Warszawa22
listopada
Warszawa 22 listopada Bielański Turniej Gier Stolikowych
Milanówek26
czerwca
Milanówek 26-27 czerwca XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Ciechanowiec10
lipca
Ciechanowiec 10-11 lipca VIII Mistrzostwa Ciechanowca
26 - 27 czerwca 2021 — XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Informacje
galeria

XV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 26 - 27 czerwca 2021

Konkurs Relacja z turnieju



Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty (limit 60 miejsc - do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione przeciwko COVID-19)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Skargi
ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej), Milanówek
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 26 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 czerwca (5 rund)
9:40 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:40 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Niedzielny harmonogram może ulec zmianie zależnie od terminarza gry Polski na Euro 2020 (2021)
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
członkowie klubu MATRIKS – 1 zł za dzień

Z uwagi na sytuację epidemiczną oraz wytyczne PFS zachęcamy do wpłacania wpisowego wraz z ewentualną opłatą za obiad na konto federacji:
Polska Federacja Scrabble
Volkswagen Bank direct
60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

W opisie wpłaty proszę wpisać "Milanówek — wpisowe/obiad"

W przypadku odwołania turnieju wpłaty zostaną zwrócone.
Dojazdsamochodem: z Warszawy Alejami Jerozolimskimi

WKD: ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów. Miejsce gry jest usytuowane 100 metrów od końcowego przystanku.

pociąg: ze stacji Warszawa Śródmieście PKP. Miejsce gry jest usytuowane ok. 1,2 km od stacji PKP Milanówek
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Obiady w sobotę: catering, dwa dwudaniowe zestawy do wyboru w cenie 20 zł każdy, prosimy o wybór w formularzu zgłoszeniowym. Dania dostępne są wyłącznie w poniższych zestawach – nie można zamawiać samej zupy albo samego drugiego dania, nie ma także możliwości wymiany rodzaju zupy. Zamówienia proszę składać do 20 czerwca.

Zestawy do wyboru:
Zestaw 1: barszcz biały + duszona karkówka w sosie własnym z buraczkami zasmażanymi i ziemniakami
Zestaw 2 (wegetariański): zupa prezydencka + warzywa z patelni z bryndzą podane na kaszy kuskus

Obiad we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (bardzo blisko, obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61, pizza na wynos.
Chamiarnia Burgery – Królewska 90
NoclegiHotelik Norbit — Grodzisk Mazowiecki — ul. Żydowska 2 — tel. 790 203 302 — https://www.booking.com/hotel/pl/ania-grodzisk-mazowiecki.pl.html — brak restauracji, śniadania na razie nie są dostępne (pandemia), być może ulegnie to zmianie pod koniec czerwca — obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Motel Wasbruk — Milanówek — ul. Królewska 7 — tel. 693 957 302 — (brak działającej strony internetowej) — pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami — brak śniadań — dostępny sklep na stacji benzynowej — motel zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa

Hotel u Czwarnów — Grodzisk Mazowiecki — ul. Królewska 20 — tel. 22 724 04 56 — http://www.uczwarnow.com/ — na miejscu restauracja

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 500 zł
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 300 zł
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 zł
IV miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 150 zł
V miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 100 zł

Dla pozostałych uczestników (do 30 miejsca włącznie) nagrody rzeczowe
nagroda dla najlepszego zawodnika klubu MATRIKS – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 zł

nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki

pula nagród może ulec zwiększeniu
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka

Konkurs na limeryk zawierający przynajmniej dwa z trzech słów: Milanówek, scrabble, truskawki. Limeryki proszę przysyłać na adres mailowy organizatora lub przekazać w pierwszym dniu turnieju. Nagrody niespodzianki dla trzech osób. Wyboru dokonają członkowie klubu MATRIKS. Scrabbliści z MATRIKSA nie mogą brać udziału w konkursie.
Zgłoszenia uczestnikówformularz zgłoszeniowy

pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFS2021-05-28 15:15:03
2 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:15:12
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSzestaw 22021-05-28 15:15:19
4 Konrad Mikusek Milanówek Członek Matriks2021-05-28 15:15:22
5 Kamil Górka Kraków Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:15:22
6 Juliusz Czupryniak Warszawa Zwykły uczestnik2021-05-28 15:15:23
7 Marek Dudkiewicz Milanówek Członek Matrikszestaw 12021-05-28 15:15:23
8 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:15:24
9 Jakub Błażejewski Poznań Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:15:27
10 Marcin Rogala Warszawa Członek PFS2021-05-28 15:15:29
11 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:15:29
12 Andrzej Bednaruk Gdańsk Zwykły uczestnikzestaw 1
opłacone
2021-05-28 15:15:31
13 Zuzanna Cichoń Gdańsk Członek PFSzestaw 22021-05-28 15:15:31
14 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2021-05-28 15:15:41
15 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnik
opłacone
2021-05-28 15:15:44
16 Adam Janicki Wrocław Członek PFSzestaw 2
opłacone
2021-05-28 15:15:45
17 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFS2021-05-28 15:15:48
18 Igor Kabalewski Podkowa Leśna Członek Matrikszestaw 12021-05-28 15:16:10
19 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikzestaw 22021-05-28 15:16:22
20 Beata Stelmach Warszawa Członek PFS2021-05-28 15:16:28
21 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFS2021-05-28 15:16:30
22 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:16:31
23 Franek Łysek Warszawa Młodzież2021-05-28 15:16:38
24 Adam Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:16:38
25 Marta Świątkowska Wrocław Członek PFSzestaw 2
opłacone
2021-05-28 15:16:44
26 Kazimierz Merklejn warszawa Członek PFS2021-05-28 15:16:51
27 Maciej Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik2021-05-28 15:17:08
28 Maciej Kuczyński Gdynia Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:17:18
29 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSzestaw 22021-05-28 15:17:35
30 Marek Cecot Kołobrzeg Członek PFSzestaw 1
opłacone
2021-05-28 15:18:55
31 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Zwykły uczestnik2021-05-28 15:19:21
32 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFSzestaw 1
opłacone
2021-05-28 15:19:37
33 Wojtek Wojtysiak Legionowo Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:21:17
34 Michał Szorc Białystok Zwykły uczestnikzestaw 22021-05-28 15:21:36
35 Michał Alabrudziński Włocławek Członek PFS2021-05-28 15:21:47
36 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2021-05-28 15:21:57
37 Dominik Ulejczyk Będzin Zwykły uczestnikzestaw 1
opłacone
2021-05-28 15:23:54
38 Klara Wigier Milanówek Członek Matrikszestaw 22021-05-28 15:25:22
39 Karolina Urbańska Poznań Członek PFSzestaw 1
opłacone
2021-05-28 15:25:23
40 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSzestaw 12021-05-28 15:26:09
41 Piotr Domański Ostrołęka Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:26:40
42 Irena Sołdan Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:27:53
43 Robert Kamiński Warszawa Członek Matrikszestaw 22021-05-28 15:28:02
44 Agnieszka Matus Milanówek Członek Matrikszestaw 22021-05-28 15:32:05
45 Wojciech Sołdan Gdynia Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 15:35:39
46 Piotr Pietuchowski Białystok Członek Matriks2021-05-28 15:52:30
47 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2021-05-28 15:56:31
48 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2021-05-28 15:58:31
49 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFS2021-05-28 16:09:59
50 Wiktor Górnicki Warszawa Zwykły uczestnik2021-05-28 16:11:02
51 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnik2021-05-28 16:15:10
52 Janusz Krupiński Bytom Członek PFS2021-05-28 16:22:42
53 Anita Bruska Gdynia Członek PFSzestaw 22021-05-28 16:27:23
54 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSzestaw 12021-05-28 16:34:53
55 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2021-05-28 16:44:00
56 Grzegorz Pukniel Lublin Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 16:44:53
57 Teresa Radziewicz Juchnowiec Górny Debiutzestaw 12021-05-28 16:45:41
58 Bogdan Kozłowski Białystok Zwykły uczestnikzestaw 22021-05-28 16:46:26
59 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnik2021-05-28 16:47:40
60 Marianna Kozłowska Białystok Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 16:56:42
61 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSzestaw 12021-05-28 17:11:09
62 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2021-05-28 17:32:06
63 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2021-05-28 17:39:17
64 Jarek Puchalski Chrzanów Mały Członek Matriks2021-05-28 18:03:58
65 Grzegorz Kurowski Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-28 22:05:55
66 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12021-05-29 12:52:48
67 Przemek Rybicki Otwock Członek PFS2021-05-29 18:47:47
68 Jacek Baltyn Pruszków Członek Matrikszestaw 22021-05-31 11:25:42
69 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSzestaw 12021-06-01 23:37:09
70 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnikzestaw 12021-06-02 08:50:11
71 Szymon Stępień Bytom Członek PFS2021-06-02 23:29:44
72 Łukasz Soliwoda Wrocław Zwykły uczestnikzestaw 12021-06-03 22:34:47
73 Jakub Tyczyński Kraków Debiutzestaw 12021-06-03 23:24:35
74 Szymon Płachta Warszawa Zwykły uczestnikzestaw 12021-06-04 15:10:09
75 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-05 09:54:55
76 Dorota Rudzińska Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-06 16:42:15
77 Tomasz Łapka Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-08 19:29:25
78 Paweł Jackowski Warszawa Członek PFSzestaw 12021-06-12 18:18:05
79 Dominik Urbacki Pruszków Zwykły uczestnik2021-06-15 02:10:42
80 Jan Dzierzko Warszawa Zwykły uczestnik2021-06-17 16:00:54
81 Agnieszka Olkiewicz Toruń Debiut2021-06-17 16:01:22
82 Justyna Sławińska-Budzich Gdańsk Zwykły uczestnikzestaw 12021-06-18 15:10:05
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Marek Dudkiewicz (605 093 407 — marek@dudkiewicz-milanowa.pl)

Sponsorzy


Limit uczestników może ulec zmianie zależnie od aktualnego stanu prawnego.

Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania przepisów epidemicznych. Według obecnego stanu prawnego konieczne będzie używanie maseczek zasłaniających nos i usta w trakcie przebywania na sali gier i wokół niej. Maseczki nie są wymagane na terenie otwartym, niezadaszonym.

Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania zasad ustalonych przez PFS (http://pfs.org.pl/info/wiruswytyczne.php). W szczególności przypominamy, że zgodnie z tymi zasadami „osoby mające objawy infekcji (podwyższona temperatura, kaszel, katar) nie mogą brać udziału w turnieju. Organizator ma prawo nie dopuścić takich osób do gry.”

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania imprezy w przypadku istotnej zmiany przepisów epidemicznych i ograniczeń zewnętrznych.
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie