Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski100
2Łukasz Tuszyński010
3Grzegorz Łukasik001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński735349175
2Mariusz Skrobosz432633102
3Stanisław Rydzik383632106
4Kamil Górka31181968
5Kazimierz Merklejn28331778
6Dariusz Banaszek27162063
7Michał Alabrudziński2418951
8Dariusz Kosz19101039
9Paweł Stanosz1716841
10Mateusz Żbikowski17121645
11Bartosz Morawski1514938
12Dawid Pikul13151846
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Miłosz Wrzałek12101436
15Justyna Górka12101335
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski961328
22Paweł Jackowski7121130
23Marek Syczuk710421
24Szymon Fidziński73111
25Dominik Urbacki72110
26Mariusz Wrześniewski691025
27Marek Reda65718
28Łukasz Tuszyński56516
29Mirosław Uglik56314
30Dariusz Putoń54817
31Radosław Konca54211
32Piotr Pietuchowski52613
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak4239
41Robert Kamiński4217
42Zdzisław Szota35513
43Grzegorz Kurowski34310
44Grzegorz Łukasik3328
45Szymon Zaleski3306
46Waldemar Czerwoniec32813
47Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
49Ryszard Dębski3159
50Artur Irzyk3137
51Małgorzata Deszczyńska261018
52Łukasz Bobowski26412
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Paweł Stefaniak23611
56Marcin Skrzyniarz2349
57Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
59Marek Dudkiewicz2259
60Robert Kaciński2204
61Grzegorz Święcki2147
62Tomasz Ciejka2136
63Piotr Broda2114
 Jan Mrozowski2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
67Michał Trumpus2103
68Joanna Juszczak2013
 Jerzy Matyasik2013
70Andrzej Rechowicz16916
71Dariusz Dzierża1326
72Jacek Pietruszka1236
73Szymon Płachta1214
74Grzegorz Pukniel1203
 Kacper Zegadło1203
76Natalia Woźniak1135
77Filip Warzecha1124
78Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
82Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
88Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
90Maciej Grąbczewski1023
91Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
98Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
111Andrzej Kwiatkowski06814
112Jakub Zaryński06511
113Kamil Kister0516
114Robert Kuszpit0437
115Barbara Obremska0404
116Rafał Wesołowski0347
117Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
119Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
121Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
123Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
125Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
 Jolanta Chłopińska0202
128Radosław Jachna0156
129Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
131Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
135Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
143Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Michał Rogalewicz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Juliusz Czupryniak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
168Mariola Osajda-Matczak0044
169Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Suchanek0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
176Dorota Stachowska0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marta Bajorek0011
 Mariusz Kubicki0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bronisław Parada0011
 Gabriela Hofman0011
 Marzena Zawierska0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Maurycy Machnio0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Andrzej Lożyński0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Sylwia Łada0011
 Bogusław Koszarski0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Roman Sulima0011
 Dariusz Kuć0011

Medale wszystkie - Stanisław Rydzik

1TurniejData
1Turniej Milenijny2001-01-21
2II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
3VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
6II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
7III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
8V Mistrzostwa Podhala2005-02-20
9I Mistrzostwa Iławy2005-05-22
10III Mistrzostwa Bałtyku2005-09-17
11III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
12Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
13XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
14Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
15X Mistrzostwa Podbeskidzia, Bielsko-Biała2007-10-28
16XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
17IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki2008-01-26
18VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
19VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
20Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
21IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
22Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
23IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
24Wielka Łódka 2009 - Lato2009-07-19
25V Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2010-03-28
26Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
27VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
28XI Mistrzostwa Podhala2011-02-26
29Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
30II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
31VI Mistrzostwa Jaworzna, XVI Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2011-09-18
32VIII Mistrzostwa Doliny Karpia2013-03-24
33II Turniej Książąt Świdnickich2013-08-31
34II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko2014-03-23
35ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku2014-06-22
36I Mistrzostwa Ciechanowca2014-07-13
37XX Mistrzostwa Łodzi2014-10-26
38Turniej Towarzyszący MP 20162016-11-13
2TurniejData
1III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
2IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
3II Turniej 'Blanki w szranki'2002-05-26
4VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
5Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
6VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
9IX Mistrzostwa Podbeskidzia2006-09-24
10II Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2007-09-30
11III Mistrzostwa Doliny Karpia2008-03-16
12XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2008-03-30
13XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2008-07-27
14Wielka Łódka 2008 - Lato '10 Lat Minęło'2008-08-03
15XI Mistrzostwa Warmii i Mazur2008-10-05
16XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
17IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
18XIII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2009-07-26
19Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
20XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
21VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
22XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2011-07-31
23Turniej Mistrzów 'Primus Inter Pares 2011'2011-08-12
24XIX Mistrzostwa Polski2011-11-20
25III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2012-06-24
26IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
27VII Mistrzostwa Jaworzna, XVII Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2012-09-16
28III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
29XVIII Mistrzostwa Łodzi2012-10-28
30IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
31Drugi Turniej Scrabble nad Jeziorem2014-06-08
32XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
33IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
34IX Mistrzostwa Jaworzna, XIX Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2014-09-14
35Urodziny Alfreda2016-04-10
36XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"2016-04-17
3TurniejData
1Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
2I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2000-09-17
3VII Puchar Polski2001-06-17
4IX Puchar Polski2003-06-15
5II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
6IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
7VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
8X Mistrzostwa Łodzi2004-11-14
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
11IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
12XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
13X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2006-04-23
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
16XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
17VII Mistrzostwa Podhala2007-02-03
18XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
19XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
20V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
21V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2009-08-16
22XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
23VIII Mistrzostwa Bałtyku2011-09-04
24XVII Puchar Polski2011-09-11
25XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2012-10-21
26Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble2012-12-09
27XII Mistrzostwa Wybrzeża2013-05-19
28I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
29I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2014-04-06
30X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
31Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
32XIV Turniej 24h Non Stop Le Mans2014-11-30
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie