Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski100
 Kamil Górka100
3Łukasz Tuszyński010
 Justyna Górka010
5Grzegorz Łukasik001
 Jakub Szymczak001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński735349175
2Mariusz Skrobosz432633102
3Stanisław Rydzik383632106
4Kamil Górka32181969
5Kazimierz Merklejn28331778
6Dariusz Banaszek27162063
7Michał Alabrudziński2418951
8Dariusz Kosz19101039
9Paweł Stanosz1716841
10Mateusz Żbikowski17121645
11Bartosz Morawski1514938
12Dawid Pikul13151846
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Justyna Górka12111336
15Miłosz Wrzałek12101436
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski961328
22Paweł Jackowski7121130
23Marek Syczuk710421
24Szymon Fidziński73111
25Dominik Urbacki72110
26Mariusz Wrześniewski691025
27Marek Reda65718
28Łukasz Tuszyński56516
29Mirosław Uglik56314
30Dariusz Putoń54817
31Radosław Konca54211
32Piotr Pietuchowski52613
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Zdzisław Szota35513
43Grzegorz Kurowski34310
44Grzegorz Łukasik3328
45Szymon Zaleski3306
46Waldemar Czerwoniec32813
47Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
49Ryszard Dębski3159
50Artur Irzyk3137
51Małgorzata Deszczyńska261018
52Łukasz Bobowski26412
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Paweł Stefaniak23611
56Marcin Skrzyniarz2349
57Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
59Marek Dudkiewicz2259
60Robert Kaciński2204
61Grzegorz Święcki2147
62Tomasz Ciejka2136
63Piotr Broda2114
 Jan Mrozowski2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
67Michał Trumpus2103
68Joanna Juszczak2013
 Jerzy Matyasik2013
70Andrzej Rechowicz16916
71Dariusz Dzierża1326
72Jacek Pietruszka1236
73Szymon Płachta1214
74Grzegorz Pukniel1203
 Kacper Zegadło1203
76Natalia Woźniak1135
77Filip Warzecha1124
78Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
82Sławomir Piotrowski1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
88Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
90Maciej Grąbczewski1023
91Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
98Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
111Andrzej Kwiatkowski06814
112Jakub Zaryński06511
113Kamil Kister0516
114Robert Kuszpit0437
115Barbara Obremska0404
116Rafał Wesołowski0347
117Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
119Adam Szukalski0303
 Wiktor Stępień0303
121Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
123Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
125Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
 Jolanta Chłopińska0202
128Radosław Jachna0156
129Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
131Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
135Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
143Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Michał Rogalewicz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Juliusz Czupryniak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
168Mariola Osajda-Matczak0044
169Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Suchanek0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
176Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Roman Sulima0011
 Dariusz Kuć0011
 Dorota Stachowska0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marta Bajorek0011
 Mariusz Kubicki0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bronisław Parada0011
 Gabriela Hofman0011
 Marzena Zawierska0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Maurycy Machnio0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Andrzej Lożyński0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Sylwia Łada0011
 Bogusław Koszarski0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Adam Janicki0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie