Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski200
2Michał Alabrudziński101
3Kamil Górka100
 Piotr Pietuchowski100
 Jakub Błażejewski100
6Joanna Juszczak010
 Dawid Pikul010
 Dariusz Kosz010
 Michał Waszkiewicz010
 Justyna Górka010
 Łukasz Tuszyński010
12Grzegorz Łukasik001
 Jakub Szymczak001
 Stanisław Rydzik001
 Kacper Zegadło001
 Kazimierz Merklejn001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński735349175
2Mariusz Skrobosz432633102
3Stanisław Rydzik383633107
4Kamil Górka32181969
5Kazimierz Merklejn28331879
6Dariusz Banaszek27162063
7Michał Alabrudziński25181053
8Dariusz Kosz19111040
9Paweł Stanosz1716841
10Mateusz Żbikowski17121645
11Bartosz Morawski1614939
12Dawid Pikul13161847
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Justyna Górka12111336
15Miłosz Wrzałek12101436
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski961328
22Paweł Jackowski7121130
23Marek Syczuk710421
24Szymon Fidziński73111
25Dominik Urbacki72110
26Mariusz Wrześniewski691025
27Marek Reda65718
28Piotr Pietuchowski62614
29Łukasz Tuszyński56516
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Zdzisław Szota35513
43Grzegorz Kurowski34310
44Grzegorz Łukasik3328
45Szymon Zaleski3306
46Waldemar Czerwoniec32813
47Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
49Ryszard Dębski3159
50Artur Irzyk3137
51Małgorzata Deszczyńska261018
52Łukasz Bobowski26412
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Paweł Stefaniak23611
56Marcin Skrzyniarz2349
57Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
59Marek Dudkiewicz2259
60Robert Kaciński2204
61Grzegorz Święcki2147
62Tomasz Ciejka2136
63Jan Mrozowski2114
 Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
 Piotr Broda2114
68Michał Trumpus2103
69Jerzy Matyasik2013
70Andrzej Rechowicz16916
71Dariusz Dzierża1326
72Jacek Pietruszka1236
73Kacper Zegadło1214
 Szymon Płachta1214
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1135
77Filip Warzecha1124
78Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
82Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
88Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
90Maciej Grąbczewski1023
91Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
98Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
112Andrzej Kwiatkowski06814
113Jakub Zaryński06511
114Kamil Kister0516
115Robert Kuszpit0437
116Barbara Obremska0404
117Rafał Wesołowski0347
118Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
120Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
122Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
124Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
126Jolanta Chłopińska0202
 Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
129Radosław Jachna0156
130Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
132Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
136Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
144Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Michał Rogalewicz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Juliusz Czupryniak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
170Mariola Osajda-Matczak0044
171Tomasz Suchanek0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
178Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marta Bajorek0011
 Mariusz Kubicki0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bronisław Parada0011
 Gabriela Hofman0011
 Marzena Zawierska0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Maurycy Machnio0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Andrzej Lożyński0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Sylwia Łada0011
 Bogusław Koszarski0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Roman Sulima0011
 Dariusz Kuć0011
 Dorota Stachowska0011

Medale wszystkie - Zofia Gajewska

1TurniejData
2TurniejData
1IV Mistrzostwa Dolnego Śląska, Chojnów2005-06-12
3TurniejData
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie