Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski200
2Michał Alabrudziński101
3Kamil Górka100
 Piotr Pietuchowski100
 Jakub Błażejewski100
6Joanna Juszczak010
 Dawid Pikul010
 Dariusz Kosz010
 Michał Waszkiewicz010
 Justyna Górka010
 Łukasz Tuszyński010
12Grzegorz Łukasik001
 Jakub Szymczak001
 Stanisław Rydzik001
 Kacper Zegadło001
 Kazimierz Merklejn001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński735349175
2Mariusz Skrobosz432633102
3Stanisław Rydzik383633107
4Kamil Górka32181969
5Kazimierz Merklejn28331879
6Dariusz Banaszek27162063
7Michał Alabrudziński25181053
8Dariusz Kosz19111040
9Paweł Stanosz1716841
10Mateusz Żbikowski17121645
11Bartosz Morawski1614939
12Dawid Pikul13161847
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Justyna Górka12111336
15Miłosz Wrzałek12101436
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski961328
22Paweł Jackowski7121130
23Marek Syczuk710421
24Szymon Fidziński73111
25Dominik Urbacki72110
26Mariusz Wrześniewski691025
27Marek Reda65718
28Piotr Pietuchowski62614
29Łukasz Tuszyński56516
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Zdzisław Szota35513
43Grzegorz Kurowski34310
44Grzegorz Łukasik3328
45Szymon Zaleski3306
46Waldemar Czerwoniec32813
47Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
49Ryszard Dębski3159
50Artur Irzyk3137
51Małgorzata Deszczyńska261018
52Łukasz Bobowski26412
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Paweł Stefaniak23611
56Marcin Skrzyniarz2349
57Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
59Marek Dudkiewicz2259
60Robert Kaciński2204
61Grzegorz Święcki2147
62Tomasz Ciejka2136
63Jan Mrozowski2114
 Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
 Piotr Broda2114
68Michał Trumpus2103
69Jerzy Matyasik2013
70Andrzej Rechowicz16916
71Dariusz Dzierża1326
72Jacek Pietruszka1236
73Kacper Zegadło1214
 Szymon Płachta1214
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1135
77Filip Warzecha1124
78Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
82Sławomir Kucia1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
88Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
90Maciej Grąbczewski1023
91Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
98Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
112Andrzej Kwiatkowski06814
113Jakub Zaryński06511
114Kamil Kister0516
115Robert Kuszpit0437
116Barbara Obremska0404
117Rafał Wesołowski0347
118Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
120Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
122Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
124Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
126Jolanta Chłopińska0202
 Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
129Radosław Jachna0156
130Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
132Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
136Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
144Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Michał Rogalewicz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Juliusz Czupryniak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
170Mariola Osajda-Matczak0044
171Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Suchanek0022
178Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marta Bajorek0011
 Mariusz Kubicki0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bronisław Parada0011
 Gabriela Hofman0011
 Marzena Zawierska0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Maurycy Machnio0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Andrzej Lożyński0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Sylwia Łada0011
 Bogusław Koszarski0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Roman Sulima0011
 Dariusz Kuć0011
 Dorota Stachowska0011
 Łukasz Sornek0011

Medale wszystkie - Tomasz Zwoliński

1TurniejData
1I Mistrzostwa Polski1993-10-17
2II Mistrzostwa Polski 1994-10-22
3II Puchar Polski1996-05-04
4IV Mistrzostwa Polski1996-12-01
5I Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1997-01-26
6I Otwarte Mistrzostwa Kujaw1997-02-02
7I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1997-02-09
8I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Radomskiej1997-03-23
9I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia1997-05-11
10I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1997-08-03
11I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur1997-08-10
12I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy1997-09-07
13Turniej Towarzyszący V Mistrzostw Polski1997-11-15
14V Mistrzostwa Polski1997-11-23
15III Otwarte Mistrzostwa Warszawy1998-02-22
16II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy1998-03-01
17I Otwarte Mistrzostwa Karpacza1998-03-15
18II Otwarte Mistrzostwa Kujaw1998-04-19
19II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1998-04-26
20II Otwarte Mistrzostwa Podlasia1998-05-24
21Turniej z Okazji 600-lecia Kościerzyny1998-06-11
22II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1998-08-09
23I Otwarte Mistrzostwa Tczewa1998-08-23
24I Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego „Turniej Ostatniej Szansy”1998-11-07
25IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy1999-02-21
26III Otwarte Mistrzostwa Kujaw1999-04-11
27III Otwarte Mistrzostwa Krakowa1999-04-18
28III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1999-04-25
29III Otwarte Mistrzostwa Piastowa1999-05-03
30III Otwarte Mistrzostwa Kaszub1999-06-13
31II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
32II Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1999-10-09
33II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
34V Mistrzostwa Warszawy2000-02-20
35IV Mistrzostwa Częstochowy2000-03-05
36IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
37II Mistrzostwa Pruszkowa2000-05-14
38IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
39IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2000-08-06
40VI Mistrzostwa Warszawy2001-03-25
41I Turniej o Puchar Radia Plus2001-04-01
42V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2001-04-08
43V Mistrzostwa Piastowa2001-04-29
44V Mistrzostwa Krakowa2001-05-06
45I Turniej 'Blanki w szranki'2001-05-27
46V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej2001-09-09
47VII Mistrzostwa Łodzi2001-11-11
48II Turniej o Puchar Radia Plus2002-04-28
49I Mistrzostwa Chojnowa2002-06-02
50VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2002-08-25
51VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2003-05-25
52III Turniej 'Blanki w szranki'2003-06-22
53VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2003-06-28
54IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
55Wielka Łódka 2005 - Wiosna2005-05-15
56XI Puchar Polski2005-06-19
57IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
58I Mistrzostwa Doliny Karpia2006-03-19
59II Mistrzostwa Beskidów2007-10-14
60XIV Puchar Polski2008-06-22
61IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2009-07-05
62X Mistrzostwa Podhala2010-02-06
63XII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2010-03-07
64VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
65XII Mistrzostwa Podhala2012-01-28
66II Mistrzostwa Puszczy Piskiej2012-06-30
67Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej2012-07-15
68XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2013-04-21
69XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
70XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur2014-09-28
71XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2015-10-25
72I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
73Czwarte scrabble nad jeziorem2016-06-05
2TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Kaliskiej1997-01-12
2I Otwarte Mistrzostwa Szczecina1997-04-20
3II Otwarte Mistrzostwa Warszawy1997-08-17
4I Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa1997-09-14
5III Otwarte Mistrzostwa Łodzi1997-09-28
6II Otwarte Mistrzostwa Piastowa1998-05-02
7III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia1998-10-11
8Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
9III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy1999-03-07
10III Otwarte Mistrzostwa Podlasia1999-05-30
11II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur1999-06-27
12II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
13Turniej Towarzyszący VII Mistrzostw Polski1999-11-13
14VII Mistrzostwa Polski1999-11-21
15Turniej Gwiazdkowy1999-12-12
16IV Mistrzostwa Krakowa2000-04-02
17IV Mistrzostwa Kujaw2000-04-16
18Turniej Rozgrzewkowy VI Pucharu Polski2000-05-27
19I Otwarte Mistrzostwa Podhala2001-02-25
20VII Puchar Polski2001-06-17
21Turniej Frustratów 1 IX Mistrzostw Polski2001-11-18
22IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
23VI Mistrzostwa Kujaw2002-04-07
24VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
25V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
26II 24-godzinny Turniej Non Stop2002-12-08
27VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
28VI Mistrzostwa Podbeskidzia2003-10-19
29IX Mistrzostwa Łodzi2003-11-09
30III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
31IV Mistrzostwa Podhala2004-03-07
32VI Mistrzostwa Podlasia2004-05-30
33Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
34II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble Ghost2004-10-24
35Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
36IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2005-08-07
37XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
38Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
39XI Turniej o Puchar Wójta, Szarlota2006-07-08
40I Mistrzostwa Beskidów2006-08-27
41III Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2007-08-26
42VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
43V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
44VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
45VIII Urodziny Siódemki - II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2010-01-10
46XIV Mistrzostwa Piastowa2010-05-01
47Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
48X Turniej 24h Non Stop Le Mans2010-08-08
49III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży2012-05-06
50VII Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2012-06-03
51XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2012-07-08
52Trzecie Scrabble nad Jeziorem2015-05-24
53III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
3TurniejData
1I Puchar Polski1995-05-28
2I Otwarte Mistrzostwa Warszawy 1996-10-13
3I Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej1996-11-10
4II Ogólnopolski Turniej Scrabble na Zamku Książ1997-01-19
5IV Puchar Polski1998-05-17
6I Otwarte Mistrzostwa Tych1998-09-05
7I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Sandomierskiej1998-10-04
8II Otwarte Mistrzostwa Karpacza1999-02-21
9I Otwarte Mistrzostwa Bałtyku1999-08-22
10IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia1999-10-17
11II Mistrzostwa Białej Podlaskiej2000-02-06
12Turniej Frustratów VI Pucharu Polski2000-05-28
13IV Mistrzostwa Szczecina2000-10-22
14VI Mistrzostwa Łodzi2000-11-05
15VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
16Turniej Gwiazdkowy2000-12-17
17V Mistrzostwa Częstochowy2001-03-11
18Turniej o Puchar Prezesa Stilonu2001-06-10
19V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2001-08-26
20II Maraton Scrabble2002-08-18
21VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej2002-08-31
22V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2002-10-20
23Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
24X Mistrzostwa Polski2002-11-24
25III Turniej O Puchar Radia Plus2003-05-18
26III Mistrzostwa Dolnego Śląska2003-06-01
27Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
28VI Mistrzostwa Warmii i Mazur2003-09-14
29VII Mistrzostwa Warmii i Mazur2004-09-12
30Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
31VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2005-11-06
32X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2006-08-06
33XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
34XI Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2007-07-22
35Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
36X Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2008-03-09
37I Mistrzostwa Puław2009-03-28
38V Mistrzostwa Wrocławia2009-10-18
39I Otwarte Mistrzostwa Łomży2009-11-15
40XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
41VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
42I Turniej Via Baltica2011-03-27
43Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
44II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
45I Otwarte Mistrzostwa Konojad2012-06-17
46IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
47I Turniej Scrabble nad Jeziorem2013-05-26
48V Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2013-10-13
49II Mistrzostwa Mazowsza2016-12-11
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie