewski           115.00 +  352: 324  165
    6     2 Robert         Kaciński              125.00 +  399: 258  175
    7     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  233: 417   87
    8     2 Paweł          Dawidson              137.00 +  373: 324  187
    9     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  273: 323   92
   10     3 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  306: 399   86
   11     4 Kazimierz      Merklejn              107.00 +  328: 302  157
   12     4 Mariusz        Gancarczyk            100.00 +  358: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Sławomir Nosek 114.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Górniak               100.00 +  371: 283  150
    2     4 Katarzyna      Stępień                97.00 +  424: 314  147
    3     8 Zdzisław       Szota                 129.00 +  390: 378  179
    4     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  321: 424   87
    5     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  382: 360  141
    6     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  272: 497   92
    7     4 Paweł          Dawidson              137.00 -  351: 403   87
    8     7 Mariusz        Kubicki               110.00 +  495: 248  160
    9     5 Małgorzata     Kania                 116.00 -  243: 370   66
   10     6 Maciej         Czupryniak            120.00 +  373: 278  170
   11     6 Robert         Kaciński              125.00 -  369: 428   75
   12     8 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  423: 289  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Leszek Stecuła 113.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Mędrek                100.00 +  480:  99  150
    2     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  239: 464   87
    3     1 Ryszard        Żydaczewski           115.00 +  448: 328  165
    4     5 Zdzisław       Szota                 129.00 +  407: 396  179
    5     3 Dariusz        Puton                 133.00 -  283: 454   83
    6     7 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  302: 315   57
    7     9 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  237: 390   55
    8    14 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  321: 376   50
    9    17 Janusz         Grodzki               101.00 +  326: 283  151
   10    14 Joanna         Stępień               104.00 -  267: 412   54
   11    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  356: 305  141
   12    15 Wiktor         Stępień               110.00 +  288: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Tomasz Drąszkowski 112.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Paszek                100.00 -  281: 348   50
    2    15 Mariusz        Kubicki               110.00 +  341: 340  160
    3    20 Robert         Górniak               100.00 +  345: 252  150
    4    10 Adam           Paszek                100.00 +  339: 278  150
    5     7 Wiesław        Chilicki               93.00 -  281: 408   43
    6    12 Marcin         Mroziuk               100.00 +  411: 373  150
    7     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  390: 306  141
    8     4 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  299: 370   57
    9     7 Andrzej        Lożyński              106.00 +  450: 371  156
   10     4 Paweł          Dawidson              137.00 -  363: 369   87
   11     7 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  249: 462   50
   12     9 Piotr          Grondziowski          100.00 +  315: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Jerzy Matyasik 112.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień                97.00 -  321: 387   47
    2    21 Piotr          Grondziowski          100.00 -  242: 404   50
    3    15 Adam           Paszek                100.00 -  297: 332   50
    4    25 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  372: 318  139
    5    22 Renata         Kowalska               86.00 +  369: 339  136
    6    18 Irena          Ficak                  93.00 +  363: 315  143
    7    12 Marek          Antosik               108.00 +  346: 313  158
    8     9 Małgorzata     Kania                 116.00 -  315: 324   66
    9    14 Bogdan         Karaim                100.00 +  405: 273  150
   10    10 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  341: 349   50
   11    12 Roman          Figiel                 86.00 -  355: 375   36
   12    14 Joanna         Stępień               104.00 -  271: 370   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Mariusz Kubicki 110.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Merklejn               95.00 -  265: 410   45
    2    15 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  340: 341   62
    3    21 Irena          Bura                  100.00 +  378: 230  150
    4    17 Mariusz        Gancarczyk            100.00 +  437: 343  150
    5    11 Wiktor         Stępień               110.00 +  373: 314  160
    6     8 Paweł          Dawidson              137.00 -  366: 401   87
    7    10 Piotr          Grondziowski          100.00 +  359: 326  150
    8     7 Sławomir       Nosek                 114.00 -  248: 495   64
    9    11 Marcin         Mroziuk               100.00 +  366: 323  150
   10     8 Andrzej        Lożyński              106.00 +  337: 301  156
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  265: 299   50
   12    10 Roman          Figiel                 86.00 +  462: 330  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Wiktor Stępień 110.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Paszek                100.00 +  403: 335  150
    2    12 Paweł          Dawidson              137.00 -  346: 463   87
    3     6 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  288: 368   86
    4    16 Magdalena      Merklejn               95.00 +  377: 331  145
    5    11 Mariusz        Kubicki               110.00 -  314: 373   60
    6    16 Joanna         Stępień               104.00 +  290: 250  154
    7    11 Małgorzata     Kania                 116.00 -  249: 405   66
    8    16 Marek          Antosik               108.00 +  395: 338  158
    9    12 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  351: 365   50
   10    15 Marcin         Mroziuk               100.00 -  305: 327   50
   11    18 Maurycy        Piasecki              109.00 +  357: 334  159
   12    15 Leszek         Stecuła               113.00 -  281: 288   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Maurycy Piasecki 109.00 Tychy                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Ficak                  93.00 +  303: 293  143
    2     7 Stanisław      Stanek                 95.00 -  232: 239   45
    3    13 Wiesław        Chilicki               93.00 +  299: 296  143
    4    14 Maciej         Czupryniak            120.00 -  150: 451   70
    5    19 Magdalena      Merklejn               95.00 -  121: 480   45
    6    22 Franciszek     Adamski               100.00 +  342: 316  150
    7    16 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  335: 327  135
    8    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  329: 365   50
    9    16 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  308: 423   68
   10    19 Robert         Górniak               100.00 =  361: 361  100
   11    18 Wiktor         Stępień               110.00 -  334: 357   60
   12    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 -   76: 558   41
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Marek Antosik 108.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wiesław        Chilicki               93.00 -  295: 311   43
    2    14 Andrzej        Lożyński              106.00 +  336: 309  156
    3    18 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  360: 310  154
    4     9 Dariusz        Banaszek              142.00 -  310: 384   92
    5    14 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  376: 241  127
    6    10 Katarzyna      Stępień                97.00 -  314: 352   47
    7    12 Jerzy          Matyasik              112.00 -  313: 346   62
    8    16 Wiktor         Stępień               110.00 -  338: 395   60
    9    18 Magdalena      Merklejn               95.00 -  210: 371   45
   10    21 Irena          Ficak                  93.00 +  387: 297  143
   11    20 Bogdan         Karaim                100.00 +  427: 260  150
   12    17 Renata         Kowalska               86.00 -  315: 377   36
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Kazimierz Merklejn 107.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 -  320: 369   41
    2     9 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  356: 272  155
    3    16 Mariusz        Gancarczyk            100.00 +  467: 274  150
    4     6 Paweł          Dawidson              137.00 +  386: 259  187
    5     4 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  312: 332   86
    6     7 Leszek         Stecuła               113.00 +  315: 302  163
    7     5 Katarzyna      Stępień                97.00 +  374: 288  147
    8     4 Tomasz         Drąszkowski           112.00 +  370: 299  162
    9     3 Maciej         Czupryniak            120.00 +  343: 255  170
   10     1 Paweł          Stanosz               137.00 -  318: 358   87
   11     4 Stefan         Dawidson              114.00 -  302: 328   64
   12     5 Robert         Kaciński              125.00 +  384: 282  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Andrzej Lożyński 106.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  330: 302  139
    2    14 Marek          Antosik               108.00 -  309: 336   58
    3    11 Małgorzata     Kania                 116.00 -  316: 397   66
    4    19 Jerzy          Augustyniak            77.00 -  286: 318   27
    5    21 Waldemar       Wypchał               100.00 +  394: 292  150
    6    17 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  334: 323  154
    7    13 Marcin         Mroziuk               100.00 +  355: 339  150
    8    10 Katarzyna      Stępień                97.00 +  338: 327  147
    9     7 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  371: 450   62
   10     8 Mariusz        Kubicki               110.00 -  301: 337   60
   11    13 Renata         Kowalska               86.00 +  321: 304  136
   12    11 Jerzy          Paszek                100.00 -  323: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Andrzej Rechowicz 105.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Roman          Figiel                 86.00 -  315: 324   36
    2     9 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  272: 356   57
    3    17 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  456: 263  139
    4    15 Piotr          Grondziowski          100.00 +  386: 287  150
    5    10 Zdzisław       Szota                 129.00 +  428: 370  179
    6     6 Ryszard        Żydaczewski           115.00 -  342: 349   65
    7     9 Leszek         Stecuła               113.00 +  390: 237  163
    8     6 Maciej         Czupryniak            120.00 -  264: 471   70
    9     9 Adam           Paszek                100.00 +  382: 247  150
   10     7 Robert         Kaciński              125.00 -  335: 404   75
   11    10 Stanisław      Stanek                 95.00 +  371: 334  145
   12     8 Sławomir       Nosek                 114.00 -  289: 423   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Kazimierz.J Merklejn 104.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Luter                  86.00 -  297: 316   36
    2    22 Waldemar       Wypchał               100.00 +  365: 349  150
    3    18 Marek          Antosik               108.00 -  310: 360   58
    4    18 Tomasz         Figiel                 85.00 +  392: 263  135
    5    12 Paweł          Dawidson              137.00 -  282: 420   87
    6    17 Andrzej        Lożyński              106.00 -  323: 334   56
    7    19 Joanna         Stępień               104.00 +  363: 323  154
    8    15 Marcin         Mroziuk               100.00 -  240: 390   50
    9    20 Renata         Kowalska               86.00 -  274: 373   36
   10    22 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  339: 311  139
   11    21 Stanisław      Harat                 100.00 +  394: 296  150
   12    18 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  382: 303  127
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Joanna Stępień 104.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Kowalska               86.00 +  404: 249  136
    2     2 Robert         Kaciński              125.00 -  279: 400   75
    3     5 Magdalena      Merklejn               95.00 +  388: 333  145
    4     7 Małgorzata     Kania                 116.00 -  287: 361   66
    5    13 Katarzyna      Stępień                97.00 -  315: 337   47
    6    16 Wiktor         Stępień               110.00 -  250: 290   60
    7    19 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  323: 363   54
    8    22 Irena          Ficak                  93.00 +  392: 311  143
    9    19 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  419: 309  139
   10    14 Leszek         Stecuła               113.00 +  412: 267  163
   11    11 Maciej         Czupryniak            120.00 -  274: 348   70
   12    14 Jerzy          Matyasik              112.00 +  370: 271  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Janusz Grodzki 101.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    24 Franciszek     Adamski               100.00 +  371: 213  150
    8    20 Robert         Górniak               100.00 +  324: 311  150
    9    17 Leszek         Stecuła               113.00 -  283: 326   63
   10    20 Grażyna        Puton                 100.00 +  421: 312  150
   11    16 Jerzy          Luter                  86.00 +  332: 308  136
   12    13 Adam           Paszek                100.00 -  312: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  6 116.50




	Franciszek Adamski 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Kania                 116.00 -  128: 341   66
    2    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  288: 248  150
    3    27 Mariusz        Mędrek                100.00 -  175: 295   50
    4    24 Waldemar       Wypchał               100.00 -  218: 354   50
    5    25 Krzysztof      Warchoł               100.00 +  305: 293  150
    6    22 Maurycy        Piasecki              109.00 -  316: 342   59
    7    24 Janusz         Grodzki               101.00 -  213: 371   51
    8    25 Grażyna        Puton                 100.00 -  309: 354   50
    9    26 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 +  272: 204  126
   10    24 Adam           Kotwica               100.00 -  293: 310   50
   12    25 Elżbieta       Kowalska               85.00 -  239: 456   35
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  / 11  76.09




	Irena Bura 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            120.00 -  267: 460   70
    2    25 Grażyna        Żol                   100.00 +  297: 259  150
    3    21 Mariusz        Kubicki               110.00 -  230: 378   60
    4    22 Marcin         Mroziuk               100.00 -  258: 334   50
    5    24 Robert         Górniak               100.00 -  288: 340   50
    6    25 Tomasz         Figiel                 85.00 -  241: 319   35
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  6  69.17




	Mariusz Gancarczyk 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 129.00 -  318: 370   79
    2    23 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  391: 306  139
    3    16 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  274: 467   57
    4    17 Mariusz        Kubicki               110.00 -  343: 437   60
    5    20 Piotr          Grondziowski          100.00 -  302: 362   50
    6    23 Waldemar       Wypchał               100.00 +  360: 344  150
    7    18 Magdalena      Merklejn               95.00 +  374: 225  145
    8    14 Leszek         Stecuła               113.00 +  376: 321  163
    9    12 Wiktor         Stępień               110.00 +  365: 351  160
   10    10 Jerzy          Matyasik              112.00 +  349: 341  162
   11     7 Tomasz         Drąszkowski           112.00 +  462: 249  162
   12     4 Stefan         Dawidson              114.00 -  279: 358   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Piotr Grondziowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 133.00 -  339: 354   83
    2    21 Jerzy          Matyasik              112.00 +  404: 242  162
    3    14 Stanisław      Stanek                 95.00 -  295: 300   45
    4    15 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  287: 386   55
    5    20 Mariusz        Gancarczyk            100.00 +  362: 302  150
    6    15 Magdalena      Merklejn               95.00 +  403: 354  145
    7    10 Mariusz        Kubicki               110.00 -  326: 359   60
    8    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  368: 358  168
    9    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  342: 254  141
   10     9 Roman          Figiel                 86.00 +  404: 326  136
   11     5 Zdzisław       Szota                 129.00 -  243: 356   79
   12     9 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  247: 315   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Robert Górniak 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Nosek                 114.00 -  283: 371   64
    2    24 Irena          Ficak                  93.00 -  199: 324   43
    3    20 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  252: 345   62
    4    26 Grażyna        Żol                   100.00 +  372: 244  150
    5    24 Irena          Bura                  100.00 +  340: 288  150
    6    20 Bogdan         Karaim                100.00 -  264: 363   50
    7    22 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  308: 287  127
    8    20 Janusz         Grodzki               101.00 -  311: 324   51
    9    22 Adam           Kotwica               100.00 +  330: 292  150
   10    19 Maurycy        Piasecki              109.00 =  361: 361  109
   11    17 Magdalena      Merklejn               95.00 -  263: 349   45
   12    20 Grażyna        Puton                 100.00 +  366: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  288: 403   86
    2    16 Bogdan         Karaim                100.00 +  334: 273  150
    3    19 Irena          Ficak                  93.00 +  319: 263  143
    4    11 Wiesław        Chilicki               93.00 -  249: 327   43
    5    17 Marcin         Mroziuk               100.00 -  295: 365   50
    6    21 Elżbieta       Kowalska               85.00 -  313: 356   35
    7    21 Tomasz         Figiel                 85.00 +  369: 235  135
    8    17 Renata         Kowalska               86.00 +  325: 301  136
    9    15 Stanisław      Stanek                 95.00 -  252: 280   45
   10    17 Jerzy          Paszek                100.00 -  304: 307   50
   11    21 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  296: 394   54
   12    22 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  341: 324  139
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Bogdan Karaim 100.00 Kęty                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stefan         Dawidson              114.00 -  261: 430   64
    2    16 Stanisław      Harat                 100.00 -  273: 334   50
    3    22 Waldemar       Wypchał               100.00 +  353: 341  150
    4    21 Irena          Ficak                  93.00 +  324: 323  143
    5    16 Jerzy          Paszek                100.00 -  296: 362   50
    6    20 Robert         Górniak               100.00 +  363: 264  150
    7    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  274: 383   50
    8    19 Adam           Kotwica               100.00 +  380: 208  150
    9    14 Jerzy          Matyasik              112.00 -  273: 405   62
   10    18 Jerzy          Augustyniak            77.00 -  254: 280   27
   11    20 Marek          Antosik               108.00 -  260: 427   58
   12    23 Gabriela       Hofman                 95.00 +  316: 292  145
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Kaciński              125.00 -  178: 455   75
    2    20 Mariusz        Mędrek                100.00 +  332: 211  150
    3    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  357: 281  150
    4    13 Roman          Figiel                 86.00 -  246: 341   36
    5    18 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  289: 278  135
    6    14 Jerzy          Luter                  86.00 -  268: 319   36
    7    17 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  299: 405   68
    8    19 Bogdan         Karaim                100.00 -  208: 380   50
    9    22 Robert         Górniak               100.00 -  292: 330   50
   10    24 Franciszek     Adamski               100.00 +  310: 293  150
   11    22 Tomasz         Figiel                 85.00 -  214: 289   35
   12    24 Waldemar       Wypchał               100.00 -  311: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Żydaczewski           115.00 -  225: 520   65
    2    26 Krzysztof      Warchoł               100.00 +  319: 276  150
    3    24 Renata         Kowalska               86.00 -  248: 337   36
    4    23 Mariusz        Mędrek                100.00 +  452: 144  150
    5    15 Adam           Paszek                100.00 -  301: 325   50
    6    19 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  262: 253  127
    7    15 Bogdan         Karaim                100.00 +  383: 274  150
    8    12 Maurycy        Piasecki              109.00 +  365: 329  159
    9     8 Jerzy          Luter                  86.00 +  322: 252  136
   10     5 Małgorzata     Kania                 116.00 -  299: 335   66
   11     8 Mariusz        Kubicki               110.00 +  299: 265  160
   12     6 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  247: 456   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Marcin Mroziuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              137.00 -  204: 362   87
    2    18 Roman          Figiel                 86.00 -  284: 306   36
    3    25 Krzysztof      Warchoł               100.00 +  384: 253  150
    4    22 Irena          Bura                  100.00 +  334: 258  150
    5    17 Stanisław      Harat                 100.00 +  365: 295  150
    6    12 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  373: 411   62
    7    13 Andrzej        Lożyński              106.00 -  339: 355   56
    8    15 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  390: 240  154
    9    11 Mariusz        Kubicki               110.00 -  323: 366   60
   10    15 Wiktor         Stępień               110.00 +  327: 305  160
   11    14 Katarzyna      Stępień                97.00 -  326: 362   47
   12    16 Magdalena      Merklejn               95.00 -  324: 331   45
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Mariusz Mędrek 100.00 Wysokie                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Leszek         Stecuła               113.00 -   99: 480   63
    2    20 Adam           Kotwica               100.00 -  211: 332   50
    3    27 Franciszek     Adamski               100.00 +  295: 175  150
    4    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  144: 452   50
    5    26 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  240: 368   39
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  279: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     402  /  6  67.00




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wiktor         Stępień               110.00 -  335: 403   60
    2    13 Tomasz         Figiel                 85.00 +  305: 304  135
    3    15 Jerzy          Matyasik              112.00 +  332: 297  162
    4    10 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  278: 339   62
    5    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  325: 301  150
    6    11 Jerzy          Paszek                100.00 +  363: 312  150
    7     7 Jerzy          Luter                  86.00 -  304: 359   36
    8    11 Stanisław      Stanek                 95.00 +  306: 275  145
    9     9 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  247: 382   55
   10    11 Katarzyna      Stępień                97.00 +  313: 270  147
   11     9 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  306: 342   68
   12    13 Janusz         Grodzki               101.00 +  320: 312  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Jerzy Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Drąszkowski           112.00 +  348: 281  162
    2    17 Wiesław        Chilicki               93.00 -  319: 358   43
    3    10 Dariusz        Puton                 133.00 -  242: 327   83
    4    20 Renata         Kowalska               86.00 +  335: 318  136
    5    16 Bogdan         Karaim                100.00 +  362: 296  150
    6    11 Adam           Paszek                100.00 -  312: 363   50
    7    14 Roman          Figiel                 86.00 -  277: 428   36
    8    18 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  334: 255  135
    9    13 Katarzyna      Stępień                97.00 -  280: 343   47
   10    17 Stanisław      Harat                 100.00 +  307: 304  150
   11    15 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  318: 267  127
   12    11 Andrzej        Lożyński              106.00 +  339: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Grażyna Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    26 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 +  297: 185  126
    8    25 Franciszek     Adamski               100.00 +  354: 309  150
    9    23 Gabriela       Hofman                 95.00 +  359: 335  145
   10    20 Janusz         Grodzki               101.00 -  312: 421   51
   11    23 Irena          Ficak                  93.00 +  340: 278  143
   12    20 Robert         Górniak               100.00 -  323: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               137.00 -  155: 464   87
    2    27 Franciszek     Adamski               100.00 -  248: 288   50
    3    26 Adam           Kotwica               100.00 -  281: 357   50
    4    27 Krzysztof      Warchoł               100.00 -  240: 300   50
    5    27 Grażyna        Żol                   100.00 +  292: 268  150
    6    27 Mariusz        Mędrek                100.00 +  290: 279  150
    7    23 Gabriela       Hofman                 95.00 -  248: 353   45
    8    24 Jerzy          Augustyniak            77.00 -  215: 324   27
    9    25 Tomasz         Figiel                 85.00 -  209: 298   35
   10    26 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 +  261: 257  126
   11    26 Waldemar       Wypchał               100.00 -  174: 268   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  / 11  74.55




	Krzysztof Warchoł 100.00 Zdzieszowice             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Figiel                 85.00 -  193: 416   35
    2    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  276: 319   50
    3    25 Marcin         Mroziuk               100.00 -  253: 384   50
    4    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  300: 240  150
    5    25 Franciszek     Adamski               100.00 -  293: 305   50
    6    26 Grażyna        Żol                   100.00 -  216: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  6  64.17




	Waldemar Wypchał 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Augustyniak            77.00 -  259: 400   27
    2    22 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  349: 365   54
    3    22 Bogdan         Karaim                100.00 -  341: 353   50
    4    24 Franciszek     Adamski               100.00 +  354: 218  150
    5    21 Andrzej        Lożyński              106.00 -  292: 394   56
    6    23 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  344: 360   50
    7    25 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  292: 320   39
    8    26 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 +  349: 212  126
    9    24 Irena          Ficak                  93.00 -  316: 368   43
   10    25 Gabriela       Hofman                 95.00 -  289: 323   45
   11    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  268: 174  150
   12    24 Adam           Kotwica               100.00 +  330: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 12  78.33




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  249: 452   92
    2    25 Irena          Bura                  100.00 -  259: 297   50
    3    23 Elżbieta       Kowalska               85.00 -  277: 286   35
    4    26 Robert         Górniak               100.00 -  244: 372   50
    5    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  268: 292   50
    6    26 Krzysztof      Warchoł               100.00 +  394: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  6  71.17




	Katarzyna Stępień  97.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              112.00 +  387: 321  162
    2     4 Sławomir       Nosek                 114.00 -  314: 424   64
    3     7 Jerzy          Augustyniak            77.00 +  368: 309  127
    4     8 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  260: 482   86
    5    13 Joanna         Stępień               104.00 +  337: 315  154
    6    10 Marek          Antosik               108.00 +  352: 314  158
    7     5 Kazimierz      Merklejn              107.00 -  288: 374   57
    8    10 Andrzej        Lożyński              106.00 -  327: 338   56
    9    13 Jerzy          Paszek                100.00 +  343: 280  150
   10    11 Adam           Paszek                100.00 -  270: 313   50
   11    14 Marcin         Mroziuk               100.00 +  362: 326  150
   12    12 Stanisław      Stanek                 95.00 +  321: 297  145
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Gabriela Hofman  95.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  353: 248  150
    8    21 Magdalena      Merklejn               95.00 -  276: 312   45
    9    23 Grażyna        Puton                 100.00 -  335: 359   50
   10    25 Waldemar       Wypchał               100.00 +  323: 289  150
   11    24 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  283: 391   39
   12    23 Bogdan         Karaim                100.00 -  292: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     484  /  6  80.67




	Magdalena Merklejn  95.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Kubicki               110.00 +  410: 265  160
    2    10 Zdzisław       Szota                 129.00 -  258: 416   79
    3     5 Joanna         Stępień               104.00 -  333: 388   54
    4    16 Wiktor         Stępień               110.00 -  331: 377   60
    5    19 Maurycy        Piasecki              109.00 +  480: 121  159
    6    15 Piotr          Grondziowski          100.00 -  354: 403   50
    7    18 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  225: 374   50
    8    21 Gabriela       Hofman                 95.00 +  312: 276  145
    9    18 Marek          Antosik               108.00 +  371: 210  158
   10    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  250: 365   68
   11    17 Robert         Górniak               100.00 +  349: 263  150
   12    16 Marcin         Mroziuk               100.00 +  331: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Stanisław Stanek  95.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  277: 258  135
    2     7 Maurycy        Piasecki              109.00 +  239: 232  159
    3    14 Piotr          Grondziowski          100.00 +  300: 295  150
    4     4 Ryszard        Żydaczewski           115.00 -  223: 460   65
    5     8 Roman          Figiel                 86.00 +  317: 286  136
    6     5 Maciej         Czupryniak            120.00 -  229: 394   70
    7     8 Zdzisław       Szota                 129.00 -  319: 378   79
    8    11 Adam           Paszek                100.00 -  275: 306   50
    9    15 Stanisław      Harat                 100.00 +  280: 252  150
   10    12 Jerzy          Luter                  86.00 +  299: 284  136
   11    10 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  334: 371   55
   12    12 Katarzyna      Stępień                97.00 -  297: 321   47
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Wiesław Chilicki  93.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Antosik               108.00 +  311: 295  158
    2    17 Jerzy          Paszek                100.00 +  358: 319  150
    3    13 Maurycy        Piasecki              109.00 -  296: 299   59
    4    11 Stanisław      Harat                 100.00 +  327: 249  150
    5     7 Tomasz         Drąszkowski           112.00 +  408: 281  162
    6     4 Tomasz         Zwoliński             136.00 -  264: 384   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  6 127.50




	Irena Ficak  93.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maurycy        Piasecki              109.00 -  293: 303   59
    2    24 Robert         Górniak               100.00 +  324: 199  150
    3    19 Stanisław      Harat                 100.00 -  263: 319   50
    4    21 Bogdan         Karaim                100.00 -  323: 324   50
    5    23 Tomasz         Figiel                 85.00 +  377: 324  135
    6    18 Jerzy          Matyasik              112.00 -  315: 363   62
    7    20 Renata         Kowalska               86.00 -  338: 376   36
    8    22 Joanna         Stępień               104.00 -  311: 392   54
    9    24 Waldemar       Wypchał               100.00 +  368: 316  150
   10    21 Marek          Antosik               108.00 -  297: 387   58
   11    23 Grażyna        Puton                 100.00 -  278: 340   50
   12    26 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 -  264: 291   26
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  / 12  73.33




	Anna Kowalska-Demczyszyn  91.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kazimierz      Merklejn              107.00 +  369: 320  157
    2     3 Tomasz         Zwoliński             136.00 +  361: 294  186
    3     9 Paweł          Dawidson              137.00 +  398: 307  187
    4     2 Robert         Kaciński              125.00 -  317: 408   75
    5     5 Sławomir       Nosek                 114.00 -  360: 382   64
    6     9 Małgorzata     Kania                 116.00 +  322: 302  166
    7     6 Tomasz         Drąszkowski           112.00 -  306: 390   62
    8     8 Roman          Figiel                 86.00 -  245: 392   36
    9    10 Piotr          Grondziowski          100.00 -  254: 342   50
   10    16 Renata         Kowalska               86.00 -  309: 364   36
   11    19 Leszek         Stecuła               113.00 -  305: 356   63
   12    21 Maurycy        Piasecki              109.00 +  558:  76  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Krystyna Augustyniak  89.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Lożyński              106.00 -  302: 330   56
    2    23 Mariusz        Gancarczyk            100.00 -  306: 391   50
    3    17 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  263: 456   55
    4    25 Jerzy          Matyasik              112.00 -  318: 372   62
    5    26 Mariusz        Mędrek                100.00 +  368: 240  150
    6    24 Renata         Kowalska               86.00 -  265: 287   36
    7    25 Waldemar       Wypchał               100.00 +  320: 292  150
    8    23 Tomasz         Figiel                 85.00 +  318: 282  135
    9    19 Joanna         Stępień               104.00 -  309: 419   54
   10    22 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  311: 339   54
   11    24 Gabriela       Hofman                 95.00 +  391: 283  145
   12    22 Stanisław      Harat                 100.00 -  324: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 12  83.08




	Roman Figiel  86.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  324: 315  155
    2    18 Marcin         Mroziuk               100.00 +  306: 284  150
    3    12 Jerzy          Luter                  86.00 -  264: 323   36
    4    13 Adam           Kotwica               100.00 +  341: 246  150
    5     8 Stanisław      Stanek                 95.00 -  286: 317   45
    6    13 Zdzisław       Szota                 129.00 -  400: 401   79
    7    14 Jerzy          Paszek                100.00 +  428: 277  150
    8     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  392: 245  141
    9     6 Paweł          Dawidson              137.00 -  270: 375   87
   10     9 Piotr          Grondziowski          100.00 -  326: 404   50
   11    12 Jerzy          Matyasik              112.00 +  375: 355  162
   12    10 Mariusz        Kubicki               110.00 -  330: 462   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Renata Kowalska  86.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Stępień               104.00 -  249: 404   54
    2    19 Elżbieta       Kowalska               85.00 -  329: 333   35
    3    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  337: 248  150
    4    20 Jerzy          Paszek                100.00 -  318: 335   50
    5    22 Jerzy          Matyasik              112.00 -  339: 369   62
    6    24 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  287: 265  139
    7    20 Irena          Ficak                  93.00 +  376: 338  143
    8    17 Stanisław      Harat                 100.00 -  301: 325   50
    9    20 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  373: 274  154
   10    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn    91.00 +  364: 309  141
   11    13 Andrzej        Lożyński              106.00 -  304: 321   56
   12    17 Marek          Antosik               108.00 +  377: 315  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jerzy Luter  86.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  316: 297  154
    2     6 Dariusz        Puton                 133.00 -  263: 372   83
    3    12 Roman          Figiel                 86.00 +  323: 264  136
    4    12 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  303: 277  135
    5     9 Maciej         Czupryniak            120.00 -  262: 397   70
    6    14 Adam           Kotwica               100.00 +  319: 268  150
    7     7 Adam           Paszek                100.00 +  359: 304  150
    8     5 Zdzisław       Szota                 129.00 -  267: 346   79
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  252: 322   50
   10    12 Stanisław      Stanek                 95.00 -  284: 299   45
   11    16 Janusz         Grodzki               101.00 -  308: 332   51
   12    19 Tomasz         Figiel                 85.00 -  271: 287   35
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Tomasz Figiel  85.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Warchoł               100.00 +  416: 193  150
    2    13 Adam           Paszek                100.00 -  304: 305   50
    3     4 Stefan         Dawidson              114.00 -  248: 319   64
    4    18 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  263: 392   54
    5    23 Irena          Ficak                  93.00 -  324: 377   43
    6    25 Irena          Bura                  100.00 +  319: 241  150
    7    21 Stanisław      Harat                 100.00 -  235: 369   50
    8    23 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  282: 318   39
    9    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  298: 209  150
   10    23 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  289: 280  135
   11    22 Adam           Kotwica               100.00 +  289: 214  150
   12    19 Jerzy          Luter                  86.00 +  287: 271  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Elżbieta Kowalska  85.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Stanek                 95.00 -  258: 277   45
    2    19 Renata         Kowalska               86.00 +  333: 329  136
    3    23 Grażyna        Żol                   100.00 +  286: 277  150
    4    12 Jerzy          Luter                  86.00 -  277: 303   36
    5    18 Adam           Kotwica               100.00 -  278: 289   50
    6    21 Stanisław      Harat                 100.00 +  356: 313  150
    7    16 Maurycy        Piasecki              109.00 -  327: 335   59
    8    18 Jerzy          Paszek                100.00 -  255: 334   50
    9    21 Jerzy          Augustyniak            77.00 -  304: 344   27
   10    23 Tomasz         Figiel                 85.00 -  280: 289   35
   11    25 Krzysztof      Usakiewicz             76.00 -  302: 353   26
   12    25 Franciszek     Adamski               100.00 +  456: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 12  76.17




	Jerzy Augustyniak  77.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Wypchał               100.00 +  400: 259  150
    2    11 Dariusz        Banaszek              142.00 -  251: 304   92
    3     7 Katarzyna      Stępień                97.00 -  309: 368   47
    4    19 Andrzej        Lożyński              106.00 +  318: 286  156
    5    14 Marek          Antosik               108.00 -  241: 376   58
    6    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  253: 262   50
    7    22 Robert         Górniak               100.00 -  287: 308   50
    8    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  324: 215  150
    9    21 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  344: 304  135
   10    18 Bogdan         Karaim                100.00 +  280: 254  150
   11    15 Jerzy          Paszek                100.00 -  267: 318   50
   12    18 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  303: 382   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Krzysztof Usakiewicz  76.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    26 Grażyna        Puton                 100.00 -  185: 297   50
    8    26 Waldemar       Wypchał               100.00 -  212: 349   50
    9    26 Franciszek     Adamski               100.00 -  204: 272   50
   10    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  257: 261   50
   11    25 Elżbieta       Kowalska               85.00 +  353: 302  135
   12    26 Irena          Ficak                  93.00 +  291: 264  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     478  /  6  79.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie